PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ve TRT gerekeni yapti!..

Gökhan Kutlu
27.02.2005, 22:19
arkadaslar trt1 kanali trabzonsporumuza gereken ilgiyi göstermeye basladi ve trabzonsporumuzun türkiyenin en organize takimi oldugunu söyleyerek ve taraftarimizi överek bence gerekeni yapmistir ve bi de kaset hazirladilar fatih gökdeniz ve yattara ile ilgili görüslerinizi bekliyorum az önce stadyumu izledim de smileys/smiley32.gif

pacos_bill
27.02.2005, 22:24
Evet akillari baslarina gelmeye baslamis. Klip güzeldi sonunda gödüler gerçek yildizlari. Faik sert bir sekilde uyarilmis olmali çünkü Yilmaz Vural Fenerbahçe'yi örnek verip Trabzon'a geçecegi sirada Faik tarafindan konumuz Trabzonspor Fenerbahçe'yi sonra konusalim gibisinden uyardi Vural'i. Eger TRT bu sekilde devam ederse elestirdigimiz gibi tesekkür de edelim derim.

Mehmet
27.02.2005, 22:25
Gereken dersi almislar.. Isi agzina yüzüne bulastirmadan güzel bir sekilde maçimizi gösterdiler her sey için güzel seyler söylediler..
Aman nazar degmesin.. Bizde her sey iyi gidiyor diye rehavete kapilmayalim. Tedbiri elden birakmiyalim. Atesli ve centilmen taraftar olmaya devam. Forza Trabzonspor. Iste takim ve taraftar görsünler.

Ben buradan Futbolcularimizi taraftarlarimizi ve Yönetimi Özellikle Senol Hocayi tebrik ediyor basarilarimizin devamini diliyorum.

Alkislar Trt'yesmileys/smiley32.gif

Mollasalihoğlu
27.02.2005, 22:30
tesekkür falan etmek için erken daha isler iyice kizisina sampiyonluk yolunda tavirlari ne olacak o mühim.sonra kaç hafta yediler hakkimizi bi haftada affetmek mümkün degil.

pacos_bill
27.02.2005, 22:32
Zaten bekleyelim dedim bende bakalim tavirlari nasil devam edecek. Onca sezon yedikleri hakkimizi tabii ki 1 hafta da teslim etmeyiz.

Harun-61
27.02.2005, 22:36
malesef ben yine seyredemedim...

ins. buraya ekler birisi...!

KeLLoO
27.02.2005, 22:40
Insallah tigin onlari da kaydetmissindir.

Bekliyoruz.

KaRaKaN61
27.02.2005, 23:14
aramizda goruntuleri bilgisayarla cekmis olan varmi? Bende kacirdim

Çagman
27.02.2005, 23:23
Trt Protesto bolumune yazsak daha iyi oLur Bu Konu iLe aLakaLi Bu Forumda 4 tane Konu buLunmakta smileys/smiley36.gif

Ibo61
27.02.2005, 23:39
Klip i bir daha göstereck simdi TRT

TheCrow
27.02.2005, 23:53
Evet arkadaslar u dönüsünü farkettik...Demek ki birlik içinde olursak etkili olabiliyormusuz.Kirilma noktasi da pacos_bill'in de belirttigi gibi Faik'in "Su anda Trabzon'dan bahsediyoruz,feneri sonra konusuruz" dedigi andi ki,ekranlarimizda pek sik göremeyecegimiz bir enstanataneydi smileys/smiley36.gif...

Ilk bombardimanin etkisi olabilir,kesin kanaate varmak ve teseekkür etmek için biraz daha bekleyelim,ayni sekilde devam etsinler,tesekkür mailleri yazmasini da biliriz...

Edited by: TheCrow

tigin
27.02.2005, 23:58
Alkislar BMN üyelerine ...Gücümüzü gösterdik.Izleyemeyen arkadaslar hizli bir baglantiniz vardir umarim 4 süper video geliyor az daha sabredin.Isyerinde geceledim bunun için.

Fatihtekke61
27.02.2005, 23:59
Boyle seyler insanlari gururlandiriyor, trt nihayet bize daha cok ilgi gosterdi ve de sunu belirtegim yaptiklari klip´i izlerken cok gururlandim..

TRabzonspor her zaman en guzeline laik olan bir takim´dir.smileys/smiley1.gif

Saygilar

mahir_kuzey
28.02.2005, 00:42
aramizda goruntuleri bilgisayarla cekmis olan varmi? Bende kacirdim

ben kaydettim klibi fakat upload etmeyi bilmiyorum. daha dogrusu upload edebilirmiyim onu bilmiyorum.

ya trt yi tebrik etmek su an için anlamsiz, hala faik efendi trabzonu ligi renklendiren bir takim olarak lanse etti. cin con sampiyon adayi dedi, ayrica az daha fatihi cincon a veriyordu. neymis efendim fatih tekke cinconda iyi oynarmis. ulan ........ trabzonun nesi eksik sizin o üç istanbul esseginden. fazlamiz var eksigimiz yok. akilli olun.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
28.02.2005, 05:19
ya gene s*çtilar yok lige renk katiyormusuz...
ulan bangir bangir top oynuyoruz
6. maçi çaktik gö(z)lerine...
hala bu herifler SAMPIYONLUK için bangir bangir geliyor diyemiyorlar..
renkmis..smileys/smiley7.gif
gözümün kenarlari!..smileys/smiley7.gif
Bi de kliple yalakalik yapiyolar... :D

sanatik
28.02.2005, 06:09
ben kaydettim klibi fakat upload etmeyi bilmiyorum. daha dogrusu upload edebilirmiyim onu bilmiyorum.

maalesef klibi izleymedim. Upload yapmak icin sana kendi sitemden yer ayirir ve login ayarlarim. Ayrica benim gibi izleyemeyenler bakabilirler.

