PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Dergisi

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

baran_szymek
29.06.2007, 14:47
hayırlı ugurlu olsun

Burçak
29.06.2007, 14:51
ben de yarın alıyorum . dergiyi kesinlikle ihmal etmemeliyiz.

Erbay
29.06.2007, 15:49
Şampiyonlukları anlatan bölüm çok güzel.Bütün kupaları topluyoruz ne güzel ya:rolleyes:

Külünkoğlu
02.07.2007, 12:23
Şampiyon Sanat olmamış...

4 büyük takımın ressamları arasında nefes kesen geçmişe sahip en donanımlı ressam olan Prof.Dr. Hüsamettin Koçan beyi resmi olmadan yarım yamalak takdim etmek hiç olmamış. Prof.Dr.Hüsamettin Koçan gibi Trabzonsporlular kolay yetişmiyor. Dergimiz bir röportaj ile yaptığı eksiklikten geri dönmeli.

Aşağıda linki verilen başlıkda Prof.Dr.Hüsamettin Koçan'ın resmi ve tam özgeçmişi bulunmaktadır. Dergi editörlerleri ve yazı kurulu üyeleri biraz takip lütfen.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=6275&page=2

Mustafa Önal
02.07.2007, 13:12
Şampiyon Sanat olmamış...

4 büyük takımın ressamları arasında nefes kesen geçmişe sahip en donanımlı ressam olan Prof.Dr. Hüsamettin Koçan beyi resmi olmadan yarım yamalak takdim etmek hiç olmamış. Prof.Dr.Hüsamettin Koçan gibi Trabzonsporlular kolay yetişmiyor. Dergimiz bir röportaj ile yaptığı eksiklikten geri dönmeli.

Aşağıda linki verilen başlıkda Prof.Dr.Hüsamettin Koçan'ın resmi ve tam özgeçmişi bulunmaktadır. Dergi editörlerleri ve yazı kurulu üyeleri biraz takip lütfen.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=6275&page=2
evet metin abi o haberden daha önce hiç haberi olmayan biri bu da neyin nesi nerdn bulup koymuşlar bunları diyebilir. aslında daha çok eksik tarafları var

LazAnisT
04.07.2007, 21:16
Dergi bir türlü Elimize ulaşamayınca abone olduğumuz dergiyi para verip temin

ettik(bunada şükür kapatmasınlarda)Aslında hemen hemen herşey aynı dergiyi

almadan zaten ne olacağını bir iki hatayla tahmin etmek zor değil.Futbolcu

röportajı yönetici yada teknik ekipden biriyle röportaj koca koca bir iki resim

vs vs.Bana en ilginç gelense giriş sayfasındaki başkanın ve arka sayfasındaki

ziya doğanın söyledikleriydi.Biz sabırsızlıkla dergide ne var diye beklerken

onlaarda ağız birliği etmişçesine bonservi olmayan futbolcularla ilgileneceğiz 2-3

futbolcu beğendik ama onların bonservis bedelleri vardı gibisinden basit ve

basiretsiz demeçler vermesi karşısında şok oldum desem abartmam.Birde

röportajlarda soru soran arkadaşın ne zaman değişik bir bir soru soracağını

merakla bekliyorum.Bence ara sıra four four two dergisine bir göz atmasında

çok fayda var.

Emre B.
04.07.2007, 22:15
Bir kaç güne TS Cluba gitçem o arada dergiyide alırım.

LazAnisT
06.08.2007, 10:38
Ağustos dergisini alan varmı?.Dergi tamamen tarihe gömüldü galiba..Benim bildiğim kadarıyla Dergiyi çıkaranlar paralarını düzenli alıyorlar.Onların klüpteki bu sıkıntılarla bir alakaları olmamaları lazım...

Remzi
11.08.2007, 19:43
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/110807dergi.jpg
Trabzonspor Dergisi Ağustos sayısı yine dopdolu
Kulübümüzün resmi yayın organı Trabzonspor Dergisi’nin Ağustos sayısı piyasaya çıktı. Kulübümüzün 40. yılına özel Ağustos sayısı yine dopdolu…

Trabzonspor Dergisi’nin piyasaya çıkan Ağustos sayısında; Kulübümüzün 40. yılıyla ilgili olarak eski başkanlarımız, teknik adamlarımız ve futbolcularımızla birlikte dünden bugüne kadar uzanan müthiş röpörtajlar yer alıyor.
Kurucucularımızdan, eski başkan Salih Erdem Kıbrıs Barış Kupasının Trabzonspor için dönüm noktası olduğunu ifade ederken, esfsane oyuncularımızdan Ali Kemal Denizci şampiyonlukların inançla kazanıldığını söyledi.
Takımımızın Gerede'de yaptığı hazırlık kampı günlükleri, çok özel fotoğraflarla dergimizde…
Dergimizin bayilerde yer alan Ağustos sayısında ayrıca çok sayıda çarpıcı dosya yer aldı.

5 YTL’den bayilerde satışa sunulan Trabzonspor Dergisi, dopdolu içeriğiyle yine okuyucuların ellerinden düşmeyecek.

__________________________________________________ ________

hami10
11.08.2007, 20:06
07-08 posteri verse keşke yada forması :)

Remzi
12.08.2007, 09:35
Poster verilecekmiş arkadaşlar.Bilginize:)

Cafer KILIÇSOY
16.08.2007, 13:34
Diğer aylara oranla biraz daha dolu. Eline ulaşan arkadaşlar özellikle eski futbolcularla yapılan röportajlardan Ünal'ın ve Sehmuz'un söyledikleri çok güzel.

Necmi Perekli ile yapılan roportaj hariç hepsini okudum. Çok güzel

Cengiz Çubukcu
16.08.2007, 14:30
Diğer aylara oranla biraz daha dolu. Eline ulaşan arkadaşlar özellikle eski futbolcularla yapılan röportajlardan Ünal'ın ve Sehmuz'un söyledikleri çok güzel.

Necmi Perekli ile yapılan roportaj hariç hepsini okudum. Çok güzel

Ziya Doğanın sayfasını da okudun mu ?

Cengiz Çubukcu
17.08.2007, 12:17
memnuniyet verice birşey , dergi elime bugün ulaştı..

ErayAkyüz
17.08.2007, 16:59
memnuniyet verice birşey , dergi elime bugün ulaştı..

abi poster varmı içinde?????

Erdinç Barutçu
17.08.2007, 16:59
abi poster varmı içinde?????
Poster yok....

macka61
17.08.2007, 19:48
dergiyi bugün aldım daha inceleme fırsatım olmadı inşallah güzeldir

agahozlu
17.08.2007, 20:02
Bu ay piyasaya çıkan derginin içeriği diğer sayılara göre daha iyi.;Bunun başlıca sebebi de 40.yıl kutlamalarından dolayı eski futbolcularla ce yönetimde görev alan kişilerle yapılan röportajlar olsa gerek.Poster ve ya 40.yıl kutlamlarının bir cd de verilmesi gibi bir düşünce ve hareket olmamış.

Cafer KILIÇSOY
19.08.2007, 10:12
Ziya Doğanın sayfasını da okudun mu ?
Abi nasıl okumam, masal yerine geçiyor. Hem arasıra insanın gülmesi gerekiyor değil mi?:D:D:D

LazAnisT
20.08.2007, 16:33
Derginin geleli 10 gün kadar oldu ama nedense bugün ele alabildim
-ZD. Girişte saçmalamaya devam etmiş.Birisi şunu durdursun artık
-Trabzonspor kulubü tarihçesi adı altında bir yazı var ama aşağı yukarı aynı kelimelerden oluşan yazıyı Musa Alioğlu da yazmış(Dergiyi yapan kişiler adamın ne yazdığını okumadan koymuşlar herhelde yoksa iki aynı yazıyı neden koysunlar)
-Ligler başlamış neredeyse 3.hafta gelmek üzere ama dergimizde gerede'deki hazırlıklar ve fotoğraflar (okumadan arka sayfaya geçtim)
-Eski yöneticiler ve futbolcularla röportajlar(aşağı yukarı hepsine aynı sorular sorulmuş ve aynıya yakın cevaplar alınmış birlik,beraberlik vs vs
-Birde dikkatimi çeken sponsporların haricinde reklam yok denecek kadar az(gayet normal)
-Beğendiğim tarafları yazmasak olmaz.Takım tarihini ve eski başarılarda kimlerin adının olduğunu bilmeyenler için alınıp saklanması gereken bir sayı.Birde 106.sayfada sol alt tarafta ki çocuğun bakışlarındaki anlam ve gözlerindeki o bekleyiş tüm dergiye değdi doğrusu

Cengiz Çubukcu
20.08.2007, 16:55
ayrıca ben en çok şeyhmuzun sözlerine takıldım. takıldım diyorum çünkü her eski futbolcu aynı şeyleri söylüyor... bu söyledikleri sözler yeni yetişen gençlere ve topçulara rehber olmalı ama örnek alacak insan nerdeeee!!!

antagonist
07.09.2007, 16:05
Kulübümüzün resmi yayın organı Trabzonspor Dergisi’nin Eylül sayısı piyasaya çıktı. Kulübümüzün 40. yılına özel Eylül sayısı yine dopdolu…
Trabzonspor Dergisi’nin piyasaya çıkan Eylül sayısında; kulübümüzün 40. yılıyla ilgili olarak eski başkanlarımız, teknik adamlarımız ve futbolcularımızla birlikte dünden bugüne kadar uzanan müthiş röportajlar yer alıyor. Kurucu Başkanlırımızdan Ali Osman Ulusoy Trabzonspor'un kurulma aşamasında yaşadıkları sıkıntıları anlatırken, 4 şampiyonlukta başkanlık koltuğunda oturan Şamil Ekinci başarının sırrını açıkladı.
Dergimizin bayilerde yer alan Eylül sayısında ayrıca çok sayıda çarpıcı dosya yer aldı.

5 YTL’den bayilerde satışa sunulan Trabzonspor Dergisi, dopdolu içeriğiyle yine okuyucuların ellerinden düşmeyecek.

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/070907dergi1.jpg

Dergiyi daha görmedim ama bu kadar saçma bir kapak olur mu?Nedir bu ya? :mad:İnsan biraz mantıklı bir fotoğraf
koyar...

Miraç Atalay Çiftçi
07.09.2007, 16:11
Aman Allahım hangi aklı selim vatandaş akıl etmiş, kim tasarlamış o kapagı yahu bu kadar mı yoksun insanlarsınız !!!

Cengiz Çubukcu
07.09.2007, 16:52
Kulüple ilgili tek iyiye giden şey bu olsa gerek...giderek derginin çıkışını ay başlarına çekmeye başladılar...

macka61
07.09.2007, 17:06
dergimizde çıkmış he ben daha çıkmaz diyordum

bordobluex
09.09.2007, 20:52
Dergimizin Eylül sayısını edindim. Tek söylemek istediğim Ogun ve Abdullah röportajlarının olduğu.

