PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Dergisi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17

Soytürk
05.01.2010, 20:15
100 tane şanşlı olcak sanırım heraldi biride bana vurur:D

Oğuz B.
05.01.2010, 20:20
Bu ay poster yok mu ?

Ufuk Bayraktar61
05.01.2010, 20:31
kapağı bende beğenmedim, saçma olmuş

Miraç Atalay Çiftçi
05.01.2010, 20:35
Tebrik ediyorum, yeni yıla yeni bir başlangıç olmuş.
Şimdi yeniden üyeliğimizi aktif etme zamanı.

Ali Tunahan Güllü
05.01.2010, 20:36
Kapak güzel ama poster niye yok:(?

Adem Hotaman
05.01.2010, 20:45
Derginin kapağını beğenmemekle beraber içeriğinide merak ediyorum.En kısa zamanda dergiyi alıp şanslı kişilerden biri olmak istiyorum :)

Cengiz Çubukcu
06.01.2010, 10:13
Madem dergiyi alanlara bazı güzellikler düşünülüyor ben de 3-4 sayıda bir talihli kişiye futbolcularımızdan biriyle yemek vb. buluşma şansının verilmesi önerisini sunuyorum...

Faik Yılmaz
06.01.2010, 10:21
Yeni yılla ilgili küçük bir hediye verebilirlerdi....

Yok yok dergimizi satmamak için ellerinden geleni yapıyor.....

Zaten geç geliyor güncelliğini kaybediyor....

m@rdi
06.01.2010, 10:48
İlginç ve estetik bir kapak olmuş.
Şanslı dergiye denk gelir miyiz bilinmez ama şöyle güzel bir bordo mavi masa takvimli dergiye denk gelsek süper olurdu.
:)

O nasi bir dergi kapağıdır allah aşkına yaa. Alıp evimize koyduğumuz da büyüklerimizden birileri görse bir tühhhh derler herhalde.Nasıl dergiler alıyorsunuz böyle diye. Uygun bulmadım.

Bir an düşündüm anneannem elimde dergiyi bu kapakla görse acaba ne olur?
Görmemesi bence daha hayırlı.

Yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için en iyisi ya dergi ortalıkta bırakılmayacak ya da gazete vs. bişeyle kaplanıp kamufle edilecek.

Burçak
06.01.2010, 10:50
Faik Yeni Yılla ilgili küçük bir hediye verilebilirdi önerine katılıyorum .
ama bu gibi sitemlerimizi iletirken ''Dergimizi satmamak için ellerinden geleni yapıyorlar'' gibi yorumuna katılmak mümkün değil.
ordaki herkes senden benden daha fazla emek harcıyor derginin çok satması için.
eleştirirken yapıcı olalım.

Nebiye
06.01.2010, 10:57
Uyy :D
O nasıl bi kapak öle :)
Tuğba da olayı zaten çok güzel özetlemiş :)

Faik Yılmaz
06.01.2010, 11:00
Faik Yeni Yılla ilgili küçük bir hediye verilebilirdi önerine katılıyorum .
ama bu gibi sitemlerimizi iletirken ''Dergimizi satmamak için ellerinden geleni yapıyorlar'' gibi yorumuna katılmak mümkün değil.
ordaki herkes senden benden daha fazla emek harcıyor derginin çok satması için.
eleştirirken yapıcı olalım.

Sevgili Burçak dergiyi hazırlayanlardan bahsetmiyorum.... Pazarlama işiyle kim ilgileniyorsa daha doğrusu kim ilgilenmiyorsa muhatabım odur....

3 senedir yazıyoruz defalarca yazdık dilimizde tüy bitti bugün ayın 6 sı dergimiz hala gelmedi. ve biliyorumki 10 undan öncede gelemeyecek. Ama Gsnin dergisi 1 Ocakta Trabzonda idi.....

İşte bu nedenle diyorumki dergiyi satmamak için elinden geleni yapıyorlar....

