Sayfa 3 Toplam 257 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6407 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gökdeniz Karadeniz

Guests
    Ziyaretçi

Arminia Bielefeld maçinda gördümki gökdeniz hala son vuruslarda yeteri düzeye gelememis bu sorununu biran önce düzeltmesi lazim sampiyonlar liginde bize çok lazim olucak yada olmadi kaleciyi geç be abi sen

Nereden
    İstanbul

ARKADASLAR GÖKDENIZ KARADENIZ ADIYLA SOYADIYLA FUTBOLCULUGUYLA FORMA NUMARASIYLA TAM BIR IDOL OLACAK FUTBOLCU GÖKDENIZ BU TAKIMDA OYNAMAK IÇIN MADDI MANEVI FEDAKARLIKLARDA BULUNUYORSA BIZLERDE TS TARAFTARI OLARAK HIÇBIR FEDAKARLIKTAN KAÇMAYARAK TAKIMIMIZI HER NE KOSULDA OLURSA OLSUN DESTEKLEMEK ZORUNDAYIZ ÇÜNKÜ BU TAKIM BIZIM BUGUNKÜ KOSULLARDA GÖKDENIZIN YAPTIGINI HIÇBIR FUTBOLCU KOLAY KOLAY YAPMAZ

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

<CENTER>ISYAN BU, HAYKIRIS !</CENTER>Yildiz oyuncu sonunda fena patladi ve içindeki her seyi günebakis?a anlatti... Alaattin Kazanci?nin sorularini cevaplayan Gökdeniz çarpici açiklamalarda bulundu

ANLAMLI SITEMLER
    YILDIZ oyuncu Gökdeniz günebakis?a çarpici açiklamalarda bulundu. Transferinden gelecegine, verdigi kararlarindan geçmisteki söylemlerine kadar Alaattin Kazanci?nin sorularini cevaplayan Gökdeniz zaman zaman anlami sitemlerde bulundu. Almanya dönüsünde yerden binlerce metre yükseklikte konusan Milli Futbolcu, "Bana bazilar ?serefsiz, bizi satti? dediler. Simdi onlar yüzüme nasil bakacaklar" ifadesini kullandi. Iste Gökdeniz?in uzun süre hafizalardan çikmayacak ifadeleri:

GITMIYORUM AGABEY !
    "KÖTÜLÜGE kötülükle cevap vermek istemem. Bir gün insanlar mutlaka dogru yolu bulurlar. Imza atmamin ardindan, ?daha sonra gidecek, Sampiyonlar Ligi?nden elenince gidecek? dediler. Gitmiyorum agabey. Zorla mi gönderecekler? 5 Yil daha buradayim. Bana kulübümden aldigim paranin iki katini teklif ettiler. Çiksinlar 5 yildaki kaybimi hesaplasinlar. Onu bu paranin üstüne koysunlar. Ne kadar fedakarlik yaptigimi ögrensinler"

DOGRUYU ÖGRENSINLER
    "ALDIGIM parayi laf edenler benim durumumda olsalar ne yapardilar? X isletmesinde çalisan insanlara, A sirketi üç kati, bes kati verse ne yaparlar? Delikanli gibi söylesinler. Eminim ki giderdiler ama ben gitmedim. Çogu Trabzonlu da gitmezdi. Trabzon dogdugum, yasamak istedigim yer. Düzenimi neden bozayim? Insanlar benim için hep ?bir çomak sokalim da O?nu yaralayalim? diye düsünüyorlar. Herkes hakkimda yazip, konusabilir. Ama dogruyu benden ögrenebilirler"

DISARDA TECRÜBESIZIM
    "HAKKIMDA çok haber çikti. Hiçbirine cevap vermedim. Çünkü yalan olduklarini biliyordum. O haberleri yazanlar bir gün olsun beni arayip da ?dogru mu?? diye sormadilar. Kimseye yalan borcum yok. Benim de hatalarim olmustur. Bundan sonra da olacaktir. Saha içinde tecrübeli olabilirim ancak saha disinda tecrübesizim. Yasim 24. Henüz genç oyuncu statüsündeyim. Trabzonspor?da kaptanlik dahil çok sey yasadim. Kime karsi hata yaptiysam, buradan özür diliyorum"

