PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Dergisi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17

Mehmet Yusuf
08.02.2011, 02:56
Trabzonspor (http://forum.bordomavi.net/wiki/Trabzonspor)'un UEFA Kupası (http://forum.bordomavi.net/wiki/UEFA_Kupas%C4%B1)'nda Bochum (http://forum.bordomavi.net/wiki/Bochum)'la oynadığı maçta, Trabzonspor (http://forum.bordomavi.net/wiki/Trabzonspor)'un gole giden topuna ofsayt olduğu durumda dokunmuş ve turun kaybedilmesinin suçlusu olarak ilan edilmiştir..
vikipedia da böyle yazıyor misse misse için :)

Canberk
08.02.2011, 03:05
Takım Otobüs'ü maketi ve Misse Misse kaçmaz.

Faik Yılmaz
08.02.2011, 08:35
kapağı çok hoş olmuş......

evrents
09.02.2011, 00:37
Real'lere gelmiş midir acaba ocak sayısını real'den almıştım.

Cafer KILIÇSOY
09.02.2011, 01:14
Abonelere yola çıkmış mıdır acaba?

Ufuk Bayraktar61
10.02.2011, 01:25
serdal beye sorularım biter mi? bitmez...:)

1) Tscluplara gelmeyen dergi neden çıktı diye lanse edilir. Her zaman aynı arkadaş,

dergi çıkar
ufuk gider sorar,
cevap, "dergi çıkmadı daha" olur.

2) ocak ayında dergi üyeliğini kazanan renktaşımızın giydiği ürünü hala bulamadım.

Canberk
10.02.2011, 01:28
YAY-SATtada yok hala Sinop'a gelmedi beklemedeyim :o

serdalsahin61
10.02.2011, 08:32
Dergi bizim elimize Pazartesi günü ulaştı...
TS Clup'lara ulaştırılma adına sanırım kargo ya da dağıtımda bir gecikme olmdu.

Tribünde seni bulup fotoğraflayana kadar bu sorular devam edecek sanırım :)

serdal beye sorularım biter mi? bitmez...:)

1) Tscluplara gelmeyen dergi neden çıktı diye lanse edilir. Her zaman aynı arkadaş,

dergi çıkar
ufuk gider sorar,
cevap, "dergi çıkmadı daha" olur.

2) ocak ayında dergi üyeliğini kazanan renktaşımızın giydiği ürünü hala bulamadım.

evrents
10.02.2011, 13:23
Acaba real'e gelmiş midir ona göre şimdi gideceğim.

evrents
10.02.2011, 15:52
Geçen ay ocak sayısını aldığım real'e gittim bugün.Orada bjk,fb,gs şubat sayıları varken bizimki yoktu henüz gelmemişti.Galiba bizim yönetim bu işi beceremiyor.

irfanköse276
10.02.2011, 15:58
Trabzonspor (http://forum.bordomavi.net/wiki/Trabzonspor)'un UEFA Kupası (http://forum.bordomavi.net/wiki/UEFA_Kupas%C4%B1)'nda Bochum (http://forum.bordomavi.net/wiki/Bochum)'la oynadığı maçta, Trabzonspor (http://forum.bordomavi.net/wiki/Trabzonspor)'un gole giden topuna ofsayt olduğu durumda dokunmuş ve turun kaybedilmesinin suçlusu olarak ilan edilmiştir..
vikipedia da böyle yazıyor misse misse için :)

intertoto kupası olması lazım..

antagonist
11.02.2011, 23:17
Serdal bey, öncelikle dergiye verdiğiniz emek için size teşekkür ediyorum. Özellikle Ocak sayısını çok beğendiğimi söylemek istiyorum.

Türkçe'nin doğru kullanımına dikkat etmeye çalışan bir vatandaş olarak, dergimizde gördüğüm bazı hataları paylaşmak istiyorum.

Ocak sayısında, sayfa kırktaki başlık şu şekilde: "Kar değil ama Fırtına vardı." Buradaki "ama" kelimesi gereksizdir. ;)

İçerikle ilgili olarak da, Rasim Mövsümoğlu'nun yaptığı araştırmada (Trabzonspor için A'dan Z'ye 2010) sırf bazı harfleri doldurmak için -bence- gereksiz bilgiler varilmiş. Örneğin I:Işıltı,N: Norveç Şampiyonu,Y:Yedi-Sıfır gibi...

Şubat sayısında, Rasim Mövsümoğlu'nun elli dördüncü sayfadaki yazısında çok sayıda yazım hatası var. Örnekler:

* Bu sezon şampiyonluğa çok yaklaşan Karadeniz kulübünün ona olan umutları diğer futbolculara da olduğu gibi büyük.

*22 Ocak 2011'de Ankaragücü maçında oynamasıyla Süper Lig'de 100.kez Trabzonspor forması giyen Serkan Karadeniz kulübünün futbolcusu olarak ilk kez tarihi karşılaşmada sahaya çıkmış. 2007 İntertoto Kupası 2.turunda Bordo-Mavili ekibin Avrupa Kupaları'nda en farklı galibiyetine imza attığı Vllaznia(Arnavutluk)maçında ilk kez resmi müsabakada Trabzonspor forması giymiş.

*2010/11 sezonunda yalnız 17.haftada Kardemir Karabükspor maçında gorma giyemeyen Serkan bu gedişle ilk kez Süper Lig'in sonunda 33 maç barajına ulaşabilir. Bugüne kadar rekor göstergesi ise 2002/03 sezonu içinde Gençlerbirliği'nde 32 maç oynamıştı.

Bunun gibi başka hatalar da var. Yazı Azerice yazılmış, bazı kısımları Türkçe'ye çevrilmemiş diye düşünmüyor değilim.

"Mükemmellik, ayrıntılarda gizlidir." ilkesine inanan birisi olarak, Trabzonspor'un resmi yayın organına bu tür hataları yakıştıramıyorum.

Bunun dışında Sevecen Tunç'un "Sandıktan çıkanlar" bölümünü ilgiyle okuyorum.

İyi çalışmalar.

Cafer KILIÇSOY
14.02.2011, 00:58
Bugün ayın 14'ü. Dergi hala elimize gelmedi.

Uğurtan
14.02.2011, 01:07
Bana haftaiçi gelmişti abi. Sanırım Çarşamba günü geldi.

Cengiz Çubukcu
14.02.2011, 07:52
nazar değdirdik, dergim hala elime ulaşmadı :) bugün bekliyorum ....

Atalay
14.02.2011, 09:36
Dergimizi her yerde bulmak istiyoruz...

En azından abonelere zamanında ulaştırsanız...

Ayın 14'ü oldu beklemedeyiz..

Ayrıca sizlerden ricam..

Her maç öncesi Avni Aker stadının etrafında deplasman maçlarında ise bize ayrılan tribünlerin etrafında abonelik vede tanıtım stantları açmanız...

Buna basketbol maçlarıda dahil...

Sevgilerimle..

Kazım Uzunboy
14.02.2011, 10:39
Hala çıkmadı sanıyordum.

Çıkmış ama haberim yokmuş meğer.

Kütahya'ya geldiyse hemen alayım. :)

Mert67
14.02.2011, 11:08
Ben alalı baya oldu.:)

Dergimiz artık bir çizgi tutturdu o çizgide ilerliyor.Ayrıca Piotr-Pawel röportajı güzel olmuş.

Cengiz Çubukcu
14.02.2011, 11:17
dergim geldi, otobüs makedini ayarlamakla meşgulüm :)

Kaya
14.02.2011, 11:28
Trabzonspor sevgisi, Trabzonspor Dergisi'ne abone olunduğu halde dergi adresine ulaşmadan gazetecide gördüğü dergiyi dayanamayıp almasıdır.

:))

Canberk
14.02.2011, 11:31
İşte en güzeli o dediğin Kaya abi.

Ama bizim gazetecilerde bile yok hala.

Olsa hemen alacağım birtane :o

evrents
14.02.2011, 15:00
Real'de(geçen ay ocak sayısını oradan almıştım) fb,gs,bjk şubat ayı dergileri vardı.Bizimkisi hala gelmemişti orada kendimi çok kötü hissetmiştim :).

Emrullah
14.02.2011, 15:38
Dergim ve otobüsüm geldi. En karizmatik plakayı bana vermişler. :cool: 61 Trabzonspor 001

Ali Tunahan Güllü
14.02.2011, 16:13
Okuldan yeni geldim dergim elimde ayın 14ünde gelmiş sonunda:)
Daha incelemedim ama otobüs maketi gerçekten çok güzel düşünülmüş.

Ufuk Bayraktar61
14.02.2011, 18:31
derginin Trabzonda ki üyelere gelmesine rağmen ts cluplara gelmemesi entresan ..

Kaya
14.02.2011, 20:27
Yurtiçi kargo not bırakmış... Geldik, bulamadık, teslim edemedik... :(

Derginin peşine düşeceğiz şimdi... :)

Cafer KILIÇSOY
15.02.2011, 01:22
Ben umudu kestim artık. Mart sayısıyla beraber gelir artık:(

Abone olurken özellikle vurguladım ''Bu geç göndermeler canımızı sıkıyor'' diye. İkna etmişlerdi beni 'Böyle birşey yaşanmayacak' diye.

Hakkaten bu kadar zor mu bu iş anlamıyorum.

bordo61
16.02.2011, 13:36
Dergiyi alacam.

Otobüs maketini merak ettim.

Ibo61
22.02.2011, 23:20
Bende bugün abone oldum Almanya senelik 130 TL!!!!

Atesh
23.02.2011, 00:02
Bende bugün abone oldum Almanya senelik 130 TL!!!!

65 Avro civarı, hiç bişey değilmiş. Kaliteli bişeyse bende olurum.

mit_o
26.02.2011, 02:16
Şubat ayı dergisi güzelmiş tavsiye edilir ;)

Kaya
26.02.2011, 02:36
Sayfa 8: Umut'un fotoğrafı harika... (Bu tip fotoğraflar kaliteli ve büyük ebatlı hale getirilerek TsClub'larda satılmalı...)

