PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dikkat! Inönü bizim maçta kapatilmadi!

Punisher-61
28.02.2005, 10:10
bu macin Topicini erken acmak istedim cünkü bu macin önemi büyük hele Besiktas-Sakarya macini izleyen arkadaslar bilir...

Dünkü karsilasmada seyirciler sahaya girdi vemac 10 Dakikalik bit aradan sonra tekrar basladi yani bu SAHA KAPAT CEZASI DEMEK..

ve Besiktasin kendi evinde oynayacagi gelecekmac ise TRABZONSPORUMUZA karsismileys/smiley32.gif

Yönetim Hakkini sonuna kadar aramasi lazim bu cok önemli bir olay Besiktasin sahasi kapatilmasi lazimEdited by: Emorfo

Emorfo
28.02.2005, 10:41
Ulan bi maça gidecektik istanbulda onda da saha kapaniyor. Kapatilmasin bence istanbul'da onlara kabusu yasatiriz, 2bin Trabzonspor taraftari alayina yeter...

kapatilirsa da versinler maçi Ankaraya ya da Samsun'a...

tigin
28.02.2005, 10:44
muhahaha maç ankarada oynanir insallah

$FIRTINA61$
28.02.2005, 10:46
tam bene yazcakdim bu konuyo arkadaslar kesinlesmis garnti 1 mac ceza yiyorlarmis lig tv sayfasinda gördüm bu iyi oldu böyle ama ya su ceza rakipede iaz ceza gibi olyuor ben cezaya diye suna derim bjk gelmiyecekmaca bize ayrilan tribünle geleces takimimizi destekleyeces ceza budur öbürtüelü hafif de biz dokunuyor öyle degilmi arkadaslar?

$FIRTINA61$
28.02.2005, 10:49
punisher almanyanin nersinden?

Guests
28.02.2005, 11:04
ben bejekenin yanindayim saha kapatilmasin

yok eger illa kapatilicaksa inönü. olimpiyata versinler. yok eger illa istanbul disi olucaksa sakarya kocaeli olsun.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

andrei07
28.02.2005, 11:04
BU BASLIGI BEN AÇACAKTIM YA ARKADAS BU OLAYLAR TRABZONDA OLSA 1 SENE SAHAYI KAPATIRLAR TAKIMIDA KÜME DÜSÜRÜRLER NEDIR BU KARGALARIN PISLIGI!!! YETER ARTIK ERKEKSENIZ GARIBAN SAKARYAYA DEGILDE BIZE EFELIK YAPSANIZA KUS BEYINLILER

selçukabi
28.02.2005, 11:05
Ulan bi maça gidecektik istanbulda onda da saha kapaniyor. Kapatilmasin bence istanbul'da onlara kabusu yasatiriz, 2bin Trabzonspor taraftari alayina yeter...

kapatilirsa da versinler maçi Ankaraya ya da Samsun'a...

Farukçum jimnastikçiler cezali maçlarini Izmitte oynuyorlar.Ancak orada oynadiklari iki maçi da kaybettiler ( geçen seneki istanbulspor ve bu seneki Antep) etraf illerde ve körfezde bizim taraftarimiz çok buna karsi maçi izmirde oynamak isteyebilirler.Bu bizim için (seyirci açisindan) problem olur.Yine de taraftarlari inönüde çok etkililer bizim için büyük avantaj olur.Bu arada carew rakibine tükürmüs (veya kusmussmileys/smiley5.gif) o yüzden hazret muhtemelen bizim maçta yok.

kutoz
28.02.2005, 11:14
Arkadaslar ben olayin baska tarafindayim. Bu sakarya kalecisi Senol, ne serefsiz adammis Birde aksam demeç veriyor TRT'ye. Trabzon'da da taraftar üzerime saldirdi, yok elinde biçak olsaydi... bu adam ortaligi karistiriyor, ondan sonra kendisini sütten çikmis ak kakis zannediyor. En garibide, penalti aninda tribünlere dogru bakarken, kale arkasindaki kamerada onu çekiyordu. Ama nedense o görüntüler hiç piyasada yok.

Punisher-61
28.02.2005, 11:20
Arkadaslar ben olayin baska tarafindayim. Bu sakarya kalecisi Senol, ne serefsiz adammis Birde aksam demeç veriyor TRT'ye. Trabzon'da da taraftar üzerime saldirdi, yok elinde biçak olsaydi... bu adam ortaligi karistiriyor, ondan sonra kendisini sütten çikmis ak kakis zannediyor. En garibide, penalti aninda tribünlere dogru bakarken, kale arkasindaki kamerada onu çekiyordu. Ama nedense o görüntüler hiç piyasada yok.

dogru renktas.....bu senol gercekten cok serefsiz Türk futbolunu karaliyor... rakip takimin taraftarini kizdiriyor...bence oda ceza yemesi lazim

tigin
28.02.2005, 11:31

dogru renktas.....bu senol gercekten cok serefsiz Türk futbolunu karaliyor... rakip takimin taraftarini kizdiriyor...bence oda ceza yemesi lazim

Senolun ne mal oldugunu herkes biliyor ankaraspor maçinda da epeyce iltifat etmistik kendisine ama konumuz bu degil.
Besiktas maçi izmittede oynansa farketmez istanbulun yanisirakocaeli ve çevre illerde sakarya vs yeterince taraftarimiz var.

61viya
28.02.2005, 11:37

aynen katiliyorum....

Barış
28.02.2005, 11:39
Kargalarin o zamana kadar kendi sahadinda maçi yok mu ki?

erolizm
28.02.2005, 11:53
Bence mac Kocaeli veya Bursada oynanir..Neresi olursa olsun farketmez..bu maci kazanmaliyiz baska alternatif yok..

toslu6861
28.02.2005, 12:46
KURALLAR BU TÜRKIYEMIZDE GÜZEL ISLIYO YA SARI KARTTAN MAC TEKRARLANIYOR BJK FB YENEMEDIGI ZAMAN BIRDAHA SANS VERILIYO.BAKACAZ BU SEFER NE KARAR VERILECEK.KURALLARA GÖRE 1 DEGIL EN AZ 2 MAC BJK NIN SAHASI KAPATILMASI GEREKIYOR.AYRICA INÖNÜDE VEYA BASKA BIYERDE FARK ETMEZ BIZ BU TOPAL KARTALI HERYERDE YENERIZ...RIZA GELINCE HAVA YAKALADIKLARINI ZANNEDIYOR GARIPLER...smileys/smiley36.gif

Barış
28.02.2005, 12:51
Adi üstünde karga iste!!

Çagman
28.02.2005, 12:53
KapatiLirsa Bursaya versinLer Maci smileys/smiley36.gif

$FIRTINA61$
28.02.2005, 12:58
akcabata versinlersmileys/smiley36.gif

safir
28.02.2005, 13:02
Bence kapatmazlar .. Seyircisiz oynatirlar...

Punisher-61
28.02.2005, 13:22
Bence kapatmazlar .. Seyircisiz oynatirlar...

buda bizim icin avantaj olur....Trabzonspor besiktasdan daha güclü bir kadroya sahip...biz futbolumuzu oynarsak kesin aliriz.. besiktasin kazanmasi icin bir tek taraftar destegi avantaji vardi oda gitti simdi

Punisher-61
28.02.2005, 13:26
DIKKAT

simdi aklima geldi ya bunlarin erteleme maci daha var Genclerbirligine karsi

simdi cok karisiklik olacak..normal olarak ama bizim mac tarafsiz sahaya alinmasi lazim öyle degil mi???

simdi federasyonun nasil federasyon oldugu belli olur Arkadaslar

Edited by: Punisher-61

Guests
28.02.2005, 13:30
amma dert ettiniz yaw. insallah sahasi kapatilmaz bejekenin, çikariz yeneriz döneriz...

Salih61
28.02.2005, 13:36
Kardesler bunlar BIZANS degil mi?...Herseyi yaparlar...smileys/smiley7.gif

Saygilarimla...

Deliormanli1
28.02.2005, 14:37
Belsiktasin sahasini kapatirlarsa,ki kapatilmasi lazim çünkü sahaya seyirci girdi ve güvenlikçi Sakaryali futbolcuya saldirdi ve burnunu kirdi, ceazli maçi,yani Traabzon maçini BURSA'ya versinler.Bakin o zamana senlige.Ist. gelenler sayilmazsa tüm Bursa Trabzona destek verecek, özellikle Teksas. Bursanin parolasi: "ANTALYA için düstük, BESIKTAS için çikacagiz"

Mehmet Alemdar
28.02.2005, 14:50
Insallah kapatilir besiktasin sahasi maç Izmit-Ankara veya Bursa da oynansin ama trabzonspor için fark etmez saha falan nerde olursa olsun biz besiktasi yenecez baska yolu yok zaten...&nbs p;&nbs p;&nbs p;&nbs p;&nbs p;

Sunun surasinda ne kaldiki sampiyonlugumuza degilmi arkadaslar....

