PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lig TV'yi Yeni Reklamından Dolayı Protesto Ediyoruz!

Sayfa : [1] 2

serkanisp
19.08.2008, 00:03
Lig tv yi protesto ediyorum. Çektikleri reklamlara bakın. Trabzonsporu gene küçümseyen bir hal takınıyorlar. Geçen yıl istanbul olimpiyatta LİG TV DIŞARI TEZAVHURATLARININ hala acısını içlerinde hissediyorlar galiba. reklam filminde carlos servet işte bjk lı bir futbolcu var koşuyorlar taraftarları ile kucaklaşıyorlar ama TRABZONLU BİR TANE FUTBOLCUM YOK. koskoca reklamda sadece bir tane formamızı giymiş birisini çok kısa bir saniye gösteriyorlar. Peki bu yanlılık,çakallık değilde nedir? Ben biten lig tv üyeliğimi devam ettirmiyorum. Geçen yıl ki yaptıkları ile daha bu sezon başlamadan 2 reklam filmi çekmesi ve bize yer vermemesini kınıyorum.

SAYIN LİG TV,

Size söylüyoruz, bizim sizin gibi adi insan ve kuruluşların yapacakları reklamlara ihtiyacımız yok.Olimpiyat stadında herkez TRABZONUMUN BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖRDÜ. O Fener yayın organı Fotomac bile bizi yazdı. Daha kimse kıramadı bizim rekorumuzu. Bugun fizanda maç edeceğiz tüm taraftarlarımız gelsin desin başkan gene gideriz.Çünkü biz trabzonluyuz.

BÜYÜK TARAFTARIN TUTTUĞU TAKIM T.C. KİMLİĞİNDE YAZAR.

ilhan
19.08.2008, 00:12
O reklam benim de dikkatimi çekti.

O haberin linki; http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=42917

Delgado, Carlos ve Servet reklamda var ama Trabzonsporlu futbolcu felan yok. Hepsini geçtim bizi temsilen orada forma bile göremedim ben.

Çifte standartlara daha sezon başlamadan başladılar. Böyle şeylerde art niyet aramayalım demeyelim lütfen. Adamlar resmen bizi tanımıyor, görmüyor ya da işlerine gelmiyor.

Keşke başlığı " Genel " kategorisine açsaydınız. Çünkü öyle geçiştirilecek bir durum değil bu.

Mustafa Hazıroğlu
19.08.2008, 00:21
Lig Tv dışarı ! ! !

Napoli
19.08.2008, 00:22
benimde dikkatimi çekti,kasınıyorlar

kaplanlar29
19.08.2008, 00:25
pisLIGtv i sokmayin avni akere:)

Harun-61
19.08.2008, 00:28
en güzel cevabi 2008-2009 sezonu sonunda verecegiz bu saygisizlara !!!

7
7
7

.

ÖmerFarukYılmaz
19.08.2008, 00:36
Bu adamlara lanet olsun artık....

Travelair
19.08.2008, 00:39
Dekoderlerin %17si bizim değil mi? İnsan hiç bindiği dalı keser mi?

EmrahYalçınalp
19.08.2008, 00:40
Lig TV gerçekten son derece İstanbul yanlısı, dahası Trabzonspor karşıtı bir politika izliyor. Umarım gelecek ihaleyi alamazlar. Gerçi alan da daha farklı olmayacak, ama olsun.

Bilinen bir gerçek var ki, biz şampiyon olacaksak zaten bu ve benzeri güçlerin kafasına vura vura olacağız. Lig TV İstanbul ligini yayınlamaya, yanında olmaya devam etsin. Keser döner sap döner, gün olur devran döner.

10-61
19.08.2008, 00:41
Bu kanıbozuklardan herşey beklenir..Reklamın sonunda bi de gıcık gıcık ''lig tv alsana''diyor uyuzun biri.İçimden dedim ki;..................

Oh bee..rahatladım valla.

ilhan
19.08.2008, 00:42
Yoksa geçen sefer " kırık dökük tribün fotoğrafları " yayınlayıp Avni Aker yenileniyor başlıklı haberlerine verdiğimiz tepkinin karşılığında bile bile mi yapıyorlar bunu?

Adamlar resmen tanımıyor, bilmiyor, görmüyor bizi. Üç İstanbul takımı için Üç şebeği oynuyorlar.

ferdiT
19.08.2008, 00:42
evet reklemın bir tek sonunda bir kisi gozukuyor ts formalı onun dısında yok bizimle ilgili birsey.macları gene trt1 yayınlasın:D

TSelif
19.08.2008, 00:44
Alenen yapıyorlar bunu utanmaları da yok adilerin !
Umarım bu yıl ve bundan sonraki her yıl bize yalvaracak pozisyona düşersiniz ...çok yakın bekleyip görücez hepberaber !

OYılmaz
19.08.2008, 00:44
Bu Protestoda bende varım Sonuna kadar savaşacağız İstanbul düşecek Anti-İstanbul

futbalski60
19.08.2008, 00:46
Bu sadece Trabzonspor'a yapılan bir saygısızlık değil diğer 14 kulübe de yapılan saygısızlıktır.Ne yani süper lig 3 takımdan mı oluşuyo anadoludaki takımları hiçe saymak da yanlış.Bu tür amatör hatalar ne yazık ki sadece Türkiye'de oluyor 5 büyük ligin reklam çekimlerine bakın böyle hata var mı.

ÖmerFarukYılmaz
19.08.2008, 00:49
Dekoderlerın hepsini toplayıp digiturk genel bınasının onune paramparça edip atıcaksın...Oraya onlar yığıldımı bak gor sen bır daha Trabzonspor demeden lafa başlıyorlarmı...

Tayyip Bosnalı
19.08.2008, 00:50
Arkadaşlar herkes iptal ettirsin bence üyeliklerini
Tamam evde maç seyretmenin tadı ve zevki çok başka
Hele kahvedeki o sigara kokularını çekmemekte çok güzel ama
Bunların akıllarını başlarına almaları için Küçük bir Sivil İtaatsizlik örneği göstermemiz gerekiyor galiba
Bu vicdansızlar kazanacagına bırakında esnaf kazansın bence

TSezgin61
19.08.2008, 00:50
Bu sadece Trabzonspor'a yapılan bir saygısızlık değil diğer 14 kulübe de yapılan saygısızlıktır.Ne yani süper lig 3 takımdan mı oluşuyo anadoludaki takımları hiçe saymak da yanlış.Bu tür amatör hatalar ne yazık ki sadece Türkiye'de oluyor 5 büyük ligin reklam çekimlerine bakın böyle hata var mı.

hata olsa düzeltilir... bunlar bilerek yapiliyor

Tayyip Bosnalı
19.08.2008, 00:51
Dekoderlerın hepsini toplayıp digiturk genel bınasının onune paramparça edip atıcaksın...Oraya onlar yığıldımı bak gor sen bır daha Trabzonspor demeden lafa başlıyorlarmı...

Ömerim güzel bir protesto yöntemi hakketen
oylamaya sunuyorum :D
Eyleme geçmeli
Mogollar diyor şarkıda hani bişey yapmalı diye
Bişey yapmalı hakkaten

Mollasalihoğlu
19.08.2008, 01:02
lig tv'nin haddine mi Trabzonsporlu oyuncu oynatmak,iyi olmuş :P
şaka bir yana çekememe,sevmeme durumları var ama istanbul takımlarına olduğumuz gibi onlara da belayız,o kadar !!

Sota55
19.08.2008, 01:17
Ben abonelimi iptal ettirdim daha dogrusu sürecini uzatmadim.Yazdigim Mektubla´da Trabzonsporun Maclarini devamli göstermedikleri icin ve Klübler arasi ayrimcilik yaptiklari icin abonemi uzatmak istemedigimi yazdim.Bilmiyorum bir faydasi olurmu ama en azindan sitem etmis oldum.

Uluç
19.08.2008, 01:29
Son cümlen hariç tüm görüşlerine katılıyorum...

My
19.08.2008, 01:36
Ben abonelimi iptal ettirdim daha dogrusu sürecini uzatmadim.Yazdigim Mektubla´da Trabzonsporun Maclarini devamli göstermedikleri icin ve Klübler arasi ayrimcilik yaptiklari icin abonemi uzatmak istemedigimi yazdim.Bilmiyorum bir faydasi olurmu ama en azindan sitem etmis oldum.Aynı olay için bende beklemedeyim. Bugün yarın arayacaklar. Soracağım ilk soru febenin, gsnin ya da bcknin maçını tüm sezon boyunca verip veremeyeceklerinin taahhüdü. Sonrası zaten çorap söküğü gibi gelir. Hiç mi hiç tasvip etmediğim bir şey ama her yer şifre kırıcı uydu cihazlarıyla kaynıyor anasını satayım. Onlara yedirmem o parayı da bulurum elbet bi yolunu.

bordolumavi
19.08.2008, 01:45
ark lar onlarda bılıyorkı trabzonumuzu ızlemek ıcın decoderlerı ıade etmıyoruz o nedenle rahatlar...bence baska bır yol bulalım bı skeılde protesto edelım bunları ıyı bır fıkrı olan varsa paylassın bızımle

leavemealone
19.08.2008, 01:47
Bende sevmiyorum ligtv yi bize karsi olduklarida belli ama bedava izledigim icin istediklerini yapsinlar parami alamazlar ..

ferdiT
19.08.2008, 01:47
ark lar onlarda bılıyorkı trabzonumuzu ızlemek ıcın decoderlerı ıade etmıyoruz o nedenle rahatlar...bence baska bır yol bulalım bı skeılde protesto edelım bunları ıyı bır fıkrı olan varsa paylassın bızımle
bu adamlar mesajdan iletiden falan birsey anlamıyorlar bencede tek cozum herkes iptal etsin!

28TS61
19.08.2008, 01:48

:alkış::alkış::alkış:

katiliyorum, bu sirf bize karsi degil tum turkiyeye karsi, sanki sadece 3 tane takim var 1.ligte.

Sota55
19.08.2008, 02:03
Az önce Fox Kanalinda "Tribün Atesi"diye bir Spor Programina baktim

Sunucu: Bülent Ülgen
Yorumcular: Adnan Aybaba, Ercan Çelik, Engin Verel, Hayri Hiçler

Programin basinda Adnan Aybaba yeni sezonu baslamak üzere diye baris symbolu anlaminda öteki Yorumculara
birer Hediye getirdi.Bjk,GS,FB Aksesuarlar dagatan ve masanin üstünde yerlestiren Adnan Aybaba,Sunucu Bülent Uygun´un "neden Trabzonspor ile ilgili bir hediye getirmedigi"madem baris symbolu manasi olacakti sorusu üzerine,cevap veremedi ve lafi hemen baska yöne cevirdiler.

Demek istedigim

malesef sadece LigTv yapmiyor,her yerde bizi disliyorlar.Halbuki hepside biliyor Trabzonspor ve Taraftari böyle ayrimciligi her zaman Prostest ediyor ama Adamlarin umrunda degil.

En iyisi kendi Mediamisi kendimiz kuralim.Nasil olsa TV geliyor ve Yerel Gazeteler´de biraz daha kendilerini gelistirseler,niye olmasin.Sorun herhalde Reklam gelirleri ve Havuz Sistemi olur ama onada artik Yönetim bir cözüm bulur Insallah ;)

Uğurtan
19.08.2008, 02:26
Ben gerekli yerlere "Gereken Ölçüde" bir mesaj yolladım.. Düşerler peşime yarın telefonlarda.. ;)

leavemealone
19.08.2008, 04:24
Bu Ligtv ismini degistirsin 3büyükler tv yapsin ...

Hadi Bizi gectim diger takimlarin taraftarlarinada cok büyük haksizlik yapiliyor ...
Onlar niye tuttuklari takimin macini tv den izliyemiyor niye bu olay sadece türkiyede var ...
Madem bunlarin isi gücü para ispanya,ilgiltere,almanya gibi her hafta 9 macida canli yayinlasalarya ..Reklamlarda her takima esit davransalarya.. Tutturmuslar bi 3 büyükler diye gidiyorlar.... Bakalim nereye kadar gidecek .

mehmet83
19.08.2008, 04:51
Nedense hic sasirmadim. Adamlar bir sekilde bizim damarimiza basmayi becerebiliyorlar. Yarin, obur gun baska bir sekilde yine benzer bir tutum icerisine girecekler. Sampiyon olana dek bu boyle devam eder ve malesef ben bunun onune gecebilecegimizi zannetmiyorum. Bide utanmadan arlanmadan Turk futbolunda adalet yok diye ortaligi ayaga kaldirirlar. Ciban basi kendileri oldugu halde masummus ayaklarina yatarlar. Sadece Lig Tv degil bunlarin hepsi boyle. Dedigim gibi bu olanlari degistirmenin tek yolu sampiyonluk. Iste o zaman her ne kadar istemeselerde bize hak ettigimiz saygiyi ve degeri gosterecekler(gosterttirecegiz). Az kaldi...Biraz sabir...

Enes Berfin
19.08.2008, 04:56
Acikca söylüyorum zerre kadar umrumda degil, maclarimizi versinler benim icin yeterlidir, benim takimimi reaklama almislar almamislar fazla ilgilendirmiyor ne yaparlarsa yapsinlar, onlar eziklerin yalakasi.

Erdal DİLEK
19.08.2008, 08:07
D-smarttan sonra bunkarında kaplolarını keselim...

Erdal DİLEK
19.08.2008, 08:14
lig başalamadan önce biz başlamlıyız, takımımızın bu sen bize her zamankinden fazla ihtiyacı var. . .

olimpiyatı yaktık, vira Bismillah. sıra lig tv de. . .
------------------------------------------------------------
:bmn:

Mehteroğlu
19.08.2008, 08:16
D-smarttan sonra bunkarında kaplolarını keselim...

arkadaşlar, derdinizi anlıyorum, ancak tepkimiz sadece o yayını almamakla yerini bulur.

bunun dışında onları saygıya davet edecek yegane şey "şampiyon olmamızdır".

biz şampiyon olmadan ve onlara gerekli yanıtı vermeden işler böyle sürer gider malesef...

oflu_ömer
19.08.2008, 08:28
bu olaya bütün anadolu külübleri bas kaldirsa ozaman is deyisir güzel bir organizasyonla olur dünyada olmayacak is yok bunun öncülügünü biz trabzonsporlular yapsak ozaman bakalim bu ayrimciligi nereye kadar yapacaklar.bu olaylar bütün sporkanallarinda gelenek oldu üc külübü sabahlara kadar anladirlar diyer 18 külübün cogunun ismi bile gecmez sangi onlar baska bir ülkenin takimi

temel_yilmaz
19.08.2008, 08:30
yavaş yavaş böyle yapılmasının yegane sebebi bizim yayın geliri pastasından aldığımız parayı baltalamaktır.buda maalesef gerçekleşiyor bunun adımları geçen seneden başladı gçen seneki çapsız kendileriyle kavga etmekten başka hiç bir işe yaramayan yöneticilerimiz sayesinde ve tek derdi kendi parasını kurtarmak olan başkanımız sayesinde buralara kadar geldik ..