Ogün Temizkanoğlu:
''Trabzonsporlu olmak ayrıcalıkdır''

Abdullah Ercan:
''Trabzonspor da Abdullah oldum''

macka61
11.09.2007, 15:53
dergiyi bende edindim güzeldi inşallah daha iyi olucak

Burçak
11.09.2007, 16:41
valla Kapağın çok amatörce hazırlandığını görmek için işin uzmanı olmaya gerek yok sanırım

Mayls
11.09.2007, 16:49
Benim Paint Programinda yaptigim capsiz Duvar Kagitlarina benziyor.

Külünkoğlu
13.09.2007, 17:02
Bol bol nasihat var hiçbir çarpıcı ve bilinmeyen birşey yok. 90. sayfadan sonraki reklamda Ts Club Trabzonspor Lisanslı ürünler markası denmiş ama fotograftaki kaleci Ahmet Şahin'in üzerinde Trabzonsporlu olduğunu belli edecek hiçbirşey ok. Formasında Trabzonsporun arması bile yok...

Muhteşem (!) 40. yıl etkinleri gibi şeyler yazılmış bari fotografları yayınlamasaydınız belki inanan birileri çıkardı.

Dergiyi çıkaranlara da kızamıyorum eldeki done de bu.. Yapacak birşey yok.

A.Alper
13.09.2007, 17:04
Dergiyi daha görmedim ama bu kadar saçma bir kapak olur mu?Nedir bu ya? :mad:İnsan biraz mantıklı bir fotoğraf
koyar...

Bu fotoğraf Gökdeniz'in Oftaş maçında kaçırdığı penaltının fotoğrafı. Anlamlı aslında.Bu yönetimden bu beklenir. :D

Erbay
13.09.2007, 17:12
Dergiyi dün aldım.Kapağın kötü olduğundan haberim olduğu için görünce fenalık geçirmedim.Eski başkan ve futbolcularla yapılan röportajlar güzeldi en azından.

Mehdi
13.09.2007, 17:27
Bende dergiyi 2 gün önce edindim.Herkes gibi ortak görüşteyim.
Kapağı ben bile daha iyi yapardım.Dergi jelatinliyken o fotonun bir kartpostal olduğunu filan sandım.

bordobluex
21.09.2007, 05:41
.. 90. sayfadan sonraki reklamda Ts Club Trabzonspor Lisanslı ürünler markası denmiş ama fotograftaki kaleci Ahmet Şahin'in üzerinde Trabzonsporlu olduğunu belli edecek hiçbirşey ok. Formasında Trabzonsporun arması bile yok...

http://img227.imageshack.us/img227/5782/200709210511560002rv9.jpg

Sıkıntı bundan ibaret de değil. TS club markasıda değişime uğratılmış. Bunlar ufak ayrıntılar, anlamayız mı sanıyorlar. Ciddiyetsizlikleri ve markamızı ne hale getirdikleri ortada!

Doğrusu:
http://img146.imageshack.us/img146/4819/bac59flc4b1ksc4b1z1hu6.jpg

Bir de bu markanın resmi sitesi var. trabzonspor.com.tr (https://www.trabzonspor.com.tr/index.asp) yi tıklayanları bu görüntü karşılıyor.

http://img231.imageshack.us/img231/8817/20070921053454vn4.jpg

Saçma sapan, uydurma birşey. Ben yaptım oldu demiş biri. Anlaşılan bunları denetleyen birileride yok.

Faik Yılmaz
21.09.2007, 08:22
Beceriksiz Albayrağın saçma sözlerini okumamak adına bu ay dergiyi almayacağım....

Hedefimiz şampiyonluk diyor utanmadan arlanmadan.....

macka61
21.09.2007, 12:27
Faik abi sen al dergiyide albayrakın yazınısını okuma o nasılsa konuşacak olan takıma olur

Faik Yılmaz
21.09.2007, 13:43
Aslında güzelde konular vardı be..... :)

alsakmı ne yapsak

Ba®ış
21.09.2007, 13:49
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/070907dergi1.jpg

oldu olacak top nerede diye yarışma yapsalardı bilene büyük ödül :D:D

Halit Aydın
11.10.2007, 15:01
Serkan Balcı Trabzonspor Dergisi'ne konuştu

Takımımızın başarılı oyuncularından Serkan Balcı, Trabzonspor Dergisi’nin Ekim Sayısı'nda yer alan röportajında, “Trabzonspor'un uzun zamandır şampiyonluk beklentileri var. Bu yıl ben de oynayacağım futbolla başarıya katkıda bulunmak istiyorum. Zaten burada hedefim kulübün 40. yılında şampiyonluk yaşamak” dedi.

Dergimizin bayilerde yer alan ekim sayısında ayrıca yönetim kurulu üyemiz Abdullah Başer, eski asbaşkanlarımızdan Necmettin Aytekin, genç oyuncumuz Ergin Keleş, Atıcılık Takımı Antrenörümüz Zeki Altıntaş ve Fair Play ödüllü sporcumuz Hilal Coşkuner’le yapılan röportajların yanı sıra birçok çarpıcı dosyayla eylül ayında oynanan müsabakaların hikâyeleri yer aldı.

5 YTL’den bayilerde satışa sunulan Trabzonspor Dergisi, dopdolu içeriğiyle ekim sayısıyla da okuyucuların ellerinden düşmeyecek.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/111007dergi1.jpg

LazAnisT
15.10.2007, 12:33
Dergi hala çıkıyormu?

Faik Yılmaz
15.10.2007, 12:38
şu dergi işine hala bi çözüm bulamadılar....

ay bitecek gelmedi dergimiz..... bu konuda bi çalışma yapsak nasıl olur....

Gürkan
15.10.2007, 13:02
Bu arada ben aylül sayısını almamışım. aboneliğim bitti galiba. eskiden bitmeden 1 ay önce arar uzatırardı aboneliği ondan da vazgeçmişler galiba.

Faik Yılmaz
15.10.2007, 13:11
100 bin satan bir dergimiz olsaydı müthiş bir gücümüz olurdu....

hem maddi olarak hemde kamuoyu yapmak adına 100 bin satış çok önemli takımımzda bu potansiyel fazlası ile var yeterki birileri bi şeyler yapsın....

Jo-Ann
15.10.2007, 16:05
Ben abone var ama Eylül sayısı almadım :confused:

turgi
19.10.2007, 02:46
şu dergi işine hala bi çözüm bulamadılar....

ay bitecek gelmedi dergimiz..... bu konuda bi çalışma yapsak nasıl olur....

abi senin oraya ay sonunda bile olsa geliyor ben antalyadan ne yapıyım yaa hiç yokk

turgi
19.10.2007, 02:47
Bu arada ben aylül sayısını almamışım. aboneliğim bitti galiba. eskiden bitmeden 1 ay önce arar uzatırardı aboneliği ondan da vazgeçmişler galiba.

santralda ki görevli arkadaşlar işini iyi yaptıgında dolayı ziya tarafından süresiz kadro dışı kaldılar:D:D

S.DEMİRCİ
19.10.2007, 09:01
bende aboneyim ama henüz dergi gelmedi.... neyse ay sonuna çok var daha...........

Emre GÜRDAL
19.10.2007, 11:36
ya ben ıstambuldayım ve trabzonspor dergısı hıc bır yerde yok fb .gs.bjk. hryerde ama bzıızm kı hala yok yazıklar olsun bıde buyuk kulub olucaz nurı efendı bı okusan surda yazılanları da gıtsen

macka61
19.10.2007, 12:49
bakırköyde var var hemde bir çok yerde

Faik Yılmaz
19.10.2007, 13:08
bakırköyde var var hemde bir çok yerde

Deli hastanesindemidur.... habu ziya ile yönetim bir çok adamı deli ettide ondan sorayrum..... :D

macka61
19.10.2007, 13:16
doğru diyorsun Faik abi

LazAnisT
19.10.2007, 17:53
ya ben ıstambuldayım ve trabzonspor dergısı hıc bır yerde yok fb .gs.bjk. hryerde ama bzıızm kı hala yok yazıklar olsun bıde buyuk kulub olucaz nurı efendı bı okusan surda yazılanları da gıtsenİstanbul'daki bütün kaliteli mağazalarda DNR ve REMZİ kitapevleri başta olmak üzere dergimiz mevcut.Bu aralar özellikle çok fazla var çünkü pek alan yok

Bu arada derginin bayi satışını çok merak ediyorum.

Cafer KILIÇSOY
19.10.2007, 20:23
Serkan Balcı Trabzonspor Dergisi'ne konuştu
Bu ay dergiyi almamamın en büyük nedeni

A.Alper
19.10.2007, 21:04
Ben abone var ama Eylül sayısı almadım :confused:

Kasım'da belki alırsınız.Daha buradakilere ulaşmıyor.Allah bilir Trabzon'dakilere de ulaşmıyordur.Bu arada kapak geçen ayki gibi,kötü.Hatta ezik.

S.DEMİRCİ
19.10.2007, 21:39
aboneyim ama dergi geliyor..biraz geç olsada.....zaten amaç destek.........gelmesede olur.......

macka61
20.10.2007, 00:41
bu ayda şampiyonluk öyküsünden başka bir şey yoktu çoğu röpartajları okumadım Hilal ve Atıcılık takımının hocasının röpartajını okudum şu dergiyi adam gibi çıkarsalar

Mehdi
20.10.2007, 11:26
Sırf şu geç gelme olaylarından dolayı dergiye abone olmadım ve olmayacağım.Her ay takip edip geldiği ilk gün dergiyi bayiden alıyorum.

Gelelim diğer konulara.
Dergiye şöyle bir çırpıda göz gezdirdim,şampiyonluk öyküsü yazı dizisi ve Hilal Coşkuner röportajı dışında bende ilgi uyandıran hiç bir konu bulamadım.

Ayrıca dergiyle beraber en azından bir poster,bileklik,karpostal,takvim,bayram kutlama kartı vs. yani akla gelebilecek her türlü jestten her zamanki gibi eser yok.En azından A4 boyutlarında bir Yattara,Ceyhun,Gökdeniz posterinin kulübe ne gibi bir maddi zararı olabilir hala çözemedim.

Şu dergiyi heycanla alıp aynı heyecan içinde okuyacağım günleri görmek dileğimle.

Mustafa AYDIN
20.10.2007, 11:59
bende aboneyim ama henüz dergi gelmedi.... neyse ay sonuna çok var daha...........

Abone olmayanlar daha erken alıyo dergiyi:) benim gibi..

Emre B.
20.10.2007, 22:40
Dergiyi almak için taa Bakırköye mi gidicem?

