PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ahmet Agaoglu’na tebrikler...

erhananil
01.03.2005, 00:54
Bu hafta Stv de yayinlanan spor programinda Ahmet agaoglu Trabzonspor un medyada hak ettigi sekilde yer bulamamasini çok güzel bir sekilde savundu.Sunucu Mehmet seyhove konuklarin baskilarina aldiris etmeksizin trabzonspor un basarilarindan bahsetti.Programin sunucusu bunun üzerine reyting verilerini Agaoglu na göstererk Karadeniz bölgesinde de diger takimlarla ilgili yorumlarin Trabzonspor dan daha çok izlendigini söyledi.Bunun üzerine Agaoglu eger futbolu tartisiyorsak 4 haftadir mavi bayrak alan ve ligin tepesinde bulunan Trabzonspor u da konusmalari gerektigini savundu.Sunucu Mehmet Seyho "reyting neyse biz onu konusuruz" diyerek yaptigi programin aslinda spor konusmaktan çokIstanbul takimlarinin reklamini yapma amaci güttügünü ispatlamis oldu.agaoglu na Istanbul da açtigi Ts Clup magazasinin satis yapamadigi için kapandigini söyledi.

Inaniyorum ki bu siteye mensup olan yada olmayan tüm Trabzonsporlular bunun aksi sekilde hareket ediyordur.Zoraki sekilde diger takimlarin yorumlarini dinlemeye/izlemeye mecbur birakiliyordur.

Trt ye olan protestomuzu diger kanallara da yayalim.Ayrica Trabzonspor umuza ürünlerini alarak maddi sekilde yardimci olalim.Tüm arkadaslarin bu konuda yeterince titiz oldugunu görüyorum. tutumumuzu tutarli sekilde sürdürelim.Agaoglu na tebriklerimi sunuyorum..Edited by: Emorfo

erhananil
01.03.2005, 00:56
Bize bizden baska dost yok.

Mollasalihoğlu
01.03.2005, 01:20
samriyon olunca ipe ipe gösterecekler(hilal cebeciden alintidir)

TURHAN
01.03.2005, 01:43

ha buna bayildimsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Çagman
01.03.2005, 01:46
AgaogLunu bende Tebrik ediyorum adam Her Programda birakin artikta Trabzonsporumuzu KonusaLim Demekten bikti

EmrahYalçınalp
01.03.2005, 08:15
Dün gece ileri üçlüdeki muhterem zat'lardan birisi de "Sen Trabzonspor'a naklen yayin gelirlerinin %12'sini verirsen Rize nasil Trabzonspor olsun. Trabzonsporun bugunkü durumunun nedeni TV geliridir. Yoksa Samsun, Adana, Mersin, Izmir, Bursa vb. sehirler Trabzondan daha büyük sehirler. Ya da Rize'yle Trabzon'un ne farki var" gibi komik, salakça, akla mantiga sigmayan seyler söyledi. Yahu kardesim, sevmek zorunda degilsiniz... Ben de olsam kendi takimim sürünürken kafasina kafasina vuran küçük bir anadolu kentinin efsane takimini sevmem... Ama saygi duy be adam!

Sevgi
01.03.2005, 09:39
Dün gece ileri üçlüdeki muhterem zat'lardan birisi de "Sen Trabzonspor'a naklen yayin gelirlerinin %12'sini verirsen Rize nasil Trabzonspor olsun. Trabzonsporun bugunkü durumunun nedeni TV geliridir. Yoksa Samsun, Adana, Mersin, Izmir, Bursa vb. sehirler Trabzondan daha büyük sehirler. Ya da Rize'yle Trabzon'un ne farki var" gibi komik, salakça, akla mantiga sigmayan seyler söyledi. Yahu kardesim, sevmek zorunda degilsiniz... Ben de olsam kendi takimim sürünürken kafasina kafasina vuran küçük bir anadolu kentinin efsane takimini sevmem... Ama saygi duy be adam!

Bende aksam izlerken be adam sen ve senin ginbiler memleketinizin takimina ne kadar sahip çiktiniz ,o saydigin takimlarin taraftar kitlesi nedir bu kadar düsünüyorsan söyle patronuna onlarin da bir maçini alsin versin kanalinda o kulübünde kasasina para girsin fb bjk gs nin kupa maçlarini üç kanal birden vermesini bilir.

