PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN İstanbul l G.Antep maçını beraber izleyelim

Semih
10.08.2008, 23:51
renktaşlar ben derim ki;

trabzonsporun gidemeyeceğimiz maçları için her hafta belirli bir kraathanede yada maç izlenebilecek hoş bir yerde toplanalım.

maçları beraber izlemek keyifli olmaz mı?

Mustafa Kara
10.08.2008, 23:53
Nerede olacak bu ? İstanbul'un merkez bir yerinde olması lazım ve ayrıca maç saatlerinin 20,00 ve 19,00 olduğunu trafik vs vs gibi şeyler düşünülmesi gerekir. tam merkezde biryerde olursa neden olmasın.

Semih
10.08.2008, 23:56
ayarlarız bir şekilde...

hiçbirşey yapamasak bile istanbul içinde daha küçük gruplara bölünebiliriz.

benim bildiğim aksarayda bir of vakfı var orada seyir bedava ayrıca...

gittim gördüm güzel bir yer, ama daha güzel mekanlar da bulabiliriz tabi ki

Mustafa Kara
10.08.2008, 23:58
Misal ben bağcılardayım. Bizimde buralarda mevcut ama sayı fazla olursa kaldırmaz işte :) Bilenler bilir mesela Olimpik Spor Tesisleri var Bahçelievlerde 3 tane halısaha yanında bayağı büyük bir dev ekran binaya monte açık havada izliyorlar. Orası ayarlanabilirse güzel olur mesela.

Semih
11.08.2008, 00:08
hele bir sayımız artsın, ilk maça kadar hallederiz bu işi.

ama söylediğim gibi her semte bir grup bile olabilir:)

Ahmet Faruk
11.08.2008, 22:42
Nişantaşında olsun.
İstanbulun en merkezi.
Hem bana da yakın :D

EMiRHAN61
11.08.2008, 23:09
Marmara Göztepe kampüsi karşisina , Araluk sogak , Hasanun kaavesi :D :D :D

Adem Erdoğan
11.08.2008, 23:23

Kafe Sohbet'tenmi bahsediyosun?

Ahmet Faruk
11.08.2008, 23:25
Ula orası bize çok uzak...
Daha orta bir yer yok mu...

Beşiktaş, Üsküdar, Kadıköy gibi...

EMiRHAN61
11.08.2008, 23:26
Kuyubaşı ahalisi sırf bizden diye öyle demiştim. Tabi ki orta bi yer uygundur ;)

Semih
12.08.2008, 05:36
iki kişi olsak bile birlikte izlemek en güzeli.

bıktım yalnız maç izlemekten.

şu başlık biraz ilgi görse de organizasyona dönüştürebilsek.

EMiRHAN61
12.08.2008, 12:27
Kadıköy Üsküdar civarı olan etkinliklere , o günün şartlarını da göz önünde bulundurmak şartıyla muhakkak iştirak etmeye çalışırım ben şahsen.

Sadullah KAPICIOĞLU
12.08.2008, 13:23

haberleşelim.. Yaparız organizasyon.

EMiRHAN61
12.08.2008, 15:01
Kimler nereden peki ?

ÖmerFarukYılmaz
12.08.2008, 15:05
Büyükçekmecede Tonyalılar derneğinde izlerim her maçı...Stadyumundan farkı yoktur...

Bu taraftaki arkadaşları beklerim;)

EMiRHAN61
12.08.2008, 15:20
Derneklerin atmosferi de başka oluyor ;)

Mustafa Kara
12.08.2008, 15:43
Bakırköy,Bahçelievler,Bağcılar hangisi olursa olsun bana uyar.

ugurTS1989
12.08.2008, 18:33
pendıkte olan varsa ula bızde organıze olalım hep beraber mac ızlemeye gıtmek stada gıtmek gıbı super olur hem rakıp takıma basımız dık bı sekılde kufurde edebılırız degulmı?:D

Semih
14.08.2008, 10:50
buraya ilgi lütfen...

yalnız izlemekten bıkan bir elin parmaklarını geçmiyor mu yoksa:D

Külünkoğlu
14.08.2008, 13:35
renktaşlar ben derim ki;

trabzonsporun gidemeyeceğimiz maçları için her hafta belirli bir kraathanede yada maç izlenebilecek hoş bir yerde toplanalım.

maçları beraber izlemek keyifli olmaz mı?
Bizim gidemediğimiz maçlarda her zaman yaptığımız şeydur. :)

Sadullah KAPICIOĞLU
14.08.2008, 13:52
buraya ilgi lütfen...

yalnız izlemekten bıkan bir elin parmaklarını geçmiyor mu yoksa:D

bir yer ayaralayalım orada takılırız sürekli derim ben. güzel şöyle.

