PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galatasaray'ın İsteği..

İskender YILMAZ
02.09.2008, 18:18
Hasar bedeli tahsil edilecek
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/tff.jpgTürkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Galatasaray A.Ş.’nin 18.04.2008 günlü isteğini inceleyerek 13.04.2008 tarihinde Ali Sami Yen Stadyumu’nda oynanan Galatasaray A.Ş. – Trabzonspor A.Ş. Turkcell Süper Lig müsabakasında misafir takım seyircileri tarafından meydana getirilen hasar bedellerinin tahsili talebini onayladı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Buna göre maçın temsilcilerinin raporlarına ve maç sonrası tutulan tutanağa göre; 420 adet koltuğun hasar gördüğü tespit edilerek, ortaya çıkan 4 bin 212,60 YTL.'lik bedelin
kulübümüzden tahsili ile Galatasaray A.Ş.’ne ödenmesine karar verildi.

Trabzonspor.org.tr

4 bin YTL.. aman, başımızın gözümüzün sadakası olsun.. :)

Kazım Uzunboy
02.09.2008, 18:20
Bizim ödememiz belki güzel gözükmeyecek ama iyi bir haber bence.Herkese yapsınlar bundan sonra..

ÖzGür Ayar
02.09.2008, 18:21
Koltukların çoğu zaten kırıktı. Onlarıda bize kakaladılar.

bkandil
02.09.2008, 18:41
Koltukların çoğu zaten kırıktı. Onlarıda bize kakaladılar.

Demekki neymiş ;
bundan sonra deplasman maçlarına noter ile birlikte gidilecek ve tribüne girmeden koltukların sağlam olduğuna dair zabıt tutulacak :D

Kaya
02.09.2008, 18:42
Yine yeşillendi fındık dalları...

serkanholep
02.09.2008, 18:45
Arkadaşlar çok haklıdır bence daha fazla ceza versinler
sadece bize değil ama herkese
yeri gelmişken hep söylüyorum en iyi taraftar bizim taraftar ama en kötüsüde bizim taraftar
geçen senenin en büyük mimarlarındandır taraftar
bu senede göreceksiniz bu taraftar başımıza iş açacak
taraftar derken olay çıkaranalrı sahaya fırlayanları şişe atanları küfredenleri vs diyorum

ilhan
02.09.2008, 18:46
Gökhan Ünal'ın sadakası olsun. Hem bu vesileyle Adnan Polat başkanımızla barışır. Bu kararın takipçisi olacağız. Umarım her takım taraftarına uygulanır ve çifte standart uygulanmaz. ;)

bkandil
02.09.2008, 18:49
Bu uygulamayı fb nin başkanı uzun senelerdir yapıyordu ama sadece gs maçlarında. Kısacası düşman gördüğü takıma yapıyordu.
Gs de bize yaptığına göre anladık biz onu....

Adem Erdoğan
02.09.2008, 18:49
Laftan anlamayan eşşekler olduğu sürece biz daha böyle çok ceza yeriz.Afiyet olsun.;)

nuri45
02.09.2008, 18:50
Basimizin ve gözümüzün sadakasi olsun eziklere.

Harun-61
02.09.2008, 18:51
yazik degilmi bu verilen paraya...

yilda acaba kendini bilmez taraftar yüzünden kac para gidiyor, yazik !

.

Fatih Yücel
02.09.2008, 18:55
adamlar napsın bu sene alacakları en iyi topcularını biz aldık bize cok kızgınlar alsınlar alsınlar gokhan alisamiyenin aglarını havalandırdı mı görürüm onları ben:D

Emir BAYRAK
02.09.2008, 18:57
Yuh yahu. Afedersiniz de açlığın bu kadarı. Şampiyonlar ligine katılamayınca gözleri döndü :)

Yeni topçularımızın sadakası olsun. Allah sakatlıktan korusun.

ÖmerFarukYılmaz
02.09.2008, 18:59
Bu karar eğer sadece bize uygulanırsa yediririz o 4 bin ytl'yi haberiniz olsun;)

Sultan-ı Rum
02.09.2008, 19:00
Sadaka olsun yeni oyuncularımıza.

Ezükler bi koltuk parası bile veremiiiyyy.

bkandil
02.09.2008, 19:02
Bizde onlara yaparız diyecem de , öyle bizim sahaya gelebilecek erkek var mı onlarda...