Öztürk Adem
21.10.2007, 00:17
gerek yok paara vermeye artık borclarda aldı basını gıdıo satarlarda borcları oderler bu yonetım

LazAnisT
23.10.2007, 14:55
Ekim 23 ve dergim az önce geldi. Bu bir rekor!

Mehdi
23.10.2007, 15:02
Ekim 23 ve dergim az önce geldi. Bu bir rekor!
Ekim sayısı di mi Süleyman abi?:)

LazAnisT
23.10.2007, 15:04
Ekim sayısı di mi Süleyman abi?:)evet ekim sayısı:)Böylesi hiç olmamıştı.Bakalım daha neler göreceğiz:)

Jo-Ann
23.10.2007, 15:48
Ben Eylül sayısı için hala bekliyorum :rolleyes:

LazAnisT
23.10.2007, 15:55
Arkadaşlar yukarıda bahsettiğim sayı Eylül sayısıdır.Yanlış anlaşılma olmasın:)

Cengiz Çubukcu
23.10.2007, 16:49
benim de dergi elime dün geçti...ve ben bu dergiyi toplam 15 dakika içinde bitirdim...içerik bomboş, sıradan röportajlar vesaire vesaire....tabi işin en kötüsü de son derece samimiyetsiz olduğunu düşündüğüm serkan röportajı...

Mehmet Fırat
23.10.2007, 16:52
ben bundan sonraki "teknik yorum" kısmını merak ediyorum..

macka61
01.11.2007, 17:01
Trabzonspor Dergisi'nin kasım sayısı bayilerde
Trabzonspor Dergisi'nin kasım sayısı dopdolu içeriğiyle bayilerdeki yerini aldı.

Trabzonspor Dergisi’nin piyasaya çıkan kasım sayısında; yeni Teknik Direktörümüz Ersun Yanal'ın imzası ve önemli açıklamalarının yanı sıra, deneyimli oyuncularımızdan Celalettin'in ilgiyle okuyacağınız röportajı yer alıyor. Artık kendini iyi bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu olarak gördüğünü belirten Celalettin, futbolu da Bordo-Mavili forma altında bırakmak istediğini söyledi.
Yönetim Kurulu Üyemiz Muhammet Küçükali alt yapıda görev süreleri boyunca yaptıkları icraatları anlatırken, Basketbol Menajerimiz Abdulkadir Esat ise takımın önüne koymuş olduğu hedefleri sıraladı. Son dönemlerde dünyada ön plana çıkmaya başlayan Futsal'ın futbola katkılarını antrenörümüz Zafer Hızarcı anlatıyor. Kulüp doktorumuz Ahmet Kalaycıoğlu ise sporcu sağlığından koruyucu hekimliğe kadar değişik konularda açıklamalarda bulundu. Dergimizin bayilerde yer alan kasım sayısında ayrıca çok sayıda çarpıcı dosya yer aldı.

Mehmet Fırat
01.11.2007, 17:05
Celalettin mi?:eek:Acaba almasam mı?

A.Alper
01.11.2007, 17:05
Celalettin'in ilgiyle okuyacağınız röportajı yer alıyor. Artık kendini iyi bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu olarak gördüğünü belirten Celalettin, futbolu da Bordo-Mavili forma altında bırakmak istediğini söyledi

Bu gerçek olamaz.

LazAnisT
01.11.2007, 17:31
Ekim sayısı 1 hafta önce geçti elime.Kasımda aralıktan önce gelir umarım

Gerçi celalettin varsa hiç acele etmesinler yollamak için.

Jo-Ann
01.11.2007, 17:48
Sadece dün Ekim sayısı aldim şimdi burada Kasım sayısı. Umarım daha önce bu alacağım. Celo hakkında okumak isterim :)

EyüpKILIÇ61
01.11.2007, 18:14
Celalettinin futbolu TS'de bırakacak olması ne kadar ilginç geliyor düşünmüyor mu ki bu takımla bir bağlantım kalmadı artık Ziya babam gitti diye :)

Ama yine merak ediyorum o röportajı...Ankara'daki bayilere bugün bir göz gezdirdim gelmemiş bakalım merakla bekliyoruz :)

Jo-Ann
01.11.2007, 18:28
Muhtemel 3 daha haftalar bu okumak bekleyeceğim :rolleyes:

Mustafa AYDIN
01.11.2007, 18:30
Kapak resmi Celalettin sandım ama değilmiş çok şükür..

ilhan
02.11.2007, 01:54
http://www.trabzonspor.org.tr/images/dergi/dergi49.jpg

Trabzonspor Dergisi’nin piyasaya çıkan kasım sayısında; yeni Teknik Direktörümüz Ersun Yanal'ın imzası ve önemli açıklamalarının yanı sıra, deneyimli oyuncularımızdan Celalettin'in ilgiyle okuyacağınız röportajı yer alıyor. Artık kendini iyi bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu olarak gördüğünü belirten Celalettin, futbolu da Bordo-Mavili forma altında bırakmak istediğini söyledi.

Yönetim Kurulu Üyemiz Muhammet Küçükali alt yapıda görev süreleri boyunca yaptıkları icraatları anlatırken, Basketbol Menajerimiz Abdulkadir Esat ise takımın önüne koymuş olduğu hedefleri sıraladı. Son dönemlerde dünyada ön plana çıkmaya başlayan Futsal'ın futbola katkılarını antrenörümüz Zafer Hızarcı anlatıyor. Kulüp doktorumuz Ahmet Kalaycıoğlu ise sporcu sağlığından koruyucu hekimliğe kadar değişik konularda açıklamalarda bulundu. Dergimizin bayilerde yer alan kasım sayısında ayrıca çok sayıda çarpıcı dosya yer aldı.

Mehdi
02.11.2007, 08:20
Yahu kaç aydır aynı şeyden yakınıyorum.Şu kapak dizaynı kimin aklına gelmiş.Bi kapakta 3-4 fotoğraf neden kullanılmıyor?Şurda Ersun Yanal'ın arkasına tribünlerimiz neden monte edilemez mesela.Öyle albenili ve estetik bir kapak olmalıki bu takım taraftarı dışında da satılmalı.
Vallahi her ay Ankaraspor dergisi gelir bana ve malesef dost acı söyler.Onların dergisine gıpta ile bakıyorum.

Tabi bu ilk bakıştaki eleştirim.Dergiyi aldığımda umarım dolu dolu bir sayı elde etmiş olurum.

Selman
02.11.2007, 08:40
Celaleddin Koçak; Trabzonlu ve Trabzonspor'luyum...

Selman Gürcü; O zaman ben değilim:D

antagonist
02.11.2007, 08:42
Arkadaşlar kusura bakmayın ama:

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7587

:)

Mehmet Fırat
02.11.2007, 10:05
Arkadaşlar kusura bakmayın ama:

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7587

Abi, o linke tıklayınca hata gösteriyor ben de.

Selman
02.11.2007, 15:36
Abi, o linke tıklayınca hata gösteriyor ben de.

Çünkü; o link şu andaki başlığın linki, başlıkları birleştirdim Süleyman'ın uyarısıyla:)

Faik Yılmaz
02.11.2007, 19:14
Müjde müjde Trabzonspor dergisi bugün Trabzon merkeze ulaştı....

Şaşırdınız değilmi.... Geldi ama ekim sayısı bugün geldi.......

Burçak
05.11.2007, 00:36
Celaleddin Koçak; Trabzonlu ve Trabzonspor'luyum...

Selman Gürcü; O zaman ben değilim:D
ççç

Müjde müjde Trabzonspor dergisi bugün Trabzon merkeze ulaştı....

Şaşırdınız değilmi.... Geldi ama ekim sayısı bugün geldi.......
ben hiç şaşırmadım Faik . :rolleyes:

Ayşe Aygün
07.11.2007, 16:35
Dergiyi her ay bayiden alıyordum.Artık üye oalayım dedim ve 3 gün önce üye oldum.ve klup tarihinde bir ilk oldu bence dergim üyeliğimden 3 gün sonra elime ulaştı.ben ay sonu ulaşır derken şoktayım :)

Faik Yılmaz
07.11.2007, 16:49
aralık aynın ilk haftası burda olur inşallah...

LazAnisT
07.11.2007, 17:04
Trabzonsporda ziya doğanla beraber en fazla tepki alan futbolcu kimdi? Celalettin.Taraftardan bu kadar tepki alan bir futbolcuyu daha önce röportajı olmasına rağmen dergiye koyan dergi yönetimine selamlarımı iletiyorum.Bu dergiyi anca öyle sattıramazdınız.Yaratıcılığınızdan dolayı tebrik ederim.

Jo-Ann
07.11.2007, 18:05
Celo bu aynın dergisinda bu yüzden insanlar alıyor mı? :)

Sacit
07.11.2007, 18:11
Celo bu aynın dergisinda bu yüzden insanlar alıyor mı? :)

bu adamı kim kaale alıp da dinler ki... :mad:

benim futbol bilgim kesinlikle bu adamdan çok daha iyidir..

Jo-Ann
07.11.2007, 18:26
bu adamı kim kaale alıp da dinler ki... :mad:

benim futbol bilgim kesinlikle bu adamdan çok daha iyidir..

Ama Trabzonspor'da kalmak istiyor çünkü kulübü seviyor dedi. O burada kalmak.

Mayls
07.11.2007, 19:20
Ama Trabzonspor'da kalmak istiyor çünkü kulübü seviyor dedi. O burada kalmak.
Cok isteyen degil bedelini ödeyen kalmali. O formanin bedeli sahada mücadele edip yeteneklerini Trabzonspor icin kullanmaktir. Ve Celaleddin bu bedeli ödemiyor.

Külünkoğlu
09.11.2007, 17:42
Futbolcu fotografı çekiliyor, hemde öyle bir açıdan çekiliyor ki seyircili oynansa da arkada bomboş tribunler. Seyirci fotografları yani tribunlerden fotograflar verilmiş, sanki özellikle lisanssız ürünleri giyenler seçilmiş. Yine ara sayfalarda reklam vee Ahmet Şahin'in logosuz kaleci forması yine revaçta !

Cengiz Çubukcu
09.11.2007, 17:54
bu tarihi bir yere not ediyorum..dergi bugün elime ulaştı, rekor... :)

LazAnisT
11.11.2007, 14:09
bu tarihi bir yere not ediyorum..dergi bugün elime ulaştı, rekor... :)
Sizin oraya dergi gelmesi için istanbuldan geçmesi lazım.Ama bana hala gelmedi.Ne iş anlamadım.

mensure 61
17.11.2007, 00:12
Yarın ilk işim dergiyi almak :) İnşallah bulurum.

Jo-Ann
17.11.2007, 16:03
Kasım sayısı hala almıyorum ama ben Ingiltere'de. Inşallah çok yakında :)

tigin
17.11.2007, 17:36
Abone olursanız dergi elinize daha erken ulaşır.

