PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Dergisi

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Barış BAKIRTAŞ
04.11.2004, 14:58
Arkadaslar yeni sayimiz yine dop dolu.. Ayrica okur yazar bölümünde amcamin iki sayfalik röpartajida var (Recep Bakirtas) smileys/smiley2.gif

Murat BAYRAKTAR
04.11.2004, 15:49
walla daha alamadim... acaba poster falan war mi?

$FIRTINA61$
04.11.2004, 15:53
hayirliolsun

FANATIK61
04.11.2004, 15:56
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Trabzobzonspor Dergisi 16. Sayisi Çikti
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/dergi16.jpgHer ay düzenli olarak çikartilan ve taraftarimiz tarafindan büyük ilgi ile beklenen Trabzonspor Dergisi?nin 16. sayisi piyasaya çikti. Her ay oldugu gibi bu sayida da dopdolu içerigi ile göz alan dergimizde;

</TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>
<LI>Kaptanla Çok Özel Röportaj

<LI>Bilbao Ruhu

<LI>Adem Koçak?in Hikayesi

<LI>Yüksel Simsek

<LI>Ihsan Öksüz

<LI>Yerel Televizyonlar

<LI>Tayfun Sezer

<LI>Karadeniz Teknik Üniversitesi

<LI>Nazim Dalkiran

<LI>Güncel Haberler

<LI>Ekim Ayi maçlari

<LI>Trabzonspor tarihi ve daha bir çok bölüm bulunmaktadir.
</LI>

Harun-61
04.11.2004, 16:29
almanyaya da istiyooooooooooooooooooooooooozsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley32.gif

murat
04.11.2004, 17:20
almanyaya da istiyooooooooooooooooooooooooozsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley32.gif

Uye olursan her ay yolluyorlar evine, imkan var yeterki gercekten iste smileys/smiley2.gif

Emin
04.11.2004, 18:02
Askere gitmeden hemen alayim bari....

Erhan|TS
04.11.2004, 23:43
Alacazzzzz Gene hele Bi Gelsin Trabzon'a

Harun-61
04.11.2004, 23:45

Uye olursan her ay yolluyorlar evine, imkan var yeterki gercekten iste smileys/smiley2.gif

üye de olduk abim, merak etme :) fakat burda coook TS'li var, herkes üye olmuyor malesef...dergiler elden ele geziyo....

#10 Fietra
04.11.2004, 23:58
Daha geçen ayi almadimhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley9.gif

Çakır
05.11.2004, 01:11
Kapak resmi süper olmus http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gif

corleone
05.11.2004, 03:00
Kapak resmi süper olmus http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gif

yarin gideyim bi d&amp;r'a da ön siralara koyayim bes alti tanesmileys/smiley36.gif gerçekten süper kapak ...

Barış BAKIRTAŞ
05.11.2004, 10:08
Dergi çok güzel arkadaslar bu ay zengin içerik var Trabzondo boks da var.. Bence suana kadarki en güzel dergilerden birtanesi..

l-m
05.11.2004, 11:10
Geçen ay dergiye internetten üzerinden online oldugum için henüz elime ulasmadi,bugün yarin gelir.Lütfen bdd(dogan dagitim)ye para kaptirmak yerine abone olun,kreti karti numaranizi isim soyisim adres bilgilerinizi giriyorsunuz hepsi bu. www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr) sayfasindan online islemler bölümünde dergi aboneligi mevcut.Tanidiklariniza da tavsiye edin lütfen.

Ozan
05.11.2004, 11:13
bende bu hafta alirim bos geçmek yooooooooksmileys/smiley2.gif

Emorfo
05.11.2004, 11:31
simdiye kadar hepsini aldim bunu da alacaz. dergi kapagi gerçekten süper olmus.

Kaya
05.11.2004, 11:58
Ben aldim. Baya hos olmus. Hakkatten KAPAK harika.

Fatih Sultan TEKKE...

TheRapZoNe
05.11.2004, 14:44
Bu Dergilere neden her sayida poster koymazlarsmileys/smiley7.gif

her dergiyle beraber ver söyle dev posterler.. yok öyle defter yapragi kadar gökdeniz posteri felan.. büyük posterleri odalara..bürolara..yapistiralim..

5-6 sayida bir defter yapragi kadar gökdeniz posteri vermekle olmuyor yani..verileceksede bari büyükolsun..ama poster veren kimsmileys/smiley5.gifEdited by: GenTLeMaN

Harun
05.11.2004, 18:34
Dergimiz yine dolu dolu olmus.Üyelerimizden Arzu arkadasimizbu sefer konuk kösesinde yer bulmus kendisinesmileys/smiley1.gif yine o kendine has anlatis sekliyle görüslerini belirtmis.Bu arada avniaker.net sitesini Webmasteri dergiye biraz sitemde bulunmus bizimde reklamimizi yapin diye.Sakarya maçi ile ilgili fotograflarda aramizda bulunan üye arkadaslarimizin resimleride var.Birde baskanimizin yazisinda çok ince dokundurmalar buda çok hosuma gitti.

vigor
05.11.2004, 22:56
alcaz illaki. ama dev poster konusunda arkadas hakli

dev poster lazim söle ese dost a hediye edecek

tigin
06.11.2004, 11:01
Derginin bu sayisi rekor sayida 20 bin adet basildi. Dergi geçtigimiz aydan itibaren Isviçre'de de satilmaya baslandi. 16. sayida Fatih'in röportajinin yanisira Adem Koçak'la ilginç bir söylesi, Genel Sayman Yüksel Simsek'le borsa üzerine degerlendirmeler, Trabzon'daki yerel televizyonlar dosyasi, Sicil Kurulu Baskani Tayfun Sezer'in kongreye yönelik açiklamalari da yer aliyor.

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/dergi/dergi16.jpg

Mc_Genc
06.11.2004, 11:58
ÇOK YAKISIKLI ÇIKMIShttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifDERGIDE BÖYLE ÖNEMLI KONULAR OLDUUNA SEWINDIMM..HEMEN ALIIM..

Murat BAYRAKTAR
06.11.2004, 19:18
geçen sene ne güzel dev poster vermislerdi... bide benim aklimdaki yeni çikacak olan albümü dergiyle beraber satilsa iyi olur... tabi ona göre de fiyati pahali olacak... derginin yaninda mutlaka takimla ilgili her ay birsey vermeleri lazim... her ay mutlaka poster verilmeli.... sonra... anahtarlik falan.... lisansli ürünleri her yerde bulamiyoruz ki.... derginin yaninda lisansli bir ürün verseler daha iyi olur... küçük ürünler....

$FIRTINA61$
06.11.2004, 20:37
smileys/smiley32.gifrekor kirdik be helal

$FIRTINA61$
06.11.2004, 20:37
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<T>
<TR>
<TD>Rekor Baski 20 Bin Adet
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/dergi16.jpgDerginin bu sayisi rekor sayida 20 bin adet basildi. Dergi geçtigimiz aydan itibaren Isviçre'de de satilmaya baslandi. 16. sayida Fatih'in röportajinin yanisira Adem Koçak'la ilginç bir söylesi, Genel Sayman Yüksel Simsek'le borsa üzerine degerlendirmeler, Trabzon'daki yerel televizyonlar dosyasi, Sicil Kurulu Baskani Tayfun Sezer'in kongreye yönelik açiklamalari da yer aliyor.
</TD></TR></T></TABLE>

Guests
07.11.2004, 09:08
dergi dün gönderildi ama verdigim adrese degilde baska adrese gönderildi smileys/smiley2.gif

Faik Yılmaz
07.11.2004, 15:26
bizim gibi bi takima 20 bin çok az enaz 100 bin olmali hem klüp kazanir hem de büyüklügümüzü tüm dünya tanir.

Cikrikci
08.11.2004, 19:37
beni yanlis anlamayin renkdaslar ama eski futbolcularimizla her sayida bir roportaj yapilsa onlara simdiki formamiz kaptanimiz tarafindan hediye edilse kotu mu olur?

Ben kendim icin soylemiyorum ama bizim bile kaybettigimiz nerde ne yaptigini bilemedigimiz o kadar arkadasimiz varki, onlari dergimizde gormekbizleri sevindirir...

maclardan anilar, kacan sampiyonluklar, kupalar, leminin soyunma odasi anilari falan cok guzel olur bence

Murat BAYRAKTAR
09.11.2004, 12:56
dergiyi simdi aldim.kapak mükemmel. Dergide ilk dikkatimi çeken Baskanimizin TRT hakkindaki sözleri. Bu ayki dergi diger aylara göre daha renkli,daha çok haber var... Tek olumsuz tarafi dergiyle beraber poster vermemeleri..

Murat BAYRAKTAR
09.11.2004, 14:46
beni yanlis anlamayin renkdaslar ama eski futbolcularimizla her sayida bir roportaj yapilsa onlara simdiki formamiz kaptanimiz tarafindan hediye edilse kotu mu olur?

Ben kendim icin soylemiyorum ama bizim bile kaybettigimiz nerde ne yaptigini bilemedigimiz o kadar arkadasimiz varki, onlari dergimizde gormekbizleri sevindirir...

maclardan anilar, kacan sampiyonluklar, kupalar, leminin soyunma odasi anilari falan cok guzel olur bence

geçen ay tolunay ile roportaj yaptilar.

FANATIK61
09.11.2004, 15:07
Benim anlamadigim niyeDergimizIsvicrede satilmaya basladi. Akil var mantik var, Avrupada en cok Türk ve en cok Trabzonsporlu nerede oturuyor acaba??? Cevap vermem gerekmiyor herhalde. Bir türlü anlam veremedim, hem Külüb satis acisindan zarar görüyor hem biz burada bekleyip duruyoruz Dergimiz ciksada alsak.

Murat BAYRAKTAR
09.11.2004, 15:16
dergide editör dedigi diger avrupa ülkelerinde satilmaya baslanacakmis...

schumi
10.11.2004, 13:59
daha bu ayki sayiyi almadim ama alan bi arkadas söyledi; içinde bizim bejeke ile bir maçimiz sirasinda istanbul inönü stadyumunda tribünlerde bejeke, febe ve geyse bayraklari yan yana dalgalaniyormus!!!

eee tabi tüm bizans tek yürek olmustuda biz yinede o saltanati yikmaya devam etmistik.. sirf o resim için alinir bu ayki sayi..

Murat BAYRAKTAR
10.11.2004, 15:00
daha bu ayki sayiyi almadim ama alan bi arkadas söyledi; içinde bizim bejeke ile bir maçimiz sirasinda istanbul inönü stadyumunda tribünlerde bejeke, febe ve geyse bayraklari yan yana dalgalaniyormus!!!

eee tabi tüm bizans tek yürek olmustuda biz yinede o saltanati yikmaya devam etmistik.. sirf o resim için alinir bu ayki sayi..

ewet dogru. üç eziklerin bayraklari yanyana dalgalaniyor

Emorfo
10.11.2004, 21:03
dergiyi dün bu sayida güzel olmus.

bugurkan
11.11.2004, 12:58
Trabzonspor Dergisi Genel Koordinatörü Bülent Gürkan. Merhaba arkadaslar. Öncelikle selamlarimi sunuyorum. Elestirileriniz genelde poster üzerine. Biz de her ay poster vermek istiyoruz ancak poster sizin de bildiginiz gibi maliyetli bir is. Bir de dijital makinalarla çekilen resimlerin çogu istenilen boyutta büyütülemiyor. Büyütüldügünde ise kalite kaybi yasaniyor. Ancak yeni yilda her ay poster vermeye çalisacagiz. Derginin Isviçre'de satilmaya baslanmasi Dogan Dagitim'in projesi. Diger spor dergileri ve kadin dergileri ile birlikte Isviçre'de deneme yapiyorlar. Eger tutarsa bütün Avrupa Birligi ülkelerine dagitim yapacaklar. Ben yine de herkese abone olmayi tavsiye ediyorum. Bu arada unutmadan Aralik sayisinda dergiyle birlikte herkesin ömür boyu saklayabilecegi bir hediye geliyor. Ne oldugunu sormayin o da sürpriz olsun!!!

Çebi
13.11.2004, 00:35
Trabzonspor Dergisi Genel Koordinatörü Bülent Gürkan. Merhaba arkadaslar. Öncelikle selamlarimi sunuyorum. Elestirileriniz genelde poster üzerine. Biz de her ay poster vermek istiyoruz ancak poster sizin de bildiginiz gibi maliyetli bir is. Bir de dijital makinalarla çekilen resimlerin çogu istenilen boyutta büyütülemiyor. Büyütüldügünde ise kalite kaybi yasaniyor. Ancak yeni yilda her ay poster vermeye çalisacagiz. Derginin Isviçre'de satilmaya baslanmasi Dogan Dagitim'in projesi. Diger spor dergileri ve kadin dergileri ile birlikte Isviçre'de deneme yapiyorlar. Eger tutarsa bütün Avrupa Birligi ülkelerine dagitim yapacaklar. Ben yine de herkese abone olmayi tavsiye ediyorum. Bu arada unutmadan Aralik sayisinda dergiyle birlikte herkesin ömür boyu saklayabilecegi bir hediye geliyor. Ne oldugunu sormayin o da sürpriz olsun!!!

merakla aralik sayisini bekliyoruz o zamansmileys/smiley2.gif

20 bin degil 30 bin baski olsun bu kezsmileys/smiley17.gif

Guests
13.11.2004, 09:29
ekim sayisini bulamadim ya biri yardimci olsunnnnsmileys/smiley11.gif

noname
13.11.2004, 20:04
Dergide Sakarya maçinda 61. dakikada Vehbi(Vehbis) abinin yaktigi mesale ve etrafindaki cümbüsü görüntülemisler. Emre(Atemre) de fotografta var. 1 metre asagilarinda da ben varim. HJer ne kadar fotografta olmasak da oralarda bir yerde oldugumu bilmek güzel.

yakup midi
15.11.2004, 01:24
dergiyi aldik dergi çok yakisikli...

Çakır
15.11.2004, 22:01
Madem dergimize talep bu kadar yogun ve yapilan is bu kadar begeniliyor,dergi için büyükemek harcayan,yayinlanacak her resim, her yazi için saatlerini harcayan 3 kisiyi sitemizdeki herkes tanisin istedim. Iste sevgili Bülent Gürkan (Genel Yayin Koordinatörü), Aytekin Akay(Istihbarat Sefi) ve Mustafa Öksüz (Görsel Yönetmen)abimizle dergide geçen haftaçektirdigimiz fotograflardan birkaçi...

Dergi ekibinin sitemizdeki durumuna gelince. Bülent abi ve Aytekinbordomavi.net'e çok uzun zamandan beri üyelermis ama onlar da bazi üyelerimiz gibi sistem degisince sifrelerini kaybetmisler. Hazir birlikteyken ikisine deyeniden üyelik yarattik. Bülent abi ilk mesajini da bir önceki sayfadaatti. Mustafa abiuzun zamandir siteyi sürekli takip ediyor amahenüz üyeligi yokmus,en kisa zamanda üye olacak. Bu arada çok yakinda bizlere bir de sürprizi olacak Mustafa abinin. Iste resimler:

Sevgili dostum Aytekin'lebirlikte...
http://www.bordomavi.net/depo/aytekin.jpg

Bülent abi, Fatih(Uni_Ts_Ytu) ve ben...
http://www.bordomavi.net/depo/bgurkan3.jpg

Mustafa abiyle...
http://www.bordomavi.net/depo/moksuz.jpg

Mustafa abinin objektifinden birkaç habersiz fotograf:
http://www.bordomavi.net/depo/bgurkan2.jpg
http://www.bordomavi.net/depo/bgurkan1.jpg
http://www.bordomavi.net/depo/dergide.jpg

Çebi
15.11.2004, 22:07
hepsine sonsuz tesekkürlersmileys/smiley2.gif...seninde ellerine saglik çakir kardessmileys/smiley2.gif

Çakır
15.11.2004, 22:11
sagolasinahmetim smileys/smiley2.gif

GeZeGeN
16.11.2004, 08:45
avrupada yasayan arkadaslar yillik 69? dergimize üye olabilirsiniz Hürriyet gazetesindeki kuponu doldurup üye olabilirler yada su numaralari arayip üye olabilirsiniz
tel:0049/6105/327200 veya 0049/6105/327210
(Pazartesi-Cuma 09.00-17.00)

Barış BAKIRTAŞ
17.11.2004, 12:01

Aytekinin amcamla yaptigi röpartajda var o resim....Okur yazar bölümünde....

