PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ali Sami Yen'de REZALET !

Koray
26.08.2008, 01:06
http://haber.mynet.com/detail_news/?type=Life&id=O1219671177190&date=25Agustos2008

http://img.mynet.com/ha3/s/sakatgs2.jpg

http://img.mynet.com/ha3/s/sakatgs3.jpg

http://img.mynet.com/ha3/s/sakatgs4.jpg

http://img.mynet.com/ha3/s/sakatgs.jpg

Not : Herkesin görmesi için bu rezaleti Genel'e açtım...

futbalski60
26.08.2008, 01:08
Bunların yaptığını hayvanlar yapmaz yazıklar olsun

ÖmerFarukYılmaz
26.08.2008, 01:09
Herkes kendini belli ediyor...

Meraklancak bişem yok,normal halleri bunlar...

SDanışmaz
26.08.2008, 01:10
Rezalet ötesi birşey :mad:

kudu_61
26.08.2008, 01:12
bence derhal bu özel güvenliklerin ya ciddi bir eğitime sokulması gerekiyor yada sahaya sokulmaması gerekiyor sınavlarda görev alan öğretmene para veren zihniyet maçta görev alan polise de para versin inanın bu tür saçmalıklar olmaz
bence bu rezilliğin yanında diğer bir rezillik antalyasporun rakip seyircilere ayırdığı yer tam bir fiyasko eğitim şart

Koray
26.08.2008, 01:13
Gece gece acayip moralim bozuldu,bazı forumlarda diyodular da inanmıyodum...
Şerefsizler...

futbalski60
26.08.2008, 01:14
Bu güvenlik görevlileri denen insandışı varlıklar kavga eden olunca hiç müdahele etmezler ya da sahaya biri atlasın seyrederler ama böyle durdurulması kolay olan engelli vatandaş olunca hemen görevleri akıllarına gelir maksat göz boyamak.Görevlerine son verilmeli Gs yönetiminden bu davranışı bekliyorum.

ilhan
26.08.2008, 01:24
Bildiğim bir gerçek var. Bu ülkede insan hakları diye birşey yok. Bu tip görüntüleri televizyonda gördüğümde veya internet sitelerini gezerken denk geldiğinde imzamda yazan Browning'in sözü gerçeği hep gösterecektir.

Bu olayın Ali Samiyen'i Avni Aker'i yok arkadaşlar. Sözde güvenlikçi adı altında stadda bulunan bu tipler yüzünden yaşanıyor bunlar.

Şu olay insanlık suçudur.

hüseyin1975
26.08.2008, 01:35
Kurallar herkes icin gecerlidir.
Yinede o engelli Kardesimize daha ilimli davranabilirlerdi.

Egitim SART!

astatin
26.08.2008, 01:36
Eski Çin işkenceleri meşhurdur,bunlardan biriside insanın kafasını traş ettikten sonra devenin boyun derisini kafanın üzerine yerleştirip güneş altında bekletirlermiş.Deri kurudukça iyice kafayı yapışır,yeni çıkan saçlarda deriden geçemediği için ters dönüp içeriye doğru büyümeye başlarmış.Sonunda bu insanlar ya ölür yada tamamen hafızalarını yitirirlermiş.Hafızalarını yitiren insanlara mankurt derlermiş ve bunları köle olarak kullanırlarmış.Bunlar verilen hiçbir emiri sorgulamadan yerine getirirmiş.Beyinlerini kullanma özelliğini kaybettiklerinden iyi kötü nedir sorgulamadan verilen vazifeyi yaparlarmış.Şimdi kulüp bu (adamlara!!!) içeriye kimseyi sokmayın demiş,bu adamlarda sorgulamadan verilen emiri yerine getirmişler.

Emre Emiroğlu
26.08.2008, 01:38
bu olay bizim statta olsaydı medya acaba neler yazardı

volkanferhan
26.08.2008, 01:40
insanlıkla bi bağdaşlık kuramadım ben bunlar için?

TS57
26.08.2008, 01:42
takım önemli değil burada bu insanlık dışı bir olay insan insana bunu yaparmı günahtır,yazıktır yazıklar olsun bir insan bunu yapamaz ey TFF yetkilileri lütfen bunu göründe nunların önüne geçelim ALLAH aşkına

Sencer Bulut
26.08.2008, 02:00
Bunlar nasıl insan anlamıyorum Allah bildigi gibi yapsın sizi....

Canİlker
26.08.2008, 02:01
bu olayı gs'ye mal etmemek lazım. güvenlik elemanlarının yaptığı terbiyesizlik. gereken yapılacaktır eminim. ama bı olay avni akerde olsaydı çoktan fizanda duyulmuştu, ne barbarlığımız kalmıştı, ne terbiyesizliğimiz. o da istanbul medyasının ayıbı olsun.

TaraftaR
26.08.2008, 02:30
Gerekcesi ne olursa olsun, engelli bir vatandasa yapilan bu hareket cok cirkin. Bu cirkin hareketi Galatasaray a mal etmek dogru olmaz. Ancak; kulüp güvenlik sirketine baskida bulunarak bu kisilerin islerine son verdirebilir. Bunu yapmalilar.