Jo-Ann
17.11.2007, 19:10
Ben abone.....

Mayls
17.11.2007, 19:49
Ben abone.....
Yurtdisina abonelik oluyormu? Oluyorsa Türkiye'ye gittigimde bende olayim.

Jo-Ann
18.11.2007, 13:31
Yurtdisina abonelik oluyormu? Oluyorsa Türkiye'ye gittigimde bende olayim.

Evet, ben yurtdişi abonelik var. İnşallah bu hafta alacağım.

pReN@_61
18.11.2007, 15:20
Celalettin, futbolu da Bordo-Mavili forma altında bırakmak istediğini söyledi.

:eek::eek::eek::eek:

Faik Yılmaz
20.11.2007, 08:54
Artık kendini iyi bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu olarak gördüğünü belirten Celalettin, futbolu da Bordo-Mavili forma altında bırakmak istediğini söyledi.

Sakın korkmayın arkadaşlar dergimizin yayına hazırlandığı saatlerde Ziya Doğan Teknik Direktördü..... :) şimdi değil

bu arada en teresan gelişmeler oluyor kasım ayı çıkmadan kasım sayısını Trabzon merkezde bulabildim.....

lazkopatyo
20.11.2007, 18:33
kovun..artık..su..kazmaları..bu..kazmalar..celalet tin.tayfun.edinç.

lazkopatyo
20.11.2007, 18:33
herkes..TRABZONSPOR-gs.macına

macka61
13.12.2007, 13:46
Trabzonspor Dergisi'nin Aralık sayısı bayilerde
Trabzonspor Dergisi'nin aralık sayısı dopdolu içeriğiyle bayilerdeki yerini aldı.

Trabzonspor Dergisi’nin piyasaya çıkan aralık sayısında; Başkanımız Nuri Albayrak'ın Akyazı'da yapılan rüya projeyle ilgili açıklamalarının yanı sıra, Teknik Direktörümüz Ersun Yanal'ın geleceğe dair plan ve projelerini anlattığı röportajı yer alıyor. Takım kaptanımız Hüseyin Çimşir ise ligin bir değerlendirmesini yaparak, takımın aldığı olumsuz sonuçlarda Sivasspor müsabakasında yaşananların öneminin bir hayli fazla olduğunu söyledi.
Yönetim Kurulu Üyemiz Güven Küçükosman görev süreleri boyunca yaptıkları icraatları açık gönüllülükle ortaya koyduğu sayıda, Basketbol takımımızın önemli oyuncularından Roman Tok'un ilginç yaşam öyküsünü ilgiyle okuyacaksınız.
Trabzon Spor Lisesi Müdürü Ayhan Pala yetiştirecekleri öğrencilerle toplumda örnek sporcu profilini ortaya çıkarmak istediklerini dile getirdi. Trabzonlu profesyonel boksör Selçuk Aydın ise Trabzonlunun gücünü tüm dünyaya göstereceğini belirtti. Dergimizin bayilerde yer alan aralık sayısında ayrıca çok sayıda çarpıcı dosya yer aldı.

macka61
13.12.2007, 13:46
acaba ne yapılmış şu rüya projesinde stadın inşaatına başlandıda bizmi görmedik yoksa bu adam bizi aptal mı zannediyor

Obi-Van
13.12.2007, 14:56
aralık sayısını kaçırmayın, albayrak kulübü nasıl trilyonlarca borca soktuğunu neşeli bir şekilde anlatıyor hatta "rüya projesi" takımı şampiyonlar ligi finali oynatacağını ve denizi doldurup stad yapacağını yazıyor, kulübün dergisini babasının malı gibi kendi propagandasını yapmak için kullanıyor

Faik Yılmaz
13.12.2007, 14:57
aslında hiç yaratıcı fikirler çıkarmıyorlar....

mesela dergi alana stadyum maketi bedava verilse çok satar dergimiz eminim buna..... :)

Mehmet Fırat
13.12.2007, 15:35
Bence her sayıda bir futbolcunun posterini versinler.

Mehmet Fırat
13.12.2007, 16:33
http://img218.imageshack.us/img218/2151/12dergi1av3.jpg (http://imageshack.us)

"Rüya gerçek oldu!.."

Hani, nerede?

He tamam, anlaşıldı, siz hala uykudan uyanamamışsınız...

Murat'
13.12.2007, 16:48
bu ne iş anlamadım.rüya gerçek olmuşmu.....gs temel atıyor biz de fotoğraflarla kandılırılıyoruz

Hekimoğlu
13.12.2007, 17:31
proje resmi her geçen gün değişiyor fantastikleşiyor.sallamak serbest ne de olsa.

Mehdi
14.12.2007, 08:14
Hay Allah razı olsun.Ayın 14ü oldu ve ben nerdeyse 2 haftadır gazetecilere dergiyi soruyorum.Acelesi yoktu yani.Ocakta ikisini birden alırdık.

Faik Yılmaz
14.12.2007, 08:16
proje resmi her geçen gün değişiyor fantastikleşiyor.sallamak serbest ne de olsa.

bide uzay araçlarının ineceği üs ekleyelim ona ilerde lazım olabilir :)

bordobluex
14.12.2007, 14:50
Anlaşılan o ki Trabzonspor dergisi, yani dergimiz artık Albayrak emrinde içerik belirliyor. Trabzonspor taraftarını yanıltmaya yönelik hareket etmesi affedilir değil. Bu ayki derginin kapağında yine Albayrak fotoğrafı ve 3 yıl önce anlatmaya başladığı masalın 2. sayfasından bir görüntü var.

Protesto ediyorum. Aralık sayısını almayacağım.

Badaloğlu
14.12.2007, 14:58
http://img218.imageshack.us/img218/2151/12dergi1av3.jpg (http://imageshack.us)

"Rüya gerçek oldu!.."

Hani, nerede?

He tamam, anlaşıldı, siz hala uykudan uyanamamışsınız...

Kardeşim adam radyoda söyledi ben inşaatcıyım dedi.Yani şu rant bırakılıp gidilir mi?Neredeyse 1milyar dolarlık bir proje...Albayrak abat olur beee...Trabzon nasıl olsa teşvik kapsamında, devlet-millet elele, hep beraber Trabzon kümeye:mad:

Badaloğlu
14.12.2007, 14:59
Bu arada Derginin ilk sayısından itibaren alıyordum.Hiçbir sayısı bende eksik değildir.Ama bu son yaşananlardan sonra artık bu dergiyi bende almayacağım.Trabzonsporuma gitmeyen paramı ne demeye bu adamlara vereyim ki?

Faik Yılmaz
14.12.2007, 15:17
Mübarek dergi değil...

La Fontaınden masallar......

kaplanlar29
14.12.2007, 16:20
hepsi yalan.. kayserinin stadi bitti nerdeyse bizimkilerde ruya gercek oldu diye geciniyorr

offf offfff

macka61
14.12.2007, 16:50
geçen sayıdan itibaren albayrak gidene kadar almamaya karar verdim

Hekimoğlu
15.12.2007, 16:17
ben aldım dergiyi sıkı durun stadın kapasitesi 60.000.şimdi o koşu pistini kaldıracam desen kapasite 80.000'e çıkar.nasıl dolduracaksın.daha neler neler var projede otogar,yat limanı,akaryakıt istasyonu,2 otel,iş merkezi ve rezisdans,özel hastane,eğlence merkezi,kongre ve kültür merkezi,açık ve kapalı spor salonu,tenis kortları,gençlik ve spor müdürlüğü binası,spor akademisi binası,trabzonspor tesisleri,sporcu villaları,golf sahaları,5250 araçlık otopark şimdi bunlardan sonra proje benim için hepten fantastik artık.atma nuri ya din kardeşiyiz.

pReN@_61
15.12.2007, 16:20
renkdaşlar kusura bakmayın ama şu konumda benCe dergiyi almaya bile değmez...almayacağım da!

Samet Yildirim
15.12.2007, 17:01
ben aldım dergiyi sıkı durun stadın kapasitesi 60.000.şimdi o koşu pistini kaldıracam desen kapasite 80.000'e çıkar.nasıl dolduracaksın.daha neler neler var projede otogar,yat limanı,akaryakıt istasyonu,2 otel,iş merkezi ve rezisdans,özel hastane,eğlence merkezi,kongre ve kültür merkezi,açık ve kapalı spor salonu,tenis kortları,gençlik ve spor müdürlüğü binası,spor akademisi binası,trabzonspor tesisleri,sporcu villaları,golf sahaları,5250 araçlık otopark şimdi bunlardan sonra proje benim için hepten fantastik artık.atma nuri ya din kardeşiyiz.

hocam bu proje albayrak gitse bile yine olacak cünkü olmaya da mecbur baska yolu yok bu i$in hele SADRI SENER gelirse yüzde yüz olacak cünkü en büyük destekcisi FARUK ÖZAK...2011 icin mecbur olmaya...dis ülkelerden insanlar gelecek ve AVNI AKER de olmaz bu 2011 olyimpiati mi dir neyse iste...

ama zaman hersyin ilacidir bakip izlemek lazim

macka61
15.12.2007, 18:28
nuri bir tek zaten atmayı başarıyor başka hiç bir şeyi başarımıyor he birde koltuktan inmemeyi bu dediklerini yapsaydı ben kapısındaki köpeği olurdum

Hekimoğlu
17.12.2007, 12:04
trabzonspor'un resmi internet sitesinde girişte derginin reklamı var yazı şöyle başlıyor.nuri albayrakın rüya projesini ....:)

Seda
17.12.2007, 20:04
Cikmayan candan ümit kesilmezmis :rolleyes:

h.bezir61
17.12.2007, 21:54
Muhtesem bir görünüsü var keske gercek olsa süper olur valla. Baskan tekrar secilmek icin projeyi son koz olarak oynuyor.

Bülent Bayraktar
18.12.2007, 00:42
bu yönetim gidene kadar dergi almak yok...!
paranın nereye gittiği belli deil

Mustafa Uzuner 61
18.12.2007, 01:14
ya arkadaşlar adam bir dergi parasına mı kaldı uyanın adam direk stadda ki inşaatı kapıp voleyi vurma peşinde
istanbulda artık alacağı ihale kalmadı tayyipten hala gözü doymadı
trabzonsporu sevse zaten trabzonspor için çok şeyifade eden trabzon limanını almazdı

Faik Yılmaz
18.12.2007, 08:32
Gözümüzün içine baka baka yalanlar söyleyen insanlar içinde olduğu sürece dergi almayı boykot ediiyorum

LazAnisT
18.12.2007, 11:02
Dergide 60 bin kişi yazıyor.Lig radyoda canlı yayında kendisinden 35 bin kişilik bir stat olacak demişti.Birisi yalan ama hangisi.Yada birbirlerinden haberleri yok.