LazAnisT
14.08.2008, 14:48
Bostancı PTT'nin yukarısında 1-A restorant..
Maltepe sahilde kroket

Oralarıda tavsiye ederim yemişler derneği:)

Emre İskender
14.08.2008, 15:49

Beşiktaş Trabzonlular derneği de avrupa yakası için alternatif olabilir... Maç ücretlerini Trabzonlu öğrencilere burs olarak dağıtıyor bu dernek....

Semih
14.08.2008, 18:54
Bizim gidemediğimiz maçlarda her zaman yaptığımız şeydur. :)

niye çağırmıyorsunuz abi:)

maltepe anadolu yakası için güzel seçenek.

avrupa için başka öneri yoksa beşiktaş çok iyi olur.

EMiRHAN61
14.08.2008, 21:11
Dereağzı Of-Hayrat Derneği'de rahat ve güzel bi şekilde maç izleyebilmek için uygun bir ortam :alkış:

Semih
14.08.2008, 22:06
dereagzi neresi oluyor tam olarak, aksaray mi?

EMiRHAN61
14.08.2008, 22:16
Aksaray'da da dernek var ama orası değil. Dereağzı tam olarak Fenerbahçe stadı ile Kadıköyün güney sahili arasında kalıyor. Dereye ve denize nazır güzel müstakil bir binada.

http://www.hayrat.net/jpg/of-hayratder.jpg

http://www.hayrat.net/jpg/dernek_kadikoy.jpg

http://img55.imageshack.us/img55/5964/img0083mediumyu4.jpg

Serdær
22.10.2008, 14:10
Hayde İstanbul.

Pazar günü saat 16:00 'da oynayacağımız Gaziantepspor maçını beraber izleyelim.

Hem sinerji yaratmış oluruz hemde beraber tanışma fırsatı elde ederiz.

Güngören,Bakırköy,Bahçelievler,Bağcılar,Esenler,Ha znedar,Güneşli,Soğanlı vb.

Yakın,uzak yerlerde oturan bunun dışında gelme fırsatı olan arkadaşlarla beraber bir organizasyon yapmak güzel olur.

Maçın izleyebileceğimiz Haznedar'da güzel bir yer bulunmaktadır.

İftar organizasayonundan sonra gitmiş olduğumuz yer;tam olarak ismini bilen biri vardır herhalde :) Erdal abi bilir belki :) o uğurlu gelmişti :)

Haydi İstanbul !

İlk olarak kendi ismimi yazarak listeyi açıyorum.

Viraaaaa..

1.Serdar

legend_ts_61
22.10.2008, 19:25
Bulundugum yere yakın bır yer olursa seve seve gelırım.

legend_ts_61
22.10.2008, 19:27
anadolu yakası of-hayrat yardımlaşma dernegınde olsun derım ben...

Hüseyin Kurt
22.10.2008, 19:33
bana her türlü uyar.
kadıköy maltepe neresi olursa

Ahmet Kuru
22.10.2008, 19:33
Aslında güzel fikir,bu her hafta olursa güzel olur...
Yanlız bu hafta maçı izleyebileceğimi sanmıyorum,pazar günü o saatte muhtemelen düğünde olacağım.

Emirhan Makul
22.10.2008, 22:42
Aynı konuyu ganitaya açtık ama rağbet görmedi daha doğrusu yer konusunda anlaşamadık Şu anda Yer Belirlendiniz mi ?

Emirhan Makul
23.10.2008, 12:15
Başlık yine dondu bir yere kadar gelip sonra tıkanıyoruz :D

azdiha6161
23.10.2008, 12:34
Büyükçekmecede Tonyalılar derneğinde izlerim her maçı...Stadyumundan farkı yoktur...

büyükçekmecede tonyalılar derneği tam olarak nerde kalıyor kardeşim??

