PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kanal D'nin Ayıbı

yns_emre61
26.08.2008, 19:59
http://www.kanaldhaber.com.tr/anket.aspx selçuk inan adlı oyuncumuzun attıgı golün adı bile yok... anketi hazırlayanlar özürlü galiba
iletişim:
bizeyazin@kanald.com.tr

(bizeyazin@kanald.com.tr)

Ahmet Faruk
26.08.2008, 20:00
Bu ayıplar illaki temizlenecek...

Ne kadar gözlerini kapatsalarda, gözlerine sokacağız o güzel golleri...

goeki_61
26.08.2008, 20:01
evet ya bu ne....selçuk un attigi gol 1.numara...süper.......lig tv bile 1.dedi

Emre Bekar
26.08.2008, 20:03
mail yağmuruna tutun uşaklar

aaahmet61
26.08.2008, 20:06
ts tv yi kuramadıkki.sesimiz çok daha gür çıksın.kanal d nin spor müdürü belli ilker yasın başka söze gerek var mı ? bir an önce tv yi kurmak lazım.

colman
olmazki bukdr trabzon düşmanlığı ya..

Halil Atalay
ulan bu adamlara mail atıyoruz ama nedense birşey anlamıyorlar eşek cüş diyorsun duruyor ama nedense bunlar analamıyor

Uğurtan
26.08.2008, 20:08
Doğduğu günden bugüne akılsızlık üzerine master yapan zavallılar.. Mayıs ayında sabaha kadar sizleri ağlatmayı nasip etsin bize Allahım..

Emre Bekar
26.08.2008, 20:10
bu adamlar futboldan anlamıyor valla.ankete koydukları gollere bak.bobonun golünde ne estetik varki.
o ankette selçuğun attığı gol ve bursasporun son golüde olmalıydı.adamların futbol göz estetiğide yok

Remzi
26.08.2008, 20:12
Doğan grubunun kanalı değil mi İstanbulu her zaman ayrı görüyorlar.

Mustafa Önal
26.08.2008, 20:12
ya beyler ALLAH aşkına bu kadar basit şeyleri taşımayın buraya adamların reytingini reklamını yapmayalım. dün özellikle lig tv de izledim. haftanın renkleri programındaki jurilerin yüzde 90 nı selçuk dedi. bu dangalaklar ankete koymuyorlarsa onların ayıbı takmaya ve gündeme getirmeye , onların reklamını yapmaya gerek duymuyorum. biz atmaya ve kazanmaya devam edelim onlarda çatlamaya devam etsin.

Burak Tokal
26.08.2008, 20:13
evet bende gördüm ancak yazacak yer bulamadım görmezden geldim ..Bu kadar anti-ts olmalarını belli etmeselerdi keşke

zisinoli
26.08.2008, 20:14
Bunların karakterlerinin, gelmişlerinin, geleceklerinin, eğitimlerinin, işlerinin, tiplerinin, enselerinin, arkalarının!....

Ayhan Çolak
26.08.2008, 20:17
bu ne ya? spordan anlamıyoruz onu olimpiyatlarda gördük. futbolu biliyoruz diyoruz onuda bilmiyoruz. böyle medya olur mu? böyle yöneticiler olur mu? hayatlarında maç izlememiş torpilciler sizi....

İskender YILMAZ
26.08.2008, 20:21
anketi hazırlayanlar özürlü galiba

galibası fazla olmuş.. kesin mehmet ali birand hazırlamıştır.. :p

CaMoKaEnEs
26.08.2008, 20:23
actım ağzımı yumdum gözümü mailde ağzıma geleni saydım

bu kadarda olmazki

antagonist
26.08.2008, 20:27
Ben ortada ayıp falan görmüyorum.

Hem bize ne Kanal D'nin açmış olduğu anketten? Kim takıyor o anketi? Kimin umurunda? Hem de göreceli bir konuda...Benim "güzel" dediğim bir gole başkası "kötü" diyebilir..

Kanal D'yi protesto edeceğiz,Serdar Bali'ye ağzımıza geleni söyleceğiz derken asıl yapmamız gerekenleri unutmayalım! Vaktimizi daha önemli şeyler için harcayalım!

SARI61
26.08.2008, 20:28
bir gün herkes anlıcak Trabzonsporun büyüklüğünü

only ts
26.08.2008, 20:30
ulan bu adamlara mail atıyoruz ama nedense birşey anlamıyorlar eşek cüş diyorsun duruyor ama nedense bunlar analamıyor

abi lütfen hayvanlara hakaret etmeyelim:)

Çakıroğlu
26.08.2008, 20:31
kanal d ye en iyi tepkiyi stadlarda koyabiiriz.trabzonda bir iki kanala özür diletmiştik.şimdi ankarada aynı tepkiyi koyabiliriz.