Ömer Kibar
26.02.2011, 10:02
Kaya abi zor şeyler istiyorsun :)

Bıyıklıoğlu
05.03.2011, 12:01
Kulübümüzün Resmi yayın organı Trabzonspor Dergisi'nin Mart sayısı çıktı.

Dergimizin 86. Sayısının kapak konusunu, devre arası transferiyle takımımıza katılan Mehmet Çakır röportajı oluşturuyor.

Mustafa Yumlu’nun TrabzonCell abonelerinin sorularına verdiği cevapları, Gustavo Colman’ın üç sayfalık anketi, eski kalecilerimizden Mustafa Özbey, basketbolcumuz Hadi Özdemir ve Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü İsmail Yüksek’le yapılan röportajlarının da yer aldığı yeni sayımız yine dopdolu.

“Rakamların dili” köşemizde başarılı kalecimiz Onur Kıvrak’ın yer aldığı Mart sayımızın, “Şimdi Nereler?” bölümünde eski futbolcularımızda Arçil Arveladze’nin hikayesini okuyabilirsiniz. Rasim Mövsümoğlu’nun araştırma dosyasında Milli Takım Teknik Direktörümüz Guus Hiddink’in “Trabzonspor Macerası”nı ele aldık.

Çalı Kuşu ismiyle, Türkiye’de ilk olarak Trabzon’dan yayınlanan kadın gazetesinin hikayesinin yer aldığı 86. sayımızda;
Mizah, Sizden Gelenler, Fırtına Çocuk bölümlerinin yanında Kıvanç Koçak’ın “Mutlaka kazanacağız”, Uğur Biryol’un “Deniz koklu kentin ayak sesleri”, Efsane futbolcumuz Ali Kemal Denizci’nin “Hedef”, Uzman Psikolog Faruk Bozkır’ın “Futbolda aşk ve nefret ikilemi”, Av. Emre Koçak’ın “Futbolda yetiştirme tazminatı” başlıklı yazılarını keyifle okuyabilirsiniz…

Bayan futbol takımımız ve pilot takımımız 1461 Trabzon takımının başarılı sporcularının röportajlarının da yer aldığı dergimize YAY-SAT ana bayilerinden, Ts Club web sayfasından, ya da abonelik yoluyla ulaşabilirsiniz…

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6676-3B1F3H0W.jpg

28TS61
05.03.2011, 12:20
kapak güzel ama bir tek adidas ayakkabilar olmamis. biraz daha dikkat lütfen

macka61
05.03.2011, 14:02
bu ay erken çıktı dergimiz güzel hep böyle çıksın

Canberk
05.03.2011, 14:26
Şubat sayısını geçen hafta zor buldum gazetecilerde :o
Bu sayı içinde acele etmiyorum hala daha şubat sayısı var burda o yüzden 1 ayı bulur heralde gelmesi :o

Ali Tunahan Güllü
05.03.2011, 14:31
Tamam kapak filan artık çok güzel oluyor ama hep aynı adamlar dönüp dolaşıyor dergide mesela Mustafa Yumlu bir sayıda röportaj veriyor ondan sonra Trabzoncell konuğu birde aynı tip sorularla karşılaşıyor.
Bir eleştirim daha olacak dergide daha fazla fotoğraf görmek istiyorum o kadar güzel görüntüler oluyor Avni Akerde özel çekimler filan.
Genel olarak memnunum ama dergiden.

Cengiz Çubukcu
05.03.2011, 14:48
nisan sayısında kapakta basketbolcularımızdan Ali Karadeniz ya da Rasic olabilir...ille de futbolcu olacak diye bir kaide olmamalı... Ali Karadeniz'in kariyeri ortada, Rasic sırp milli takımının 2. oyun kurucusu daha ne olsun :) ..bir de birşeyi merak ediyorum Mehmet Çakır özellikle mi mahcup poz verdi ? toz toprak tam küçük emrah edebiyatı okuyacağız düşüncesini getirdi aklıma, merakla bekliyorum :)

mit_o
05.03.2011, 15:07
nisan sayısında kapakta basketbolcularımızdan Ali Karadeniz ya da Rasic olabilir...ille de futbolcu olacak diye bir kaide olmamalı... Ali Karadeniz'in kariyeri ortada, Rasic sırp milli takımının 2. oyun kurucusu daha ne olsun :) ..bir de birşeyi merak ediyorum Mehmet Çakır özellikle mi mahcup poz verdi ? toz toprak tam küçük emrah edebiyatı okuyacağız düşüncesini getirdi aklıma, merakla bekliyorum :)

Kesinlikle katılıyorum Ali Karadeniz olmalıydı bence hak ediyor ;)
Neyse inşallah öbür ki ay olur...
Hayırlı olsun alırız en yakın zamanda mart ayı dergisini de inşallah

Ufuk Bayraktar61
06.03.2011, 01:31

onların her ikiside geçtiğimiz sayılarda dergiye konuk oldular zaten,

Cengiz Çubukcu
06.03.2011, 07:59
onların her ikiside geçtiğimiz sayılarda dergiye konuk oldular zaten,

biliyorum Ufuk , ben kapaktan bahsediyorum ....

Yiğit SARI
06.03.2011, 09:28
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/intro/05_03_2011-8E5Q.jpg

Güzel şeyler çıkıyor ortaya :D Ayakkabı hiç olmamış ama.

bordo61
06.03.2011, 11:08
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/intro/05_03_2011-8E5Q.jpg

Güzel şeyler çıkıyor ortaya :D Ayakkabı hiç olmamış ama.

Manşete bakarsanız anlarsınız ayakkabının neden öyle olduğunu

Ufuk Bayraktar61
06.03.2011, 18:03
biliyorum Ufuk , ben kapaktan bahsediyorum ....

biliyorum kapaktan bahsettiğnizi de kapak olabilmek için dergiye konuk olmak lazım ki konuk da olunduğuna göre daha kapak olma ihtimalleri yok onu demek istedim.

Ömer Yüce
13.03.2011, 11:49
Bu trabzonsporun istanbulda oynadığı maçlarda diğer istanbul takımlarını zoraki bir araya getirdiğimiz bi foto var dergide. Onu nası bulabiliriz :S

Burçak
13.03.2011, 12:15
Bu trabzonsporun istanbulda oynadığı maçlarda diğer istanbul takımlarını zoraki bir araya getirdiğimiz bi foto var dergide. Onu nası bulabiliriz :S

Bu foto bende var dı . ama arayıp bulmam gerek onu. şuan okadar zamanım yok. bulan olmazsa daha sonra eklerim buraya.

antagonist
14.03.2011, 01:49
Onur Kıvrakla ilgili bölümde Onur'un fotoğrafı süper olmuş, elinize sağlık. :ok

Bunun dışında, Mehmet Çakır röportajı keyifli ve güzel bir röportaj olmuş. Fotoğraflar da çok iyi. :ok

Rasim Mövsümoğlu'nun yazılarını ve araştırmalarını gereksiz biliyorum. Mesela, Hiddink araştırmasının benim için hiçbir anlamı yok. Türkçe hataları da azalsa da devam ediyor.

Prof.Dr. İsmail Yüksek röportajında, hocanın verdiği cevaplar çok samimi. :)

Mustafa Özbey röportajında, enteresan bir ego sezinledim. Zaten Mehmet Ali Yılmazla iş yapan birisi böyle bir kişiliğe sahip olr herhalde. :) 99.sayfadaki fotoğrafta Faruk Özak direkt dikkat çekiyor. Ve tabii ki efsanemiz, kalbimde çok ayrı bir yeri olan Dozer Cemil...

Sedat Tunalı'nın Aykut Kocamanla Şenol Güneş'i karşılaştırdığı yazı, resmi dergide olmamalıydı bence. Burada yazının doğruluğunu, yanlışlığını tartışmıyorum. Aykut'u bu kadar kaale almamalıydık. Resmi derginin ağırlığına yakışmadı.

Son olarak, en arkadaki üye formunda www.trabzonspor.org.tr adresinden kulübe üye olabilirsiniz. (http://www.trabzonspor.org.tr adresinden kulübe üye olabilirsiniz.) diyor. Ama online üyelik kalktı.

Serdal beyin eleştirilere olumlu gözle baktığını biliyorum, o yüzden uzun yazdım.;)

Hep birlikte daha iyiye...

Kazım Uzunboy
05.04.2011, 13:37
Nisan sayımız çıktı

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6953-2J9V2E2H.jpg

Kulübümüzün Resmi yayın organı Trabzonspor Dergisi'nin Nisan sayısı çıktı.

Dergimizin 87. sayısının kapak konusunu, başarılı oyuncumuz Ceyhun Gülselam oluşturuyor.
Egemen Korkmaz’ın TrabzonCell abonelerinin sorularına verdiği cevapların, Giray Kaçar’ın üç sayfalık anketinin, yaşadığı talihsiz sakatlık sonrasında tüm camiamızı üzen Onur Kıvrak ve mücadeleden yılmayan oyuncumuz Burak için hazırlanan yazıların bulunduğu Nisan sayımızda, 1978-79 şampiyonluğunda kadroda bulunan eski futbolcumuz Necdet Ergün, basketbolcumuz Alvin Snow’la yapılan röportajlar da yer alıyor.
“Şimdi Nereler?” bölümünde eski futbolcularımızdan Mitar Lukiç’in yer aldığı Nisan sayımızda yayınlanan Rasim Mövsümoğlu’nun “Futbolcularımızın kariyer coğrafyası” başlıklı araştırma yazısı ilginizi çekecek.
87. sayımızda;
Mizah, Sizden Gelenler, Fırtına Çocuk bölümlerinin yanında Efsane futbolcumuz Ali Kemal Denizci’nin “Onurlu şampiyonluklar üzerine”, Uzman Psikolog Faruk Bozkır’ın “Futbolda kelebek etkisi”, Av. Emre Koçak’ın “Küçük futbolcuların büyük transferleri” başlıklı yazılarını keyifle okuyabilirsiniz…
Ressam Muzaffer Akyol, Oyuncu Alper Kul, İDO Genel Müdürü Ahmet Paksoy, İfakat belgeseli yönetmeni Orhan Tekeoğlu ile yapılan röportajların yanı sıra Bayan futbol ve pilot takımımız 1461 Trabzon takımının başarılı sporcularının röportajlarının da yer aldığı dergimize YAY-SAT ana bayilerinden, Ts Club web sayfasından, ya da abonelik yoluyla ulaşabilirsiniz…

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6953-7I4M7N3D.jpg

www.trabzonspor.org.tr

Kazım Uzunboy
05.04.2011, 13:39
Arkadaşlar dergide çıkması için fotoğraflarımızı hangi adrese gönderiyoruz ?

