PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gaziantep 3-2 Trabzonspor?um (06.03.2005)

Sayfa : [1] 2

ts_fan
27.02.2005, 16:07
bence zorlu bir maç daha bizi bekliyor ama deplasmanda takim daha rahat oynayip daha çok puan topladi, bunu da gözardi etmemek lazim...sonuçta tek sikinti Hüseyin'in oynamamasi gibi gözüküyor...simdiden kolay gelsin kardeslerimize, Allah yardimcimiz olsun...

Mollasalihoğlu
27.02.2005, 16:13
hüseyin cezasini kupa maçinda çeker degil mi??

The Londoner
27.02.2005, 16:20
Gecen yil oldugu gibi Antep`ten yine 2-1`lik bir galibiyet kopaririz.smileys/smiley1.gif Yani adamlari 3 gun icinde 2 defauzmus olacagiz. Fener`e yaptiklari kiyaklarin bedelini odeyecekler!!!smileys/smiley7.gif

Sacit
27.02.2005, 16:24
mutlak galibiye.ama zor olacak.hatasiz ve cok dikkatli olan kazanir.sans da tabismileys/smiley2.gif

$FIRTINA61$
27.02.2005, 16:41
hüseyin simdi kupada oyna,myacak degilmi?

denizci61
27.02.2005, 16:41
Zor olur ama bizim olur...Bugün Denizli'ye pozisyon vermemisiz.Erdinç-Tolga uyumlu ikili...Antep çok kötü top oynuyor...Hayirlisiyla aliriz maçi..

Berat
27.02.2005, 17:26
hüseyin simdi kupada oyna,myacak degilmi?

Sari kart cezari ligde uygulaniyor,kirmizi kart cezalari ise ilk resmi maçta..dolayisiyla Hüseyin kupada oynayacak ama ligde oynayamayacak..keske tersi olsaydi ama hayirlisi..

bence G.antepi çok rahat yenecegiz..sonraki hafta oynayacagimiz Sakarya maçindan daha çok korkuyorum..

Harun-61
27.02.2005, 17:42
ALLAHin izni ve yardimi ile bu macdanda 3 puan alacagiz..

haydi trabzonum...

Ömer SEVİNÇ
27.02.2005, 17:47
Antep bizi zorlayamaz. Tek problem Hüseyin ama onun yerine de Lee'yi çekip sola Volkani koyarsak G.antepin isi de tamamdir...

Efrasiyab
27.02.2005, 17:47
antep bu sene kotu bu haftada ankaraya yenildiler bizim maca asliacaklardir cok onemli bir mac cunku ayni hafta gs-bjk maci gs nin puan kaybetmesi muhtemel aranin artik acilmasi lazim

MUTLAK 3 PUAN

POYRAZ
27.02.2005, 17:48
Panzerler,önüne geleni eziyor son kurban Gaziantepspor olacak.

emrebey
27.02.2005, 19:52
antebin sansi bize tutmuyor siz merak etmeyin biz bu havayla antebide yeneriz feneride ..............

TheRapZoNe
27.02.2005, 20:39
Türkiyedeki en sevmedigim takimlardan birisi olan Antepspor ile oynucaz.Baskanlari fenerbahçenin hiçbir maçini kaçirmamaya gayet eden,yeni federasyona yalakalikta üstüne olmayan,Trabzonsporu çekemedigi hal,davranis,ve sözleriyle belli eden Cemal Dogan

Umarim maçi kazanip yolumuza devam ederiz..

Yakup Kul
27.02.2005, 21:42
AYAKLARIMIZ YERE BASAR HAVAYA GIRMEZSEK KAZANAMIYACAGIMIZ MAC YOK http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

ÖNEMLI OLAN TABZON TRABZON GIBI OYNASIN KARSI TAKIM ÖNEMLI DEGIL http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifALLAH YARDIMCCIMIZ OLSUNhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Guests
27.02.2005, 22:14
Hüseyinin bu lig maçinda olmamasi çok büyük bir dezavantaj.

Örnegin Ankaraspor maçinda Hüseyin yoktu ve berabere kalmistik.

Deplasman falan pekte önemli degil aslinda Denizli,G.Birligi bu maçlardan çook daha zor bir maç olacak bu Antep maçi.Acayip zor maç

Gökhan Kutlu
27.02.2005, 22:31
BU MAÇ BIZIM BASKA YOLU YOK!!!!!!!!

andrei07
27.02.2005, 22:33
HER ZAMANKI GIBI 0-1 OLSUN BIZIM OLSUNsmileys/smiley2.gif

grandiose
28.02.2005, 00:08
ligdeki macimiz kupa macindan cok daha kolay olacak... sikmayin caninizi.. kupada biraz zorlaniriz ama.. hafta sonu lig macinda :

fark atariz

TSlimetin08
28.02.2005, 00:11
biz böyle oyniyalim herkesi yeneriz vallaha, fener bile gelse döseriz fark smileys/smiley2.gif

Erinç
28.02.2005, 00:20
Artik kolay maç diye birsey yok. Alttakiler can havliyle oynuyor, digerleri de zaten denk güçte. Bence bizim için rakibin adindan çok bizim nasil oynayacagimiz önemli. Geçen hafta GB maçindaydim dualar ettim maç boyunca kaza kursunu olmasin diye. Ama bu hafta rahat geçtik. Gerçek oyunumuzu oynarsak karsimizda kimse duramaz.

kutoz
28.02.2005, 10:56
Antep maçi ne kadar zor görünse de, bu havayla onlari yeneriz. Fatih Sultan'in verdigi demeçteki düsüncelerinin bütün futbolcularda oldugunu düsünüyorum. Her maç sampiyonluk maçi olarak görülüyor. Buda futbolculari asiri derecede motive ediyor.

Skora gelince;

2-1 aliriz.

Goller;

içimden Yattara 2 atar diyor.

verep
28.02.2005, 11:20
ANTEP ESKI Antep degil.Büyük ihtimalle Lig tv maçi naklen verecek.tek sikinyi bence Antep ile bir haftada iki maç yapacak olmamiz. Malatya ile de bir haftada .iki maç yaptik ve kazaqndik.aaaaaaaynisinin antep ile de olcagina inaniyorum.Ayrica tesvik primi dedikodulari da bizim için bir avantaj yoksa geçen seneki Diyarbekir maçini hatirlryin.Diyarbekir bizim maçta ölümüne oynamisti.En önemlisi taraftar ve futbolcu havaya girdi.

erolizm
28.02.2005, 12:02
5 maclik zorlu serinin sondan ikinci maci ,G.antep düsüste ve bu maca haddinden fazla asilacaklar ama deplasmanda daha basarili maclar cikariyoruz..Umarim bu mactanda galibiyetle ayrilir takibe devam ederiz,,cunku kaybetymek bizi donusu olmayan bir yola sokabilir..smileys/smiley18.gif smileys/smiley5.gif smileys/smiley18.gif

oskayb
28.02.2005, 12:04
arkadaslar hüseyin 4. sariyi mi gördü dün , antepte yok mu? eger öyleyse kötü haber.

Tandogan
28.02.2005, 12:26
Gazeteler Hüseyin'i cezali olarak gösteriyorlar.Dün gördügü sari kart çok gereksizdi.Bu saatten sonra böyle kartlar görürsek basimiza is aliriz.Hüseyin oynamazsa yerine sanirim Adem Koçak oynayacak.O da dün sonradan oyuna giren ve basarili bir görüntü veren kisilerden biriydi.

Barış
28.02.2005, 12:32
Hüseyin in yerine heralde Adem Koçak i koyar Senol Hoca.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
28.02.2005, 12:44
takim oturdu bakmayin karesler fayiiik benzerlerinin Fatih-Gökdeniz ikilisi yok Hüseyin fatih gökdeniz üçlüsü, hödöbeslisi, okey dörtlüsü

komedi dans üçlüsü mü lan bunlar biri olamyinca eksik kalsinlar...
kimi koysan oynar bu takimda..
simdi tek sorun bu usaklara sahip çikmak haklarini yedirmemek!
yoksa adem de oynar paftan bi usak da oynar...Zidan Hüseyin bomba gibi topcudur ama aslolan takimdir...
arkadaslarim, kardeslerim bu takima TRT de oldugu gibi sahip çikarsak bir çagi daha kapatir bu usaklar :D

trabzon4
28.02.2005, 12:51
kolay yeneriz cogu mac gibismileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifkaradeniz ve anadolu takimlariyla iliskilermiz baya iyi smileys/smiley36.gifanladin sen anladinsmileys/smiley1.gif

selçukabi
28.02.2005, 12:58
Anlamiyorum eger Hüseyin sari kart cezalisi durumuna düstüyse alsin son dakikalarda kirmiziyi kupa maçinda oynamasin. bu ne ya lig maçinda yok simdi.Hiç mi kimse düsünemiyor bunu.tabiki onun yerine adamlarimiz var ama hüseyinin özelliklerinde adamimiz yok.bir adem, hasan onun yerini dolduramazlar belki D'haene (o da werder bremen hazirlik maçinda ön liberoda fena degildi) ama senolhoca böyle bir risk almaz hasan üçüncü ile baslayacagini tahmin ediyorum.

Berat
28.02.2005, 16:47
Anlamiyorum eger Hüseyin sari kart cezalisi durumuna düstüyse alsin son dakikalarda kirmiziyi kupa maçinda oynamasin. bu ne ya lig maçinda yok simdi.Hiç mi kimse düsünemiyor bunu.tabiki onun yerine adamlarimiz var ama hüseyinin özelliklerinde adamimiz yok.bir adem, hasan onun yerini dolduramazlar belki D'haene (o da werder bremen hazirlik maçinda ön liberoda fena degildi) ama senolhoca böyle bir risk almaz hasan üçüncü ile baslayacagini tahmin ediyorum.

abi o benim de aklima geldi ama 2.saridan kirmizi kart görseydi 3 sari karti duracakti,"0" lanmayacakti..O zaman daha kötü olurdu bence,,bakalim,hayirlisi.

Alptuğ
28.02.2005, 18:56
kupa macini gol yemeden galip geliriz

ligde huseyinin yerine adem oynasin bu maci da deplasmandaki guzel futbolumuzla alicamizi disunuyorum

Ferşat Balcı
28.02.2005, 19:04
hüseyin çok önemli bir kayip bence bu maçta yoklugunu çok hissederiz. onun yerine büyük ihtimalle adem oynar. hasan üçüncü'de oynasa bu maçi aliriz...

champion61
28.02.2005, 19:58
antyepin baskanina büyüklük dersi vermöe zamani geldi. o degilmi herzaman neden ts bizden fazla para aliyo .oda anadolu takimi diyen. farki gösterecez onlara

yattara11
28.02.2005, 20:35
bence hüseyin'in yerine adem koçak oynamali... hatta O'nun yedegi de ibrahim ege olmali... çünkü hasan üçüncü'yü mücadeleci olmasina ragmen onlar kadar basarili bulmuyorum... ama yanlis anlasilmasin hasan üçüncü'yü de çok seviyorum ve her zaman destekliyorum...

bu arada maçi digiturk naklenverecek mi?

tsakrep61
28.02.2005, 20:41
sonunda geldi antep maci antepe gidiozbiz marastan gelecek olan varsa macan sonra marasta agirlayabiliriz yerimiz var

TheRapZoNe
28.02.2005, 21:00
kolay yeneriz cogu mac gibismileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifkaradeniz ve anadolu takimlariyla iliskilermiz baya iyi smileys/smiley36.gifanladin sen anladinsmileys/smiley1.gif

Bu sahisin her yorumu saçmalik dolu.Disardan birisi oldugu kesin.Babasi belli olmayan bu kisi hakkinda islem yapilmasi gerek..

yattara11
28.02.2005, 22:19

Bu sahisin her yorumu saçmalik dolu.Disardan birisi oldugu kesin.Babasi belli olmayan bu kisi hakkinda islem yapilmasi gerek..

ben bir tek bu yorumunu gördüm ve bana da asiri derecede mantiksiz geldi... kimdir, niyeti nedir bilmiyorum ama Trabzonspor'lu gibi konusmadigi kesin...

bu arada sorum arada kaynamasin diye bir daha soruyorum: digiturk naklen yayinliyo mu bizim maçi?

