PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke: "Türkiye'de Oynayacağım Tek Kulüp Trabzonspor'dur..."

Sayfa : [1] 2

AYYILDIZ
06.09.2008, 03:00
Bu Trabzon'da oynamak isterim

"Başkan Sadri Şener, Trabzonspor'un adeta kaderini değiştirdi. Şehirde müthiş bir şampiyonluk havası var. Avni Aker Stadı, Avrupai bir görünüm kazanmış. Takım çok kaliteli. Bu sezonki Trabzonspor'da oynamayı çok isterim. Türkiye'de her zaman ilk tercihim Trabzonspor olur. Teklif gelirse geri dönerim."

Tek yol Trabzon

"Başkan Şener kulübün kaderini değiştirdi. Bu Trabzonspor'da forma giymeyi çok isterim. Teklif gelirse seve seve dönerim".

Trabzonsporlu taraftarların unutamadığı isim Fatih Tekke, FOTOMAÇ'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Tam olarak iyileşmesine rağmen Zenit'te yedek kulübesinde oturan milli oyuncu, Türkiye'ye dönerse oynayacağı tek kulübün Trabzonspor olacağını belirterek, "Zaten futbolu da mutlaka bordo-mavili renkler altında bırakacağım" dedi.

Camia kenetlendi
Tekke, başkan Sadri Şener'in Trabzonspor'un kaderini adeta yeniden çizdiğini ifade ederek, "Camia tam anlamıyla şampiyonluk için kenetlendi. Şehirde ve taraftarlarda müthiş bir heyecan var. Avni Aker Stadı, Avrupai görünüşüyle futbol mabedi oldu. Takımın kalitesini ise söylemeye bile gerek yok" diye konuştu.

Sanki gün sayıyor
"Bu Trabzonspor'da forma giymeyi çok isterim" diyen milli oyuncu sözlerini şöyle tamamladı: "Trabzonspor'un hiçbir maçını kaçırmıyorum. Eminim zamanla çok daha başarılı olacaklar. Transfer teklifi gelirse seve seve kabul ederim. Dönüş tarihim ara transfer de olabilir sezon sonu da. Trabzon'u çok özledim."
CEVAT KOL

Helal olsun krala geçen gün çıkan haberlere az daha inanıyordum bekliyoruz seni kral Gökhanla çok iyi ikili olacaksın. Seneye Fatih Tekke ve iyi bir sol açıkla avrupayı bile sallarız.

Kaan
06.09.2008, 03:02
Geçen günkü çıkan habere inanmadım...

O habere cevap olmuş... :)

Bizim kralımız bu işte... :)

KUTADGU
06.09.2008, 03:07
Vallahi kaynağa bakarak, pek gerçekci bir haber olduğunu söyleyemeyeceğim.

Üstelik üzerinde durulması gereken başka bir nokta daha var.

Geçen güzn hem Fanatik gazetesinde hem de Lig tv adresinde G.S ile ilgili yapılan haberlere bir tekzip getirilmemiş.

Ama ne yalan söyleyeyim, yalan da olsa bu haberleri okumak keyfimizi yerine getiriyor.

Kubilay ŞAHİN
06.09.2008, 03:12
haberler bence bi strateji ara transferde bişeler olabilir....
ama bende fatihin gs için ole bi söz söyledigini sanmam...

E. Cumur61
06.09.2008, 03:14
haber cevat kol haberi resimleri var ama doru yanlis orasi biraz celiskili cunku cevat = arkasini yazmiyorum
sonucta atay baskan zaminiydi galiba star gazetesinde calisirken yasakliydi antremanlara alinmazdi

Kaan
06.09.2008, 03:15
haber cevat kol haberi resimleri var ama doru yanlis orasi biraz celiskili cunku cevat = arkasini yazmiyorum
sonucta atay baskan zaminiydi galiba star gazetesinde calisirken yasakliydi antremanlara alinmazdi

Böyle diyince aklıma Fotospor'un , Fener için yaptığı Crespo haberi aklıma geldi... :confused: :confused: :confused:

Cem Akyüz
06.09.2008, 03:16
Tekke zaten bunu hep söyledi ama basın yalan yazmaya devam etti Tekke bize dönecektir

Mehmet Fatih Yavuz
06.09.2008, 03:16
cevat kolun allah 1 dışında dediği hiçbir naneye inanmam..:D

E. Cumur61
06.09.2008, 03:18
cevat kolun allah 1 dışında dediği hiçbir naneye inanmam..:Dal benden de o kadar

AYYILDIZ
06.09.2008, 03:21
Haber yalan olsa Fotomaç Cevat kol imzalı yayınlamazdı doğru haber ayrıca Fatih Tekke hep diyordu bunları.

Tunga
06.09.2008, 03:22
Fatih'in transfer olmak istemesi de, Trabzonspor'a dönmek istemesi de kendi hakkıdır.

İşin özü nedir?

Fatih gitmek için çok uğraşmış, ardından da hiç istemediği bir kulübe satılıvermiştir. Takımı Süper Kupa'yı almıştır; ama 1 dakika bile oynayamamıştır. Böyle olunca da oradan ayrılıp, Türkiye'ye dönebilmek için gündem yaratması anormal değildir. Normalde bu her iki tür haberi de menajerler yapar. Farkı, bu sefer haberi Fatih'in kendisi yapıyor ve bir anda gündemimize oturuyor.

Ben her iki açıklamanın da yapılmış olabileceğini düşünüyorum ve Fatih'e bol şans diliyorum. Bundan sonra "Money Talks".

Mehmet Fatih Yavuz
06.09.2008, 03:24
sonraki sene sözleşmesi bitiyor.
satmazsa bedavaya elinden kaçırır.
muhakkak para kazanmak isteyecektir zenit.
ama bu sefer 7-8m eurolar isteyemeyecektir.

3-4 e gider.
ama sanmam ki trabzonspor 32 yaşında fatih e o parayı versin.:S

Kaan
06.09.2008, 03:25

Neye inanırsın..?

Fanatik???

:)

HAYRETTİN
06.09.2008, 03:28
Fotomacmı? yorum yapmaya değmez doğru haberi yokki gazetenin FOTOROMAN :D

AYYILDIZ
06.09.2008, 03:29
sonraki sene sözleşmesi bitiyor.
satmazsa bedavaya elinden kaçırır.
muhakkak para kazanmak isteyecektir zenit.
ama bu sefer 7-8m eurolar isteyemeyecektir.

3-4 e gider.
ama sanmam ki trabzonspor 32 yaşında fatih e o parayı versin.:S

Fatih Tekke 35 yaşına kadar verimli oynar 3 milyon euroda çok normal o kalitede futbolcu için zaten Ersun hoca isteyeceği için Sadri Şener alır:)

Kazım Uzunboy
06.09.2008, 03:32
2 gün önce Fanatik yazıyor inanmıyoruz.Şimdi işimize gelen haberi Fotomaç yazıyor inanıyoruz.

Hangisi doğru hangisi yalan anlayamadım..

Kubilay ŞAHİN
06.09.2008, 03:33
2 gün önce Fanatik yazıyor inanmıyoruz.Şimdi işimize gelen haberi Fotomaç yazıyor inanıyoruz.

aynen katılıyom kararsızlık içindeyim hala stratejimi yoksa masum bi habermi bilemiyorum...

Kaan
06.09.2008, 03:34

Yanlış söylüyorsun Kazım abi...

"2 gün önce Fanatik yazıyor inanıyoruz.Şimdi işimize gelen haberi Fotomaç yazıyor inanmıyoruz."

Böyle olmalı... :)

Kazım Uzunboy
06.09.2008, 03:35
Böyle şeylere çok takılmana gerek yok Kaan.Anlayan anladı zaten.

Mehmet Fatih Yavuz
06.09.2008, 03:36
cevat kol a inanmaaaam..
fanatikte lig tv de vatanda manşet haber gördüm.
fatih bi şekilde tekzip etmedi o haberi..

cevat kol kim yahu.??
bu takımın bi köşesine darbe vurabilmek için her naneyi yaptı aylardır.
lafına i-nan-mam..

HAYRETTİN
06.09.2008, 03:36

Yaf yalan olsa ne olur doğru olsa ne olur ayak ustu konuşmuşlar işte ha diyince kulubunu

değiştiremssinki

KUTADGU
06.09.2008, 03:37
Arkadaşlar ne buluttan nem kapmaya ne de güneşi görünce kış havasında şortla gezmeye gerek yok.

Keskin yorumlar için, biraz bekleyelim isterseniz.

Kaan
06.09.2008, 03:39
Arkadaşlar ne buluttan nem kapmaya ne de güneşi görünce kış havasında şortla gezmeye gerek yok.

Keskin yorumlar için, biraz bekleyelim isterseniz.

Şuana kadarki en iyi yorum sanırsam... :)

Kazım Uzunboy
06.09.2008, 03:49
Kaancım yazılan mesajları değilde alakalı konuyu yorumlaman daha iyi olacaktır. :)

Berk Akçay
06.09.2008, 03:52
Fatih'in transfer olmak istemesi de, Trabzonspor'a dönmek istemesi de kendi hakkıdır.

İşin özü nedir?

Fatih gitmek için çok uğraşmış, ardından da hiç istemediği bir kulübe satılıvermiştir. Takımı Süper Kupa'yı almıştır; ama 1 dakika bile oynayamamıştır. Böyle olunca da oradan ayrılıp, Türkiye'ye dönebilmek için gündem yaratması anormal değildir. Normalde bu her iki tür haberi de menajerler yapar. Farkı, bu sefer haberi Fatih'in kendisi yapıyor ve bir anda gündemimize oturuyor.

Ben her iki açıklamanın da yapılmış olabileceğini düşünüyorum ve Fatih'e bol şans diliyorum. Bundan sonra "Money Talks".

Daha ne denebilirki Tunga abim herşeyi özetleyi vermiş...

seyyah61
06.09.2008, 03:54
Bu sözleri daha önce söylemisti.
Sezon baslamadan Cevat Kol ile röportaj yapmisti yine.
Onu tekrar yayinlamislar.
Üstüne de son röportajdan bir iki cümle eklemisler.
Gazeteler arasi tiraj savasi bence.

Ama yine de inanasi geliyor insanin.

futbalski60
06.09.2008, 04:07
Fatih Tekke bunları yıllardır söylüyor ama bir kısım insanlar bunu anlamamakta direniyor.

leavemealone
06.09.2008, 04:11
Bence gecen fanatikde cikan haber yalan degildi ... Fanatik habercisi okadar röportaj yapmis foto filan cektirmis fatihle . Bunun üzerine bi yalanlama da gelmemis fatihten .. yani bence fatih artik oynamak istedigi biryere gitmek istiyor ve bu illa trabzonspor olacak diyede birsey yok .. Tabi TS diger isteyen takimlarla ayni teklifi yapsa orda TS yi tercih eder bundan süphem yok ama Sadri babanin öyle bir teklif yapmayacagini düsündügüm icin fatih türkiyedede diger ülkelerdede her takimda oynar ..

Ayrica allahinizin askina kim inaniyor fotomaca fotospora artik.. Adamlarin her transfer döneminde utanmadan yaptigi hayali yalan transferleri hepimiz görmüyormuyuz ..

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/9/9_228264_tekke_demircan0409_414.jpg

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/9/7_228261_fatih_tekke_414_232.jpg

İslam Sezer
06.09.2008, 04:22
evet fotomaçta cevat kolla yapılmıs bir habere inanacağıma ortada foto-lar olan fanatik gazetesindeki haberi daha ciddi buluyorum.eğer iki haberde doğruysa olay daha vahim.fatih tekke den fotospora yarın en büyük bjk,gönlüm hep kartaldaydı demesini bekliyorum bu durumda.
bence fatih Trabzonsporu falan değil malesef sadece kendi menfaatini düşünüyor,kınamak için söylemiyorum kendi tercihi sonuçta.cash money on the table yani,bu kadar basit,değil mi tekke?

bkandil
06.09.2008, 04:42
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/9/9_228264_tekke_demircan0409_414.jpg http://www.fotomac.com.tr/2008/09/06/im/DCDCB0D78A1AC446BB851E8Ea.jpg
Fanatik'ten bir resim............................................. ............. Fotomaç'tan bir resim.

Haberlere bakılırsa resimler 2 gün ara ile çekilmiş olmalı, fakat bu 2 resim arasında 2 günlük ten fazla fark var zannımca. Yani resimlerden biri güncel değil. İnanmak mevzuuna gelince işin aslı her 2 habere de aynı derecede inanıyor/inanmıyorum. Medyamızın sürekli yaptığı tür haberlerden ikisi sonuçta.

Fanatik gazetesi için bir örnek; sanırım Gökdeniz'in bizimle en son mukavele uzattığı seneydi. Gazete'nin kapağında Gökdeniz Fener'de benzeri bir başlık. Gökdeniz'in tatildeyken havuzda çekilmiş bir fotosu.(yanlış hatırlamıyorsam) Kendisiyle yapılan bir röportajdan kısa cümleler falan. Kısacası yapılan röportajda Gökdeniz'in fenere gideceğini yazmışlardı.
Ama işin ilginç tarafı da Aynı tarihli gazete'nin Trabzonspor sayfasını açtığımda gördüğüm başlıktı. Gökdeniz: Trabzonspor'dan ayrılmam. Haberi okuyunca çok gülmüştüm...
Fotomaç için örnek vermeye gerek yok zaten...
Kısacası MALUM MEDYA :D

seyyah61
06.09.2008, 04:50
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/9/9_228264_tekke_demircan0409_414.jpg http://www.fotomac.com.tr/2008/09/06/im/DCDCB0D78A1AC446BB851E8Ea.jpg
Fanatik'ten bir resim............................................. ............. Fotomaç'tan bir resim.

Haberlere bakılırsa resimler 2 gün ara ile çekilmiş olmalı, fakat bu 2 resim arasında 2 günlük ten fazla fark var zannımca. Yani resimlerden biri güncel değil. İnanmak mevzuuna gelince işin aslı her 2 habere de aynı derecede inanıyor/inanmıyorum. Medyamızın sürekli yaptığı tür haberlerden ikisi sonuçta.

Fanatik gazetesi için bir örnek; sanırım Gökdeniz'in bizimle en son mukavele uzattığı seneydi. Gazete'nin kapağında Gökdeniz Fener'de benzeri bir başlık. Gökdeniz'in tatildeyken havuzda çekilmiş bir fotosu.(yanlış hatırlamıyorsam) Kendisiyle yapılan bir röportajdan kısa cümleler falan. Kısacası yapılan röportajda Gökdeniz'in fenere gideceğini yazmışlardı.
Ama işin ilginç tarafı da Aynı tarihli gazete'nin Trabzonspor sayfasını açtığımda gördüğüm başlıktı. Gökdeniz: Trabzonspor'dan ayrılmam. Haberi okuyunca çok gülmüştüm...
Fotomaç için örnek vermeye gerek yok zaten...
Kısacası MALUM MEDYA :D
Iki haber de dogru ama Fotomac'taki haber eski.
Ayrica Fanatik'in o haberi dogruydu.
Gökdeniz gizlice Aziz Yildirim ile anlasti.
Fakat sonra sike olayi cikinca anlasmayi Aziz Yildirim bozdu.
Ayrica Gökdeniz'in o lafi söyleyip de gizlice Fener'e ön protokol icin imza atmasi gazetenin degil Gökdeniz'in ayibidir.
Eski defterleri dürmeyelim simdi, neyse.

Ayrica bir ekleme yapayim.
Fanatik ve Fotomac gazetelerinin ikisini de okumam.
Ikisinden de tiskiniyorum.

Recep Alkan
06.09.2008, 05:15
ya varya artık ne dıyecegımı sasırdım arkadaslar. mıllıyette dun cıkan habee gore de fatıh tekke galatasaraydan teklıf bekledıgını ve gelmedıgı ıcın uzuldugunu yazmıs. trabzonspor ıle ıle ılgılı tek yazı ıse sadece maclarını takıp ettıgı ıdı. artık ben guluyorum ya bunlara. bu ıstanbul basını bakalım ne zaman adam olacak.

tahsin61
06.09.2008, 07:36
sagol fatih tekke

İrfan KUMAŞ
06.09.2008, 08:13
Fatihin yaşı şusu busu önemli değil,
her zaman kapımız açıktır,
her zaman kaptanımızdır.
Gelsin,başımızın üzerinde yeri var.

BDiler61
06.09.2008, 08:21
ben bu habere inanmiyorum

Emirhan Ömeroğlu
06.09.2008, 08:40
Fanatik gaztesinin yaptıgı habere karşı misilleme yapıyor gibi Fotomaç.. Fatih Tekke delikanlı gibi çıkıp konuşsun tvlerde biz bu işi bu yalan istanbul gazeteleriyle çözemeyiz!

M.Kılıç50
06.09.2008, 09:00
Simdiki bi tek soru....

Fanatike´mi inanalim, yoksa FotoMaca´mi ??????

ben ikisinede inanmiyorum aslinda ama bu sefer zar zor Fotomaca inanmak isterim tabii ;)

K@HrY
06.09.2008, 09:17
İşte budur:D

LazAnisT
06.09.2008, 09:30
Fotomaçla Fanatiği kıyaslamayın Allah çarpar valla:)

Özge
06.09.2008, 09:43
Geçen gün çıkan haberlere bnde inanmadım hatta Begüm'le de dün konuştuk bu konuyu.Cevap gecikmeden geldi diyeceğim ama bu haberi yapan da Cevat Kol yani:)Ama yine de o habere inanmıyorum.:)

Ufuk Bayraktar61
06.09.2008, 10:09
bu habelerin alayı yalan..kesin fotomaç yöneticileri cevat kol'a "olum cevat fanatik böle bi haber yaptı sende buna karşı patlat bi haberde altına da imzanı atta biraz ortam kızışsın tiraj yapalım" demiştir...

Kazım Uzunboy
06.09.2008, 10:13
Fatih Tekke'nin yaptığı açıklamayı video ile izlemek istiyorum !

İskender YILMAZ
06.09.2008, 10:16
Valla iyice şaşırdık.. Kral çık bi basın toplantısı felan ayarlada kurtulalım bee.. Açıkcası Fanatik'in haberine hiiç inanmak istemiyordum ama sanırım doğruydu veya net olarak o kelimeleri kullanmış olmasa bile o tarafa çektiler.. Tek çözüm, Fatih'ten duymak..

hodlu
06.09.2008, 10:17
Ben bu konunun tamamen aydınlanması için F.Tekke'nin kamera karşısına geçip açıkça ve yüreklice
'Ben Trabzondan başka kulüpte oynamam' demesi gerekli.Bu röpörtajda ulusal kanalların spor haberlerinde yayınlanmalı ki bizans takımları ve taraftarları da i-nan-sın.
Fatih iki yıldır lafı geveliyor benim de midem bulanıyor...

Sencer
06.09.2008, 10:18
biri fanatik biri fotomaç...
tam anlamıyla al birini wur ötekine....
ikisinede inanmıyorum, fatihin röportajını tw de izlerim, sesini tanırım anca öyle inanırım...