SAMPIYON TRABZONSPOR

Berat
28.02.2005, 16:11
Bence saha kapatma cezasi verilirse bejeke 2 sebeple maçini Izmirde oynamak ister; 1) TS taraftarinin Izmir'de nispeten daha az potansiyeye sahip olmasi 2) 1.lgde Izmir takimiy yok,dolayisiyla oradaki büyük bir bejekeli kitlesi takimina özlem duyuyor ve olasi bir maçta tribünleri tiklim tiklim doldururlar,bu da iyi bir hasilat anlamina geliyor..

ama nerde oynarsak oynayalim biz bu bejeke yi yeneriz..gese ile G.birligi çok diri takimlar..onlar hirpalar biz de kroseyi indiririz...

BDiler61
28.02.2005, 16:16
maçi ankaraya versinler

Berat
28.02.2005, 16:19
maçi ankaraya versinler

ne alakasi var kardesim yaa,gözünüz doysun,daha 1 hafta önce takimla beraberdiniz,birakin da biraz da biz özlem giderelim daa,el insafsmileys/smiley36.gif

CAFER ÖZER
28.02.2005, 16:30
Bence olimpiyat stadinda olsun madem herkes istekte bulunuyor bende bir istekte bulunayim dedim.smileys/smiley36.gif

Oğuz
28.02.2005, 16:40
Seyircisiz oynanmasin da, maç ister Inönü'de olsun, ister Afganistan'da..

Ayrica eger kural saha kapatmayi gekektiriyorsa, kesinlikle kapatilmali ve bunun için yönetimimiz ve Trabzon lobisi agirligini göstermeli. Maçi Inönü'de oynamaktan çekindigimiz için degil, hak yerini bulsun diye..

Çünkü eger bizim maçta bu olaylar olsaydi ve bir sonraki maçimiz Besiktas ile olsaydi, eminim Sayin Demirören ortaligi birbirine katardi..

Berat
28.02.2005, 16:42
Çünkü eger bizim maçta bu olaylar olsaydi ve bir sonraki maçimiz Besiktas ile olsaydi, eminim Sayin Demirören ortaligi birbirine katardi..

Oguzcum ne o öyle "sayin" falan..yanlislikla oldu heralde,,bu kadar da kibar olmasmileys/smiley36.gif

yattara11
28.02.2005, 17:17
bugün okulda hoca ders anlatirken birden kafamda simsekler çakti smileys/smiley5.gifbjk'nin sahasinin bizim maçta kapatilabilecegi geldi aklima... simdi maça gitmek isteyen arkadaslardan özür dileyerek görüslerimi söylüyorum: insallah sahalari bizim maçta kapatilir ve maç seyircisiz oynanabilir...seyircisiz oynanmasi fikri daha agir basiyo çünkü sakarya'li togçunun burnu falan kirilmis galiba...yani bayagi bi darbe var... herseyin hayirlisi ALLAH 'tan...

POYRAZ
28.02.2005, 18:17
Sahanin kapatilmasi bizim maca denl gelecegi belli degil,ayrica sahanin kapatilacak oldugu da belli degil.

Ama kapatilsa da kapatilmasa da Trabzonspor Eziktasi perisan edecek.

Ferşat Balcı
28.02.2005, 18:38
kapatilabiliri birakin kesin üç maç ceza almalari gerekir. aksam sporlarda izledim bejeke yönetimi güvenlik sirketiyle sözlesmeyi feshetti

yani onlarda durumun farkinda cezadan kaçamazlar. maç nerde oynanirsa oynansin avantaj her sekilde bizde olacaktir.

ozgur
28.02.2005, 18:47
Arkadaslar bunlarin genclerbirligi erteleme maci 9 martda yani demiroren cezayi o macta cekmek isteyecek. Fakat normalde hukuk geriye yurumez, tarihi olarak g.birligi maci gecmis bir mac. Ama bakin bunlar allem edecek kallem edecek, dunyayada gorulmemis bir olayi fbden sonra yapacak, g.birligi macinda ceza almak isteyecekler. Biliyorsunuz gecen sene fb-rize maci tekrarlandi, fb ikinci maca uc yeni transferle cikmisti. Burasi Turkiye bizans oyunlarinin basarili oldugu bir ulke.

Bence federasyona baski yapip bu adamlarin cezasi neyse hakkiyla cekmelerine calisilmali. Gecen sene iki kisi sahaya girdi bizim macta, kimsenin burnu filan kanamadi yada saldiri yoktu, istanbul medyasi ve fb k.yirtti Trabzon'un sahasi kapatilsin diye. Biz hakkimizi yedirmeyelim, bir avantaj dogdu buna sahip cikalim, inonu disinda bir yerde bu herifleri daha rahat yeneriz yada en azindan yenilmeyiz.

Alptuğ
28.02.2005, 18:52
bence seyircisiz oynanir sessiz sedasiz aliriz maci

emrebey
28.02.2005, 19:33
yaa allahin kargasinin sahasi kapatilsa ne olur kapatilmasa ne olur trabzonum onu ole de yener bölede yener bize fark etmez arkadaslar biz bu futbolla ne kargalar .....

My
28.02.2005, 20:08
Az önce kanal d'de gara gargalarin vede Carew'in disiplin kuruluna sevkedildiini ve 2'ser maç ceza almalari beklendii söyledi.

sanatik
28.02.2005, 20:21
DIKKAT

simdi aklima geldi ya bunlarin erteleme maci daha var Genclerbirligine karsi

simdi cok karisiklik olacak..normal olarak ama bizim mac tarafsiz sahaya alinmasi lazim öyle degil mi???

simdi federasyonun nasil federasyon oldugu belli olur Arkadaslar

son satira sasirdim biraz.

kimin ne oldugu ortada.

corleone
28.02.2005, 20:31
arada gençler maçi var bunlarin karar hemen açiklanirsa bizim maç iptal olmaz...

TheRapZoNe
28.02.2005, 21:31
Bjk'nin sahasinin kapatilacagini sanmiyorum.Çünkü alinan kötü sonuçlardan sonra her maçina bir penalti düsen bir takim olan bjk rakiplerine karsi maç daha baslamadan önce 1-0 olarak basliyor hakemin verecegi penalti sayesinde.Kisacasi Bjknin kötü sonuçlardan sonra federasyonla arasi açilmis ve simdide federasyonla arasi yagla baldir..Sahanin kapatilacagini sanmam ama konuyu kapatacaklari ve unutturacaklarikesin..

serdar_k
28.02.2005, 21:35
abi kapanmasin ya daha inönü yü salliyacaz..ondan sonra ne olursa olsun

Firtina28
28.02.2005, 21:36
mac amerikada oynanacakmis arkadaslar bosuna heveslenmeyim ben canli canli izlicem smileys/smiley36.gif

TheRapZoNe
28.02.2005, 21:37
Tam bir skandallar klübü BJK

*100.yilinda sampiyon olduklarisezon, mafya ile olan iliskilerinin gün yüzüne çikmasi

*Sahalarinda Türkiyede ilk kez gerçeklesen bir cinayet olayi

*Bjk futbolcusunun;Türk örf,adet,ahlak,terbiye ve etik anlayisa ters düsen bir hareketi maç esnasinda rakip futbolcuya uygulamasi

*Rakip takim yedek futbolcularina saldirilarak bir tane futbolcunun burnun kirilmasi. Ve rakip takim oyuncularinin can güvenligi olmamasina ragmen hakemin oyunu devam ettirmesi...

Su anda aklima gelenler bunlar..Kisacasi Bjk bir Istanbul klübü ve o yüzden de sahasi kolayina kapanmaz.Hele bu Trabzon maçinda mi olacak? Asla ...Edited by: TheRapZoNe

Harun
28.02.2005, 21:37
Aslinda pekte ceza almalarini istemiyorum sahsen.Belli olmaz bu federasyonun isi maçi seyircisiz oynatma karari felan verir arada bizde kaynariz sonra.O yüzden Istanbulda oturan biri olarak bjk nin ceza almasi isime gelmez.Onlari kendi taraftarlari öneünde yenmek daha zevki olur.