Murat BAYRAKTAR
05.12.2004, 22:44
Trabzonspor'umuz basindaki sesi Trabzonspor Dergisi çikti. Dergide Güney Koreli oyuncumuz lee ile genis ropörtaji, Eski Baskanimiz Rifat Dedeoglu'yla yapilan son ropörtaji var.Ayrica dergideeski oyuncumuz Kadir Özcan Futbol Subesi Sorumlusu Erdal Aygün, Genel Sekreter Yusuf Ziya Yilmaz ve avniaker.net ile söylesi var. Bu ay dergide poster yok.Eee daha ne durursunuz.. gidinde taza taze sogumadan alin...

#10 Fietra
05.12.2004, 23:19
Vallaha bu dergiyi aldimsmileys/smiley2.gif

bulutus
05.12.2004, 23:53
Ben dergiye yeni abone oldum, ne kadar sürede avusturyaya postayla gelir bilen varmi??

Guests
06.12.2004, 08:19
ben istanbuldayim ayin 6si hala gönderilmedi

alanlar sölesin poster falan varmi?

Çagman
06.12.2004, 13:26
NasiL uye oLacagimizi biLemiyorum ama Bursada Bir cok Gazete bayini gecdim buLamadim ama yarim saat uzakLiktaki bir Bayii de Gordum Oradan aLAcaGIm Bu ay ki sayiyi ve iLk Trabzonspor Dergim oLacak Onu anI oLarak SakLayacagim smileys/smiley36.gifcocukLaRIma TorunLaRIma Miras.

Erhan|TS
06.12.2004, 18:19
<T>
<TR>
<TD>Yeni Sayi Bayilerde
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/dergi17.jpgTrabzonspor Kulübü?nün resmi dergisi TRABZONSPOR?un 17. sayisi piyasaya çikti. Derginin bu sayisinda da her sayida oldugu gibi birbirinden ilginç konular yer aliyor. Güney Koreli futbolcumuz Lee Eul Yong futbol hayatini tüm ayrintilariyla Trabzonspor Dergisi?ne anlatti. Geçtigimiz ay kaybettigimiz kurucularimizdan ve eski baskanimiz Rifat Dedeoglu?nun son röportaji da bu ayin önemli konulari arasinda.

</TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Trabzonspor Tarihi?nin unutulmaz oyuncularindan ve Efsane Takim?in degismez stoperi Kadir Özcan da bu ayki dergiye konuk oldu. Trabzonspor Futbol Sube Sorumlularindan Erda Aygün ve Kemençe?nin kitabini yazan Mustafa Duman ile yapilan söylesiler merak edilen pek çok noktaya açiklik getiriyor. Dergi bu ay ayrica Trabzonspor taraftarinin sanal alemdeki duraklarindan avniaker.net?i tanitiyor.

Lisansiye bölümünde ise Trabzonspor taraftari için tisörtten kazaga, atkidan bereye kadar farkli ürünler hazirlayan CATEX firmasi büyüteç altina alindi. Derginin sürekli yazarlari Aysegül Sönmez, Kemal Yildirim, Halim Bahadir, Serdar Sevim ve AHET yine olaylara farkli pencerelerden bakiyorlar. Ayin Maçlari, Trabzonspor Tarihi, Yemek, Gündem ve okuryazar gibi sürekli bölümleriyle bu dergi kaçmaz.

OmeR.
06.12.2004, 19:38
DERGI ABONELERE NEDEN GEÇ GELIYOR? BEN GÜMÜSHANE'DEYIM AMA HALA GELMEDI.

#10 Fietra
06.12.2004, 23:18
Bu seferde dergide Bordomavi.Net üyelerinden A-LeeCool bulunoyr AvniAker.Net'in oldugu sayfada resmi var resme bakan tipitipos biri var ohttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Kul
06.12.2004, 23:43
Bu seferde dergide Bordomavi.Net üyelerinden A-LeeCool bulunoyr AvniAker.Net'in oldugu sayfada resmi var resme bakan tipitipos biri var ohttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Sabah bahsetmistin ama inanmamistim... aksam üstü ahmet abi bahsedince tamam dedim meshur oldumsmileys/smiley36.gif... Buralarda bayilere baktim dergiyi bulamadim... büyük bi ihtimal yarin elime geçer...

Barış BAKIRTAŞ
07.12.2004, 09:02
Bu ayki dergiyi pek beyenmedim açikcasi geçen aykiler daha iyidi.. Sanirim editör burayi okuyordu. Kardesim sizlanip duruyo iki ay önce okur yazar bölümüne yazi göndermedi ama hala daha yayinlanmadi smileys/smiley2.gif2 aydir büyük bir hevesle alip okur yazar bölümünde yazisini görmeyince hüzüne bürünüyor dergi editörlerine duyrulur smileys/smiley36.gif

Okur yazar kisminda bir arkadas futbolculer için güzel yazi yazmis mani seklinde çok güzel hele petkoviç inin yapilan dahada bi güzel..

Kaya
07.12.2004, 11:17
Bende dergiyi alanlardanim. Dergimiz bu ay fena degil ama ekstra birseyler vermesi gerekiyor. Ayni zamanda sayfa sayisinin daha fazla olmasi gerekir.

Ozan
07.12.2004, 11:56
bende bu hafta alirim avniaker.net i tanitiyor oda BMN gibi yayginlasmis olursmileys/smiley1.gif

bulutus
08.12.2004, 15:59
Avniaker.net'in cok kötü bir tasarimi var, degistirmeleri lazim..

Çagman
09.12.2004, 19:39
evet yazilari cok ufak gorunmuyor buyuk leride cok buyuk smileys/smiley36.gif

düzensizLik var yani uye oldum hala aktive kodu geLecek bekLiyorum 3 haftadir :):)

Gökhan Kutlu
09.12.2004, 23:35
aynen recep yazilari ufak ama güzel bir site

Emin
10.12.2004, 12:18
Aralik sayisini da daha önceki tüm sayilarda oldugu gibi gecikmeden aldim ve okudum. Yine her zamanki gibi dop dolu ve harika bir sayi hazirlanmis Emegi geçenlere tesekkür ediyorum. Özellikle köse yazilarini okumanizi siddetle tavsiye ediyorum. Hem eglenceli hem düsündürücü bir çok cümle sizi bekliyor.

Yalniz bu isin profesyoneli olmasamda acizane bir elestirim olacak bu sayi için. O da Lee nin tam sayfa olan fotografi. Çok kötü bir fotograf olmus ve yakismamis. Afedersiniz Lee'nin sivilcelerini saymaya kalksak hata yapmadan sayabiliriz..........

secil_ts
12.12.2004, 13:34
kesinlikle güzel sayiydi 1 hafta önce aldim dergiyi eskiyi ögretmeleri ve yeni kusaktan oldugum için bi çok kisiyi tanimamanin vermis oldugu eziklikten kurtuluyorum

lee nin resmi gerçekten güzel olmamais bi de dergi yaninda neden poster vermiyolar ben poster bulamiyrm poster istiyoruz her ay farkli bi futbolcunun posteri verilsin yada bana poster alabilecegim bi yer söylensin smileys/smiley6.gif

Ozan
12.12.2004, 20:15
bu sayiyi da aldim smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Murat BAYRAKTAR
13.12.2004, 08:40
bu ayki dergiyi yeterince inceledim.. sanki geçen aylarki dergilerden biraz kötü hazirlanmis.. ayrica su poster isine bir çözüm vermeleri lazim... her ay mutlaka bir tane poster verirlerse daha iyi olur.. dergide bu ay bulmaca yok,poster yok,t.direktörümüzün yazisi yok... yok. yok. yok.. anlayacaguiniz dergide pek bir sey yok.. en azindan arsivime yeni kaynak diye aldim...

UmutBaykan
13.12.2004, 18:27
Bitmeden alayimsmileys/smiley4.gif

canavar
13.12.2004, 20:00
Ya Arkadaslar Bu Dergi Aydanmi geliyor 2 Ay Oldu Hala dergi gelmedi Parayi KREDI KARTINDAN ALALI 2 Ay oldu ama Halen dergi elime gecmedi Hadi Gecen ay belki gec kaldim dedim ama bu ayda yok 13.12.2004 Bu Ne Istir ya.

Harun
13.12.2004, 20:02
Valla gerçekçi olmam gerekirse diger sayilara göre daha basit ve sade olmus gibi geldi bana.smileys/smiley19.gif

OmeR.
15.12.2004, 18:30
benim dergi hala neden gelmedi acaba..

Emorfo
17.12.2004, 11:12
Dün aldim dergiyi.

yine güzel bir çalisma olmus emegi geçenlere tesekkürler.

Dergimize sahip çikalim dostlarimiza akrabalarimiza israrla aldiralim üye olmalarini saglayalim.

l-m
17.12.2004, 11:15
Ya Arkadaslar Bu Dergi Aydanmi geliyor 2 Ay Oldu Hala dergi gelmedi Parayi KREDI KARTINDAN ALALI 2 Ay oldu ama Halen dergi elime gecmedi Hadi Gecen ay belki gec kaldim dedim ama bu ayda yok 13.12.2004 Bu Ne Istir ya.

444 1967'den bilgi alabilrisinz.Ben kredi kartimi verdikten 1 ay sonra çiktigi günden 2 gün sonra geldi.Bu ayki dergi de ayin 7sinde elime ulasti...

bahadiroglu
19.12.2004, 17:10
okuyucu mektuplarindaki kim suçlu yazisi bana ait.

bu yaziyi bmn forumlarinda yazmistim bir kere.milli takim basliginda.keske altinda bmn den bahadiroglu yazsaydim.

bilmeyenler siteyi ögrenirdi.

Recep Alkan
05.01.2005, 17:54
Trabzonspor Dergisi?nde Yeni Yil Hediyesi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/dergi18.jpgTrabzonspor Kulübü?nün resmi dergisi TRABZONSPOR, 18. sayisinda tüm okurlarina dev boyutlarda takvim hediye ediyor. Derginin Ocak sayisiyla birlikte verilen 70x100cm. boyutlarindaki takvimde Trabzonsporlu futbolcularin ilginç pozlari yer aliyor.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Derginin bu sayisinda da her sayida oldugu gibi birbirinden ilginç konular yer aliyor. Trabzonspor?un yildiz futbolcularindan Gökdeniz Karadeniz, Türkiye?deki futbol ortamini ve futbolculugun zorluklarini Trabzonspor Dergisi?ne anlatti. Trabzonspor Tarihi?nin unutulmaz oyuncularindan ve Efsane Takim?in degismez isimlerinden Bekir Barçin da ilginç futbol hikayesiyle Trabzonspor Dergisi?nde. Dergide ayrica Celaleddin, Hasim Albayrak ve Örsan Öymen?le yapilan ilginç söylesiler yer aliyor. Geçtigimiz ay yapilan Trabzonspor?un 53. Genel Kurul?u da tüm ayrintilariyla derginin sayfalarinda yer aldi.

<CENTER>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/takvim05.jpg</CENTER>
<CENTER></CENTER>

Photoshop
05.01.2005, 18:10
yupppiiiiiii....

hemen alcamm....

kuzey_lee
05.01.2005, 18:32
bu ay için hazirlanan asil poster çok ama çok daha güzeldi..ama malesef ziya denen adam istifa ettigi için psoter de güme gitti

Recep Alkan
05.01.2005, 18:51
kardes onu goremedik tabi ama olsun buda guzel maksat duvarlari bordomavi renklerin suslemesi degilmi

ha unutmadan CUMA GUNU FANATIK GAZETESI TRBZONSPOR KUSE KAGIDA BASKILI TAKVIM VERECEGINI YAZIYOR KACIRMAYALIM HA..

Ozan
05.01.2005, 19:45
hemen her zamanki gibi alalim yoksa bitiyo geçende zor buldum poster de çok güzel duvardaki yerini bile hazirladim smileys/smiley1.gif

TheRapZoNe
05.01.2005, 21:13
Takvim gerçekten güzelmissmileys/smiley32.gif

#10 Fietra
05.01.2005, 21:34
Takvim gerçekten güzel olmus tebriklersmileys/smiley32.gif

baris_aykan
06.01.2005, 13:20
odamin hertarafi zaten bordo mavi kiyamiyorum dergiye yoksa sayfalarini bile yapistiricam

61viya
06.01.2005, 13:48
odamin hertarafi zaten bordo mavi kiyamiyorum dergiye yoksa sayfalarini bile yapistiricam

aynen...öyle güzel fotograflar var ki,zor zaptediyorum kendimismileys/smiley36.gif

Barış BAKIRTAŞ
06.01.2005, 17:02

aynen...öyle güzel fotograflar var ki,zor zaptediyorum kendimismileys/smiley36.gif

Ben kardesimi malesef zaptedemedim bu konuda dergilerin her birinden sayfalar kopartmis smileys/smiley19.gif

Kaya
07.01.2005, 03:28
Ben daha almadim ama güzel oldugundan eminim.

erhananil
07.01.2005, 06:55
Takvim çok iyi yalniz burda bulamadim.Istanbul dan alicam.Trabzonspor için yapilan kaliteli seylerden biridir bu dergi olayi yeni sayi hayirli olsun

l-m
07.01.2005, 13:46
www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr) sayfasinda Online islemler bölümünde dergi aboneligi var,oraya kredi karti numaranizi vererek 2 dakika içinde dergiye abone olabilirsiniz.Lütfen dogan dagitima para kaptirmak yerine dergimize abone olun,hem siz hem klup kara geçsin.Bayide dergi aramaktansa kargo derginizi kapiniza kadar getirsin...

Guests
07.01.2005, 13:48
bana gelmedi hala dergi

erolizm
07.01.2005, 13:54
trabzonspor tarihinin en iyi futbolcusu kimdir..konusunun tartisildigi forum sayfasini bulamadim...yardimci olurmusunuz gurbanlar...

Kaya
07.01.2005, 14:17
Arkadaslar dergiyi aldim. Içerik olarak gayet güzel ama son 2 sayidir kapak hiç hosuma gitmiyor. Çok soluk ve hiç çekici degil. Ilk bakisin önemli oldugunu düsünürsek kapaga biraz daha önem verilmeli kanisindayim.

Çagman
08.01.2005, 11:22
fanatyik gazetesindekini aLdIm bunu aLIrIz smileys/smiley2.gif

A.Hilal Çakıroğlu
08.01.2005, 11:24

sanirim hepimiz öyleyiz.

dergi bu sezon yanilmiyorsam; gökdeniz karadeniz posteri, fikstür ve takvim verdi. insallah ilerideki sayilarinda yine trabzonspor posterlerine devam ederler. duvarlarda geçen sezonun posterleri var.

of-lee
10.01.2005, 17:23
daha drgiyi almadim ama takvimi aldim takvim guzel

İleli
10.01.2005, 18:09

belcikaya donmeden 2 tane kaptimsmileys/smiley1.gif

ama dergiyi kacirdimsmileys/smiley19.gif

l-m
10.01.2005, 19:32

belcikaya donmeden 2 tane kaptimsmileys/smiley1.gif

ama dergiyi kacirdimsmileys/smiley19.gif

Dergimizin yurtdisi aboneligi de mevcut. www.trabzonspor.com.tr (http://www.trabz&#111;nspor.com.tr) adresinden dergi aboneligi linkine tiklayip kredi kartiniz ile abone olabilrsiniz.Tavsiye ederim,ben öyle yaptim,dergi çikar çikmaz kargo kapiya getiriyor.

