PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke: "Keşke Beni Alsalardı..."

Sayfa : [1] 2

Burak
04.09.2008, 07:45
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/9/7_228261_tekke0409_414_232.jpg

Roberto Carlos'tan sonra bir yıldız daha FANATİK'e konuştu...
Yabancı bir takımla Avrupa Kupası kazanan tek Türk futbolcusu olarak tarihe geçen Fatih Tekke sonunda patladı: "Zenit’te paslanıyorum. Oynayacağım bir takıma gitmek istiyorum. Galatasaray’dan teklif bekledim ama..."

Türk Futbolu’nun yetiştirdiği en yetenekli golcüler arasında yer alan Fatih Tekke, su sıralar futbol oynamak için can atıyor. Trabzonspor’dan rekor bir bonservis ücretiyle Zenit’e transfer olan tecrübeli futbolcu son dönemde yaşadığı sıkıntılarla ilgili FANATİK’e çok ilginç açıklamalar yaptı. Kendisini bomba gibi hissettiğini söyleyen Tekke “Hocam Dick Advocaat’ı artık anlamakta zorluk çekiyorum. Sakatlandığımda oynamıyordum fakat şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Yine de takımda yer bulamıyorum. Artık kasıt arıyorum. Kulübede adeta paslanıyorum. Oynayacağım bir takıma gitmek istiyorum. Türkiye’ye de dönebilirim” ifadesini kullandı.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/9/9_228264_tekke_demircan0409_414.jpg

Maçı merak etti: Tekke, Süper Kupa’yı kazandıktan sonra Trabzon-Ankaragücü maçının sonucunu Yazıişleri Müdürümüz Mehmet Demircan’dan öğrendi...

Hem UEFA hem de Süper Kupa’yı yurt dışında kazanan tek Türk oyuncu olarak tarihe geçen golcü, Trabzonspor’u unutmasının mümkün olmadığını da sözlerine eklerken “Maçlarını hiç kaçırmıyorum. Müthiş transferler yapıldı. Zaten sezona çok iyi başladılar.Üst üste 1-2 maç daha kazanırlarsa şampiyonluğun en büyük adayı olurlar” diye konuştu. Fatih Tekke, Galatasaray’ın Milan Baros’la anlaşmasına bir türlü anlam veremediğini söylerken, “Şaşırdım. İtiraf etmeliyim beklentim vardı. Galatasaray’dan teklif gelmiş olsaydı kabul edebilirdim” dedi.

Mehmet
DEMİRCAN

Ertan 51
04.09.2008, 07:49
bence bildik bir Fatih Tekke klasiği şaşırmadım
Allah işini gücünü rast getirsin ne deyim.

EmrahYalçınalp
04.09.2008, 07:49
Allah yolunu açık etsin.

Cengiz Çubukcu
04.09.2008, 07:53
İnanmadım bu habere....

zeyberoğlu
04.09.2008, 08:06
Fatih=TRABZONSPOR değil .

Adamın geçim kaynağı istediği yerde oynasın.Bize ne.

BDiler61
04.09.2008, 08:12
unutun artik fatihi

GolaMTuRi
04.09.2008, 08:16
Dogruysa gercekten yazik.Fatih'e yakismamis.

Mehdi
04.09.2008, 08:20
Bir futbolcu fenerde oynarım der,cimbomda oynarım der,beşiktaşta oynarım der her şekilde saygı duyarım,banane?

Ama Fatih'in ''keşke beni şu takım alsa'' diyerek kendini bu kadar basit duruma düşüreceğini asla tahmin etmiyorum.Cımbızlanmış bir cümle olabilir.

Ha ayrıca varsayalım galatasarayın teklifini kabul etmiş olsaydı Trabzonspor maçında nasıl oynayabilecekti onuda merak etmiyor değilim.

Şenol YİĞİT
04.09.2008, 08:25
Açıkçası bana pek inandırıcı gelmedi.

Süleyman50
04.09.2008, 08:32
inşallan haber doğru değildir yoksa fatihin gözümüzdeki değeri düşer..........

Emirhan Ömeroğlu
04.09.2008, 08:36
ya çok sinirlerim bozuldu bizim fatih türkiyede Trabzonspor'dan başka takımda oynamam diyen birisiydi.. biri fatihe ulaşıp sorsun ya bu haber doğru mu diye.. lahavle..

Murat Cömert
04.09.2008, 08:41
palavra...

Mustafa K. Demirbaş
04.09.2008, 08:43
doğruysa çok talihsiz bir açıklama

Hasan Ayvenli
04.09.2008, 08:50
cümlenin kuruluş şekli böyleyse çok yanlış. ama aslında böyle demiş manşette çevirmişler gibi “Şaşırdım. İtiraf etmeliyim beklentim vardı. Galatasaray’dan teklif gelmiş olsaydı kabul edebilirdim”. bunu söylemesi de yanlış bana göre o ayrı mesele.
ama zamanında tv'ye yaptığı açıklama da vardı ki yaralayıcıydı. "trabzonspor'dan ayrılacam, bu gada net."

İskender
04.09.2008, 08:58
Adım gibi eminim Fatih bu haberi yalanlar...

cümle içinde geçen ufak bir kelime oyunudur bu...

Hele fanatik olunca işin içinde her türlü çirkeflik beklenir...

zafercalikoglu
04.09.2008, 09:02
bencede kelime oyunu Fatih gibi bir adam cimbom beni alsaydı demez,farzedelim dedi,yapılacak bişey yok seneye gelir trabzona ucuz bir paraya

halil ibo
04.09.2008, 09:10
İstanbul'da geyse taraftarının Gökdeniz'le birlikte ona yaptığı muameleden sonra böyle bir açıklama yaptıysa...aklım almıyor büyük ihtimalle bu cümle asparagas.Esasen bir taraftar olarak benim açımdan pekte önemli değil fakat kendisi açısından büyük soru işaretleri

M.Kılıç50
04.09.2008, 09:16
kusura bakmayi narkadaslar ama unutum munutun felan dinlemem... Fatih bir Trabzonsporludur ve öyle kalacaktir benim icin... Türkiyede baska bir kulüpte oynarsa ona kin beslerim... Fatih bizim evladimiz ve öylede kalacak... bence, paslaniyorum beni Türkiyeye alin diyorsa Sadri baskan bunca bombalardan sonra birde Fatih bombasi patlatsin...
ozaman bi 20 sene daha sampiyonluk istemeyim takimimdan ( tabii bu lafin gelisi :D )

Gökhan Süleymanoğlu
04.09.2008, 09:21
Keşke 'keşke Trabzonspor beni alsaydı' deseydi.

Ufuk Bayraktar61
04.09.2008, 09:21
bu konuşma dili fatihe ait olamaz..her iddasına da varım

Dursun Kaplan
04.09.2008, 09:24
Fatih Tekke'den bende böyle birşey beklemiyorum açıkcası..

Ama söylemişse eğer bunada yorum yok..

Ömer Yüce
04.09.2008, 09:28
Fatih hakkaten söylendiği gibi kulübede resmen paslanıyor. Belki de kariyerinin en canlı yaıllarını kulübede oturacağı sıra yaşayacaktı... Şu bahsedilen habere gelince profesyonel bir topçu böyle bir konuşma yapması onu küçük duruma düşürür ki Fatih Tekke öyle bir cümle kullanacağını zannetmiyorm. Onu biraz tanıyanlar da öyle düşünür.

Unutulmıcak birşey var. Tamam röportaj yapmışsındır, konuşmuşsundur. Ama konuşulanların yarısı çoğu gazete de gambazlamadır. Trabzon'daki çoğu yerel gazeteler gibi...

Erdal DİLEK
04.09.2008, 09:33
bırak fatih tekkeyi tüekiyede büyük takımlarda oynayan bir adam özellikjle yurt dışına gidip keşek beni alsaydı diye acıklama yapmaz, bu trabzomspor tarafatrının şefkini kırmaya yönelik bir harekettir,

herkes biliyor, vira Bismillah, yektık gemileri, bizi duruduramazlar, yattarayı asla durduramazlar. .

ÖmerFarukYılmaz
Yolu açık olsun...

TSelif
Fatih'in gitmeyeceği tek Türk takımı gs ... buna adım gibi eminim ve de öyle ..
İnanılması zor hatta imkansız bir haber bu .

delfino
04.09.2008, 09:35
trabzonsporu sevenn ama galatasarayda oynamak isteyenn bir kişiliğe sahip olduğunu belirtiyor bu açıklamada... sonuçtaa ben geri trabzonsporda geleceğimi tamamlamak istiyorumda diebilirdi ama sanırım tsde yaşadıkları bunaa izin vermio...

Ömer Yüce
04.09.2008, 09:35
Evet şimdi hatırladım. Topçular bıraksaydı Fatih taraftarların arasına dalıcaktı :)

Kaya
04.09.2008, 09:39
Sana "SULTAN" diyen Trabzonsporlulara bir açıklama yapmak zorundasın artık FATİH TEKKE...

Bu haber doğru mu? yalan mı?

Doğru ise; "GÜLE GÜLE SANA FATİH TEKKE"

Zeki Akyol
04.09.2008, 09:40
Arkadaşlar Fanatık yalan yazmaz bukadar bence doğru soluyolar ama
Tekke ye yakışmadı :(

Mertcan
04.09.2008, 09:42
Aynen.Fanatik' in yalan haber yazacağını sanmıyorum.En güvendiğim spor gazetesidir.Eğer gidecekse yolu açık olsun, ne diyelim... Fakat Trabzonspor maçlarında bize karşı nasıl oynayabilecek onuda anlamış değilim.Büyük ihtimal bizim maçlarda yedekte bırakır hocaları.

Ufuk Bayraktar61
04.09.2008, 09:43

yalan yazmaz mı..güldürme adamı Allahını seversen..fanatik gökdenizi fatihi bütün istanbul takımlarına sattı her sene hani nerde..bizi geçtim d,ğer istanbul takımarına 50 tane oyuncu aldılar.hiç biri piyasada yok..bu cümleyi kurarken kendindemiydin merak ediyorum

Kaya
04.09.2008, 09:45
Haber yalan ya da doğru; çok önemli değil...

Fatih bu haberi yalanlamaz ise doğrudur...

Maddi sıkıntılar yüzünden Trabzonspor'dan ağlayarak ayrılan nesilden sana selam olsun Fatih...

Taner Uykuçeken
04.09.2008, 09:45
Hani 4-1 yenildiğimiz bir maçta sana küferler saydırıp, hakaretler eden taraftarı olan klübe değil mi, Fatih Tekke
bu taraftar ki, o olayı hazmedemediğini göstermek için senin posterini bastırıp hazmedemediğini göstermişti o olayı ama sen hazmettiysen merak etme seneye gidersin oraya

TSelif
04.09.2008, 09:48
Yok mu videolu haberi mutlaka vardır !

Kaya
04.09.2008, 09:48
Biz unutmamıştık; unutmayız da...

http://img361.imageshack.us/img361/8290/120306mac16ff1ab9.jpg

Erdal DİLEK
04.09.2008, 09:51

yoksa para herşeyi unutturuyor mu. .

magicyattara
04.09.2008, 09:56
Fatih bize iddaa yapsana...yapsanaaa...yapsanaaaa

Bu tezahüratı yapanlarla aynı safta olmak.

Haber sallama galiba.

TSelif
04.09.2008, 09:56
Oturdukları ortama mekana bakılırsa ve de ismi ropörtaj olunca insan düşünüyo vesselam: Bu kadarcık mı konuşmuşlar yani sadece gs de oynamak istiyorum demesi için mi ropörtaj yapıldı Tekke'yle .. anlamak mümkün değil :)

magicyattara
04.09.2008, 10:01
Sana "SULTAN" diyen Trabzonsporlulara bir açıklama yapmak zorundasın artık FATİH TEKKE...

Bu haber doğru mu? yalan mı?

Doğru ise; "GÜLE GÜLE SANA FATİH TEKKE"

Sende çok çabuk yargıladın adamı.

Burda cımbızla seçilmiş kelimeler var bence.

İstanbul basını işte,işine geleni seçip koyar sayfaya.

Kaya
04.09.2008, 10:02
Sende çok çabuk yargıladın adamı.

Burda cımbızla seçilmiş kelimeler var bence.

İstanbul basını işte,işine geleni seçip koyar sayfaya.

Dedim ya; haberi yalanlaması gerekiyor Fatih Tekke'nin...

Ömer Yüce
04.09.2008, 10:03
O kadar emin olma... Adriano'yu kaç kere Fener2e transfer etti Fanatik gazetesi...

AKSOY_61
04.09.2008, 10:05
ben sanmıyorum böyle bişey yapacağını.
adam 50 kere dedi oynarsam sadece ts de oynarım diye.
inşallah yalanlar bu röportajı

K@HrY
04.09.2008, 10:05
Fatih Lig-Tv ye açıklama yapmıştı ve canlı olarak izlemiştim "Dönersem Trabzonspor dan başka takımda oynamam" diye. Tabiki profesyonel bir futbolcu sonuçta ekmek parsını bu işte kazanıyor istediği takıma gidebilir ama bu cümleyi kurduktan sonra "keşke gs beni isteseydi gidebilirdim" demesi tükürdüğünü yalamak manasına gelir bizim buralarda. Yinede Allah yolunu açık etsin başarılı olmasını her kesim gibi bizde isteriz.