Mollasalihoğlu
28.02.2005, 21:41
bu arada bjk maçi ile ilgili var mi bi organizasyon plani.büyüklerimiz ne der bu konuda? smileys/smiley1.gif

yattara11
28.02.2005, 22:13
galatasaray'i olimpiyat stadinda 10000 taraftarimizin önünde2-1yendigimiz maçtaki yasadigim büyük gururu unutamam... ama sampiyonluk yolunda riske girmememiz en iyisi olur onun için hangi durum bizim avantajimiza gelirse(kurallar çerçevesinde)sonuna kadar baski gücümüzü kullanmaliyiz...

MoReKaNtE
28.02.2005, 22:43
ligde kaybetedek puanumiz yok artik bizim her maci akzanmaya oynadigimiz belli macin baska bi sehirde oynanmasi bizim isimize gelir insallah baska yerde oynanir insalllllaaaaaahhhhh ama olmasada olur iyi oynayan taraf biz olalim herzamanki gibi...

Bu arada BURSA'da bi organizasyon olursa kardeslerimin,Abilerimin bana haber vermesini isterim

saygilarimla ............

Haluk Pehlivan
01.03.2005, 02:19
Manisa'da oynansin yasmileys/smiley17.gifsaka bi yana Izmir'de oynansada seyretsek hasretiz vallasmileys/smiley19.gif

murat
01.03.2005, 08:47
Inonu,kocaeli, izmir farketmez nerde yenilmek istiyorlarsa haber etsinler orda sahaya gomelim onlari.

İsmail Çavuşoğlu
01.03.2005, 09:20
bjk nin ceza alacagini bende sanmiyorum

ozcan_asanoglu
01.03.2005, 09:52
bir maç ceza kesin..daha fazla da olabilir çünkü bu sene sabikalari çok...baska sahada kazanmak bizim için avantaj olur belki ama degerlendirmesini bilirsek....insallah da öyle olacak....

zafercalikoglu
01.03.2005, 10:36
mac olimpiyatta seyirscili oynansin seyircide yari yariya olsun ki zevkli olsun kargalarin lesini görmek zevkli,olacak,ya nerde olursa olsun biz isimize bakalim 3 puan yola devam

Berat
01.03.2005, 13:10
ne kadar dogru bilmiyorum ama gazetelerde yazan haberlere göre,bejeke ceza alacakmis,eger 1 maç ceza alirsa cezasini G.birligi maçinda çekecekmis.

Guests
01.03.2005, 13:21
bencede en dogrusu o 1 maç kapatilsin bizim maça açik olsun

of-lee
01.03.2005, 14:00
saha fark etmez biz her sartta besiktasi yencegiz

Reha
01.03.2005, 14:33
Normalde Gençler maçinda cezanin çekilmesi hukuka aykiri...ama bir yandan da Istanbulda yalnizca 4 kez takimini gören bizler için de sahanin kapatilmasi dogru degil...Ayrica Sakaryaya yapilan efeligi bize yaparlarsa CNN'e konu oluruz ona göre!!!

FANATIK61
01.03.2005, 14:42
Trabzon'a piyango!

Trabzonspor'un 2 hafta sonra Istanbul'da Besiktas ile oynayacagi Trabzonspor maçi büyük bir olasilikla tarafsiz sahada oynanacak. Besiktas, hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde oynadigi maçta çikan olaylar nedeniyle Disiplin Kurulu'na sevkedilirken, Siyah-Beyazlilar'in 50 milyar para ve 1 maç saha kapatma cezasi almasina kesin gözü ile bakiliyor. Besiktas'in sahasinin kapatilmasi halinde, 2 hafta pes pese deplasmanda oynayacagi maçlarin ardindan (G.Saray, Ankaraspor) bu cezasini Trabzonspor maçinda ödeyecek.

TheRapZoNe
01.03.2005, 16:59
Besiktas maçinda saha kapanmali aksi takdirde Trabzonspor için can güvenligi saglanmali..Son zamanlarda tescilli hirçin besiktas taraftari sayesinde yasanan cinayetler,kavga,küfür, gibi çirkin sebepler yüzünden normal bir arenada gerçeklesecek bir maç olacaga benzemiyor.

ozgur
01.03.2005, 17:48
Kardesim bu istanbul medyasinin manipulasyonuna gelmeyin. Gencler maci onceden oynanan bir mac hukuk geriye yurutulemez. Ama bakiyorum istanbul medyasi sizi bile ikna etmis. Bakin arkadasim eger bu gibi konularda avantajlarimmiz oldugunda lobi yapmazsak, baski yapmazsak ne zaman yapacagiz? Sampiyonluk gidince mi? Gecen sene denizlide bir suru olayin donecegini soyledik, ulan gs yatiyor, g.birligi TSye yatacak naralariyla medya olaylari gozden kacirdi. Nasil bir deplasman takimi rakip stada 15000 kisi sokuyordu?

Kardesim bjknin sahasinin kapatilmasi bizim avantajimizdir, bana nara atmayin 5 atariz, 6 atariz diye gecen sene samet aybaba yonetiminde mac inonude kac kac bitti hatirlayin. BJK 5-TS0. Eee demekki bu stadda bize ters gelen birseyler var 7-1 yenildigimiz stadda burasiydi. Bence hak yerini bulmali ve bu mac ya seyircisiz yada tarafsiz sahada oynanmali. Istanbuldaki arkadaslar iki hafta sabrederlerse ali samiyende takimlarini izleyebilirler. Ezik oyununa gelmeyin, takimin haklarina sahip cikin.

POYRAZ
01.03.2005, 17:54
Nerede olursa olsun farketmez....Besiktas'i perisan edecegiz.

BU ALEMDE TEKSiN...SINCE 1967

61mehmet61
01.03.2005, 22:33
ba maç bursaya alinsa da bir maç izlesek.

Guests
01.03.2005, 22:55
Ben bu basliga yazmistim yazimi göremedim bugün ya neyse..

yattara11
02.03.2005, 21:28
maç tarafsiz sahaya alindigi zaman biletler iki kulübe de esit miktarda mi dagitiliyor?

KuĞu
02.03.2005, 21:44
nerede oynanirsa oynansin trabzonsporum bu maçi alacak güçte, hakem makem hikaye r.madrid hakeme karsi juveyi eze eze yendi demekki oluyormus önceden ayak oyunlarindan çok korkardim ama artik takim gerçekten güçlüyse ne yaparsan yap etki edemeyecegini gördüm, suan trabzonsporum hersekilde bjk yi yenecek güçte.

$FIRTINA61$
03.03.2005, 10:01
bizim yönetim sikidiriyor ceza bekliyoruz diyo alcaklar saten seyircizi oynayalimdaha iyi cünkü birde moraler bozulacak seyici yok diye. saten gelselerdeyenecegiz ama gelmesler daha iyi antep macindaki gibi yerin deipine sokarizsmileys/smiley32.gif

seyyahali
03.03.2005, 10:06
eger ceza gelirse maçi izmir atatürk stadinda oynanirsa harika olur en az 5 bin kisi oluruz

Zafer Keskin
03.03.2005, 12:20
yapmayin yaa olmaz böle sey arkadaslar bir istanbulda bjk maçina gidecektik onada gidemicekmiyiz isatnbuldaki 3+1 =4 maça gidecektik simdi 3 mü olacak yani diger 1 i türkiye kupasi gs ile 2 kere fb il ve bjk ile maçimiz wardi zaten besiktasin ceza almamasi taraftariyim ben :))))))))))))

Sevgi
03.03.2005, 12:27
Aslinda pekte ceza almalarini istemiyorum sahsen.Belli olmaz bu federasyonun isi maçi seyircisiz oynatma karari felan verir arada bizde kaynariz sonra.O yüzden Istanbulda oturan biri olarak bjk nin ceza almasi isime gelmez.Onlari kendi taraftarlari öneünde yenmek daha zevki olur.

Inönüde ki her maçi kazaniyoruz ya böyle düsünmen kadar dogal bisey yok harun bey.Allam ya isine gelmezmis senin isine göre degil bu isler harun takimin çikarina göre.bjk nin ceza almasi lazim bunun içinde bizim yönetimin baski uygulamasi gerekiyor.Ayni durumda biz olsaydik bjk kulübü istanbul medyasi çoktan ayaklanmisti.bjk o yada bu sekilde ceza almali ister seyircisiz oynansin ister tarafsiz bir saha da.

