PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke: "Türkiye'de Oynayacağım Tek Kulüp Trabzonspor'dur..."

Sayfa : 1 [2]

CaMoKaEnEs
08.09.2008, 00:23
acıkcası bize geri dönmesini pek istemiyorum.bizi fatihin şampiyon yapabileceğine inanmıyorum. o vizyonunu coktan doldurdu. fatihe verilecek paranın baska futbolcularda değerlendirilmesi taraftarıyım.

katılıorum sana aynen

jetair
08.09.2008, 00:31
Hakikatten yoruyor ya..Hele bu tüttürgeç ve çaysızlık yok mu?..

Benim de aklıma bir Bektaşi fıkrası getirdiniz..Paylaşayım efendim..

--- Bektaşinin biri zamanın birinde, ormandan günlük yakacak odununu ormandan toplayıp eşeğine yükleyerek yanında oğluyla birlikte,geceye doğru köyüne dönerken yolu köyün mescid'inin önünden geçmiş..

İçerde köy cemaatinin nemaz kıldığını farkedince oğluna dönerek:

-Evladım..Bayaa uzun zaman olduki hiç mescide uğrayıp alnımızı secdeye değdirmedik..Hem ahalide arkamızdan konuşmaya başlamış..Dur, bekle helede girip şurda 2 rekat namaz kılıp geliveriyim der..

Ve mescide girerek saf tutar..

Fakat farkında olmadığı zamanın Ramazan ve kılınan namazın Teravih olduğudur..

Namaz gittikçe uzamakta ve bir türlü bitmemektedir..

Zaten yorgun olan ve ter içinde kalan Bektaşi bir rekat arasında kendisini dışarıya atarak onu bekleyen oğlunun yanına gider ve şöyle der :

-Oğlum, anlaşılan İmam bana nispet olsun diye sırf bana inat için nemazı uzattıkça uzatıyor..Sen şu hırkamla eşşeği al ve eve dön, ben tekrar mescide dönüyorum..

Demiş ve eklemiş:

-Çünkü iş artık inada bindi !..;)

Not: Tüttürgeç :Uydurukçada Cigarette nin karşılığı...

Erdal
08.09.2008, 00:52
Ramazan fıkraları başlığı açmak şart oldu:)

ulvicebi61
08.09.2008, 01:17
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?c=11&r=1&p=2&hid=36296
biri şu adamı dinlesin,bu kadar atıp tutmaya gerek yok bence...

Samet Türkmen
08.09.2008, 01:45
ulvi mayıs ayının vidyosu bu.

Colakoglu
08.09.2008, 01:51
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?c=11&r=1&p=2&hid=36296
biri şu adamı dinlesin,bu kadar atıp tutmaya gerek yok bence...

tam dakika 6.42 de durdur :D afet afet

Hakanbostan
08.09.2008, 02:10
Ramazan fıkraları başlığı açmak şart oldu:)
evet bencede:D

Hüseyin Çümen
08.09.2008, 02:27

ne adamsın varya apo :)
bende bayıldım yok böyle bişey :D
bizim tribünlerimizin böyle olması dileğiyle :D

Colakoglu
08.09.2008, 02:50
ne adamsın varya apo :)
bende bayıldım yok böyle bişey :D
bizim tribünlerimizin böyle olması dileğiyle :D

Zenite bi mac seyredmeyemi gitsek seninle napsak :D

Hüseyin Çümen
08.09.2008, 02:54
st. petersburg a gitmek istiyorum ben zaten gidince bir maç izlemek şarttabi :)
tribünlerin coşkusu etkileyici :)gidelim apo :D

tsclub29
08.09.2008, 02:59
fatih tekke bizde güzel anılar yaşamış trabzonsporun onun için ayrı bir yeri olabilir ama sonuçta futbol onun için bir ticaret orda yedek kaldıkça daha az para alıyo ve yaşıda ilerliyor trabzonspor forvet hattı fazlasıyla dolu olduğu galatasaraydada ciddi bi boşluk olduğu düşünülürse böyle bir röportaj yapmış olması olağan bişey bana inandırıcı geldi.ama tabiki gönlümüz kaptanımızın gemisinin başına geçmesi.