Mustafa
05.04.2011, 14:10
dergi@trabzonspor.org.tr di sanırım adres Kazım.

Kazım Uzunboy
05.04.2011, 14:37
Teşekkür ederim.

Şimdide fotoğrafı bulamıyorum. :)

Mustafa
05.04.2011, 15:32
Bilgisayarım-Belgelerim-Kazım foto özel işte bu dosyanın içinde :p

Hürgün Aygün
05.04.2011, 19:19
Gerçekten kapak çok renkli çok güzel durmuş kim hazırladıysa ellerine sağlık..

serdalsahin61
08.04.2011, 17:18
Gerçekten kapak çok renkli çok güzel durmuş kim hazırladıysa ellerine sağlık..

Gelecek ayın kapağı, bir aksilik olmazsa çok daha güzel olacak... Şimdiden hazır...

LazAnisT
08.04.2011, 17:29
Serdal bey dergide emeği geçen kişilerden biri olarak merakımdan soruyorum.Piyasada takip ettiğiniz ve beğendiğiniz aylık bir spor dergisi varmı.

Mert67
08.04.2011, 17:54
Poster'e bordo-mavi efektler eklenmeseydi, sadece fotoğraf üzerinde ufak oynamalar yapılsaydı daha güzel olurdu gibi geliyor.
Daha büyük bir bölümünü okumadım ama dolu dolu gözüküyor.

thehell61
09.04.2011, 01:12
Bugün aldım derhyi elime.

serdalsahin61
09.04.2011, 09:03
Serdal bey dergide emeği geçen kişilerden biri olarak merakımdan soruyorum.Piyasada takip ettiğiniz ve beğendiğiniz aylık bir spor dergisi varmı.

Futbol Extra da iyi işler yapıyor ama, ForForTwo bir numara...

Yiğit SARI
09.04.2011, 10:07
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6953-2J9V2E2H.jpg

Kapağın tek kötü yanı parçalı forma :D

Semra
09.04.2011, 10:51
Dergiyi dün aldım, neredeyse tüm yazıları okudum.
Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.
Onur'un sakatlığına dair yazıları okurken duygulandım,
Bjk maçının anlatıldığı sayfalar hiç bitmesin istedim,
İdo Genel Müdürü Ahmet Paksoy'u tanıdım keza Muzaffer Akyol'u...
Alper Kul ve babasının röportajı çok keyifliydi :)
Futbolcularımıza ayrılan bölümler samimi ve içtendi..!

Emre Bekar
12.04.2011, 13:52
İlk defa aldım dergiyi.Beklediğimden daha iyi çıktı emeğine sağlık hazırlayanların...

robinhood61
12.04.2011, 15:01
Ben de bu ay ki sayıyı aldım. Alanzinho posterini duvara astım. yazıları da bir dikişte okudum :)

abone olmak daha güzel aslında ama ben ara sıra alıyorum

halukozcelik
12.04.2011, 15:20
iyi bir degiye sahibiz.arkadaşları tebrik ederim...

temel_yilmaz
15.04.2011, 10:53
Banada geldi dergi çok beğendim gerçekten güzel bir çalışma olmuş emei geçenlere teşekkür ederim.Sabah dükkanı açarken sanayi esnafını Alanzinho ve ben selamlıyorum :)

Reşit
24.04.2011, 22:07
bu ay dergiyi yollamadılar. daha önce böyle bir durumla karsılasan varsa ne yapmam gerekıyor ?

bordo61
25.04.2011, 01:00
Serdal Bey'e mesaj at , o sana gereken açıklamayı yapar Reşit
http://forum.bordomavi.net/member.php?u=3523

Reşit
27.04.2011, 16:10
maili yolladım bir gün gecmeden gönderdiler dergiyi . ama poster yok :) neyse bunada şukur ..

ilhan
07.05.2011, 10:55
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7252-1U9X1Z8O.jpg

Kulübümüzün Resmi yayın organı Trabzonspor Dergisi'nin Mayıs sayısı 50x70cm ebatlarında kuşe kağıda baskılı Gustavo Colman posteri hediyesiyle çıktı.

Dergimizin 88. sayısının kapak konusunu, başarılı oyuncumuz Gustavo Colman oluşturuyor. “Trabzon gibiyim, sessiz ama içinde fırtınalar kopan” diyen Arjantinli oyuncumuzun röportajını beğenerek okuyacaksınız.

Hrvoje Cale’in TrabzonCell abonelerinin sorularına verdiği cevapların, Barış Ataş’ın üç sayfalık anketinin yer aldığı Mayıs sayımızda, Trabzonspor formasıyla iki şampiyonluk yaşayan eski futbolcumuz Sinan Ünal’ın röportajı da bulunuyor.

“Şimdi Nereler?” bölümünde eski futbolcularımızdan Davor Vugrineç’in yer aldığı Mayıs sayımızda yayınlanan Rasim Mövsümoğlu’nun “Avrupa standartları ve Umut Bulut” ve “Rakamların diliyle Burak Yılmaz” başlıklı araştırma yazıları ilginizi çekecek.

88. sayımızda;
Mizah, Sizden Gelenler, Fırtına Çocuk bölümlerinin yanında Efsane futbolcumuz Ali Kemal Denizci’nin “Bize sorulanlar üzerine”, Uzman Psikolog Faruk Bozkır’ın “Futbolda öfke kontrolü”, Av. Emre Koçak’ın “Futbolda federative ve ekonomik haklar”, Uğur Biryol’un “Bulutlara arkadaş olmak” başlıklı yazılarını ve daha fazlasını keyifle okuyabilirsiniz…

Araştırma ve yaşadıklarıyla Trabzon futbolunun 1900 ve 1950 tarihlerine ışık tutan Trabzon Beyfendisi Mustafa Kemal Sayıl’la “Anılar geçidinde bir saygı yürüyüşü” başlıklı röportajın da yer aldığı dergimize YAY-SAT ana bayilerinden, Ts Club web sayfasından, ya da abonelik yoluyla ulaşabilirsiniz…

Gamze
07.05.2011, 10:55
Postere bak arkadaş :))

ilhan
07.05.2011, 10:56
Süper.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7252-0F0L6P3X.jpg

Emirhan Makul
07.05.2011, 11:00
Poster süper daha çok genç kızların duvarlarını süsleyecek bir poster :D Güzel iş çıkarmışlar ama

Gamze
07.05.2011, 11:01
Poster süper daha çok genç kızların duvarlarını süsleyecek bir poster :D Güzel iş çıkarmışlar ama

Genç kızlarımızın ailelerini düşünürsek sakıncalı olabilir :D

Uğurtan
07.05.2011, 11:05
Gustavo'nun bu hâli ne böyle amanın.

:D

Murat'
07.05.2011, 11:06
Colman Güney Amerika yerlilerine benzemiş, gerçekten de çok başarılı bir çalışma olmuş.

Tebrikler, gördüğüm en çarpıcı kapak kesinlikle.

Ali Tunahan Güllü
07.05.2011, 11:28
Yuh!!.:S
Süper bu ya süper Nike katoluğu gibi olmuş:)

thehell61
07.05.2011, 11:43
Harika bir sayı olmuş kapağı görünce heyecanlandım yahu

Hürgün Aygün
07.05.2011, 11:51
Vayy Colman'a bak süper olmuş poster.:)

Yiğit SARI
07.05.2011, 11:56
Kapağa bak müthiş

Ahmet Başkaya
07.05.2011, 11:59
Oha lan valla bu kadar beklemiyordum helal olsun !

Özge
07.05.2011, 12:11
Adam karizma ya:D

Batuhan
07.05.2011, 12:27
Mükemmel bir kapak, mükemmel bir poster! Emeği geçenlerin eline sağlık.. :alkış:

Emirhan Makul
07.05.2011, 12:42

Kitap arası yapmak makbuldür o zaman :D

Semra
07.05.2011, 13:00
Derginin kapağı muhteşem olmuş, çok beğendim.
Bugün gidip alıp okumak farz oldu :)
Detayları dergiyi aldıktan sonra yazarım!

Fatih Özkan
07.05.2011, 13:01
Colman'ı çamura bulamışlar :D
Şahane olmuş!

Burak DERELİ
07.05.2011, 13:13
Colman'ın posteri müthiş olmuş

Harun-61
07.05.2011, 13:31
Serdal Bey ve ekibi Dergi isini ele alali ciddi bir degisim sözkonusu...

Tebrik ediyorum.

macka61
07.05.2011, 13:33
spartacüs colman

bordo61
07.05.2011, 13:39
Gelecek ayın kapağı, bir aksilik olmazsa çok daha güzel olacak... Şimdiden hazır...

Serdal Bey bunun müjdesini geçen ay vermişti zaten

Harika kapak.

Teşekkürler Trabzonspor Dergisi çalışanları

Gamze
07.05.2011, 13:41
Kulüp bünyesinde bir stüdyo oluşturulmuş nihayet, o nedenle bu kadar güzel bir iş çıkmış. Rahat ve diledikleri gibi çalışabilmiş Serdal Şahin ve ekibi belli ki.
Gerçekten çok iyi.

