Sayfa 5 Toplam 257 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6407 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gökdeniz Karadeniz

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Gökdeniz'de çözülemeyen birsey yok. Kiev maçinda hangi oyuncu gerçek performansini gösterebildi ki, Gökdeniz de göstersin. Bu tamamen psikolojik bir olay. Maç öncesi yarattigimiz stres ile oyunculari ezdik, bu kadar basit. Kaldi ki, her oyuncu formsuz olabilir. Bu gayet dogal.

Gökdeniz, TS'un yildizi. Formsuz olabilir, gol kaçirabilir, hersey olabilir. Ama olmamasi gereken birsey var ki, ona veya baska bir futbolcuya yönelik yakisiksiz hareketler. Artik bunlari asmayi ögrenmemiz lazim. bu tür davranislarla TS'a ancak zarar verebilecegimizi anlamamiz lazim. Bunu anlamak bu kadar zor mu?

Basta Gökdeniz ve Fatih, tüm futbolculari çok seviyoruz.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gökdenize veya ailesine sövenler vatan hainidir,bizi Sampiyonlar ligi kapisina o ve Fatih getirdi,destek olmazsak UEFA da cok dövünürüz,artik UEFA statüsü de ayni SL gibi.

Nereden
    İstanbul

fenerli basin takimimizi kaosa sokmak için hiç bir firsati kaçirmamistir ve kaçirmayacaktir. geçen sene denizli'nin yaptigi sike ile kupa kazandilar ve bundan bahseden tek bir yazi gördünüz mü?

TS'un efsane olmasinin ana sebeplerinden biri debu basina ragmen basarili olmak degil mi?

sevgili gökdeniz, her yerde ve her camiaya sizmis bazi kiskirticilar, kötü niyetliler ya da basit salaklar olabilir. onlara cevap veripseviyelerine inme lütfen. eger fiili bir saldiri varsa (bunu yazmak bile çok ayip aslinda)polise ve savciya basvur lütfen.

ahmetturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gökdenize saldiranlari küfredenleri lanetliyorum. IOlurmu böyle sey onun ne günahi var maçimi satti? Üstelik biz buralara kadar getiren futbolcularin basinda degilmiydi. Gökdeniz bizim için büyük bir degerdir. Bunu sakin unutmayalim. Medyanin ayak oyunlarina gelmeyelim arkadaslar kaldirilacak bir Lig kupasi var bizim için hepsinden önemlisi bu ve Gökdenize ihtiyacimiz var. Gökdenize hakaret edenler Trabzonspor için ne yapmislar? Gökdeniz herzaman yanindayiz.

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

acin trabzonspor.org.tr yi

basin haberleri bölümünün 100 de 80 i gökdeniz kopuyor gökdeniz gidiyordu baskan ben durmam gibi haberler var.

inanamiyorum ya

gökdeniz bunlari söylediysede söylemediysede ilk maçta tribünlere çagrilip özür dilenmesi desteklenmesi gerekiyor ilk önce bunu yapmaliyiz yoksa büyük deger kaybedecegiz aklimizi basimiza toplayalim.. haydi trabzon göster büyüklügünü

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Bu taraftar seni yanliz birakmaz Gökdeniz.

Arkadaslar ben Istanbulda yasiyorum bu yüzden trabzonspor'un trabzonda oynadigi maçlara gelemiyorum benim ricam bu foruma katilan ve Trabzonda yasayan taraftarlarimizin futbolcularimiza sahip çikmasi ve ben bu küfredenler kendini bilmez birkaç kisi savunmasini kabul etmiyorum Trabzon çok büyük bir sehir degil ve muhtesem bir taraftari var eger bizim gerçek taraftarlarimiz üzerine düsen görevi yerine getirirse birakin futbolculara küfretmeyi hiçbir olumsuzluk olmaz bir futbolcu kötü oynadi diye o futbolcuya küfretmek son derece yanlis bunu siddetle kiniyorum bu gökdeniz yada bir baska futbolcu olabilir hiç farketmez bende maçi izlerken kahroldum 2-3 saat kendime gelemedim ama ekran basinda dahi olsa asla küfretmedim sonuçta hiçbir futbolcu özelikle de gökdeniz gibi trabzonspor'un öz evladi olan birisi asla tarihi firsatlari kaçirmak istemez birakin sadece trabzonu hiçbir karadenizli yenilgiyi asla kabul etmez.