Saygi falan beklemek bos bunlarin gözüne sokacagiz sampiyonlugu o zaman görecekler neden TRABZONSPOR

ozcan_asanoglu
01.03.2005, 09:48

ileri üçlü'nün bu "geri" adaminin zirvasini okuyunca çildirdim..utanmaz herif, sen asil üç ist. takiminin aldigi paydan neden bahsetmiyorsun, neden onlarin aldigi paylarin azaltilarak anadolu kulüplerine dagitilsin demiyorsun...bir insan bu kadar mi kinini, nefretini belli eder...

bülent bey, bunu hangisi söyledi yazar misin lütfen...

ARAGORN01
01.03.2005, 10:08
Gerizekali zat, aslinda 3 ezigin neden yillarca ligin tepesinde kaldigini anlatmis bu sekilde.

Bunu hangisi söyledi ben de merak ettim. Kardesim sen nesin ? kimsin ? Güzel bir protestoyu haketmis...

Sampiyonluga yaklastikça hepsinin paçasi tutustu. Tek tek ortaya çikip zirvalamaya basladilar. (CNN,STV, NTV .....)Bunun böyle olacagini tahmin ediyordum ama bu kadar deli saçmasi zirvalarla karsimiza çikacaklarini tahmin etmiyordum. Görüntülerine baksan pek deliye benzemiyrolar ama demekki 3 ezigi savunmak, Trabzonspor'u dislamak için deli taklidi yapmalari gerekiyor.

Aslinda söylediklerine kendilerinin de inanmadigini ama mecburen bu sekilde konustuklarini zannediyorum. Yoksa ezik spor yorumcularina ciddi bir terapi uygulanmasi gerekecegine inaniyorum , pek saglikli görünmüyorlar çünkü....

Emorfo
01.03.2005, 10:25
Böyle salakça yorumlari yapan satilik kalemlerin yüzüne tükürmek istiyorum. Hatta Istanbul'da ilk gördügüm yerde darp etmek istiyorum. Hincalin kulaklari çinlasin :)

zafercalikoglu
01.03.2005, 10:28
yazacagiz istanbul takimlarininin alnina sizden baska bir büyük daha var,6 defa yazdik yne yazacagiz,insallah,

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
01.03.2005, 10:46
Allahim sen mahcup etme bizleri bu yavsaklarin karsisinda!smileys/smiley7.gif

SuIstanbulda BORDO-MAVI bayraklarla tur atmayi nasip eyle yarabbim!smileys/smiley7.gif

O zaman bu veled-i zinalarin yavsak yavsak tebriklerine buradan "YOOOK öyle yagmaaaa...." demeyi nasip eylee yarabbim...smileys/smiley7.gif

EmrahYalçınalp
01.03.2005, 11:16

ileri üçlü'nün bu "geri" adaminin zirvasini okuyunca çildirdim..utanmaz herif, sen asil üç ist. takiminin aldigi paydan neden bahsetmiyorsun, neden onlarin aldigi paylarin azaltilarak anadolu kulüplerine dagitilsin demiyorsun...bir insan bu kadar mi kinini, nefretini belli eder...

Emrah ben, Bülent abi momentus oluyor...

Vallahi ismen tanimiyorum adami. Yerel TV'lerde doya doya Trabzonspor seyretmek varken (öznesi yüklemi olmadanyazilmis metin yazilarina ve gereksiz laf kalabaligina ragmen) pek isime gelmiyor digerlerini seyretmek.Genelde Fenerbahçe'yi yorumlayan, sakalsiz, bebek yüzlü olani dersem sanirim derdimi anlatabilmis olurum.

ozcan_asanoglu
01.03.2005, 11:22
öncelikle isim için kusura bakma emrah kardesim...

o dedigin mehmet demirkol olmali...aslinda yorumlari genelde daha objektifti ama zirvalamis resmen...

Berat
01.03.2005, 13:02
Mehmet Demirkol'un mail adresi: msdemirkol@hotmail.com

yorumlarinin genelde objektif olduguna asla katilmiyorum..sadece geçenlerde TS'nin maçlarinin TRTden yayinlanmamasiyla ilgili ve Yattarayla ilgili bi yazisi vardi,o kadar..ben ondan baska yazi objektif yazisini görmedim(TS hakkinda).

