PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gaziantep 3-2 Trabzonspor?um (06.03.2005)

Sayfa : 1 [2]

TS61_NL
06.03.2005, 19:02
BU KADAR COK POZISYONLARI COMERTCE HARCARSAK OLACAGI BUDUR. 1 - 0 VE 2 - 2 DE KACAN POZISYONLARI DUSUNDUKCE KAFAYI YIYORUM. DEMEKKI KUPA MACINDAKI KACAN POZISYONLAR TESADUF DEGILMIS. HUSO VE LEENIN YOKLUGUNU DA BIR HAYLI HISSETTIK DIYE DUSUNUYORUM. TEK KELIMEYLE YAZIK HEMDE COK YAZIK. BILHASSA BU TARAFTARLARA, BU SADIK TARAFTARLARA.......GENEDE HER ZAMAN: ALAYINA ISYAN OLUMUNE TRABZONSPOR!!!

imported_cagatay
06.03.2005, 19:03
HELAL SIZE YAKISNAI YAPTINIZ UYELIGIMI SILERMIISNIZ

61-firtina
06.03.2005, 19:03
bu maglubiyette hediye desek daha dogru olur bence ciddiyetsizlik geliyor ilk 15 dakikada o kadar gol harcanirmi ya adamlar dogru dürüst top çeviremiyolar bzimkilerde ondan faydalanamiyor yazik ya&nbs p; d heaneye diyecegim laf yok zaten ya tamam adam kulübümüzden az ücret aliyor fedakar tamamda ya biz sampiyonluga gidiyoruz bu kadar hatali pas verilirmi kaçirdigi gol pozizyonuda 100 yüzlük yani tek sorumlu o degil tamam gökdenizide taniyamadim ya çarsamba böylemiydi gökdeniz ne oldu anlamadim simdi gelelim hakeme bütün kartlari gösterdi sagolsun tekini atlamadi faul olmayana bile sari kart verdi yönetimiz biraz disini göstersin bunlara ya yoksa hakkimiz yenmeye baslandi yavstan birileri dügmeye basti anlasilan hi bide su var medyaya al sana anadolu ittiffaki gaziantep 2 yarini en iyi maçini çikardi buda onlara kapak olsun TRABZONSPORUMUZA basarilar bizim görevimiz takima ne olursa olsun sahip çikmak herkese slmlar

61-firtina
06.03.2005, 19:12
yazmayi unuttum bide spiker kina yaksin

rohants
06.03.2005, 19:20
Skorun EN BÜYÜK SORUMLUSU D'hane'di! Inanamiyorum ya... Bu herifi topçu diye takimda tuttugumuza inanamiyorum. Yavuz Selim'de oynayamaz bu ya... Sayin Baskan, bu mu süper kadro, bu mu alternatifli kadro, saglam yedek klübesi??? Maçta 1-0 öne geçmisiz, oyun kontrolü elimizde, antepin direncini kirmak üzereyiz, INTIHAR SALDIRISI yapti d'hane ya!.. Yetmedi 3. golde bir defansin ne yapmamasi gerektigini sikça gösterdi. Özgür için de yildiz transfer diyenler umarim su maçi izlemislerdir. Bu mudur yani? Petkoviçe kizanlara sesleniyorum. HANGI GOLÜ PETKOVUN HATASINDAN YEDIK? Petkovun sektirmedigi o dehset kurtarislari izlemiyor musunuz siz? Kaptan bugün feciydi belki, umuyorum o da maçtan sonra sakin bi kafayla neyi yanlis yaptigini düsünür. Destegi kesmek asla istemiyorum hiç bir oyuncuya ama su kareli artik takimda tutmayin. Taraftar lanet etmekten küfretmekten bikti adama, bu denyo kalasliklarindan bikmadi ya. Git artik evine karel, Trabzonspor senin neyine????

Bu maçta Syzmeki özellikle alkisliyorum. 40 yillik TRABZONSPORlu gibi canini disine takti, hirsla azimle oynadi! HELAL SANA SZYMEK!

Takima son bi sözüm var. Aslanlar gibi oynayin, yenilin canimiz feda. O alin teriniz basimizi dik tutmaya yeter. Ama bu kadar kaliteli futbolcular olarak böyle oynayip bizleri üzmeyin, camiayi sogutmayin lütfen. Umarim ilerleyen günlerde yüzümüz güler. Bu cefakar taraftara selamlar olsun!!!

POYRAZ
06.03.2005, 19:22
Haftalardir zor maclar oynuyoruz,ama rakipler hep kolay maclar oynadilr.Fenerbahce ciddi olarak bir tek Samsunspor ile oynadi ve iki puan birakti,yavas yavas onlarin da zorlu maclari basliyor.

Bu maci bize birakmayacaklari,PAPILA itini bizim macimiza vermeleriyle zaten belliydi,takima destek olun bu köprünün altindan cok sular akar.

Ayrica futbolculara kötü yazmayin onlarin sucu yok,mac sha disinda bitirildi.

Ayrica futbolcularinda bu siteye üye olup kendilerini belli etmeden yazilari okudugunu unutmayin,eger biz destek olmazsak bu moralle takim tepetaklak gider.

Takima destek verin !!!

enis
06.03.2005, 19:26
yazik ya bu takimmi sampiyon olacak zor bizim hayllerimiz var bizim beklentilerimiz var ama bunlari karsilayacak bir takimimiz yokmus su zamana kadar sampiyonluga inaniyordum ama bundan sonra inanmiyorum oynanan futbol rezillik biraz szymkowiakbirseyler yapmaya çalisti fatih yattara gökteniz gaziantepe gezmeye gitmis gibiydi orta saha diye birsey yoktu bunlarin tek sorumlusu bence yönetimdir allah bundan sonra yardimcimiz olsun

rohants
06.03.2005, 19:27
haklisin ama eksiklerimizi hatalarimiz görmeden hersey çok güzel olacak deyip destek vermek bu klübe bu takima daha zarar verecektir. Burda önemli olan dogru ve YAPICI elestirilerle ikazlarda bulunmaktir bence. Körü körüne arkanizdayiz demek çözüm olabilir mi hiç? Destegimiz sonuna kadar sürecek ama eksiklerimizi görmemiz sart beyler... Bunlari düzeltebilirsek sayet güzel günler bizimle olabilir ancak.

Mollasalihoğlu
06.03.2005, 19:28
hemen bir telas bir öfke?

fatih gokdeniz kim olursa olsun sahaya o formayla çikmissa destek olmak zorundayiz oyle destegi kesmek falan yok.eger yapilacak birsey varsa senol hoca yapacaktir zaten.

bir iki söz de gaziantep'e.

oynadiklari HIRSLI futbolu takdirettim.bu hirslarinin ve gozlerindeki futbol atesinin sönmemesi dilegimdir.

dedigimiz gibi--->biz bu takimi sevinmek için sevmedik...

l-m
06.03.2005, 19:41
rohants isimli üye futbolcumuza hakaret ettigi gerekçesiyle 2 hafta forumdan uzaklastirilmistir(Ceza Bitis:13 Mart 2005).

Mecelle
06.03.2005, 19:42
Cok kisa ve net yziyorsun! Bravo!

Karelin kontratini fes etmenin zamani geldi ve geciyor! Mantigim
almiyor benim. Böyle hatalar nasil yapilir, bunu biri bana lütfen izah
etsin, lütfen! Böyle olacagi belliydi!!!

aka5
06.03.2005, 19:43
bugun moralim çok bozuk dun zaten sikkindicanimgs nin yenmesile bugun berbat oldumsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifben dun forumda demistim bugunku maçtan korktumdan çunku antep kupa maçinda adamlari dalga geçer gibi oynadik.zaten onlar ts yenseler bile gs fb vardi karsilarinda ondan pek kasmadilar ne olursa olsun matigiyla çiktilar hiç kendini yormadan yenildiler.fener atak surekli basti yorgundu.ts boyle kolay geçicek zannetti ama malasef oyle olmadi dun demistim dedim çiktismileys/smiley19.gifINS ÇABUK TOPARLANCAGIZ KIMSE CANINI SIKMASIN NEOLUR BIZIM ASIL BU GUNLERDE VARIZ!!!!!!KIMSE TS KARISTIRMASIN!!!!yencezde yenilcezde hep yencez diye bise yokINS BU SON YENILGI OLUR!!!!HAYDI TARAFTARIM TS UMA HEP DESTEK TAM DESTEK!!!!!!!!!!!!!!

Tolgaa6161
06.03.2005, 19:50
evet arkada$lar destek verelim asil $imdi destek zamani

in$allah sakarya macinda tribunler dolarda $u maci cabuk unuturuz

Karel lutfen oynadigin oyuna dikat Tolga en az 10 tane kafa vuru$u yapti Karel sen yapabildinmi? yazik

ama olsun unutalim bunlari hep birlikte sakarya macina dogruuuuu

BORDOOOOOO MAVIIIIII BORDOOOOOOO MAVVVVIIIIIIII

EN BUYUKKKKKK TRABZOOOON EN BUYUUUKK TRABZOOOOONNNNNNN

LAYLAYALAYLAYALAYALAYALAYALAYALAYALAAAAAAAAAAAAAA

OOOOOOOOOOOOOOO TTTRRRAAAAABBBZZZOOOOOOOONNNNNNNEdited by: Tolgaa6161

FANATIK61
06.03.2005, 19:51
Fatih'in bencilligi, Gökdeniz'in beceriksizligi ve Karel'in büyük hatalari. Yazik oldu rahat kazanacagimiz maci ne yazikki cok kolay verdik. Bravo SymkowiaK'a Adam kicini yirtiyor öbürkiler araba gibi bakiyorlar. Bana göre sezon sonu Karel ve Mehmet Yilmaz Takimdan ayrilmasi lazim. Kaliteli bir defans ve forvet gerek. Yine transfere basladik ama bunlar gercek. Yalan mi söylüyoruz.... ????????smileys/smiley19.gif

gedik61
06.03.2005, 19:52
bu antep varya hepsinin a k..bu ne ya herifler kupa finaline cikmis sanki.BU ANTEP IN HIRSININ ARKASINDA NE VAR ACABA

Tunga
06.03.2005, 20:00
Yahu her medya kurulusunda, her dakka istanbul'lular konusuluyor, ama Trabzon kadar elestirileni yoktur herhalde.

1- Takim maça 18 degil 16 futbolcu ile gidebildi (5 oyuncu birden eksik olunca)

2- Oynadigimiz takim G.Antepspor (yani lig basinda GS'yi yenmis, BJK'yi deplasmanda devirmis, ilk yarida Trabzon'da 10 kisi ile bizden 1 puani kaçirmis, güçlü bir takim),

3- Maç deplasmanda

4- Hafta içinde samba rumba yaparak adamlari rezil-i rüsva etmisiz

Sadece bunlar bile maçin kaybedilebilecek bir maç oldugunu gösteriyor.

Ben Gökdeniz ve Fatih'i bu maç için degil, kupa maçi için elestiriyorum. Sebebi: O maçta o rahatlikta öyle lakayit ve dalga geçer gibi oynadilar ki, (hele Gökdeniz'in ikinci golü- asirtma vurus) ayip oldu. Kimse Pazar gününü düsünmedi.

Son bir lafim daha var; özellikle de geçen sene Hüseyin'e küfredenlere!

Iste Hüseyin! Bazi seylerin kiymetini kaybedince anliyor. Allah'tan bu sadece geçici bir ayrilik! Haftaya Sakarya ondan sonra da artik Istanbul çikarmasi baslayacak insallah.
<DIV>C:\Belgelerim\Resimlerim\trabz&#111;n\sampiy&#111;n.jpg</DIV>

toshiba
06.03.2005, 20:10
Gorunen koy klavuz istemezmis. Ilk mactaki rehavetin acisin cektikmisiz bugun. Keske her iki maci da 1-0 kazansaydik. Umarim bu mactan buyuk derler cikartir takimimiz ve artik bundan sonra puan kaybetmeyiz...

mahir_kuzey
06.03.2005, 20:15
arkadaslar panik havasi devam ediyor forumda. yapmayin allaskina, tamam bizde üzüldük, bizde biliyoruz nerelerde hata yapildigini. hatta ne televizyona ne bilgisayara bakacak halimiz bile kalmadi. bütün haftayi asik bir suratla geçirecegiz. tamam hepsine tamam. ama sampiyonluga olan inancimizin bir gram bile azalmamasi lazim. daha çok maç var. 3 istanbullunun üçünü de yenecegiz ve sampiyonluk kupasini karadenizin azgin sularina birakacagiz.

Tandogan
06.03.2005, 20:17
Dünyada yenilmeyecek takim yoktur.Biz de bugün iyi oynamadik ve yenildik.Ama iyi oynamamamiza ragmen kaçirdigimiz çok net gol pozisyonlari var.Fatihin üzerindeki gol krali olma istegi bazi pozisyonlarda onu bayagi bencillige itiyor.Ayrica Antep'le olan eski münasebetleri dolayisiyla Antep seyircisi de psikolojisini bayagi bozdu galiba.Yildizlar tutuktu.Simek bugün takimin en iyisiydi ve canla basla mücadele etti.Hüseyin,Erdinç ve Lee'nin eksikligi bayagi hissedildi.

Antep'liler de ölümüne oynadilar.Çok da sert oynadilar.Insallah diger büyük takimlara karsi da ayni mücadeleyi gösterirler!!!Gökdeniz haksiz bir sari kart görerek cezali duruma düstü gibime geldi.Ayni faulün daha sertini Fatih'e yaptilar uyariyla geçistirildi.

Neyse fazla uzatmanin alemi yok.Biraz ayaklarimiz yerden kesilmisti.Böylece her maçin ne kadar zor oldugunu bir kez daha anlamis olduk.Önümüze bakmaktan baska yapacak bir sey yok.Ancak yedigimiz 3 gol de çok basit.Biri Karel'in bireysel hatasi,öteki kullandigimiz korner atsindan sonra oyuna tekrar dönemememiz sonucu kontraya yakalanmamiz ,digeri de basit bir duran top hatasi...

toshiba
06.03.2005, 20:36
Cifte standart uygulanmazsa bu durumda bile mutlu sona ulasabiliriz. Her takim yenilebilir. Sayili yildizlari kadrosunda barindiran Real Madrid bile kucuk takimlara yeniliyor.

Bu arda eziklerin macinda 75'inci dk falan. Her iki takimda 10 kisi oynuyor. 0-0 devam ediyor. Umarim Antep'in lige kattigi rengi, Malatya bizlerden esirgemez.

Tunga
06.03.2005, 20:40
<DIV>C:\WINDOWS\Desktop\trabz&#111;n\ts.gif</DIV>

FANATIK61
Yahu her medya kurulusunda, her dakka istanbul'lular konusuluyor, ama Trabzon kadar elestirileni yoktur herhalde.

1- Takim maça 18 degil 16 futbolcu ile gidebildi (5 oyuncu birden eksik olunca)

2- Oynadigimiz takim G.Antepspor (yani lig basinda GS'yi yenmis, BJK'yi deplasmanda devirmis, ilk yarida Trabzon'da 10 kisi ile bizden 1 puani kaçirmis, güçlü bir takim),

3- Maç deplasmanda

4- Hafta içinde samba rumba yaparak adamlari rezil-i rüsva etmisiz

Sadece bunlar bile maçin kaybedilebilecek bir maç oldugunu gösteriyor.

Ben Gökdeniz ve Fatih'i bu maç için degil, kupa maçi için elestiriyorum. Sebebi: O maçta o rahatlikta öyle lakayit ve dalga geçer gibi oynadilar ki, (hele Gökdeniz'in ikinci golü- asirtma vurus) ayip oldu. Kimse Pazar gününü düsünmedi.

Son bir lafim daha var; özellikle de geçen sene Hüseyin'e küfredenlere!