İleli
01.03.2005, 00:07
Insalllah kazaniriz.

yildirimekin
01.03.2005, 01:08
bu celal dogan beyfendi bi ara yok 4 buyukler kavraminin degismesi lazim esas antep 4. buyuk derken cok gulmustuk. (hatirliyorsunuz degil mi arkadaslar).

biz boyle oynamaya devam edersek maclarda takimimizi yanliz birakmazsak daha cok guldururler bizleri.

selam olsun trabzonuma

Mollasalihoğlu
01.03.2005, 01:18

lan armut sen geçen seneki kupa finalinden ne anladin??

anlamadin bise herhalde?!?

objek
01.03.2005, 01:24
[QUOTE=trabzon4]kolay yeneriz cogu mac gibismileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifkaradeniz ve anadolu takimlariyla iliskilermiz baya iyi smileys/smiley36.gifanladin sen anladinsmileys/smiley1.gif[

Niyetini ve yasini bilemedigimiz icin ne maksatla boyle bir ifade kullandigini pek anlayamadik tesvikcilerin adresi belli simdi iliskilerde hep paraya dayandigina gore!!!...anladin sen anladinsmileys/smiley1.gif

psychofool_19
01.03.2005, 08:25
Antepe MAÇA GIDIYORUZ FARK ATMAYA GIDIYORUZ BIZ KSÜ'LÜ GENÇLER MARASDAN ANTEPE GIDIYORUZ MUHAHAHAHA......smileys/smiley4.gif

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
01.03.2005, 10:54
trabzon4 kim is sutlanmasini talep ediyorum...

Kim bizim sike yaptigimizi idda ediyorsa adam gibi çiksin iddiasini savunsun.Seviyesiz imalarda bulunmasin kimse. Hemkendine sövdürmesin hem bizim canimizi sikmasin..

Emorfo
01.03.2005, 11:21
Çoktan sutlanmistir..

Hünkar
01.03.2005, 22:57
ARKADASLAR BIZDE MKU'LU CILGINLAR OLARAK ANTEP'TE YERIMIZI ALACAGIZ PISIKO_19 MACTA GORUSURUK ABDEST ALIP GELIN HA! ONLARA AZDA ATMAYACAZ.LAYYYYYYYY LAYYYYYYYYYYYYY LAAAAAAAAAAAYYYYYYY LAAAAAAAAAAAYYYYYYY FATIH TEKKE

zafercalikoglu
02.03.2005, 11:51
trabzon 4 kimdir ne biçim yaziyor,sutlayin gitsin nedemek anladiniz anladin sen,kesin bizanslidir,kovun gitsin

zafercalikoglu
02.03.2005, 11:54
macida alacagiz insallah,

andrei07
02.03.2005, 12:53
1-0 OLSUN BIZIM OLSUN ( BU ARADA BU SKOR TAHMINIDE BENIM UGURUM OLDU smileys/smiley2.gif)

Mehmet Alemdar
02.03.2005, 13:09
çok merak ettim trabzon4 ü kim bu trabzonsporumuz hakkinda ileri geri konusuyor o kesin fenerlidir girdi bu siteye trabzonsporumuz hakkinda ileri geri konusup adami hasta ediyo

Bu arada maçin skoru 3-0 ikinci yari basladi trabzonda 3 ten asagi atmiyoruz...

sunay61_67
02.03.2005, 13:51
bu maç kaçarmi tabiki trabzonspor kazinicak

FERO61
02.03.2005, 14:17
bizi kupa macinda sakatlayip ligte bi avantaj saglamak istyebilirler ...bu mactan önceki kupa maci tehlikeli

Harun
02.03.2005, 21:14
Kupa maçinda gördügüm antepi biz ordada rahat yeneriz.Adamlar resman Yattara korkusu ile oynayip diger adamlarimizi unuttular.Büyük ihtimalle ordaki maçtada bu taktikle oynayacaklar.

İsmail Çavuşoğlu
02.03.2005, 21:51
harunun dediklerine katiliyorum yattaranin basina bu sefer 3 kisi vereceklersmileys/smiley4.gif (gerçi farketmezde) öbür topçularda isi bitireceksmileys/smiley2.gif

Punisher-61
02.03.2005, 22:25
bi ara antepin defansi resmen döküldü...ama simdi lig macinda daha hirsli oynayacaklar yani hafta sonu mac cok daha zor olacak...

yattara11
02.03.2005, 23:00
kupa maçinda dikkatimi çekti ki hücuma fazla yüklenmediler... nedenini anlayamadim... kupa maçinda bile yüklenmediklerine göre demek ki pek güçlü degil hücum hatlari...

kadirsa_2000
02.03.2005, 23:03
Provayi yaptik sira geldi uygulamaya. Allah'in izniyle bu maçi da kazaniriz insallah.

Muhalif
02.03.2005, 23:47
umarim bizi yenmeye oynarlar.. su hasegiç ten tirsiyorum ben kim ne derse desin.. adam dünyalari çikardi yine bu aksam.. fatih kendini deplasman sakladi yalniz.. yattara ile ugrasirlarken fatih in is bitiriciligi galip gelmemizi saglar umarim.. evet arkadaslarin dedigi gibi 1-0 i her zaman çok sevmisimdirsmileys/smiley17.gif

Çagman
03.03.2005, 00:15
Cok güzeLdi Ozgurde Gercekten cok güzeL Oynadi KoLay bir Macti rahat 10 tane atardik ama Atmadi FutboLcuLar smileys/smiley36.gif

Oğuz
03.03.2005, 00:18
Tahmin ettigimden kolay oldu. Birgün Allah ne verdiyse dalacaklar su Yattara'ya, ondan korkuyorum.! Kime karsi oynarsa, rezil ediyor adami. Biri çikacak, hirslanacak, tekme tokat girecek Yattara'ya.. Hüseyin'siz ortasaha umarim G.Antep'de zorlanmaz..

MaHMuT_61
03.03.2005, 01:13
Sike iDDea LARINA YANIT!!!

Evet arkadaslar ne kadar komik degilmi kulubümüze sike iddeasinda bulunulmasi:) Hiç süphem kalmadi böyle dünya disi iddeayi yapabilecek beyin olsa olsa ezikbahçelilerde olur gelelim çürütmeye..

1-Bu iddealari ortaya koyan adam Trabzonsporun ilk 11 ini sayabilme becerisine sahip mi?Tabiki hyr 3 dakka özet izliyor bakiyor ki Trabzona atak gelistiremiyorlar sike iddeasini ortaya atiyorlar..UTANMAZLARsmileys/smiley7.gifbir bilene soracaklari yerde haber uyduruyorlar onlara tavsiyem Trabzonsporumun bir maçini izleyip sike yapan takima 45 ortalama faule nasilmaruz kalacaginisormak gerekir.

2-Hiç bir seyden korkusu olmayan Trabzonsporumuz'a iftira atan bu adamlar ki (3 ezikler) neden korkuyorlar zaten puan olarak öndeler ve onlarla kendi stadlarinda oynayacak olan Trabzonum 'a malüp olursa sike iddeasiyla kimi suçlayacaklar??

Bu arada arkadaslar sike dedinizde biraz bilgi vereyim:
Çok uzak degil sezon bitimine iki hafta kala Türkiye 1. süper ligi'inde mükemmel bir çikis yapan Denizlispor ile lig lideri ezikbahçe nin maçi Denizli'de oynanacakti..Maç hakkindaki bilgiler Denizlispor ilk 40 dakika içinde o güne kadar kendisahasinda hiç ama hiç 2 fark geriye düsmemesine karsin her ne hikmetse 10 dakikada 2-0 malüp??Hayrettir ki bu takimin teknik adami hafta içinde istifadan DÖNMÜSTÜR!!Yine hayret vericidir ki bu kadar basarili olan teknik adam lig bitimine 2 hafta kala neden istifa ediyordu alakali mi bilinmez ama(böyle yazmaliyim) GIRAY hoca TRABZONSPOR'ludur..Hayretler bitmiyor o mükemmel diye yazilip çizilen ezikbahçe Sampiyonlugunu kutlayacagi stad da MALATYA SPORDAN 4 yedi..ilginççsmileys/smiley5.gif

Bi kaç soru sizce Denizli maçi neden ilk 10 dakikada 2-0 oldu?1-0 da yeterli iken..
A)Allah (c.c) tarafindan
B)Trabzonspor'un Gs karsisinda moralini bozup haftaya ki maçida paraya birakmak (MALATYA 4 yedigi maç) için.
C)ezikbahçe mükemmel bir futbol oynamistir

Cevabi:TABIKI B burada yazili okumak için mouseye basili tutun beyza yazildi. Sike bu degilse açik tarifini sizden alip görüsmek üzere

SAYGILAR

hauptstrasse
03.03.2005, 01:35
kupa maci gosterdiki rakip defans oyunculari yattaraya karsi siddet uygulamaya basladilar! son iki mactir yattaraya yapilan sertlikler dikkatinizi cekiyor mu bilmiyorum ama seklini degistirdi! umarim bu suphem sadece bir paranoyadir!

maca gleince! bir sey yazmayacagim gonlumdne geceni bende biliyorum sizlerde,-)

İleli
03.03.2005, 05:50
eger antep dunku maca asildiysa onlara deplasmanda 3 tane atamazsak ayip olur!Edited by: Bodyguard-61

emrebey
03.03.2005, 06:22
antebden bi cacik olmaz merak etmeyin o eski anteb yok bugunde gösterdik onlara haftasonuda en az 2 fark olur rahat olun

grandiose
03.03.2005, 08:28
hafta sonu,taktik geregi bu kadar gol atamaz ve de kaçiramayiz ama !!, kontratak futbolun geregini yapariz ve maçi aliriz... takim acaip bir güven asiladi bana... saygilar...

EmrahYalçınalp
03.03.2005, 08:41
Lee'nin olmayisi kötü oldu... Volkan kapatir, ama o kadar üretken olamaz diye düsünüyorum. Hüseyin zaten büyük derdimiz, Denizli maçinda "kirmizi kart gör de kupa maçinda oynama" diye düsünmüstüm, keske öyle yapsaymis... Bence Hasan Adem'den daha isabetli bir seçim olur, görecegiz ne olacagini...

Herseye ragmen Fatih, Gökdeniz, Yattara, Symko, Tolga ve hatta M.Yilmaz gibi bizden baska muadillerinin dahi hiç bir takimda olmadigi yildizlar ve onlara eslik eden yildiz adaylarimiz sahada olacaklar. Dolayisiyla bu maçi da kazanacagiz...

sunay61_67
03.03.2005, 09:45
bu maçi aldik hafta sonuda bizden kurtulamazlar en 3 gol aticaz

$FIRTINA61$
03.03.2005, 09:55
pazar günü fatih cosar atamdi dünn 2 tane atar garantismileys/smiley32.gif

seyyahali
03.03.2005, 10:00
kupa maçinda gökdeniz'i daha derli toplu gördüm. deplasmanda takim daha rahat oynuyor bu maçi aliriz antep dün çok kötü oynadi ama ligde bundan fazla birsey yapacaklarini zannetmiyorum hüseyin yoklugu iyi olmadi ama hasan onun yerini doldurabilir

Mehmet
03.03.2005, 10:10
Bu maç zor olacak hemde çok zor. Erken gol atarsak is kolaylasir.
Ilk devre gol atmaliyiz. O zaman morelman rakip bozulacak dirençleri kirilacak. Zaten panik içinde karsimiza çikacaklarsmileys/smiley5.gif.