Bu adressden (http://prdownloads.sourceforge.net/filezilla/FileZilla_2_2_11_setup.exe?download) - Filezilla programmini indirir - install edersin, ( download yazan kisimdan herhangi birini secersin ).

bana sonra mesaj atip - videonun boyutunu iletir, upload icin yardim yazimi beklersin.

sevinirim.Edited by: sanatik

denizci61
28.02.2005, 07:28
Faik bakti tekmeyi yiyecek TRT'den çark etti sonunda...Eee orasi atv degil...Devletin televizyonu....Ben klibi begenmedim...Çabuk ve özentisiz hazirlanmis...

selçukabi
28.02.2005, 08:07
bence bu BMN'nin gücü arkadaslar o kadar maili yutamazadilar artik öyle mide-bagirsak yok bunlarda.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

CeSS
28.02.2005, 09:36
bir anda 90 derece dönmeyelim lütfen. alkislar Trt'ye felan ne oluyor ? bu sadece bizleri susturmak için yapilan bir sey, akillarinca günah çikariyorlar.

Yayinladiklari bir klip yüzünden trt'yi alkislamiyorum. Ilerleyen günlerde görecegiz trt'yi.

Bu arada Tigin çalismalarin için verdigin emege çok tesekkürler, çok hos bir arsivimiz olacak sayende.

$FIRTINA61$
28.02.2005, 09:59
akilandilar hele birinin azinda fenerlen alaklai bir sey cikdimi faik hemen trabzon dan kousalim diyor dersini almis simdi sira lig tv de

zafercalikoglu
28.02.2005, 10:02
bencede klip acilen hazirlqnmis bir klip hemde biraz kisa oldu sanki,trabzonum daha iyilerine layik

Çakır
28.02.2005, 10:10
Daha iyileri de olacak süphen olmasin smileys/smiley2.gifTürk futbolunun tek efsanesi TRABZONSPOR'a dünkü çocuk Anelka kadar yer vermeyi ögrenecek hepsi. Yavas yavas ya da en hizli sekilde, karsilikli anlayisla ya da dinmeyen birprotestoyla. Bir sekilde ögrenecekler. Ögrenecek ve bir daha unutmayacaklar ki Trabzonspor taraftari takima sahip çikamayacak kadar güçsüz degil.

calypso
28.02.2005, 10:46
arkadaslar bir klip yayinlandi diye bu ovgu niye? faik'in fb'li oldugunu bilmeyen mi var? haftalardir fener saksakciligi yap, fenerin her macini ilk goruntu olarak yetistir, trabzon'da koskoca trt bolge mudurlugu olmasina ragmen goruntu yetistireme. akil var mantik var. utanmadan bir de "biz her renge esit mesafedeyiz" demesi insani cileden cikariyor. TRT bu adam her ay 98 milyar TL oduyor. Diger sipikerler ise ortalama 2 milyar 200 milyon aliyor. yazik degil mi bu devletin, hepimizin parasina? nerde o Zeki Col, Omer Urundul ve Levent Ozcelik'li program? polemik'ten sansasyon dan uzak, fairplay'in on planda oldugu.

Dunku programda bu adamlarin gercek yuzunu ordugumuz bir an yasandi; Sebat'in hocasi Fb-Sebat macindan sonra canli baglanmisti programa ve soyle dedi " faik, bu mac icin fener fark atar demisti o da olmadi". Bir gazeteci bir takimin teknik direktorune haftaya oynayacagi mac icin rakibin sana fark atacak diyor ve bu adam devlet tv'sinde program yapiyor ayda 98 milyar maas aliyor. inanilacak gibi degil.

Biz de mac goruntusunu 3 dk degil 5 dk yayinladi diye, yok efendim klip yapti diye tesekkur mu edecegiz? daha neler..

kutoz
28.02.2005, 10:48
Arkadaslar TRT filan henüz alkisi hak etmedi. Trabzonspor'a hak ettigi degeri vermediler henüz. Standart ne gerekiyorsa onu yaptilar. Klipse, bizim tepkilerimize karsi acele ile hazirlanmis.

Fakat biz beraber oldugumuz sürece, Trabzonumuzuda gereken ilgi gösterilecektir. Yumusama yok. Hakkimizi sonuna kadar savunmaya devam...

Emorfo
28.02.2005, 11:23
Bir klip yayinladilar diye hersey bitmis degil. calypso nun dedigi gibi TRT'nin geçen sene yaptigi program daha kaliteli ve izlemeye degerdi. Daha önceleri protesto ettigimiz Maraton bile simdi Lig Tv'de daha objektif yayin yapmaya basladi. Ve bütün takimlar Maraton programi içerisinde yer aliyor. TRT bu yanlistan dönmesi lazim.. Verilen paralara yazik be kardesim.

kadirsa_2000
28.02.2005, 11:54
Bence de hemen hersey düzeldi diyemeyiz. Protestolarla hemen enselerinde oldugumuzu hissettirmek her zaman için iyi olacaktir, orasi kesin.

ozcilingir
28.02.2005, 12:22
Faik denen fb li protestodan nasibini almis olacakki, Trabzonspor konusulurken baska konulara giren YILMAZ VURAL i uyardi ve konumuz TS dedi, kulagi çekilmise benziyor.Dahada kulaklari çekilecek, KANAL D den ILKER YASIN (gs LI) TRABZONSPOR'AÇOK AZ YER VERDIKLERINI ITIRAF ETTI VEÖZÜR DILIYORUZ DEDI.

Bunun sonucunda bizim yönetici ve futbolcularimizi röportaj için ekrana çikartmak amacindalar veyönetimimizden izin alma pesinde olacaklari hissindeyim.

fB -SEBAT MAÇINI RADYODAN VEREN TRT de spikerhep RAKIP TAKIM, SEBAT DEFANSI v.s olarak maçi anlatti, sanki SEBAT li futbolcularin ismi yoktu, adam fb akinlarini , taç atislarini çok heyacanli anlatiyor, SEBAT defansi topu uzaklastirdi diyor !!! O adam maçi böyle fb adina heyacanli anlatmak için maas aliyor.TFF LÜTFEN kampanyasina çok iyi uyum sagliyor !

Biz adamlari düzeltmeye çalisiyoruz ve aldigimiz maçlarla adamlar düzelecek veya biz onlari düzeltecegiz. Düzelmezlerse !!!