Sencer
06.09.2008, 10:25
ayrıca iki resim arasında 3gün fark warken, 3 gun sonrasındaki Fatih resmindeki sakalı en aşağı 2 haftalık (!)
sakal ektirmediyse gayet net sanırım hersey
ne yazıkki bu haber eski

hodlu
06.09.2008, 10:26
Trabzonspor bu kadar küçük düşürüldükten sonra Fatih artık ağzı ile kuş tutsa ne yazar...

Harun-61
06.09.2008, 10:39
Haci Tekke, Seni Seviyoruz :)

.

İskender
06.09.2008, 10:45
Dün yerden yere vuruldu şimdi göklerde...

hadi bakalım yarın ne olacak...

Erbay
06.09.2008, 10:56
Fanatik'in yaptığı habere inanmak istemiyorum. Ama haberi yapan da Fatanik gazetesinin en önemli ismi. Adam daha dün Laporta ile röportaj yaptı. Fotomaçtaki ise Cevat Kol'un. Fatih çık röportaj ver doğru dürüst bir yere,en iyisi bu.

Emirhan Ömeroğlu
06.09.2008, 10:57
yerden yere vuranlar göklere çıkarmadı!! haberin doğruluğu belli değil..

forza61ts
06.09.2008, 10:59
onceden avrupaya gıdecegum turkıye kezmes beni sımdı sıkıstun tabı kaldun ayazda gelurum melurum ...beklersun sındı kulubede gideceğum gideceğum diye tuttursan olacağı budur..

TSelif
Eyy ALLAH ım ya nelerle uğraşıyoruz şampiyonluk sürecine girdiğim bu günlerde ççç
Bu Fatih dönüp gelecek buraya olay bitecek işte bu kadar basit :D

Emir BAYRAK
türk spor gazetelerine itikat edilmemesi gerektiğini düşünüyorum. nitekim 2 haber görüyoruz ve ikisi de birbirinden çok farklı. birisi bordo diğeri mavi, resimlerde de fark gayet açık zaten. insan hangisine inanacağını şaşırıyor. en iyisi ikisine de inanmamak.

Diğer arkadaşımın dediği gibi Fatih Sultan Tekke çıkıp bir basın toplantısı yapıp hakkındaki eleştirilere cevap vermeli fakat rusya'da bu imkanı bulamıyor da olabilir. Doğal olarak buradaki gazete temsilcilerine güvenip de röportaj da yapmaması gerekir. Bunlara güven olmaz.

Bir diğer yandan gurbette olduğu süre içerisinde profosyonel futbolcular gibi bir internet sitesi olsa ya bizim futbol değerlerimizin. Kendi ekibinden birisi soruları sorar -ya da soru soran taraftarlar olabilir- kendisi de birinci ağızdan yanıtlamış olur.

Son olarak;
İstanbul medyasının ve takımlarının Fatih Tekke için yaptıkları çirkin tezahuratlardan sonra Fatih'in gs yada bjk'ye gitmesini yakıştıramam kendisine zira UNUTMADIK!

burhan_akgun
06.09.2008, 11:02
Tekke Gerek Futboluyla Gerek Transferİyle Trabzona Çok Şey VermİŞtİr Ona Mİnetariz Herzaman BaŞimizin Üzerİnde Yerİ Var

magicyattara
06.09.2008, 11:03
Takımı Süper Kupa'yı almıştır; ama 1 dakika bile oynayamamıştır. Böyle olunca da oradan ayrılıp, Türkiye'ye dönebilmek için gündem yaratması anormal değildir. ..."Money Talks".

Ama UEFA kupası finalinde 90 dk oynayıp maçın adamı seçilmişti.
Önemli olanda o maçtı.Fatih gazozuna maçların adamı değil.

Money Talks,Fatihe hiç yapışmaz.

forza61ts
06.09.2008, 11:11
en eyisi gazete haberlerıne ınanmayalum tv den kendı agızylan dersa ozamn ederuk ınan ..

.....
06.09.2008, 11:23
Ben onada inanmadım buna da inanmam :)

Hasan Ayvenli
06.09.2008, 11:24
ne geçen çıkan haber ne de bu haber doğru. önce tükürüyorlar sonra yalıyorlar.

Sadık Bıyık
06.09.2008, 11:42
kendisini canlı olarak radyoda dinlememiş olsam bende gs haberine inanabilirdim ama o haber çıktığında hiç tarafına bile bakmamıştım. asıl gerçek şuki; biz kendi içimize bir bakalım. yani ben fatih tekke' nin yerinde olsam gs yi hiç aklımdan bile geçirirmiydim. elcevap ;trabzondan başka bir klübün kapısının önünden dahi geçmeye bile haya ederim.

gökdenizle rubindeyken yapılmış bir video röpörtaj izlemiştim. canlı olarak gökdenizin ağzından aynen şunu duydum . bir gün türkiye dönersem bu takım sadece trabzon olur gerekirse td gerekirse başkan hatta gerekirse top toplayıcı olarak. ama trabzondan başka bir klüp aklımın ucundan dahi geçmez
düşününki fatih gökdenizden daha fazla trabzonlu bilincine sahiptir

Travelair
06.09.2008, 11:43
Ben size demedim mi 2 gün sonra bize de röportaj verir olur biter diye?

Fotomaç'taki haberde "Türkiye'de her zaman ilk tercihim Trabzonspor olur. Teklif gelirse geri dönerim." derken bir sonraki paragrafta "Türkiye'ye dönerse oynayacağı tek kulübün Trabzonspor olacağını belirterek, 'Zaten futbolu da mutlaka bordo-mavili renkler altında bırakacağım' dedi" cümlesi geçiyor. Çelişki var

LazAnisT
06.09.2008, 11:47
Gazetelere laf yetiştireceğine birazda top oynamayı denese bence daha iyi olacak.Trabzonspor yükselen değer ve geleceği var.Bu tip haberleri sağdan soldan ve başka futbolculardan daha çok duyarız.

hamucera
06.09.2008, 11:52

lütfen gerçekçi olalım arkadaşlar. burada forumda da çok kişi yazdı ben fatihe onlarca oy verdim diye. maçın adamı seçilmedi. uefa resmi sitedede oylamada seçildi. ama uefa fatih i seçmemişti. bunuda herkes biliyor. maçı izlemiştim ki zaten maçın adamı fatih değildi. şimdi trabzonlu diye seviyoruz diye gerçekleri görmeden gelemeyiz.

[KAPLAN]
06.09.2008, 11:57
Fatih Tekke Galatarasay'da, bir ara bakarız ki Beşiktaş'da, Fener'de. Bu sene de bunları çok duyduk. Bu haberlerin anlamı Fatih Tekke orada mutlu değil ve Trabzonspor'a gelmek istiyor. Tekke Beşiktaş'da haberine hangi Trabzonsporlu tıklamaz ?! Sonuç şu ki, bu haberler Trabzonspor'un gündemine gelmek için yapılan transfer stratejileri ve umarım işe yarar. Yine de Trabzonspor'da yeniden oynamasını bırakalım, inanın onun orada mutsuz olmasına bile gönlüm razı olmuyor.

EmrahYalçınalp
06.09.2008, 11:59
Yahu kardeşim, Fatih Tekke her takımda oynar. Kendi gözüme kulağıma mı inancağım, Fatih Tekke'ye mi, burda onu ondan çşok savunanlara mı? Adam kendi ağazıyla Petersburg'ta Can Karyağdı'ya "Ben profesyonelim, her takımda da oynarım. Ama Türkiye'de bonservisimi karşılayabilecek takım olduğunu sanmıyorum" dedi. Millet niye duymazdan görmezden geliyor, anlamış değilim. Adam kendi "oynarım" diyor, hala "oynamaz" diyenler var. Bilmem ki ne denir...

Ayrıca, oynarsa oynar kardeşim, kime ne? Adam istediği kulüpte oynar. Ne terbiyezsilik, ne şerefsizliktir bu. Aldığı para da anasının ak sütü gibi helaldir!

Yaptıkları, emekleri, fedakarlıkları için çok teşekkür ederiz. Ben kişisel olarak Tekke'nin geri gelmesini istemem. Allah yolunu açık etsin, inşallah çoluğu çocuğu ile mutlu, huzurlu, bol kazançlı, çok güzel bir hayat geçirsin. Her istediği olsun, herşey onun adına yolunda gitsin. İnanılmaz içten söylüyorum bunları... Ama Trabzonspor'a gelmesin. Gelmeyi düşünüyorsa kendisinin eskisi kadar güçlü olmaması dışında neyin değiştiğini açıklamak zorunda kalacak, ve ortaya çıkan durum çok da şık olmayacak. "O zaman takımın yarısı bendim, ne istersem söylerdim, herkes katlanmak durumundaydı. Ama şimdi işler değişti. Mutlu değilim, oynayamıyorum, yaş da geçiyor... Bonservisime Zenit'in verdiği parayı verecek de yok" demesin isterim. Yine dik dursun, mücadele etsin, futbolu bıraktığında son yılalrını güzel hatırlasın.

Anlamak bazen zaman alıyor ama, hayat genellikle "bu kadar da basit" olmuyor!

Tekrar söylemekte fayda var. Fatih Tekke için kocaman bir sitem ve kırgınlık dışında en ufak bir olumsuz düşüncem yok. Herşey istediği gibi olsun inşallah. Ama lütfen geri gelmesin.

Furkan Dündar
06.09.2008, 12:00

hahaha aynen ya :D

Fatih
06.09.2008, 12:03
bunu daha önce neden söylememiş mesela fenere transferi gündemdeyken ??

antagonist
06.09.2008, 12:04

UEFA finalinde as oyuncular sakat olduğu için sahada 90 dk. kalmıştı.

Maçın adamı seçilmesi de tamamen Türklerin işi. Çünkü bu seçim internet üzerinden gerçekleşti. E biz Türklerin de bu gibi durumlara bakışı mâlum. "Haydi beyler , Uganda'daki X sitesi Ermeni Soykırımı ile ilgili anket yapıyor. Oylarımızı kullanalım lütfen." hesabı. :) Yoksa stadda maçın oyuncusu Arshavin seçilmişti. ;)

Özkan
06.09.2008, 12:38
Arshavin ve Pogrebnyak'ın olduğu bir takımda forma giyemeyeceği açık Tekke'nin. Orada sıkıldı, sözleşmesi bitiyor ve adam akıllı para kazanabileceği Rusya'dan başka Türkiye var. Geri dönmek için kendisi çıkarıuyor bu haberleri.

peker61
06.09.2008, 12:40
Fatihin dönüp dolaşıp bize geleceği günü bekliyorum ben bizim için hala kaptandır o ...Yeterki gelsin

Tolpaş61
06.09.2008, 12:44
bu takımda yeri var.kalitesiyle katkı sağlar.ben gelmesini isterim.ama kesinlikle zamanında gitmemeliydi.ondan kazandığımız paranında hayrı olmadı zaten.

Atakan
06.09.2008, 12:53
Fatih'i alsaydık.Ligin ilk yarısında şampiyonluğu ilan ederdik bence.Devre arası hem Fatih hemde Mehmet'i alsak nasıl olur?

GERONIMO35
06.09.2008, 12:54
Her iki haberde doğrudur belkide:)
Ha belki biraz eklemeler yapılmıştır Yada hangisi doğru Fatih çıkıp açıklasın şöyle haberler yapılıyor yalandır benim fikrim tam budur Yani en azından birine tekzip göndermeli:)

İdris Toksoy
06.09.2008, 12:55
bakalım fatih gelirse şayet ilk 11de fırsat bulabilecek mi :D

TolgaTopçu61
06.09.2008, 12:55
Fatih'i alsaydık.Ligin ilk yarısında şampiyonluğu ilan ederdik bence.Devre arası hem Fatih hemde Mehmet'i alsak nasıl olur?
hangi mehmet'i???

ulvicebi61
06.09.2008, 12:58
mehmet topuz....kayseri

Muhalif
06.09.2008, 12:58
Burada bir çok insanın 'aman Fatih'e birşey olursa ne yaparız, aman giderse biteriz, aman Fatih ne derse desin, ne yaparsa yapsın da takımda kalsın' dediği günleri hatırlıyorum... Hane ne oldi? Fatih gitti Trabzonspor küme düşmedi, üstelik adam gibi bir yönetimle şu an şampiyonluğun en büyük adaylarından birisi konumunda... Ama Fatih ne halde? İlk açıklamaları 61 gol atacağım v.b idi.. 20 tane attı mı acaba toplamda?

Fatih ve Fb'li Guiza'yı transfer oluşları bakımından çok birbirine benzetiyordum. İkisi de 28 yaşından sonra şöhret oldular, ikisi de astronomik rakamlarla ülkelerine göre bir kademe daha alt liglere gittiler.. İkisi de kendilerinden umulan başarıyı gösteremediler.. hatta galiba ikisi de sigara içiyor:D

Emrah'a katılıyorum.. Fatih çok mutlu, çok başarılı olsun.. Allah tuttuğunu altın etsin ama özellikle şu havayı yakalamış Trabzonspor'a gelmesin mümkünse... Ben bir Trabzonspor'lu olarak Gs,Fb,Bjk gibi takımlara gitmesi durumunda da hakkımı helal ediyorum, hiç gönül koymayacağımı iletiyorum kendisine.. Sonuçta profesyonellik diye bir şey var... Gs'li Emre Fb'de oynuyorsa, Trabzonspor'lu Tekke'de Gs'de oynayabilir pekala...

Allah bahtını açık etsin, kişisel görüşüm Almanya'da kendisini tanıyan bir teknik adam ve anlaşabileceği futbolcuların bulunduğu, gurbetçi desteğini yoğun olarak arkasında hissedebileceği Köln'le anlaşırsa kendisi için en hayırlısı olur...

Emo91
06.09.2008, 13:02
isaac iyi bir fiyata satilip fatih alinsin!!!

önümüze kimse cikamaz!!!!

seviyorum bu adami. trabzonun büyük golcüsü, trabzonsporlu dedigin böyle olmali!

galatasaray haberlerine cok kizmisdim, yalanmis galiba

TolgaTopçu61
06.09.2008, 13:09
''Bu sezonki Trabzonspor'da oynamayı çok isterim''

bu lafina biraz kizdim,ha o Trabzonspor ha bu Trabzonspor,halen ayni takimiz bi oyuncularimiz degisti.
isteseydi bizde kalabilirdi,bu sene'de iyi olmasaydik acaba bu sözleri eder miydi?

Mollasalihoğlu
06.09.2008, 13:16
al bonservisini gel kaptan..biz sana bonservis ödeyemeyiz "o gada" :)

Mustafa Hazıroğlu
06.09.2008, 13:21

seviyorum bu adami. trabzonun büyük golcüsü, trabzonsporlu dedigin böyle olmali!

Hiç gerek yok İssac'i satmaya..
Takımımıza bir yıLdız da biz kazandıraLım kampanyasında geLecek parayLa Fatih Tekke'yi geri getirebiLiriz..Biraz da yönetim yardım eder oLdu bu iş oLdu. :D
Devre arasında aLıcaz seni inşaLLah .
KraLsın Fatih Tekke :alkış:

Taner Gündoğdu
06.09.2008, 13:24
fanatik yalan haber yapıyor ama fotomaç değil? öyle mi? hemde cevat kol? düşünmek lazım...

Mustafa Hazıroğlu
06.09.2008, 13:26
fanatik yalan haber yapıyor ama fotomaç değil? öyle mi? hemde cevat kol? düşünmek lazım...
GüzeL haber doğru, kötü haber yanLış abi :D

Not: Bu cümLede 2 adet Tezat(zıtLık karşıtLık kuLLanıLmıştır) ççç

İskender66
06.09.2008, 13:34
Bu spor gazetelerin alayı yalan haber yazıyor. Başta fotospor ve fotomaç. Ama eğer doğruysa süper bir haber. İnşallah Fatih Sultan Tekke tekrar Trabzonsporumuza geri döner. Tabi bi zahmet bonservisini de kendi alıversin. O kadar para veremeyiz :)

omer61
06.09.2008, 13:39
"Başkan Sadri Şener, Trabzonspor'un adeta kaderini değiştirdi. Şehirde müthiş bir şampiyonluk havası var.

"Başkan Şener kulübün kaderini değiştirdi. Bu Trabzonspor'da forma giymeyi çok isterim. Teklif gelirse seve seve dönerim".,

Tekke, başkan Sadri Şener'in Trabzonspor'un kaderini adeta yeniden çizdiğini ifade ederek,

aynı cümle 3 kez kullanılmış. Bu nasıl bir habercilik anlayışıdır. kalabalık göstermek için metni neler yapılmış. ben bu haberin tamamen fotomaç uydurması olduğunu düşünüyorum.

salihismet
06.09.2008, 13:40
Sadri Sener secildigi zamanlar demisdiki kimse benden Fatih Tekkeyi almami istemesin, belki bunu maliyet acisindan söylemis olabilir. Bence gidisi ne kadar dogruysa geliside o kadar yanlis olur. Yeni bir kadro kurulmus, iyi futbolcular alinmis, simdi bunlarin arasina Fatihi getirmek o takimi tamamen Fatih Tekkeye ayarlamak zorunlulugunuda getirir. Bunu hocanin kabül edecegini sanmiyorum. Bizden ayridigi gibi bir Fatihin geri gelmiyeceginide bilmemiz gerek, futbol acisindan diyorum bunu.

Türkiyeden yurt disina cikipta adam gibi oralarda mücadele edip kendilerini kabul ettiren bir kac futbolcunun disinda cogu geri geldi, Nihat Kahveci, Tugay Kerimoglu gibi oyuncular el üstünde tutuluyorlar, bunlar takima giremeselerde, burada mutlu deyilim geri dönmek istiyorum gibi konusmalar yaptiklarini hic duymadim. Tuncay Sanlida bunlar gibi uzun süreler oralarda kalacgini düsünüyorum, hatta Gökdenizde ayni basariyi gösterir gibime geliyor..

Fatih Tekkenin bu saatten sonra Trabzonspora fazla bir sey verecegini sanmiyorum, fakat eger yarim kalan baska seylerini tamamlamak icin geri gelecekse bu isin icine Trabzonsporu katmazsa iyi olur diye düsünüyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
06.09.2008, 13:41
zaten eski haber.
fanatiğin haberinden sonra sırf tiraj için uydurdu cevat efendi..

eski haberi getirmiş koymuş .
yeni haber yapmaktan dahi aciz.

bu kadar ucube gazetecilik olur mu yahu?

OLCAY ÇAKIR
06.09.2008, 13:45
Fatih Tekke'nin verdiklerine saygım sonsuz.
Kendisinide sevgim büyük.

Ancak;sürekli haber olması yada yapılması beni hakikaten rahatsız ediyor.

Gittiğin yerde mutlu ol .

Sürekli haber olman,sorunlu gibi gösterilip görünmen beni acaip derecede rahatsız ediyor.