Terzioğlu
26.08.2008, 20:33
Bu arada Gökhan Gülec'inde golü yok. O golde muhtesemdi.

Kasım Hilal
26.08.2008, 20:35
Çok da umurumda idi Kanal D'nin anketi..
Vallahi hiç bir şey demem..
Hem ortada bir ayp da yok..
Affınıza sığınıyorum; eşşeğin eşşeklik etmesi ayıptan sayılır mı?

İskender YILMAZ
26.08.2008, 20:35
Bu arada Gökhan Gülec'inde golü yok. O golde muhtesemdi.

Burhan'ın golüde yok, herif utanmasa tribünleri bile çalımlayacaktı nerdeyse.. :)

3 eziklerin maçlarından seçmişler işte, gerzek herifler..

ÖmerFarukYılmaz
26.08.2008, 20:39
ya beyler ALLAH aşkına bu kadar basit şeyleri taşımayın buraya adamların reytingini reklamını yapmayalım. dün özellikle lig tv de izledim. haftanın renkleri programındaki jurilerin yüzde 90 nı selçuk dedi. bu dangalaklar ankete koymuyorlarsa onların ayıbı takmaya ve gündeme getirmeye , onların reklamını yapmaya gerek duymuyorum. biz atmaya ve kazanmaya devam edelim onlarda çatlamaya devam etsin.

:alkış: :alkış:

Abı ne yazmak ıstedıysem yazmışsın...

Faruk Akhan
26.08.2008, 20:41
yorum yapmaya degmez

burak28
26.08.2008, 20:44
bırakın arkadaşlar ne yazarlarsa yazsınlar gün gelecekki trabzonsporumuzun haberini ilk sırada vermek için birbiriyle yarışcaklar biraz sabır zaman lazım

Burak
26.08.2008, 20:44
kanal d ye en iyi tepkiyi stadlarda koyabiiriz.trabzonda bir iki kanala özür diletmiştik.şimdi ankarada aynı tepkiyi koyabiliriz.

bunlar tükürsen yağmur yağdı zanneder

unique
26.08.2008, 20:47
Basitler işte, iSTANBUL medyası... Fener gol atamayınca yediği golü koymuşlar, diğerleri de İstanbul eziklerinin golleri; sanki bu ülkede bu takımlarının maçları dışında futbol oynanmıyor... İstanbul medyası, boşverin gitsin.

Çakıroğlu
26.08.2008, 20:50
bizde sel olana kadar tükürürüz.küçük bir camiamıyız biz? Eninde sonuda büyüklüğümüzü kabul edecekler.Gerçi şimdide ediyorlarki bizimle uğraşıyorlar.Elbet yalakalık ettikleri zamanıda görücez.

Bartuğ13
26.08.2008, 20:51
selçuğun attı golü günde 20 defa izle yine bıkmazsın.
insanlar bu kadar ucuz olmamalı.tamam hakan baltanın golü de çok güzel.yalnız selçuğun attığı sadece bir gol değil.o bir eser.belki de ondan dolayı koymamışlardır ucuz herifler.

girayg
26.08.2008, 20:58
Bu İlker Yasinin olduğu yerden başka ne beklenirki.

temel_yilmaz
26.08.2008, 21:12
ya adamlar haklı koca kanal d ye gözüyle değilde ...... maç izleyen adam koyarsan okadar olur

28TS61
26.08.2008, 21:13
bende tabataya oy verdim bu kadar:D

Hasan61
26.08.2008, 21:13
selçuk'u golü yılın golü olmaya aday bir gol

İskender YILMAZ
26.08.2008, 21:14
selçuk'u golü yılın golü olmaya aday bir gol

yıl yeni başladı daha, belki herif orta sahadan bile atar.. :)

Muhammed KOÇ
26.08.2008, 21:22
Ankette gs ve bjk den bir gol koymuşlar fb gol atmadığı için rakibinin golünü koymuşlar :D
bırakın kendileri komik duruma düşüyor..