Saygilarimla

Çakır
28.02.2005, 13:30
Protestonun nedeni TRT'nin maçi canli vermemesi degil, Stadyum programinintamami Istanbul takimlarina adanirken bizim maç görüntülerinin 3 dakikayla verilip geçilmesi takim hakkinda neredeyse hiç konusulmamasi. Keske protesto metnini bir kere okusaydin kardesim.

trabzon4
28.02.2005, 13:35
okkkk anladim....smileys/smiley9.gif

Sevgi
28.02.2005, 13:39
trt bir programinda bize yer ayirdi diye hemen yelkenleri indirmeyelim lütfen trt bunu daha öncede yapmisti gelen tepkiler sonucu TS den biraz bahsetmis Fatih le ilgili bir klip yayinlamisti daha sonra ayni tas ayni hamam.Bu isin pesini birakmamak lazim.''Dün aksam programinizda TS a3 dk daha fazla yer verdiniz umarim bu ilgi sadece bir haftalik veya göstermelik degildir insallah devami gelecektir''.diye bir mail attim bu sekilde mail gönderirsek davamizdan dönmeyecegimizin farkina varirlar.

Salih61
28.02.2005, 13:45
Bence biraz bastan savma olmus klip...Yani Dostlar alisveriste görsün...Misali...smileys/smiley7.gif

Saygilarimla...

selcjK
28.02.2005, 14:04
varya bu adam ciddi ciddi tirsmis bizlerden. yilmaz vural fb ile ilgili bisiy soyluyor birak hocam ts den bahset fenere gelcez felan diyor. cok guzeldi ya :)

MahmutHSO
28.02.2005, 14:21
Ne alkisi arkadaslar.bjk ye 36 dak.,gs ye 17 dak. bize 9 dak.

Bir de ayrica lige renk veriyormusuz.Bak sen su densizin söyledigine.

FANATIK61
28.02.2005, 14:24
Bence protestoya devam...

Badaloğlu
28.02.2005, 15:06
trt ye niye kiziyoruz adamlar bizim maci niye canli vermiyor?? cunku yonetim izin vermiyor yayinlamak icin cunku ozaman taraftar gelmezmissmileys/smiley2.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley7.gif

Ne alaka kardesim?Bilip bilmeden,yalan yanlis seyrettiginiz adamlarin laflarini buraya tasimayin!...Bir anlasma yapildi ve TRT bu anlasmaya su ana kadar uymadi.Sadece Trabzonla ilgili uydular ama;ama ayni TRT Istanbul'un 3 kiz kardesininde 1'er maç yayinini verecegi halde neden veremiyor?Önce objektif olsunlar.Onlarinda kendi sahalarinda 1 maçini versinserde görelim.

Ayrica yönetim bu konuda haklidir da.Avni Aker'de 5-10 milyon vermeyipte maçi Tv'den sereden ya da böyle ir beklentisi olanTrabzonlularida anlamak istiyorum ama anlayisim kit galiba anlayamiyorum.Yazik yahu bu takimi ayakta alkislayin,stadlari doldurun tek bos yer kalmasin.

tigin
28.02.2005, 15:34
O arkadas büyük ihtimalle Trabzonspor'lu degil bütün mesajlari ayri bir alem.Gereken yapildi.

sheva
28.02.2005, 15:38
protestonun ise yaradigini görmek güzel..

ozcan_asanoglu
28.02.2005, 15:47
klibi ben de izledim...protestolar semeresini vermeye basladi...bize az çokvakit ayiran TRT'ye yapilan protestolarin çok daha fazlasini , haftada üç maç yayinina izin veren federasyon ve maçimizi yayinlamamaya yeminli digitürk'e yöneltmeliyiz...

bahadiroglu
28.02.2005, 16:32
trt bu hafta trabzonspora yine gereken yeri ayirmadi...

TRT BU HAFTA LIG 2.SI VE SAMPIYONLUGUN EN BÜYÜK ADAYLARINDAN OLAN TRABZONSPORA SADECE 14 dakika 20 saniye yer ayirdi....

ölmüs,yari baygin,mayhos,futbol oynamayan,18 kisilik kafilesine 12 numarayla maçin hakemini de katan gs ve bjk ya ayrilan süre ise dakikayla degil saatle yaziliyor...

maalesef trabzonspor taraftari 14 dk ya sevinecek kadar garip ve mazlum degildir..

------protestoya devam-----

Berat
28.02.2005, 16:38
geçmis haftalara göre gelisme oldugu kesin,,ama bence yeterli degil..Bence herkes kisisel düsüncelerini yazarak,uygun dille mailler yollasin..Yavas yavas adam oluyosunuz ama çok yavas oluyo mealinde mailler atalimsmileys/smiley36.gif

deginmek istedigim bir diger konu Digitürk olayi..ligin bitmesine 12 hafta kaldi,6 maçimizi zaten verecekler,geri kalan 6 hafta için çok acilen biseyler yapma gerekliligimiz geldi de geçiyor bile bence..TRT protestosunda yaptigimiz,mail fax ve benzeri yollarla rahatsizligimizi dile getirmekti,,digitürk için ayni seye neden hemen bslamiyoruz anlamadim,,Bülent abi edebityatini konusturarak bi yazi hazirlayacak,biz de yogun sekilde,bu yaziyi ilgili mercilere ulastiracagiz,bence hemen baslamaliyiz..

son olarak da aklima söyle bir fikir geldi; sonuç vermeyeceginden eminim ama anadolu'nun sesini duyurmak açisindan; G.birligi,A.gücü ve ulasabildigimiz anadolu takimlarinin düzeyli taraftar gruplariyla irtibat kurulup su manada bir bildiri yayinlanabilir" TRT'nin eski programini geri istiyoruz"..basta da dedigim gibi bu hükümet degismeden Faik oradan biraz zor kalkar ama maksat sesimizi duyurmak..Hem de yapilabilecek ciddi bir organizasyonla anadolu taraftarinin birligi konusunda ilk adimlar atilabilir..