Colakoglu
08.09.2008, 03:04
st. petersburg a gitmek istiyorum ben zaten gidince bir maç izlemek şarttabi :)
tribünlerin coşkusu etkileyici :)gidelim apo :D

alemsin huso ya :D

magicyattara
08.09.2008, 10:50
maddeci?
ben hz. Muhammed den sonra vahiylere inanmam. fatih in ağzından çıkan neyse odur. 1 sene boyu gitmek istediğini söyleyen adamın gitmek istemediğni söylemek için delil lazımdır.
o da senin elinde yok.

o yüzden işkembeden sallama iddialardan vazgeçelim.

ben fatih in ağzından duyduğuma inanırım, senin salladığına değil.
fatih gideceğini bağırdı, olmazsa seneye zaten gideceğim diye de alenen yönetime mesaj gönderdi.
bu kadar.

senin duygusal patlamaların benim umurumda olmaz. beni fatih in ne dediği ilgilendirir.

kim rahatsız etti fatih i? gökdeniz bi yere bulaştı, o da onu korumaya çalıştı derken girmemeleri gereken yere girdiler. kabahati kimsede aramayın.

hepsi de olabilir hiçbiri de olmayabilir.
bu sorunun cevabı fatih te yatar. "futbol hayatımı avrupada sürdürmek istiyorum" .
sebebi bu. kariyer.
kaldı ki kariyer de yaptı orada. lig+uefa+süper cup şampiynluğu yazıyor kariyerinde şu anda.

fatih bir sene boyunca ben gitmek istiyorum diye bağırmasaydı, zenitten 15 milyon euroluk da gelmiş olsaydı teklif satılamazdı. yeterince açık mı?
fatih kendi kazdığı kuyuya düştü.
gideceğim gideceğim diye bağırır durursan, en cazip fırsatta satarlar.
fatih in hedefi tabii ki zenir değildi, gelişmiş avrupa liglerini istiyordu. ama kazın ayağı öyle olmadı. çünkü istenen bonservisi sadece ruslar verdi.
madem gitmek istiyorsun bonservisini veren kulüp bu buyur dediler.
sözleşme yeniledi de red mi etti trabzonspor?

her sözleşme yenileme teklifini reddedip, "seneye gidiyorum, bu kadar" diyeceksin, kulüp seni satınca kabahatli kulüp olacak.
bırakın bu işleri.

o işi toptan geçeceksin bi kere. ben trabzonspordan ne gidenler hatırlıyorum pişmanlıktan sahanın çimlerini ısıracak hale gelen. bunun takımın başarısı ile alakası yok. seni kenarda oturttuktan sonra istediğin kadar başarılı olsun takım. sen şahsen başarılı olamadıktan sonra.
gitmek için yırtınmayacaksın. yırtınırsan satarlar. bu kadar basit.

hiçbir yazımda kopyala yapıştır yoktur. bunu kafana bi ön veri olarak sok bi kere.
kişisel analiz gerektiren bir durum yok, çünkü fatih in o sene verdiği her demeçte gitmek istediği sabittir.
sebebini irdelemenin de hiçbir faydası yok çünkü sonuç belli.
adam gitmek istedi.

evet dediğin gibi kopyala yapıştırla olmaz. zaten yapmıyorum.
ama senin yaptığın gibi sallamakla da olmaz.
hiçbir maddi delile dayandıramadığın iddianı (iddia : fatih istemeden satıldı), analiz diye bana yutturamazsın.
hiçbir temeli dayanağı olmayan saçma sapan bir iddia.
adamın bütün sene söylediği her sözü inkâr eden bir iddia.

fatih zenite gitmek istemiyordu.
fatih gelişmiş avrupa ülkelerine gitmek istiyordu.
büyük liglere.
ama onun bonservisini orada karşılayacak bir kulüp yoktu.
vermedi kimse o paraları.

zenite gitmek istemediği doğrudur.

ama trabzonspordan ayrılmak istemediği koca bir palavra.
zenit olmasaydı başka bir kulüp olacaktı.
her halükârda gidecekti.

Söylediğin tek cümlelik şey için bu kadar uzun yazıya ne gerek vardı.
"Fatih Tekke Trabzonspordan ayrılacağım dedi,demeseydi" yazsan anlardık be adamım.