Erdal DİLEK
19.08.2008, 08:35
bu olaya bütün anadolu külübleri bas kaldirsa ozaman is deyisir güzel bir organizasyonla olur dünyada olmayacak is yok bunun öncülügünü biz trabzonsporlular yapsak ozaman bakalim bu ayrimciligi nereye kadar yapacaklar.bu olaylar bütün sporkanallarinda gelenek oldu üc külübü sabahlara kadar anladirlar diyer 18 külübün cogunun ismi bile gecmez sangi onlar baska bir ülkenin takimi

ya baba onlarda baş kaldırdılar mı ille bizim payımız artsın dieyecek, hepten karışacak ortalık, varsın onlar karıştırmasında, cünkü fb.bjk.gs nin aldığında değil onlarında gözü 2 milyon şampiyonluk fazlası alan trabzonsporun parasınada. .

TS57
19.08.2008, 08:42
istanbul yalakaları ne olacak işte

magicyattara
19.08.2008, 08:44
Çok güzel yakalamışsın.
Benimde dikkatimi çekti o reklam.
3 ezik bir kalanlar bir yapılmış.
Zihniyet değişmez istanbul medyasında.

Gürkan
19.08.2008, 08:44
Bu olaylar artık sadece taraftar protestosu ile olacak işler değil Başkan ve Yönetiminde ağırlıklarını koyması gerekiyor. Adamlar bir şey yapsın haydi protesto düzeltsinler sonra bir daha bir daha. Artık taraftarın yolladığı maillerle faksla adam olacağı yok bunların alışmışlar dürtülmeye dürtmeden iş yapmıyorlar. Şimdi protesto et oraya koysunlar bir oyuncu veya bir iki formalı taraftar sonra sonrası ilk ellerine geçen fırsatta tekrar yapacaklar ayrımcılığı.

Ömer TOPAL
19.08.2008, 08:45
reklamı gecen aksam izledim....evde çıldırdım namldan ardı ardına küfürler cıkarken evdekiler ne oluyo diye sormaya basladı....elimde bozuka olsa lig tv binasına basardım mermiyi o sinirle..konu acıcaktım acılmıs... Adi herifler...KısKananlar Çatlasın..Çekemiyorlar....

serkanisp
19.08.2008, 09:09
Arkadaşlar reklamın 2 versiyonu çekildi birisi carlosla başlıyor diğeri ise servet ile başlıyor.Bu adamlara tokat gibi cevabı gene trabzonlular vermelidir. Ben istanbul güngörende oturuyorum ben almıyorum bu yıl lig tv. Ama benım almamam yada istanbuldaki trabzonluların almaması birşey değiştirmez. TRABZONDAN TOPLU İPTALLER YAPILMALI. Ve sayın başkanımız Sadri ŞENER inde bu konuya bir el atmasını rica ediyoruz. TRABZONDAN HATTA TÜM KARADENİZDEN TOPLU DECODER İPTALLERİ bekliyoruz.

ve ayrıca

REKLAM FİLMİNDEN O TRABZONSPORLU KİŞİ YADA TRABZONSPOR FORMASI GİYDİRİLMİŞ KİŞİNİN ÇIKARTILMASINI İSTEDİĞİMİZİ BELİRTEN BİR MAİL BOMBARDIMANINA TUTALIM LİG TV Yİ. olmazmı. Bordo mavi net yönetimi lütfen bu konuda site üyelerine yol gösteriniz.

Gürkan
19.08.2008, 09:13
]Arkadaşlar reklamın 2 versiyonu çekildi birisi carlosla başlıyor diğeri ise servet ile başlıyor[/B].Bu adamlara tokat gibi cevabı gene trabzonlular vermelidir. Ben istanbul güngörende oturuyorum ben almıyorum bu yıl lig tv. Ama benım almamam yada istanbuldaki trabzonluların almaması birşey değiştirmez. TRABZONDAN TOPLU İPTALLER YAPILMALI. Ve sayın başkanımız Sadri ŞENER inde bu konuya bir el atmasını rica ediyoruz. TRABZONDAN HATTA TÜM KARADENİZDEN TOPLU DECODER İPTALLERİ bekliyoruz.

işte lig tvye kıvırma pozisyonu az sıkışınca zaten bir kaç versiyonu vardı birindede Trabzonsporlu oyuncu vardı derlerse şaşmayın.

TSercaN
19.08.2008, 09:16
toplu sekilde iptaller olmaz diye dusunuyorum.. olursa super olur ... ama cogu kisinin iptal ettirecegini zannetmiyorum..

ille de 7
19.08.2008, 10:00
Ben iptal ettirdim. Havuz mavuz bozulsun artık. Bizim paralarla Kayseri, Sivas havalandı kendini nimetten sanıyor. Maçlar (kurulunca) TSTV'den şifreli yayınlansın. Parayı bastırıp alalım. Kimin ne kadar taraftarı var, kim gerçek taraftar ortaya çıksın. 300 tane kombine satmış, hala bizle uğraşıyorlar. Havuz mavuz istemiyorum.

güngör_81
19.08.2008, 10:00
Siz istediğiniz kadar iptal ettirin devede kulak kalır, 3 -5 kişi iptal ettirir adamlar hissetmezki,herkes iptal ettirmez iptal ettirmeyenlerede hak veriyorum.Ben şahsen Düzcedeyim nasıl izleyeceğim takımı mecbur tv den.
Bu konuda bizim değil Takımın-Yönetimin bir şeyler yapması gerekir.Protesto içerikli en azından resmi sitede bir yazı bile olsa ses getirir. O zaman görün bak 3 gün içinde özür yazısı veya bir açıklama gelecektir. Bundan sonraki organizsayonlarda daha dikkatli olacaklardır.
Ama dediğim gibi klüp birşeyler yapması gerekir.

alioglua
19.08.2008, 10:06
bana kalırsa: yönetim kurulumuz projeleriniz ve fikirleriniz için mail atıp bize iletin diyordu böyle birşeyi toplu halde yapabiliriz

Halil Atalay
19.08.2008, 10:13
arkadaşlar bu adamların binası beşiktaş da adamların binasına gidelim bir hafta sonu ve siyah çelenk bırakalım ve orada tepkimizi koyalım eğer hep birlikde yaparsak daha güzel olur bunun için bordomavi.net diğer site yönetiçilerinin birlikde hareket etmesi lazım yoksa birşey olmaz arkadaşlar

Nytre
19.08.2008, 10:14
onlar böyle işleri peş peşe yaparken sadece bunlara BİZLER YANİ TARAFTAR TEPKİ GÖSTERİYOR..

yöneticiler futbolcuların bir tepkisi ya da rahatsızlığı yok demek ki!

adem28
19.08.2008, 10:15
biz taraftarlar ne yaparsak yapalım ne dersek diyelim hiç kimsenin umrunda olmaz bu tür hareketlere karşı kurumlar birşeyler yapmalı yani yönetimin elini masaya vurması lazım biz burdayız siz TS yok sayamazsınız demesi lazım ama genelde yönetim bu konuların üzerinde malesef fazla durmuyor onun icin arkadaşlar ts tv konusuna daha cok önem verelim bence forumda en önemli konu bu tv işi olmalı

TSercaN
19.08.2008, 10:16
Siz istediğiniz kadar iptal ettirin devede kulak kalır, 3 -5 kişi iptal ettirir adamlar hissetmezki,herkes iptal ettirmez iptal ettirmeyenlerede hak veriyorum.Ben şahsen Düzcedeyim nasıl izleyeceğim takımı mecbur tv den.
Bu konuda bizim değil Takımın-Yönetimin bir şeyler yapması gerekir.Protesto içerikli en azından resmi sitede bir yazı bile olsa ses getirir. O zaman görün bak 3 gün içinde özür yazısı veya bir açıklama gelecektir. Bundan sonraki organizsayonlarda daha dikkatli olacaklardır.
Ama dediğim gibi klüp birşeyler yapması gerekir.

zaten herseyde kulup onculuk yapmasi gerekir diye dusunuyorum.. bizler peslerinden nasil olsa geliriz...

aziz yildirimi sevmem ... kisme sevmez.. onu ornek olarak kullaniyorum ozur dilerim...

ama bu adam herzaman sesini cikartmistir.. yumrugunu masaya vurmustur... bizim yonetiminde boyle olmasini istiyorum...

suanda haksizliga ugradigimiz icin yonetimden yumrugunu masaya vurmasini istiyorum... bu yonetim cok guzel isler yapti ve yapmaya devam ediyor...

fakat boyle seylerde sesleri ciksin istiyorum

alioglua
19.08.2008, 10:23
tamam işte arkadaşlar ben de klübe mail atalım diyorum toplu halde hatta excellden bir imza kampanyası gibi birşey hazıtrlayalım ve klübe yollayalım böylece başkanımız da farkına varacaktır,
başkanımıza yüklenmememiz lazım adamın işi başından aşkın ve lig tv aklına bile gelmeyebilir stad ve transferler gelir getirecek projeler birinci sırada muhakkak
bizde hatırlatmış oluruz sadece bmn üyeleri toplu aynı maili atsa sizce dikkat çekmez mi yüzlerce mail ve aynı mail

Vehbi Sancak
19.08.2008, 10:27
ben 03-08-2008 tarihi itibari ile iade etmiş durumdayım
canları cehenneme

Tolpaş61
19.08.2008, 10:29
çok küçük ayrıntılara takılıyoruz arkadaşlar.bencede ayıp etmişler.yalnız burda en büyük görev yönetimindir.vede futbol takımımızın.oynayacaklar ve resmen gözlerine batacaklar.görülmemesi imkansız olacak.

lazmanyaq
19.08.2008, 10:30
stadtakı kablolarını keselim :)

alioglua
19.08.2008, 10:31
lig tv aboneliğini kimse kolay kolay iptal ettirmez çünkü başka çaremiz yok, ben 10 yıl kahve köşelerinde izleiş biri olarak o sigara dumanını tartışmaları maç biter bitmez oradan çıkıp yorumları dinleyememek milyonlarca lira vermek bunları yaşamış biri olarak askere gidene kadar evimde bir sezon da olsa maç izleme keyfini yaşamak istiyorum ve bir çok kişi de benim gibi düşündüğünü sanıyorum

alioglua
19.08.2008, 10:31
stadtakı kablolarını keselim :)

3 puanımız da bir güzel silinsin

Emirhan Ömeroğlu
19.08.2008, 10:32
al birini vur birine lig tv olmasa bile ötekide aynı halt bunlardan bize fayda gelmez katlanıcaz zaten başka bi çare yok ama protesto edelim..

lazmanyaq
19.08.2008, 10:35
3 puanımız da bir güzel silinsin

fenerbahçenin silinmişmiydi ??

devilkid
19.08.2008, 10:40
PFDK talimatında yapılan değişiklikler sonrası hakeme tüküren futbolcuya 8 maç, yayını engelleyen kulübe üç puan silme, teşvik primi veren kulübe ise küme düşürme cezası verilecek

artık silinecek

Kara Mert61
19.08.2008, 10:47
herkes decoderini alsın lig tv nin önüne atsın..bak o zman nasıl duyulur sesimiz...

lazmanyaq
19.08.2008, 10:59
aslında dekoderleri atmak değil de kartondan maket gibi dekoderler yapılıp digiturkün önüne kalabalık bi grupla gidip tüm basına da haber verilip o maketleri orda yakıp protesto edilebilir. bunu ciddi ciddi düşünelim arkadaşlar...

Burhan61
19.08.2008, 11:10
Kahvehane dumanlarını göze alarak iade ettim zaten. İptal nedenine de ''bizim yerimize Sivassporlulara satarsınız'' dedim:D Zeyyat Kafkas'ı da anmış oldum bu vesile ile.

yavuss
19.08.2008, 11:27
Sanki biz başka ligin 4. büyük takımıyız evet bu konu benımde dıkkatımı cektı PİSLİG TV.....

firidin61
19.08.2008, 11:32
Merhaba ,

Sanırım daha önce benzeri bir konu açılmıştı fakat ben özellikle Türk insanın iyide olsa kötüde olsa '' yeni '' ye olan ilgisinden yararlanarak bu sayfaya yazmaya kadar verdim .

Son zamanlarda Trabzonspor Taraftarında '' Umursanmamayı '' Umursamayan bir hal görüyorumki yazık ! Tepkisizliğin '' Tepki '' olmadığını farkedemeyecek durumda olanlar boyutun bu hale gelmesini sağlamıştır ! şahsi fikrim . Dayatılmaya çalışılan bu düzene karşı sesi çıkmayanların ( Protesto v.b ) '' hem yönetim hem taraftar bazlı '' Ağlamayada '' hakkı yoktur . Soruyorum , Hanginizin evinde lig tv var ? Peki gözümüze sokulmaya çalışılan '' sizi önemsemiyoruz '' mesajından sonra neden hala tepki gösterip '' Biz buradayız '' demeye çalışmıyorsunuz ? Trabzonspor un '' aşağılanması , Önemsizleştirilmeye çalışılması '' 100 metre yürüyerek kahvede maç izlemekten daha mı az zorunuza gidiyor ? Ben eminimki birçok Trabzonspor Taraftarının evinde hala ilgili kuruma ait dekoderler var . Yani biz bizi aşağılasınlar ama 3 - 5 maçımızı yayınlasınlar diye buna göz yumuyoruz . O zaman '' Hak ediyoruz '' . Trabzonspor Taraftarının ilgili kıvama getirmişler o zaman . Paramızla '' Rezil '' oluyoruz ama kimse sesini çıkaramıyor . '' Yolunan Tavuk Olmuşuz '' Tavuk şikayetçi olmassa yolan adam neden olsunki ?

Bunun için bir tepki kampanyası düzenlemişti BMN ve yine üzerine düşen görevi yerine getirmişti . Görevini yerine getirenleri tenzi ediyorum . Bende bu kampanya dahilinde 3 defa geri dönerek '' Kesinlikle yayınlayacağız '' demelerine rağmen bir kere dahi düşünmeden iptal edin demiştim ki sonrasında ne kadar haklı olduğumu gördüm çünkü yine yayınlamadılar ! ( Gülsem mi ağlasam mı ? ) ve tekrar ediyorum '' Yayınlamayacaklarda '' Yayınlamalarıda üst sıralarda olmamıza bağlı . Yani ne demişti Genel Müdürleri '' Trabzonspor sıralamada yok o zaman bu sene büyük değil kardeşim ! '' ( Benzeri bir cümle )

Trabzonspor a bakış açıları bu ! varın siz düşünün gerisini . Böyle bir kuruma aidat ücreti ödeyen sevgili Trabzonsporlu Kardeşlerim .

Saygılarımla

ÖmerFarukYılmaz
19.08.2008, 11:53
Ben yeniden bir ilan yayınlanması ve ayrıca üyeliklerin iptal ettirilmesi taraftarıyım...Ben geçen sene iptal ettirmiştim.Gene aldım gene iptal ederim...