Iste Hüseyin! Bazi seylerin kiymetini kaybedince anliyor. Allah'tan bu sadece geçici bir ayrilik! Haftaya Sakarya ondan sonra da artik Istanbul çikarmasi baslayacak insallah.
<DIV>C:\Belgelerim\Resimlerim\trabz&#111;n\sampiy&#111;n.jpg</DIV>

Gökdeniz bugün yine asirtma vurus yapti. Maalesef hep Show'a oyniyoruz. O pozisyonda cak topu yerden yahu arkadas. Ve Fatih Kaptan, Gökdeniz ne güzel asist yapti sana 1. Gol'de sen niye kaleci ile karsi karsiya kaldiginda Gökdenize cikarmadin topu.

canim TS
1:0 oldu fb neyse fb daha yakalamamiz sor.

bügünkü maca gecim bir tek üzüldügüm konu var, oda bu kadar aslinda kolay pozisiyonlara harcamamis. NEYSE Trabzonspor insallah düzelir, ders almistir ve böyle hatalar yapmaz daha

FANATIK61
06.03.2005, 20:42
Ezikler atti iste. Fark oldu 7 puan...

Ozan
06.03.2005, 21:05
ben bu kadar saçmalik görmedim.kupada neredeyse6-7 atacagimiz takima 3-2 yeniliyoruz smileys/smiley7.gifsu an moralim çok bozuk eziklerde yendi smileys/smiley7.gifyarin okula felan gitmem ben yatacam evde çok kötüyüm smileys/smiley7.gifsmileys/smiley11.gif

Harun
06.03.2005, 21:16
Öncelikle futbolcularimiza hâkaret eden ve takimimiza acimazsizca elestirede bulunan arkadaslara sesleniyorum;bravo sizlere birkere daha skorbord tafartari oldugunuzu gözterdiniz.Yenilmisiz veya yenmisiz ne fark eder.Ama bu kadarda agir elestirilerin hemde daha düne kadar''iste takim bu ,hep böyle oynayin,süpersiniz,helâl olsun sizlere'' gibi sahamli cümleler kurarken ve belkide sampiyonluga bu kadar inanmisken alinan bir maglubiyette bu isyan niye?Aslinda bu maç bize kaybettirdiginden çok, daha anlamliseylerkazandirdi.Bunu hepimiz gördük.Ve bunu Senol hocamizinda gördügünden eminim.Yapilan bireysel hata olmasa(hatalar degil hatadiyorum çünkü sadece dhane suçlu iki goldede)bugünkü oyunumuzun kupa maçindan bir farki olmayacakti.Kupa maçindada antep hirsla oynamisti.Kaçirdiklari pozisyonlari tekrar buraya yazmaya gerek yok, bu sefer degerlendirdiler o baska.Onlarinda beklemedikleri basit top kayiplari ile öne geçince ister istemez dahada dirençli oldular.Ama biz yilmayacagiz ve destegimizi sonuna kadar götürecegiz.Ben takimima güveniyorum.Sizde güvenin.

Aniketus
06.03.2005, 21:20
Her seyden önce bu maç sene sonu gönderilmesi gereken oyuncularla ilgili fikirlerimi kafamda kesin olarak netlestirdi.

KAREL: Bu maçta benim gözümdekitüm kredisini tüketti. TRABZONSPOR'un ilkonbirinde kesinlikleolmamali.

ÖZGÜR: Bu adami biz hangi özelligi için aldik. Ben dün hiç farkedemedim, sahada ne yapiyor ve ne katki sagliyor anlayamadim.

VOLKAN: "Orta" yapmayi beceremeyen kanat oyuncusundan ne hayir gelir bir takima? Bu maçtaki oyunu Lee'nin ne kadar önemli yer tuttugunu gösterdi. Volkan da sezon sonu gönderilmeli.

MEHMET YILMAZ: Bir adam sirf "çok iyi bir Trabzonsporlu" diye kadroda tutuluyorsa vebu adam ayaginda top tutmaktan aciz ve dogru dürüst pas vermesini beceremeyen bi adamsa bu iste bir hata var derim ben. Allayip pullanip iyi bir fiyata baska bir takima verilmeli.

ADEM: Geldiginden beri iyi bir oyununa denk gelmedim. Trabzonspor artik bu türden hiçbir özelligi olamayan "DÜZ" kulübe oyunculari transfer etmemeli. Sezon sonu gönderilmeli.

HASAN ÜÇÜNCÜ:Bu hemserim için yorum bile yapmiyorum. Trabzonspordahiç oynamadigini varsayacagim.Sezon sonu tamamen yok edilmeli, herhangi bir takima gönderilmesine dahi vicdanim razi olmaz. Sonuçta diger takimlar da bu ülkenin takimlari..

Bu maçta bir de iyiler vardi bana göre. Onlari da tebrik etmek gerek.

SIMEK: Adam futboldan anliyor. Ancak saha arkadaslari onu anlamiyorlar henüz. Hatta bazilari ona görünmez adam muamelesi yapiyorlar saha içinde. Dikkat edin bizim "yerli" çetesi zorda kalmadikça bu adama pas atmiyor. Senol hocanin el koymasi gereken bir sorun bu.

YATTARA: Bu adam bir dünya yildizi. Umarim elimizden kaçirmayiz.

CELALETTIN: Her maçinda futbol adina çok iyi olumlu isler yapiyor saha içinde. Bugün de bana göre çok iyiydi.

PETKOVIÇ: Bugün 3 gol yemesine ragmen bana her geçen gün daha çok güven veriyor kalede.

TOLGA: Bugün defansin bel kemigiydi. Ama tek basina yetmedi.

Fatih ile Gökdeniz mi? Onlari sahada görmedim. o yüzden görmedigim biri için deyorum yapamam.

Benim sahsen en büyük korkum, sezon sonunda gönderilmesi gerekenlerin kadroda tutulup, tutulmasi gerekenlerin gönderilmesi. Umarim korktugum basimiza gelmez.

TheCrow
06.03.2005, 21:25
Zor maç olacagi zaten belliydi,hele hele bizim 5 eksikle Antep'e gidisimiz durumu iyice zorlastirmisti.Simdi maçtan çikarilacak dersler var,acizane benim çikardigim dersler:

1.Hüseyin'i elestirenler futboldan anlamiyorlar,Yattara olmadan maç alabiliyoruz,ama Hüseyin olmadan maç alamiyoruz...

2.D'Haene'yi savunanlar degil futboldan,spordan bile anlamiyorlar.Defansa bir kazik diksek,en azindan ara sira top çarpardi...Bizimki ne duracagi yeri biliyor,ne vuracagi yeri biliyor.

3.Bir galibiyette sampiyon olup bir maglubiyette her seyin bittigini düsünmek huyundan artik vazgeçmeliyiz.Takimimiza destek olalim.Hem de asil bu zamanda destek olalim,Sakarya maçinda tribünler dolmali...

unyelimetin
06.03.2005, 21:46
Bir sampiyonluk daha hayal oldu.Vuslat gelecek degil,onda sonraki bahara!

Yazacak çok sey var ama ne desek bos.Su kadarini söylemek istiyorum;defalarca söyledik bu Fatih'in bencilligi,Karel ve Petko'nun basimizi Kiev maçindan sonra bir kez daha yakacagini yaza yaza bir hal olduk.Ama diyorum ki bazen biz kiziyoruz fakat bu adamlar Trabzonspor'da helen oynuyor.Demek ki bizim bilmedigimiz seyler var.Ama artik anliyorum ki biz de bir seyler biliyoruz.Petkoviç'in yedigi goller hep ayni.G.Birligi maçinda Karel'in hatalarinda sans eseri gol yememistik.Ama çekirge bu defa siçrayamadi.Fatih kardesimizde simdi otursun evinde kalecinin kapattigi köseden yapmaya çalistigi golü düsünsün!

Atay Aktug'da transfer yapmadan önce S.Ligine kalacak sonra da ligde sampiyon olacakti.Biz olmaz demistik!

Fener Malatya'da skoru 2-0 yapti.Puan farki 7.

Gs'yi geçip ligi ikinci bitirirsek basaridir.Gerisini bosverin gitsin.

frango
06.03.2005, 21:46
senol hocam bu takimin basinda oldugu müddetçe
hep destek tam destek

TS-Karadeniz
06.03.2005, 21:51
kina yaksin simdi gaziantep sanki dunya sampiyonu oldularsmileys/smiley7.gif seyircilerinede selamlarimi yolluyorumsmileys/smiley7.gif

maca gelince cok gol kaciriyoruz adamlar yattaranin basina iki kisi
verdiler oda bisey yapamadi... fatih tekke sahada yoktu milli
takimda arnavutluk macinda oynamasin. gokdeniz iidi ama 2 tane cok
musait posizyonu harcadi... d'heane biktirdi artik bu kacinci!!
yeter kac puan kaybetmemiz gerekli??

Henuz kaybedilmis birsey yok birakin hain basin ve 3 kucuk sevinsin son gulen iyi guler.

TSlimetin08
06.03.2005, 22:01
O ANTEPLILERIN ALLAH BELASINI VERSIN BIZE KARSI KÖPEK GIBI OYNARLAR ISTANBUL TAKIMLARINA KARSI HIC BIRSEY YAPMAZLAR SEREFSIZLER BE smileys/smiley7.gif smileys/smiley7.gif smileys/smiley7.gif

bodozlama
06.03.2005, 22:04
yaaa hemen baslamayin gene ben senol hocaya güveniyorum.Bilhassa hücum organizasyonlarimiz epey iyi ama millet atamiyosa yada dhane salagi iki defa adama topu birakiyorsa hoca neyapsin.defansi toparlarsak türkiyenin en iyi takimiyiz bence.

ozcan_asanoglu
06.03.2005, 22:07
bir düsünürün dedigi gibi "umut" iyi bir kahvalti kötü bir aksam yemegidir...bu takimdan ben sahsen sampiyonluk beklemiyorum, beklemek de hayalciliktir...ist.daki maçlari hele kadiköydeki maçi alacaklarini düsünmek de öyle...fark olmus 7...bu defans anlayisi ile, ölümüne kosmanin gerektigi bir maçta böyle ruhsuz oyunla bir yere getirip orada birakiriz...maalesef...bu takim ikinci olursa sevinelim, sampiyonlar ligine gitme sansimiz dogar...destek ise...tabiki destek sonuna kadar...

bodozlama
06.03.2005, 22:11
ayrica hasagiç serefsizi fener maçinda disari giden topu içeri alir ,galatasaraydan 5 tane yumurtlar bize her maç aslan...

Harun-61
06.03.2005, 22:27
yaziklar olsun size be!!!!

1 mac kayip ettik, yaptiginiza bakin !!!!

düne kadar sonuna kadar destek verecekdiniz ???

hani nerde ????

yazik yazik...smileys/smiley19.gif

Guests
06.03.2005, 22:42
Simdi Antep'e sinirlenmenin manasini anliyorum ancak bence pekte kizmamamiz gerekiyor Ibrahim Sahin'e katiliyorum.Olmasi gerekn budur son nefese kadar kiran kirana mücadele vermektir futbolun zevkini yasatmaktir ancak bu sadece Trabzonspor'a karsi olmamali gidip Galatasaray'dan 5 yiyip Trabzonspor'a olmasi gerektigi gibi mücadele ediyorsan yarin bir gün Fenere de böyle canla basla mücadele etmen gerekir.Eger böyle mücadele olmazsa ligin zevkide futbolun zevkide olmaz bugünkü maç çok heyecanliydi top bi o kale bi bu kalede.Elbette yenildik üzgünüz,süzgünüz.Kahrolduk ancak hersey bitmis degil.Hersey zora girmis.Kredilerin çogu tükenmis bence.

Maçtan önce babama da söyledim Gaziantep bizi yenecek diye hatta ilk gollerinden öncede gol diye söyledim ve gol oldu.Neyse simdi söylemek istedigim çogu kisinin begenmedigi görev adami Hüseyin'e geldi Hüseyin'in yoklugundaki farki görebiliyorsunuzdur umarim Hüseyinli Trabzon Hüseyinsiz Trabzon.Fenerbahçede Aurelio ne büyük eksikse Hüseyin bizim için daha büyük eksiktir.Gördügünüz üzere Gaziantep oyunu bizim alanimizda rahatça çevirdigi zamanlari bolcana buldu.Defans topu çikaramadi falan.Bocaladi.Demek istedigimi sizler anladiniz Hüseyin çok önemlidir Trabzonspor için ne kadar teknik kapasitesi sinirli olsada.BB.Ankara maçinda da yoktu ve o maçta da kaybetmistik!

Simdi bizim için önemli olan önümüzde bütün maçlari ama hepsini 2 puanbile kaybetmeden tamamiyle kazanmaktir.Bir beraberlikte bile sampiyonluk uçar gider.

unyelimetin
06.03.2005, 22:42
Sadece bir maç kaybedilmedi.Zaten az olan sampiyonluk sansi bitti!

Ama biz Trabzonspor'u sampiyon oldu diye sevmedik.Sampiyon olacak diye hiç sevmedik.Edited by: unyelimetin

Gökhan Kutlu
06.03.2005, 22:55
ayrica hasagiç serefsizi fener maçinda disari giden topu içeri alir ,galatasaraydan 5 tane yumurtlar bize her maç aslan... kardes o serefsiz var ya ulan fenere böle gs'ye böyle bize neden öle............ feneri de tesvik verdi zaten onlara maçi alin diyesmileys/smiley7.gif Edited by: tigin

gedik61
06.03.2005, 23:01
o.ç. antep acaba ne kadar kazandilar bu macta http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifspiker bile soledi sanki kupa finalinin son dakikalari.....bizim yonetimde yok temiz futbol yok durustluk...bak eziklere fark 7 oldu..

Crazy_OfLu61_
Arkadaslar hepimiz tabiki üzüntülüyüz ama biz takimimizin iyi günde degil kötü günde yanindayiz. Onlarda kazanmak isterdi ama olmadi saglik olsun demekten baska çare yok maç ta bitti zaten. Biz her zaman büyük taraftar oldugumuzu göstermeliyiz. Ben takimima güveniyorum. Bizim sadece yapmamiz gereken hep destek tam destek parolasini unutmamak... Henüz hersey bitmis degil bütün dügüm derbilerde çözülecek.

Gökhan Kutlu
yaziklar olsun size be!!!!

1 mac kayip ettik, yaptiginiza bakin !!!!

düne kadar sonuna kadar destek verecekdiniz ???

hani nerde ????

yazik yazik...smileys/smiley19.gif kardes buraya kadar getiriyon bundan sonra da kaybedersen gerersin ortami zaten böle bise olmaz ya hem de 1 maç kaybetmedik bence en az 3 maç gitti fark oldu 7 gs'de aldi adamlar daha birakmazlar hepsiyle içerde oynayacaz zaten bakalim ne olacak bundan sonraki bütün maçlari almamiz lazim

Guests
06.03.2005, 23:03
hep destek tam destek

Trabzonspor taraftarimisin yoksa Senol Günesin akrabasi mi?

CeSS
06.03.2005, 23:08
Maçin zorlu geçecegi belliydi. Geçen haftaki yazimda kupa maçini cok rahat geçecegimizi söylemis, lig maçinda zorlanacagimizi yazmistim. Öncelikle Erdinç'in olmayisi defansimizi çok zor duruma düsürüyor. Dehayne bu kadar yüklenmeyin, adam elinden geldigini yapiyor, gerçi en kötü maçini oynadi ama bu kadar yüklenmek niye ?

Antep'e 16 kisilik kadroyla gitti takimimiz, Hüseyin'in yoklugu orta sahada hissedildi. Symzkoviak iki kisilik oyun oynadi helal olsun. Maçi ilk yarida koparabilirdik olmadi, kötü oyun oynamadik sadece bariz hatalar yaptik antep'te bunlari iyi degerlendirdi.

Saglik olsun. Henüz her sey bitmis degil, Herkes sagduyulu olsun, bu takimi ilk yenilgiye kadar sevmiyoruz biz.

Edited by: tigin

Gökhan Kutlu
06.03.2005, 23:10
hep destek tam destek

Trabzonspor taraftarimisin yoksa Senol Günesin akrabasi mi? smileys/smiley32.gif

Oğuz
06.03.2005, 23:13
Simdi yenildik ya, felaket tellallari mesaiye baslarlar.. Ey felaket tellallari, bu takim son 7 maçinda sadece 1 gol yerken neredeydiniz.. Bu takim son 7 maçini kazandiginda neredeydiniz.. D'haene, Erdinç'in yoklugunda hatasiz maçlar çikardiginda neredeydiniz.. Özgür, Ermrah'in yoklugunda sag kanadi savunurken neredeydiniz.. Senol Günes için herkes "büyük hoca" derken neredeydiniz...