Yazıyı bir kaç yerde bana laf etmek için uzattığın belli oluyor.

Ben fikrimi söyledim ve hala bu fikrim sabittir.Önümüzdeki yıllarda bu satılma hikayesinin ayrıntıları döküldüğü zaman göreceğiz kim haklı.

Maddi delil dediğin cümleyi bu ülkede kurmayan kalburüstü futbolcu yok.
Yinede sana bi abi tavsiyesi,fazla maddeci olma,biraz sezgilerinle hareket edebilmeyi öğren,bu sana yorum yapabilme yetisi kazandıracaktır.

tigin
08.09.2008, 11:06
Fatih Tekke'nin oyunculuk özelliklerini en iyi biz biliyoruz.Zira ülke basını Fatih'in ne hazineler sakladığını hiçbir zaman tam olarak kavrayamadı.Çünkü hiçbir zaman onu bir sezon boyunca izlemediler.Milli takım hocası bile onu tam ve doğru olarak anlayamamıştır.En dikkat çektiği dönemler,gol sayısının zirve yaptığı dönemlerdi.O zamanlarda adı bir dalgalandı.Fakat Fatih'in oyuncu olarak esas meziyeti golcülüğü değildi.Bu ayrı bir tartışmadır.Biz onun oyunculuğunu ve takım için sembol isim olmasını hep alkışladık.Hala kendisine kaptan olarak sesleniyoruz.Ama Fatih ismi zamanla Trabzonspor'un üstüne çıktı.Bunu basın ve kendisi yaptı.Yeni gelen her adam onun gölgesinde kaldı.Jun'un ilk maçını hatırlıyorum Avni Aker'de.Çocuk aldığı her topta Fatih'i aradı pas atmak için.Vursa belki gol olacak ama Fatih'e ortaladı,ona pas atmaya çalıştı.Gitmek istiyorum cümlesini bana göre çok sert söyledi.Gitmek tabiki isteyebilir ama bu şekilde mesajlar vererek ,hoyratça yapmamalıydı.Ve sonunda gitti .(Gitti ama yanlış bir lige gitti)Orada kariyerini çok ilerletti.Hepimiz seviniyoruz kendimiz başarmış gibi.Ama Fatih ,büyük kaptan ,Türk futbolun bence en komple santraforu artık Trabzonspor'a dönmemelidir.Yepyeni bir Trabzon var şimdi.Herkesin eşit olduğu,içerde icazet alınacak kimsenin olmadığı,daha taze ve özgür bir hava var.Bunu titizlikle korumak Trabzonspor'un geleceğini korumaktır.Kaptan'a herşey için çok teşekkürler ama geri dönmemelidir.

Özellikle kalın yaptığım bölümler önemli. Çok güzel izah etmişsiniz. Tamamen katılıyorum. :alkış:

Travelair
08.09.2008, 11:53
Gına geldi desem inanır mısınız? Fatih'i tartışmak yerine Trabzonspor'u tartışalım. Onun da yolu açık olsun. Alan memnun satan memnun ( Gazetelere medyaya verdiği demeçleri kastediyorum )

Recep Alkan
08.09.2008, 12:08

ne yakalamıssın be karesım helal olsun

TSelif
08.09.2008, 12:12
Yazık ki ne yazık !

magicyattara
08.09.2008, 12:32
Ama,unutulan futbolun temel ve basit bir prensibinin olduğudur..
O da : "İYİ FUTBOLUN ,ANCAK İYİ FUTBOLCULARLA OYNANABİLDİĞİDİR"

Forumda şu ana kadar okuduğum en doğru söz bu.

İyi futbol oynamak istiyorsan iyi futbolcunu satmayacaksın,elinde tutacaksın,tutmasını bileceksin.

Her gitmek isteyene güle güle denilmez,hele ki gitmek isteyen takımın mihenk taşıysa.

Gökdenizin satılmasınıda çok hatalı buluyorum.

Futbol endüstri oldu diyoruz,ratingi,başarısı yüksek takımlar daha çok kazanıyor diyoruz ama takımın en iyi adamınıda parayı gördükmü hemen satıyoruz.