Adem Hotaman
06.01.2010, 13:01
Faik Yılmaz'a aynen katılıyorum.Daha güzel bir kapakla çıkılabilirdi yeni yıl konseptiyle.Biraz da sade olmuş Alanzinho gibi kapak :) dergi kapağının sol tarafını içerik olarak doldurabilirlerdi sanki.Kupon olayıda güzel olmuş.Ama masastü takvimi düşünülseymiş daha da güzel olurdu.

Hüseyin İlkin
06.01.2010, 13:06
Ama masastü takvimi düşünülseymiş daha da güzel olurdu.

Kesinlikle.
Açıkcası bekliyordum da bu ay böyle bir şey, neyse.
Seneye artık...

Burçak
06.01.2010, 13:09
Masa üstü takvimi geçte olsa önümüzdeki sayıda yine verilebilir.

Cengiz Çubukcu
06.01.2010, 13:10
Ben de kapağı ilk gördüğümde ''bu ne yaaa!!!'' dedim, tutucuyumdur bu konularda :)

m@rdi
06.01.2010, 20:23
Dergimizi her ay aynı gazete bayiinden almaya çalışıyorum .
Gide gele bayici abiyle sohbeti ilerlettik.
Ben sormadan "daha gelmedi sizin dergi" dedi bugün.
"gs, fb var ama Trabzonspor yok, sizin uşaklar yavaş çalışıyorlar " dedi.
Omuz silkip "ne edelim, buna da şükür" diyebildim.

Derginin ulaşımından, nakliyesinden, dağıtımından artık her neyi oluyorsa ondan sorumlu görevlilerine Anadolu'dan serzeniştir bu.
Enerji içeceği mi içersiniz, ballı cevizli,fındıklı karışımlar mı yersiniz, tahin pekmezi mi depolarsınız bilemiyorum artık ne olursa, biraz hızlanın, canlanın.
Lütfen.

Burçak
07.01.2010, 11:40
bu dağıtımla alakalı bir durum değil .
sonuçta dağıtımı yapanlar Yaysat.
Onlara teslim edilen birşeyi fazladan ellerinde bekletecek değiller.

Faik Yılmaz
07.01.2010, 11:45
bu dağıtımla alakalı bir durum değil .
sonuçta dağıtımı yapanlar Yaysat.
Onlara teslim edilen birşeyi fazladan ellerinde bekletecek değiller.

O zaman dergiyi basıp ellerine verenlerde kabahat....

Muhatabımız kimse onlara sesleniyorum.......