Emorfo
12.01.2005, 15:07
Takvim gerçekten güzel olmus.. Emegi geçenlere tesekkürler.

Murat BAYRAKTAR
12.01.2005, 17:44
arkadaslar haklisinin takvim güzel olmus ama takvimin o kadar çok katlanmasi takvimi tahrip etmis.. nolurdu biraz daha büyük katlasalar...

Emorfo
13.01.2005, 11:32
Hemen halinin altina attim biraz düzelmistir. Ya da ütüleyin :)

corleone
13.01.2005, 16:20

smileys/smiley36.gif takvim gerçekten güzel olmus bir de faaliyet raporunun her taraftar tarafindan dikkatle okunmasini tavsiye ediyorum bir de sirayla gökdeniz ve deli bekir'in röportajlarini okuyup farki görmenizi çok isterim....

kuzey_lee
13.01.2005, 16:55

smileys/smiley36.gif takvim gerçekten güzel olmus bir de faaliyet raporunun her taraftar tarafindan dikkatle okunmasini tavsiye ediyorum bir de sirayla gökdeniz ve deli bekir'in röportajlarini okuyup farki görmenizi çok isterim....

ben satir satir okudum faaliyet raporunu enis..bu konuda çok haklisin.bilgilenme açisindan çok yararli oluyor

Ozan
13.01.2005, 19:07
ilk aldigimin içinden takvim çikmadi smileys/smiley11.gifmecbur en sonun da takvimli aldim takvim de takvim yanismileys/smiley2.gifduvara tam oturdu

l-m
13.01.2005, 21:49
https://www.trabzonspor.com.tr/onlinedergi.asp?islem=forma (https://www.trabz&#111;nspor.com.tr/&#111;nlinedergi.asp?islem=&#102;orma)

100.000 üye ve dergi aboneligi bana göre maddi imkani olan taraftarinyerine getirmesigereken 2 önemli görev,kaldiki görev dahi degil. Daha ucuza ve kapiniza kadar gelen Trabzonspor dergisine sahip oluyorsunuz.Lütfen dergiye ve klube üye olalim.

Recep Alkan
13.01.2005, 21:55
arkadaslar dergiyi aldim gercekten 90-100 sayfayi dolu dolu ve bizlere yakisir bir sekilde hazirlamislar. bu arada ogrendim ki bu sezon sonunda avni aker stadinin yerine sahaya daha yakin bir tiribunu olan ve kapasitesi daha genis bir stadin temelleri atilacakmis. hadi hayirli olsun.

hepinizi kulube ve dergiye abone olmaya devet ediyorum...

UmutBaykan
13.01.2005, 22:12
Takvimi çok begendim süper olmus..SAolsunlarsmileys/smiley4.gif

61viya
13.01.2005, 22:38
ya sivasta hep aldigim bi yer war..ama hala gelmedi oraya..baska yerdede satmiyorlar sanirim..gelse de alsam biran önce...

Ozan
14.01.2005, 09:25
arkadaslar dergiyi aldim gercekten 90-100 sayfayi dolu dolu ve bizlere yakisir bir sekilde hazirlamislar. bu arada ogrendim ki bu sezon sonunda avni aker stadinin yerine sahaya daha yakin bir tiribunu olan ve kapasitesi daha genis bir stadin temelleri atilacakmis. hadi hayirli olsun.

hepinizi kulube ve dergiye abone olmaya devet ediyorum...

stadin yapim çalismasi olursa iyi olur smileys/smiley20.gifama bu haberi nereden aldin dergiden mismileys/smiley25.gif

61viya
18.01.2005, 15:09
kawustum en sonunda dergime....müthis birsey ya..postere bayildim.....herkese tesekkürler..smileys/smiley32.gif

irfanparlak
22.01.2005, 02:14
dergiyi daha yeni aldim posterin yaninda çok güzel konulara deginmisler ellerine saglik

Kaya
04.02.2005, 18:47
Arkadaslar dergimiz çikmistir.

Alin...

Aldirin...smileys/smiley2.gif

Ozan
04.02.2005, 18:49
iyi hemen bu hafta alalim bitmeden sonra zor bulunuyor smileys/smiley2.gif

mackolik_61
04.02.2005, 18:52
dergiyi her ay aliyoyuz ama içi bombos hiç güzel seyler yok yani...

Berat
04.02.2005, 19:01
Kim var kapakta Kaya?? içerikle ilgili biraz bilgi vr de millet gaza gelsinsmileys/smiley36.gif

Barış
04.02.2005, 19:03
Poster var mi poster?

#10 Fietra
04.02.2005, 19:04

O zaman sen bayiiye gidecen veya Mecidiyeköydeki subeye diyeceksin baski hatasi yapmislar içinde bisey yazmiyor onlar sana yazanindan verecekler.

Kaya
04.02.2005, 19:07
<UL>
<LI>TOLGA SEYHAN : Topla Hayat Arasinda</LI>
<LI>Özgür Bayer : Sözünün Eri</LI>
<LI>Yasar Miraç : Cumhuriyet Biziz</LI>
<LI>A'dan Z'ye Antalya Kampi</LI>
<LI>Kenan Sofuoglu : En Hizli Trabzonspor'lu</LI>
<LI>Bilal Çetinkaya</LI>
<LI>Ibrahim Ege</LI>
<LI>Ömer Sari</LI>
<LI>Soner Boz</LI>
<LI>TSGIAD</LI>
<LI>TS-67</LI>
<LI>HAMSI</LI>[/list]

NOT : 2.YARI FIKSTÜRÜ HEDIYE

mackolik_61
04.02.2005, 19:07

O zaman sen bayiiye gidecen veya Mecidiyeköydeki subeye diyeceksin baski hatasi yapmislar içinde bisey yazmiyor onlar sana yazanindan verecekler.

o anlamda deil abi yani trabzonspor dergisimi çoçuk dergisimi belli deil yani...

#10 Fietra
04.02.2005, 19:09

o anlamda deil abi yani trabzonspor dergisimi çoçuk dergisimi belli deil yani...

Çocuk dergisi olsun ne olacak hep büyüklere hitap edecek degil ya.

Berat
04.02.2005, 19:12
<UL>
<LI>TOLGA SEYHAN : Topla Hayat Arasinda
<LI>Özgür Bayer : Sözünün Eri
<LI>Yasar Miraç : Cumhuriyet Biziz
<LI>A'dan Z'ye Antalya Kampi
<LI>Kenan Sofuoglu : En Hizli Trabzonspor'lu
<LI>Bilal Çetinkaya
<LI>Ibrahim Ege
<LI>Ömer Sari
<LI>Soner Boz
<LI>TSGIAD
<LI>TS-67
<LI>HAMSI</LI>[/list]

eyvallah Kaya..Böyle konularla yaz iste,,bi de pazarlama da yüksek lisans yapacam diyosunsmileys/smiley36.gif

Kaya
04.02.2005, 19:15
<UL>
<LI>TOLGA SEYHAN : Topla Hayat Arasinda
<LI>Özgür Bayer : Sözünün Eri
<LI>Yasar Miraç : Cumhuriyet Biziz
<LI>A'dan Z'ye Antalya Kampi
<LI>Kenan Sofuoglu : En Hizli Trabzonspor'lu
<LI>Bilal Çetinkaya
<LI>Ibrahim Ege
<LI>Ömer Sari
<LI>Soner Boz
<LI>TSGIAD
<LI>TS-67
<LI>HAMSI</LI>[/list]

eyvallah Kaya..Böyle konularla yaz iste,,bi de pazarlama da yüksek lisans yapacam diyosunsmileys/smiley36.gif

Yikacam ortaligi gelecek sene.smileys/smiley2.gif

Kaya
04.02.2005, 19:43
Arkadaslar Subat sayimizin okur yazar konugu Bülent (momentus) abimiz.

"AH SU PROFESYONELLIK!..." baslikli yazibir sayfa.

Bülent Sirin - BMN Yazi Kurulu...

Berat
04.02.2005, 19:45
Sampiyonluk Dedigin isimli saheser di mi?? sanirim basligi degistirmisler???

Bülent Şirin
04.02.2005, 19:55
Hayir Beratçigim, o yazi kismet olursa gelecek ay çikacak. Bu yaziyi foruma göndermek üzere kaleme almistim aslinda... Tam o esnada Aytekin ile görüstük ve benden hazir bir yazi istedi. (O zaman henüz "Sampiyonluk Dedigin"i yazmamistim) Ben de elimdeki yaziyi onlara gönderdim. Dergide çikmadan forumda yazmamamin daha münasip olacagini söyledikleri için, ben de bugüne kadar bu yaziyi foruma göndermedim.

Bu yazi aslinda geçen ay çikacakti ama teknik bir aksakliktan dolayi bu aya kaldi. Öteki yazi da gelecek aya... Hayirlisi insaallah... Fakat, Bülent Gürkan bana ültimatom çekti ve bu ay tiraj düserse bundan beni sorumlu tutacagini söyledi. smileys/smiley1.gif

Dolayisiyla BMN'deki bütün arkadaslara büyük görev düsüyor, tabii acizane yazilarimi dergide görmek istiyorlarsa...

Sevgiler, selamlar...

Kaya
04.02.2005, 19:58
Evet, "Sampiyonluk Dedigin" adli yazi degil Subat sayisinda ki.

Guests
04.02.2005, 21:04
bülent abi görmek istiyoruz tabi yazilarini elimizden geleni yapariz.smileys/smiley2.gif

benim genel müdürümüz burak gürdala gönderdigim yazi sanirim bir dahaki ay yayinlanicak

TheRapZoNe
04.02.2005, 21:50
O kadar dergiye mail yolluyoruz poster ekleyin diye ama önerilerimizikulak asan yok

Ben bir sürü adam taniyorum sirf poster olsa dergiyi her ay alirlar.Ama nedense poster verilmiyor..Versinler tarz ve sekilli bi genç isi posteri asalim odalarimiza esnaf assin dükkanina..

Motorcu Kenan Sofuogluyla röportaj yapmalari güzel..

Semih58
04.02.2005, 23:02
Abone olmayan arkadaslarin dikkatine.Irtibat Büromuzdan(Ink.Sokak) ve Metro'nun altindaki kitapçidan alinabilir.

l-m
05.02.2005, 18:15
O kadar dergiye mail yolluyoruz poster ekleyin diye ama önerilerimizikulak asan yok

Ben bir sürü adam taniyorum sirf poster olsa dergiyi her ay alirlar.Ama nedense poster verilmiyor..Versinler tarz ve sekilli bi genç isi posteri asalim odalarimiza esnaf assin dükkanina..

Motorcu Kenan Sofuogluyla röportaj yapmalari güzel..

Yaklasik 1 aydir her hafta 1 gün boyuncadergideyim ve dergidekilerle bu konuda görüsüyorum. Bu isteginizi dile getirdim ve poster vermeleri halinde daha fazla dergi satilacagini,her ay bir futbolcunun posteri ya da bir gol sevincini poster olarak yayinlamalarini tavsiye ettigimi söyledim,anlayisla karsiladilar. Hemen her ay 1 poster verilecegini söylediler. Bu konuda dergi editörü Bülent Gürkan'a mail atabilirsiniz.

Dergi hazirligi esnasinda gerçekten çok ciddi emek harcaniyor,hangi resmin derginin neresinde daha iyi duracagina kadar saatlerce tabiri caizse kafa patlatiliyor,içerik olarak da piyasadaki birçok spor dergisinden daha yogun oldugunu düsünüyorum,içerik olarak neler beklediginizi vs. yazarsaniz kendileri burayi takip ettiginden,olmadi ben bizzat kendilerine tavsiyelerinizi iletecegimden daha saglikli olur. Dergide nelerin olmasini istiyorsunuz,nereler hosunuza gitmiyor,bunlari yazin lütfen. Dergiyi aldim,poster güzel deyip geçmeyin,inanin bir sayfanin hazirlanmasin için 2 saat ugrasiyorlar...

TheRapZoNe
05.02.2005, 19:27
O zaman ilk ben baslayayim.Röportaj yaptiklari kisilerin resimlerini çok yakindan çekiyorlar.Resmen bir adaminkafasi bir dergi yapragini kapliyor.Ve pek de hos görünmüyor bence, biraz daha uzaktan çekilse resim daha iyi olur

Ayrica sunu belirteyim Ocak ayindaki sayida takvim vermislerdi. Takvimbüyüktü ve her futbolcuya yer vermeye çalistilar. Biz Trabzonsporun sitesinde maçlardan sonra eklenen resimlerde daha güzel futbolcu resimleri bulabiliyoruz. ÖrneginTolganin sürüyle güzelpozisyonu var ama takvime onun letonya maçinda kosarkenki resmini koymuslar. Bu konuda daha seçici olsaniz daha iyi olur bana göresmileys/smiley2.gif

Hüseyin Çümen
06.02.2005, 03:28
dergi bence çok güsel ya güzel olmasa noolcak dergiyi enazindan destek olmak için almaliyiz ama poster olayi doru biz poster bulamiyorz hiç ama o 3 salaklarin taraftarlarinin hep odalari poster dolu

Barış
06.02.2005, 03:35
Isteyen bulur ya.

bahadiroglu
06.02.2005, 17:07
dergiyi herkes almali degil almak zorunda

POYRAZ
06.02.2005, 17:22
Herkez dergiyi satin alsin.

tsukru61
06.02.2005, 18:15
Selamlar,

Arkadaslar sizburada neyin muhabbetini yapiyorsunuz ya! Dergiçikmis diye baslikatmis; altindainsanlar dergi alsinlar diyetavsiyelerde bulunuyorsunuz. Dergi çiktiysa gidilir bayiden ya da irtibat bürosundan bir tane alinir.Bunun muhabbeti olmaz.

Burada bize düsendergi için öneri sunmak olmalidir.

Kaya
06.02.2005, 18:53
Selamlar,

Arkadaslar sizburada neyin muhabbetini yapiyorsunuz ya! Dergiçikmis diye baslikatmis; altindainsanlar dergi alsinlar diyetavsiyelerde bulunuyorsunuz. Dergi çiktiysa gidilir bayiden ya da irtibat bürosundan bir tane alinir.Bunun muhabbeti olmaz.

Burada bize düsendergi için öneri sunmak olmalidir.

Arkadasim herkes istedigi konuda mesaj atabilir. Isteyen dergi ile alakali mesajda verir tavsiyede de bulunur.

hamsiye61
06.02.2005, 21:51
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc><A name=102857></A>husolee61
Yeni Kullanici
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/1_star_rating.gif
forum_images/blank.gif

Kayit Tarihi: 06-Subat-2005
Ülke: Turkey
Aktif Durum: Pasif
Gönderilenler: 24 </TD>
<TD =text vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%">Gönderen: 06-Subat-2005 Saat 03:28 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/quote_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=102857&amp;TPN=2) </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>

dergi bence çok güsel ya güzel olmasa noolcak dergiyi enazindan destek olmak için almaliyiz ama poster olayi doru biz poster bulamiyorz hiç ama o 3 salaklarin taraftarlarinin hep odalari poster dolu

Imzami atayrum bazilarina gore ilgisini cekmeyen konular biel olsa..amac destek olmasi icin gercekyten alinmasi lazim...hatta kendunuz alup dagutun:))satislar fazlalasur...sonucta Trabzonsporumuz icunsmileys/smiley4.gif</TD></TR></T></TABLE>

Emorfo
07.02.2005, 11:25
Resmi siteden dergiye abone olayim dedim yine kulübe üye olurken ödeme kisminda verdigi hatayi verdi. Fitil oldum pc basinda.

