PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk Futbolu Son Dakika Haberleri

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

tigin
04.03.2011, 16:43
Ortada bir olay var ama olayın ne olduğu hakkında bilgi yok.

28TS61
04.03.2011, 18:28
nedense ligtv nin sayfasinda bu haberden bahsedilmiyor !!!

Paksoy
04.03.2011, 19:21
Beter olsunlar.

Travelair
23.03.2011, 15:19
23.03.2011 - 10:19 Saat | News | Kaynak: dha

MSV Duisburg, takım halinde cami ziyaret etti (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/msv-duisburg-takim-halinde-cami-ziyaret-etti/news/anzeigen_58705.html#)

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/52.jpg Alman 2.Ligi (http://www.transfermarkt.com.tr/de/2-bundesliga/startseite/wettbewerb_L2.html?from=news_text)'nde mücadele eden ve Almanya Kupası'nda Schalke04 ile final oynamaya hak kazanan MSV Duisburg (http://www.transfermarkt.com.tr/de/msv-duisburg/startseite/verein_52.html?from=news_text) Futbol Takımı, Duisburg´ta bulunan DİTİB Merkez Camii´ne dün bir ziyaret gerçekleştirdi.Takım halinde camiye gelen MSV Duisburg´un teknik heyeti ve oyuncuları, cami görevlileri tarafından çiçeklerle karşılandı.

Duisburg kentinin futbol kulübü olan MSV Duisburg, aynı kentte bulunan ve Almanya´da tamamlanmış en büyük cami olarak bilinen Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) Duisburg Merkez Camii´ne anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

Takım otobüsüyle camiye gelen MSV Duisburg´u, DİTİB Merkez Camii başkanı Muhammed Al ve Eğitim ve Diyalog Merkezi başkanı İsmail Komşucuk karşılarken, cami derneğinden görevlendirilen bir grup çocukta MSV Duisburg´un teknik heyetine ve oyuncularına birer çiçek verdi.

MSV Duisburg cami ziyaretine, Hırvat Teknik Direktör Milan Sasic, Türk antröner Fuat Kılıç ve kaleci antröneri Oliver Reck yönetiminde takım halinde katılırken, takımda forma giyen Sefa Yılmaz (Türkiye Ümit Milli Takım) ve Olcay Şahan (Türkiye A2 Milli Takımı) milli maçları nedeniyle Türkiye´de olduklarından arkadaşlarına eşlik edemediler.

Camiye giriş sırasında ayakkabılarını çıkartmaları yönünde uyarılan MSV Duisburglu oyuncular kısa süreli bir şaskınlık yaşarken, caminin yapımı ile ilgili bilgiler veren cami derneği görevlilerini bağdaş kurup oturarak dinlediler.

Görevlilerden cami hakkında bilgi alan MSV Duisburglu oyuncular ve teknik heyet, caminin mimari yapısına olan hayranlıklarını gizleyemediler.Ziyaretten dolayı cami dernek başkanı Muhammed Al teknik direktör Milan Sasic´e, Eğitim ve Diyalog Merkezi başkanı İsmail Komşucuk ise, takım kaptanı Srdjan Baljak´a üzerinde caminin resmi bulunduğu birer plaket taktim etti.

Ziyaretle ilgili habercilere konuşan Hırvat teknik adam Milan Sasic, "cami gerçekten çok güzel yapılmış.Uzun süredir bu camiyi ziyaret etmek istiyorduk, bugüne denk geldi.Ziyaretten çok memnun kaldık" ifadelerine yer verdi.

MSV Duisburg Türk antröneri Fuat Kılıç ise, "Takım oyuncularımız ilk defa bir camiye girdi. Bazı nedenlerden dolayı insanlar, bizim dinimize kapalı duruyorlar. Ama böyle ziyaretlerle doğrudan bilgi sahibi olabiliyorlar. Takım oyuncularıyla Türk restoranlarında yemek yiyoruz, bugünde camiyi ziyaret ettik. Böylece oyuncularımız, Türk kültürünü dahada yakından tanımış oluyor. Ziyaret oldukça güzel geçti" diye konutu.

Ziyaret, dernek yöneticilerinin MSV Duisburg takımına verdiği kuru pastalı Türk çayı ikramıyla son bulurken, dernek yöneticileri 21.05.2011 tarihinde Schalke04 ile Almanya Kupası finali oynayacak MSV Duisburg´un oyuncularına ve teknik heyetine başarı dileğinde bulunmayıda ihmal etmediler.

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/msv-duisburg-takim-halinde-cami-ziyaret-etti/news/anzeigen_58705.html

28TS61
25.03.2011, 21:16
Kayserispor Zalayeta'yı gönderdi..

Kayserispor'da beklenmedik bir gelişme yaşandı.. Sarı kırmızlılar, golcü futbolcusu Marcelo Zalayeta ile yollarını ayırdı..

NTV Spor'un son dakika haberine göre; Kayserispor, Uruguaylı golcüsü Marcelo Zalayeta'nın sözleşmesini karşılıklı olarak fesh etti.

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110325/kayserispor_zalayetayi_gonderdi_.html

Emirhan Uludüz
27.03.2011, 20:40
Galatasaray Kulübü Yıllık Olağan Mali Genel Kurulu'nda, Adnan Polat başkanlığındaki kulüp yönetim kurulu, mali bakımdan ibra edilirken, idari bakımdan ibra edilmedi.

Galatasaray'ın tüzüğündeki 59. maddeye göre Adnan Polat başkanlığındaki kulüp yönetim kurulu, mali açıdan ibra edilmesine rağmen, idari açıdan ibra edilmediği için 30 gün içinde kongre yapılacak. Seçime, başkan Adnan Polat ve mevcut yönetimin içerisinden istifa etmiş üyeler de dahil olmak üzere hiçbir yönetici aday olamayacak.