Kitap arası yapmak makbuldür o zaman :D

Öhö öhö :D

Kazım Uzunboy
07.05.2011, 13:48
Dergi kalitesinin önümüzdeki aylarda Ts Club'a da bulaşacağını düşünürsek çok iyiye gittiğimizi söyleyebiliriz.

Emre Bekar
07.05.2011, 14:09
Kapak gerçekten müthiş.Tebrikler..

Sefa
07.05.2011, 14:18
Dergi almam ama şu kapağı görüp almamak olmaz.. :)

My
07.05.2011, 15:10
Dehşet olmuş arkadaş ya harika ötesi...

Mustafa Şakar
07.05.2011, 17:02
Süper çalışma olmuş,tebrikler.:alkış:

Adem Hotaman
07.05.2011, 23:30
Posteri genel olarak beğendim. Ama madem Colman'ı çamura buluyorsun bari zemini ve etrafını da ona göre photoshopla. Bence zemin yeşil olmamış. Adidas'ın bir reklam posteri vardı. Karşılıklı birbirlerine çamur içerinde koşan futbolcular. Mesela ona benzer olabilirdi. Bu yapıcı bir eleştiridir. Yanlış anlaşılmasın.

sercaninanc
08.05.2011, 00:14
ben şahsen tasarımcı değişti dediklerinde gene benzer biridir dedim ama yanılmışım bu8 adama helal olsun bu tasarım harika olmuş forma tanıtımındada aynısını bekliyorum

OnurKul
08.05.2011, 01:06
Poster berbat... Son derece itici.

Tunay ERDEM
08.05.2011, 05:20
Benzer bir kompozisyon.

Rafael van der Vaart

http://1.bp.blogspot.com/_jW9m_4cwOAo/SE4VVm2C3DI/AAAAAAAAMlM/SfJ9RndzVkw/s1600/erwin%2Bolaf%2Brafaelvandervaart.jpg

evrents
08.05.2011, 09:00
Ben dün real'de ancak nisan dergisini buldum sonuncusuydu aldım :).Dergiler ayın 7-8'i gibi geliyormuş normalde ama şuanda mayıs dergisi daha gelmemişti.Dergiyi dün biraz inceledim daha tam detaylı hepsini okumadım güzele benziyordu.

Emre Bekar
08.05.2011, 12:03
forum d&r bütün takımların mayıs sayıları var bir tek bizimkisi yok hala gelmemiş!!!

The Legend
08.05.2011, 12:29
bu kapağa şapka çıkartılır. tebrikler.

serdalsahin61
09.05.2011, 09:53
ben şahsen tasarımcı değişti dediklerinde gene benzer biridir dedim ama yanılmışım bu8 adama helal olsun bu tasarım harika olmuş forma tanıtımındada aynısını bekliyorum

Öncelikle genel olarak kapağın beğenilmesinden oldukça memnun kaldık...

Tasarımcı konusuna gelince son 26 sayının (2,5 yıl) hepsi aynı elden çıktı...

Mustafa
09.05.2011, 10:38
Fotoğrafımın üstüne Colman Kafasını fotomontaj yapmışlar çok ayıp :p

Güzel olmuş tebrikler :)

Atesh
09.05.2011, 11:26

Aynen katılıyorum :D

Yiğit SARI
09.05.2011, 19:35
Colman posteri beğeni topladı

Kulübümüzün resmi yayın organı olan aylık dergimizin Mayıs sayısının özellikle kapağı ve posteri büyük beğeni topladı.

Kapağını başarılı oyuncumuz Gustavo Colman’ın süslediği ve yine aynı oyuncumuzun özgün olarak hazırlanan posterinin yer aldığı dergimizle ilgili beğenilerini e-mail, forum ve sosyal paylaşım siteleri aracılığıyla dile getiren taraftarlarımız içerikle ilgili olarak olumlu mesajlar ilettiler.

Bu vesileyle taraftarlarımıza ve tüm dergi okuyucularına, her yeni sayıda daha iyisini ulaştırmak için elimizden gelen çabayı göstermeye devam edeceğimizi bildirir, derginin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7283#Icerik

Atesh
09.05.2011, 19:45
Tasarımcılar çok iyi iş becermiş, haklarını yememek gerekir. Tebrikler.

Semra
09.05.2011, 20:00
Dergi alacağım yere henüz gelmemiş hala Nisan sayısı var :/
Merakla, sabırla bekliyorum...

Fatih Özkan
09.05.2011, 20:05
Dergi alacağım yere henüz gelmemiş hala Nisan sayısı var :/
Merakla, sabırla bekliyorum...

Aynen öyle...
Ben de sordum ama gelmemiş...

Canberk
09.05.2011, 21:03
Bende beklemedeyim hâlâ en kısa zamanda gelir umarım :)

Ceyhun Dündar
10.05.2011, 03:29
Arkadas dergi kapak super de bide bulsak abu dergiyi ...Maltepede bile bayilerde yok...

Emirhan Ömeroğlu
10.05.2011, 10:57
3 yıldır kesintisiz abonesiyim derginin. Böyle poster gelmedi :) muhteşem

Külünkoğlu
10.05.2011, 11:20
Öncelikle genel olarak kapağın beğenilmesinden oldukça memnun kaldık...

Tasarımcı konusuna gelince son 26 sayının (2,5 yıl) hepsi aynı elden çıktı...
O el kendini geliştirmiş demek ki. :)

Ama ben yine de aynı mizansen üzerinde Colman'ın formalı olmasını tercih ederdim. Böylesi çok daha iyi olurdu sanki.

İHSAN
10.05.2011, 13:39
yok böyle bir poster! tek kelimeyle harika! dergi çalışanlarına teşekkür ediyorum. dergiye ulaşamayanlar, aynı zamanda tsclub'ın resmi sayfasını da takip etsinler. oraya daha erken ekleyebilirler, siz de oradan sipariş edebilirsiniz.

gerçi, anladığım kadarıyla dergi bulmada genel bir sorun yaşanıyor. dergi yönetiminin buna da bir göz atmasında yarar var. almak isteyip de alamamak çok kötü bir şey; her iki taraf için de...

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7283-8O5Z8J8L.jpg

Semra
11.05.2011, 21:48
Dergim geldi :)
Sanki geçen aya göre daha ince, detaylara henüz bakmadım ama;
BMN açtığı pankartın resminin olması çok güzel '' Fırtınanın kopacağı yerde AVNİ AKER'DESİN ''
Son olarak Eskişehir maçı için atılan başlık çok güzel '' Puan kaybettik inanç değil''

Emeği geçenlere bir kez daha çok teşekkürler...

Hürgün Aygün
11.05.2011, 22:11
Kardeşim ve kendi fotoğrafımı göndermiştim dergiye taraftarların fotoğraflarının olduğu bölümde yayınlanmış.:)

Canberk
11.05.2011, 22:35
Senin kardeşinde mi var la :D
Bir an önce gelsin artık şu dergi Sinop'a yaa :)

Semra
12.05.2011, 09:57
Kardeşim ve kendi fotoğrafımı göndermiştim dergiye taraftarların fotoğraflarının olduğu bölümde yayınlanmış.:)

Ben de gördüm :)
Nasıl gönderdin ben de göndermek istiyorum :D
Hakkı Yalçın'ın Şenol Güneş yazsının dergide olmasına çok sevindim, arşivlik bir yazı.

Babam, Sinan Ünal'ı çok beğendiği için abimin adını Sinan koymuş, kendisini hep merak ediyordum dergide onunla yapılan röportajı keyifle okudum.

Uğurtan
12.05.2011, 10:07
Ayın 12'si oldu.

Aboneyim ve dergim hala gelmedi.

Övdüğümüz gibi gerektiğinde yereriz de.

Tabii övgüler kadar yermemizi dikkate alan varsa!

a f s
12.05.2011, 10:19
O el kendini geliştirmiş demek ki. :)

Ama ben yine de aynı mizansen üzerinde Colman'ın formalı olmasını tercih ederdim. Böylesi çok daha iyi olurdu sanki.

Serdal tasarımcı olarak ben de aynı görüşteyim. Keşke üzerinde forma olsaydı.
Trabzonspor armasının bir şekilde görünmesi lazımdı. Arka sayfalarda paylaşılan görsel Hollanda formasının teaser ( meraklandırma ) kampanyasının bir parçasıydı. Eline sağlık.

Uğurtan
12.05.2011, 10:22
Ayrıca, bu elimize geçmeyen sayıda ne kadar röportaj, yazı, görsel varsa gerek yerel gazetelerimizde gerekse internet medyasında herşeyi okuduk 2-3 günde hemen hemen.

Hayır dergiyi almamızın bir esprisi yoksa niye alıyoruz? Niye geç gelmesini bekliyoruz?

Niye abone oluyoruz? Taraftarız aidiyetimiz tam da aynı zamanda müşteri değilmiyiz?

Ne zaman müşteri gibi görüp tüketici hakkımızı koruyacaksınız?

Ben lisanslı ürün giydiğim halde, ben kulübümün dergisine abone olduğum halde ben ayrıcalıklı değilim herkes herşeyi okudu zaten maşallah!

Vizyon! Çok başka birşey ve bizim köye uğramayan bişey sanırım.

İHSAN
12.05.2011, 12:03
bir dakika, bizim buraya (KOCAELİ) dergi iki-üç gün önce gelmiş; ben farketmemişim. :)

dergi buraya geldiyse diğer illere de gelmiş olmalı...

az sayıda kalmış, isteyene göndereyim buradan. :)

siz yine de bayilere bir sorun arkadaşlar, gelmiş olabilir.

serdalsahin61
12.05.2011, 13:20
Serdal tasarımcı olarak ben de aynı görüşteyim. Keşke üzerinde forma olsaydı.
Trabzonspor armasının bir şekilde görünmesi lazımdı. Arka sayfalarda paylaşılan görsel Hollanda formasının teaser ( meraklandırma ) kampanyasının bir parçasıydı. Eline sağlık.