Berat
07.02.2005, 15:04
sbah kalktim,,kaldirimlar 20 cm kar olmus belki de daha fazla...Finaller yeni bitmis,,tatilimin ilk günü..ne yapsam diye düsünürken birden aklima TS Dergisi geldi..Dergiye yürüme ulasabilecegim en yakin büfe yürüme mesafesiyle yaklasik 15 dk uzakliktaydi..ama hiç tereddüt etmedim tabi,giydim montumu,çiktim aldim geldi,,ve su anda da okuyorum,gerçekten çok güzel hazirlamislar yine...

simdi bazilari diyebilir ki "eee,niye anlatiyosun bunlari bize??"...Ben bunlari,kendimi extradan biseyler yapiyomus gibigöstermek için anlatmadim,,sadece herbilinçli TS taraftarinin dergiyi almasi gerektigine inandigim için ve biranevvel dergiyi elimde tutup okuyabilme heyecanini içimde tasidigim için bir an önce gidip aldim..Siz de bu heyecani içinizde tasiyorsaniz siz de beklemeyin,alin,okuyun ve keyfini çikarin..

TS DERGISINI ALIN ALDIRIN...BU ADALETSIZ ARENADA,MADDI GÜCÜ KISITLI TAKIMIMIZ IÇIN HER AY 4 MILYON VERIP DE DERGI ALMIYORSANIZ TRABZONSPORLUYUM DEMEYIN...
Edited by: Berat Tekke

aytex
07.02.2005, 17:14
Sevgili
arkadaşlar, merhaba ben Aytekin Akay... Trabzonspor Dergisi
muhabiriyim. Her ay düzenli şekilde dergiyle ilgili kısmı okuyorum.
Diğer kısımları da takip ediyorum. Zaten, bmn ailesinden birkaç
arkadaşla tanışıyorum. Nasıl ki, bmn'nin çok tıklanması hit bir site
olmasını istiyorsanız, bizler de en çok nasıl satarızın hesabını
yapıyoruz. Ve inanın ki her ay dergi bittiğinde, 'Bir sonraki ayki sayı
daha iyi olacak' diyoruz kendi kendimize... Bu ay bir arkadaşım
derginin çocuk dergisine benzediğini söyledi. Kötü hazırlanmış dergi
yoktur aslında. Kötü hazırlanmış konu, ya da kötü çekilmiş fotoğraf
vardır. Hadi diyelim ben kötü bir yazı yazdım ama diğer arkadaşımın
yazısı iyiyse, ona haksızlık yapmamak lazım. Çocuk dergisi derken
sanırım kötü dergi yaptığımızı ifade etmek istedi arkadaşım. İyisi için
önerilerini bekliyorum. Unutmayın, Trabzonspor kötü maçlar da oynuyor.
O kötü maçlardan sonra oyuncuları yuhalayan insanlar oluyor. Biz o
düşünceye de, o insanlara da karşıyız. Arkadaşım eğer, çocuk dergisi
olduğunu hala daha düşünüyorsa lütfen etrafındaki çocuklara bir
Trabzonspor Dergisi hediye etsin!!!

</span></font>

#10 Fietra
07.02.2005, 17:17
aytex diye bir nick görünce aklima ilk Aytekin Akay geldi.Dogru söylüyor.Trabzonspor'u ilgilendiren konularin begenilmemesi ilginç dabi.Kötü konu yoktur çok güzel konu vardirsmileys/smiley1.gif

Emorfo
07.02.2005, 17:21

Çocuk dergisi olsun ne olacak hep büyüklere hitap edecek degil ya.

arkadaslar ortada verilen bir emek var. yaptiginiz elestirilere dikkat edin. Çocuk dergisi diyorsunuz bunu neye dayanarak söylüyorsunuz. Oldukça kaliteli ve gündemi takip eden her geçen ay daha da kaliteli olan bir dergimiz var. Yapacaginiz elestiriler sevki kirmamali daha iyi nasil olur neler yapabiliriz bu dogrultuda elestiriler olmali. Biraz bilinç lütfen..

l-m
07.02.2005, 17:22
Aytekin abi öncelikle ilk mesajini attigin için hosgeldin demek istiyorum. Arkadaslar ne malum senin Aytekin Akay oldugun demesinler diye ilk mesaji ben yazayim dedim.Yukardaki mesajlardan TheRapZone'un yazisindan da anlasildigi gibi taraftarinbir kesimi dergi almak için poster verilmesini bekliyor,bunu daha önce ben de sizlere iletmistik,poster olmazsa dergi almam düsüncesinde maalesef çok insan var,örnegin bu ay Gökdeniz ve Yattara'nin sarmas dolas oldugu resmi poster olarak hazirlayabilirseniz satislara olumlu yansiyacagini düsünüyorum. Ayrica arkadaslar röportaj yapilan kisilerin resimlerinin fazla yer kaplamasindan sikayetçi,kisaca Ömer Sari'nin resmi yerine Yattara resmi istiyorlar...smileys/smiley4.gif

Saygilar...

aytex
07.02.2005, 17:40
Osman'cım, aslinda bizler de takım posteri, oyuncu posteri, cd verelim
diyoruz ama bunlar dergi bütçesiyle ilgili şeyler. Galatasaray
Dergisi'nde 12 kişi çalışıyor, Trabzonspor Dergisi 4 kişiyle
çıkıyor. Ee böyle diye kaderimize razı elimiz böğrümüzde mi bekliyoruz.
Bu ay lig fikstürü verdik. Önümüzdeki ayki planlamamızda Polonyalı
Szymkowiak posteri düşünüyoruz. Bir aksilik olmazsa bu oyuncunun
posteri gelecek. Ancak, biz Fatih, Gökdeniz ve takım posterleri de
verdik. Satışlarda bir değişiklik olmadı. "Poster verirseniz alırız,
yoksa..." demek doğru davranış mıdır sorgulamak lazım?

Arkadaşlar Manchester United'in üç dergisi var. Diğer kulüp
dergilerinin hem imkan hem de diğer yönlerden bizden kat kat imkanları
fazla. Üstelik biz dergiyi İstanbul'da hazırlıyoruz ki, kulüp
Trabzon'da... Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş dergileri kulüple iç
içe... Bizler 1200 km ötedeyiz. Bu farkı da düşünün...

POYRAZ
07.02.2005, 18:00
sbah kalktim,,kaldirimlar 20 cm kar olmus belki de daha fazla...Finaller yeni bitmis,,tatilimin ilk günü..ne yapsam diye düsünürken birden aklima TS Dergisi geldi..Dergiye yürüme ulasabilecegim en yakin büfe yürüme mesafesiyle yaklasik 15 dk uzakliktaydi..ama hiç tereddüt etmedim tabi,giydim montumu,çiktim aldim geldi,,ve su anda da okuyorum,gerçekten çok güzel hazirlamislar yine...

simdi bazilari diyebilir ki "eee,niye anlatiyosun bunlari bize??"...Ben bunlari,kendimi extradan biseyler yapiyomus gibigöstermek için anlatmadim,,sadece herbilinçli TS taraftarinin dergiyi almasi gerektigine inandigim için ve biranevvel dergiyi elimde tutup okuyabilme heyecanini içimde tasidigim için bir an önce gidip aldim..Siz de bu heyecani içinizde tasiyorsaniz siz de beklemeyin,alin,okuyun ve keyfini çikarin..

TS DERGISINI ALIN ALDIRIN...BU ADALETSIZ ARENADA,MADDI GÜCÜ KISITLI TAKIMIMIZ IÇIN HER AY 4 MILYON VERIP DE DERGI ALMIYORSANIZ TRABZONSPORLUYUM DEMEYIN...

BU sözleri alkislamaktan baska ne yapilabilir ki?http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

trapezus61
07.02.2005, 18:05
Aytekin kardesim... Herseyden önce hem malzeme hem de içerik yönden son derece kaliteli bir biçimde hazirladiginiz dergimiz için Trabzonspor taraftarlari adina sonsuz tesekkürler. Inanin biz yillarca bunun eksikligini o kadar çok yasadik ki... Hele de benim gibi Trabzonda yasamayan ve yerel basini takip edemeyenlerin küçücük de olsa bir Trabzonspor haberi bulmak için gazetelerin spor sayfasini nasil didik didik ettigini çok iyi bilirim ben. Yayinlamakta oldugunuz dergimizin bizim gözümüzde ne kadar kiymetli oldugunu bilmeniz için söylüyorum bunlari...

Tabi ki insanoglunun begenisine sunulan bir ürüne karsilik elestirilerde kaçinilmaz olacaktir. Ama bu elestirilerin insaf sinirlarini zorlamasi senin gibi beni de üzüyor. Arkadasimin çocuk dergisi dedigi o yayini ben 33 yasinda ve iki çocuk babasi bir insan olarak her ay heyecanla bekliyor ve elime geçer geçmez de zevkle okuyorum. Ve inanin bana gerek kalitesi gerekse de içerigiyle Trabzonsporumuza ve bizlere layik oldugunu rahatlikla söyleyebiliyorum. Haaa hiç mi eksigi yok dergimizin elbette var. Bizler taraftar olarak daha çok poster vermenizi, okuyucudan gelen yazi, fotograf vb. gibi ürünlere daha çok yer ayirmanizi, Trabzon sehriyle ilgili daha çok bilgi ve fotograf yayinlanmasini cani gönülden istiyoruz. Fakat biliyoruz ki bunlarin hepsi imkanlariniz dahilinde gerçeklesiyor ve sizler de bu konuda elinizden geleni yapiyorsunuz.

Benim bir taraftar olarak nacizane bir önerim daha olacak sizlere. Malum Trabzonsporun lig tarihini anlattiginiz bölümde en son 84- 85 sezonunu ele aldiniz ve seriye devam ediyorsunuz. Ama sizlerde biliyorsunuz ki Trabzonsporumuzun sampiyonluk hasreti çektigi dönemler var artik önünüzde. Yani derginin bu bölümü yavas yavas cazibesini yitirmeye baslayacak. Bu bölümün yerine Trabzon sehriyle ilgili çarpici bilgiler veya taraftardan size gelen yazi ve fotograflara daha genis yer verirseniz eminim ki insanlarin ilgisini daha çok çekecektir.

Simdiye kadar yapmis oldugunuz basarili çalismalarinizdan dolayi tekrar tesekkür ediyor ve bu basari ve kalitenizin artarak devam etmesini temenni ediyorum...

Saygilarimla.

aytex
07.02.2005, 18:22
Trapezus 61 nickli abimize teşekkür ediyorum. sağol, teşekkürler.
İnanın ki, her ay acaba bmn üyeleri dergiyle ilgili ne yazacak diye
merakla bekliyorum. Çünkü bizlerin de denetlenmeye ihtiyacı var. Bu yol
gösterme şeklinde de olabilir. Derginin sahibi taraftar... Bu dergi
kağıt üzerinde Trabzonspor'un ama sahibi, sokakta kaşkoluyla dolaşan,
tribünde bayrağını sallayan ve "BEN TRABZONSPORLU'YUM" diyen herkes..
İstiyoruz ki, onlar bizi denetlesin, öneri getirsin. İnanın ki
önerileri dergi toplantılarımızda konuşuyoruz. "BMN forumunda şunu
yazdılar. Ne diyorsunuz?" BMN, belli bir seviye koydu artık. Bunu
dikkate alarak önemsediğimi söylüyorum.

Ama durduğumuz yerden yükseğe çıkmak hep hedefimiz. En iyiyi biz
yapmalıyız. Herkes demeli ki, "Bakın Trabzonspor Dergisi'ne. İşte böyle
yapmalıyız." Biz sizden ne bekliyoruz. Aslında futbolcular sizden ne
bekliyorsa bizlerin de beklentisi farklı değil... Bizim sırtımızda da
bordo-mavi çubuklu forma olduğunu unutmayın...

İsmail Çavuşoğlu
07.02.2005, 18:44
arkadaslar dergi çiktigi günden beri düzenli olarak her ay elime ulasir
ve büyük bir zevkle okurum. okurken mutlu olurum çünki orda benim
trabzonsporumdan benim memleketimden haberler var yapilan ropörtajlar
cok yerinde bu dergiyi küçümser gibi konusup yazi yazanlari buradan
kiniyorum yukaridada arkadasimizin belirttigi gibi yalnizca 4
kisilermis o süper dergiyi heray düzenli olarak çikarip bizlere
ulasmasini saglayan ekibi cani gönülden kutluyor basarilarinin devamini
diliyorum. ben ve ailem dergiyi severek begenerek okuyoruz okumus
oldugum dergileri defalarca bidaha okuyoruz iyi olmayan biseyin yüzüne
bile bakmassin demekki dergiler süperki bidaha bidaha okuyabiliyoruz (e
sen geri zekalimisin okudugun biseyi gene gene ne okuyon
diyebilirsiniz) eee napim kardesim hosuma gidiyo yaa..

saygilar

Bolu dan Ismail.

ozcilingir
07.02.2005, 19:22
Sayin AYTEKIN AKAY , yazimi özel mesaj ile gönderecektim ,ama vazgeçdim, genele yazmaya karar verdim.

DERGIMIZI , ATATÜRK HAVA ALANI , ESENBOGA , ADNAN MENDERES, SAKIR PASA v.s, HAYDARPASA GAR, ANKARAGAR v.s, DENIZ OTOBÜSÜ , DENIZ YOLLARI, SEHIRHATLARI iskeleleri ve gemilerindeki gazete ve mecmua bayiilerine kaçar adet gönderiyorsunuz. Veya sayiyi dagitimi yapan firmami belirliyor. Bu bayilerin elinde kalanlari iade almiyormusunuz.

Bu soruyu niye sordum. ATATÜRK HAVA ALANINDAN günde 4 firma en az 1 seferden v.s ayda 100-150 uçak seferi yanliz TRABZON'a yapiliyor. Yanliz ATATÜRK hava alani gazete ve mecmua bayilerinde kaç adet satiliyor dergimiz.

ISTANBUL da çikan KARADENIZ gazetesinden bu bayilere 1 adet gönderildigini duydugumda bayii ile kapistim. Bayiide sorun bizde degil dedi,gönderende dedi.,iadesi olan bir mali niye almayalim satisi olan maldan niye satmayalim vepara kazanmayalimgibi savunma yapti hak verdim.

Dagitim ücreti ve/veya komisyon oranlari v.s bu konulari bizler bilemiyoruz. Geçi benim dergiye ulasmazorlugum yok.Ama dergiyi bayinin vitrininde gören bir TRABZON lu merakindan alabilir. Diger takimlarin dergileri bayilerden 1 den fazla ne yazikki bizimkiler 1 adet. Hele en son OCAK ayi dergisi IDO da 1 adetti digerleri 4- 5 adetti, belkide bizimkiler çok satilmisdi ve sonuncusunu ben almisdim bilemiyorum.

Saygilarimla

Duman
08.02.2005, 09:11
Derginin kalitesi hakkindaki düsüncelerim Okan(Trapezus61)' in düsünceleri ile ayni. Böyle kaliteli ve içerik yönünden bir çok kesimin ilgisini çekecek konularin yer aldigi dergimizi,toplamda sadece 4 kisinin hazirladigini ögrenince,Trabzonspor dergimize ve onu hazirlayan arkadaslarimiza olan saygim katlanarak daha da artti.