HELVACI: "BEN BAŞKAN ADAYLIĞIMI HİÇ AÇIKLAMADIM. BENİM YERİME BAŞKALARI AÇIKLADI"
Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Helvacı, "21 Ocak'tan bu yana seçim çağrısı yapılması için uğraşan biri olarak, seçim yapılacak olmasından memnunum" dedi.
Galatasaray Kulübü Yıllık Olağan Mali Genel Kurulu sonrası basın mensuplarına açıklama yapan Helvacı, ibra edilmemenin kimsenin hoşuna giden bir şey olmadığını ifade ederek, "Ama ben 21 Ocak'tan bu yana seçim çağrısı yapılması için uğraşan biri olarak, seçim yapılacak olmasından memnunum. Galatasaray çalkantı içindeydi. Salim bir limana yanaştırılması gerekiyordu. Normal olarak bunu yönetim kurulunun yapması gerekiyordu ama yapılmadı. Bizim yerimize genel kurul, bunun altını çizdi burada. Şu anda Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu'na düşen görev, tüzüğe göre 30 gün içinde seçime gitmek. Önemli olan hızlı bir şekilde Galatasaray'ın kendisini yönetecek olan iradeye kavuşmasıdır. Genel kurulun iradesi, bu yönetimin artık kulübü yönetmemesi yönündedir. Şimdi yeni bir seçim gerekiyordu, bu seçim yapılacağı için Galatasaray rahatlayacaktır" dedi.
Kendisinin de dahil olduğu yönetim kurulu üyelerinin, ibra olamamanın ardından gelecek seçimlere katılamayacağı belirten Mehmet Helvacı, "Daha önce istifa eden isimler de aynı cezayla karşı karşıya. İstifa eden Haldun Üstünel ve Cemal Özgörkey de dahil hiçbir yönetici bir dönem aday olamaz. Onlar da bizimle beraber ibra edilmeyenler arasındalar" diye konuştu.
Helvacı, adının başkan adayları arasında gösterilmesinin ve bugünkü kararla kendisinin de cezalı duruma düştüğünün hatırlatılması üzerine de şunları söyledi:
"Ben başkan adaylığımı açıklamadım. Herkes benim başkan adaylığımı açıkladı. Buna da itiraz ettim. Kendimi ifade edebilen bir insanım. Kimse benim adıma bunu açıklayamaz. Bugüne kadar böyle bir açıklama yapmadım. Genel kurulun bugünkü kararını ben de alkışladım. Bu karara saygılı olmaktan başka yapacak bir şey yok."
Genel kurul tarafından alınan ibra etmeme kararının mahkemeye götürülebileceğini de vurgulayan Mehmet Helvacı, "Her alınan karar mahkeme kararına tabidir ama benim şahsi fikrimi sorarsanız, ben bu karar üzerine mahkemeye falan gitmem. Genel kurul burada iradesini ortaya koydu. Daha önce de ortaya koymuştu. Ben yönetim kurulunda istifa edelim, yahut seçime gidelim, yapmazsanız imza toplar seçime giderim çağrısını bunlar üzerine yaptım. Çünkü Galatasaray'ın nabzını herhalde 2-2,5 ay önce de tutabilecek durumdaydım. Bu durumu görmüştüm ama yönetim kurulundaki başkan ve arkadaşlarım beni inandırıcı bulmadılar ki bugünü yaşama ihtiyacı hissettiler. Bu yaşadıklarımız bilinen ve biraz gecikmiş bir şeydir" şeklinde konuştu.
Bu arada Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat ve yönetim kurulu üyeleri, Mali Kongre'nin sona ermesinin ardından bir toplantı yaptı. Kongre merkezinde bir büroda gerçekleştirilenve yaklaşık bir saat süren toplantının ardından herhangi bir açıklamada bulunulmadı

Travelair
29.03.2011, 14:20
Mesut tarihe geçti!

28.03.2011 10:38
Real Madrit'in Türk asıllı yıldızı Mesut Özil, Nike ile dev bir anlaşma yaptı.
Almanya ve Real Madrid'in Türk asıllı yıldızı Mesut Özil, Nike'la 20 milyon Euro'luk anlaşma yaptı. Genç oyuncu, ülkesinin en zengin profesyonel futbolcusu oldu.

En çok kazananlar

Adı Kazancı
1.Ronaldo 6 milyon
2.Messi 5 milyon
3.Mesut 4 milyon
4.Beckham 4 milyon
5.Rooney 3.5 milyon
6.M.Ballack 2.5 milyon

Not: Rakamlar Euro üzerinden.

FANATİK

http://www.dha.com.tr/almanya-bundesliga-da-2-yari-heyecani-basliyor-son-dakika-haberi_135617.html

Travelair
22.04.2011, 16:57
Para babası Fener!

Sarı-lacivertli kulüp, yayın ihalesi kriterlerine göre sezonu en fazla para ile kapatacak. Fenerbahçe bugüne kadar 31 milyon 667 bin dolar kazanırken, 6 maçını da alırsa 51 milyon liralık bir gelirin sahibi olacak

Süper Lig'de ezeli rakibi Galatasaray'ı 31 puan geride bırakan Fenerbahçe, naklen yayın gelirlerinde de 10 milyon doların üzerinde bir fark attı.

Geçen yıl yapılan yeni yayın ihalesiyle Süper Lige verilmesi öngörülen yıllık 321 milyon dolarlık pastadan en büyük payı alan sarı-lacivertli ekip, kazandığı puanlarla da Galatasaray ve Beşiktaş'ın önüne geçti.

Şampiyonluk sayısı, toplanan puanlar, ilk 6 takım arasında yer almak ve tüm takımlara eşit dağıtım kriterleri çerçevesinde Fenerbahçe 28. hafta sonunda 31 milyon 667 bin dolarlık geliri garanti etti. Sarı-lacivertli takım kalan 6 maçını da kazandığı takdirde sezon sonunda kasasına girecek olan para 34 milyon 277 bin dolar, yaklaşık 51 milyon 415 bin lira olacak.
Lider Trabzonspor'un ise 28 haftada garantilediği para 24 milyon 631 bin dolar, yaklaşık 36 milyon 946 bin lira olarak gerçekleşti. Bordo-mavili ekip "şampiyonluk" kriterlerinde Fenerbahçe'den 7 milyon 326 bin lira az aldığı için puan olarak rakibinden ileride olmasına karşın genel toplamda gerisinde kaldı. Trabzonspor 6 maçını da kazanırsa sezon bitiminde geliri 27 milyon 211 bin dolara yükselecek.

Cim-Bom’a darbe

Bu sezon büyük hayal kırıklığı yaşayan Galatasaray konumu itibarıyla yayın gelirlerinde de ciddi darbe yedi. 33 puanla 14. sırada bulunan sarı-kırmızılı ekip, puanlarının karşılığı sadece 4 milyon 785 bin dolar alabilirken, ilk altı takım arasına giremeyeceği için 6 milyon 250 bin dolarlık kayba daha uğrayacak. Şampiyonluk sayısı Fenerbahçe ile birlikte 17 olan Galatasaray bu kriterden dolayı kendisini rahatlatacak bir parayı kasasına koyacak.
Bu miktar 11 milyon 322 bin dolar olacak. Cim-Bom'un şu anki puan durumu itibarıyla sezon sonunda garantilediği gelir 22 milyon 357 bin dolar şeklinde kayıtlara geçecek. 8 maçını kazanırsa geliri 24 milyon 976 bin dolara çıkacak.