Bu gidişle biz, bu endüstri içindeki payımızı nasıl arttıracağız?

Emirhan Makul
10.09.2008, 18:50
http://www.internetspor.com/images/news/18954.jpg
Fatih Tekke'den Trabzon'a mesaj
10 Eylül 2008 Çarşamba 15:35
Bu sezonki Trabzonspor'da oynamayı çok istediğini söyleyen Fatih Tekke, "Teklif gelirse geri dönmeye hazırım" dedi.

"Başkan Sadri Şener, Trabzonspor'un adeta kaderini değiştirdi. Şehirde müthiş bir şampiyonluk havası var. Avni Aker Stadı, Avrupai bir görünüm kazanmış. Takım çok kaliteli. Bu sezonki Trabzonspor'da oynamayı çok isterim. Türkiye'de her zaman ilk tercihim Trabzonspor olur. Teklif gelirse geri dönerim."

Tek yol Trabzon

"Başkan Şener kulübün kaderini değiştirdi. Bu Trabzonspor'da forma giymeyi çok isterim. Teklif gelirse seve seve dönerim".

Trabzonsporlu taraftarların unutamadığı isim Fatih Tekke, Fotomaç'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Tam olarak iyileşmesine rağmen Zenit'te yedek kulübesinde oturan milli oyuncu, Türkiye'ye dönerse oynayacağı tek kulübün Trabzonspor olacağını belirterek, "Zaten futbolu da mutlaka bordo-mavili renkler altında bırakacağım" dedi.

Camia kenetlendi
Tekke, başkan Sadri Şener'in Trabzonspor'un kaderini adeta yeniden çizdiğini ifade ederek, "Camia tam anlamıyla şampiyonluk için kenetlendi. Şehirde ve taraftarlarda müthiş bir heyecan var. Avni Aker Stadı, Avrupai görünüşüyle futbol mabedi oldu. Takımın kalitesini ise söylemeye bile gerek yok" diye konuştu.

Sanki gün sayıyor
"Bu Trabzonspor'da forma giymeyi çok isterim" diyen milli oyuncu sözlerini şöyle tamamladı: "Trabzonspor'un hiçbir maçını kaçırmıyorum. Eminim zamanla çok daha başarılı olacaklar. Transfer teklifi gelirse seve seve kabul ederim. Dönüş tarihim ara transfer de olabilir sezon sonu da. Trabzon'u çok özledim."

İnternetspor

Anıl Caner
10.09.2008, 20:02
En sevdiğim futbolculardan birisidir Fatih. Kabiliyetlerinin de eşdeğeri olduğuna inanmıyorum Türkiye'de.

Ama her şeye rağmen bir çok sebepten dolayı gelmesini istemiyorum.

İnşallah sekteye uğrattığı kariyerini güzel şekilde devam ettirir, jübilesini de Trabzonspor klübü yapar ama aktif olarak takımımızda rol almasını kesinlikle istemiyorum.

Cenk Zihni
10.09.2008, 20:16
Bu vakitten sonra yapılan duygusallık hem trabzonspora hem fatih tekkeye zarar verir.

Farzedelim fatih tekke trabzonspora döndü,
eski performansını sergileyemesse kralın o halini gördükce,başkalarına reklam oldukca düştügümüz durum fatih gelsin diyenlerin hoşuna mı gidecek?
Etmeyin eylemeyin dostlar.

Özkan
10.09.2008, 23:46
Fatih Tekke'yi klübümüzde antrenör, scout, yönetici vs. olarak görmek isteriz. İyi bir forvet hattımız var ve Fatihe'e bonservis ödeyecek durumda değiliz.

Emre Emiroğlu
10.09.2008, 23:55
Bu başlık neden açık , neden hala fatihi tartışıyoruz anlayabilmiş değilim.. şuan bu takımda olması yada bize gelecek olması takımın , TARAFTARIN dengesini bozmaktan başka birşey olmaz. ben şayet kendisini geri alacak kadar paramız olsa bile alınmaması taraftarıyım.. 1 milyon 5 milyon her ne kadar olursa olsun fatihe verilecek paranın bir başka futbolcuda değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

açıkça söylemek gerekirse kendisini sevmiyorumda. futbolculuğuna lafım yok.. ama bize zarar verdiği kanaatindeyim.

