PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Açık Hava Müzesi Projesi - Fırtına Tarihinin Ana Dönüştüğü Yer

ÖmerFarukYılmaz
26.08.2008, 15:33
Benimde bir projem var!!!!!

TRABZONSPOR AÇIK HAVA MÜZESİ...Fırtına Tarihin Ana Dönüştüğü Yer...

Akyazı projesinin içine,Birde açık hava müzesinin eklenmesini istiyorum...Müze hem projenin anlamına anlam katacak,hem projeyi güzelleştirecek,Hemde Trabzonsporumuzun tarihine ışık tutucaktır..Ayrıca şehirdışından gelen insanlarımızında gezebilecekleri,Trabzonsporumuzun tarihini büyüklüğünü kavrayabilecekleri bir eser olacaktır...Çocuklarımıza tarihi anlatmamıza gerek kalmayacak..Gelip görecekler büyüklüğünü..

Benim isteğim bu açık hava müzesinde Şenol Güneş'in kalede, Hami'nin topa vuruken, Ali Kemal'in fırtına gibi eserken, Ünal'ın adamların üstünden geçerkenki heykellerini görmek. İlk şampiyon kadronun veya kadroların ''HEYKEL''lerini yaptırmak,büyük zaferlerimizin gazete küpürlerinin kopyalarının(cam çerçevelerde) sergilenmesi,Gol krallarımızın, resimleriyle birlikte, o sene giydiği kramponlarını çakabileceği ufak bir teknenin olmasını,Türkiye kupasını kaldırışımızın ölümsüzleştiği anların olmasını isterim...

He proje şartnamesinde diyorki PROJELER TRABZONSPOR’A YENİ KAYNAK YARATICI VE GELİR GETİRİCİ NİTELİKTE OLMALIDIR.Doru olmalıdır ama bence birazda vefalı bir projenin olması lazım...Bir İsmail Gökçek'in,Bir Rahmetli Dozer Cemil'in ve nam-ı diğer bütün oyuncularımızın burada yer almaları onlarında göğsünü kabartacaktır...Bizimde...

Ayrıca şimdi bana diyeceksiniz ki ya sen masraf oldun..Hocam bu işede sponsor bulmak kolay,İsim hakkına karşılık bütün müzeyi yaptırsınlar...

X TRABZONSPOR AÇIK HAVA MÜZESİ...Fırtına tarihin, ana dönüştüğü yer...

Bu arada gelelim GELİR konusuna; müzenin girişini cüzi bir miktar bile yapsanız,yaptığınız yerde manzaralı bir yer olup vakit geçirmeye değer bir konumda olursa çok iyi gelirler elde eder,zaten 20 saatini TRABZSONSPOR'la geçiren taraftarın 24 saatini doldururuz...Tamam gelir önemli ama yanında bizi bu konuma getiren futbolcularımızı, teknik adamlarımzıı başkanlarımızı unutamayız...

Ayriyetten yönetimimizin her hareketini mutlulukla izliyorum..Yaptıkları için teşekkür eder,yapacakları içinde başarılar dilerim..

Ömer Faruk Yılmaz

Bu projeyi Taraftar proje yarışmasına gönderdim.Sizinde fikirleriniz almak isterim...

Şimdiden teşekkürler..

Semih
26.08.2008, 15:36
:alkış::alkış::alkış:

böyle projeler yap, başkan olduğumda senin de heykelini dikeyim:)

İsmail Çavuşoğlu
26.08.2008, 15:38
10 üzerinden 10 veririm ben bu projeye çok güzel düşünmüssün tebrikler...

Koray
26.08.2008, 15:43
Ömer harika düşünmüşsün,keşke yapılsa...

Mustafa
26.08.2008, 15:51
Başlığı görünce gene başkanı tebrik edecegim güzel bir proje düşünmüş dedim :)

Tebrikler Ömer umarım gercek olur.

Şenol Altunsoy
26.08.2008, 15:59
Tebrikler Ömer Kardeşim gerçekten çok güzel bir proje umarım hayata geçer

bkandil
26.08.2008, 16:05
Tek Kelimeyle MÜKEMMEL bir proje...