Durun ben söyleyeyim nerede oldugunuzu; kahvede veya isyerlerinizde veya dost meclislerinde sampiyonlugun en büyük adayi Trabzonspor diye magrur bir ifadeyle sohbet ediyordunuz..

Simdi ne degisti.? Onu da ben söyleyeyim.. Takim yenildi ya.. Yarin arkadaslariniz sizinle dalga geçecek.. Siz onun derdindesiniz.. Alin hirsinizi buradan.. Size degil sampiyonluk veya sampiyonlar ligi, uefa kupasina katilma hakki bile fazla...

Gelelim maça; iyi basladik. Iyi top çevirdik. Hele atmis oldugumuz ilk gol, jeneriklik bir gol.. Gökdeniz'in 40metrelik depari, Yattara'nin akil dolu pasiyla bulusmasi, Fatih'e al da at demesi... Çok organize bir atakti. Moral motivasyonumuz da bu golle birlikte oldukça yükseldi. Iyi oynadigimiz dakikalarda malesef bireysel hatalar sonucu gol yedik.. Kolay degil, kalesinde 600 dakikadir gol yemeyen bir takimin, böylesi uzun bir aradan sonra kalesinde gol görmesi.. G.Antep'e maçi kazanabilme inanci geldi bu sayede.. Buna Fatih'in ve Gökdeniz'in kötü performanslari da eklenince, yenilgi kaçinilmaz oldu..

Yattara, 3 golluk pas vermesine ve zaman zaman defansa gelip top çikarmasina ragmen yine de alisageldigimiz Yattara degildi.. Maçin adami ise tek kelimeyle Szymkowiak'ti. Ortasahada basmadik yer birakmadi. Hüseyin'in ve Lee'nin yoklugunda Volkan ve Adem Koçak etkili olamayinca ortasahada zaaflarimiz oldu. Ama yine de Szymkowiak müthis bir maç çikardi. Hem çok top kapti. Hem de çok akilli paslar atti. Nihayetinde Fatih ve Gökdeniz etkili olamayinca maçi kaybettik...

Peki ne olacak bundan sonrasi..? Sonuna kadar devam.. Sampiyonluk mücadelesine devam.. Haa! Sampiyon oluruz veya olamayiz o baska.. Ben bu takimi sampiyon olsun diye sevmedim..

Son söz G.Antepspor'un ve taraftarinin müthis özverisine: helal olsun size... Eger gerçekten temiz bir anlayisla motive olduysaniz bu maça, helal olsun size.. Ama insan yine de sormadan edemiyor..: "Istanbul takimlariyla oynarken neden bu kadar azimli degilsiniz?" diye..

11 maç 33 puan.. Ötesi yok.. Telafisi bu... Eger bunu gerçeklestiremezseniz Trabzonsporlu futbolcular, felaket tellalarinin nefesleri ensenizde.. Haberiniz ola...

Hey gidi felaket tellali Trabzonspor taraftari... Acaba diyorum size sampiyonluk mücadelesi agir mi geliyor... Altindan kalkamayacaksiniz madem, koymayin bu yola basinizi...

Biz, bize yeteriz...

Guests
06.03.2005, 23:14
Nedense tek bir maglubiyetle( ki çok kritik bir maglubiyet katiliyorum buna) birkaç arkadasimiz alenen takimimiza,antrenörümüze ve oyuncularimiza sallamaya basladi.Birçogu da yeni üye ne büyük rastlantidir ki iletileri 10u bile geçmemis...

Bu forum bu maglubiyetten önce de vardi!Galibiyetlerde nerdeydiniz?Istediginiz ortamin olustugunu saniyorsaniz yaniliyorsunuz les kargalari...

Hüseyin Çümen
06.03.2005, 23:18
Ben insanimizi anlamiyorum!! sampiyonluk sansimiz azaldi ama bitmedi de bu antep yenilgisi ni dogal bulanlar bence saflar biraz daha mantikli olalim antep bize ayni bir kuduz köpek gibi oynadi fenerden kaç yiycekler bakalim!! antepi savunan saflar o seyirci bize ibne trabzon olamazsin sapiyon dedi hangi istanbul takimi için bunu sölediler ben geçe sene 5-0 yenildikleri maçi izledim fenere karsi hiç böyle bi sey demediler!! yapmayin beyler oyunlar dönüyo biz uyumaya devam çok ii niyetlisiniz geçen sene fener ne maçlari nasi aldi!! denizli deplasmasni adamlar kendi evlerinde gibi oynadilar(burdan bulaga selamlar!!) ankara maçi 1-0 yenikler 2. yari sihirli deynek 5 dk da 2-1 allahin isi samsun maçi berabere gidio maç fener zor durumda ben o maça gitmistim son 10 dakka fener yedi yiycek birden stadin isiklari kesiliyo 10 dakka allahin isi gene jenarötör de bozuktu heralde daha 100 tane örnek veririm sizi uyandirmak için ama siz uyanmaya niyetli degilsiniz saf trabzonsporlular ben size nediyim

CeSS
06.03.2005, 23:22
Takimin yenilgisinimi bekliyordunuz ? Nelerde biriktirmissiniz içlerinizde, bunlari içinizde neden tuttunuz, simdi ortaliga bunlari kusup çevreyi kirletmeyin ...

no NAME
06.03.2005, 23:29
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%">Gönderen: 05-Mart-2005 Saat 13:43 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/quote_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=117710&amp;TPN=14) </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>

Bir beyin firtinasi yapin bakalim, bizde bu duran top meselesi ne zamandir var ? ben size sayayim, samet aybaba, turgay semercio. ziya dogan,ihsan hoca ve son olarak senol günes. peki bu hocalar zamaninda bakin neler oldu

1- penaltilari fatih gökdeniz m. yilmaz ve hüseyin kullandilar( SENOL HOCA HARIÇ) . ve bunlarin hepsi ayni sezon içinde- bazilari 2 tane - penalti kaçirdilar. fatih, bir salatamaçinda noumavari penati kullanmis,trabzon'da elaziga 84 .dk da penalti kaçirilmisti -bu futbolcularadn biriydi- o ve birkaç maçta bu davranislar yüzünden puanlar kaçirmis ve biz onlara çildirmistik.

2- serbest vuruslarin hepsine bazilari tarafindan sürekli sahip çikildi . nelermi oldu, toplar dünyanin etrafindalar veuydu olarak o gün bugündür dolaniyorlar . bu sayede ihtimalde olsa alinabilecek puan yada puanlar o toplarla birlikte uzaya gittiler. (belki de geçen yilki sampiyonluk)

3- sirf bu yüzden takim içerisinde -maç yayinlarindada görüldü- sikinti yasandi. bir maçta tvde de görüldü. lee, fatih'in yaninda çaresizce ellerini iki yana açip tepkisini ortaya koydu. ayni durum antep maçinda simok tarafindan gösterildi. peki ne oldu hiçbirsey hala ayni adamlar topun basina geliyor ve topun nereye gidecegini kaleciler , oyuncular , tribündekiler ve ekrandakiler biliyorlar.kolay kolaydegismeyense topa vuranlar.

4- ya seyredenlerde ya kenarda buna seyirci kalanlarda yada böyle olmasini isteyenlerde bir sorun var.

ne olacak ozaman? bu durum kaynakli bir sürü sikinti çikacak. iste onlar

1- simok, lee, belki yattara yada baskalari bu durumdan ötürü bu tür tepkiler verip birseylerden soguyacaklar. buda huzursuzluga

2- sürekli kaçirildigi için rakiplerin rahat olmasina,

3- bizim puan kaybetmemize

4- çok daha aci ama belkide sampiyon olamamamiza sebep olur.

5- iste ozaman ortalik karisir ve herkes suçlu aramaya baslar. kabak birilerinin basinda patlar. seyirci oyunculari, oyuncular kaçirani, kaçiran buna sebep olani, sebep olan buna göz yumani....................... diye uzayip gider bu hikaye.o zaman ne yaparsinal basinida hangi daga gidersen git. delirmek, kudurmak,dagilmak yada dagitmak veya bunlari düsünüpölüp ölüp dirilmek.... aci ama 2. dinamo maçinin öncesi ve sonrasini hatirlayin

ama arada giden birsey daha olur

sampiyonluk

buna engel olmak içinduygusal degil mantiksal davranmak gerekir. o da takimda kim neyi iyi yapiyosa onu ona birakmaktir. çünkü trabzonspor bir sistemdir oyuncular da o sistemi olusturan parçalar. önemli olan sistemdir, parçalar degil.

YürüyeceksinTRABZON, yürüyecek arkandan
Sana slm getirdim A.AKER STADindan

nefret ediyorum hakli çikmaktan.

Guests
06.03.2005, 23:30
cmfaruk galibiyetler alirken neredeydin?Üst üste 5 maç alirken nerdeydin?Geçiceksin bunlari!Yeni üye eski üye muhabbeti ilk kez yapiyorum burda o da gerektigi için.Yeni üye olup direk yok söyle olmaz yok böyle olmaz diyip atip tutan kisilerin sen dahil niyeti belli.Fazla söze gerek yok ondan

TURHAN
06.03.2005, 23:35
Öncelikle herkese selamlar maçi BMN-Istanbul ile beraber izledik.Böyle bir maglubiyetten sonra ne yazilir diye düsünüyordum ama yorumlari okuduktan sonra pekde bir hevesim kalmadi ama denilecek yine bir kaç sey var.Tartisilan birkaç konuya deginecegim

1.Fatih SULTAN Tekke 'de ilginçlikler seziyorum son 5-6 maçta bezgin bekir gibi bir hali var.Sanki oynamaktan bikmis, top gelirse oynayayim diyor.Tipik arkadan yapilan faullerde yere yatiyor yada direk hakeme el kol isaretleri, yani artik herkes ezberlemistir o pozisyonlari...Gollerini atiyor bizi sevindiriyor ama biz onun yeteneklerini geri istiyoruz!!!!!!!!!

2.Karel D'haene...Aslinda çok sey söylemek yazmak istiyorum ama nede olsa bizim futbolcumuz insan kendi agacina balta vururmu...olmuyor iste bazi arkadaslarimiz tarafindan sebat maçindan sonra göklere çikartilan kahraman ilan edilen futbolcumuz...Kapasitesi belli...Bizde genç Belçikalidan herhalde onda olan yeteneklerden fazla bir oyun bekliyorduk hep.Ama ne beklediysek hep hayal kirikligina ugradik bundan sonra ondan fala bisey beklemeyin yanlizca hata yapmadigi zaman dua edin.

3.Simek, yabanci futbolcu tercihlerimiz genelde hüsranla noktalandigi için simekin güzel oyununa gerçekten seviniyorum.Milimetrik paslari ve kendini parçalayan hirsi BMN/Istanbulun yüregine islemis, gönüllerini fethetmistir.

4.Gökdeniz, bu maçta pek bir varlik gösteremedi ama onu destekliyelim.Bu maçta arkadaslarla maçi izlerken bir kaniya vardik oda Gökdeniz'in son vuruslarinda hala bir gelisme kaydemedigi idi.Çok müsait pozisyonlari daglara taslara veya kalecinin üzerine atar oldu.

5.Ibrahim YATTARA, kanatlari herzamanki gibi güzel kullandi bu sefer karsisinda bir tek Baris yoktu.Kimi zaman ikili kimi zaman 3lü presler yedi amakanatlari güzel kullandi daha da iyi olabilirdi.

6.Hüseyin'in gerekliligini bu maçta anlamis olduk.Orta sahayi çabuk geçerek defans blogumuzla karsi karsiya kaldilar.Keske bmyle bir tecrübe ile karsi karsiya kalmasaydik hüseyin'in degerini görmek için...

7.Bu noktayida Bülent abinin sözüyle bitirmek istiyorum "bu oyunu bu kadar ciddiye almayin"Hayatta hersey kazanmak degildir, kaybederken kazananlar asil kazananlardir.

TSlimetin08
07.03.2005, 00:05
Ya benim kizdim mesele bizi yendikleri degil ki, bize karsi köpek gibi oynarlar fener,bjk ve cimboma karsi böyle oynamazlar gelde ona uyuz olma simdi ben ona kiziyorum

no NAME
07.03.2005, 00:06
hangisinden baslayayim bilmiyorum. stadin etrafinda yasadigimiz rezilliklerden mi bahsedeyim yoksa sahanin içerisindeki garipliklerdenmi. ama en basta biletlerden dolayi maça 45 dk. geç girmemize sebep olan gisedekilerden baslayip durumla ilgisi olanlarin alayina kalay yollayayimda kendilerini onlar kalaylasinlar. (aslinda aklimdan geçenleri yazsam beni degil siteden dünyadan kovarsiniz)sirf bu soytariliklar yüzünden 5 dk geç kaldigimiz maça ancak 2. yarida girebildik.

o yüzden yazacaklarim sadece 2. yarida gördüklerimden ibaret olacak.

simok'u alin tolga'yi da ekleyebilirsiniz,birazcikta yattara. inanin 2. yarida bunlarin disinda sahadasadece dolasan maviformalar vardi. ben içlerinde kimse varmi göremedim. özellikle sag ve sol tarafimiz emin olun ipek ve baharat yolu gibiydi. her türlü ulasima ve gelis gidise açikti yeterki siz gelip geçmek isteyin. ortada ve forvette kimin kime pas attigini kimse anlamadi . birbirini tanimayan insanlari biraraya getirince ortaya çikanemanet takim gibi oynadilar. aralarinda uyum olmayan bir sürü adam vardi sahada. son golden önce petkonun önünde iki kisinin bosta oldugunu ben tribünden gördüm de onlar görmediler(keske elimde tüfek olsaydi).

hepsinin sebebi birkaç gün önce ayni takimi komik durumlara düsürmüs olmamizdi. bazilarimiz ayni düsüncelerle ikinci yariyi oynadilar. ama orada kendi kendine sekil çizen futbolculara, oyun nasil oynanir nasil paslasilir adam nasil etkisiz hale getirilir, ataga nasil kalkilir malesef onlar gösterdiler. benim takimimsa seyretmekle mesguldü. benim ruhum yoktu çükü.

siz eniyisi hepsini bosverinde sadecekimin ruh sahibi oldugunu gösteren ortasahadaki dalasmaya sahit oldunuzmu onu söyleyin. simok'un bir antepliyle dalasmasindan bahsediyorum. iyikiçok sonra aldik bu adami. yoksa bir çogundan daha fazla TRABZONSPOR'lu olurdu. birileride kendini yerdi.

ama yinede

from past to future, trabzonspor. is real.

Haluk Pehlivan
07.03.2005, 00:09
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Haluk Pehlivan
07.03.2005, 00:12
yukaridaki alkis Oguz arkadasin yazisinadir yanlis anlasilmasin

Berat
07.03.2005, 00:14
Kötü oynadik,yildizlarimiz kötüydü,mücadele de etmedik yeterince.. Hüseyin'in yoklugu da etkiledi bizi.. tüm bu faktörler biraraya geldi bugün ve yenildik,aslinda bu kadar olumsuz faktöre ragmen maçi kazanabilecegimiz pozisyonlar da bulduk ama kismet degilmis,,fark 7 puana çikti..11 maç var,,gelecek haftadan itibaren gerçek kimligimize bürünecegimize ve kalan maçlarda bugünkü kadar kötü bi maçimiz olmayacagina yürekten inaniyorum.. Futbolcu kardeslerimiz,abilerimiz kötü oynama haklarini kullandilar,,sonuçta onlar da makina degiller ve kötü oynayabilirler..

bu sartlarda bize düsen; Türk futbolunun adaletsiz ortaminda,,sadece ve sadece emegiyle,alinteriyle birseyler yapmaya çalisan,Türk futbolunun yüzaki olan takimimiza her sartta sonuna kadar destek olmaktir. sonuçta sampiyon oluruz veya olamayiz onu bilemem ama bu takimla her sartta gurur duymamiz gerektigini çok iyi biliyorum..