Ali Can
02.09.2008, 19:09
Laftan anlamayan eşşekler olduğu sürece biz daha böyle çok ceza yeriz.Afiyet olsun.;)
çok güzel açıklamışsın :D:D
katılıyorum..

macka61
02.09.2008, 19:23
şampiyonlar liginden alamadıkları paranın sadakası olsun

Recep Alkan
02.09.2008, 19:23
valal 4 bın ytl bızı ne zengın eder nede fakır. ama ınsallah bu tur uygulamalar herkese yapılır. bakıyoruz bu sene trabzonspor bu tur uygulamalarda bırıncı sırada. sonu nasıl gelecek bakalım.

Travelair
02.09.2008, 19:24
Ben olsam ödemem. gs'nin o kadar kapalı devre kamera sistemi var, güvenliğin de var. Tespit etsinler peşine düşsünler. Bu durumda sanıyorum kulüp sorumlu. O halde o kasetleri alıp ben takibini yaptırırım ve o çok delikanlı geçinen kabadayılardan bu parayı tahsil ederim. Ayrıca bundan sonra da aynı şekilde karşılık vermeliyiz bu kulüplere. Koltuk taş fırlatanları tespit ettirip şikayet dilekçesi verilsin takibi yaptırılsın bakalım daha olay oluyor mu

tahsin61
02.09.2008, 19:27
Herkese Ders Olsun Bu Diyorum Kimse Kimsenin Koltugunu Kirmaya Hakki Yok Insallah Bir Daha Olmaz

Hasan Ayvenli
02.09.2008, 19:27
bu kadar da çapulcu takınılmaz ki be. kardeşim fmde gsye topçu satamıyom para vermiyolar diyodu :D oyunda bile aynılar..

logitech
02.09.2008, 19:40
bende maçtaydım bunlar 420 adet koltuğun ne demek olduğunu bilmiyorlar heralde ben kırılan bir tane koltuk görmedim.

Harun_ayar_ts
02.09.2008, 20:01
afiyet olsun trabzon:cool:

Kasım Hilal
02.09.2008, 20:13
Ne güzel..
Sezon boyu cinconun kırdığı koltukların hesabını kim verecek bakalım?

Eğer bir toplumda adalet güçlü değilse, güllülerin dediği adalet olur...

Yıkılacak bu Bizans kanunları.....

TolgaTopçu61
02.09.2008, 20:19
yakinda baros'un parasini'da bizden isterlerse hic sasirmam:rolleyes:

NuDGeRR
02.09.2008, 20:19
Ramazanda sadaka vermek gerekir... Allah kabul etsin.

Taner Gündoğdu
02.09.2008, 20:25
başkası yapıyor ceza almıyor biz yapıyoruz ceza alıyoruz gibi bir mantık güdülemez, yasaksa yapmayacaksın başkaları seni bağlamaz. kaybedilen her puanda koltuk kırarsak işin sonu gelmez. haklı bir cezadır, afiyet olsun

Muhammed KOÇ
02.09.2008, 20:29
Para önemli değil ama o kadar sandelye kırıldığını hiç sanmıyorum..sadece maç bittiği zaman giderayak aşırı fanatik bi grub biraz saldalyelere davrandı.o kadar sandelyenin hasar görmesi inginç..

Ahmet Faruk
02.09.2008, 20:33
Sadakamiz olsun ifadesi ne kadar uzucu...

semih YETİM
02.09.2008, 20:37
ya doğru birşey ama zaten kırık olan koltukların parası ize niye ödetiliyor.veya bu tür güzel olalar örnek davranışlar neden hep TRABZONSPOr.LA baslatılıyor yani...başka bir sayfada dediğimiz gibi bizim bizden başka dostumuz yok yani.

Misina
02.09.2008, 20:45
4 bin ytl bişey değil ama imaj bozucu bir sonuç oldu.

Onur Civelek61
02.09.2008, 21:08
Bak şimdi acıdım gs ye para felan toplayıp verelim şunlara :D

@NuDGeRR (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=20492)
Ramazanda sadaka vermek gerekir... Allah kabul etsin.

Amin :D

S@K@RON_61
02.09.2008, 21:14
Adamların parası yok....

OLCAY ÇAKIR
02.09.2008, 21:14
Kulübün kasasından giden paralara odaklanmamız gerekiyor.
Bu başlıkta atma,attırma,atlama sloganına çok uygun.
Kırma kırdırma diyorum.
Az akıllı ol diyorum,Az.

Umarım başlığın açılma gayeside budur.

KUTADGU
02.09.2008, 21:27
Kulübün kasasından giden paralara odaklanmamız gerekiyor.
Bu başlıkta atma,attırma,atlama sloganına çok uygun.
Kırma kırdırma diyorum.
Az akıllı ol diyorum,Az.