Recep Alkan
26.08.2008, 21:32
ben hala anlamıyorum ya. adamlar yense hersey onların, adamlar yenılıyor yıne herseyt onların yıne herkes onları konusuyor, nasıl ıs bu ya. bob nun attıgı golde nevar abıcım nevar. topu ayagına dolastırdı kalecı penaltı olmasın dıye ellemedı. yanı golun guzellıgı atılan dakıkaya goremı degısıyor bu ne sacmalık ya. oraya hakan balta ve tabatanın gollerını koyan mantık daha sık olan selcugun golunu nasıl koymaz.

ama bosverıyorum ya. bunlara sadece guluyorum ben valla. ALLAH kısmet ederde sampıyon olursak o zaman bende onların verdıgı posterlerı cd lerı oykulerı almayarak onları protesto edecegım. ALLAH ın kulunu trabzonsporun basarılarından rant ettırmeyecegm.

hamucera
26.08.2008, 21:35
ligtv 1. seçti golü. kemal belgin yıllardır sahalarda göremediğimiz bir goldü dedi.
bu adamlar çekemiyor başka bişi değil. tabi zorlarına gitti ezikbahçe kaybetti korkmaya başladılar basın üzerinden oynamaya başlayacaklar ama çok erken başladılar

Emre Emiroğlu
26.08.2008, 21:35
Kesinlikle kasıtlı yapılan bir rezillik bu. Kanal d taraf-larını bağıra bağıra belirtmiştir. bir medya grubu bu kadar yanlı davranabilmesi rezaletten başka birşey değil. buna seyirci kalmamızda eziklikten başka birşey değil.. lütfen seyirci kalmayalım

ilhan
26.08.2008, 21:42
İşlerine geleni görüp işlerine geldiği gibi anket yaparlar. Sezon sonunda bir golde onlara atacağız arkadaşlar. Gerek yok bu insanların(!) anket veya sitelerinin hitini yükseltmeye.

magicyattara
26.08.2008, 21:46
İyi yapmışlar.
Selçuğun golünü bu sıradan gollerle aynı kategoriye koymak,futbola ihanettir.

1.Selçuk İnan
2.Gökhan Güleç
3.................

Erdal
26.08.2008, 21:48
Arkadaşlar zaman zaman bazı arkadaşların şurda şu anket var hadi yüklenelim uyarıları da dahil bu meseleleri takmamak lazım. O anketlerin tek yararı ilgili siteye bakın bu kadar tıklanıyoruz deme hakkı vermesi..

highlander
26.08.2008, 21:48
Bunlara hiç takılmayalım.İşimize bakalım,konuşmaya bile değmez bu adamlar...

Recep Alkan
26.08.2008, 21:51
bu hafta pazartesı ıse gıderken fenerlı arkadasıma gunaydın dedım, nasılsın sıkıntı bıttı lıg basladı dedım. fener ıcın agzımı acmadım. adam hemen hakemı gordun mu dedı :D :D :D servısten ınene kadar guldum ya. erken basladılar dedınızde aklıma geldı. cok erken basladılar hemde. mazeretlerı de hakem fenerlılere 4 sarı kart gostermıs :D :D :D

Cafer Bulur
26.08.2008, 22:22
ben bu istanbul medyasini kaale bile almiyorum.
biz basarili oldugumuz müddetce bizim hakkimizda ne yazdiklari ve cizdikleri pek umrumda degil dogrusu.
simdi neden tepki vermiyorsun diye sorabilirsiniz ama bizim onlari hizaya getirmemizin tek yolu sportif basaridan geciyor,sesimizi bir sekilde duyurmaktan degil.

Emre Emiroğlu
26.08.2008, 22:26
cafer abi. türkiyede böyle şartlar olduğu sürece istanbul medyasını kaale almak zorundayız. cünkü artık yerel medyalarda ellerinde. yavaş yavaşta yayın alanları genişliyor. zaten trabzon yerel medyasını konusmaya bile gerek yok. tabiki medya yalakası olmayacağız ama kaale almadanda yapamayız. onlar ne yaparsa yapsın. biz yeri geldiğinde tepkimizi koymalıyız , yeri geldiğinde sözümüzü geçirmeliyiz.

Recep Alkan
26.08.2008, 22:28
ıste bu sozu gecırmeden once yukarıda da yazıldıgı gıbı sportıf basarı gelmelıdır kardeısm. o olmadan cok zor.

