PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LÜEM Noksanlığı (Lisanslı Ürün Edinebilme Merkezleri Noksanlığı )

Charshaf
07.08.2008, 21:47
Değerli Arkadaşlar.

Manisa'nın ne merkezine, ne ilçelerinde ne de çevre illerinde Ts Club ürünlerine ulaşamıyoruz. Bu konu gerçekten can sıkıcı. Ben Manisa'lıyım lakin TrabzonSpor Gönüldaşıyım. Ürünleri almak için; Kocaeli, İstanbul, Afyon, Trabzona gitmem mi gerek ?

Hadi geçtim: Net üzerinden ürün alalım diyelim. Ts Club ürünlerinin bulunduğu site uzantısında sadece eski sezon ürünleri var. Ki Takımımız Almanya kampında, hazırlık maçlarında yeni ürünlerimizi kullanıyorken, Basında " Formalar elde kaldı, Türkiye'ye geri gelecek. Telefonla Forma satıyorlar! " haberleri çıkmışken. Biz görsel olarka dahi ulaşamıyoruz.

Bir kaç dakika önce bu konu hakkında Yetkililere bir mail geçtim. Cevabını da burada paylaşacağım, ama önce metni verip görüşlerinizi almak istiyorum.

-----------------------------------------------------------------------------------

Sayın Yetkili.

İki konu hakkında bilgi ve görüşlerinize baş vurmak icab ettiği için sizinle irtibata geçtim.

1. İzmir gibi taraftar yoğunluğu bulunan, Nufüs bakımında Türkiye'nin 3.cü büyük şehri olan bir metropol de ve Çevre illerin deki ( Manisa, Aydın, Muğla vs. ) TrabzonSpor Gönüldaşlarımızın, takımımızın lisanslı ürünlerine ulaşabileceği Ts Club veya ( en azından ) Satış noktaları niçin yoktur ?
Tekirdağ'da bile taraftarlarımız dilediklerinde ürünlerimize ulaşabilirken, biz niçin bu nimetten mahrum kalıyoruz ?

2. Takımımız Almanya kampına beraberinde Yeni sezon formaları götürmüşken, Hergün 50 bin liralık satış cirosu elde edildiği medya da yer bulurken, Futbolcularımız yeni sezon ürünlerimiz ile maçlara çıkarken, Niçin Ts Club ürünlerinin yer aldığı site düzenlenmiyor ?

Biz ürünlere sadece İnternet üzerinden ulaşma imkanına sahipken, bu olanak niçin elimizden alınıyor ?

Bu konular hakkında çalışmalarınız var ise, veyahut çalışma planlarınız bulunuyor ise bilgilendirilmeyi rica ediyorum.

Saygılarımla

Yusuf KOÇ
Manisa

tlotwat
08.08.2008, 00:58
güzel yazmışsın kardeş ama emin olabilirsinki kısa sürede yönetim bu konuya el atacaktır ama biraz sabır lazım şu anda büyük işler yapıldı kadro baştan aşağı yenilendi stad inşaatı hızlan devam ediyor tv işi bir yandan çözülüyor enerji sektörüne giriş yapılıyor bunlardan sonra emin ol sıra onlara gelecek bizi güzel günler bekliyor ama sabır lazım

macka61
08.08.2008, 01:44
bizde ulaşamadık daha inşallah olimpiyattaki maçta ulaşacağız

Charshaf
08.08.2008, 22:17
güzel yazmışsın kardeş ama emin olabilirsinki kısa sürede yönetim bu konuya el atacaktır ama biraz sabır lazım şu anda büyük işler yapıldı kadro baştan aşağı yenilendi stad inşaatı hızlan devam ediyor tv işi bir yandan çözülüyor enerji sektörüne giriş yapılıyor bunlardan sonra emin ol sıra onlara gelecek bizi güzel günler bekliyor ama sabır lazım

Yapılsın, bekleriz. Sorun inanın o değil.

Bakın Almanya kampına giderken bir düzine gazeteci götürüldü, ama Resmi Siteden hiç bir eleman götürülmedi.
Hem yönetim sadece " Yapın! " emrini verecek. Başkan kendi oturup yenilemeyecek siteyi. Veya mağazalrın raflarını kendi dizayn etmeyecek.