Burçak
07.01.2010, 11:45
Alanzinho'dan çarpıcı açıklama
07 Ocak 2010 / 11:30
Alanzinho'dan samimi açıklamalar....
Takımın ilk yarı ortaya koyduğu performanstan başlayalım istersen?
Özellikle ligin başında çok istikrarsız bir dönem geçirdik. Halbuki ilk hafta galip gelmiştik. Ardından çok ciddi bir sarsıntının içinde bulduk kendimizi. Kabul etmemiz gereken ligin ilk haftalarında olumsuzluklar olumlu şeylerden daha fazlaydı. Bunların üstesinden gelmeye çalıştık fakat istikrarsızlığı kırmakta oldukça zorluk çektik. Sonrasında hoca değişikliği, ve yeni hocanın takım üzerindeki etkileri tam zamanında oldu. Şimdi kendimizi toparlamaya başladık.
Peki kendi performansını nasıl buldun?
Kendi performansım hakkımda kapsamlı bir değerlendirme yapamıyorum. Sürekli olarak oynamadım. Hatta umduğum zamanın çok altında bir süre aldım. Dolaysıyla geriye dönüp baktığımda kapsamlı bir değerlendirme yapamıyorum. Bundan şikayetçi değilim. Çünkü durum ne olursa ciddi bir şekilde çalışmaya devam ettim. Bir sorun haline getirmemek için çok ciddi gayret gösterdim. Hem zihinsel hem fiziksel olarak kendimi hazır tutmaya çalıştım. İlk yarının sonlarına doğru oynamaya başladım. Umarım ikinci yarıda çok daha fazla zaman bulacağım. O zaman kendi performansımla değerlendirme yapmak daha kolay olacak.
http://www.haber61.net/images/news/alan.20100107113159..jpg
Hugo Broos lige seninle başladı... İki maç ilk onbirde görev verdi... Daha sonra oyun sistemimde yeri yok dedi. Bu süreç seni nasıl etkiledi?
Ligin ilk haftasında hem ben hem de takım çok iyi bir başlangıç yaptık. Ondan sonra işler kollektif olarak yolunda gitmeyince Teknik Direktör Hugo Broos'ta çok ciddi zorluklar yaşamaya başladı. Benim de ilk 11 dışında kaldığım zaman o döneme denk geldi. Her teknik direktörün bir taktik şeması vardır. Hepsinin belirli bir yöntemi vardır. Beni oynatmadı diye kendisinden şikayetçi değilim ancak fazlasıyla üzücü bir durumdu. Ben oynamak isteyen, oynamak için gayret gösteren bir oyuncuyum. O süreçte beni ciddi olarak etkiledi. Ama üzerinden gelmeyi başardım.
Şenol Güneş'le birlikte yeniden ilk onbirde forma şansı buldun ve iyi de oynadın... Güneş'in seninle yapmış olduğu özel bir görüşme oldu mu? Senden neler bekliyor?
Oyuncuyla teknik adam arasındaki önemli şey, futbolcunun hocasına güven duyması, hocanın da oyuncusundan bu güven karşılığında en yüksek verimi alabilmesidir. Şenol Güneş'le tam olarak böyle bir ilişki oluşturduk. Çünkü geldiğinden beri benimle ve takımdaki diğer arkadaşlarımla birlikte defalarca özer görüşmeler yapıp bize ne kadar güvendiğini, bizim yeteneklerimizi ortaya çıkarmak için ne kadar gayret göstereceğini hepimize tek tek anlattı. Bende bunun karşılığında idmanlarda ve maçlarda daha yüksek verim sağlamaya çalışıyorum. Birde işin farklı bir yönü var. Hem teknik direktör hem taraftar kitlesi hem de takım arkadaşlarım buradaki uyum sürecimi kolay atlatmam için fazlasıyla yardımcı oldular. Şenol Güneş'te böyle bir dönemde yeniden bana güven aşılaması üzerimde olumlu etki yapıyor. Sanırım bu dışarıdan da fazlasıyla fark ediliyor. Artık daha fazla gülümsüyorum, daha mutluyum, kendimle daha barışığım ve onun bu gayretine karşı bende bir şeyler ortaya koymaya çalışıyorum.