Oğuz
28.02.2005, 16:57
Arkadaslar,

Reyting biliyorsunuz çok önemli bir terim televizyonculukta. Faik, Fatih Tekke ve Gökdeniz'i canli yayina çikarmak için Senol Hoca'dan izin istemis. Senol Hoca, "bize yer vermiyorsunuz, bir de benden Fatih'i istiyorsunuz" diyerek terslemis Faik'i. Faik, Fatih'i ve Gökdeniz'i çok sevdiginden degil, reyting olsun çagirmistir eminim..

Belki de çok kisinin gözünden kaçan bir cümlesi var Faik'in; "ilerleyen haftalarda Fatih ve Gökdeniz'i de burada agirlayacagiz"..

Ben, dünkü programda Trabzsonspor hakkinda normalden fazla konusulmasini tamamen çikar iliskisine bagliyorum.

Haa! Bizim protestolarimiz ise yaramadi mi? Elbette yaradi.. Ilerleyen haftalarda TRTnin tutumuna göre -yogun bir tempoyla- protestolarimiza devam etmemiz gerektigini düsünmüyorum..

Ömer SEVİNÇ
28.02.2005, 17:25
Bir tek haftaki programla birseyin düzelmis olazagini sanmiyorum. Bu nedenle simdiden hersey hallolmus havalarina girmeyelim derim ben...

yattara11
28.02.2005, 17:36
agzim açik kaldi programi izlerken smileys/smiley4.gifbir an yerel kanallarda Trabzonspor programi izliyorum sandim smileys/smiley36.gif

arkadaslar hepinize tesekkür ediyorum ve hepinizle gurur duyuyorum... tüm Trabzonspor taraftarlari adina buralarda bazi seylerin mücadelesini vererek birseyleri degistirebildigimiz için çok gururluyum... smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

kurt61
28.02.2005, 17:44
Bu yaziyi TRT protestosu basligina da yazmistim ama buraya da ekleyeyim bari.

Sevgili Arkadaslar,

"Var mi öyle konuyu açip kaçmak" diye bazilarinizin aklina gelmis olabilir. Bu TRT protestosu basligini açtigim günden beri basliga hiçbir yazi yazamadim, çünkü hasta hasta gidilen bir Gençler maçi sonrasi bünyeye alinan bronsit illeti nedeniyle 1 haftadir yatalak durumdaydim.

Öncelikle, hastalik nedeniyle sadece 2 tane e-mail ile protestoya katkida bulunabilenbiri olarak, BMN'nin bu ilk organize protestosuna katkida bulunan bütün arkadaslarimi can-i yürekten kutluyorum.

Hep birlikte gördük ki, BMN,düzeyli, organize, mantikli ve top yekün giristigi her eylemden olumlu sonuç alacaktir. Dün aksam TRT'yi izlerken bunu bir kez daha anladim, gururlandim ve yattigim yerden dogrulup "Helal olsun bize!" diye haykirdim.

TRT ve Faik Çetiner'in zaten farkinda oldugu, fakat baskalarinin farkinda olmadigini sandigi bu "adaletsiz sistemlerini" çaktirmadan düzeltme girisimleri dün gecene kadar da asikardi degil mi? Hiç beklemedikleri sekilde Trabzonspor camiasindan almis olduklari bu düzeyli, bu büyük tepki, belli ki onlari epey korkutmustu. Trabzonspor'a düzülen methiyeler, "Su an Trabzonspor'u konusuyoruz, Fener'e de sira gelecek" diyeYilmaz Vural'iuyarmalar, klipler, mavi bayrak övgüleri, gösterim sirasinin tipki bizim protesto metnimizde istedigimiz gibi "klasman sirasina" göre yapilmasi, "Aman yanlis anlamayin Besiktas'i biraz fazla gösterecegiz çünkü o maçta olay vardi" diye önceden dilenen özürler, Ibrahim Sahin ile uzlasmis gibi bir imaj çizerek taraftarin gönlünü alma çabalari daha neler neler...

Yani kisacasi "biz esegiz özür dileriz" diye alenen söylemediler ama anirtilari taa Eritre'den duyuldu:) Hayirli olsun.

Buradan çikarilacak ana fikir:

"Bu büyük gücü yerinde ve mantikli kullanirsak çözemeyecegimiz sorun yok"

Peki bitti mi? Tabii ki hayir. TRT ve Faik solugumuzu enselerinde hissedecekler. Bilecekler ki en ufak yanlislarinda pat diye tokat yapisiverecek suratlarina. Çünkü halen istedigimiz herseyi alamadik. Faik bize methiyeler düzüp laf salatasi yapaken, ben elime kronometremi almis zaman tutuyordum.

Buyrun bakalim TRT kime ne kadar vakit ayirmis dün aksam:

Hadi Besiktas'in maçi olayliydi toplamda 36:03 dk. süre ayirdilar onu pas geçiyorum. Maçlari olaysiz olan 3 takima gelelim.

FB isimli takima maç görüntüsü içinayrilan süre 12:31

Yorum ve tartismali pozisyonlardahil olmaküzeretoplam: 23:28

GSisimli takima maç görüntüsü içinayrilan süre 07:05

Yorum ve tartismali pozisyonlardahil olmaküzeretoplam: 18:00

Trabzonspor'umuza ayrilan süreye gelince tüm yalakaliklar dahil olmak üzere,

Maç görüntüsü içinayrilan süre 04:02

Yorum, tartismali pozisyonlar ve klipdahil olmaküzeretoplam: 14:49

Durum böyle, yani halen bize ayrilan vakit EN AZ vakit.

Bataryalar atese hazir, ama soguk kanli bir sekilde beklemeliyiz. Ilk yanlislarinda bu sefer B planina geçip "yüz-yüze görüsme", "siyah çelenk" operasyonlarina baslamaliyiz ki konuya ne derece ehemmiyet verdigimizi anlasinlar

Hepinizi tekrar tekrar kutluyor, mail atan elleriniz, faks geçen kollariniz dert görmesin diyorum.

Tebrikler BMN!