SDanışmaz
26.08.2008, 16:15
Güzel düşünmüşsün Faruk, İnşallah gerçekleştirirler bu projeyi. Hem sosyal aktivite açısından Trabzona bir yenilik katar..

Dursun Kaplan
26.08.2008, 16:16
Ömer kardeşim aklına sağlık.. :)

Şimdiden oyum sana.. :D

Kasım Hilal
26.08.2008, 16:20
Fikir çok güzel yalnız maliyeti çok yüksek olur gibime geldi..

thejackalts
26.08.2008, 16:22
arkadaşım harika bir proje üretmişsin. gerçekten trabzonsporumuzun böyle projelere ihtiyacı var. hem bence bunu çok detaylı ele alıp gelen turistler içinde bir görsel merkez olur. ve bu işin piar ayağı baya desteklenir. bence aklına sağlık. sana 10 üzerinden 11 ( bir kişi eksik oynamayalım :) :alkış: )

Faruk Akhan
26.08.2008, 16:30
:alkış::alkış::alkış:

böyle projeler yap, başkan olduğumda senin de heykelini dikeyim:)
aynennn dıkerız

ÖmerFarukYılmaz
26.08.2008, 17:14
Çok teşekkürler arkadaşlar..Beğendiğinize sevindim...

İnşallah yönetim kurulumuzda beğenir:)

KemaL_Ts
26.08.2008, 17:22
bende cok begendim.. bir kac detail la mükemmel gezilecek bir yer olabilir... sadece bir kere degilde bir kac kere gidelebilenecek yer yapilsa... zaten belli süre sonrasinda onun masrafi cikar..

Faruk Akhan
26.08.2008, 17:37
Çok teşekkürler arkadaşlar..Beğendiğinize sevindim...

İnşallah yönetim kurulumuzda beğenir:)
adas nasıl gonderıysun onlar ayrıntılı ıstıyo projenın ornegını paylasırmıısn

ÖmerFarukYılmaz
26.08.2008, 17:48
adas nasıl gonderıysun onlar ayrıntılı ıstıyo projenın ornegını paylasırmıısn

Ben aynı yukardakı yazdıklarımı gonderdim...

Çizim ve benzeri hiç birşeye dökmedim...Tamamen hayal gücüm...

Dursun Kaplan
26.08.2008, 17:58
Ben aynı yukardakı yazdıklarımı gonderdim...

Çizim ve benzeri hiç birşeye dökmedim...Tamamen hayal gücüm...

İlerde memlekete ev yaptırırsam sana danışcam.. Şöle açık havalı bişe olsun.. :D

Mustafa K. Demirbaş
27.08.2008, 00:36
güzel bir proje inşallah gerçekleşir

Harun
27.08.2008, 00:43
Ömerim kendini aşmışsın resmen:D En sefdiğim proje bu:)

Selman
27.08.2008, 01:24
Ömer tebrik ederim, gerçekten çok güzel düşünmüşsün.Ve sanırım Tunga abinin sözü buraya yaraşıyor;

"Maziyi yaratanlar sağolsun"

Faruk Akhan
27.08.2008, 11:01
inş oşur cunku ezıkler bole bı projelerı yok

Emirhan Ömeroğlu
27.08.2008, 11:13
çok güzel sölemişsin böle bi müze olur yanınada gene bu müzenin devamı bi çay bahçesi bi nargile salonu bi park olur bide Ts clup koyarsın.. millet oraya hem park için gelir çay kahve için gelir nargile için gelir Ts cluptan alış verişe gelir müzeyi gezer çok güzel ellerine sağlık

İskender YILMAZ
27.08.2008, 13:50
kesinlikle mükemmel olur ama maliyeti yüksek olur, dediğin gibi sponsor araştırmak lazım.. gerçekten çok güzel fikir, tebrikler..

Hasan Ayvenli
27.08.2008, 13:56
bravo kanka. çok güzel düşünmüşsün :)

magicyattara
27.08.2008, 14:04
Aman !
Serdar Balinin heykelini koyma oraya,anında paramparça ederler.