61mehmet61
11.09.2008, 00:04
bonservisini kendisi ödesin gelsin. buna kimsenin itirazı olmaz. şunu da unutmayın kör Fatih Tekke, en iyi dönemindeki umut buluttan yüz kat daha iyidir. umutun vurduğu her kafa topunda aklıma fatih tekke gelir. sizin gelmiyor mu?

GolaMTuRi
11.09.2008, 08:16
bonservisini kendisi ödesin gelsin. buna kimsenin itirazı olmaz. şunu da unutmayın kör Fatih Tekke, en iyi dönemindeki umut buluttan yüz kat daha iyidir. umutun vurduğu her kafa topunda aklıma fatih tekke gelir. sizin gelmiyor mu?

Gelmiyor, aksine Umut'un o bitmek bilmeyen enerjisini ve sahada basmadik yer birakmayisini gorunce alkisliyorum..Hicbir maci izlerken keske fatih olsaydi dedigimi de hatirlamiyorum.
Fatih kaliteli futbolcudur buna kimsenin itirazi yok ama onu yuceltmek icin mevcut kadromuzda bulunan,son 2 sezonda takimin gol yukunu ceken ve her daim formasinin hakkini veren Umut'u itin bir tarafina sokmak hos degil.Bu saygisizliktan baska birsey degil.
Fatih gitmek istedi ve gitti bundan sonra da gelmesine gerek yok.Bir zahmet giden geri gelmesin.

Atakan
11.09.2008, 08:31
İnşallah geri dönecek.

Emirhan Ömeroğlu
11.09.2008, 09:04
Gelmiyor, aksine Umut'un o bitmek bilmeyen enerjisini ve sahada basmadik yer birakmayisini gorunce alkisliyorum..Hicbir maci izlerken keske fatih olsaydi dedigimi de hatirlamiyorum.
Fatih kaliteli futbolcudur buna kimsenin itirazi yok ama onu yuceltmek icin mevcut kadromuzda bulunan,son 2 sezonda takimin gol yukunu ceken ve her daim formasinin hakkini veren Umut'u itin bir tarafina sokmak hos degil.Bu saygisizliktan baska birsey degil.
Fatih gitmek istedi ve gitti bundan sonra da gelmesine gerek yok.Bir zahmet giden geri gelmesin.

çok güzel söledin umut çok iyi adam :alkış:

Hüseyin Çümen
11.09.2008, 10:04
Türkiyede oynayacağın tek klüp Trabzonspordur tabi o takım seni isterse oynarsın

corleone
11.09.2008, 10:13
Türkiyede oynayacağın tek klüp Trabzonspordur tabi o takım seni isterse oynarsın

bravo, işte budur.

Ertan OKUMUŞ
11.09.2008, 10:16
Gelmiyor, aksine Umut'un o bitmek bilmeyen enerjisini ve sahada basmadik yer birakmayisini gorunce alkisliyorum..

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

magicyattara
11.09.2008, 14:49
Bu başlık neden açık , neden hala fatihi tartışıyoruz anlayabilmiş değilim.. şuan bu takımda olması yada bize gelecek olması takımın , TARAFTARIN dengesini bozmaktan başka birşey olmaz. ben şayet kendisini geri alacak kadar paramız olsa bile alınmaması taraftarıyım.. 1 milyon 5 milyon her ne kadar olursa olsun fatihe verilecek paranın bir başka futbolcuda değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

açıkça söylemek gerekirse kendisini sevmiyorumda. futbolculuğuna lafım yok.. ama bize zarar verdiği kanaatindeyim.

Aslında tartışmamak lazımda tartışılmayacak gibide değil.

Bence Fatih gibi futbolcun varsa ve büyük takımım diyorsan satmayacaksın.

Fatihten gelen para 9 milyon euro ama Fatihin yerini doldurmak için harcanan para bi kaç katına ulaştı galiba.

Korkarım Gökdeniz içinde aynı şey olacak.
Alınan paralar güzel ama yerine hazır adamın yoksa,transfer yapıp durursun,dünyanın parasını harcarsın genede yerini dolduramazsın.