Umarım başlığın açılma gayeside budur.

Başlığın açılma gayesini bilemem de, içerik genel olarak yanlış bir mecrada seyrediyor.

matalar
02.09.2008, 21:44
harami bunlar. onlar bizimkileri kırarken bişey yok. biz kırdık mı parasını ödüyoruz.zehir zıkkım olsun.

Akif Gür
02.09.2008, 22:00
yav 4 bin liranın lafı olmaz...ama ben maçtaydım kırılan koltuk sayısı en fazla 10 tanedir bu bir...o maçtan sebep aldığımız cezada MAÇ SIRASINDA 22 VE MAÇTAN SONRA 1 TANE MEŞALE YAKILDIĞI YAZIYO...soruyorum sayın gözlemci maçtan sonra sen o meşaleyi nasıl gördün o meşale maç bittikten 15 dakka sonra yakıldıki sen o dakikada belkide evdeydin...

hüseyin1975
02.09.2008, 22:11
Adamlar Hakli.
Transfere o kadar Para harcadilarki, simdi öyle 4 Bin 4 Bin topluyorlar isde :-)

Cafer Bulur
02.09.2008, 22:14
Adamlar Hakli.
Transfere o kadar Para harcadilarki, simdi öyle 4 Bin 4 Bin topluyorlar isde :-)
acidim gs lilere.sampiyonlar ligine giremediklerinden yaptiklari transferlerin parasini ödemekte zorlanabilirler.
corbalarinda bizim de azicik tuzumuz olsun o zaman.:)

Zafer BİLGİN
02.09.2008, 22:15
yav 4 bin liranın lafı olmaz...ama ben maçtaydım kırılan koltuk sayısı en fazla 10 tanedir bu bir...o maçtan sebep aldığımız cezada MAÇ SIRASINDA 22 VE MAÇTAN SONRA 1 TANE MEŞALE YAKILDIĞI YAZIYO...soruyorum sayın gözlemci maçtan sonra sen o meşaleyi nasıl gördün o meşale maç bittikten 15 dakka sonra yakıldıki sen o dakikada belkide evdeydin...
yani sen veya sen akıldakiler meşaleyi yaktığı ve klübe ceza aldırdıkları için suçlu değil gözlemci maçtan 15 dakika sonra meşaleyi gördüğü için suçlu.:alkış:

işte bu sene acilen değiştirmemiz gereken kafa yapısı bu olmalı.

SDanışmaz
02.09.2008, 22:16
Verelim gitsin, aç karınlarını doyursunlar..

Napoleon61
02.09.2008, 22:18
o maçtaydım özellikle koltuk kıran olmadı maç sonun da 1 saati aşkın stadta tutulduk ışıklar söndürüldü kapılar açılınca terörist gibi tek tek çıkarıldık sadece üzerimizde bulunan kafesin ağını yırttık o kadar

Samet Türkmen
02.09.2008, 22:20
Çok küçülüyorlar.

john_61
02.09.2008, 22:37
Galatasaraya verecek ( sokağa atacak ) paramız da varmış demekki. Ben, kendi adıma durumdan hicap duyduğumu söylemeliyim. Adamlara kendi hatamız sebebiyle hibe eder gibi, kırılmış koltuklarının ve tabii kendi kırıklarımızın parasını vereceğiz.

Demem o ki; paranın meblağına sevineceğimiz yerde, yaptığımız hataya ve bunun nelere mal olduğuna üzülmeliyiz. Derim ben.

selimatal
02.09.2008, 23:09
Oooh, yeme de yanında yat. Maç sonrası kır koltukları ve bize ödet. GS baktıki para TS da, sanırım Seyrantepe projesini taksit taksit bize ödetmeye çalışacaklar:) Verelim vermesine de bu durumda İst.daki GS maçlarında evsahibi takımın TS olması gerekmiyormu? :)

Great White
02.09.2008, 23:10
Bu ne yahu?

Ben de önemli bir istek sandım konu başlığını görünce:)

4 bin YTL' yi biz forumda toplayarak bile veririz Cincon' a; sorun değil:p

Başlığını açmaya bile değmez:cool:

KUTADGU
02.09.2008, 23:13
Bu ne yahu?

Ben de önemli bir istek sandım konu başlığını görünce:)

4 bin YTL' yi biz forumda toplayarak bile veririz Cincon' a; sorun değil:p

Başlığını açmaya bile değmez:cool:

Listeye 3.800 YTL katkıyla ilk olarak senin ismini yazalım mı?