Guests
03.03.2005, 12:46
oolliimmppiiyyaatt ttaa ooyynnaannssiinn

TS61_NL
03.03.2005, 12:50
Sevgiye katiliyorum, BJKnin mutlaka ceza gormesi lazim, cunku kim ne derse desin bu bizim isimize gelir. Tabii Trabzonum bu futbolu oynadigi surece BJKyi Inonude degilde G.O.R.A'da bile yener, o ayri davasmileys/smiley4.gifama soylendigi gibi: bu olay bizim basimiza gelseydi Bizans medyasi coktan ayaklanip 1001 turlu Ali Cengiz oyunlarina basvururlardi (Trabzon taraftarlarini utanmasalar terorist ilan edecek kadar dustulerbir ara bu zavallilarsmileys/smiley7.gif)Alayina isyan olumune Trabzonsporhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif!!!

Zafer Keskin
03.03.2005, 12:52
olimpiyatta oynanirsa bilmem artik orasida bir dagin basi beah ama trabzonspor için deger bagira bagira isiniriz hele bir alinsin maç oraya :)))))))))))))))

Çagman
03.03.2005, 13:08
Bursada oLsun isterim Ama Buyuk ihtimaL vermezLer buraya MaLum bursa Bjk taraftari kanLi bicakLi.

BDiler61
03.03.2005, 17:41
bejeke ceza alsa bile 9 mart ta gençlerbirligi maçlari var biz muhtemelen inönüde ve syircili oynariz ama farketmez yine yeneriz

ozgur
03.03.2005, 18:02
9 martdaki mac gecmisin tekrari hukuk geriye yurumez. Bu sefer eziklerin kurtulusu yok ceza alacaklar.Bence ya seyircisiz oynansin yada tarafsiz sahaya alinsin. Birde bu ya bu isimize gelmez diyenlere acayip sinir olmaya basladim. Biz ceza alirken butun istanbul, medya ayaga kalkiyor en agiri icin, is uc ezik'e gelince bizim taraftar bile yok ceza almasinlar diyor. Inonude oynansin, birde yattaranin burnunu kirsinlar herhalde o zaman rahata erersiniz. Kardesim eger futbolda hala adalet denen birsey varsa, ceza almalari gerekir.

61-firtina
03.03.2005, 19:05
Kapatacaklarini sanmiyorum seyircisiz olabilir ikiside lehimize olur ama nasil olursa olsun onlari sahaya gömeriz

sanatik
03.03.2005, 21:45
9 martdaki mac gecmisin tekrari hukuk geriye yurumez. Bu sefer eziklerin kurtulusu yok ceza alacaklar.Bence ya seyircisiz oynansin yada tarafsiz sahaya alinsin. Birde bu ya bu isimize gelmez diyenlere acayip sinir olmaya basladim. Biz ceza alirken butun istanbul, medya ayaga kalkiyor en agiri icin, is uc ezik'e gelince bizim taraftar bile yok ceza almasinlar diyor. Inonude oynansin, birde yattaranin burnunu kirsinlar herhalde o zaman rahata erersiniz. Kardesim eger futbolda hala adalet denen birsey varsa, ceza almalari gerekir.

karari merak ediyorum bu acidan. Bakalim gercekden hukuk geriye islemeyecekmi. Federasyon ne mal oldugu zaten ortada ama simdi görecegiz göge adalet icin savasan federasyon yamuklarini.

demirören ile görüsmeler baslamistir yine degilmi ?

crazyboy
05.03.2005, 17:07
nerede ve nasil oynanirsa oynansin gömecegiz baska yolu yok ama inönüde bjk seyircisinin önünde koymak daha zevkli ve aci verici olur yinede bizim için en avantajli kararin çikmasi iyi olursmileys/smiley2.gif

Hüseyin Çümen
05.03.2005, 17:26
maç %99 istanbulda oynanmiycak eger oynanirsa zaten kesinlikle burda bi hile vardir bunun cezassi en az 2 maçtir!!! kocaeli de oynancak maç ve bizde gidicez isallah

Ozan
05.03.2005, 18:09
maç inönü de oynanmazsa tabiki bana göre Ankara da oynansin smileys/smiley2.gifo olmazsa farketmez ama istanbul atatürk olimpiyatta oynanirsa yikariz herhalde orayi smileys/smiley17.gif

Mert Pasa
05.03.2005, 18:14
konuyla ilgili karar ne zaman alinacak,9 mart gencler macina yetismeyebilirmi bu karar?

ozcilingir
05.03.2005, 21:24
Maç seyircisiz oynanmaz, IZMIT de oynamasi muhtemel ancak BJK liler bizim IZMIT deki seyirci potansiyelini bildikleri için maçin BURSA da olmasini rica edecekler.Olimpiyatda mümkün degil. ( ISTANBUL içinde ) .

Zaten adamlarin sahasi kapanirsa hep TRABZON lular yüzünden kapandi feveranini duyacagiz. ( TFF TEMSILCILERI, BAYKAL KAZANCIOGLU -ATA ÖZER , 4.NCÜ HAKEM HAMZA MISIR 3'ÜDE TRABZONLU ).

E yeter artik birazda bizim lobimiz çalissin degilmi !

Saygilarimla

Kul
05.03.2005, 21:46
Maç seyircisiz oynanmaz, IZMIT de oynamasi muhtemel ancak BJK liler bizim IZMIT deki seyirci potansiyelini bildikleri için maçin BURSA da olmasini rica edecekler.

Bursa'yi yabana atmayin abi burda özlemini duyan bir potansiyel var... Bizim açimizdan buraya verilmesini isterim ama Bursa taraftariyla Besiktas taraftarlari arasindaki olumsuz hava nedeniyle buraya vereceklerini sanmiyorum...

aka5
05.03.2005, 21:55
ya Allah korusun ya ins öle bise yapmazlar ist oldumdan trabzondaki maçlara gidemiyorum insist daki bütün maçlara gidecem ondada ins sorun olmaz yoksa çok canim sikilir biz en iyisi dua edelim inenüde oynansin bjk bu gece berbatti deli oldum böyle futbol mu olur Allah askina insan bukadar kötü top oynayamaz!!!gs ilk defa iyi gördüm fb maçindan beri.gs derbilerde bir baska oynuyor ama bjk ben zannediyorum çok kolay geçeriz ins!!!!

FATIH UNI TS

MSAID OZA

Kul
07.03.2005, 22:05
PFDK, Besiktas'a Sakaryaspor ile oynadigi maçta yasanan olaylar nedeniyle 1 maç seyircisiz oynama ve 50 bin YTL para cezasi, ayni maçta rakibine tüküren Carew'e de 3 maç oynamama cezasi verdi...

ozcan_asanoglu
07.03.2005, 22:17
evet bjk.ya ceza kesinlesti, seyircisiz oynama...bence bizim açimizdan iyi oldu çünkü en fazla 2-3 bin kisi ile zaten bizim futbolculara artimiz olmazdi ama bjk seyircisinin baskisi altinda kalabilirdi bizimkiler...çünkü bjk. seyirci motivasyonunu çok iyi kullaniyor...e bizim takim zaten stresi kaldiramiyor...sessiz ortamda normal futbolunu oynarsak rahat yeneriz......

Berat
07.03.2005, 22:22
evet bjk.ya ceza kesinlesti, seyircisiz oynama...bence bizim açimizdan iyi oldu çünkü en fazla 2-3 bin kisi ile zaten bizim futbolculara artimiz olmazdi ama bjk seyircisinin baskisi altinda kalabilirdi bizimkiler...çünkü bjk. seyirci motivasyonunu çok iyi kullaniyor...e bizim takim zaten stresi kaldiramiyor...sessiz ortamda normal futbolunu oynarsak rahat yeneriz......

eger 1 maç ceza kesinlestiyse,,bildigim kadariyla cezalarini G.birligi maçinda çekecekler..

TSlimetin08
07.03.2005, 22:29
SON durum ne Ceza bellimi bile???

Kul
07.03.2005, 22:39
http://www.ajansspor.com/futbol/haber.asp?HaberID=104148

ARAGORN01
08.03.2005, 00:20
Cezalarini Gençler ile oynayacaklari erteleme maçinda çekecekler. Bizim maçda cezali degiller.

Zaten aksini düsünmek bile komik olurdu...