Beşiktaş geride

Kasımpaşaspor'u yenerek ligde 6. sıraya yükselen Beşiktaş ligi de aynı konumda bitirdiği takdirde 4 milyon 815 bin dolarlık ek payı alacak. Lig bugün bitmiş olsa siyah-beyazlı kulüp 25 milyon 830 bin doların sahibi olacak. Beşiktaş kalan tüm maçlarını kazanırsa 18 puanın karşılığı olarak 2 milyon 610 bin dolar daha alacak. Böylece sezon sonu geliri 28 milyon 440 bin dolar şeklinde belirlenecek.

Anadolu kârda

28. hafta sonunda ligin ilk 6 sırasında yer alan diğer takımların garanti ettikleri paralar ise şöyle:
Bursa: 19 milyon 270 bin dolar. Kalan maçlarını kazanırsa 21 milyon 880 bin dolar. Gaziantep: 18 milyon 170 bin dolar. Kalan maçlarını kazanırsa 20 milyon 780 bin dolar. Kayseri: 17 milyon 300 bin dolar. Kalan maçlarını kazanırsa 19 milyon 910 bin dolar.

İşte kriterler

321 milyon dolarlık naklen yayın gelirlerinin dağıtım kriterleri şu şekilde: Şampiyonluk: 666 bin dolar x şampiyonluk sayısı. Toplam gelirin yüzde 11'i. Puan: Kazanılan puan başına 145 bin dolar. Toplam gelirin yüzde 45'i.
İlk altı takım arasına girmek: 4 milyon 815'er bin dolar. Toplam gelirin yüzde 9'u. Lige katılım payı: 6 milyon 250'er bin dolar. Toplam gelirin yüzde 35'i.

Kaynak: Milliyet / http://www.maraton.com.tr/Para-babasi-Fener_137219.html

Travelair
22.04.2011, 17:00
Beşiktaş batıyor, Demirören çıkıyor!

Ekonomik olarak Beşiktaş’ı borç batağına sürükleyen Yıldırım Demirören iş hayatında zenginleşmeye devam ediyor! Yıldırım Demirören Vatan ve Milliyet gazetelerini satın aldı!

Yıldırım Demirören ile Ali Karacan Vatan ve Milliyet gazetelerini satın aldı. Karacan ailesi Milliyet gazetesinin eski sahibi. Milliyet’in kurucusu Ali Naci Karacan’ın torunu Ali Karacan’ın, Milliyet’i yabancı bir ortakla almak istediği yönündeki haberler geçtiğimiz günlerde medyada yer almıştı.

Şirketten Borsa’ya gönderilen açıklama şöyle:

“Şirketimiz bünyesinde yayınlanmakta olan Milliyet Gazetesi’ne ait tüm marka ve isim hakları ile İnternet Sitesi alan adlarının KDV dahil 47.960.000,-ABD Doları bedel üzerinden, Şirketimizin 129.000.000,-TL sermayesinde %99,99 oranında pay sahibi olduğu ve bünyesinde Vatan Gazetesi’nin tüm marka ve isim hakları ile İnternet Sitesi alan adlarını barındıran Bağımsız Gazeteciler Yayıncılık A.Ş.’de sahip olduğumuz beheri 100,-TL nominal değerli 1.289.996 adet hisse senetlerinin tamamının 26.000.000 ABD Doları bedel üzerinden, Demirören ve Karacan Grubu’nun ortak girişim şirketi DK Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş.’ye satışı konusunda, bu akşam Şirketimiz ile DK Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş. arasında genel esaslarda mutabakat sağlanmıştır. Hisse devir sözleşmesinin imzalanmasını takiben ayrıca detaylı açıklama yapılacaktır.”

Kaynak: Beşiktaş Postası / http://www.maraton.com.tr/haberdetay.asp?Newsid=137807

Yiğit SARI
27.04.2011, 18:16
Lig TV'nin haberine göre; Konyaspor maçı içinde Quaresma ve maç sonrası da gazeteci Turgay Demir ile tartışma yaşayan tecrübeli futbolcu Nihat Kahveci'nin sözleşmesi feshedildi.

Travelair
09.05.2011, 22:09
Holosko finalde oynamıyor!..

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Futbol şube Sorumlusu Kamil Dizar, Beşiktaş ile yapacakları Ziraat Türkiye Kupası final maçında Filip Holosko'nun forma giymeyeceğini bildirdi.

Dizar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, istanbul Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu'nun, devre arasında yarım sezonluk kiralık olarak takıma katılan, ücretini siyah-beyazlı kulübün karşıladığı Holosko'nun kupa finalinde oynamamasına karar verdiğini ifade etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Başkanı Göksel Gümüşdağ ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in dostluk çerçevesinde bir araya geldiklerini bildiren Dizar'ın konuyla ilgili açıklaması şöyle:

''Holosko, devre arasında yarım sezonluğuna takımımıza katılmıştı. Transfer de oyuncunun halen bonservisine sahip olan Beşiktaş Kulübü'nün özverisiyle gerçekleşmişti. istanbul Büyükşehir Belediyespor olarak, Holosko'ya kiralama bedeli ödemediğimiz gibi, bizde oynadığı yarım sezonluk ücretini de Beşiktaş Kulübü karşıladı. Beşiktaş'ın yabancı oyuncu kontenjanına yer açmak için kabul ettiği bu organizasyonda, istanbul Büyükşehir Belediyespor ile yakın işbirliği ve her iki kulüp başkanının da birbirleriyle olan yakın diyaloğu etken oldu. Nitekim final maçı öncesinde de istanbul Büyükşehir Belediyespor Başkanı Göksel Gümüşdağ ile Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören dostluk çerçevesinde yine bir araya geldiler. Bu görüşmede, Holosko'nun bonservisinin halen Beşiktaş'ta olmasından dolayı, çeşitli spekülasyonlara yol açacak olması nedeniyle istanbul Büyükşehir Belediyespor olarak yönetim kurulumuz, Holosko'nun oynamamasına karar verdi. Karardan önce de oyuncuyla görüşüldü.''