Bu arada hoşgeldin.

Bence çok önemsiz bir konu değil.

Sonuçta yapılan hatalardan bir şekilde ders almamız gerekir diye düşünüyorum.

pReN@_61
02.09.2008, 23:14
başımızın gözümüzün sadakası olsun.

Ahmet Faruk
02.09.2008, 23:16
Ben o gün stattaydım. Sanki sırf birşeyler kırmak için gelmiş insanlar var.
15-20 sıra yukarı çıkıp "İssin, Ali, tütük çalunca kirmaya başliirık" diyenler insanlar(!) gördüm.

Ben utandım şahsen.
Yanımda bir amca, "Beşiktaş maçından sonra o kadar para ödedik, yapmayın" demesine rağmen hemde...

"Ogün Samast oleeeeyyy" tezahuratıyla(!) koltuk kırma merasimi....

Ben kombinemin, formamın parasının bu şekilde ziyan olmasını kabullenemiyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
02.09.2008, 23:17
mühim mevzu mühim..

4.000 ytl değil mühim olan.

bu stadlarda meşale yaaaasak.. yakmayın kardeşim stadı terketmeden önce.

koltukları kırmak başka bi dert.

mesele maliyetin ne kadar çıktığı değil.
bunu dışarda yaptık sadece ham maliyet çıktı.

içerde yapıverirsin anasının nikahı kadar ceza keserler.

nizama uymak bu kadar zor mu?
illa kural deleceğiz yani?

selimatal
02.09.2008, 23:26

Bu arada hoşgeldin.

Sayın yöneticimize katılıyorum. Ama A.Akerde kırılan koltuk paralarıyla biz yeni stadı yapardık. Bunlar ne oldu, zaman aşımına mı uğradı? Her zamanki gibi ilk denemeler TS üzerinde yapılıyor. Bu sene ilk maçta sahaya girilmedi diye başka şeyleri zorluyorlar sanırım. Bence konunun özü TS ve "koltuk kırma" kelimelerini üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen yanyana getirmeye çalışmak. Çok adice ve basit bir girişim. FB seyircisinin misafir tribünün tüm koltuklarını kırdığı gün daha hafızamdan silinmedi. Hani Özkan Sümer'in istifa ettiği maç. FB nin 2 maç saha kapatması 2.000 YTL ye çevrilmişti. O parayı da TS değil federasyon almıştı.

Ayrıca bir Çarşı üyesinin BJK maçı sonrası Trabzonda bir dönerci dükkanına döner bıçağı ile verdiği zarar bile bundan daha fazlaydı.

Demekki neymiş: Bu sene çok ama çok dikkatli olup tahriklere asla kapılmayacağız. Biz iyi oldukça adamlar çıldıracaktır. Bu durum da keyfimizi ikiye katlar:)

Ahmet Faruk
02.09.2008, 23:30
Demekki neymiş: Bu sene çok ama çok dikkatli olup tahriklere asla kapılmayacağız. Biz iyi oldukça adamlar çıldıracaktır. Bu durum da keyfimizi ikiye katlar:)

Olay bu....
Şu durumun verdiği tadı başka birşeyde bulamadım.

Great White
02.09.2008, 23:37

Bu arada hoşgeldin.

Forumda para toplarız dedik, hepsini öderiz demedik herhalde..

Foruma her gün giriş yapan 1000 üye 4 er lira yatırsa 4000 YTL ediyor zaten:D

Gelelim işin ciddi yanına..

Bu türden "tribünde kalan" olaylar olmaması gerekse de hemen her maçta oluyor zaten..

Biz öncelikle maçın bitmesini beklemeden sahaya pike yapan "bir kısım taraftardan" arınmaya kafa patlatalım..

Asıl derdi onlar açıyor bize..

KUTADGU
02.09.2008, 23:39
@ Selimatal,

Güzel tespitler ve çok iyi bitiriş.

@ Great White

Anlaşıyoruz, anlaşıyoruz.

NuDGeRR
02.09.2008, 23:39
önemli olan adamların bizden para istemesi değil. haklarıysa alacaklar tabikide. asıl önmli olan aynı olay bizim basımıza geldiginde karsı taraftan isteyebilecekmiyiz.

Nytre
02.09.2008, 23:55
tabiki bir takimin taraftari rakip takimin stadina zarar veriyorsa bunu odemeli. ancak bu isler mactan 5-6 sonra ifa edilmemeli.