Beyler artık giden 3'ün 5'in peşini tüketici mahkemelerine bırakalım...Bence artık bütün Trabzonspor taraftarları iptal ettirmek zorunda üyeliğini...Geçen sene, burda ben iptal ettirmedim diyenleride biliyoruz...Ama artık herkek sesini duyurmak zorunda...

Bence bir muhtıra iyi gider,Hatta süper olur....

Ayrıca ilan verip,Mail çekip özür dileyeceklerine sadece Trabzonspor'umun geçtiği bir reklam çeksinler öyle ödesinler özürlerini...Bakalım ne kadar ciddiye alınıyoruz...

Yoksa üyelikler iptal...

Halil Atalay
19.08.2008, 11:55
merhaba atalay abi sen forma yazmışdınya fc brugge maçı hakkında bende o konuları kulüp e mail attım ve bugün beni hasan yener aradı telefonla bu konuları konuşduk ve ben ona başka konularda sorular sordum

1. statda neden polis yokdu dedim oda valilik e başvurmuşlar ama valilik özel maç diye vermemiş

2. bilet konusundan sordum oda 30.000 bilet satılmış ama stat müdürü arkadaşıymış en az 45.000 var burada demiş eee neden 30.000 satıldıye sormu adama adamda kaçak giren var galiba demiş

3. trafik konusunda neden çare yapılmadı diye sordum oda biz bile maçdan sonra uçak zor yetişdik dedi

4. neden tsclup daha fazla ürün gedirmedi dedim oda gelen ürünler çabuk bitti bütün ürünler stat geldi taraftar saolsun hemem bitti dedi.

5. trabzospor tv ne zaman kuruluyor dedim oda frekans alıntı sponsor firma bakıyorlarmış kamera,stütyo,ofis,araç ve diğer şeyler için çünkü maliyet 20.000 dolarmı ne tutuyormuş

6.tsclup daha fazla açılması lazım dedim oda yakın zamanlarda açılacak dedi özellikle bakırköy ve kadıköy varmış kafalarında

7. nike sordum biraz zaman verin dedi herşey çok güzel olacak dedi

9. stat yetişeçekmi dedim oda sabah akşam çalışmalar devam etiyor inşallah ilk maçda taraftarımızla birlikde olacağız dedi

10. lig ve ntvspor neden yönetim olarak bir şeyler yapmıyorsunuz dedim ada bu konuların konuşulduğunu ve gerekli çalışmaların yapıldığını ama bunun taraftara daha fazla iş düşdüğünü söyledi sizler taraftar olarak ve müşteri olarak bir baskı yaparsanız daha fazla etki olur dedi çünkü bizim onlarla onlan anlaşmalarımız nediçesinde biz onlardaan para kazanıyoruz dedi

kendisine teşekkur ettim ve çalışmalarında başarılar diledim

empty61
19.08.2008, 12:01
Ben bu olaya iktisadi ve ekonomik bir mantıkla tamamen arz-talep ve kar mantığı olarak bakıyorum..Eğer Lig Tv bizim maçlarımızı yayınlıyorsa emin olun bizim güncel başarımızdan veya tarihi başarılarımızdan dolayı yayınlamıyor..Sadece ama sadece taraftarımızın çok oluşundan ve decoder satışlarından gelecek kara göre yayınlıyor..

Bu yüzden söz konusu yayın kuruluşuna atılacak tepki mesajlarının,edilen telefonların onlara yayınlardan gelecek karın önünde denizde damla olmayacağını düşünüyorum..Bu yüzden bu dereyi kurutmanın tek yolu onların kar ettikleri dereyi kurutmaktır..Attğınız mailleri bir kaç tıkla çöp kutusuna gönderebilirler bu onların karını etkilemez,açtığınız telefonda size yatıştırıcı cümleler kurup sizi yatıştırabilirler bu da onların karını etkilemez..Ve elde etmek istedikleri şey "kar" olduğu için ve uyguladıkları politikalarda karlarına bi zarar gelmedikleri için bildiklerini okumaya devam edeceklerdir..

Kar deresinin kuruması için taraftara düşen,hiçbir Lig Tv yöneticisinin eyvallah diyemeyeceği tek ve en etkili yol fevri değil topluca decoder iptalleridir..

Murat GENEL
19.08.2008, 12:03
statta saglam protesto edilmeli..bunuda KAN 'a iletlemiliyiz..

TheCrow
19.08.2008, 13:17
Neymiş yeni sloganı?...

"Lig TV alsana..."

E ben de aynısını diyorum:

"lig tv al sana..."

İskender YILMAZ
19.08.2008, 13:20
aynen, o reklama bende çook gıcık oldum, Lig tv ' den nefret ediyorum ama iptal ettirip kahveye gitmekte yemiyo hani :) istemeye istemeye mecbur kalıyoruz izlemeye..

İskender YILMAZ
19.08.2008, 13:21
Neymiş yeni sloganı?...

"Lig TV alsana..."

"lig tv al sana..."

:D

disco disco partizani ' nin müziğini çalmışlar.. haydi haydi tüm türkiye, lig tv al sana.. :)

İskender Çakmak
19.08.2008, 13:25
evet benimde dikkatimi çekti bu ligtv ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum yani mail yollayalım yollamasınada bu adamlar hep aynı hiç değişmiyor bence artık yönetimde el atması lazım bu işe hep biz arka plandayız hep biz arka plandayız artık ts tv kurulsun bakarsam başka kanala şerefsizim yaa bu kadar diyorum

Mira_61
19.08.2008, 13:25
Tekrar büyük bir protesto yapılmalı.Sezon başında bu tavrı koyalım.Adamlar ısrarla aynı haltları tekrarlıyor.Sabrımızı taşırmasınlar...

Neymiş yeni sloganı?...

"Lig TV alsana..."

"lig tv al sana..."
Bunu pankartmı yapsak acaba?:rolleyes::)

İskender Çakmak
19.08.2008, 13:34
benim bir fikrim var bu adamların en büyük rakibi d-smart doğrumu tamam dsmartta çok iyi değil ama düşmanımın düşmanı dostumdur politikasından ilerleyerek bütün decoder sahibi trabzonsporlular organize bir şekilde ligtv bayilerinin önüne gidecek tabii dogan haber ajansıda orada olacak dha'ya haber vereceğiz herşehirde var doğan haber ajansı ve dha yapacak haberlerini 2 3 tane de güzel konuşan abimiz çıkacak çatır çatır konuşacak ve bak sen işe ondan sonra ne oluyor ligtvye bizim bu hareketimizi ana haberlerinde bile yayına koyar doğan yayın grubu sonra ligtv bize film bile yapar

Remzi
19.08.2008, 13:38
Neymiş yeni sloganı?...

"Lig TV alsana..."

"lig tv al sana..."

http://www.eurostargym.com/anatomi/biceps/23.jpg
ççç

tuncay1984
19.08.2008, 13:40
lig tv ts yi reklamina koysa ne yazar koymasana
ucuz reklam sonucta

TSezgin61
19.08.2008, 13:44
benim bir fikrim var bu adamların en büyük rakibi d-smart doğrumu tamam dsmartta çok iyi değil ama düşmanımın düşmanı dostumdur politikasından ilerleyerek bütün decoder sahibi trabzonsporlular organize bir şekilde ligtv bayilerinin önüne gidecek tabii dogan haber ajansıda orada olacak dha'ya haber vereceğiz herşehirde var doğan haber ajansı ve dha yapacak haberlerini 2 3 tane de güzel konuşan abimiz çıkacak çatır çatır konuşacak ve bak sen işe ondan sonra ne oluyor ligtvye bizim bu hareketimizi ana haberlerinde bile yayına koyar doğan yayın grubu sonra ligtv bize film bile yapar

düsmanimin düsmani dostumdur, ama düsmanimin düsmani banada düsman degilse...;)

lazumsuz
19.08.2008, 13:57
ççç
aslında tribün şov olabilir bu hareket. lig tv ALsanaççç

RepLay
19.08.2008, 14:23
Arkadaşlar bide şu yönden düşünelim burası bi ticari kurum dimi hemfikiriz. Belki bizim taraftarımızın bu maçları yayınlatacak kadar çoğunluğu yok? Yada nebiliyim bu maçların yayınlanmasında harcanan miktar taraftarımızın aldığı dekoder fiyatıyla karşılanmıyordur? Yada bizim tahmin ettihimiz kadar dekoder sahibi trabzon spor taraftarı yoktur?

Her tepkiyi verdik ( protesto,mail,iade ) olmadı. Demek istediğim herkez dekodere yüklense dekoder alan ( şuankinden) daha büyük bi kitle olsak icab ettiğinde bu güçümüzü baskı yapma aracı olarak kullansak daha etkili olmazmı?

Not: Ligtv savunucusu değilim sadece bi görüş

JUVESAM
19.08.2008, 14:31
Arkadaşlar konumuzla alakası yok ama okumanızı şiddetle destekliyorum!...

http://img508.imageshack.us/img508/9850/10102314mj1.png

http://img357.imageshack.us/img357/2853/87934748nm7.png

http://img339.imageshack.us/img339/4384/18431054ij4.png

HÜRRİYET OKUMAYA DEVAM EDECEK MİSİNİZ?
Hürriyet gazetesi salı günleri spor eki veriyor.
Spor ekinin Avrupa sayfasında bir harita kullanılmıştı. Harita Avrupa ülkelerini bayrakları ile gösteriyordu.
Türkiye bölümü nasıldı dersiniz?
Tıpkı Türkiye'yi bölünmüş gösteren o meşhur haritalar gibi... Türkiye'nin güneydoğusu uçurulmuş, ortaya bakın nasıl bir Türkiye çıkmış...
Bir ulkeyi bölmek ve yok etmek icin dış güçlerin yaptıgı propagandaları anladıkta bu da neyin nesi oluyor !
Boyle bi haber neden tv ve basında konu edilmedi ....
Noluyoruz ... !!!

En azından bu haberi 1 kişiye dahi olsa ulastırın ...

Tepkisiz kaldıkca bu vatanı her santimine kadar satarlar

ŞİMDİ SORUYORUM SİZLERE 'HÜRRİYET HÜRRİYETTİR' DİYEN VE 'TRENLERİYLE ŞOV YAPAN' BİR GAZETENEİN AMACI NE OLABİLİR 'HÜRRİYET' Mİİ? PEKİ AMA KİME 'HÜRRİYET' ????

ÖmerFarukYılmaz
19.08.2008, 14:33
İlk önce; bence tam sayfa bir muhtıra yayınlayacağız...Muhtırada özür olarak sırf Trabzonsporuma ait bir reklam filmi isteyeceğiz..Bakalım bizi ne kadar ciddiye alıyorlar...Hem farkımız olsun onlar bir reklamda biz tek reklamda...:) He yapmıyorlarmı tepkileri yokmu...Bütün trabzonlular üyeliklerini iptal edicek arkadaş bunun lamı cimi yok...

He bu arada tribünlerde

Buna devam tabi:)

İskender Çakmak
19.08.2008, 16:44
düsmanimin düsmani dostumdur, ama düsmanimin düsmani banada düsman degilse...;)
aydın doğan ne kadar gümüşhaneli olursa olsun trabzon düşmanıdır

TSezgin61
19.08.2008, 16:56
aydın doğan ne kadar gümüşhaneli olursa olsun trabzon düşmanıdır

bende onu demek istedim... zaten D-Smartta bize düsman, o yüzden biz onlari kullanacagimiza, onlar bizi kullanmaya kalkacak.

biz en iyisi D-Smart olayina girmeden tepkimizi ligtvye verelim

İskender Çakmak
19.08.2008, 17:00
bende onu demek istedim... zaten D-Smartta bize düsman, o yüzden biz onlari kullanacagimiza, onlar bizi kullanmaya kalkacak.

biz en iyisi D-Smart olayina girmeden tepkimizi ligtvye verelim
ozaman düşmanımın düşmanı banada düşman değilsede değil de
düşmanımın düşmanı banada düşmansa diyeceksin ok sadece bir öneriydi söyledğim olur ve olmaz tartışılır

master yoda
19.08.2008, 18:43
Arkadaşlar biz burda boşuna konuşuyoruz.Medyanın ne bize düşman nede eziklere dost olduğu doğru.
Kapitalizm işte her şey para.Bizimde onlar kadar taraftarımız olsaydı bizim futbolcumuzuda görürdük.
Yoksa medya eziklerin kara kaşına kara gözüne yapmıyor bunları

ÖzGür Ayar
19.08.2008, 18:52
Ben kendilerini protesto etmiyorum. Son 3 senedir zaten protesto ediyoruz. Ben o kurumda aklı sıra Trabzona zarar vericeğini, küçük düşürüceğini sananları Allaha havale ediyorum. Ben yönetimden sert ve etkili bir adım bekliyorum.

street_wolf41
19.08.2008, 19:13
lig tv almayın

Samet Türkmen
19.08.2008, 19:26
Bence gereğinden fazla lig tv lafı geçmeye başladı forumda. Bunları bu kadar gündemde tutmaya gerek yok. İşimize bakalım.

samway
19.08.2008, 19:44
bu konu baslıgı cokcana acılmakta ama bır sonuc vermemekte bence konu kapanmalı sadece konusarak cozulmez bu ben bursaspor macımız yayınlanmadıgından berı lıg tv ıle alakamı kestım bır daha eve sokmam dedım aradım bagırdım cagırdım ve su anda lıg tv de almıyorum maclar 10 senede yayınlansa bunlar akıllanana kadar almıcam bız protesto ederız neden cunku bız buyuk takımız ama ben hala lıg tv barındıran ınsanları anlamıyorum sakın bana ben trabzonumu ızlıcem demesınler cunku bende trabzonumu ızlıyorum ama dısarda ama sogukta ama sıcakta...
1-herkesın yazmıs oldugu yorumlar toplanıp once klube atılcak
2-eger yonetıcılerın gereklı uyarıyı yapmamaları halınde bu maıllerın dıgıturk e gonderılecegı solenecek
3-maıller gonderıldıkten sonra uyelık ıptalı ıcın hazırda beklenılecek
4-ve hala cevap alınamassa dıgıturk ıptalıne gıdılecek

bız trabzonspor ıcın federasyon ıcın yuruduk arkadaslar bunu hangı klup yaptı bız bırlıkte olunca hep kuvvetlı olduk ve sımdıde ole olmanın zamanı

geregının yapılmasını saygılarımla arz ederım...