Bu haberi ilk okuduğumda Ertuğrul Özkök'ün lafı gelmişti aklıma;Biz hayal satıyoruz

Faik Yılmaz
18.12.2007, 11:08
Dergide 60 bin kişi yazıyor.Lig radyoda canlı yayında kendisinden 35 bin kişilik bir stat olacak demişti.Birisi yalan ama hangisi.Yada birbirlerinden haberleri yok.

Bu haberi ilk okuduğumda Ertuğrul Özkök'ün lafı gelmişti aklıma;Biz hayal satıyoruz

dergide 60 bin yazıyor....

kendisi 35 bin dedi....

bir gazteede 55 bin....

diğer gazetede 45 bin kişilik olduğu yazıyor.....

Hedef artıda

Atış serbest.....

macka61
18.12.2007, 11:36
birde ilk projede hastane yat limanı filan yoktu bunlar sonradan eklendi galiba hayalden öteye geçemiyorum

hamucera
18.12.2007, 17:24
arkadaşlar bu topic trabzosnpor dergisi mi,yoksa stat projesi topic imi

tigin
24.12.2007, 19:50
Dergiye abone olupta bu ayki sayısı eline ulaşmayan var mı?

Yada ulaşan var mı?

:mad:

Aralık ayı bitti hala dergi bekliyoruz.

Ayşe Aygün
25.12.2007, 11:05
Tigin şuana klübü aradım ve dergi yetkilisi adem bey ile konuştum.Dedim yeni aya gireceğiz ve benim elime aralık sayısı ulaşmadı.Tamam dedim TS de bazı şeyler iyi gitmiyor ama barı bu düzgün olsun dedim.
verilen cevap kargoyu değiştireceklermiş sorun ondan kaynaklanıyormuş kargo ile görüşüp beni arayacakalarmış bakalım döneceklermi bana :)

Mehdi
25.12.2007, 11:10
Piyasaya ayın 17sinde sürülen dergiyi nasıl bu ay beklersiniz.Seneye ya nasip artık:)

Burçak
25.12.2007, 11:13
Dergiye abone olupta bu ayki sayısı eline ulaşmayan var mı?

Yada ulaşan var mı?

:mad:

Aralık ayı bitti hala dergi bekliyoruz.
ben boşuna aboneliğimi iptal ettirmedim. gidip kendim istediğim yerden dergimi alıyorum. yeni sayıyı okumak için ay sonunu beklemiyorum artık :)

tigin
25.12.2007, 14:39
Piyasaya ayın 17sinde sürülen dergiyi nasıl bu ay beklersiniz.Seneye ya nasip artık:)

Haklısın Mehdi. Bütün kabahat bizde. Ne hakla aralık ayının dergisi gelmedi deriz. Daha ayın 25'i bugün. :D

Ayşe Aygün
25.12.2007, 16:46
Bana döneceklerdi halen daha dönecekler.Artık iki sayıyı aynı anda okuruz.ne yapalım.

Ayşe Aygün
26.12.2007, 13:46
Şimdi Dergi için tekrar raradım özür filan diledi adem bey.Stad porjesini dergiye koyabilmek için böle geç kalındığını ve yeni kargo ile anlaşıldığını eski kargo ile sorun olduğunu bu tip şeylerden sorun kaynaklandığını yeni yılda böle sorunlar olmıyacağını dedi işte.Ne bileyim onlar konuşuyo bizde dinliyoruz hak verip vermemek bize kalmış ama beklemeketen başka çarede yok. Bu arada bu hafta elimde olacakmış dergi inşallah.yeni sayı ile beraber herhalde.

Berat
26.12.2007, 14:14
Bir haberi yetiştirmek için dergi geç mi çıkartılır yahu.. Ocak'ta çıkmayacak mı bu dergi, orda tanıtsaydınız ya projeyi?? Kongreden mi korkmuştunuz yoksa????

Ayşe Aygün
28.12.2007, 11:33
Artık 2007 nin son sayısını 2008 de okuruz.Bugün aralık 28 ve dergi halen daha elime ulaşmadı.Ne güzel dimi.

Faik Yılmaz
28.12.2007, 11:34
Ekim Kasım sayılarını daha dün okudum....

2 ayda Yalan Rüzgarı dizisinde 500 bölüm dolduracak kadar olay olmuş be :)

Fatih Efe
28.12.2007, 11:45
Artık 2007 nin son sayısını 2008 de okuruz.Bugün aralık 28 ve dergi halen daha elime ulaşmadı.Ne güzel dimi.
olmaya bizim dergiler yurt dışından ithal ediliyor.

Ayşe Aygün
03.01.2008, 13:24
Vallahı Aralık sayısı halen daha elime ulaşmadı :)

Faik Yılmaz
03.01.2008, 13:37
Vallahı Aralık sayısı halen daha elime ulaşmadı :)

Boşver 1 milyona masal kitapları var al onlardan oku daha iyi valla :)

Ayşe Aygün
03.01.2008, 13:41
Boşver 1 milyona masal kitapları var al onlardan oku daha iyi valla :)

Doğru diyosunda bizle bu kadar alay etmelerine kızıyorum.Bahaneleri kargo firması.Anlaşsınlar yenisi ile siteden duyuracaklarmış.özürde dilerler inşallah.

Faik Yılmaz
03.01.2008, 13:44
Doğru diyosunda bizle bu kadar alay etmelerine kızıyorum.Bahaneleri kargo firması.Anlaşsınlar yenisi ile siteden duyuracaklarmış.özürde dilerler inşallah.

Neye yanıyorum biliyormusun..... Mesela 1 ocakta karşımızdaki markete Fenerbahçe ve Beşiktaş dergileri gelmişti. Oysa Fırtınanın Merkezi Trabzonda Trabzonspor Dergisi ayın 20 sinden sonra geliyor....

Bunun adı en basit anlatımıyla rezilliktir.... Kargo firmasıyla anlaşması feshedemiyorlarmı.... bu kadarmı aciz bir takımız biz....

Külünkoğlu
03.01.2008, 13:51
Dergi geldi.

Rüyadan uyanamayan nasıl "rüya gerçek oldu" der anlamadım.

Kapakta şu yazıyor "Bu müjdeyi bir kez daha veriyorum" bilin bakalım kim söylüyor bu veciz sözü. :)

Faik Yılmaz
03.01.2008, 13:56
Dergi geldi.

Rüyadan uyanamayan nasıl "rüya gerçek oldu" der anlamadım.

Kapakta şu yazıyor "Bu müjdeyi bir kez daha veriyorum" bilin bakalım kim söylüyor bu veciz sözü. :)

Zaten Onun o nurlu yüzünü görmemek için dergiyi almayan bir çok aarkadaş tanıyorum

bende dahil olmak üzere

Burçak
03.01.2008, 14:51
ya varya dergiyi her ay sabırsızlıkla beklerdim. o gün okur bitirirdim dergiyi.
şimdi sayfalarını açasım gelmiyor. içinde albayrakla alakalı şeyler olunca birde yalanlarını okumak istemiyorum. ilerleyen sayfalardaki o ay içinde alınan skorlar zaten sizin moralinizi bozmaya yetiyor. ben yinede düzenli olarak her ay dergimi alıyorum. sadece okumaya bi süre ara verdim.

bu aralık sayısında statla ilgili söylediklerine gülmemek elde değil. hadi aynı yalanları yine söylüyosun yine kandırabileceğini düşünüyosun tamam diyelim.
peki ya nasıl utanmadan sıkılmadan bu statın 60 bin kişilik olacağını söyleyebiliyosunuz ya. salakmıyız biz. resmen enayi yerine konuyoruz ya. fenerin statı 60 bin değil istanbul gibi yerde. dolruramıyolar. sen kalkmış verdiğin hiç bi sözü yerine getirememişken birde 60 bin rakamını telafuz ediyosun. yalan diyorsunuz bunu anladık ama bari biraz mantıklı sallayın. resmi dergimizdeki rakam bu. inanamadım ya. 60 bin kişilik stat ha. bizler saf değiliz. çekip gideceksiniz az kaldı....

Egemen
03.01.2008, 15:03
dimi burçak 61.000 desinler de inandırıcı olsun.. 60.000 safi yalan :D:D:D

Burak Bıyıklı
03.01.2008, 18:36
şu stadı gerçekten yapabilirlerse çok iyi olacak

LazAnisT
07.01.2008, 18:15
Benim Aralık sayısı hala gelecek.Bu bir rekor

macka61
07.01.2008, 18:37
boşver be abi gelmesin daha iyi hiç değilse sinirlerini bozma ocak sayısıda ayın yedisi oldu daha çıkacak gerçi bu zamanda derginin çıkması hayalden öte bir şey değil

Obi-Van
07.01.2008, 18:52
Trabzonspor dergisi değil, artık albayrak veya malum partinin dergisi diyebiliriz

KUTADGU
07.01.2008, 20:23
Benim Aralık sayısı da henüz elime geçmedi...

Geçen sene iki sayısı birden elime ulaşmayınca telefon açmış

Bilgisayar sistemi karışmış kusura bakmayın cevabı almıştım....

Açıkcası Aralık sayısı için arayıp konuşmayı bile düşünmüyorum...

Bir dergi bu kadar boş olabilir zaten..

Maksat destek olmaktı ancak mevcutlar yerlerinde durduğu sürece üyeliğimi yenilemeyi de düşünmüyorum açıkcası...

Kaya
07.01.2008, 20:38
Maalesef Trabzonspor Dergisi serim bozuldu!..

Son 2 sayıyı bulamadım resmen.

macka61
08.01.2008, 01:00
benimde kasım sayısı yok tuttuğum takımın dergisini almak için bu kadar çile çekilirmi bizi takımdan uzaklaştırmak mı istiyorlar

Mehdi
08.01.2008, 13:35
Şu Ocak bi bitsede Ocak sayısı piyasaya çıksa.

Ayşe Aygün
08.01.2008, 14:37
Müjde müjde. Aralaık sayısı bu öğlen itibarıyle elime geldi.Şükürlr olsun.Ocak sayısı için şubatı bekliyorum.:)

macka61
11.01.2008, 17:49
Trabzonspor Dergisi Ocak sayısı yine dopdolu
Kulübümüzün resmi yayın organı Trabzonspor Dergisi’nin Ocak sayısı piyasaya çıktı.

Hırsı ve kazanmi azmiyle taraftarlarımızın kalbini kazanan Çağdaş Atan Trabzonspor Dergisi’nin Ocak sayısına konuştu: “Ersun Yanal ile yeniden doğdum”

Yönetim Kurulu Üyemiz Günhan Üçüncüoğlu, Ocak sayısında kendisiyle yapılan röportajda yönetim olarak geldikleri günden beri önlerindeki en büyük sıkıntının borsa olduğunu söyledi.