KÖTÜLÜK YAPMADIM
    "BENIM için beyaz sayfa açmak yok. Beyaz sayfa açmamak için hata yapmayacaksin. Kötülük anlaminda hiçbir sey yapmadim. Yeri geldiginde arkadaslarimi da savundum. Hatalardan ders çikarmak güzel ama herkes bunu yapmiyor. Insanlari susturmak için bes yillik imza attim. Gökdeniz?in nasil Trabzonsporlu oldugunu görsünler. Yönetime ve Baskan?a ?isterseniz 10 yillik imza atayim? dedim. ?En fazla bes yil var? dediler. Ben de bu nedenle bes yillik imza attim"

GENÇLERE DESTEK SART
    "ILK hedefimiz Sampiyonlar Ligi?nde Trabzon?u en iyi sekilde temsil etmek ikincisi de sampiyonluk. Bu kadro bize yeter. Bizdeki forvetler kimsede yok. Orta alanda da iyiyiz. Savunmamiz kaliteli. Alttan gelen arkadaslara destek vermeliyiz. Trabzonlu oyunculara yeterince deger verilmiyor. Bir Gökdeniz, Yattara kadar sevilmiyor. Altyapidan gelenlere da disardan gelenlerle ayni davranilmali. Ben ve arkadaslarim buradaysak bu eski futbolcu agabeylerimizin sayesindedir. Allah onlardan razi olsun"

ESKILERE MINETTARIZ
    "ESKI futbolcularin Trabzonspor?a verdigini biz veremeyiz. Ben 50 sene oynasam da veremem. Onlar bu takimin cefasini çektiler, biz sefasini sürüyoruz. Ziya Dogan son derece disiplinli bir teknik adam. O?nun sisteminde çalim atmak, gol atmak degil, pres yapmak, kademeye girmek, top çalmak çok daha önemli. Çalismayi seviyor. Çok iyi bir insan. Allah da O?nun yüzüne gülüyor. Basarili oluyor. Insallah çok daha basarili olur. Ama çalisma temposunu biraz düsürürse futbolcular olarak seviniriz"

BIRBIRIMIZI ÇEKEMIYORUZ
    "KAPTANIMIZ Fatih Tekke benim agabeyimdir. O insanla aramin kötü olmasi düsünülemez bile. Maalesef insanlarimiz birbirini çekemiyor. Oysa eger birbirimizi sever, karsilikli olarak saygi gösterirsek, Trabzonspor?un önünde hiçbir engel duramaz. Futbolcunun da bir ailesi ve yasantisi var. Elestiri her zaman olacak. Bunlar hayatin içinde var. Ancak bizim aramizda yan bakan insanlar da söz konusu. Iste bunlar güzel degil.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı EsenLerLi_61 Nickli Üyeden Alıntı
    Arminia Bielefeld maçinda gördümki gökdeniz hala son vuruslarda yeteri düzeye gelememis bu sorununu biran önce düzeltmesi lazim sampiyonlar liginde bize çok lazim olucak yada olmadi kaleciyi geç be abi sen

hiç sorma ya,son vuruslari bi becerse...

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

YAA GÖKDENIZ MÜKEMMEL TOPÇU AMA BAZEN ÇOK ÇALIM YAPIP TOPU KAPTIRMASDI YOK MU DELI EDIYOR ADAMI YAA.BASKA BÜTÜN ÖZELLIKLERI MÜKEMMEL...

Gökdeniz bence su an Türkiye'nin en iyi ikinci futbolcusudur.

(Birincisi Fatih Tekke) [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

potansiyel olarak fatih'e evet derim ama sahada yaptiklarina bakarsanbir numara gökdenizdir..