Birmaglubiyetle burayi aglama duvarina çeviren arkadaslara da El-Insaf diyorum...

shipbroker61
07.03.2005, 00:20
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=a3b7c253>

bu sartlarda bize düsen; Türk futbolunun adaletsiz ortaminda,,sadece ve sadece emegiyle,alinteriyle birseyler yapmaya çalisan,Türk futbolunun yüzaki olan takimimiza her sartta sonuna kadar destek olmaktir. sonuçta sampiyon oluruz veya olamayiz onu bilemem ama bu takimla her sartta gurur duymamiz gerektigini çok iyi biliyorum..

bu yoruma cok dikkat etsin bazi arkadaslar. cunku bunu yazan arkadas trabzon sehriyle uzaktan yakindan alakasi olmayan ama bu takimi en az (hatta daha fazla desem abartmis olmam) bir Trabzonlu kadar seven, destekleyen bir arkadas. onun icin herkes soyle derin bir nefes alsin ve yazmadan once iyice dusunsun.

hepimiz cok uzulduk tamam ama bize daha3 gun ve ondan oncesindede sevincleri yasatan gene bu takimdi....o sevinc gunlerinde giki cikmayanlar bugun bakiyorum bulbul kesildiler....

bir EL INSAFta bendensmileys/smiley7.gif</BLOCKQUOTE>

TRABZONLU_TS
07.03.2005, 00:25
ULAN ÖLÜMÜNEE tRABZONSPORLUYUMM. NEDIR ÖYLE BIR MACLA MILLET BOYNUNU ASTI. KENDINIZE GELINN. BU DERENIN ALTINDAN DAHA COK SULAR AKACAK. SIMDI YAPACAGIMIZ TEK SEY VAR HAFTAYA SAKARYA MACINDA TRÜBÜNLER TIKLIK TIKLIM OLCAK. HAYDI TRABZON GÖSTER KENDINI....!!!!!

TAKIMINA SAHIP CIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

Muhalif
07.03.2005, 00:29
Oguz(Duman61) ile maçtaydik.. kisisel hatalar sonucu yenildik.. bir kaç maç kazaninca sampiyonluk narasi atanlardan olmadigim için yenilgiye de çok fazla üzülüp felaket tellalligi yapacak degilim.. futboldan anladigim kadariyla eger Trabzonspor büyük bir takimsa -ki öyledir- kadro kalitesi olarak da büyük olmalidir.. ne olursa olsun bir maça 16 kisilik kadroyla -ki 2 yedek kaleciyle- çikmamalidir.. Mehmet Yilmaz, hasan üçüncü, karel gibi onca senedir hiç bir gelisme kaydedemeyen siradan oyuncularin Trabzonspor gibi büyük hedefleri olan takimin kadrosunda yeri olmamalidir.. ve yönetim olarak ara transferin son gününün son dakikasina transfer birakilmamalidir.. ki adama imza attirip sonra alamamak gibi fiyaskolar yasatmamalidir...<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

sampiyonluk mu.. kisisel fikrimi daha önce de çesitli yerlere yazmistim.. tüm saha içi ve disi futbol mantigim çerçevesinde bu sene en iyi derece olarak 3. olacagimizi düsünüyorum.. ama bu düsüncem bir yenilgiyle yorumlarimda ortaligi yangin yerine çevirmemi, Trabzonsporuma yuhalamami gerektirmez..

Bir de.. su tesvik falan birakin bunlari bir kenara... biz de Samsun a mi tesvik yolladik geçen hafta gs yi yendiler.. antep gs yi de bjk yi de bizi de yendi iste... çok fazla takintilar olusturmayalim kafamizda... maçicanli izleyen bir taraftar olarak hak etseydik kazanirdik diye düsünüyorum..

selamlar..

KaiserSoza
07.03.2005, 00:33
ya ben anlamiyorum,bi maçtan sonra hemenmanasiz manasizyorumlara girenlere niye cevap veriyorsunuz.

bu ligte sampiyon olacagiz.bu futbol, herzaman sansiniz yaver gitmez.sadece sansizdik o kadar.kimse futbol hocaligina soyunmasin.basimizda turkiye liginin en iyi hocasi ve kadromuzda en iyi futbolculari var.terbiyesizlik yapan arkadaslar sutlanacak.biz kendi seviyemizde tarismaya devam edelim.

lütfen!!!

61viya
07.03.2005, 00:51
Hala sampiyonluktan bahseden gerizekalilar var burda bu kadar aptalin arasinda insan ne yazar.

1.si; saygili ol!!!

2.si; kötü söz sahibine aittir...

3.sü; Trabzonsporlu olduguna inanmiyorum.

allahini sewiim berat tekke..sagol..imza...

mustafa_basara
07.03.2005, 00:54
ya bu tesvik falan bilmem ama bu anadolu takimlarinin kendine yaptiini kimse yapmamistir.antepli futbolcularda ekmek yiyolar ama ya galatasaraya niye boyle yirtmadilar kendilerini anlayamiyorum hiç bi iddialari yok ligde ne düsme tehlikesi yasiyolar nede avrupa kupasina katilma mücadelesi veriyolar baska takimlarada bize karsi oynadiklari oyunu oynasalar walla sampiyon olurlar boyle bisey olamaz bide yok anadolu takimlarini eziyolar yok istanbul takimlarini kayiriyolar falan demesinler antepliler istanbul takimlarina kuzu trabzonumuzuza aslan kesilirse onlari dha cok ezerler bugunku oyunu gorunce walla insanin aklina hersey geliyo...

Hüda Topaloğlu
07.03.2005, 01:19
vizara yanimda olacaktinki sen o yazilari yazdigin klawyeni geçirirdim biyerine serefsiz fenerli, kendi takiminizla gidin ugrasin siz, zaten kafaniz sadece boyle domuzluklara çalisir.

Özkan Erdem
07.03.2005, 01:35
birakin kardesler ya.. bize iyi gün taraftari lazim degil.. Trabzonsporu bir maçla sevmedik bir maçla silemeyiz. Hepinizi kulübümüze ve takimimiza tam destege davet ediyorum.. Takimimizin yaninda olmamiz gereken gün bugündür.. Maglup da olunur galip de gelinir.. Futbolun özünde var bu.. 11 maçta 7 puan fark kapanamaz mi sizce.. Bence kapanir.. saygilar..

space
07.03.2005, 01:51
ya yok arkadas ya bi zurowskiyi alacagimaza idmanocagindan 2 tane defans oyuncusunun pesine kossak daha iyi... yemin ediyorum bu de hane 3. ligte bile top oynayamaz... biz bu adamla sampiyonluga zor gideriz arkadas. bakalim da 2. olalim sampiyonar ligine gidelim, bu sefer asariz herhalde senol gunesle bu isi... 7 puanlik fark kapanir mi, orasi belli olmaz ama istanbul takimlari bu kadar sansli oldukca ve anadolu takimlari bizi bu kadar sevmedikce bizim bu ligde isimiz gercekten zoooor.... yensek te yenilsek te olene kafar trabzonsporluyuz. ama artik su karel de hane defolsun gitsin ispanyasina mi gidiyor nereye gidiyorsaaaa...

İleli
07.03.2005, 02:05
1.SZYMKOWIAKA KURBAN OLUN

2.Gokdeniz sonuktu

3.Yattara ilk golden sonra sondu

4.Fatih sonuktu

5.Volkan sonuktu

6.Adem idare ederdi

7.D'haene trabzonu terket

8.Ozgur sag kanatta hicbise yapamiyo onun yeri stoper

9.Senol hoca tayfunu esas yeri sag kanata alip ozguru erdincin yerinde oynatmaliydi

10.HERZAMAN HERYERDE SENI SEVIYORUM TRABZONSPORUM EN BUYUK TRABZONSPORUM!Edited by: Bodyguard-61

ATMACA61
07.03.2005, 02:07
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>vizara Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

Hala sampiyonluktan bahseden gerizekalilar var burda bu kadar aptalin arasinda insan ne yazar.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>sen kimsin bilmiyorum ama sen kesinlikle trabzonsporlu degilsin bunu iyi biliyorum trabzonsporlu olsan bu laflari etmessin.ne yazacagini söyleyeyim mi sampiyonlugu nasil kutlayacagini yaz.

zinos_zon
07.03.2005, 02:11
suna alismak zorundayiz arkadaslar;

neredeyse tüm anadolu kulüpleri bize karsi istanbul sülüklerine oldugundan daha hirsla çikarlar, çikacaklar. zira biz, onlarin "efendilerinin" burunlarini sürttük hep, sürtmeye de devam edecegiz. adam olmak zordur, kolayi boyun egmek, efendisine siginmaktir. bu duygu, yaranma duygusuyla birlikte yol alir, sanmayin ki tesvik vs. tek basina belirleyici olur. trabzonspor galibiyeti, efendilerince "aferin" le karsilanir ve sirtlari sivazlanir. küçük insanlar için az gurur degildir!

Mollasalihoğlu
07.03.2005, 02:15
suna alismak zorundayiz arkadaslar;

neredeyse tüm anadolu kulüpleri bize karsi istanbul sülüklerine oldugundan daha hirsla çikarlar, çikacaklar. zira biz, onlarin "efendilerinin" burunlarini sürttük hep, sürtmeye de devam edecegiz. adam olmak zordur, kolayi boyun egmek, efendisine siginmaktir. bu duygu, yaranma duygusuyla birlikte yol alir, sanmayin ki tesvik vs. tek basina belirleyici olur. trabzonspor galibiyeti, efendilerince "aferin" le karsilanir ve sirtlari sivazlanir. küçük insanlar için az gurur degildir!

smileys/smiley32.gif

bizim bizden baska dostumuz yok ama biz en ufak sorunda yelkenleri indirirsek takimdan hiçbirsey bekleyemeyiz.bu sebeptendir ki sakarya maçindan itibaren tekrardan bu usaklara sahip çikmali arkalarinda oldugumuzu hissettirmeliyiz.

FARKIMIZ tarzimiz

SZYMKOWIAK bastacimiz (her hafta birini yazacam artik bööle :D )

kadirsa_2000
07.03.2005, 02:17
Aga bu ne yaa, 1 maçla hocanin varligini, eski hocanin gitmesini kalmasini tartisan insanlara akil erdiremiyorum ve inanamiyorum ve takimimizin selameti için bu insanlari susturun diyorum.

Biz kendi kendimizi provake edersek ohooo, üç sülüklere ne kaldi yapacak.

Bir maçla karamsar hava sarmasin bizi. Sonuna kadar, hep birlikte!

Fenerli bir yönetici çikmis açiklama yapiyor, Ibrahim SAhin'in maç sonrasi konusmasi üzerine, bu konusmalarda geçen ifadelerin ("insallah motive edici baska etkenler yoktur")açikliga kavusturulmasi gereginden bahsediyor. Arkadas bu adam kimdir, yarasi olan gocunur. Sen g.antep'in avukatimisin?

Ha ise kaldik...

FERO61
07.03.2005, 02:32
slm beyler

4 gün icinde degisen neydi?

kupada 3 atip gol yemeden geciyoruz,ligde 3 yiyip 2 atiyoruz...

spikerin de dedigi gibi senol hocamizda bu durgunluk varmis mactan önce anlam veremedim...hayirlisi diyelim artik....ama sampiyonluk gitti gibime geliyo...yine seneyemi kaldi bu is?

antepli taraftarlari duydunuz dimi? s...trabzon vsvsvs...ayiptir yaaa, adam akilli anadoluyu temsil eden trabzona bu yapilirmi? bikmadinizmi hersene bizansin sampiyon olmasindan...tamam maci verinde demiyoruz ama standartlar ayni olsun ..bize nasilsa istanbul takimlarinada öyle olsun, trabzonu bukadar yuhalayacaginiza, kendi takiminiza destek cikin..neyse olmus bitmis artik yapacak bisey yok, ferman cekildi...

ayrica eski futbol federasyonu ikinci baskaninin bi aciklamasi vardi ligler yeni basladiginda , levent bicakcinin gelmesiyle fb acik ara sampiyon olacaktir bunu herkes görecek demisti

GolaMTuRi
07.03.2005, 02:54
genelde forumu takip etmeme ragmen, sadece yazilanlari takip ederdim..ama surda antep macindan sonra yazilanlar hakikatende uzuntu verici..!

ya kardesim bir takim butun maclari alacak degilya,ki ligin en basarili deplasman takimiyiz..yani burda takimi acimasizca elestirenler soruyorum,koskoca ikinci yarida bu takim puan kaybetmeyecekmiydi??bu ne hiddet bu ne celal..acikcasi bana anadolu takimlarina karsi kaybettigimiz puanlar koymuyor..cunku istanbulun 3 rezil takimida kaybediyor ayni puanlari..sampiyonluk yarisinda onemli olan sampiyonlukyarisindaki rakiplerini yenmektir, boyle sampiyon olunur..gecen senefenere iki macatada kaybettik, egeren azindan bir maci dahi almis olsak durumlar cok degisik olurdu..bu senede ayni, avniakerdeki, gs ve fener maclarini kaybettik.ee durum boyle olunca sampiyonluk iddan kalmaz tabi.!

antep maci icin soylenecek fazla birsey yok,polonyali haric adam gibi oynayan tek futbolcu yoktu.!futbolculara hakaret etmek adetim degildir, heleki o futbolcu sanli trabzonsporumun formasini giyiyorsa ama su dehaneye simdiye kadar hizmetleri icin tesekkur edilmeli ve kluple derhal kluple iliskisi kesilmeli...!

ayrica kaptana laf atan arkadaslara guluyorum sadece, gokdeniz,fatih bu takimin belkemigi kim ne derse desin..kotu oynasa bile onlara her zaman sahip cikilmali..bir macla herseyi silip atmayin.!!

bu takimin surekli destege ihtiyaci var, butun haksizliklara ragmen,kisitli kadromuza ragmen ligde bulundugumuz yer bence buyuk basaridir..tabiki trabzonun yeri burasi degil ama gercekleri bir dusunursek bana hak vereceginizi umuyorum..!

saygilar

Oğuz
07.03.2005, 03:32
Iyidir, kötüdür tartisilir.. Ama bir gerçegi kabul edin arkadaslar.. Karel ile bu sezon sonuna kadar beraberiz.. Erdinç veya Tolga'nin yoklugunda bu adam bizim defansimizda oynayacak.. Lütfen biraz daha dikkatli yorumlar yapalim..

Ayrica, Trabzonspor sampiyon olacaksa; sikeyi yenecek, tesvigi yenecek, federasyonu yenecek, hakemleri yenecek, sonra gidecek Istanbul'a, FByi, GSyi, BJKyi yenecek., gelecek..

Sampiyon olacaksan böyle sampiyon olursun... Gaziantep'i yenince sampiyon olamayacagin gibi, yenilince de sampiyonluk kaçti diye hayiflanmayacaksin...

Ama ben bütün bunlari sampiyon olmayi isteyenler için yaziyorum... Formül bu.. Bana gelince; hep söyledim, yine söylüyorum..: Ben Trabzonspor'u sampiyon olsun diye sevmedim..