Analyzer
08.03.2005, 00:24
Dogru söylüyorsun Bogaç. Soysuz insanlardan soyluluk beklemek komik olurdu gerçekten.

ozgur
08.03.2005, 00:54
kardesim nasil olur bunun hukuki izahini bana bir yapsaniza, ne oluyor o ulkede ya? Nasil hukuk gecmise yurur, delirtmesinler adami. Yani simdi bir kanun cikarsak desekki tum trabzonu tutanlar 10 yil hapis yatacak, o zaman bu yasa cikmadan once trabzonu tutanlari hapse tikabiliriz. Boyle mantik olmaz arkadasim, hepsinin belalarini versin, kahpe bizans. Ya daha ne diyeyim bu herifler bana ceza aldirtacak burada ya.

Oğuz
08.03.2005, 02:57
Bütün bu gelismelerden çikardigim sonuç su: BMN Ankara, Besiktas maçini Istanbul'da izliyor..smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Utku061
08.03.2005, 03:44
PFDK çok ince bir ayar çekmis,mübarek rastlandi desen ancak bu kadar olurdu! Demek cezayi çarsamba günü oynanacak olan maçta çekecekler he! Yahu bu adamlarin güvenlikçisi falan rakip takim topçusuna kafa atti ya! Bu kafayi yiyen topçu sakatlansa maçi tamamlayamasaydi daha vahim bir ceza alirdi! hatta hükmen yenik sayilird,neyse tebrikler Federasyon tebrikler PFDK çok güzel ayar ve bjk dan artik it gibi korkmaya basladiniz! Sözün özü Biz seyircili seyircisiz istanbulda bursada bjk yi eze eze yenecegiz.

ozgur
08.03.2005, 06:07
Hukuk geriye yurutuldu, anlamadigim nasil gecmiste oynanmasi gereken bir macin kosullari degistirilerek nasil oynanir . Boyle seyi dunya tarihinde gormedim, bir esini goren varsa soylesin. Bu nedir ya biz para harcayalim, emek sarfedelim, elin besiktasli o.c..leri cezali macini bile kendi istedikleri macta ceksin. Yazik ya bunca emege, o federasyon baskanin suratinada onu oraya getiren piclerin yuzune tukurulmeli. Yok arkadasim ben 25 senedir Trabzonsporluyum, belli oldu artik bizi sampiyon yapmazlar. Adamlar isterse oyunun kurallarini degistirebiliyor , bizim basin sozcusu daha gik dedi adami iceri tikmakla tehdit ettiler. Ee ne yapacagiz elimiz kolumuz bagli bu serefsiz pez... seyredecegiz.Biktim artik bu piclerden onlarin istanbul yalakaligindan, kopekliklerinden. Bundan sonra turk futbolu diye birsey seyredersem, bileklerimi kesecegim.

Ozkan sumerin baskanligi niye biraktigini daha iyi anlayabiliyorum artik.Bende Trabzonsporu cok sevmeme ragmen artik gonlum elvermiyor bu pislikleri seyretmeye, bende bu forumuda, bu takimida birakiyorum. Buradaki butun emegiyle birseyler yapmaya calisanlara sabir diliyorum. Buda benim elveda mesajim olsun

Guests
08.03.2005, 07:56
maça gidiyoruz böyle iyi oldu, carew bizim maça yok buda iyi oldu

Ibo61
08.03.2005, 08:08

Carew bizim macta var! 3 mac ceza yedi. G.saray, Genclerbirligi ve B.B. Ankaraspor macinda yok!

Aslinda bu cezalar ile ilgili kararlar persembe günkü toplantida alinacakmis, ama ne hikmetse genceler macindan önceye cekilmis!!!

Neyse, biz onlari seyircilide, seyircisizde, Carew lide, Carewsizde yenecegiz!!!!!

Guests
08.03.2005, 08:32
ok düzelttigin için saol, zaten carew penalti olmadigi sürece gol atmaiyor fark yapmaz. yeterki erdinç düzelsin.

CAFER ÖZER
08.03.2005, 08:40
Arkadaslar bosuna heveslenmeyein Fedarsyon hiç bizim lehimizde karar alirmi maç inönüde seyircili oynanacak.BJK cezasini Gençler maçinda çekecek eger toplantiyi persembeye erteleseler o zaman bizim maç seyircisiz oynanacakti.

Neyse bu kara kargalar bizim maçtada olay çikartirlar bir sezonluk ceza alirlar.Adamlar alisti isleri güçleri hakem.Su ana kadar en fazla penalti kullanan takim BJK yanilmiyorsam 10-11 tane penalti genede aglayan bunlar herhalde kaçirdiklari penaltilari hekam atacak.

selçukabi
08.03.2005, 08:56
temkinli olalim arkadaslar daha ceza netlesmedi, ajanspor nerden bu haberi yazdi anlamadim.Iste fanatik gazetesinin bugünkü haberi

http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/BJK/Haber.asp?PID=279& (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/BJK/Haber.asp?PID=279&HID=11&HaberID=267811) amp;HID=11&HaberID=267811

Sevgi
08.03.2005, 08:56

Carew bizim macta var! 3 mac ceza yedi. G.saray, Genclerbirligi ve B.B. Ankaraspor macinda yok!

Aslinda bu cezalar ile ilgili kararlar persembe günkü toplantida alinacakmis, ama ne hikmetse genceler macindan önceye cekilmis!!!

Neyse, biz onlari seyircilide, seyircisizde, Carew lide, Carewsizde yenecegiz!!!!!

Hakkini aramayi bilmeyen yönetiminin hikmeti!!!!!

$FIRTINA61$
08.03.2005, 09:29
smileys/smiley7.gifya azinda biizm macda seyirciizis oynmalari lazim cünkü o mac daha öncedindi ve sadece tekrarlaniyor bu kadar gerzekali olunmaz ya irakda bille bu habede dha aklili bir sonuc cikar

ARAGORN01
08.03.2005, 12:12
Hukuk geriye yurutuldu, anlamadigim nasil gecmiste oynanmasi gereken bir macin kosullari degistirilerek nasil oynanir . Boyle seyi dunya tarihinde gormedim, bir esini goren varsa soylesin. Bu nedir ya biz para harcayalim, emek sarfedelim, elin besiktasli o.c..leri cezali macini bile kendi istedikleri macta ceksin. Yazik ya bunca emege, o federasyon baskanin suratinada onu oraya getiren piclerin yuzune tukurulmeli. Yok arkadasim ben 25 senedir Trabzonsporluyum, belli oldu artik bizi sampiyon yapmazlar. Adamlar isterse oyunun kurallarini degistirebiliyor , bizim basin sozcusu daha gik dedi adami iceri tikmakla tehdit ettiler. Ee ne yapacagiz elimiz kolumuz bagli bu serefsiz pez... seyredecegiz.Biktim artik bu piclerden onlarin istanbul yalakaligindan, kopekliklerinden. Bundan sonra turk futbolu diye birsey seyredersem, bileklerimi kesecegim.

Ozkan sumerin baskanligi niye biraktigini daha iyi anlayabiliyorum artik.Bende Trabzonsporu cok sevmeme ragmen artik gonlum elvermiyor bu pislikleri seyretmeye, bende bu forumuda, bu takimida birakiyorum. Buradaki butun emegiyle birseyler yapmaya calisanlara sabir diliyorum. Buda benim elveda mesajim olsun

Özgür

haksizliklara kizip, haksizliklara direnen takimini niye yalniz birakiyrosun. Takimin bize en çok ihtiyaci olan dönem. Biz zaten bu takimi haksizliklar karsisinda dimdik durdugu için sevmedik mi? Zaten Sampiyon olsun diye takim tutsaydik ezik olurduk degil mi ?

Destegi kesme, kendini özletme.. Herhalde sinir aninda yazdigin seyler bunlar. MAKUL DÜSÜN LÜTFEN

selçukabi
08.03.2005, 12:41
temiz yönetim temiz futbol pesinde oldugunu iddaa eden futbol fenerasyonu yine yapacagini yapti.Güvenlikçilersakaryali futbolcununkafasini gözünü yarsinlar, adam rapor alsin hastaneden...belki o adam maçin kaderini degistirecekti, çikacak 2 gol atacakti, bu direkt oyuna müdaheledir arkadas sen adamin futbolcusunu (yedek dahi olsa ) nasil hastanelik edersin yahu...sakarya maçinin tekrari gerekirken tribün olaylarindan 3 maç seyricisiz oynama gibi bir sabikasi zaten olan kulübe sahaya fiili müdaheleden 3 maçtan fazla ceza verilmesi gerekirken normalde persembe günü olan toplanti alel acele saliya yani çarsamba günkü Gençlerbirligi maçinin öncesine alinarak 1 maç seyircisiz oynama karari veriyor.Aslinda bizi proveke etmeye çalisiyorlar, sampiyonluk yarisindaki avantajimizi gördükleri için üzerimizde oyunlar oynaniyor.Senaryo belli febe sampiyon yapilacak gayse sampiyonlar ligine gönderilecek bizle bejeke de UEFA kupasina...haydi yallah..