Gelmesinden ziyade gitmesini tartışmak lazımdı.

bmnserdar_61
11.09.2008, 14:55
magicyattaraya katılıyorum mesela atleticomadrid fernendo torresi sattı yerini doldurmak için bir çok oyunvu aldı

Emirhan Makul
11.09.2008, 15:34
Gökhan ünal ve fatih tekke çift forvet yedeklerde umut ısacc uff süper bir forvet hattı ya

My
11.09.2008, 17:43
Fatih, "net" olarak mı söylüyorsun yoksa brüt olarak mı :rolleyes:

Faruk Akhan
11.09.2008, 18:24
inşaallah gelir büyük kaptan

Mehmet Öztürk
11.09.2008, 23:11
kesinlikle alınmalı, hemde tekrar kaptan olmalı

Takıma büyük katkısı olacağından hiç şüphem yok

akdin
12.09.2008, 00:12
Fatih gelsin,ofansif orta saha oynasın,istekli bir Fatih bizi şampiyonluğa taşır.Takıma liderlik yapar,çok şey katar.

trab61
12.09.2008, 00:21
benim gozumden dustu fatih tekke bu konularla gundeme gelmiyecekti. ama genede cok seviyorum tabii fatihi bize yasattiklarini inkar edemeyiz.

Colakoglu
12.09.2008, 00:55
Fatih gelsin,ofansif orta saha oynasın,istekli bir Fatih bizi şampiyonluğa taşır.Takıma liderlik yapar,çok şey katar.

bu saydiklarinin hicbirinide yapamaz bence,takimin yeni olusan gücünü ahengini bozacaktir diye düsünüyorum.

OZDEN61
12.09.2008, 00:55
bende gelmesinden yana değilim. zenitte 2 hoca degisti ama hala fatih ilk 11 de yok. zaten gelsede 2-3 sene oynar oynamaz. o zamana kadar umut kendini geliştirir yada isaac. bence yenilere sans tanımalıyız. fatihi elden cıkarmayacaktık. gidenden hayır gelecegini zannetmiyorum. fatihi bitiren zenitteki hocaları, medyanın hakan sukur inadı (aynı sekilde ersunuda yakan) ve fatih terim musvettesi dir.

61mehmet61
12.09.2008, 01:07

kardeş sen maçları takip etmiyorsun galiba. umut buluta gelen kafa topları ve bunların isabet oranlarını bir düşün istersen. fatih tekkeyi alalım demiyorum. bedavaya gelecekse gelsin diyorum. üçle beşi toplamıyoruz ki ortada senin dediğin veya benim dediğim doğruduru tartışalım. ben f.tekkenin ölüsü umuttan daha iyidir diyorum. sen aksini söyleyebilirsin. buna saygı duyarım.

Mehmet Fatih Yavuz
12.09.2008, 01:09
burada fatih in şahsında konuşulmuyor.
fatih gökdeniz...

giden geri gelmesin. bu fatih olur başkası olur farketmez.

Selami Gürpınar
12.09.2008, 01:11
Gelsede faydalı olacağını zaznnetmiorum zaten ..

Vkgz
12.09.2008, 01:16
sıkmaya başladı bu fatihte. ihtiyaç yok şuan. herkes işine bakacak artık.

Sadullah KAPICIOĞLU
12.09.2008, 01:17
bence gelsin ya:D çok faydalı olur diye düşünüyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
12.09.2008, 01:18
manâsı yok ki gündemde olmasının zaten?
forvet ihtiyacımız mı var şu anda?

isaac-umut-gökhan ünal üçlüsü elinde olan bi takımız.

anlamsız yere gündemi meşgul ediyor.

Kasım Hilal
12.09.2008, 01:26
manâsı yok ki gündemde olmasının zaten?
forvet ihtiyacımız mı var şu anda?

isaac-umut-gökhan ünal üçlüsü elinde olan bi takımız.

anlamsız yere gündemi meşgul ediyor.

İyi-kötü Ergin'i de katalım bu gruba....
Bizim sol açığa ihtiyacımız var hala...
Bence tek eksiğimiz o..