Trabzonsporun bu yapılanmasında giden hiçbir futbolcunun geri dönmesi diye bir planlama yok ve olmamalı.

Olduğun yerde mutlu olmaya çalış.
Taraftar olarak bizi destekle.
O kadar.

temel_yilmaz
06.09.2008, 13:55
bu haberde gerek hazırlanış gerekse son vuruş açısından harika bir yalan haber..
ne bu şimdi kemal sunal filmine döndü damarlarımı kezseniz sarı lacivert akar

omer61
06.09.2008, 13:59
kapatılsın bu başlık yaa, ilk görünce iştahım kabarmıştı fotomaçı görnüce yıkıldım..

kiliiiiiiittttttttttt

hamucera
06.09.2008, 14:01
ben hami ile şota y ıözledim başkan bize hami ile şota yı geri getirsene.
madem trabzonsporda iyi oynayanlar geri getirilmek isteniyor bende onları istiyorum

Trkz61
06.09.2008, 14:02
Fotomaç ise at çöpe...

tsmetu
06.09.2008, 14:27
Ya bırakın fatih tekke'yi artık bizde oynamadığı sürece olmaz geçen beşiktaş'a kuyruk sallıyordu iki gün önce fanatik gazetesinin manşetindeydi galatasaray beni almadı bu ne yaaa.Futbolcu değilmi sonrada ben trabzonspor'dan başka bir yerde oynamam.Taman o bizim değişilmez ekollerimizden ama devamlı göz önünde olupta kimseyi kendinden soğutmasın.

Serdær
06.09.2008, 14:43
Fotomaçın hiç bir haberine inanmayan biz değilmiydik.

Bunun için başlık açanda biz değilmiydik.

Bknz ; http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9683

Dolayısıyla Fotomaçın yapmış olduğu hiçbir habere inanmıyorum.

Umarım Fatih TEKKE bize gelmez.

Bu sezon ki takımda oynamak istermiş.

Başka bir takım olsa oynamazmıydın ?

Bu başlığında Dünya Futboluna taşınması gerektiğini düşünüyorum.

Cem Zırıh
06.09.2008, 15:07
Fotomaçın hiç bir haberine inanmayan biz değilmiydik.

Bunun için başlık açanda biz değilmiydik.

Bknz ; http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9683

Dolayısıyla Fotomaçın yapmış olduğu hiçbir habere inanmıyorum.

Umarım Fatih TEKKE bize gelmez.

Bu sezon ki takımda oynamak istermiş.

Başka bir takım olsa oynamazmıydın ?

Bu başlığında Dünya Futboluna taşınması gerektiğini düşünüyorum.:cool::sevinç::ok

Trkz61
06.09.2008, 15:14

Isaac'ı kim alır iyi paraya?Komik olma...:)

semih YETİM
06.09.2008, 15:18
ya biraz da futbolcu açısından düşünelim 2-3 sezon takımda bi gökdeniz bi fatih bi yattara vardı kolay değil takımı ayakta tutmaya çalışmak pas atmaya adam yok pas alamıyorsun artık maçlarda 1 puan alıp sevnebiliyorsun taraftar küsmüş böyle bir takımda oynamak kolay mı...Türkiye'de benzerin yok oynadığın takımda can çekişiyorsun...taraftar arabanı kurşunluyor mafyalar haraç almak istiyor bırakın da oynamak istemessin her olayı kendimize göre yorumlamayalım...her futbolcu iyi bir kadroda oynamak ister fatih de bunu söylemek istemiş sadece eğer haber doğruysa...kimseyi satmaya gerek yok ama fatir geri alınabilir bence..çok da iyi olur

alper*
06.09.2008, 15:18
fatihi hiç istemem.o da böyle boş sözler söylemesin.tabi tam zıttı bir haber de var.hangisi doğruysa artık.

Muhammed
06.09.2008, 15:21
İsaac kesinlikle piyasası olan bir oyuncu o genclerbirliğine gelirken bircok kulüp onu istiyordu. Feyenord vs. ancak kendi ağzından dedi ki ilk 11 oynamak istediğim için genclerbirliğine geldim dedi. Su hali ile önersek menajerlere 2-3 milyon euroya gider.

.....
06.09.2008, 15:44
Hangisi dogru bu haberin?

Uzunoğlu
06.09.2008, 15:49
genç futbolcu satacaksınız fosil futbolcu alacaksınız( isim farketmez kim olursa olsun)

hadi be oruç başınıza vurmuş sizin...

coskun0661
06.09.2008, 15:57
haal sevıyoruz senı tekkeeeee

tuğba61
06.09.2008, 16:00
İnşallah döner. Fatih sinyali vermiş artık bişiler yapılmalı. :)

Adil ÖZGÜR
06.09.2008, 16:05
İyi futbolcu kendi primini artırandır,
İyi futbolcu oyun oynarken trübünleri ayağa kaldırandır,
İyi futbolcu Fatih gibi transfer olduğu zaman bu adam satılmamalıydı söyledendir,
İyi futbolcu takımını hiç satmamalıdır,
İyi futbolcu transferinde kulübüne İYİ KAZANDIRANDIR !!!
İyi futbolcu takımı kötü oynarken, bütün oyuncuları motive edendir,
İyi futbolcuyu trübünler her zaman çok sevendir,

Sanki FATİH TEKKE'yi tarif ediyorum !!!

İyi taraftar da ahde vefa nedir bilendir

KUTADGU
06.09.2008, 16:06
İnşallah döner. Fatih sinyali vermiş artık bişiler yapılmalı. :)

Yani, Fatih sinyali verecek biz gideceğiz.
Sonra...?

Biz Trabzonspor muyuz, Fatih Tekkespor mu?

Bizim kendi planlarımız, kendi oyuncu kurgumuz yok mu?
Teknik direktörümüz, yönetim kurulumuz yok mu?

Fatih sinyal versin yeter. Ne ala memleket.

canna52
06.09.2008, 16:07
ikinci deVre gelirse şampiyonluğun en büyük adayı biz oluruz.

Cafer Bulur
06.09.2008, 16:07
Vallahi kaynağa bakarak, pek gerçekci bir haber olduğunu söyleyemeyeceğim.

Üstelik üzerinde durulması gereken başka bir nokta daha var.

Geçen güzn hem Fanatik gazetesinde hem de Lig tv adresinde G.S ile ilgili yapılan haberlere bir tekzip getirilmemiş.

Ama ne yalan söyleyeyim, yalan da olsa bu haberleri okumak keyfimizi yerine getiriyor.
tamamen katiliyorum.
noktasi ve virgülüne kadar.

a d bacan
06.09.2008, 16:51
Fatih gelme biz seni eski futbolunla hatırlayalım tıpkı şotayı hatırladığımız gibi..

sen git bizi avrupada en iyi şekilde temsil et

magicyattara
06.09.2008, 16:53
UEFA finalinde as oyuncular sakat olduğu için sahada 90 dk. kalmıştı.

Maçın adamı seçilmesi de tamamen Türklerin işi. Çünkü bu seçim internet üzerinden gerçekleşti. E biz Türklerin de bu gibi durumlara bakışı mâlum. "Haydi beyler , Uganda'daki X sitesi Ermeni Soykırımı ile ilgili anket yapıyor. Oylarımızı kullanalım lütfen." hesabı. :) Yoksa stadda maçın oyuncusu Arshavin seçilmişti. ;)

Hiç önemli değil kimin maçın adamı seçildiği.
Önemli olan Fatihin o maçta takımın 10 numarası olarak sahada yer alması ve oynadığı futbolla bunu tüm dünyaya göstermesiydi.
Yerine oynadığı probniyak ile Fatih arasındaki kalite farkı,açık şekilde Fatih lehinedir.
Mukayese bile edilemezler.

Ha Fatih kötülenecekse bu futbolun dışında olmalıdır.Yoksa sahadaki Fatih Tekke benim gördüğüm en eşsiz oyunculardan biridir.

bkandil
06.09.2008, 16:53
ikinci deVre gelirse şampiyonluğun en büyük adayı biz oluruz.

Bu durumda 2. devrede herkes topu ona atmak mecburiyetinde olacağından G.Ünal,U.Bulut ve İsaac'ı satabiliriz, ne de olsa onlara top gitmeyecek...

bkandil
06.09.2008, 16:56
Fatih gelme biz seni eski futbolunla hatırlayalım tıpkı şotayı hatırladığımız gibi..

sen git bizi avrupada en iyi şekilde temsil et

Noktasına virgülüne kadar katılıyorum diyecektim fakat bir kaç imla yanlışı var onlara katılmıyorum. :D

Cafer Bulur
06.09.2008, 16:57
Hiç önemli değil kimin maçın adamı seçildiği.
Önemli olan Fatihin o maçta takımın 10 numarası olarak sahada yer alması ve oynadığı futbolla bunu tüm dünyaya göstermesiydi.
Yerine oynadığı probniyak ile Fatih arasındaki kalite farkı,açık şekilde Fatih lehinedir.
Mukayese bile edilemezler.

Ha Fatih kötülenecekse bu futbolun dışında olmalıdır.Yoksa sahadaki Fatih Tekke benim gördüğüm en eşsiz oyunculardan biridir.
ben de fatih tekke yi begenen birisiyim.
kendisini tekrar dan takimimizda görmek isterim.
ama pogrebnyak mi fatih mi derseniz tartismasiz pogrebnyak derim.
senin fatih i daha kaliteli bulmana bir sey diyemem ama mukayese dahi edilemezler sözünü yadirgadim dogrusu.
fatih ve pogrebnyak rahatlikla mukayese edilebilir.kimin daha iyi oldugu ise bakis acisina göre degisir bence.

tscserkan
06.09.2008, 16:57
helal olsun be sana krall

magicyattara
06.09.2008, 17:02
Hane ne oldi? Fatih gitti Trabzonspor küme düşmedi,

Çok güzel tespit etmişsin.
Fatih gitti küme düşmedik.

logitech
06.09.2008, 17:02
cevat kol'un haberine inanılmaz.

cempolat61
06.09.2008, 17:06
Yahu kardeşim, Fatih Tekke her takımda oynar. Kendi gözüme kulağıma mı inancağım, Fatih Tekke'ye mi, burda onu ondan çşok savunanlara mı? Adam kendi ağazıyla Petersburg'ta Can Karyağdı'ya "Ben profesyonelim, her takımda da oynarım. Ama Türkiye'de bonservisimi karşılayabilecek takım olduğunu sanmıyorum" dedi. Millet niye duymazdan görmezden geliyor, anlamış değilim. Adam kendi "oynarım" diyor, hala "oynamaz" diyenler var. Bilmem ki ne denir...

Ayrıca, oynarsa oynar kardeşim, kime ne? Adam istediği kulüpte oynar. Ne terbiyezsilik, ne şerefsizliktir bu. Aldığı para da anasının ak sütü gibi helaldir!

Yaptıkları, emekleri, fedakarlıkları için çok teşekkür ederiz. Ben kişisel olarak Tekke'nin geri gelmesini istemem. Allah yolunu açık etsin, inşallah çoluğu çocuğu ile mutlu, huzurlu, bol kazançlı, çok güzel bir hayat geçirsin. Her istediği olsun, herşey onun adına yolunda gitsin. İnanılmaz içten söylüyorum bunları... Ama Trabzonspor'a gelmesin. Gelmeyi düşünüyorsa kendisinin eskisi kadar güçlü olmaması dışında neyin değiştiğini açıklamak zorunda kalacak, ve ortaya çıkan durum çok da şık olmayacak. "O zaman takımın yarısı bendim, ne istersem söylerdim, herkes katlanmak durumundaydı. Ama şimdi işler değişti. Mutlu değilim, oynayamıyorum, yaş da geçiyor... Bonservisime Zenit'in verdiği parayı verecek de yok" demesin isterim. Yine dik dursun, mücadele etsin, futbolu bıraktığında son yılalrını güzel hatırlasın.

Tekrar söylemekte fayda var. Fatih Tekke için kocaman bir sitem ve kırgınlık dışında en ufak bir olumsuz düşüncem yok. Herşey istediği gibi olsun inşallah. Ama lütfen geri gelmesin.

oldu sen istemedin diye gelmez :mad:hey Allahhım ya...insanların hedefleri dahilinde takımımıza da para kazandırarak hayelerinin peşinden gitmesinin sizde kırgınlık yaratması açıkcası insafsızlık nedir bu ya:mad:sonuçta başarılıdır veya değildir bu bizim evladımız dönecem diyorsa başımızın üzerinde herzaman yeri vardır..bizim bir değerimizdir..

ApoCaN28
06.09.2008, 17:08
Gelmesi taraftarıyım sırf umuta topa nasıl vurulduğunu göstermesi için ...
:D
Bi de Seviyoruz Kaptanı Ya...
Hamide Gidip Gelmişti...
Profosyonellik bu bide Avrupada olsa gelme derdikte Rusya Avrupa diil yane...

Mayls
"Bu Trabzonspor'da forma giymek isterim."

"Bu" kelimesi Tekke'yi şu anda benim için çok itici yapıyor.

magicyattara
ben de fatih tekke yi begenen birisiyim.
kendisini tekrar dan takimimizda görmek isterim.
ama pogrebnyak mi fatih mi derseniz tartismasiz pogrebnyak derim.
senin fatih i daha kaliteli bulmana bir sey diyemem ama mukayese dahi edilemezler sözünü yadirgadim dogrusu.
fatih ve pogrebnyak rahatlikla mukayese edilebilir.kimin daha iyi oldugu ise bakis acisina göre degisir bence.

Ben Fatihle Arshavini bile mukayese etmem,pogrebnyak kim hiç seyretmedim.
Açıkçası Rusyada Fatih,Gökdeniz ayarında futbolcu yok.

Sana göre tartışmasız pogrebnyak iyidir bana göre Fatihle mukayese bile etmem.

ApoCaN28
06.09.2008, 17:09
"Bu Trabzonspor'da forma giymek isterim."

"Bu" kelimesi Tekke'yi şu anda benim için çok itici yapıyor.

İiide Kardeş Bu Derken Yeni Kadrodan bahsedio...
Yinede Kendi Kararın Bişi diemem...

Oğuzhan Fidan
06.09.2008, 17:09
fatih tekke trabzonsporlu bi futbolcudur zaten kendide söyledi türkiyede tek oynicam kulüp trabzondur dedi. buda son derece normal karşılanan bi durum zaten. gelmesi şaşkınlık yaratmaz forvet hattını inanılmaz güçlendirir

Mayls
06.09.2008, 17:12
İiide Kardeş Bu Derken Yeni Kadrodan bahsedio...
Yinede Kendi Kararın Bişi diemem...
Bu Trabzonspor'da forma giymek isterim demek, bence işlerin yolunda gitmediği bir Trabzonspor'da forma giymek istemem anlamına geliyor.

ApoCaN28
06.09.2008, 17:14
Bu Trabzonspor'da forma giymek isterim demek, bence işlerin yolunda gitmediği bir Trabzonspor'da forma giymek istemem anlamına geliyor.

Senin Düşüncen Belki Doğru Belki Yanlış Saygı Duyarım...

Mehmet Fatih Yavuz
oldu sen istemedin diye gelmez :mad:hey Allahhım ya...insanların hedefleri dahilinde takımımıza da para kazandırarak hayelerinin peşinden gitmesinin sizde kırgınlık yaratması açıkcası insafsızlık nedir bu ya:mad:sonuçta başarılıdır veya değildir bu bizim evladımız dönecem diyorsa başımızın üzerinde herzaman yeri vardır..bizim bir değerimizdir..

burada artık yeni bi düzen kuruldu.
fatih in dönmesi hele de 32 yaşında bir oyuncu olarak dönmesi o düzene sekte vurur.

yedek bırakamazsın hiçbirşey yapamazsın..

eskilerin hiçbirini geri istemiyorum. giden gittiği gibi kalsın.
allah da yolunu açık etsin.
değer olduğunu giderken düşünecekti.

bunun insanlara kırgın olmakla ilgisi yok.
giden kim olursa olsun.
gittiyse bir daha dönmesin.
adı önemli değil. fatih-gökdeniz -x-y-z

Trkz61
Senin Düşüncen Belki Doğru Belki Yanlış Saygı Duyarım...

Düşüncesi kesin doğru bence...

magicyattara
06.09.2008, 17:16

Fatih hayallerinin peşinden gitmedi.
Fatih,yönetim tarafından,gelen yüksek teklif karşısında güle oynaya satıldı.
Böyle bir teklifin Trabzonsporun kapısını bir daha çalmayacağını düşünen başkan ve yöneticilerimiz,ağızlarından sular akıtarak Fatihi "sattılar".

Mehmet Fatih Yavuz
06.09.2008, 17:18
Fatih hayallerinin peşinden gitmedi.
Fatih,yönetim tarafından,gelen yüksek teklif karşısında güle oynaya satıldı.
Böyle bir teklifin Trabzonsporun kapısını bir daha çalmayacağını düşünen başkan ve yöneticilerimiz,ağızlarından sular akıtarak Fatihi "sattılar".

o yönetimin yaptığı iki doğru işten biriydi.
bütün sene gideceğim diyen birini neden tutacaklardı para kazanma şansı varken??

laf mı şimdi bu allah aşkına..
bu sene ayrılıyorum bu kadar dedi durdu sene boyu.
ertesi sene sözleşmesi bitiyordu.
napacaktık??
aynı lafı öbür sene de dinleyip bedava mı gidecekti??

magicyattara
06.09.2008, 17:27
laf mı şimdi bu allah aşkına..
bu sene ayrılıyorum bu kadar dedi durdu sene boyu.
ertesi sene sözleşmesi bitiyordu.
napacaktık??
aynı lafı öbür sene de dinleyip bedava mı gidecekti??

imza: Nuri Albayrak.