Değil mi ama ?

bilalharputoglu
09.08.2008, 11:09
yalnız arkadaş çok güzel dile getirmiş konuyu. özellikle site, trabzon dışındaki herkes zaten siteden alıyor ama gel gör hala tık yok.. bakalım ne cevap verecekler. gerçi yönetimimiz güzel gerçekten ilgileniyorlar taraftar mailleriyle sorunlarıyla, örnek olarak ist. maça otobüs kaldırıyorlar ayrıca istanbuldaki önemli yerlerden ek seferler falan.. hayırlısı inş..

Charshaf
09.08.2008, 22:54
Dünyanın her tarafından Taraftar siteden alıyor haberi. Ama gel görki biz yazılı ve ne idiği belirsiz gazetelerden okuyoruz.

Bu arada cevap geldi. Hemen onu da ileteyim.

Charshaf
09.08.2008, 22:59
Ben ttmail kullandığım için okunan mailler siliniyormuş. =( İnanın üzgünüm. Ama tam olmamakla birlikte mailkin muhtevası neredeyse şöyleydi: " Yönetimimiz yakın zaman da bu konu ile ilgilenecektir, Görüşmeler ve enerji alanındaki ataklar dolayısıyla bir müddety gecikme yaşanmıştır. vs. vs. "

Semih
10.08.2008, 06:21
bu sorunu da çözeceklerinden adım gibi eminim.

Fatih Yücel
10.08.2008, 14:20
Ben Telefon açtım Tam 4 Kere Urunleri Net Üzerinden ne zmn temin edebiliriz die 4 kez de verilen cevap en gec 10/08/08 tarihinde hizmetinizde olacak

Ama hala ısrarla siteye girmeme ragmen böyle bir şeyin gercekleşmemiş oldugunu görüyorum....

Charshaf
10.08.2008, 22:58
Ben umuyorum en kısa zaman da o sorun da çözülecek. Ki çözülmesi lazım. Şart.

Mustafa Kara
10.08.2008, 23:01
Netten forma aldım ama aksaklıklar cok. Online satış konusunda klubümüzün malesef bazı eksiklikleri var. Mesela site. www.trabzonspor.com.tr bir çalısıyor bir hata veriyor..

cyberentalpi
10.08.2008, 23:18
Izmirde Tsclup olmamasınıu gectim de en azinda barcın yalıspor ile filan anlasılsa. Belki merkezlerede olsa. Mesela Balcova agorada.

Faruk Akhan
14.08.2008, 20:23
bayrampasa ya acxsalar bı tane

Charshaf
14.08.2008, 21:37
bayrampasa ya acxsalar bı tane

Yahu biz İzmir'de istiyoruz. Onca taraftarın olduğu, Türkiye'nin 3.cü büyükkentinde. Siz yine en azından Esenlerden vs. temin edebiliyorsunuz. Biz hepten mahrumuz.

Charshaf
14.08.2008, 21:39
Izmirde Tsclup olmamasınıu gectim de en azinda barcın yalıspor ile filan anlasılsa. Belki merkezlerede olsa. Mesela Balcova agorada.

Katılıyorum. En azından Balçova Agora'da veya merkezi olarak Konak, Alsancak gibi bir yerde bir tane olması lazım. Yahu afyonda bile TSClub yok ama, ürün satan alt bayii var. =S

Atakan
15.08.2008, 10:34
İnşallah bu sorunu çözerler.

Tolga Sarı
15.08.2008, 12:40
İzmir e şart 1 tane ts club yada ürünlerimizin hepsine ulaşabilecegimiz alt bir bayii...

Mustafa ÖZDEMİR
15.08.2008, 12:47
bencede izmire ve ankaraya 10 ar tane açılması lazım

alicengiz
15.08.2008, 14:25
dun kadıkoye gittim eşime forma alcaz yarın maç varya:adamcaz isyanda bir foırmadan onmilyon kazancaktım yüz milyar zarar oldu diyo inanamadım kaç kişi telefonla arayıp veya oraya gelip soruyomuş.yalanmı soyledi acaba niye yalan soylesinki eski forma var ama siz bilirsiniz dedi yani eskilerden almayın demek isdedi.neyse kulubun sitesindede oranın adresi var o yuzden gitmiştim oraya.kulup ilgilenmiyo yani anlıcanız.bizde biletixten bilet aldık belki olimpiyata tır gelir ordan alırız...saygılar..
iskefiyeli suci