Tabi ki olabilirdi... Ama bu etkiyi yaratır mıydı; tartışılır...
Bizimkini de yeni sezon formalarına uyarlayabiliriz... Numuneler gelmeye başlamış, ancak ben henüz göremedim...

serdalsahin61
12.05.2011, 13:21
Ayrıca, bu elimize geçmeyen sayıda ne kadar röportaj, yazı, görsel varsa gerek yerel gazetelerimizde gerekse internet medyasında herşeyi okuduk 2-3 günde hemen hemen.

Hayır dergiyi almamızın bir esprisi yoksa niye alıyoruz? Niye geç gelmesini bekliyoruz?

Niye abone oluyoruz? Taraftarız aidiyetimiz tam da aynı zamanda müşteri değilmiyiz?

Ne zaman müşteri gibi görüp tüketici hakkımızı koruyacaksınız?

Ben lisanslı ürün giydiğim halde, ben kulübümün dergisine abone olduğum halde ben ayrıcalıklı değilim herkes herşeyi okudu zaten maşallah!

Vizyon! Çok başka birşey ve bizim köye uğramayan bişey sanırım.

Gerek yayınlananlar ve yayınlanmayanlarıyla derginizde çok daha fazlası bulacaksınız... Benden emin olun...

a f s
12.05.2011, 14:12
Tabi ki olabilirdi... Ama bu etkiyi yaratır mıydı; tartışılır...
Bizimkini de yeni sezon formalarına uyarlayabiliriz... Numuneler gelmeye başlamış, ancak ben henüz göremedim...

Yeni formalarla ilgili özel bir dosya bekliyoruz zaten ;)

Ali Tunahan Güllü
12.05.2011, 20:13
Dergiyi aldım bugün.
Colmanla ilgili bölüm çok ilg. çekici ve güzel bir sohbet olmuş.*Fotoğraflar harika zaten.
Daha tam bakamadım ama şu maçların ardında ki sayfada yayınlanan fotoğraflardanda çok memnunum.
Tebrikler güzel bir sayı olmuş.

Fatih Özkan
12.05.2011, 20:31
Bugün aldım dergiyi ve çok beğendim.
Colman posterini asacağım yer için hala karar veremedim (:

Sibel
12.05.2011, 20:54
Colman, küpen gözümden kaçmadı:):)

Uğurtan
14.05.2011, 10:49
Gerek yayınlananlar ve yayınlanmayanlarıyla derginizde çok daha fazlası bulacaksınız... Benden emin olun...

Gelirse görebileceğiz.

Ayın 14'ü oldu.

Bence direkt Haziran sayısını yollayın. Yetişir en azından...

Şehir dışında da değilim hem nasıl işse bu.

Cengiz Çubukcu
14.05.2011, 11:06
şaşırtıcı bir şekilde benim de dergim 12'sini geçmiş oldu, e artık pazartesi günü gelmesini bekleyeceğiz...

Mert67
14.05.2011, 11:46
Dergimizin 5. sayısındaki yazıları okuyunca inanılmaz etkilendim.Biz gerçekten farklıyız.

sarman61
14.05.2011, 11:47
Dergi hala gelmedi mayıs'ı yarıladık...

macka61
15.05.2011, 12:24
bende çok beğendim bu ayki sayıyıda

Reşit
17.05.2011, 03:07
:mad: gelmedi yine

TAHSİN 61
17.05.2011, 15:30
Bugun aradım klubü artık çok sinirlendım ayın yarısı gecti. Klüpten Sibel Hanım mayıs ayı baskıda sorun oldu gec cıktığını dağıtıma bu hafta içi başlandığını hafta sonuna kadar yollanacağnı söyledi.

hamucera
20.05.2011, 14:22
İstanbul'da dergiyi teslim alabilen varmı ben hala alamadım

Emirhan Ömeroğlu
20.05.2011, 14:24
İstanbul'da dergiyi teslim alabilen varmı ben hala alamadım

bana dün akşam geldi.

Cengiz Çubukcu
20.05.2011, 15:01
nazar değdirdik dergiye, hala gelmedi benimki de...

agahozlu
20.05.2011, 15:27
Cengiz abi dün geldi bana da. Bu ay normalden geç oldu dağıtımlar. Affedelim bu sefer :) Dergi bulamadığımız zamanları hatırlıyorum da.

Reşit
21.05.2011, 11:26
ve sonunda geldi. allahtan trabzondayım ...

Canberk
21.05.2011, 13:51
Gazeteciye yine gideceğim bugün gelmiştir inşallah

Ibrahim Gaygusuz
05.06.2011, 16:13
Neti taradim bu sabahtan beri, elimde bi kac resim var belki dergide yer bulabilir diye yollamak istiyorum.

Boyle bi adres yokmu ? yoksa varda benmi bulamiyorum bi zahmet yardimci olursaniz renkdaslar . Simdiden cok tessekur ederim

SefaÇetinKulak
05.06.2011, 16:23
dergi@trabzonspor.org.tr adresine yollanıyor diye hatırlıyorum .

Ibrahim Gaygusuz
05.06.2011, 16:43
Deniyecegim tessekurler :)

evrents
05.06.2011, 17:54
Haziran sayısı daha çıkmadı mı acaba?

Mert67
05.06.2011, 18:02
Haziran sayısı daha çıkmadı mı acaba?

Daha erken.;)

hamucera
05.06.2011, 18:39
haziran-temmuz sayısı tek sayı olarak çıkacak aceleye gerek yok

blacksilva
10.06.2011, 17:10
ben yurtdisinda oturuyorum ve dergimize üye olmak istiyorum. ne yapmam gerek? yardim edebilen varmi

serdalsahin61
11.06.2011, 09:06
ben yurtdisinda oturuyorum ve dergimize üye olmak istiyorum. ne yapmam gerek? yardim edebilen varmi

dergi@trabzonspor.org.tr adresine iletişim bilgilerini ve adresinin de olduğu bir mail atıp abone olmak istediğini bildirirsen, sana geri dönüş yapılacaktır...

blacksilva
11.06.2011, 16:37
dergi@trabzonspor.org.tr adresine iletişim bilgilerini ve adresinin de olduğu bir mail atıp abone olmak istediğini bildirirsen, sana geri dönüş yapılacaktır...

tesekkür ederim

Kazım Uzunboy
15.06.2011, 15:31
Bu sayıyı heyecanla bekliyorum. :)

Çağdaş DENİZ
15.06.2011, 16:14
mayıs sayısını almamaıştım.sanırım hazşiran sayısı henüz çıkmamaış o halde ben mayısı mı alsam maden haziran temmuz sayıları aynı çıkacak daha çok vardır onların çıkmasına ben en iyisi mayıs sayısını alayım...

Yiğit SARI
16.06.2011, 10:42
Haziran-Temmuz sayısı çıktı

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7533-9R6D8M9P.jpg

Kulübümüzün Resmi yayın organı Trabzonspor Dergisi'nin Haziran-Temmuz sayısı 50x70cm ebatlarında kuşe kağıda baskılı Didier Zokora posteri hediyesiyle çıktı.

Dergimizin 89. sayısının kapak konusunu, başarılı kalecimiz Tolga Zengin oluşturuyor. “Biz, dürüstlüğün, inancın, çalışmanın, futbolun ve emeğin şampiyonuyuz” sloganının kapakta yer aldığı ve iç sayfalarda fotoğraflarla sezonu özetlendiği Haziran-Temmuz sayımız raflardaki yerini aldı.

Engin Baytar’ın üç sayfalık anketinin yer aldığı dergimizde, “Dobi” lakabıyla özdeşleşmiş eski futbolcumuz Hasan Şengün’ün röportajı ve “Şimdi Nereler?” bölümünde eski futbolcularımızdan Alexander Löbe’nin yer aldığı 89. sayımızda yayınlanan Rasim Mövsümoğlu’nun “Trabzonspor devlerle yarışta”, Hasan Al’ın “Onlar gerçek şampiyon”, Halil Yazıcıoğlu’nun “Bir düşüş ve bir yükseliş üzerine”, Uğur Biryol’un “Yüksek dağlardan sıcak fırınlara” başlıklı yazılarını da keyifle okuyacaksınız.

Mizah, Sizden Gelenler, Fırtına Çocuk bölümlerinin yanında Efsane futbolcumuz Ali Kemal Denizci’nin “Bir hiç uğruna yaşayan ve bir amaç uğruna yaşayan arasındaki fark”, Uzman Psikolog Faruk Bozkır’ın “Başarı üzerine”, Av. Emre Koçak’ın “Sportif vatandaşlık ve 6+5 kuralı” başlıklı yazıları da Hizaran – Temmuz sayımızda yer alıyor.

Kulübümüzden, altyapımızdan ve spor olayları hakkında bir çok haberin de yer aldığı dergimize YAY-SAT ana bayilerinden, Ts Club web sayfasından, ya da online abonelik yoluyla ulaşabilirsiniz…

Yiğit SARI
16.06.2011, 10:44
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7533-2A0D2F9U.jpg

Biz dürüstlüğün , inancın , çalışmanın , futbolun , emeğin şampiyonuyuz. Çok hoş olmuş

Ali Tunahan Güllü
16.06.2011, 10:47
Keşke Tolga formayla yada yeni çıkan ürünlerden bir tanesiyle çekilseymiş.

Oğuz B.
16.06.2011, 11:25
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/7533-2R3X8B6J.jpg

Kulübümüzün Resmi yayın organı Trabzonspor Dergisi'nin Haziran-Temmuz sayısı 50x70cm ebatlarında kuşe kağıda baskılı Didier Zokora posteri hediyesiyle çıktı.

Çağdaş DENİZ
17.06.2011, 12:08
bugün taksime gidecem trabzonspor dergisini alayım zaten demirörenin alışveriş merkezinde cristiano ronaldonun imza günü varmış ben de bizim dergiyi imzalatırım:D:D
nasıl fikir?:D

Çağdaş DENİZ
17.06.2011, 12:15
bu imza günü yarınmış:(

Sibel
17.06.2011, 20:21
Tolga, o gömlek sana çok yakışıyor.:)

Hüdai Pervaneli
17.06.2011, 20:32
Avrupadanda üye olabilyormuz dergiye

Kazım Uzunboy
17.06.2011, 20:35
Avrupadanda üye olabilyormuz dergiye

Evet Mahmut.

evrents
19.06.2011, 13:10
Acaba real'e gelmiş midir dergi?