Yine heyecanli ve güzel olacak bir maçimiz. Sonuç belki bu sefer bize bir gol atarlar. 3 - 1 biz kazaniriz.

Barış
03.03.2005, 10:42
Dün çok pozisyon verdik bunlari tekrar yaparsak affetmezler.

Ama gol atiyoruz kolaylikla ve gene böyle olacak.

Guests
03.03.2005, 10:48
bu maçi çok daha rahat geçecegiz insallah

Zafer Keskin
03.03.2005, 11:39
dünkü maçta oldugu gibi pazar günüde mükemmel bir oyunla onlari yikacagiz insallah ben attiklarimizdan çok kaçirdiklarimiza yandi am neyse yendik ya gerisi kolay en büyük trabzonspor bunu önümüzdeki haftalarda bizansli takimlarada gösterecegiz bjk maçini sabirsizlikla bekliyorum o maçta hep destek tam destek sonuna kadar destek diyecegiz insallah ayrica dünkü maçtaki taraftarlar derneginin pankarti mükemmeldi bizimde yazilar yazip stada gitmemiz lazim derim ben :)))))))))))

Erkin
03.03.2005, 12:03
Bence de kolay gol pozisyonuvermedikten sonra zorlanmayiz.. Gol pozisyonlarini degerlendirerek fazla gol atip averaji daha da yükseltecegiz.. smileys/smiley20.gif

Emorfo
03.03.2005, 12:32
Içerde gelene gidene 3 atiyoruz. Ilk yarida kendi sahamiz kendimize cehennem oluyordu. Simdi eski havasini bulmaya basladi ancak her ne kadar deplasmanlarda yenilmesekte çok dikkatli olmamiz gerekiyor. Birde sakat ve cezali futbolcularimiz var.. Aman dikkat..

hamsiye61
03.03.2005, 12:44
Vallah dun aksam acayip bir macti zaten...mubarek mac degul showdu diyim...senol hocamiz biel guldu...oyle ras gele oynuyorlardi..aslunda onca pozisyonlari degerlendirmis olsayduk suan zaten mac sonucu daha degisik olurdu ve kesun yilin maci olurdu herhalde;)..gelecek pazar gunu oyniyacagumzu mac tabiki gine bizim..ama malesef Huseyin ve Lee Young oynamiyacak o yuzden uzuluyorum...ama neyse dun nasil galip geldiysek gine mac bizum olacak allahun izniyle..cunku sampiyonluk bizumdursmileys/smiley2.gif

FANATIK61
03.03.2005, 14:01
Evet Show'du ama kacirdigimiz goller varya. Bunlar en büyük eksikligimiz bence. Bizim oyuncularin 2-0?lik skor avantaji yakalandigi dönemde oyun ciddiyetini kaybediyorlar.( Eger bu dakikalarda bir gol yeseler belki strese girecek ve turu da zora sokacaklardi.)(Alinti: Ergun Ata). Bunlar bence cok önemli. Dün Freiburg-Bayern Münih'de Kupa Maci oynadilar adamlar her pozisyonu sanki mac0:0 gibiymis gibi degerlendiriyor. Sonuc 7.0. Iste ciddiyet burada. Bu arada Erdinc'te sakatlanmisti insallah kötü birsey cikmaz. Defans bence dün cok kötü idi maci 3:0 almamiza ragmen.

objek
03.03.2005, 14:30
Antep haftalardir iyi sonuc alamiyor bjk macinida sanssiz bir sekilde kaybettiler simdi trabzonspora karsi ya hep ya hic tarzinda cok hirsli ve stresli!!! oynayacaklar kotu bir netice sonrasi istifalar bile gundeme gelebilir iste bu atmosferde sogukkanli bir sekilde oyunu gol yemeden goturmemiz lazim daha sonra bir yolunu bulup maci kopartiriz.

sanatik
03.03.2005, 14:45
nurullah saglam dünkü basin toplantisinda trabzon lig macinda stressli olacak, Biz kupa macinda stressli oynadik dedi.

Ancak bende objek yazisina katiliyorum ve antep kendi evinde kazanmasi gerekdiginden bizden stressli olacagi ortada.

acik verecekleri icin maci alacagimizdan eminim. Inschallah kupa macindan sonra bu maci hafife almaz bunlari yine böyle güle oynaya yeneriz düsüncesine kapilmayiz. Defansimiz dün cok acik verdi ve hata yapdi. Umarim bu macda dünkü kadar gol pozisyoni vermeyiz.

Hüseyin / Lee / Emrah / Ertugrul oynayamamasi kötü oldu.

haydi hayirlisi.Edited by: sanatik

Ömer SEVİNÇ
03.03.2005, 15:35
Bu kadar gol kaçirmaya devam edersek Antep maçinda isimiz zor. Nurullah bir kere izledi maçi bir dahaki maçta hatalarini tekrar etmez.

Dünkü maçtan daha zor geçecek bence.

2-1 Fatih-Yattara

Cemalettin Taşkın
03.03.2005, 16:07
Hüseyinin yerine kimin oynayacagi önemli. hasan üçüncü oynarsa halimiz kötü. lee nin yerine volkan oynar erdinç oynayamazsa d'haane oynar ama ortada kim oynayacak? birde emrah iyilesmedi mi hala?

Emorfo
03.03.2005, 16:15
Hüseyin'in yerine Adem Koçak Lee'nin yerine Volkan, Emrah ve Erdinç'in durumu maç saatinde belli olacak. Ibrahim Ege'de sakat.. Gökdeniz'in de ayaginda ezik varmis.. Büyük ihtimalle oynayacak...

Mehmet Alemdar
03.03.2005, 16:24
trabzonspor dünkü maçta 2-0 dan sonra isi birazda sova çevirdi yattara-fatih ve gökdeniz yakaladiklari pozisyonlari atmadilar golleri klass atmak istediler ama ligde bu hafta trabzonspor dünkü maçta kaçirdiklarini rahatça atacagina inaniyorum fatih kalece ile karsi karsiya kalacak ve kaçiracak ligde fatih bu kadar kolay kaçirirmi dediklerim yattara ve gökdeniz içinde geçerlidir trabzonspor ligde bu kadar gol kaçirmaz zaten ligde böyle pozisyonlar gelmez o yüzden yakaladikarini atarlar merak etmeyin zaten trabzonspor maça asilmadi asilsaydi antepe bu kadar pozisyon vermez ve pazar günkü maçi rahat olmasa bile kazanir maçin skoru 2-0 veya 3-1 sunun surasinda sampiyonlugumuza ne kaldiki degilmi arkadaslar...

Tandogan
03.03.2005, 16:36
6 Mart Pazar: 16.00 Gaziantepspor-Trabzonspor: Cem Papila, Ekrem Kan, Kemal Yilmaz

Maçin hakemleri açiklandi.Cem Papilla malum kirmizi kartlariyla meshur bir hakem.Umarim yildizlarimiza yapilan sertliklere göz yummaz.

Bu maçta Adem Koçak'tan çok ümitliyim.Yerel gazetelerde Erdinç'in çok ciddi bir seyi olmadigi yaziyor.Sanirim hazir duruma gelirse Emrah da sag tarafa tekrar monte edilecek.Edited by: Tandogan

hauptstrasse
03.03.2005, 17:29
simdi bu macla birlikte yedek guclerimizin yani kulubemizin gucunu denemis olacagiz! cunku ligin sonuna yaklastikca sertliklerde artacak bir anlamiyla boyumuzu olcme maci oalrak goruyorum bu maci! lee-huseyin yok erdinc sakat! adem kocak huseyinin yerine oynarsa ve de lee nin yerinede volkani monte edersek sanirim sorunlarimiz kismen de olsa cozulmus olur! ancak belirtmeliyim ki leenin ve huseyinin yoklugu bu macta bizi zorlayan en onemli faktor olabilir!antep bizi zorlayamadi! bu cok garibe gitti benim dogrusu! demek ki bu adamlarda bu yil gercekten hicbirsey yok! jaziri ve bulgar oyuncularini cikar takimdan hicbirsey kalmiyor geriye! ancak defansin daha dikkatli olmasi gerekiyor! kanimca bu maclarin hepsinde bolum bolum istanbuldaki maclarin provasi yapiliyor senol hoca tarifindan! oda biliyor asil o maclarin dananin kuyrugunun kopacagi maclar oldugunu! benim besiktasa ve gs ye karsi bir tereddutum yok! onlari yeneriz ancak fenerbahce inannilmaz kolay gol pozisyonu buluyor rakiplerine karsi! tamam rakipleride bu ligin kalitesini kaldirabilecek tkaimlar degiller ama yinede!

umarim gelecek yil bu yil ankarasporun geldigi gibi lige guclu yeni takimlar gelir! ben sahsen maddi olark guclu bir manisanin ve futbol olarak iyi bir sivasin yanisira bursasporuda bu ligde gormeyi isterm!

zafercalikoglu
03.03.2005, 18:27
bu macta zor olacak kupa macinin ilk 30 dk antep fena oynamadi aslinda biz farki bulunca isi sova çevirdik,3 puan bizim olssunda 1-0 olsun

Mecelle
03.03.2005, 18:39
Eksigimiz az degil. Hem Hüseyin, hem Lee eksik, bunun yaninda Erdincte
büyük bir ihtimal oyniyamiyacak. Tek sevindirici haber, Emrahin
düzelmesi. Bunun yaninda Cem Papila macin hakemi secilmis, dikkat
dikkat diyorum!

61-firtina
03.03.2005, 19:16
lee yok hüseyin yok erdinçin durumu belli degil leenin yerine volkan olabilir hüseyinin yerine sakatligi düzemisse tayfun olabilir erdinç büyük ihtimalle oynar trabzondaki oyunumuzu oynarsak ve antep kapanmazsa rahat aliriz maçi

oflukaya
03.03.2005, 19:16
Amin.Hüseyin yokken bakalim ne olacak.

kelkitli29
03.03.2005, 23:25
valla baya zorlanacagiz gibi. ama tek kursunla yikariz gibi. hadi hayirlisi. hüseyinin olmamasida bizi baya etkiler. HAYDI TRABZONUM BU MACI AL.

kelkitli29
03.03.2005, 23:27
bu arada maci LIG TV verecekmi? derbi maci nedeniyle 3. mac olarak bizim maci verirler herhalde. saatlerde uygun.

space
04.03.2005, 00:08
cok rahat alacagiz, herkes rahat olsun, onlari orda da maymuna cevirecegiz...

Cemalettin Taşkın
04.03.2005, 09:31
kupa maçini iyi oynayarak ve bol gol atarak kazandik. tabi böyle olunca hakem hatalarini hiçbirimiz görmedik. gökdenizin attigi golde hiçbirsey yoktu. lee nin 2 sari karttan atilmasini ben anlamadim. faulse antepliler daha fazlasini yapti. fatihe yattaraya atilan tekmeler yanlarina kar kaldi. tabi kazaninca bunlari farketmiyoruz. Cem Papila gördügünü çalan bir hakem sanirim onunla hiç yenilmedik.

toshiba
04.03.2005, 09:44
gecen yillarda ayagina top geldiginde tirubunlerden kufur isiten huseyini bu macta arayacagiz kanisindayim. lee'nin yerine volkan monte edilebilir ve yine erdincin yeride doldurulur. ancak huseyin gibi rakip ataklari uzun boyuylailk karsilayacakbirisini goremyiyorum trabzonda.

ama yinede umutluyum bu mactan da...

angaralits
04.03.2005, 09:51
allahin izniyle bu maçida alicaz insallah.

