PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke: "Keşke Beni Alsalardı..."

Sayfa : 1 [2]

worldmaster
04.09.2008, 14:52
Ha unutmadan,Tekke hakkında geçen 2 senede ne haberler ne röportajlar okuduk.Hepsi asparaga çıktı.Bence acele etmeyin yargılamak için,sonra baaak ben demiştim deyip kıvırmayalım bide...

Emirhan Ömeroğlu
04.09.2008, 14:53
Tekke nin para için ayrıldığını düşünmeniz çok yüzeysel kaçtı.Aracınızın bombalandığı ortamda,silahla tehditlerin yağdırıldığı bi ortamda hangi insan evladı durabilir sorarım size.Ne kadar balık hafızalı bir millet olduğumuz yine ortaya çıktı.5 dakikada adamı infaz ettiniz ya helal olsun.Yüce Trabzonspor taraftarı!!!

öle oldu için istanbul takımlarını tercih edebilir yani ??

Mehmet Fatih Yavuz
Ha unutmadan,Tekke hakkında geçen 2 senede ne haberler ne röportajlar okuduk.Hepsi asparaga çıktı.Bence acele etmeyin yargılamak için,sonra baaak ben demiştim deyip kıvırmayalım bide...

ben geçen sene beyanatları kendi ağzından dinledim.
asparagas falan değildi.

NuDGeRR
yapmayın arkadaslar Fatih gibi bi oyuncu kendisine 90 dakika küfür eden bi taraftarın takıma gitmek isteyemez. hiç inandırıcı gelmedi bana

worldmaster
04.09.2008, 14:54
infaz sebebi ile bahsettiklerinin alakası yok.
bahsettiklerini hiçbiri iki yıldır yaptığı zırva açıklamaların sebebi değil.
olamaz da.

hafızaya falan senin ihtiyacın var.
iki yıldır demeçleri alt alta koyduğumuzda bizim gözümüzde oluşturduğumuz fatih ten eser kalmadığı çok açık.

yüce worlmaster..!!

Gocunma sebebiniz nedir anlayamdım.Ben tek bir kişinin yüceliğinden bahsetmiştim oysa.Neyse Tekkeyi bunca yıl tanıyamadınız ise benim çok fazla yapacak bişeyim yok.Bunlar benim şahsi fikirlerim ve eleştirilerim.Olayı hemen kin ve nefret güderek kişiselleştirmenin manası yok...

Kaya
04.09.2008, 14:55
Tekke nin para için ayrıldığını düşünmeniz çok yüzeysel kaçtı.Aracınızın bombalandığı ortamda,silahla tehditlerin yağdırıldığı bi ortamda hangi insan evladı durabilir sorarım size.Ne kadar balık hafızalı bir millet olduğumuz yine ortaya çıktı.5 dakikada adamı infaz ettiniz ya helal olsun.Yüce Trabzonspor taraftarı!!!

Maaşalah koca bir şehri bir futbolcu yüzünden nasıl da tümüyle karaladın...

Tekke'nin taraftarlarca 5 dakikada infaz edildiğini düşünen sen; 1 ileti ile koca Trabzon kentini yerle bir ettin...

Olayın üstünden yıllar geçmiş; Fatih için hala şu gerekçeleri saymak artık yersiz... Gökdeniz ki olayın başı oydu; daha yeni ayrıldı Trabzon'dan...

;)

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2008, 14:56
Gocunma sebebiniz nedir anlayamdım.Ben tek bir kişinin yüceliğinden bahsetmiştim oysa.Neyse Tekkeyi bunca yıl tanıyamadınız ise benim çok fazla yapacak bişeyim yok.Bunlar benim şahsi fikirlerim ve eleştirilerim.Olayı hemen kin ve nefret güderek kişiselleştirmenin manası yok...

gocunacak birşey yok.
fatih i tanıyacak birşey de yok.
tv de alenen söylediklerinden sonra bu açıklamaya şaşıranın aklına şaşarım..

worldmaster
04.09.2008, 14:56

Tekke'nin taraftarlarca 5 dakikada infaz edildiğini düşünen sen; 1 ileti ile koca Trabzon kentini yerle bir ettin...