Nizam
23.10.2008, 14:36
Eğer Bi Yer Bulunabilirse Bende Gelirim Yanımda 2 Kişiyle ;) Avrupa Yakası OLursa Benim İçin Daha Rahat OLur...

Ümit Tekşan
23.10.2008, 15:02
Arkadaşlar yerin açık adresi tam olarak yazılırsa bizde ona göre geliriz. Bende Avrupa yakasında , Esenlerde oturuyorum. Avrupa yakasında neresi olursa olsun gelirim.

Dediğim gibi Mekanın , Adres tam olarak yazılsınki insanlar nereye geleceğini bilsin.

Bu Haznedar Güngörendeki Haznedarmı.?

Atalay
23.10.2008, 15:33
En iyi yer başakşehir 4 etap dilek cafe.... ikitelli.....edirneye yakın...

Burçak
23.10.2008, 15:40
Abi Edirneye ne işin var :)

Külünkoğlu
23.10.2008, 15:43
Anlaşıldı herkes kapısının önünü istiyor. Siz oralarda seyretmeye devam edin.

Serdær
23.10.2008, 15:45
Haznedar'daki yerin adını tam olarak bugün öğrenip bilgi vereceğim.

İftardan sonra oraya gitmiştik ; Bir arkadaşta ben biliyorum ben götürdüm demiyormu :)

Alla Alla .

Mustafa Önal
biz okuldan arkadaşlarla göztepede izleyeceğiz. pazar günü sabah kahvaltısı yapıp sonra kadıköye horona gitcez. maç saatinde de göztepeye geçip orda maçımızı izleyeceğiz nasip olursa.

Mustafa Yılmaz
Arkadaşlar yok mu Çamlıca'da veya yakınlarda şöyle yabancılardan arınmış bir ortam ,rakip takıma küfür ede ede hep beraber maç seyredelim.

Koray
23.10.2008, 15:48
Anadolu yakasında organizasyon olursa katılırım...

Külünkoğlu
23.10.2008, 16:03
Anadolu yakasında, sigaralı sigarasız bölümü ayrı olmak üzere dev ekranda maçı seyrettiğimiz bir yer var.
Ümraniye minibus yolu üzerinde Ümraniye'ye gelmeden Shell benzin istasyonu durağında iniyorsunuz ışıklardan karşıya geçiyorsunuz hemen solda, salonun adı "Express" Hem Kadıköy'den hem de Üsküdar'dan minibusler nerdeyse kapısının önünden geçiyor. Mecidiyeköy'e ve Merter Cevizlibağa kadar giden arabalarda yine çok yakınından geçiyor.

Halil Atalay
23.10.2008, 16:10
büyükçekmecede tonyalılar derneği tam olarak nerde kalıyor kardeşim??

beşevler alt geçidini geçtikden sonra hemen sağda kalıyor 61 pide salonu arkasında beşevler maydanına geldiğinde tonyalılar derneği nerede diye sor herkes gösteri sana

Sadullah KAPICIOĞLU
23.10.2008, 16:17
selamlar. Beni ekleyebilirsin. Ama yer belli değil sanırım hala. Yere göre değişir.

Aytaç Çakıroğlu
23.10.2008, 18:24
biz okuldan arkadaşlarla göztepede izleyeceğiz. pazar günü sabah kahvaltısı yapıp sonra kadıköye horona gitcez. maç saatinde de göztepeye geçip orda maçımızı izleyeceğiz nasip olursa.
kardeş saat kaçta nerde buluşacak sınız. bizede yer varmı

Emirhan Makul
23.10.2008, 20:25
Anadolu yakasında, sigaralı sigarasız bölümü ayrı olmak üzere dev ekranda maçı seyrettiğimiz bir yer var.
Ümraniye minibus yolu üzerinde Ümraniye'ye gelmeden Shell benzin istasyonu durağında iniyorsunuz ışıklardan karşıya geçiyorsunuz hemen solda, salonun adı "Express" Hem Kadıköy'den hem de Üsküdar'dan minibusler nerdeyse kapısının önünden geçiyor. Mecidiyeköy'e ve Merter Cevizlibağa kadar giden arabalarda yine çok yakınından geçiyor.