Taraftar seni çok seviyor... Sen ise sempatik hareketlerinin dışında futbol adına beklentilere tam anlamıyla cevap veremedin? Onlara neler söyleyeceksin?
Taraftarlar geldiğim günden beri bana hem saha içinde hem de saha dışında olağanüstü bir ilgi gösteriyorlar. Onların beklentilerine tam olarak karşılık veremediğimi bende biliyorum. Bahane olarak söylemiyorum ama en azından bunu neden olarak ortaya koymalıyım. Türk futbolu oldukça zor. Oyuncular çok sert ve taraftarlar size gösterdikleri ilgi karşısında anında sonuç bekliyorlar. Ligde mücadele eden diğer Brezilyalı oyuncularla konuştuğumda, onların da aynı düşünceye sahip olduğunu öğrendim. Anında karşılık vermek sıra dışı bir şey. Bunu başarabilecek çok az oyuncunun olduğunu düşünüyorum. Bize gösterilmesi gereken sabır döneminde bazı küçük çaplı hayal kırıklıkları olabiliyor. Ama söylediğim gibi uyum sürecinde oyuncuya daha hoşgörülü davranılması gerekiyor.
Takımda bu sezon gol yollarında sıkıntı çekildiği görülüyor... Sana göre eksik sadece forvetlerde mi yoksa orta sahanın hücuma yetirence destek verememesinde mi?
Takımdaki her sorun ortaktır. Hiçbir zaman savunma, orta saha veya golcülere tek başına kabahat yüklenmemeli. Ligin ilk yarısında birçok gol pozisyonuna girdiğimiz, birçok şans yakaladığımız önemli ve dönüm noktası niteliğindeki maçlarda bunları değerlendiremedik. Olaya diğer tarafından bakacak olursak forvetler eğer günlerinde değilseler o zaman orta saha oyuncularının hatta savunmadaki futbolcuların sorumluluk alıp gerekirse ileriye gidip gol aramaları gerekiyor. Dolaysıyla bu ortak bir sorundur. Kesinlikle isimlere yüklenemez. Norveç'te orta sahada oynamama rağmen sezonda en az 9-10 gol atıyordum. Demek olmuyor ki golcüleriniz gününde değilse diğer oyuncuların sorumluluk alması gerekiyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray müsabakalarında ilk onbirde oynadın ancak köşe yazılarında bekleneni veremediğin yönünde eleştiriler geldi? Büyük maçlardaki performansını nasıl buluyorsun?
Bu maçlarda iyi oynamadığım ortada. Ama kesinlikle büyük maçlarda oynayamama gibi bir sendrom içinde değilim. Mesela geçen sezon Galatasaray ile içerde oynadığımız ve 2-2 biten müsabakada iyi performans sergilediğimi düşünüyorum. Bir gol atıp birde asist yapmıştım. Benim kötü oynadığım Fenerbahçe ve Galatasaray maçlarında takım halinde vasatı aşamayan performans sergiledik. Hayal kırıklıkları yaşadık. Takımın bütünü normal düzeyimizin altında kalınca bende bundan ister istemez etkileniyorum. Her ne kadar bunun dışına çıkıp takıma olumlu etki yapmaya çalışsam da bu kadar normal düzeyimizin altında kalınca bende başaramıyorum. Ama takıntım kesinlikle yok.

Ligin ikinci yarısı için neler söyleyebilirsin? Trabzonspor ne kadar yukarı çıkabilir?
Birçok kişinin sandığı ve düşündüğünün aksine çok iyi bir yerde ligi tamamlayabiliriz. Bunu şuna dayanarak söylüyorum Trabzon-spor tarihi boyunca ligin zirvesinde yer alma geleneğini edinmiş, bu alışkanlığı kazanmış bir takım. Kabul ediyorum ligin ilk yarısında zor ve hayal kırıklığı yaratan bir performans sergiledik. Ancak ikinci yarıda yeniden başlayacağız. Sıfırdan başlayacağız. Kendimizi yukarıya atmak için yapmamız gereken tek şey 3-4 maç üst üste kazanmak olacak. Zaten ritminizi bir kere bulduğunuzda gerisi gelecektir. Özellikle yeni teknik direktörümüzün takımın üzerinde yarattığı bu etki, bu rüzgar bizi ileriye taşıyabilir.
Türkiye Kupası'ndaki şansımızı ne kadar görüyorsun? İlk maçta kaybettik biliyorsun?
Galatasaray'a karşı anahtar niteliğinde bir maç oynadık. Bu maçın önemini fazlasıyla biliyorduk ama ortaya koyduğumuz performans bu düşüncemizle örtüşmedi ve sahadan mağlup ayrıldık. Ancak önümüzde 3 maç daha var. Bu müsabakalardan galip ayrılıp 9 puan toplamak istiyoruz. Böyle olunca da gruptan çıkacağımızı düşünüyorum. Ligin sonlarında aldığımız sonuçlardan sonra kupaya daha sıkı tutunmamız gerekiyor diye düşünüyorum. Kupa bizim için bir çıkış, bir diriliş noktası olacaktır. Kupada başarılı olmamız lige de yansıyacaktır.