Olayın üstünden yıllar geçmiş; Fatih için hala şu gerekçeleri saymak artık yersiz... Gökdeniz ki olayın başı oydu; daha yeni ayrıldı Trabzon'dan...

;)
Lütfen cümlelerimi dikkatle okuyunuz.Keza hiçbir cümlemde Trabzon şehri özelinde bir eleştiri beyan etmedim.''Trabzonspor taraftarı'' ibaresi gayet açık sanırım.

Selman
04.09.2008, 14:57
O ne be oku oku bitmiyor.Adamı resmen asmışız.Bence Fatih Tekke bu cümleyi söylemez, mutlaka çarpıtma vardır.Dünya da gittiği takımda oynayamayan ne ilk ne de son futbolcu Fatih Tekke.Benzer bir açıklama hiçbir futbolcunun ağzından duydunuz mu?Kendini yamamaya çalışan ilk futbolcu olamaz benim gözümde.

worldmaster
04.09.2008, 14:58
gocunacak birşey yok.
fatih i tanıyacak birşey de yok.
tv de alenen söylediklerinden sonra bu açıklamaya şaşıranın aklına şaşarım..
Sen şaşamaya devam ededur.Ha zahmet olmazsa herhangi bi video varsa elinde link atta ben de izlyeyim bi.Bakalım ne demiş ,öğrenelim...

Cafer Bulur
04.09.2008, 14:59

;)
sunu eklemek istiyorum,fatih tekke trabzonda oynarken su andaki halinden daha mutluydu bence.
keza gökdenizin de trabzon kentiyle bir sorunu yoktu.
bu futbolcularin gitmesine gerekce olarak hep trabzon kenti gösterildi ama dogru degildi bence.
bu futbolcularin gitmek istemesinin sebebi kendilerine yeni bir heyecan aramalariydi.
her futbolcunun yapmak isteyecegi sey gibi...

Zafer BİLGİN
04.09.2008, 15:00
ARKADAŞIM KİMSE FATİH NİYE ZENİTE GİTTİ DEMİYOR.

gs YE NİYE GİDİYOR DİYOR

Mehmet Fatih Yavuz
Sen şaşamaya devam ededur.Ha zahmet olmazsa herhangi bi video varsa elinde link atta ben de izlyeyim bi.Bakalım ne demiş ,öğrenelim...

1 yıl önceki tv haberlerinin linkini mi arayıp bulacağım şimdi.
o kadar fatih fanatiği isen geçen yıl kendine sorulduğunda söylediklerini hatırlarsın.
istanbula gider misin, tr ye dönecek misin falan fıstık feşmekan.

özet.
parayı urfaspor bile versin giderim.

sonuç.
gözünüzde abuk sabuk değerler yaratmayın.
hayal kırıklığı yapar.

Adem Erdoğan
Karaktermetreler kaçı gösteriyor? :rolleyes:

bkandil
04.09.2008, 15:02
Arkadaşlar kendi isteği ile gidenin ardından ağıt yakmak yerine kendi isteği ile gelene destek olalım.
Şu an ne Fatih ne de Gökdeniz'in Trabzonspor'un başarısı için (dua etmek dışında) yapacağı bir şey yoktur. Başarıyı yakalayacak olan mevcut kadro'dur.
Bu arada kesinlikle balık hafızalı değiliz yıllar önce giden oyuncularımızı bu kadar hatırlayıp, bu kadar sahiplendiğimize göre "balık hafızalı" tabiri yanlış oluyor.

worldmaster
04.09.2008, 15:03
1 yıl önceki tv haberlerinin linkini mi arayıp bulacağım şimdi.
o kadar fatih fanatiği isen geçen yıl kendine sorulduğunda söylediklerini hatırlarsın.
istanbula gider misin, tr ye dönecek misin falan fıstık feşmekan.

özet.
parayı urfaspor bile versin giderim.

sonuç.
gözünüzde abuk sabuk değerler yaratmayın.
hayal kırıklığı yapar.