Mollasalihoğlu
20.06.2011, 14:08
Arkadaş, madem her ay, ayın 20'sinden sonra göndereceksiniz dergiyi, neden bizi üye yapıyorsun?
Efendi gibi çıkar çıkmaz alıyorduk, parasını peşin verdik diye mi kötü olduk?

hamucera
22.06.2011, 13:03
dergi elime geçti 5. sayfada ne göreyim ,

THY reklamı önde selçuk, sağda Jaja, solda Umut,

Semra
23.06.2011, 18:26
Dergiyi dün aldım.
İlk sayfalarda fotograflar ve sözlerin kombinasyonu güzeldi, bunu düşünüp uygulayanların ellerine sağlık.
Geçen sayının kapağından sonra bu sayıda da daha orjinal, değişik bir kapak tasarımı bekledim, bu da kötü değildi tabii...
Tolga'nın röportajını keyifle okudum, röportajı gerçekleştirene ve Tolga'ya da teşekkürler :)
Oluşturulan içerikle yine dolu dolu bir sayı olmuş, emeği geçenlere teşekkürler.

Hürgün Aygün
23.06.2011, 19:06
dergi elime geçti 5. sayfada ne göreyim ,

THY reklamı önde selçuk, sağda Jaja, solda Umut,
Aynen benim de dikkatimi çekti.
Dergi güzel olmuş özellikle ilk sayfalar ve Lig Tv'yi iğneleyici bir yazı var çok beğendim.:)

Cengiz Çubukcu
24.06.2011, 09:54
dergim bu sabah geldi, daha henüz inceleyemedim ama Thy reklamı dikkatimi çekti...reklamda 3 oyuncu var ve bugün hiç biri bizde forma giymiyor...

Adem Hotaman
05.08.2011, 12:23
......edit....

Adem Hotaman
05.08.2011, 19:50
http://img51.imageshack.us/img51/5431/galatasarayvebesiktasde.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/51/galatasarayvebesiktasde.jpg/)

Galatasaray ve Beşiktaş kulüplerinin dergilerinin Ağustos ayı sayıları beyaz kapakla çıktı.

İki kulübün dergilerinin kapaklarında sadece kulüp ismi yer alırken, kalan kısımlar ise beyaz bırakıldı.

Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinden derginin tanıtımı ile ilgili yapılan açıklamada, "Galatasaray Dergisi’nin yeni sezonunun ilk sayısı, Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı’nın 2011-12 sezonu başında açtığı beyaz sayfanın ruhuna uygun olarak sade beyaz kapakla çıkıyor" denildi.

Şike iddialarına yönelik soruşturma nedeniyle zor günler geçiren Beşiktaş Kulübü’nün dergisi de beyaz kapağıyla bayilerdeki yerini aldı.

Kaynak Milliyet

"Buraya yorumum gelecek"

Adem Hotaman
05.08.2011, 19:53
http://img830.imageshack.us/img830/1004/519383706521400279.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/830/519383706521400279.jpg/)

Kulübümüz Bir İlke Daha İmza Attı
05.08.2011 14:09

Beşiktaş Dergisi'nin IPAD versiyonu Denizbank'ın sponsorluğunda "Beşiktaş Farkıyla" yayın hayatına başladı.
Türkiye'de kulüp yayıncılığında bir ilki daha Beşiktaşımız gerçekleştirdi. Kulübümüzün resmi dergisi "Namağlup Tek Şampiyon Beşiktaş", IPAD ortamındaki sınırlı digital dergiler arasına katıldı.

Digital mecrada geleceğe yönelik ciddi planlamalar yapan kulübümüz, Beşiktaş Dergisi'nin IPAD versiyonunu gururla sunar...

Digital dergimizde neler yok ki... Haberler özel bir sistemle sanki kağıttan okuyormuş hissi verirken, görüntü kalitesiyle digital ortamda dergi okumanın keyfini yaşayacaksınız. Dergimizi okurken fondan gelen müzik ile keyiflenecek, BJK TV'nin hazırladığı video görüntülerini izleyince ise gerçek bir digital dergi ile karşı karşıya olduğunuzu fark edeceksiniz. Elbette ki tüm özellikler sadece bunlarla sınırlı değil, IPAD dergimizi ücretsiz olarak indirin ve diğer tüm özellikleri kendiniz keşfedin.

Türkiye'nin iddialı birçok dergisinden henüz bir kısmının adım atabildiği digital dergi yayıncılığında, kulübümüzün attığı bu önemli adım birçok rakibimize de yol gösterici olacaktr.

Kaynak: BJK resmi site

"Buraya yorumum gelecek"

taraf61
07.08.2011, 13:33
arkadaşlar dergilerin bir kaç tane de olsa, elinizde eski sayıları mevcut mu? eğer elinde dergimizin eski sayıları olan varsa kendilerinin mesajlarını bekliyorum.

Mert67
08.08.2011, 18:55
Ne zaman çıkıcak acaba?

Canberk
09.08.2011, 10:41
Ağustos sayısı çıktı (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7941#Icerik)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7941-3E0Q2Z3C.jpg

Kulübümüzün Resmi yayın organı Trabzonspor Dergisi'nin Ağustos sayısı çıktı.

Dergimizin 90. sayısının kapak konusunu, başarılı oyuncumuz Didier Zokora oluşturuyor. “Maestro” lakabıyla kapakta yer alan Zokora'nın yanısıra yeni transferlerimizin tanıtıldığı Ağustos sayımız raflardaki yerini aldı.

Eren Albayrak’ın üç sayfalık anketinin yer aldığı dergimizin TrabzonCell'le soru cevap bölümünde Halil Altıntop'un sizden gelen sorulara verdiği cevaplar bulunuyor.

Harun Yavruoğlu ile Spor Olsun, Sizden Gelenler, Fırtına Çocuk bölümlerinin yanı sıra efsane futbolcumuz Ali Kemal Denizci’nin “Yeni sezona dair”, Uzman Psikolog Faruk Bozkır’ın “Futbol bize ne vermeli”, Uğur Biryol'un "İmece okulundan kültür evine", Sevecen Tunç'un "Bizde futbol" başlıklı yazılarını ve Rasim Mövsümoğlu'nun "Dünya'nın en iyi 50. golcüsü Burak Yılmaz" başlıklı araştırmasını okuyabilirsiniz.

Yeni sezon hazırlık kampımızdan hiçbir yerde göremeyeceğiniz fotoğrafların da yayınlandığı Ağustos sayımıza YAY-SAT ana bayilerinden, Ts Club web sayfasından, ya da online abonelik yoluyla ulaşabilirsiniz…

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7941-7N4Q7S4I.jpg

Emirhan Ömeroğlu
09.08.2011, 12:21
Poster yok hayal kırıklığı :(

taraf61
09.08.2011, 12:49
arkadaşlar dergilerin bir kaç tane de olsa, elinizde eski sayıları mevcut mu? eğer elinde dergimizin eski sayıları olan varsa kendilerinin mesajlarını bekliyorum.

Canberk
09.08.2011, 13:23
Poster yok hayal kırıklığı :(

Aynen abi yaa :(

Ben en çok Sanal Alemde Trabzonspor kısmını merak ediyorum dergi bize geç ulaşıyor alan varsa o kısım hakkında ufak bir bilgi verebilir mi ?

Sibel
09.08.2011, 13:29
Vay Zoko'ya bak:alkış:

Burçak
09.08.2011, 13:44

bende bugüne kadar ki dergilerin tamamı var. sağlam bir arşiv oluyor :)

eski sayıları sorduğuna göre sende biriktiriyorsun galiba . eksik mi var?

Firtina52
09.08.2011, 18:04
[B]

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7941-7N4Q7S4I.jpg

Adam harbi Maestro :alkış:

taraf61
10.08.2011, 14:56
eski sayıları sorduğuna göre sende biriktiriyorsun galiba . eksik mi var?

evet ben de biriktirmeye çalışıyorum. size göre ben yeni sayılırım; daha 27 adet. eğer yardımcı olabilirseniz mesajınızı beklerim...

Adem Hotaman
11.08.2011, 01:47
http://img59.imageshack.us/img59/2024/20550300257879869100530.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/59/20550300257879869100530.jpg/)

Kapak fena değil bana göre ama eksik sadece kıyafet ile olmamış elinde baget(çubuk) olsaymış tam bir "maestro" kapağı olabilirmiş. Örnek: yukarıda ki gibi bir fotoğraf.

Oğuz B.
11.08.2011, 02:00
Poster olmalıydı.
Uzun zamandır Şenol hocanın posterini bekliyorum. Bakalım ne zaman olur..

Oğuzhan İnce
11.08.2011, 04:06
kapak mükemmel olmuş gereksiz ayrıntılarla boğmamışlar adamı çubuk falan hoş durmazdı

Melek
11.08.2011, 10:36
Kapak süper olmuş çok beğendim diğerleri gibi beyaz kapak tercih etmememiz ayrıca güzel oldu :)

a f s
11.08.2011, 11:00
http://medya.zaman.com.tr/2011/08/11/zokora.jpg

Serdal eline sağlık kapak gayet güzel olmuş. ( Grafik tasarımcı yorumu, uzman yorumu da diyebilirsiniz )

Dergiyi henüz almadım ama forma tanıtımı için çekilen fotoğrafların diğerlerini de görmek istiyoruz hatta poster olsa güzel olur.

Bu konu ile ilgili bir çalışmanız olacak mı?

serdalsahin61
11.08.2011, 12:32
Teşekkür ederim...

Forma tanıtımı için Nike elemanı sadece Burak'a fotoğraf çekti diye biliyorum... Onun burada bulunduğu süreçle, futbolcuların burada olduğu dönem örtüşmediği için verimli ve detaylı bir çalışma yapılamamıştı diye biliyorum...

hamucera
16.08.2011, 10:52
Teşekkür ederim...