Zaman zaman solda, zaman zaman sağda, bazen ortada, bazen de forvette görev yaptın? Bu durum performansını etkiledi mi?
Saha içindeki pozisyonum ne olursa olsun her mevkiye kolaylıkla adapte olabilirim. Zaten çok yer değiştiren bir futbolcuyum. Oyunun gidişatına göre pozisyon alıyorum. Son dönemde defansif anlamda kendimi daha çok geliştirmeye çalışıyorum. Ofansif anlamda da en yüksek katkıyı yapmak istiyorum.
Kendini en rahat hissettiğin mevki neresi?
Şuanda teknik direktörümüzün beni ikinci bir forvet gibi oynatması benim için en ideal yer gibi görünüyor. Orada oynarken hem sağa hem de sola kolaylıkla deplase olabiliyorum. Son maçlarda performansımın yükselmesindeki en büyük etken bu diyebilirim.

Bu oyun kalitesinin şampiyonluk için yeterli olduğunu düşünüyor musun?
Ligde bizim performansımız kadar diğer takımlarında performansları belirleyici olacak. Takımların aldığı sonuçlar birbirlerine etki ediyor. Biz bu kazanma serisini bir kere oluşturduktan sonra diğer takımlarda mutlaka ligin belirli haftalarında puan kaybedeceklerdir. Onların bu puan kayıplarını değerlendirip her hafta kendimizi bir sırada olsa ileriye atabilirsek en azından ligin ilk 3 sıra içerisinde bitirmek için çok büyük avantaj elde ederiz. O rüzgar bir kez oluşunca kulübün gücüyle, taraftarın gücüyle, bize destek verenlerin gücüyle herkesin sandığından daha büyük bir hızla yukarıya çıkma şansını yakalarız.

Altyapısında yetiştiğin Flamengo uzun bir aradan sonra şampiyonluğa ulaştı. Devre arası tatilinde Rio'ya gittiğinde Flamengo ve şampiyonlukla ilgili nasıl bir atmosfer vardı?
Brezilya'daki arkadaşlarımın tümü benim gibi koyu Flamengo taraftarı. Rio'ya gittiğimde tam anlamıyla bir bayram havasıyla karşılaştım. Belki de bu şampiyonluk daha önce kazanılan şampiyonluklardan daha önemli ve daha hasretle beklenen şampiyonluktu. Uzun süre sonra gelen bu başarı milyonlarca taraftarı sokaklara döktü. Bu şampiyonluk nesilden nesile anlatılacak bir hikayeye ve bir efsaneye dönüştü. Futbolcuların tümü birer kahraman ilan edildi.

Bu mutluluğun yanı sıra birde orada bir mutsuzlukla karşılaştın. Çünkü Rio'da sel felaketi yaşandı ve yaklaşık 60 kişi hayatını kaybetti. Bununla ilgili neler söylemek istersin?
Brezilya Türkiye gibi trajedilerin ve dramların ülkesidir. Tamda böyle bir dram yaşadık. Oraya gittiğimde ailesini kaybetmiş, yersiz yurtsuz kalmış insanlarla karşılaştım. Uzun süredir ülke dışında olduğum için olayları dışarıdan takip ediyorum. Yılda 2-3 defa oraya gidebiliyorum. Bu olaylar yüreğimi dağladı. İnsanların yaşadıklarını görmek katlanılması zor bir durumdu.

Brezilya'nın 2010 Dünya Kupası'ndaki şansını nasıl görüyorsun? Sence Dunga'nın oluşturacağı kadro başarıyı elde etmek için yeterli mi?
Bütün analizlerin ve değerlendirmelerin ötesinde bir gerçek var ve bu gerçek tüm dünya tarafından kabul ediliyor. Koşullar, takımdaki oyuncular, takımın başındaki teknik adam kim olursa olsun, Brezilya bütün bunlardan bağımsız olarak şampiyonaların en büyük favorisidir. Bu şampiyonaya da bu hedef doğrultusunda başlayacağız. Brezilya öyle bir takım ki şampiyonanın başlangıcından sonuna kadar büyük bir gelişim gösterir. Umarım yine öyle olur ve yine şampiyon oluruz. Çok zor ve güçlü rakipler var ama Brezilya her zaman favoridir.