Anadalu Yakası Üyeleri için bence uygun mekandır.

Samimi olarak katılmak isteyenler ile bir sinerji yaratılabilinir.

Hüseyin Kurt
24.10.2008, 12:32

ümraniye bana çok ters ama maksat birlikte olmaksa sorun değil uyar bana.

mustafaction
24.10.2008, 12:38
Her maçı Fatihte kuzey yıldızı taraftarlar derneğinde izliyorum baya boş yer oluyor bu yakada olanlar gelebilir:)

Hüseyin Çümen
24.10.2008, 13:45
bu büyük bi sorun gerçekten renkdaşlarımızla toplanıp maç izlemek büyük bi keyif olacaktır bende bakırköyden avrupa yakasındaki org lara katılmak isterim

Emirhan Ömeroğlu
24.10.2008, 14:52

İftardan sonra oraya gitmiştik ; Bir arkadaşta ben biliyorum ben götürdüm demiyormu :)

Alla Alla .

birlikte gitmiştik harika bir yer ve büyükte baya ekranda kocaman yani yansıtmalı ben varım :) bana uyar atlar gelirim

Emorfo
24.10.2008, 14:53
İftardan sonra Haznedar'da Antalyaspor maçını izlediğim yer uğurlu geldi, düşünülebilir :)

Sadullah KAPICIOĞLU
24.10.2008, 16:09
emorfo emirhan erdal abi hep ordaydık emre abi. Güzeldi. Ve uğurluda geldi hakkaten.

Serdær
24.10.2008, 16:26
İftardan sonra Haznedar'da Antalyaspor maçını izlediğim yer uğurlu geldi, düşünülebilir :)

Bende orayı diyorum.

İsmi neydi oranın ?

Ümit Tekşan
24.10.2008, 16:32
emorfo emirhan erdal abi hep ordaydık emre abi. Güzeldi. Ve uğurluda geldi hakkaten.

bana da uyar.

Serdær
24.10.2008, 16:35
Haznedar'da iftardan sonra gittiğimiz yerde toplanmak istiyoruz arkadaşlar.

Şuan itibarıyla ismini bilemiyoruz :D

Yer : Haznedar :)

1.Serdar
2.Emorfo
3.Cripto
4.KAPICIOĞLU
5.Emirhan Ömeroğlu

Emirhan Ömeroğlu
24.10.2008, 16:49
ismini bilmiyoruz ama yerini hatırlıyorum ve hizmetide güzeldi :) çay bedavaydı kapıdan girerken x-ray cihazları falan :D en güzeli sigara içilmiyor orada :D ekran derseniz 3*5 di galiba :)

Hasan Çelik
24.10.2008, 17:39
güzel bi düşünce ama istanbul çok büyük ulaşımda çok zor onun için bu düşünce rafa kalkabilir umarım uygulayabilirsiniz
ben evime lig tv aldım evimde rahat rahat sigara dumanı olmadan ses gürültü olmadan maçı izleyebiliyorum trübünde izlemedikten sonra evde izlemek daha güzel.
umarım istanbulbüyükşehir belediye maçını trübünde hep birlikte izleriz

Külünkoğlu
24.10.2008, 17:42
ismini bilmiyoruz ama yerini hatırlıyorum ve hizmetide güzeldi :) çay bedavaydı kapıdan girerken x-ray cihazları falan :D en güzeli sigara içilmiyor orada :D ekran derseniz 3*5 di galiba :)
x-ray bize ters :cool: :)

Cumartesi pazar nete giremem heralde üstteki tarife göre Ümraniye'ye gelecek olan arkadaşların başımızın üstünde yerleri var görüşmek üzere arkadaşlar.

Semih
24.10.2008, 20:45
Emirhan yada Sadullah beraber izleyecekseniz beni haberdar edin daa!