İskender Çakmak
04.09.2008, 10:06
fatih tekkeden beklemeyeceğim bir söz Allah yolunu açık etsin En zor günlerinde ona açık olan tek takım Trabzonspordu başka takım değildi bunu hiç bir zaman unutmasın

t-sat
04.09.2008, 10:06
Kadir İnanır için yazılmış galiba bu haber:)
Tartışılmasına gerek bile yok,bu gazetenin isminin burada geçmesi bile doğru değil bence:)
bari başka bir takım yazın:) adamlar bıkmadı bu haberleri yazmaktan:)
Fanatik yalan yazmaz demiş bir arkadaş,onu da yeni gördüm:)

Erdal DİLEK
04.09.2008, 10:07
hiç bir futbolcu ya keşke şu takım beni alsaydı diye söylemz hele gazteye böyle acıklam hiç yapmaz, bu futbolcu fatih tekke ise
tekke desi ki ben gese gelmek istiyorum gese havada kapar onu ne barosta ne de nonda. .

Kadir
04.09.2008, 10:08
Koskoca Fatih Tekke işi gücü bırakacak "Keşke Gs beni alsaydı!" diyecek ha ?!

kzmcalik
Fatih tekke ile yapılan röportajın gs sayfasında olması çok üzücü.Biz çocuklarımızı iyi yetiştiremiyoruz yada sahip çıkamıyoruz gökhan ünala verdiğimiz parayla fatih tekke alınamazmıydı yoksa istendi de gelmek mi istemiyor.Eskiden hamide yapmıştı böle şeyler efsane olarak kalmak istiyorsa bu gs da falan olmaz burada kendi yuvasında olur bu paradan ve futboldan daha önemli.Trabzonda yıldızlaşmış sonra para için istanbul takımlarında oynamış sonrada futbolu bırakmış Ts ile ilgili yazı yazmaya yorum yapmaya medyada kendne yer edinmeye başlayacak ne güzel iş ne güzel ekmek kapısı Fatihte bunlardan olmaz inşallah.

İsmail Çavuşoğlu
Ben inanmıyorum Fatih in böyle birşey diyeceğine..

Fatih Yücel
04.09.2008, 10:09
yalan......
böyle bir cümleyi FATİH TEKKE kullanmış olamaz???

Ahmet Kuru
04.09.2008, 10:10
Eğer böyle birşey varsa ...
Hiç hoş birşey değil...
Hoş olmayanın başında gelen cümle " Keşke aslan beni alsaydı"...Bu cümle saf cümle olabilir ama küçük düşürücü bir cümle...
Ben şahsen böyle bir röportaj doğruysa Fatih Tekke ye yakıştıramadım...
Eğer ki doğruysa Tekke Rusya da bunalım geçiriyor demektir!

yaranozlu
04.09.2008, 10:11
yalan olduğu çok net, hangi futbolcu bir takımdan teklif bekler ve neden GSden. Avrupadan başka takım dese hadi neyse. Ayrıca GSnin forvet sıkıntısı da yok, Nonda, Karan, Çalık gibi oyuncular varken Baros transferini kimse beklemiyordu. Bu haber hiç inandırıcı değil. Belki şöyle demiş olabilir, Barosu alan bir takımın beni alması daha mantıklı olurdu gibi bir şey.

Serdær
04.09.2008, 10:13
Galatasaray 7 Milyon Euro vererek Milan Baros aldı.

Milan Baros piyasası olan bir oyuncu.

Eğer kendini gösterirse daha iyi paraya veya en azından alınanan paraya satılabilir.

Fatih TEKKE için bunu söylememiz yanlış olur.Fatih'i alacak klüp,daha sonra ondan maddi olarak getiri kazanamaz.

Bu zamanda ki bütün takımlar artık bunu düşünmekte.

Ben Fatih'i sözleşmesi bittiği zaman gidebileceğini yada Zenit ucuz bir fiyata satarsa bir yere gidebilir.

Umarım bize gelmez..

Mehdi
04.09.2008, 10:13
Burada gazetenin yalan mı doğru mu yazmasından çok vurguladığı manadır önemli olan bence ve burada fanatik gazetesi haber başlığını birazda bu tepkiyi ve dikkati çekmek istediği için içine derin manalar serpiştirerek uyarlamış olabilir.

Metni tekrar tekrar okuduğumda şu mana çıkmaya başladı;''Milan Baroş'da kimdir?Bari beni alsaydılar.''

Burada geseyi küçümsemek istediğini varsayıp herzamanki gibi olaya iyimser yaklaşmaya çalışıyorum.Umarım düşündüğüm gibidir.

Yinede bu taraftar senden bir açıklama ve özür bekliyor Fatih abi.

Erdal DİLEK
04.09.2008, 10:14
keşke zenitti beni alsaydı. . .

Dursun Kaplan
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_3y_FatihTekke005.jpg

"Keşke beni G.Saray alsaydı"

Hem UEFA hem de Süper Kupa’yı yurt dışında kazanan tek Türk oyuncu olarak tarihe geçen golcü, sezon başında Galatasaray'dan teklif beklediğini söylerken, "Baros'u almalarına şaşırdım. Beni isteseler gelebilirdim" dedi.

Oynayabileceği bir takıma gitmek istediğini ifade eden Fatih Tekke, Galatasaray’ın Milan Baros’la anlaşmasına bir türlü anlam veremediğini söylerken, “Şaşırdım. İtiraf etmeliyim beklentim vardı. Galatasaray’dan teklif gelmiş olsaydı kabul edebilirdim” dedi. Rekor bir bonservis ücretiyle Zenit'e transfer olan Tekke “Hocam Dick Advocaat’ı artık anlamakta zorluk çekiyorum. Sakatlandığımda oynamıyordum fakat şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Yine de takımda yer bulamıyorum. Artık kasıt arıyorum. Kulübede adeta paslanıyorum. Oynayacağım bir takıma gitmek istiyorum. Türkiye’ye de dönebilirim” ifadesini kullandı.

Ligtv.com.tr de fanatik kaynaklı haber orda da yayınlanmış..

Ömer Yüce
Basit bi haber uzatmayalım. Zaten İstanbul basını da bunu istemiyor'mu... Kaç defa gazeteler Fatih Tekke'ye fb forması giydirdiler. O zaman neyse şimdi de aynı... uzatılmasın ve kapansın bence bu konu...

magicyattara
04.09.2008, 10:18
Belki şöyle demiş olabilir, Barosu alan bir takımın beni alması daha mantıklı olurdu gibi bir şey.

Çok güzel tespit.

Muhabir soru sormuş,Fatihte cevaplamıştır.

Fatihin içini döktüğüne ihtimal vermiyorum.

Erdal DİLEK
04.09.2008, 10:26
muhabir: fatih; galatasaray milan barosu transfer etti, onun yerine sen almak isteselerdi gidermiydin galatasaraya, oynamak istermiydin oarada

fatih tekke: hayır, türkiyeye dönmeyi düşünmüyorum, dönersemde trabzonspordan başka takımda oynamam

demesi gerekir, diğer verdiği cevaplar kabuledilemez. .

Emir BAYRAK
04.09.2008, 10:27
Yalan ve cımbızlanmış cümle olarak duruyor. Fanatik'ten her şey beklenir.

Atalay
04.09.2008, 10:30
Allah yolunu açık etsin....

Lütfen artık bu tip haberleri buralara taşımayın...

Erdal
04.09.2008, 10:32
Burada gazetenin yalan mı doğru mu yazmasından çok vurguladığı manadır önemli olan bence ve burada fanatik gazetesi haber başlığını birazda bu tepkiyi ve dikkati çekmek istediği için içine derin manalar serpiştirerek uyarlamış olabilir.

Metni tekrar tekrar okuduğumda şu mana çıkmaya başladı;''Milan Baroş'da kimdir?Bari beni alsaydılar.''

Burada geseyi küçümsemek istediğini varsayıp herzamanki gibi olaya iyimser yaklaşmaya çalışıyorum.Umarım düşündüğüm gibidir.

Yinede bu taraftar senden bir açıklama ve özür bekliyor Fatih abi.

Mehdi çözmüş meseleyi. Bence de aşağı yukarı böyle bir konuşma geçmiştir. Fatih herşeyden önce "zeki" bir futbolcudur. Biraz da sivri dillidir. Mesele bundan ibarettir...

bordo61
04.09.2008, 10:37
Fatih Tekke, Galatasaray’ın Milan Baros’la anlaşmasına bir türlü anlam veremediğini söylerken, “Şaşırdım. İtiraf etmeliyim beklentim vardı. Galatasaray’dan teklif gelmiş olsaydı kabul edebilirdim” dedi.
Bu sözü yorumlanmış ve başlık olarak atılmış normalde baroşu niye aldılar bana teklif getirseler ben gelirdim diyo onu keşke cimbom beni alsaya çevirmişler biraz cımbız biraz yorumla başlık atılmış.Ama başka soruların cevapları birleştirip röpörtajı bu hale getirmiş olabilirler ama fatih çocuk değil bunları yapacaklarını biliyor neyse ben fatih tekke her zaman eski kaptanımız olarak gorurum inşallah gelmez bir türk takımına

OLCAY ÇAKIR
04.09.2008, 10:38
Ekmek aslanın midesinde de demiş olabilir.:)

Erdal DİLEK
04.09.2008, 10:40
yok; kızım sana diyorum gelinim sen duy demişte olabilir. . .

Dursun Kaplan
04.09.2008, 10:41
yok; kızım sana diyorum gelinim sen duy demişte olabilir. . .

Çok sevdiğim bir laf.. :D Cuk diye oturdu bu konuya.. :)

Erdal DİLEK
04.09.2008, 10:41
Fatih Tekke, Galatasaray’ın Milan Baros’la anlaşmasına bir türlü anlam veremediğini söylerken, “Şaşırdım. İtiraf etmeliyim beklentim vardı. Galatasaray’dan teklif gelmiş olsaydı kabul edebilirdim” dedi.
Bu sözü yorumlanmış ve başlık olarak atılmış normalde baroşu niye aldılar bana teklif getirseler ben gelirdim diyo onu keşke cimbom beni alsaya çevirmişler biraz cımbız biraz yorumla başlık atılmış.Ama başka soruların cevapları birleştirip röpörtajı bu hale getirmiş olabilirler ama fatih çocuk değil bunları yapacaklarını biliyor neyse ben fatih tekke her zaman eski kaptanımız olarak gorurum inşallah gelmez bir türk takımına
tamamda bu acıklamada öyle cok masum bi acıklam değil, neyin bekletisi içnde daki kendi

amaaan neyse Allah ın selameti başına olsun, yeni kral gökhan ünal zaten . .

Fatih Ersoy
04.09.2008, 10:45
Bence artık oynayabileceği bir takıma gitmeli...

Serdar A
04.09.2008, 10:47
Bu bir röportaj . Yani , Fatih'in söyledikleri dışında bir şey eklenmesi gibi bir durum olamaz .

Bu röportaj eğer bir düzmece ise Fanatik gazetesi çok ağır bir ceza almalı , özellikle haberin altına imzasını atan Mehmet Demircan'ın akıbeti ibret olmalı . Son yıllarda en büyük palavrayı atan malı götürür spor yayıncılığıda biraz olsun durulur belki .

Fatih eğer bu sözleri sarfetmişse de Trabzonspor bir şey kaybetmez , kaybolan sultan olur .

Ancak her hangi klübe gitmek isteyen bir futbolcu bu şekilde açıklama yapmaz . Bu ancak saygınlığını düşürür ki Fanatik bu konuda hayli azimli bir gazete.

tigin
04.09.2008, 10:50
Rusya'ya giderek pişman oldu. Birde İstanbul pişmanlığı yaşamak istiyorsa keyfi bilir.
Dediyse dedi. Bırakın artık şu adamı.

Emirhan Ömeroğlu
04.09.2008, 10:54
http://img301.imageshack.us/img301/5848/8228280f040908jk6.jpg

diyelim ki yalan haber fanatik nie tam sayfa yaptı haberi ?? o zaman fanatik gazetesi çok onursuz ??
bilmiyorum ama doğruysa (inanmak istemiyorum) çok üzülürüm

Erdal
04.09.2008, 10:57
Fatih bunu içinden geçirmiş olabilir buna eyvallah. Ama "keşke aslan beni alsa" demez uşaklar ..:).

Zafer BİLGİN
04.09.2008, 10:58
bakın arkadaşlar;

bu polyannacılığı bırakın.mehmet demircan ismi gazetecilikte yeri olan bir isimdir.öyle yalan haber falan olacağını zannetmiyorum.yani fatihin böyle bir açıklaması olduğu gün gibi aşikar.bu açıklamaların olduğunu kabul ederek yorum yapıyorum.

fatihi şu anda hain ilan etmemiz ne kadar yanlışsa gözümüzdede neredeyse şeyh mertebesine çıkartmıştık.buda yanlıştı.şu saatten sonra fatihlere takılmayalım.mükemmel bir kadromuz var.nasipse gökhan ünal onun yerini fazlasıyla dolduracak.bize düşen görev ise fatihe dönüp şöyle demek.

ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN

tigin
04.09.2008, 10:58
diyelim ki yalan haber fanatik nie tam sayfa yaptı haberi ?? o zaman fanatik gazetesi çok onursuz ??
bilmiyorum ama doğruysa (inanmak istemiyorum) çok üzülürüm

Sen neden üzülüyorsun. Üzülmesi gereken Fatih. Baksana gidememiş Aslan'a.

ilhan
04.09.2008, 11:01
Şimdiye kadar Fatih Tekke'nin ağzından Fenerbahçe için Kanarya, Beşiktaş için Kartal, Galatasaray için de Aslan kelimesini kullandığını duymadım. Asparagas bir haber olduğunu düşünüyorum. Böyle bir niyeti vardı veya yoktur hatta olabilir. Çünkü Rusya'da gözgöre göre günden güne sanki eriyor.