OLCAY ÇAKIR
02.09.2008, 23:56
Ahmet Faruk,yürekli kardeşim.
Bilgilerine ihtiyacım vardı,yazmışsın.

Tekrar yüreğine sağlık,saf temiz yüreğine.
15-20 sıra yukarı çıkıp "İssin, Ali, tütük çalunca kirmaya başliirık" diyenler insanlar(!) gördüm.

Ben utandım şahsen.
Yanımda bir amca, "Beşiktaş maçından sonra o kadar para ödedik, yapmayın" demesine rağmen hemde...

Mustafa AYDIN
03.09.2008, 00:02
Stat daki bütün koltuklarını yenileseler 4 bin ytl tutmaz,bende o maçtaydım o kadar para tutacak koltuk kırılmadı,10-15 koltukla üzerimize bulunan fileyi söktüler,bunlar dilenmenin yasal yolunu bulmuşlar.

selimatal
03.09.2008, 00:03
@ Selimatal,

Güzel tespitler ve çok iyi bitiriş.

@ Great White

Anlaşıyoruz, anlaşıyoruz.

Canımsın Sevgili Yöneticim
Çok sabırsızız ve hepimizin kanı kıpı kıpı kaynıyor biliyorum. Ama ne kadar otokontrol ve destek, o kadar sürekli başarı. Bunun başka hiçbir yolu yok.

semih YETİM
03.09.2008, 00:10
Stat daki bütün koltuklarını yenileseler 4 bin ytl tutmaz,bende o maçtaydım o kadar para tutacak koltuk kırılmadı,10-15 koltukla üzerimize bulunan fileyi söktüler,bunlar dilenmenin yasal yolunu bulmuşlar.

ya mustafa şu avatarı nerden bulacağım bi yardım etsen bana ben stattan çekmiştim ama iyi görünmüyor...bunu nasıl alabilirim?

ulvicebi61
03.09.2008, 00:51
galatasaray başkanıyla sadri şenerin arası iyi değildi gökhan ünal transferinden sonra gıcıklığına yapmış olmasalar.. ?

Hasan Ayvenli
03.09.2008, 01:01
Verelim gitsin, aç karınlarını doyursunlar..

kömelim gitsin gugudalım :)

Travelair
03.09.2008, 01:04

Ben utandım şahsen.

Şiddete karşıyım ama bu tip insanları benzetmek için özel tim bile kurulması taraftaryım

@FLU
03.09.2008, 01:14
sen adamların koltuklarını kırıp yakarsan adam parasını ister bundan daha normal bir olay yoktur gereksiz bir başlık olmuş

bu başlıgın yerine taraftarımızı bu saçma ve gereksiz davranıştan vazgeçirmek için bir başlık açılsa daha güzel olur

bahsi geçen maçtaydım adam koltukları kırıyor neden kırıyorsun parasını senden benden kesiyorlar diyorum adamın umrunda degil , bir de nasıl bir egoysa adam kırdıgı koltugu eline alıp fotograf çekiliyor

Tunga
03.09.2008, 01:54
Haber resmi siteye düşünce elbette baş tarafında bizimle ilgili gibi görünmeyen kısmı atlanmış oluyor. Onu da ben ekleyeyim:

Baroş Galatasaray'da......

Baroş falanca milyon dolara Galatasaray ile anlaştı.....

ve sonucunda...

Hasar bedeli tahsil edilecek

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Galatasaray A.Ş.’nin 18.04.2008 günlü isteğini inceleyerek 13.04.2008 tarihinde Ali Sami Yen Stadyumu’nda oynanan Galatasaray A.Ş. – Trabzonspor A.Ş. Turkcell Süper Lig müsabakasında misafir takım seyircileri tarafından meydana getirilen hasar bedellerinin tahsili talebini onayladı.

Buna göre maçın temsilcilerinin raporlarına ve maç sonrası tutulan tutanağa göre; 420 adet koltuğun hasar gördüğü tespit edilerek, ortaya çıkan 4 bin 212,60 YTL.'lik bedelin
kulübümüzden tahsili ile Galatasaray A.Ş.’ne ödenmesine karar verildi.

Trabzonspor.org.tr

My
03.09.2008, 02:23
Yine yeşillendi fındık dalları...Zaten hep yeşildi fındık dalları...

OLCAY ÇAKIR
03.09.2008, 09:36
Deplasman maçlarında yönetimden görevli biri maçtan saatler evvel bize ayrılan tribüne gidip gerekli incelemesini yapacak,fotoğraflayacak,arşivleyecek,belgeleyecek koltukların son halini.

