PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stadtaki Anonslar Hiç Olmadı!..

tunganyan
27.08.2008, 13:24
Evet arkadaşlar pazar günü staddaydım ben de birçok arkadaş gibi ve eminim benim gibi sizlerin de dikkatini çekmiştir anon yapan abimizin amatörlüğünü...birkere futbolcuların ismini de bilmiyor numaralarını da...ses tonu çok kötüydü..taraftarı coşturmadı...herşeyi kağıttan okudu..Selçuk gol attı gol anonsunu biz bağırırken yaptı duyulmadı bile...maç öncesi kardoları sayıyo 30 serkan 29 tolga 20 kolman vb. vb. sade bi tonla söyledi valla rakip takım bile böyle anons edilmez,bizim belediyedeki amcayla aynı kalitedeydi ankara maçındaki abi....derhal genç ses tonu iyi ve bu anons işerini bilen tribünleri coşturan birinini bulunması lazım!!!!

Remzi
27.08.2008, 13:26
H.Avni Aker’de düzenlemeler sürüyor
Ankaraspor maçında yaşanan bir takım aksaklıkların giderilmesi doğrultusunda H.Avni Aker Stadı’ndaki çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Buna göre ligin 3. haftasında oynayacağımız Beşiktaş müsabakasına kadar hazırlıkların tamamlanması planlandı. Stadyumda özelikle kombine kart sahiplerimizin kendi yerlerinde oturabilmeleri adına koltuklama düzeniyle ilgili yaşanan sorunlar üzerine çalışmalar sürerken yığılmaları engellemek için turnike sistemi yeniden elden geçirilecek ve kapıların maçtan 3 saat önce açılmaları sağlanacak. Müzik sistemi ve stattaki anonslar da daha profesyonel bir anlayışla taraftarlarımıza hizmet verecek.

:)

pReN@_61
27.08.2008, 14:19
gerekli açıklama gelmiş..

kısa zamanda sorunların çözülmesi dileğiyle.

Çetin Can
27.08.2008, 14:21
Yönetimimizde aynı senin gibi düşünmüş olacakki bu konuda da düzenleme yapılıyor diye açıklama yaptı..

Tolpaş61
27.08.2008, 14:40
YavaŞ YavaŞ Hepsİ Olacaktir.

Miraç Atalay Çiftçi
27.08.2008, 14:42
Murat Aydın, bir sohbetimizde bu konuya el atacağını ve gerekli düzenleme için elinden geleni yapacağını söylemişti, keza yönetim kurulumuzda konu hakkında açıklamada bulundu.

Atalay
27.08.2008, 14:46
Profesyonellik kurumsallık.....

Mehmet Fatih Yavuz
27.08.2008, 14:46
Murat Aydın, bir sohbetimizde bu konuya el atacağını ve gerekli düzenleme için elinden geleni yapacağını söylemişti, keza yönetim kurulumuzda konu hakkında açıklamada bulundu.

murat adamı uyarmaktan maçın başını kaçırmıştır.:D
facia idi resmen.:D

Serdær
27.08.2008, 14:52
murat adamı uyarmaktan maçın başını kaçırmıştır.:D
facia idi resmen.:D

Kaç kere girip odaya uyardım demişti hatırlayamadım :D

3 Numaraaaaaaa Eee Iı oo uuu Başını söylemeden , Cale :D

Not : Abi buralardaysan cafeye beklerim.(Özelden mesaj yaz) :D

aggressors
27.08.2008, 16:33
şu ses sistemini yapıp bide BASSHUNTER dan ' I can walk on water, i can fly ' parçasını patlattılarmı o stat yıkılır :))))

tunganyan
27.08.2008, 16:33
şükür ki açıklama yapılmış zaten inşallah bi an önce düzelir çünkü çok önemli bi olay sağlam bi dj gelirse taraftarı da belki hareketlendirir çünkü yine eskisi gibi sadece golden sora 1 dakka tirabzon dedi herkes....inşallah beşiktaş maçında yer yerinden oynarrrrr meselaa ......Trabzonsporumuzunn 3. golüüüüüüüüü dokuz numaralı formasıylaa Ünaaaaaaaaaaaalllllllll Gökaaaaaaaaaannnnn

Mustafa Önal
27.08.2008, 16:40
daha önce aynı konuyu ankaramaçı başlığına ve stad başlığına yazdım. gollerden sonra çalınan müzik beni hiç tatmin etmedi. anonslara gelince tam bir amatörlük. aynı şeyi olimpiyat stadında yaşadık. anons yapan adam sanki futbolla hiç ilgili değilmiş gibi futbolcu numaralarını yanlış söyledi. hüseyine hüseyin çimşik mi ne dedi.
hele golden sonra beni deli etti. golü attık golden sonra anons için hazırlanıyorum adam düz bir anonsla umut bulut demez mi sinirden adama bir güzel saydım.
golün coşkusu taraftara ve futbolcuya doyasıya yaşatılmadı bana göre son iki maçta.

Emirhan Ömeroğlu
27.08.2008, 16:49
stad 8taş maçına yetişicekmiş zaten milli arada verilicekmiş

cIlgInIm
27.08.2008, 17:08
aynen kmatılıyorum .. yanımdaki arkadasada sledim sanki dügün salonundayız .. utanmasa damadın abisinden bi altın kart dicekti :) dügünlerde orta merasimi yapar ama avniakerde asla yüksek sesle konusmaması gereken bi abimiz..

tunganyan
27.08.2008, 17:09
Atay aktuğ dönemindeydi galiba Trabzonda bir radyonun dj'i anonsları yapıyodu taraftarı çok güzel coşturuyordu sadeece gol futbolcu anonsları değil arada tezahürrat için de taraftarı ateşliyordu yine onun gibi birini getirmeleri gerekiyor..