Geride kalan zamanda seni en çok mutlu eden olay neydi?
Benim için en sevindirici olay Trabzonspor'a gelişimdi. Trabzonspor'a gelerek kariyerimde çok büyük bir adım attım. Norveç'te başarıyla geçen 4 yılın ardından değerime değer katarak Trabzonspor'a geldim. Tanınırlığımı arttırdım. Kariyerimde yepyeni bir sayfa açtım. Belli bir seviden yukarıya bir sıçrama yaptım.

Ya üzen?
2009 yılı Tanrı'ya şükürler olsun ki hem benim, hem ailem için mutluluklarla doluydu. Hiçbir sağlık sorunu ve başarısızlık yaşamadık. Tek sorun geçen sezonun son haftasında kaybettiğimiz Fenerbahçe maçı oldu. O dönemde 4 maç kazanarak Şampiyonlar Ligi'ne katılma ihtimalimiz ortaya çıkmıştı. Bende bu maça çok iyi konsantre oldum. Çünkü kariyerimde ilk defa Şampiyonlar Ligi oynama fırsatı önüme gelmişti. Ama kaybedince büyük bir hayal kırıklığına uğradım.

2010 yılından beklentilerin neler?
Mutluluklarla dolu geçen bir 2009 yılından sonra yine aynı mutlulukları ve daha büyüklerini 2010 yılında yaşamak istiyorum. İlk yarı istediğimiz gibi geçmese de ikinci yarıda iyi sonuçlar alıp, puan sıralamasında üst noktalarda olmak istiyoruz. Trabzonspor'un başarılarına attığım goller ve oynadığım futbolla katkıda bulunmak istiyorum. Tüm dünyadaki insanların mutlu ve sağlık dolu bir yıl geçirmesini temenni ediyorum. Şimdiye kadar bana katkı sağlayan bütün insanlara buradan teşekkür etmek istiyorum.
Kaynak: Trabzonspor Dergisi

Murat'
07.01.2010, 16:47
Sonuçta bir nevi futbol dergisiyiz.Kadın dergileri gibi kapak yapmışlar hiç ama hiç beğenmedim.Üstelik bugün bayiye gittim gelip gelmediğine bakmak için ama hala ortalarda yoktu.

faik celikoflu
07.01.2010, 16:51
az - öz - net;

biz o derginin üzerinde bordo mavi renkleri görünce daha çok mutlu oluruz...

Ufuk Bayraktar61
07.01.2010, 21:29
dün forum tslcuba sordum dergi var mı ?

yok yarın gelecek

bugün meydan tscluba sordum dergi var mı ?

yok muhtemelen yarın gelecek....

yarında ben almıyorum arkadaş :)

Misina
07.01.2010, 22:13
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3324-8S5W8X4N.jpg

Emre GÜRDAL
07.01.2010, 22:51
dergı cok gec kaldı bu ay yawwww

Uğurtan
07.01.2010, 23:01
Bence kapak gayet hoş olmuş :rolleyes:

Hatta bu fotoğraftan poster de çıkarmış :p

Soytürk
09.01.2010, 14:19
Trabzonspor Dergisi Brezilya basınındahttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3345-8R5D8M8P.jpg

1 (javascript:rateImg(1,'3345'))
2 (javascript:rateImg(2,'3345'))
3 (javascript:rateImg(3,'3345'))
4 (javascript:rateImg(4,'3345'))
5 (javascript:rateImg(5,'3345'))

Bu habere 32 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !

Brezilya'nın en büyük gazetesi O GLOBO, Brezilyalı oyuncumuz Alanzinho'nun dergimizin bu ayki sayısında dövmelerini gösteren fotoğrafıyla kapak konusu olmasını internet sitesinde yayınladığı bir haberle okuyucularına duyurdu.