Seni olaylara bakışın ve önyargılarınla başbaşa bırakıyorum.Çünkü burda sana cevap yetiştirme yarışına giremem.Nokta!!!

worldmaster
04.09.2008, 15:05
ARKADAŞIM KİMSE FATİH NİYE ZENİTE GİTTİ DEMİYOR.

gs YE NİYE GİDİYOR DİYOR

Ben bu mesajı'' Fatih para için mi ayrıldı'' sözüne karşılık yazmıştım.Dikkatli okursanız

Anıl C
04.09.2008, 15:05
arkadaslar tartışmaya bile gerek yok
hiçbir kişi Trabzonspor değerlerinin üzerinde değildir.
Artık bu kişiler geçmişte kalmış ve Trabzonsporda misyonunu tamamlamıştır.
İstediği beyannatı versin
biz önümüze bakalım
lütfen...

bkandil
04.09.2008, 15:06
Kendisi nerede oynamak ister bilmiyorum ama Arshavin'i bize transfer ettirsin. İşte o zaman Fatih'e kimse bişey diyemez...

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2008, 15:06
Seni olaylara bakışın ve önyargılarınla başbaşa bırakıyorum.Çünkü burda sana cevap yetiştirme yarışına giremem.Nokta!!!

ön yargı ??
kimde daha fazla.:D

iki taraflı olabilir.
körü körüne karşı çıkmak, bi de körü körüne savunmak.

dikkat et de her olayı, fatih ya da bi başkası, kişilerin lehine yorumlamak için çabalama.
neyse o.

ben nokta değil üç nokta koyayım...

poetricus
04.09.2008, 15:08
Parayı urfaspor bile versin giderim.

Bir şeyi açıklığa kavuşturalım:
O söz Fatih'e değil, Serdar Bali'ye ait. [En azından medya öyle diyor ve bir yalanlama gelmedi.]

Fatih Tekke'ye atfedilen ifadeler doğruysa arada zihniyet olarak pek fark yok.

eminbayram
04.09.2008, 15:09
benim gözümde yaşayan efsanedir..faal futbolcu olmasına rağmen onu doyasıya izleyememek içimi acıtıyor..böyle bir demeç vereceğini sanmıyorum.yada öyle olmasını umuyorum..bırakın gs yi hocası hakkında neler söylemiş..ayrıca samiyende Fatih'e yapılan çirkin tezahüratlardan sonra gs nefret ligimde zirveye oturmuştur..onu gs forması altında düşünmek bile istemiyorum..üstelik kulaklarımla duyduğum Türkiye'de Trabzonspor'dan başka takımda oynama lafından sonra..

İdris Toksoy
04.09.2008, 15:09
Kendisi nerede oynamak ister bilmiyorum ama Arshavin'i bize transfer ettirsin. İşte o zaman Fatih'e kimse bişey diyemez...

kedi can derdinde,kasap et derdinde :)

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2008, 15:10
Bir şeyi açıklığa kavuşturalım:
O söz Fatih'e değil, Serdar Bali'ye ait. [En azından medya öyle diyor ve bir yalanlama gelmedi.]

Fatih Tekke'ye atfedilen ifadeler doğruysa arada zihniyet olarak pek fark yok.

biliyorum hocam. dedi demedim.
özetl olarak dedim. mealen yani.

fatihin söyledikleri şu minvaldeydi..
benim bnservisim yüksek. trabzon beni alamaz.
türkiyeye dönmek istiyorum.
bonservisimi ödeyen kim olursa olsun giderim.
fenermiş bilmem kimmiş farketmez.

bunlar geçen senekiler.
urfa lafını etmedi tabi:D

bkandil
04.09.2008, 15:12
kedi can derdinde,kasap et derdinde :)

Ne yapalım, başka takımda oynayan bir futbolcudan sahadaki Trabzonspor'a bir fayda yok. En faydalı futbolcu sahada oynayan futbolcu :D

Ayrıca bildiğim koyun can derdindeydi ama senin için kedi olsun... :D

coolank
04.09.2008, 15:16
Öyle bir noktaya gelmiş ki topic Fatih bunu söyledi mi söylemedi mi ?