10-61
19.08.2008, 19:56
Reklamlar da bi ...... benzese.Berbat olmuş;gerçi 3 eziklere ve yalakalarına yakışmış:rolleyes:

jako13
19.08.2008, 19:59
bu alçakları karşı tek yol kendi televizyonumuzu kurup maçlarımızı yayınlamak! (Lig tv ye abone olacağımıza daha fazla parayı trabzon tvye vermeye hazırım)

Fatih Kuloğlu
19.08.2008, 20:08
okadar çok yıldızımız varki hangisini koysak diye şaşırmışlardır bence birini koysalar biri küscek :D

hc77
19.08.2008, 20:10
Reklamlar da bi ...... benzese.Berbat olmuş;gerçi 3 eziklere ve yalakalarına yakışmış:rolleyes:

ya yakışmazmı kumsalda, birde böyle yumşak yumşak cup diye oturtmuşlar. birde bir birlerine sarılmaları yokmu istesen kişisel görüşlerini böyle laf atamazsın. 3 yumuşak klüp iyi yakışmış. valla sizi bilmem ama ben her izlediğimde iyi gülüyorum. birde bu reklam filmini anlayan biri şöyle güzel bir seslendirme yapsa internete yaysa ne güzel olur. aşkım seni çok özledim akşam beraber eve gidelim birtanem benim diye iyi olur. videonun ismide "3 yumoşlar kumsalda part 1"

Cafer Bulur
19.08.2008, 20:22
hani bir söz vardir ya,fala inanma ve falsiz da kalma diye.
benim su anki durumumda ona benziyor.
lig tv ye inanmiyor ve güvenmiyorum ama bu sene lig tv yi evde seyretmek icin 1 senelik abone olmayi düsünüyordum.
ne dersiniz vaz mi gecsem?

Samet Türkmen
19.08.2008, 20:47
Ben bu televizyona gıcığım ama ne kadar Trabzonsporlu üye olursa ,Trabzonspor yayınlarınında o denli artacağını düşünüyorum.En azından ekonomik çıkarları için bunu yaparlar. Bizim tarftarın çoğu maçlarını toplu mekanlarda veya kahvehanelerde izliyor bu da Trabzonsporlu üye sayısını etkiliyor .Gidin üye olun demiyorum ama düşüncem böyle.

Emrullah
19.08.2008, 20:52
hani bir söz vardir ya,fala inanma ve falsiz da kalma diye.
benim su anki durumumda ona benziyor.
lig tv ye inanmiyor ve güvenmiyorum ama bu sene lig tv yi evde seyretmek icin 1 senelik abone olmayi düsünüyordum.
ne dersiniz vaz mi gecsem?

Ben bugün oldum. Eğer abone sayımızla güçlü konuma gelirsek bir dediğimiz iki olmaz. Bunların dini,imanı para unutmayalım. İmkanı olan herkes abone olsun bence.

Cafer Bulur
19.08.2008, 21:06
Ben bugün oldum. Eğer abone sayımızla güçlü konuma gelirsek bir dediğimiz iki olmaz. Bunların dini,imanı para unutmayalım. İmkanı olan herkes abone olsun bence.
türkiyede kac olunuyor senelik?
aylik ne kadar oluyor üyelik?

Süleyman Eruyar
19.08.2008, 21:08

sadece lig tv 42 ytl
digiturk kanalları + ligtv 62,80

Emrullah
19.08.2008, 21:14

Sadece Lig Tv kredi kartından çektirirsen 44,9 YTL, yok her ay fatura ödeyeceğim diyorsan 47,7 YTL.

Artı Çanak+Decoder+Kurulum(yani herşey) 85 YTL. Bir yıl sonra Çanak ve Decoder senin oluyor.

Normal Türksat kanalları var + Lig TV var.

Uğur Gündüz
19.08.2008, 21:17
Reklam filmi mide bulandırıcı. Yasa dışı filan ama enayi gibi bunlara para vermektense internetin cazip olanaklarını kullanmak en iyisi.

Cafer Bulur
19.08.2008, 21:21
sadece lig tv 42 ytl
digiturk kanalları + ligtv 62,80
ben 30 ytl zannediyordum.
yanlis mi bilgi almisim?
ben eve alinan sadece lig tv üyeligini diyordum.

Recep Alkan
19.08.2008, 21:25
babacım valla artık guuyorum bunlara ya. bosverınnnnn. kımsenın bızı adam yerıne koymasına bızım ıhtıyacımız yok anasını satayım. bunlar yalaka dunya alem bılmıyormu bılıyor. bosverın o zaman arkadasım. takmayın kafanıza. ezık dogdular bırakın ezık olarak olsunler. hahahaha :D :D :D

JUVESAM
19.08.2008, 22:07

Ama bunlar lig tvye abone olurken hangi takımı tuttuğunu sormuyolar ki ve ben bir çok trabzonspor taraftarında olduğunu düşünüyorum, bu yüzden tepki göstermezsek fayda etmez diye düşünüyorum.

Samet Türkmen
19.08.2008, 22:11
Ben geçen sene üye olduğumda sözleşme kağıdının üzerinde hangi takımı tuttuğum işaretlemiştim.

Gürkan
19.08.2008, 22:15
Ama bunlar lig tvye abone olurken hangi takımı tuttuğunu sormuyolar ki ve ben bir çok trabzonspor taraftarında olduğunu düşünüyorum, bu yüzden tepki göstermezsek fayda etmez diye düşünüyorum.

abonelik sözleşmesi yapılırken hangi takımı tuttugunuza dair seçenek işareliyorsunuz.

10-61
19.08.2008, 22:17
Reklam filmi mide bulandırıcı. Yasa dışı filan ama enayi gibi bunlara para vermektense internetin cazip olanaklarını kullanmak en iyisi.

İnternetten nasıl izleyebiliyoruz?Bilen varsa özele bildirirse memnun olurum,bu büyük eşkiyalara soyulmaktansa en azından kazıklamanın keyfini sürerim :rolleyes:

Kasım Hilal
19.08.2008, 22:24
Beni reklama layık görmeyen lig teveyi ben de almaya layık görmem..
Gayrı geri kalan kucak kucağa izlesin maçlarını..
Mümüknse Trabzonspor'un maçlarını başka bir televizyon yayınlasın yahu.
Tüküreyim havuzunuzun içine..
Üç ahtapot havuzda yer bırakmıyor anlaşılan...

Mustafa AYDIN
19.08.2008, 22:27
Reklama ihtiyacımız yok bizim..

Mertcan
19.08.2008, 22:35
bugün meydanda lig tv röpörtaj yapıyordu kenarda cankaryağdı'yı gördüm gittim yanına can abi mrb. dedim oda mrb. dedi dedimki yeni çeklien reklam filminde neden trabzonspor yok dediki haklısın dur dedi kameramanı çaırdı röpörtaj yaptırdı sorunu diler getirdim.. biraz sert konuşscaktım ama heyecan bastı biraz..:D:S

Vkgz
19.08.2008, 23:26
Tamamen dışladı Lig Tv bizi ama söke söke sokacağız kendimizi oraya...

krdnz
19.08.2008, 23:28
Sponsorlarımız bile bize bu muameleyi yapıyorken lig tv ye çok görmüyorum ben...

kudu_61
20.08.2008, 00:59
beyler bunlar laf anlamaz hele bi ilk 10 maç biz süper gidelim onlar eşşek gibi pişman olmaya başlayacaklar bunlar emeğe saygı göstermeyen ciğerleri 5 kuruş etmeyen kuruluşlar başarımızı görünce para kaynağı olarak mecbur dönecekler bizim protetomuz günlük olmasın 61 show gibi her maç en azından tüm stad 3 dakika da olsa bağıralım LİG TV DIŞARI diye o zaman bazı şeyleri anlarlar hey gidi hey eskiden paf gol attığında bile bağırıyolardı .......istanbul basın ........... bunu da yazın

W_O_L_D_A
20.08.2008, 01:13
yazık be bunların yayın anlaıyısına bilmem ne yapim ben da

Mustafa Hazıroğlu
20.08.2008, 01:44
Ankaraspor maçı seyircili oynanıcaksa orda çok iyi bi protesto yapılmalı.Ne bilim pankartlar falan asılmalı..

Ahmet Kuru
20.08.2008, 01:46
Dayım küçük oğlu için önceden derdi hep...gördünüz mü iki tokat atın,kesin bi hatlar karıştırmıştır diye...
Yayıncı kuruluşta aynı,her ne yapıyorsa protestoluk..
Bunlar ne zaman akıllanacak bilmiyorum...
Umutsuz vaka galiba..

Erdinho_61
20.08.2008, 02:41
tamam arada sirada böyle dislamalr oluyor. Haklisiniz bu reklam filmi kunusunda. Ama bir de Ligtv nin bize yaptiklarina bakalim.
Mesela her hafta BordoMavi diye bir program sunuluyor. Bu sadece 4 Büyükler yapilan yarim saatlik bir program. Bugün dikkatimi birsey daha cekti. Dün Acik oturum Galatasaray Özel diye bir program vardi bugünde Fernebahce Özel. Icimden dedimki simdi eger Trabzonspor Özel yapmaslarsa üyelimmi iptal edicem ve kacak bakicam. zaten kacak bakma ihtimallimde var 120€ decodere para veriyorsun onlar aciyor daha ayda 21 € ödemek yok. Sonra interneten ligtv sayfasina baktim yayin akisina girdim ve Trabzonspor Özel programi Persembe saat 21.00 canli olarak gösterilecek. Baska bir anadolu takiminin böyle programi yok.

Demek istedigim Trabzonsporun büyüklügünü kimse inkar edemez ve biz daha nekadar basarili veya basarisiz olsak bile Ligtv herzaman aynisini yapacakdir.

hos_cocuk61
20.08.2008, 02:59
böyle basit şeylere takılıp kalmıyalım komik arkadaşlar böyle yapar isek 20 sene daha şampiyon olamayız yok o nedemiş yok bu ne demiş vss.. gibi biz böyle basit olayları harmanlayıp büyütüp toplumun önüne sürer isek zaten taraftarımız duygusal takıma daha çok zarar verir bu olaylar

Semih
20.08.2008, 07:42
@Erdinho_61

bunu yapmak zorunda olduğunu söylememe gerek yok sanırım.

onu da yapmazsa kim alır lig tv sorarım!

madem öyle maçları da verdiğine(!) şükredelim.

serkanisp
20.08.2008, 08:23
aslında dekoderleri atmak değil de kartondan maket gibi dekoderler yapılıp digiturkün önüne kalabalık bi grupla gidip tüm basına da haber verilip o maketleri orda yakıp protesto edilebilir. bunu ciddi ciddi düşünelim arkadaşlar...

Ben varım.

serkanisp
20.08.2008, 08:27
Arkadaşım sana katıldığımı belirtiyorum. Senede 3 tane maçı izlemek için mi decoder alıyoruz. Bizim 6 tane şampiyonluğumuz var.OLİMPİYATTA NE GÜZEL BİR YAZI VARDI. 6 KERE SALTANATLARINI YIKTIK DİYE. Arkadaşlar ben iptal ettirdim. Gidip o para ile bir tane daha forma alırım en azından takımımın kazanacağını biliyorum.

Merhaba ,

Sanırım daha önce benzeri bir konu açılmıştı fakat ben özellikle Türk insanın iyide olsa kötüde olsa '' yeni '' ye olan ilgisinden yararlanarak bu sayfaya yazmaya kadar verdim .

Son zamanlarda Trabzonspor Taraftarında '' Umursanmamayı '' Umursamayan bir hal görüyorumki yazık ! Tepkisizliğin '' Tepki '' olmadığını farkedemeyecek durumda olanlar boyutun bu hale gelmesini sağlamıştır ! şahsi fikrim . Dayatılmaya çalışılan bu düzene karşı sesi çıkmayanların ( Protesto v.b ) '' hem yönetim hem taraftar bazlı '' Ağlamayada '' hakkı yoktur . Soruyorum , Hanginizin evinde lig tv var ? Peki gözümüze sokulmaya çalışılan '' sizi önemsemiyoruz '' mesajından sonra neden hala tepki gösterip '' Biz buradayız '' demeye çalışmıyorsunuz ? Trabzonspor un '' aşağılanması , Önemsizleştirilmeye çalışılması '' 100 metre yürüyerek kahvede maç izlemekten daha mı az zorunuza gidiyor ? Ben eminimki birçok Trabzonspor Taraftarının evinde hala ilgili kuruma ait dekoderler var . Yani biz bizi aşağılasınlar ama 3 - 5 maçımızı yayınlasınlar diye buna göz yumuyoruz . O zaman '' Hak ediyoruz '' . Trabzonspor Taraftarının ilgili kıvama getirmişler o zaman . Paramızla '' Rezil '' oluyoruz ama kimse sesini çıkaramıyor . '' Yolunan Tavuk Olmuşuz '' Tavuk şikayetçi olmassa yolan adam neden olsunki ?

Bunun için bir tepki kampanyası düzenlemişti BMN ve yine üzerine düşen görevi yerine getirmişti . Görevini yerine getirenleri tenzi ediyorum . Bende bu kampanya dahilinde 3 defa geri dönerek '' Kesinlikle yayınlayacağız '' demelerine rağmen bir kere dahi düşünmeden iptal edin demiştim ki sonrasında ne kadar haklı olduğumu gördüm çünkü yine yayınlamadılar ! ( Gülsem mi ağlasam mı ? ) ve tekrar ediyorum '' Yayınlamayacaklarda '' Yayınlamalarıda üst sıralarda olmamıza bağlı . Yani ne demişti Genel Müdürleri '' Trabzonspor sıralamada yok o zaman bu sene büyük değil kardeşim ! '' ( Benzeri bir cümle )

Trabzonspor a bakış açıları bu ! varın siz düşünün gerisini . Böyle bir kuruma aidat ücreti ödeyen sevgili Trabzonsporlu Kardeşlerim .

Saygılarımla

devilkid
20.08.2008, 13:59
arkadaslar bu arada maçların HD kalitesinde verilmesi sadece 3 istanbul takımına özel...sitesinde öyle yazıyor..bence bu ligtv ye trabzon da öyle bir cevap verilmeli ki türk futbolu adına birşey olmalı...

Harun Karadeniz
20.08.2008, 15:42
arkadaşlar o hafta sivas yüzünden izleyemediğimiz maç için bende aşırı kızgınım lig tv ye
ancak bence lig tv den daha güzel başka bi kanal veremez gibi geliyor bana belkide alışkanlıktan olsa gerek
reklam zamanında 3 takım vardı sanırım türkiyede bizim kamp uzun sürdü o nedenle reklamda bizim oyuncular olmaya bilir ama bu benim tahminim
hd olayına gelince o konuda gerçekten bişeyler yapılmalı o şekilde maç çok iyi izleniyor

krdnz
20.08.2008, 20:35
Aslında protestoya falan gerek yok

Hatırlayın,

Bir kaç yıl önce, Trabzonsporun 95-96 sezonundan sonraki en güçlü kadrosu ligin altını üstüne getiriyor,

Herkes Fatih-Gökdeniz-Yattara üçlüsünü konuşuyor,taraftar takımın kadrosunu ezbere sayabiliyordu.