Mehmet Fatih Yavuz
06.09.2008, 17:28
bi adamdan nefret etmem yaptığı doğru işi görmezden gelme sebebi olmamalı.
ilk sattığında bende çok kızdım.
ama doğru hamleydi.

adam gidecem dedi.
hem de elli kere..

bkandil
06.09.2008, 17:36
Evet aslında N.A. satmayacaktı Fatih'i o sene, ertesi sene fb'nin Tuncay'ı gibi gidecekti beleşe, o zaman görecektik kraldan çok kralcıları...
Şimdi "satıldı" oldu, o zaman ne olacaktı acaba?
Profesyonellik varsa duygusallık yoktur.
Bir de soru;
Fatih para için satıldı rus kulübüne ve kendisi memnun olmadığını belirtti, Gökdeniz neden ders almadı Fatih'ten ve tutturdu gideceğim diye, Fatih'in memnun olmadığı bir lige gitti, Fatih'e sormaz mı insan, orada işler nasıl yürüyor, gelmemi tavsiye eder misin, oynar mıyım yoksa yedek mi kalırım vs...
Sadri Başkan ne demişti, Gökdeniz gitmek istedi, biz de iyi para veren bir kulübe sattık. Zamanında her ne kadar sevmesek te N.A da aynısını söyledi. Yanlışsa ikisi de yanlış, doğruysa ikisi de doğru... Öyle kayırmaca yok...

pReN@_61
06.09.2008, 17:38
moral bozmak istemem ama kaynağı gördüğüm anda içim karardı..

magicyattara
06.09.2008, 17:52
Evet aslında N.A. satmayacaktı Fatih'i o sene, ertesi sene fb'nin Tuncay'ı gibi gidecekti beleşe, o zaman görecektik kraldan çok kralcıları...
Şimdi "satıldı" oldu, o zaman ne olacaktı acaba?
Profesyonellik varsa duygusallık yoktur.
Bir de soru;
Fatih para için satıldı rus kulübüne ve kendisi memnun olmadığını belirtti, Gökdeniz neden ders almadı Fatih'ten ve tutturdu gideceğim diye, Fatih'in memnun olmadığı bir lige gitti, Fatih'e sormaz mı insan, orada işler nasıl yürüyor, gelmemi tavsiye eder misin, oynar mıyım yoksa yedek mi kalırım vs...
Sadri Başkan ne demişti, Gökdeniz gitmek istedi, biz de iyi para veren bir kulübe sattık. Zamanında her ne kadar sevmesek te N.A da aynısını söyledi. Yanlışsa ikisi de yanlış, doğruysa ikisi de doğru... Öyle kayırmaca yok...

Fatih gitmek istemediği için mutsuz,
Gökdeniz gitmek istediği için mutlu,
Gökdenizin mutsuz olduğuda nerden çıktı.

coolank
06.09.2008, 17:53
Öncelikle forum yöneticilerine çok ciddi bir eleştirim var .... Umarım okuma nezaketini gösterirler ....

Bu topic bu başlıkta yer bulabiliyor ama benzer bir topic önce bu başlıkta iken Dünya futbolu başlıgına taşınıyor ...

Fatih Tekke nin Gs ile ilgili verdiği beyanat röpörtaj her neyse yani önce bu topicde yer buluyor sonra Dünya futbolu ana başlıgına alt başlık olarak taşınıyor ....

Ama bir başka arkadaş Fatih Tekke nin fotomaç da yaptıgı bir açıklamayı buraya koyuyor bu topige yani .. Yönetim bunu taşıma geregi hissetmiyor ....

İşte bu bence yanlış... İki konu da ya orada ya burada olmalı ... Bir orada bir burada olmaz ...

Eger sebep birinde Trabzonsporun adının geçmesi digerinde geçmemesi ise bu daha da vahim durum .. Demek ki yerlinin yerlinin yerlisinin yerlisi zihniyeti burada da hortlamış .. yazık olmuş

Fatih Tekkenin verdiği beyanatlarda begendiklerinizi dogrudur begenmediklerinizi yanlıştır şeklinde degerlendirmeyiniz ....Fanatik de fotomaç da bence çok normal dogal yazmış ...

Fatih Tekke bangır bangır bagırıyor ben burada mutlu değilim bir halt ettim geldim ama şimdi kaçmaya yer arıyorum beni biri alsın da kim alırsa alsın ...

Fatih parayı kim verirse koşa koşa oraya gider ... Çok komik bu Trabzonspordan başka takımda oynamam masalları .... Şunu kabul ederim tabii ki ilk tercihi Trabzonspor olur ki bunun için masum olmayan çok da sebep var .. Ama Fatih ne olursa olsun iyi futbolcu hatta çok iyi futbolcu bunu inkar etmek ayıp olur ...

Fatihin fotomaç da çıkan bu beyanatından önce dediklerinin tamamını diger topicde yazmıştım ... Bu çok belli idi ... Fatih ya devre arası ki Rusya da sezon sonu olugu için olabilir ya da bizim sezon sonu Trabzonspora gelecek olmadı 1 sene sonra gelecek ...

Nereye gidecek ? Gidemez ki ? Ne oldu İstanbul takımları hiç ilgilenmedi .. Fener istese alamazmıydı ? Fatih de koşa koşa giderdi ...

Ama almama sebepleri başka ... Artık takımlar transfer yaparken sadece oyuncunun kalitesine bakmıyor ...

Trkz61
06.09.2008, 17:54
İnşallah o zaman...

bkandil
06.09.2008, 17:56
Fatih gitmek istemediği için mutsuz,
Gökdeniz gitmek istediği için mutlu,
Gökdenizin mutsuz olduğuda nerden çıktı.

Fatih'in gitmek istemediği nerden çıktı?
Benim hatırladığım hemen her konuşmasında gideceğini anımsatıyordu, hatta öyle (satarlar para kazanırlar) ya da böyle (seneye bonservissiz) gideceğim şeklindeki demeçlerini unutmadım.

coolank
06.09.2008, 18:02
Fatih gitmek istiyordu çok dogru .. Gitmek istemesi de çok haklı idi ...

Fatih bugünkü yönetim olsaydı 8 senelik imza atardı ...

Selami Gürpınar
06.09.2008, 18:07
sadece yönetimlede ilgili değil bencee bizim insanımızdan da kaynaklanıoo maalsef ..

bkandil
06.09.2008, 18:16
Fatih gitmek istiyordu çok dogru .. Gitmek istemesi de çok haklı idi ...

Fatih bugünkü yönetim olsaydı 8 senelik imza atardı ...

Sabır, gözünü sevdiğim Sabır.
Bu Camia 24 senedir sabrediyor, her karanlık gecenin sabahında güneşin doğacağı aşikar.
Ne diyoruz "Bu sene de sabredeceğiz, güzel günler gelecek. Zira Süreç Başlamıştır."

Haklılık meselesine gelince;
Cevap para ise tamam, çünkü profesyonellik gereğidir.
İşine gelen yönetim olunca 8 yıllık imza, işine gelmeyen yönetim olunca bırakıp kaç. Bu mu haklılık?
Böyle bile olsa Gemiyi En Son Kaptan Terkeder, batan gemiden ilk fareler kaçarmış (Fatih'i tenzih ederim, sözün gelişi)

Not: Yanlış anlaşılmasın Fatih TEKKE'yi seven birisiyim. Ama mantığımla duygularımı karıştırmayı doğru bulmuyorum.

Hasan ZAİMOĞLU
06.09.2008, 18:21
işte bu haber bir kezdaha gösteriyor ki istanbulbasınının TRabzonspor ayrımcılığını....sanada zaten bu yakışır FATİH SULTAN TEKKE

Mehmet Fatih Yavuz
06.09.2008, 18:23
yahu bırakın habu işi.
türkiyeden kime gitme imkanı bulsa gider.
ama bu saatten sonra gelebileceği tek yer trabzon.

gerçi onu da benim gibi istemeyen çok kişi var.
gidenin hiçbir şekilde dönmesini istemiyorum.
adı sanı mühim değil.

Cafer Bulur
06.09.2008, 18:29
yahu bırakın habu işi.
türkiyeden kime gitme imkanı bulsa gider.
ama bu saatten sonra gelebileceği tek yer trabzon.

gerçi onu da benim gibi istemeyen çok kişi var.
gidenin hiçbir şekilde dönmesini istemiyorum.
adı sanı mühim değil.
geri dönenler genelde basarili olamiyor.bu acidan görüsüne saygiliyim.
ama fatih tekke de dönerse basarili olamaz diye bir genelleme yapilamaz.
bunu sen söyledin anlaminda kullanmiyorum.
bir futbolcunu basarili olup olamamasi genelde futbolcuya baglidir.
eger oynadigi takimda eskisi gibi heyecan ve istek duyuyorsa kalitesi belli olan bir futbolcunun basarili olamamasi düsünülemez.
fatih tekke nin de en büyük hayali trabzonsporda sampiyonluk yasamak olduguna göre kendisinin trabzonda tekrar basarili olmak icin cokca sebebi vardir demektir.
bu görüs senin düsüncene karsi yazilmis degildir...

Mehmet Fatih Yavuz
06.09.2008, 18:33
sadece gelenin yapısı ile ilgili değil abi karşıt duruş.
yeni bir hava yaratmak için kılı kırk yarmışken eskiye rağbet etmek o havaya muhakkak pus katacaktır.
fatihin kişiliği ile ilgili değil bu.

iki senedir takımda oynuyor umut, ama tribünler tekke diye bağırıyordu.
bu olay tam kesilmişken fatihi geri almak takımın motivasyonunu bozacaktır.
ağır tramvalarla gidenlerin geri gelmesi de tramvalı olur.

ve şu durumda en son isteyeceğimiz şey bu tür bi tramva sanırım.

Harun Karadeniz
06.09.2008, 18:41
fatih tekke bu saatten sonra takıma geri dönse kesinlikle taıma giremez bu performansıyla girersede trabzonlu olduğundan girer emin olun

adamı utanmasalar 18 e almıcaklar zenitte

Erdal
06.09.2008, 18:41
Gitmeseydi ,gideceğim demeseydi diyen arkadaşlara gittiği dönemi,hoca belirsizliğini yönetimi,şehri ve bizatihi Fatih in yaşadıklarını hatırlatmak isterim...

Gelse ne olur? O bonservis bedelini ödemeyelim. Ama Gökhan ve Fatih i bir arada düşünmesi bile keyifli.....

Recep Alkan
06.09.2008, 18:44
ya burda konusulanlarn hepsıne katılıyorum saygm var bırsey demıyorum ama arkadaslar bır yere gıtmeyen bır adam ıcın kı ıstanbul medyasının yazdıgı bır yazı ıcın ne olur bu kadar kargasa yaratmayalım. bence gercekten gerek yok. onlar bu sekılde ıstedıklerını alıyorlar ınanın bana. bzler her trıbunde fatıh tekke dıye bagırdıkca forvetlerımız gol kacırdıgında onlar zevklerınden yerınde oturamıyorlar. bu yuzden sevındırmeyelım onları. aramıza nıfak sokmaya calısanlara onları dınlemeyerek tokat gıbı bır yanıt verelım. bu ancak bu seklıde duzene gırer dusuncesındeyım ben.

Selman
06.09.2008, 18:47
coolank,

Başlığın taşınmamasının tek nedeni var o da sizin tahmin ettiğiniz gibi, bunun içinde bizi ilgilendiren bir haber var.Sizin futbolculuğunu sevmediğiniz Hasan, Hüseyin, Tolga vb. futbolcuları ben de beğenmem.Anlayacağınız yerlinin yerlisine karşıyım.Ama başlığın yeri burası;)

Haber yorumuna gelirsek.Ben de istemiyorum Fatih Tekke'yi.31 gol attığı sezonda bile kaçırdığı bir golden sonra tribünlerdeki homurtu hâlâ kulaklarımda.Can güvenliği bile yok memleketinde.Gelmesin abi lazım değil bize.

Recep Alkan
06.09.2008, 18:50
sız futbolcunuzun can guvenlıgını hıce sayıp da yonetımınıze onu kursunlayan adamların avukatını alırsanız, o zaman bu takımda ne fatıh tekke kalır nede gokdenız karadenız arkadslar.

kı ben hala bır yere gıtmeyen bır futbolcunun tartısılmasına sıddetle karsıyım

Oğuuz
06.09.2008, 18:56
1-Kaynak
2-Tümer Metin ; Beşiktaş'tan başka bir kulupte oynamam. Eee sonra ne oldu ? Fenerbahçe'ye gitti.

Fatih ile Tümer arasında hayli karakter farkı olabilir ama sonuçta futbol = para

bu karakter farkı dolayısıyla diğer yazdıklarının pek anlamı yok. O, Trabzonsporlu Fatih, buda demek oluyorki futbol=para eşitliği Sultan için geçerli değil..

alpi53
06.09.2008, 19:02
Millet Kusura Bakmayin Buraya Yaziyorum Ama Milli Maci Trt Den Baska Hangi Kanal Verio..

Mehmet Fatih Yavuz
06.09.2008, 19:05
Gitmeseydi ,gideceğim demeseydi diyen arkadaşlara gittiği dönemi,hoca belirsizliğini yönetimi,şehri ve bizatihi Fatih in yaşadıklarını hatırlatmak isterim...

Gelse ne olur? O bonservis bedelini ödemeyelim. Ama Gökhan ve Fatih i bir arada düşünmesi bile keyifli.....

abi ne yaşadığı dönem şartlar .
bunlar tartışma mevzusu değil.

hangi şart altında olursa olsun, nereye giderse gitsin, kim olursa olsun...

giden gelmesin.

gelelim gittiği döneme..
herşey güllük gülistanlıkken mi sadece trabzonsporlu oluyorlar??
mafya mufya işllerine kendileri bulaştılar. şehrin kabahati mi?
onun dışında kalan takımın ve kulübün olumsuz durumundan ötürü giden zaten gelmesin bi daha.
yani özür kabahatten beter olur.

kübraTs
06.09.2008, 19:15
Gecen cikan haberlere kesinlikle inanmadim..Bu haberinde yalan olup olmamasi beni fazla ilgilendirmiyor cünkü Fatih Tekke zaten daha önce kac kere TV lerde dahil olmak üzere Trabzonsporlu oldugunu,Türkiyede baska takimda oynamayacagini söylemistir..

Gürkan
06.09.2008, 19:36
Fatih haberleri kabak tadı vermeye başladı. gitsin nereye gideceksede bizde işimize bakalım.

semih YETİM
06.09.2008, 19:50
biz bile taraftar olarak arka arkaya alınan 2-3 mağlubiyet sonrası isyanlara başlarken fatihin çektiği sıkıntılar sonrası başka bir yere gitmesi doğal...sorunsuz diyoruz da o dönemde olanlar ortada bir tk fatih değil kim istemez ki değerinin tam olarak verildiği bir takımda olmak fatih de bu düşünceyle gitti...ayrıca klübe bi dünya para kazandırdı bedavaya gitmedi ya..

Görkem Şişman
06.09.2008, 21:39
fatih gelse nerde oynıcak. (isaac , umut , gökhan) zaten ara transferdede zor bu iş. zenit kulubü kimbilir kaç para ister. ? şu an için fatihe ihtiyacı yok Trabzonun. ama bir gün mutlaka gelecektir Trabzona

Gökhan ÖZDEMİR
06.09.2008, 21:44
Dönüp dolaşıp gene Trabzon'a gelecek.

alper*
06.09.2008, 21:45
yaz tatili için tabi :)

fındıkoğlu
06.09.2008, 21:58
Her iki gazeteninde yaptığı düzmece haberdir.:cool:
Ne bizde fatihin bonservisine verebilecek para nede fatihin bonservissiz 1 yıl daha trabzona dönmesi imkansızdır.
Boşa çıktığı zaman koşa koşa yuvasına geri döneceğinden en ufak kuşku duymadığım nadir futbolculardandır kendisi.
Seni bekliyoruz büyük kaptan. Geleceğin günü sabırsızlıkla bekliyoruz....:cool:

EmrahYalçınalp
06.09.2008, 22:15
Oldu! Senin başının üzerinde yeri var diye benim de vardır. Hey Allahım ya...
:)

Kardeşim, ben Trabzonsporluyum. Beni benim hedeflerim ilgilendirir. Ya "ben Trabzonsporluyum" demezsin, ya da diyorsan arkasında durursun. Bugün "ben Trabzonsporluyum", yarın "gideceğim bu kadar basit" olmaz. Biz hedefleri uğruna giden elin Gürcüsü için Milli Takım'ı 10-15 dakikalığına unuttuk Trabzon'da. Yer-gök yerinden oynadı, Trabzon milli takımı sahipsiz bıraktı Şota'yı alkışladı diye. Biz kim niye gitti, nasıl gitti, kimin gönlü burda kaldı, kim nasıl posta koyarak gitti, bunları anlıyoruz yani. Sen müsterih ol.

Fatih bizim evladımız, ve bu nedenle şehre dilediği zaman gelir. Kimseyi ilgilendirmediği gibi, istese Uzun Sokak'ı boydan boya satın alabileceği için istemesekte yapacak birşeyimiz olamaz :) Ama Trabzonspor başka. Gidiyorken kapıyı çarpmak var, helallik almak var. Ben Trabzonspor'un Fatih'e "evet aslanım, senin burda işin bitti, artık misyonunu da tamamladın, yolun açık olsun" dediğini sanmıyorum. Ayrıca, Fatih'in gidişi sonrasında forumun İngilizce kızmında Zenitlilere yazdığım ne varsa da gerçek çıktı... Bana sürpriz olmadı yani. İlgili başlıkta duruyor yazdıklarım...

"Evlat" konusunun da sonu yok. Hasan Üçüncü de evlat. Ferhat mı Hasan mı dersen "Hasan" derim ama Selçuk'la kıyaslamam.

Kaldı ki, ben ve burada aklı selim sahibi herkes ben dedim diye birşeyin olacağının ya da olmayacağının kesinlik kazanmayacağını bilir. Kişisel olarak görüş açıklıyorum. "Gelmesin" diyorum. Tersini yazarsın, olur biter. Ne bu şiddet bu celal? Fatih'e beddua eden yok. Allah gönlüne göre versin, ama Trabzonspor'da değil, hepsi o. Ben diyeyim de olsun diye söylemiyorum...

Recep Alkan
06.09.2008, 22:21
http://img161.imageshack.us/img161/1460/ilginchaberfp5.th.jpg (http://img161.imageshack.us/my.php?image=ilginchaberfp5.jpg)

konu ıle ılgısı olmadıgını bılıyorum. ama bakın arkadaslar gazeteelerın attıgı baslıklara. her balıga ınansaydık ısımız vardı gercekten. o yuzden resmı ımza gelmeden kımse kendısını bosa yormasın. bosuna burda tartısmayalım bu konuları. rıca edıyorum artık.

Burak
06.09.2008, 22:28
Turk Futbolu ya da Dunya Futboluna tasınmamıs, hayret !

jako13
06.09.2008, 22:29
Fatih sembol futbolcumuz,büyük kaptanımızdır! Adam gibi adamdır! Keşke olsa! Ama forumdaki bir arkadaşın dediği gibi bundan sonra "money talks" yani para konuşur!!! En az 4-5 milyon bonservis isteyecektir zenit...

Recep Alkan
06.09.2008, 22:40
Fatih sembol futbolcumuz,büyük kaptanımızdır! Adam gibi adamdır! Keşke olsa! Ama forumdaki bir arkadaşın dediği gibi bundan sonra "money talks" yani para konuşur!!! En az 4-5 milyon bonservis isteyecektir zenit...

valla gokhan unala 6 verıyorsan fatıh ıcnde vereceksın kardesım ama degılmı?

Mehmet Fatih Yavuz
06.09.2008, 23:00
valla gokhan unala 6 verıyorsan fatıh ıcnde vereceksın kardesım ama degılmı?

gökhan 25-26 yaşında fatih 31-32..

o yaştaki oyuncuya o kadar parayı bu kulüp vermez.

uzungöllü
06.09.2008, 23:07
Kral.... Kral.... Kral...

İşte Fatih Sultan Tekke.