Fatih istediği takıma gidip oynayabilir bu kadar dogal bir şey yok ... Bırakın artık oraya gider buraya gitmez tartışmalarını ...Her yere gider ve adamın hakkı da ... Çok istiyorsan verirsin parayı alırsın bu kadar basit ....

Ben Fb nin yerinde olsaydım gider Fatihi alırdım .. Ne guizası vs vs vs ...Gerçi iyi ki de almadılar ...

Lütfen şu FATİH Trabzondan başka yerde oynamaz saçmalıgını bırakınız ... Versinler parayı yani bonservisi bakın her yerde nasıl oynar .. ... fb bjk gs hiç fark etmez ...Ki bu Fatihin de en dogal hakkı ...

Sen o veya bu sebepden adamı sat veya kendi gitmek istesin her neyse ... Ondan sonra de ki vay efendim sen Trabzondan başka yerde oynama .. Olur başka ne yapsın ?????

Fatihe kimse öyle 6 Milyon Euro falan vermez ... Ruslar hayal görüyor ...Fatihe maksimum 2 hadi taş çatlasın 3 milyon veren ya çıkar ya çıkmaz ....Fatih 77 dogumludur ...Bu sene de bitti düşünün 32 yaşında idman sevmeyen adama kimse o paraları vermez...

Merak etmeyin Fatih gene Trabzona dönecek ...Ama devre arasında ama gelecek sezonun ilk transferi olarak ...Sözleşmesi 2010 da bitecek Ruslar seneye para kazanmak ister

bkandil
04.09.2008, 15:18

Fatih istediği takıma gidip oynayabilir bu kadar dogal bir şey yok ... Bırakın artık oraya gider buraya gitmez tartışmalarını ...Her yere gider ve adamın hakkı da ... Çok istiyorsan verirsin parayı alırsın bu kadar basit ....

Ben Fb nin yerinde olsaydım gider Fatihi alırdım .. Ne guizası vs vs vs ...Gerçi iyi ki de almadılar ...

Lütfen şu FATİH Trabzondan başka yerde oynamaz saçmalıgını bırakınız ... Versinler parayı yani bonservisi bakın her yerde nasıl oynar .. ... fb bjk gs hiç fark etmez ...Ki bu Fatihin de en dogal hakkı ...

Sen o veya bu sebepden adamı sat veya kendi gitmek istesin her neyse ... Ondan sonra de ki vay efendim sen Trabzondan başka yerde oynama .. Olur başka ne yapsın ?????

Fatihe kimse öyle 6 Milyon Euro falan vermez ... Ruslar hayal görüyor ...Fatihe maksimum 2 hadi taş çatlasın 3 milyon veren ya çıkar ya çıkmaz ....Fatih 77 dogumludur ...Bu sene de bitti düşünün 32 yaşında idman sevmeyen adama kimse o paraları vermez...

Merak etmeyin Fatih gene Trabzona dönecek ...Ama devre arasında ama gelecek sezonun ilk transferi olarak ...Sözleşmesi 2010 da bitecek Ruslar seneye para kazanmak ister

Olay budur...

Adem Erdoğan
04.09.2008, 15:18

:alkış::alkış:

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2008, 15:19
hau lafı etti ise vallahi de billahi de istemem trabzona gelmesini.
yolu açık olsun istanbula gitsin.

Tolpaş61
04.09.2008, 15:24
beter olsun.ne vardı trabzonsporda.onlara rahat batmıştı.rusyada oynasınlar şimdi.hangi takıma giderse gitsin.umrumda değil.iyice kendini ayağa düşürdü.

Gürkan
04.09.2008, 15:29
Başlık Dünyadan futbol Bölümüne Taşınmıştır.

Muhammed KOÇ
04.09.2008, 15:32
fatih sonuçta profesyönel bir futbolcu.aynı yazıda trabzonsporu asla unutamayacağını ve ankara maçının kaç kaç bittiğini sorduğunu trabzon maçlarını kaçırmadığını yazıyor.oraları görmezden gelerek yazmayın.rusyada mursuz başka takıma gitmek istemesi çok normal..