Yardımcı Antrenörlerimizden Kemal Özdeş ise Trabzonspor'a gelerek hedeflerine ulaştığını belirterek, "Hedeflerimi yaşıyorum" dedi.

Camiamızın önemli isimlerinden olan Trabzon Ticaret Sanayi Odası Başkanı Şadan Eren, Trabzonspor'un Trabzon ve Türkiye için ne anlama geldiğini anlattı: "Trabzonsporumuz markadan öte"

Bayan futbol takımımızın güzel golcüsü Özlem Önder ise futbolun hayatının anlamı olduğunu söylerek, "Benim aşkım futbol" dedi.

5 YTL’den bayilerde satışa sunulan Trabzonspor Dergisi, dopdolu içeriğiyle Ocak sayısıyla da okuyucuların ellerinden düşmeyecek.

Kaya
12.01.2008, 02:19
Bu sayıda sanırım Atatürk ve Trabzon ile ilgili bir bölüm var ama maalesef bu haberin kapak tasarımı kötü olmuş.

"Atatürk ve Trabzonspor" yazısı kapağın dibinde olmaması gerekirdi. :(

LazAnisT
12.01.2008, 09:45
Ben hala Aralık sayısını bekliyorum

Uğurtan
12.01.2008, 13:57
Ya çok komedi bu ayki kapak:) Çağdaş ve sözü... Tasarımı tam anlamıyle komedi.. Hayal ürünü bile olsa geçen ayki kapak iyiydi en azından :) Ellerinde de başka bi veri yok napsınlar.. Bari akyazıyı tekrar verseydiler:D

KUTADGU
14.01.2008, 14:28
Benim Aralık sayısı hala gelecek.Bu bir rekor

14 Ocak 2008 tarihinde Aralık ayı sayısı elime geçti..

Yetkililere teşekkürlerimi sunuyor, 44 günlük geçikmenin esnek bir pazarlama süresi olduğunu belirtiyorum...

Bu ne büyük bir kurumsal zeka, ne de büyük bir pazarlama dehasıdır...

Bu personelin görev yaptığı kulübün taraftarı olmakla gurur duyuyorum....

Ayşe Aygün
16.01.2008, 15:19
15.01.2008 Tarihi itibariyle dergim elime geçti.En azından bu sefer ayı yarılayıp yolladılar buda bir ilerleme demkki yavaş yavaş geriye çekiyolar. Ha gayret bu iş olacak :)

Uğurtan
16.01.2008, 15:38
Valla şahsen Bülent Gürkan ve Aytekin abi dönemi bittiğinden beri almıyorum dergi.. Ve ne kadar doğru yaptığım görülüyor hiçbir işi beceremedikleri gibi dergi işinide batırdılar...

LazAnisT
16.01.2008, 15:45
Şu saniye itibariyle Aralık ve Ocak sayısı aynı anda geldi.Fakat Ocak sayısında kurye değişikliği var inşallah bundan sonra daha erken gelir.Ocak sayısının başlık bomba olmuş Çağdaş;Ersun Yanal ile yeniden doğdum:)

Bu arada bu dergiyi ilk yayına başladığım günden beri alıyorum en arkada Sizin köşeniz diye bir köşe var.Burda genelde çocuk ve bebek resimleri oluyor.Fakat bu tabuyu BMN den birisi yerle bir etmiş.:)Tahmini olan varmı?:)

Hekimoğlu
16.01.2008, 17:34
ocak sayısı sayfa 108 mehdi çelik ve bordomavi.net kaşkolu.:alkış::alkış:

Hekimoğlu
16.01.2008, 17:43
108. sayfada mehdi çelik'in bordomavi.net kaşkollu resmi var.

Faik Yılmaz
17.01.2008, 08:26
108. sayfada mehdi çelik'in bordomavi.net kaşkollu resmi var.

Mehdi Çelenk olmasın o......:D

bu arada olmayan şeylere yorum yapamıyoruz biz.... :)

Mehdi
17.01.2008, 08:33
24 Yıllık Çelenk Çelik olmuş,canları sağolsun.
Yani mail adresim bile mehdi.celenk@ olmasa gam yemeyeceğim ama yinede canları sağolsun.:)

LazAnisT
17.01.2008, 09:44
Mehdi bende derginin tüm sayıları mevcut.Sizin saysanız köşesine çıkan ilk yetişkinsin:)Genelde orda bebek ve çocuk resimleri oluyor:)

Mehdi
17.01.2008, 09:49
Yok Süleyman abi benim fotonun üstünde koca iş adamı var.Ondan teselli buluyorum şuan:)
Önce ''Sizin Sayfanız'',sonra kapak inşallah.:)

Nytre
17.01.2008, 10:09
MEHDİ arkadaşım güzel çıkmışsın :)

LazAnisT
17.01.2008, 10:39
Şu borsa olayıda yakında elimizde patlarsa hiç şaşırmam.Yöneticiyle ropörtaj yapılıyor başlığı Borsadan kurtulmamız lazım.Bana çok manidar geliyor.

Cengiz Çubukcu
17.01.2008, 13:30
dergi elime biraz önce ulaştık kısaca göz gezdirdim,
1. Sevgili Mehdi gerçekten çok güzel çıkmışsın
2. Umut bulutun attğı golün fotosu çok güzel...
3. en anlamlı sayfa tabi ki Bmn taraftar ödülleri'nin olduğu sayfa
4.Çağdaşla oldukça klişe bir röportaj yapılmış, yenniden doğmuşmuş, şampiyonlukmuş vs..
5.oyuncu kadrosunda bulunan eyüp kadri sarıyerde olmasına rağmen hala malatyasporda görünüyor

tigin
17.01.2008, 15:17
dergi elime erken ulaştı. şaşırdım. :)

ahmeTurk
19.01.2008, 23:12
Dergi bir haftadır çekmecede duruyor. Bu ay nedense hiç okuyasım gelmiyor.

Jo-Ann
22.01.2008, 16:06
Ben şaşırdım. Bugün Ocak sayısı aldım...burada İngiltere'de! Ama Aralık sayısı hiç almadım.

macka61
22.01.2008, 18:36
almıyacam dediysemde yine aldık Trabzonspor dedik aldık ama dergiyi 5 dakka göz gezdirmek yetiyor sadece Atatürk ve Trabzonspor başlığı işe yarardı diğerleri faso fiso

macka61
12.02.2008, 16:38
Trabzonspor Dergisi'nin Şubat sayısı bayilerde
Trabzonspor Dergisi'nin Şubat sayısı dopdolu içeriğiyle bayilerdeki yerini aldı.

dergimiz çıkmış arkadaşlar

Mehmet Fırat
12.02.2008, 17:00
Barış Memiş röportajı var. :ok

İki aydır almıyordum, bu ay alırım herhalde. :)

Mayls
12.02.2008, 17:54
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/subatkapakm.jpg

macka61
12.02.2008, 19:16
evet bu ay alıcaz dergiyi albayrak gitmiş alınmaz mı

Cengiz Çubukcu
19.02.2008, 11:34
Dergi elime az önce geçti, kapağı çevirir çevirmez Sayın Albayrağın yazısı var 'başarının yolu birlikten geçer' demiş...İnşallah mart sayısında yeni yönetimin katkılarını görmeye başlarız...

Faik Yılmaz
19.02.2008, 11:51
Mücbir nedenden dolayı ara verdiğimiz dergimize mart ayından itibaren tekrar başlayacağız....

Hekimoğlu
19.02.2008, 12:09
nurili son dergi hala akyazı masalları anlatılmakta.

Külünkoğlu
19.02.2008, 12:27
Güncellik İstiyoruz !

Bu sayfaları okuyanlara defalarca söyledik. Tsclup reklamının yapıldığı sayfada Ahmet Şahin'in kaleci formasında Trabzonsporla ilgili en ufak bir emare yok !

Keza o kadronun fotografında kulüple ilişiği kesilen iki eski oyuncumuz mevcut. Bu işin güncellemesi bu kadar mı zor !

Basketbol Takımımızın kaptanı Mehmet Alemdağ röportajında hem " Trabzonspor gibi büyük bir kulüp her zaman en iyi yerde olmalı" diyecek hem de "Trabzonspor İkinci lige çıktıktan sonra 5-6 yıl beklemeli" diyecek. Sevgili kaptanımız büyük düşünün büyük. İstanbul da 7 maç yapacak olan Trabzonspor basketbol takımına ihtiyacımız var.

macka61
19.02.2008, 18:43
dergi bugün elime geçti 10 dakkamı almadı okumak ama biliyorum ki gelecek aydan itibaren elimden düşmeyecek

İsmail Alkan
19.02.2008, 20:25
Güncellik İstiyoruz !
Basketbol Takımımızın kaptanı Mehmet Alemdağ röportajında hem " Trabzonspor gibi büyük bir kulüp her zaman en iyi yerde olmalı" diyecek hem de "Trabzonspor İkinci lige çıktıktan sonra 5-6 yıl beklemeli" diyecek. Sevgili kaptanımız büyük düşünün büyük. İstanbul da 7 maç yapacak olan Trabzonspor basketbol takımına ihtiyacımız var.

Hemşo güzel diyorsunda,bence Mehmet ALEMDAĞ doğru söylemiş,2 nci ligde 5-6 olmasa bile en az 3-4 yıl kalınmalı,çünkü takımın hazmetmesi lazım,altyapıdaki gençlerin takıma monte edilmesi lazım,şu andaki basketbol A takımının çoğu dışardan gelen oyuncular,taşıma suyla değirmen dönmüyor,sonra asansör takımı oluruz :)

LazAnisT
23.02.2008, 22:13
Rizesporun dergisi geçti elime gayetde keyifliydi.İşin ilginç tarafı adamların bayi satışı yok ve reklam anlamında bizimkilerden çok daha fazla reklam almışlar.

Ayşe Aygün
26.02.2008, 10:35
Benimki daha gelmedi elime :) Şubat sayısımı çıkmış piyasaya benim dergiler genelde bir ay sonra çıkıyoda :)

Faik Yılmaz
26.02.2008, 11:18
Mart 2008 den itibaren dergimizi gönül rahatlığıyla alabiliriz...ilk sayfadaki o resmi görmeyeceğiz artık

macka61
26.02.2008, 14:47
aynan Faik abi hatta abone bile olabilirim martta kulübe üye olucam dergiyede olmayı düşünüyorum

ErayAkyüz
06.03.2008, 12:44
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/martdergi1.jpg

Trabzonspor Dergisi'nin Mart sayısı dopdolu içeriğiyle bayilerdeki yerini aldı.

Trabzonspor Dergisi’nin piyasaya çıkan Mart sayısında; Başkanımız Sadri Şener kulübümüzün geleceğine yönelik çok önemli açıklamaları bulunuyor.