Dizar, kupayı müzelerine götürmek istediklerini de belirterek, ''Ziraat Türkiye Kupası'nda finale yükselerek, kulüp tarihinin en önemli başarısına imza atan istanbul Büyükşehir Belediyespor, 49. kupayı müzesine götürerek, bu başarısını taçlandırmayı her şeyden çok istiyor'' ifadelerini kullandı

http://www.maraton.com.tr/Holosko-finalde-oynamiyor_139507.html

Zafer Fidan
29.05.2011, 09:38
Konyaspor'a tarihi ceza!

FIFA, Konyaspor'a 2007-2008 sezonunda transfer olan ve 1,5 yıl yeşil-beyazlı ekibin formasını giyen Milos Mihajlov'a geçmişe dönük alacaklarının ödemediği gerekçesiyle 2 yıl transfer yasağı getirdi.

Konyaspor Kulübü Başkanı Bahattin Karapınar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kararın bugün önce Türkiye Futbol Federasyonuna sonra da kendilerine iletildiğini belirtti.

FIFA Hukuk Kurulunun bugün mail yoluyla kendilerine tebliğ ettiği karara göre, oyuncuları Milos'a alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle Konyaspor'a 2 yıl transfer yasağı geldiğini dile getiren Karapınar, tebligatta, Milos'un faiziyle birlikte alacağı olan 500 bin Avro'nun da ödenmesinin istendiğini ifade etti.

Karapınar, kararın sadece Konyaspor'u değil, Türkiye Futbol Federasyonunu da yakından ilgilendirdiğini vurgulayarak, salı günü Konyaspor ve Federasyondan hukukçuların FIFA ile görüşmelere başlayacağını bildirdi.

Konyaspor yönetiminin cezanın kaldırılması için girişimlere başladığına işaret eden Karapınar, şunları kaydetti:
''Türk futbol tarihinde görülmemiş bir cezayla karşı karşıyayız. Hem futbolcunun alacaklarını ödememiz isteniyor hem de 2 yıl transfer yasağı getiriliyor. Biz cezayı ödemeye razıyız ancak transfer yasağını kaldırmak için girişimlerde bulunacağız. Gerekirse konuyu CAS'a taşıyacağız. Transfer yasağının kaldırılması için elimizden gelen her şeyi yapacağız.''

Sırp futbolcu Mihajlov, 2007-2008 sezonunun ikinci yarısında transfer olduğu Konyaspor'da 1,5 yıl forma giymişti.

28TS61
08.06.2011, 13:16
bir türkiye klasigi

genclerbirligi ile giray bulak karsilikli feshettiler

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=85387

Kazım Uzunboy
11.06.2011, 19:57
Nobre yuvadan uçtu

Spor Toto Süper Lig'e yükselen Mersin İdmanyurdu'nun, Beşiktaş'ta forma giyen Mert Nobre ile 2 yıllık anlaşmaya vardığı bildirildi.

Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bir süredir transfer görüşmelerini sürdürdükleri Nobre ile anlaştıklarını söyledi. Önümüzdeki birkaç gün içerisinde Nobre’nin Mersin’e geleceğini ve 2 yıllık sözleşmeyi imzalayacağını ifade eden Kahramanlı, "Yeni transferimiz tüm Mersin’e hayırlı uğurlu olsun. Nobre’nin takımımıza çok faydalı olacağına inanıyorum. Çünkü her şeyin dışında Nobre, kendisini ispatlamış, kaliteli bir
futbolcu" diye konuştu.
Kahramanlı, transfer çalışmalarının sürdüğüne işaret ederek, ligde kalıcı bir takım oluşturabilmek için güçlü bir kadro kurabilmenin hesaplarını yaptıklarını kaydetti.

www.fanatik.com.tr

Kazım Uzunboy
16.06.2011, 19:26
Bunun adı transfer şov

G.Saray, At. Madrid takımından Reyes, Forlan ve Ujfalusi'yi renklerine bağladı.

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/423x238/2011/6/16/fft1mm1455870.jpg

Kötü geçen sezon sonrası yeni bir yapılanmaya giden G.Saray, çok önemli 3 transfere birden imza attı.
NTV Spor'un son dakika bandı ile duyurduğu habere göre, Ünal Aysal ve ekibi bu 3 futbolcu ile prensipte anlaşma sağladı.
Ayrıntılar Birazdan...

www.fanatik.com.tr

Ahmet Aksoy
16.06.2011, 19:27
Forlan Türkiye' de çok oynar .

Ali Tunahan Güllü
16.06.2011, 19:39
Oha ya gelenlere bak.

Paksoy
16.06.2011, 19:53
Oyuncularla görüşülmemiş henüz ve takımlar 35 milyon euro'da anlaşmış , Gs gözü karartmış oyuncularla da anlaşır ama bu transferler 100 milyon tl bulur .

Sami Kuk
16.06.2011, 23:58
Türkiye ligi bayagı gelısmeye basladı ne adamlar geliyor lan:9

Baroş demekki yollanacak..Hemen almalıyız

ESER
17.06.2011, 00:09
bu transferler irdelenmeli :!!!!

Uğur GEMİCİOĞLU
17.06.2011, 22:49
Bursaspor başkanı tutuklandı.
Kaynak: NTV Haber :)

.....
21.06.2011, 21:18
Jose Antonio Reyes, TR'de transfer gorusmesi KAP'a bildirilip transferi gerceklesmeyen ilk yabanci futbolcu oldu.

tribündergi.com

:)

Burçak
24.06.2011, 14:54
-> Trabzonspor yönetimi, transfer etmek istediği Miroslav Klose'ye Eskişehir'i gezdirdi..
(f. p. bildirdi)
zaytung.com

fenerbahçenin ara takımı eskişehirspor makaraya dolandı.
tarihlerinde ki 2.likle yatıp kalkan, başkada hiç bir başarısı olmayan bu asansör takım bizlerin sayesinde reklam yapma, adını duyurma derdinde.
zamanında unakıtanın desteğiuyle zorla süperlige çıkarılan takımın layık olduğu yer bank asyadır en iyi ihtimalle. o günleride göreceğiz.
unakıtan da kollayamayacak artık sizleri. fenerin yalakaları

Burçak
24.06.2011, 22:43
Niye üzülüyorsunuz ki?
Trabzonu gezen hiçbir futbolcu Trabzonspora imza atmıyor. Napsın garipler Eskişehiri burası Trabzon diye gösterip öyle imza attırabiliyorlar. Ben şahsen gurur duydum Eskişehirimden.
*

gerizekalının yaptığı yoruma bakın ççç

.....
25.06.2011, 16:09
Nobre Mersin le anlaşmış.