Cengiz Çubukcu
27.08.2008, 14:26
Ben de bu projenin ivedilikle uygulamaya koyulmasını canı gönülden isteyenlerdenim...helal olsun Ömer Faruk....

Tayyip Bosnalı
28.08.2008, 01:09
ömerim resmen miniatrabzon yapılsın iştemiş :D
hakkaten güzel olurdu miniatürkteki gibi kartı yerleştirdiğinde ali kemalin hayatını falan anlatacak mesela :)
düşünmesi bile güzel . Aklınla bin yaşa ömerim

Nihal Ayvaz
28.08.2008, 14:22
ömer iş güçten sen böyle şeyler düşünebiliomuydun ya :) aferin aferin :D helal ;)

FanatikPacci
28.08.2008, 14:51
Tebrikler Ömer Faruk, ben de bu fikri çok beğendim. Hayal edince çok güzel geldi.

Emre B.
28.08.2008, 16:28
Çok güzel bir fikir.

Faruk Akhan
28.08.2008, 17:42
abiler yaa sunu bırı bılgısayarda resımlesede ne guzel olur

ÖmerFarukYılmaz
29.08.2008, 10:54
Bütün herkese görüşleri için teşekkür ederim...

İnşallah hayılrısı olur...

ÖmerFarukYılmaz
30.12.2008, 19:08
1 ay sonra açıklanacakmış sonuçlar....

İnşallah faydalı oluruz..

Dursun Kaplan
30.12.2008, 19:11
La bide 1. oluyomuş bu proje. :D ( İnşallah )

ÖmerFarukYılmaz
31.12.2008, 01:00
La bide 1. oluyomuş bu proje. :D ( İnşallah )

Hayırlısı diyelim Poyrazım:)

Egemen Yılmaz
31.12.2008, 02:01
Çok güzel bir düşünce, tebrikler..

Anıl Caner
31.12.2008, 02:04
ömer seneye mezun olmak için proje falan filan gerekebilir, irtibatta kalalım.

çok güzel düşünmüşsün, tebrik ederim.

Erdal
31.12.2008, 02:08
Vallahi çok güzel olur. Kızlarımı gezdirirken düşünmeye başladım bile...Trabzonspor emin ellerde bir şampiyon olsak bir kerecik biliyorum orayı gezmek için ortadoğu-balkanlar ve dahil kafkaslardan geleceklerin yolu açılacak....Trabzonspor israil askerine taş atan filistinli çocuktur..Nerden aklımda kaldı bu laf? :)

Anıl Caner
31.12.2008, 02:13
Vallahi çok güzel olur. Kızlarımı gezdirirken düşünmeye başladım bile...Trabzonspor emin ellerde bir şampiyon olsak bir kerecik biliyorum orayı gezmek için ortadoğu-balkanlar ve dahil kafkaslardan geleceklerin yolu açılacak....Trabzonspor israil askerine taş atan filistinli çocuktur..Nerden aklımda kaldı bu laf? :)

Kazım Koyuncu'nun Trabzonspor statükoya kafa tutan hayali bir kahramandı benim için sözünün boyut değiştirip, güncelleşmiş hali diyelim Erdal abi. Özünde aynı şey ya neyse.

Gamze
31.12.2008, 02:13
Çok güzel bir düşünce Ömer, tebrikler. :)

xavi61
31.12.2008, 03:31
muzaffer ermişinde heykelini koyalım yanınada çalışmalar devam ediyor yazsın :D

Vural Kuyumcu
31.12.2008, 03:52
süper bir proje arkandayiz insallah olur

SeSSiS
31.12.2008, 03:58
futbolla yatıp futbolla kalkan bir şehire çok olmasa gerek. harika bir süşünce, tebrikler. gerçekleşmesi dileğiyle...