Dergimizde ayrıca yeni transferimiz Sayed Moawad, genç futbolcularımızdan Kadir Keleş ve yardımcı antrenörümüz Volkan Kazak'la yapılan röportajlar, kulübümüzün 56. Genel Kurulu, Başkent’teki Trabzon Etkinlikleri gibi bir çok önemli dosya yer aldı.

dergiyee hücummmmmmmm

macka61
06.03.2008, 15:19
en kısa zamanda alıcam dergiyi kaçmaz bu sayı

Kaan
06.03.2008, 22:19
Ben sürekli Trabzonspor dergisini alıyordum... Takım ne zaman kötüleşti , ben o zaman dergi almayıo bıraktım... Belki yine almaya başlarız... Ben genellikle futbolcu ile röportaj olan sayıları seviyorum... :) :rolleyes:

TolgaTopçu61
06.03.2008, 22:21
avrupadada satiliyor mu dergi?

Cafer Bulur
06.03.2008, 23:09
avrupadada satiliyor mu dergi?
satildigi bir yer bilmiyorum ama düren trabzonsporlular derneginde bulunuyor.ayrica oradan da abone olabilirsin.

TolgaTopçu61
06.03.2008, 23:13
satildigi bir yer bilmiyorum ama düren trabzonsporlular derneginde bulunuyor.ayrica oradan da abone olabilirsin.
bilgin icin tesekürler

Osman Erdoğan
08.03.2008, 14:07
ben anldım her şey güzeldi de mustafa keçelinin bi sayfa resmi vardı görüce hafif gülümsedim:Dbarışın olsa idi odama ascakdım yha:( :D

Burçak
08.03.2008, 14:10
bu sayı ile beraber firesiz 53 tane dergiye sahip oluyorum bende.
5 - 10 sene sonra müthiş bi arşiv olmuş olacak. ileride torunlarıma emanet edeceğim :)

Cengiz Çubukcu
11.03.2008, 11:56
Az önce dergi elime geçti, yanılmıyorsam elime en erken geçen tarihlerden biri oldu. İnşallah böyle devam eder. Kadir Keleşle ilgili basında yer alan yazılar dergiden alınmıştı ve ısrarla okumadım çünkü kaliteli kağıda basılmış kendi dergimden okumanın tadı başka oluyor

Çetin
11.03.2008, 18:35
merak ettimde benim buraya yazdığım mesajımı kim hangi gerekçeyle sildi? bu forumda nasıl ki kullanıcılar her istediğini yapamaz forumun kuralları vardır. aynı şeyin "herkes" için geçerli olduğunu düşünüyorum?

Külünkoğlu
11.03.2008, 18:38
Mesajınızı bir başka arkadaşım sildi. Forumdaki arkadaşlarımızı Trabzonspor'umuzun menfaatine olacak dergi aboneliğine yönlendirmeye çalışılan bir başlıkta söylenmemesi gerekenleri söylerseniz forum kurallarında belirtildiği gibi forum yöneticilerinin mesajları silme ve düzenleme hakkı vardır. Bilgilerinize

Selamlar.

Çetin
11.03.2008, 18:42
eğer bir yerde menfaatler belirliyse neden menfaatleri belirleyen insanlar dışında ki insanlara ihtiyaç duyulsun ki? madem herşey belli boşuna fikirlerimi belirtiyormuşum demek ki, nasılsa herşeyi benim için "birileri" belirlemiş. neyse boşuna meşgul etmemek lazım sanırım sitemizi.teşekkürler bilgi için.

Gamze
11.03.2008, 18:48
merak ettimde benim buraya yazdığım mesajımı kim hangi gerekçeyle sildi? bu forumda nasıl ki kullanıcılar her istediğini yapamaz forumun kuralları vardır. aynı şeyin "herkes" için geçerli olduğunu düşünüyorum?

Mesajınızı bir başka arkadaşım sildi. Forumdaki arkadaşlarımızı Trabzonspor'umuzun menfaatine olacak dergi aboneliğine yönlendirmeye çalışılan bir başlıkta söylenmemesi gerekenleri söylerseniz forum kurallarında belirtildiği gibi forum yöneticilerinin mesajları silme ve düzenleme hakkı vardır. Bilgilerinize

Selamlar.

eğer bir yerde menfaatler belirliyse neden menfaatleri belirleyen insanlar dışında ki insanlara ihtiyaç duyulsun ki? madem herşey belli boşuna fikirlerimi belirtiyormuşum demek ki, nasılsa herşeyi benim için "birileri" belirlemiş. neyse boşuna meşgul etmemek lazım sanırım sitemizi.teşekkürler bilgi için.

Diğer başlığımız, Metin abinin de belirttiği gibi, tamamen dergi aboneliğini teşvik amacı taşıdığı için herhangi bir tartışma ile başlığın amacından sapmasını istemiyoruz. O sebeple, yorumları bu başlığa taşıdım. Bilginize... ;)

Ve ckul;

Mesajınızı yaşanan son gelişmelerden sonra duyduğunuz sinire bağlıyorum. Sitede kimse kimsenin görüşünü engellemek için mücadele vermez. Emin olun, istesek de buna ne vaktimiz ne de mecalimiz var ;) Başlığın selameti açısından mesajınız kaldırılmış, altında başka bir şey aramayın lütfen. Kolay gelsin.

Külünkoğlu
11.03.2008, 18:49
eğer bir yerde menfaatler belirliyse neden menfaatleri belirleyen insanlar dışında ki insanlara ihtiyaç duyulsun ki?

Gayet tabiki buranın menfaati belli o da "Trabzonspor'umuzun menfaatleri" eğer kendinizi bu menfaatlerin dışında görüyorsanız keşke BMN'ye hiç üye olmasaydınız. Umarım mesajınızı ben yanlış anlamışımdır..

tisan61
15.03.2008, 18:59
kaç aydır almıyorum tv kurulmadan almayacağım

LazAnisT
15.03.2008, 22:54
kaç aydır almıyorum tv kurulmadan almayacağımAkşam akşam güldürdün beni:)

Burçak
11.04.2008, 11:54
http://www.trabzonspor.org.tr/images/dergi/dergi54.jpg

Trabzonspor Dergisi'nin Nisan sayısı dopdolu içeriğiyle bayilerdeki yerini aldı.

Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu Genel kurul sonrasında zor bir görevi devraldıklarını belirterek, kulübün içerisinde bulunduğu sorunları çözmesi için camianın desteğinin şart olduğunu vurguladı..

Takımımızın başarılı oyuncularından Tayfun Cora, son iki sezondur hiç hak etmedikleri noktalara gerilediklerini belirterek, sezon sonu yapılacak kaliteli oyuncu takviyeleriyle tekrar, korkulan ve zirveye oynayan bir takım olarak lige geri döneceklerini söyledi.

Basketbol takımımızın önemli oyuncularından Volkan Şam, küçük yaşlarda başladığı futboldan şans eseri koparak basketbola geçiş yaptığını dile getirdi.

Dergimizin bayilerde yer alan nisan sayısında ayrıca çok sayıda çarpıcı dosya yer aldı. 5 YTL’den bayilerde satışa sunulan Trabzonspor Dergisi, dopdolu içeriğiyle yine okuyucuların ellerinden düşmeyecek.

ABONE OLMAK ÇOK KOLAY:

Trabzonspor Kulübü'nün resmi dergisi TRABZONSPOR'u düzenli olarak edinmek için abone olun ve taraftarlığın keyfini yaşayın.Yıllık 50 YTL'lik(Üyelerimize %10 indirimli 45 YTL) abone kampanyasını kaçırmayın.Trabzonspor'un basındaki sesi olan derginize abone olarak hem kulübünüze destek olacak, hem de bir yıl boyunca gelişmeleri yakından izleyeceksiniz.Trabzonspor'la ilgili en güzel röportajlar, en çarpıcı fotoğraflar ve en ayrıntılı haberleri takip etmek için tek yapmanız gereken dergiye abone olmak.

YURT İÇİ ABONELİK:

Derginin arka tarafında bulunan abone formunu doldurup yurt içi abone bedeli olan 50 YTL'yi(Üyelerimiz 45 YTL) İş Bankası Trabzon Şubesi 11605 ya da TEB Trabzon Şubesi 102151 nolu Trabzonspor Hesaplarına yatırın.

YURT DIŞI ABONELİK:

Derginin ark atarafında bulunan abone formunu doldurup yurt dışı abone bedeli olan 70 EURO'yu(Üyelerimize %10 indirimli 63 EURO) İş Bankası Trabzon Merkez Şubesi 1523852 nolu Trabzonspor hesabına yatırın.(Amerika kıtası için abonelik bedeli 100 USD'dir(Üyelerimize %10 indirimli 90 USD).)

İSTERSENİZ KREDİ KARTI İLE

Trabzonspor Dergisine kredi kartınızla da abone olabilirsiniz.Derginin arka tarafında bulunan abone formunun yanında kredi kartı bilgilerini de doldurursanız işleminiz gerçekleştrilecektir.

* Lütfen formu doldurduktan sonra "Trabzonspor Dergisi Abone Servisi, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri, TRABZON" adresine postalayınız.

* (Eğer ödemeyi banka havalesiyle yaptıysanız dekontun fotokopisini de göndermeyi unutmayınız.)

Mehmet Fırat
11.04.2008, 12:06
En kısa zamanda alacağım. :)

Bir önerim de var;

Her sayıda bir futbolcumuzun ya da toplu halde takımımızın posterini verseler çok iyi olur bence. :)

macka61
11.04.2008, 12:08
en kısa zamanda alıcam artık eksiksiz almak gerekir

MehmetGÜRSOY61
11.04.2008, 12:44
bugün almaya gidecem nasip olursa

macka61
13.04.2008, 00:53
ben dergiyi aldım İstanbuldaki kahvaltı orginazasyon ve Ankaradaki huzur evi ziyeretinden bahseldilmiş BMN nin vede değerli yöneticilerimiz ve üyelerimizin kısa görüşlerine yer verilmiş hepimizin çektirdiği resmide koymuşlar

Sinan SARI
14.04.2008, 14:34
Ben de dün aldım dergiyi ve güzel de bir sürprizle karşılaştım.
Geçen ay gönderdiğim yeğenimin(Abdullah sarı) resmini de yayınlamışlar.
Sağolsunlar.

Külünkoğlu
15.04.2008, 15:58
Nisan ayı sayısında bize de yer ayırmışlar sağolsunlar.

Söyleşi bölümü gayet doyurucu teşekkürler.
Kıbrıs Barış Kupası Öyküsü de güzel, bilmediğimiz bayağı noktalar varmış hazırlayanlara tekrar teşekkürler.
Ts Club reklamındaki eski ve Ahmet Şahin'in formasında Trabzonspor logosunun olmadığı fotograf kaldırılmış, dilimizde tüy bitti ama nihayet kaldırılmış. Buna da teşekkürler.