Gökhan Kutlu
28.02.2005, 18:26
Sevgili Arkadaslar,

"Var mi öyle konuyu açip kaçmak" diye bazilarinizin aklina gelmis olabilir. Bu TRT protestosu basligini açtigim günden beri basliga hiçbir yazi yazamadim, çünkü hasta hasta gidilen bir Gençler maçi sonrasi bünyeye alinan bronsit illeti nedeniyle 1 haftadir yatalak durumdaydim.

kardes geçmis olsun insallah iyi olursun

emrebey
28.02.2005, 19:18
arkadaslar ne tessekkuru yaa öle 2 laf bi kliple mi olur yaa bunlarinki gonul alma hala bizden sampiyon adayi olarak bahsetmiyolar yok lige renk getiriyormusuz falan kaç dakka bizden bahsettilerki zaten essek olmayan o kadar protestoya 2 dakka bahsederdi bizden böle olmaz bekleyelim bakalim bu haftaya özelmi yoksa bundan sonra böle artarak devam mi edicek bizim hakkimizda 2 laf etti diye ne tessekkuru

Ferşat Balcı
28.02.2005, 19:26
sampiyonluk potasina girdik bahaneleride kalmadi yakinda digiturk de maçlarimizi vermeye baslar yani ss kuraliyla artikmoda bordo mavi

Medallion
28.02.2005, 19:33
Arkadaslar,

birakin fazla yer ayirmasinlar. biz sessizden isimizi yapalim.

TheRapZoNe
28.02.2005, 20:19
Dün aksam ki Stadyum programda Trabzonspor için ayrilankisimtamamen protestolari geçistirmek için yapildi. Trabzonsporun maçi yine 3 dk gösterildi.Sadece sözler biraz daha süslendi biraz daha yalakalik agir basti..

TheRapZoNe
28.02.2005, 20:23
Daha sonra Faik bey söylüyor : Klip yaptik vs.. Klibe bakilacak olursa o kadar ahim sahim bir sey oldugu söylenemez. Ha biz mi çok seçiciyiz de begenmiyoruz meselesi de degil bu. Bastan savma oldugu belli.

Ayrica daha sonra bizi Trabzonsporlular arayarak klibi begendiklerini tekrar yayinlamalarini istediklerini söylüyorlar.. Ben buna katilmiyorum, sadece amaçlari olayi psikolojik noktaya çekerek Trabzonsporlularin tepkisini bitirir duruma getirmektir..Bakin artik Trabzonsporlularla sorun kalmadi, bir klip yaptik hemen sorun ortadan kaldirildi misali.

tsakrep61
28.02.2005, 20:24
abocim bu bir haftalan olcak is degil mac ozetinin daha fazla yayinlanmasi he hafta bole taraftara yer verilmesi lazim biz sampionlugun en onemli adayiyiz

TheRapZoNe
28.02.2005, 20:29
Sonra ''Trabzonspor lige renk katiyor '' lafida ne oluyor? Sanki Trabzonspor uzaydan indi süper lige,süper ligden haberi yoktu da lige gelince lig renklendi.Geçmis zamanlarda Gençlerbirligi içni söylenirdi bu

Besiktas son zamanlarda maç kazanmaya basladi neden ayni cümle onun için söylenmiyorda Sampiyonluk yarisinda olan bir Trabzonspor için ligi renklendiriyor deniyor..Evet Trabzonspor ligi renklendiriyor ama ondan önemlisi sampiyonluga emin adimlarla ilerliyor bunu kimse söylemiyor nedense stadyum adli programda

TheRapZoNe
28.02.2005, 20:32
Kisacasi arkadaslar dün aksam biraz daha iyimser bir hava çizdiler ama bu iyimser hava bizim hak ettigimizin yarisi bile degil

Ki zaten bunu onlar kendi çikarlari ve rantlari için kullanacaklar Fatih Tekke ve Gökdenizi programa çikarmak gibi..

Dün aksam ki gibi küçük seylerle bizleri kandirmalarina izin vermeyelim

Tepkimiz devam ettikçe hakkimiz olan daha iyiye ulasacagimizdan kuskum yok..Dün aksamda olanlar bizim için bence daha yeni baslangiç olmalismileys/smiley2.gif

Mollasalihoğlu
28.02.2005, 21:38
biz öyle bi bordo-mavi renk katacagiz ki lige faik isterse 3 dakka versin isterse 13 smileys/smiley7.gif

pasalitutkun
28.02.2005, 21:48
evet arkadaslar trt 1 artik bize gereken ilgiyi ve saygiyi gösermeye basladi dün gece izledigim stadyum programinda bizim için hazirlanan klipte bize jest oldu smileys/smiley36.gif

Mustafa Mahmutoğlu
28.02.2005, 22:14
bencede beyler gereken ilgiyi veriyolar ama tabiiki kendilerini affetttirmek için...TRT 1 resmen bize duygu sömürüsü yapmis.Dün gece klibi bende izledim.

trabzon kaplanlari

bence trabzonun kaplani trabzonsuporlu tüm futbolcular ve tabiiki

TRABZONUMUN

MUHTESEM

TARAFTARI

TRT1 SIZI ERKEK OLMAYA ÇAGIRIYORUMsmileys/smiley7.gifEdited by: tigin

Mustafa Mahmutoğlu
28.02.2005, 22:17
ARKADASLAR YILMAYALIM ONLARIN YAKASINI BIRAKMAYALIM

TRABZONLUYSAK ONLARI YENELIM!!!Edited by: tigin

Mustafa Mahmutoğlu
28.02.2005, 22:20
EGER SADECE GS-FB-BJK YE UZUN ZAMAN AYIRIYORLAR 3 BÜYÜKLER DIYE BISI YOKsmileys/smiley1.gif

MoReKaNtE
28.02.2005, 22:33
üçbüyükler olarak kalsinlar birakin onlar kendi halinde eglensinler durum ortada üç büyükler =0 trabzonspor ve yandaslari(bizler) = 1 eger kefeye konulursan emimki agir basacak olan takimda biziz taraftarda takimimiza hertürlü destegi veriyoruz en azindan vermeye calisiyoruz terbiye ve sevgi çerçevesiyaptigimiz,gittigimiz maclardakarsilastigimiz takimlarad saygimizi yeterince gösteriyoruz sanirimtaraftarimiz ve seyircilerimiz (kimse aksini söyleyemez) ligin en efendi ama dokunuldugunda en hircin taraftariyiz diger takimlarin taraftarlari gibi zrar veriçi bir taraftar degiliz bununla gurur duyuyorum allahimbizileri nice basarilaraulastirmasi temennisiyle basim dik göysüm kabariktek gururum TRABZONSPOR'UM Edited by: tigin

MaHMuT_61
28.02.2005, 23:37
smileys/smiley9.gifAllah'im Trabzonum zorlaya zorlaya NASIL Yine kendinden bash ettiriyor..