Cafer Bulur
26.08.2008, 22:31
cafer abi. türkiyede böyle şartlar olduğu sürece istanbul medyasını kaale almak zorundayız. cünkü artık yerel medyalarda ellerinde. yavaş yavaşta yayın alanları genişliyor. zaten trabzon yerel medyasını konusmaya bile gerek yok. tabiki medya yalakası olmayacağız ama kaale almadanda yapamayız. onlar ne yaparsa yapsın. biz yeri geldiğinde tepkimizi koymalıyız , yeri geldiğinde sözümüzü geçirmeliyiz.
elbette gerekirse tepkimizi sert bir sekilde koymaliyiz.
ama medyanin bizi kaale almasi icin tekrar zirve takimi olmaliyiz.
kupalar kazanmaliyiz.büyüklügümüzü her alanda yeniden hatirlatmaliyiz bazilarina.
biz gecen seneki gibi orta siralarda dolasirsak büyüklügümüzü anlatmamiz biraz zor olur.
anlatmak istedigim sey bizim bir an evvel zirveye oynamamiz gercegidir.
bunu basarirsak gerisi zaten corap sökügü gibi gelecektir.

omondoles
26.08.2008, 22:32
yazık gerçekten ... selçuk'un golü 1mm daha yukarıdan yada soldan gitse direğe çarpacaktı.. ayıp ... yani örümcekler 1 yıl daha oraya uğramaz ağ felan bırakmadı adam :D

Gürkan
26.08.2008, 22:35
Boşuna oraya tıklayıp hitlerini yükseltmeyelim. 3 takımı koymak için uğraşmışlar belli. tabatanın golü olmasa fener maçından bir pası koyarlardı büyük ihtimal. aslında o gol şıkkı için fenerin yediği gol deseler hem fenerinde adı geçmiş olurdu. benden uyarı bir dahakine öyle yapsınlar.

uyum61
26.08.2008, 22:39
o degil de gokhan gulec'in golu nasil pas gecilir anlasilir gibi degil

matalar
26.08.2008, 22:39
bi mail attım buzaklara.bunlar adam olmaz.doğan'ın medyası bu kadar olur.

soner_61
26.08.2008, 22:59
ewt arkadaslar kanal d ye tepkıyı stad da vermemız lazım bu iş bole olmayacak adamlar ellerınden gelenı yapıolar cogu kanalların spor haberlerınde trabzonsporun adı bıle gecmıo

omer61
26.08.2008, 23:22
Ben ortada ayıp falan görmüyorum.

Hem bize ne Kanal D'nin açmış olduğu anketten? Kim takıyor o anketi? Kimin umurunda? Hem de göreceli bir konuda...Benim "güzel" dediğim bir gole başkası "kötü" diyebilir..

Kanal D'yi protesto edeceğiz,Serdar Bali'ye ağzımıza geleni söyleceğiz derken asıl yapmamız gerekenleri unutmayalım! Vaktimizi daha önemli şeyler için harcayalım!

+1546546545454

kral69hasan
26.08.2008, 23:26
bence selcukun golü haftanin degil ayin golü kanal d ne anlar futboldan

Erdal DİLEK
26.08.2008, 23:42
bu sene taraftara cok iş düşecek anlaşolan, entivi denen kanal program yapıyor trabzondan bahsetmiyorlar, sadece trt ve stv de gerekli ilgi ve alaka gösterildi takımıza, zamanı geldi mi bizde onlara gerekli ilgi ve alakayı gösterelim. . .

hadi diğer kanalları biraz anladıkta entivi ne maraz vurdu onu anlamdım,

RepLay
26.08.2008, 23:51
Selcuğun golünü listeye koysalar ne olur koymasalar ne olur, o listede birinci olsa ne olur olmasa ne olur. Bizim için birincimi birinci gerisi hikaye övgüye ihtiyacımız yok.

Başkanımızın dediği gibi '' Bize büyüklük sadaka ile verilmedi söke söke aldık ''

Yane istemeden de olsa istanbul medyasının reklamını yapıyoruz kaale almayın geçin. Adı üzerinde istanbul medyası onların hakkından kendi basınızmızı büyüterek ve hizaya getirerek gelicez inşallah

FANATIK61
27.08.2008, 00:26
Simdi bunlarin yaptigi ucuz anket'de Selcugun gölü olsa ne olur olmasa ne olur. 1 hafta sonra zaten kalkacak o Anket. Onun icin fazla önemsemeyelim ;)

Burak Tokal
27.08.2008, 00:33
olaydan anladığım şudur: bunlar eminim kazanan golü gösterceklerdir ve sadece 3 istanbul klubünün maçlarını satın aldılar ve sadece ordaki golleri oylatıolar sanırım olay budur

kudu_61
27.08.2008, 01:23
protesto etmeye gerek yok basit insanların yaptığı basit hatalarla uğraşmak basit adamların işi biz de biliyoruz türk,ye de biliyor bu hafta ligde 2 güzel gol var
1 selçuk
2 gökhan g.