UNALOMUR
06.09.2008, 23:12
Kral geri dönerse çok iyi olur.nerde oynucak diyen arkadaşlar Fatih TEKKE eski performansıyla oynarsa takımda kesemeyeceği adam yoktur. GÖKHAN ÜNAL dahil..

Mustafa Calik
06.09.2008, 23:16
Arkadaslar,
almanyadan bir Arkadas Fatih Tekkeylen röportaj yapacakmis. Sorulariniz varsa bana söyleyin.

Hüseyin Çümen
06.09.2008, 23:19
Fatih bence dönmesin ihtiyaç yok şuan alınacaksa üst düzey bi santrafor alınsın Fatih bundan sonra eskisi gibi katkı sağlayamayacaktır
zaten nezamandır doğru dürüst oynadığı yok

Emre belözoğlu gitti oynayamdan döndü eskisinin 100 de 1 i bile değil emre artık

cyberentalpi
06.09.2008, 23:37
Bu fatih Takintisi nedir anlamam. Fatih iyi golcu iyi futbolcudur ama satildi gitti. Bana kalirsa yaptigi katki yattara kadardir.
Donunce faydalı olur diye futbolcu gelecekse ahlaktan darbe yemiste olsa gokdeniz derim.
Sonucta fatih kendi gitmek istedi. Biz mafya ayaklarına zorla bulastirmadik kendi bulasti. gazewtelere yok bjk de oynamamalıyım yok Fb de oynamalıydim diyende kendisi. Yolu acik olsun. Gokhanla felanda kıyaslamayın. Zira birinin sırtında Ts birinin zenit forması var

Öztürk Adem
06.09.2008, 23:57
ınan kı ben bu ısten bır sey anlamıs degılım kıme ınanılacak anlayamadım

kudu_61
07.09.2008, 00:03
size birşey söyleyeyim mi gökhan da çok kaliteli bir santrafor bu haberi çok fazla büyütmeyin fotomaç kötü yazdı mı tu kaka iyi yazdı mı başlık bile açtırıyor ben ne fotomaça nede tekkenin türkiyeye geleceğine inanıyorum ben büyütmüyorum siz de büyütmeyin bu başlık kapansın yoksa çok sıkıntı olur mübarek ramazan da

tisan61
07.09.2008, 00:37
futbolculuğuna bişe diyemem ama
ts de oynarken ikide bir avrupada oynamak isterim
yok trabzondan ayrılacagım
özellikle son anlardaki mutsuzluğu
çıkıpta bana bu şehrin bana ihtiyacı var ben trabzonluyum diyemedi
bence ettiğini buluyor

Kadir
07.09.2008, 00:54
Ben an itibariyle Fatih'in alınmasından yana değilim. Elimizde Gökhan Ünal ve Umut Bulut varken üstüne Fatih Tekke olmaz.

Önümüzde ki yıllarda futboluna nokta koyacağı zaman gelsin son yıl takımda bulunsun yedek kulübesinde oturabilirse otursun futbolu burda bıraksın derim ..

Erbay
07.09.2008, 00:55
Fatih Tekke herhalde en sevdiğim 2-3 futbolcudan biri. Onun hakkında yorum yaparken duygusal yönüm ağır basıyor. Son günlerde yaptığı açıklamalar birbiriyle çelişiyor.Çok üzüldüm açıkçası. Bizden ayrılan başka oyuncu "gs beni alsın" deseydi bu kadar üzülmezdim. Fatih,altyapıdan yetişen Trabzonlu bir oyuncu. Altyapıdan yetişen her oyuncu dünyadaki her takımlda önemlidir.Bizim değerlerimiz açısından çok önemli bir futbolcu.Adeta bir simge. Fatih gibi oyuncunun ağzına "gs" lafını alması başka atıyorum Ceyhun Erişin alması başka. "Bizden ayrıldı ne yaparsa yapsın,ne derse desin" diyemiyorum ben.Trabzonsporlu olup da profesyonellik çatısı altına sığınıp başka takımın adını ağzına almak bana doğru gelmiyor.Eğer öylerse artık onun gollerine izlerken iğrenirim ben. Onunla ilgili anılarım çöpe gider.

En ufak bir dedikoduya fırsat vermemeliydi bence.

Hüseyin Çümen
07.09.2008, 00:59
Fatih Tekke bence bu 2 açıklamayıda yapmıştır. Trabzonspor da olduğu dönemdede mantıksız konuşmalarını hatırlıorum ben. Bir röportaj yaparlardı bazen nedediğini anlamazdım. Beklerim yani Fatih Tekke den

Recep Alkan
07.09.2008, 01:01
gökhan 25-26 yaşında fatih 31-32..

o yaştaki oyuncuya o kadar parayı bu kulüp vermez.

kendı evldınsa vereceksın. madem baska yerde gormeye dayanmıyorsun o zman vereceksın. bu adam sırf sen para kaazan dıye kendını karıyerını feda ettı, bakalım 25-26 yasındakı adam bunları yapacak mı trabzonspor ıcın, yoksa ılk ısteyen avrupa kulubune sorgusuz sualsızgıdecekmı? aradakı farkları gorelım beyler lutfen

kudu_61
07.09.2008, 01:02
bunlar karalama durdurma beşiktaş maçı öncesi dikkati başka yerlere çekme haberleri de olabilir ciddiye almayın bir haber olarak okuyun yeter transfer sezonu bitmiş bunlar tekke röportajı yayınlıyor dikkatli olalım bunun bir oyun olduğunu düşünüyor bu tür oyunlarla çok daha fazla karşılaşacağımızı hissediyorum antepli yabancıyı şimdiden yere göğe sığdıramıyorlar 2-3 hafta sonra bakın bakalım antep düşüşe geçse haberi çıkar mı

Recep Alkan
07.09.2008, 01:06
yukarıdakı sayfalarda da yazdım arkdaslarlar. bunlar yanlıs ısler. adamın hıc bır yere gıttıgı yok hıcbırsey yok burda herkes brseyler yazmanın cabası ıcerısınde. ya fenerın taraftar sıtelerınde aurello gıttı adamlar bu kadar yorum yapmadı. bız ıse bızde gımıs adamın baska takımlara gelme ıhtımalını sayfalarca tartıstık hala da tartısmaya devam edıyoruz. olmaz yanlıs yoldayız.bırakalım futbol profesyonel oyundur. nereye gıtmek ısterse gıtsın. ama bır yere gıtmeden de daha once sabıkası bellı yayın organlarının yayınlamıs oldugu bu haberlerı sayfalar doluca tartısmayalım. bu gazetelere ve yayın organlarına bosuna reklam vermeyelım. ne olur ya.

KUTADGU
07.09.2008, 01:08
kendı evldınsa vereceksın. madem baska yerde gormeye dayanmıyorsun o zman vereceksın. bu adam sırf sen para kaazan dıye kendını karıyerını feda ettı, bakalım 25-26 yasındakı adam bunları yapacak mı trabzonspor ıcın, yoksa ılk ısteyen avrupa kulubune sorgusuz sualsızgıdecekmı? aradakı farkları gorelım beyler lutfen

Kariyeri feda etmek mi?

Tamam, bize iyi para getirdi de, Fatih bizden aldığı ücretten daha azına mı imza attı.

Fatih büyük golcüydü, kabul.
Fatih, Trabzonspor'un özel futbolcularından biriydi, kabul.

Ama Trabzonspor da Fatih Tekke'den ibaret değildir.

Selman
07.09.2008, 01:13
Cihan, kendisini isteyen Avrupa kulüplerini olduğunu her ağızdan duyuyorduk.Ama bonservis bedeli bizi kurtarmıyordu.Bu anlamda kariyerini feda etti diyebiliriz.O zaman ki Fatih pekala Avrupa liglerinde orta sıralara oynayan her takımda forma şansı bulabilirdi.

Ben, Fatih'in Zenit'i seçmesinde ki 1. sebebin Trabzonspor'a daha fazla para kazandırmak olduğuna inanıyorum.

semih YETİM
07.09.2008, 01:14
ne feda etmesi ya fatih tektir tamam ama yönetimin onu satma sebebini biliyor musunuz arkadaşlar..fatih gitmek istedi gitmeyi kafasına koydu...TRABZONSPOR fatihi satmasaydı fatihin 1 yıl sonra sözleşmesi bitecekti v istediği takıma bedavaya gidecekti...madem gidiyor kulüe hayrı olsun diye en yüksek bedeli verene sattılar fatihi...o da madem dönmek istiyor sözleşmesi bitiyor bu sene gelsin bonservisini alsın eline ısaac nasıl geldiyse o da öyle gelsin her türlü bağrımıza basarız fatihi...

Recep Alkan
07.09.2008, 01:17
Kariyeri feda etmek mi?

Tamam, bize iyi para getirdi de, Fatih bizden aldığı ücretten daha azına mı imza attı.

Fatih büyük golcüydü, kabul.
Fatih, Trabzonspor'un özel futbolcularından biriydi, kabul.

Ama Trabzonspor da Fatih Tekke'den ibaret değildir.

trabzonspor fatıh tekkeden degıl kımseden ıbaret degıl. o zaman neden gunlerdır yattara acaba yetısırmı dıye tartısıyoruz. madem kısıler onmlı degıl buyuyuz bu kadar tantanaya ne gerek var. cıkalım oynayalım kazanalım. oynamasın yattara da. oluyormu hıc ? fatıh bızım dgerımızdır. karıyerı mutlaka gecmıste yapılan basarı olarak algılama degerlı kardeım. bu adam rusyaya gıttıgı sene 39 gol attı. eger lıg zorluk dercesı yuksek olsaydı altın ayakkabı alıyordu. ama olmadı. ıste sana karıyer. adam bır sene boyunca 17 lıg takımından sadece besıktasa gol atamadı. o da bırınde yenıldık dıgerı gokdenızın golu ıle 1-0 bıttı. al sna karıyer. bu adam mıllı takım teknık dırektoru tarafında sag acık oynatıldıgı donemlerde bıle mıllı takımlarda gol attı. al sana golculuk futbolculuk. bu adam ıngılız ıtalyan ve daha bırcok lıgden talebı olmasına ragmen trabzonspor para kazansın dıye rusya gıbı futbol sevıyesı bellı ulkeye gıttı. ama sıze kalırsa ıyı para aldıgı ıcın gıttı dımı. yapmayın basıt dusunmeyın bazı seylerı. faydası ne kadar olacak bellı olmayan (kalıtesıne lafım yok) gokhan unala o kadar para verırken fatıh ıcın harcanacak para goz ardı edılmelı bence. hamının guzel bır lafı var : ben yabancı futbolcu olsam benım trabzona heykelımı dıkerlerdı dedı. artık anlaana kardesım buda !!!

Recep Alkan
07.09.2008, 01:18
ne feda etmesi ya fatih tektir tamam ama yönetimin onu satma sebebini biliyor musunuz arkadaşlar..fatih gitmek istedi gitmeyi kafasına koydu...TRABZONSPOR fatihi satmasaydı fatihin 1 yıl sonra sözleşmesi bitecekti v istediği takıma bedavaya gidecekti...madem gidiyor kulüe hayrı olsun diye en yüksek bedeli verene sattılar fatihi...o da madem dönmek istiyor sözleşmesi bitiyor bu sene gelsin bonservisini alsın eline ısaac nasıl geldiyse o da öyle gelsin her türlü bağrımıza basarız fatihi...

neden her zaman futbolcu fedakarlık yapıyor ve bız onu bagrımıza basıyoruz dıyın bakalım. bır kere de kulup yapsın onları mutlu etsın. ısaac trabzonsporu cok sevdıgı ıcın mı bonservısı elınde geldı trabzonspora. yapmayın guldurmeyın benı ne olur.

KUTADGU
07.09.2008, 01:20
trabzonspor fatıh tekkeden degıl kımseden ıbaret degıl. o zaman neden gunlerdır yattara acaba yetısırmı dıye tartısıyoruz. madem kısıler onmlı degıl buyuyuz bu kadar tantanaya ne gerek var. cıkalım oynayalım kazanalım. oynamasın yattara da. oluyormu hıc ? fatıh bızım dgerımızdır. karıyerı mutlaka gecmıste yapılan basarı olarak algılama degerlı kardeım. bu adam rusyaya gıttıgı sene 39 gol attı. eger lıg zorluk dercesı yuksek olsaydı altın ayakkabı alıyordu. ama olmadı. ıste sana karıyer. adam bır sene boyunca 17 lıg takımından sadece besıktasa gol atamadı. o da bırınde yenıldık dıgerı gokdenızın golu ıle 1-0 bıttı. al sna karıyer. bu adam mıllı takım teknık dırektoru tarafında sag acık oynatıldıgı donemlerde bıle mıllı takımlarda gol attı. al sana golculuk futbolculuk. bu adam ıngılız ıtalyan ve daha bırcok lıgden talebı olmasına ragmen trabzonspor para kazansın dıye rusya gıbı futbol sevıyesı bellı ulkeye gıttı. ama sıze kalırsa ıyı para aldıgı ıcın gıttı dımı. yapmayın basıt dusunmeyın bazı seylerı. faydası ne kadar olacak bellı olmayan (kalıtesıne lafım yok) gokhan unala o kadar para verırken fatıh ıcın harcanacak para goz ardı edılmelı bence. hamının guzel bır lafı var : ben yabancı futbolcu olsam benım trabzona heykelımı dıkerlerdı dedı. artık anlaana kardesım buda !!!

Sakin, sinirlenmeye gerilmeye gerek yok.

Ben ne anlayacağımı, nasıl anlayacağımı gayet iyi biliyorum.

Üstelik, basit düşündüğümü de hiç zannetmiyorum.

Anlayışlarımız farklı, düşüncelerimiz, kavrayışlarımız farklı.

Yazışlarımız da farklı.

kudu_61
07.09.2008, 01:22
yazılanları okuyorum da bir haber sonrası çoktan gökhanla fatih kıyaslaması başlamış yukarıda yazdım tekrar yazıyorum bu gibi haberler bu sene çok çıkar çünkü takım iyi gidiyor siz bunlara kanmayın transfer sezonu bitmiş fotomaç gidiyor tekke röportajı yayınlıyor maksat ortada kafa karıştırmak trabzonsporluların duygusallığından faydalanmak iyi gigden treni raydan çıkarmak için yapabilecekleri ne arsa yapar bunlar tekke iyi bir futbolcu ama bunun şu anda ne yeri nede zamanı...

Recep Alkan
07.09.2008, 01:23
hıcbırsey ıcın sınır yapmıyorum. sadece artık herkesın butun futbolculardan trabzonspor ıcın bırseyler feda etmesını beklemesınden sıkıldım ben. bu ne ya. arkadaslar dunya gelısıor ve futbol evrensellesıyor. bu adamlar futbolu bıraktıktan sonra kımse hal hatır sormuyor. belkı aldıkları ucretler cok ama yınede dunya halı bızım ıcın. tabıkı bıraz da kendılerını dusunmelı futbolcu. yanı al bonservısını gel. ne kadar kolay ya. bu adamlar zamanında trabzonspor ıcın bos mukavelelere sozlesme ımzaladı. kı bu adamları sattık da parası kımın cebıne gırdı o da ayrı tartısma konusu ya neyse???

KUTADGU
07.09.2008, 01:29
hıcbırsey ıcın sınır yapmıyorum. sadece artık herkesın butun futbolculardan trabzonspor ıcın bırseyler feda etmesını beklemesınden sıkıldım ben. bu ne ya. arkadaslar dunya gelısıor ve futbol evrensellesıyor. bu adamlar futbolu bıraktıktan sonra kımse hal hatır sormuyor. belkı aldıkları ucretler cok ama yınede dunya halı bızım ıcın. tabıkı bıraz da kendılerını dusunmelı futbolcu. yanı al bonservısını gel. ne kadar kolay ya. bu adamlar zamanında trabzonspor ıcın bos mukavelelere sozlesme ımzaladı. kı bu adamları sattık da parası kımın cebıne gırdı o da ayrı tartısma konusu ya neyse???

Evet futbol gelişiyor ve evrenselleşiyor.
Başarılı kulüpler lokal kaygılardan sıyrılarak bugünlere geliyorlar.

Transfer masalarında gayet iyi ücrete imza atanlar için bu söylediğinizin çok da önemli olduğunu düşünmüyorum.

Belki yeri değil ama Washington Wizards'ın deneyimli oyuncusu Gilbert Arenas başka takımlardan gelen 127 Milyon Dolarlık teklifi reddedip, 111 Milyon Dolarlık mukaveleye imza atınca tarihe düşecek şu sözleri sarfetti
" 127 Milyon Dolarla alıp, 111 milyon Dolarla alamayacağım bir şey yok"

Ve ayrıca kimse Trabzonspor'da ücretsiz oynamadı. Herkes paşa paşa parasını aldı.

Recep Alkan
07.09.2008, 01:33
Evet futbol gelişiyor ve evrenselleşiyor.
Başarılı kulüpler lokal kaygılardan sıyrılarak bugünlere geliyorlar.

Transfer masalarında gayet iyi ücrete imza atanlar için bu söylediğinizin çok da önemli olduğunu düşünmüyorum.

Belki yeri değil ama Washington Wizards'ın deneyimli oyuncusu Gilbert Arenas başka takımlardan gelen 127 Milyon Dolarlık teklifi reddedip, 111 Milyon Dolarlık mukaveleye imza atınca tarihe düşecek şu sözleri sarfetti
" 127 Milyon Dolarla alıp, 111 milyon Dolarla alamayacağım bir şey yok"

Ve ayrıca kimse Trabzonspor'da ücretsiz oynamadı. Herkes paşa paşa parasını aldı.

herkes parasını alırken hak ettı. karsılıgında sakat sakat kıbrıs maclarında oynadı, 39 gol attı, bızı sampıyon yaptı(gonulde hakkımız yendı fener macında) basımızı yukarı dıktı, uzun zamandan sonra sampıyonluk sarkıları soylettı. pekı sen para verırken bu adama onu yatırdın mı? aldıgı para ona fazlamıdır yanı. kı bu takımda huseyın 2 trılyona yakın belkıde o kadar para alırken.

KUTADGU
07.09.2008, 01:38
herkes parasını alırken hak ettı. karsılıgında sakat sakat kıbrıs maclarında oynadı, 39 gol attı, bızı sampıyon yaptı(gonulde hakkımız yendı fener macında) basımızı yukarı dıktı, uzun zamandan sonra sampıyonluk sarkıları soylettı. pekı sen para verırken bu adama onu yatırdın mı? aldıgı para ona fazlamıdır yanı. kı bu takımda huseyın 2 trılyona yakın belkıde o kadar para alırken.

Bir yerlere gelirseniz çok sevineceğim artık.

Ne yapılmalı peki?

Sürekli arkaya bakarsak, önümüzü göremeyiz.

Önümüzde de kocaman bazı gerçekler var.

Recep Alkan
07.09.2008, 01:45
kımse arkana bak ve orda kal demıyor kı. profesonellestıgını ve gelıstıgını kabul ettıgın futbolun gerceklerını de kabul et dıyorum ben. artık sen trabzonlusun yap fedakarlıgı donemı bıttı.

neyse ya anlatılmak ıstenılenler farklı ama olmuyor bellı. zorlamanın anlamı da yok zaten.