O saydigi Anadolu takimlarinin hangisinin 6 lig sampiyonlugu varmis,hangisinin TS kadar taraftar kitlesi varmis da bizim aldigimiz para gözüne geliyo..Eger denge adsina biseyler yapilacaksa Istanbul takimlarinin paylarindan anadolu takimlarinin paylarina dogru bi nakit akimi olmali..

cemilsezgin
01.03.2005, 13:27
Agaoglunu tebrik adiyorum adam tam bir trabzon spor sevdalisi yönetimde olmamasi bizim için kayip aslinda adam konusmasini biliyor para da var bence dörtdörtlük bir adam.

Salih61
01.03.2005, 13:34
Adam golfçu...molfçu ama Adam gibi adam...smileys/smiley2.gifsmileys/smiley32.gif

Saygilarimla...Edited by: FORZA61

Hüda Topaloğlu
01.03.2005, 13:46
bu arada bence STV ye tsk etmek lazim hernekadar reyting felan deselerde Ahmet Agaoglu her hafta canli yayinda orda ve Trabzonspora çogu kanallardan daha fazla zaman ayiriorlar...gerçi yine az ama digerlerinden fazla...

zanoylu
01.03.2005, 13:52
Ben aksamkiCNN TÜRKpograminda konusulan konulari buraya tasiyacaktim ama daha duyarli arkadaslar varmis.Sagolsun.Programda adam diyorki Trabzonun 3 büyükler disindaki takimlardan ne farki varki yayin gelirlerinden %12 aliyor.Trabzon Bursadan,Rizeden,Adanadan büyük bir yermiki bu kadar parayi aliyor.

Salih61
01.03.2005, 13:54
Ben aksamkiCNN TÜRKpograminda konusulan konulari buraya tasiyacaktim ama daha duyarli arkadaslar varmis.Sagolsun.Programda adam diyorki Trabzonun 3 büyükler disindaki takimlardan ne farki varki yayin gelirlerinden %12 aliyor.Trabzon Bursadan,Rizeden,Adanadan büyük bir yermiki bu kadar parayi aliyor. Bu kelami hangi AKLI EVVEL vatandas yapti merak ediyorum...E tabi SAMPIYONLUK potasina girdik ya...SEREFSIZLER....smileys/smiley7.gif

of-lee
01.03.2005, 13:57
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifahmet agaoglu

Badaloğlu
01.03.2005, 14:03

Kim?Hilal Cebecimi gösterecek?Sampiyon olmamiza gerek yok o zaten gösteriyor...smileys/smiley36.gif

Beyler,Samanyolu tv'ninde fakslarini tamiremi göndersek ne?

Badaloğlu
01.03.2005, 14:21

Emrah ben, Bülent abi momentus oluyor...

Vallahi ismen tanimiyorum adami. Yerel TV'lerde doya doya Trabzonspor seyretmek varken (öznesi yüklemi olmadanyazilmis metin yazilarina ve gereksiz laf kalabaligina ragmen) pek isime gelmiyor digerlerini seyretmek.Genelde Fenerbahçe'yi yorumlayan, sakalsiz, bebek yüzlü olani dersem sanirim derdimi anlatabilmis olurum.

Güntekin Onay olailirmi?Birde Altan Tanrikulu var ama o da bebek yüzlü deyil yani...Onda aha çok sebek surati var...

FANATIK61
01.03.2005, 14:23
Arkadaslar bu Bizanz Kanallarin'dan biktik artik. Simdi ikinci olduk ya daha cok aleyhimize konusacaklar. Bazi arkadaslar sanediyorlarki hep iyine konusuyorlar ama gayeleri baska. Benim Pazartesi Aksami tek favorim Meltem TV. Her Hafta Murat Bozoglu cikiyor, dünde Lemi'de vardi. Burasi bana keyif veriyor gerisi yalan.

Atmaca
01.03.2005, 14:33
Siz sanki Trabzonumu gösterdinizde mi biz seyretmedik?

Millet ne yapsin Tv de baska bisey olmayinca mecbur seyrediyor.Ama bize bunlar doping olmali.simdi borsaya giriyoruz, sahip ciklaim ve herkez gücümüzü görsün ve selam dursun.