POYRAZ
25.06.2011, 16:56
Niye üzülüyorsunuz ki?
Trabzonu gezen hiçbir futbolcu Trabzonspora imza atmıyor. Napsın garipler Eskişehiri burası Trabzon diye gösterip öyle imza attırabiliyorlar. Ben şahsen gurur duydum Eskişehirimden.
*

gerizekalının yaptığı yoruma bakın ççç

Caresizlikten dolayi ne diyecegini sasirmak diye buna denir sanirim.
Gurur duymaya devam etsin.:D

Burçak
25.06.2011, 17:45
http://oi56.tinypic.com/do9lx4.jpg
herkez haddini bilecek :)

İsmail Abi
26.06.2011, 22:55
Diyadin: "Transferlerimiz bitmedi.."

Spor Toto Süper Lig'in yeni takımlarından Orduspor'da, teknik direktör Metin Diyadin, "Transferlerimizbitmedi, Avusturya kampına kadar kadromuzu oluşturmaya çalışıyoruz" dedi..

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110626/diyadin_transferlerimiz_bitmedi.html

Whittaker ve N'Guemo'nun alternatifleri hazır..

Avusturya kampı öncesi transferi tamamlamak isteyen Bursaspor yönetimi, Steven Whittaker ve Landry N'Guemo son görüşmelerini yapıyor. Timsahın iki futbolcuya alternatif olarak Romaric ve Slovak oyuncu Peter Pekarik ile temasa geçtiği öğrenildi..

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110626/whittaker_ve_nguemonun_alternatifleri_hazir.html

Kamara resmen Eskişehirsporlu !

Halil Altıntop transferinde başarılı olamayan Eskişehirspor, Senegalli golcü Diomansy Kamara'yı kadrosuna kattı.. Yıldız oyuncu resmi imzayı attı..

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110623/kamara_resmen_eskisehirsporlu_.html

Futbolcu ile ilgili bir blog sitesi var

http://eseskamara.blogspot.com/
(http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110626/whittaker_ve_nguemonun_alternatifleri_hazir.html)

Burçak
27.06.2011, 16:46
OKAY YOKUŞLU, KAYSERİSPOR’DA
YILDIZ oyuncumuz, tarihimizin en yüksek bonservis bedeliyle Süper Lig ekibine verildi.
http://www.altay.org.tr/upload/198.jpg

YÖNETİM kurulumuz, Türkiye’de transfer gündeminin baş köşesine oturan yıldız futbolcumuz Okay Yokuşlu’yu, Spor Toto Süper Lig takımlarından Kayserispor’a verdi. Başta Fenerbahçe ve Galatasaray olmak üzere Gaziantepspor, Samsunspor, Gençlerbirliği ve Manisaspor’un da istediği Okay Yokuşlu’nun Kayserispor’a transferinden kulübümüz, 2 milyon 300 bin TL bonservis bedeli alacak.

TARİHİ REKORA ULAŞILDI

Geçtiğimiz sezonlarda Gökhan Değirmenci ve Eren Güngör’ü Kayserispor’a, Musa Çağıran’ı Galatasaray’a vererek Türkiye’nin en büyük yetiştirici kulübü kimliğini hakettiğini gösteren kulübümüz, Okay Yokuşlu’yla birlikte kulüp tarihimizin en yüksek bonservis bedelini elde etmeyi başardı. Son iki sezonda Altay ve milli takım formalarıyla 82 maça çıkan, özellikle ay-yıldızlı forma altındaki performansıyla Avrupa’nın bile takibine giren 17 yaşındaki oyuncumuz, önümüzdeki günlerde Kayserispor’la sözleşme imzalayacak.

TÜRKİYE’NİN YENİ YILDIZI

Okay Yokuşlu’nun Türk futbolunun yükselen yıldızı olduğunu belirten Başkanımız Ahmet Taşpınar, “Bana göre Kayserispor, yılın en büyük transferini gerçekleştirdi. Altay Kulübü ise tarihinin en yüksek bonservis bedelini elde ederken yetiştirici kulüp kimliğinin zirvesine ulaştı. Okay Yokuşlu transferinin her iki kulüp için de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

ADINA SAHA YAPILACAK

Taşpınar, Okay Yokuşlu’nun transferiyle birlikte Altay’da yeni bir dönemin başlayacağının da müjdeleyerek, “Vali Kutlu Aktaş Tesisleri‘nin girişindeki otopark alanına halı saha inşa ediyoruz. Burası; Okay Yokuşlu Halı Sahası olacak ve bundan böyle altyapımızdan çıkarak kulübüne para kazandırıp ayrılan her futbolcumuz adına bir halı saha yapılacak. Böylelikle hem kalıcı gelir hanemize yeni bir kalem ekleyecek hem de diğer oyuncular için özendirici bir şey yaratılacak” diye konuştu.

YASAK İÇİN START ZAMANI

Okay Yokuşlu’nun Kayserispor’a gidişinin hemen ardından transfer yasağını kaldırmak için düğmeye bastıklarını da sözlerine ekleyen Başkan Taşpınar, “Transfer yasağını oluşturan yerli futbolcular ve teknik adamlarla görüşmelere başlıyoruz. Bu hafta içinde yasağı kaldırmayı planlıyoruz. Dosyaları TFF’de olan bir çok eski oyuncu ve teknik direktörle geçen hafta görüşerek önemli mesafe katettik. Hafta sonuna kadar tüm çalışmalarımızı sonuçlandırmış olacağız” dedi
http://www.altay.org.tr/manset.asp?id=198

sifuni
27.06.2011, 18:32
Kayseri 17 yasindaki bir oyuncuya bu parayi vermisse ileride 10 milyon € ya satmayi düsünüyordur.

POYRAZ
28.06.2011, 05:31
Kayserispor yarali parmaga isemez. Idrar zorlugu oldugundan dolayi degil.
Bu kadar parayi vermis ise vardir bir bildigi.
Bir taraflarini yirtip bizimle berabere kaldiktan sonra üst üste 7 hafta puan kaybi yasadilar.
Diyorumya, Kayserispor isini bilir. Sen yeter ki paradan haber ver.
Kaz gelecek yerden tavugu esirgemez onlar.

İsmail Abi
28.06.2011, 12:18
Mehmet Yıldız Eskişehirspor'da !

Sivasspor'da başarıyla mücadele eden ve geçtiğimiz günlerde yıllardır formasını giydiği ekiple yollarını ayıran Mehmet Yıldız, Eskişehirspor'da..

http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png28 Haziran 2011 , 11:37

http://www.ajansspor.com/resimv3/mehmetyildiz03.jpg

AJANSSPOR.COM ÖZEL

Ajansspor.com'un elde ettiği bilgiye göre Eskişehir'e gelen ve eski hocası Bülent Uygun'la görüşen Yıldız, kırmızı siyahlı ekiple anlaşmaya vardı.