bunu göremeyenlerin görememe sebebi, reytinglerini yükseltmek bizim onları protesto etmemiz bile işlerine gelir bunlarda yüz yok ki biz hata yapmışız desinler boşverin atv-doğan medya ve digi platformlarına en güzel cevabı sahada vereceğiz inş. hemde öyle okkalı bir tokat vuracağız ki cin çarpmışa dönecekler bidaha ağızlarına alamayacaklar güzelim trabzonsporumu boşverin onların adi sayfalarında kara ekranlarında temiz trabzonsporum olmasın yakışmayız çirkin ekranlara temiz geçmişimizle

Kasım BEKTAŞ
27.08.2008, 01:28
bursasporu hiç sevmesemde bence haftanın en güzel iki golu 1- selçuk inan 2- gökhan güleç

sırf yalakalık olsun diye gs bjk ve fb yi yenen takımın gollerini koymuşlar ben tuhaf karşılamadım zaten bunların ne mal oldukları belli...!

TSercaN
27.08.2008, 01:29
protesto etmeye gerek yok basit insanların yaptığı basit hatalarla uğraşmak basit adamların işi biz de biliyoruz türk,ye de biliyor bu hafta ligde 2 güzel gol var
1 selçuk
2 gökhan g.

bunu göremeyenlerin görememe sebebi, reytinglerini yükseltmek bizim onları protesto etmemiz bile işlerine gelir bunlarda yüz yok ki biz hata yapmışız desinler boşverin atv-doğan medya ve digi platformlarına en güzel cevabı sahada vereceğiz inş. hemde öyle okkalı bir tokat vuracağız ki cin çarpmışa dönecekler bidaha ağızlarına alamayacaklar güzelim trabzonsporumu boşverin onların adi sayfalarında kara ekranlarında temiz trabzonsporum olmasın yakışmayız çirkin ekranlara temiz geçmişimizle

abicim guzel diyorsun katiliyorum soylediklerine..

fakat madalyonun oteki yuzu var:

Trabzonspor basarili oldugunda ve zirveye oynadiginda Trabzonsporu herzaman konusacaklar... cunku biliyorlar Trabzonlularin televizyon baslarinda Trabzon hakkindaki yorumlari beklediklerini.

simdi biz basarili olursak cogu Trabzonsporlular butun kanallarda ariyacaktir, Trabzonsporu kim konusuyor diye zap yapacaktir.

o yuzden TrabzonsporTV kurulmasi lazim ve bunu cok cabuk yapmalari lazim...

hüseyin1975
27.08.2008, 01:30
Herseye sinirlenip kalbinizi yormayin Arkadaslar.

Banane Kanal D'den.
Onlar varsin o Golü saymasin.
Biz Maclari alalimda onlar bizi Anketlere tasimasin.

Cokda umrumdaydi.

kudu_61
27.08.2008, 01:37
abicim guzel diyorsun katiliyorum soylediklerine..

fakat madalyonun oteki yuzu var:

Trabzonspor basarili oldugunda ve zirveye oynadiginda Trabzonsporu herzaman konusacaklar... cunku biliyorlar Trabzonlularin televizyon baslarinda Trabzon hakkindaki yorumlari beklediklerini.

simdi biz basarili olursak cogu Trabzonsporlular butun kanallarda ariyacaktir, Trabzonsporu kim konusuyor diye zap yapacaktir.

o yuzden TrabzonsporTV kurulmasi lazim ve bunu cok cabuk yapmalari lazim...
trabzonspor tv konusunda sonuna kadar sana katılıyorum ben çok zap yaptım 2 saniyelik bordo mavi görüntü için neden sürekli bir bordo mavi ekranım benim de olmasın

TSercaN
27.08.2008, 01:40
vallahi Trabzonspor TV kurulsun ben decoderimi surekli o kanalda tutarim yatsam bile o kanalda tutarim :)

nasil olsa televizyon kapali bile olsa o kanal acik :)

eminimki bizim taraftarlar gibi hickimse kendi takiminin kanalini izlemez.. bi ciksin hele reyting rekorlari kiracak ... hele birde karadeniz belgeselleri olursa ooo oooo ... gurbetteki Trabzonlular sadece yeter reyting yapmasina :)