Fatih'in yerinde olsam hiçbir İstanbul takımının adını bir cümlede kullanmamaya çalışırım. Keza kendini hâlâ Fatih Sultan Tekke olarak gören ve aşırı seven insanlar var.

no_name
04.09.2008, 11:04
Haberin manşetten bu şekilde verilmesi doğru olma ihtimalini kuvvetlendiriyor, Fatih'in bu şekilde bir açıklama yapması onun kalitesine yakışmadı kendini İstanbul takımlarına yamaya çalışıyor gibi bir anlam çıkardım umarım her şey gönlünce olur ama bu saatten sonra kimsenin Fatih'i alacagını zannetmiyorum.

SERDAR-61
04.09.2008, 11:06
fatih git oraya sana kalayların yanına ne çabuk unuttun ali samiyende sana edilen hakaretleri yakışırsa sana git:mad:

erik
04.09.2008, 11:08
Arkadaşlar bazı olayları çok büyütüyoruz.Tekkenin Galatasarayı istemesi çok normal.Çünkü adam hakikaten orda bunalım geçiriyor ve kurtulmanın yollarını arıyor.Ama adamı bir türlü satmıyorlar.Adama biz talip oldukmu ki adamı hemen vefasızlıkla suçluyoruz.Kaptan Tekke ister Galatasarayı istesin ister feneri ister Beşiktaşı içinde bulunduğu durumdan ötürü bu durumu normal görmeli ve onun bizim efsane kaptanımız olduğunu unutmamalıyız.

Sacit
04.09.2008, 11:09
şaşırtıcı ve bir o kadar da ilginç..

kendi ağzından duysamda inanmam ama Fatih profesyonel bir futbolcu istediği takıma gider..

NuDGeRR
04.09.2008, 11:11
Hacı Fatih Tekke kendini bu kadr düşürecek bi adam değildir. fanatiğin ayıbı bence

Lumcera
04.09.2008, 11:12
Fatihin bu söylemlerde bulunması benim zoruma gider.Trabzonspora çok emek vermiş bir futbolcu ve de taraftarın gözünde büyümüş bir futbolcu,öyle ki "Fatih Sultan Tekke" dediğimiz bir futbolcu...."aslan isteseydi gidebilirdim" demesi gözümde olan değerini bitirir.İnşallah yalandır.

Zafer BİLGİN
04.09.2008, 11:15
Arkadaşlar bazı olayları çok büyütüyoruz.Tekkenin Galatasarayı istemesi çok normal.Çünkü adam hakikaten orda bunalım geçiriyor ve kurtulmanın yollarını arıyor.Ama adamı bir türlü satmıyorlar.Adama biz talip oldukmu ki adamı hemen vefasızlıkla suçluyoruz.Kaptan Tekke ister Galatasarayı istesin ister feneri ister Beşiktaşı içinde bulunduğu durumdan ötürü bu durumu normal görmeli ve onun bizim efsane kaptanımız olduğunu unutmamalıyız.

Efsane kaptanlar rakibine gitmez. Bu forumda veya Trabzonspor camiasında kaç kişi olğlunun ya da yeğeninin adını Fatih Tekke'den dolayı Fatih koydu biliyormusun. Rakibimize ve de en sinsi rakimize gitmesini hiç kimse kabullenemez. Öyle birşey olmayacağı belli. Buna rağmen Fatih'in bu olayı dillendirmesi bile Fatih'in benim gözümdeki yerini nereye getirdiğini gayet iyi seçebiliyorum.

hodlu
04.09.2008, 11:29
Nedir bu GS sevgisi anlamıyorum.Trabzonspor için iki laf etmiyorlar F.Tekke eğer bunları söylemişse yazıklar olsun birde maneviyattan bahsediyor.Daha ağır yazacağım ama neyse...

Travelair
04.09.2008, 11:29
Keşke alsaydı

İskender YILMAZ
04.09.2008, 11:31
inanmıyorum.. :N gerçekten inanmıyorum.. ne yaptın be Kral? :S ulan bu söylenir mi be? yazıklar olsun, bunu söylediysen Fatih Tekke bitmiştir benim için.. hayatta en sevdiğim futbolcuydu..

Serdær
04.09.2008, 11:31
http://img301.imageshack.us/img301/5848/8228280f040908jk6.jpg

Fanatik Gazatesi'nin az çok hepimiz trajının ne kadar olduğunu biliyoruz.

Dolayısıyla ana sayfaya atılan başlığı %98'i iyi niyetle düşünmemiş olup.

Fatih bak ne hallere düştün diye nitelendirecektir.

Fatih Trabzonspor'ta Fatih olmuştur.

Dolayısıyla birazda bize dokunacaktır..

Emirhan Ömeroğlu
04.09.2008, 11:32
Sen neden üzülüyorsun. Üzülmesi gereken Fatih. Baksana gidememiş Aslan'a.

haklısın bişe demek istemiyorum daha

Cem Zırıh
04.09.2008, 11:33
vallahi yaziklar olsun ne diyim kaptandan 'eski kaptandan' boyle birsey beklemezdim. Su yazilanlar dogruysa bir daha fatih tekke trabzonspora donsun istemiyorum. Istedigi takima gitsin bence fatih su hareketi bilerek yapti amaci Trabzon taraftarini kendinden sogutmak anladi Trabzonsporun onu geri alamayacagini bu sekil davranarak en azindan taraftarlari buna alismaya itti ne olursa olsun inaniyorumki sadece benim deil bir binlerce Trabzonspor taraftarinin gozunde suan Fatih Tekke cok dustu . Herseyi gectim kendisini bu kadar ezik ifadelerle aciklayacagini dusunmezdim.

61viya
04.09.2008, 11:34
gs lilerin (bilerek g'yi küçük yaptım) yaptığı o adilikten sonra,Fatih'in bunu diyeceğini sanmıyorum bu bir,ikincisi de bizim maçımızın skorunu merak edip arkasından bu cümleyi kurması çok mantıksız geldi...Garip.

LazAnisT
04.09.2008, 11:35
Türkiyenin en fazla satan spor gazetesi manşetini bu habere ayırıyor sizde yalan diyorsunuz.Komik olmayın arkadaşlar.

Yarın Fatih Tekke çıkıp bu haberi yalanyabilir ama emin olun bu laflar ona aittir.

Napoli
04.09.2008, 11:37
hayır benbrikere canlı izledim,TÜRKİYEDE TRABZONSPORDAN BAŞKA TAKIMDA OYNAMAM ALTINI çizerek diyorum demişti,şimdi boyle demesi çok saçma

ya Trabzonsporda oynarım dersin ya demezsin..

İstediği takıma gidebiilir koymaz bana,Allah yolunu açık etsin

Emirhan Ömeroğlu
04.09.2008, 11:38
Türkiyenin en fazla satan spor gazetesi manşetini bu habere ayırıyor sizde yalan diyorsunuz.Komik olmayın arkadaşlar.

Yarın Fatih Tekke çıkıp bu haberi yalanyabilir ama emin olun bu şaflar ona aittir.

bencede çok haklısın.. böle bi haber yalan olsa manşetten verir mi adamlar onu anlamıyorum bir yandanda yok olmaz öle şey diyorum.. şimdi fatih tekke bu haber yalan dediğinde yalan mı olmuş olucak.. bundan sonra giden gider kalan sağlar bizimdir

TSezgin61
04.09.2008, 11:38
nasil yalan yaaa, adam reportajini ilk sayfaya büyük büyük basmis, sizde yalan diyorsunuz.

Trabzonsporlu olabilir, ama Allah yolunu acik etsin...

giderkende üzdü simdide. nuri degil gönderen, kendi gitti... tipki gökdeniz olayindaki gibi.

hodlu
04.09.2008, 11:39
Kahretsin ki taraftar kadar onurlu olabilen bir topçu yok.Yazık ben ailemin rızkını onlara yediriyorum adamın söylediğine bak.

Kaya
Arkadaşlar Türkiye'de sayısız futbolcu "ben şu-bu takımdan başka forma giymem" demiştir ve bu sözün hakkını verememişlerdir. O yüzden Fatih Tekke'nin geçmişte söylediği bir açıklama bu haberin yalan olduğunu göstermez. Yalan ise Fatih'in açıklama yapması gerekir. Yapmaz ise... Yazık...

Napoli
Fatih bize tiyo versnee!

sahtekar fatih!

kumarbaz Fatih!

bilmem ne fatih

sayi bunları diyen Galatasaray taraftarı değilmiydi?

90 dakika sana sovduler simdi giderim orayaa keşkeler içindesin

YAZIKLAR OLSUNNN!

61viya
Can Karyağdı ile Zenit-Kazan maçı öncesi yapılan röportaj çok yei henüz.Orda gözleri dolarak Trabzonpsor'un adını söyleyen bir adamın,bunu diyeceğini sanmıyorum!

Habe rbu kadar açıkken,polyannacılık gibi geliyor bir çoğumuza farkındayım ama,Fatih bu lafı etmezz! "Baroş benden ne kadar kaliteli ki?"ye getirmiştir cüleyi olsa olsa...

Kaya'nın da dediği gibi,Fatih'in konuşması gerek bu manşet hakkında!

Emir BAYRAK
hem de ilk sayfadaymış..ilginç.

Erdal DİLEK
04.09.2008, 11:40
ağlamaya lüzum yoktur; gomun gitsin!!!!

ulvicebi61
04.09.2008, 11:40
beyler fatih tekke hala bizim okulda kaydı bulunuyo,beden eğitimi öğretmenliğnde..geçen sene okul bitmesine yakın sınavlara falan gelmişti,o aralar gökhan ünal transferini yapmıştık..dedik fatih abi gökhan ünal transferine ne diyosun,o paraya bende gelirdm ballim dedi..biz fatih i almak için hiç bi girişimde bulunmadık,ama krala böyle bi röpörtaj vermesi yakışmamış...hani organizasyonlar yapıyoduk takımıza bir yıldız da biz kazandıralım diye,keşke 'fatih tekkeyi almak için senin de katkın olsun' diye bi organizasyon olsaydı..

Emirhan Ömeroğlu
04.09.2008, 11:41

arkada kalmasın

Şahinoğlu
04.09.2008, 11:41
Fatih bu kadar para harcadığımızı görünce içerlemiştir çünki Gökhan'a verilen paraya Fatih'i alabilrdik oda biliyor hatta bi ara sitemde bulunmuştu sanırım yanlış hatırlamıyosam, bence bu lafı demiş olabilir demişse yazıklar olsun, ben hiçbir futbolcuya hayranlık besleyen taraftar profilinde değilim ama Fatih Tekke'yi abisi gibi seven insanlar var bizim taraftarlar içinde ve bunu kendiside biliyor, bu lafı demişse kendin küçük düşürmüş almasını beklerdim gibi muamma bir laf ortada ilgilenme bile yok , bence Trabzonspor camiasında unutulma kaygısı yaşadığı için böyle bir açıklama yapmıştır , çokta önemli değildir kişilerle uğraşacak vakti yoktur Trabzonspor'umun , eğer Fatih gücenmişse ki bana göre gücenmiştir de bu açıklamayı yapmıştır , o gitmek istediği gs nin tarihinin en golcü futbolcusu Hakan Şükür'e gösterdiği ilgiyi şefkati görsün kulüpten resmen kovdular, dediğim gibi bu ara FAtih Tekke unutulmaya başlandığınu hissettiği için yapmıştır bu açıklamayı.

Erkut Ay
04.09.2008, 11:42
bu cümleleri söyleyecek ve ben ona kaptanım diyeceğim isminin geçmediği bir kulüp kaldımıki olay yalvarır mevzuyada döndü bu haber değil manşetten verilen röportaj yalan olması inandırıcı değil gitmesinde en büyük pay yine kendinindir yalvarmaya devam etsin türkiyede bir kulüp çıkacaktır alan ama bu Trabzonspor olmamalı artık....

Serdær
04.09.2008, 11:42
Orada anti parantez yapılan bir cümle var.

Roberto Carlos'tan sonra bir yıldız daha Fanatik konuştu.

Fatih Tekke : Keşke Aslan Beni Alsaydı..

Ne denilebilir ki.

peker61
04.09.2008, 11:47
Büyük kaptanımıza yakıştıramadım keşke trabzon deseydi ....

Nihal Ayvaz
04.09.2008, 11:48
bende pek inanmadım bu habere

İskender YILMAZ
04.09.2008, 11:50
Gerçekten zoruma gidiyo ya, Trabzonspor'lusun sen, ya da biz öyle biliyoruz.. Nasıl başka bir takıma gitmek istersin, hemde ne takım, hadi git yine zar zor anlarızda, kalk niye şunu aldılarda beni almadılar diye açıklama yap.. Yakışır mı? Değer mi? Yazık değil mi?

colman
04.09.2008, 11:55
ben fatihin böylebir laf edeceğine innmyorm trabzonspru seven ts taraftarlarının onun için nekadr önemli olduğunu bilen bir kişi böyle söylemez gs değil trabzonspor demiştir...

Serdær
04.09.2008, 11:59
Şöyle denilebilir;Yorumları yapan çok umrumuzda değil.

Ama en azından dışarıdan nasıl görünüyor ona bakalım..

Yorum : eee fatih bey,zamanında kanaryam istedi seni de hava yapıp gelmedin,halbuki her maçta ilk 11 de oynardın.kaçan balık büyük olur...

Yorum : geleceksen trabzona gel...baska takıma gitme...