Sağlık kontrolünden de geçirilen Yıldız'ın resmi imzayı bugün atması bekleniyor.

Sivasspor'un başarılarında önemli bir pay sahibi olan Mehmet Yıldız, bir süre önce Sivasspor başkanı Mecnun Otyakmaz ve teknik direktör Rıza Çalımbay ile görüşerek takımdan ayrılmak istediğini belirtmişti.

Ajansspor

Misina
28.06.2011, 12:43
Bir zamanlar 5-10 milyon eurolar istiyorlardı Mehmet Yıldız için.Şimdi ise bedavaya bırakmış 5ivas

SAFA
20.07.2011, 12:04
Muslera'nın maliyeti gerçekten inanılmaz 5 sene için 16,750 milyon euro + Loric Cana :O

Harun-61
03.08.2011, 17:46
Tarzan'da şok ayrılık

Hikmet Karaman ile yardımcıları yeni sezon için Manisaspor yönetimiyle anlaşamadı ve görevi bıraktı.

ereğlin
03.08.2011, 19:24
Muslera'nın maliyeti gerçekten inanılmaz 5 sene için 16,750 milyon euro + Loric Cana :O

canaya 4,5 bonservsi verdi adamlar.

yıllık ücret 10 milyon euro, onu bir kenara koy.

6,750 + 4,5 = bonservis.

lan bu fiyata kaleci mi olur. way arkadaş ya. basın hiç haber yapmaz bunu.

Yiğit SARI
09.08.2011, 20:40
Arda Atletico Madrid'e transfer oldu - 12m€

5 yıllık sözleşme. Yıllık 2.5milyon alacakmış

.....
09.08.2011, 21:13
gs Ardayı arar kim ne derse desin büyük kayıp.

Vkgz
09.08.2011, 21:28
Galatasaray ilk 2ye girsin terimi ayaklarından öperim bu sene (fenerin olmadıgı ligde)

h@msi61
09.08.2011, 21:28
Arda'nin gitmesi super haber, bizim belalimizdi. Ayrica Selcuk'a da cok iyi oldu...

Hasan61
09.08.2011, 21:50
Galatasaray'da yaratıcı oyuncu sorunu var,ayrıca savunmalarınında çok sağlam olduğunu düşünmüyorum.

Sibel
09.08.2011, 21:57
Arda'yı sevmedim,sevemedim,sevmem de.Gözden ırak olsun.:)

28TS61
09.08.2011, 22:07
arda 12 milyon € edecek biri degil. tuncay gibi olur yakinda

Cengiz
09.08.2011, 23:07
en akıllıca olanı yaptı arda, başarılar

Fatih Özkan
10.08.2011, 02:03
Selçuk'un kankası nerelere gitmiş ? :D

M.S.SOFU
10.08.2011, 14:13
selçuk suratındaki ifadeyi görmek istiyorum hocu...

Yasin T.
10.08.2011, 18:06
Adamın her sene bize golü vardı.Gitmesi bizim için de iyi oldu. :)

irfan61
10.08.2011, 18:14
Selçuk kaldı yalnız ne oldu ulaaa hani en yakın arkadaşın nerde ?? Ligtv de Burak ile Selçuk yaz tatilinde tavla oynarken Burak demişti,Selçuk beni çok arar diye o da sıratarak gs de Arda var oda yakın arkadaşım.Valla bizimkiler ne dediyse hepsi oluyor. :) Şenol hoca "adalet zengin bir hazinedir günü gelince herkese lazım olur" demişti.Peşine fb şike den dolayı küme düşecek inşallah.Şimdi de Burak'ın Selçuk için söyledikleri "beni çok arar diye" bizimkiler ermiş ne diyorlarsa oluyor. :)

Mustafa ÖZDEMİR
10.08.2011, 20:18
arda yanlış yaptı...

Yiğit SARI
15.08.2011, 17:13
Eboue Aslan oldu !

Arsenal ile resmi görüşmelere başladığını açıklayan Galatasaray, Emmanuel Eboue'yi renklerine kattı... İşte gelişmeler...

Lig TV'nin haberine göre Emmanuel Eboue resmen Galatasaray'da. Fildişi Sahilli oyuncunun akşam 20.00'de İstanbul'da olacağı kaydedildi.

DETAYLAR AZ SONRA..

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110815/eboue_aslan_oldu_.html

oguzhann
22.08.2011, 15:34
Orduspor Anelka'yla görüşüyor

http://www.ntvmsnbc.com/id/25243683/

6Şafak Aydın1
24.08.2011, 03:01
Bank Asya 1. Lig fikstür çekimi yarın yapılacak 23.08.2011
http://www.tff.org/Resources/TFF/Auto/ac2a146d75174762ab46e65d21602d46.jpg

Paylaş (http://www.addthis.com/bookmark.php?v=250&username=xa-4ca3318823476792) |

Bank Asya 1. Lig'de 2011-2012 sezonu fikstür çekimi 24 Ağustos Çarşamba günü yapılacak.
Ataköy Olimpiyatevi'nde saat 14.30'da başlayacak kura çekimine TFF yöneticileri ile birlikte Bank Asya 1. Lig'de yer alan kulüplerin temsilcileri katılacak.

Bank Asya 1. Lig'de yeni sezon 10 Eylül 2011'de başlayacak.

tff.org

.....
26.08.2011, 10:52
tribundergi (http://twitter.com/#%21/tribundergi) Tribun Dergi

Fenerbahçe, Lugano'nun transferi konusundan yurtdışından kulüplerle görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi.

Bıyıklıoğlu
29.08.2011, 22:32
Andre Santos 7 milyon euro bonservis bedeli karşılığında Arsenal'da...

Kaynak: Ntvspor

Harun-61
06.09.2011, 16:04
Ankaragücü, teknik direktör Ziya Doğan ile anlaştı.

Alika87
06.09.2011, 16:46
http://www.transfermarkt.de/de/ex-mainzer-bance-wechselt-zu-samsunspor/news/anzeigen_71670.html

samsunspor bir yillina Bance'yi kiraladi...

Travelair
27.10.2011, 11:57
http://www.tff.org.tr/Resources/Tamsaha/84/#/1/

Tamsaha e-dergi

Harun-61
18.11.2011, 12:47
IBB'nin yeni TD'ü Arif Erdem.