Bizi fazla anlamsinlar beyler Senol hocam ne dedi:Sessiz ve derdinden.

RAST GELE TRABZONUMsmileys/smiley2.gif

oskayb
01.03.2005, 10:15
ben stadyum denen faik'in programini izlemedim ama maçi radyodan (trt) dinledim.manzara suydu ;

ayni saatte oynanan konya -kayseri ve ankara-antep maçlari ile dönüsümlü yayindaydi bizim maçimiz , söz konusu 2 maçi 5'er dakika anlatip ,trabzona baglantisirasi geldiginde iseher seferinde ingiltere liginden ,iskoçya liginden ,hollanda liginden devam eden maçlarin son durumlari hakkinda bilgiler ,2 lig a kategorisi maç sonuçlari ve devam edenlerle ilgili bilgiler verildi ve trabzon baglantisi her seferindeen fazla 2 dakika yapildi.sonra diger maçlara geçilerek 5'er dakika anlatimlar devam etti.tabii trabzon baglantilari (bahsetikleri o 2 dakikalarda) sirasindadiger maçlardan gol haberi gelince hooop hemen oraya döndükleri durumlari da hesaba katin.

durum abartisiz anlattigim gibiydi ,bu mudur yola gelen trt ,böyle mi olmadir devlet radyosu ?

onurcan
01.03.2005, 10:33
Protestomuz nedeniyle bu hafta yapilan programin gösteris amaçli olmamasi en büyük dilegim. Biz 'bir' programin degil her programin böyle gesmesini istiyoruz çünkü takimimiz bunu FAZLASIYLA hak ediyor. Sampiyonlugun en büyük favorisine bizim tepkilerimize programlarindayer vermeleri, bizim duyarliligimiz açisindan çokönemli fakat geçmiste bunun yapilmamasi yönüyle TRT için ayiptir. Insallah bu olay sürekliligini korur... EFSANE GERI DÖNÜYOR...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
01.03.2005, 11:00
sezon sonu ne diyecekler acaba:

Faik : Bu sezon Fener de, GS de, BJK de sampiyon olamayarak bir ilke daha imza attilar... TS'nin sampiyonluk görüntülerini(3 dakika) simdi izleyip bu Istanbul takimlarinin sampiyon olamamam sorununua geçecegiz...smileys/smiley7.gif

TheCrow
01.03.2005, 11:27
"Eye of The Tiger" esligindeki klip iyiydi,ama bu "Eye of The Tiger",programin sunucusu olan "Tie of The Aygir"i kurtarmaya yetmez ...

(*)Bkz:Tie of The Aygir : Aygir'in kravati...

oguzcalik
01.03.2005, 11:58
ARKADASLAR BIDE NTV RADYOA PROTESTO ETMELIYI TVDE SUPER LIG MACLARI NTV RADYODA DIYE BAS BAS BAGRIYO AMA HER SEFERINDE 3 KIZLARIN MACINI VERIYO TS MACI YADA ANADOLU TAKIMI MACI YOK YANI KARDESIM OZAMAN DYINKI 3 KIZLARIN MACINI VERIEZ ANLAYALIM OKAY KARACA MIDIR NE TIKIMDIR BU HERIFIDE MACDA BIYERINE SOKUP BAGIRTMAK ISTERDIM DOGRUSU NE DEYIM

Taner Gündoğdu
01.03.2005, 12:11
sadece ntv radyo degil bazi kanal ve kuruluslarda ayni tepkimize maruz kalmadan düzelmicek galiba! ( mesela hincalin program)

61viya
01.03.2005, 13:56
malum kiz yurdundayim....cinayet isleyecem genç yasimda..neyse allahtan hastane kantini war oraya gittim...sagolsun abi açti trt yi..o ismi lazim olmayan sahis önce bjk nin sonra TRABZONSPORUMUZUN maçini verecegini söyledi..neyse bekledim bekledim...saat 10a 3 vardi...yurda giris 10...dayanamadim çiktim..yurt müdürüne kadar gittim odasinda izlememe izin versin die..o kil kadin da izin vermedi...babami aradim,mersini...telefondan dinledim yorumlari...biraz düzelme var tabii ama zaten yapmalari gereken bu...devam edelim arkadaslar...isler tam oturana kadar..iyice tirsana kadar onlar...dewam......

zanoylu
01.03.2005, 14:45
aksam cnn türk ün yaptigina ne demeli ( ileri 3 lü) programinda trabzonun aldigi yayin geliri anadolu takimlarina dagitilmaliymis. çünkü trabzonun bursa dan adanadan rizeden farki yomus.....vs

Buna tepkisiz kalamayiz

Sacit
01.03.2005, 14:49
cnn dekiler tarafli oldugu icin normaldir.ve satilmis ve v.ssmileys/smiley7.gif Edited by: tigin

zanoylu
01.03.2005, 15:15
TARAFLI OLMASI TEPKI GÖSTERMEMIZI ENGELLIYORMU

Crazy_OfLu61_
01.03.2005, 15:21
dEDIK YA HEP DESTEK TAM DESTEK BIZ NE KADAR TEPKI GÖSTERIRSEK ONLAR O KADAR BIZIM ISTEDIKLERIMIZI YAPARLAR.