Sacit
01.03.2005, 15:15
amir yaa amirimmmsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

TS61_NL
01.03.2005, 15:56
Bencede 1 numara Meltem TV. Gercekten cok zevkli ve hos sohbetler oluyor. Herkese tavsiye edebilirim. Trabzonumun hak ettigi yeri Meltem TVde buluyorsmileys/smiley2.gif

EmrahYalçınalp
01.03.2005, 16:03
Bu hafta Stv de yayinlanan spor programinda Ahmet agaoglu Trabzonspor un medyada hak ettigi sekilde yer bulamamasini çok güzel bir sekilde savundu.Sunucu Mehmet seyhove konuklarin baskilarina aldiris etmeksizin trabzonspor un basarilarindan bahsetti.Programin sunucusu bunun üzerine reyting verilerini Agaoglu na göstererk Karadeniz bölgesinde de diger takimlarla ilgili yorumlarin Trabzonspor dan daha çok izlendigini söyledi.Bunun üzerine Agaoglu eger futbolu tartisiyorsak 4 haftadir mavi bayrak alan ve ligin tepesinde bulunan Trabzonspor u da konusmalari gerektigini savundu.Sunucu Mehmet Seyho "reyting neyse biz onu konusuruz" diyerek yaptigi programin aslinda spor konusmaktan çokIstanbul takimlarinin reklamini yapma amaci güttügünü ispatlamis oldu.agaoglu na Istanbul da açtigi Ts Clup magazasinin satis yapamadigi için kapandigini söyledi.

Mehmet Seyho'yu tanimam etmem, kimdir bilmiyorum. Ama amaci raytingi olan seyleri konusmaksa bosversin feneri, bejeke'yi, Sahil Güvenlik'i oynatsinlar STV'de, raytingleri artsin, hatta patlama yapsin... Haa, bunlar konusulurken " yuh! sonuçta bizim televizyonun bazi yayin ilkeleri var, rayting alacak diye de hersey yapilmaz ki" demeyi akil ederse o zaman da dünkü açiklamasinin hesabini versin...

Bu kadar sig, mantiksiz, incir çekirdegini dolduramayacak bir gerekçe olabilir mi? Rayting neyse onu konusurmus ! Bu rayting nedir, nasil ölçülür onu da anlamam. 26 yildir varim, ne bizim evde, ne gittigim bir yerde bu ölçüm cihazina rastlamadim. Neymis bu böyle yahu, koca televizyon kanallarini nerde oldugu bilinmeyen 48 tane kutu yönetiyor...Edited by: perhaps

JuaN_JuaN
01.03.2005, 20:20
valla ben bu basligi açmak için girdim nete. baktim açamis olan varmi diye sagolsun duyarli bir arkadasim benden önce davranmis

neyse valla o programi kimler izledi bilmiyorum ama izleyenler bilir programda trabzonsporumuza hakaret edildi resmen. programi sunan adam elinde reytinkleri gösteren kagidi ahmet agaoluna sallayarak biz reytingi gösteririz bu para ediyo dedi. sagolsun ahmet agaoglu hiç susmadi nefes bile almadi konusurken yüzü kipkirmizi oldu. devam etti futbolu konusanaksak trabzonsporu konusalim reyting i konuscaksak istanbul takimlarini konusalim dedi ............smileys/smiley32.gif

burdaki olaya dikkat! sunucu utanmadan sikilmadan hakaret eder gibi kimse izlemiyor trabzonu senin magzan satis yapmadigi için kapandi gibi seyler söyledi. istanbul takimlarina böyle seyleri söyleyebilecegini sanmiyorum ama bize söyledi...smileys/smiley7.gif

simdi bizim trt ye yaptigimizi hatta daha fazlasini stv denen kanala yapmamiz lazim! resmen hakarete ugradik. ben izlerken kahroldum!!

prettygirl
01.03.2005, 20:30
Bu reyting ölçümünü agb die bir sirket yapiyor.Türkiyenin her noktasinda çesitli gelir yelpazesindeki ailelerin evindeki tv ye konarak yapiliyor.Belli bir saatte ki izlenme oranlarini ve share denilen paylasimi yani o programa ne kadar sabir kalindigini ölçüyor.Fakat Trabzon u konusurken su kadar galatasaray i konusurken su kadar reyting oldu die bi sonuç söz konusu degil

emrebey
01.03.2005, 21:00
smileys/smiley32.gifAHMET AGAOGLUNA tesekkürlersmileys/smiley32.gif