NoPain-NoGain
07.03.2005, 03:36
sevgili arkadaslar,

keske ligimizdeki bütün maclar bugün malup oldugumuz macin kalitesinde olsaydi da, hem cok daha keyifli ve sampiyonluk mücadelesinin daha lig basinda kimler arasinda gececegi bilinemeyen cekismeli bir lige sahip olur, hem de ülke futbolumuzu inanilmaz gelistirir milli takimimizin basarilarini katlardik.

fakat bu görüntü ne yazik ki her takimimizin her macina degil de, böyle kritik maclara yansiyinca elbette futbola yakismayan tesvik primi gibi olaylardan bahsediyoruz ister istemez. bizim antep'in bugünkü güzel oyununu takdir etmekten baska elimizden birsey gelmez. ama gönül isterdi ki bu güzel oyun antep'in ve daha nice takimimizin sezon boyunca oynadiklari tüm maclara yansisin ve bizler bu düsüncelere, süphelere kapilmayalim.

bizler serefli trabzon taraftari olarak "biz anadolu'yu temsil ediyoruz" diye anadolu takimlarinin bazi medya organlarinin iddia ettigi üzere bize "yatmalarini" isteyecek degiliz elbet. bu yüzden antep'e bugün böyle hirsli oynadiklari icin kizmaya hic mi hic hakkimiz yok. kaldi ki kupa macindan dolayi hirslanmis olmalari, pek tabi ki makuldür. yanlis olan bizim takimimizinbugün ayni hirsla sahada olmamasidir.

yine de antep taraftarlarinin yaptigi cirkin tezahüratlarinkabul edilebilir hic bir yani yoktur.trabzon taraftarinin, yöneticisinin görevi ancak bunu kinamak olabilir, mac bitiminde hakemin trabzon ve antep oyuncularinabolca amaesit olarak dagittigi kartlari elestirmek degildir. bu mactaantepin oyunculari 5, bizimoyuncularimiz 6 sari kart görmüstür. objektif bir gözle bakilirsa kart görülen bu pozisyonlarin cogu ayaga direkt müdahele seklindedir.futbolcularimizin daha rakibin ceza sahasinin yakinlarinda, nicin rakibin ayagina kayarak girdigi olmalidir tartisma konumuz, o kartin neden gs-bjk macinda benzer pozisyonlardacikmamasi degil. asil "o zaman bize de gösterme kardesim" demek "ezikliktir". (gökdeniz'e gösterilen sari karti da hakem hatasi olarak görüp, üzerinde durmamaliyiz. kaldi ki futbol bi hatalar oyunudur ve hakem hatalari da bu oyunu heyecanli ve güzel kilan baska bir yöndür. yoksa günümüzde teknolojinin yardimiyla o adamcagizlarin ortada kosmasini gerektirmeyecek nice kontrol ve yargi mekanizmalari olusturmak mümkündür ve bu konu aslinda fifanin sürekli tartistigi ama insan faktöründen vazgecmenin futbolu güzellestirecegi degil cirkinlestirecegi sonucuna vardigi bir konudur.)

simdi bize düsen takimimizi yalniz birakmamak, bi an önce eski temposuna, hirsina, moraline kavusmasini saglamak icin tribüne kosup sarkilarla, türkülerle takimimizi desteklemektir. fakat bunu yaparken antep'in güzel oyununa gölge düsüren küfürlü tezahürat yanlisina düsmemek bize yakisandir. cünkü trabzonspor ilklere imza atmis ve tüm diger anadolu klüplerine her yönüyle örnek olmakla yükümlü bir klüptür.

arkadaslar baska bir gercegi daha hatirlatmak istiyorum;trabzonspor'umuz "o mac" diye forumlarimizda yer etmis fb'ye yenilip, ardindan sampiyonlugu kaybettigimiz macin sezonundan beri ancak simdi yeni yeni kendine gelmekte, yeni ve müthis bir degisim gecirmektedir. bu degisim sürecinde trabzonsporlunun yasadigi sabirsiz sampiyonluk bekleyisi elbette önemli bir rol oynamaktadir. ama görmüyor musunuz; trabzonsporyine korkulan rakip, avni aker'se korkulan deplasman olmaya baslamistir. ne sansliyiz ki yönetimimiz de bugelisimi sürekli kilmak adina üyelik kampanyalari, stad projeleri, borsaya acilma ve daha nice müthis cabalar göstermektedir. burada bize düsen rol takimimizi bu sürecte türkiyenin her yerinde sevgimizle, inancimizladesteklemek ve zirveye tasimaktir.

ne mutlu trabzonspor'luyum diyene!

Oğuz
07.03.2005, 03:45
Hosgeldin aramiza NoPain-NoGain kardes..

Guests
07.03.2005, 07:50
konu yenmek yenilmek berabere kalmak degil. bütün maçlari kazanicagiz diye birkural yok. ama fatih tekkenin bencil olup yada kendisinin %100 atacagi bir golü kaçirmasi, antep taraftarinin 90 dk küfür etmesi, ve yillardir bekledigimiz sampiyonlugu yakalamaya çalisirken trabzonspor paf takiminda bile oynuyamayacak bir oyuncunun yaptigi hatalar. iste adami deli eden bunlar...

hala diyorum dhane ilk uçakla belçikaya yollanmali.

Guests
07.03.2005, 07:58
ayrica cem papile ve yardimcilarininda onlari bizim maça vereninde allah belasini versin.

selçukabi
07.03.2005, 08:25
Arkadaslar her yenilgiden sonra oldugu gibi antep yenilgisinden sonra da fevri yazilar gördügüm için üzüntülüyüm.Herkes maç biter bitmez benim ve Juan-Juan 'in büyük liman derneginde yaptigi gibi "yenilsende yensen de taraftarin senle üzüntünle sevincinle seninle birlikte" diye bagirmalidir.Durumuzla ilgili tespitlere gelince

1-) Bir maçta bu kadar gol kaçirmaya (hele hele transferde trilyonlar aliyorsaniz) hiç kimsenin hakki yok.O golleri kaçiran arkadaslar simdi özellikle istanbul deplasmanlarinda o golleri eziklerin filelerine göndermekle acaip bir sekilde yükümlüdürler.

2-) D'haene'yi savunan arkadaslar heralde tekrar bu görüslerini gözden geçirirler.Onun disinda da bazi futbolcularin "Sampiyon" takim futbolculari oldugunu düsünmüyorum.

3-) son iki golde de görüldüki defansta adam paylasmayi hiç beceremiyoruz Senol Hocam DIKKAT!!!

4-) Szmykowiak en iyi oyuncumuzdu ona 700.000 euro bonservis ücreti ödedik.Bir de Adem Koçak diye bir arkadas vardi sahada ona da 750.000 dollar....yorumu size birakiyorum.

5-) Hüseyin ve Lee'nin olmamasi bizi mahvetti orta saha yol geçen hani gibiydi.Orada direnç olmayinca defanstaki arizalar tek tek ortaya çikti.

6-) Erdinç arkadasimiz bu sene çok sakatlanmaya basladi.sezon basinda da sampiyonlar liginden elenmemizin bir nedeni de odur.Bu maglubiyet de o sahada olsaydi olmayabilirdi.

7-) ha bir sey daha o dödü moklu gayse'nin futbolcularini bejeke maçinda gördüm de böyle bir hirs olamaz.adamlarin derbi maçlari kazanmalari tamamen motivasyon...bizimkiler de (ruhsuz filan demiyorum ama) en az o kadar hirsli olmalilar.sonuna kadar arkandayiz saldir TRABZONUMsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifEdited by: selçukabi

yunuso
07.03.2005, 08:49
Sabah 9 civari kalktim ve heyecanla radyomu alip mac saatini beklemeye basladim, mac sirasinda aglamakli gozlerle dinledim spikeri, bir umut bekledim olmadi, cok kizdim futbolculara, attim radyoyu, kirildi, uyudum sinirimden, 10 gibi kalktim sonra oturup dusundum kizmaya hakkim varmi diye, gercekten yok aslinda. Biz ne yaptik ki takimimiz icin bu gune kadar, kime kizdigini zannediyorsun ki, futbolcular elinden geleni yapiyorlar hep, onlarda insan hata yapabilir, sansiz olabilir, top mu sonuc ta dimi. Elbette yenilmek de var dedim ve actim TV yi. Sonra bir baktim trabzonspor bugune kadar konusulmadigi kadar konusulmakta bazi tv kanallarinda. Galip gelince konusulmadigi kadar, iste bu dusundurdu beni cok, siz de biraz dusunun. Sonra ibrahim sahin bu durumu dile getirdi telegol de, hak verdim. Piyasa olusmus, hersey 3 buyukler uzerine kurulmus, onlar surekli maclara galip basliyorlar zaten arkalarindaki dev medyanin olusturdugu gundemle yillardir. Biz onlarin yaninda gariban bir takimiz sahadakinin aksine. Yapicak cok birseyimiz yok, takimimiza sahip cikip onlari alinlarindan opmeliyiz. Bir mac kaybedince bu kadar uzulecek kivama getirdikleri icin, bu kadar umutlandirdiklari icin bizi. Ve ben diyorum trabzonspora verilmeyen hak ettigi deger icin bir protesto firtinasi koparmaliyiz, her yoldan, her kaynaktan. Biraz sesimizi yukseltmeli ve belki bu sayede takima biraz yararli olmaliyiz.

G.antep taraftarinin yapmis oldugu terbiyesizligi de anlamak mumkun degil, kendi kendimizi yiyoruz biz, anadolu kluplerini dusunen gene trabzon, sirf trabzon abicim, her zaman her yerde yanliziz, maalesef. O yuzden takima sahip cikalim ve onu her zaman yuceltelim.

D'Heane ye de haksizlik yapmayalim, daha 1-2 mac once bizi kurtaran oydu, defansi toplayan oydu, kotu bir donem geciriyor olabilir ama gokdeniz kadar kotu degildir. Takim icinde birsey yapilcaksa gokdenizden baslanmalidir.

Ha tesvik primi iddialarini da o kadar hafife almayiniz, kokusu yillar sonra cikan olaylara bakin hele, cok kolay bu isler, zanneetigimizin aksine... Ama gene de oynadiginiz takim belli ve mac 0-0 basliyor. Cikican yenicen, bahanen yok.

Her sey icin tesekkurler trabzonsproum, her hafta sana bin radyo feda olsun!

zafercalikoglu
07.03.2005, 08:50
arkadaslar bir yenilgide bu kadar tepkiler vermek çok yalnis ,takim kötü topta oynamadi,ama olmadi firsatlar degerlendirelemedi.

isterseniz senol hocayi istifaya çagiralim ne dersiniz,bunun içinde mi topic acalim ,

yok kardesim yok biz boyle yaptikca biz degil 21 sene 41 senede sampiyon olamayiz,herkes haddini bilsin futbolcu ,yönetim ve taraftar,

kimse trabzonspordan üstün degil ,

Mehmet
07.03.2005, 09:07
"Galiptir bu yolda Malup"

Yikilmadik ayaktayiz, Hiçbir sey bitmis degil...

zafercalikoglu
07.03.2005, 09:07
herzaman her yerde enbüyük trabzon sampiyon olsada olmasada ,kupalari alsada almasada

CAFER ÖZER
07.03.2005, 09:12
Kimse Trabzonspor yenildi diye kizmasin sahada kazansanda masa basinda güçlü olmassan kaybedeceksin.

G.ANTEP maçinin malubiyetinin bana göre nedenleri.

1-Futbolcular artik kazandiklari maçlardan dolayi ukala olmuslar hepsi havalarda 6-7 tane net posizyon var FATIH SULTAN beyin sahsi kaprisleri nedeniyle goller kaçiyor.Gökdeniz-Yattara bos posizyonlarda Fatihe pas atiyor FATIH EFENDI golleri illa ben atacagimi havasinda takimin malubiyetinin hazirlayan bas mimmarsardan birisi kulagini çekmeli

2-Senol Günes in Trabzonsporda yedek bile olamayacak daha önce gönderilmesi gündemde olan DEHANE yi sahada tutarak ona 90 dk sans vermesi.dehane ninde ma. 1-0 bir gol daha olsa kopacak maçta o kadar büyük affedilmez hatasi sonucu maçi 1-1 e tasimasi bence affedilir bir hata degil DEHANE derhal kizaga çekilmeli-ERDINÇ artik yerini almali DEHANE bu takimda oynayacak kapasitede birisi degil ayni hatalari G.BIRLIGI maçindada 2-3 kez yapti.

3-Bizim bir çok arakadasimizin begenmedigi HÜSEYIN-LEE demekki ne kadar önemli adamlarmiski omlar varken 10 maçta yemedigimiz golü 1 maç ta yiyoruz.Ve Masa basinda HÜSEYIN-LEE nin haksiz yere gördügü kartlar bu Hafta GÖKDENIZ in gördügü sari kart bence masa basinda birilerinin dügmeye bastiginin göstergesi gibi geliyor.BU masa basi oyunlara çare bulmas isek Sampiyonlar ligi de tehlikeye girer diye düsünüyorum.

4-Futbolcularin Ukalaligi kenara birakarak adam gibi mücadele etmeleri ni birileri ögretmeli Biz bu güne kadar kaybettigimiz maçlari kötü oynayarak degil ukalalik sonucu kaybettik.hatirlayalim.G.S maçinda 1-0 yenildik kaçirdigimiz golün hatti hesabi yok özellikle son yarim saat 3 puan ordan,F.B maçi tek kale oynadik Bir aptal penalti ve ukalaca kaçan goler 2-0 etti 6 puan,Konya Maçi 1-0 öndesin kaçan goller maç 1-1 etti 8 puan,A.BS.BL VE iSTANBUL spor maçlari 1-0 öndesin farka gitmen gerekirken yapilan ukalaca hareketle maçlar 1-1 4 puanda ordan 12 puan ve Antep maçi yapilan hatalarin sonucu toplam 15 puan ukalaca gitti .Daha Önce kaybedilen G.ANTEP e karsi 0-0 daki 1 puani saymiyorum o maçta Keybdilen puan gayet normaldi Antepi çözmekte zorlandik ve avrupa kupasi maçi sonrasi yorgunluk vardi.ama kaybedilen puanlarin %90 i bencillik ve ukalalik sonucu kaybediliyor.Elimize gelen firsatlari biz elimizin tersi ile itiyoruz.

Yazik oluyor Biz kaybedilmemesi gereken ve iyioynadigimiz maçlari bile kaybederken rakiplerimiz kötü oynadigi ve kesin gitti dedikleri maçlari kazaniyorlar dahada olmadi masa basinda Hekemle isi bitiriyorlar.Simdi biz gereksiz yere kaybettigimiz 15 puanin yarisini alsaydik Özellikle FB ve GS maçlarini kazansaydik su anda açik ara liderdik ama malesef su anda Sampiyonluk yarisinda büyük yara almis durumdayiz.

TRABZONSPORUMUZUN BUNDAN SONRA DAHA FAZLA DESTEGE IHTIYACI VAR PES ETMEK YOK .EN AZINDAN SAMPIYONLAR LIGINE GITMELIYIZ.

CAFER ÖZER
07.03.2005, 09:17
<TABLE height=6 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Futbol ciddiyet ister!
Ergun Ata
eata@fanatik.com.tr (eata@fanatik.com.tr) </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Tabii ki oturmus kadrosunda üç zorunlu degisiklik yaparak güçlü bir rakiple hem de deplasmanda oynayan bir takimin performansinin üst düzeyde olmasini beklemek haksizlik olur. Hele 3 alternatif isim de gerçek kapasitelerinin çok altinda bir oyun oynarsa gerisini düsünün! </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>07.03.2005</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
< name=SignIn =http://ab&#111;nenet.e-kolay.net/Login/login.aspx method=post>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212 align=right>
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom>[/url]http://www.e-kolay.net/kadin/images/trans.gif</TD></TR></>
<TR>
<TR>
<TD> (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=1961&amp;HID=11&amp;HaberID=267490#)http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=210>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=210>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=208 bgColor=#ebf5ff height=23>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="98%" align=center>
<T>
<TR>
<TD width=14></TD>
<TD width=2>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center></TD>
<TD vAlign=center align=right>[u] (http://www.e-kolay.net/fanatik/top10.asp)</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=210>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=210>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=208 bgColor=#ebf5ff height=51>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=200 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=74 align=center>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3 height=20></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD align=middle width=72 height=24>http://www.e-kolay.net/fanatik/yorum/images/puan1.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/yorum/images/puan5.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/yorum/images/puan6.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=2>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=124 align=center>
<T>
<TR>
<TD align=right colSpan=3 height=20></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center>
<T>
<TR>
<TD height=24></TD>
<TD height=24>

<!--
PuanVerC&#111;ntrol()
{
.puan_f.PuanSubmit.=true;
.puan_f.submit();
}
//-->

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=right>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
< name=puan_f =/fanatik/yorum/puan_save.asp method=post></TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD></TD>
<TR>
<TD colSpan=4> </></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top></TD></TR></T></TABLE>

Savunmanin bel kemigi Erdinç yok: yerinde D?Haene... Ilk golün adeta asistini yapti, ikinci golde hücuma çikti görev alanina dönemedi. Üçüncü golde ise Tolga ile birlikte Jaziri ve Sedat?i adeta seyretti. Son haftalarin formda ismi Lee Yong yok: yerinde Volkan... Iyi basladi, ilk yarim saatten sonra kayboldu, kulübeye döndü. Orta alanin beyni, can damari, degeri yoklugu ile çok daha iyi anlasilan Hüseyin yok: yerinde Adem... Tam bir acemi. Sanki Süper Lig?de ilk kez oynuyor. Bildigimiz Adem bu mu, degil mi sasirmamak olanaksiz.
Iste yenilginin birinci nedeni bütün bunlar. Ikincisi ve yabana atilmayip mutlaka degerlendirilmesi gerekeni; son haftalarda basgösteren ve kupa maçinda doruk noktasina ulasan gayri ciddilik. Fatih ve Gökdeniz gibi büyük oyuncularin sadece dün aksam kaçirdiklari gollere bakarsaniz bu durumun ulastigi boyutu ve ödenen bedeli çok daha net görebilirsiniz. Fatih ve Gökdeniz gibi oyuncularin bu firsatlari kaçirmalari baska nasil izah edilebilir? Ya Yattara? Sandi ki, Baris, Avni Aker?de biraktigi gibi... Son 15 dakikaya, yani isin ciddiyetinin farkina varildigi ana kadar adim atamadi.
Üçüncüsü-yani yenilginin nedeni-, Gaziantepspor isini çok ciddiye almis, çarsamba günü verilen dersi de iyi çalismis. Trabzonspor?un son 15 dakikadaki ciddiyetine onlar maçin basindan itibaren saygi ve önem gösterdi. Karsiligini da hakli bir galibiyetle aldi. Futbol bu; ciddiyet istiyor iste! Ne yaparsiniz?