Ey Trabzonspor'umun o serefli formasini giyen 11 aslan parçasi sen sahada bu provakasyonlara, oyunlara en güzel cevabi vereceksin.Muhtaç oldugun kudret o üzerindeki formanin reklerinde ve mazisinde mevcuttur.Gerektiginde sahada hakemleri, ezikleri ve onun kölesianadolu tekfuru takimlari yesil çimlere gömeceksin.Tribünde onbinlerceradyolari ve televizyonlari basindamilyonlarca taraftarinin senden yegane dilegi budur.ALLAH yardimcin olsun...AMIN

Duman
08.03.2005, 12:42

Özgür

haksizliklara kizip, haksizliklara direnen takimini niye yalniz birakiyrosun. Takimin bize en çok ihtiyaci olan dönem. Biz zaten bu takimi haksizliklar karsisinda dimdik durdugu için sevmedik mi? Zaten Sampiyon olsun diye takim tutsaydik ezik olurduk degil mi ?

Destegi kesme, kendini özletme.. Herhalde sinir aninda yazdigin seyler bunlar. MAKUL DÜSÜN LÜTFEN

Bu problemleri biz yillardir yasiyoruz,senin forumu ve takimi birakiyorum demen,onlari sadece hedeflerine biraz daha yaklastirmis olur,biz yilardir neyin mücadelesini veriyoruz,her sey bu kadar basit mi?

Pazar günü Antep'e gittik,ne kadar büyük oldugumuzu bir kere daha anladim. 500 kisi yenilmemize ragmen oyagmurda,sogukta takimimizi alkisladik.Bir yenilgi ya da PFDK' nin verdigi bir karar mi bizi yolumuzdan döndürecek asla, yillardir düzenin karsisinda olduk,olmaya da devam edecegiz,yapilmasi gereken Sakarya maçinda tribünleritamamen doldurmak,bizleri yok sayanlara verilecek en büyük cevap buolacaktir,senin gibi donanimli arkadaslarin aramizdan ayrilmasina üzülürüm gerçekten,Bogaç(aragorn01)'in dedigi gibi bir anlik öfke ile bunlari yazdigini var sayiyorum,forumda yazilarini tekrar okuyacagimi ümit ediyorum.

Selamlar...

Emorfo
08.03.2005, 13:08
TFF karari açikladi ve BJK seyircisiz oynama cezasi aldi. Bu ceza Gençlerbirligi maçinda uygulanacak. Çift tarafli ilginç gelismeler yasaniyor. Bu erteleme maçi neden Gençlerbirliginin ayni hafta Fb ile oynayacagi haftaya denk geldi. Bu cezanin Gençlerbirligi maçinda uygulanmasi ne kadar dogru, ertleme maçini bu haftaya verenler BJk'nin sahasinin Trabzon maçinda kapatilmasini neden istemedi. Komplo içinde komplo var. Ince hesaplar yapiliyor. Birileri ince bir ayar çekiyor.

ofli_fan
08.03.2005, 13:12
Bu karar tüketici haklarina da saygisizli içeriyor. O gün besiktas - gençler maçina giden seyircilere bu maça ücretsi gitme hakki verilmeliydi. Iptal edilen bir maç için para ödemis oldular simdi de bjk bu maça seyirci çekemeyecegi için cezasini bu maçta çekmek isyiyor.

Heryönüyle hukuga aykiri bir durumk..

Sevgi
08.03.2005, 13:13
Susma sustukca sira sana gelecek !!!!!!!!!!!!!!!!!

TS yönetimine daha önce iletmistim bunu tekrar ileteyim dedim

ofli_fan
08.03.2005, 13:13
TFF karari açikladi ve BJK seyircisiz oynama cezasi aldi. Bu ceza Gençlerbirligi maçinda uygulanacak. Çift tarafli ilginç gelismeler yasaniyor. Bu erteleme maçi neden Gençlerbirliginin ayni hafta Fb ile oynayacagi haftaya denk geldi. Bu cezanin Gençlerbirligi maçinda uygulanmasi ne kadar dogru, ertleme maçini bu haftaya verenler BJk'nin sahasinin Trabzon maçinda kapatilmasini neden istemedi. Komplo içinde komplo var. Ince hesaplar yapiliyor. Birileri ince bir ayar çekiyor.

Gençlerbirligine birkaç kirmizi kart çikma olasiligi da var. Böylece fb saha rahat yenebilir gençleri.

$FIRTINA61$
08.03.2005, 13:15
ciksin bizden bie yönetci dezin ya olmaz böyle bir seysmileys/smiley7.gif

Berat
08.03.2005, 13:58

Geçen hafta Türkiye Kupasi maçlari vardi.bejeke nin de Gençlerin de kupa maçi yoktu,,erteleme maçini niye o zaman oynatmadilar da tam G.birligi'nin febe maçi öncesine getirdiler,,,serefsizligin bu kadar da alenen olanina pes dogrusu!!! Ey Trabzonspor yönetimi,Trabzonspor lobisi!! neredesiniz?? siz böyle uyuyup haklarimizi savunmazsaniz herkesin emegine yazik olacak!!!

TSlimetin08
08.03.2005, 14:19
Ya nasil birsey böyle ya olmaz ya gelde kizma simdi, hep bize karsi oynunlar yapiyorlar smileys/smiley7.gif

yukselesmer61
08.03.2005, 14:21
bence bizim maçta kapatilmasin oradaki taraftarlarimiz stada gidip takimimizi destekleyebilmeliler.eminim ki 2bin kisi orayi inletmeye yeter.

Hünkar
08.03.2005, 14:21
BIDE FEDERASYON BASKANI HUKUKÇU OLACAK EYYAMCILIK KENDINI IYIDEN IYIYE GOSTERMEYE BASLADI AMA ALLAHIN IZNIYLE HEVESLERINI KURSAKKLARIN DA BIRAKACAGIZ BIZE NE JIMNASTIKCILERIN FUTBOLCULARI NE çarsi NE PAZAR ENGEL OLABILIR

ozgur
08.03.2005, 18:01

Özgür

Bu problemleri biz yillardir yasiyoruz,senin forumu ve takimi birakiyorum demen,onlari sadece hedeflerine biraz daha yaklastirmis olur,biz yilardir neyin mücadelesini veriyoruz,her sey bu kadar basit mi?

Pazar günü Antep'e gittik,ne kadar büyük oldugumuzu bir kere daha anladim. 500 kisi yenilmemize ragmen oyagmurda,sogukta takimimizi alkisladik.Bir yenilgi ya da PFDK' nin verdigi bir karar mi bizi yolumuzdan döndürecek asla, yillardir düzenin karsisinda olduk,olmaya da devam edecegiz,yapilmasi gereken Sakarya maçinda tribünleritamamen doldurmak,bizleri yok sayanlara verilecek en büyük cevap buolacaktir,senin gibi donanimli arkadaslarin aramizdan ayrilmasina üzülürüm gerçekten,Bogaç(aragorn01)'in dedigi gibi bir anlik öfke ile bunlari yazdigini var sayiyorum,forumda yazilarini tekrar okuyacagimi ümit ediyorum.

Selamlar...

Cok sagolun arkadaslar soylediginiz gibi bir anlik sinirle yazilmis bir yaziydi, sakin dusununce benim gibi klup uyelerinin daha cok takima sahip cikmasi gerektigi kanatine vardim. Belki Ozkan hocada gitmeyip mucadele etmeliydi, kolay yolu secti. Neyse kullandigim kufurler icinde ayrica kusura bakmasin kimse.

Mollasalihoğlu
08.03.2005, 19:27
carew'in 3 maçlik cezasi 1'e indi gençlerbirligi maçinda yok.

oOoOOO levent biçakçi OOOOooooOOO levent biçakçi

küfür edecegime sevgi seli yapayim dedim belki bi mavi bayragi da bana verirler..