Tandogan
01.03.2005, 21:27

Ben dün gece Tv izleyemedim.Iyiki de izlememisim.Olanlardan simdi yazilanlari okuyunca haberim oldu.Bu lâflari söyleyen kisi hakikaten de tam beyinsizin tekiymis.Bunun mantigina göre yayin gelirlerinden en büyük paylardan birini de Türkiye'nin üçüncü büyük ili Izmir'in almasi lazim.O Izmir ki ligde hiç bir takimi yok.Sehirlerin büyüklügüne göre naklen yayin geliri dagitilmasi gerektigi yolundaki bir fikri de ilk kez duyuyorum ve buna ancak gülüyorum.Bu resmen abesle istigal etmektir.Ayrica bu zat-i muhtereme sormak lazim.1975'li yillarda naklen yayin geliri mi vardi da Trabzon sampiyon oluyordu??Bunlar"Trabzon tam bir futbol sehri ve ülkede futbolun lokomotifi"diyebilecek mertlikten uzak;bizim bugünkü halimizi görünce kiskançliktan,hasetlerinden çatlamak üzere olan zavalli insanlar toplulugu...

Naklen yayin gelirleri takimlarin elde ettigi basarilara ve sahip olduklari taraftar kitlelerine göre verilir.Trabzonspor da sehir olarak küçük olmasina ragmen ülkede en fazla taraftar kitlesine sahip olan takimlardan biridir ve saha içinde de Istanbul takimlariyla rekabet edebilen tek takimdir.Bu olay bu kadar basittir.Bunu halâ daha anlamayanlar için söylenecek fazla bir sey de yok.

TV'lerde su siralar yayinlanan spor programlari için esasinda fazla bir sey söylemeye de gerek yok.Söylebaktigimiz zaman hemen hemen her programin reyting kaygisiyla hazirlandigini görüyoruz.Bir tarafta Kâzim Kanat gibi BJK saksakçisi,bir tarafta Faik Çetiner gibi Fener saksakçisi,diger taraftaAziz Üstel gibi GS saksakçisi...Her biri daha çok izlenebilmek için ,gündeme gelebilmek için abuk sabuk fikirler söylüyorlar.Bunlarin çogunun futboldan anladigi bile tartisilir.Hepsi de amigo programcilar.Bizim Ahmet Agaoglu'nun katildigi STV'deki program da nispeten diger kanallara göre bize daha çok yer verse de,ordaki bazikatilimcilar da bu profilde olan insanlar.Ömer Çavusoglu'nun yorumcu oldugu bir programda ondan tarafsiz bir yorum beklemek bence saçma olur.

Öyle ya da böyle bugünlerde bizim hakkimizda bu tip yorumlarda bulunanlarin sayisi muhtemelen artacaktir.O yüzden bunlari fazla dikkate almamak lazim.Hatta bence bu söylenen lâflar bizden bir bakima ne kadar korktuklarinin da göstergesi...

frango
01.03.2005, 22:01
evet bende aksam stv yi izledim ve gercekten ahmet agaoglunla gurur duydum tek basina cok guzel seler anlatti ama fenerli zat çavusoglunda bunlari anlayacak kapasite yokki evet tesekkurler agaoglu

My
01.03.2005, 22:42
perhaps arkadasimin yazdii CNNTürk'te ki programin o kismini bende izledim. Valla aazim açik kaldi yaptii yorum karsisinda. Manyakmidir nedir saçma sapan bisiiler söyledi afalladim kaldim ekraniin karsisinda da babam basti kalayi valla girla kiyamet. Aslinda soruyu soran yorumcu '' peki Trabzonspor taraftari ne hissetsin '' diye sorduunda bu söbük kafali dingile, böyle bir cevap alacaini sanmiyordu. Adam nerden aldi soruyu neresinden çikarabildi böyle bir yorumu hayretlerler içinde dinledim. E yani bu kadarmi salak bu kadarmi aptal olur insan yahu! Biz adalet isteriz, bize gereken ilgiyi gösterin, bizde variz bizi görmezlikten gelemezsiniz diye avaz avaz baarirken adam bizden baskin çikti valla.Sehir nüfuslarindan felan bahsetmeye basladihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gif

Kesin olan bisey var, bi kere medyada bizi taniyan, bizim felsefemizi bilen kisi sayisi çok az. Hemen hemen herkes Istanbul kulüplerinin deerleriyle bizi yorumluyor. Yani para, para,para diyenlere karsi yahu hersey para diildiri anlatmaya çalisiyoruz ama kafalari öyle bi gömmüslerkikuma.Buda ayri vede uzunbi konu ya herneyse...