Zaten kırıktılar,zaten döküktüler diyebilelim kanıtıyla.

Eğerki 10 kırık koltuk,500 kırık koltuğa dönüşüyor endişesi ve iddiası var ise bu uygulama için ilk deplasmanımız ilk işimiz olsun.

Kimsesinin koltuğunu yenilemesin benim kombineler,formalar vs ler.
Kırıp dökenleri de Allah'a havale ediyorum.

Emirhan Ömeroğlu
03.09.2008, 09:38
fenerbahçeye 5 milyon dolar gibi bi bağış yaptıktan sonra elleri sıkıştı gariplerin tabi böle en ufak şeyleri bile talep ederler

ÖmerFarukYılmaz
03.09.2008, 09:40
Deplasman maçlarında yönetimden görevli biri maçtan saatler evvel bize ayrılan tribüne gidip gerekli incelemesini yapacak,fotoğraflayacak,arşivleyecek,belgeleyecek koltukların son halini.

Zaten kırıktılar,zaten döküktüler diyebilelim kanıtıyla.

Eğerki 10 kırık koltuk,500 kırık koltuğa dönüşüyor endişesi ve iddiası var ise bu uygulama için ilk deplasmanımız ilk işimiz olsun.

Kimsesinin koltuğunu yenilemesin benim kombineler,formalar vs ler.
Kırıp dökenleri de Allah'a havale ediyorum.

Olcay Abi;

O zaman maça noterle gitmek gibi bir durum çıkıcak ortaya:)

burhan_akgun
03.09.2008, 09:46
bunların parasının kıranlardan alınması gerekmezmi ?

OLCAY ÇAKIR
03.09.2008, 09:49
Ah o uygulamalar bir başlasada görsek koltuklara şiddet uygulayanların durumunu.

Ama nerdeee?

bunların parasının kıranlardan alınması gerekmezmi ?

Hüseyin Bağdat
03.09.2008, 09:50
Bu konuda kimse Gs.'yi suçlamasın arkadaşlar. Bende o maçtaydım,bazı arkadaşlarında değindiği gibi, bazıları sırf koltuk kırmak için maça gelmişler sanki.Kendilerini uyarmaya çalışanlarada tepki göstererek, gururla koltuk kırmaya devam ettiler. Biz bu insanlar yüzünden çekiyoruz,maalesef çekmeyede devam edeceğiz.

Belki Gs'nin yaptığı dilencilik mantığı gibi görünebilir ama yasal hakları ve bunuda kullanmışlar...

Bizim stadımızda da deplasman taraftarı koltuklarımızı kırarsa,zarar tespit edlir ve karşı tarafın ödemesi istenir. Bizim kendi taraftarımızın kıracağı koltukların hesabını kimden alacağız o önemli...

Erdal DİLEK
03.09.2008, 09:59
İnşallah sadece bize değildir,

halil ibo
03.09.2008, 10:00
Mevzuu derin.Çözüm üretmek için derin düşünen insanlara ihtiyaç var.O tip insanlar aramızda var çok şükür.Fakat onlar kadar olmasada düşüncesiz ve cahil sayısıda bir hayli fazla.İşte bu yüzden 4-5 YTL ile atlatabilsek keşke olumsuzlukları.Birde uygulamada çifte standart şüphemizi bir türlü gideremiyoruz.Bu bir paranoya mı ? Yoksa gerçekten çifte standart mı ? Demekki bizim camianın dışındada derin düşünen insanlara ihtiyaç var.Ey Levent civarı duy sesimizi...

Erdal DİLEK
03.09.2008, 10:11
kırmayalım, kırdırmayalım, kıranın kırıklarını kırılam. . .

sümela61
03.09.2008, 10:13
bence burada meblağ üzerinde takılıp kalınmaması gerekiyor... mesele cezayı hangi sebeple aldığımız?... isterse 1 YTL olsun, hiç farketmez...

eğer "barbarlık" sebebiyle bir ceza yiyorsak (ki öyle); bunu kabullenemiyorum...

neyseki bu "mankafa" ların sayısı giderek azalıyor... tablo o kadar da endişe verici değil... ortada bir de BMN gerçeği var... gerçekten "taraftar böyle olunur" dedirten bir profil ortaya koyuyor BMN...

arkadaşlar bu "taraftar müsveddeleri"nin kulübümüze zarar vermelerine (elimizden geldiğince) müsade etmeyelim...

LazAnisT
03.09.2008, 10:15
Dua edelimde koltuk kırıldı diye sahamızı kapatmasınlar.Biz nelerini gördük:)

Bu arada yapılan uygulama gayet yerinde.Herkese uygulanırsa sorun yok.