BDiler61
08.03.2005, 19:27
böyle olacagi belliydi her ise bir kilif uydurup besiktasi cezasiz bir sekilde karsimiza çikaracaklar gerçi çiksinlar hiç farketmez ama biz o maça kadar kaç cezali ve sakat daha verecegiz onu bilmiyorum.Sakarya maçinda hakeme dikkat etmek lazim

Ozan
08.03.2005, 19:55
ulan besiktasin ceza maçi gençlere denk geldi smileys/smiley5.gifyani bizim maçda tribün kapali degil.neyse yinede bu maçi kopara kopara alacagiz smileys/smiley2.gif

Berat
08.03.2005, 20:25
bundan sonra herkes herkese balgam atar,,ben G.Birligi futbolcusu olsaydim yarin kesin Carew'in suratina okkali bi balgam atrdim..alti üstü 1 maç ceza..

olimpus
08.03.2005, 23:56
<DIV>ISTANBUL (IHA) - Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Sakaryaspor maçinda rakibine yaptigi hareket nedeniyle 3 maç oynamama cezasi alan Besiktas'in golcü futbolcusu John Carew'in cezasini 1 maça indirdi. Galatasaray derbisinde forma giyemeyen yildiz oyuncu, Gençlerbirligi ile oynanacak tekrar maçinda oynayabilecek.
</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, bugün olaganüstü toplanarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK) Sakaryaspor maçinda rakibine yaptigi fiili hareket nedeniyle 3 maç resmi müsabakalardan men cezasi verdigi Norveçli golcü futbolcu Carew'in itirazini görüstü. Kurul, PFDK'nin verdigi cezayi 1 maça indirdi.
</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Böylece geçen hafta Galatasaray derbisinde oynamayan Carew, yarin Gençlerbirligi ile oynanacak tekrar maçinda forma giyebilecek.
</DIV></DETAILS>

Mollasalihoğlu
08.03.2005, 23:59
o daha da güzel walla smileys/smiley36.gif

bu federasyona ragmen bu basarilar var ya büyük camiayiz ha kiymetini bilin..

selçukabi
09.03.2005, 08:23
bence carew'e werilen bir maçlik ceza da kaldirilsin (zaten o 3 maçtan bir maça inme isi emrivaki, oynamadigi maça ceza verdiler adama) böylece bejeke-gayse maçi tekrar oynansin (adamlarin günahi ne belki carew'i oynatip maçi kazanacaklardi.)

Guests
09.03.2005, 08:32
bence besiktasa yasanan olaylardan ötürü bir ödül vermesi gerekir biçakçinin. nede olsa cinayet o statda olmustu güvenlik düzeliyor ya

kadirsa_2000
09.03.2005, 09:27
Rezillik rezillik, diyecek baska söz bulamiyorum. Laf agizdan bir defa çikar diyecegim ama bu delikanlilara has bir davranistir. Söz konusu bizim fenerasyonumuz ve basindakiler olunca laf agizdan binlerce defa çikar, yularlari kimin elindeyse onlarin istedigi olur.

Allah islah etsin bunlari...

Punisher-61
09.03.2005, 09:39
carewin 3 maclik cezasi 1 maca indirlidismileys/smiley7.gif

abi ayip bisey ya olur mu böyle serefsizli...Italyada bi takim saha kapatma cezasi yedi buna itirat etti ceza iki mac oldu.. bunlada hemen 3 macdan 1 maca indismileys/smiley7.gif

Guests
09.03.2005, 10:29
su basligida düzeltin saha kapanmadi

Emorfo
10.03.2005, 11:09
<HR>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=15 width="100%" align=center border=0 valign="TOP"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="100%">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 align=right border=0 VALIGN="MIDDLE" CLEAR="LEFT"><T>
<T>
<TR>
<TD>http://www.turkiyegazetesi.com/images/www/news/238934_1.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV ="subject">BÜYÜK EYYAM</DIV>
09 Mart 2005 Çarsamba</DIV>
<DIV ="">&gt; M.Tahir Kum

Iste ?büyük? farki
Türk futbolunun düne kadar en büyük sancisi olan ?büyükler kollaniyor? gerçegi Levent Biçakçi federasyonu ve kurullarinin icraatlariyla iyiden iyiye tavan yapti. Hukukçu baskan Levent Biçakçi?nin döneminde, özellikle ?büyükler? konusunda hukuk kurallarinin alt-üst edilisi ?büyük takim? farkini bir kez daha fark ettirdi. Besiktas, ?Mâli genel kurulum var? diyerek, Sakaryaspor maçinin tarihini degistirtti. G.Birligi, Besiktas?la olan tekrar maçini 2 Mart?ta oynamak istedi. Ancak bu maç, Baskent ekibinin F.Bahçe ile oynayacagi müsabakanin 3 gün öncesine konuldu. Bir pet sise atildigi için saha kapatan PFDK, son yillarin en vahim olaylarindan birinin yasandigi Sakarya maçindan dolayi Besiktas?a da ?bir pet siselik? fatura kesti. Mahrem temsilci raporlari ortalikta kol gezdi. PFDK ve Tahkim Kurulu, Besiktas için son 5 günde 4 defa olaganüstü toplandi. Bunlar sadece bir tesadüften mi ibaret?

Tesadüfler zinciri
Simdi soruyoruz: 8 Mart Sali günü, yani dün olagan toplantisi olan PFDK, hangi gerekçeyle bir gün önce olaganüstü toplanma geregi görmüstür? Ortada ?olaganüstü toplantiyi? gerektiren bir ?yürütmeyi durdurma? talebi bulunmadan nasil toplanmistir? Normalinden bir gün önce yapilan olaganüstü toplantida verilen ?1 maç seyircisiz oynama? cezasinin, Trabzonspor maçi yerine hafta içinde oynanacak G.Birligi karsilasmasina denk getirilmesi yine bir tesadüf müdür? G.Birligi?nin tekrar maçini 2 Mart?ta oynamak istemesine ragmen bu talebin reddedilisinin altinda, iddia edildigi gibi, ?Besiktas, G.Saray?in karsisina diri çiksin. G.Birligi ise önce Besiktas?la oynasin, sonra F.Bahçe ile yorgun - argin mücadele etsin? düsüncesi mi yatmaktadir? Bugüne kadar futbol tarihimizde Besiktas?tan baska bir kulübün mâli genel kuruldan dolayi maç tarihinin degistirilmesi talebi kabul görmüs müdür?

Rapor niye sizdirildi?
Yine soruyoruz: G.Saray - F.Bahçe maçinda yan hakeme isabet eden bir pet siseden dolayi ?1 maç? ceza verilen bir arenada, taraftarin sahaya inmesi, bir futbolcunun Besiktasli güvenlik görevlilerince hastanelik edilmesi, olaylarin büyümesiyle hakemlerin soyunma odasina giderek maça 12 dakika ara vermesinin ?vahameti?, nasil ?es degerde? tutulmustur? Besiktas -Sakarya maçinin temsilcisi Ata Özer?in ?mahrem? raporu, federasyon kurumlari tarafindan ne niyetle ve kim tarafindan medyaya dagitilma geregi duyulmustur? Temsilci Ata Özer?in raporunda, Carew?in hem M?bayo, hem de Aytaç?a karsi ayni fiili gerçeklestirdigi ifadesi yar alirken ve buna karsilik disiplin talimatinin ?cezada içtima? bölümü 61. maddesine göre ?Fiiller ayri ayri degerlendirilerek hükme baglanir? karari bulunurken, neden olay ?tek tükürük? olarak degerlendirilmistir?

Nöbetçi mahkemeler!
Sormaya devam ediyoruz! Türk futbol tarihinde bugüne kadar Tahkim Kurulu bir defa bile hafta sonu tatilinde toplanti geregi duymazken, hangi ?olaganüstü? durum Tahkim?i 5 Mart Cumartesi günü ?olaganüstü? toplantiya ?davet? etmistir? Tedbirin kaldirilmasi konusunda ortada ?gerekli? olan PFDK?nin nihai karari yokken, hangi gerekçeyle üyeler Gürol Kaymak ve Ö.Faruk Ergin ?Tedbir kaldirilmali? tezini savunmustur? Cuma günü olagan toplantisi olan Tahkim Kurulu, neden dün yine (dört günde ikinci kez) olaganüstü toplanma geregi görmüstür? Cumartesi günkü toplantida tedbirin kaldirilmasi konusunda üç muhaliften biri olan Avukat Erkan Vardar?in dünkü olaganüstü toplantiya katilmamasi tesadüf müdür? Bir Besiktas dosyasi için 5?i PFDK?nin olmak üzere 12 avukati, 5 günde 4 defa olaganüstü toplatan, onlari adeta ?nöbetçi mahkemeler? haline getiren sebep nedir?