$FIRTINA61$
04.03.2005, 10:31
emrah oynayacakmis iyilesmis hüseyin yerinede belki ibo yonayacakdi ama biraz sakatligi varmis lee nin yerine de volkan oynacakmsis erdinc oynamsa onun yerine özgür oynar ...mac iyi gitmese herhalde volkani cikariri memo koyar forvete gökdeniz iner asaagi isi bititrizsmileys/smiley32.gif

ümit
04.03.2005, 10:59
Alacagiz bu maçida inaniyorum ben.2-0 Her geçen gün daha iyi futbol oynuyoruz.Hem ayrica ilk yaridaki beraberligin hesabida sorulacaktir.! ! !

Hüseyin Çümen
04.03.2005, 12:26
Bukadar aksilik olmaz ya orta saha da 2 kosan adam gitti bide erdinç gitti!! benim anlammadiim maçi kopartmisiz 2-0 öndeyiz ama inailmaz kayiplar verdik 2 tane önemli oyuncumuzu bi hiç ugruna kaybettik inanilir gibi diil! erdinçe acil sifalar lee yonga da allah akil fikir versiz

Hüseyin Çümen
04.03.2005, 12:29
maç ida 3-0 aliriz antep izi zorlayamaz ya biz onlardan 10 gömlek üstün bi takimiz!! bu hafta çok güzel bi hafta olucak bizim için insallah rakibimiz eziklerin maçlari zor!! malatya kardes takim sayilir aykut pustluk yapmazsa maçi almamalari için hiç bi neden yok gs-bjk maçi da bjk fena diil bjk 1 puan en az koparabilir bu maçtan insallah bizim ilsimiz zate kolay hade bakalim bu hafta sonu sampiyonluk sesleri bizlerden daha güçlü çikmaa baslicak nedersiniz smileys/smiley2.gif

TS61_NL
04.03.2005, 13:41
Bende katiliyor ve amin diyorum. Bu hafta sampiyonluga biraz daha yaklasabiliriz. Yeter ki biz maci kazanalim. Klasik olacak ama bende bu saatten sonra 1 - 0 olsun bizim olsun diyorum. Haydi Trabzonum, Antepte sahlan, sahlan ki dunya alem kim buyukmus gorsun!!smileys/smiley2.gif

FANATIK61
04.03.2005, 14:14
06 Mart Pazar
<TABLE height=12 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=302>
<T>
<TR>
<TD width=19 bgColor=#4d4d4d>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=30 align=center>
<T>
<TR>
<TD =text1 style="FONT-SIZE: 9px; COLOR: #65a920">LigTV</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=13 bgColor=#4d4d4d>http://www.ligtv.com.tr/LT_IMG/ligc.gif</TD>
<TD width=3>http://www.ligtv.com.tr/LT_IMG/skorbargrisol.gif</TD>
<TD =text1 align=middle width=25>16:00 </TD>
<TD =text1 align=right width=97>Gaziantepspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/detail/?tId=6)</TD>
<TD =text1 align=middle width=12>V</TD>
<TD =text1 width=97>Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/detail/?tId=4)</TD></TR></T></TABLE>

İsmail Çavuşoğlu
04.03.2005, 16:19
arkadaslar hermaçtan önce yaptigim yorumu tekrar yapiyorum;hiç kimse endiselenmesin bu maçi çok kolay alacagiz kim oynarsa oynasin farketmez sonuçta sahaya 11 kisi çikacagiz oynayanda oynamayanda Trabzonumuzun oyunculari onlar büyük oyuncular Basarilar Trabzonum

nordicspor
04.03.2005, 16:19
Antep birilerinin gazina gelip kati defans yapmazsa TS çok rahat kazanir. Unutmayalim ilk yari Avni Aker'de Antep Çanakkale geçilmezi oynamisti. Birileri Antep'e findik fistik verip isi yokusa sürebilirler.

Tekke
04.03.2005, 17:56
Kupa macinda Takim süperdi,ligde de aynen devam ederse iyi. Ama bisey dikkatimi çekti,takim rahat oynadiginda süper oynuyor herkesi deviriyor( D.Kiev-A.Bilbao-Kupa maçlari), zor maçlarda ise stresten kötü oynuyor. Gökdeniz çok iyi çikis yakaladi,taraftarlar lütfen 1 kez IBRAHIM YATTARA OOOO OOO, diyorsaniz 1 kez de GÖKDENIZ KARADENIZ OOOO OOOO deyin.

Sonra LAYLARA LAYLARA LAYLARA LAY LAY FA - TIH TEK - KE DIYELIM. Hatta sirayla o gün iyi olan tüm futbolcularin hakkini verelim. Mesela kupada LEE-SZYMEK-HÜSEYIN çok iyiydi. Bunlara da sevgi gösterelim.

Hüseyin Çümen
04.03.2005, 18:29
Kupa macinda Takim süperdi,ligde de aynen devam ederse iyi. Ama bisey dikkatimi çekti,takim rahat oynadiginda süper oynuyor herkesi deviriyor( D.Kiev-A.Bilbao-Kupa maçlari), zor maçlarda ise stresten kötü oynuyor. Gökdeniz çok iyi çikis yakaladi,taraftarlar lütfen 1 kez IBRAHIM YATTARA OOOO OOO, diyorsaniz 1 kez de GÖKDENIZ KARADENIZ OOOO OOOO deyin.

Sonra LAYLARA LAYLARA LAYLARA LAY LAY FA - TIH TEK - KE DIYELIM. Hatta sirayla o gün iyi olan tüm futbolcularin hakkini verelim. Mesela kupada LEE-SZYMEK-HÜSEYIN çok iyiydi. Bunlara da sevgi gösterelim. Evet kardeşim çok önemli bi konuyu gündeme getirdin sürekli yattara dioruz türübünlerde insanı büyülüyo adam hakaten ama öbür futbolcuları da gaza geirirsek performans artar sonra dier ftbolcular küser hatta yattara ya cephe alırlar

Alptuğ
04.03.2005, 18:52
kupa maci cok önemliydi ve rahat kazandik ama cok pozisyon verdik bu macta o kadar rahat pozisyon vermeyerek kacirdiklarimizi da atarak kazaniriz

$FIRTINA61$
04.03.2005, 19:53
smileys/smiley32.gifbenim hic kokum yok isterse hepsi eksik olsun arkada ama önde o biizm 3 süperstar oldukdan sonra no problem

Recep Alkan
04.03.2005, 20:01
gaziantepspor teknik direktoru sayin nurullah saglam lig maci kupa maci gibi kolay olmaz yorumu yapmis. tabiki saygi duyuyoruz ama bence bu saaten sonra trabzonsporumuzun onunu cok zor keserler. kupa maci gibi farkli skor olmasada kalbimden 2-0 geciyor. fatih 1 yattara 1 derim ben.

Recep Alkan
04.03.2005, 20:04
bencede tum oyuncularimiza sevgi gosterilerinde bulunmamiz gerekir. boyle davranirsak sampiyonluk icin bir 20 yil daha beklemeyiz gibime geliyor bana.

Ömer SEVİNÇ
04.03.2005, 20:07
+1

Fazla söze gerek yoksmileys/smiley36.gif

tsakrep61
04.03.2005, 20:11
allahin izniyle yeneriz hepinizi maca bekleriz biz marastan KSU olarak bi otobus gidiyoruz sizleride bekleriz

TheRapZoNe
04.03.2005, 20:14
Istanbul takimlarinin yalakasi olan bir takima karsi kazanmamiz ve sampiyonluktaki iddiamizin devam etmesi lâzim. Bu yüzden futbolcularimiza galibiyete giden yolda Allah kolaylik versin

Hünkar
04.03.2005, 21:39
akrep 61 macta gorusuruz gardas

kutbay61
04.03.2005, 22:12

Harun-61
05.03.2005, 00:49
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/030405gidis.jpgTakimimiz, haftasonu deplasmanda karsilasacagi Gaziantepspor maçinin hazirliklarini bugün saat 17:00?de basina kapali yaptigi antrenman ile sürdürdü. Idmaninin ardindan tesislerimizde kampa çekilen ekibimiz, bu gece saat 22:15?de THY? na ait özel uçukla Adana?ya, oradanda karayoluyla Gaziantep?e gidecek.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

kelkitli29
05.03.2005, 10:52
haydi insallah kazanacagiz. gs-bjk macida berabere veya bjk kazanirsa cok güzel olacak.

Erinç
05.03.2005, 12:39
Bence maçin kilidi bizim ortasaha olacak. Eger Hüseyin in boslugu iyi kapanirsa ve defansla forvet arasindaki mesafe çok fazla olmazsa, bi de ilk yarim saatte bir gol bulursak :

ALEMIN KRALI GELIYOOOR GELIYOOOR GELIYOOORRR

diyebiliriz. smileys/smiley17.gif

zinos_zon
05.03.2005, 12:52
arkadaslar, abarti sanmayin lütfen; su anda dünya da çok az takimda bizim forvetimiz var. çoklarina sasirtici gelecek bir farkla yenebiliriz antep'i.

yeter ki, antep sahaya 1 puan için çikmasin. forvetlerin tümünden gol bekliyorum, gerisini bilmem gayri:)

zafercalikoglu
05.03.2005, 13:12
Tekke Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

Sonra LAYLARA LAYLARA LAYLARA LAY LAY FA - TIH TEK - KE DIYELIM. Hatta sirayla o gün iyi olan tüm futbolcularin hakkini verelim. Mesela kupada LEE-SZYMEK-HÜSEYIN çok iyiydi. Bunlara da sevgi gösterelim</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

arkadasimiz çok güzel bir konuya degindi lütfen kendi mdegerlerimize de çok sahip çikalim

zafercalikoglu
05.03.2005, 13:14
lig tv gercektende maci veriyormu nasil oldu hayret ,bu macida gececegiz insallah,

Harun-61
05.03.2005, 13:21
Yolculuk Sona Erdi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/050305gidis.jpgTakimimiz, Süper Lig?in 23.haftasinda karsilasacagi Gaziantepspor maçi için bugün saat 22:15?de THY? na ait özel uçakla Adana?ya, oradanda karayoluyla Gaziantep?e gitti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Yaklasik 4 saat süren yolculugun ardindan Antep?e varan kafilemiz, konaklayacagi Tugcan Otel?e yerlesti.

Ekibimiz, son antrenmanini ise yarin saat 16:00?da Gaziantepspor Tesisleri?nde yapacak.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/050305gidis1.jpg</CENTER>
<CENTER></CENTER>
<CENTER>resmi site</CENTER>

l-m
05.03.2005, 13:27
lig tv gercektende maci veriyormu nasil oldu hayret ,bu macida gececegiz insallah,

Galatasaray-Besiktas maçi oldugundan 3. maç verme haklarini Trabzonspor'dan yana kullandilar, derbi maçlari haftalari disinda maçlarimizin yayinlanmamasinin hesabi da sorulacak ama önce su Trt olayi çözülsün. Insallah stres yapmadan oynariz, paniklemedigimiz sürece gerek hoca kalitesi gerek kadro gerekse ligdeki durum her açidan kazanabilecegimiz bir maç. Kupa maçinda az çok sistemi çözdüler, Yattara ve Gökdeniz üzerinde ciddi markaj olacagini düsünüyorum, hakemler geçen haftalardaki gibi dayak yememize seyirci kalmazsa Antep açisindan bol sari kartli bir maç geçebilir.