Mehmet Fatih Yavuz
07.09.2008, 01:55
haburası neye döndü yahu??

profosyonellikten bahsedip şu cümle kurulmaz bi kere. : "kendı evldınsa vereceksın"

fatih hizmetini verdi, karşılığında bedelini de trabzonspor kendine ödedi. beleş oynamadı burada. gökdenizle birlikte trabzon tarihinin en fazla kazanan futbolcuları bunlar.

gitmek istedi. hem de hemen gitmek istedi. hemen gitmek istiyorsan maliyetin budur dendi. o da o maliyeti karşılayacak takımı buldu gitti.
fatihe bizim istediğimiz bonservisi diğer avrupa takımları vermedi diyelim.
merak ediyorum senede 2.5-3m euro para alıyor zenitten.
avrupa takımları verecek miydi bu parayı?

fatih giderken parasını da kazandırdı ve gitti.

niye gittin demiyoruz. ama gitti.

aradan 3 sene geçti nerdeyse. fatih artık kariyerinin sonuna yaklaştı.

trabzonda artık başka bir düzen kuruldu.
eskileri getirip buradaki düzeni bozmanın alemi yok.

daha adı geçti tutup gökhanla karşılaştırmaya, acaba gökhan fatihin yaptıklarını yapacak mı demeye getiriyorsun.
dakika bir gol bir.

geri getirmenin ne denli tehlikeli bir hamle olacağı şu karşılaştırmanın daha adı geçtiğinde yapılmasından dahi belli.

avrupada bi takımda yürütsün futbol macerasını.
almanya en uygunu ona.

Recep Alkan
07.09.2008, 01:58

profosyonellikten bahsedip şu cümle kurulmaz bi kere. : "kendı evldınsa vereceksın"

fatih hizmetini verdi, karşılığında bedelini de trabzonspor kendine ödedi. beleş oynamadı burada. gökdenizle birlikte trabzon tarihinin en fazla kazanan futbolcuları bunlar.

gitmek istedi. hem de hemen gitmek istedi. hemen gitmek istiyorsan maliyetin budur dendi. o da o maliyeti karşılayacak takımı buldu gitti.

daha adı geçti tutup gökhanla karşılaştırmaya, acaba gökhan fatihin yaptıklarını yapacak mı demeye getiriyorsun.
dakika bir gol bir.

geri getirmenin ne denli tehlikeli bir hamle olacağı şu karşılaştırmanın daha adı geçtiğinde yapılmasından dahi belli.

almanya en uygunu ona.

soyledıklerıne verecegım mılyonlarca cevabım var kardesım. ama tek sey soruyorum. profesyonellık benım dedıgım degılse o zaman kımse burda fatıhın baska takıma gıtmesını tartısmasın. umarım yeterlıdır. sende profesyonellık hakkında bırseyler soyluyorsan fatıh avrupoada surdursun haytını dememelısın. o zman senın de farkın kalmaz dımı bızden!!!???

KUTADGU
07.09.2008, 02:12
Söz profesyonelliğe kadar gelmiş.
Burada bir açılım yaparak profesyonellikle ilgili bir kaç tanıma yer vermek gerek diye düşünüyorum;

Büyük Larousse sözlüğünde profesyonel ;

AMATÖR'e karşıt olarak bir mesleği, bir işi düzenli olarak sürdüren kişi,
Bir etkinliği çok yetkin bir biçimde uygulayan kimse,
Bir sporu yapmak ve yada kimi zaman öğretmek için para alan sporcu,
Herhangi bir etkinlikte özel bir deneyi olan kimse,Ben Fatih'i iyi bir profesyonel görüyorum.
Mesela transfer masalarında hakkını hiç bırakmadı.
Ve ben inanıyorum ki, Fatih aldığı her kuruşu haketti.

Profesyonellikte yerel heyecanları var edemezsiniz.
Var etmeye kalkarsanız yaptığınız işte profesyonel davranamazsınız.

Konumuza dönecek olursak,
Trabzonspor'u düşündüğümde Fatih'e yüksek meblağlar verilmesine hatta şu aşamada kadroya katılmasına karşıyım.

Fatih'te işini iyi yapan bir profesyonel olsun. Daha ne diyeyim.

Mehmet Fatih Yavuz
07.09.2008, 02:15
ben kendi kariyeri için söyledim.
daha başarılı olacağına inanıyorsa fenere bile gider. kimseyi de ilgilendirmez.
kendi kıskançlığım için değil onun orada daha başarılı olacağına inandığım için söyledim bunu.

fatih i sevmeyen, ondan nefret eden adamlar değiliz.
kariyeri için en iyisi neresi ise oraya gitsin.
ben almanya olduğunu düşünüyorum.
yok o istanbul diye düşünürse onu da denesin.

allah yolunu açık etsin.

Erdal
07.09.2008, 02:16
Fatih e bırakın yükseği bonservis bedeli verilmesine karşıyım. Ancak Fatih in Trabzonsporluluğunun ve hala bu takımda iş yapabilirliğinin tartışılıyo olmasına da karşıyım. :)

Mehmet Fatih Yavuz
07.09.2008, 02:18
kalite olarak kalitesi tartışılmaz erdal abi.
ama bir sürü sorunu da yanında getirmesi kuvvetle muhtemel.
hiç gerek yok..

Zafer BİLGİN
07.09.2008, 02:19

dakika bir gol bir.

almanya en uygunu ona.
budur:alkış:

Erdal
07.09.2008, 02:23
Ben Gökhan la karşılaştırmaktan çok Gökhan la beraber düşünmüştüm. Hatta forvet arkası. En iyi olabileceği mevkide çok az oynadı. Fatih karakter olarak üstüne koyabilen hatalarından ders alabilen biri. Mevcut kadroda sosyal sıkıntı yaratabileceğini düşünümüyorum. Kaldıki bu kadar zaman top oynamamış Fatih in senede 20 maç ancak çıkarabileceğini tahmin ediyorum. Ama Fatih Gökhan ikilisinin leblebi gibi gol atacağına şüphem yok....

İsmail Alkan
07.09.2008, 02:26
Birsenedaha beklesin,alsın bonservisini gelsin :) Geldide gelme diyenmi oldu,olmazda.

Mehmet Fatih Yavuz
07.09.2008, 02:27
burada da hocanın ne diyeceğim önemli benim için.
ersun yanal gelsin derse gelsin.
takımın yapısını, şehrin eski sevgilisinin yeni kadroya negatif etkisinin olup olmayacağını en iyi ersun hoca bilir.

hoca gelsin derse boynum kıldan ince.

leavemealone
07.09.2008, 02:29

Sonuna kadar katiliyorum ..

Önceki mesajimdada dedigim gibi fatih artik öyle bir yasa geldiki bonservisini karsilayabilecek her takima gider !

Enes Ünal Kaya
07.09.2008, 02:35
büyük kaptan geri dönse fena olur yaa ...

otuken55
07.09.2008, 03:10
gazetelerin haberleri hiç umurumda değil. yazsınlar sallasınlar dursunlar
fakat fatih nerde oynayacak da denmez ki fatih türkiyede her takımda avrupada kalburüstü takımlarda oynar
zenitte neden yedek kaldı onu da hiç anlamadım
ben fatihi:trabzonspordan başka takımda oynamam dediği basından dert yandığı lig tv deki fatih olarak anımsayacağım size de önerim budur

hakanhan
07.09.2008, 06:55

sirf trabzonspor para kazansin diye degil uzayda mi yasiyordun kardesim sen. bir yazdigin öbürünü tutmuyor acayip karmasa icindesin. sonrada kimsenin yeri doldurulamaz diyorsun yazdiklarinin altinda. valla ben seni bazen anlayamiyorum.. adamin arabasini kursunladilar ölüm tehtitleri aliyordu gitmek istiyorum dedi gidecegim desi sozlesmesi sezon sonu bitiyordu uzatmaya yanasmiyordu gidecegimde gidecegim dedi ve gitti bu kadar basit.. buna trabzonspora para kazandirmak icin gitti edebiyati neden katiyorsun ki.. zenite gitmeseydi fenere gidecekdi zenit boyle bir teklif verincede zenite verdi trabzonspor.. trabzonspora para kazandirdi evet ama trabzonspora para kazandirmak icin kariyerinde fedakarlik etti demekde acitasyondan baska bir sey degildir.. fatih tekkeyi seviyorum ama yeri doldurulmaz degildir.. her futbolcunun yeri dolar.. fatih tekke gelirse yarardan cok zararli olur.. gelmesini istemiyorum..

EmrahYalçınalp
07.09.2008, 07:34
gazetelerin haberleri hiç umurumda değil. yazsınlar sallasınlar dursunlar
fakat fatih nerde oynayacak da denmez ki fatih türkiyede her takımda avrupada kalburüstü takımlarda oynar
zenitte neden yedek kaldı onu da hiç anlamadım
ben fatihi:trabzonspordan başka takımda oynamam dediği basından dert yandığı lig tv deki fatih olarak anımsayacağım size de önerim budur
Öneri için teşekkürler de,

Hangi Lig TV oluyor bu? Hayır, ben de şu Lig TV'yi anımsıyorum hep:

".... "EN CİDDİ TEKLİF FENERBAHÇE'DEN"
Fenerbahçe ve G.Saray'ın da Zenit'e kendisi için teklifte bulunduğunu belirten golcü futbolcu "Fenerbahçe daha ciddi teklif götürdü. Tok satıcı olduklarından beni satmayı düşünmediler. Şu anki durum ise verilen teklifleri Zenit değerlendiriyor. Şu anki süreçte kulüp vermeyecek. Beni bırakmak istemiyorlar. Real Madrid bile olsa vermeyiz demişler. Şu an için en yüksek teklifi Fenerbahçe vermiş. Verdikleri parayı geri istiyorlar. Bunu da kim verirse ben o kulübe transfer olacağım"
"dedi.

TEKKE'DEN FENER SİNYALİ
"Profesyonel futbolcuyum. İşimi en iyi şekilde yapmak zorundayım. Nerede olursam olayım iş için herşeyi saha içinde yaparım. İkincisi de Trabzonspor'a kırgın değilim. Ben Fatih olarak kendime yakışanı yaptım. Bundan sonra da böyle olacak. Eğer başka kulübe gidersem saha içinde de ölene kadar mücadele ederim. Herkes beni tanır" diyen Fatih Tekke bir anlamda Trabzonlu taraftarlara mesaj gönderdi."

http://www.ligtv.com.tr/LigTvOzel.aspx?r=1&p=4&hid=25160

Cihan, kendisini isteyen Avrupa kulüplerini olduğunu her ağızdan duyuyorduk.Ama bonservis bedeli bizi kurtarmıyordu.Bu anlamda kariyerini feda etti diyebiliriz.O zaman ki Fatih pekala Avrupa liglerinde orta sıralara oynayan her takımda forma şansı bulabilirdi.

Ben, Fatih'in Zenit'i seçmesinde ki 1. sebebin Trabzonspor'a daha fazla para kazandırmak olduğuna inanıyorum.

Benim "evladım" bana para kazandırmayı değil, puan kazandırmayı düşünsün. İkinciyi kazanınca birinciden bol bol veriyorlar zaten.

Hotaman
07.09.2008, 10:57
İstanbul'a gider mi gitmez mi bilmem? Bildiğim; eğer giderse bu klübün kapılarıını sonuna dek kapatacağıdır. Aktif spor hayatı bittiği zaman futbol hayatını sürdürmek, büyük bir camia içinde sürdürmek istiyorsa İstanbul'a gitmeyecektir. Bu cümleleri kendisinden duydum " benim Trabzonspor da futbol hayatım bittikten sonra da çok büyük hedeflerim var " bunu söyleyen biri spor hayatı bittikten sonra kendinisi için yüksek kredisi olan bu şehrin; bu klubün düşüncelerini düşünecektir. Düşmezse kendisi bilir, biz yani bu klubün taraftarının büyük bir kısmı hala onu seviyorlar.

Trabzonspor'a ancak jübile için gelsin Fatih. Avrupa'ya gidip geri gelen hiçbir oyuncu bekleneni veremedi onlarca örneği mevcut.

ismail tüfekçi
07.09.2008, 11:13
fatih tekke yaşlandı bence okadar para vermeye değmez ben olsam o paraya mehmet topuzu alırım fatih 31 yaşında bizde 1 yıl ancak oynar sonra jübile

magicyattara
07.09.2008, 11:16
Benim "evladım" bana para kazandırmayı değil, puan kazandırmayı düşünsün. İkinciyi kazanınca birinciden bol bol veriyorlar zaten.

Burda nasıl bir sitem var anlayamadım.

Fatih Tekke denilen adam,hangi takıma gitmişse o takım abad olmuştur.

Bir takımın performansına bu kadar etki eden bir adam ben görmedim.

Altaya gitti,Altay tarihinin en iyi derecesini aldı,
Antepe gitti,Antep şampiyonluğa oynadı,tarihinin en iyi derecelerini aldı,
Döndü bize geldi,2 Türkiye kupası kazandık,Şampiyonluklar elimizden çalındı,
Kalktı adı sanı duyulmamış,kıçıkırık zenite gitti,küme düşmeye oynayan zeniti ayağa kaldırdı,uefa kupasına soktu,o uefa kupasını kazandırdı,şampiyon yaptı,aha bu yılda şampiyonlar liginde oynayacaklar.

Buyrun puan kazandırsın dediğiniz Fatih Tekkenin 10 yılda yaptıkları.

Bugün,
Hangi Altaylıya sorsanız,hepsinin ağzında bir Mustafa Denizlinin birde Fatih Tekkenin bıraktığı tat vardır.
Hangi Antepliye sorsanız,o muhteşem 2001 sezonunu ve Fatihin ismini söyleyeceklerdir.
Bizi zaten anlatmaya gerek yok,
ve zenit tribünlerini tel örgülere yapıştıran adam olarak ordada iyi yönleriyle hatırlanacaktır.

Trkz61
07.09.2008, 11:16
fatih tekke yaşlandı bence okadar para vermeye değmez ben olsam o paraya mehmet topuzu alırım fatih 31 yaşında bizde 1 yıl ancak oynar sonra jübile

Neden 1 yıl oynasın?

Eğer gelirse en az 4 sene rahat rahat oynar.

hamucera
07.09.2008, 11:18
fatih in yaşı var ama çok diri koşuyor yani bana göre bu haliyle 4 sene daha top oynar. ama çok para verilip alınmaz

S@K@RON_61
07.09.2008, 11:20
Beence bonservisi alıp öyle gelmeli..SOnra 1 sene oynadıktan sonra jubile

magicyattara
07.09.2008, 12:07
Fatih'in gitmek istemediği nerden çıktı?
Benim hatırladığım hemen her konuşmasında gideceğini anımsatıyordu, hatta öyle (satarlar para kazanırlar) ya da böyle (seneye bonservissiz) gideceğim şeklindeki demeçlerini unutmadım.

Evet gitmek istemiyordu,zorla satıldı.

Bu benim görüşümdür.

Ve Fatih Tekke gibi bir Trabzonsporlunun 1 yıl sonra bonservis bedelsiz gidebileceğine inanıyorsan,nasıl bir bakış açısına sahip olduğun aşağı yukarı ortaya çıkıyor.

Bu şekilde güvensizlikle birbirine bakan insanların olduğu camialarda başarı olmaz.

Ben şahsen Fatihin yıl sonunda bonservisini alıp Trabzonspordan ayrılabileceğine zırnık ihtimal vermedim.

Her şey para değildir.

Çagman
07.09.2008, 12:20
Fatihin Bize Katkısı Olacagını Dusunmuyorum Avrupaya Gitmesi en Mantıklısı

Mehmet Fatih Yavuz
07.09.2008, 12:28
Evet gitmek istemiyordu,zorla satıldı.

Bu benim görüşümdür.

Ve Fatih Tekke gibi bir Trabzonsporlunun 1 yıl sonra bonservis bedelsiz gidebileceğine inanıyorsan,nasıl bir bakış açısına sahip olduğun aşağı yukarı ortaya çıkıyor.

Bu şekilde güvensizlikle birbirine bakan insanların olduğu camialarda başarı olmaz.

Ben şahsen Fatihin yıl sonunda bonservisini alıp Trabzonspordan ayrılabileceğine zırnık ihtimal vermedim.

Her şey para değildir.

bu vahye dayalı görüşlere bayılıyorum.

adam iki konuşmada bir sene sonu ayrılmak istiyorum diyecek ama benim görüşüm gitmek istemiyordu diyeceksin.

hatta bir konuşmasında bu sene gitmezsem seneye kesinlikle gideceğim dediğini bile hatırlıyorum. yani bonservisi sıfırlandığı zamandan bahsediyordu.

adam gitmek için paraladı ortalığı ama gitmek istemiyordu.:)

kim neye güvensin neye güvenmesin?
adamın ağsından çıkan söze güvenmiyorsun sen, asıl güvensiz sensin.
her maç sonrası gideceğini söylüyordu adam .:)

Zeki Akyol
07.09.2008, 12:32
Efsane gerı gelmelımı dıye anket yapılsa ne sonuç cıkar acaba :(
ben duygusal olacak galıba ama
40 yaşındada olsa gelmesını istıyorum :(

a d bacan
07.09.2008, 13:31
Efsane gerı gelmelımı dıye anket yapılsa ne sonuç cıkar acaba :(
ben duygusal olacak galıba ama
40 yaşındada olsa gelmesını istıyorum :(

Anket yapılması taraftarı değilim bence bu konunun hala gündemde olması bile zararlı diye düşünürken,
şayet anket yapılsa herkesin şaşıracağı bir tablo ortaya çıkacağını zan ediyorum

belki o tablodan sonra Fatihte gelmekten vaz geçer...:confused::confused:

MeNdaKkaDukKa
07.09.2008, 13:35
Takıma geri gelmesini okadar çok istiyorumki anlatamam Trabzonspor forması ile kaptanlık pazubantı sana çok güzel yakışıyor Gönülden Trabzonsporlu Kaptanımız inşallah devre arasında yeniden gelirsin...