Dursun Kaplan
03.09.2008, 10:27
Dua edelimde koltuk kırıldı diye sahamızı kapatmasınlar.Biz nelerini gördük:)

Bu arada yapılan uygulama gayet yerinde.Herkese uygulanırsa sorun yok.

Sorunda burda abi.. " Herkese uygulanmalı bu işlem.. "

Zafer BİLGİN
03.09.2008, 10:30
Sorunda burda abi.. " Herkese uygulanmalı bu işlem.. "
sorun orada değil.senin sorun dediğin sadece bir ayrıntı.

sorun nerede biliyormusun;taraftarımızın bir kısmının yaptığı dangalaklık.vede bu yapılan dangalaklıktan sonra bir kısım aynı kafanın bu işe hak vermesi.yaptıda ne oldu mantığı

yusufyilmaz
03.09.2008, 10:31
parasının peşinde koşana helal olsun
bence adamlar haklılar.senin koltuklarını kırdıklarındada sen al parasını

bizim mustafalık bi konu nerdesin mir'im

Dursun Kaplan
03.09.2008, 10:37
sorun orada değil.senin sorun dediğin sadece bir ayrıntı.

sorun nerede biliyormusun;taraftarımızın bir kısmının yaptığı dangalaklık.vede bu yapılan dangalaklıktan sonra bir kısım aynı kafanın bu işe hak vermesi.yaptıda ne oldu mantığı

Abi zaten o bir kısım taraftar profili içine girmiyor.. Onlar kendi arasında taraftarız diye geçinen cahil insanlar.. Taraftar klübüne zarar vermez bu şekil.. Destek olur her zaman..

Kökten çözüm gerek bunlara..

Şahinoğlu
03.09.2008, 10:55
Kırılan koltuk adım gibi eminim 10 da 1 i bile değildir yıllardır İstanbul'daki her maça giderim adamlar notere fazla gösteriyorlar kırılan koltukları fazla para alıyolar haram zıkkım olsun o paralar onlara.

Tolpaş61
03.09.2008, 10:58
yapacak birşey yok.ödeyeceğiz.bir dahaki sefere daha dikkatli olup adamların koltuklarını kırmayacağız.

Akif Gür
03.09.2008, 11:11
yani sen veya sen akıldakiler meşaleyi yaktığı ve klübe ceza aldırdıkları için suçlu değil gözlemci maçtan 15 dakika sonra meşaleyi gördüğü için suçlu.:alkış:

işte bu sene acilen değiştirmemiz gereken kafa yapısı bu olmalı.

tamamda o meşaleyi benim yaktığımı kim söyledi...orda yakmışlardı ve en az 15 dakika geçmişti

EmrahYalçınalp
03.09.2008, 11:15
Biz de gs maçında skorbordu yenileyelim.

ismail tüfekçi
03.09.2008, 16:39
arkadaşlar g.s. kulübüne kızmayalım sadece 1 arkadaşın enaz 20 koltuk kırdığına ben şahit oldum üstelik onca uyarı yapmamıza rağmen dinleyen 0lmadı milli servet dedik ama dinletemedik bu zihniyetten vaz geçmemiz lazım

Badaloğlu
03.09.2008, 16:59
Koltuk kıran insanlar ancak çaresiz insanlardır.Kesinlikle tribünde işleri olmamalı.Psikolojik tedaviye aldırsınlar kendilerini.Koltuk kırıp rakip takım taraftarı üzerine atmakla 3 puan'ın geri gelmeyeceğini, herkesin takımı kendisi açısından çok değerli olduğunu birileri bu DANGALAK'lara öğretmeli.

Futbol'un 3 skorlu bir oyun olduğunu hala daha anlamayan DANGALAK'ların işi olmamalı orada... Sonuçta parayı ödeyecek olan Trabzonspor kulübü.Yani biz bu parayı kulübe kazandırmak için kaç tane forma satacağız? Birileri bu hesabıda iyi yapsın.

Birde bazı arıza tipler var.Adama kırma kardeşim yazıktır diyorsun cevap olarak kırarım, kime ne? Parasınıda bizim yöneticiler ödesin, ne diye yönetici oldular o zaman? diyen tipler var.Sanki, yöneticiler bu paraları cepten ödüyorlarmış gibi konuşan MAN kafalar var. Birazcık o KÜTÜK kafalarını çalıştırsalar, bu paraların hepsini Trabzonspor'un kasasından çıktığını bileceklerdir.Kimse cebinden o koltuklar için para vermez...