Bu gün Gazetelerde gökdeniz'in açiklamalarini okudum ve çok duygulandim sonuçta hiçkimse ailesine küfrettirmek istemez ve eger bunlar devam eder gökdeniz trabzondan ayrilmak isterse o zaman kimsenin ona kirilmaya hakki olmaz birde dis etkenleri unutmayalim Istanbul klubleri trabzonspor'u engellemek için herseyi yapiyorlar ve yapmaya devam edeceklerdir gökdeniz'e yapilanlar belki bilinçli olarak bazi cevreler tarafindan yapilmista olabilir ama Tribünlerde bulunan 30 bin taraftarin o insanlari susturmasi gerekmezmiydi ? bu küfürleri gökdeniz disinda kimse mi duymadi ? bu asamada gerçek trabzon taraftarlari neden devreye girmiyor neden o kendini bilmezlere gereken ceza verilmiyor lütfen bu insanlari dislayalim trabzonsporumuzdan futbolcularimizin ve camianin yipranmasina izin vermeyelim.

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gökdenize yalnizca tek maçlik performansi yüzünden küfredenler bizden degildir adam kaybetmeyi küstürmeyi o kadar iyi biliyoruz ki ...iste bu yüzden olgunlasamiyoruz büyük basarilarin kapisindan dönüyoruz...

trabzonspor1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

istanbul basinina vekiev maçinin kizginligiyla sana sitemde bulunanlara en iyi cevabi verdin. iste gerçek gökdeniz bu. ama keske kievdede böyle oynasaydin keske

Alıntı trabzonspor1 Nickli Üyeden Alıntı
    istanbul basinina vekiev maçinin kizginligiyla sana sitemde bulunanlara en iyi cevabi verdin. iste gerçek gökdeniz bu. ama keske kievdede böyle oynasaydin keske

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizden olana, degerimize sahip cikalim.Hatirliyorumda milli takim ant.Ersun YNAL hakan sukur icin biz degerlerimizi cabuk bitiriyoruz o dunya capinda golcu ondan vazgecmem diyordu.Bu bize ve her turk taraftarina ornek olmali biz onlari kucuk goruyoruz klakin yapancularin yaptigi her harekette mest oluyoruz

Nereden
    Almanya

Alıntı lazkaya Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı trabzonspor1 Nickli Üyeden Alıntı
    iste gerçek gökdeniz bu. ama keske kievdede böyle oynasaydin keske

Gökdeniz de hic sevmedim huyu iki mac 90dk yok sahada bi macta atiyor iki gol....tamam yildiz futbolcu ve da genc yasinda ama bi yildiz futbolcu hep iyi olur ve 90 dk icinde bi yarim saat dinlerir ve ondan sonra gene gider ondan beklendi futbolu oynar (bakin Fathi Tekke abimise). Form Grafik bi düsüyor bi cikiyor düsüyor Cikiyor buna bi düzenvermesi lazim....

saygilar

Guests
    Ziyaretçi

Edit.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Erhan|TS Nickli Üyeden Alıntı

ERhan güzel bir resim tesekkürler.. Bende alt yazisini yazmak istiyorum.

SU resim varya , daha dogrusu attigi iki goldeki Gökdenizin sevinci. o kadar kendini sikarak yasadiki sevincini. Bir seyler onu tuttu sanki. Sevinci içerisinde yasadi. TaRAftarla fazlasini paylasamadi.