Hakkındaki tek olumsuzluk geçtiğimiz günlerde bi gazeteye verdiği gs de oynarım teklif bekledim haberiydi ona çok üzüldüm hayal kırıklıgına uğradım doğrusu...

highlander
07.09.2008, 13:35
Fatih Tekke'nin oyunculuk özelliklerini en iyi biz biliyoruz.Zira ülke basını Fatih'in ne hazineler sakladığını hiçbir zaman tam olarak kavrayamadı.Çünkü hiçbir zaman onu bir sezon boyunca izlemediler.Milli takım hocası bile onu tam ve doğru olarak anlayamamıştır.En dikkat çektiği dönemler,gol sayısının zirve yaptığı dönemlerdi.O zamanlarda adı bir dalgalandı.Fakat Fatih'in oyuncu olarak esas meziyeti golcülüğü değildi.Bu ayrı bir tartışmadır.Biz onun oyunculuğunu ve takım için sembol isim olmasını hep alkışladık.Hala kendisine kaptan olarak sesleniyoruz.Ama Fatih ismi zamanla Trabzonspor'un üstüne çıktı.Bunu basın ve kendisi yaptı.Yeni gelen her adam onun gölgesinde kaldı.Jun'un ilk maçını hatırlıyorum Avni Aker'de.Çocuk aldığı her topta Fatih'i aradı pas atmak için.Vursa belki gol olacak ama Fatih'e ortaladı,ona pas atmaya çalıştı.Gitmek istiyorum cümlesini bana göre çok sert söyledi.Gitmek tabiki isteyebilir ama bu şekilde mesajlar vererek ,hoyratça yapmamalıydı.Ve sonunda gitti .(Gitti ama yanlış bir lige gitti)Orada kariyerini çok ilerletti.Hepimiz seviniyoruz kendimiz başarmış gibi.Ama Fatih ,büyük kaptan ,Türk futbolun bence en komple santraforu artık Trabzonspor'a dönmemelidir.Yepyeni bir Trabzon var şimdi.Herkesin eşit olduğu,içerde icazet alınacak kimsenin olmadığı,daha taze ve özgür bir hava var.Bunu titizlikle korumak Trabzonspor'un geleceğini korumaktır.Kaptan'a herşey için çok teşekkürler ama geri dönmemelidir.

magicyattara
07.09.2008, 13:44
bu vahye dayalı görüşlere bayılıyorum.

adam iki konuşmada bir sene sonu ayrılmak istiyorum diyecek ama benim görüşüm gitmek istemiyordu diyeceksin.

hatta bir konuşmasında bu sene gitmezsem seneye kesinlikle gideceğim dediğini bile hatırlıyorum. yani bonservisi sıfırlandığı zamandan bahsediyordu.

adam gitmek için paraladı ortalığı ama gitmek istemiyordu.:)

kim neye güvensin neye güvenmesin?
adamın ağsından çıkan söze güvenmiyorsun sen, asıl güvensiz sensin.
her maç sonrası gideceğini söylüyordu adam .:)

O kadar maddeci bakıyorsunki olaylara,bu bakış açısı bu takıma fayda değil zarar verir.Fatih Tekkenin bonservisini alıp bedava gideceğine inanan adamın,bu takımın şampiyonluğuna bir katkısı olamaz.

İnsanlar rahat oldukları yerde daha verimli olurlar.Fatih bu şehirde rahatsız edilmiş olabilirdi ama oynadığı takımda gayet rahattı.Kendisini çok seven bir taraftarı ve hiç biriyle problemli olmadığı arkadaşları vardı.

Aldığı parada iyi paraydı,hak ettiği parayı alıyordu.

O zaman niye gitmiş olabilir arkadaşım?

Para içinmi?

Yoksa 3-5 tane çapulcunun tehditlerinden korktuğu içinmi gitti?

Yoksa bu takımdan bıktığı içinmi gitti?

Yoksa bu şehirden bıktığı içinmi gitti?

Yoksa gözü paradan başka bir şey görmeyen,şark kurnazı,özel işlerini Trabzonsporun kasasından düzeltmeye çalışan üç kuruşluk,maddiyatçıların kurbanımı oldu.?Daha öncede yazmıştım,zenitten teklif gelince bunların başı döndü,deliye döndüler,ne takım kaldı,ne fatih,nede taraftar.Tek kelimeyle sattılar.

Zaten Fatih isteyerek gitseydi,şimdi mutsuz olmazdı.Hemde bu kadar başarıya rağmen.

Bir daha cevap yazmadan önce biraz kafa yorup kişisel analizini yapabil lütfen.
Kopyala yapıştırla olmaz.

Eğer Fatihin satılmadan 1 gün önceki röportajını da seyretmek istersen,zigana tv'ye git,rica et arşivde mutlaka vardır.
Bak bakalım ne diyormuş satılmadan 1 gün önce.

azdiha6161
07.09.2008, 14:20
cevat kol zaten medyatrabzon denen yalan ve saçma habnerler yapan sitenin yazarı ve aynı zamanda haydar baş medya grubunun bir elemanı.o adam konuşur verin ona konu konuşsun dursun:))

Uzunoğlu
07.09.2008, 14:26
Yahu ne Fatih i bu

Transfer sezonu kapanmadı mı?

7,5 a aldığını kaça satar adamlar

Giden gitmiş işte ne gerek var eskiye dönüp yok o şunu demişti bu bunu demişti demeye

Sencer Bulut
07.09.2008, 14:37
ister gelir isterse gelmez klübün kapısı fatih tekkeye acıkıtr acıkcası bende gelmesini isterim...

lazrail8989
07.09.2008, 14:41
konuştuğumuz adam FATİH TEKKE dikkatinizi çekerim nasıl yaşlandı da birşey yapamaz ya bir forvet oyuncusunda olacak her türlü özellikleri olan ve hırsıyla oynayan bir futbolcu neden 3-4 sene oynamasın!Keşke bize gelse devre arasında

f1bekir
07.09.2008, 15:03
ben bu habere de inanmıyorum, gazetelerin, özellikle de fotomaçın yazdığı hiçbirşeye inanmıyorum. t.v. de röportajı yayınlanırsa ancak inanırım. bu fotomaç 2 ay önce fatihin beşiktaşla anlaştığını, süper kupa finalinde takımının ona ihtiyacı olduğunu ve imza atmak için 29 ağustosa kadar izin istediğini yazmıştı.

hem de öyle kesin bi dille yazmıştı ki az daha ben de inanıyodum :D

Emre Emiroğlu
07.09.2008, 15:35
acıkcası bize geri dönmesini pek istemiyorum.bizi fatihin şampiyon yapabileceğine inanmıyorum. o vizyonunu coktan doldurdu. fatihe verilecek paranın baska futbolcularda değerlendirilmesi taraftarıyım.

İskender66
07.09.2008, 15:36
Kralımıza kapmız her zaman açıktır. Onun hangi şartlar altında Trabzondan gittiğini biliyoruz. O her zaman bizim gönlümüzde sultandır. Umarım bize gelir. Ama bence boş yere çenemizi yoruyoruz. Bu haber asparagas. Bu tür aslı astarı olmayan haberler yüzünden hem Fatih Tekkeye hemde takımımıza zarar veriyoruz kanısındayım. Çünkü taraftarlar bu tür haberlerde ikiye hatta üçe ayrılıyor. Destekleyenler, desteklemeyenler ve kararsızlar yada tarafsızlar gibi.. Bu konuyu tez zamanda kapatmakta fayda var sanıyorum

taner*61
07.09.2008, 16:02
Fatih Tekke'nin Trabzonluluğu ve Trabzonsporluluğunu kimse ile tartışmam. Bize gelir veya gelmez bilemem ama (inşallah gelir) o biz Trabzonsporlular için her zaman FATİH SULTAN TEKKE olarak kalmalı.

Mehmet Fatih Yavuz
07.09.2008, 16:47
O kadar maddeci bakıyorsunki olaylara,bu bakış açısı bu takıma fayda değil zarar verir.Fatih Tekkenin bonservisini alıp bedava gideceğine inanan adamın,bu takımın şampiyonluğuna bir katkısı olamaz..
maddeci?
ben hz. Muhammed den sonra vahiylere inanmam. fatih in ağzından çıkan neyse odur. 1 sene boyu gitmek istediğini söyleyen adamın gitmek istemediğni söylemek için delil lazımdır.
o da senin elinde yok.

o yüzden işkembeden sallama iddialardan vazgeçelim.

ben fatih in ağzından duyduğuma inanırım, senin salladığına değil.
fatih gideceğini bağırdı, olmazsa seneye zaten gideceğim diye de alenen yönetime mesaj gönderdi.
bu kadar.

senin duygusal patlamaların benim umurumda olmaz. beni fatih in ne dediği ilgilendirir.

İnsanlar rahat oldukları yerde daha verimli olurlar.Fatih bu şehirde rahatsız edilmiş olabilirdi ama oynadığı takımda gayet rahattı.Kendisini çok seven bir taraftarı ve hiç biriyle problemli olmadığı arkadaşları vardı.
Aldığı parada iyi paraydı,hak ettiği parayı alıyordu.. kim rahatsız etti fatih i? gökdeniz bi yere bulaştı, o da onu korumaya çalıştı derken girmemeleri gereken yere girdiler. kabahati kimsede aramayın.

O zaman niye gitmiş olabilir arkadaşım?

Para içinmi?

Yoksa 3-5 tane çapulcunun tehditlerinden korktuğu içinmi gitti?

Yoksa bu takımdan bıktığı içinmi gitti?

Yoksa bu şehirden bıktığı içinmi gitti?..

hepsi de olabilir hiçbiri de olmayabilir.
bu sorunun cevabı fatih te yatar. "futbol hayatımı avrupada sürdürmek istiyorum" .
sebebi bu. kariyer.
kaldı ki kariyer de yaptı orada. lig+uefa+süper cup şampiynluğu yazıyor kariyerinde şu anda.

Yoksa gözü paradan başka bir şey görmeyen,şark kurnazı,özel işlerini Trabzonsporun kasasından düzeltmeye çalışan üç kuruşluk,maddiyatçıların kurbanımı oldu.?Daha öncede yazmıştım,zenitten teklif gelince bunların başı döndü,deliye döndüler,ne takım kaldı,ne fatih,nede taraftar.Tek kelimeyle sattılar...
fatih bir sene boyunca ben gitmek istiyorum diye bağırmasaydı, zenitten 15 milyon euroluk da gelmiş olsaydı teklif satılamazdı. yeterince açık mı?
fatih kendi kazdığı kuyuya düştü.
gideceğim gideceğim diye bağırır durursan, en cazip fırsatta satarlar.
fatih in hedefi tabii ki zenir değildi, gelişmiş avrupa liglerini istiyordu. ama kazın ayağı öyle olmadı. çünkü istenen bonservisi sadece ruslar verdi.
madem gitmek istiyorsun bonservisini veren kulüp bu buyur dediler.
sözleşme yeniledi de red mi etti trabzonspor?

her sözleşme yenileme teklifini reddedip, "seneye gidiyorum, bu kadar" diyeceksin, kulüp seni satınca kabahatli kulüp olacak.
bırakın bu işleri.

Zaten Fatih isteyerek gitseydi,şimdi mutsuz olmazdı.Hemde bu kadar başarıya rağmen..

o işi toptan geçeceksin bi kere. ben trabzonspordan ne gidenler hatırlıyorum pişmanlıktan sahanın çimlerini ısıracak hale gelen. bunun takımın başarısı ile alakası yok. seni kenarda oturttuktan sonra istediğin kadar başarılı olsun takım. sen şahsen başarılı olamadıktan sonra.
gitmek için yırtınmayacaksın. yırtınırsan satarlar. bu kadar basit.

Bir daha cevap yazmadan önce biraz kafa yorup kişisel analizini yapabil lütfen.
Kopyala yapıştırla olmaz...
hiçbir yazımda kopyala yapıştır yoktur. bunu kafana bi ön veri olarak sok bi kere.
kişisel analiz gerektiren bir durum yok, çünkü fatih in o sene verdiği her demeçte gitmek istediği sabittir.
sebebini irdelemenin de hiçbir faydası yok çünkü sonuç belli.
adam gitmek istedi.

evet dediğin gibi kopyala yapıştırla olmaz. zaten yapmıyorum.
ama senin yaptığın gibi sallamakla da olmaz.
hiçbir maddi delile dayandıramadığın iddianı (iddia : fatih istemeden satıldı), analiz diye bana yutturamazsın.
hiçbir temeli dayanağı olmayan saçma sapan bir iddia.
adamın bütün sene söylediği her sözü inkâr eden bir iddia.

Eğer Fatihin satılmadan 1 gün önceki röportajını da seyretmek istersen,zigana tv'ye git,rica et arşivde mutlaka vardır.
Bak bakalım ne diyormuş satılmadan 1 gün önce.

fatih zenite gitmek istemiyordu.
fatih gelişmiş avrupa ülkelerine gitmek istiyordu.
büyük liglere.
ama onun bonservisini orada karşılayacak bir kulüp yoktu.
vermedi kimse o paraları.

zenite gitmek istemediği doğrudur.

ama trabzonspordan ayrılmak istemediği koca bir palavra.
zenit olmasaydı başka bir kulüp olacaktı.
her halükârda gidecekti.

bkandil
07.09.2008, 17:08
Yeri geliyor yerel medyaya yeri geliyor ulusal medyaya kızıyoruz, adamlar iki salama haber yaptı neredeyse camiayı ikiye böldük. Fatih'i isteyenler ve istemeyenler. Eminim her iki haberi yapan gazetelerin yazarları bu foruma bakıp bizlere bir yerleri ile gülüyorlardır.
Nedir bu eskiye olan takıntı anlamıyorum.
birisi der ki eskiden biz şampiyon olduğumuzda kadro hep yerli idi, yabancı yoktu
birisi der ki eski giden filan futbolcu bizde olsaydı şöyle olurduk böyle giderdik.
birisi der eski kaçan şampiyonluk şunun suçu bunun suçu... v.s.

Şu an beni ne Zenit'te oynayan bir Fatih, ne Rubin Kazan'da oynayan Gökdeniz, ne Polonya'da ikamet eden Szymek, Ne de Porto'daki Stephanov ilgilendirmiyor. Bu saydıklarım takımımızın kadrosunda değil, beni Senegalli Sylva, Trabzonlu Tolga, Kaptan Hüseyin, Selçuk İnan, Bucalı Ersun Yanal, Arjantinli Colman ilgilendirir.Çünkü şu an eski futbolcuların (yukarıda saydıklarım) Trabzonspor'un olası Şampiyonluğuna zerre kadar katkısı yok.
Bunun dışında Gökdeniz'i, Fatih'i, Szymek'i severim, Trabzonspor'da oynadıkları dönemde futbollarını da beğenirdim. Ama şu an bize bir faydaları yok. Bence bu isimlerin takımımıza transferi söz konusu olduğunda konuşmalıyız bu konuları.

coolank
07.09.2008, 17:11
Fatih konusunu aslında yazmak ne kadar dogru o da başka bir durum ama biraz konuşmak lazım ...

Önce Fatih KESİNLİKLE gitmek istedi bu % 100 Kimse bilmeden ahkam kesmesin ...Ama niye gitmek istedi sebepleri nelerdi niye bakacak olursanız onda da % 100 Fatih haklı idi ...

Fatih bu yönetim zamanında olsaydı dediğim gibi 8 senelik imza atardı hiç de çok sorun çıkarmadan ...

Yurtdışı transferine gelince Fatihin başka gidecegi yer yoktu Rusyadan başka ....Mesela size şunu söylüyeyim İngiltere Premier Ligden bir takımın yetkilileri Trabzona geldi döndü sebebi ise bonservis vs değildi başka konu var idi ...

Fatih ne yurtdışında ( Avrupanın iyi ligleri ) ne de İstanbul takımlarında oynayabilir .... İstanbul takımları arasında belki bir ihtimal bjk olabilirdi digerleri hiç mümkün değil ....

Fatih Gökhan forveti sanırım herkes kabul eder ki gayet kuvvetli bir forvet olur ...
Fatihin oyuncu kalitesine bir söz söylemek densizlik olur ayıp olur

Fatih kesinlikle Trabzona dönecek ama bu devre arası ama sezon sonu en kötü 2010 temmuz da ...

Fatih için 1 2 milyon Euro bonservis ne olursa olsun verilir .

bkandil
07.09.2008, 17:34
Önce Fatih KESİNLİKLE gitmek istedi bu % 100 Kimse bilmeden ahkam kesmesin ...Ama niye gitmek istedi sebepleri nelerdi niye bakacak olursanız onda da % 100 Fatih haklı idi ...
.

Haklı sebeplerini söyle de bilelim haklı mı, haksız mı?

Fatih bu yönetim zamanında olsaydı dediğim gibi 8 senelik imza atardı hiç de çok sorun çıkarmadan ....

Peki Fatih'in eski yönetim ile arasında ne gibi bir husumet vardı da gitti.

Yurtdışı transferine gelince Fatihin başka gidecegi yer yoktu Rusyadan başka ....Mesela size şunu söylüyeyim İngiltere Premier Ligden bir takımın yetkilileri Trabzona geldi döndü sebebi ise bonservis vs değildi başka konu var idi ...

Premier Ligden gelen takımın yöneticileri ne için geldiler, N.Albayrak ile tanışmak için mi?

Fatih ne yurtdışında ( Avrupanın iyi ligleri ) ne de İstanbul takımlarında oynayabilir .... İstanbul takımları arasında belki bir ihtimal bjk olabilirdi digerleri hiç mümkün değil .....

Bu da sizin görüşünüz. Ona kalırsa ben de diyorum ki o dönem fb kezman'ı değil de Fatih'i almış olsaydı, Fatih en az 45 gol atardı ligde. Bu da benim görüşüm. Ayrıca O dönemki Fatih değil Türkiye, İspanya'da bile oynardı.

Fatih Gökhan forveti sanırım herkes kabul eder ki gayet kuvvetli bir forvet olur ...
Fatihin oyuncu kalitesine bir söz söylemek densizlik olur ayıp olur .

Fatih'in kalitesine söz söylemek bize düşmez, zira bizde oynadığı dönemde aldığından fazlasını vermiştir takıma diye düşünüyorum. Fatih Gökhan forvetine ben bir şeyler diyebilirim. Bu ikili en fazla 6 ay gider (Fatih'in devre arasında Trabzon'a geldiğini varsayarsak, sezon sonunda Gökhan Trabzonspor'dan ayrılmak isteyecektir.) Fatih'in oyun içerisinde bencil olduğunu düşünüyorum. Bu da takımda her ne kadar ikili forvet oynasalar da Gökhan'ı ikinci plana itecektir ki bu durumda Gökhan gitmek isteyecektir.

Sonuç olarak ortaya bir sürü muallak iddialar atıp insanların bunu yorumlamasını beklemek yanlış. Varsa iddian açık ve net söyleyeceksin herkes görüşünü söyleyecek...

Uzunoğlu
07.09.2008, 19:59
konuştuğumuz adam FATİH TEKKE dikkatinizi çekerim nasıl yaşlandı da birşey yapamaz ya bir forvet oyuncusunda olacak her türlü özellikleri olan ve hırsıyla oynayan bir futbolcu neden 3-4 sene oynamasın!Keşke bize gelse devre arasında

Pele ölmeden futbola dönsün nasıl olsa yetenekli birisi yaş faktörü yetenek varken olumsuz bir etki yapmıyor nasıl olsa

Keza Maradona, zidane filan boştalar onlarıda alalım

Bırakın bu işleri mantıkla konuşun

Zenit verdiğini almadan vermez fatihi

O para o yaşta bir futbolcuya ise verilmez

Kiralık gelmesine kimse karşı çıkmaz

Aslında sorun fatihin gelip gelmemesi değil

Bazı arkadaşlarımızın Fatihi ilahlaştırması ...