Yorum : arkaslar lar benbi trabzonlu olarak fatihin bu sozlerini nefetle kınıyorum cunku tarbzondayken hep su sozu soylerdi ''ben trabzondan baska kulübte oynamam türkiyede

Yorum : ama fatih tekke ile milan baros u aynı kefeye koyamayız..baros daha kaliteli ve marka bu yüzden gs onu aldı

Yorum : bu beyfendi dememişmiydi trabzona gelicem diye artık seni trabzon istemiyor gökdenizi de

Yorum : bazı takımlar o kadar çook ister alamaz ama galatasaray olunca kendileri gelmek istiyo.

Yorum : trabzonlular gslileri kıskanıyor tekkenin gs yi istemesini.

Yorum : yaw ne adamlar var ya ben türkiye de trabzon dan başka takımda forma giymem diyen fatih değilmiydi fatih te emre belözoğlunu örnek almış kendine...

Yorum : zamaninda fenerbahceye gelmedin simdi sürün.. süper kupa kazanmis, oynamadanmi kazanmis?

Yorum : Fatih abi senden trabzona gelmek istemeni beklerdim ama ginede sen bilirsin inş. bidaha kii sezon trabzonsporda görürüz seni inş

Ligtv

Kaya
04.09.2008, 12:01
Haber şu an haberturk.com'da da yayınlandı...

Doğruluk payı bence büyük; yalan ihtimali varsa ise Fatih Tekke'nin açıklama yapması da son derece zaruridir...

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2008, 12:02
1 gün yalanlanma süresi koydum.
yalanlamadığı taktirde gözümdeki kıymeti baya bi düşecek.

serkanholep
04.09.2008, 12:03
Arkadaşlar bırakın gitsin yahu
profosyonellik bu
ogün ve abdullah da gitti
olur böyle şeyler
sergen fatih oktay vs bize geldi
büyütmeye gerek yok
adı trabzonsporla eşleşecekler geçmişteydi
şenol güneş gibi
bu zamanda olmaz öyle futbolcu
yarın bi gün yattara gökdeniz umut hüseyin de gidebilir önemli olan trabzonspordur
hep destek tam destek ts mize

Erdal DİLEK
04.09.2008, 12:08
bırak Trabzonsporu Trabzona dahi girmesin ayrıca artık 34 numaralı formayı giysin, öyle herkes 61 in ağırlığını taşıyamaz. . .
cünkü 61>34

Travelair
04.09.2008, 12:09
Şöyle düşünün:

Keşke gs beni alsaydı demeseydi, o verdiği afilli pozu tam sayfa manşetten yayınlatabilir miydi? Belli ki artık üstündeki Trabzonspor gölgesinden kurtulmaya çalışıp diğer 3 ukalalara da gidebileceğini göstermek istiyor. Profesyonel bir davranış. 2 gün sonra bizim camiaya da bir demeç verir olur biter?

cempolat61
04.09.2008, 12:09
yuh ya ne mide varmış fatih de de arkadaş ya :sinir:

Hüseyin Bağdat
04.09.2008, 12:10
1 gün yalanlanma süresi koydum.

Bende Yorum yapmadan önce...

Serdær
Haber şu an haberturk.com'da da yayınlandı...

Doğruluk payı bence büyük; yalan ihtimali varsa ise Fatih Tekke'nin açıklama yapması da son derece zaruridir...

Hocam,

Başlık var ama içerik yok :D

Haberturk habere dayanamadı herhalde :)

LazAnisT
Ne yalanlaması arkadaşlar.Geçen sene transfer döneminde röportajını seyrettim o zaman fenerle ismi anılıyordu.Bonservisimi halletsinler ben fenerde oynarım diyende bu.Ondan ne farkı var.Bunları söylemeside gayet normal.

serkanholep
04.09.2008, 12:14
kızmaya lafa söylemeye gerek yok
bize hizmetleri belli
dünyanın parasını kazandırdı
sadece üzülelim bence
ama fatihten adam olmaz falan bu gibi şeyler söylemeyin bence

karatasof
04.09.2008, 12:15
arkada kalmasın

Fatih Tekke bu meyanda açıklamalar yapmış ve gs'nin onu almamasına üzülmüş ise söylenecek bir şey yok.Demekki zamanında gs seyircisinin kendisine gösterdiği '' Sevgi'' yi unutamamış....

İskender YILMAZ
04.09.2008, 12:15
Kimse çıkıp, yok bunalımda, yok oynayamıyor, yok Rusya'da yapamıyor, Türkiye'ye dönmek istiyor anlatmasın.. Trabzonspor'luysan Trabzonspor'la anılacaksın, Trabzonspor formasından başkası olmayacak üzerinde.. Ben kendimi onun yerine koyuyorumda her ne olursa olsun gitmezdim 3 eziğe.. Hadi gitmek istiyorsun, bari söyleme be..

Zafer BİLGİN
04.09.2008, 12:16
Arkadaşlar bırakın gitsin yahu
profosyonellik bu
ogün ve abdullah da gitti
olur böyle şeyler
sergen fatih oktay vs bize geldi
büyütmeye gerek yok
adı trabzonsporla eşleşecekler geçmişteydi
şenol güneş gibi
bu zamanda olmaz öyle futbolcu
yarın bi gün yattara gökdeniz umut hüseyin de gidebilir önemli olan trabzonspordur
hep destek tam destek ts mize
ogün ve abdullah gitmedi biz sattık.

Yukarıda bir arkadaşımızın dediği gibi biz üzülmeyelim.Fatih üzülsün.taraftarın sevgiliydi.şu anda şu formu okusa nerelere düştüğünü kendisi çok daha iyi görecek.Ağla fatih ağla.oturda salakça yaptığın o açıklamalara ağla.inşallah yaptığın bu yanlış hareket sadece burada kalır.tutupta başka bir takıma imza atma.yoksa senin yüzünden yüzlerce Trabzonsporlu çocuklarının veya yeğenlerinin ismini değiştirmek zorunda kalacak

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2008, 12:18
Ne yalanlaması arkadaşlar.Geçen sene transfer döneminde röportajını seyrettim o zaman fenerle ismi anılıyordu.Bonservisimi halletsinler ben fenerde oynarım diyende bu.Ondan ne farkı var.Bunları söylemeside gayet normal.

abi bu transfer olayından farklı biraz.
transfer dönemi geçmiş.

keşkelerle arkadan hayranlık belirtme modunda bir söyleşi.
bu kadar trabzon ile özdeşleşmiş bir oyuncu iş işten geçtikten sonra "keşke"lerini trabzon dışında bi takıma yönlendiriyorsa orada krallık da biter kaptanlık da.

hiçbir kabahatin yokken gs tribünündeki boynuzlular sahada canına okumuşlardı.

fatih in hafızası da balığa çaldı mı merak ediyorum.

Erdal DİLEK
04.09.2008, 12:18
trabzonspor bu sene cok güzel transferler yaptı keşke benide alsaydılar demiyorsun ama fatih tekke

Erdal DİLEK
04.09.2008, 12:19
domuz eti mi yedirdiler ona orda farkında olmadan ne oldu anlamdım. .

Gökhan ÖZDEMİR
04.09.2008, 12:20
Bırakın ya yürüsün gitsin

Bartuğ13
04.09.2008, 12:24
kendini küçük düşürmüş.yazık

Emre7
04.09.2008, 12:26
bu yaz fatih gökdeniz haberi çıkmadı diye çok korkmuştum..
yazda olmasalar haberi çıkardılar...
diyceğim o ki gerçeklik payı varsa Allah yolunu açık etsin, bir an önce bir takıma gitsin artık her transfer dönemi mide bulantısı yapıyor...

Maçı merak etti: Tekke, Süper Kupa’yı kazandıktan sonra Trabzon-Ankaragücü maçının sonucunu Yazıişleri Müdürümüz Mehmet Demircan’dan öğrendi...
anlamadığım bununla bizim de gönlümüzü mü almaya çalışıyo... Fatih bir takıma git ve bir an önce trabzona gel (!)

Ha ayrıca varsayalım galatasarayın teklifini kabul etmiş olsaydı Trabzonspor maçında nasıl oynayabilecekti onuda merak etmiyor değilim.

bende merak ederdim....

Mustafa OK
04.09.2008, 12:27
fatihte profesyonel diğerleride işin içinde para olunca insanlar çabuk değişiyor yazık çok talihsiz bir açıklama keşke yapmasaydı hiç değilse gönlümüzdeki yeri sağlam olurdu şimdi yaraladın bizi tekke...

Erbay
04.09.2008, 12:28
Eğer haber doğruysa sildim Fatih Tekke'yi. Gidiyim avatarımı değişeyim.

Cem Zırıh
domuz eti mi yedirdiler ona orda farkında olmadan ne oldu anlamdım. .
tobe tobe ramazan ramazan :DD

cabri
Bir futbolcu ismi ne olursa olsun basın yoluyla ... o nu niye aldınız keske beni alsaydınız kırıldım size.. demez. Ne bu kardesim cikolata reklamı gibi beni al..beni al o nu alma :)

Ben inanmadım.

Zafer BİLGİN
04.09.2008, 12:29
Ahh fatih ahh.Yeğenime her bakışımda her çağırışımda sen gelirdin aklıma.Nasıl böyle bir aptallık yaparsın anlamadım ya.Bizi elaleme rezil ettin.Gitsen en azından bize zararı olduğu kadar sana yararı olurdu.Hangi akla hizmet o konuşmayı yaptın.Hemde gitme durumun olmayan bir takıma karşı yapılan bir konuşma.

Seni bu aptallığın vede Trabzonspor sevgisizliğiyle başbaşa bırakıyorum

Erdal DİLEK
04.09.2008, 12:29
antifatihtekke

Cem Zırıh
04.09.2008, 12:31
antifatihtekke
katiliyorum su dakikadan sonra ANTI-FATIHTEKKE

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2008, 12:31
Bir futbolcu ismi ne olursa olsun basın yoluyla ... o nu niye aldınız keske beni alsaydınız kırıldım size.. demez. Ne bu kardesim cikolata reklamı gibi beni al..beni al o nu alma :)

Ben inanmadım.

aynen abi.
yani son derece ahmakça hazırlanmış eğer gerçekten fatih böyle aptalca bir açıklama yapmadıysa.

kendini küçük düşürmek, özdeşleştiğin camiayı küçük düşürmek ..
her şey var burada.

Armağan Dere
04.09.2008, 12:33

o cümleyi iyi niyetle yorumlarsan o olur..kötü niyetle yorumlarsan ben gs'a gitmek istiyorum olur..sana bir zamanlar küfreden,gururunu kıran bir takıma nası gitmeyi düşünürsün!..hangisi doğru?

zaten fatih tekke'nin önceden de haberleri çıkıyodu ligtv.com.tr adresinde...çürüyomuş... zaten 32 yaşındasın kariyerinin zirvesindesin 2 kupa kaldırmışın yaptığın işlere bak fatih abi.... bu açıklamayı nası yaparsın...

Erbay
04.09.2008, 12:38
Ben çok rahatsız oldum bu haberden. Yalan olduğunu düşünmek istiyorum ama bu kadar da yalan yazamazlar. İlla ki ona benzer bir şey söylemiştir.Hakikaten böyle bir şey demişse harbi paslanmışsın Fatih Tekke.

TSelif
04.09.2008, 12:38
Bari gs deseydin aslan da neyin nesi oluyo ... :D

Cem Zırıh
04.09.2008, 12:39
la get yoluna fatih dinden imandan cikardin beni ya :@ allahin selameti basina olsun nerde oynuyorsan oyna dahada trabzonsporluyum ayaklarina yatma!

Cem Zırıh
04.09.2008, 12:42
Bari gs deseydin aslan da neyin nesi oluyo ... :D
o kadar benimsemis iste gs yi aslan yakinda cimconum derse sasirmam zate :mad:
ama alayina isyan :bmn3:

Erdal DİLEK
04.09.2008, 12:43
aslında diğer bir acıdan da bakma gerekir olaya,

bu haberin asıl amacı nedir, trabzonspor tarafatarını şu takıma sonuna kadar destek verdiği bir zamanada birbirne mi düşürmek, gewrcekten amac fatih tekke mi yok trabzonspor tarafatarı mı. iyi irdelemek lazım. .

cngzgny
04.09.2008, 12:44
bU SOZLER KRALIN GOZYASLARI OLSA GEREK

.....
04.09.2008, 12:45
Asparagas olduğu başlığından belli

Ayrıca bizim Sultanımız Böyle bi şeyi YAPMAZ!!!

Açıklama yapsın yapmasın Fatih gibi bir kişi Trabzonspordan az çıkar.

Ben her ne olursa olsun Fatihin arkasındayım!!!

Cem Zırıh
04.09.2008, 12:46
bU SOZLER KRALIN GOZYASLARI OLSA GEREK
bu kadar duygusal bi bakis acisida ilk kez goruyorm :D

İskender YILMAZ
04.09.2008, 12:47
Asparagas olduğu başlığından belli

Ayrıca bizim Sultanımız Böyle bi şeyi YAPMAZ!!!

Açıklama yapsın yapmasın Fatih gibi bir kişi Trabzonspordan az çıkar.

Ben her ne olursa olsun Fatihin arkasındayım!!!

İnşallah yalandır.. Bu zaman kadar hep arkasında olduğum, hep bende yeri ayrı olan Kral, ' Keşke aslan beni alsaydı ' dediyse.. :S yazık..!!