Sevgili Gökdeniz, 3-5 dengesizin yaptigi senden cok bizleri üzdü... Ama bu kisilerin bu camiaya ait olmadiklarini , Gerçek Taraftarin senin yaninda oldugunu , bundan sonraki sevinclerini bizlerle daha cok paylasmani istiyorum.

Nereden
    Samsun

sana küfredenler TRABZON SEVDALILARI DEGILDIR!!!kendilerini ama sadece kendilerini düsünen günlük olaylarla kendilerini tatmin eden insanlardir!!!o takim da sadece sen iyi oynamakla mükellef degilsin!!!ne demek TRABZON EVLADINA KÜFRETMEK,AYIP BE AYIP....küfredenler kendilerini fb,gs,bjk taraftarlariyla kendilerini ayni konuma koymuslardir!!!

denizci61
    Ziyaretçi

Seni seviyoruz Gökdeniz. Ve senin ne kadar koyu bir Trabzon'lu oldugunu, takimin için herseyini verdigini de biz gerçek taraftarlar çok iyi biliyoruz. Yapilanlar çok yanlis ve üzücü. Ama bunlara fazla takilma arkanda çok büyük bir kitle var. Ve yapacak çok isimiz var..Basarilarinin devamini dilerim.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Gökdeniz' e küfür eden bi kaç tane(bizim taraftarimizmi o bile belli diil bence ) densiz yüzünden sanki herkes ayni seyi düsünüyormus, herkes ayni tepkiyi vermis gibi alinganlik yapti bence. Braksin o bi kaç taneyi baksin taraftari onu ne kadar çok seviyor. Maçta asilan pankart çok güzeldi. Iide ses getirdi [img]smileys/smiley32.gif[/img]ZIYA DOGAN GÜNESIMIZ GÖKDENIZIMIZ HERSEYIMIZ...

Nereden
    Belçika

FUTBOLSUZ TRABZON GOKDENIZSIZ TRABZONSPOR DUSUNULEMEZ

SEN BIZIM ATMISBIRIMIZSIN SENI COK SEVIYORUZ!

sismolog61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

slm bmn bende hasta bir trabzonlu vede trabzonsporluyum artik sizlerle birlikte bende burda olacagim.gökdenize yapilanlara kardesimiz en güzel cevabi vermistir zaten onlar gerçek trabzonlular degiller.gerçek taraftari herkes gordü.Gökdeniz kardesimiz bizim herseyimiz onsun trabzonspor trabzonsporsuzda o yok demektir [img]smileys/smiley32.gif[/img]herkese sevgiler SAMPIYON OLMAMIZ ENGELLENEMIYECEK

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

seni milli takimda yedek birakan utansin.

özellikle fatih tekke ile birlikde oynaman gerekirken nerdeyse iki yildir reklam panolarina tekme atma ve kirmizi kart görme kabiliyetini gösterene, takimini 10 kisi birakabileni oynatana allah akil fikir versin.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

GÖKDENIZ KARADENIZ

aslinda onun için söylenecek çok sey var. 1999-2000'den bu yana o benim manevi abim (aslinda durum böyleyken biraz platonik oluyor galiba) ve bana hep sorarlar neden GÖKDENIZ? diye

iyi futbol oynuyor

çok hizli

iyi ortalar yapip çok da güzel goller atiyor

birde forma numarasi 61 eeee daha ne olsun[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Alıntı mataraci Nickli Üyeden Alıntı

özellikle fatih tekke ile birlikde oynaman gerekirken nerdeyse iki yildir reklam panolarina tekme atma ve kirmizi kart görme kabiliyetini gösterene, takimini 10 kisi birakabileni oynatana allah akil fikir versin.

AMIIIIIIINNN!!!!

Alıntı **Maxim** Nickli Üyeden Alıntı

AMIIIIIIINNN!!!!

Aminnnn.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı lazkaya Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı **Maxim** Nickli Üyeden Alıntı

AMIIIIIIINNN!!!!

Aminnnn.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)