TEK KELIME ILE KATILIYORUM. BIRAZ CIDDIYET

baska bir seye ihtiyacimiz yok
</TD></TR></T></TABLE>

zafercalikoglu
07.03.2005, 09:19
bencede ciddiyet aglamaya sizlamaya gerek yok,alti üztü deplasman yenilgisi,

Semih58
07.03.2005, 09:20
Gaziantep maçi bir kazaydi.Yolumuza devam ediyoruz.

EmrahYalçınalp
07.03.2005, 09:41
Dün aksamdan beri basim agirsa da, gece 4'ten sonra uyku sorunu yasatsa da, sampiyonlugun "baska bahara" kaldigini düsündürtse de

HEP DESTEK, TAM DESTEK !!!

Gaziantep'e de kizmak yersiz. Adamlar ligde olabilecek en büyük basariyi elde ettiler...

Ve aferim Miroslaw... Helal sana verilen paraya.

tigin
07.03.2005, 09:42
vizara isimli üye forumdan uzaklastirilmistir.Yazdiklari ve yazdiklarina verilen cevaplarda silinmistir.

Emorfo
07.03.2005, 09:53
Yenildigimiz maçlardan sonra neden forum böyle karisiyor..

Bu takim hiç mi yenilmeyecek. 40 sene hep galip mi geldik ilk defa mi yeniliyoruz. Futbol bu yenmekte yenilmekte var. Rakiplerimiz önümüzü kesmek için herseyi de yapar ve yapiyordur... Kizginlikla yazdiginiz sözlerden sonra pisman oluyorsunuz. Hepimiz tez canliyiz hepimiz aniden parliyoruz ancak galibiyete nasil seviniyorsak maglübiyette de takimimiza destek olmak zorundayiz, sahip çikmak zorundayiz. Bu kulüp bizim....

shipbroker61
07.03.2005, 09:55
herkese gunaydin,<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

olayin sicakligi bir nebze olsun gecti, kafam biraz daha yerine geldi onun icin iki kelamda ben edeyim dedim. gerci yazilanlarda farkli soyleyecegim yazacagim birsey yok ama olsun. madem burda kardesiz, arkadasiz, dostuz diyoruz birazda birbirimizin kahrini cekebiliriz herhalde<?:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" /> </v:stroke></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:ulas></v:path><o:lock aspectratio="t" v:ext="edit"></o:lock></v:shape></v:image></v:shape>

dun bir kez daha gordukki futbolda dun yok bugun veya yarin var. ayni takimi 3 gun once acz icinde birakarak 3 tane gol atman, attigin kadar kacirmanin hic bir onemi yok. <?:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" /><st1:City w:st="&#111;n"><st1:place w:st="&#111;n">eger</st1:place></st1:City> o mac bitip yeni bir mac basladiginda mucadele etmezsen, isi ciddiye almazsan iste boyle bir sonuclada karsi karsiya kalirsin. burdaki en uzucu nokta senol hocanin boyle bir durumu gorup uyarmasina ragmen futbolcularimizin bunu pek ciddiye almamis olmasi herhalde... yani bile bile lades olmasi insani esas uzen.

gelelim bir diger konuya. simdi burda de'haine nin ne kadar iyi bir topcu oldugunu veya iyi niyetli oldugunu veya soyle boyle oldugunu savunacak/tartisacak durumda degilim. ainesi istir kisinin lafa bakilmaz onun icin bu futbolcumuz icinde cok fazla birsey soylemek gereksiz. yalniz beni de'hainenin kapasitesizliginden daha cok endiseye sevkeden sey bazi kara gun taraftarlarinin en ufak sendelemede kiliclarini cekerek ?kelle isteruk? nidalariyla ortagi ayaga kaldirmalari. Simdi bu hafta fatura bariz oldugu icin Karel?e kesildi ama adim gibi eminim bu arkadaslar sadece karelin kellesiyle yetinmeyecekler. Yarin baska bir mactan sonra fatihin ondan sonra gokdenizin ve dahada sonra senol hocanin velhasili kiram akillarina gelen herkesin kellesini isteyecekler. Sonra nolacak gene ayni seylere gene eskiye donecegiz. Cok basit bir ornek vermem gerekirse gecen sene ve ondan onceki sene Huseyin icin soylediklerimizi hatirlayalim. O gunlerde kazmaligindan tutun kapasitesizligine kadar yerden yere vurdugumuz Huseyin icin bugun yoklugu cok hissedildi diyoruz degil mi? Ha burda Karel?in durumunuda ayni kefeye koyma aymazligina girmiyorum ama kelle almakla bu isi cozemiyecegimiz kesin. Tamam yapilmayacak bir hata yapti, kimsenin aklindan bile gecmezdi ama soyle bir hafizamizi zorlarsak dun Gokdenizinde kacirdigi bir pozisyon vardi topun altina girdigi ve havaya diktigi. Bence bununda Karelin hareketinden bir farki yok ama ben hadi Gokdenizide asalim keselim demiyorum. Futbol bu arkadaslar iyisi var kotusu var hatasi var varda var. Bu varlarin icinde olmamasi gereken teksey ise biz taraftarin acimasizca takimi ve kisileri yerden yere vurmamiz.

Unutmayin bu takim bizim, sevincide uzuntuyude onlar yasatacak ve onlarla birlikte yasayacagiz. Yok edersek kendimizide bunlardan mahrum etmis oluruz.

Saygilar

Emorfo
07.03.2005, 10:06
Yenildigimiz maçlardan sonra neden forum böyle karisiyor..

Bu takim hiç mi yenilmeyecek. 40 sene hep galip mi geldik ilk defa mi yeniliyoruz. Futbol bu yenmekte yenilmekte var. Rakiplerimiz önümüzü kesmek için herseyi de yapar ve yapiyordur... Kizginlikla yazdiginiz sözlerden sonra pisman oluyorsunuz. Hepimiz tez canliyiz hepimiz aniden parliyoruz ancak galibiyete nasil seviniyorsak maglübiyette de takimimiza destek olmak zorundayiz, sahip çikmak zorundayiz. Bu kulüp bizim....

gerisiyalan
07.03.2005, 11:00
ben yeni üye sayilirim bu forumda, açikcasi maç sonrasi okudugum yorumlar beni üzdü biraz.

Arkadaslar futbolcular kölemiz degil, onlar en iyisini yapmak istiyorlar tabii, ama her maçi kazanmalari zaten mümkün degil.

Antep iyi takim. Kaldi ki kupa maçinda da Antep deli gibi pozisyona girmisti, hatta belki dünkü maçtan daha fazla pozisyona girmisti. O zaman sans yanimizdaydi. Kupa maçinda sürklase ettigimiz Antep diyenler baska bir maçi izlemisler herhalde. Yani sanki Pendikspora yenildik gibi bir hava var. Bunu anlamiyorum.

Gerçegi görelim, takimin kapasitesi "simdilik" tansiyonu yüksek maçlari kaldiracak seviyede degil. Dünkü maç iyi bir gerçeklik kontrolü oldu, yani masal dünyamizdan çikalim beyler, bu takimin ögrenecegi çok sey var, Senol hoca bastan beri söylüyordu zaten. Bu takim canini disine takip oynasin, ki oynuyor da zaten, baska ne isteniyor anlamiyorum. Kolay mi bu kokusmus alemde bu kadar temiz kalmak, mücadele etmek.

illa sampiyonluk görmek isteyenler gitsin asansör takimlardan birini tutsun, ben Trabzonsporu her sene sampiyon oldu olamadi diye tutmuyorum, çiksin ligin en delikanli maçlarini oynasin, yenilse bile rakiplerine kök söktürsün, teslim olmasin. Sonuna kadar mücadele etsin, olmazsa da canlari sagolsun. Galiptir bu yolda maglup.

ümit
07.03.2005, 11:10
Bu maçtan alinacak çok dersler vardir.Özellikle yildiz futbolcularimizin.Karsi karsiya kalinip atilamayan pozisyonlar.Defansta yapilan acemice hatalar.Orta alanin kontrolünün bir türlü ele alinamayisi,ve en önemlisi isin ciddiyetini anlamak.Yaa bu ise bas komussak hafta içi yendigin bir takimi 4 gün sonra yenemiyorsan çok aci.Sampiyon olmak istiyorsak bu maçlari kazanmaliyiz.Çünkü 3 ezikle istanbulda oynayacagiz.

Ömrümü çaldin be Trabzon........................................... ..

UğurB
07.03.2005, 11:32
Sadece unutmayalim diye no düsüyorum.

Ikinci yari puan kayiplari:

FB 2 puan - GS 3 puan - TS 3 puan.

Bundan sonra geriye kalan 11 maç ve 33 puan. Sampiyonluk en büyük hedef ama lütfen takimi acimasizca elistirip SL hedefinden olmayalim...

oskayb
07.03.2005, 11:34
dün maç bitiminde kapiyi yumrukladim ve avazim çiktigi kadar antepe küfür ettim.ama bu ilk andaki asiri tepkiydi.gerilimin bisekilde bosaltilmasi gerekiyordu ,böyle oldu.ama sonra daha saglikli düsünmeye basladim.bu normaldi ,futbolda yenilmek te vardi.sonra bu forumda yazilanlari düsündüm;biz bu takimi sevinmek ,mutlu olmak için tutmadik ki.

bu sebeple takimimiza sahip çikalim ,o trabzonspor ve çok özel.

maç için söyleyebilecegim bir iki sey var(aslinda çok sey söylenebilir ama birçogu diger arakadaslar tarafindan dile getirilmis)

takimin geçen çarsamba kupa maçindaki ciddiyetsiz hali beni biraz endiselendirmisti açikçasi(rahat bir skorla kazanmis görünmesine ragmen lee'nin atilmasi ,kaçan goller,forvetin asirtma gol atma saplantilari vb)

diger nokta daha önce de dile getirmistim hüseyin'in oynamayacak olmasindan dogan endisemdi.çünkü hüseyin orta sahanin yükünü çeken ,top ve mücadele nerede ise orada biten bir adam, takimin omurgasi ve diger silahlarin kullanilabilmesi için de sart.(onun olmadigi bir diger maç büyüksehir ankara maçiydi, o maçtakioyunu dabir gözünüzün önüne getirin)yine orta sahanin yükünü çekenlerden lee'nin de olmamasi isin turu biberi oldu.

ama bu bir istisna.böyle yakalanirsak yenilirdik öyle oldu.

bu sebeple moralimizi bozmayalim.forumun basligindaki gibi sonuna kadar hep birlikte !

Külünkoğlu
07.03.2005, 11:34
Karel kere senin.... 1 asisti ! diger 2 golde hatasi var . Bir defans oyuncusu için yeterlidir heralde ! Ya petkoviç yine agzinin içine gelen topa elini kaldirmadi. Zamanlama sifir, yer tutus sifir..

Ya Fatih ! laubalilik ve Yattara'yi görmezden gelmeler devam ediyor dimi Fatih, Ama o Yattara ilk golü sana attirmadi dimi Fatih...

Maç 1-0 ve bombos pozisyonda Gökdeniz'e topu çikarmiyorsun nasil bir mantikla bunu yapiyorsun Fatih !

Trabzonspor Istanbul'daki maçlarda topu kalesinden uzakta tutamayacagi kesin ve bu defansla 3 takimi da yenmemiz imkansiz ! son derece kötü besiktasi bile.. Acil çözüm Senol Hoca, Acil çözüm... Hocalik böyle zamanlarda belli oluyor..

ofli_fan
07.03.2005, 11:35
Sampiyonluga oynayan bir takimin orta sahasindan 2 ön liberosu cezali olacak , bir stoperi sakat , bir sagbeki sakat olacak ve bu oyuncularin yerine onlara yakin oyuncular degilde sadece siradan anadolu takimlarinda oynayabilen oyuncularini ancak oynatabileceksin ve bu takimdan yine fark bekleyeceksin.

Biraz haksizlik yapiyoruz takimimiza . Simkoviak çok kaliteli bir ouncu , umarim sezon sonuna kadar böyle oynar ve digEr polonyali oyuncularin önünü açar.

$FIRTINA61$
07.03.2005, 11:44
arkadaslar antep en kadar iyi onyarsa oynasin biz bu maci büyük bir farkla kazan bildirdik golü atdikdan sonra süper pozisyonlarimiz vardi biiri faih kalenin önünde adam hayta cimri degildir ama soluua atsa gödeniz vardi bom bos kaleye gönderecekdi ve gökdeniz artik su gollleri atsin ya 2 yarida yattara ne güzel getiridi topu güuzel sut cekdi ama gol deilg genede ama gökdeniz her zaman ayni sutu atiyor ya tamamen ayni sutlar mesale gs karsi son dakikalara dogru gene yatrra getiridi ayni sut gne atdi su sutunu biraz daha asgadan vursa birde 2-3 kere yattara gidiyordu kaleye dogru önü bodu iste orda bir hatta vardi azinda gökdeniz olyuordu orda pasiyordu gza takiyordu golünü kendi hatalrimiz yüüznden kaybetdik ama arkadaslar dünn cok kizdiiim bir futbolcu vardi volkan bir orta atamadi adam ya hepsi sol dan atarsa sag daki bayrakdan auta cikdismileys/smiley7.gifbence iyi oldu gökdenizin sari karti ymesi artik korkmayiz yok yiyecek yok yemiycek diye hasan oynamayacak oda cezali bence bölye iyi cünkü rakip sakarya tabi onlari koay demiyorum ama gende maci aliirz 1 da olsa aliriz

$FIRTINA61$
07.03.2005, 11:48
yolumza devam yolmuz hal acik 7 sip sak indira biliriz fneer kadiköyde gömeces okadarsmileys/smiley17.gifama su anadolu takimlari fener karsida insan gibi oynasalr canim feda ama nerde adm alar yatior malatya mesale dünn bastirmadi dogru dürüst smileys/smiley7.gifher snee aynisi nerdesye fener karsi puan alabilen takikm hep karadeniz takim samsun aldi gne rizede smileys/smiley32.gif

Emorfo
07.03.2005, 11:52
Bu maçi kaybetmemizin tek nedeni defans hatalaridir. Defansimizin bu kadar fazla hata yapma lüksü yoktur. Orta sahada Hüseyin'in eksikligi çok fazla belli oldu. Rakibin he rgelistirdigi atak kalemizde tehlike oldu. Orta sahada rakibe basan kimse yoktu ve orta sahayi çabuk geçtiler. Ibrahim Ege sakat olmasaydi bu eksikligi giderebilirdi.