Adem ÖZER
04.09.2008, 12:48
fatih benim için taa 2 yıl önce bitmişti zaten....banane!

cngzgny
04.09.2008, 12:49
Kralin Goz YaŞlarinda Son Damlalar Olsa Gerek
Ama
Daİma Arkanda
Daİma Yaninda
Daİma Senİ Destekleyen
Daİma Senİnle Mutlulugu
Daİma Senİnle Huznu Yasayan
Bİr Kİtle Biraktin Emİn Ol

Fatİh Sultan Tekke

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2008, 12:52
bu yazılanlar gerçekse yazdığın daimaların hepsi iptal olur.

boynuz çıkarmaya meraklı adamların arkasında durmam, desteklemem, onunla sevinip onunla üzülmem.
zenitte ne nane yediği de artık umurumda olmaz.
kadroya girmesi için dua mua etmem.
kaldırdığı uefa kupasını sanki biz kaldırmışız gibi yüceltmem.

bakalım doğru mu değil mi..
hele şunu unutmasın da ;
sukût ikrardandır.

yns_emre61
04.09.2008, 12:52
eğer yalan degilse ya da 2 gün içinde yalanlama gelmesse yazık...
http://img139.imageshack.us/img139/3572/tekkcc0ikmf8.jpg

2131327832132718 kere acıklama yapmışındır TS'den baska takımda oynamam diye...

İskender YILMAZ
04.09.2008, 12:55
http://img282.echo.cx/img282/323/sultantekke0ti.jpg

Ayağına kapanan köpeğe mi keşke diyorsun?

Zafer BİLGİN
04.09.2008, 12:56
Bu başlığa niye bu kadar mesaj atıyorum bilmiyorum.tek bildiğim;

HAZMEDEMİYORUM BU AÇIKLAMALARI

omer61
04.09.2008, 12:57
"fatih bize bahis yapsanaa" diye bağıran taraftarın önünde top mu oynayacakmış??

.....
04.09.2008, 12:58
O zaman ben size sorayım.

Sizce bizim SULTANIMIZ böyle bir açıklama yapar mı yapmaz mı?

Biz bugüne kadar Fatih i tanıyamamışsak Bir açıklama ile onu yerden yere vuracaksak o zaten bizim Sultanımız HİÇ olmamıştır!!!

GERONIMO35
04.09.2008, 12:58
Profesyonel futbolcu çok parayı veren istediği takımda oynayabilir tabi ama ama böyle beni alasalardı bekledim teklif gelmedi üzüldüm gibi açıklamalar Brada ona böylesi sevgi duyan göklere çıkartan yücelten bir camia ki kendiside bu toprakların çocuğu bu insanın duygularını çok iyi bilen biri eğer gerçekten böyle bir konuşma yaptıysa yazıklar olsun kendi kendinsin değerini bir insan ancak böyle düşürebilir

Ts_SelcuK
04.09.2008, 12:59
bence böyle bişey dememiştir.hiç ihtimal vermiyorum...!!!

hamucera
04.09.2008, 12:59
hala daha fatih tekke tartışmaları var. inanamıyorum istediği takıma gidebilir. sonuçta bu onun hayatı para kazanmak zorunda. trabzonspor olmayınca başka takıma gidemez diye bir kanun yok. ama şu var bize kupon yapsana diyen takımın taraftarını sevindirmeyi düşüneceği hiç aklımın ucundan geçmezdi.

yolu açık olsun istediği yere gitsin. benim için zaten bir önem arzetmiyor şu anda

birde kimse burada fatih böyle açıklama yapmaz demesin. çünkü kimin ne zaman ne diyeceği belli olmaz. tanımak veya tanıyamamak farklıdır. Fatih iyi bir Trabzonspor lu olabilir ama bu Türkiyede başka takımlara gidemeyeceği anlamına gelmez.

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2008, 13:00
O zaman ben size sorayım.

Size bizim SULTANIMIZ böyle bir açıklama yapar mı yapmaz mı?

Biz bugüne kadar Fatih i tanıyamamışsak Bir açıklama ile onu yerden yere vuracaksak o zaten bizim Sultanımız HİÇ olmamıştır!!!

bırakın bu işleri.
geçen sene fener isterse giderim diyen de oydu.
parayı kim verirse orada oynarım dedi alenen..

neyini yerden yere vurayım.?

bu açıklamayı yaptıysa akıl ve ahlâk konusunda tahminimden çok daha aşağıda bi adammış, hayallerim suya düşmüş demektir.

geçen sene kendini yeterince yıprattı, bu sene bu açıklama ile gözümde sıfırın altına iner.

Cem Zırıh
04.09.2008, 13:01
onu bunu bilmem ben inaniyorum ki yattara fatih den daha cok trabzonsporludur.

Lumcera
04.09.2008, 13:01
Bu başlığa niye bu kadar mesaj atıyorum bilmiyorum.tek bildiğim;

HAZMEDEMİYORUM BU AÇIKLAMALARI

Aynen abi.Trabzonsporlu olmak böyle birşey.Gururlu olmak aynı zamanda,söylediklerimizde durmak.

.....
04.09.2008, 13:02
bırakın bu işleri.
geçen sene fener isterse giderim diyen de oydu.
parayı kim verirse orada oynarım dedi alenen..

neyini yerden yere vurayım.?

bu açıklamayı yaptıysa akıl ve ahlâk konusunda tahminimden çok daha aşağıda bi adammış, hayallerim suya düşmüş demektir.

geçen sene kendini yeterince yıprattı, bu sene bu açıklama ile gözümde sıfırın altına iner.
Fatih Tekke nin yaptığını Trabzonspor a hangi futbolcu yaptı???

zeyberoğlu
04.09.2008, 13:04
Mesela Ali Kemal Denizci yaptı.

Ayrıca şampiyonluk kupası kaldırmışlığıda vardır.

Emre İskender
camiamız kenetlenmiş durumda...
Yönetimi Futbolcusu taraftarı şehri beşiten mezara tüm trabzonlular tek yürek olmuş...
Kahpe bizansın yaptığı gibi osmanlıyı içten yıkmaya çalışmak, İstanbul basının bu giderek ölü toprağını atan Trabzonspor umuza yapmaya çalıştığı bu değil de nedir...
O kadar iyi tanıyolar ki bizi basıyolar bam telimize onlar bastıkça bizd baaaaaammmm diye bağırıyoruz...
Hadi galayana gelelim Tekke yi dışlayalım, Yakında diğer haber ümit milli takımımızın hocası Hami içinde yapılır "Hami trabzonlu oyunucuyu milli takıma almadı" Başlayalım bağırmaya....
"UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ, UNUTANI UNUTACAĞIZ"

Mehmet Fatih Yavuz

ya şu "tek adam, efsane" yaratma huyunuzdan vazgeçin.
ne yaptı fatih?

kendi kendinizi kandırmayın.

şu açıklama profosyonel bir açıklama falan değil.
yakarış.

gs ye sitem ediyor niye beni almadınız diye.
gs kim canım fatih için.??

ne yaptıysa yaptı.
bir dönem doğru bişeyler yapması bugün tutup herşeyin içine tükürecek şeyler yapmasına göz yumulması anlamına gelmez.

Magic61
04.09.2008, 13:05
Bende demin okudum bu haberi, fanatik in sacmaligi bu bence. Adam diyorki Trabzonsporu unutmam mümkün degil, takip ediyorum maclarini, cok iyi transferler yapti.... sonra yok barosu alacaklarina beni neden almadilar, cok sacma bi düsünce, fatih tekke böle sacma,basit bir düsünceye kapilmaz,hem belki kaplan(Karadeniz firtinasi) diyecegina aslan beni keske alsin demistir, dilsürcmesi yani :P

Gürkan
04.09.2008, 13:05
Fatih Tekke diyince aklıma ilk gelen.

".... Bu kadar basit." Deyişi.

Zafer BİLGİN
04.09.2008, 13:06
[quote=61Ömer61;1609561]Fatih Tekke nin yaptığını Trabzonspor a hangi futbolcu yaptı???[/quote
Bırakın fatihi savunmayı.Bu adamın bu kadar sevilmesinin sebebi zaten buydu.bu zamana kadar kimsenin yapmadığı katkıyı yaptı bize.bizlerde buna karşılık ona aşkımızı verdik,sevgimizi verdik.yeğenimizin çocuğumuzun adını verdik.bu kadar isyanın sebebide bu zaten.

BİZ SANA BUNLARI VERDİK FATİH.SEN BUNU NASIL YAPARSIN

Cem Zırıh
04.09.2008, 13:06
Mesela Ali Kemal Denizci yaptı.

Ayrıca şampiyonluk kupası kaldırmışlığıda vardır.

ali kemal denizci ne yapti ? trabzonsporun onca sene uzerine hersey yolunda gidiyo dedigi zamanlarda rakip takimda oynamak istiyorum ben sampiyonlukda onlara katki yapmak istiyorum gibi bi demec mi kullandi ?

OYılmaz
04.09.2008, 13:07
Benim gözümde hayla Kraldır öyle kalacak yanlız Fatih kaptanımıza bunu yakıştıramadım..

zeyberoğlu
04.09.2008, 13:08
Bu başlığı açan arkadaş buranın ismini "etek taşı dökme yeri" olarak değiştirebilirsin .

Erkut Ay
04.09.2008, 13:08
fatih tekkenin aynısını gökdenizde yaptı:)birde röportajın altında Trabzonspor cümlesi geçmesi tuhaf bu zatların Trabzonsporla bütün ilişkisi tamamen kesilmeli bu kelimeyi rant kapısı kendini savunma tarzı olarak kullanamamalı artık taraftarda duygusal takınmamalı.....

Kemhacıoğlu
04.09.2008, 13:09
ben tekke'yi anlamakta güçlük çekiyorum. madem gayse ile sözleşme imzalamamışsın, ne diye çıkıp beklentim vardı diyorsun. artık fatih tekke'yi fazla şımarttığımızı düşünmeye başladım...

İdris Toksoy
04.09.2008, 13:10
kralın böyle bir açıklama yaptığına inanmıyorum.tamamen medyanın lafı çekiştirmesidir bence.

.....
04.09.2008, 13:11
ya şu "tek adam, efsane" yaratma huyunuzdan vazgeçin.
ne yaptı fatih?

kendi kendinizi kandırmayın.

şu açıklama profosyonel bir açıklama falan değil.
yakarış.

gs ye sitem ediyor niye beni almadınız diye.
gs kim canım fatih için.??

ne yaptıysa yaptı.
bir dönem doğru bişeyler yapması bugün tutup herşeyin içine tükürecek şeyler yapmasına göz yumulması anlamına gelmez.

Bize yapabileceğinin en büyüğünü yaptı.

Tamam böyle bir açıklama yapmış ya da yapmamış olabilir. Normal dir.

Kendi bilir. Ama akıl var mantık var Fatih böyle bir açıklama yapmaz!!!

YAPMAZ YAPMAZ YAPMAZ

poetricus
04.09.2008, 13:11
Ya şu "tek adam, efsane" yaratma huyunuzdan vazgeçin!
Mükemmel...
Kült kişilikler üretmek geri kalmışlığın göstergesinden başka bir şey değil.

Eğer doğruysa çok talihsiz bir açıklama. Trabzonspor için değil, kendisi için.

Serdær
04.09.2008, 13:12
Fatih TEKKE Trabzonspor'a çok şey katmıştır.

Doğrudur..

Gol kralı olmuş.

Şampiyonluk yarışında bizi götürmüş.

Başka bir klübe giderken Trabzonspor'a para kazandırmıştır.

vs vs.

Bunları yapması bu tarz demeçleri vermesini gerektirmiyor.

Fanatik Gazatesinin ilk sayfaya atmış olduğu haberi doğru buluyor Fatih'in söylemiş olduğu şeyi gaf olarak nitelendirmiyorum..

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2008, 13:13
Bize yapabileceğinin en büyüğünü yaptı.

Tamam böyle bir açıklama yapmış ya da yapmamış olabilir. Normal dir.

Kendi bilir. Ama akıl var mantık var Fatih böyle bir açıklama yapmaz!!!

YAPMAZ YAPMAZ YAPMAZ

neyin en büyüğünü hemşerim??

kafanız mı iyi sizin?

"sezon sonu gideceğim nokta" lafını aynı sezon kırk kere duydum ağzından .

adam abartmaktan vazgeçin..

böyle bir açıklama yapmışsa normal falan değildir.
bu açıklama yapıldı ise tam anlamı ile kepazeliktir.

Kemhacıoğlu
04.09.2008, 13:15

kafanız mı iyi sizin?

kesinlikle katılıyorum sana. fatih gibi bir futbolcunun bu açıklamayı yapması neresinden bakarsan bak kepazeliktir.

BALKAN 06
04.09.2008, 13:15
''keşke aslan beni alsaydı'' dememiştir ama buna benzer bişiler söylemiştir
Fatih'in futbolunu çok sevmeme rağmen bu tip agresif ve haddi aşan cümleleri çok kullanması içimde bir Hami,bir Şota,bir Ünal sevgisi yaratmamıştır kendisine.

bir transfer döneminde de öyle laflar etmiştiki Trabzonsporu hiçe sayıp kendisini o kadar büyük görüyordu ki inanamadım
diyeceğim odur ki bende şaşırmadım bu demece.