Can basten
12.09.2008, 01:34
Bu sene genelde tek forvet oynayacağımızı düşündüğümden yeni bir forvete ihtiyaç olmadığı düşüncesindeyim ben de. Fakat Fatih Tekke'nin asıl görev yeri orta sahadır bildiğiniz gibi, Gaziantepspor'a gidene kadar Trabzonspor'da 10 numara mevkisinde oynamaktaydı. Bu bağlamda, Fatih gibi orta sahada ayağında top tutacak bir adam bence takımımıza yarar sağlayabilir. Tabi burası işin sadece teknik boyutu. Fatih'in şu anki mental yapısının gelmesi halinde eski performansını sergilemesine olanak verip vermeyeceği meselesi ayrı bir konu.

Bu arada sol açıkta Isaac kullanılacak sanırım. Şu an benim gözüme daha çok batan yer sağ bek. O bölgenin akıbeti Serkan ve Tayfun'un göstereceği performansa bağlı.

Selami Gürpınar
12.09.2008, 01:38
Giray sağ bek de oynayamazmıki yada hiç denenmedi hazırlık maçlarındada o adama da yazık olcak gibi daha çok genç gerçi ama ..

akdin
12.09.2008, 01:48
bu saydiklarinin hicbirinide yapamaz bence,takimin yeni olusan gücünü ahengini bozacaktir diye düsünüyorum.

Bunların hepsini yapar,on numara işlevi görür........

coolank
12.09.2008, 03:44
Haklı sebeplerini söyle de bilelim haklı mı, haksız mı?

Peki Fatih'in eski yönetim ile arasında ne gibi bir husumet vardı da gitti.

Premier Ligden gelen takımın yöneticileri ne için geldiler, N.Albayrak ile tanışmak için mi?

Bu da sizin görüşünüz. Ona kalırsa ben de diyorum ki o dönem fb kezman'ı değil de Fatih'i almış olsaydı, Fatih en az 45 gol atardı ligde. Bu da benim görüşüm. Ayrıca O dönemki Fatih değil Türkiye, İspanya'da bile oynardı.

Fatih'in kalitesine söz söylemek bize düşmez, zira bizde oynadığı dönemde aldığından fazlasını vermiştir takıma diye düşünüyorum. Fatih Gökhan forvetine ben bir şeyler diyebilirim. Bu ikili en fazla 6 ay gider (Fatih'in devre arasında Trabzon'a geldiğini varsayarsak, sezon sonunda Gökhan Trabzonspor'dan ayrılmak isteyecektir.) Fatih'in oyun içerisinde bencil olduğunu düşünüyorum. Bu da takımda her ne kadar ikili forvet oynasalar da Gökhan'ı ikinci plana itecektir ki bu durumda Gökhan gitmek isteyecektir.

Sonuç olarak ortaya bir sürü muallak iddialar atıp insanların bunu yorumlamasını beklemek yanlış. Varsa iddian açık ve net söyleyeceksin herkes görüşünü söyleyecek...

Arkadaşım ben sana bir şeyler anlatmak zorunda değilim ki ? ve herkesin görüşünü ögrenmek gibi bir durum da sözkonusu değil ...

Ben sadece birşeyler paylaştım o kadar ...paylaşılacak kadar ...

cabri
12.09.2008, 03:50
Fatih Tekke bu camianın bir parçasıdır. Gelmek istiyorsa kapımız açık...

mahmuter61
12.09.2008, 10:59
Fatih adı hersene fb-bjk yle anılıyor sonra da Türkiyede sade Ts de oynarım diye haberler.Ya fatih kardeş Allah yolunu açık tutsun her fırsatta gitmek istedin gittin,adının istanbul eziklerinle anılmasını ses çıkarmadın kusura kimse bakmasın pasosu çıkmış gittiği takımda oynatılmayan biri bize gelmesin bu saaten sonra.Güzel bir takım kuruldu bu ahenk bozulmasın.Fatihi istanbullular alsın onunda aklı orda zaten

Emirhan Makul
12.09.2008, 11:54
Fatih Tekke 32 Yaşında oldu mu?