61mehmet61
01.03.2005, 22:56
<DIV>arkadaslar hep olumsuzluklar olunca ayagi kalkiyor ve etrafa mailler gönderiyoruz. takip ediyormusunuz bilmiyorum ama zaman gazetesi ve samanyolu televizyonunda takimimiz gereken yeri aliyor. isteseler ahmet agaoglunu programa çikarmazlar. en azindan bizi temsil eden biri var orada. diger tv lere bakin temsilcimiz yok. isterseniz TRT ye protesto mailleri yollarken zaman ve stv ye de tesekkür mailleri gönderelim. bunu yaparsak bize ayiracaklari zaman daha da artacaktir. biraz da güzellikleri konusalim. ne dersiniz? </DIV>

no NAME
02.03.2005, 03:56
bu örnegi vermekten yorulmayacagim. herkes bilir eskiden padisahlarin soytarilari olurdu . soytarilar kendilerini hükümdarlarinin eglencesi yapar karsiliginda onun tarafindan ödüllendirilirlerdi . ama eglendirirken hükümdarlara dehset ögütler de verirlerdi.simdiki soytarilarda nerde odüsünce, varsa yoksa önlerine atilacak arpalik, gerisi önemli degil

no NAME
02.03.2005, 04:00
A. AGAOGLU'NU DA BIRYERLERE VERDIGI DERSTEN DOLAYI http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

LazAnisT
02.03.2005, 11:04
Yazilarin geneline bakildiginda ortaya çikan sonuç aslinda ayni.Hep ayni dili konusuyoruz.Bizlerin tepkimizi koymamiz tabiki güzel,elbette trabzonspor'dan bahsetmeleri bizi mutlu eder.Fakat ortada 20 yildir sampiyon olamiyan bir trabzonspor gerçegi oldugunu kabul etmemiz gerek.Sahada futbolu bizler oynamiyoruz.Bize düsen görev klübün lisansli ürünlerini kullanmak,bilet alip maça gitmek,borsaya açilacak olan takimin hisselerinden satin almak yani gerçek taraftarlik görevlerini yerine getirmek.Ondan sonrada takimin sampiyon olmasini beklemek.Bu takim sampiyon olmadan bazi yerlerden bazi seyler isteme hakkimiz olmadigini düsünüyorum.

EmrahYalçınalp
02.03.2005, 11:43
Yazilarin geneline bakildiginda ortaya çikan sonuç aslinda ayni.Hep ayni dili konusuyoruz.Bizlerin tepkimizi koymamiz tabiki güzel,elbette trabzonspor'dan bahsetmeleri bizi mutlu eder.Fakat ortada 20 yildir sampiyon olamiyan bir trabzonspor gerçegi oldugunu kabul etmemiz gerek.Sahada futbolu bizler oynamiyoruz.Bize düsen görev klübün lisansli ürünlerini kullanmak,bilet alip maça gitmek,borsaya açilacak olan takimin hisselerinden satin almak yani gerçek taraftarlik görevlerini yerine getirmek.Ondan sonrada takimin sampiyon olmasini beklemek.Bu takim sampiyon olmadan bazi yerlerden bazi seyler isteme hakkimiz olmadigini düsünüyorum.

Genel olarak katilmiyorum. Bu mantiga göre basari esas ise, ki degil, febe basarisiz oldugunda "ne olacak bu febe'nin hali" muhabbeti yapilmaz, "bejeke nasil kurtulur" edebiyatina hiç girilmezdi. Konunun öznesi hiç degismiyor, sadece yüklemler farklilasiyor. Yani febe,bejeke,gese alisveriste, febe, bejeke, gese çiftlikte, CinAli gibi (Hey gidi günler smileys/smiley2.gif)

Bizim iddiamiz hak ettigimiz degeri göremedigimiz. Eger bu konuda hiç bir girisimde bulunulmuyorsa sorun yok, gerçekten hak etmiyormusuz demektir. Oysa kitlenen faxlar, overquota mesaji veren email adresleri durumun böyle olmadigini gösteriyor...

