Sayfa 246 Toplam 257 Sayfadan BirinciBirinci ... 146 196 236 244 245 246 247 248 256 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6407 adet sonuctan sayfa basi 6,126 ile 6,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gökdeniz Karadeniz

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih yanılmıyorsam şu ana kadar 4-5 kez giydi Rubin formasını.. gol atamadı ve daha sonra da sakatlandı sanırım.. Ara transfer döneminde Fatih Zenit'te oynuyorken son dönemde attığı golleri, sürekli bazı kişileri hedef alıp alın size kapak olsun diyenler, şu an ortalıkta yok ne yazık ki.. eminim Rubin formasıyla da çıktığı ilk maçlarda gol atsaydı yine aynı kişiler kapak serisine devam edeceklerdi..

Eski Kaptanımızın dönemi ne yazık ki sona erdi.. umarım sakatlıktan bir anca kurtulur. Bir de işin garibi devre arasında transferi gündemde olan Fatih ve transferi gerçekleştiren Teofilo'da ne ilginçtir ki takımlarında siftahları yok.. Yönetimimiz Fatih'i almayarak ne kadar iyi ettiyse de, Teofilo transferinde de sonuç olarak başarısız oldular.Tabi bunu şuan ki performansına bakarak söylüyorum.. seneye ne olur bilemem.

Sonuçta sakatlık, her futbolcunun başına gelebilir ama son 4-5 sezonuna bakıldığında Fatih'in düzenli olarak forma giyemediği ve formda olmadığı üzerine bu şekilde bir yorumda bulunuyorum. Ve bu transfer döneminde de yine kazançlı çıkan futbolcular, kaybeden ise her zaman ki gibi Trabzonspor oldu.
    Çok güzel dedin.

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sadece fatih değilki.gökdenizde sakat...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ŞAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih yanılmıyorsam şu ana kadar 4-5 kez giydi Rubin formasını.. gol atamadı ve daha sonra da sakatlandı sanırım.. Ara transfer döneminde Fatih Zenit'te oynuyorken son dönemde attığı golleri, sürekli bazı kişileri hedef alıp alın size kapak olsun diyenler, şu an ortalıkta yok ne yazık ki.. eminim Rubin formasıyla da çıktığı ilk maçlarda gol atsaydı yine aynı kişiler kapak serisine devam edeceklerdi..

Eski Kaptanımızın dönemi ne yazık ki sona erdi.. umarım sakatlıktan bir anca kurtulur. Bir de işin garibi devre arasında transferi gündemde olan Fatih ve transferi gerçekleştiren Teofilo'da ne ilginçtir ki takımlarında siftahları yok.. Yönetimimiz Fatih'i almayarak ne kadar iyi ettiyse de, Teofilo transferinde de sonuç olarak başarısız oldular.Tabi bunu şuan ki performansına bakarak söylüyorum.. seneye ne olur bilemem.

Sonuçta sakatlık, her futbolcunun başına gelebilir ama son 4-5 sezonuna bakıldığında Fatih'in düzenli olarak forma giyemediği ve formda olmadığı üzerine bu şekilde bir yorumda bulunuyorum. Ve bu transfer döneminde de yine kazançlı çıkan futbolcular, kaybeden ise her zaman ki gibi Trabzonspor oldu.
    Bu mesaja gayet güzel bir şekilde cevap verecekdim.. Ama şu altını cizdiğim cümleyi gördükden sonra bi işe yaramayacağına karar verdim..

-"sürekli bazı kişileri hedef alıp alın size kapak olsun diyenler, şu an ortalıkta yok ne yazık ki.."

Buradayım bir sorunmu vardı..
    Diyrım Diyrım Demiyrım Niyeda Diyecuğum ...

Bir şehir takımından fazlası...

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih gol atarkende siz yoktunuz ?

Bak ne güzel yazmışsınız , "İğleşmesini iserim " diye bunu yazının en başında demeniz gerekirken , bir sallamışsınız ancak , ayıptır , yazıktır , günahtır , nedir bu kendi insanımıza düşmanlığımız ?

Bütün dünya alem biliyor ki Fatih Tekke gelseydi şuanda halen daha oynuyor olacaktı. Ve farklı yerde olacaktır , evet büyük konuşuyorum , büyücüyüm geleceği görüyorum. Şayet Fatih tekke'nin lifi atmış , beli incilmiş halinin şuanda ki umuttan daha iyi olduğunu bilmek büyücülükse.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hala Fatih Tekke'nin futbolculuğu tartışıyor ya hayret ediyorum Sanki şuandaki kadroda onun kadar yetenekli golcümüz var

isimsiz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Emirhan Makul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih gol atarkende siz yoktunuz ?