Forma tanıtımı için Nike elemanı sadece Burak'a fotoğraf çekti diye biliyorum... Onun burada bulunduğu süreçle, futbolcuların burada olduğu dönem örtüşmediği için verimli ve detaylı bir çalışma yapılamamıştı diye biliyorum...

çok ilginç Paulo da buradaydı çokta güzel resimler çıkabilirdi

Mollasalihoğlu
18.08.2011, 13:14
Derginin içeriğinin %60'ını, dergi gelene kadar basından öğrendik.
Bir daha abonelik mi, tövbe..

Birtan Karaman
12.09.2011, 10:55
Kulübümüzün Resmi yayın organı Trabzonspor Dergisi'nin Eylül sayısı 50x70cm’lik Henrique ve 2011-2012 sezonu fikstürü posterleri hediyesiyle bayilerde.

Dergimizin 91. sayısının kapak konusunu Brezilyalı oyuncumuz Paulo Henrique oluşturuyor. “Savaşçı” başlığıyla kapakta yer alan Henrique, "Kramponlarımı asacağım gün, 'Kariyerim boyunca elimden gelenin en iyisini yaptım. Her koşulda kendim ve arkadaşlarım için en doğru kararları verdim' diyebilmeliyim" diyor.
Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerimiz hakkında bilgilerin yer aldığı Eylül sayımızda Avrupa karnemiz ve eski futbolcumuz Tuncay Soyak, 28 yıl önce 1-0 kazandığımız İnter maçını anlattı.

"Şimdi Neredeler?" köşemizin konuğunun Szymkowiak'ın olduğu 91. sayımızda futbolcumuz Sercan Kaya'nın üç sayfalık anketi ve kalecimiz Tolga Zengin'in TrabzonCell abonelerinin sorularına verdiği cevaplar da yer alıyor.
Harun Yavruoğlu ile Spor Olsun, Sizden Gelenler, Fırtına Çocuk bölümlerinin yanı sıra efsane futbolcumuz Ali Kemal Denizci’nin “41 kere maşallah”, Uzman Psikolog Faruk Bozkır’ın “Acı vatanın futbolcu çocukları”, Uğur Biryol'un "Bu tekne daha çok yol olmalı", Sevecen Tunç'un "70'leri nasıl bilirdiniz" başlıklı yazılarını okuyabilirsiniz.
İlk futbolcularımızdan Toto Salih'le yapılan röportajın da yer aldığı Eylül sayımıza YAY-SAT ana bayilerinden, Ts Club web sayfasından, ya da online abonelik yoluyla ulaşabilirsiniz…

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8193-5R2V5W2M.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8193-0S0Y6D3K.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8193-0A4I3P3A.jpg

Kazım Uzunboy
12.09.2011, 10:59
Vay canına :)

Yine harika olmuş. :)

Oğuz B.
12.09.2011, 11:04
Beklediğimize değmiş gibi duruyor:)

Dawsofield
12.09.2011, 12:00
henrique posteri mi veriyorlar ? :D

Yasin Altuntas
12.09.2011, 13:14
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8193-0S0Y6D3K.jpg

Allah Askina su Mac Programina bakin :eek: :eek:

Allah Oyuncularimiza Güc kuvvet versin.

Ilelioglu
12.09.2011, 13:42
Cok güzel olmus yine. :alkış:

Canberk
12.09.2011, 13:47
Planlama bir ayrı güzel duruyor :D Hele poster şahane. Bir an önce gelse dergi bakalım ne zaman gelir :D

Ilelioglu
12.09.2011, 15:13
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=8202#Icerik

:)

pazarkapılı
15.09.2011, 10:00
toto salih....biz onlarin hikayeleriyle buyuduk....okumak isterim bu sayiyi....sanirim yedileri soyleyemiyordu:)....

Kaya
15.09.2011, 10:20
Şampiyonlar Ligi özel sayısı olsun gelecek sayı...

:)

Hürgün Aygün
18.09.2011, 16:05
posterde kim var ?
Henrique,Benfica maçından sonraki gol sevinci...:)

-Samet
18.09.2011, 16:09
Henrique,Benfica maçından sonraki gol sevinci...:)

ellerini yana doğru açıp ağzını da kapcuk agızlı durumuna getirip koşarak kafasını ileri geri sallaması mı :)

Hürgün Aygün
18.09.2011, 16:30
ellerini yana doğru açıp ağzını da kapcuk agızlı durumuna getirip koşarak kafasını ileri geri sallaması mı :)
Ahaha aynen.:)

-Samet
18.09.2011, 16:32
Ahaha aynen.:)

Buldum oni :)
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8193-0A4I3P3A.jpg

Oğuz B.
18.09.2011, 18:23
1 ve 2. sayfaların beyaz oluşu başında ve sonunda sadece Şenol hocamızın sözlerinin yazması güzel olmuş..

1. sayfanın başında ; Adalet er yada geç tecelli eder. Adalet olmadan başarı olmaz. Birbirimizi değil suçu yok etmeliyiz..
2. sayfanın sonunda ; Trabzonspor alın teriyle ligde mücadelesini verdi. Tarih bunları yazacak..

Tolga Kurt
10.10.2011, 11:23
Kapak fena cidden :D

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/313333_290678544277273_127440673934395_1244043_122 2046735_n.jpg

İlker Akçay
10.10.2011, 11:26
Degimizin Ekim sayısı bayilerde
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8469-9S6E8N9P.jpg
Kulübümüzün Resmi yayın organı Trabzonspor Dergisi'nin Ekim sayısı 50x70cm’lik Tolga Zengin posteri ve Spor Toto Süper Ligi 2011-2012 sezonu cep fikstürü hediyesiyle bayilerde.

Dergimizin 92. sayısının kapak konusunu Çek futbolcumuz Ondrej Celustka oluşturuyor. “Efsane Avrupa’ya geri döndü” başlığıyla çıkan kapakta yer alan Celustka, "İnter’e attığım gol sonrası kendimi asla bir kahraman gibi görmüyorum. Takım olarak kazandık" diyor.
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde aldığımız İnter zaferi ve oynadığımız diğer karşılaşmaların tüm detaylarıyla yer aldığı Ekim sayımızda, UEFA Şampiyonlar Ligi kulüpler katsayı sıralamasında dünya devlerini geride bırakıp nasıl lider olduğumuzun ayrıntılarını da bulacaksınız.

Anket bölümümüzde Aykut Akgün, TrabzonCell’le soru-cevap köşemizde ise Volkan Şen’in yer aldığı 92. sayımızda; Sizden Gelenler, Fırtına Çocuk bölümlerinin yanı sıra efsane futbolcumuz Ali Kemal Denizci’nin “Yeniden takım olmak”, Uzman Psikolog Faruk Bozkır’ın “Motivasyonun gücü”, Uğur Biryol'un "Kaçkarlarda sonbahara doğru" yazılarını, basketbol ve hentbol takımlarımızdan haberleri keyifle okuyabilirsiniz.

Sevecen Tunç'un "Dünyaca ünlü ressam Sali Turan’la yaptığı keyifli röportajın da yer aldığı Ekim sayımıza YAY-SAT ana bayilerinden, Ts Club web sayfasından, ya da online abonelik yoluyla ulaşabilirsiniz…

Diğer Fotoğraflar

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8469-3R0U3W0L.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8469-8I8O4T1A.jpg

Ceyhun Dündar
10.10.2011, 11:44
Kapak çoğu yayın organına kapak olacak kadar iyi...

Ahmet F. Zengin
10.10.2011, 12:35
Kapak Süper .. Spartaküs Celustka :D

Semra
10.10.2011, 12:39
Muhteşem, emeği geçenlere şimdiden teşekkürler! Detaylar dergiyi aldıktan sonra :))

Burçak
10.10.2011, 12:59
Kapak on numara olmuş.
En kısa zamanda almak gerek. :)

Chiko
10.10.2011, 13:03
Almanya'da satiliyor mu bunlar ya?

bestrafer
10.10.2011, 13:21
Nereden nereye. Yönetimin yaptığı olumlu işlerden biri şu resmi siteyi ve dergiyi düzeltmesi oldu. Gerçekten çok yaratıcı çalışıyor ikisi de.

Bu kadar güzel bir dergi kapağı olabilir mi?

Mustafa'
10.10.2011, 13:29
Kulübümüz dergi konusunda çok yol kat etti.Her ay kapaklarımız büyük beğeniler topluyor.

zanikeli_solist
10.10.2011, 14:13
Siyah kolluk+pelerin anlam katmış üstüne zırh da çok hoş olmuş bravo gerçekten.

Kaya
10.10.2011, 14:22
Derginin kapağına baya önem veriliyor ve emek harcanıyor...

Sıradan bir kapak görmez olduk Trabzonspor Dergisi'nde...

Özge
10.10.2011, 14:31
Kapak süper olmuş.Zaten Celustka'nın olması yetti:p

Batuhan
10.10.2011, 15:41
Mükemmel olmuş derginin kapağı :)

Metin Sağır
10.10.2011, 16:34
Güzelmiş Celu :)

Hürgün Aygün
10.10.2011, 17:52
Oo kapak süper.Poster de var.Almak lazım hemen..:)

Uğurtan
10.10.2011, 18:12
Harika olmuş.

İyi iş herzaman takdir alır.

Tebrikler Serdal Şahin ve Nuri Bekar.

Sibel
10.10.2011, 18:18
Voov...:rolleyes: Nedir bu kapaktaki şıklıklar böyle. Nazar değmesin. Maşallah.

macka61
10.10.2011, 19:18
dergiyi epeydir alamadım bu ay alayım bakalım dediğiniz gibi kapak süper olmuş

Semra
14.10.2011, 13:08
Harika bir sayı olmuş emeği geçen herkese çok teşekkürler.
İnter zaferi kare kare arşivimizdeki yerini alacak derginin en güzel yanı bu!