D'hane sebat maçinda attigi golden sonra herkes memnundu, bu onun yetersizligini kapatamaz. Sezon sonunda kesinlikle gönderilmeli... gs ye giden tomasin transferini bir ay bekleten geçmis yönetimin is bilmezliginin cezasini çekiyoruz. Sen adami bekletirsen adam baska takima gider tabikii...

sunay61_67
07.03.2005, 12:15
daha önümüzde kazanilacak 11 maç var önemli olan bundan sonra puan kaybetmemek.verakiplerimizin puan kaybetmesi için dua etmek. bir maçta puan kaybettik diye takimimizin hakkinda olumsuz elestiriler yapmak biz tarafltarlara yakismaz .top yuvarlaktir neyin ne olcagi belli olmuyor tarafatar olarak bize düsen yendiginde takimimizin nasil yanindaysak yenildigindede ayni sekilde onu desdeklememizdeir zaten bizeda yakisan bu degil miEdited by: sunay61_67

Muhalif
07.03.2005, 12:19
3-4 maç üst üste alinca sampiyonluk naralari atmamak gerekir ki ilk yenilgide forum böyle karismasin dostlar.. Harcanan transfer ücretlerine bakilinca 3. durumda olmamiz basari.. ama az bir bütçeyle çok isler basarmanin da mümkün oldugu örnekler görmüstük geçmiste.. sorun her sey tamam olacakken birseyin eksik kalmasi.. iste o sey bir sekilde eksik kaliyor.. geçen sene thijs-agustine gibi adamlarin yerine 3-4 milyon dolara 2 kaliteli adam alinsaydi, tomas alinsaydi mesela gerek kaçirdigimiz goller, gerek basit yedigimiz olmayacak belki sl ye girecektik.. devre arasinda zurawski alinabilseydi -ki szymkoviak böyleyse zurawski nasildir hesaplayin, çünkü wislanin asil yildizi oydu- fatih, gökdeniz, yattara formsuz olduklarinda takimi o sirtlayabilirdi.. ha su an onlardan is çikmayinca mehmet yilmaz a kaliyoruz.. sahsen beni hiç yaniltmiyor oynadigi oyunla ve lakin beklentisi olan taraftarlarimizi hayal kirikligina ugrattigi kesin...bir seyler eksik diyorum.. takim 16 kisiydi antepte.. 2 si yedek kaleci..

bir de farkli gözlemim var.. ziya hoca ile deplasman performansimiz çok iyiydi, senol hocayla da içeride çok iyiyiz.. ama disarda oynadigimiz sebat-gençler-antep maçlarinin üçünde de çok kötü oynadik.. dedigim gibi neresinden tutarsaniz tutun hep birseyler eksik..

fatih gol kralligina kendisini kaptirmis, uygun pozisyonda pas vermiyormus.. gökdeniz her maç ayni pozisyonu(yattaranin geri çikarip penaltidan auta attigi pozisyon) en az bir kere daglara taslara atiyormus..taraftar takim kaptani dururken önce yattara yi tribüne çagiriyormus hatta maç içinde korner kullanmaya gelince bile oo ibrahim yattara diye tempo tutuyormus ve bunun diger oyuncular üzerinde olusturdugu psikolojinin dogurdugu olumsuzluklar varmis... bir frikigi atmaya 4 kisi gidiyormus ve dahi sonuç her seferinde 0 mis.. karel ve hasan üçüncü Trabzonspor un federasyona bildirdigi listede futbolcu olarak geçiyormus... v.b... bunlar ufak-tefek kaliyor anlatmak istediklerimin yaninda.. diyorum ya hep birseyler eksik ama ne.. bulabilene ask olsun..

selamlar..

Ömer SEVİNÇ
07.03.2005, 12:26
YIne Bir maç kritigi yapayim.

Petkoviç(6)1. golde zeminin azizligine ugradi.2. golde hataliydi. CordobaGS maçinda ayni pozisyonda topu çelmeyi basarmisti. 3. golde de çikip topu almasi gerekirdi.

Özgür(4) Kupa maçinda bu adami savunan skor taraftarlari baslarina çalsinlar simdi. 2. golü biraz daonun yüzünden yedik. Yine tüm ataklar sol kanattan geldi ve yine sürekli adam kaçirdi. Bu adamda is yok. En azindan sag bek olarak.

Celo(7) Celo iyiydi. Takimda kazanmak isteyen nadir adamlardan biriydi. Ileri çikislari fena degildi. Çok kostu.

Tolga(7.5) Savunmada elinden geleni yapti fakat 2. golde geri gelemedi. Ilk golde de adami düsürse belki daha farkli olurdu. Vasatin üstündeydi.

D'haene(3) Kötüydü. Fakat adamin o kadar üstüne gidilmemeli. Bu adamin çok iyi maçlarini da gördük. Yaptigi hatalar maçin kaderini belirledi.

Volkan(3.5) Hep üzülüyordum teknik adamlar Volkan'i niye takima koymuyorlar diye. Adamlar hakliymis. Eski Volkan'i hiç göremedim. Bir futbolcu nasil bu kadar degisebilir...

Yattara(7) Çok asilmadi maça. Karsisinda ayni antepin oldugunu düsündü. Yanildigini anladiginda is isten geçmis oldu. Gerçi topu ayagina her aldiginda 3 kisi birden adama faul yapmaya(?) çalisti. Yine de iyiydi.

Adem KOçak(5) Hüseyinle bir kiyaslayin derim Hüseyini elestirenlere ona küfür edenlere. Baska söze gerek yok.

Szymek(9.5) Helal olsun sana verilen paralara. Artik hiç oynamasa bile su mücadelesini gördükten sonra bu adama para bosa gitti demem, dedirtmem. Fatih'ten daha Trabzonsporlu gibi mücadele etti. TOplari çok iyi kullandi. Sahanin her yerindeydi. Kupadaki sözlerimi tekrarliyorum. Trabzonspor tarihindeki en iyi oyun kurucu...

Gökdeniz(2) Kupadaki laubalik bu maçtaki sonun hazirladi. Hele su asirtma attigi pozisyon beni öldürdü. Yattaranin kaleye giden 2 sutunu çeldi.ceza sahasindaki toplari çikardi,çok iyi savunma yapti Antep adina. Yalniz yanlis forma giymisti herhalde. Antep kirmizi giymiyor muydu?

Fatih(2) Bir futbolcu bir maçta nasil hiçbir sey yapmaz bunu gösterdi Fatih bize. Bencillikler yapti. Kosmadi. Yapilan her faulde hakeme bakti maçla alakasi yoktu adamin. Bos kaleye golü atti sadece. Lütfen Fatih gol atma ama eskisi gibi oyna lütfen. Biz eski Fatih'i geri istiyorum Su geçmis yillarda hakki yenen Fatih. Gol krali olamasa, hiç gol atamasa bile canla basla çalisan eski küçük Fatih, milli olmayan Fatih. LÜTFEN

Artik sampiyon olmak çok zor. Sevindigim bir sey oldu ama. Maçta tüm frikikleri Szymek atti. Bu iyiye isaret. Ayrica Antepin bu maçta tesvik primi aldigina yemin edebilirim. Zaten Murat Bozoglunun hafta içindeki açiklamalari herseyi ortaya koyuyordu. Sonuç olarak (nickini hatirlayamadim özür dilerim) arkadasimin sözüyle baglayayim.

Peki ne olacak bundan sonrasi..? Sonuna kadar devam.. Sampiyonluk mücadelesine devam.. Haa! Sampiyon oluruz veya olamayiz o baska.. Ben bu takimi sampiyon olsun diye sevmedim..

61viya
07.03.2005, 12:34
TRABZONUM...YÜREGIM SIZDE..YALVARIRIM ORAYA KULAK VERIN..SESIMI DUYUYOR OLACAKSIN..."TRABZONUM SAKIN BOZMAYIN MORALINIZI...HERZAMAN YANINIZDAYIM...CANINIZ SAGOLSUN..." DIYE.........SIZI ÇOOK SEVIYORUM...

Mehmet Alemdar
07.03.2005, 12:35
Arkadaslar dünkü maçta trabzonspor un en büyük hatasi türkiye kupasinda oldu atmadi trabzonspor o maçta 10 tane adamlari bu maça karsi hirslandirdi atsaydi 7-8 gol bakalim adamlar bu maça nasil çikacaklardi trabzondan korkarak çikacakti ama bizimkiler adamlarla dalga geçti kupa maçinda futbol da dalga geçmek yoktur yakaladigin pozisyonlari kupa maçinda atsaydi anetp dün bize karsi böyle oynamazdi zannetmeyin antep bize karsi böyle oynadi ama besiktas a galatasaraya fenere karsi böyle oynamayacak hepsi rahat puna alacak antep den bundan sonra insallah böyle sonuçlar almayiz...

Magnolia
07.03.2005, 12:36
Hasta yatagimdan ilaçlarla kalkip gittigim cafeden , gözyaslari içinde evime dönmeme ragmen , sevgim hiç azalmadi.Takim kötüydü,o kötüydü,bu kötüydü ne farkeder?Galibiyet gibi maglubiyette almak dogal."Seni sevinmek için sevmedim"...Gönlümün sampiyonu sensin yetmez mi...

emrealis
07.03.2005, 13:24
Arkadaslar selamlar

Öncelikle sunu söylemek istiyorum bu kadar kötümser olmuyalim daha hicbirsey bitmedi lig devam ediyor tabiki cok gereksiz ve üzücü bir malubiyetti ama su durumda bizim takimi yikici diilde daha cok motive edici yapici yorumlar yapip takimi daha cok desteklememiz lazim...

Ayrica benim anlayamadigim Gaziantepsorun bize neden bu kadar kinle hirsla nefretle oynamasi ya adamlar sanki sampiyonluga oynuyor gerizekalilar zaten ligde iddaaniz yok nedir bu kadar kin, nefret?? Gaziantep taraftarinida anlamak mümkün diil macin basindan beri hep kötü tezahurat ondan sonra derler neden Anadoludan sampiyon cikmiyor diye cikmaz tabi sen Trabzonsporu cekemezsen Trabzonspora daha fazla kinle nefretle oynarsan ne Trabzon nede baska Anadolutakimi sampiyon olamaz .Neyse adamlar öyle böyle yendiler bizi ama biz iyi oynadiktan sonra istanbul takimlarini istanbulda bakin nasil yenip sampiyon olcaz kesinlikle daha cok destek verelim arkadaslar biz her takimi yenecek gücteyiz ben sahsen Senol hocaya ve futbolcularimiza cok guveniyorum lig sonunda gülen taraf insallah biz olacagiz

TSunami
07.03.2005, 13:32
her sey iyi basladi takim iyi oynuyordu taki volkan-özgür pespese gereksiz kartlar görünce bocalama basladi ve D'hane...

tamam antep dalga geçtiler diye hirslanmisti peki cem papila ya ne oldu. onunla da mi dalga geçildi. bu ne hirs. bu ne çifte standart. geçen hafta senol hoca uyardi hakemleri sertlik ve kart konusunda adam efendi ise suçu ne birileri gibi aglamasi sövmesi mi lazim

peki antepin hirsi 30. dakkadan sonra mi ortaya çikti. maç basi pek de hirsli degillerdi.

bize gelince her sey normal takim çok da kötü degildi gol sonrasi tolga ve tekke pozisyonlari degerlendirseydi çok daha farkli olurdu moral bozmaya gerek yok yeterki böyle agresif hücuma dönük zevkli oynayalim. varsin arada yenilelim.

amma yenilirken bir anadolu (!) kulübünün taraftarinin tezahüratlari-yardakçiligi-kararlardaki çifte standart dir bizi üzen ve mücadelemizde hakli kilan. öyle hemen pes yok karisiklik yok simdi is bize düsüyor.

gidenler gelenler ise sezon sonu tartisalim simdi faydasiz. yoksa biz de D'hane Petko ve Hasan dan bisey bekliyo degiliz

Ömer SEVİNÇ
07.03.2005, 13:32
Nasil hersey bitmedi yaa. Kötümser olmayalim ama Polyannacilik oynamak da yanlis. Trabzonsporun bu sene sampiyon olmasi zor. Fakat yine de biz maçlarimizi kazanmaliyiz.

TSunami
07.03.2005, 13:34
bu arada dün tv8 brezilya liginden verdigi maçta ilgilendigimiz oyuncu oynayacakti. izleyen oldumu. nasil bi usak

CAFER ÖZER
07.03.2005, 13:47
Ya formun karistigi felan yopk herkes fikrini söyleyecek ama sonuna kadarda destek verecek.Zaten burda bulunana arkadaslar sadece iyi gün dostu olsalardi Su anda bir çok kisi burda olmazdi Sampiyon olamadik diye baska takimlara giderdi.Takim yenildi Tabiki elestiri olacak elestiri olacak ki laubali hareket edenker kendisine çeki düzen verecek.Medyada TRABZONSPOR ile ilgili elestiri yapanlarin büyük çogunlugu CIDDIYETSIZLIK VE LAUBALILIK ten bahsediyor.yalanda degil.

Fatih-Gökdeniz-bizim futbolcularimiz bagrimiza basmasini biliriz ama onlardan sampiyonluk beklemek daha ciddi oynamalarini beklemekde en dogal hakkimiz diye düsünüyorum.Keske alacaklari parayi hesap ederken gösterediklileri ciddiyeti gol pozisyonlarindada gösterseler.

Gökdenizin maç sonu yaptigi harekeri ne olursa olsun kesinlikle kendisine yakistiramadim simdi Haksiz sari kart gördün tamam SAKARYA maçinda oynamayacaksin,en azindan 4 sarikarat sinirini bitirdin Sakarya maçida sen olmasanda rahatlikla alinir.zor maçlarda takimda olacaksin.ama sen diyelimki gittin hakeme yumruk attin yada küfür ettin 5-6 maç ceza alsaydin ne olacakti TRABZONSPOR'un hali,senin halin BIRAZ CIDDIYET kardesim fazla birsey istemiyoruzki.

ANTEP i bulmussun kupa maçinda madem bu maçta size çirkeflikmi yaptilar,her zaman bunu yapiyorlar anadolu birliginin içine ediyorlar Trabzondaki maçta atsaydin 11 gol rekor kirsaydin.Eline firsatmi geçti sende at bir sürü gol ama siz ne yapiyorsunuz Illa ben atacagim diye bos durumdaki adamlara pas vermek yerine ya kalecinin kucagina yada disari GÖKDENIZ ilk golde kendi vurabilirdi Fatihe verdi Ama FATIH pas vermez illa 4 ,5 kisiyi geçecek gol yapacak,Trabzonspor sampiyon olmadiktan sonra içine edeyim ben Fatihin gol kralliginin.

BIRAZ CIDDIYET istemek hakkimiz degilmi beyler GOL POZISYONLARININ %80 inde YATTARA parmagi var YATTARA cömertçe paslari atarken bizim beyefendilerde bir hsatalik var YATTARA ya psa atmiyorlar.Bu miller Ta Trabzondan kalkip,istanbuldan kalkip ANKARA lara ANTEP lere gidiyorsa bu takim için canini vermeyi göze aliyorsa zamanini harciyor,parasini harciyorsa BU BEYZADELERDEN DE CIDDIYET istemek en dogal hakkidir.

F.B Malatyada gol posizyonuna girmeden 2-0 yenip geliyor Bizimkiler 10 tane net posizyondan 2 tanesini atiyor.ANTEPE olmayan posizyonlarda gol attiriyor.TEK SEBEBI VAR CIDDIYETSIZLIK

BEN TRABZONSPOR un su anda en güzel futbolu oynadigina inaniyorum.TV basinda maçlari zevkle izliyorum ama ciddiyetsiz hareketleri gröüncede kahroluyorum.

ARKADASLAR KUSURA BAKMAYIN AMA BURDA ISTENEN TEK SEY CIDDIYET. o da zor olmasa gerekir.

imported_Suha
07.03.2005, 14:00
sadece bir kaza geçirdik..yola devam destegimize son sürat yine devam...sadece fatihe bir lafim olcak..artisligi bir kenara atsin..gol atmaya baksin..birazda hatalarimizi kendimizde arayalim..smileys/smiley2.gif

Deliormanli1
07.03.2005, 14:11
Bu yenilgfi hiç iyi olmadi,çok zor telafi edilir cinsinden.Sona 11 hafta kalmisken farkin 7 puan olmasiisin ne kadar zora girdigini gösteriyor.

Iki takimin oynadiklari kupa maçindaki topicte Trabzonun çok gol kaçirmasi ve skoru bulduktan sonra biraz lakayt gibi oynamasi,hayra alamet olmadigini yazmistim.O kadar gol kaçirirsan rakibe cesaret verirsin, kendinde ise aliskanlik yapar.Zaten bu maçta da epey kaçirdlar.

Antebin bu kadar da degismesi smileys/smiley25.gifde ayri bir soru?

enesmalik1987
her seyden önce antep i güzel futbolundan dolayi tebrik ediyorum bize gelince lavbali oynarsan rakibi küçük görürsen kayseriyede yenilirsin ama hiç bir sey bitmis degil 11 maç 33 puan bizi sampiyon yapar tabi gökdenizin ve fatihin özellikle gökdenizin beceriksizligi son vuruslarda ona yakismiyor neyse hayirlisi sonona kadar trabzonluyuz

Taner Uykuçeken
LAUBALILIGIN BEDELI

bu maç için yapilacak tek yorum bu uzun zaman sonra bir maç seyrettim saha 15 dakkada hayrete düstüm bu kadar gayri ciddi, laubali, rakibi hafife alan bir oyun anlayisi herkes bir havalarda,Rakip amatör takim olsa bile bu kadar hafife alinmaz bu yüzden bu maglubiyet biraz da iyi oldu simdi bizimkilerin akli yerine gelir de isi ciddiye alirlar

Barış
07.03.2005, 14:17
Üzülerek söylüyorum ama

Fatih penalti atarken ve kaleciyle karsi karsiya kaldiginda bunu yapiyor.