Hüseyin Çümen
27.08.2008, 17:42
Atay aktuğ dönemindeydi galiba Trabzonda bir radyonun dj'i anonsları yapıyodu taraftarı çok güzel coşturuyordu sadeece gol futbolcu anonsları değil arada tezahürrat için de taraftarı ateşliyordu yine onun gibi birini getirmeleri gerekiyor..

yanlış hatırlamıyorsam o dj febe takımının eski anonslarını yapan kişiydi ozaman öyle bi haber çıkmıştı

İskender YILMAZ
27.08.2008, 17:43
yönetimin el atmadığı bi Ermeni Sorunu kaldı.. :) Allah ' a şükür..

şahinler61
27.08.2008, 17:58
şu gol anonslarını da bence banttan yapsak daha iyi olur

Recep Alkan
27.08.2008, 18:08
ya bastakıler futbolu cok ıyı analız edıyor. baktıklarına hataları cok ıyı anlıyorlar. zaten bu konu hakkında da gereklı acıklama gelmıs.

OKANIZM
27.08.2008, 19:52
bence caycı hüseyini alalım stada,sesi gür cıkıyor adamın :)

Misina
27.08.2008, 21:01
Ses sistemini yetiştiremediler.Öünümdeki maçlarda o da düzelecek.

Mertcan
27.08.2008, 21:05
ben daha iyi yaparım onun işini

Mertcan
27.08.2008, 21:06
haoyle kepitıl radyodaki adam gibi :D:D:D:D:D:D:D

MURAT İNCE
27.08.2008, 21:08
stadın birçok eksiği var
zamanla herşey düzelir inşallah
bir de kapalı haricinde bütün tribünlerde kavga vardı.hayret ki ne hayret

Kasım Hilal
27.08.2008, 21:14
yönetimin el atmadığı bi Ermeni Sorunu kaldı.. :) Allah ' a şükür..

Onu da bıraksalar hellederler kesin..
Ama bırakmıyorlar..

Öte yandan anons gibi tezahüratların da iyi olduğu tam olarak söylenemez..
Organize olmalıyız bu iş için..
K1'deki sunucu mesela iyi becerir böyle bir işi..
Ya da beni çıkarsınlar...

Ahmet Faruk
27.08.2008, 21:21
Organize olmak zor iş Trabzonda.
Tsunami gelecek dediler bir ara ama hala bekliyoruz.
Kurulsa şu Tsunami de, yetenekli bir kaç arkadaş tezahürat hazırlasa, onları çalışsa ekip...

Zor birşey değil aslında, istemek şart yalnız...

Kasım Hilal
27.08.2008, 21:25
Eğer ortak bir paydamız varsa (ki var olduğunu düşünüyorum) bir şekilde organize oluruz..
Ama biri kendini öne atmalı..

Ahmet Faruk
27.08.2008, 21:31
Kasım Abi, ben herkes ama herkes, bu işi yapamayacağını bilenlerin bile öne atılacağını düşündüğüm için organize olamayız dedim :D

Her grup önde olmak isteyince olmuyor işte.

OKANIZM
27.08.2008, 22:15
şu box maclarındaki anonsör adamlardan lazım bize.fox tv deki iyiydi mesela :)

Kasım Hilal
27.08.2008, 22:22
Kasım Abi, ben herkes ama herkes, bu işi yapamayacağını bilenlerin bile öne atılacağını düşündüğüm için organize olamayız dedim :D

Her grup önde olmak isteyince olmuyor işte.

Yok..
Biraz daha farklı.
Başta herkes bekler.
Biri çıkınca cıngar başlar..
Ama iyi bir hava yakaladık.
Sanırım şu zamanda grupların hepsinden bağımsız bir isim taraftarı ateşleyebilir..
Hakikaten sesi gür bir vokal lazım bize.. Şöyle tezahürat yapabilecek biri ama..
Başlayabilirsek sonunu rahat getirir.. Mesele ilk adımı atmakta. O andan sonra emeklemek haram. Eminim birlikte tam tezahüratlar yapmaya başladığımızda "çekirdekçi" diye tabir edilen -ki o ifadeyi hiç sevmiyorum- sessiz kitle de çoşacak ve ortama ayak uyduracaktır.. Oyuncuları da ateşleyecektir.
Beşiktaş'ın Leverpol maçındaki taraftarı gibi olmalıyız. Ama bir maç değil, her maç. Bizim stad buna müsait bence..

only ts
27.08.2008, 22:44
beni seçsinler harika yaparım bu işi ciddiyim.

şahinler61
27.08.2008, 22:56
bence de tüm gruplar artık birleşmeli ve bu grubun ismi kesinlikle TSunami olmalı.ne zamandır diyodum bizim lakabımız fırtına yerine TSunami olsaydı her iki anlamda da güzel olurdu ama taraftar grubunun adı da kulağa çok hoş geliyor.

Faruk Akhan
28.08.2008, 17:02
haklı bnecede

W_O_L_D_A
28.08.2008, 17:50
zamanla hepsi düzelir arkadaşlar canınızı sıkmayın

Emre Bekar
28.08.2008, 17:50
anonscuyu değiştirmişler doğrumudur??

Mustafa ÖZDEMİR
28.08.2008, 22:07
tsunamigrunu kuralım artık ya