Bak ne güzel yazmışsınız , "İğleşmesini iserim " diye bunu yazının en başında demeniz gerekirken , bir sallamışsınız ancak , ayıptır , yazıktır , günahtır , nedir bu kendi insanımıza düşmanlığımız ?

Bütün dünya alem biliyor ki Fatih Tekke gelseydi şuanda halen daha oynuyor olacaktı. Ve farklı yerde olacaktır , evet büyük konuşuyorum , büyücüyüm geleceği görüyorum. Şayet Fatih tekke'nin lifi atmış , beli incilmiş halinin şuanda ki umuttan daha iyi olduğunu bilmek büyücülükse.
    .....................................

Forumdan Uzaklaştırılmıştır İHTİLALL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah akıl fikir versin..

Fatih ve Gökdeniz'le ,

Mevcut Trabzonspor'lu oyuncuları mukayese..

Hakkikatten Allah akıl fikir versin..

Birde bu iki oyuncudan gelen yaklaşık 17 milyon euro para var kulübe..

Yaklaşık 34 milyon lira..

Futbolu geyik muhabbeti seviyesinde anlamaya tamamda,

Bari nankörlük olmasa..

Nereden
    İstanbul

Gökdeniz'in Şike olaylarına karışması nedeni ile Milli takıma alınmayacağı bildirildi.

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fatih'in bugüne kadar yaptığı kapaklardan alınmayanlar,bundan sonra yapacağı kapaklardan mı alınacaklar..
    Fatih Tekke benim izlediğim en büyük Türk santrafordur..ve Trabzonspor'un tarihinde ki en önemli santrafordur..
    *
    @Emirhan Makul

Üstte yazdığın mesaj ironi midir gerçek midir bilmiyorum ama şike olayının ortaya çıkmasından sonra,Ukrayna Milli maçında oynatılan ve bu maçta dereyi karşıya geçtikten sonra 6 ay ceza verilen adamdır Gökdeniz..
    Milli formaya layık görülmeyebilir..peki Federasyonun Milli maçta oynatıp sonra cezayı basması hangi ahlak kuralıyla açıklanabilir..boşuna muz C. demiyoruz..
    Herkese Merhaba

Nereden
    İstanbul

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Emirhan Makul

Üstte yazdığın mesaj ironi midir gerçek midir bilmiyorum ama şike olayının ortaya çıkmasından sonra,Ukrayna Milli maçında oynatılan ve bu maçta dereyi karşıya geçtikten sonra 6 ay ceza verilen adamdır Gökdeniz..
    Milli formaya layık görülmeyebilir..peki Federasyonun Milli maçta oynatıp sonra cezayı basması hangi ahlak kuralıyla açıklanabilir..boşuna muz C. demiyoruz..

Yok Bu sabah haberlerinde okunan bütün gazetelerde manşette bu haber vardı.

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Mevlüt ve Hamit gururumuz oldu

A Milli futbolcularımız Mevlüt Erdinç ve Hamit Altıntop, kulüp takımlarında geçirdikleri başarılı sezonla dikkatleri çekiyor. Mevlüt, Paris Saint-Germain ile Fransa Kupası'nı kaldırma sevincini yaşarken, Hamit ise Bayern Münih'le şampiyonluğa çok yaklaştı.
    Paris Saint-Germain, 1 Mayıs Cumartesi günü Mevlüt'ün 105 dakika sahada kaldığı final maçında Monaco'yu 1-0 yenerek Fransa Kupası'nı müzesine götürdü. Hamit'in formasını giydiği Bayern Münih ise Bundesliga'da son haftaya girilirken, Bochum'u 3-1 mağlup ederek en yakın rakibiyle puan farkını 3'e çıkardı. Alman ekibi, gelecek hafta resmi olarak şampiyonluğunu ilan edecek. Hamit ayrıca, 22 Mayıs 2010 Cumartesi günü Bayern Münih - Inter arasında oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde görev alması halinde, Yıldıray Baştürk'ten sonra bu müsabakada final oynayan ikinci Türk futbolcusu olma onurunu yaşayacak.
    İki futbolcuyu da telefonla arayarak başarılarından dolayı tebrik eden A Milli Takım Sorumlu Yardımcısı Oğuz Çetin, "Milli futbolcularımızın böyle başarılarda pay sahibi olması hem bizim için büyük bir onur vesilesi olurken, Milli Takım'ın geleceği adına da güven veriyor" açıklamasını yaptı.
    Fatih Tekke ve Gökdeniz Şampiyonluğa ulaştığında, Kral UEFA Kupası kazandığında TFF Aynı şekilde haber yaptı mı merak ediyorum!