Charshaf
15.08.2008, 21:54
Neden zarar ettiğini anlamadım. Lakin bu konuyla ilgilenmediklerini konunun en başında belirtmiştim.

alicengiz
17.08.2008, 22:34
kulüp ürün getirmemiş o dukkana yollamamış dağıtıcı daha gelmiyomuş.ürünler olsaydı çok satış yapardım dedi çok kişi arayıp veya gelip soruyomuş yeni formalardan ürünlerden varmı diye.....(15.08.2008 21:54CharshafNeden zarar ettiğini anlamadım. Lakin bu konuyla ilgilenmediklerini konunun en başında belirtmiştim.)

Charshaf
18.08.2008, 18:21
kulüp ürün getirmemiş o dukkana yollamamış dağıtıcı daha gelmiyomuş.ürünler olsaydı çok satış yapardım dedi çok kişi arayıp veya gelip soruyomuş yeni formalardan ürünlerden varmı diye.....(15.08.2008 21:54CharshafNeden zarar ettiğini anlamadım. Lakin bu konuyla ilgilenmediklerini konunun en başında belirtmiştim.)

Yahu AliCengiz abi, ben size maili de paste edeyim: Açarız diyorlar. Ama bu konuda girişim yok. Yok elektirik sektörüne girişlmiş bilmem ne. Hisse senetlerinde artış olmuş ama bu iyi. =)

Yakında açarlar. E Afyonkarahisar'da var. Bizim de olsun. Kötü mü olur ?

ÖmerFarukYılmaz
18.08.2008, 18:44
Nike mağazaları ile bu sorun çözülecek gibi duruyor...

Charshaf
18.08.2008, 21:58
Nasıl çözecekler ? Nike mağazalarında adamlar kendi ürünlerine yer yetiştiremiyorlar. Kaldı ki bizim ürünler. Pehh.

Mollasalihoğlu
19.08.2008, 21:17
trabzonspor.com.tr'den eşofman almaya kalktım
sepete ekle butonu yok
deli oldum ara tara....
yok...

açtım telefon c.tesi günü call centerden cvp veren yok
iş inada bindi...

hafta içi bi daha aradım.
Genç bi çocuk açtı telefonu
nayk mal yollamadi, eski ürünler da azaldi indernetten o sebeplan satmiyoruz
sade dükkanlardan alabilirsiniz dedi
dedimankaradayım ne olacak...

nayk mal yollayacak
siteye "sepete ekle" butonu konacak
ya da ankaraya TsClub gelecek de
benim de hevesim geçmeyecek de..
bi iki kuruş kulübe paramız gidecek...

Nasreddin Hoca'nın "Ölme Eşşeğim, Ölme" hikayesine ne kadar benziyor değil mi?????

Samet Metin
21.08.2008, 21:46
sezon başlıyor hala netten forma satışı başlamadı bu nasıl iş anlamadım
forma satışının en çok olduğu dönem sezon başı değil midir? yönetim taraftarı destek vermeye çağırıyor ama gerekli ortam sağlanmazsa taraftar ne yapsın? ben trabzonda ya da istanbulda yaşamıyorsam sezon başında forma alamayacak mıyım? trabzonspor sadece trabzon ve istanbul şehirlerinin takımı mıdır?

DELIKANLI05
21.08.2008, 22:54
samet arkadasim sana aynen katiliyorum.
hergün yeni bi umutla aciyorum siteyi ama yine ayni tablo, formalar ciktigi günden beri ayni sey.
almanyada kaliyorum herhalde formayla gelecek sene tanisabilecegim bu gidiste.
allah hepimize sabir versin.:alkış:

Charshaf
09.10.2008, 15:16
Amin amin amin. =)

OLCAY ÇAKIR
09.10.2008, 15:29
LÜEM

Güzel.:)

Charshaf
16.12.2008, 11:36
Ne o Olcay abi ? Basligimi gozune kestirdin galiba ?

Hemen patent alayim. =)

TAHSİN 61
16.12.2008, 12:44
izmirli renkdaşlarım bak herkez diyorki izmirde yok ufak bir dukkan kirala izmire sen aç ts clubu sen kazan trabzonspor kazansın taraftar madur olmasın seneye de izmirden 1 takım lige çıktımı izmirde en az 3 tane mağazan olur