Sonuçta düsünce tabi, saygi duymak lazim... Ancak ben "daha fazlasini" isteme hakkimizin oldugunu düsünüyorum. Son iki sezonun kupa sampiyonu, son haftanin en çok taraftar toplayan takimi, bir çok otoriteye göre en iyi futbol oynayan takimi, bunlardan sonra da tarihindeki osu-busu-susuyla...

gerisiyalan
02.03.2005, 12:09
maç görüntülerini versinler yeter, yoksa biz Reha yaratiginin futbol yorumuna bayilmiyoruz mesela, konusmasalar da olur.

Güzel haberler çikmaya basladi. 3 bayrak göze batmaya basladi. milliyette güzel bir yazi çikti,
http://www.milliyet.com.tr/2005/03/02/spor/spo04.html

yazidan alinti :
------------------
Ibrahim Sahin, "Son günlerde saha sonuçlari istedigi gibi olmayanlar bizim karistirmak isteyebilirler. Taraftarlarimiz sagduyulu olsun" çagrisinda bulundu. Basin Sözcüsü, "Trabzonspor ne pahasina olursa olsun kazanmak isteseydi, bugün sampiyonluk iki fazla olurdu" ifadesini kullandi.
------------------

iste budur, bravo yönetime, hem centilmenler, hem de gerektigi zaman hakkimizi savunuyorlar...

denizci61
02.03.2005, 21:01
Yillardir bu serefsiz medyadaki Trabzon düsmanligi nedendirhiç anlayamam...Zaten her sene topyekün hareket edip bir istanbul takimini sampiyon yaparsiniz ama hala Trabzon'la ugrasirsiniz...Gerçek büyük biziz, onlarda biliyor aslinda..

calypso
03.03.2005, 14:04
Arkadaslardan birisi yazmis, demisler ki karadeniz de trabzon dan cok digerlerinin haberleri seyrediliyor;

peki trabzonsporumuz tv de gosteriliyormu ki biiiiir...ikincisi de usenmedim arastirdim ve agb nin sayilarina ulastim; biraz buyuk resim kusura bakmayin. ama 21 hanenin verisini tüm türkiye ile kiyaslaman ayip degilmi be birader! demezlermi adama?

http://www.agbanadolu.com.tr/images/turkiye.jpg

OmeR.
03.03.2005, 23:02
Bunlar biz sampiyon oldugumuzda, önce febe nin nasil sampiyon olamadigin sonra da lütfedip bizim sampiyonlugumuzu degerlendirirler.

osman__61
04.03.2005, 10:29
vay be demek göz göre göre itiraf etti.

Crazy_OfLu61_
04.03.2005, 21:43

------------------------------------------------------------ -----

Alkis smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

violentia
04.03.2005, 23:57
çok dogru trabzonsporlunun trabzonsporludan baska dostu yok allah askina takimimiza sahip çikalim çikarci yobaz futbol bilgisinden yoksun istanbul medyasini bizi alkislamak zorunda birakalim bu sene ve daha sonrasi için trabzonsporumuzun basarisini istememiz için kuru destek yetmez maddi imkanlarimiz el verdigince klübümüzün lisansli ürünlerini alarak klübümüze üye olarak destegimizi gösterelim. Istanbuldaki maçlarda 3 takimi da ezdigimiz zaman istemeselerde kabullenecekler büyüklügümüzü hiç merak etmeyin smileys/smiley2.gif

violentia
05.03.2005, 00:02
onlar istediklerini desinler. Tarihne de olsa fenerin nasil sampiyon olamadigini degil bizim nasil hakkimizla bilegimizle sampiyon oldugumuzu yazar. KÖPEKLERIN DUASI KABUL OLSAYDI GÖKTEN ASAGI KEMIK YAGARDI !! smileys/smiley4.gif

Mollasalihoğlu
05.03.2005, 00:02
ben o üç takima soruyorum?

nüfüs cüzdaninizin kayitli oldugu il hanesinde ne yaziyo rize'mi samsun'mu adana'mi mersin'mi?

eger bunlar yazmiyorsa sana ne?

eger bunlardan biri yaziyorsa o zaman o 3 takimin pesinde isin ne ??