Nereden
    İstanbul

Bugün Fatih'i 10 dakika izledim ağlayacaktım neredeyse.

Bitkin ve yorgun bir hali vardı , yine o yüzünde ki mutsuzluk buruşturmuştu yüzünü.

Ama öyle bir toplar indirdi ki , öyle bir kafaya yükseldi ki hele karşı karşıya iken kaleye vurduğu bir top var.

4 Yıldız forvet bozuntularının , topa yükselememesi o kadar karartmış ki gözümüzü , ağlayasım geldi her topa yükselebilişinde.

Türkiye'nin en değerli futbolcusuydun , Kadersizdin Gittin ve Dönmeyeceksin. 100 yaşında da olsan Top indirebileceksin.

Ahmet Ocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

umut bulut yerine sakat fatih tekke'yi tercih ederim

Nereden
    Ankara

Rusya’da Rubin Kazan takımında Gökdeniz Karadeniz ile birlikte forma giyen Fatih Tekke, Neşem Koleji’nin geleneksel olarak düzenlediği Minik futbol müsabakalarını izleyerek çocuklara eşlik etti.

Tekke, çocukların Karadeniz ruhu taşıdığından dolayı futbola olan kabiliyetlerinin yüksek olduğunu ve çok çalışarak, zekalarını iyi kullanırlarsa ,başarının geleceğinden kuşku duymadığını ifade etti.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

...............................

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fatih'i Ertuğrul Sağlam istiyormuş..transferin gerçekleşme ihtimali yüksekmiş..
    Herkese Merhaba

isimsiz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih'i Ertuğrul Sağlam istiyormuş..transferin gerçekleşme ihtimali yüksekmiş..
    hıı o çok daha ister...
    .....................................

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fatih'i Ertuğrul Sağlam istesin alır .. Alacak ta . Seneye Bursa forması ile görebiliriz Fatih'i.
    Ahh HH ahhh senin şu takımdan gittiğin gün benim bayramaım olacak
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Nereden
    Ankara

Ertuğrul Sağlma açıkladı gündemlerin Fatih Tekke yok.

Bu arada ligden ses seda yok tatile mi girdi Rusya ligi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Alıntı Murat Dinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu arada ligden ses seda yok tatile mi girdi Rusya ligi.
    Rusya ligi tatildemi bilmiyorum ama Fatih Tekke geçen hafta Trabzondaydı.
    Sen ağlat biz severiz seni...
    Aşkın rengi:BORDO-MAVİ
    ts_mania

boztepeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fatih Sultan Tekke!!!

Nereden
    Ankara

Rusya ligi Dünya Kupası'ndan dolayı devre arasına girmiş.Maçlar 10 Temmuz'da başlayacak.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

münihte kamp yapiyor suan rubin kazan. bugün aldigim bilgiye göre almanyadan bir oyuncu transfer etmeyi düsünüyorlarmis. ayirca gs den serveti almak istiyorlarmis. bunlari bana diyen komsumuz (güvenilir bi amcadir). bu amcanin dayisinin oglu rubin kazanda menejerlik ve tercümanlik görevi yapiyor. eger firsat bulursa 1-2 gün buraya ziyarete gelecek kendisi.
    ayrica fatih tekke transferi, ünal karaman ve hayrettin hacisalihoglunun tekkeye karsi olduklari icin gerceklesmedigini söyledi

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Haber61'in Gökdeniz Karadeniz röportajı. Çok uzun olduğu için eklemedim.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=59986

Dikkatimi çeken en güzel cümlesi " Şampiyonluğu Sadri Şener'e sorun"
    Konu Sefa tarafından (21.06.2010 Saat 18:14 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Aksaray

Rubin 65.dakikası oynanan maçta 1-0 önde, Gökdeniz sahada Tekke yedek galiba.

Ekleme; Dakika 80 Bukharov kornerden gelen topa kafayla vurdu durum 2-0.

Ve son nokta; 84te Gökdenizin yerine giren eleman penaltıyı yaptırdı, penaltıyı kullandı ve maç 3-0 bitti.
    Konu Hüseyin İlkin tarafından (09.07.2010 Saat 17:29 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)