Crazy_OfLu61_
01.03.2005, 15:23
Cnn anadolu takimlarinin haklarini madem o kadar kolluyor niye programlarinda anadolu takimlarindan bahsetmiyo. Ya onlarida protesto yagmuruna tutalim.

FANATIK61
01.03.2005, 16:06
Ibrahim Sahin diyorki:

TRT'de yayinlanan Stadyum' adli spor programi ile ilgili olarak da konusan Ibrahim Sahin, sunlari söyledi: "Faik Çetiner ve arkadaslari son hafta yapmis olduklari Stadyum programinda Trabzonspor'a hakettigi yeri vermislerdir. Kendilerini kutluyorum ve ayni yayin anlayisininda bundan sonra devam edecegine olan dilegimi tekrarlamak istiyorum ".

perfectstorm
01.03.2005, 21:09
aksam cnn türk ün yaptigina ne demeli ( ileri 3 lü) programinda trabzonun aldigi yayin geliri anadolu takimlarina dagitilmaliymis. çünkü trabzonun bursa dan adanadan rizeden farki yomus.....vs

Buna tepkisiz kalamayiz

bende izledim.. bu serefsiz fenerliler,baktiki tek rakipleri trabzon,ödleri,boklarina karisti,ne diyeceklerini bilemiyo zavallilar..!onlara hak vermiyoda degilim.firtinaya tutulmus dal parçasi gibi tir tir titriyolar...! onlarda görüyor perfectstorm'un geldigini yaldir... yaldir..smileys/smiley36.gif

prettygirl
01.03.2005, 23:34
TRT ye Trabzonspor u yayinlamasindan ötürü tesekkür etmek küçültücü bi davranis olur. E o zaman açip atv ye bu gece hava durumunu yayinladigi için de tesekkür edelim.Olur mu öyle sey?Yapmalari gerekeni yaptilar.Agaoglu na tebrikler topic inde yazildigi gibi biz Trabzonspor umuzu takip edelim yeter

perfectstorm
02.03.2005, 00:20
bu arada senol hocanin yaptigi açiklamada çok güzeldi.sampiyonluk yarisinda olan bir takimi isteselerde yer verecekler,istemeselerde.sezon sonu bunlarin ne yapacagini çok merak ediyorum..smileys/smiley4.gif

Guests
02.03.2005, 01:02
Beyler bayanlar bu yaptiklarinin ne oldugu daha belli degil.Zamanla görücez bizi sazan yerine koymaya çalisiyo da olabilirler.Bir hafta bize yer verip sonraki hafta yine eski tas eski hamam olursa sesimizi daha fazla yükseltmeliyiZ.Biz sazan degil hamsiyiz.Ondan simdilik Trt'nin yaptigiyla ilgili yoruma gerek yok sadece üzerine düseni yapmaya basladi o kadar

LazAnisT
02.03.2005, 11:19
Scholes'un dediklerinin hepsine katiliyorum.Bencede ilerki haftalari beklemeden yorum yapmak yanlis olur.Faik çetiner'in nasil bir fenerli oldugunu herkes biliyor.Bencede amaç sadece göz boyamak.Bunda bizim pretosto maillerimizin etkili oldugu kanaatindeyim.

İsmail Çavuşoğlu
02.03.2005, 12:01
faik konusmasina baslarken aynen sunlari söyledi;eline kagit kalemi alan herkes biseyler yaziyor,yok bizim maçlarimiz neden ilk verilmiyo maçlarimiz neden yayinlanmiyor diye.ve yorumundada biz nerde olay varsa o maçlari ilk veririz dedi ve bjk maçina baglandi ilk siraya yerlesmek için acaba olaymi olmasi gerekiyor takimlar yaptigi olaylarlami yoksa futbollariylami gündeme gelecek anlayamadim

sanatik
02.03.2005, 12:26
bakalim bu hafta sonu neler uyduracak yine.

sezon sonuna kadar protesto devam etmesi gerekdiginden eminim.

Edited by: sanatik

sunay61_67
02.03.2005, 13:49
trt yapilan protestolar yavas yavas yerini bulmaya basladi hayir bide trt türkiyenin kanali taraf tutmaya hakki yok trt bunu yaparsa diger kanallara diyecek bisey bulamiyorum.

TSMareNero
02.03.2005, 14:20
arkadaslar beni yine de tatmin edmedi son program, ben beklerdimki en azindan bizi konusacak bir adam getirirdi...

maalesef bastan savma gibi geldi bana bu yaptiklari klip vb.

calypso
03.03.2005, 10:25
Gizli Tehlike

Arkadaslar, oncelikle hepinize tesekkur ederim. Forumu okurkenne kadar bilincli bir taraftar topluluguna sahip oldugumuzu bir kez daha hatirladim. Demek ki bize oynana her oyun bizi daha da olgunlastiriyor. Taraftar olarak daha bilincli oluyoruz tepkimizi organize birhale sokmayi yavas yavas basariyoruz ve sonuc almaya da basladik. Gercekten Trabzonspor taraftari oldugum icind de gurur duyuyorum. Baska hicbir takim taraftari bu kadar tarafli yayina bu kadar sagduyulu yaklasmaz.

Hatirlatmak istedigim bir konu var, diyoruz ya bize yer vermiyorlar diye. Iste burada gizli bir oyun var; yer vermiyorlar cunku doludizgin gidiyoruz ve ne kadar ugrasirsak ta buna direnecekler ne zaman trabzon puan kaybeder veya kotu bir sonuc alir o zaman dakikalarca gosterecekler. Tekrar tekrar yorumlar yapilacak, akla gelmedik seyler sorulacak ve bir moral bozuklugu havasi olusturulmaya calisilacak. Daha oncede yazmistim, yetkisi olan biri medyanin bize kuraacgi tuzaklar diye bir baslik acabilir mi? buraya gecen seneki oyunlari yazalim ki okuyunca sinirleriimz gerilmesin :)

sunay61_67
03.03.2005, 10:31
trabzonsporu neden bukadar küçümsüyolar anlayamadim gitti.hayir anadolu takimi bunlari yapaz demek biraz anadolu insaninida asagilar biz elimizden geldigince iyi oynamaya çalisiyoruz ve karsiligini aliyoruz.ama bizi gerek yaptiklari programlarla gerek yorumlariyla yildirmaya çalisiyolar ama bunu basaramiycaklar.bunlarin oyunlarina kanmamaliyiz.