Herkese olur mu dersiniz?
... Ve diyoruz ki, bundan 8 ay önce futbola seffaflik getirecegini söyleyerek gelen, kulüp ayrimi yapmayacagini iddia eden hukukçu baskan Levent Biçakçi neden dik duramiyor? ?Havuza adalet gelecek? diyen, ama önüne çikan ilk firsatta Teleon?dan dogan ceza parasini yine ?havuz sistemine göre? bölerek aslan payini büyüklere veren Biçakçi, yarin nasil ?havuza? adalet getirecek? Bugün Besiktas?in ?toplantim var? talebi üzerine maçini tehir eden Biçakçi, yarin ?x? bir Anadolu kulübüne de ayni mazeretinden dolayi yesil isik yakabilecek mi? Bir Besiktas dosyasi için adeta ?nöbetçi mahkeme? haline getirilen Tahkim Kurulu ve PFDK yarin da yine ?x? bir Anadolu kulübü için ayni sekilde olaganüstü hâl ilân edecek mi? Ve son olarak soruyoruz; bu tesadüfler zinciri sizi hiç mi düsündürmüyor?
</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: Emorfo

selçukabi
10.03.2005, 11:25
smileys/smiley20.gifTahir Abim güzel yazmis. EYYAM iste budur...ellerine aklina sagliksmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

calypso
10.03.2005, 11:27
tahkim kurulu nun 3 istanbul takiminin kararlarini cikaran bir kurul oldugunu bilmeyen mi var? is gittikce zivanadan cikiyor.spor kültüründen nasip almamis medyasiyla bunlar türk futboluna zarar veriyor. ama bu ortamdan beslenip yasadiklari için islerine de bu geliyor. türk futboluymus, milli takimmis kime ne ki? bir duzen oturtmuslar yillardir, al gulum ver gulum.. 3 takimdan kim daha agir basarsa medya da federasyonda sampiyon o oluyor.. geri kalanlar tahkimle, sakatliklarla, kartlarla, medyayla ugrasip duruyorlar.

Buyrun bakin Yunanistan'in Federasyonu kendi futbolunu nasil koruyor;

Futbol siddetine agir ceza
<DIV =strbas></DIV>
<DIV =strbas>Yunanistan Birinci Futbol Ligi?ndeki Olympiakos-Panionios maçinda çikan olaylar nedeniyle 2 kulübe de ceza yagdi.
<DIV =strbas>Yunan Futbol Mahkemesi, lig lideri Olympiakos?un 3 puaninin silinmesi, sahasinda oynayacagi 4 maça seyirci alinmamasi ve 392 bin dolarlik para cezasi ödemesine karar verdi.
<DIV =strbas>Mahkeme ayrica Panionios Kulübü?ne de 3 puan silme, 4 maç seyircisiz oynama ve 130 bin dolarlik para cezasi verilmesini kararlastirdi.
<DIV =strbas>Karsilasmanin tekrarinin olmayacagina ve 2 takimin da puan alamayacagina da karar veren mahkeme, ayrica Panionios Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Achilleas Beos?u da 13 bin dolar ödemeye mahkûm etti.
<DIV =strbas>Yunanistan Futbol Mahkemesi?nin, ülke genelinde yasanan futbola bagli siddetin önlenmesi için, 2 kulübe, simdiye kadar verilmis en yüksek cezayi uyguladigi bildirildi.
<DIV =strbas>Baskent Atina?da, geçen pazar günü yapilan maçta tribünlerde çikan kavga sonucu 14 polis ile 1 taraftar yaralanmis ve maç ertelenmisti.
<DIV =strbas>Mahkeme karariyla 3 puani silinen lider Olympiakos, ligde 27 puana gerileyerek 3. siraya düstü. 3 puani silinmesi sonrasinda 13 puanda kalan Panionios ise 9. siradan 14. siraya inerek, düsme hattinda yer aldi.
</DIV></DIV></DIV></DIV></DIV></DIV></DIV>

andrei07
10.03.2005, 11:36
IT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR HEMDE ONURUYLA YÜRÜR

baris_aykan
10.03.2005, 15:26
BU BASLIGI BEN AÇACAKTIM YA ARKADAS BU OLAYLAR TRABZONDA OLSA 1 SENE SAHAYI KAPATIRLAR TAKIMIDA KÜME DÜSÜRÜRLER NEDIR BU KARGALARIN PISLIGI!!! YETER ARTIK ERKEKSENIZ GARIBAN SAKARYAYA DEGILDE BIZE EFELIK YAPSANIZA KUS BEYINLILER

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Mollasalihoğlu
10.03.2005, 15:33
inönü kapanmasin ya adamlar bi top izlesinler topçu izlesinler.

aziz bunlara da tesvik yollar ha o kadar yüzsüzdür bunlar.

Barış
10.03.2005, 16:05
Beyler öyle diyoruz ama geçen sene Trabzondaki Diyarbakir maçinda da bizim taraftar Senol u kucaklamak istemisti.smileys/smiley36.gifVe Gs maçi vardi iki hafta sonra.Sahamiz kapatilmadi.Oysa onlar 1 hafta seyircisiz oynadi.smileys/smiley20.gif

Atmaca
10.03.2005, 16:12
carewin 3 maclik cezasi 1 maca indirlidismileys/smiley7.gif

abi ayip bisey ya olur mu böyle serefsizli...Italyada bi takim saha kapatma cezasi yedi buna itirat etti ceza iki mac oldu.. bunlada hemen 3 macdan 1 maca indismileys/smiley7.gif

Dikkat et dostum orasi Italya.

"Burasi Türkiye " yok öyle yagma.

Mehmet Alemdar
10.03.2005, 18:14
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

burada böyle cezalar sadece bize veriliyor su olay trabzonda olsaydi trabzonsporumuzun sahasi en az 3 maç Carew in yaptigi hareketi bizden biri yapsaydi en 3-4 maç ceza alirdi ayni hareketi Totti yapti 3 maç ceza aldi ama bizde öyle bir federasyon varki cezalari yükseltcegine azaltir.Simdi bakalim Song a ne ceza verecekler zannediyorum ki Song a 1-2 maç verirler ayni hareketi Nistelrooy Arsenal maçinda adama tekme atmis ve hakem görmemisti ama tv görüntülerinden Nistelrooy a 3 maç futboldan men cezasi vermisti ama türkiyede federayon bu kadar cesur degil korkak bizim federasyon bizim federasyonsadece trabzonspor a ceza verirken korkmuyor trabzonda olsaydi bu hareketler trabzonda katliam diye bangir bangir bagirirlardi o yüzden türkiyede 3 takima ceza verirken korkkuyorlar ondan sonra bu ligde trabzonspor sampiyon olacak bu kadar serefsiz oldugu yerde trabzonspor sampiyon olmasi zor arkadaslar sampiyonluk türkiyede sahada degil masa basinda kazaniliyor trabzonsporumuz suanda türkiyede en iyi top u oynamasinaragmen masa basindaki olaylara kurban gidiyoruz...

</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

ozgur
10.03.2005, 19:38
Ben bjkli arkadaslari severim asagidaki siiri onlara atfediyorum

BJK 1903
Biz ne anlariz serefden haysiyetden
Mafyasi, Cakicisi, Sinani hepsi bizden
Basimizda tupcu Demiroren
Biziz alemin basina bunca corabi oren
Kimdemis kartal diye, akbabadir namimiz
Ancak lesden anlariz
Cunku BIZ BESIKTASLIYIZ

Kimdemis kartal diye, akbabadir namimiz
Her maca bir penaltiyla baslariz
Olmazsa birde balgam atariz
Ustune birde burnunuzu kirariz
Cirkeflik olmus mazimiz
Inonu olmus mezarimiz.(Cihat Aktasa atif)

Butun bunlar bir maket kupa icin
Mafyaya vize veririz sampiyonluk icin
Artik kalleslik oldu tarihimiz
Ama kim takar
cunku BIZ BESIKTASLIYIZ

İleli
10.03.2005, 19:59
Ne mutlu Trabzonsporluyum diyene!

serefsiz herifler 3den 1e indiriyolar varmi bole bise yaasmileys/smiley7.gif

t-sat
11.03.2005, 21:05
Inadina sampiyon olmak lazim,inadina tekrar tekrar.

kadirsa_2000
12.03.2005, 00:40
Alistik artik!

Hiç sevmedigim bir laf ama bizi resmen rezillikle, adaletsizlikle yasamaya alistirdilar. Benim midem bulaniyor artik bu olanlardan. Allah islah etsin...

Hüseyin Çümen
12.03.2005, 01:35
aman takmayinbeyler indirsinler cezalari onlari bu sekilde yenerizbizde sahanin kapanmamasi da ii oldu maçi izlemee gideriz bölecesmileys/smiley2.gif