Gökhan ÖZDEMİR
04.09.2008, 15:34
Gider tabi istediği yere.Kayseri'den Gökhan,Bursa'dan Egemen nasıl bize geldiyse.Fatih'te galatasaraya gider.Onların en sevdiği futbolcular bize geldi bizimde en sevdiğimiz futbolcu başşkasına gider.Evet insan kabullenemiyo ama.Napalaım
Gelene canımız feda gidenede elveda

Harun-61
04.09.2008, 15:41
Fatih'e, Ali Sami Yen'de onca küfürler edildikten sonra bu haber'e kesinlikle inanmam !

herkesin haysiyeti, gururu ve serefi var. Fatih bunu söylememistir !!!

.

BALKAN 06
04.09.2008, 16:10

bende aşağı yukarı aynını düşünüyorum
geri döneceğini tahmin ediyorum ama o bahsettiğiniz yaş ve son çare olarak menfaat için Trabzona döneceği için hiç gereği yok inşallah gelmez.

CaMoKaEnEs
04.09.2008, 16:15
valal ben pek inanmadım ama yapmıssada ayıp etmiş

Manu61
04.09.2008, 17:53
İnanasım gelmiyor ama tekrar tekrar okuyunca Fatih'e hak veriyorum..İstanbul takımlarından birisinede gidebilir gayet normal.Ama Türkiye'ye dönecekse eğer Trabzonsporu tercih etmeli..

krdnz
04.09.2008, 19:11
Onun yerinde kim olsa aynı şeyleri söyler.Şehre,takıma bir türlü alışamamış ne yapsın..

Oruç
04.09.2008, 21:21
En sonda söyleyeceğimi en başından söylemek istiyorum ki bu haberin %99'u "palavra"dır. Yani "teklif bekliyordum..." falan filan... Bizim ülkede birinin söylediği sanılan bir kelime yüzünden ne adamlar yok yere silindi bu her alanda görülmüş birşeydir. Yalnızca futbolla sınırlı değildir. Bazı arkadaşlar taraftarları tarafından kendisine küfür edilen bir takıma nasıl gideceğini sorgulamışlar. Yıllardır Fatih'i tanırım O'nun hakkında az çok bişeyler bilirim, Trabzonspor ile Diyarbakır'a gelişinde O'nunla da konuşmuşumdur. Şunu söylim ki Fatih Tekke geçmişte söylenip de bugün hatırlatılanları ört-bas edip de bahsi geçen takıma gidecek kadar KARAKTERSİZ değildir. Şahsi fikrimdir bu katılıp katılmamak mecburi değil. Afedersiniz ama Fatih en az bizler kadar akıllıdır. Geçmişe sünger çekip de o adi takıma gitmez. Bunu kendine yediremez. Empati yapmanızı istiyorum birazcık. Siz olsaydınız size sahada 90 dk. söven bir takımın taraftarı için top koştururmusunuz ? Fatih'in paraya mı ihtiyacı var ? Hayır. Tamam Zenit'te yedek kaldığı doğrudur. Lakin Fatih "Türkiye'ye dönersem oynayacağım tek takım Trabzonspor" olur da demiştir. Hem de defalarca. Fatih bu sözleri kendisine yedirecek kadar "basit" biri değildir bence. Unutmayın senelerdir adı geçen gazeteler Fatih'e Fener forması giydirdi. Ne oldu peki ? Yakın zamanda daha 1-2 ay önce "Beşiktaş Fatih Tekke ile el sıkıştı" diye haberler çıktı. Ne oldu ? Bunların cevabını verecek birisi varsa buyursun dinlemeye hazırım.

otuken55
04.09.2008, 21:51
ister doğru ister yanlış fatih hepimizi trabzonsporluluğuyla döver bunu bilir bunu söylerim
ben kendimi bildim bileli mahalle maçlarında topu ayağıma aldığımda fatih nidaları yükseltirdim
bana trabzonsporu o sevdirdi
adamı istemediği bir klube sat yedek düşsün hem alma başka yerde de oynamasın basşa isteği olan var mı?
ayıp yahu ayıp

pReN@_61
04.09.2008, 22:52
Yolun açık olsun kaptan..