Trt ile lig tv anlaşmış 4 maçtan birini TRT yayınlayacaktı,sonra beklenen oldu ve her hafta bir maç şifresiz kanaldan yayınlanmaya başlandı ama bi sorun vardı Trt hep Trabzonspor maçlarını yayınlıyor bu da tribünlerde yer yer boşluklara neden oluyordu.Yönetim harekete geçti ve maçların TRT den yayınlanmasına engel oldu.Bu sefer de Trabzonspor maçları hiçbir kanalda yayınlanmıyor ve futbolseverler "ligin en iyi takımı"nı izlemekten mahrum kalıyordu.O günlerde Ntv de yayınlanan 90 dakika programında Hıncal Uluç "ben Yattarayı Fatihi izlemek istiyorum,ligin en iyi takımını izleyemiyoruz" diye yakınıyordu.

Kısaca biz iyi olursak bizim yerimize protesto edecek o kadar insan çıkar ki biz bile şaşarız.

Şimdi işimize bakalım...

7............7................7.............7..... ............7

Semih
20.08.2008, 22:15
@krdnz

e yine izleyemedik takımı o halde.

ne anladık bu işten:)

TSercaN
20.08.2008, 22:19
Reklama ihtiyacımız yok bizim..

aynen oyle... senin avatarindaki hersey acik olarak ifade ediyor herseyi...

61. dakika... skor 2-0 :D

KemaL_Ts
20.08.2008, 23:34
maclarimizi ligtv gösterecek mi bu yil? kesin bilgisi olan varmi? lütfen hem forumdan hemde beni özelden bilgilendirin :) Cünkü buraya bakmayabilirim yarin simid cikiom zaten..

DeAgLeMaNyAq
21.08.2008, 01:07
arkadaslar bu arada maçların HD kalitesinde verilmesi sadece 3 istanbul takımına özel...sitesinde öyle yazıyor..bence bu ligtv ye trabzon da öyle bir cevap verilmeli ki türk futbolu adına birşey olmalı...

Lig TV'de geçen sezon tek HD rejisi vardı bu sezon ikiye çıkarmışlar. Bizim evimizdeki derbi maçlarım dışındaki karşılaşmaların HD yayınlanacağını sanmıyorum ama bazı deplasmanlarımız HD yayınlanabilir. Normal şartlarda İstanbul takımlarının maçını yayınlayan yayın arabasının gece işini bitirip, ertesin gün Trabzon'a hareket edip kurulumunu maça yetiştirmesi çok zor...

futbalski60
21.08.2008, 01:24
Lig Tv yine skandala imza atmış buyrun
http://www.ligtv.com.tr/TurkcellSuperlig.aspx?r=1&hid=43082

KeLLoO
21.08.2008, 01:37
Lig Tv yine skandala imza atmış buyrun
http://www.ligtv.com.tr/TurkcellSuperlig.aspx?r=1&hid=43082

Saka gibi. Bunun icin, bu sefer Sansal gelip burda özür dilese dahi kabul etmiyorum.

Remzi
21.08.2008, 01:39
Maçımızı HD ile yayınlasalar bile Televizyonunuz HD'yi desteklemiyorsa maçı HD kalitesiyle izleyemezsiniz diye biliyorum.

futbalski60
21.08.2008, 01:43
Bu Trabzonspor haberlerine resim secen Lig tv çalışanıyla tanışmak isterdim gerçekten.Trabzonspor'la Orduspor arasında ne bağıntı var Bordo-Mavi ve Mor-Beyaz arasındaki farkı anlayamayacak kadar renk körü mü?Daha önce kasıt aramıyordum ama şimdi arıyorum kesinlikle bilinçli yapılıyor.

Oğuzhan Turhan
21.08.2008, 09:48
maclarimizi ligtv gösterecek mi bu yil? kesin bilgisi olan varmi? lütfen hem forumdan hemde beni özelden bilgilendirin :) Cünkü buraya bakmayabilirim yarin simid cikiom zaten..

Bu yılı bilemem ama; lig tv nin sayfasının yayın akışında pazar günkü maçımızın canlı yayınlanacağı görülüyor

ilhan
21.08.2008, 09:54
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_rb_Taraftar001.jpg

Trabzonspor'da bilet fiyatları açıklandı

Trabzonspor'da, yeni sezondaki bilet fiyatları belli oldu.

Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamada, derbi maçları ve diğer lig maçları olmak üzere 2 ayrı bilet fiyatı belirlendiği bildirildi. Hüseyin Avni Aker Stadı'nda, Turkcell Süper Lig maçları (kupa ve derbi maçlar hariç) biletlerinin VIP tribün 200 YTL, Kapalı (B-C-F-G) 100 YTL, Kapalı (A-D-E-H)75 YTL, Maraton tribün 30 YTL, kale arkası tribün 25 YTL olarak satışa sunulacağı belirtildi.
Derbi maçları için ise bilet fiyatları VIP tribün 300 YTL, Kapalı (B-C-F-G) 150 YTL, Kapalı (A-D-E-H) 110 YTL, Maraton tribün 45 YTL, kale arkası 40 YTL olarak belirlendi.

----

Bu mudur yani? Şimdi buna da mı yanlışlık olmuş diyecekler? Nerede o geçenlerde buraya üye olup "böyle şeylere dikkat ederiz." diyen ligtv yöneticisi?

Adamlar göz göre göre bizimle dalga geçiyorlar. Şampiyon Orduspor fotoğrafı nedir ya?

Murat GENEL
21.08.2008, 10:02
bu konu ciddiyet kazanmalı..Yönetim bu konuya önem vermeli..bu yapılanlar ne ilk ne de son olacak gibi..ama biz hala 130'lu msjlardan gidiyorsak bizde pek ciddiye almıyoruz gibi..

Şenol YİĞİT
21.08.2008, 10:02
Yuhh.Bu nasıl bir haber!
Resmen dalga geçiyorlar..
Yönetimin artık bu işe bir el atması lazım..Bu ne terbiyesizliktir böyle..

A.İLELİ61
21.08.2008, 10:30
Arkadaşlar burdaki mesaj sayısına bakmayın..Hemen lig tv dene zımbırtıya mail atın..!!

TSercaN
21.08.2008, 10:32
Allah belanizi verir insallah... baska birsey demiyorum

zafer6161
21.08.2008, 10:34
Maçımızı HD ile yayınlasalar bile Televizyonunuz HD'yi desteklemiyorsa maçı HD kalitesiyle izleyemezsiniz diye biliyorum.

peki tv hd yi destekliyorsa o zaman seyredilirmi ??
yanlız hd cihazı yok normal uydu cihazı var

Kara Mert61
21.08.2008, 10:34
yuhh yaniii artıkk..allah belanızı versin şerefsizler...arkadaşlar herkes decoderini alıp kapısına atmalı bu şerefsizlerin....

Kara Mert61
21.08.2008, 10:37
ayrıca daa ankaraspor maçı inş seyircili olacak..bu maçta tepkimizi fazlasyla göstermeliyiz....

Şenol YİĞİT
21.08.2008, 10:39

Hd yayını izleyebilmek için,hd receiver ve hd yayını destekleyen bir tv gerekiyor.

Çagman
21.08.2008, 10:41
mail adresi varmı yine mail bombardumanına tutalım

LazAnisT
21.08.2008, 10:41
Şikayet köşesine bir yazı yazdım.Cep telefonumu ve mail adresimide özellikle yazdımki geri dönüş yaparlarsa rahat ulaşsınlar.Bir gram onurları varsa o kadar hakaretten sonra beni ararlar.Bence bunu kasıtlı yapıyorlar......Hiç bir açıklaması olmayan bir durum.

LazAnisT
21.08.2008, 10:53
0212 326 00 00

Burda santralden web sayfasıyla ilgilenen editörleri istiyorsunuz yardımcı oluyorlar....Ben aradım konuştum.Düzelteceğiz dediler.

Gökçebey
21.08.2008, 10:53
Bize ulaşın alanındaki mesaj gönderme formundan şikayette bulundum. Trabzonspor'a karşı "insani hata"ları hiç bitmiyor ne hikmetse.

tunganyan
21.08.2008, 11:13
kardeşş şimdi hd hd diyoruz ama hd izlemek için yayın hd olmak zorunda bunun yanında HD uyumlu receiver vede HD uyumlu Tv lazım yani hd istanbulda bile çok az yerde izleniyor onun için şimdilik bunu bu kadcar düşünmeye gerek yok... Hd yayın için lig tvde de lig Tv Premium mu ne öyle bi üyelik var normaline göre baya bi tuzlu kaçıyor o da....

Murat GENEL
21.08.2008, 11:19
HD konusu açılmışken bir şeyde ben sormak istiyorum..

Şimdi bu HD kalitesi deniliyor ya bunu ilk bakışta farkedibiliyor musun yoksa çogumuz izlese bile farkına varamayacak türden bi görüntü kalitesimi..?

Bu arada gerekli tepkiyi vermiş durumundayım..

Zafer BİLGİN
21.08.2008, 11:23
lig tv sayfadaki yanlışlığı düzeltti

tunganyan
21.08.2008, 12:10
HD konusu açılmışken bir şeyde ben sormak istiyorum..

Şimdi bu HD kalitesi deniliyor ya bunu ilk bakışta farkedibiliyor musun yoksa çogumuz izlese bile farkına varamayacak türden bi görüntü kalitesimi..?

Bu arada gerekli tepkiyi vermiş durumundayım..
fark baya hissediliyor birkere sahayı görüş çok farklı birdefada bütün sahayı görebiliyoruz ayrıca çimlere bakınca tek tek çimler belli oluyor zaten high definition da bu demek normal görüntü ama ayrıntılar daha belirgin oluyor mesela yagmurda damlalar sayılıyor:) ama en belirgin özelliği birdefada gösterilen görüntü daha geniş normal görüntüde birkerede sahanın %80i görünüyorsa hd de tamamını görebiliriz ve tabi en ince ayrıntılarıyla....birde hd televizyon da önemli bir etken çözünürlüğü düşük bir televizyon alıp birde tv'ye ytakından bakarsanız hayal kırıklığı yarataabilir bugun piyasadaki hd full hd tvlerde iyi birrandıman almak için en azından 4 5 bin ytl vermek gerekiyo diğer tvlerde noktalar belli oluyor yakından bu da hoş olmuyor yani kısacası kalite var ama bunun içinde baya bir para gerekiyor saygılar....

Dogan
21.08.2008, 12:21
HD yayınlı maçlarda kaliteli görüntü yakalayacağım diye sürekli yakına gidiyor kameraman. Pek keyif almadım ben o yüzden. Maçlarımızı eksiksiz versinler de HD'yi boşver.

ktü_ts
21.08.2008, 12:57
Verdiği reklamdan dolayı lig tv yi kınıyorum şimdi bordo-mavi programını izledim adamlar 30 dk süre gösteriyo 2 vtr yayınlayıp bitiriyorlar yok yok bizim kesin bir tv ye ve bu lig tv ye dersini verecek olan birine ihtiyacımız var...

Fatih
21.08.2008, 13:28
lig tv sayfadaki yanlışlığı düzeltti

istedikleri kadar düzeltsinler her defasında aynı şeyle karşılaşmaktan bıktık kendi çapımızda tepki gösteriyoruz ama görülüyorki yeterli olmuyor yönetimin derhal buna bir el atması lazım:cool:

zeyberoğlu
21.08.2008, 13:35
istedikleri kadar düzeltsinler her defasında aynı şeyle karşılaşmaktan bıktık kendi çapımızda tepki gösteriyoruz ama görülüyorki yeterli olmuyor yönetimin derhal buna bir el atması lazım:cool:

Yönetim olaya bencede el atmalıdır.
Detaylarını hesab etmedim ama naklen yayın havuzunda çıkmak ne derece etkili olur.
Trabzonspor açısından getirisi ,götürüsü nedir acaba ?

Samet Türkmen
21.08.2008, 13:59
Havuzdan çıkarsan ortalık iyice karışır. ilk olarak önemli bir gelir gider.Sonra o adam gelecek lig tv ile anlaşma sen değil. O zamanda kendi televizyonundan maçları yayınlamak sözkonusu olamaz.Mahkeme kararıyla ya hiç yayınlanmaz ya da onlar yayınlar.

biltrabzon
22.08.2008, 08:48
Digitürk’ün süper ligin başladığını anlatan reklamını izlemişsinizdir. Galatasaraylı taraftar Roberto Carlos’a doğru koşuyor. Carlos’u es geçiyor ve Delgado’ya sarılıyor. Reklamın ana bölümü bu görüntülerden ibaret.
Görünüşte çok masum gibi gözüken bir reklam. Üç İstanbul takımını içeren figürler.
Ancak biraz irdeleyince, reklamın maksadını aştığını görüyoruz.
Verilmek istenen mesaj; Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve diğerleri.
Yazık ki milyonlarca sporseverin bilinçaltına bu vurgu yerleştiriliyor.
Tabi sadece Trabzonspor açısından değil. Tüm süper lig ekipleri açısından aşağılayıcı bir durum bu.
Resmen ayrımcılık.
TV yetkilileri “niyetimiz şuydu” gibi bir açıklama yapabilirler. İster iyi niyetli, isterse de kötü niyetli olsun. Hiç fark etmez. Reklamın yarattığı etki ortadadır.
Bilinçaltına hitap edilerek istem dışı istek yaratmak.
Üç İstanbul takımının marka değeri yükseltilirken, başta Trabzonspor olmak üzere süper lig takımları değer kaybediyor.
Türk futbolu asla üç renkten ibaret değildir.
Bu reklamı sindirmek demek, lig sıralamasını peşinen kabul etmek demektir.
Bu reklamı hazmetmek demek, markalar arasında yaratılan haksız rekabete boyun eğmek demektir.
Ne Digitürk’ün, ne de başka bir kuruluşun bunu yapmaya hakkı yok.
Yayıncı kuruluş hangi akla hizmet böyle bir reklamı Türk futboluna reva görür.
Sanki üstüne vazife.
Amaç süper ligin başladığını vurgulamaksa, bunun yöntemi bu şekilde olmamalıdır..
Üç İstanbul takımının görüntüsünden sonra ki kalabalık içinde renginizi bulun diyorlarsa, bu daha büyük ayıptır.
Her camianın kendine göre bir kimliği ve kişiliği vardır.
Aslında bu reklam Türkiye’de süper lige bakışın bir ifadesidir.
Genel mantık üç İstanbul takımı ve diğerleridir.
Sadece Digitürk’ün reklamlarında değil, bir çok alanda buna tanık oluyoruz.
Medyanın anlayışında.
Hakemlerin kararlarında.
Federasyonun tutumunda.
Siyasetçilerin bakışında.
Hep bu ayrımcı anlayışın izlerini görüyoruz.
Görüyoruz da ne oluyor?
Bize öğretilen çaresizliği yaşamaktan başka.
Tabi bu çarpık bakış açısının sorumlusu sadece Digitürk değil.
Asıl suçlu kentlerine sahip çıkma kültürü olmayan, sürekli üç İstanbul takımının değirmenine su taşıyan Anadolu takımlarıdır.
Trabzonspor’u da Anadolu takımlarından ayıran en önemli özellik, bu anlayışı kabul etmemesidir.
Sadece bu reklam bile, tüm camianın aklını başına toplaması ve tek vücut olması için yeterlidir.
Trabzon insanı istedikten sonra başarıyı söke söke alır.
Artık zaman, bütün gücü Trabzonspor’un başarısı için kullanma zamanıdır.
Artık gün, ayağa kalkma ve Trabzonspor’u küçük görenlere haddini bildirme günüdür.
Bunun yolu da sahada başarılı olmaktan geçer.
Haydi Trabzon, göster gücünü.

biltrabzon
22.08.2008, 08:56
bütün stadta lig tv yi protesto pankartlari yapilsin onlar cekmese diger kuruluslar ceker.sansal büyüka tarafsiz yayin deyip duruyor ulan denyo ,sen istanbul takimlarina yalakalik yapmaktan tarfsizligin mi kaldi.bu anakara macinda bu terbiyesizlere gereken ders verilmeli.ulan 24 saat yayin yapaiyorlar hala daha bizans takimlarindan bahsediyorlar ulan yeter.almanya nin en büyük takimi bayern ,ama tv ler onu saatlerce konusmuyor.