Birde frikik konusuna deginmek istiyorum.Lütfen su serbest vuruslarda hali sahadaki gibi sen vurma ben vuracam diyalogu olmasin ve Gökdeniz frikik kullanmayi biraksin, Szymek'i geçen gün resmençekil diyerekkullandirtmadilar serbest vurusu, her maç ayri biri vuruyor hepsi kaçiriyor, ayni adam kullanacak ki 2'sinden birini atsin, nasil ki defans ben penalti atmak istemiyorum demiyorsa Gökdeniz'in de artik anlayisli davranip frikikte Lee Yong var, Yattara var, Szymek var bana is düsmez demesi lazim. Geçen senelerde Fenerbahçe'de takim içinde serbest vuruslarda iteleyip kakmalar oldugu gibi bizde de birsey yasanmasin, gerçekten çok gülünç oluyor. Mahalle maçi mi bu kimin vuracagi belli degil, 4 kisi topun basinda ilerde kafa vuracak adam kalmiyor nerdeyse. Senol Günes'in yumrugunu masaya vurup su su su siralamada frikik kullanilir demesi lazim eger bunu yapamiyorsa da 3 isim belirleyip maç esnasinda kim kendini iyi hissediyorsa ona birakmali, sözün özü bi topun basina 4 kisi gitmez.

serkan61
05.03.2005, 14:30
eger fatih ile gökdeniz bukadar kolay pozisyon harcamazlar sa çok kolay kazaniriz

Ziya Dogan
05.03.2005, 15:04
3-1 kazanacagiz

crazyboy
05.03.2005, 15:25
zor maç olacak adamlarin hirsli oynayacagi kesin eger kupadaki futbolumuzu oynarsak antepin hiç sansi yok

Semih GÜL
05.03.2005, 15:55
Merhaba...

Ilk yarida oldugu gibi antep beraberlig garantiye alip kontalarla galibiyet ararsa isimiz çok zor ilk yariyi hatirlarsaniz 45dk tek kale oynadik ama doldur bosaltlardan herzaman oldugu gibi bi sonuc alamadik..Kupada açik oynadilar.Ligde farkli oynarlar.fenerin yaltakçisi antepi insallah kendi evlerinde yeneriz...

Bence Bu maçi 0-2 aliriz...

Iyi günler

The Londoner
05.03.2005, 16:21
Bu hafta bizim adimiza ikinci yarinin su ana kadarki en kritik ve onemli haftasi olacak.
<UL>
<LI>Fener (Samsun`dan sonraki) ilk ciddi deplasmanina cikiyor.Buyuk ihtimalle puan kaybedecek. Belki de yenilecek.
<LI>G.Saray-Besiktas derbisinin her sonucu bize yarayacak ama bizim acimizdan ideal sonuc beraberliktir. Boylece her ikisi dehasar almis olacak.
<LI>Bu sartlarda kazanacagimiz (ve mutlaka kazanmamiz gereken) Antepmaci bizim icin en az7 puan anlamina gelecek.</LI>[/list]

Bu firsati degerlendirmemiz lazim. Aksi takdirde kacan seyler icin hicbir mazeretimiz olamaz!

Edited by: The Londoner

sanatik
05.03.2005, 17:00
Aman aman lig tv macimizi veriyormus baksana. smileys/smiley4.gifDerby sayesinde ama neyse.

The Londoner gercekden önemli hafta ve gelecek 3 puan bizi mutlu edecek smileys/smiley4.gifEdited by: sanatik

a wolf
05.03.2005, 18:40
antep asiri motive olarak cikacak maca.bizim ortasahadaki adamlarimiozin eksikligi savunma zaaflarina yol açabilir.gol yeme ihtimalimiz yüksek.bu yüzden birden fazla gol atmaliyiz.sakatliklara ve kartlara dikkat diyorum.

Dandinidandini
05.03.2005, 20:10
Çok çok zor bir maç!

Semih58
05.03.2005, 21:29
Bizim disiplini elden birakmamamiz gerekiyor.Yattara ile Simyak arasinda ki pas alis verisi pekismeli.

İleli
05.03.2005, 21:47
gaylerde yeni antepi yenmek farz oldu

TSezgin61
05.03.2005, 22:27
arkadaslar ne olursa olsun bu maci almamiz lazim. eger sampiyonluk istiyorsak böyle maclari almamiz lazimsmileys/smiley32.gif

tsligenc
05.03.2005, 23:20
Adem ve Volkanin performansi cok onemli...

kadroya en son alinan 2oyuncuyla amma da genisledi kadaromuz. Tabe Lee de ki inanilmaz form artisi da kadromuzun kuvvetini inanilmaz derecede yükseltti... Hayde Volkan , Adem yarin utandirmayin bizi ve gosterinin kadromuzun bazi burjuvazi takimlardan ne kadar da ustun ve zengin oldugunu: ))

Tolgaa6161
05.03.2005, 23:44
lee kupada kirmizi kart gordu lig de oyniyamaz mi?

huseyin lig maclarinda cezaliydi amakupa antepe kar$ioynadi

denizci61
06.03.2005, 10:12
Türkiye bugün Trabzonspor'un nasil futbol oynadigini görecek..ve bazilarini korku daglari saracak smileys/smiley36.gif

no NAME
06.03.2005, 10:42
bilet fiyatlarini bilen varsa yazsin. antep'e dalisa gececegiz.

andrei07
06.03.2005, 10:46
3,5,10 MILYON BILETLER VE ÇOK ZOR MAÇ OLACAK ALLAH UTANDIRMASIN INSALLAH

Emir BAYRAK
06.03.2005, 11:24
ALICAZ ... VARMI ÖTESI? BENCE COK KOLAY GECICEK...YATTARA SOW BEKLIYORUM.YILDIZLAR BONKOR OLMASIN AMAN..

$FIRTINA61$
06.03.2005, 11:40
ya memo koysun fatih le beraber öne gökdeniz orta sahaya öyle daha iyi degilmi´`?

Zafer Keskin
06.03.2005, 13:37
bu maçi alacaz gol yemeden siz bakinda görün 2-0 diyom ben belki de fazla olabilir!!!!!!!!!!!!!!

gedik61
06.03.2005, 14:06
gacan mactaki kadar gol kacirmazsak rahat geceriz

Hüseyin Çümen
06.03.2005, 14:27
Byler maç 1-4 biter eer eksigimz olmasaydi 0-5 biterdi biz antepi dagitiriz be çok kolay geçicek maç inanin bana üzmeyin caninizi

ibrahim_yattara
06.03.2005, 14:31
yattara showa hazirlanin diyorum

fatihinde bir kafa golü var en azindan

çok zor olacak ama bir farkla aliriz diye düsünüyorum.. ama kupadan daha zor olur dikkatli olmak gerekir..

ayrica lee belki degil ama hüseyin çok büyük dezavantaj oldu. bu maçi ve sakarya maçini kayipsiz atlatirsak çok iyi olacak..

U.Sadıkoğlu
06.03.2005, 14:33
en az 2-0 beyler rahat olun

Photoshop
06.03.2005, 15:03
cok zor beyler nasil bu kadar fark atariz diye
konusuyorsunuz anlamiyorum 0,5-0 olsun bizim
olsun smileys/smiley36.gif

Erinç
06.03.2005, 15:19
40 dk. kaldi. Yine nefesimizi tuttuk. Dün gayse yine havalara girdi. Bu maçi kazanmamiz farz oldu. Bana bugün febe sanki puan kaybetcekmis gibi geliyor smileys/smiley2.gif

İleli
06.03.2005, 15:27
Mactan sonra insallah galibiyetin sevinciyle gelirim burayasmileys/smiley4.gif!

Sefaenes
06.03.2005, 16:04
1:0 olsun ama bizim olsun

Erinç
06.03.2005, 16:07
Maç ortada gibi gözüküyor. Haydi Trabzonum saldir...

Erinç
06.03.2005, 16:17
GOGOGOGOGOLLLLLLLLLLLL

FATIH TEKKEEEEsmileys/smiley32.gif

Ofliii61
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL FATIH TEKKEEEEEEEEEEEE

Sefaenes
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/canli_yayin/img/gol.gif

61viya
06.03.2005, 16:20
ggooooooooooooooolllllllllllllllllllllll.......... fatiiiiiih hhhhhhhhhhhh tekkemmmmmmmmmmmmm....ben sizisewdugumi oy,dünyalara bildirdummmmmmmmm............................smile ys/smiley17.gif

Erinç
06.03.2005, 16:26
Yaaa tehlikeli bu is, bi gol daha lazim bize

Ofliii61
06.03.2005, 16:27
aha golu yedik

Erinç
06.03.2005, 16:28
DIlime si...yim. Belliydi böyle olacagi

61viya
06.03.2005, 16:30
haydi canlarim..sakin sikmayin caninizi..yüregim sizinle...size inaniyorum..herseyimsiniz...!!!!

Çagman
06.03.2005, 16:38
eee Mac Kac Kac?

Ofliii61
06.03.2005, 16:39
1-1

61viya
06.03.2005, 16:39
HAYDI HAYDI TRABZON

RAKIPLERIN EGILSIN

YÜRÜ YOLUNDAN DÖNME

ASLA YALNIZ DEGILSIN!!!!!!!!!!!!!!!

Erinç
06.03.2005, 16:42
Bunlar kaçmaaaazz beeeeeee. Ah Yattara ah

Ofliii61
06.03.2005, 16:42
cok kacirdi trabzOn yaaa

Erinç
06.03.2005, 16:48
Insallah ikinci yari istedigimiz gibi geçer. Senol Hoca bilir isini. Hadi Trabzonum kalbimiz seninle

Sefaenes
06.03.2005, 16:53
hadi ikinci yarida insallah goller gelir

Ofliii61
06.03.2005, 16:54
niye bukadar az insan yaziyor ??

BDiler61
06.03.2005, 16:57
isimiz zor gözüküyor kaçirdigimiz golleri aramayiz insallah

ARAGORN01
06.03.2005, 16:57
antep'in berbat bir savunmasi var, mutlaka gol atariz ama yeterki yemeyelim çünkü bugün bizim savunmada berbat.

Hüseyin'in kesiciligini ve Erdinç'i çok ariyoruz.

Analyzer
06.03.2005, 17:02
Maçi lig tv verdigi için çogunlukla disarida insanlar o yüzden yazan az.

Ilk yarida eksiklerimizi çok aradigimiz bir maç oldu. Hüseyin, Lee, Erdinç ve Emrah'in eksikliklerini fazlasiyla hissettik. Yedigimiz golde Karel'in büyük hatalari vardi. Orta alanda Hüseyin'in kesici özelligini de çok aradik. Ama yine de takimimizin en etkili hücum silahlari olan Yattara, Szymkowiak, Fatih ve Gökdeniz sahadalar. 4'ünün birden rol aldigi bir pozisyonda golü bulduk. Golden sonra2 pozisyonda rahatlikla ikiyi bulabilirdik ama yine kupa maçindaki laubalilikler kendini gösterdi. Ayrica bu kadar rahat oynamamiz maçi da çok rahat alacagimiz hissi uyandirinca oyundan soguduk. Antep de golü bulduktan sonra özgüven kazandi. Golden sonra daha iyi oynamaya basladilar.

Devre arasinda Günes'in takima gerekli motivasyonu vermis olmasini diliyorum.

Sefaenes
06.03.2005, 17:02
bizim maci veren varmi trt vermiyor digitürk veriyor mu

Erinç
06.03.2005, 17:08
Degisiklik yapilmasi lazim. Her yer alarm veriyor.

Sefaenes
06.03.2005, 17:13
su trt spikeri antepin gol positionlarini ne kadar cok bagiriyor

Ofliii61
06.03.2005, 17:19
1-2 smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

ozgur
06.03.2005, 17:20
gercekten huseyin olmayinca, bosluklar cok fazla gibi, isimiz artik cok zor 1-2 oldu zaten

Ofliii61
06.03.2005, 17:20
mehmet yilmaz az sonra girecek insallah gol atar

Ofliii61
06.03.2005, 17:21
volkan cikti mehmet yilmaz girdi

Erinç
06.03.2005, 17:22
Hadi aslanlarim 2-2

Bi gol daha istiyoruz

Ofliii61
06.03.2005, 17:23
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ool gol gol gol gol goooooooooooooooooooooooooooooooooooool

cok sevindim beeeeeeeeeeee

goooooooooooooooooool

zahido
ggggggooooooooooooolllllllll semmaaaaaaakkkkkkkkkkkk

Sefaenes
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/canli_yayin/img/gol.gif

ozgur
gol szmykowiak

61viya
06.03.2005, 17:24
oleeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! goooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllcanlarim mmmm...... ..........ben sizi sewdugumi oy,dünyalara bildirdum..............

sanatik
06.03.2005, 17:29
yapma gökdeniz yaaa.

cok zor mac olacagini söylemisdi arkadaslar ama bu kadar zorlanacagimizi hic düsünmezdim.

zahido
06.03.2005, 17:29
GÖKDENIZ HAFTAYA YOK SARI KART CEZALISI

zahido
06.03.2005, 17:31
ÇIKAR SUUUU ADEMI YAAAAAAAAA

ozgur
06.03.2005, 17:32
zaten orta sahada top ustune top kaybediliyor, adem gununde degil.

