Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 71 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 71 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Stada Dair

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı EmrahYalçınalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farklı birşey söyleyen yok. Akfen özellikle Sera Yapı ile çok ciddi işler çıkartmış, işinin ehli bir firma. İşi bu olduğuna göre elbette para kazanacak, kazanmalı... Sadece isim benzerliğinden ötürü bir karışıklık olup olmadığını teyit ettirmek istedim.

Kişisel olarak 90 bin kapasiteye inanmıyorum. Bakalım, yakında ben de alırım haberleri.
    aynen katılıyorum

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

90.000 kişilik stad trabzon için fazla.
    100 sene sonra bile fazla.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kapasite 90bin. Tekfen projeden kar etmeyecek. Mısır'dan da köle işçi getirdik mi tamamdır
    Egemen Ve Selçuğun içine düştüğü girdaba Allah kimseyi düşürmesin. İnsanların Onurları ve Şerefleri vardır ve Bunun için yaşarlar.
    Tavan yaptıklarında istanbul takımlarına transfer olmayan Gökdeniz Ve Fatih Tekke'yi şimdi daha çok seviyorum.

bordo&maviaşkı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Belki 90bin fazla ama senelerdir hep hayalimde yatan stad kapasitesi 61 bin kişiliktir.Bence stad bu kapasiteden ne 1 kişi fazla nede 1 kişi eksik olmamalıdırfazla diyenlere,dolmaz diyenlere 96daki(bundan 12 sene önce) fener maçında kaç kişi vardı diye hatırlamalarını tavsiye ederim. yaşı küçük olanlara,hatırlayamayanlara o günü biraz anlatmak isterim. o günlerde maratonun uzay(!) çatısı yapılmış fakat koltuklandırılmamıştı. maraton tribünü koltuklandırılmadan önceki kapasitesi 17.500 dür.ben o gün maratona son anda girenlerdenim ve bırakın oturacak yeri,ayakta durmaya bile yer yoktu.herkes 1 sırada 2şer kişi sıra olmuş(1i oturuyor diğeride onun bacağının önüne çömelmiş vaziyette) şekildeydi.haliyle bizde çömelenlerdendik az kalkıp 2 adım gitmeye kalksan neredeyse 40 kişiyle kavga edecek pozisyona giriyordun neyse fazla uzatmayalım.Yani o gün sadece maratonda abartısız "30 bin kişi" olduğunu söyleyebilirim. stadda(o zaman kapasite 27500 dü) ne kadar kişi olduğunu siz hayal edin artık. Bundan 12 sene önce Trabzonda bu kadar taraftarı(hatta bi o kadarı da çeşitli sebeplerle stada girememişti) şampiyonluğa oynayan bir Trabzonspor topluyabiliyorsa,biz yeterki şampiyonluğa oynayalım her maçımızı enaz 50bin kişiye oynarız inanın... Unutmayalımki hedefimiz herzaman en iyisi olmalı ki;daima büyük kalalım.
    Aşkımız kişilere değil,EFSANE RUHUNA...

ali+61+26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Eklenti 2568bunun yarısını kessinler ustunude kapatsınlar akyazıya koysunlar...
    TRABZONSPORUM VARLIĞIN YETER

Selami Gürpınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

90000 kişşi çok gereksiz bencec ..
    bordomavi.net | Trabzonsporlular Birliği 1999

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

yok artık LeBron James.

Mert Marabaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

90.000 ne yhaa

40.000 olsun full olsun
    Ñâpî¥Ìm ß€Ñ ßØRDØ DÎ¥ÎÑ¢€ MåVÎ D€MÎ¥£Ñ
    • MåÑÎŦà¥I •

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Peki bu hangi proje anlamadım. Yani Akyazı projesindenmi bahsediyoruz yoksa yeni bir projemidir. 90 000 elbetteki gereksiz. Şehrin önümüzdeki 10 sene içerisinde yoğun bir göç alacağını falanmı tahmin ediyorlar Vallahi süper bir komplo teorisi çıkar bundan. 2012 de dünyaya çarpacak taş ın adı neydi? Serdar Turgut un yazılarını dönüp bir daha okuyayım
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

ENGİN ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

90000 kişilik stad yapamazlar ya kim uyduruyor bunları allah aşkına neyimize bizim doksan bin kişilik stad yap 30000 kişilik dolsun güzel görüntü olsun 90bin yapıpta büyük boşluklar olcağı yerde her zaman 30bin idealdir
    KUPA başbakan'da... ADALET??