Ümit Tekşan
22.08.2008, 09:01
Biz bu lig tv bozuntusuna gene cevabımızı stadlara vermemiz lazım. Güzle bir beste yapıp ne mal olduklarını onlara göstermemiz Lazım. Kimse unutmasınki TRABZONSPOR'un büyüklüğünü hiç kimse ama hiç kimse tartışamaz..

sonkez61
22.08.2008, 09:21
OLAY ZATEN İSTANBUL YALAKALIĞI , ANADOLUYU YOK SAYMAK. ÖYLE OLMAZA beşiktaş 14-15 SENE ŞAMPİYON OLAMADIĞI ZAMAN KİMSE ONA ŞİMDİ TARBZONA GÖSTERİLEN MUAMELEYİ HAK GÖRMEDİ. ANADOLU BU MEMLEKETİN TEMEL DİREĞİDİR. BUNU KİMSE UNUTMASIN. HA BİDE İSTANBUL YALAKASI ANADOLU TAKIMLARI VAR ONLARI ONLAR SADECE COĞRAFİK OLARAK BU BÖLGEDE BULUNUYORLAR , O RUHU TAŞIMIYORLAR. ANADOLU TAKIMLARI DESİNLER BAKALIM HAVUZDAN AYNI PAYI ALMAZSAK YAYIN HAKLARINI VERMİYORUZ O ZAMAN NE OLUYOR. Bİ TAVIR KOYSUNLAR DİK DURSUNLAR. ASLINDA KABAHAT ANADOLULU TARAFTARDA SEN GİDİP İSTANBUL TAKIMINI TUTARSAN OLACAĞI BUDUR. NEDEN ADAM TİCARİ BAKACAKTIR OLAYA. HERKES KENDİ ŞEHRİNİN TAKIMINI TUTSA TARAFTAR DAĞILIMI EŞİT OLACAKTIR HAVUZ GELİRLERİ REKLAM GELİRLERİ EŞİT DAĞILACAKTIR O ZAMNDA ANADOLU TAKIMLARI GÜÇLENECEK REKABET ARTACAKTIR. BAKIN İNGİLTEREYE 2. LİG TAKIMLARININ BİLE STADLARI FUL ÇEKİYOR.

a d bacan
22.08.2008, 16:15
maçlar hariç hiç gitmediğim kahvelere bu sene gitmeyip lig tv almaya karar verdim
içime sinmesede mecbur alacağım
sadece maç seyretmek için
hangi paketi alsam daha akılcıl daha uygun?
aylık ödemelimi? yoksa peşin ödemeli olanımı alayım
yardımcı olabilirmisiniz...

Murat GENEL
22.08.2008, 16:19
maçlar hariç hiç gitmediğim kahvelere bu sene gitmeyip lig tv almaya karar verdim

ilk olarak bana kalırsa ama alacaksan aylık ödemeli spor paketini tavsiye ederim..bunların ne yapacagı belli olmaz peşin ödemeliye girme sakın..

Reha
22.08.2008, 16:22
Aylık ödemeli yıllık pakete üye ol 46,90 YTL...Biraz pazarlık et,mesela ben 78 ytl lik paketi 58 YTL ye aldım.İçinde Moviemax de var...Pazarlık edersen yaparlar !!!

Adem Erdoğan
22.08.2008, 16:24
Bizim maç saatinde başka maç olacakmı?

zafercalikoglu
22.08.2008, 16:56
yokmu bu adamlar maili falan

Uğur GEMİCİOĞLU
22.08.2008, 17:13
hadi Trabzon um bu sene bi şampiyon ol da şu adamların yüz ifadesini görelim inşallah şampiyon olur bu sene Trabzonumuz.

Alihan Ertürk
23.08.2008, 15:12

Delgado, Carlos ve Servet reklamda var ama Trabzonsporlu futbolcu felan yok. Hepsini geçtim bizi temsilen orada forma bile göremedim ben.

Çifte standartlara daha sezon başlamadan başladılar. Böyle şeylerde art niyet aramayalım demeyelim lütfen. Adamlar resmen bizi tanımıyor, görmüyor ya da işlerine gelmiyor.

Keşke başlığı " Genel " kategorisine açsaydınız. Çünkü öyle geçiştirilecek bir durum değil bu.

bizi temsilen bir forma var ama orda bütün takımların forması var bizi sıradan takımların içine atmışlar reklamDa :mad:

İncisu
23.08.2008, 15:30
arkadaşlar dikkat ederseniz reklamdaki forma orjinal bile dill :hırr düz bi forma :N adiliğin bu kadarı da fazlaa... :yumruk: dikkatli bakarsanız diğer anadulu takımlarının formaları bile orjinal... bizi resmen yok saymışlarrr! bu ne hasetlik böle yaa :mad: bu konuda yönetimin bi girişimi var mı? bunlara ii bi ders vermenin zamanı geldi de geçiyo bile... :rolleyes: acilen bi tv lazımm... :cool:

salihismet
23.08.2008, 16:41
Oldum olasi bu protesto seklimize aklim ermedi, Digitürk bir kamu kurulusu deyil, yani bizim vergilerimizle ayakda durmuyor. Özel bir kurulus oldugu icin elbette karini düsünecek, Trabzonspor taraftarina satilan lig tv kartlari belkide 4.sirada geliyor, Trabzonspor maclarinda ne kadar reklam aliyorlar orasini bilmiyoruz. Demem suki; gecen sene binlerce mail yazildi, maclarda yazili veya sözlü protestolar yapildi, bir sürü Trabzonspor taraftari lig tv kartlarini iade ettiler, buna ragmen hicbir sey degismemis görünüyor. Sesimizi kesip oturalim demiyorum, fakat lig tv nin tavrida ortada, buna benzer tavri biz d smarttada gördük. Dekorderleri sattilar ve maclarimizin tamamini yayinlamadilar, yayinlayacagiz dedikleri halde yayinlanmadi. Bu durumdan benim cikartigim anlam su; Trabzonsporu istanbul takimlariyla ayni seviyede tutmuyorlar.

Belki 50 kisi stutgarttan lig tv yi aradi, hepsinede ayni seyler söylendi, biz size Trabzonsporun tüm maclarini yayinlama garantisi veremeyiz, ister uzatin ister uzatmayin, dördüncü hafatadan sonra lig siralamasina göre mac yayinlayacagiz, ha buna istanbul takimlarini katarlar veya katmazlar orasini bilemiyoruz, katmazlarsada görünen o ki kimse birsey yapamaz onlara, cünkü bu özel bir kurulus, karinida zararinida tamamen kendisi belirliyor, yani bizim verdigimiz vergilerle hicbir ilgileri yoktur. Gecen sene tanidici reklamlarinda Trabzonun maclarinida verecegiz diye reklam yaptilar, bu sene öyle bir seyde yok, yani altatmaya yönelik bir durumda sözkonusu deyil. Bende Trabzonsporun her macini izlemek istiyorum, fakat elimde onlara karsi herhangi bir yaptirim yapacak bir koz da yok, ancak lig tv kartimi iade edebilirim, böyle konusdugumz zamanda siz bilirsiniz diyorlar, yani bu iade ederiz lafinida daha yemiyorlar. Demek oluyorki daha baska seyler yapmak gerekiyor.

vaslat
23.08.2008, 16:56
Oldum olasi bu protesto seklimize aklim ermedi, Digitürk bir kamu kurulusu deyil, yani bizim vergilerimizle ayakda durmuyor. Özel bir kurulus oldugu icin elbette karini düsünecek, Trabzonspor taraftarina satilan lig tv kartlari belkide 4.sirada geliyor, Trabzonspor maclarinda ne kadar reklam aliyorlar orasini bilmiyoruz. Demem suki; gecen sene binlerce mail yazildi, maclarda yazili veya sözlü protestolar yapildi, bir sürü Trabzonspor taraftari lig tv kartlarini iade ettiler, buna ragmen hicbir sey degismemis görünüyor. Sesimizi kesip oturalim demiyorum, fakat lig tv nin tavrida ortada, buna benzer tavri biz d smarttada gördük. Dekorderleri sattilar ve maclarimizin tamamini yayinlamadilar, yayinlayacagiz dedikleri halde yayinlanmadi. Bu durumdan benim cikartigim anlam su; Trabzonsporu istanbul takimlariyla ayni seviyede tutmuyorlar.

Belki 50 kisi stutgarttan lig tv yi aradi, hepsinede ayni seyler söylendi, biz size Trabzonsporun tüm maclarini yayinlama garantisi veremeyiz, ister uzatin ister uzatmayin, dördüncü hafatadan sonra lig siralamasina göre mac yayinlayacagiz, ha buna istanbul takimlarini katarlar veya katmazlar orasini bilemiyoruz, katmazlarsada görünen o ki kimse birsey yapamaz onlara, cünkü bu özel bir kurulus, karinida zararinida tamamen kendisi belirliyor, yani bizim verdigimiz vergilerle hicbir ilgileri yoktur. Gecen sene tanidici reklamlarinda Trabzonun maclarinida verecegiz diye reklam yaptilar, bu sene öyle bir seyde yok, yani altatmaya yönelik bir durumda sözkonusu deyil. Bende Trabzonsporun her macini izlemek istiyorum, fakat elimde onlara karsi herhangi bir yaptirim yapacak bir koz da yok, ancak lig tv kartimi iade edebilirim, böyle konusdugumz zamanda siz bilirsiniz diyorlar, yani bu iade ederiz lafinida daha yemiyorlar. Demek oluyorki daha baska seyler yapmak gerekiyor.
Güzel bir tespit en güzeli bence cafelerde kahvelerde izlemek.Adamlar vermek istemiyorsa zorla birşey yaptırılmıyor.Bende çok kızdım ilk balarda bu duruma ama yapacakta bişey yok.Yapacağımız en güzel şey maçlarımız verilmezse iptal ettirmek.

Akif Gür
23.08.2008, 17:32
inşallah yarınki yayındada bi yamukluk yapmazlar

temel_yilmaz
23.08.2008, 17:54

bu yayın hakları ne zaman değişecek burayada yazın bidahaki sefere lig tv yok zaten kanımca türk telekom alıcak süpürecek piyasayı

matalar
23.08.2008, 19:42
lig tvye gerekli mail atıldı. ama bizi sallıyolarmı oda belli değil.
hayvanlar bile yediği sağana pislemez. hem decoder satacaksın hem görmezden geleceksin. bu kadar adilik olmaz.

fındıkoğlu
24.08.2008, 00:15
Bence lig tv yerine yönetime tepkimizi ulaştırmak lazım. Bizim yerimize lig tv ile onların konuşması daha uygun olur....
Mesela Saner ayar beyefendiye ulaşabilirsek eminimki müsbet bir sonuca ulaşabiliriz...

RepLay
24.08.2008, 00:55
Arkadaşlar bugün öğrendimki HD kalitesinde maçları izlemek için HD uyumlu televizyondan başka bide HD uyumlu rizivır ( okunuşuyla yazdım :) ) olması gerekiyormuş ve bu rizıvır sahip olmak için 800-900 milyon gibi bi meblağ ödenmesi gerekiyormuş :)

Yani bu HD yayınını izlicek olanlar azınlıkta olucak sanırım

kotan61
24.08.2008, 02:00
bu lig tv yi stada koyanın .... buların kabolalarıınıda kesmicen,,,,, direkk canlı yayın arabasını ateşe verip yakacan..ozaman bak bakalım bi daha geliymi buraya canlı yayına serefsizler

Gökhan Cebecioğlu
24.08.2008, 02:06

Geçen yıl satılan decoderlerin yüzde 17 si Trabzonspor taraftarına ait bunu kendi kanallarında söylediler.Evet bazı bariz yapılan hatalar var bu konuda en büyük adımı biz değil Saner Ayar atar taraftarla olacak iş değil bu artık

Recep Alkan
24.08.2008, 02:29
bu lig tv yi stada koyanın .... buların kabolalarıınıda kesmicen,,,,, direkk canlı yayın arabasını ateşe verip yakacan..ozaman bak bakalım bi daha geliymi buraya canlı yayına serefsizler

ondan sonra macları da artık trıbunden bırısı anlatır bıze su oldu bu oldu dıye. radyo bmn yayına :D :D :D

NoPain-NoGain
24.08.2008, 02:55
en iyi protesto sampiyon olmaktir. gerisi yalan...

Recep Alkan
24.08.2008, 03:01
varya bu serefsızler sampıyonluk macını bıle vermez ha. gıder kume dusmeyı falan verırler. uyuzluk degılmı show tv bır senesı kupa macından sora torenı vermemıstı ya bunlarda boyle yaparsa hıc sasırmam valla :D

Varlıbaş61
24.08.2008, 12:28
ya benim lig tv kartım bozuldu
bugün gitsem bi bayiye değişirlermi hemen acaba ya
:(

tunganyan
24.08.2008, 12:33
bmn hepten ilerledi lig tv bayisini bile burdan soruyoruz :D:D arkadaşlar bazılarımız dkoder iade falan diyor ama sizcede biraz saçma değilmi?? dekoderi iade ettikten sora maçları nerden izlemeyi düşünüyosunuz bu devirde artık radyodan dinlemek o kadar zevk vermez heralde!!!!!!tepkiyse gösterilir protesto edilir yazı yazılır ama dekoder iade??? Saçma!!!!!!

Mustafa Önal
24.08.2008, 12:34
ya benim lig tv kartım bozuldu
bugün gitsem bi bayiye değişirlermi hemen acaba ya
:(

pek sanmam artık kart vermiyorlar dzımart çıkandna sonra pislig tv de decoder sistemine döndü.

Varlıbaş61
24.08.2008, 12:37
pek sanmam artık kart vermiyorlar dzımart çıkandna sonra pislig tv de decoder sistemine döndü.

ee
bide onun için paramı verecez bu ...........................
anlaşıldı güzel bi kavga edecez bunlara bu gün:)

.....
24.08.2008, 15:13
ya arkadaşlar bu pislikler yine mi maçı yayınlamayacak yoksa :S

Akif Gür
24.08.2008, 15:14
ee
bide onun için paramı verecez bu ...........................
anlaşıldı güzel bi kavga edecez bunlara bu gün:)

abi benim içinde bi tane vur:)

.....
varya öyle bi hata yaparlarsa bu sezonda bu sefer biter bunlar yakarız arabaları trabzona giremez bir daha.