Ali Sırrı
04.09.2008, 13:17
Kaptan' çok büyük saygı duyuyorum. Ancak gerçek bir Trabzonsporluya yakışmayan bu söylemlerle. Belki asparagastır ama yine de içimizi burkan bir haber :(

İskender YILMAZ
04.09.2008, 13:18
Birde şöyle bakmak lazımki Türkiye'nin en iyi golcüsu sıfatını hatırı sayılır süre üzerinde bulunduran, ki hala da denilse herkesin saygı duyması gerekeceği bi adam çıkıp ' x takım keşke beni alsaydı.. ' diyecek kadar küçülüyor.. Hele ki bu takım kendisine yüzsüzlükte, alçaklıkta üstün başarı göstermiş galatasaray.. Yazık Kral, yazık..

OYılmaz
04.09.2008, 13:18
Kariyerinin son yıllarına doğru bu açıklamayı yapması bundan sonraki özel hayatı için çok talihsizlik olacak Fatih Tekke sende Keşke şu açıklamayı yapmasaydın

.....
04.09.2008, 13:19

kafanız mı iyi sizin?

Şahsen ben Yattarayı Fatih ten bile çok seven biriyim.

Ama Fatih bu kadar duygusuz ve vurdum duymaz birisi değil.

Gidecem Gidecem dediğinde ise bir yıl daha Trabzonda oynasaydı bir kuruş bile kazandırmadan gayseli emre vs gibi iz bırakacaktı.

Fatih Böyle bir açıklama yapmaz. yapmaz yapmaz

Delirtmeyin adamı ya yapmazzzzzzzz

Serdær
04.09.2008, 13:19
Başlığın ismi mi değişti yoksa bana mı öyle geliyor ?

eren_61
04.09.2008, 13:21
yok artık böyle saçma bir haber olamaz.bizim bu cinconu olimpiyatta 2-1 yendiğimiz maçta saha içinde o haysiyetsiz takımın haysiyetsiz kaptanı bülentin ettiği küfürleri kendisi çok iyi hatırlıyodur ki o maçtan sonra bi açıklaması vardı bu takımda asla oynamam diye.benim hatırladığımı kendi unutupta böyle bişe diyebileeğine inanmıyorum.
bu haberler tamamen biz taraftarı ayrı düşürmek için yapılan haberler diye nitelendiriyorum.çünkü bu sene hem takımdan hemde birlik olmamızdan çok korkuyolar.ama artık bu sene bizi birbirimize düşüremicekler.hep birlikte hedefe ulaşıcaz.böyle haberlerede kulak amıcaz

Cem Zırıh
04.09.2008, 13:22
bu arada fatih tekkenin gecen sezon 61 degil 10 numarayi giydiginide hatirlatmak isterim:)

bir gs linin yorumu lig tv den ;

ohhooo baros tekkeden 3 gömlek daha iyi bir futbolcudur.gs tekke yi napsın ?

bu kadar kuculttun kendini fatih tekke:)

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2008, 13:22
Şahsen ben Yattarayı Fatih ten bile çok seven biriyim.

Ama Fatih bu kadar duygusuz ve vurdum duymaz birisi değil.

Gidecem Gidecem dediğinde ise bir yıl daha Trabzonda oynasaydı bir kuruş bile kazandırmadan gayseli emre vs gibi iz bırakacaktı.

Fatih Böyle bir açıklama yapmaz. yapmaz yapmaz

Delirtmeyin adamı ya yapmazzzzzzzz

yahu kime ne anlatıyorsunuz?

yattara da bir sene sonra istediği yere gider trabzonspordakinin 2-3 misli para kazanırdı.

ne yaptı?
sözleşme yeniledi.
para kazandırmış. aman lütfetti..

fatih böyle bir açıklama yapar mı yapmaz mı, dediğim gibi yarın öğlene kadar yalanladı yalanladı.
geçen sene fenere yamanmaya çalıştığını da hatırlıyorum.
adına profosyonellik deyip "bonservisim çok yüksek ödeyen kulübe giderim, türkiyeye dönmek istiyorum" laflarını da hatırlıyorum.
anlatmayın bu saatten sonra.

fatih yapmaz.
neye göre yapmaz yapamaz?
eski açıklamalarına bi göz gezdirin bakayım yapar mı yapmaz mı !!!

Kara Mert61
04.09.2008, 13:23
eğer doğruysaaa bu haberr sana yazıklar olsunnn fatih tekke....

Cem Zırıh
04.09.2008, 13:23
Başlığın ismi mi değişti yoksa bana mı öyle geliyor ?
evet baslik degismis fakat sebebini bende anlayamadim :) belki tansiyonu dusurmektir:)

Emo91
04.09.2008, 13:24
FATIH ben TRABZONSPORLUYUM demiyormuydu bas bas!
ne oldu simdi? ben acikcasi anlamiyorum, galatasarayda ne isi var?

ama adamin durumuda ortada, profesyonel, parasini futbollan kazaniyor, ve takim degistirmek istiyor cünkü orda harcaniyor.

ama yinede türkiyedeki eziklere gitmesinde 3. lig ekiplerinden birine gitsin daha iyi!

alalhini seversen, yunanistan veya kibrisa git, yine istanbula gitmenden daha iyidir TEKKE!!!

Taner Gündoğdu
04.09.2008, 13:26
"gs beni alsın diye bekledim" yada "gs'den transfer teklifi bekledim" aynı şeyin başka rengi! ne değişir? yakışmadı Fatih'e! yıllarca gazetelerden "fenere gidecek" haberlerini okurken yapmaz Fatih dedik, yapmadı gururlandık. ama kendisini Ali samiyende küçük düşüren taraftarın takımından nasıl olurda transfer teklifi beklersin?

.....
04.09.2008, 13:26
yahu kime ne anlatıyorsunuz?

yattara da bir sene sonra istediği yere gider trabzonspordakinin 2-3 misli para kazanırdı.

ne yaptı?
sözleşme yeniledi.
para kazandırmış. aman lütfetti..

fatih böyle bir açıklama yapar mı yapmaz mı, dediğim gibi yarın öğlene kadar yalanladı yalanladı.
geçen sene fenere yamanmaya çalıştığını da hatırlıyorum.
adına profosyonellik deyip "bonservisim çok yüksek ödeyen kulübe giderim, türkiyeye dönmek istiyorum" laflarını da hatırlıyorum.
anlatmayın bu saatten sonra.

fatih yapmaz.
neye göre yapmaz yapamaz?
eski açıklamalarına bi göz gezdirin bakayım yapar mı yapmaz mı !!!

Neye göre mi yapmaz

Fatih i tanımıyorsanız yapar tamam mı

Fatihi hatırlayın az bi şey başını aşağı indirmez Fatih.

Kim bilir Sultan bu yazılanları görse ne kadar üzülür.

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2008, 13:29
Neye göre mi yapmaz

Fatih i tanıyorsanız yapar tamam mı

Fatihi hatırlayın az bi şey başını aşağı indirmez Fatih.

Kim bilir Sultan bu yazılanları görse ne kadar üzülür.

başını eğmesi ile ne alakası var olayın.

kendi kendinize efsane oluşturmuşsunuz, "hatasız, mükemmel" olduğuna kendinizi de inandırmışsınız.

eğer burayı okuyup üzülmek istemiyorsa o naneler yalanlanır.
az önce vatan gazetesinde de internette anasayfadan yayınlandı.

bakayım altından nasıl kalkacak bunun.

uzungöllü
04.09.2008, 13:31
bende olsam trabzon da kalmazdım... kimse kusura bakmasın... ne can güvenliği kaldı ne de huzur... kimse trabzonspor un o zaman içinde bulunduğu durumu unutmasın... fatih in sadece basına yansıyan yaşadığı olaylar basit olaylar değildi...

kendisi trabzonspor sayesinde bu kaliteye ulaştı ama hakkını fazlasıyla verdi... elinde olsa yine yapar eminim... kendisi bir profesyonel dilediği takıma gider... bundan sonra olumsuz demeçlerin anlamı yok... trabzonspor o kadar büyük bir takım ki gelen oyuncular geçici trabzonspor daima baki kalacaktır evelellah...

.....
04.09.2008, 13:32
başını eğmesi ile ne alakası var olayın.

kendi kendinize efsane oluşturmuşsunuz, "hatasız, mükemmel" olduğuna kendinizi de inandırmışsınız.

eğer burayı okuyup üzülmek istemiyorsa o naneler yalanlanır.
az önce vatan gazetesinde de internette anasayfadan yayınlandı.

bakayım altından nasıl kalkacak bunun.

Ben Fatih i hatasız mükemmel görmüyorum

Ayrıca Biz bu kadar vefasısız işte

Tek bir söz ile bütün her şeyi silip atabiliyoruz. ki yalan olma ihtimali daha yüksek iken.

Yazık valla çok yazık.

yns_emre61
04.09.2008, 13:33
bu takımın kaptanıydı ve taraftar sultan tekke diyordu. hadi gs teklif etse kabul ederdim deyip kendini küçülktüyorsun hadi buna birşey demiyelim duygusallık yapmayıp ama sen 50 kere trabzondan başka takımda oynamam türkiye'de dedin.
yazıklar olsun.
tabi haber dogruysa...

Cem Zırıh
04.09.2008, 13:34
bende olsam trabzon da kalmazdım... kimse kusura bakmasın... ne can güvenliği kaldı ne de huzur... kimse trabzonspor un o zaman içinde bulunduğu durumu unutmasın... fatih in sadece basına yansıyan yaşadığı olaylar basit olaylar değildi...

kendisi trabzonspor sayesinde bu kaliteye ulaştı ama hakkını fazlasıyla verdi... elinde olsa yine yapar eminim... kendisi bir profesyonel dilediği takıma gider... bundan sonra olumsuz demeçlerin anlamı yok... trabzonspor o kadar büyük bir takım ki gelen oyuncular geçici trabzonspor daima baki kalacaktır evelellah...
fatih transferinin trabzondaki olaylarla alakasi yok ya arkadas ne olaymis hayret birsey ya fatihi trabzonda bulan adam istanbuldami bulamicakmis ordami tehdit olusturmicakmis birakin bu ayaklari allah askina ya :D

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2008, 13:34
Ben Fatih i hatasız mükemmel görmüyorum

Ayrıca Biz bu kadar vefasısız işte

Tek bir söz ile bütün her şeyi silip atabiliyoruz. ki yalan olma ihtimali daha yüksek iken.

Yazık valla çok yazık.

kendi adına konuş.
ben vefasız falan değilim.

tek bir söz adamı vezir de eder yerin dibine de sokar.

doğru yerde doğru lafı etmeyi bilmeyen çenesini kapalı tutacak.

Cem Zırıh
04.09.2008, 13:35
fanatik su haberle bile ne traj yapmistir ama :D

.....
04.09.2008, 13:37
kendi adına konuş.
ben vefasız falan değilim.

tek bir söz adamı vezir de eder yerin dibine de sokar.

doğru yerde doğru lafı etmeyi bilmeyen çenesini kapalı tutacak.

Ya neden anlamıyorsun hala daha seni anlayamıyorum.

Fatih böyle bir kişi değil ki.

bunu sende biliyorsun.

Böyle bir şey söylemeyeceğini sende biliyorsun.

Neyse çok uzatmaya gerek yok.

Açıklama yapar ve rahatlarsınız. ya da yapmaz rezil-i Rüsva edersiniz

lazzz61
04.09.2008, 13:41
bizden dışarıya gıden oyunculardaa nedense karekter degısıklıgı oluyo anlamadım gıttı..

Adem Erdoğan
04.09.2008, 13:42
Fatih Tekke kraldı kral olarak kalacaktır.Ne demişse demiş.Profesyonelliktir bunun adı.gs yede gitmek isteyebilir fb yede.Sonuçta kendi hayatı ve geleceğide var bu insanın.Hanginiz Trabzonsporu kendi hayatının ve geleceğinin önünde tutabilir.

korkmaznecmi
04.09.2008, 13:43
Bu kadar uzulmeyin ve bu kadar takmayin artik nereye gitmek istiyorsa oraya gitsin kimse ts den degerli degildir.Fatih bu karakteri sayesinde cok sorun yasamistir kariyeri boyunca simdi rusya da yedek degil avrupa da buyuk bir ligte mansetlerde olabilirdi...Ama bende bu sozlerin tam anlamiyla dogru oldugunu dusunmuyorum carpitma eksiklik flan vardir gibime geliyor aksi halde Fatihin durumu cok kotudur derim...

poetricus
04.09.2008, 13:43
Fatih'i yakından tanıyan birisi olarak bir şeyi açıklamam gerek:
Kendisiyle defalarca bu konular üzerinde konuştuk. FB'ye karşı daha ihtiyatlı konuştuğu halde GS'den tiksintiyle söz ediyordu.

Bir süredir görüşmüyoruz. Aradan geçen zaman zarfında ruh halinde ne gibi değişiklikler oldu bilinmez. Birkaç yıldır çelişik ve yersiz açıklamalar yapıyor. Yine de bahsedilen açıklama bana tamamen değilse bile kısmen uydurma gibi geldi.

Eğer bahsedilen ifadeler kendisine aitse ve çarpıtılmamışsa gerçekten çok yazık. TS taraftarı nezdinde gittikçe azalan kredisi tamamen tükenir. Bunun sorumlusu de kendisinden başkası olmaz. Böyle bir futbolcu için de üzülmemize gerek yok.

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2008, 13:44
Ya neden anlamıyorsun hala daha seni anlayamıyorum.

Fatih böyle bir kişi değil ki.

bunu sende biliyorsun.

Böyle bir şey söylemeyeceğini sende biliyorsun.

Neyse çok uzatmaya gerek yok.