İlla yazmam mı lazım buraya, bilgisayarım bakımda uğraştırmayın beni:)

nuhoglu
24.10.2008, 23:31
Bostancı PTT'nin yukarısında 1-A restorant..
Maltepe sahilde kroket

Oralarıda tavsiye ederim yemişler derneği:)
süleyman 1967 trabzonsporlullar derneği güzel oluyo türkiyenin ilk taraftar derneği özelliğide var:cool:

Emirhan Ömeroğlu
25.10.2008, 00:13
x-ray bize ters :cool: :)

Cumartesi pazar nete giremem heralde üstteki tarife göre Ümraniye'ye gelecek olan arkadaşların başımızın üstünde yerleri var görüşmek üzere arkadaşlar.

abi x-ray var ama öle göstermelik ;)

Emirhan yada Sadullah beraber izleyecekseniz beni haberdar edin daa!

İlla yazmam mı lazım buraya, bilgisayarım bakımda uğraştırmayın beni:)

semih valla serdar abi liste yaptı benim sorun yok o gösterilen yer 15 dakka bilemedin 20 dakka :) yani tam kesin olursa semih ararım seni ;)

eren_61
25.10.2008, 01:14

Alla Alla .

ben güngörende oturuyorum ama iftara gelmemiştim.biraz tarif etsen belki bilirim.eğer yemek yediğiniz yer lezzet parkı ise onün üst tarafında biraz çaprazında yaren kafe var orasımı acaba.sahibinin karadenizli olduğunu biliyorum ancak maçları bu sene veriyormu ondan haberim yok

Emirhan Ömeroğlu
25.10.2008, 08:30
ben güngörende oturuyorum ama iftara gelmemiştim.biraz tarif etsen belki bilirim.eğer yemek yediğiniz yer lezzet parkı ise onün üst tarafında biraz çaprazında yaren kafe var orasımı acaba.sahibinin karadenizli olduğunu biliyorum ancak maçları bu sene veriyormu ondan haberim yok

yaren kafe'de bizim mekan sayılır ama oradan bahsetmiyoruz :) burası şeyde haznedar ışıklar var ts club'un olduğu ışıklar oradan karşıya geçiyosun iki üç sokak ileride sokak başında ama çok güzel bir yer

mechanic
25.10.2008, 09:30

tam adresi nedir? ben beylikdüzünde oturuyorum.

Şahinoğlu
25.10.2008, 15:42
Arkadaşlar Haznedar'daki yere iftardan sonra ben götürmüştüm sizi ben maçları çoğunlukla orda izlerim yarın büyük ihtimal gelemeyeceğim Anadolu yakasında olcağım için yetişemeyebilirim ama yetişebilirsem bende Haznedar'a gelirim , bilmeyenler için yerini söyliyim tekrar Haznedar ışıkları geçince 2.sokakta sağda cadde üstündeki Berat Et Mamulleri mağazasının alt tarafı ayrıca Pr.Doktor Haydar Baş'ın 4 katlı malikaneside tam karşısında :) yetişirsem beraber izleriz yetişemezsem iyi eğlenceler arkadaşlar takım yensinde mühim değil En Büyük Trabzon.

Selami Gürpınar
25.10.2008, 15:50
Nedu bu ya İstanbul canlanın biraz bu kadar kişiyle mi maç izleyeceksiniz .. :(

Emirhan Ömeroğlu
25.10.2008, 19:00
ARkadaşlar yarın Haznedar TS-Club'un önünde buluşalım???? saat kaç gibi buluşalım siz söleyin bana her türlü uyar

Vkgz
25.10.2008, 19:06
bu başlıgı destekliyorum. istanbulda belirli mekanlar belirlenmeli maçlar orada izlenmeli. 3-5 herkese uygun mekan belirlendimi çok hoş olur bence. bağlılığımız dahada artar birbirimize.

Emirhan Ömeroğlu
26.10.2008, 12:10
ARkadaşlar yarın Haznedar TS-Club'un önünde buluşalım???? saat kaç gibi buluşalım siz söleyin bana her türlü uyar

arkadaşlar maça 4 saatten az kaldı tam olarak napıyoruz ??

butthead
26.10.2008, 14:27
Her maçı Fatihte kuzey yıldızı taraftarlar derneğinde izliyorum baya boş yer oluyor bu yakada olanlar gelebilir:)

abi orası güzel bi yer benim cok hoşuma gidiyo ama her maça 5 lira alıyolar ben gidelim diyorum bizimkilerede fatihte bisürü dernek var bedava maç veren o yüzden orası pek dolmaz:) eee boş oluncada zevki cıkmıyo maçın