herkese hayirli geceler

kudu_61
27.08.2008, 02:00
kanal d zoruna gitmesin lig tv de şu anda selçuğun golünü izledim de aklıma geldin ne takmış be
selçuk vurdu kale arkasında bir taraftarımız bacak bacak üstüne atmış herhalde cigara içiyo top süzülmeye başladı yavaş yavaş bacağını diğerinin üstünden indirmeye başladı bizimki
top az daha süzüldü yarım oturuş pozisyonu aldı ama anlıyo adam o top çıkmaz yani tam trabzonlu
top artık girdi girecek attı elindekini ya cigara yada söylemek istemiyom ama çekirdek gibi başladı iki elleri açık sevinmeye

kanal d hatırladıkça aklıma geliyon selçuk ne taktı be

Erdal DİLEK
27.08.2008, 02:03
sadec kanal d mi kimler ayıb yapmadı ki bu hafta sonu, cook işimiz var cook

erol_izm
27.08.2008, 02:14
Amaç zaten 3 istanbul takımına yalakalık yapmak. O yüzden fazla dikkate almaya değmez. İt ürür kervan yürür.

TSercaN
27.08.2008, 09:21
yalakalik yapmak isteyen kanallara ozel promosyon var pankarti acsaniz ankara macinda ne guzel olur...

yani ona benzer birseyler.. suanda aklima gelmiyor isim acele diye :)

Çagman
27.08.2008, 10:46
demek 18 takımlı ligte sadece 3 takımın oynadıgı maclarda güzel goller cıkıyor ülkemiz bir adım ileri gidemez bu şarlatanlarla ingiliz kanalı en sondaki takımın golunu güzelde koyar anketine bizde bir anadolu takımı kendi arasında oynarken isterse süperman gibi ucarak vursun ve gol olsun bobonun kıcına carpan gol olursa o daha güzeldir cunku popo ile gol atan bir bobo

Napoli
27.08.2008, 10:48
alkolık bir spor müdürü olan Trabzon düşmanı olan bir spor müdürünün kanalını muhatap bile almam ben...

lazzist
27.08.2008, 10:59
valla ayıp yani oradaki atılan hangi gol selcugun golündan güzel onuda bıraktım gökan güleçin golü var bide utanmadan haftanın golü yazmışlar terbiyesizler gu lig sanki istanbul taımlarından ibaret futbolumuz böyle medyaya la bir adım ileri gidemez

Ufuk Bayraktar61
27.08.2008, 12:00
selçuğun ki zaten bir numara..tartışmaya bile gerek yok..kanal d de bunu biliyo..diğer golleri yarıştırıyo :D

EmrahYalçınalp
27.08.2008, 12:03
Fare dağa küsmüş...

akczay
27.08.2008, 12:06
Lig Tv nin haftanın top 10 golü sıralamasında;
1. Selçuk
2. Gökhan Güleç
3. Burhan G.Birliği
4. Tabata
5. Hakan Balta... şeklinde sıralanıyor.

lazzz61
27.08.2008, 12:07
o degil de gokhan gulec'in golu nasil pas gecilir anlasilir gibi degil
haftanın golu selcuk ınanın 2. gokhan gulecın gokhanın attıgı gol bırazda kalecı hatası ama selcukun attgı 119 km hızla kaleye gırmıss hemed tam 90 dıe tabirr ettiğimiz yere

krdnz
27.08.2008, 13:24
Hiç umrumda değil kanal dnin anketi

Bilen biliyor...

İki gündür beni gören Selçuğun harika golünü anlatıyor bu sene en çok Trabzonspordan çekindiklerini söylüyor.

Kanal d anketini kim takar benim keyfim yerinde:)

tanjukeskin
27.08.2008, 13:35
bu insanlar gerçekten görme özürlü..gökhan güleç de yok..tabata nın attıgı gol bile ahım sahım bi gol değil

Ahmet Doğan
27.08.2008, 13:40
Aydın Doğan'ın grubu değil mi her şey beklenir onların gayesi sadece popüler olmak para kazanmak gerçekleri yazmak o kadar da umurlarında değil

Semih
27.08.2008, 13:43
'Yok Sayma' gayretinin bu türlüsüne de pes!

Hayretle izliyorum, bakalım daha ne taklalar atılacak ülkemde.

Külünkoğlu
27.08.2008, 13:45
Selcuğun golünü listeye koysalar ne olur koymasalar ne olur, o listede birinci olsa ne olur olmasa ne olur. Bizim için birincimi birinci gerisi hikaye övgüye ihtiyacımız yok.