ismail tüfekçi
12.09.2008, 12:04
fatih trabzonda forma giymiş başarılı olmuş giderken takımına iyide para kazandırmış bir oyuncumuzdu ama gitti şuan gökhan umut eisek piremise varken fatih naraları atmak yanlıştır fatihler gelir geçer daim olan o formayı giyenlerdir benim kralım umut ve gökhandır zenitin futbolcusunun ismini neden zikredeyimki tekrar gelirmi gelirde kim 8 milyon fatihe verecek onu aklım almaz onun için hami mandıralı gibi fatihide arşive vede kalbimize gömelim en hayırlısı budur

cabri
12.09.2008, 13:27
Aslında Fatih bir medya ajansı kurup hakkında çıkan her haberi takip ettirmeliydi.. Hepsini yalanlamayınca onun diğer büyüklere kuyruk salladığı akla geliyor. Aslında siz onu bilmezsiniz aklı hep 3 büyüklerde bize hep numara yapıyor...

Trabzon tarihinin en yüksek transferini de zaten bizim için yapmadı... Amacı rusya liginde top oynamaktı... hmmmm bilmezmiyim ben onu.

posası da çıktı zati suyunu içen içmiş bizim işimize yaramaz...

Bir de varya nasıl bozguncudur bilseniz.. her gittiği takımı karıştırır ahengini bozar.

EL İNSAF :(

cabri
12.09.2008, 13:28
Fatih Tekke 32 Yaşında oldu mu?

31 yaşında..

iso_4939
12.09.2008, 14:06
yav abi işimize ne gelıyosa ona ınanıyoruz bırakın artık fatıh tekkeyı onun gıbı ne futbolcular kuserek ayrıldı bu kulupten ama hıc kımse bısey demıyor hatırlamıyor bıle bır zaman lar kral vardı "hami mandıralı"hatırladınızmı.:confused:

zaman bir yanılsamadır...

cabri
12.09.2008, 15:38
Hami ye yapılan vefasızlık Fatih e de yapılmayacak inşallah...

yav abi işimize ne gelıyosa ona ınanıyoruz bırakın artık fatıh tekkeyı onun gıbı ne futbolcular kuserek ayrıldı bu kulupten ama hıc kımse bısey demıyor hatırlamıyor bıle bır zaman lar kral vardı "hami mandıralı"hatırladınızmı.:confused:

Selami Gürpınar
12.09.2008, 16:45
Aslında Fatih bir medya ajansı kurup hakkında çıkan her haberi takip ettirmeliydi.. Hepsini yalanlamayınca onun diğer büyüklere kuyruk salladığı akla geliyor. Aslında siz onu bilmezsiniz aklı hep 3 büyüklerde bize hep numara yapıyor...

Trabzon tarihinin en yüksek transferini de zaten bizim için yapmadı... Amacı rusya liginde top oynamaktı... hmmmm bilmezmiyim ben onu.

posası da çıktı zati suyunu içen içmiş bizim işimize yaramaz...

Bir de varya nasıl bozguncudur bilseniz.. her gittiği takımı karıştırır ahengini bozar.

EL İNSAF :(

Bencecde EL İNSAF ..

Recep Alkan
12.09.2008, 17:49

zaman bir yanılsamadır...

dıyoruz ama dınleyen yokkı?

LazAnisT
12.09.2008, 18:02
Bu başlık Genel bölümünden kaldırılmalı.Fatihin dediklerinden çok daha önemli işlerimiz var.

antagonist
12.09.2008, 18:23
Bu başlık Genel bölümünden kaldırılmalı.Fatihin dediklerinden çok daha önemli işlerimiz var.

Başlık, "Dünyadan futbol" bölümüne taşınmıştır.

cabri
12.09.2008, 18:45

Önemsiz konular ilgi görmeyince geriye düşer nasılsa.. O önemli bu değil kararı kişisel fikirlerimiz olarak kalsın.

Emirhan Makul
14.09.2008, 02:20
Zenit bugün tereki 4-1 yenmiş fatihin golü yok oynamadı yine galiba

tugay_98
22.10.2008, 15:26
her halde ts olacak kim olabilir

Vkgz
26.10.2008, 11:15
hala boyle seyleri konusuyoruz o baska yolda biz baska yolda su anda... kitlemeli bence konu

Mustafa ÖZDEMİR
10.02.2009, 20:03
sen bir tanesin . kral birgün golünü avni akerde atacak ve trabzonspor u şampiyon yapacak