Açıklama yapar ve rahatlarsınız. ya da yapmaz rezil-i Rüsva edersiniz

geçen sene fenere gitmek için yaptığı açıklamaları da biliyoruz.

o yüzden yapar - yapamaz diyemem.

senelerce "trabzondan başka takımda oynamam" geyiğine sarılıp yurt dışına çıkmanın pişmanlığı sonunda türkiyede sarılacak yılan ararken o lafın unutulduğunu gördüm geçen sene.

"bonservisimi kim öderse ona giderim" dedi. o kadar.

neyine yapar yapamaz?
nasıl bir adam değil?

fenere de gider gs ye de bjk ye de.

başka yerde oynamam diye naralanıp üstüne bonservisini ödeyene gideceğini söyleyen oyuncu için "böyle birşey söylemez" lafını hangi temele dayanıp söylüyorsun?

söylemişse de şaşırmam söylememişse de.

Tayfun
04.09.2008, 13:46
Kraldır Kral ....

Hemen sırt çevirmeyin Kral'a :)

.....
04.09.2008, 13:47
geçen sene fenere gitmek için yaptığı açıklamaları da biliyoruz.

o yüzden yapar - yapamaz diyemem.

senelerce "trabzondan başka takımda oynamam" geyiğine sarılıp yurt dışına çıkmanın pişmanlığı sonunda türkiyede sarılacak yılan ararken o lafın unutulduğunu gördüm geçen sene.

"bonservisimi kim öderse ona giderim" dedi. o kadar.

neyine yapar yapamaz?
nasıl bir adam değil?

fenere de gider gs ye de bjk ye de.

başka yerde oynamam diye naralanıp üstüne bonservisini ödeyene gideceğini söyleyen oyuncu için "böyle birşey söylemez" lafını hangi temele dayanıp söylüyorsun?

söylemişse de şaşırmam söylememişse de.

Yani Fatihin senin gözündeki değerini ögrenmiş olduk.

O zaman bu kadar Fatih e takılmana da gerek yok.

Ne yaparsa yapar. Seni bağlamaz yani.

Ama beni Bağlar

poetricus
04.09.2008, 13:49
Senelerce "trabzondan başka takımda oynamam" geyiğine sarılıp yurt dışına çıkmanın pişmanlığı sonunda türkiyede sarılacak yılan ararken o lafın unutulduğunu gördüm geçen sene.

Aynen öyle Fatih;

Vaktiyle "Paramı verirlerse Urfaspor'a bile giderim." demiş olsaydı bu açıklamalarla bu kadar meşgul olmazdık .

Mustafa Önal
04.09.2008, 13:50
şahsi fikrimi sorarsanız. lig tv deki her habere art niyetli olarak bizim taraftarımızın fotsu konulduğu bir medya dünyasında hiç bir habere inanmam. hele bu haber fatih tekke ile alakalı ise hiç inanmam. bana hiç inandırıcı gelmedi ordaki cümleler. her şeyi bıraktı milan baros transferine mi anlam verememiş. ben inanmadım bu habere.
hem bu saatten sonra fatih tekke yi tartışmanın bir anlamı yok. bizimle kuluple şuanlık herhangi bir resmi bağı yok. gönül bağına gelincede o herkesin kendi özelidir onada karışmamak gerekir. zenit yedek kulübesinde başarılar.

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2008, 13:50
Yani Fatihin senin gözündeki değerini ögrenmiş olduk.

O zaman bu kadar Fatih e takılmana da gerek yok.

Ne yaparsa yapar. Seni bağlamaz.

söylenen sözler, yani veriler üzerinden yorum getirmek yerine, bir değer oluşturup onun üzerinden oynamaya kalkma.
o dolmayı ben yemem.

fatih bu sözleri geçen sene etti mi??
etti.

bu sene de bunları etmesinde ne anormallik var o zaman?

buna cevap vereceğine "vay be bunu da gördük" tipinden ajitasyona girme...

ortada söylenen sözler var.
bunun üzerine yenisi neden söylenmemiş olsun demişim, gelmiş fatihin değerinden kıymetinden bahsediyorsun.
ne değeri ne kıymeti yahu... somut laflar üzerine konuşuyorum.
somut laflardan kaçıp soyut kahramanlıklar üzerinden ne elde edeceğini sanıyorsun ki??

fatihin gözümdeki değerini görmüşmüş.
önce orada yazanları bi oku.
neyi gördün neyi görmedin?

mehdi bekle, imparator ilan et, kusursuz san.
ne iştir yahu.

tahsin61
04.09.2008, 13:52
bu haber dogrumu yanlismi simdi anlamadim ya....

bordo61
04.09.2008, 13:53
Aynı Haber Ts süper Transferler yapmışta var eger başlık bu olsaydı kimse fatihe bişe demezdi ama bir başlık adamı yerin dibine sokabiliyomuş

halil ibo
04.09.2008, 13:53

Unutulur gibi değil.Hani yenir yutulur lokma değil derler ya o türdendi maruz kaldığı tezahüratlar.
Unutanlara yazıklar olsun.Profesyonel dahi olsa...Herşey para değil.

.....
04.09.2008, 13:55
söylenen sözler, yani veriler üzerinden yorum getirmek yerine, bir değer oluşturup onun üzerinden oynamaya kalkma.
o dolmayı ben yemem.

fatih bu sözleri geçen sene etti mi??
etti.

bu sene de bunları etmesinde ne anormallik var o zaman?

buna cevap vereceğine "vay be bunu da gördük" tipinden ajitasyona girme...

ortada söylenen sözler var.
bunun üzerine yenisi neden söylenmemiş olsun demişim, gelmiş fatihin değerinden kıymetinden bahsediyorsun.
ne değeri ne kıymeti yahu... somut laflar üzerine konuşuyorum.
somut laflardan kaçıp soyut kahramanlıklar üzerinden ne elde edeceğini sanıyorsun ki??

fatihin gözümdeki değerini görmüşmüş.
önce orada yazanları bi oku.
neyi gördün neyi görmedin?

mehdi bekle, imparator ilan et, kusursuz san.
ne iştir yahu.

Sana dolma yedirmeye filan çalışmıyorum
Burda Fatih böyle bir sey söylemiş mi söylememiş mi yerine

Fatih böyle bir şey Söyler mi Söylemez mi tartışmasını yapmamız lazım ilk önce.

Ben Fatihin geçen senelerde yapmış olduğu açıklamaları dinlemedim ve bilmiyorum.

Haklı olabilirsin ya da haklısındır amenna.

Ama yani bu kadar küçültmeye yere vurmaya da gerek yok diye düşünüyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2008, 13:57
geçen sen o lafı eden bunu da eder.
yukarda ömer hocamın dediği lafları ettti fatih geçen sene.
"Paramı verirlerse Urfaspor'a bile giderim"..
neye cevaben verdi bu açıklamayı?
istanbula, fenere gider misin dediklerinde. çünkü rusyadan kaçmaya bahane arıyordu. denize düştü yılana sarılmaya cebelleşti.
şimdi o lafı eden bugün bu lafı niye etmesin.
hiç şaşırmam.

inşallah etmemiştir.

Emre7
04.09.2008, 13:57
fatih yapmaz diyorum etmez diyorum ama abi bir adam yapmayacaksa konuşmadıysa bu kadar yorum niye çıkıyor ortaya..her transfer dönemi niye ortaya atılıyor niye uğraşıp duruluyor. demek bir şey var diyorum.. yoksa açıklama geleceksede aklıma hep ateş olmayan yerden duman çıkmaz lafı geliyo

trab61
04.09.2008, 13:59
yazik gercekten kraldan beklemezdim boyle aciklamalar. ama insallah yanlistir yalandir. inanmak bile istemiyorum

.....
04.09.2008, 14:01
geçen sen o lafı eden bunu da eder.
yukarda ömer hocamın dediği lafları ettti fatih geçen sene.
"Paramı verirlerse Urfaspor'a bile giderim"..
neye cevaben verdi bu açıklamayı?
istanbula, fenere gider misin dediklerinde. çünkü rusyadan kaçmaya bahane arıyordu. denize düştü yılana sarılmaya cebelleşti.
şimdi o lafı eden bugün bu lafı niye etmesin.
hiç şaşırmam.

inşallah etmemiştir.

inş. ama yapmışsada üzülmem.

Trabzonspor küçük bir camia değildir.

Giden gitmiştir Gittiği gün bitmiştir :)

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2008, 14:03
inş. ama yapmışsada üzülmem.

Trabzonspor küçük bir camia değildir.

Giden gitmiştir Gittiği gün bitmiştir :)

orası başka.

bizim kızgınlığımızın sebebi fatih e duyduğumuz aşırı sevgi.
geçen sene aldı yarısını götürdü.

bu lafta gerçek çıkarsa benim gözümde kutup sıcaklığına iner.

hep çok başarılı bir hoca olarak dönmesini isterdim.
ama artık onu bile isterken tereddüt ediyorum.

Murat Aydın
04.09.2008, 14:04
hiç kimse trabzonspordan büyük değildir yolu açık olsun uzatılacak birşey yok

thejackalts
04.09.2008, 14:04
ya arkadaşlar fatih tekke trabzonumuzun yetiştirdiği avrupa standartları üstünde bir topçu. yaptığı açıklama bizim için üzücü olabilir ama ne yapsın bir düşünün. rusya ya gitmiş fatihten eser yok e değeri düşüyor. kolay basit bir takıma gidip kendini tekrardan ıspatlamaya çalışıyor. gitsin real madride yada new castle a yapmayın bizden gitti fatih. onu unutun. şimdi gökhan-umut zamanı. hem bugün fatihe laf söyleyenler yarın fatih bizde olsa hemen en önde fatihi görmeye giderler. bunun için birbirinizi kırmaya gerek yok. fatih çok büyük bir topcudur doğru ama TRABZONSPOR dan büyük değildir.

bordo61
04.09.2008, 14:09
İŞTE ART NİYETİN BELGESİ

Aynı haber Farklı kuruluşlar

TS Müthiş Transferler Yaptı
04 Eylül 2008 / 11:18
Fatih Tekke açıklama yaptı.

Türk Futbolu'nun yetiştirdiği en yetenekli golcüler arasında yer alan Fatih Tekke, şu sıralar futbol oynamak için can atıyor. Trabzonspor'dan rekor bir bonservis ücretiyle Zenit'e transfer olan tecrübeli futbolcu son dönemde yaşadığı sıkıntılarla ilgili çok ilginç açıklamalar yaptı.

Kendisini bomba gibi hissettiğini söyleyen Tekke “Hocam Dick Advocaat'ı artık anlamakta zorluk çekiyorum. Sakatlandığımda oynamıyordum fakat şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Yine de takımda yer bulamıyorum. Artık kasıt arıyorum. Kulübede adeta paslanıyorum. Oynayacağım bir takıma gitmek istiyorum. Türkiye'ye de dönebilirim” ifadesini kullandı.

Hem UEFA hem de Süper Kupa'yı yurt dışında kazanan tek Türk oyuncu olarak tarihe geçen golcü, Trabzonspor'u unutmasının mümkün olmadığını da sözlerine eklerken “Maçlarını hiç kaçırmıyorum. Müthiş transferler yapıldı. Zaten sezona çok iyi başladılar. Üst üste 1-2 maç daha kazanırlarsa şampiyonluğun en büyük adayı olurlar” diye konuştu. Fatih Tekke, Galatasaray'ın Milan Baros'la anlaşmasına bir türlü anlam veremediğini söylerken, “Şaşırdım. İtiraf etmeliyim beklentim vardı. Galatasaray'dan teklif gelmiş olsaydı kabul edebilirdim” dedi.

Başlığa dikkat...!
'Keşke Aslan beni alsaydı'

Yabancı bir takımla Avrupa Kupası kazanan tek Türk futbolcusu olarak tarihe geçen Fatih Tekke sonunda patladı: "Zenit’te paslanıyorum. Oynayacağım bir takıma gitmek istiyorum. Galatasaray’dan teklif bekledim ama..."

Türk Futbolu’nun yetiştirdiği en yetenekli golcüler arasında yer alan Fatih Tekke, su sıralar futbol oynamak için can atıyor. Trabzonspor’dan rekor bir bonservis ücretiyle Zenit’e transfer olan tecrübeli futbolcu son dönemde yaşadığı sıkıntılarla ilgili FANATİK’e çok ilginç açıklamalar yaptı. Kendisini bomba gibi hissettiğini söyleyen Tekke “Hocam Dick Advocaat’ı artık anlamakta zorluk çekiyorum. Sakatlandığımda oynamıyordum fakat şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Yine de takımda yer bulamıyorum. Artık kasıt arıyorum. Kulübede adeta paslanıyorum. Oynayacağım bir takıma gitmek istiyorum. Türkiye’ye de dönebilirim” ifadesini kullandı.

Hem UEFA hem de Süper Kupa’yı yurt dışında kazanan tek Türk oyuncu olarak tarihe geçen golcü, Trabzonspor’u unutmasının mümkün olmadığını da sözlerine eklerken “Maçlarını hiç kaçırmıyorum. Müthiş transferler yapıldı. Zaten sezona çok iyi başladılar. Üst üste 1-2 maç daha kazanırlarsa şampiyonluğun en büyük adayı olurlar” diye konuştu. Fatih Tekke, Galatasaray’ın Milan Baros’la anlaşmasına bir türlü anlam veremediğini söylerken, “Şaşırdım. İtiraf etmeliyim beklentim vardı. Galatasaray’dan teklif gelmiş olsaydı kabul edebilirdim” dedi.
Konu buraya İlk başlıkta yayınlansaydı şuanda fatih hakkında kötü konuşan çoğu kişi onu övüyor olacaktı

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2008, 14:11
“Şaşırdım. İtiraf etmeliyim beklentim vardı. Galatasaray'dan teklif gelmiş olsaydı kabul edebilirdim” dedi.

habu laf bana yeter.
başlığa ne yazdığının önemi yok.
aslan demiş kaplan demiş.
önemli olan ne demeye çalışmış.