Ama ne olursa olsun o FATIH SULTAN TEKKE.smileys/smiley17.gif

yavuzselim_61
07.03.2005, 14:29
Arkadaslar hakikaten artık Fatih uyarılmalı, nedir bu kardesim adam her
maçta kaleciyle karsı karsıya gol kacırıyor. Bu onun tabi ki
yeteneksizliğinden değil ama hakikaten laubali oynuyor. Kendisine faul
yapılyor adam bir saat yerden kalkmıyor.

imported_Suha
07.03.2005, 14:34
yanlis anlasilmasin biz fatihi kötülemiyoruz...ama kendisine biraz çeki düzen versin.o bu takimin kaptani yaptiklari diger arkadaslarina örnek olacak..insallah bunuda çözer.smileys/smiley9.gif

baris_aykan
07.03.2005, 14:39
hata yi kendimizde arayalim bu mac skoru sadece yoldaki bir tas olarak kalir hafizalarda fatih tekke kardesim oyuna bak smileys/smiley7.gif

Zurawski
07.03.2005, 15:02
Ne olacak su Mehmet Yilmazin hali.Ömür boyu yedek mi oturacak bu adam.Sene sonunda diger polonyali da alinirsa bi daha ömrü billah giremez kadroya.Çok aciyorum Mehmete Trabzonsporda basarili omasini en çok istedigim futbolcu.çok efendi.Trabzonspor için futbol oynamamayi bile göze almisti ama malesef kendini gelistirmiyor.

ümit
07.03.2005, 15:30
Ne olacak su Mehmet Yilmazin hali.Ömür boyu yedek mi oturacak bu adam.Sene sonunda diger polonyali da alinirsa bi daha ömrü billah giremez kadroya.Çok aciyorum Mehmete Trabzonsporda basarili omasini en çok istedigim futbolcu.çok efendi.Trabzonspor için futbol oynamamayi bile göze almisti ama malesef kendini gelistirmiyor.

Mehmet Yilmaz;ondan çok sey bekleyenlerden biride benim ve hala da ayni düsüncelere sahibim.Ama kadroya giremiyor.smileys/smiley19.gif

Bu adam sürekli oynasa gökdenizden bile iyi gol atacagina inaniyorum.Bitirmeyelim bu adami? ? ? ? ? ? ?? ?

kutoz
07.03.2005, 15:36
Sabah kalktigimda gözlerim balon gibiydi. uyudum mu, uyumadim mi buna bile emin degilim. Tek emin oldugum, dünden içime düsen aciyi, hala yüregimde tasiyor olmam.

Elestirmek çok kolaydir. Fatih, Gökdeniz'e verseydi. Mehmet Yilmaz daha iyi oynasaydi falan filan. Fakat gerçek olan birsey var ki, o da maglubiyetin asla galibiyete dösünmeyecegidir.

Biz nasil üzülmüssek, futbolculardar üzülmüstür. Buna emin olun. Maçin sonunda Gökdeniz'in hakeme kosmasi ve Senol Hoca'nin onu engellemesi hala gözümün önünde.

Geçmise saplanip kalirsak, gelecegi yakalamamiz zor olur. Bu yüzden, dünü unutup yarina bakmaliyiz. Bu yüzden ben diyorum ki;

HEP DESTEK, TAM DESTEK...</font>

zafercalikoglu
07.03.2005, 15:49
arkadaslar tamam yenildil laubali oynadik falan vs..bunlar bize ders ,bu sene ilk defa deplasmanda yenildik,biz bu derbi maclarini kayipsiz atlatalim sampiyonuz,özelliklede fener ve cincon maci ,kesinlikle daha çok mac var,fener 4 puan kybetse birde biz yendikmi olay biter dostlar,sampiyon olmazsak sampiyonlar ligine gideriz,takim iyibence yillardir bekledigimiz havayi yakaladik

murat
07.03.2005, 17:31
gercekten sans yanimizda degildi mi desek yoksa ciddiyetsizlikmi desek pek fazla birsey degismiyecek. Biz maalesef sampiyonlugu Avni Akerde kaybettik Fener ve GS maclarinda bu 2 maci yenseydik suan hala liderdik.. sonrada Istanbulspora beraber kalmamiz iyice sampiyonluktan uzaklastirdi bizi. Antep deplasmaninda yenilmek okadar sampiyonlugu etkilemez normalde.

Sonuc olarak kotu oldu ama onumuze bakmamiz lazim hic degilse GS a 100. yillarini zehir etmemiz lazim ve onlari hem kupada hem ligde yenmemiz lazim.

Forever Trabzonspor!

POYRAZ
07.03.2005, 18:24
Trabzonspor 399 gün sonra ilk kez bir deplasman macinda yenildi,diger takimlar da puan kaybedecekler.

objek
07.03.2005, 18:29
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>Simdi birde malum istanbul ve zaman zamanda yerli medyamizin gazindan bahsedelim ve bu gaz hep trabzonsporu rehavete sokuyor bir tarafta f.b bir tarafta trabzonspor ve iki deplesman maci var rakiplerin gucu esit birisi antep diyeri malatya mactan once kamuoyunda yaratilan bilincli veya bilincsiz!!! hava soyle onca trilyonluk transferlere ragmen f.b malatya macinda kesin favori gosterilmeden zorlu mac ilan ediliyor butun camiayi ekstra motive ederek malatya cikartmasi yapiyorlar yenincede dunya karmasini yenmis gibi gosteriyorlar (trabzon bu takimi 3 ayin icersinde 3 kez ust uste yenerken malatyadan bahseden olmuyor!) diyer tarafta 3-4 eksikle deplasmanda oynanacak antep macinin kesin favorisi trabzonspor oluyor ve biz kiev macinda g.s ve f.b maclarinda oldugu gibi yine favori gosterilirek ayni tuzaga dusuruluyoruz bence basinin trabzonsporu sahtede olsa pohpohlamisini kaldiramiyoruz aksine keske bu kiev trabzona 5 ceker diye yazsaydilar simdi sampiyonlar liginde olabilirdik http://www.trabz&#111;nsporlist.org/phpBB2/images/smiles/ic&#111;n_smile.gif kamuoyunda mutlak favori gosterilmek futbolda ters teper zaragoza macindada f.b favori gosterilmisti!!! saygilar</TD></TR></T></TABLE>

ahmetturk
07.03.2005, 18:30
Futbol hertürlü skora gebe arkadaslar. bir kaza yaptik çabuk siyrilmaliyiz. Istanbul usaklarini rahat birakmak yok. Forza Trabzon

TheRapZoNe
07.03.2005, 20:40
Türkiyedeki en sevmedigim klüplerden önde gidenidir antepspor. nedeni ise istanbul takimlarina yaptigi yalakaliklarda sinir tanimamazlik , istanbul klüplerinden bir tanesinin ligin son maçinda antepte antepi yenerek antep sokaklarinda istanbul takimlarinin sampiyonluk kutlamalari yapmasi, bir lig maçinda antepin feneri 3-0 yenerken onurdan,gururdan sereften yoksun davranip devre arasindan sonra maçi fenerbahçeye 4-3 vermeleri.. trabzonspor antep maçlarinda fenerbahce bayraklari açilmasi.yine ayni maçlarda anteplilerin sürekli trabzona küfretmesi . ve antep baskaninin da fenerbahçenin maçlarini kadikoyde sürekli takip etmesi hatta fenerin avrupadaki maçlarina bile gitmesi...

TheRapZoNe
07.03.2005, 20:41
bizim takimimiz nedense stresli maçlarda payina hüzün düsen takim oluyor. bu maçta da yattaranin 3 kisi tarafindan kollanip oyundan düsürülmesi. fatihin topu ayagina her alisinda
faulle durdurulmasi. gökdenizin bazen oldugu gibi,bu maçta da bencilce davranarak pas vermeme aliskanligi.hakemin her posizyonda bizim oyunculara sari kartini bolca göstermesi. maglubiyete giden yolu açti..

Daha güzel günlere....

Hünkar
07.03.2005, 20:45
slms arkadaslar ben mactaydim kale arkasinda oldugumuz icin sadece kendi kale arkamizdan gorunenlewri goorebildim o d haene yi takdir ediyom bi takimi tek basina yakti bide forvetlerimiz dun cok beceriksizdi bunlar herzaman olacak sonuna kadar destegimiz devam edecek ama su hakemlere biraz dikkat etmeliyiz kupada cok basit kartlarin ardindan dunde hakem kirmizi kart gostermek icin bizim fuybolcularin ayaklarinin kirilmasini beklediler.bir soz de antep taraftarina soylemek istiyorum butun mac .... trabzon olamazsin sampiyon biye bag9irdilar deveye diken misali fb taraftarligi yaptilar 4-3 u unutmus kopekler dun birkez daha anladim karadeniz disinda ki takimlar istanbul kopegi olmuslar bizim sampiyonluga oynamamizi hazmedemiyolar kiskanc serefsizler

TRABZONUN TRABZONDAN BASKA DOSTU YOK

oflaz_61
07.03.2005, 20:57
helal olsun antebe cikti aslanlar gibi oynadi ve kazandi.

yeter ki butun takimlar bole yapsa. butun maclar sike tesvik disinda sadece spor olarak oynansa.ozamn mutlaka ligimiz cok daha guzel cok daha cekismeli olacak .

My
08.03.2005, 03:45
bir soz de antep taraftarina soylemek istiyorum butun mac .... trabzon olamazsin sampiyon biye bag9irdilar deveye diken misali fb taraftarligi yaptilar 4-3 u unutmus kopekler dun birkez daha anladim karadeniz disinda ki takimlar istanbul kopegi olmuslar bizim sampiyonluga oynamamizi hazmedemiyolar kiskanc serefsizler

Sevgili kardesim, Antep'in tribünlerinde yada ( dahada aci olani ) sehirinde kaç tane Antep'li taraftar var.!!!? Bunu sadece Antep olarakta almamak lazim. Kaç tane sehrimizde o sehirin gerçek taraftari var.!? O maçlara gelenlerin alayi rakip takim taraftari. Hele hele Antep'tekilerin nerdeyse tamami fenerli. O yüzden yadirgamamak (!) lazim olamazsin sampiyon diye böürmelerini. Olay yani kiskançlik felan diil fenerli köpeklerin böürmeleri. Koskoca sehirde Antep'li yokki anasini satiim smileys/smiley7.gifAlayi Istanbul yalaklari serefsizlerin...

andrei07
09.03.2005, 10:12
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK TRABZONSPOR

Alptuğ
09.03.2005, 14:54
yazmaya basladigimdan beri ilk kez kaybettik senol gunesle deplasmanda zorlaniyoruz daha once kendi sahamizda rahat degildik simdi tam tersi oldu gibi umutlarimiz hic bir zaman tukenmeyecektir

irfanköse276
14.02.2006, 21:11
Neredeyse tam bir yil olmus. Geçen sezonun kirilma noktalarindan biri fener digeri antep maçiydi. Malesef ikisinde de basrolde Cem papila vardi. Simdi sevgili antep için önemli bir maç!!!! umarim bekledigimiz sonucu aliriz ve de antep'i hakettigi yere ugurlariz Edited by: irfanköse276

AyhanPe
14.02.2006, 21:19
cem papilayi bu maca verirler belkismileys/smiley4.gif

Cabri61
14.02.2006, 21:30
cem papila ya bence içerdeki maçlardan birini versinlersmileys/smiley7.gif

selcuk
14.02.2006, 21:37
cem papilayi hayata trabzona vermezler

selimberkan
14.02.2006, 22:40
vermezler bencede zannetmiorum

since1967_
14.02.2006, 22:51
bencede içeride versinler. bakalim ne halt etcek benim serefli hakemim.

selcuk
15.02.2006, 00:03
disarida verirler ama bunu bilinki bu adam yasadigi sürede trabzon il sinirlarini gecmez

ftunsal
15.02.2006, 00:16
muziplik olsun diye verebilirler. smileys/smiley36.gif

maçi lehimize katledip bir nev i özür diletebilirler,nasilsa biyerimizi yirtsak bu sene ilk iki olmaz.. smileys/smiley11.gif

Volkan Yavuz
15.02.2006, 00:19
ya napaysunuz bende 3:2 görünce sok oldum meger gecen sezondanmis. insallah kazaniriz bu sefer

mini FaNaTiK
15.02.2006, 00:48
ya napaysunuz bende 3:2 görünce sok oldum meger gecen sezondanmis. insallah kazaniriz bu sefer

Aynen bende uyuyodum bu skoru görünce dedim herhalde pazara kadar uyuduk kaldiksmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Geçen sezon cem Papila vasitasiyla kaybettigimiz maçin hem rövansi olacak hem de bizim dönüm maçlarimizdan biri.Ama ne yazikki beni korkutan bu sene G.Antep'in evinde galibiyet alamamasi.Bu korkumun nedeni;Samsunspor evinde sezon basindan berisadece bir takimi yendi bu da bizdik,insallah bu sefer olmayiz..

AyhanPe
15.02.2006, 02:46
kolay mac yok hepsi zor ama en kolayi icerde oynayacagimiz fener gs ve bjk maclari olacak bundan eminimsmileys/smiley1.gif
bizim kaybedecek biseyimiz yok..rahat rahat oynayip hepsini
yeneriz..diger maclarin hepsi bunlar göre daha zor,cünkü nerdeyse 10
takim küme düsmemek icin oynayacaktir..

sanatik
15.02.2006, 02:54
umarim antep macinda yine birini sakatlamazlar. Son macda szymek nerdeyse futbolu birakacak duruma gelmisdi.

falcon61
15.02.2006, 03:25
haklisin insallah öle bisi olmaz ha bide geçen yili unutmamak lazim..

TAMTÜRK61
15.02.2006, 10:41
Bu maci mutlak surette almaliyiz. Onlarin durumu bu yil kötü ama bizi ilgilendirmez....

Faik Yılmaz
15.02.2006, 11:42
geçen yilki maçta bende sinir oldum.adamlar o kadar sert o kadar azimli oynadilarki aklima 4-3 fenere yenildikleri maç geldi. o maçtada 2. yari çok azimli oynamislardi ama yenilmek için....

iste o gün trabzonsporumun kendisinden baska dostu olmadigi aklima geldi....

bide hakemlerin nasil gasp yaptiklari....

demiahme
15.02.2006, 13:51
<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />konu basligindaki 3-2 yisilin lutfen
yanlis anlasiliyor...

Alptuğ
15.02.2006, 18:12
gsnin 6 attigi antep'i kucumsememek gerekir gsye karsi cok pozisyon bulmuslar ve atamamislar gecen yilki mac aklima geliyo rovansi almaliyiz bu yil kendi sahalarinda mac kazanamiyolar

Nytre
15.02.2006, 18:35
evet antabinde 4-5tane pozisyonu vardi gollük

Çakır
15.02.2006, 19:21
Neredeyse tam bir yil olmus. Geçen sezonun kirilma noktalarindan biri fener digeri antep maçiydi. Malesef ikisinde de basrolde Cem papila vardi. Simdi sevgili antep için önemli bir maç!!!! umarim bekledigimiz sonucu aliriz ve de antep'i hakettigi yere ugurlariz

Arkadaslar bu geçen seneki maçin basligi. Maç basliklarini arsivlememizi kolaylastirmak için her maç için ayri baslik açiyoruz. Gaziantep yorumlarina asagidaki linkten devam edelim:

Gaziantepspor - Trabzonspor (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5195&amp;PN=1)
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/pages_ic&#111;n.gif 1 (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5195&amp;PN=1&amp;TPN=1) 2 (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5195&amp;PN=1&amp;TPN=2) 3 (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5195&amp;PN=1&amp;TPN=3) 4 (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5195&amp;PN=1&amp;TPN=4) 5 (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5195&amp;PN=1&amp;TPN=5)