Sefaenes
06.03.2005, 17:36
hadi bir gol daha

sanatik
06.03.2005, 17:38
5 SARI KART

hayret bir sey

ozgur
06.03.2005, 17:38
ya kahretsin bu antep fbden, gsden fark yemisti, simdi nasil asiliyorlar. Birde biz yensek anadolu birligi oluyor adi.

zahido
06.03.2005, 17:44
YAAAA nerde bu ortasaha deli olucammmm

61viya
TRABZONUM,SEN ÇOK YASA

CANIM FEDA OLSUN SANA

HIÇBIR SEYE DEGISILMEZ

SENIN SEWGIN SU DÜNYADA!!!!!!!!!!!!!!!

Ofliii61
smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

yine yedik

ozgur
06.03.2005, 17:45
herhalde buda fenerin kicini kaldirmaya yeter, kahretsin. Neyse gecmis olsun, mucadeleye devam.

Photoshop
06.03.2005, 17:47
kaybettik

Barış
06.03.2005, 17:48
Bu defans ne ya.

Erinç
06.03.2005, 17:49
smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifyine bize hüsransmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Çagman
06.03.2005, 17:53
Kötü oldu.

61viya
06.03.2005, 17:55
ya allah için mantikli olun ya...elimden geldigince kimsee muhalefet yapmiyorum ben..ama yeter ya..ettigin laflara dikkat et biraz.......sonra da hep destek tam destek naralari atin...yok öyle..Edited by: tigin

Erinç
06.03.2005, 17:55
Sampiyonluk artik bu sene de hayal. En büyük basari gayleri geçip ikinci olabilmek. Bu görüntüyle o da zor gözüküyor.smileys/smiley7.gif

Erinç
06.03.2005, 17:59
Keske kupadan elenseydik de su maçi kazansaydik. smileys/smiley19.gif

Guests
06.03.2005, 18:00
O DHANEYI ILK UÇAKLA MEMLEKETINE YOLLAMAYANIN Edited by: tigin

ozgur
06.03.2005, 18:03
hemen felaket tellaligina baslamayin kardesim. Imkanlar ortada bence elimizden gelenin en iyisini yapiyoruz. Bizde uzuldukte adam dovmekle, kovmakla bu isler duzelmez. Sen fb ile gs butcesi bizim kac katimiz biliyor musun?

bu is futbol, savas degil, yanlislari duzeltmek icin zaman lazim. Ezikler gibi mac sonrasi kufure baslamayin. Takima destek olun

ibrahim_yattara
06.03.2005, 18:05
millete satasmadan yazi yaz lutfen. Edited by: murat

grandiose
06.03.2005, 18:08
yazik oldu... saglik olsun... rahat alinabilecek maç,birkaç topcumuzun oyunda nedensiz olmayisindan ve karelin barzi hatalariyla kaybedildi.. telafisi çok zor bir maglubiyet.. umarim camia olarak altindan kalkilabilir...

Çagman
06.03.2005, 18:09
Biz MutLuLuk SarhosLugunda bir Cok FutboLcunun TavirLArini fark etmiyor beLkide Hos goruyoruz ama BoyLe bir Maglubiyette Gozumuze giriyor.

D'haene Konusuna geLince ben O cocugu geLdiginden beri istemiyorum Bunuda her yerde diLe getiriyorum Sanirim selim den Cok cok iyi bir FutboLcu!

Oğuzhan Turhan
06.03.2005, 18:12
iyi bir kalecinin sart oldugunu bir kez daha gördük.ayrica gökdeniz, sahada dolasmakla bu isler olmuyor.sommersi satipda dhaneyi tutmak nasil bir mantiktir anlamadim.symkowiak sonuca ragmen tek artimizdi herhalde.aksam malatya puan kazanmadigi taktirde sampiyonluk baska bahara kalir gibime geliyor umarim yanilirim...

POYRAZ
06.03.2005, 18:12
Bu köprünün altindan daha cok sular akacak,kimse üzülmesin.

Fenerbahce taraftari olan Cem PAPILA itinin bizim maca verilmesi tamamiyle bilerek yapilan bir seydi.

Namusu ve serefi olmayan futbol cahili Gaziantep taraftarinin "i...e Trabzon olamazsin sampiyon" seklindeki tezahüratlari ise tam kendilerine yakisan bir tezahürat oldu,onlardan centilmenlik beklenemezdi zaten.

Kac haftadir zor maclar oynuyoruz ve dogal olarak futbolcular isin icine hakem faktörü de eklenince yenildiler,rakipler hep kolay mac oynadilar.

Merak etmeyin kaybedilmis bir sey yok.Rakiplerin de zor maclari basliyor.

ibrahim_yattara
06.03.2005, 18:13
futbol parayla degil sadece yürekle oynanir..

kusura bakmayin ama tekrar tebrik edecem bravo szymkowiak fizigi yetersiz denen adam ortasahada canla basla mücadele etti yilmadi uyumadi savasti. çokta milimetrik paslar atti..

pas mi dedim?? fatih bir pozisyonönce sana gol attiran gökdenizin önüne biraksaydin o topu bu maç böylemi biterdi...

son sözüm;

go home d'heane

her maçta durduk yere tehlike yaratan bir adam olurmu ya hayret ki ne hayret.. bence tekkede biraz dinlenmeli en azindan kosmayi ögrenene kadar. saygilar..

ozgur
06.03.2005, 18:14
ya sabir,abi siz bu yasaca nasil yasadiniz ya? hemen olduk bittik, sunu kovalim, kaptana sovelim. Aynen fb macindan sonra olanlar tekrarlaniyor.

Simdi sakin dusunun butun futbolculari kovsak , hepsinide dovsek, takim duzelecek mi? Taraftar zamaninda destek vermez, biraz destek oluncada her mac galibiyet ister. Bunlarda insan, siz hic hata yapmadiniz mi hayatinizda?

neyse umarim daha fazla kufur isitmeyiz bu forumda. Adminlerin bu isi siki takip etmesi lazim. Burada Trabzonsporlu futbolculara kufur duymak istemiyoruz. Kufur edecekler bir ezik forumu bulsun kendine

ibrahim_yattara
06.03.2005, 18:15
cem papila gökdenize gösterdigi bedava karttan sonra yataginda rahat uyuyabilecekmi acaba. yok yok uyur bu serefsizler..

sanatik
06.03.2005, 18:16
spiker zevkden dört köse oldu sonunda.

herneyse, carsamba günü korkdugumuz basimiza geldi.

macin hakki en azindan beraberlikdi.

61viya
06.03.2005, 18:17
iyi bir kalecinin sart oldugunu bir kez daha gördük.ayrica gökdeniz, sahada dolasmakla bu isler olmuyor.sommersi satipda dhaneyi tutmak nasil bir mantiktir anlamadim.symkowiak sonuca ragmen tek artimizdi herhalde.aksam malatya puan kazanmadigi taktirde sampiyonluk baska bahara kalir gibime geliyor umarim yanilirim...

çok güzel...böyle devam edin..muhalefet olmasin die parmaklarimi sikiyorum ama yeter....petkoviç haftalardir ne pozisyonlar çikariyor..adamin yedigi gol sayisi bir di be..iyi walla bi maç kötü oldumu baslayin basin agizlarina...gökdeniz,ewladimiz,canimiz diyorsunuz..sonra sözler uçuyor...sana tavsiyemm ki muhtemelen okumussundur..oguzun mücahitle ilgili yazisini bi daha oku...sen inanmazsan biseylere,o inanmazsa nasil olcak bu isler...biraz daha mantikli,inançli,destekli...lütfeen!!!!!!!!!!!

Çagman
06.03.2005, 18:19
Ben Diger FutboLcuLara eyvallah derim Cogu dinlenmeden onlarca mac oynadi.

ama D haene her Macta Kendi kaLesine GoL atacak diye Korkuyorum gecen haftalardada Ters KafaLAr Ters VurusLAr YürekLeri agizLara getiriyor Ben bunun Sebata veriLipte Somers in kaLmasini isterdim.

ibrahim_yattara
ya sabir,abi siz bu yasaca nasil yasadiniz ya? hemen olduk bittik, sunu kovalim, kaptana sovelim. Aynen fb macindan sonra olanlar tekrarlaniyor.

Simdi sakin dusunun butun futbolculari kovsak , hepsinide dovsek, takim duzelecek mi? Taraftar zamaninda destek vermez, biraz destek oluncada her mac galibiyet ister. Bunlarda insan, siz hic hata yapmadiniz mi hayatinizda?

neyse umarim daha fazla kufur isitmeyiz bu forumda. Adminlerin bu isi siki takip etmesi lazim. Burada Trabzonsporlu futbolculara kufur duymak istemiyoruz. Kufur edecekler bir ezik forumu bulsun kendine

kimseyi dövelim demiyoruz kardes. ama bu d'heanenin patlak lastik oldugunu en sonunda bir duvara çarpacagimizi ellikere söyledim.

ayrica bu tekkeyi dinlendirmezsek bazilarina gözdagi vermezsek ne fatih düzelir nede bu takim.

maç boyu bozulan saçlariyla oynadi yahu. bumu kaptanlik. trabzonsporu ilk defa seyreden bir adam olsan smek imi fatihimi kaptan diye düsünürsün.

yok abi yok.. ben defalarca sakinligimi koruyup yorumda bulundum simdide sakinim. ama bu futbolla hat-trick te yapmis olsa böyle kaptan istemiyorum..

61viya
Bu köprünün altindan daha cok sular akacak,kimse üzülmesin.

Fenerbahce taraftari olan Cem PAPILA itinin bizim maca verilmesi tamamiyle bilerek yapilan bir seydi.

Namusu ve serefi olmayan futbol cahili Gaziantep taraftarinin "i...e Trabzon olamazsin sampiyon" seklindeki tezahüratlari ise tam kendilerine yakisan bir tezahürat oldu,onlardan centilmenlik beklenemezdi zaten.

Kac haftadir zor maclar oynuyoruz ve dogal olarak futbolcular isin icine hakem faktörü de eklenince yenildiler,rakipler hep kolay mac oynadilar.

Merak etmeyin kaybedilmis bir sey yok.Rakiplerin de zor maclari basliyor.

tesekkür ederim poyraz..her zamanki yanimdasin..warligin güzel...sagol!!!!!

trabzonum...yalvaririm egmeyin kafanizi...sikmayin caninizi...lütfennn...yaninizda olan canlari düsünün....inaniyorum size...!!!!!