TolgaTopçu61
bugünkü maci diyorsan, veriyorlar

Akif Gür

öle birşeye bir daha teşebbüs bile edemez....

.....
24.08.2008, 15:38
bugünkü maci diyorsan, veriyorlar

öle birşeye bir daha teşebbüs bile edemez....

ohhh bende korktum vermeyecekler filan diye. saolun

Ayaz
24.08.2008, 15:46
bundan sonraki maçlarımızı vermemezlik gibi bir durum olacğını zannetmiyorum. Sezon boyunca zaten ilk 2'de olacağımız için vermeme ihtimali yok :)

Trkz61
24.08.2008, 16:01
Sivas'ın maçını vermemelerine sevindim.

sunny
24.08.2008, 16:10
helal olsun bugün aynen katiliyorum bu yil gösterecegiz trabzonun büyüklügünü herkese slmmm

TSezgin61
24.08.2008, 16:16
onlara en büyük ceza Trabzonsporun kafaya oynamasi olur... cünkü ozaman vermeye mahkumlar... aglaya aglaya, bagira bagira verecekler... tabi gecen seneki gibi allah korusun olursak, ozaman cok ugrasiriz

fetih aydın
24.08.2008, 16:20
yaaa yan dairemizde amcamlarda lig tv var maçı ordan seyretmeyip protesto yapıcam.Netten izlicem.:D:D

refik
24.08.2008, 16:22
netten nasıl izleniyo

sunny
24.08.2008, 16:53
arkadaslar bunlarin yaptigi toplumda bölücülüktür ama karsilarin da bir güc yok aslinda cok basit 15 anadolu takimi
hersene sirasiyla sampiyon olabilir ve de sampiyonu lig baslamadan tayin eder torbadan kura cekilir torbadan cikan takima 14 anadolu takimi bütün maclarini verir 28 mac kazan takim zaten sampiyon olur seneye sampiyon olan takim torbaya girmez ve 15 senede 15 sampiyon cikar böylece istanbul egomonyasina son verilir karsilarin da güc birligi olmadan bu serefsizler istedikleri at kosturuyorlar herkese slm

Akif Gür
24.08.2008, 17:26
netten nasıl izleniyo

netten izlenmiyo

Vkgz
24.08.2008, 18:10
2010da yeni anlaşmayla maç yayın sayısı 5e 6ya çıkar ve bu beladan kurtuluruz.
3ten 4e çıkarttık. başarısızlıgımız sayesinde 5e6yada çıkacak .

Akif Gür
24.08.2008, 18:25
2010da yeni anlaşmayla maç yayın sayısı 5e 6ya çıkar ve bu beladan kurtuluruz.
3ten 4e çıkarttık. başarısızlıgımız sayesinde 5e6yada çıkacak .

ama o başarısızlıkta olmayacak

İlker Akçay
24.08.2008, 23:36
lig tv ile birlikte serdar bali yide protesto ediyorum bu nedir ya bi insan taraftar bu kadar umutluyken niye böyle karamsar konuşur :@

Erdal DİLEK
25.08.2008, 06:35
Lig TV'yi ve serda bali'yi Protesto Ediyorum

adam ersuna gıcık oluyor diye takımı yerden yere vuruyor, kimden aldı talimatı bilmiyorum. . .

ilhan
27.08.2008, 22:54
Bu adamlar tam düzenbaz. Bunlara ne demeli bilmiyorum. Ligtv'nin sitesinde birbirine çamur atan Fenerbahçeli ve Galatasaraylıların seviyesiz ve bozuk Türkçeli mesajları yayınlanıyor. Ama benim büyük özen göstererek yazdığım hiçbir yorum yayınlanmıyor. Hiç kimseye sataşmadan, dokundurma yapmadan ve sadece bizi ilgilendiren haberlere yazdığım yorumları onaylamıyorlar. Türkçeye dikkat ediyorum, yazdıklarımda tartışma unsuru kelime varmı diye bir daha baştan okuyorum ama kasıtlı olarak yayınlamıyorlar.

Şimdi bu adam(!)lara ne demeli?

Birilerine salya sümük, yarım yamalak Türkçe ile mi saldırmalıyım yorumlar yayınlansın diye?
Lanet olsun ya..

arifberkay
27.08.2008, 23:06
bu serdar balı denen adamı nerden bulmuslar azız yıldırım bosuna kesmedı bunların kablolarını

serkanisp
28.08.2008, 08:26
Öncelikle ilhan arkadaşım bu adamların hepsi böyle bunlar böyle çakal insanlar.Sen düzgün yazarsın yayınlamazlar. Ortam gerilsin siteleri renting kapsın diye küfret bak nasıl yayınlıyorlar. Erdal DİLEK ve İLKER in dediklerinede sonuna kadar katılıyorum. Bu adam trabzonlu trabzonsporlu olamaz. Bunlar ÜNAL KARAMAN ın tırnağı olamazlar. Hiçkimse de kusura bakmasın Biz eski değerlerimize sahip çıkmıyoruz. Hami,Ünal ....... nerdeler. Alın alt yapıya antrenor yardımcısı yapın. Alın karadenizspor un başına yardımcı teknik direktör yapın pişsinler. TRABZONUMUZUN HERKEZE HELEKİ ÜNAL VE HAMİ BİZİ Yüreklerini vermiş herkeze ihtiyacımız var.Bizi seven,bizden birileri onlar.

uzunhakan
28.08.2008, 10:00
Lig TV'yi ve serda bali'yi Protesto Ediyorum

LazAnisT
28.08.2008, 10:30
Şansal Büyüka: Aziz yıldırım'ın Aragonese müdahale etmesi lazım.
Önder sağ bekte oynamalı ve Gökhan Gönülde sağ içte değerlendirilmeli..

Adam Canlı yayında Başkanına haber yolluyor aragonese müdahale et diye.Bu adamın başında olduğu bir kurumdan başka ne bekliyorsunuz...

Murat Acar
28.08.2008, 11:27
Bu satırlarda bu şekilde protesto etmek pek bir işe yaramıyor açıkçası ben daha önce bu konuda bir kampanya yapıp lig tv ve dijitürkü hizaya getirelim diye çaba sarfettim ancak topu topu 40 küsür kişi organizasyona katılacaklarını deklare ettiler okadarcık kişiylede hiçbir amacımıza varamayacağımız için yapamadık birşey.şu BMN ÜYELERİNİN KAÇTANESİ LİG TV ÜYELİĞİ VARDIR BİR ANKET YAPALIM ve eğer gerçekten istanbul saltanatına medyada son vermek istiyorsak o ankete katılıpda lıg tv üyeliği olan en az 1000 kişiyi bulabiliyosak toplu halde iptal ettirelim bakın nasıl hizaya gelir o reklamın yeni versiyonunu nasıl hemen çekiyorlar ve hatta bize tüm maçlarımızı canlı yayınlama garantisinide nasıl yazılı olarak veriyorlar ama biz birlik olamıyoruz bu konularda maalesef.

Semih
28.08.2008, 11:53
Şansal Büyüka: Aziz yıldırım'ın Aragonese müdahale etmesi lazım.
Önder sağ bekte oynamalı ve Gökhan Gönülde sağ içte değerlendirilmeli..

Adam Canlı yayında Başkanına haber yolluyor aragonese müdahale et diye.Bu adamın başında olduğu bir kurumdan başka ne bekliyorsunuz...

Bu adama bu özgüveni verenleri sorgulamalı.

Keza bir öneri gibi durmuyor.

serkanisp
28.08.2008, 13:46
Aman mudahale etsinler çok başlılık rakipler için iyidir. Onlar ancak çanakcılık yaparlar başka birşey değil. Karamehmet ile azize ve çanakçıları.Erman bir işte bize şotayı getirmiş yıllardır anlatır durur. Sanki ilk bize önerdi hıyar.Gidip tüm takımlara önermiş en son bize gelmiş bizimkilerde beğenmiş almış. Hiç anlatmıyor maçları nasıl katlettiğini. Helikopterle avni akerden kaçırıldığını.ANLAT BUNLARIDA BİLSİN HERKEZ. Halkı o kadar kızdırmışki adam maçı katletmişki helikopterle götürüyorlar yaa.

Hüseyin İlkin
28.08.2008, 13:53
bizim deplasman maçlarını versinlerde başka hiç bir şey beklemiyorum , zaten beklemek hata olur bunlardan ... trabzon dışında ki renkdaşlarımız için iç sahayı da versinler tabii ...

Nytre
28.08.2008, 18:26
benim adım beril .
bir tane reklam görüyorum tv de 3 tane istanbul takımı oyuncusu ile taraftarları kucaklaşıyor ama trabzonsporlu oyuncular ve taraftarları kucaklaşmıyor. trabzonspor nu da bu reklamda olmasını iştiyorum....

----

bunu yazan 10 yaşındaki kardeşim. yanıma geldi ve bana televizyonlarda oynatılan bu TARAFLI reklamda neden trabzonsporumuz yok diye yakındı ve tepkisini dile getirdi ve ben de kendisine ne istiyorsan buraya yaz . dedim ve sizinle paylaşmak istedim.

10 yaşındaki kardeşlerimizin bile gördüğünü ve anladığını lig tv.nin yöneticileri neden anlamakta zorlanıyorlar? bu zorları neden?

TSezgin61
28.08.2008, 18:54
acaba ligtv yönetiminde 10 yasindaki kardesimizde oldugu kadar akil varmi nytre...

onlarin tek sorunu anadolu takimi olan Trabzonsporu birsekilde bitirmek yok etmek... böylece Trabzonspora verilen parayi yalakalik yaptiklari esziklere vermek... anadoluyla istanbul eziklerinin arasinda baglantiyi kuran Trabzonspor oldugundan, baglantiyi yok edip istanbulla anadolunun arasindaki farki büyütmek Trabzonsporu yok etmekten geciyor...

böyle yaptiklari cirkefliliklerle Trabzonsporu göz önünde kalmamasini sagliyorlar güya. ara ara maclarimizi vermemekle, cogu kez yorumcularin bile tepki verdigi "Trabzonsporu neden konusmuyoruz" lafi gecen spor programlarinda vermemekle güyaaaaa unutturmaya, gücsüzlestirmeye calisiyorlar... cünkü Trabzonsporun cöküsü, o paranin, o taraftarin 3 büyüklere gitmesi demek oluyor onlar adina...

ama böyle Sadri Sener gibi "baba" baskanlar cikiyor, Trabzonsporun kiymetini büyüklügünü bilen insanlar geliyor, Transferleri, paralari, harcamalari gözlerine sokuyor, onlarda mecburen konusmak zorunda kaliyorlar. tabi alttan alttan altyapiyi tekrardan yaparak, yok etme politikasinda ilerliyorlar.

bilmemezlikten geliyorlar, o yüzden TRABZONSPORUN büyüklügünü tekrar anlatmaya gerek yok, biliyorlar cünkü... hani vardir ya deminde söyledigim bir laf "GÜYAAAA"... bütün hersey bu laftan ibaret. GÜYA BILMIYORLAR, GÜYA YOK...

bunu diyenlere artik sadece "TRABZONSPOR" diyorum. onlar biliyorlar zaten... ve defalarca "TRABZONSPOR"!!!

ve ekliyorummm....

GÜYAA büyük istanbul medyasi biliyoruz... BIZ TRABZONSPORLULAR, COK KÖTÜYÜZ YAAAAA:)

Gökhan ÖZDEMİR
28.08.2008, 20:00
arkadaşalr o reklamlarda görünmek istiyosanız geçmişinzle övünmek yetmez.büyüklüğünüzü her zaman göstereceksin.eğer yönetim felan değişmeseydi.bu yenilikler olmasaydı.trabzonspor .daha iflah olmazdı.önce kazanıcaz istanbulu yıkıcaz.büyüklüğümüzü hatırlasınlar unutmuşlar ama hatırlatıcaz siz himerak etmeyin

İskender YILMAZ
29.08.2008, 09:39
oy oy oyy, dün ne oldu.. :) dün akşam saat 9 da Lig Tv ' de Bahri Havadır ' la Ömer Güvenç ' in 2 ' ye 1 programı vardı, konukta Sadri Şener ' di.. Sadri baba işte başkanlıktan felan bahsederken, kötü yanlarıda var, mesela taraftar gelip soruyor, Lig Tv reklamlarında 3 eziklerden varda bizden niye futbolcu yok? diye.. insan cevap veremiyor dedi.. hemen ömer güvenç atladı, tam bizde onunla ilgili söyleyecektik başkanım, elimizde reklam servisinden gelen yazı var, Bahri gözlüğüm yok okur musun sen dedi? bahri okudu, yok reklam acil çekildiği için İstanbul'daki futbolcularla yaptık, yakında yayının yelpazesi genişleyecek, Trabzonpsor'dan futbolcu olacakmış.. Sadri baba tam oturttu yani.. Çok klasik bi bahane olmuş, Digiturk onun yerine Trabzonspor'u 3 ezikler kadar önemsemiyoruz deseydi daha güzel olurdu.. futbolcu bulamamışlarmış, siz beni arayın, siz seti kurana kadar 1 saatte yollayayım ben size futbolcu dedi.. ömer le bahri gülmeye felan başladı, olur mu başkanım, yok Trabzonspor da bizim için şöyle böyle felan.. :) başkan harika yaa, gerçekten süper adam.. yayının ilerleyen yerlerinde de 1-2 defa daha laf soktu aynı konu hakkında.. :)

TSelif
29.08.2008, 09:41
Valla güzel oturtturmuş lafı ... Uyanık bu başkan ya :D

Ümit Tekşan
29.08.2008, 10:18
Bunlar varya bunlar çakal çakal Ben reklamları izledim. Bizim trabzonsporlu taraftar sadece bir kaç saniye görünüyor. Ulan çakallar sen git carlosu reklama al , gaysaraydan futbolcu al ve sekiztaşdan futbolcu al bizim takımdan alma..

Yahu size surda neLer yazardım nelerde. İşde sizin gibi çakallar olmadığı için burda sizin seviyenize inemiyorum..