Faik Yılmaz
14.10.2011, 13:19
Bu ayki sayıyı özellikle almamız lazım...

Sadece Şampiyonlar ligindeki 28 yıl sonraki anlamlı galibiyetimiz için bile alınır.....

Zaten kapağı görenler hemen alacakalrdır... Eminim bu ayki dergimize tek baskı yetmeyecek...

Mert67
14.10.2011, 16:55
Öncelikle son sayılarda ki kapak resimlerin hepsi birbirinden güzel.
Maç yazılarını Halil abinin yazması çok güzel olmuş.
Emeği geçenlere teşekkürler.

Mollasalihoğlu
27.10.2011, 16:19
Aboneyiz dergiyi en son biz okuyoruz..
Olmuyor..

Mert67
11.11.2011, 19:35
Ayın 11'i oldu çıksın artık dergi.

macka61
11.11.2011, 19:36
unuttular galiba dergiyi

UmutBaykan
12.11.2011, 20:49
Kütahya da dergiyi bulamıyorum maalesef,migros da diğer takımların dergileri var ancak bizimki yok.

Kazım Uzunboy
12.11.2011, 20:54
Kütahya da dergiyi bulamıyorum maalesef,migros da diğer takımların dergileri var ancak bizimki yok.

Kardeşim Sevgi Yolu'nda Akbank'ın karşısında ara sokağa gir, hemen sol tarafta kitap-dergi satan bir yer var. Sahibi de Trabzonsporlu bir abimizdir. Ben 2 yıl boyunca çoğunlukla oradan aldım dergiyi. Ayrıca Hilton'un hemen arka tarafında 7 numaralı otobüsün çoğunlukla durduğu yerde bir market var. Orada da satılıyor genellikle. Ve unutmadan, Vazo'nun hemen aşağısında bulunan büfede de( ışıkların ordaki) satılıyor ama oraya 1 ya da 2 tane geliyor önceden. Artık geliyor mu bilgim yok.

UmutBaykan
12.11.2011, 21:16
Kardeşim Sevgi Yolu'nda Akbank'ın karşısında ara sokağa gir, hemen sol tarafta kitap-dergi satan bir yer var. Sahibi de Trabzonsporlu bir abimizdir. Ben 2 yıl boyunca çoğunlukla oradan aldım dergiyi. Ayrıca Hilton'un hemen arka tarafında 7 numaralı otobüsün çoğunlukla durduğu yerde bir market var. Orada da satılıyor genellikle. Ve unutmadan, Vazo'nun hemen aşağısında bulunan büfede de( ışıkların ordaki) satılıyor ama oraya 1 ya da 2 tane geliyor önceden. Artık geliyor mu bilgim yok.

Sağol Kazımım işime yarayacak,sen ne yaptın bitti heralde okul.

a f s
14.11.2011, 10:14
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8862-7S4D6N7P.jpg

Kulübümüzün Resmi yayın organı Trabzonspor Dergisi'nin Kasım sayısı 35x50cm’lik Halil Altıntop posteri ve Ts Club’dan %5’lik indirim kuponu hediyeleriyle çıktı.

Dergimizin 93. sayısının kapak konusunu başarılı oyuncumuz Halil Altıntop oluşturuyor.

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8862-4S1D3N4P.jpg

Takımımızın Ekim ayında oynadığı UEFA Şampiyonlar Ligi ve Spor Toto Süper Ligi karşılaşmalarının detaylarıyla yer aldığı Kasım sayımızın anket bölümünde Zeki Ayvaz, TrabzonCell’le soru-cevap köşemizde ise Marek Sapara yer alıyor. 93. sayımızda; Sizden Gelenler, Fırtına Çocuk bölümlerinin yanı sıra efsane futbolcumuz Ali Kemal Denizci’nin “Yatırım farkı”, Uzman Psikolog Faruk Bozkır’ın “Maç yoğunluğu futbolu nasıl etkiler?”, yazılarını okuyabilirsiniz.

Röportajların ve daha bir çok konunun yer aldığı Kasım sayımıza YAY-SAT ana bayilerinden, Ts Club web sayfasından, ya da online abonelik yoluyla ulaşabilirsiniz…

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8862-5S2V5X1M.jpg

Faik Yılmaz
14.11.2011, 10:20

Trabzon'daki Migrostada yoktu.....

Yöneticiyle konuştum yetmedi.....

Şikayet e-mali attım , fax çektim sonunda dergimiz Migrosta yerini aldı.....

sizede tavsiye ederim biraz mücadeleyle getiriyorlar.....

UmutBaykan
14.11.2011, 10:27
Trabzon'daki Migrostada yoktu.....

Yöneticiyle konuştum yetmedi.....

Şikayet e-mali attım , fax çektim sonunda dergimiz Migrosta yerini aldı.....

sizede tavsiye ederim biraz mücadeleyle getiriyorlar.....

Buradaki migroslar getirmez abi,3 tanesini aradım üçünde de yok,Kazımın dediği yerlere bakacağım olmazsa sizin izlediğiniz yolu izleyeceğim.

UmutBaykan
14.11.2011, 10:29
Dergimizin Kasım sayısı çıktı.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8862-7S4D6N7P.jpg

Faik Yılmaz
14.11.2011, 10:32
Buradaki migroslar getirmez abi,3 tanesini aradım üçünde de yok,Kazımın dediği yerlere bakacağım olmazsa sizin izlediğiniz yolu izleyeceğim.

Genel merkezine mail atın faks çekin.....

Ben 10 yıllık müşterinizim , sizden çok memnunum yalnız şu hususuda gözden geçirmenizi gereğini yapmanızı sitirham ediyorum gibi birazda gurur okşayıcı sözler yazarsanız daha etkili olur....

Birde Nt mağazası ve d@r mağazası varsa ilinizde orayada geliyor normalde dergimiz haberiniz olsun....

İlker Akçay
14.11.2011, 10:36
Dergiyi çıkaranların emeğine sağlık..Geçmişe göre çok daha iyi seviyede özellikle kapaklar mükemmel..

oguzhann
14.11.2011, 10:36

hocam akbank karşı aralığında üniversite kitabevi vardır,orada bulabilirsin.sahibi trabzonsporludur,yani en azından konuştuğumuzda bana öyle demişti.daha önce dergileri,bize her yer trabzon-1 'i falan ordan almıştım.

Burak DERELİ
14.11.2011, 10:38
Derginin kapak resmi muhteşem olmuş

Ufuk Bayraktar61
14.11.2011, 10:45
Dergiyi sık sık alan varsa, uzun zamandan beri derginin 15'inden 15'ine çıktığını fark edecektir. Sonuçta aylık bir dergi bu değil mi ?

UmutBaykan
14.11.2011, 10:54
hocam akbank karşı aralığında üniversite kitabevi vardır,orada bulabilirsin.sahibi trabzonsporludur,yani en azından konuştuğumuzda bana öyle demişti.daha önce dergileri,bize her yer trabzon-1 'i falan ordan almıştım.

eyvallah kardeşim,yarın öbürgün gelir oraya dergi,gidecem dediğin yere adamla da görüşürüm :) sağol.

Semra
14.11.2011, 11:04
Derginin kapağı ilginç, hoşuma gitti :)
Emeği geçenlere çok teşekkürler...

Faik Yılmaz
14.11.2011, 11:08
Derginin kapağı ilginç, hoşuma gitti :)
Emeği geçenlere çok teşekkürler...

iyiki takım elbisenin altına beyaz çorap giymemeiş.... yoksa bayanların ağzından kurtulamazdık.....:D

hoş takım elbisenin altına yeşil kramponda garip durdu ya neyse :) :)

a f s
14.11.2011, 11:20
Kapak tasarımı gayet güzel olmuş eline sağlık Serdal. :alkış:

Kapakları yanyana koyunca nasıl emeklerle hazırlandığı belli ediyor kendini.

serdalsahin61
14.11.2011, 12:50
Kapak tasarımı gayet güzel olmuş eline sağlık Serdal. :alkış:

Kapakları yanyana koyunca nasıl emeklerle hazırlandığı belli ediyor kendini.

Teşekkürler...
Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz...
Beğenildiği sürece ne mutlu bize...

bordo61
14.11.2011, 13:02
Trabzonspor Kulübünde en profesyonel çalışan bölüm dergi bölümü

Hep bişeyler katarak ilerliyor , teşekkür ediyoruz

Uğurtan
14.11.2011, 13:03
Muazzam olmuş.

Düşünce güzel uygulama güzel...

Gelişim inanılmaz.

Ellerinize, emeklerinize, fikrinize sağlık...

MonteCristo
14.11.2011, 13:17
Konsept mükemmel, çekim mükemmel :alkış:

Emeği geçenleri tebrik ediyorum. Kapak al beni diyor. :alkış:

Cengiz Çubukcu
14.11.2011, 14:39
Teşekkürler...
Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz...
Beğenildiği sürece ne mutlu bize...

Merhaba Serdal Bey,
çok ama çok güzel bir kapak olmuş , elinize sağlık..merak ettiğim bir şey var krampon seçimi yaparken oyuncuya mı bıraktınız yoksa özellikle mi bu ayakkabıları seçtiniz?

Semra
14.11.2011, 15:41
iyiki takım elbisenin altına beyaz çorap giymemeiş.... yoksa bayanların ağzından kurtulamazdık.....:D

hoş takım elbisenin altına yeşil kramponda garip durdu ya neyse :) :)

Beyaz çorap olması korkunç olurdu evet... Takım elbise siyah çoraplar kahverengi, siyah olsa iyi bir seçim olamaz mıydı diye düşünmedim değil! Ama büyük resme bakınca görmüyorum o ayrıntıları...

Ve bu işin uzmanı olmayınca mutlaka bilmediğim bir şey vardır diye düşünüyorum...

yine yeniden teşekkürler...

Özge
14.11.2011, 20:41
Derginin kapakları artık harika gerçekten.Eskiden çok sıradandı , şimdi ise her defasında harika kapaklar oluyor.:)