Başkanımızın dediği gibi '' Bize büyüklük sadaka ile verilmedi söke söke aldık ''

Yane istemeden de olsa istanbul medyasının reklamını yapıyoruz kaale almayın geçin. Adı üzerinde istanbul medyası onların hakkından kendi basınızmızı büyüterek ve hizaya getirerek gelicez inşallah
Kardeşim üzülerek okudum yazdıklarını, senin gibi düşünen bir kaç arkadaşımın da yazısını aynı şekilde okudum. Kesinlikle görüşlerine katılmıyorum. Katılmamamın sebebi senin yazında gizli, "söke söke aldık" evet, o zaman şimdi de "söke söke yazdırma" zamanı... Trabzonsporlular olarak Trabzonspor'un aleyhine gelişen en ufak olayda tavır almalıyız ki bizimle uğraşmanın yada bizimle ilgili konuları savsaklamanın ne demek olduğunu anlasınlar.

Erkut Ay
27.08.2008, 14:10
çekemiyor dangalaklar herşey ortada kapasiteleri aynı olduğu için kendi kendilerini yemeye devam ediyorlar kendilerinden başkasından değer bulamıyorlar ülke olarakta neden geriye saydığımızın izahıdır bu kişiliksiz insan karakterleriyle....

ApoCaN28
27.08.2008, 14:25
boşverin kanal dyi spor haberlerinde bile haftada 1 kez bahsediolar bizden o yüsden problem yok...

Kadir
27.08.2008, 14:40
Dün benimde dikkatimi çekti bu konu .
Tv de haberin sonunda birde anket anonsu yapıyor kalaslar.
Sallayın gitsin.

Nytre
27.08.2008, 15:15
ligtv bu haftanın en güzel golü olarak selçuk'un golünü seçti.

Nytre
27.08.2008, 15:16
hem bu ankette sadece eziklerin golleri var. anadolu takımlarından da güzel goller çıktı bu hafta.

demek ki tribünlere oynuyorlar. etik bir anlayışları yok

Mehmet Fatih Yavuz
27.08.2008, 15:16
selçuk 1., gökhan güleç 2.
göz var nizam var..
bu ikisi varken diğerleri klasmana bile giremez.

UğuR
27.08.2008, 15:25
Öyle veya böyle kabul ettireceğiz.....

İdris Toksoy
27.08.2008, 15:48
ya kanald'nin sitesini ziyaret etmeye tenezzül bile etmem ben.

Tayfun
27.08.2008, 15:50
Golleri nereleriyle izlediler acaba bi sormak lazım :)

bkandil
27.08.2008, 15:55
Adamlar sadece fb,gs ve bjk maçını izlemişler ve kayda değer olarak o golleri görmüşler. Boşverin gitsin kendi çaplarında eğlensinler.

Kubilay ŞAHİN
27.08.2008, 15:58
eğecekler eğecekler bizede boyun eğecekler abiler arkadaşlar en temel unusurumuz SABIR SABIR SABIR az daha sabredin inşşallah bunların hepsinin hakkından gelecez....

trab61
27.08.2008, 16:02
ya bosverin yahu ne yaparsalar yapsinlar bizene. biz futbolumuza bakalim elinde sonunda yazacaklar. onlar kiskaniyor bizi. bence takmayalim boyle seylere. biz sampiyon oldukmu ins. ozaman gorurler.

Cenk Zihni
27.08.2008, 16:11
Bırakın onlar bu insanları,bu camiayı hep görmezden gelsinler.
Gelsinler ki birlik ve beraberliğmiz hep sürsün.
bu takım bizim,kimseden onay beklemeye gerek yok.Hele hele istanbul basınından asla!
Kupa törenimizi göstermeyenlerde istanbul basını değil miydi?
boşverin..

demiradam57
27.08.2008, 16:27
Bu akşam ve gelecek akşamlar gerçek taraftar Kanal Dyi açmayacak ve izlemeyecek.

Gökhan ÖZDEMİR
27.08.2008, 16:56
ya arkadaşlar hiç sıkmayın canınızı.gün olur devran döner.bu alem gene horon teper

RepLay
27.08.2008, 17:29
Kardeşim üzülerek okudum yazdıklarını, senin gibi düşünen bir kaç arkadaşımın da yazısını aynı şekilde okudum. Kesinlikle görüşlerine katılmıyorum. Katılmamamın sebebi senin yazında gizli, "söke söke aldık" evet, o zaman şimdi de "söke söke yazdırma" zamanı... Trabzonsporlular olarak Trabzonspor'un aleyhine gelişen en ufak olayda tavır almalıyız ki bizimle uğraşmanın yada bizimle ilgili konuları savsaklamanın ne demek olduğunu anlasınlar.