Benim elestirim dergimize degil,yukarida Ahmet abinin de bahsettigi gibi elimize ulasma ve ülkenin her yanina dagilmasindaki eksikliklere olacak. Çok taze bir örnek vermek gerekirse,bu pazar Çakir,Cenk(muhalif) ve ben Iskenderun'da dergimizi bulmaya çalistik ama bulamadik.Ayni sekilde koskoca Adana'da da dergimize ulasamiyorum. Sadece D&amp;R da bulabildim. Oradan da içime sinerek alamiyorum, ama baska yerde bulamadigimdan mecbur oradan aliyorum,içime sinmiyor lafi yanlis anlasilmasin,sadece dogan grubunun Trabzonsporumuza bakis açisini,bir çok taraftarimiz gibi hiç begenmedigimden dolayi TS dergimiz üzerinden bu adamlara para kazandirmak içime sinmiyor.

Bunlarin disinda,Trabzonsporumuza üye olanlara %20 indirim yapilarak,aboneligin 45 milyondan 36 milyona indirilmis olmasi hem üyelerimize verilen deger anlaminda, hem de 100 000 Üye kampanyasini daha da arttirmak adina gayet iyi bir strateji olmus. Yalniz abonelik konusunda da bazi aksamalar var. Mesala ben de dergimize abone oldum,Cenk arkadasimiz da abone olmus,hatta Cenk1 ayönce basvurmasina ragmen daha kredi kartindan parayi bile çekmemisler,ikimize de dergi henüz ulasmadi. Bu konuda kulübümüzün bu aksakliklari bir an önce gidermesinin, hem kulübümüz için hem de taraftarlarimiz içindaha faydaliolacagini düsünüyorum...Edited by: Duman61

tsligenc
08.02.2005, 10:10
Arkadaslar bence dergimiz cok gusel bir dergi isterse düzbeyazsayfadan olsun bence gene de cok gusel onunde TRABZONSPOR yazmasi yeter de artar bile... Zaten bir de TS hakkinda gusel bilgileer ve poster olunca icinde okumaya doyulmuo...

Ama solemek isterim Derginin onunde TRABZONSPOR yazsin yeter ben gene de alirim.

ben TSnin maclarina hic gidemiyorum ve TSye daha cok yardimda bulunmak istiyorum ... Ben oneriyorum ki uyelik icin normal uyelikten farkli olarak bir deGOLD uyelik fln olsun yillik daha cok para verilsin. Derginin de PLUS versiyonu olsun daha pahali olsun. Maclara gidip bilet alamadigim bagirip takimimi olumune destekleyemedigim icin cok uzgunum...

Bülent Şirin
08.02.2005, 14:57
Sevgili Aytekin,<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Öncelikle foruma hos geldin. Buralarin tadi baskadir, bak büyük ihtimalle bu ilk yazin son yazin olmayacak, göreceksin.smileys/smiley1.gif

Derginin içinin bombos oldugunu ve bir çocuk dergisini andirdigini söyleyen arkadas, herhalde sürç-i lisan etmis ya da düsünmeden yazmis. Arkadasimiz yasi itibariyle geçmiste çikan Trabzonspor konulu dergileri hatirlamiyor olsa gerek, biz ne ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Dergi[/B]?ler (!) gördük. (Sevgili Bülent Gürkan?in inat ve sebatla çikardiklarindan bahsetmiyorum tabii, o benim hangi dergilerden bahsettigimi çok iyi biliyor)

Arkadaslar, elbette ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">hiç yoktan iyidir[/B]? mantigiyla hareket etmeyip, daha iyisini istemek kötü bir sey degildir? Hatta olmasi gereken de budur ama ben 38 yasinda adamim, yaklasik 30 yildir da Trabzonspor?u takip ediyorum ve samimiyetle söylüyorum ki dergiyi okumakla bitiremiyorum. Bugüne kadar da Dergi?de okuduklarimdan bir hayli istifade ettigimi açiklamakta hiçbir sakinca görmüyor, bilakis bunu gururla söylüyorum. Hele Dergi çalisanlariyla tanisip da, bu çapta bir dergiyi hazirlayanlarin sadece ve sadece birkaç kisiden ibaret oldugunu ögrenince saskinliktan az kalsin küçük dilimi yutacaktim.

Benim ilk zamanlardaki asil endisem, ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Acaba yöneticiler günün birinde [/B]?Bu dergi isi olmuyor, artik çikarmayalim? <B style="mso-bidi-font-weight: normal">derse ne olacak?[/B]? idi. Bunda, benim ilk gençlik yillarimda Trabzonspor ile alakali olsun olmasin, ilgiyle takip ettigim bazi dergi ve gazetelerin bir süre çiktiktan sonra kapanip gitmelerinin dogurdugu hayal kirikliginin da büyük etkisi vardi. Fakat çok sükür ki, böyle bir sey olmadi ve dergimiz basariyla ve gerçekten doyurucu bir içerikle yoluna devam ediyor.

Zaten, konusu sadece ve sadece Trabzonspor olan bir derginin, 110 sayfa çikmasi basli basina bir basaridir. Bu aktüel haber dergisi degil ki, her konuyu sayfalarina koyabilsin?

selçukabi
08.02.2005, 15:02
Ben dergiyi her ay bayiiden aliyorum, sormak istedigim abone olundugunda acaba kulüp daha mi fazla kazanir.ben biraz da bayiiden de satildigi malum olsun diye aliyorum.Yoksa kulübe üyeyim toplu abonelik daha ucuz.heralde Aytekin en uygun açiklamayi yapacaktir.

Guests
08.02.2005, 15:05
bayiden aldiginda paranin belli bir bölümü dogan medya grubuna gidiyor. abone oldugun taktirde bu para klüpte kaliyor abi. bildigim kadariyla...

Mehmet
08.02.2005, 15:12
Arkadaslar dergimiz çikmistir.

Alin...

Aldirin...smileys/smiley2.gif

Benim Ahmet'im bu dergiyi hemde Fenerli dayisina aldirtmissmileys/smiley36.gif

Alptuğ
08.02.2005, 15:22
trabzonspor ürünlerini her yerde bulabilsek keske her yerde ts club yok ki

l-m
08.02.2005, 15:25
En dogru bilgiyi Aytekin Abi verecektir süphesiz ama dergi bayiden alindiginda bayiye bir bedel ödeniyor ayrica alinmayan dergilerin iade edilmesinde de para ödeniyor diye biliyorum. Kisaca biz dergiyi bayiden aldikça dogan kazaniyor,Ts kaybediyor.

Ben 3 ay önce dergiye abone oldum,iyi ki de olmusum,okullar 2 gündür tatil,disarda 35 cm. kar var,2 gündür evden disari çikmadim ve yarim saat önce kargo üsenmeyip smileys/smiley36.gifapartmanin 5.katina çikti ve dergimi teslim etti,simdi ne mi yapiyorum,muhtesem 2.yari fikstürümüzü duvara asiyorum.Emegi geçenlere tekrar tesekkürler...

aytex
08.02.2005, 16:33
Dün bir arkadaş havalimanlarını sormuştu. Geç cevap veriyorum,
özür dilerim. Mesela İstanbul Atatürk Havalimanı'na 30 dergi gidiyor.
Dergiye abone olmak kulübün lehine. Çünkü, Doğan satılan her derginin
1\4'ünü alıyor. Ancak dikkat, satılan derginin... Dağıttığı derginin
değil. Abone olunsa, o abone ücretinin tamamı kulübün kasasına giriyor.
Ancak, kargo masrafı var ki o da Doğan'ın aldığı masraftan
daha az... Bayiden almanın karı şudur: Dergiyi aldığınızda,
sokakta, otobüste, kafede, kampüste dergiyi görenler, 'Aa, Trabzonspor
Dergisi' diyeceklerdir. Hele şimdi yıllık abonelik fiyatı da düştü.
İadelerde sadece kargo masrafı var. Onun dışında masraf yok.

Dergi abonelere neden geç ulaşıyor?

Arkadaşlar, dergi, İstanbul'da basılıp Anadolu'ya buradan
dağıtılıyor. Dergi ilk önce İstanbul'daki gazete bayilerinde olur.
Yaysat, Anadolu dağıtımını her hafta Çarşamba günü yapar. Mesela dergi
basıldı ve dağıtılacak. Günlerden Pazar'sa İstanbul'da bayilere
dağıtılır; Anadolu için Çarşamba günü beklenir. Trabzon'da Perşembe
günü bayide olur. Aynı zamanda diğer Anadolu illerinde de... Abonelere
de dolayısıyla en geç bir hafta sonra ulaşır. Çünkü dergi, İstanbul'dan
Trabzon'a gidiyor, Trabzon'da kulüpte ayrışıyor; abone dosyaları
hazırlanıyor. Ondan sonra kargoya veriliyor...Oysa diğer İstanbul
takımları için işler rahat. Matbaa, dağıtım kanalı, kulüp
İstanbul'da...Dergisi geç gelenler bunları bilsin istedim...

Ayrıca Bülent abi diyor ki, Yöneticiler bir gün "BU
DERGİ ÇIKMASIN" derse... Sanmıyorum, olmaz... Dergi, kulübün görünen
yüzüdür; vizyonudur. Hele iletişim teknolojilerinin bu kadar geliştiği
ve çağdaş profeyonel kulüp idareciliğinin geldiği noktada dergiyi
kapatmak amatör bir davranış olur. Bu sığ düşünceler miadını
doldurmuştur Bülent abi... Ama sen bizi düşünüyorsun galiba... Sağol...

ARAGORN01
08.02.2005, 16:53
Aytekin Akay merhaba

Öncelikle her ay dergiyi alan bir taraftarolarak dergiyi oldukça basarili buldugumu belirtmek isterim. Tebrikler.

Benim önerim , Trabzonspor'lulugu bilinen ama henüz maddi-manevi Trabzonspor için bir sey yapmamis isadamlari, sanatçilar vb.klubün maddi -manevi katki saglayabilecegi kisiler ile yapilan röportajlarin artirilmasi . ( bu röportajlar sözkonusu kisilerin klüp ile baglarinin güçlenmesine yardimci olacaktir.) Ayrica Trabzonlu olup da baska takim taraftari olan kisiler ile bizim derginin bir isi olmamali.( bir kaç örnegine rastladim ve çok üzüldüm. Adam açik açik ben gs'liyim , 2.takimim Trabzonspor dedi ve bu röportaj yayinlandi)

diger bir önerim: Profesyonel alt yapisini tamamlamis klüplerde( M.United, Arsenal, Real vb...) ki yapinin, taraftar organizasyonlarinin, altyapi organizasyonlarinin yer aldigi bir sayfa olmasi faydali olur diye düsünüyorum. Bu hem taraftar hem de yöneticiler için faydali olur diye düsünüyorum.

Ben de en büyük eksikligin dagitim konusunda olduguna inaniyorum. Nereye gitsem dergiyi sanki zuladan çikariyorlar ... Herkesin dergiden haberi yok. Haberi olmayan Trabzonspor'lular dergiyi görmeli ki alabilmeli...

not:Bir de derginin tirajini merak ediyorum. Belli bir sayiya oturdu mu yoksa çok çesitlilik mi gösteriyor.

Basarilarinizin devamini dilerim.

aytex
08.02.2005, 17:22
Teşekkür ederim, sağol dostum... Aslında o kişilere ulaşıyoruz.
Ulaşamadıklarımız ı ya bilmiyoruz ya da bize bizim gösterdiğimiz alakayı
göstermiyorlar..

Dediğiniz gibi birinci takımı Galatasaray olan birinin söyleşisini
maalesef yayımladık. Savunmasını bile yapmıyorum. Hatalıydık ama başka
nedenlerden o söyleşi yayımlandı. Yüz yüze anlatırım sana...

Mesela ben, nacizane bir yazımda Ajax'ın altyapı sistemini -özet
de olsa- nasıl işlediğini yazmıştım. Nerden buldum? İnternetten...
Şimdi İstanbul'da ofiste oturup Arsenal'in kulüp işleyişi, taraftar
modeli- taraftar uygulamaları, altyapı politikaları... gibi incelemeler
havada kalır. Yerinde görmek lazım. Gözlem yapmak yani...

Oralara gitmek zor değil de, hadi gidelim dediğimizde de gidemiyoruz...
Ama Bilbao maçı için İspanya'ya gittiğimde gözlemlediğim birkaç şeyi
anlatayım:

- Mesela altyapıda gece 10'a kadar çocuklar çalışıyor. Bilbao'nun
altyapı tesislerinin A takım tesislerinden aşağı kalır yanı yoktu
doğrusu...Çocukları servislerle evlerine bırakıyorlar. Çocuk çok iyi
bir futbolcu, gelecek vaadediyor ama dersleri başarısızsa altyapıdan
ilişiğini kesiyorlar. İlginçtir, futbol topuyla çalışmak kadar belli
kitapları okuma zorunluluğu getiriyorlar...

Bilbao Stadyumu 40 bin kişilik... 33 bini kombine... Sadece 7 bin
bilet satışa çıkıyor. Ki onun büyük bir kısmı da rakip taraftara...
Sonra ürünlerinin satıldığı mağazaya girdim maç günü... En pahalı
formaları Türk parasıyla 105 milyondu ve epey talep görüyordu...

Mesela maçtan önce stadyumun etrafında bedava bayraklar dağıtılıyor.
Maç çıkışında turnikeler sökülüyor ve taraftar rahatça dışarı çıkıyor.

Dergi konusunda;

Dağıtımda sorun var, doğrudur... Dergiyi en köhne yerlere
atıyorlar. Neden Vatan gazetesinin Boxer dergisiniı atmıyor ya da
Aktüel'i... Az sattığı için. Adam diyor ki, ulan bir dergi satacağım,
at gitsin arkaya..." Anlayış bu... Ama gördüğünüz her yerde dergileri
görünür yere koyun...

Dergi tiraji;

En çok sattığımızda rakam 5600 idi. Ama 5 bin civarında satışı var.

Ebru
08.02.2005, 17:43
Dergiyi arkalara koymayi birakin yagmurdan korumaya bile tenezzül etmiyorlar 1-2 kez verilen islak dergileri degistirtdim. üstüne adam neredeyse dövecekti. jelatinli olmasina ragmen islanmisti nasil bir muamele uyguluyorlarsa artik.smileys/smiley7.gif

Duman
08.02.2005, 17:56
Üye sayimizin 15 000'e ulastigi bir ortamda,dergimizin tiraji az gerçekten,üyelerimizin yarisi dergimizi alsa bu sayi 8000' lere dayanir ki bu da fena bir rakam degil.

Bu 100 000 üye kampanyasi tarzinda,dergiye abone olma kampanyasi da etkili olabilir. Ayrica röpörtaj konusunda Bogaç'in(Aragorn01) görüslerine katiliyorum. Kösesine sinmis zengin isadamlarimizi,bu tip röpörtajlarla kabuklarindan disari çikartabiliriz,ayni zamanda ceplerindeki akrepi de öldürebiliriz belki Trabzonspor için.

Bilbao örnegi müthis bir örnek,bizde 15 000 kombineli taraftarimiz olsa,herhalde su anda sadece dis saha sonuçlarina göre degil, toplamda lider olurduk.Bir arkadasimdan Londra'da Arsenal'in maçina gitmek isteyip,kombineli taraftar sayisi yüzünden bilet bulamayip maça giremedigini duymustum,o takim adina müthis bir olay,darisi basimiza diyelim...

ozcilingir
08.02.2005, 20:15
Aytekin beye verdigi cevap için tesekkür ederim. Demek ISTANBUL gibi bir uluslararasi havaalanina ,yanliz TRABZON a ayda 100-150 uçusun oldugu bir yere 30 adet dagitiliyor.? Belkide bunlarin % 50 si iade oluyordur ve masrafli oluyor diye az gönderiliyor. ?