ARAGORN01
03.03.2005, 10:33
Bu baslgi degistirebilir miyiz? Çünkü bize 3-5 dakika fazla yer ayirmak, gerekeni yapmak degil. Genel yayin tavrini degistirmesi lazim , bunu da ancak zaman içinde anlayabiliriz.

Ille de TRT'ye bir övgü yazilacaksa en azindan söyle bir baslik olabilir..

'' TRT 1 haftaligina gerekeni yapmaya çalisti ''

Duman
03.03.2005, 10:57

Hadi Besiktas'in maçi olayliydi toplamda 36:03 dk. süre ayirdilar onu pas geçiyorum. Maçlari olaysiz olan 3 takima gelelim.

Pazar aksami TRT'yi izleyemedim,ama Kurtulus(Kurt61) çok güzel özetlemis.Elimizde bu istatistikler varken, nasil oluyor da TRT gerekeni yapti yanilgisina düsebiliyoruz,anlamis degilim. 04:02 dakika hangi Trabzonsporlu taraftarimizi tatmin edebilir. Trabzonspor 3 dakikaya sigmaz diyerek yola çiktik,+1 dakika ile gereken yapilamamistir, Trabzonspor taraftari olarak gerekeni yapmaya devam edelim lütfen...

Zafer Keskin
03.03.2005, 11:20
üstüne üstlük maçimiz trt de yayinlandigi halde bizim görüntüler azdi anlam veremiyorum lig tv yi izledim pazar aksami onlar daha fazla konustu hatta

erman toroglu::::

^^^bu süper ligde önümüzdeki 2-3 yil trabzonspor damgasini vuracak^^^^

diyerek beni o kadar duygulandirdi ve sevindirdiki bilemezsiniz o an ki duygularimi size nasil aktaricam bilemiyorum .............ancak söyle bir sey wardiki sadece maçi yayinlayip birkaçcümle konusma yaptilar yani yinede tartismali pozisyonlari göstermediler ...........

iyi niyetleri için alkislar erman toroglu na :)))))))))))))))

trt yine sinifta kaldi ayriyetten size bir sey daha sölim protesto için bizi destekleyen sürmeneliler.com ve karadenizmp3.nete de tesekkürler haydi taraftarlar protestoya dewam :))))))))

Efrasiyab
03.03.2005, 17:21
O ... NELERIN yorumlarini bosverelim bence onlar bize gerekli goruntuleri roportajlari filan adamakilli sunsun yeter

TSMareNero
03.03.2005, 19:57
sorryEdited by: ipsilli-61

TSMareNero
03.03.2005, 20:01

Pazar aksami TRT'yi izleyemedim,ama Kurtulus(Kurt61) çok güzel özetlemis.Elimizde bu istatistikler varken, nasil oluyor da TRT gerekeni yapti yanilgisina düsebiliyoruz,anlamis degilim. 04:02 dakika hangi Trabzonsporlu taraftarimizi tatmin edebilir. Trabzonspor 3 dakikaya sigmaz diyerek yola çiktik,+1 dakika ile gereken yapilamamistir, Trabzonspor taraftari olarak gerekeni yapmaya devam edelim lütfen...

evet dostum bende buna tatmin olmamistim, bizi bir kliple kandirmaya calistilar, yani

-üc dakika derdiniz alin size dört dakikasmileys/smiley8.gif

Gökhan Kutlu
03.03.2005, 20:07
üstüne üstlük maçimiz trt de yayinlandigi halde bizim görüntüler azdi anlam veremiyorum lig tv yi izledim pazar aksami onlar daha fazla konustu hatta

erman toroglu::::

^^^bu süper ligde önümüzdeki 2-3 yil trabzonspor damgasini vuracak^^^^

diyerek beni o kadar duygulandirdi ve sevindirdiki bilemezsiniz o an ki duygularimi size nasil aktaricam bilemiyorum .............ancak söyle bir sey wardiki sadece maçi yayinlayip birkaçcümle konusma yaptilar yani yinede tartismali pozisyonlari göstermediler ...........

iyi niyetleri için alkislar erman toroglu na :)))))))))))))))

trt yine sinifta kaldi ayriyetten size bir sey daha sölim protesto için bizi destekleyen sürmeneliler.com ve karadenizmp3.nete de tesekkürler haydi taraftarlar protestoya dewam :)))))))) alkislar erman torogluna smileys/smiley32.gifama bu yetmez

poetricus
03.03.2005, 20:31
bir anda 90 derece dönmeyelim lütfen. alkislar Trt'ye felan ne oluyor ? bu sadece bizleri susturmak için yapilan bir sey, akillarinca günah çikariyorlar.

Yayinladiklari bir klip yüzünden trt'yi alkislamiyorum. Ilerleyen günlerde görecegiz trt'yi.

Bu arada Tigin çalismalarin için verdigin emege çok tesekkürler, çok hos bir arsivimiz olacak sayende. Göz boyayicik yapiyor hergeleler!

Ozan
03.03.2005, 20:56
ARTIk özür gibi birsey yapiyor TRT klip felan yapti stadyum programi.maçlarda biraz daha uzun sürüyor artik... insallah böyle devam eder

sanatik
03.03.2005, 21:32

milleti zorla Bizansli yapacaklar. Mesele bu.

Temiz bir lig icin calisan federasyonun bahsettigi bumu ?

daum dünki macin ardindan - almanyada olsam burda konusmaz avukatima giderdim diyor. Ama burasi türkiye - burda durum farkli.

temiz bir lig icin önce medyaya onyaylan konyayi göstermek gerek.

türk futbolunun icine eden önce medya sonra federasyon.Edited by: sanatik

crazyboy
05.03.2005, 17:15
simdilik düzelme var ama yeterli degil önümüzdeki haftalar hersey ortaya çikacaktir bizde ona göre tavrimizi koyariz simdilik erken