hayret yahu..

violentia
05.03.2005, 00:04
yav bizim rizeyle samsunla adanayla ne isimiz olur ya allah askina. Türkiyenin en yüksek kademelerine bakin büyük isadamlarina bakin hep trabzonludur. Adana rize bizden büyükse klüplerine sahip çiksinlar birak sampiyon yapmayi takimlarini kümede tutmayi basarsinlar smileys/smiley4.gif

Mollasalihoğlu
05.03.2005, 00:17
yav bizim rizeyle samsunla adanayla ne isimiz olur ya allah askina. Türkiyenin en yüksek kademelerine bakin büyük isadamlarina bakin hep trabzonludur. Adana rize bizden büyükse klüplerine sahip çiksinlar birak sampiyon yapmayi takimlarini kümede tutmayi basarsinlar smileys/smiley4.gif

ya öyle degil.hepsi kardesimizdir hele futbolda küçük kardesimizdir.trabzonspor'un farkli oldugu gerçegini kabul edemiyorlar sadece.yapacak fazla bisey de yok aslinda..

crazyboy
05.03.2005, 16:25
osözleri söyleyensalak herifin hiçbirseyden haberi yok herhalde öncelikle biz parayla bugünlere gelmedik futbolumuzun ezici üstünlügüyle büyüdük zaten istanbul piçleri kadar paramiz olsaydi avrupanin devi olmustuk fb gibi rezil olmazdik yani yayin gelirleri bahane zaten anadolu klüplerini sömüren o picin parayla köpekligini yaptigi klüplerdir nezaman istanbula ambargo koyacagimizi anlasalar güçlerinin yapmaya yetecegi teksey olan asilsiz seylerle medyayi yönlendirmeye çalisiyorlar onlara göz açtirmamali ve haddlerini bildirmeliyiz

Hüda Topaloğlu
08.03.2005, 01:00
ahmet agaoglu yine buyuklugumuzu birazdaha farkina wardirdi karsisindaki eziklere, bilmiorum seyrettinizmi ama ne dedigini bilen bir insan olmasi, dediginin arkasinda durmasi, eziklerin sozunu bolmesine izin wermemesi, saol ahmet agaoglu...

Salih61
08.03.2005, 13:43
ben o üç takima soruyorum?

nüfüs cüzdaninizin kayitli oldugu il hanesinde ne yaziyo rize'mi samsun'mu adana'mi mersin'mi?

eger bunlar yazmiyorsa sana ne?

eger bunlardan biri yaziyorsa o zaman o 3 takimin pesinde isin ne ??

hayret yahu.. smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

sargonali
08.03.2005, 13:58
Samanyolu Tv'deki programi seyrettim. Sunucu Mehmet Seyho;programda, istanbul takimlarinin konusuldugu bölümlerde Trabzonda bile izlenme oraninin çok yüksekçiktigini söyledi. Ahmet Agaoglu ise konu raiting ise haklisiniz dedi.Halbuki bu konusmaya cevap olarak " Tabi haklisiniz yüksek olabilir, çünkü o zaman dilimlerinde tüm Trabzonspor taraftarlari ve Trabzon halki ,bu aksam takimimdan bahsedilecekmi bir haber vereceklermi diye ekrana kilitleniyorlar,yoksa istanbul takimlarinin maçlarina ve denyo yorumcularin engin!!! görüslerine duyduguilgiden degil " olmaliydi.

Onun disinda Kulübümüzün düzgün ve her kesimden takdir gören bir sesi olmasi olmasi sebebiyle kendisini kutluyorum.

yukselesmer61
08.03.2005, 14:08
ulan takim hakkinda haber mi yapiyolarda biz izlemiyoruz.sonra da trabzon reyting getirmiyor.spor programlarinda trabzonspor hakkindaki haberleri izlemek için saatlerce 3büyüklerin (?) haberlerini izlemek zorunda birakiliyoruz sira gelincede haber birkaç cümleyi geçmiyor.ee reytingi de digerleri almis oluyor.ama bi bakima da iyi oluyo düsmanimizi taniyoruz

Hünkar
08.03.2005, 14:41
arkadaslar biz ne kadar mac kazanirsak kazanalim ne kadar protesto etsek edelim maalesef;

DOMUZ B.. YEMEKTEN VAZGECMEZ