Kisacasi ayda havalanindan brüt gelir 90 milyon , %50 kar olsa 45 milyon .YANI YILDA 500.-YTL net kar ( iade masrafi hariç )

Reklamlardan kazanma yoluna gidiliyor herhalde .?

Ayrica bedava dergi gönderilen kisiler varmi? Veya kulüp TRABZON'da bedava dergi dagitiyormu ?

Saygilarimla

Ozan
08.02.2005, 21:36
bende dergiyi bugün aldim çok güzel yakinda da okuyup bitiririm smileys/smiley17.gif

#10 Fietra
08.02.2005, 23:10
Fikir bana ait degildir ancak BMN'nin yemeginde sanirsam Trabzonspor'un efsanevi futbolculari için teker teker yapilmis video cdleri.Mesela Hami Mandirali atttigi 218 golün görüntüsü dergi ile verilebilir ve dergi 4.5 tl ise 7.5tl ye satilir.Her ay her futbolcu için böyle video hazirlansa güzel olabilir aslinda ve yerel kanallarda bunla ilgili haberler duyrulabilir.

Ayrica bence poster olarak efsanevi futbolcularai da yer verebilirsiniz.

Belki biraz ilginç gelebilir ancak Trabzon'daki büyük yerlesim merkezlerinde kahvehanelere dergi dagitilabilir bir satis elemani tarafindan alan alir almayan almaz.Gerçi merkez Istanbul,Trabzon'dan nasil ayarlanir bilemem.

Firtina28
09.02.2005, 04:31
arkadaslar ben amerikada yasiyorum eger abone olsam dergiyi her ay yollarlarmi acaba??? yada dergi almamin baska bi yolu varmi?? bilgisi olan cevap yazarsa memnun olurum

selçukabi
09.02.2005, 08:21
5.000 gerçekten az bir rakkam.sayinin arttrilmasi için neler yapabilecegimizi tartismanin merkezine oturtmamiz lazim.Yalniz anlamadigim bir nokta var.Dagitici kurulus derginin 1/4 ünü cebe indiriyor yani 1 ytl, peki kargo nasil daha ucuza geliyor.en basit seyi istanbuldan Trabzona göndermeye kalk 3 ytl??? kafama bu takildi.yani anlasma olsa bile 1 ytl'den ucuza gelirmi??? neyse ben yine de abone olmaya karar verdim.smileys/smiley2.gif

ARAGORN01
09.02.2005, 10:45
Tesekkür ederim, sagol dostum... Aslinda o kisilere ulasiyoruz. Ulasamadiklarimiz i ya bilmiyoruz ya da bize bizim gösterdigimiz alakayi göstermiyorlar..

Dediginiz gibi birinci takimi Galatasaray olan birinin söylesisini maalesef yayimladik. Savunmasini bile yapmiyorum. Hataliydik ama baska nedenlerden o söylesi yayimlandi. Yüz yüze anlatirim sana...

Mesela ben, nacizane bir yazimda Ajax'in altyapi sistemini -özet de olsa- nasil isledigini yazmistim. Nerden buldum? Internetten... Simdi Istanbul'da ofiste oturup Arsenal'in kulüp isleyisi, taraftar modeli- taraftar uygulamalari, altyapi politikalari... gibi incelemeler havada kalir. Yerinde görmek lazim. Gözlem yapmak yani...
Oralara gitmek zor degil de, hadi gidelim dedigimizde de gidemiyoruz... Ama Bilbao maçi için Ispanya'ya gittigimde gözlemledigim birkaç seyi anlatayim:

- Mesela altyapida gece 10'a kadar çocuklar çalisiyor. Bilbao'nun altyapi tesislerinin A takim tesislerinden asagi kalir yani yoktu dogrusu...Çocuklari servislerle evlerine birakiyorlar. Çocuk çok iyi bir futbolcu, gelecek vaadediyor ama dersleri basarisizsa altyapidan ilisigini kesiyorlar. Ilginçtir, futbol topuyla çalismak kadar belli kitaplari okuma zorunlulugu getiriyorlar...

Bilbao Stadyumu 40 bin kisilik... 33 bini kombine... Sadece 7 bin bilet satisa çikiyor. Ki onun büyük bir kismi da rakip taraftara... Sonra ürünlerinin satildigi magazaya girdim maç günü... En pahali formalari Türk parasiyla 105 milyondu ve epey talep görüyordu...
Mesela maçtan önce stadyumun etrafinda bedava bayraklar dagitiliyor. Maç çikisinda turnikeler sökülüyor ve taraftar rahatça disari çikiyor.

Dergi konusunda;

Dagitimda sorun var, dogrudur... Dergiyi en köhne yerlere atiyorlar. Neden Vatan gazetesinin Boxer dergisinii atmiyor ya da Aktüel'i... Az sattigi için. Adam diyor ki, ulan bir dergi satacagim, at gitsin arkaya..." Anlayis bu... Ama gördügünüz her yerde dergileri görünür yere koyun...

Dergi tiraji;

En çok sattigimizda rakam 5600 idi. Ama 5 bin civarinda satisi var.

Sen de sagol dostum.Verdigin bilgiler içinde tesekkür ederim.

Kendime biraz zaman yaratabilirsem bahsettigim takimlarin bir analizini yapmaya çalisirim, belki isinize yarayabilir.

Bir de önerim olacak yeni bir kitap çikti. '' Endüstriyel futbol'' yazan: Tugrul Aksar. Adi üstüne futbolun artik nasil endüstriyellestigi , çesitli klüplerin mali yapilari , bilançolari , parayi nerden kazandiklari, bu yolda izlenen yöntemler vs...'yi güzel bir sekilde irdeliyor.

Futbol'dan zevk alan herkese tavsiye ederim. Profesyonelligini yamamlamis klüplerin detaylari var bu kitapta.... Bu takimlarla yarisacaksak artik bu dogrultuda fikir üretmemiz ve uygulamalara geçmemiz gerekiyor..

Emorfo
09.02.2005, 11:01
Zaman gazetesinin elemanlari siki bir abone sistemini uyguluyorlar herkesi abone yapmaya çalisiyorlar. BMN'de söyle bir kampanya baslatabiliriz. herkes kulübe ve dergiye 5 kisiyi üye yapsin...

Kaya
09.02.2005, 11:13
Zaman gazetesinin elemanlari siki bir abone sistemini uyguluyorlar herkesi abone yapmaya çalisiyorlar. BMN'de söyle bir kampanya baslatabiliriz. herkes kulübe ve dergiye 5 kisiyi üye yapsin...

Zaman harbiden çok baskici. Mesela ben aboneyim diyelim illa kardesimide abone yapacak. Çok sinir bir durum.smileys/smiley7.gif

l-m
09.02.2005, 13:08
arkadaslar ben amerikada yasiyorum eger abone olsam dergiyi her ay yollarlarmi acaba??? yada dergi almamin baska bi yolu varmi?? bilgisi olan cevap yazarsa memnun olurum

Her ay düzenli olarak dergiyi gönderiyorlar,eger bir sorun olursa biz sizin adiniza ilgileniriz...smileys/smiley2.gif

aytex
09.02.2005, 16:15
Sevgili arkadaşlar,

Geçen sezon Olimpiyat Stadyumu'ndaki Gençlerbirliği kupa finaline 38
bin kisi girmisti. On beş bin üyemiz var. Beş milyondan az olmayan
TRabzonsporlu var. Trabzon'da derbi maçları 15 bin ortalamayla
oynuyoruz. Trabzonspor sadece Trabzonlular'ın takımı değil ancak tüm
Trabzonlular'ı Trabzonsporlu kabul ediyorum. İstanbul'da yaklaşık 800
bin Trabzonlu var. Böyle bir ortamda sattığımız dergi sayısı ortalama
beş bin. Bu dergi 50-55 satmalı. Bu rakamlardan çıkan satış beş bin...
Ayrıca abone rakamlarımız da öyle abartı düzeyinde değil... Daha binli
rakamların başında... Bir de, on beş bin üyenin onda birinin bile
dergiye abone olmadığını düşünüyorum.

Bedava Dergi;

Kulübün datasında çok önemli kişilere ücretsiz dergi göndeliyor.
(Ancak Fenerbahçe, çok yere bedava dergi yolluyor.) Ancak çok fazla
değil

Reklam gelirleri;

Dergide tüm reklam gelirleri kulübün kasasına gitmekte. Sponsor reklamları ücretsizdir.(Örn: Avea, Kappa v.s)

Yurt dışına dergi gider mi?

Gider, gidiyor da... Amerika'dan abone olmak isteyen arkadaşım netten abone olsun. Biraz geç ulaşır ama ulaşır.

Dergi ne hediye verebilir?

Eski futbolcu cd'leri verilebilir. Güzel fikir ama onların önce
bir hazırlanması lazım. Mesela bir posterin dergiye maliyeti 600 bin.
Derginin 1 milyonu da dağıtıma gidiyor. Kaldı geriye 2 milyon 400...

Durumumuz bu arkadaşlar. Önerileriniz önemlidir. Aklınıza gelen ne varsa yazabilirsiniz...

Sevgi
09.02.2005, 16:23
Dergi satisinin az olmasinin en önemli sebebi bir çok TRABZONSPOR lu nun dergiden haberi olmamasidir.Niye dergi almiyorsun diye sordugum bir çok kisiden ''TRABZON SPOR un dergisimi var'' cevabini aliyorum.Zamanla dergi satisi muhakkak artacaktir.

Atmaca
09.02.2005, 18:24
Derginin TV de reklami olmasi gerek.Neden böyle bisey yapilmiyor.Iyi tanitim sart.

Firtina28
09.02.2005, 19:56
tekrar merhaba arkadaslar Yine sorum varsmileys/smiley2.gifben kendimi tr den abone yaptirsam ama adresi amerika olarak varsem olurmu?? duyduguma gore uyelik 45 ytl mis abd den ise 100 dolar. ben parayi 100 dolar olarak vermeyede raziyim fakat burdan abone olmam imkansiz herhangi bi arkadasa parayi ve bilgilerimi gondersem beni abone yapabilirlermi?? aytex abicim sen dergide calisiyosun yanilmiyorsam bu mumkunmu??

Emorfo
10.02.2005, 10:16
Bülent abinin(momentus) yazsini okuyan var mi. Yine döktürmüs.Süper bir yazi olmus.

aytex
10.02.2005, 11:36
Amerika'dan yazan kardeşim, olur tabii. Eğer Türkiye'den bir
arkadaşın senle ilgilenirse olur Ancak adres ABD olacağından 100 USD
alınır...

Derginin Reklamı

Derginin reklamını önce gazetelerde çıkartmamız lazım... Fb, GS,
BJK bunu yapıyor. Bizim böyle bir bütçemiz şu an yok. Ancak herkes
birbirine söylesin. Bu içsel sorunumuzu bir şekilde kendi kendimize
halledeceğiz sanırım. Şunu da unutmamak lazım; taraftar(genel) dergiyi
ne kadar önemsiyor? "Orta sahaya play-maker lazım, bir forvet
almalıyız. Bu hafta sonu Malatya maçına gitmeliyiz" diyen taraftar,
dergi her ayın ilk haftası bayide, dergi almalıyız" diyor mu acaba...

Dergiden haberdar değil çok kimse evet ancak 5 bin satan bir
dergiden herhalde bir 100 bin kişi haberdardır. Haberdar olanlardan
binde kaçı dergi alıyor?

Sevgi
10.02.2005, 11:53
Dergiden haberdar olan TRABZONSPOR lularin % 80 ni nin dergiyi aldigi inancindayim.Derginin içerigi oldukça güzel TRAZON u TRABZONSPOR tarihini babalarindan duyduklari disinda birde okumak isteyen yeni nesil in hepsi aliyor.Çocuklarina TS sevgisini bir kez daha islemek isteyen babalarda aliyor.

Form soru cevap sekline döndü ama bir soruda ben sorayim fb bjk gs dergisinin traji bizimkinden çok mu yüksek ??

Onur1967
10.02.2005, 12:30
Tiraj bakimindan bir ara 2. dik ama simdi bilemem ama dikkat ediyorsaniz dergimizi aldigimiz bayilerde eskiden bir kaç tane gelen dergimizin sayisi simdi onlarca olmus. Bence bjk nin dergisinden daha fazla satiyoruzdur heralde

aytex
10.02.2005, 13:07
Arkadaşlar, diğer dergiler ne satıyor'u DPP bize bildirmiyor.
Ancak Galatsaray ve Fenerbahçe dergilerinden sonra üçüncü sırada
olduğumuzu söyleyebilirim. En fazla GS dergisi satıyor.

Berat
10.02.2005, 13:22
Merhaba..

aytekin Abi ben kisaca Üsküdar'daki yemekte de bahsetmistim bu nacizane fikrimden; Ben diyorum ki Futbolun biraz daha magazin kismina yer verseniz hos olabilir..Magazin kismi derken; taraftarlar futbolcunun tesis yasantisini çok merak ederler bence, örnegin sölye bisey yapabilirsiniz: Malatya maçindan 1 gün önce,kamp günü nasil geçiyo?? kim tavla oynuyo,-kim ne sinema ya da tv izliyo,kim nasil vakit geçiriyo??1 kamp gününü öyküleyebilirsiniz..

ya da su sekilde bi yazi dizisi olusturulsa hos olabilir; mesela kim oda arkadasi tolga-Mehmet yilmaz..Tolga ,Mehmetin oda halini anltir,yapisini,nelerle vakit geçirdigini,mehmet de tolganinkini..Ayni sekilde hasan-emrah,.. ve tüm oda arkadaslari için yapilabilir..birbirlerini anlattiktan sonra en sonda da bslarindan geçen komik bi olayi anlatirlar mesela..futbolcularin odasinin resmini yayinlayabilirsiniz..

valla tek ben mi bu kadar meakliyim bilmiyorum ama ilgi çkebilir diye düsünüyorum..saygilar..

Not; Aytekin Abi su maç isini de ayarlayalim daasmileys/smiley36.gif

aytex
10.02.2005, 13:43
Berat, hoş-güzel şeyler tabii. Ben de senin gibi merak ediyorum.
Ziya Doğan zamanında bU gibi tekliflerle gittik ancak hoca istememişti.
Hoca istemedikten sonra olmaz bunlar. Şenol hocaya gitmedik daha.
Gidelim bu dediğin öneriyi de aktaralım. Bu ayki dergide Tolga
söyleşisinde az da olsa var. Okuduysan eğer...

MAÇ NE ZAMAN

Trabzonspor Dergisi-BMN halı saha maçı önümüzdeki Pazartesi aynı
saatte ve aynı yerde Berat. Senin yazını okuduktan sonra arkadaşımı
aradım ve maçın önümüzdeki pazartesi 11-12'de Küçükyalı'da Aydınoğlu
halı sahasında olduğunu söyledi. E-5 Küçükyalı girişine çok yakın bir
yermiş. Ve de Delta Hastanesi'nin çok yakınında...

Bu arada dergiye çok gol atmak yok Berat... Top sizde, ama kalem bizde... Ona göresmileys/smiley2.gif

Berat
10.02.2005, 14:30
Berat, hos-güzel seyler tabii. Ben de senin gibi merak ediyorum. Ziya Dogan zamaninda bU gibi tekliflerle gittik ancak hoca istememisti. Hoca istemedikten sonra olmaz bunlar. Senol hocaya gitmedik daha. Gidelim bu dedigin öneriyi de aktaralim. Bu ayki dergide Tolga söylesisinde az da olsa var. Okuduysan eger...

MAÇ NE ZAMAN

Trabzonspor Dergisi-BMN hali saha maçi önümüzdeki Pazartesi ayni saatte ve ayni yerde Berat. Senin yazini okuduktan sonra arkadasimi aradim ve maçin önümüzdeki pazartesi 11-12'de Küçükyali'da Aydinoglu hali sahasinda oldugunu söyledi. E-5 Küçükyali girisine çok yakin bir yermis. Ve de Delta Hastanesi'nin çok yakininda...