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yattara fatih gokdeniz masallah yav bermuda seytan ucgeni gibi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TOPU ALINCA TAKSI GIBI GIDIYO BE

ts_fan
    Ziyaretçi

Gökdeniz benim gözümde takimin bir numarasidir...durusu ile, yaptigi fedakarlik ile (maddi-manevi), saha içindeki performansi ile...herkesten ricam Gökdeniz'imizin topigi en az bir yattara kadar ilgi görsün...

kimse unutmasin ilk önce kendi degerlerimiz...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Gökdenizin futbol kalitesi tartisilamaz.Mükemmel bir yetenek Türkiye'de topla rakip sahaya en hizli inen kisi teknigi mükemmel.Oda biraz duygusal oda kendisine ilgi bekliyor .Bu yüzden biraz sitem edebilir .Ama benim gözümde hep bir numara.

ts_fan
    Ziyaretçi

Alıntı ts_fan Nickli Üyeden Alıntı

Gökdeniz benim gözümde takimin bir numarasidir...durusu ile, yaptigi fedakarlik ile (maddi-manevi), saha içindeki performansi ile...herkesten ricam Gökdeniz'imizin topigi en az bir yattara kadar ilgi görsün...

kimse unutmasin ilk önce kendi degerlerimiz...

haydi Gökdeniz bitir su kayseri'nin isini, sen isini bilirsin...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

yok abi ya gökdenize biseyler olmus topu her kapti dokunsalar iki takla atmadan durmuyor. bence kilo sorunu var 2-3 kilo versin yine rakip takimlarin üzerine kabus gibi çökecektir inaniyorum.

Nereden
    Amasya

bana da bir degisik geldi ya gecen sezon gibi degil yoksa bizim formationdan mi kaynaklaniyo

Evet 3 maçtir (S.Riga maçlari ve Kayseri maçi)Gökdeniz kayip, insallah havasinda olmamak haricinde bir problemi yoktur.

Hadi koçum göster kendini su anda TRABZONSPOR'UMUZUN Gökdeniiiiiiiiizz Karadeniiiiiiz'e çok ihtiyaci var hemde çoook...

Galiba duygusal bi oyuncu ilgi bekledigi dogru.Bi röpörtajda Yattara'yi benden çok seviyolar die bi demecide var.

Fakat ben Dinamo Kiev 'i bitirecek adam Gökdeniz'dir diyorum.Hadi hayirlisi...

ts_fan
    Ziyaretçi

Gökdeniz dünkü maçta bekleneni verememis olsada O'na olan güvencim ve sevgim bitmez...O daha çok seyler yapacak ama simdi degil, CL maçlarinda ve ligteki zor maçlarimizda...zaten su an is bitiren oyuncular vizyonda Gökdeniz ilerleyen zamanlarda sahne alacak...

HAYDI GÖKDENIZ GÖREYIM SENI...

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

evet gökdeniz aksamki maçta nede öyle bir oyun oynadi anlam veremedim ama bizim vede tüm trabzonspor lularin ona güveni gerçekten çok fazla

Harikasin Gökdeniz imzaladigin özlesmeden ne kadar Trabzonspor'lu oldugun belli hatta demezmi ki yönetim kabul etse 10 yillik da imzalarim orada zaten Trabzonspor'luluk ruhunu fazlasiyla belli etti diye düsünüyorum.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Dün televizyonda bir adam konusuyordu Gökdeniz mutsuzmus diye yok 5 sene mukavele imzaladim Trabzon'dan , gelen diger tekliflerin 2 kati azini liyorum falan diye....

Gökdeniz lütfen bu taraftar seni çok seviyor.......

Ne kadar Trabzonspor'lu oldugunu mukavelende göstermedinmi zaten sen birak bunlari bosver. Kafani yorma bu taraftar her zaman arkanda...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

gökdenizden bir kaç hafta iyi futbol beklemiyorum.toparlanmasi zaman alacak gibi.

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

bu aksamki dinamo kiev maçinda kievin dinamosunu ameliyatlaalicaz kievi kalicak sadece. kalan kieviylede avni akerde pinpon oynariz artik ve bunuda gökdeniz karadeniz yapacak patlayacak bu maçta inaniyorum.

Bende ayni düsüncedeyim...Gökdeniz,Gökdeniz gibi oynarsa bu maçta isimiz biraz daha kolaylasacak....insallah öyle olacak...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Alıntı tsakrep61 Nickli Üyeden Alıntı
    yattara fatih gokdeniz masallah yav bermuda seytan ucgeni gibi

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müthis zor bir pozisyonda olmayacak golü atti Dynamo'ya... Helal olsun!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)