Şimdi olumsuzlar;

Hobiler ve Fobiler bölümünde bir futbolcunun diğer bir futbolcuyu fobi göstermesini pek anlayamadık. ya doğruysa ? espri olsa bile kötü bir espiri.. bu bölümün Hobi yazması gereken üst bant kısmı Hobe diye yazılmış.

Ankaraspor maç haberindeki büyük logo Ankaraspor logosu yerine Ankaragücü logosu kullanılmış..

Fotograflarda tribunlerin boş olan kısımları makaslansa iyi olur fotografların çekiliş açıları ile alakalı bu sorunu umarız önümüzdeki sezon hiç yaşamayız.

LazAnisT
15.04.2008, 19:08
Abartmıyayım ama 2 Aydır dergi gelmiyor.Galiba by-pass edildim.:)

EyüpKILIÇ61
19.04.2008, 23:37
Bu ayki dergi bize 2 sayfa ayırmış gerçekten çok sevindim.Ayrıca fotoğraflarda kendimi görmek de ayrı bir güzellikti :)

Burçak
09.05.2008, 10:53
http://www.trabzonspor.org.tr/images/intro/dergiintro55.jpg

Adnan Güngör Trabzonspor Dergisi'ne konuştu

Takımımızın deneyimli oyuncularından Adnan Güngör, Trabzonspor Dergisi’nin Mayıs Sayısı'nda yer alan röportajında, “Bu yıl kendimi başarılı saymıyorum. Kariyerim boyunca tatile hep içim rahat çıkmışımdır. Bu sefer tam tersi. Kendimi Trabzonspor’a karşı borçlu hissediyorum. Amacım gelecek sezon başarılı olup borcumu ödemek” dedi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Dergimizin bayilerde yer alan mayıs sayısında ayrıca; Genel Sekreterimiz Hasan Yener, şubat ayında yapılan genel kurulda kongre delegelerinin kendilerine onurlu bir görev teslim ettiklerini vurguladı. İşlerinin zor olduğunu belirten Yener, “yönetimin Trabzonspor’u” yerine, “camianın Trabzonspor’u” düşüncesiyle bir bütün olarak her türlü zorluğun üstesinden geleceklerini ifade etti.

Eski Asbaşkanlarımızdan Orhan Çobanoğlu ise camiaya seslenerek, başarı için sabır gerektiğini dile getirdi.

Bayan futbol takımımızın başarılı Gürcü oyuncuları Kristina ve Gulnara amaçlarının Şota ve Arçil gibi Trabzon’da iz bırakmak olduğunu belirttiler.

Dergimizin bayilerde yer alan mayıs sayısında ayrıca çok sayıda çarpıcı dosya yer aldı. 5 YTL’den bayilerde satışa sunulan Trabzonspor Dergisi, dopdolu içeriğiyle yine okuyucuların ellerinden düşmeyecek.

Mehmet Fırat
09.05.2008, 10:54
Derginin dizaynı değişmiş.

Açıkçası pek beğenmedim. Eskisi daha güzeldi. :)

ErayAkyüz
09.05.2008, 10:59
ggecen ayki sayıyı almadım bu ay kacırmayacagım

macka61
09.05.2008, 12:48
en kısa zamanda alıcam

Gamze
09.05.2008, 12:49
Trabzonspor yazısını ne zaman yeniden maviye çevirecekler çok merak ediyorum...

Uğurtan
09.05.2008, 12:55
Sadece dizaynında değil derginin içinde de değişiklikler olduğunu, olacağını hissettiren bişey var.. Gamze'nin de söylediği gibi Trabzonspor'u mavi yapsınlar dergiyi almaya yeniden başlayabilirim sanırım :)

Kaan
10.05.2008, 22:10
Kaçırmamayı düşünüyorum bu dergiyi... :rolleyes:

EyüpKILIÇ61
11.05.2008, 15:54
Trabzonspor yazısını ne zaman yeniden maviye çevirecekler çok merak ediyorum...

Dergiyi ben çıkarmaya başladığım zaman :)

Barış Mayda
11.05.2008, 16:02
adnan varsa helede şampiyonluk görmek istediyse dergi de sanırım fazla bir şey yoktur

Barış Mayda
11.05.2008, 16:03
evdeki dergilerin arasına alıp yerleştirecegim tabi bu sayıyı da

Abdullah Şahin
11.05.2008, 19:10
kristina ve gulnara kim bilgisi olan varmı dergide yazıyoda ben bayadır transferlerden haber alamıyorum transfer falanmı yapıldı

Remzi
11.05.2008, 19:22
kristina ve gulnara kim bilgisi olan varmı dergide yazıyoda ben bayadır transferlerden haber alamıyorum transfer falanmı yapıldı

bayan takımına yapılan transferler olması lazım:D

Gamze
11.05.2008, 19:53
Dergiyi ben çıkarmaya başladığım zaman :)

Bu dileğimi Atilla Alp Beye ilettim mail yoluyla.
Umarım tez zamanda o yazı eskisi gibi mavi olur.
Bordo - mavi renkleri içiçe sergilemekten biz de mi imtina ediyoruz bilmiyorum ki!

Egemen Yılmaz
11.05.2008, 20:15
dergiyi bulabilirsem alırım :D

SameTS_61
11.05.2008, 20:25
içeriğini daha farklı bekliyordum şahsen

Kazım Uzunboy
15.05.2008, 04:28
dergiyi bulabilirsem alırım :D
Antalya'da satmıyolar mı :D

Kazım Uzunboy
21.05.2008, 03:00
Bu ayki dergi bize 2 sayfa ayırmış gerçekten çok sevindim.Ayrıca fotoğraflarda kendimi görmek de ayrı bir güzellikti :)
Alamadım o dergiyi off yaa :(

LRKSFAG
31.05.2008, 13:30
Brother's great, I top youSKF (http://www.nsk2008.cn/see/192.html)FAG (http://www.nsk2008.cn/see/190.html)NSK (http://www.nsk2008.cn/see/191.html)TIMKEN (http://www.nsk2008.cn/see/194.html)

ilhan
13.06.2008, 11:35
Yattara’dan çarpıcı mesajlar
Takımımızın Gineli oyuncusu İbrahima Yattara, Trabzonspor Dergisi’nin Haziran Sayısı'nda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/dergihaziran.jpgTrabzon’u ve Trabzonspor’u çok sevdiğini vurgulayan Yattara, “Kariyerimde ilk defa bir takımda bu kadar uzun süre kaldım. Şu an benim hayatımdaki tek eksik Trabzonspor’da şampiyonluk yaşamak” dedi.

Takımımızın yeni transferleri Gökhan Ünal, Selçuk İnan, Egemen Korkmaz, Giray Kaçar, Gustavo Colman, Hrvoje Cale, Ceyhun Gülselam, Buğra Erdoğan, İsmail Özeren ve Yakup Bugun’ün imza törenleri, açıklamaları ve kariyerleri Trabzonspor Dergisi’nde.

Dergimizin bayilerde yer alan Haziran sayısında; Başkan Yardımcımız Muammer Saka’nın geleceğe yönelik yaptığı önemli açıklamaların yanı sıra Ahmet Nur Çebi, Sadık Albayrak, eski futbolcularımızdan Selami Güven röportajlarıyla, ünlü sanatçı Sunay Akın’ın yazısı da yer alıyor.

Trabzonspor Dergisi’nin Haziran sayısıyla birlikte minik Trabzonsporlulara yönelik hazırladığımız “Yavru Kaplan” bölümü de dopdolu içeriğiyle bundan böyle düzenli olarak her sayıda yer alacak. Bu bölümde miniklerin hoşça vakit geçirmeleri için, fıkralar, bilmeceler, bulmacalar, şiirler ve keyifli oyunlar bulunuyor.

Dergimizin bayilerde yer alan Haziran sayısında ayrıca çok sayıda çarpıcı dosya da yer aldı. 5 YTL’den bayilerde satışa sunulan Trabzonspor Dergisi, dopdolu içeriğiyle yine okuyucuların ellerinden düşmeyecek.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/dergihaziran1.jpg

ErayAkyüz
13.06.2008, 11:36
:) ilhanım gectin beni neyse kapattır yoneticiler benim baslıgı

Mehdi
13.06.2008, 11:42
Kapakta ''Transferler'' yazısının altındaki listeyi transfer listesi diye okuyordum ki Sunay Akın'da uyandım.Sen beni bu hale getirdin Sadri Başkan:)

Bu sayıyıda kaçırmayacağım.Hayatımda büyük önemi olan bir sayı.

Faik Yılmaz
13.06.2008, 11:45
Arkadaşlar bu sayıyıda karaborsa yapalım.. defalarca basılsın.... bayilerde hiç kalmasın....

ilhan
13.06.2008, 11:45
Beşiktaş'ın Yavru Kartal projesiyle örtüşmekte Yavru Kaplan ismi.

Benim şahsen hoşuma gitmedi. Ne bileyim ismi sindiremiyorum. Hem bizim adımız Karadeniz Fırtınası neden kaplan?

Takılıp kalmak istemiyorum ama hiç beğenmedim yavru kaplan'ı.

dip not : Arşivlerin en güzel yerinde olması gereken bir sayı olduğunu da belirtiyorum.

ErayAkyüz
13.06.2008, 12:28
arkadaslar acaba nettenmi siparişi versem daha karl getrir kulube yoksa gazete bayindemi alayım dergiyi?

Gamze
13.06.2008, 12:32
İlhan, yorumunda sana katılıyorum... Yavru Kaplan adını ben de sevmedim... Fikir güzel fakat sunumu hatalı, bence...

Sayıyı tabii ki alacağız, kaçar mı?

Emre B.
13.06.2008, 12:39
Beşiktaş'ın Yavru Kartal projesiyle örtüşmekte Yavru Kaplan ismi.

Benim şahsen hoşuma gitmedi. Ne bileyim ismi sindiremiyorum. Hem bizim adımız Karadeniz Fırtınası neden kaplan?

Takılıp kalmak istemiyorum ama hiç beğenmedim yavru kaplan'ı.

dip not : Arşivlerin en güzel yerinde olması gereken bir sayı olduğunu da belirtiyorum.

Yavru Kaplanı bende sevmedim ama Yavru Fırtına da olmazdı.

ilhan
13.06.2008, 12:55
Emre'cim ,

Başına " Yavru " koymak zorunda değiller. Ama Yavru Kaplan nedir yani?

Ali Can
13.06.2008, 13:07
arkadaslar acaba nettenmi siparişi versem daha karl getrir kulube yoksa gazete bayindemi alayım dergiyi?
direk klupden alman kulub için daha kârlı olur..

Faik Yılmaz
13.06.2008, 13:13
Emre'cim ,

Başına " Yavru " koymak zorunda değiller. Ama Yavru Kaplan nedir yani?

yavru kaplan bizim orda pisiklere derler yani kedilere derhal değiştirilsin :D