Bu arada dergiye çok gol atmak yok Berat... Top sizde, ama kalem bizde... Ona göresmileys/smiley2.gif

evet abi okudum,tolga Mehmet yilmaz'dn bahsetmis biraz..Insallah Senol hoca izin verir,,tabi takima bi zarari oomayacaksa..

Maçta gol atma konusnda da bisey diyemiycem abi,biz iddialiyiz..bu arada arkadaslar,eger kazanirsak bizim posterimizi vermenizi istiyolarsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif.. Kendine iyi bak abi,görüsmek üzere

aytex
10.02.2005, 15:43
Dostum, bırak posteri, cdnizi yapar, sanal alemin en efsane takımı diye lanse ederizsmileys/smiley2.gif

Aybettin, canınız sağolsun. Tek tek posterlerinizi de yaparız.
Ama yenemezseniz n'olcak? Gerçi iddialı değiliz. Yeniliseniz de
yabancıya yenilmeyeceksiniz...

Maç geç başlayacak biraz ancak BMN- İst_Anadolu'nun orda oalcağını tahmin ediyorum...

BordoMavili KIZ
10.02.2005, 19:31
ben sayfa sayisini yetersiz buluyorum hemencecik bitti okuyunca , ve ayni zamanda ikinci yari fiktiri ekinden baska eklerde verilebilir bence mesela eski ts futbolcularin posterleri sampiyon olunan yilin özet halinde kitapçigi ama cidden çok güzel 4 milyon vermek bence çok da zor olmasa bir paket sigara parasi öyle degil mi ??????

BordoMavili KIZ
10.02.2005, 19:34
birde bence okuyucu kösesi olmali simdi aklima geldi de smileys/smiley2.gif

Kaya
10.02.2005, 19:45
Dostum, birak posteri, cdnizi yapar, sanal alemin en efsane takimi diye lanse ederizsmileys/smiley2.gif

Aybettin, caniniz sagolsun. Tek tek posterlerinizi de yapariz. Ama yenemezseniz n'olcak? Gerçi iddiali degiliz. Yeniliseniz de yabanciya yenilmeyeceksiniz...

Maç geç baslayacak biraz ancak BMN- Ist_Anadolu'nun orda oalcagini tahmin ediyorum...

Avrupa'dan da bir oyuncu geliyor. smileys/smiley1.gif

bahadiroglu
11.02.2005, 12:58
bu sayida yöneticilerimizden ömer sarinin da (yanlis hatirlamaiyorsam) röportajida var.

taraftara çok sitem etmis.

bence haksiz.taraftarin ilgisizliginden bahsetmis.

trapezus61
11.02.2005, 14:05
bu sayida yöneticilerimizden ömer sarinin da (yanlis hatirlamaiyorsam) röportajida var.

taraftara çok sitem etmis.

bence haksiz.taraftarin ilgisizliginden bahsetmis.

BEnce yöneticimiz hiç de haksiz degil. Bir paket sigara parasini bile verip maça gelmeyenlerin bizi elestirmeye ve futbolcularimiza küfretmeye hakki yok dedi. Bu söylediginde de sonuna kadar hakli. Bu konuyu detayli olarak ne verdik ne bekliyoruz topiginde tartisiyoruz. Okumayan arkadaslarimin mutlaka okumalarini tavsiye ederim.

Trabzonsporun kurumsallasmasi ve büyümesi tamamen Trabzonspor taraftarinin bilinçlenmesine ve yönetimiyle birlikte hareket etmesine baglidir. Bilinçli taraftar Kombinesini imkanlari ölçüsünde almali. hatta maddi imkanlari dogrultusunda alamayan yakinlarina hediye etmeli, Klübün lisansli ürünlerine sahip çikmali ve özellikle genç nesillere hediye edilerek Trabzonspor sevgisi asilanmali. Ürünler yetersiz diye bagiracagina alim gücünü gösterek yönetimi bu konuda zorlamali. Takimini tribünde sonuna kadar desteklemeli, yensede yenilsede alkislayarak ugurlama olgunlugunu gösterebilmeli. Trabzon ve Trabzonspor tarihini okuyarak en iyi sekilde ögrenmeli ve bu bilgi birikimini çocuklarina ve çevresine aktararak onlari da bilinçli bir Trabzonspor taraftari olarak yetistirmelidir.

Iste eger böyle bilinçli bir taraftarimiz olursa Trabzonsporumuzun önünde hiç bir kuvvet duramayacaktir...

aytex
11.02.2005, 17:14
Arkadaşlar Avrupa'dan bir oyuncu getiriyorsunuz da ara transfer dönemi
kapandı. Eldekilerle idare edin. Hem biz öyle güçlü bir takım değiliz.
Zaten 4 kişi dergi çalışanı var. Pazartesi sabahı ofise gelenlerden 3
kisi daha alip kadro yapıyoruz...

Kaya
04.03.2005, 12:18
Arkadaslar dergimiz çikmistir, bayilerden alabilirsiniz...

Bu ay dergimiz okuyucularina yildiz oyuncumuz Yattara ve Szymkowiak'in harika DEV posterlerini hediye ediyor...

Tükenmeden ALIN, ALDIRIN...Edited by: Kaya

Hüseyin Çümen
04.03.2005, 12:44
Yttara mi süpper smko da war oo hll olsun be bu sefer harika olmus dergi poster sikintimizi bitirecez anlasilan

l-m
04.03.2005, 12:59
Arkadaslar bu ay 2 dergi, tirajlarin patlamasini bekliyoruz. Dergidekilere sitem edip duruyorduk poster verseniz satislar artar diye, satislar artmazsa artik niye poster vermiyorsunuz deme hakkimiz kalmayacak, alin aldirin...

Berat
04.03.2005, 13:16
peki bisey sorcam..her halükarda alacam dergiyi tabii ki ama merak ettim; Yattara ile szymek posterleri önlü arkali mi yoksa ayri ayri 2 poster mi?

Emorfo
04.03.2005, 13:26
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/030405dergi1.jpg

Hüda Topaloğlu
04.03.2005, 14:58
arkadaslar birisi bana bi iyilik yapip su dergiden alsa beni çok sewindirir, posta ucreti + dergi ucretineyse siz yollamadan once ben parasini hesabiniza yatiririm. dergiyi yollamaya gerek yok, sadece posterler yollansa bile bana yeter...

Kaya
04.03.2005, 17:24
2 DEV POSTER...

TRABZONSPOR DERGISINI BU AY MUTLAKA

ALIN ALDIRIN...

Ömer SEVİNÇ
04.03.2005, 17:57
Posterler önlü arkali mi??

Insallah degildir yoksa bütün mutlulugum uçacaksmileys/smiley19.gif

yattara11
04.03.2005, 18:07
her isin kolayi var...eger önlü arkaliysabiz de aliriz iki dergismileys/smiley17.gif

Hüseyin Çümen
04.03.2005, 18:21
Maalesef önklü arkali kardesim yarim saat önce büük heyecanla gittim aldim dergiyi bi baktim simko ama yattara yok ara dim içini derginin falan arkaadas dedi arkasina die baktim ordaymis ulan verin ayri ayri noolur yaw ama olsun genede herkes alsin poster süper

Hüseyin Çümen
04.03.2005, 18:22
Aramizda kalsin ben yattara nin resmini kullancam smileys/smiley2.gif

Ömer SEVİNÇ
04.03.2005, 18:36
Ya lanet olsun.Bir seyi de düzgün yapsinlar yaa.

Bu ne biçim dergidir kardesim. Millet sadece Simek için bile alirdi dergiyi. Niye Yattara'yi onun arkasina koyarsin be adam. Daha da ikisinin de posterini vermezler artik.

Çok kötü bir dergi politikalari var arkadaslar. Augustine'i trabzon aldi ve adamla bir tek röportaj yapmadilar. Simdi diyeceksiniz ki kötüydü falan. Bir futbolcu alindigi ay derginin kapagina çikar kardesim. Onunla ilgili beklenti o zaman en üsttedir. Bunu yapmadilar ve bir konu yokoldu.

Dergi çikali yaklasik 2 yil oldu ve hala bir gökdeniz röportaji yapmadilar.

gidip Trabzondaki lokantacilarla(?), esnaflarla röportaj yapiyorlar. Bana ne kardesimBENTRABZONLU DEGILIM. Ben ne tanirim Trabzondaki ressami, lokantaciyi.. Bunlari illa koymak istiyorlarsa çikarsinlar bir Trabzon dergisi olsun bitsin.Bu dergiTRABZONSPOR dergisi Trabzon degil. biz Trabzonla alakasi olmayan taraftarlar olarak hiç ilgilenmedigimiz seyleri okumak zorunda degiliz.

Trabzonspor sadece bir il takimi degildir. Bunu digerlerine söylüyoruz ama önce kendimiz uyalim. TRABZONSPOR trabzondan ibaret degildir. Bunu önce bizim kafamiza sokmak lazim. Kendi taraftarim bile bunu anlamiyorsa TRABZONSPOR büyüklük iddiasinda bulunamaz.

Öff ya!! içimi döktüm. Son olarak sunu söyleyeyim. Trabzonla uzaktan yakindan alakasi olmayan Trabzonu hayatinda hiç görememis(Bir gün insallah) bir taraftar olarak TRABZONSPOR dergisi okumak istiyorum TRABZON DEGIL.

NOT: Ne olursa olsun dergiyi alacagim tabii. Simdiye kadarki tüm sayilari var. Istegim biraz daha özen ve üstünde durulmasi.

Saygilarimla

Alptuğ
04.03.2005, 18:48
benim için önemli degil o hafta hangisi iyi oynarsa onu ceviririm ayrimcilik yok butn futbolcularimiz muhtesem szymeki antep macinda cok begendim

Kaya
04.03.2005, 18:48
Ya lanet olsun.Bir seyi de düzgün yapsinlar yaa.

Bu ne biçim dergidir kardesim. Millet sadece Simek için bile alirdi dergiyi. Niye Yattara'yi onun arkasina koyarsin be adam. Daha da ikisinin de posterini vermezler artik.

Çok kötü bir dergi politikalari var arkadaslar. Augustine'i trabzon aldi ve adamla bir tek röportaj yapmadilar. Simdi diyeceksiniz ki kötüydü falan. Bir futbolcu alindigi ay derginin kapagina çikar kardesim. Onunla ilgili beklenti o zaman en üsttedir. Bunu yapmadilar ve bir konu yokoldu.

Dergi çikali yaklasik 2 yil oldu ve hala bir gökdeniz röportaji yapmadilar.

gidip Trabzondaki lokantacilarla(?), esnaflarla röportaj yapiyorlar. Bana ne kardesimBENTRABZONLU DEGILIM. Ben ne tanirim Trabzondaki ressami, lokantaciyi.. Bunlari illa koymak istiyorlarsa çikarsinlar bir Trabzon dergisi olsun bitsin.Bu dergiTRABZONSPOR dergisi Trabzon degil. biz Trabzonla alakasi olmayan taraftarlar olarak hiç ilgilenmedigimiz seyleri okumak zorunda degiliz.

Trabzonspor sadece bir il takimi degildir. Bunu digerlerine söylüyoruz ama önce kendimiz uyalim. TRABZONSPOR trabzondan ibaret degildir. Bunu önce bizim kafamiza sokmak lazim. Kendi taraftarim bile bunu anlamiyorsa TRABZONSPOR büyüklük iddiasinda bulunamaz.

Öff ya!! içimi döktüm. Son olarak sunu söyleyeyim. Trabzonla uzaktan yakindan alakasi olmayan Trabzonu hayatinda hiç görememis(Bir gün insallah) bir taraftar olarak TRABZONSPOR dergisi okumak istiyorum TRABZON DEGIL.

NOT: Ne olursa olsun dergiyi alacagim tabii. Simdiye kadarki tüm sayilari var. Istegim biraz daha özen ve üstünde durulmasi.

Saygilarimla

Kardesim bu ne sinirdir. Biraz sakin ol.

Bir poster arkali önlü verildigi diye dergiyi yerden yere vurmak büyük haksizliktir. Bu dergi büyük emeklerin ve çabalarin sonucunda çikiyor. Bütün imkanlar zorlaniyor bu dergi için bundan kesinlikle emin olabilirsin.

Dergiyi bazi konularda tabiki elestirecegiz ama elestiriler dergiye katki saglayacak sekilde olmalidir. Maalesef sen elestirinin dozunu artirmissin.

Trabzonspor sevgisi tüm Türkiye'ye yayilmistir. Ama sonuçta Trabzon kentindençikan ve dogon bir takim oldugu için dergide Trabzon kentine ait karelerin yayinlanmasi çok dogaldir.

vi®a
04.03.2005, 18:55
her isin kolayi var...eger önlü arkaliysabiz de aliriz iki dergihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gif
smileys/smiley32.gif
belki de bunu düsündüklerinden önlü arkali basmislardir, laz zekasismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif
ikinci dergininde posterini alip dergisini bitrisine hediye edersiniz bari, ya da takildiginiz mekanlara birakirsinizsmileys/smiley2.gif

Ömer SEVİNÇ
04.03.2005, 18:58
Ya tamam emeklere çabalara sözümüz yok da biraz düsünceli hareket etmek lazim. SImke ve Yattara su an dergiye en çok tiraj kazandiracak posterler. Bunlari niçin önlü arkali verip hem kendilerini hem bizi zor durumda birakiyorlar ki. Birisi bunlara Yattarayi bir dahaki ay verseler daha iyi olacagini söylememis mi?

Trabzon konusunda da belli basli seylere tamam. Mesela Kazim Koyuncu veya Volkan Konak röportajlari iyidir. Fakat trabzondaki lokantci gibi siradan sahsiyetlerle röportaj yapmak ve buna her hafta yer ayirmak Trabzonspor dergisi için biraz saçma olmuyor mu??

İsmail Çavuşoğlu
04.03.2005, 19:29
Ya tamam emeklere çabalara sözümüz yok da biraz düsünceli hareket etmek lazim. SImke ve Yattara su an dergiye en çok tiraj kazandiracak posterler. Bunlari niçin önlü arkali verip hem kendilerini hem bizi zor durumda birakiyorlar ki. Birisi bunlara Yattarayi bir dahaki ay verseler daha iyi olacagini söylememis mi?

Trabzon konusunda da belli basli seylere tamam. Mesela Kazim Koyuncu veya Volkan Konak röportajlari iyidir. Fakat trabzondaki lokantci gibi siradan sahsiyetlerle röportaj yapmak ve buna her hafta yer ayirmak Trabzonspor dergisi için biraz saçma olmuyor mu??

bak arkadasim Trabzonsporluluguna saygim var. sende iyi bir arkadas olarak (Eminimki iyi bir insansindir) bu dergiyi çikartanlara saygili olmandir.yazinda sanki onlari hiç birsey bilmemekle suçlar gibisin.sen biliyomusunki bu dergi yalniz ve yalniz 4 kisinin emekleriyle çikarilip,hazirlanip dagitildigini.hersey disardan göründügü gibi kolay degildir.simdi bu dergide 2 ayri poster olsaydi sana göre süper olacakti diymi.birde sunu söylemek istiyorum Trabzonda hiç kimse siradan degildir.lokantacida olsa,berberde olsa.garsonda olsa.unutmaki senin begendigin o futbolculari Trabzondaki lokantacilar besliyor.onlarla yapilan röportajlar senin hosuna gitmemis olabilir ama benim gitti.herkesin istegine görede haraket edemessin.lütfen TRABZONSPORLULAR olarak birbirimize, Trabzondaki lokantacilarimiza ve dergideki emegi geçen herkese saygi duyalim .

saygilar.