Emirhan Ömeroğlu
04.09.2008, 14:11
“Şaşırdım. İtiraf etmeliyim beklentim vardı. Galatasaray'dan teklif gelmiş olsaydı kabul edebilirdim”

bu kelimeyi kullanmış mı ??? iş bitmiştir

thejackalts
04.09.2008, 14:12
İŞTE ART NİYETİN BELGESİ

Türk Futbolu'nun yetiştirdiği en yetenekli golcüler arasında yer alan Fatih Tekke, şu sıralar futbol oynamak için can atıyor. Trabzonspor'dan rekor bir bonservis ücretiyle Zenit'e transfer olan tecrübeli futbolcu son dönemde yaşadığı sıkıntılarla ilgili çok ilginç açıklamalar yaptı.

Kendisini bomba gibi hissettiğini söyleyen Tekke “Hocam Dick Advocaat'ı artık anlamakta zorluk çekiyorum. Sakatlandığımda oynamıyordum fakat şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Yine de takımda yer bulamıyorum. Artık kasıt arıyorum. Kulübede adeta paslanıyorum. Oynayacağım bir takıma gitmek istiyorum. Türkiye'ye de dönebilirim” ifadesini kullandı.

Hem UEFA hem de Süper Kupa'yı yurt dışında kazanan tek Türk oyuncu olarak tarihe geçen golcü, Trabzonspor'u unutmasının mümkün olmadığını da sözlerine eklerken “Maçlarını hiç kaçırmıyorum. Müthiş transferler yapıldı. Zaten sezona çok iyi başladılar. Üst üste 1-2 maç daha kazanırlarsa şampiyonluğun en büyük adayı olurlar” diye konuştu. Fatih Tekke, Galatasaray'ın Milan Baros'la anlaşmasına bir türlü anlam veremediğini söylerken, “Şaşırdım. İtiraf etmeliyim beklentim vardı. Galatasaray'dan teklif gelmiş olsaydı kabul edebilirdim” dedi.

Başlığa dikkat...!

Hem UEFA hem de Süper Kupa’yı yurt dışında kazanan tek Türk oyuncu olarak tarihe geçen golcü, Trabzonspor’u unutmasının mümkün olmadığını da sözlerine eklerken “Maçlarını hiç kaçırmıyorum. Müthiş transferler yapıldı. Zaten sezona çok iyi başladılar. Üst üste 1-2 maç daha kazanırlarsa şampiyonluğun en büyük adayı olurlar” diye konuştu. Fatih Tekke, Galatasaray’ın Milan Baros’la anlaşmasına bir türlü anlam veremediğini söylerken, “Şaşırdım. İtiraf etmeliyim beklentim vardı. Galatasaray’dan teklif gelmiş olsaydı kabul edebilirdim” dedi.
Konu buraya İlk başlıkta yayınlansaydı şuanda fatih hakkında kötü konuşan çoğu kişi onu övüyor olacaktı

valla millet bu sözlere gıçık oldu herhalde.

vaslat
04.09.2008, 14:13
Türkiye'nin en gözde oyuncusuyken Trabzonspor'u seçen ve o şehirde 9 yıl yaşayan, her sezon İstanbul takımlarının transfer etmek için akıl almaz yollar denemesine rağmen Trabzon'dan ayrılmayan birine söylenecek söz mü bu sizce? Zaman zaman sorunlar yaşadım, ayrılmak istediğim de oldu Trabzon'dan, ama her seferinde bir şey beni Trabzon'da tuttu. Trabzonsporluluk daha nasıl olur? Maddi ve manevi her tür baskıya rağmen bu şehirde kalmak Trabzosnporluluk değilse, başka ne diyebilirim ki?
Ünal Karaman
Galatasaray’ın Milan Baros’la anlaşmasına bir türlü anlam veremediğini söylerken, “Şaşırdım. İtiraf etmeliyim beklentim vardı. Galatasaray’dan teklif gelmiş olsaydı kabul edebilirdim” dedi.
Fatih Tekke
Ben yinede Fatihin böyle bişey dediğine inanmıyorum ya da inanmak istemiyorum.

Kaya
04.09.2008, 14:15
2 haberde de aşağıdaki cümle yer alıyor...

O yüzden başlıklar farklı olsa bile içerik çelişmiyor.

“Şaşırdım. İtiraf etmeliyim beklentim vardı. Galatasaray’dan teklif gelmiş olsaydı kabul edebilirdim” dedi.

bordo61
İŞTE ART NİYETİN BELGESİ

Başlığa dikkat...!

Çoğu dedim zati hepsi demedim bende buna bozuldum ama çoğu kişi sadece başlığa baktı
“Şaşırdım. İtiraf etmeliyim beklentim vardı. Galatasaray’dan teklif gelmiş olsaydı kabul edebilirdim” dedi.

Emre Bekar
söyledikleriyle,kendini küçültmüş bence.

Erbay
“Maçlarını hiç kaçırmıyorum. Müthiş transferler yapıldı. Zaten sezona çok iyi başladılar. Üst üste 1-2 maç daha kazanırlarsa şampiyonluğun en büyük adayı olurlar”

Bana da en çok burası koydu. Sanki Finlandiya ligindeki bir takımdan bahsediyor. "-ler,-lar" falan.:(

bordo61
04.09.2008, 14:17
2 haberde de aşağıdaki cümle yer alıyor...

O yüzden başlıklar farklı olsa bile içerik çelişmiyor.

Çoğu dedim zati hepsi demedim bende buna bozuldum ama çoğu kişi sadece başlığa baktı

only ts
04.09.2008, 14:18

işin içinde milyon dolarcıklar varsa fb ye bile gider ;)

Kaya
04.09.2008, 14:20
Bu konuda Elif'in tutumu belirleyici... Tam bir Tekke fanatiği olarak olumsuz bir düşünceye kapılırsa haber doğru... :)

Beklemedeyiz... :)

fetih aydın
04.09.2008, 14:21
“Maçlarını hiç kaçırmıyorum. Müthiş transferler yapıldı. Zaten sezona çok iyi başladılar. Üst üste 1-2 maç daha kazanırlarsa şampiyonluğun en büyük adayı olurlar”

Bana da en çok burası koydu. Sanki Finlandiya ligindeki bir takımdan bahsediyor. "-ler,-lar" falan.:(
Sen oradamısın daha..!!:cool:

ilteriş
04.09.2008, 14:29
denize düşen yılana sarılırmış.

Cafer Bulur
04.09.2008, 14:29
fatih in böyle bir aciklama yaptigina inanasim gelmiyor.
eger yaptiysa fatih hakkindaki düsüncelerim cok degisik bir durum alacaktir.
ben bu aciklamayi trabzonspor hakkinda yaptigini zannettim.
ben her zaman ezik taraftarlara karsi gökdeniz,fatih gibi degerlerimizin asla onlarda oynamayacagina vurgu yaparken fatih tekke bunlari söylüyorsa bosuna ugras veriyoruz demektir.
böyle bir durumda fatihin gözümdeki degeri iyice düsecektir.

Çetin
04.09.2008, 14:31
bize zamanında çok katkı yaptı teşekkürler kendisine ama öyle büyük Trabzonspor'lu olmaığını zaten biliyorduk sanırım değil mi?

Emirhan Ömeroğlu
haklısın biz diğer takımlara karşı çıkardığımız yıldızlarımıza sığınalım ama yıldızlarımız onları tercih etsin ilginçtir bu istanbul sevigisi

Sacit

bazen Fatih Tekke'yi bende anlamıyorum...
izlanda ligi ile karıştırdı burayı galiba..
maçlarını derken!!!.. :confused:

Hüseyin Çümen
Trabzondan ayrılmadan hemen önce Ntv de yaptığı açıklamalar vardı ben gitmek istiyorum muhakkak gidecem diye ve ardından gitmişti ozaman kimse inanmamıştı böyle bişey söylediğine şimdi de inanmıyor bazıları söylediklerine ama malesef ben 2. kez şok yemiş durumdayım
Fatih Tekke bence çok dengesiz bi açıklama yapmış böyle bi konuşmaya gerek yoktu
kendini küçük düşürmüş beni neden almıyorlar diye
Ve kendisine hayran olan bizleri hayal kırıklığına uğrattı
İnşallah alır seni o cincon ne diyelim herşey gönlünce olsun
ler lar diye bahsettiği takım Trabzonspor ve o takımın senin üstünde çok emeği var Fatih tekke ve o taraftar seni çok seviyor(du)

erol_izm
04.09.2008, 14:32
Bu cümleyi cidden söylemişse kariyerine yazık etmiş. Bir insan ancak bu kadar kendini 'ezik' gösterebilirdi. Geçmişine bak kariyerine bak. Kendisine yazık etmiş.Yukarıdaki görüşe katılıyorum. Fatih Tekke bu cümleyi yalanlamadığı sürece -habere yalan haber diyemeyiz.

_ERHaN_
04.09.2008, 14:36
Adam artık oynayamamaktan o kadar sıkılmış ki galatasarayın teklifini bile kabul edermiş yani

Adem Erdoğan
04.09.2008, 14:36
bize zamanında çok katkı yaptı teşekkürler kendisine ama öyle büyük Trabzonspor'lu olmaığını zaten biliyorduk sanırım değil mi?

Nerden biliyorduk?
Trabzonsporluluğun büyüğü küçüğü nasıl olur?

uzungöllü
04.09.2008, 14:37
fatih transferinin trabzondaki olaylarla alakasi yok ya arkadas ne olaymis hayret birsey ya fatihi trabzonda bulan adam istanbuldami bulamicakmis ordami tehdit olusturmicakmis birakin bu ayaklari allah askina ya :D

madem öyle diyorsun kardeşim türkiye de fatih in başına gelen bu olayın benzeri hangi futbolcuya hangi ilde yapıldı...

bu benim kendi fikrim... ben iyi gün dostu değilim... hangi takıma giderse gitsin en büyük fanatiği ve hayranıyım onun... her yönüyle harika topçu...

FATİH SULTAN TEKKE ıs the best, ignore the rest....

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2008, 14:41
madem öyle diyorsun kardeşim türkiye de fatih in başına gelen bu olayın benzeri hangi futbolcuya hangi ilde yapıldı...

bu benim kendi fikrim... ben iyi gün dostu değilim... hangi takıma giderse gitsin en büyük fanatiği ve hayranıyım onun... her yönüyle harika topçu...

şimdi bu konuyu açalım mı tekrar?
gökdenizin bulaştığı işe bulaşırsan başın belaya girer. fatih de koruyucu melek rolünde işe bulaştı.
kabahat ne şehirde ne başka nanede.
o işe bulaşırsan çamur bi şekilde gelir üzerine sıçrar.
maruz kaldıkları şeyler kendi kabahatleri.
ne ekersen onu biçersin.

iyi gün dostu?
ne demek bu?
iyi topçu olmak demek zırvaladığında adamın arkasında durmak demek değildir.
burada fatih kötü topçu diyen olmadı.

Cem Zırıh
04.09.2008, 14:41

fatih suan kotu gundemi yada birisimi dislamis onuda gs ye gitsem dedi kendisi tercih etti gs yi

FURDUNA
04.09.2008, 14:45
fatih TEKKE ÇOK AYIP ETTİ SEN BÜYÜK FUTBOLCUSUN BÖYLE BİR AÇIKLAMA SANA YAKIŞMADI ?CİNCONLU TARAFTARLARIN SANA YAPTIKLARINI UNUTTUNMU FATİH TEKKE

Cafer Bulur
04.09.2008, 14:47
fatih tekkeyi fatih tekke yapan trabzonspordu.
kendisi altay ve g.antepte oynadiktan sonra trabzonsporun kiymetini anladigini söylüyordu.
ama görünen o ki ne yazikki trabzonsporun kiymetini anlayamamis.
ben fatih tekke yi cok iyi bir trabzonsporlu bilirdim.ama aciklamalari asla bu terime uymuyor.
ne diyelim,kendisi bilir...

worldmaster
04.09.2008, 14:50
yoksa para herşeyi unutturuyor mu. .
Tekke nin para için ayrıldığını düşünmeniz çok yüzeysel kaçtı.Aracınızın bombalandığı ortamda,silahla tehditlerin yağdırıldığı bi ortamda hangi insan evladı durabilir sorarım size.Ne kadar balık hafızalı bir millet olduğumuz yine ortaya çıktı.5 dakikada adamı infaz ettiniz ya helal olsun.Yüce Trabzonspor taraftarı!!!

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2008, 14:52
Tekke nin para için ayrıldığını düşünmeniz çok yüzeysel kaçtı.Aracınızın bombalandığı ortamda,silahla tehditlerin yağdırıldığı bi ortamda hangi insan evladı durabilir sorarım size.Ne kadar balık hafızalı bir millet olduğumuz yine ortaya çıktı.5 dakikada adamı infaz ettiniz ya helal olsun.Yüce Trabzonspor taraftarı!!!

infaz sebebi ile bahsettiklerinin alakası yok.
bahsettiklerini hiçbiri iki yıldır yaptığı zırva açıklamaların sebebi değil.
olamaz da.

hafızaya falan senin ihtiyacın var.
iki yıldır demeçleri alt alta koyduğumuzda bizim gözümüzde oluşturduğumuz fatih ten eser kalmadığı çok açık.

yüce worlmaster..!!