Kaan
05.09.2008, 03:24
Arkadaşlar hemen inanmayın bu tür haberlere...

Fatih Tekke kaç defa dedi : "Türkiye'de Trabzonspor'dan başka takımdan oynamam." diye...

İnanmıyorum bende...

Fatih'e güveniyorum... :) ;)

Benim bildiğim Fatih ; Böyle bir şey yapmaz... :)

Samet Türkmen
05.09.2008, 13:56
Yalan haber.

lazrail8989
05.09.2008, 14:02
hiç ama hiç inanmadım bu habere yalannnnnnnnnnnn

alper*
05.09.2008, 14:16
Fatih Tekke, Galatasaray’ın Milan Baros’la anlaşmasına bir türlü anlam veremediğini söylerken, “Şaşırdım. İtiraf etmeliyim beklentim vardı. Galatasaray’dan teklif gelmiş olsaydı kabul edebilirdim” dedi.

senden böyle bir şeyi beklerim,hiç şaşırmadım.

seyyah61
05.09.2008, 14:21
Ilk önce sunu belirteyim.
Haber degil bu röportaj.
Yani yalan olma ihtimali yok, sadece carpitilmis olabilir.
Gs'nin transferlerini sormuslardir.
O da Baros haric iyi transferler demistir.
Yanina da Türkiye'de oynamak istiyorum ama hic bir takimdan transfer teklifi almadim lafini ekleyince.
Aha da oldu sana Baros'u alacaklarina keske beni alsaydilar.

Fatih Türkiye'de baska takimlarda oynayabilir.
Hic gocunmam, sonucta onun da hakki düzenli sekilde forma giymek.
Biz istesek ama buna ragmen baska bir takimi secse ayri sey ama.

Tekrar röportaja dönersek, ortada bir carpitma var mi yok mu tam olarak bir sey söyleyemem.
Ama Türkiye'de baska takimda oynarsa degil, bu laflari gercekten söylemisse büyük ayip etmistir Fatih Tekke.
Daha önce ne söyledigini geciyorum.
Burda kullanilan "Keske gs beni alsaydi" lafi Fatih Tekke gibi kendini kanitlamis, Milli olmus ve artik dünyada taninan bir futbolcuya kesinlikle yakismayacak bir sözdür.
Herhangi bir Anadolu takiminin oyuncusu gibi konusmus eger bu laflar gercekse ve kendine de yazik etmistir.

Kalkinmali
05.09.2008, 15:00
fatih tekke, galatasaray deplasmanin'da anasina sulalesine kufur eden gs'ya neler demis?.. enterasan! :D

İdris Toksoy
05.09.2008, 15:03
hala aynı muhabbet devam mı ediyo ya.sonlandıralım derim bu muhabbeti ben.

Emre B.
05.09.2008, 16:04
İstabula gitsinde o da rahatlasın bizde.

Gökhan ÖZDEMİR
05.09.2008, 16:18
Bu adamın ne yapmak istediğini anlamadım.Şİmdide Trabzonspor'a gelcekmiş diyorlar.

Öztürk Adem
05.09.2008, 16:32
Bılmıyorum ama ınanın kı onu cok sevıyorum hele gıderken ben Turkıyede Trabzonspor formasından baska forma gıymem lafı benı cok sevındırmıstı.
Ama sımdı eger bole bır sey demısse tukurdugunu yalamıstır bence

otuken55
05.09.2008, 16:49
tepenizde taşıdığınız adamın sallayın bakalım arkasından ne kadar devam edecek

Burçak
05.09.2008, 17:53
lafları müthiş derecede çarpıtan fanatik gazetesi ve türevlerinin haberlerine itimatım yok.

AYYILDIZ
06.09.2008, 02:56
Bu Trabzon'da oynamak isterim

"Başkan Sadri Şener, Trabzonspor'un adeta kaderini değiştirdi. Şehirde müthiş bir şampiyonluk havası var. Avni Aker Stadı, Avrupai bir görünüm kazanmış. Takım çok kaliteli. Bu sezonki Trabzonspor'da oynamayı çok isterim. Türkiye'de her zaman ilk tercihim Trabzonspor olur. Teklif gelirse geri dönerim."