BDiler61
06.03.2005, 18:20
felaket tellalligi yapmayalim ama bazi seyleride görmek lazim fatih sifirdan sut çekecegine gökdenize çikarsa topu maç2-1 olacak bizde kontra sansi yakalayacaktik karel in pozisyonu tam bir felaket zaten 10 metreuzaginda bile adam yok topa vuramadi sampiyonluk zora girdi hemde çok ama unutmayalim HEP DESTEK TAM DESTEK Edited by: madheart17

grandiose
06.03.2005, 18:21
elestiride bulunana arkadaslar sadece karel dhaene konusunda haklilar... onun disinda yapilan ve de adina elestiri dediginiz hersey yine yillarin birikimi gibi çikmasin karsimiza... panik yok... daha 11 maç var.. ve fenerin oynayacagi 12 maç... sakin olun ve iki senedir bu takimin bize yasattiklari ile burada ve her ortamda paylasimci oldugunuzu unutmayin..saygilar..

zisinoli
06.03.2005, 18:22
Bitarafiflarini sallayarak sampiyon olamaz bizim futbol profösörleri. Gökdeniz kaç haftadir yok, Fatih çok kötüydü, üstelik ilk yari yakaladigi pozisyonda neden Gökdenizi görmedi bilmiyorum. Gökdenizide oyuna küstürdü. Celalettin disinda kimse oynamadi. Hüseyin'in degeri bir kez daha anlasildi. Bu kadroyla bu isin olmayacagi görüldü. Luciano-song maç kazandiriyor bizim belçikali rakip forvetlere asist yapiyor.

Kimse kendini kandirmasin bu takimdan buraya kadar. Kadiköyde bogulur bunlar. Hedef sampiyonlar ligi...Atlattim gene yaa...Simdi siz bu takima sahip çikilmali ayaklari yaparsiniz :)) Takima zaten sahip çikacagiz ama haddimizi de bilecegiz. Bu takimin alacagi en iyi sonuç lig ikinciligidir. O na da raziyiz...Bu arada hakem gerçekten igrençti. Böyle bir yönetim olmaz.

Not maç biter bitmez atilan bir emaildir. Küfretmek istiyorum ölümüne ama lanet olsun...

61viya
06.03.2005, 18:22

iyi ki varsin özgür...hep yanlarinda olanlarin çogunlukta oldugunu biliyordum...

sanatik
06.03.2005, 18:24
Arkadaslar biraz ilerigörüslü davranin.

onu verseydik sunu alsaydik su an icin bize hicbirsey getirmiyor. O meseleyi sezon sonunda ele alabiliriz.

Esas önemli olan bu macdan cikarmamiz gereken ders. Hem Takim hem Taraftar olarak.

Oğuzhan Turhan

çok güzel...böyle devam edin..muhalefet olmasin die parmaklarimi sikiyorum ama yeter....petkoviç haftalardir ne pozisyonlar çikariyor..adamin yedigi gol sayisi bir di be..iyi walla bi maç kötü oldumu baslayin basin agizlarina...gökdeniz,ewladimiz,canimiz diyorsunuz..sonra sözler uçuyor...sana tavsiyemm ki muhtemelen okumussundur..oguzun mücahitle ilgili yazisini bi daha oku...sen inanmazsan biseylere,o inanmazsa nasil olcak bu isler...biraz daha mantikli,inançli,destekli...lütfeen!!!!!!!!!!!

valla ben bi maç iyi bi maç kötü kaleci istemiyorum petkovun kazandirdigi maçlarin yaninda kaybettirdikleri daha fazladir.defans iyiyse petkoviçte iyi kötüyse oda kötü,bana defansin kötü oldugu zamanda lazim.emin ol sampiyonluga yeteri kadar inaniyorum ama yeri gelince tepkimizi yanlis olan seyleride aramizda söyliyecegiz.bunlarin ne seni nede baskasini rahatsiz etmemesi lazim ama yok oluyorum dersen yapacagim bir sey yok yazdiklarimi okumazsin olur biter

Guner_Ahmet
Bi sakin olun yaa!!!!!

Ne oluyor , her maci kazanacaz diye bi sart mi var ? Takim kazandi mi lay lay lom , ilk hatada hemen bir birimizi yiyelim . Durun bakalim daha neler olacak , sakin ,sakin ,sakin olunnnn!!

Analyzer
06.03.2005, 18:26
Maçtan sonra Erhan Namli'nin açiklamalari dikkate degerdi. "Trabzon'daki kupa maçinda Trabzonspor'lu futbolcular bizimle dalga geçtiler, o yüzden hirslandik intikamimizi aldik" dedi. Bunun üzerine basin sözcümüz Ibrahim Sahin "Gaziantepspor'u neyin hirslandirdigini bilemeyiz" diyerek tesvik primi imasinda bulundu.

Maçin hakemi Trabzonspor'a karsi oldukça kötü niyetliydi. Trabzonspor aleyhine kasitli düdükleri ve verdigi kartlarla futbolcularimizi sinirlendirip oyundan düsürdü. Maçtan sonra Gökdeniz hakemin üzerine yürüdü, Senol Günes onu sakinlestirmeye çalisti. Trabzonspor zirveye oynadikça üzerine salinan piyonlarin bolca ortalarda gözüktügü bir maç oldu yani.

Sadece rakiplerine karsi degil, federasyona, medyaya, hakemlere, mafyayave de saha disi oynanan her türlü oyuna karsin bütün maçlarda elinden gelenin en iyisini yapmaya çalisan futbolcularimiza, çagdas ve temizbir yönetim tarzini benimseyen iyi niyetli yöneticilerimize ve Senol Günes'e destek vermek boynumuzun borcudur. Taraftar olarak sorumluluklarimiz ligin son haftalari yaklastikça daha da artiyor. Trabzonspor'un yukarida bahsettigim bütün düsmanlarina karsi verdigi savasta, taraftarin destegi çok önemli. Trabzon'da bulunup da imkani olan arkadaslar havaalaninda takimimizi karsilayip destek verirse sampiyonluktaki iddiamiz sürecektir. Destege devam.

zisinoli
06.03.2005, 18:26
Trabzonsporlu futbolculara degil kaderimize küfredelim...

Çagman
06.03.2005, 18:27
Bir siLkineLim arkadasLar Kendimize bir geLeLim eLestirmekLe oLmayacak bu Yonetim Bu catLak sesLeri duyup bir dizi önlem alir sanirim bekle gör Politikasi uyguLayaLim.

Punisher-61
Ilk önce: BRAVO SZYMKOWIAKsmileys/smiley10.gif

De Haene......smileys/smiley11.gif..

Fatih....smileys/smiley7.gif...bir kac pozisyonda cok bencil davrandi cok az pres yapti

Yattara...smileys/smiley29.gif.. eh iste...onu iki kisi tuttu ve o yüzden biraz fazla calim atti..

Gökdeniz.....smileys/smiley18.gif...iki net pozsyon harcadi

Volkan....smileys/smiley18.gif..ilk 11 sansini degerlendiremedi

Cem Papila...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley30.gif

Mecelle
SU KARELI SAVUNMAYIN LÜTFEN ARKADASLAR LÜTFEN!!! ARKADASIN DEDIGI GIB;
BU ADAM HER MACTA ÖYLE HAREKETLER YAPIYOR KI, SEREFSIZIM PAF TAKIMINDAN
ADAM CIKARIN ONUN YAPTIGI HAREKETLERI YAPMAZZZZ!!!

BITIRDI YAA, MACI KATLETTI!! ONA BIR DE HASANI EKLEYIN! YAHU NE GEREK
VAR ORADA FAUL YAPMAYA; ZATEM TOP TAM ALMISTIN KI; YINE BIR AMATÖRCE
HEREKET EDIP TOPU KAYBETTI! INANAMADIM!!!

KARELI EVE GÖNDERMENIN ZAMANI GELDI!!!

BIR GERCEK VAR, COK EKSIK GITTIK! BIR SIFIR ÖNE GECTIK, AMA BU
KADROYALA TAM KADRO CIKAN RAKIBE, ÜSTELIK SÜPER MOTIVE OLMUS BIR RAKIP,
HIC BIR SEY KAYBETMIYECEK OLAN BIR RAKIP ... ISTE BÖYLE BIR RAKIBE
MANYAK HAREKETLER SAYESINDE MAGLUP OLDUK!!!

GECMIS OLSUN!

Balcklabel
06.03.2005, 18:28
herkesin cani olsun... kimse takima küfretmesin veya saldirmasin... iyi gün dostu degildir bizim taraftarimiz. yenerken ezikler de destekliyor kendi takimlarini... farkinizi ortaya koyun lütfen...

İsmail Çavuşoğlu
06.03.2005, 18:29
umarim senol hoca gereken önlemleri alir.bu maglubiyetin ileriki maçlarda basimizi agritmamasini temenni ediyorum.artik d'hanenin kesinlikle oynamamasi lazim gollerde hep onun imzasi var sebata 1gol atti diye göklere çikarmistik simdide bizi yakti,yikti geçti.sadece omu hayir,maç 1-0 ken kaptan kapali köseye vuracagina gökdenize çikarsa 2-0 olacak hersey bitecek dirençleri kirilacakti.gökdenizi gol disinda zaten görmedim.yattara kupa maçina göre biraz daha etkisizdi ama yine görevini yapti.ilk golü attirdi , birde gökdenize al da at dedi ama maalesef herzamanki gibi gökdeniz auta atti.m.yilmaz oyuna erkende girdi ama o da bekleneni veremedi.simkovak'in hirsi biraz gökdeniz ve fatih te olsa bu maç i çok kolay alirdik.tebrikler simkovak.herseye ragmen bu bizim takimimiz.öyle küsmek falan yok sonuna kadar sahip çikacagiz.bu derenin altindan çok sular geçer. ben yinede sampiyonluk ümidimi kesinlikle kaybetmedim.birde antep seyircisine bir lafim var maçta ib..trabzon olamassin sampiyon ve biz sampiyon s....z diye tezaruhatlarda sürekli bulundular ne mal olduklarini gösterdiler. siddetle kiniyorum bu üç takimin yaltakçilarini.

bordox
06.03.2005, 18:29
Sampiyonluk iddiamiz Istanbul'daki maçlarda belli olur.Antep maçinda D'hane ile baslamanin ne oldugunu tekrar yasadik.Çok kolay çalim yemeye tüm takim olarak devam ediyoruz.

zisinoli
06.03.2005, 18:30
Maç sonu yaramiz sicak birakin gençler içini bosaltsin. Kimse kimseye laf atmasin. Hepimizin cani sikkin, moraller bozuk, üzgünüz....

geronimo_61
06.03.2005, 18:30
bu çocukklara bizlerin borcu var beyler kim ne derse dersin son yillarda bize çok gurur yasattilar ama bizim çocuklar diyorum dikkat edin bizim onlara borcumuz var biz bu borcu destek vererek ödeyecegiz onlar da sampiyon olacaklar o kadar iste önümüzde 11 maç ve alinacak 33 puan var olur böle kazalar.......

ibrahim_yattara
06.03.2005, 18:31
yok arkadas ben fatih tekkeye de en az d'heane kadar taktim. tamam hatalar filan yapti çok ama en azinda bir iki 100 de 100 lük pozisyon çikardi. yahu 90 dakika boyunca sadece gezip hakemle ugrastin kaptan ne oluyor anlayamiyorum. böyle mi gideceksin avrupaya ???

masin yildizi szymek

rezilleri fatih ve d'heane

(fatihin klasina lafim yok ama problemin varsa git hocana söyle oynatmasin sahaya çikmissan bu futbolu oynamak daha dogrusu sadece mücadele edenleri seyretmek rezilliktir.. hasan üçüncüye kiziyorlar ama adam saniye durmuyor maç boyunca rakibin oyununu bozuyor .. yenilgiyi hazmedemiyor.. yahu su allahin polonyalisinin oynadigi futboldandami utanmadiniz be..

Utku061
06.03.2005, 18:31
arkadasim küfürlük bir sey yok! ama yapilanlari söylemekte fayda var bence. Maç 1-0 iken Fatih Gökdenize topu atsa durum 2-0 olacak maçin kaderiyle oynadi bence. Zoruma giden bu kadar kötü bir antep takimina biz kendi kisisel hatalarimizla yenildik! Korner atisindan sonra yedigimiz gol allah askina sampiyonluga oynayan bir takima yakisiyor mu!