.

Cihan-Ucar
29.12.2011, 23:06
Adim gibi eminimki Töre gs ya gelmiyecek !!!

Travelair
30.04.2012, 15:56
Kulüpten yapılan ''Artık yeter'' başlıklı yazılı açıklamada, 3 yıldır Trabzon bölgesinden gelen hakemlerin Sivasspor'un maçlarını yönetirken yaptıkları hataların artık dayanılacak gibi olmadığı vurgulandı.

Son olarak Sivasspor'un deplasmanda 4-2 kaybettiği İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında da aynı senaryonun gerçekleştirildiği iddia edilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
''Faul bile olmayan pozisyonlarda futbolcumuz Jakup Navratil oyundan atılmış, rakibimizin yerdeki oyuncuya tekme atan, dirsek atıp suratını kan gölüne çeviren oyuncuları sarı kartlarla kurtulmuşlardır. Bunların hiçbiri tesadüf ve hata olamaz. Sayın Abdullah Yılmaz şu ana kadar Sivasspor'un, İnegölspor, Mersin İdmanyurdu, Denizlispor, Konyaspor ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçlarını yönetmiş ve bu 5 maçta da Sivasspor maçı 10 kişi bitirmiştir. Artık yeter! Biz Trabzon bölgesi hakemlerini maçlarımıza istemiyoruz.''

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120430/sivasspordan_abdullah_yilmaza_tepki.html

Burçak
01.05.2012, 00:17
açıklamaya bak. mahalle takımı açıklaması. hamidoşlar.

Murat GENEL
01.05.2012, 10:25
Hayır adam maç 2-2 iken 60.dakikada penaltı vermiş..At bitir maçı işte..Penaltıyı 61 numaralı Oguzhan tuttu onu da şikayet etsinler :D

POYRAZ
01.05.2012, 11:50
açıklamaya bak. mahalle takımı açıklaması. hamidoşlar.
fe-be ile kendi evlerinde oynayacaklari mac öncesinde kombinelerini para karsiliginda fe-be lilere satan insanlarin kulübü mahalle takimi degilde nedir?:)
"Mal" kelimesi bile az gelir bunlara. Satilik köpekler.
Bu aciklamayi hazirlayan mala gelince, sanirim fe-be'den alacagi parayi düsünürken yazmis bu aciklamayi. Ilkokul 3. sinif ögrencisi bir cocuk bile daha iyi bir aciklama yazabilirdi. Mal, maloglu mal.

ibrahim
01.05.2012, 18:14
Evet, Türk Futbolu gercekten son dakikalarini yasiyor... :)

TAHSİN 61
04.05.2012, 18:04
Galatasaray-Trabzonspor maçını radyodan dinlerken kalp krizi geçiren sarı-kırmızılı genç taraftar, hayatını kaybetti.

Halil Rıfat Paşa Lisesi 12. sınıf öğrencisi Ahmet Gezer (18), önceki gün Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu'nda oynanan Galatasaray-Trabzonspor maçını, evlerinde radyodan dinlerken kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan Gezer, kurtarılamadı. Gezer'in cenazesi, dün kentte toprağa verildi.

Baba Niyazi Gezer, oğlunun çok fanatik bir Galatasaray taraftarı olduğunu belirterek, "Annesi de ben de oğluma her zaman 'bu kadar fanatik olma, bu maç bir gün seni kalpten götürecek' diyorduk. Korktuğumuz başımıza geldi" dedi.

Harun-61
22.05.2012, 13:34
Beşiktaş'ın yeni hocası Ralf Rangnick

Dün ve bugün Almanya'da yapılan görüşmeler sonucunda 53 yaşındaki Ralf Rangnick ile 4 yıllık ön protokol imzalandığı öğrenildi.

Bugün Rangnick ile yüzyüze görüşen yöneticilerin akşam saatlerinde İstanbul'a döneceği ve yarın yönetim kurulu toplantısında yapılan bu önprotokolü diğer yöneticiler ile paylaşacakları belirtildi.

Siyah Beyazlı kulübün Ralf Rangnick ile ilgili resmi açıklmayı yarın yapması beklenirken, Alman teknik adamın yıllık 1.1 milyon Euro ücret alacağı da ifade edildi.

Tolga
22.05.2012, 16:11
Uğur İnceman Antalyaspor'la olan sözleşmesini uzattı . . .

Rahat bir nefes alabiliriz . . .

Bahadır Şimşek
22.05.2012, 20:42
Ruud Boffin Eskişehirspor'da!
22 Mayıs 2012 10:40 NTVSpor.net
Eskişehirspor kalecisini Ada'da buldu. Kırmızı-Siyahlı takım, West Ham United forması giyen Ruud Boffin ile anlaşmaya vardı ve genç kaleciye ön protokol imzalattı.
Facebook'ta Paylaş

Eskişehirspor kalecisini Ada'da buldu. Kırmızı-Siyahlı takım, West Ham United forması giyen Ruud Boffin ile anlaşmaya vardı ve genç kaleciye ön protokol imzalattı.
Transfer çalışmalarına hız kazandıran Eskişehirspor kaleci Ruud Boffin'i kadrosuna kattı.
Eskişehirspor resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Dün akşam yapılan görüşmeler sonucunda Belçika'lı kaleci Ruud Boffin ile anlaşmaya varılmış ve ön protokol imzalanmıştır. Ruud Boffin 1987 Belçika doğumlu olup 1.96 m. boyundadır. Futbola Racing Genk takımında başlayan Ruud, ardından PSV Eindhoven, FC Eindhoven, MVV Maastricht, VVV Venlo ve West Ham United kulüplerinde yer almıştır" ifadelerine yer verildi.

Maastrich'teki eski kalecimiz olan Boffin Eskişehir ile anlaşmış.
Ersun Hoca böyle giderse Brüls'ü de alır.