Ayrıca, bu tip DANGALAK'lık emareleri gösterenleri tespit edip, bir daha stadlara almamalı.Dünya'nın nersinde koltuk kırma diye bir şey var?

eminbayram
03.09.2008, 17:10
ben o maçtaydım ama koltuk kırıldığını hatırlamıyorum.sadece üzerimize gerilen ağ yırtılmıştı..

Zafer BİLGİN
03.09.2008, 17:21
ben o maçtaydım ama koltuk kırıldığını hatırlamıyorum.sadece üzerimize gerilen ağ yırtılmıştı..
oruç yaramadı sana.

bu kadar adam burada yazıyor bu koltuklar kırıldı.yapmayın etmeyin diye engel olmaya çalıştık.

bende daha dün gibi hatırlıyorum.insan kılığına girmiş 15-20 kişi (ismi lazım olmayan adam) oleeyy
diye bağırarak koltukları kırıyorlardı.İzmitten beraber geldiğimiz arkadaşlarla ne yapıyorsunuz diye müdahele ettik.orada bizimle aynı düşüncede 50-60 kişi daha olsaydı o kadar rahat at oynatamazdı.bizden başkada müdaheke edenler vardı ama destek olmayınca yalnız kaldılar

Öztürk Adem
03.09.2008, 18:53
ıste ıst kuluplerı bu kadar kucuk basıretsız kulupler verelım belkı duzelırsınız helal lokma yıyınce

M.S.SOFU
03.09.2008, 22:25
:alkış:
ıste ıst kuluplerı bu kadar kucuk basıretsız kulupler verelım belkı duzelırsınız helal lokma yıyınce
:alkış::alkış::alkış:
helal lokma kısmı çok anlamlı olmuş...

tsmetu
03.09.2008, 22:43
Paranız yoksa para verelim.

poetricus
03.09.2008, 22:59
Yine yeşillendi fındık dalları...
Zaten yemyeşildi fındık dalları...:)

KUTADGU
03.09.2008, 23:32
Zaten yemyeşildi fındık dalları...:)

Aman aman, saçma sapan yeşermesin artık şu fındık dalları.

poetricus
03.09.2008, 23:47
Aman aman, saçma sapan yeşermesin artık şu fındık dalları.
Kaç gündür bahçedeyim Cihan;
İnan ki hâlâ yeşiller...

Mustafa AYDIN
04.09.2008, 00:21
ya mustafa şu avatarı nerden bulacağım bi yardım etsen bana ben stattan çekmiştim ama iyi görünmüyor...bunu nasıl alabilirim?

Resmin üzerine gelip sağ tıklayıp kopyala yapıştır yapabilirsin.

samway
04.09.2008, 00:31
ben her zaman bır seyı savundum bu geyse yandaşlıgı yapan arkadaslar geyfebe ye bu kadar dusmanca tavırlar sergılıcegımıze bıraz olsun bunlara gosterseydık belkıde su hale gelmezdı durumlar ama bısey solıyım bu 4000 yok 5000 olayı deıl gorende sahada kırılmadık koltuk kalmadı sanır ama bence bu tamamen oyunların başlama surecı arkadaslar bakın bıraz hemde cok daha basında bıraz sivrildik butun herkes uzerımıze cokmeye calısıyo basın klupler falan fılan bızı ıcten bıle yıkmaya calısıyolar sımdıden ama bunların alayına gulup gecmemız lazım tahrıklere gerek yok 4000 ıstıyosa 14 bın verceksın bu senenınkınıde peşin al dıceksın yanı sallamıcaksın bole gereksız adamları ...

tek sozum su lıg tv şov tv dekı yorumcuya ... ısmını bıle solemek ıstemıyorum ama oraya cıkıp bızım hakkımızda konusmasın ıstemıyorum onu gordukce sınırlerım zıplıyo maça da gelmesın hatta trabzona da gıtmesın ...

saygılarımla...

Ümit Tekşan
04.09.2008, 09:47
Gay saraya sadakamız olsun...

cempolat61
04.09.2008, 12:24
vay uyanıklar vay eski koltuklarını bize yeniletmişler :(

A.Gökhan AKIN
04.09.2008, 22:12
sadri başkandan olsam gider cebimden çıkarır sayar veririm parayı bide Adnan polat'a sayda eksik olmasın derim üstüne...
paran yoksa bide yemek ısmarlim derim :))

tsmetu
04.09.2008, 22:15
Allah daha beter etsin onları his herifler.