The Londoner
06.03.2005, 18:32
Bu hafta bizim adimiza ikinci yarinin su ana kadarki en kritik ve onemli haftasi olacak.
<UL>
<LI>Fener (Samsun`dan sonraki) ilk ciddi deplasmanina cikiyor.Buyuk ihtimalle puan kaybedecek. Belki de yenilecek.
<LI>G.Saray-Besiktas derbisinin her sonucu bize yarayacak ama bizim acimizdan ideal sonuc beraberliktir. Boylece her ikisi dehasar almis olacak.
<LI>Bu sartlarda kazanacagimiz (ve mutlaka kazanmamiz gereken) Antepmaci bizim icin en az7 puan anlamina gelecek.</LI>[/list]

Bu firsati degerlendirmemiz lazim. Aksi takdirde kacan seyler icin hicbir mazeretimiz olamaz!

Maalesef bu onemli firsati degerlendiremeyerek kendi isimizi zorlastirdik. Galiba biraz da hoslaniyoruz bundan! Kritik tum maclarda yasadigimiz hayal kirikligini bu macta da yasadik.

Her neyse uzun lig maratonunda bu tur yenilgiler olur, rakipler de yeniliyor nitekim. Fakat (sampiyon olmak istiyorsak) mac kaybetme kontenjanimizi kullandik. Ders alinmasi ve takimin zayif taraflarini ortaya cikarmasi acisindan bu yenilgiyi olumlu anlamda degerlendirebiliriz.

Insallah Fener Malatya`da puan(puanlar) kaybeder. Boyle olursa lig iki hafta onceki pozisyonuna doner ve bizde bu kritik donemi minimum hasarla kapatmis oluruz.

Son olarak, hala Fener ve G.Saray ile oynayacagiz ve hala bu maclari kazanarak sampiyon olmak elimizde. Bakalim oyuncularimizin ve de kulubumuzunbu zor teste karsi reaksiyonlari ne olacak. Bu saatten sonra artik bu bir sinir harbi. Sinirsel dayanikliligi en yuksek olan kazanacak. Insallah bu biz oluruz. Fakat bir yenilgiyle herseyi kaybettik havasina gireceksek sampiyonluk bugunden kaybedilmistir. Bu biline...

selcjK
06.03.2005, 18:34
maçin yorumu ;

maalesef petko nun yan toplarda ki zaafi hala sürüyor. cepheden gelen sutlarda çok basarili. fatih hala sorumsuz %100 lük gol pozisyonlari harcamaya devam ediyor kaleci ile karsi karsiya kalecini ayaklarina atiyor hala topu szymek ten ögrenicekleri var. gökdeniz sezon basindan beri kötü kötü olmaya devam ediyor yine golleri engelledi %100 lük gol pozisyonlari harcamaya devam ediyor. mehmet yilmaz müzmin yedek ama yedek olunca insanin hirslanmasi gerek adam 25 dk oyunda kaldi ancak yaptiklari 0+(-1) = -1 malesef. hasan üçüncü hala mal takimdan gönderilmeli. dhane yine mal takimdan gönderilmeli. özgür çok ama çoook agir ilk 11 oyuncusu degil emrah biran önce geri dön.yattara, yine müthis asistler yapti ama gökdeniz malasef degerlendirmedi yazik oluyor . tolga genelde iyiydi. celo geçtigimiz haftalarda ki performansindan uzak görünsede yine defansta çok iyiydi ileri çikislarda aksadi. adem, yedek kalmak iyi yaramamis gerçek adem bu degil. syzmek çok çalisti çok mucadele etti attigi gol fatih ve gökdenize örnek olsun 1vs1 de kalecinin ayaklarina vurulmayacagini anlamislardir umarim. bu arada duran top meselesi çözülmüs iyi oldu bu. ayrica takim geriye düsünce neden maçi çevirecegine inanmiyor 90+2 de bakiyorum hala gayret eden tek kisi syzmek böyle olursa olmaz tabi ki zaten bu yil ki istatistiklerde geriye düstügümüz maçlarda 3 puan kaybettigimizdir. bknz gs fb antep. sakaryayi sanirim 1-0 1-3 yenmistik ama sakarya takim olarak saymiyorum. son söz yönetime çulsuz yönetimimize. millet 10 milyon $ lar verip futbolcu alirken biz 2 milyon euro ya zurawskiyi alamazsak iste böyle olur santrafor olmazsa böyle veririz maçlari . fatih kalecinin ayagina vurur her maç ki gibi. gökdeniz saçmalar mehmet yilmaz girer 0 olarak çikar. alamazsin futbolcuyu adam polonyada 27 maçta 24 gol 20 asist yapar sen bakarsin gipta edersin belki seneye aliriz diye. ancak çok geçtir artik fb kupayi ve lig sampiyonu olmustur çoktan.

61viya
06.03.2005, 18:36
Bi sakin olun yaa!!!!!

Ne oluyor , her maci kazanacaz diye bi sart mi var ? Takim kazandi mi lay lay lom , ilk hatada hemen bir birimizi yiyelim . Durun bakalim daha neler olacak , sakin ,sakin ,sakin olunnnn!!

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif...biz bu takimi sevinmek için sevmedik ki diyen bizdik hatirladigim kadariyla...sagol Greek_TS

zinos_zon
06.03.2005, 18:36
karel, onca iyiniyetine ragmen, az olan yetenekleri neeniyle takimi yakmaya devam etti. hersey güzel giderken verdigi gol pasiyla bir çuval inciri berbat etti. sabir tasi olsa çatlamisti, yönetim daha dirençli..

cem papila nam muhterem, gökdeniz'e gösteerdigi kara nedenolan daha agir pozisyonda (fatih'e yapildi) kartini çikarmadi. gözlerden kaçan bir de penalti pozisyonu var, 2-2 iken maç, mehmet yilmaz topa yükselirken arkadan itildi. ama, nihayet cem papila fenerbahçelidir. namuslu olma, kulüp sevgilerinden önce gelmez. varsin 3 gün namussuz desinler, ne çikar!

antep takimi da sezonun ilk maçi olmasi nedeniyle oldukça hirsliydi. abilerinin de her tür destegiyle üzerlerine düseni yaptilar. simdi, önlerindeki çanaga konan kemigi yalama vakti geldi. helal onlara:)

bir söz de fatih sultan'a; maç beraberei ken gökdeniz'in "al da at"ina karslilik verseydin kaleciye nisanlamak yerine, simdi istanbul sülükleri sevinmezdi..futbolculuk refleksi diyerek, geçebiliriz. ne de olsa "bizim çocuklarsiniz" , ve karsinizda erkekçe mücadele eden kimse yok.

bu arada, simko ya da kocaman alkis.

l-m
06.03.2005, 18:38
selcJK isimli üye oyuncularimiza hakaret ettigi gerekçesiyle 2 hafta forumdan uzaklastirilmistir(Ceza Bitis : 20 Mart 2005).

ibrahim_yattara
06.03.2005, 18:38
fatihe kesinlikle destegi ve tezahürati kesmeliyiz. yanlis bisey yapip kalbinide kirmayalim ama gezinen adamada bu mücadelede destek çikip bir sonraki maçta çiçekler vermek aptalliktir!! bu adam kazanilacaksa eskiye dönecekse tek yolu sessiz tepkidir diye düsünüyorum. tribüne ilk çagirilacak adamda szymkowiak tir bir sonraki maçimizda.

simdi birileri çikipta sakin fatih ne maçlar kazandirdi niye yerden yere vuruyorsun gibi laflar etmesin. gökdenizin verdigi pasta bende atardim o golü. önemli olan bir sonraki pozisyonda asisti yapmakti.. önemli olan takimin yenikken üzüntü duyup biraz kiçini kaldirmakti.. bir kaçmaçtir malesef böyle..

geronimo_61
06.03.2005, 18:39
hadi usaklar sadece gemiye birazcik su girdi. çivi de bizde çekiç de tüm seyleri onaracak güçde bizde sakli.. hep destek tam destek öyle hemen hiddetlenip kizmak yok bu arada,, zuravski denen adam bunun için gerekliydi fatih her zaman ii olacak degil ya alternatif kahramanlar yaratmaliyiz ve unutmayin bu hiç bir zaman D'haene olamaz 3. ligde oynar ancak o

ayoga
06.03.2005, 18:39
arkadaslar önce biz inanalim da sonra futbolcular hakkinda sezon sonu bolca tartisiriz. en büyük taraftar olarak bizim yapmamiz gereken hep destek tam destektir 11 maç sonra sampiyonuz ve kupayi da 3.kez üsüste trabzon'a getirecegiz.

BU BÖYLE BILINE

BDiler61
06.03.2005, 18:42
umarim bu maglubiyet ders olur bizim takima

ibrahim_yattara
06.03.2005, 18:43
helal be smek keske partnerinde gelseydi. bizim fatihe forvetin sadece önüne geleni kaleye vurmak olmadigini gösterirdi belki.. d heanede yetenek eksikligi oldugu için fazla kizamiyorum onu oynatanda kabahat. ama fatih gibi bir adam yeteneklerini sergilemeye çalismak yerine neler yapiyor. yok ya ben çikiyorum kötü seyler çikacak simdi agzimdan ama bu aksam en çok sana lanet yagdirdim tekke. sen nasil trabzonlusun su an onu düsünüyorum.. (özelliklede elin yabancilarini görünce içim daha bir burkuluyor)

TSezgin61
06.03.2005, 18:43
abi bu maglubiyet iyi oldu. rahatlatti bizi. maclari ciddiye almiyorduk. cünkü hep öyle yada böyle kazaniyoruz diyorduk, oh olduk. farkmis, 3 yetmez 5 mis, rahatmis, deplasmanmis, yaaaaaaaaa. hepimize ders olsun. bundan sonra ölmek var dönmek yok. saltanati yikacagiz. okadar. bu bir baslangic....smileys/smiley32.gif

zisinoli
06.03.2005, 18:44
Celalettin ve simko maçin yildizlari...

Fatih ve gökdeniz maçin kader adamlari...

Antep takiminin futbolcularini kutlamak gerek. Onur mücadelesi verdiler resmen ve galibiyeti hakettiler. Kupa maçinda çok hirslandirdik adamlari. Oynadilar ve aldilar. Yalniz taraftarlarina geçen yil kafayi takmistim ve halen devam ediyor bu durum. Bir gün kafayi harbi takacagim birine...

imported_cagatay
06.03.2005, 18:47
GEC ONU GOKDENIZ COKMU IYIDI SANKI ADAM BEN TARABZONDAN GIDECEM DIYO RESMAN

61viya
06.03.2005, 18:52
[seyler çikacak simdi agzimdan ama bu aksam en çok sana lanet yagdirdim tekke. sen nasil trabzonlusun su an onu düsünüyorum.. [/QUOTE]

ya bence de çik git ya..hem kendin hem takimimiz için..ya sabir!!!!!!! .ettigin laflari önce bi düsün...istanbul medyasi yazsaydi bu dediklerini protesto ya bile baslardin..hadi kolay gelsin sana!!!!!!!Edited by: 61viya

imported_cagatay
06.03.2005, 18:53
SIZ BU FUTBOLLA SAMPIYONLUGA INANIYOMUSUNUZ BEN HEYECAN VE UMUDUMU YITRMEYE BASLADIM

İsmail Çavuşoğlu
06.03.2005, 18:58
SIZ BU FUTBOLLA SAMPIYONLUGA INANIYOMUSUNUZ BEN HEYECAN VE UMUDUMU YITRMEYE BASLADIM

tabiki inaniyoruz. daha çarsamba günü antepi yendigimizde kupada bizim sampiyonlukta bizim diyorduk.bugünmü degisti hersey.daha 1 maç kaybettik.hersey düzelecek.baska hoca olsaydi korkardim ama senol hocaya sonuna kadar inaniyorum.o kesinlikle bu maçtan gerekli dersi çikaracaktir.

l-m
06.03.2005, 19:01
cagatay isimli üye flood yaptigi için 1 hafta forumdan uzaklastirilmistir.