Halil Atalay
31.12.2008, 09:19
nede olsa b.çekmeceli tebrikler ömer

Burçak
31.12.2008, 10:05
Okuduğum sırada kafamda canlandı olay.
Çok güzel birşey çıkardı ortaya. keşke böyle bir çalışma yapılsa.

kübraTs
31.12.2008, 13:55
Cok güzel bir proje ins. gerceklesir :alkış:

bordo61
31.12.2008, 14:22

Akyazı projesinin içine,Birde açık hava müzesinin eklenmesini istiyorum...Müze hem projenin anlamına anlam katacak,hem projeyi güzelleştirecek,Hemde Trabzonsporumuzun tarihine ışık tutucaktır..Ayrıca şehirdışından gelen insanlarımızında gezebilecekleri,Trabzonsporumuzun tarihini büyüklüğünü kavrayabilecekleri bir eser olacaktır...Çocuklarımıza tarihi anlatmamıza gerek kalmayacak..Gelip görecekler büyüklüğünü..

Benim isteğim bu açık hava müzesinde Şenol Güneş'in kalede, Hami'nin topa vuruken, Ali Kemal'in fırtına gibi eserken, Ünal'ın adamların üstünden geçerkenki heykellerini görmek. İlk şampiyon kadronun veya kadroların ''HEYKEL''lerini yaptırmak,büyük zaferlerimizin gazete küpürlerinin kopyalarının(cam çerçevelerde) sergilenmesi,Gol krallarımızın, resimleriyle birlikte, o sene giydiği kramponlarını çakabileceği ufak bir teknenin olmasını,Türkiye kupasını kaldırışımızın ölümsüzleştiği anların olmasını isterim...

He proje şartnamesinde diyorki PROJELER TRABZONSPOR’A YENİ KAYNAK YARATICI VE GELİR GETİRİCİ NİTELİKTE OLMALIDIR.Doru olmalıdır ama bence birazda vefalı bir projenin olması lazım...Bir İsmail Gökçek'in,Bir Rahmetli Dozer Cemil'in ve nam-ı diğer bütün oyuncularımızın burada yer almaları onlarında göğsünü kabartacaktır...Bizimde...

Ayrıca şimdi bana diyeceksiniz ki ya sen masraf oldun..Hocam bu işede sponsor bulmak kolay,İsim hakkına karşılık bütün müzeyi yaptırsınlar...

Bu arada gelelim GELİR konusuna; müzenin girişini cüzi bir miktar bile yapsanız,yaptığınız yerde manzaralı bir yer olup vakit geçirmeye değer bir konumda olursa çok iyi gelirler elde eder,zaten 20 saatini TRABZSONSPOR'la geçiren taraftarın 24 saatini doldururuz...Tamam gelir önemli ama yanında bizi bu konuma getiren futbolcularımızı, teknik adamlarımzıı başkanlarımızı unutamayız...

Ayriyetten yönetimimizin her hareketini mutlulukla izliyorum..Yaptıkları için teşekkür eder,yapacakları içinde başarılar dilerim..

Ömer Faruk Yılmaz

Bu projeyi Taraftar proje yarışmasına gönderdim.Sizinde fikirleriniz almak isterim...

Şimdiden teşekkürler..
Ben bu projeyi daha kapsamlı dusunup yani trabzonun başarılı insanlarının heykelin yapıp proje yarışmasına yollucaktım olmadı hatta yer olarak zağnos projesinin karşınsını düşünüyordum aynı duşunceleri paylaşmak güzel tabi sen hayata geçirdin ben geçiremedim tebrikler yer olarak dediğim yeri belirtsen güzel olur

Muhammet
31.12.2008, 15:31
Fikir çok güzel.

Uygulandı mı muhteşem olur, harika olur.

İskender Çakmak
31.12.2008, 15:35
çok güzel düşünmüşsün aklına sağlık inş değerlendirilir

Burak_52
31.12.2008, 22:32
çok güzel proje umarım 1. olur

Kazım Uzunboy
31.12.2008, 23:00
Ömer sana helal olsun.Harbi süper düşünmüşsün.

Projeni en başarılılar arasında görebileceğimizi umuyorum..

ÖmerFarukYılmaz
02.07.2012, 18:45

Ömer Faruk Yılmaz

Şimdiden teşekkürler..

Bu projeye Hem Kazim'in hemde 2011 sampiyonunun heykelleride eklenmeli artik :) dimi?