Erdal
07.09.2008, 20:28
Meseleye birde şöyle bakalım; Fatih bir sene daha gideceğim falan demeden idare-i maslahattan oynar gibi yapıp ertesi sene bonservisi elinde olarak istediği takıma gidermiydi?

Cafer Bulur
07.09.2008, 20:31
Meseleye birde şöyle bakalım; Fatih bir sene daha gideceğim falan demeden idare-i maslahattan oynar gibi yapıp ertesi sene bonservisi elinde olarak istediği takıma gidermiydi?
gitmezdi.fatih iyi bir Trabzonsporludur .
kendisi Trabzonsporun yüksek menfaatlerini düsünerek bir sekilde sözlesmesini uzatirdi bence.

Erdal
07.09.2008, 20:35
Cafer aynı taraftayız yahu en azından bu konuda... bana taş atma :) Yönetici arkadaşların işine karışmamak lazım ama bu başlığın artık zarar vermeye başladığını düşünüyorum. Polemikler helede seviyeli polemikler forumları dinamik kılar ama mevcut kadrodan bir futbolcu foruma baksa tepedeki başlığın kadroda olmayan bir futbolcuyla ilgili olduğunu görse ne düşünür acaba...

bkandil
07.09.2008, 20:36

O zaman işler değişecekti ama. Şimdi "yönetim tarafından satıldı" denilen Fatih için herkes "Fatih Trabzonspor'u sattı" diyecekti.
Bunun yanında zaten Fatih Trabzonspor'a para kazandırmak için gitti, bunu inkar etmemek lazım.
Fakat bana göre Fatih'in düşüncesi Rusya'da kalmak değildi, Orada parlayıp başka bir ülkeye transfer olmayı düşünüyordu (ya da birileri onu buna inandırdı) Fakat evdeki hesap çarşıya uymadı. Zenit'in Trabzonspor'a ödediği bonservis bedelini hiç bir takım Zenit'e ödemezdi. Bu durumda Fatih te mecburen Rusya da kaldı.

Serdær
07.09.2008, 20:38
Fatih Tekke : Keşke beni Gs Alsaydı.

Başlığı dünya futboluna taşındığı gibi.

Bu başlığında dünya futbolu bölümünde yer alması gerektiğini düşünüyor ve istiyorum.

Mustafa Önal
07.09.2008, 20:41
burdaki tartışmayı fazla takip etmedim açıkçası . fatih tekke trabzon tarihinde en sevdiğim günümüzde bir FUTBOLCU ne kadar bir takıma bağlı olabilecekse bunun sınırı FATİH TEKKE dir benim gözümde. taraftarımıza bakış açısını yaklaşımını eleştiremeyiz bile. kendisi bazılarının dedeiği gibi paragöz yada başka bir derdi olduğundan EVERTON takımından teklif geldiğinde kendini zorla sattırırdı. bizim menfaatlerimizi düşünmese 1 sezon daha kalır bedavaya tıpış tıpış giderdi.
diğer takımlarda aynı örnekleri yaşamadık mı. en gözde oldukları dönemde bedava italyaya , ingiltereye giden olmadı mı bu ülkede.
bence bu başlık şuan takımdaki hucum oyuncularımızıda , kaptanımızıda , trabzonlu oyuncularıda rahatsız eder bence.

Fatih Oflaz
07.09.2008, 20:43
Fatih TEKKE Bizim için ççok büyük bir futbolcuydu fakat.Arkadaşın dediği gibi Fatih i geri getirmek cözüm değil şimdiye kadar iyi kötü görevini yaptı.Artık yeni fatihler yetiştirmenin peşinde kendisini çok sevsekte bu kadar körü körüne baglanmanın anlamı yok.Enis karaman hala pafta neden biz gençlere değer vermiyoruz.Değerlerini anlayana kadarda zaman geçiyor...

Burak
07.09.2008, 20:45
Fatih Tekke : Keşke beni Gs Alsaydı.

Başlığı dünya futboluna taşındığı gibi.

Bu başlığında dünya futbolu bölümünde yer alması gerektiğini düşünüyor ve istiyorum.

Ben de belırtmıstım abı, dıkkate alan olmadı

jetair
07.09.2008, 23:28
Fatih Tekke dönüyormu?..Dönmelimi?..Nereye dönecek?..(1)

Fatih Tekke'nin hangi takıma dönmek istediğini, kendi ağzından dinleyelim..
Bundan sadece 3-4 ay önceki açıklaması;.. Tarih :Mayıs 2008, Yer: S.Petersburg...

http://www.freewebtown.com/bembirsen7/trabzon/tekke.htm

Ropörtajın tamamını alttaki adresten izleyebilirsiniz..

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?c=11&r=1&p=2&hid=36296

Fatih Tekkenin nasıl bir futbolcu olduğunu son 2 senede unutanlarda alttaki linkten, tekrar bir fikir sahibi olabilirler..

http://www.youtube.com/watch?v=MzNI7Pe5H2s

(Youtube'a erişemiyenler için: http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/4ebe53ff9f3e135e6d1e6d96a85e30f74d52c608c0ff8df658 fc4f68bec1e96c625dfb73d6f7d55518984 (http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/4ebe53ff9f3e135e6d1e6d96a85e30f74d52c608c0ff8df658 fc4f68bec1e96c625dfb73d6f7d55518984) )

jetair
07.09.2008, 23:30
Fatih Tekke dönüyormu?..Dönmelimi?..Nereye dönecek?..(2)

Evet..Doğru..Fatih gitmeden önce "Trabzonspor'dan ayrılacağım, bu kadar net" söylemini kullandı..

Ama, ne zaman ?..Ayağının dibine 1 mt.den kurşun sıkılıp , ailesinin yaşadığı evi ve arabası kurşunlandığı zaman..

O zamanki başkanı kendisini FB 'ye pazarlayıp ondan gelecek parayla transferi yapmayı planladığı zaman..(Bu ifadeyi bizzat N.Albayrak'a çok yakın bir kişiden bizzat duyduğumu belirteyim..Ayrıca o zamanki "FB Fatih'i aldı, Nihat Özdemir işi bitirdi, Fatih Fenerde" gibi basında her gün çıkan haberleride bir anımsayalım lütfen..)

----"O da mafia işlerine bulaşmasaydı da bunlar başına gelmeseydi" denilebilir..
Ve, bu da oldukça haklı bir söylemdir..
Ama ,işte serde "Profesyonellik," değilde"Karadenizlilik" "mertlik","zor durumdaki arkadaşına yardım" gibi unsurlar devreye girince bu da kaçınılmaz olmakta, bazen hayatta..
Acaba hangimiz böyle bir durumda arkadaşımızın yardım çağrısına sırt çevirip arkamızı dönebiliriz,..Bir karadenizli olarak...
Ama, şüphesizki profesyonel futbolcu olarak yaptığı yanlıştı ve yapmamalıydı..Ah..Birde şu "karadenizlilik damarı" olmasa...
Hiç birimiz melek değiliz..Bende hayatımda yüzlerce hata yapmaktadayım, biteviye.. bir çok kez bir daha yapmıyacağım diye defalarca kendime söz vermeme rağmen..Sırf şu karadenizlilik damarım yüzünden..
"Hz.Mevlana" boşuna dememiş, "Yüzbinkere tevbe'ni bozmuş olsanda, yine gel !.."
----İşte bu şartlar altında, kendisini 5m.Euro ya FBye pazarlamaya çalışanların olduğu bir ortamda klübe daha fazla para(7.5m euro) kazandırmak ve FB ye gitmemek adına Fatih Tekke rusyanın yolunu tutuvermiştir..

İsteseydi.. 1 yıl daha bekleyip, bedavaya kendisini isteyen ispanyol, ingiliz veya alman kluplerine gidebilirdi..Bunada kimse birşey diyemezdi..Öyle değil mi?..

----Şu da denilebilir.."Giden bir daha geri dönmemeli..Artık bir daha eski havasını, başarısını sağlıyamaz."
Ama unuttuğumuz şey, FatihTekkenin daha önce gidip, tekrar geri döndükten sonra "FATİH SULTAN TEKKE" olduğudur..

---Artık eski Fatih değil, zenit'te kadroya bile giremiyorda denilebilir..
"Hacı" bir adamın, günün büyük bir bölümünü birlikte geçirdiği takım arkadaşlarının, sabah kahvaltısıyla "votka" ziftlenmeye başladığı bir ortamdaki ruh halini, göz önünde bulunduralım,

Türkçe'den başka bir dil bilmeyen ve etrafında sadece rusça konuşulan bir ortamda geçen günleri , haftaları ve bu zaman içindeki bir insanın bir numaralı ihtiyacı olan "sohbet etme" ve deşarz olma ihtiyacının giderilmemesi sonucu oluşan, yabancılaşma ve yalnızlaşma sendromunu da dikkate alalım...Boşuna dememişler"Gönül ne kahve ister, ne kahvehane-Gönül "sohbet" ister, kahve bahane" diye...

Kısaca "Jardel sendromu" diyebileceğimiz, diğer takım arkadaşlarının kendilerinden kat-kat fazla ücret alan takım arkadaşına duyulan gizli kıskançlık sonucu o'na maç içerisinde gerekli yardımlaşma ve pas atma gibi temel görevleri yerine getirmemesini de hatırlayıverelim..

E, Birde Serde, yetersiz "profesyonel anlayış" olunca..

Bütün bunlara rağmen Fatih yinede başarılı olmuştur, bana göre..
Öyle yada böyle, kaç Türk futbolcusu UEFA finalinde oynayıp kupayı kaldımış ve adını tarihe yazdrmıştır..Bir düşünelim..

Üstelik her topçu her takımda başarılı olacak diye bir kuralda yok, maalesef..
Carew-BJK, Anelka-FB, Marcelinho-TS, Lincoln-GS gibi örnekler daha yeni tecrübe ettiğimiz başarısız denemelerdir..
En son örneği "Sheva"(shevchenko) nun başarısız chelsea macerasıdır..Bu örnekleri çoğaltmakta yeterince mümkün..

Ayrıca "Taş yerinde ağırdır" diye bir atasözümüz de vardır..
Mesela ben,Fatihin eğer gitse bile 3 İstanbul klubünde başarısız olacağını düşünmekteyim..

Sırf o yeterince gelişmemiş profesyonel anlayışı yüzünden...

Ama şunuda biliyorumki Fatih tam bir "Karadenizli" ve "iyi bir Trabzonsporludur"

jetair
07.09.2008, 23:31
Fatih Tekke dönüyormu?..Dönmelimi?..Nereye dönecek?..(3)

---Saha içine, yani teknik unsurlara gelecek olursak..
Bana göre F.Tekke,Sergen Yalçınla birlikte bu ülkenin gelmiş geçmiş en yetenekli 2 futbolcusundan biridir..
Bu ikili, bu yeteneklerine rağmen (hem dış faktörler hemde kendi hatalarından dolayı-kaza ve kader gereğince-)maalesef en başarılılar, olamamışlardır..(Onlar,- yine bana göre:H.Şükür,Rüştü Rençber,Tugay Kerimoğlu'dur..Ve buna en son aday da Tuncay Şanlı dır)

Fatih sahada hem bir lider, hemde rakipleri korkutan ekstrem bir yıldızdır..
Top ayağındayken ne yapabileceği kestirilemiyen, birebirde adam eksilten, iki ayağınıda üst seviyede kullanabilen, üstün top tekniğine sahip bir futbolcudur..

Futbol zekası oldukça gelişmiş, hava toplarına hakim, inanılması zor gollerin golcüsüdür..

Gerektiğinde hem havadan hem yerden gelen topları kazanıp saklıyan ve arkadaşlarına servis yapan bir pivot santrafor, yeri geldiğinde topla direk kaleye yönelip golü düşünen bir striker forvet-golcü, Bazende orta sahaya gelip top alıp oyun kuran ve takımı yönlendiren bir beyindir..

Yani, şu anki takımımızda birçok kişinin eksikliğinden dem vurduğu mevkilerin, aranan kanı...(Sağbeki saymıyacak olursak- ki bana göre tayfun ve serkan o bölgeyi idare edebilirler..)

Yani, bir taşla 2-3 kuş..Bundan iyisi şam'da kayısı..

---Birde şu var..Yeni oluşturulan bir kadroya, "kurtarıcı" hükmünde bir katılımın, o takımın takım olma aşamasında olumsuz etkiye yol açıp, bu oluşumu sekteye uğratacağı fikri..

Temel parametreler doğrultusunda bu fikir, şüphesiz ki yerinde bir tespittir..

Ama,unutulan futbolun temel ve basit bir prensibinin olduğudur..
O da : "İYİ FUTBOLUN ,ANCAK İYİ FUTBOLCULARLA OYNANABİLDİĞİDİR"

O yüzden Fatih ve Gökdenizin yine kurtarıcı olduğu, Zymek ve Yattaranın da bu ikiliye eklemlenmeye başladığı dönemlerde bile, başarının gelmesi, nihayi hedefe ulaşılması için ve bu takıma yeni katkılar sağlaması için yeni takviyeler yapılması ihtiyacı hasıl olmuştur.

Eğer o dönemde, o zamanki başkan ve teknik direktörün stratejik büyük hataları sonucu yapılan yanlış tercih ile Brezilya ekibi(Murat Bozoğlu-Ömer Sarı)'nin bulduğu topçular getirilmiş(Jefferson-Eller) ve bu yanlışın farkına varılıp, artık iş işten geçtikten sonra da apar-topar ve son saniyede bunlara Jun(Çek) transferi eklenmiştir..

Oysa sadece Jun'un parasına 3'ü birden alınabilecek (Zurawski-forvet, Klos-Stoper-libero[Wisla Krakow] ve Arthur Boruc-Kaleci[Lech Poznan]), Polonya(Metin Akbaşoğlu) tercihi yapılmış olabilseydi o takım 3 yıl bütün kupalara ambargo koyabilirdi..

Bugünde, takımın bu seneki seyrini belirliyecek ve eşik olabilecek kritik BJK maçı öncesi bütün Trabzonspor taraftarları Yattaranın sakatlığıyla kalkıp-yatmıyormu?..
"Yattara olursa bu maçı rahat alırız, o olmazsa işimiz zor" demiyormu bir çoğumuz?

Bu durumda Yattara'da bir kurtarıcı olmuyormu?
Şimdi ne yapıcağız?..Kurtarıcılardan kurtulmak için Yattarayı da mı göndereceğiz..?

Yoksa "kurtarıcı" denilen, fakat bana göre sadece kaliteli futbolcu demek olan bu futbolcuların sayısını arttırarak takımın kaderini bir iki kişinin göstereceği performanslaramı terketmekten kurtulacağız..
Bu yıl Başkanımız ve yönetimimiz vede T.Direktörümüzün büyük uğraşı ve özverisi sonucu böyle kaliteli futbolculardan oluşan bir kadronun altyapısı oluşturulmuştur..Bu gerçekten takdire şayandır..
Ama, hala bir çoğumuzun da ısrarla belirttiği gibi takımda 2-3 üst seviye futbolcunun eksikliğini hissetmiyormuyuz..

O halde..Fatih Tekke gibi bir futbolcunun bu kaliteli takıma kazandırılması, bu takımın şampiyonluk şansını %70-80 lere kadar çıkartacaktır, hiç şüphesiz..

Hele birde orta sahaya sol ayaklı ve teknik bir forvet arkası alınabilirse..
Var ya..İşte o zaman, "DATINDAN YİNMEZ BE!"

matalar
07.09.2008, 23:49
serdar bali 6 pasta yardırıyor.

Colakoglu
07.09.2008, 23:50
acıkcası bize geri dönmesini pek istemiyorum.bizi fatihin şampiyon yapabileceğine inanmıyorum. o vizyonunu coktan doldurdu. fatihe verilecek paranın baska futbolcularda değerlendirilmesi taraftarıyım.

icimi okudun galiba bende düsündüklerimi nasil yazsam diyodum.fatih tekkenin bize artik yararindan cok zarari olacagi inancindayim ben,golculügünü falan tartisdigim yok ama yeniden yapilanmaya girdigimiz su dönemde cok gereksiz bir transfer olur fatihin geri gelmesi.onu verilecek parayla cok cok iyi genc bir santrafor alinabilir.

matalar
07.09.2008, 23:54
şu fatih terime illet oluyorum. ulan şu fatih tekke,egemen,selçuk,mehmet topuz, gökhan ünal istanbulun üç dansözünde oynasa milli takımın ilk onbirinde garanti oynar.
ama anadolu kulübü oldumu nedense olmuyor.
bence art niyet olduğu kesin.

Colakoglu
07.09.2008, 23:59
şu fatih terime illet oluyorum. ulan şu fatih tekke,egemen,selçuk,mehmet topuz, gökhan ünal istanbulun üç dansözünde oynasa milli takımın ilk onbirinde garanti oynar.
ama anadolu kulübü oldumu nedense olmuyor.
bence art niyet olduğu kesin.

art niyetli oldugu kesin,mesela tuncay ciktiginda selcuk girmeliydi hatta ilk 11 de oynamaliydi bence.gökdenizi yedek klubesinde bile göremedim.

Erdal
08.09.2008, 00:02
jetair

Yazdıklarına katılıyorum. Bir şartla mümkünse önce kiralık sonra da bonservis bedeli ödemeden:)

Ahmet Kuru
08.09.2008, 00:04
Fatih Tekke nin Trabzonspor a geri dönmesi konusu bence maddi açıdaki sıkıntılar çözülürse gelir...
Yani bu saatten sonra Tekke ye 5 milyo euro para verilmez...
ama 1-2 milyon euroya anlaşılırsa gelmesinde bir engel görmüyorum...
Arkadaşlar bazı yazılarında diyor vizyonunu doldurdu diye ama ben ona kesinlikle katılmıyorum.
Bu sezonun ara transfer döneminde yada sezon sonunda dönmesi halinde en az 3 sene daha çok rahat şekilde futbol oynayacak kapasitededir...Geldiğinde yeni bir krallık olabilir mi?
Neden olmasın....

jetair
08.09.2008, 00:08
Erdal (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12699)...Teşekkür ederim..
Bende sana katılıyorum..Ayrıca Ahmet Kuru (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=21018)'ya da...

Erdal
08.09.2008, 00:12
Ayrıca üşenmeyip toparladığın içinde gerçekten teşekkürler:) Bir kaç sefer düşünmüş ama başlayamamıştım bile...Yarın patrona bektaşi fıkrasını anlatıp "dininin kıymetini bil" diyeceğim. Yoruyor beni Oruç...Hiç yoktan Sergen in lafı geldi aklıma. Vedat Okyar Sergen in iyi oynadığı bir maç sonrası ;

Sergen tebrik ederim yavrum. Bu gün çok iyiydin. Senin için koşmuyor diyorlar ne diyorsun

Vedat abi söylüyorum söylüyrum anlatamıyorum ben koşunca yoruluyorum abi :))))