Amaaaaaaa şunu unutmayın zaman gelecek ayaklarımıza kapanacaksınızzzzzz ayaklarımıza ÇAKALLAR. Unutmayın , unutmayın TRABZONSPOR her zaman BÜYÜK takımdır BÜYÜK o ufacık Beyninize sokun bunu. ÇAKAL SÜRÜLERİ

Başkanın gözünü seveyim onlara Lafları sokmuşya Helal Olsun..

mhayri
29.08.2008, 10:27
Lig tv leri iptal edin kahveye gelin uşaklar ben öyle yaptım,
hemde ne muhabbet ne muhabbet, gol atınca coşku,anında espriler,
anında yorumlar,tepkiler...Üstelik 3 ytl :)

Ali İhsan
29.08.2008, 10:30

Kahveye gidince gene ligtvye para kazandırmış oluyoruz. Kahvehanelere beleş mi gidiliyor? Ayrıca o kahvehaneler işyeri olduğu için ligtvye fazla para ödüyorlar...

bkandil
29.08.2008, 10:31
Başkan 2'ye 1 adlı programda Taraftarın da yüreğine su serperek bunlara gereken cevabı vermiştir. Takımın sahipsiz olmadığını Tüm İstanbul medyası öğrendi artık.
Bu arada yiğidi öldür hakkını ver diyorum, nasıl olduysa ligtv röportajın kendileriyle ilgili eleştirilerin yer aldığı kısımlarını kesmeden yayınladı (tabi kestiği şeyler var mıydı bilemiyoruz)
Galiba anladılar, yola gelecekler :D

Külünkoğlu
29.08.2008, 10:36
Konuyla tamamen zıt bazı mesajlar silinmiştir.

Akif Gür
29.08.2008, 10:36
başkan her yerde adımızdan söz ettiroy işte başkan böyle olmalı bizi her yerde koruyo

MeNdaKkaDukKa
29.08.2008, 10:38
Dün akşam Lig tvde günün konuğu porgramında Sayın Başkanımız Sadri Şener vardı...
O kadar güzel konuşuyorki sunucuların hepsi bönbön baka kalıyordu...
Hatta sizlere kırgınım diyerek başladığı konuşmansında o malum reklamıda dile getirdi neden Trabzonsporlu bir topçunun olmadığını banada soruyorlar dedi bende yanıtsız kalıyorum dedi ve daha sonrasında Lig tv nin özür niteliği taşıyan gerekçe yazısı geldi...
"Reklam çok kısa bir sürede ve ani çekildiğinden dolayı sadece İstanbulda bulunan futbolcular kullanılmıştır reklam kapsamını genişlettirerek yapılacak olan çalışmada Trabzonsporlu futbolcuda yer alıcaktır kamu oyu bılgısıne duyurulur" diye bir yazı geldi.
Başkan tatlı bir tebessümle güldü ve dediki eğer lig tv başından bu reklamı çekmek isteseydı ben bir futbolcumu orada bekletirdim böle lafı dolandırmaya gerek yok reklamda düşünülmediğimiz belliydi dedi yorumcularda estafurullah diyerek mahcupluğu yüzlerinden okunuyordu...

Bunun gibi bir çok konuşması Ulusal basın!!! ((neye kime göre ulusal!)) KAPAK olmuştur.

okg_53
29.08.2008, 10:54
Ligtv Akıllı olsun akıllı.

28TS61
29.08.2008, 10:57

ya su tr deki kahvelerde mac icin para almasini cok sacma buluyorum, resmen milletin cebine giriyorlar kahvehane sahipleri, oraya gelen insan zaten bisey icer ve parasini verir, fazla para koparmak icin 3ytle yok 5 ytl bilet parasi almalari yanlis bence

neyse konuyu dagitmayalim

Ahmet Kuru
29.08.2008, 11:03
Bunların artık böyle protestolarla falan yola geleceği yok...
Bunlara en büyük prostestoyu ve cezayı başarı ve Şampiyonlıkla vermemiz lazım...
Ozaman tükürdüklerini yalarlar işte..

Emre HIZAL
29.08.2008, 11:12
Dün akşam lig tvde bir programın konuğu Sadri Başkandı. Başkanızımız bu reklamı soyledi ve çok guzel kapak yaptı ligtvye. Helal olsun Başkanım sana.

28TS61
29.08.2008, 11:14
Dün akşam lig tvde bir programın konuğu Sadri Başkandı. Başkanızımız bu reklamı soyledi ve çok guzel kapak yaptı ligtvye. Helal olsun Başkanım sana.

nedense ligtv nin sayfasinda o video yok halen

ilhan
29.08.2008, 11:27
Başkanımızdan aynı kapakları Şansal ve Erman içinde bekliyoruz.

Selim Turan
29.08.2008, 11:29
Tek çözüm milyonlarca lig tv aboneliğinin aynı anda kapatılmasıdır. Bu derece kapatmaya karşıda sessiz kalacaklarına inanmıyorum. Kitlesel hareket edilirse ancak sonuçlar gelir. yoksa 10 ar 20 şer gruplar kapatmış digiturk zaten bu açığı kapaıtor her sene... 1-2 milyon kişi aynı anda lig tv aboneliğini iptal ettirdiğini düşünsenize. hatta daha fazla... Anahaber bülteninde çıkar bu :D

Çetin
29.08.2008, 11:32
hiç dert etmiyorum çünkü "istanbul medyacılığı" böyle bir şey. ayrım işte başka bir şey değil.

Selçuk Çetin
29.08.2008, 11:34
yönetim boyutuna taşınmış bir konu başkan farkında yani. Bağıra çağıra değil savaşa savaşa aldığımız bu büyüklük sıfatını masa başında 20 sn. lik reklamda olmamakla kaybetmeyeceğimiz anlamaları uzun sürmeyecektir 2010 yılından sonra ne yapacak bu lig tv acaba

Faruk Akhan
29.08.2008, 11:35
beyler bos werın yaa koymassan koymasın olcek degılız yaa daha ıyı takımda goruyodur onlarda hırs yapıyodur

Engin Koltuk
29.08.2008, 11:37
oy oy oyy, dün ne oldu.. :) dün akşam saat 9 da Lig Tv ' de Bahri Havadır ' la Ömer Güvenç ' in 2 ' ye 1 programı vardı, konukta Sadri Şener ' di.. Sadri baba işte başkanlıktan felan bahsederken, kötü yanlarıda var, mesela taraftar gelip soruyor, Lig Tv reklamlarında 3 eziklerden varda bizden niye futbolcu yok? diye.. insan cevap veremiyor dedi.. hemen ömer güvenç atladı, tam bizde onunla ilgili söyleyecektik başkanım, elimizde reklam servisinden gelen yazı var, Bahri gözlüğüm yok okur musun sen dedi? bahri okudu, yok reklam acil çekildiği için İstanbul'daki futbolcularla yaptık, yakında yayının yelpazesi genişleyecek, Trabzonpsor'dan futbolcu olacakmış.. Sadri baba tam oturttu yani.. Çok klasik bi bahane olmuş, Digiturk onun yerine Trabzonspor'u 3 ezikler kadar önemsemiyoruz deseydi daha güzel olurdu.. futbolcu bulamamışlarmış, siz beni arayın, siz seti kurana kadar 1 saatte yollayayım ben size futbolcu dedi.. ömer le bahri gülmeye felan başladı, olur mu başkanım, yok Trabzonspor da bizim için şöyle böyle felan.. :) başkan harika yaa, gerçekten süper adam.. yayının ilerleyen yerlerinde de 1-2 defa daha laf soktu aynı konu hakkında.. :)

Helal Olsun...

Selçuk Çetin
29.08.2008, 11:55
canınızı sıkmayın arkadaşlar bence en iyi yöntem daha fazla Trabzonspor lu lig tv ye üye olacak oranımız maçları vermemeyi göze alamayacak kadar olacak ondan sonra bu arenada söz sahibi olabiliriz şuanda yaptığımız herşey taraftarın sinir sahibi olmasından başka bir şey değil, G.rz.k serdar bali öz evlatlarımız diyeceğine biraz bunlara baksın yalaka herifin tekisin Serdar olumsuz gördüğün herşeyi söylersin bunuda sölesene. ayrıca diyelimki bu gücümüz olmuyo iptal ettirip izlememeyi seçiyoruz sizce bursadan kayseriden ne farkımız kalır. kısacası arkadaşlar paranın gücü önce sahip çıkacağız kombinelerde olduğu gibi lisanslı ürünlerde olduğu gibi sonra taraftar yapacağız sayıyı artıracağızki bu da medya gücümüzü artırmakla olur (saner ayar) avrupa kupalarında devamlılık sağlanır seri başı olmaya başlarız o dönemden sonra suyun akıntısını değişterebiliriz. birde taraftar organizasyonlarının artırılmasının yazılı ve görsel basında yer alınacak etkinliklerle genç nesilin dikkatinin çekilmesi gibi faaliyetler düzenlenebilir. Ankara takımları arlarında kupa maçları düzenliyorlar bizimde karadenize sahip çıkıp bu tür organizasyonlar düzenlememizin faydalı olacağını düşünüyorum

Atakan
29.08.2008, 12:07

Bende ona gıcık oldum ama orada bir tane bizim formadan var.Çifte standart bu kadar olur.

Selçuk Çetin
29.08.2008, 12:14
Sıra Takım Taraftar Sayısı Ortalama Puan
1 Trabzonspor 1036 51.77

İskender YILMAZ
Büyük başkanın kapakları devam etti.. Ömer Güvenç yine sordu.. Başkanım şampiyonluk sözü veriyor musunuz yoksa sabır mı istiyosunuz? ( soruya bak, zaten baştan ofsayt soru)

Tabiki sabır.. Şimdi şampiyonluk sözü versek Digiturk gibi klasik konuşmuş oluruz, taraftarımızın sabretmesi gerekiyor dedi.. :)

ömerle bahri yine, başkanım sizde taktınız digiturk ' e felan, gülüştüler.. :)

Selçuk Çetin
bu yukarıdaki bilgi fantezi futbuldaki takım taraftarımızın futbol bilgisini göstermektedir. lig tv ciler bunuda dikkate alacaklardır.

lazzz61
29.08.2008, 12:49
saat 13 de baskanın aksamkı programın tekrarırnı verecek 2 ye 1 dıe bı program baskanla ıkı kısı bas edemedı görmenız lazımm baskan cok ii laflar soktu reklam konusundada..

TSezgin61
29.08.2008, 12:57
radyodan dinleyebilirmiyiz tekrarini acaba

28TS61
29.08.2008, 13:05
saat 13 de baskanın aksamkı programın tekrarırnı verecek 2 ye 1 dıe bı program baskanla ıkı kısı bas edemedı görmenız lazımm baskan cok ii laflar soktu reklam konusundada..

netten izlemek icin link varmi ?

Recep Alkan
29.08.2008, 13:20

seyredemedım ne dedı kı babamız. bırı yazarsa cok sevınırım valla

The Legend
29.08.2008, 13:47
Lig TV'yi ve Serdar Bali'yi Protesto Ediyorum.

Engin Koltuk
29.08.2008, 13:56
seyredemedım ne dedı kı babamız. bırı yazarsa cok sevınırım valla

Bir kaç mesaj yukarıdaki mesajımda alıntı yapmıştım orda bulabilirsin.

Murat GENEL
29.08.2008, 14:02
Büyük başkanın kapakları devam etti.. Ömer Güvenç yine sordu.. Başkanım şampiyonluk sözü veriyor musunuz yoksa sabır mı istiyosunuz? ( soruya bak, zaten baştan ofsayt soru)

Tabiki sabır.. Şimdi şampiyonluk sözü versek Digiturk gibi klasik konuşmuş oluruz, taraftarımızın sabretmesi gerekiyor dedi.. :)

ömerle bahri yine, başkanım sizde taktınız digiturk ' e felan, gülüştüler.. :)

ulan şu Ömer güvernç midir nedir gıcık bir tip..zaten tipte meymenet yok iyi kapak yapmış Sadri Başkanımız..:)

sonkez61
29.08.2008, 14:03
ulusal medyalık falan değil bunlarınki istanbul yalakalığı. yalnız şuna dikkat edelim bu ülkede anadolu üvey evlat değil. aksisne en özü. hak savunurken sivas gibi sadece kendi çıkarlarımızı değil bütün anadolu kulüplerinin haklarını korumaya özen göstermemiz gerekir diye düünüyorum. aslında adamlar şu noktada haklı bence olaya ticari bakacaktır çünkü lig tv falan ticari kuruluşlardır. asıl büyük kabahat taraftardadır. anadolulu olupta kendi şehrinin takımını pas geçip istanbul takımlarını tutarlarsa olacağı budur. her şehrin insanı kendi takımına sahip çıksa taraftar eşit dağılsa reklem geliriydi havuzdu falan paraa eşit dağılacak her kulüp daha da güçlenecek. daha zevkli bir lig geçecek. tabi tarbzon gıcığı anadolu kulüplerini ayırıyorum. biz TRABZON olamzsa başka bi anadolu kulübü olsun isterken bazı anadolu kulüpleri ise tarbzonu çekememezlik yaparak o olmasında kim olursa olsun diyor. işte o zaman sıyırıyom ii ce fanatikleşiyom. ölümüne trabzon diyorum.

Engin Koltuk
29.08.2008, 15:54
ulusal medyalık falan değil bunlarınki istanbul yalakalığı. yalnız şuna dikkat edelim bu ülkede anadolu üvey evlat değil. aksisne en özü. hak savunurken sivas gibi sadece kendi çıkarlarımızı değil bütün anadolu kulüplerinin haklarını korumaya özen göstermemiz gerekir diye düünüyorum. aslında adamlar şu noktada haklı bence olaya ticari bakacaktır çünkü lig tv falan ticari kuruluşlardır. asıl büyük kabahat taraftardadır. anadolulu olupta kendi şehrinin takımını pas geçip istanbul takımlarını tutarlarsa olacağı budur. her şehrin insanı kendi takımına sahip çıksa taraftar eşit dağılsa reklem geliriydi havuzdu falan paraa eşit dağılacak her kulüp daha da güçlenecek. daha zevkli bir lig geçecek. tabi tarbzon gıcığı anadolu kulüplerini ayırıyorum. biz TRABZON olamzsa başka bi anadolu kulübü olsun isterken bazı anadolu kulüpleri ise tarbzonu çekememezlik yaparak o olmasında kim olursa olsun diyor. işte o zaman sıyırıyom ii ce fanatikleşiyom. ölümüne trabzon diyorum.

Yazdıklarına katılmamak mümkün değil. İbreyi İstanbul takımlarının lehine çevirenler maalesef kendi memleketinin takımı ( veya çevresinin) yerine İstanbul takımını tutanlardır. Yani esas olarak bu mantaliteyi oturtmak lazım. 3. ligde de olsa herkes mahallesinin, memleketinin takımını tutmalı bence.

İskender YILMAZ
29.08.2008, 15:57
ulan şu Ömer güvernç midir nedir gıcık bir tip..zaten tipte meymenet yok iyi kapak yapmış Sadri Başkanımız..:)

jimnastikspor muhabiri.. :)

bigsıze
29.08.2008, 16:30
şu trcell süperlig başlıyor adı altında yayınlamakta olduğunuz lig başlıyor reklam filimindeki yanlı tutumunuzu anlamak mümkün değil ist takımlarını üst seviye yapmışsınız trabzonspor takımını sıradan takım gibi göstermişsiniz burada trabzonsporun büyüklüğünü sanırım sizbizden daha iyi biliyorsunuz bu yanlı çekilen reklem filimini kınıyorum ve kasıtlı yanlı tutumunuzdan dolayı lig tv pretesto ediyorum saygılarımla