Nereden
    Trabzon

Alıntı Orki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence 90000 kişilik bi stadın dolması bu şartlarda çok zor ama hayal değil eğer çevre illerin desteği alınabilirse bu gerçekleşebilir nüfus bakımından sadece trabzonun yeterli olamayacağını düşünüyorum başka illerden taraftarların gelebilmesi içinde ulaşım büyük bi sıkıntı fakat ilerleyen yıllarda trabzondaki iş sahasının genişlemesiyle ve yatırımların artmasıyla nufus yoğunluğu artabilir ve bu gerçekleşebilir hatta biraz abartıp şunuda düşünebiliriz karadeniz sahil yoluna bide hızlı tren hattı eklenir şöyle samsundan artvine kadar o zaman vatandaş 1 saatte stadın kapısının önüne gelir ne hayal ama
    Aynen katılıyorum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı leavemealone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birakin artik TS yi kücük görmeyi ne 30 bini allahinizin askina en az 50 bin olmali yeni stad oda en az ..
    hayatımda Trabzonsporla küçük lafını hiç yanyana kullanmadım...küçüklükle alakası yok..stad kapasitesi bilet fiyatlarına oranla yapılmalı...yaptın 50000 kişilik..biletleride yaptın şimdi ki gibi fiyatla..inan ki osatadın 15000iniz zor dolar..Trabzon nufusunda 750000 bini bırak ben artış bile beklemiyorum..bu son seçimlerde de görüldü..nufus azaldı.çünkü çok göç veren bir şehiriz..Trabzona adam gibi her tarafı kapalı içinde her şeysi olan (akyazıda ki stad için konuşuyorum) 30 35 kişilk stad yeter..

61baron61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

2 haftada bir hayalet sehir olacak trabzon..herkes maca

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki bu hangi proje anlamadım. Yani Akyazı projesindenmi bahsediyoruz yoksa yeni bir projemidir. 90 000 elbetteki gereksiz. Şehrin önümüzdeki 10 sene içerisinde yoğun bir göç alacağını falanmı tahmin ediyorlar Vallahi süper bir komplo teorisi çıkar bundan. 2012 de dünyaya çarpacak taş ın adı neydi? Serdar Turgut un yazılarını dönüp bir daha okuyayım
    Marduk Erdal abi
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Nereden
    Trabzon

Alıntı Ufuk Bayraktar61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayatımda Trabzonsporla küçük lafını hiç yanyana kullanmadım...küçüklükle alakası yok..stad kapasitesi bilet fiyatlarına oranla yapılmalı...yaptın 50000 kişilik..biletleride yaptın şimdi ki gibi fiyatla..inan ki osatadın 15000iniz zor dolar..Trabzon nufusunda 750000 bini bırak ben artış bile beklemiyorum..bu son seçimlerde de görüldü..nufus azaldı.çünkü çok göç veren bir şehiriz..Trabzona adam gibi her tarafı kapalı içinde her şeysi olan (akyazıda ki stad için konuşuyorum) 30 35 kişilk stad yeter..
    bende seni kayda bile almıyorum sadece gülüp geçiyorum artık dar düşünmeyi bırak renkdaş

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

yoneticilerden ricam bole kaynağı belli olmayan konuları kapatılması boşuna polemik gerçekleşirse açarsınız konuşuruz

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yuh yani yuhhh...

90 bin sampiyonlar liginde oynayan kulüplerin bile stadi yok.

onu gectik istanbul takimlari "ISTANBUL" gibi bir sehire bile 50-60binlik stadlar yapiyorlar...

kabul edilirsede sacmalik, düsünülürsede sacmalik.

istedigi kadar nüfus artsin

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

90 bin kişilik stad
    Trabzona Nüfüs olarak getirisi 5 yıl içinde 750.000 kişi artması
    TEKFEN şirketi projeden kar etmicek

bunları alt alta getirince aklıma fotomaç geliyo ...
    şaka bi yana trabzona 90 bin fazla...
    [ille d' 7]

TS0661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

keşke 90bin kişilik stadımız olsa ama türkiyenin en büyük şehrindeki olimpiyat stadı bile 90bin kişilik değilken devlet ne diye trabzonda 90bin kişilik stad yapsın..Dedikodudan başka bir şey değil..Gaza gelip sevinmeyin yada dolduramayız diye üzülmeyin

legend_ts_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En iyisi 40 olsun temız olsun.(40 bın)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Haftaya Salı Başbakanımıza sunulacağını göre kaynağı belirtilmeyen bu başlığı geçici olarak kilitliyoruz arkadaşlar...

Verilen bilgi hakkında basında bildirim yapılırsa açacağız.

Esenlikler...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)