Sayın abim üzülecek bişey yok tüm takım taraftarları ve yorumcuları bu golden övgüyle bahsederken bu kanal d nin yapmış olduğu anketi pek önemsemem ben. İstanbul medyasının ne denli çirkef ne denli yanlı olduğunu sende biliyorsun. Bugibi sorunların şampiyon olduktan sonra düzeleceğini hepbirlikte göreceğiz.

istanbul medyasında oluşan fikir 3 istanbul eziklerinden başka takım şampiyon olamaz. İşte şampiyon olup bu düşünceyi kafalardan attıktan sonra göreceğiz herşey çok daha güzel olucak.

Hüseyin Çümen
27.08.2008, 17:40
kıskanılmak güzeldir
bu golü koymamanın ne mantığı var hiç bir mantığa sığmaz
kıskanıyorlar işte kudurun şeref yoksunları inşallah şampiyon olacağız
ama eminimki şampiyon olduğumuzdada febe veya gese olmuş kadar şaşalı kaleme almayacaksınız bu şampiyonluğu reziller!!

v.vatan
27.08.2008, 19:03
arkadaslar bencede sadece kendi aramızda konuşmak yerine fikirlerimizi onlarada duyuralım ben aynen şu mesajı gönderdim sizinlede paylaşmak isterim

haftanın gollerini nasıl belirliyosunuz. aslında kim belirliyor diye sorsam daha iyi ....bobonun attıgı hangi gol yada fenerin yedigi gol mü selcuk un golünden güzel

sizi doğrulara davet etmek isterim ama siz neden yapacaksınız ki

önemli olan orada oylamanın kaç oy aldığı değil mi? fenerin yediği gole daha cok oy gelir bence cimbomlular baltayı oylar beşiktaşlılar boboyu geri kalan taraftarlar zaten feneri sevmez gazentep i destekler diyosunuz dimi ama bir iki şeyi unuttunuz fenerliler neyi oylayacak oldumu şimdi denizli nin cimboma attığı golüde yazsaydınız onlarda oylardı......
neyse
bide gerçekleri yazmayı unuttunuz lig tv nin sitesinde de görebileceginiz gibi selcuk un 25 metreden örümcek ağlarını aldığı gölü.......

Ahmet Kuru
27.08.2008, 19:17
Kanal D beğenmemiş...
Çokda umdumdaydı....
Biz 3 puanı aldık mı?böyle devam edelim...
Seve seve beğenecekler....

Mustafa AYDIN
28.08.2008, 00:07
Haftanın iki güzel golü vardı ikiside ankette yok,(Selçuk ve gökhan Güleç) öyle sanıyorumki
bu anketi hazırlayanlar Trabzon maçını izlememiş.

cngz
28.08.2008, 00:41
lig tv, fox tv ne ntv de haftanın gölü selçuğun attığu gol seçildi bu onlara kapak olmuştur zaten

Öztürk Adem
28.08.2008, 01:00
Bız o kadar buyuk kulubuz kı o kadar kucuk 1 ankette gırmemız yakısmaz bızı bılen bılıo ıcıne sındıremeyenler onlar

ahamitokutan
28.08.2008, 10:13
yaw bırakın bunları adam yerine mi koyuyorsunuz.bırakın kendikendilerine gelin güvey olsunlar...

Selçuk Çetin
28.08.2008, 10:20
28 metreden 108 km hızla giden topu görememişlerdir ondan koymamışlardır şimdi neden aydın doğanı sevmediğimi daha iyi anlıyorum

seneye bizim avrupa kupası maçlarımızı verecek olanın dsmart olmasına ne kadar üzülüyorsam albayraka o kadar küfrediyorum. yazık oldu

Mayls
28.08.2008, 10:41
Selçuk'un gölü bu gollerle kıyaslanamayacak kadar güzeldi.
Hatta bu sezonun en güzel ikinci golü yarışmasında diğer futbolculara başarılar diliyorum şahsen.

Berk
28.08.2008, 10:44
Etrafta birsürü düşmanımızın olduğunu düşünürsek hepsine birden yetişmek imkansız gibi.Kanal D seçmeyiversin, haftanın en güzel ve hatta yılın en güzel gollerinden biri olduğu açık ve net..

61viya
28.08.2008, 11:01
Çöp kutusunun önünden geçerken,dönüp çöpe "Niye kokuyorsun?" diye kızıyor muyuz hiç? O hesap.