Ömer SEVİNÇ
04.03.2005, 19:33
Ya neyse haklisiniz galiba ama benimistedigim sadece birazcik daha özen..

Bu arada Bülent abinin sampiyonluk dedigin yazisi bu ayki dergide yayinlanacakti. Yayinlandi mi??Edited by: eOMER

Ozan
04.03.2005, 20:48
posterler müthis. bu ayda kesin alacagimsmileys/smiley2.gifhafta içi alirim

jakobo
05.03.2005, 01:37
eomar arkadasima tamamen katiliyorum iki senedir her ay gökdeniz diye aliyorum dergiyi yok yok yok bi tane çikti o da futbol federasyonunun dergisine verdigi arada bi husumet varsa açiklansin yoksa roportaj yapilsin....

Tansu Onur Erdoğan
05.03.2005, 04:01
fanatik mi star gazetesimi neydi anelkanin günde bir parcasini veriyodu 4 günde tamamlancakti poster öyle olsa kan gövdeyi götürürdü heralde 4 ayda yattaranin posterine sahip olurdunuzsmileys/smiley36.gif

Ömer SEVİNÇ
06.03.2005, 10:32
Ama adamlarin posteribirebir ölçü.

Tabii gazete kagidiydi ya. O postere para verenlere aciyorumsmileys/smiley36.gif

Zafer Keskin
06.03.2005, 14:01
birak ne de olsa fener iste önemsizler yani yattaranin posterini alacagim simdi iyiki hatirlattiniz peki sizin su maç hakkinda bir dahaki sayida yazilar yazarlarmi acaba!!!!!!!!!!!!1 :)))))))))))

Ozan
06.03.2005, 21:28
abi dün gittim kizilayda 2 tane koskoca dergi kitap evine baktim . gelmedi diyolar.kafami bozdular benim. mecbur haftaiçi alacaz.insallah gelir haftaiçi...

Crazy_OfLu61_
06.03.2005, 23:11
BMN istanbul yemek resimleride varmis heralde tam bilmiyorum ama???

Emorfo
07.03.2005, 12:06
Istanbul'da dergiye abone olan arkadaslar dergilerniz geldi mi. Benim ki hala gelmedi.. Dagitilmaya baslanmadi mi hala..

Guests
07.03.2005, 14:42
benim 30dk önce geldi. ama posterler tek sayfada önlü arkali verilmis. birsey yapiliyor bari düzgün yapilsin ya bi tane verilsin yada düzgünce iki tane verilsin. ayrica yeni transfer özgür degil yattara var arkasinda. 2 poster pahali oluyor demeyin banasmileys/smiley2.gifEdited by: ÖzGüReisEsenLer

Harun
07.03.2005, 19:04
Istanbul'da dergiye abone olan arkadaslar dergilerniz geldi mi. Benim ki hala gelmedi.. Dagitilmaya baslanmadi mi hala..

Faruk benim dergi bugün geldi.Poster isi canimi sikti ama.Ya tek kisilk poster verilir yada ayri ayri farkli kagitlara basilir.Iki yildiz futbolcuyu ayni poster üzerinde göstermek biraz tuhaf açikcasi.Üsküdarda yaptigimiz yemek org. ile ilgili resimler ve ropörtajlarda var.

Recep Alkan
07.03.2005, 20:56
alalim arkadaslar. boyle boyle takima maddi destektir da. abi bu szymek hem iyi topcu hemde yakisikli be..

Emorfo
08.03.2005, 11:40
Benim dergide dün geldi. Kokusunu bile özlemisim :)

61viya
09.03.2005, 01:44
ya nedir bu ya???dag basinda hissediyorum kendimi ya...gerçi pek de farkli sayilamam amasmileys/smiley36.gif..hala yok ortada dergimiz...tak etti walla canima..siwasta dergi satan heryerle akraba olacam yakinda ya...smileys/smiley36.gif..aaaaaa

Ozan
09.03.2005, 19:55
poster arkali önlüymüs smileys/smiley5.gifallahim oynatacam kafayi.bir seyi yapiyosaniz hakkaten düzgün yapin smileys/smiley11.gifneyse ben hala bulamadim koskoca ankarada satan yer yok smileys/smiley7.gifhep aldigim yere gittim orada da yok.ne zaman gelir bilmiyor ama aramaya devam...

aka5
09.03.2005, 20:07
ARKLAR BIZDE BUGUN BMN ÇATISI ALTINA FATIH ÜNIVERTISINI SOKTUK.INS OKULDAKIÜYELERIMIZI BURAYA AKTARACAGIZ.BU AYKI SAYIDA DERGIMIZBIZIM ÜNIVERSITEYI ANLATAN 4 SAYFA AYIRMIS BURDAN TS DERGISINE ÇOK TESEKKÜR EDERIM YATTARA POSTERI MANYAK OLMUS YANLIZ 2SINI BIR KAGIDA BASMISLAR NEYSE INS BIDAKINE BÖYLE OLMAZ

rigormortis
09.03.2005, 20:26
Posterler süper arkadaslar mutlaka alin bence dergiyi SZYMEK zaten süper bir transferdi bence ii oldu bu posterde YATTARA ninda kalitesi zaten belli....

Emorfo
10.03.2005, 12:34
ARKLAR BIZDE BUGUN BMN ÇATISI ALTINA FATIH ÜNIVERTISINI SOKTUK.INS OKULDAKIÜYELERIMIZI BURAYA AKTARACAGIZ.BU AYKI SAYIDA DERGIMIZBIZIM ÜNIVERSITEYI ANLATAN 4 SAYFA AYIRMIS BURDAN TS DERGISINE ÇOK TESEKKÜR EDERIM YATTARA POSTERI MANYAK OLMUS YANLIZ 2SINI BIR KAGIDA BASMISLAR NEYSE INS BIDAKINE BÖYLE OLMAZ

Röportajinizi ilgiyle okudum.. Hosgeldiniz..

Sevgi
10.03.2005, 12:48

Faruk benim dergi bugün geldi.Poster isi canimi sikti ama.Ya tek kisilk poster verilir yada ayri ayri farkli kagitlara basilir.Iki yildiz futbolcuyu ayni poster üzerinde göstermek biraz tuhaf açikcasi.Üsküdarda yaptigimiz yemek org. ile ilgili resimler ve ropörtajlarda var.

odana mi asacaktin posterleri Harunsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Ozan
10.03.2005, 20:27
ARKADASLAR ANKARADAN ALAN VARSA nereden aldigini söylerse iyi olur.bir türlü bulamadim smileys/smiley7.gif.kafam kizdi bundan sonra abone oliyim diyorum ama geldiginde de sorun olur mu ki .(baskalari yirtar,çalar felan)

Zurawski
10.03.2005, 22:56
Ya dostum sorma ben de üç tane bakkala sordum dergi falan satiyolar.Adam bilmiyor olup olmaigini git kendin bak dedi. Bende bulamadim ezik dergilerini getiriyo serefsizler hemde alan yok onlari.Trabzonspor dergisi futbol takimlari içinde en fazla dergi satan ama hiyarlar anlamiyo ki.Bi daha o bakkallardan bise almicam cezalarini çeksin hiyarlar...

kadirsa_2000
11.03.2005, 00:30
Bugün 10 Mart Persembe, gazeteciye gittim ve dergi yine gelmemisti.

Yer: Denizli

Bu ay biraz fazla gecikti.

Ozan
11.03.2005, 20:33
ben bugün kizilay da buldum .daha bugün gelmis.neyse aldim insallah bundan sonra böyle geç gelmez...

vi®a
12.03.2005, 06:37
bu 2 poster, 2 dergi aldirtir adamahttp://forum.r&#111;naldinho10.com/images/smiles/clapping.gif

Crazy_OfLu61_
13.03.2005, 15:00
Dergi mükemmel. Bu poster isi hakaten 2 tane aldiracak ama smileys/smiley17.gif

Hüseyin Çümen
13.03.2005, 18:02
hala almayan warmi aramiz da arkadaslar çok ayip ama posterler mükemmel hep destek tam destek için dergi alallim

baris_aykan
14.03.2005, 13:26
smileys/smiley32.gifvarya dergi bu ay gene bomba gibi birde kendi resmimide gorunce valla omuzlarim kabardi

zafercalikoglu
16.03.2005, 10:45
dergi süper herkes alsin

Recep Alkan
16.03.2005, 20:03
ya ben dergiyi balikesirde ayin 8-9 u gibi aldim. dergi yine her zamanki gibi super. ama bmn toplantisinin yer almasi daha da guzel tabi....

keske bizde katilabilseydikk

Recep Alkan
16.03.2005, 20:04
ya bu arada ben cakiri hic gormemistim. bayagi yakisikli bir adammis ya...

61viya
18.03.2005, 01:27
ya bu arada ben cakiri hic gormemistim. bayagi yakisikli bir adammis ya...

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif..çakirin içi güzel be hopsera61..yetiyor....

ya bu arada bi sir veriim size...ssss....yüregimin attigi yere gittigimde,ismail yavuz, bülent abiyle konusurken,derginin geçen sayisinin çok düsük oranda satildigini söylemis..aman arkadaslar...dikkat edelim noolur...gerçi zaten bu sayidan herkesin evine 2 tane girecek sanirim..malum..poster olayismileys/smiley36.gif

tigin
01.04.2005, 12:10
Trabzonspor Dergisi, dün piyasaya çikan son sayisinda kulübün bu ay içinde gerçeklesecek halka arzina genis yer ayirdi. Trabzonspor'un borsaya girmesiyle ilgili kapsamli bir dosya hazirlayan dergi, Baskan Atay Aktug'un özel açiklamalarina da yer verdi.

http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/guncel/dergi1.jpg

ABONE OLMAK ÇOK KOLAY:

Trabzonspor Kulübü'nün resmi dergisi TRABZONSPOR'u düzenli olarak edinmek için abone olun ve taraftarligin keyfini yasayin.Yillik 45 YTL'lik abone kampanyasini kaçirmayin.Trabzonspor'un basindaki sesi olan derginize abone olarak hem kulübünüze destek olacak, hem de bir yil boyunca gelismeleri yakindan izleyeceksiniz.Trabzonspor'la ilgili en güzel röportajlar, en çarpici fotograflar ve en ayrintili haberleri takip etmek için tek yapmaniz gereken dergiye abone olmak.

YURT IÇI ABONELIK:

Derginin arka tarafinda bulunan abone formunu doldurup yurt içi abone bedeli olan 45 YTL'yi Is Bankasi Trabzon Subesi 11605 ya da TEB Trabzon Subesi 102151 nolu Trabzonspor Hesaplarina yatirin.

YURT DISI ABONELIK:

Derginin ark atarafinda bulunan abone formunu doldurup yurt disi abone bedeli olan 70 EURO'yu Is Bankasi Trabzon Merkez Subesi 1523852 nolu Trabzonspor hesabina yatirin.(Amerika kitasi için abonelik bedeli 100 USD'dir.)

ISTERSENIZ KREDI KARTI ILE

Trabzonspor Dergisine kredi kartinizla da abone olabilirsiniz.Derginin arka tarafinda bulunan abone formunun yaninda kredi karti bilgilerini de doldurursaniz isleminiz gerçeklestrilecektir.

* Lütfen formu doldurduktan sonra "Trabzonspor Dergisi Abone Servisi, Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri, TRABZON" adresine postalayiniz.

* (Eger ödemeyi banka havalesiyle yaptiysaniz dekontun fotokopisini de göndermeyi unutmayiniz.)

Hüseyin Çümen
01.04.2005, 18:03
az önce aldim fatihin güzel bi posteri var herkes alsin

Ozan
01.04.2005, 20:14
vay fatih'in posteri varsa çok iyi.duvardaki geçen yilindi simdi onu çikarip bunu asarim. bende hafta içi alirim bi ara.bu ay borsa da var onu okuyup biraz ögrenirim bu isleri... smileys/smiley17.gif

61trabzonomer
03.04.2005, 17:26
bu sayi kesin okunmali bende hemen almaya gidecem hayde kardesler hayde....

anti-34
05.04.2005, 00:49
hemen alicam...

ts_efsane1961
05.04.2005, 00:50
ilk firsatta alicam trabzonum icin canim feda....

anti-34
05.04.2005, 00:52
hem boylelikle klübümüze ciddi anlamda maddi gelirde saglamis bulunuruz...sezonun son sayisinda dergimizin sampiyonluk posteri wermesi dilegiyle...

Berat
05.04.2005, 19:58
Ya bu ay niye böyle oldu,niye kimse yazmiyo buraya?? Yoksa 2 maç puan katbettik diye millet dergi almayi da mi biraktismileys/smiley5.gif

Bugün aldim dergiyi,Mecidiyeköyden Bostanciya gelene kadar yariladim..Borsayla ilgili kafanizda hiç soru isareti birakmamak üzere bi kisim var..Özgür röportaji var,çok güzel bi dergi ..

Bir de çok enteresan bi itiraf var 5-1 lik kupa finaliyle ilgili(BURSA),,böyle biseyi yazmalarina çok sasirdim..

alin,aldirin...Edited by: Berat Tekke

Crazy_OfLu61_
05.04.2005, 20:25
Herkese tavsiye ederim süper...

61trabzonomer
05.04.2005, 20:39
Ya bu ay niye böyle oldu,niye kimse yazmiyo buraya?? Yoksa 2 maç puan katbettik diye millet dergi almayi da mi biraktismileys/smiley5.gif

Bugün aldim dergiyi,Mecidiyeköyden Bostanciya gelene kadar yariladim..Borsayla ilgili kafanizda hiç soru isareti birakmamak üzere bi kisim var..Özgür röportaji var,çok güzel bi dergi ..

Bir de çok enteresan bi itiraf var 5-1 lik kupa finaliyle ilgili(BURSA),,böyle biseyi yazmalarina çok sasirdim..

alin,aldirin...

Yok canim berat kardes herhalde arkadaslar duyarli olacaklar takimimiz bir iki maç kaybetti diye kimse satmaz herhalde satsa burda isi ne..

A.Hilal Çakıroğlu
05.04.2005, 20:51
evet ben de aldim ama henüz tam okumadim. poster sadece fatih tekke degil arkasinda da özgür bayer var.

aslinda bu durumu pek sevmiyorum ben. tek yüzü poster olsa daha iyi. ikisine de kiyamiyor insan

Ozan
05.04.2005, 20:57
evet yaa. bari poster veriliyor . 2 tane verilsin. bence bu konu derhal düzelmeli yoksa hiç hos olmuyor böyle çift tarafli poster smileys/smiley5.gif

Ozan
06.04.2005, 21:27
hakikatten bu ay kimse yazmiyor bu konuya smileys/smiley5.gifdergiye ilgimi yok anlamadim .

neyse ben bu ayki dergiyi bugün aldim güzel poster veriyo ve borsayla ilgili sorularida cevaplamislar.yani bu ayda güzel bir dergi var.herkesi almaya çagiriyorum.HAYDEE!!!

Alptuğ
06.04.2005, 22:28
bu sefer en kisa zamanda alicam insallah

61viya
06.04.2005, 23:44
her zamanki gibi yine süper...ellerine saglik emegi geçen herkesinsmileys/smiley17.gif

ikrime_61
08.04.2005, 00:15
daha alamadim ama insaallah alacam

Emorfo
08.04.2005, 10:18
3, 4 gün önce geldi dergim. yine güzel bir sayi hazirlamislar emegi geçenlerin ellerine saglik..

Dergi'de Begüm'ün Trabzonspor ziyaretleri de var.. Bozoglu ile yapilan söylesi çok hosuma gitti. Plan ve projeleri ayni benim istedigim seyler... Insallah hepsi gerçeklesir..