Çağdaş DENİZ
24.05.2012, 17:49
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu'ndan yapılan açıklama şu şekilde:

"Trabzonspor AŞ.'nin, teknik sorumlusu Şenol Güneş ve futbolcusu Burak Yılmaz ile ilgili PFDK'nın 17.05.2012 tarihli ve E. 2011-2012/1175, K.2011-2012/1413 sayılı kararına karşı yapmış olduğu itiraza ilişkin Kurulumuzun E.2012/150 numaraya kayıtlı dosyası incelendi. İtirazın süresinde yapıldığı ve gerekli harcın yatırıldığı görüldü. Müsabaka görüntülerini içeren CD izlendi. Yapılan müzakere neticesinde,

İzlenen müsabaka görüntülerinde hakem raporlarında yazılı belirlemelerin aksini ispatlayan herhangi bir hususa rastlanamaması karşısında, PFDK'ca Trabzonspor AŞ. teknik sorumlusu Şenol Güneş'e müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle FDT'nin 43/1-c maddesi uyarınca 3 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı cezası verilmesinde subut, hukuki nitelik ve cezanın tayini bakımından bir isabetsizlik bulunmadığı anlaşıldığından yapılan itirazın reddine, PFDK'nın teknik sorumlu Şenol Güneş hakkındaki kararının oybirliğiyle onanmasına;

İzlenen müsabaka görüntülerinde, Trabzonspor AŞ.'nin futbolcusu Burak Yılmaz'ın rakip takım sporcusuna yönelik eylemini tahrik sonucu gerçekleştirdiği anlaşıldığından Trabzonspor AŞ tarafından yapılan itirazın kısmen kabulü ile PFDK'ca futbolcu Burak Yılmaz'a rakip takım sporcusunda yönelik şiddetli hareketi nedeniyle FDT'nin 45.maddesi uyarınca verilen 3 resmi müsabakadan men cezasının, FDT'nin 13.maddesinin uygulanması sureti ile cezada 1 maç indirim yapılarak neticeten 2 resmi müsabakadan men cezası şeklinde düzeltilerek onanmasına oybirliğiyle (2012/146 K.); karar verilmiştir."

antagonist
30.05.2012, 16:22
Hamit Altıntop Galatasaray ile anlaştığını doğrulamış.

Travelair
12.09.2012, 10:43
Ada basını Çakır'ı konuşuyor
12.09.2012

http://www.radyospor.com/CMS/CMS/Haberler/Large/12092012_Ada-basini-cakir-i-konusuyor.jpg

2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri H grubunda İngiltere-Ukrayna maçını yöneten Cüneyt Çakır'a maç sırasında verdiği kararlardan dolayı İngiliz basınından tepki yağdı.

Wembley Stadyumu'ndaki dün akşam 1-1 sonuçlanan maçı yöneten hakem Cüneyt Çakır, İngiliz oyuncu Steven Gerrard'a kırmızı kart verince takımın Teknik Direktörü Roy Hodgson, Çakır'a sert tepki gösterdi.Cüneyt Çakır'ın kararları İngiliz basınının spor sayfalarında da geniş yer buldu.

Daily Mail: Hodgson Çakır'a köpürdü
İngiltere'nin en çok okunan tabloid gazetelerinden Daily Mail, Cüneyt Çakır'ın kırmızı kart kararını manşetine taşıyarak: Hodgson, Gerrard'a verdiği kırmızı kart yüzünden Türk hakeme köpürdü' başlığını kullandı.

Teknik direktörün Çakır'a doğru parmağını işaret ettiği sırada çekilen fotoğrafı kullanan gazete, berabere biten maçın sonunda, Hodgson'ın Türk hakemi Steven Gerrard'a gösterdiği kırmızı kart yüzünden eleştirdiğini yazarak teknik direktörün, İngiliz televizyonuna verdiği 'Çakır'ın verdiği sarı kartların bazılarını kabul etmek biraz zordu. Gerrard'ın iki faul yaptığını söylerse gerçekten şaşırırım' açıklamalarını yazdı.

Guardian: Çakır, Defoe'yi üzdü
İngiltere'nin saygın gazetelerinden Guardian, Lambard'ın attığı golle İngiltere'yi kurtardığını yazarken Çakır'ın, forvet oyuncusu Defoe'ye haksız davranarak oyuncuyu üzdüğünü savundu.

Çakır'ın maçın 88.dakikasında Gerrard'a verdiği kırmızı kartı yorumlayan gazete haberinde, 'en hayal kırıcı olan şey ise hiç kimsenin durumu kontrol altına almak istememesiydi. Gerard ve Lambard kendilerini savunamadılar.' Ifadelerini kullandı.

The Sun: Hodgson'dan Türk hakeme şikayet
Ülkenin en popüler tabloid gazetesi The Sun da, hakem Cüneyt Çakır'ın İngiltere'nin ağlarla buluşan topunu gol olarak saymaması kararını sayfalarına taşıdı.

Gazete Çakır'ın kararı ile ilgili olarak 'Hodgson maçın bitirme düdüğü çaldıktan sonra sayılmayan gol için hakemin odasına şikayet etmeye gitti. Hayal kırıklığı yaşayan teknik direktör, Defoe'nın iyi performansını göz ardı eden Türk hakemden cevap istedi' diye yazdı.

Haberinde Çakır'ın Gerrard'a ikinci sarı karttan kırmızı kart gösterdiğini yazan İngiliz gazetesi, Hodgard'ın Çakır'ın verdiği sarı kartları eleştirerek fazla sert bulduğunu iddia etti.

Gazete ayrıca Defoe'nin golünü saymayan Çakır'ın kararından sonra Defoe'nin 'hakem golümü saymadığında sadece ağlamak istedim. Neden sayılmadığını anlamıyorum. Oyuncudan uzaklaşmak için biraz ellerimi kullandım. Bunun hata olduğunu düşünmüyorum. Büyük hayal kırıklığı yaşadım' sözlerine yer verdi.

Independent: Türk hakemin kararı saçma
Cüneyt Çakır'ın Defoe'nin golünü saymama kararını sayfalarında geniş yer ayıran Independent gazetesi, Çakır'ın kararını 'saçma' olarak yorumladı. İngiltere'de yayınlanan gazetelerin spor sayfalarında Çakır'ın Gerrard'a verdiği kırmızı kart ile Defoe'nin ağlarla buluşan golünü saymama kararı gündeme oturdu.

http://www.radyospor.com/Futbol/157203/Ada-basini-cakir-i-konusuyor

28TS61
11.08.2013, 22:04
bursaspor chirstoph daum ile 2 yilligina anlasdi

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20130811/bursaspor_hocasini_buldu.html

Doğukan Uçan
25.07.2023, 11:39
gradel gaziantep'e gitmiş galiba. sivas küme düşecek bu sene takımı boşalttı gibi. kayseri'nin de transfer tahtası kapalıymış.

samatyaboy
26.07.2023, 01:19
gradel gaziantep'e gitmiş galiba. sivas küme düşecek bu sene takımı boşalttı gibi. kayseri'nin de transfer tahtası kapalıymış.

Geçen sene de kapalıydı,bunlardan bi bk olmazzz