Tek yol Trabzon

"Başkan Şener kulübün kaderini değiştirdi. Bu Trabzonspor'da forma giymeyi çok isterim. Teklif gelirse seve seve dönerim".

Trabzonsporlu taraftarların unutamadığı isim Fatih Tekke, FOTOMAÇ'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Tam olarak iyileşmesine rağmen Zenit'te yedek kulübesinde oturan milli oyuncu, Türkiye'ye dönerse oynayacağı tek kulübün Trabzonspor olacağını belirterek, "Zaten futbolu da mutlaka bordo-mavili renkler altında bırakacağım" dedi.

Camia kenetlendi
Tekke, başkan Sadri Şener'in Trabzonspor'un kaderini adeta yeniden çizdiğini ifade ederek, "Camia tam anlamıyla şampiyonluk için kenetlendi. Şehirde ve taraftarlarda müthiş bir heyecan var. Avni Aker Stadı, Avrupai görünüşüyle futbol mabedi oldu. Takımın kalitesini ise söylemeye bile gerek yok" diye konuştu.

Sanki gün sayıyor
"Bu Trabzonspor'da forma giymeyi çok isterim" diyen milli oyuncu sözlerini şöyle tamamladı: "Trabzonspor'un hiçbir maçını kaçırmıyorum. Eminim zamanla çok daha başarılı olacaklar. Transfer teklifi gelirse seve seve kabul ederim. Dönüş tarihim ara transfer de olabilir sezon sonu da. Trabzon'u çok özledim."
CEVAT KOL

otuken55
06.09.2008, 03:25
bu saatte şu haberi okudum yine gözlerim doldu
fatihe salloayanlar bunu da okusa iyi olur

futbalski60
06.09.2008, 04:08
başlığa kilit lütfen....

Kaan
06.09.2008, 04:16
başlığa kilit lütfen....

:):):)

:cool:

Vkgz
06.09.2008, 11:24
Geçti borun pazarı...

Bartuğ13
06.09.2008, 12:11
hadi canım hadi canım hadi demek istiyorum kendisine.çıkıp ağzından gs konusu için yalanlama yapmadıysa ben onu doğru kabul ederim.hiç yoktan kafamda fatih hakkında şüphe uyanır.
yerlere göklere sığdıramadığım fatih de benim için biter.bu kadar.

daha bize de dönmesine gerek yok.genç ve kaliteli bir takım kurduk zaten.bu takımda anca umut yerine gelebilir.hoş ona da hiç laf etmem.fakat yine de bu tsden başka takımlar için can atan fatih bizim trabzonsporun kaptanı fatih olamaz,olmamalı.

pReN@_61
06.09.2008, 18:33
eğer haber yalan ise fanatikten böyle bir şey beklemezdim doğrusu..

fotomaça zaten alışığız da..

eminbayram
09.09.2008, 06:31
http://img98.imageshack.us/img98/2599/120306mac16pb8.jpg (http://imageshack.us)
http://img98.imageshack.us/img98/120306mac16pb8.jpg/1/w450.png (http://g.imageshack.us/img98/120306mac16pb8.jpg/1/)

agasaro
09.09.2008, 09:50
Trabzonspor için Fatih Tekke olayı sona ermiştir ya da ermelidir. Fatih Tekke her ne sebeple olursa olsun hiçbir yere gitmemeliydi. Haftalarca Fenerle beşiktaşla adı anıldı. Çıkıp televizyonlara çok net bir açıklama yapmadı. Trabzonspor bence bir Trabzonlu futbolcunun futbolda ulaşabileceği son noktadır. Dolayısıyla bu takımı bırakıp gidenler (Her ne sebeple olursa olsun) tam olarak büyüklüğünün farkında değillerdir. Ben Fatih'i çok severim ama artık çok geç!

Vkgz
09.09.2008, 10:44
kabak tadı verdi. kapatılsın bence konu