Benzer bir olaya bizim statta da sahit oldum. Böyle hirpalama degildi tabi. Özkan Sümer döneminde, Anorthosis macindayim. Önümde )o zaman öyleydi, simdi bilmiyorum) engelli vatandaslar icin ayrilmis bir bölüm vardi (karsidan bakinca, sag alt kösede). Stat dolmaya basladikca o bölümde tartismalar olmaya basladi. Sonradan anlasildi ki, bu bölüme normal seyirciler icin bilet kesilmis. Maalesef engelli vatandaslari yerlerinden kaldirip sahanin kenarina almislardi.

mehmet83
26.08.2008, 06:29
Ya boyle bisey olabilir mi? Bu yapilana ne denir Allah askina? Dakikalardir bunu yapanlara yazacak soz ariyorum ama bulamiyorum! O insan o halde kime ne zarar verebilirki? Adami tutup yere yatirmislar. Utanin be! Sizde insansiniz oylemi? Bu arada Arda tepki koymus bunu yapanlara ve resimde goruldugu gibi gidip kucaklamis. Arda'ya helal olsun. Bu muameleyi yapanlarinda cezasini cekmesini umut ediyorum. Hatta keske mumkun olsada 2 ton dayak atsalar!!!

Alpayer
26.08.2008, 07:07
Arkadaşlar bu olayı canlı olarak gören var mı? Çünkü böyle fotoğraftan bakarak yorum yapmak yanlış olabilir. Olumlu düşünmeye çalışıyorum; belki heyecan ile kendini Arda'ya doğru atmış olabilir ordaki vatandaşımız ve güvelik de acele ile onu yerden kaldırmaya çalışmış ise günahlarına girmiş oluruz o güvenlik görevlilerinin.

magicyattara
26.08.2008, 07:52
bu olayı gs'ye mal etmemek lazım. güvenlik elemanlarının yaptığı terbiyesizlik. gereken yapılacaktır eminim. ama bı olay avni akerde olsaydı çoktan fizanda duyulmuştu, ne barbarlığımız kalmıştı, ne terbiyesizliğimiz. o da istanbul medyasının ayıbı olsun.

Bal gibide mal ediyorum.O güvenlikçileri oraya ben seçmedim gs seçti.
Ben stada fotoğraf çekmeye gittiğimde kapıdaki özel güvenlikçi yönetimin talimatı gereği giriş yasak dedi ve çekemedim fotoları.Demekki kulüp talimatlarını uyguluyorlarmış.

Mal edin mal edin.

Harun-61
26.08.2008, 09:37
GS ile ne alakasi var pek anlamadim ???

güvenlik sirketi bu elemanlarin görevlerine hemen son vermelidir !

Bravo Arda, Helal olsun sana......

.

Mertcan
26.08.2008, 09:38
hangi insani duygularla bunları yapmışlar acaba.. aklım almıyor.. yazıklar olsun...!

Mertcan
26.08.2008, 09:39
GS ile ne alakasi var pek anlamadim ???

güvenlik sirketi bu elemanlarin görevlerine hemen son vermelidir !

Bravo Arda, Helal olsun sana......

.

Aynen katılıyorum... Bravo Arda..!

Semih
26.08.2008, 09:56
evet, tamam. Biliyoruz amacınız güvenliği sağlamak.
Şu adamcağızın nesi güvenliğinizi tehdit etti de bu kadar hırpaladınız?

İskender YILMAZ
26.08.2008, 10:29
allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın, insan mısınız be.. tez zamanda o zavallı adamın durumuna düşersiniz inşallah..

Özkan
26.08.2008, 10:36
Bu yaratıklar cezâsız kalacaklar ve rezilliklerinde devâm edecekler. Yaşadığımız ülkede kânûn, adâlet, insan hakları gibi kavramlar yok.

Hüseyin İlkin
26.08.2008, 10:38
Arda 'yı futbolcu olarakta , kişilik olarakta çok beğeniyorum . Aynen böyle Arda , hiç bozma kendini ..

Güvenlik Görevlileri ; Allah sizi davul etsin .. Rezalet yahu ..

Berk
26.08.2008, 10:53
Şu İstanbul takımlarından tek beğendiğim oyuncu Arda'dır.Oynadığı futbol, efendiliği ve tavırlarıyla saygıyı hakediyor..

Güvenlik görevlilerinin de yaptığının ne kadar insanlık dışı bir davranış olduğunu söylemeye gerek yok..

Faruk Akhan
26.08.2008, 10:53
yazık yazık yazık

OsmanliTorunu61
26.08.2008, 11:58
yuhh be...yaziklar olsun...böyle bir sey yapilir abi ya???
ADI SEREFZIZLER...sabah sabah moralimi alt üst etiler :mad:

Sacit
26.08.2008, 12:46
Türk silahlı kuvvetlerini göreve çağırsalardı, özürlü bir adamı durdurmak için!!!...

yuhh!!.... :mad:

TSezgin61
26.08.2008, 13:03
ben bu ardayi seviyorum yaaa... bizde oynasa keske

Ömer SEVİNÇ
26.08.2008, 13:12
Olayın görüldüğü gibi olmadığını düşünüyorum. Bir çarpıtma söz konusu..

otuken55
26.08.2008, 13:31
nekadar çarpıtılırsa çarpıtılsın sakat bi insan o şekilde müdahaleye maruz kalmamalı

Tayfun
26.08.2008, 15:05
İnsan sıfatı altında yaşayanlar bunlar işte ama ruhları hayvan..!

28TS61
26.08.2008, 16:23

evet bu olay bizde yasanmis olsaydi kim bilir neler derlerdi neler,
ama yinede bu olay tavsip edilemez, görevlilerden hesap sorulmasi lazim

Emre7
27.08.2008, 11:13
insanlıkla alakası olmayan çibiliyetsizler