O GLOBO, 'Eski Flamengolu, Tanrı'ya atıf yapan dövmesiyle kapak konusu' başlığıyla verdiği haberde özetle şu ifadeleri kullandı: 'Trabzonspor'un tek Brezilyalısı Alanzinho, derginin bu ayki sayısında 'Tanrının kuzusu' dövmesiyle kapak konusu oldu. Flamengo altyapısında yetişen oyuncu, kulübün kendisine yaptığı bu jest hakkında ''Kulübüm tarafından taraftarlara bu şekilde tanıtılmış olmak beni fazlasıyla mutlu etti. Böylece Türkiye'ye ve Trabzon'a uyum sürecimi anlattığım söyleşim, güzel bir görsel unsurla tamamlanmış oldu'' diye konuştu.

Soytürk
09.01.2010, 14:20
ne sakınca var bu kapakta anlamıyorum sizi:)

Ali Tunahan Güllü
09.01.2010, 14:29
Tekirdağda gitmediğim yer kalmadı daha gelmemiş!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LazAnisT
09.01.2010, 15:06
Sadece yorumları gören biri herhalde Alanzinyo anadan üryan bir poz vermiş zannedecek:)

Gelenek görenek hesabı değil ama dergiyi ilk gördüğümde o görüntü nedense banada pek şık gelmedi.

Alanzinyo yakın bir tarihte bir daha kapak olmamışmıydı?Keşke biraz daha zaman geçseydi.

Ali Tunahan Güllü
09.01.2010, 15:07
Sadece yorumları gören biri herhalde Alanzinyo anadan üryan bir poz vermiş zannedecek:)

Gelenek görenek hesabı değil ama dergiyi ilk gördüğümde o görüntü nedense banada pek şık gelmedi.

Alanzinyo yakın bir tarihte bir daha kapak olmamışmıydı?Keşke biraz daha zaman geçseydi.

Heralde ilk geldiği zaman dergide çıkmıştı diye hatırlıyorum..

AnıLTs61
09.01.2010, 19:03
Bursada oturuyorum .. Ocak ayının dergisi hicbiyerde yok bilgi verirmisiniz.. Yada satılan bildiğiniz bir yer var mı??

Ufuk Bayraktar61
10.01.2010, 00:14
Tekirdağda gitmediğim yer kalmadı daha gelmemiş!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bursada oturuyorum .. Ocak ayının dergisi hicbiyerde yok bilgi verirmisiniz.. Yada satılan bildiğiniz bir yer var mı??

Arkadaşlarım daha dergi Trabzon'da satışa çıkmadı ne bursası da ne tekirdağı..4. kez soruşum artık adam, yarın gelecek demekten bıktı sanırım, bilmiyorum ne zaman geleceğini demeye başladı bugün itibariyle...

serdal bey ne iş ?

Erbay
10.01.2010, 00:18
Dergideki röportajın neredeyse tamamı internet sitelerinde veriliyor. Bunun önüne geçilemez mi? Derginin büyük bir bölümü zaten o ayda olan bizim bildiğimiz gelişmeler.

AnıLTs61
10.01.2010, 12:13
Ya ama ben her yere sorduğumda daha gelmiyo trabzonspor dergisi diyo.. Sadece Trabzonda mı var bu dergi !!!!!

Ufuk Bayraktar61
10.01.2010, 12:27
Ya ama ben her yere sorduğumda daha gelmiyo trabzonspor dergisi diyo.. Sadece Trabzonda mı var bu dergi !!!!!

yaw dedik yaa dergi daha çıkmadı diye.arka sayfalara gerek yok 2 3 mesaj öncesini okursan görürsün..artık bundan kurtlulalım lütfen. burası forumsa aradaığınız bilgiler 1 2 sayfa arkada olabilir. lütfen bi göz gezdirin yaw

Emirhan Makul
10.01.2010, 12:57
Dergi denilen şey ayda bir çıkan üründür neden ayda bir verilen bir üründe her ay poster verilmez anlamam.

Burak_52
10.01.2010, 15:01
forum istanbul ve carrefour a sırf dergi için gittim yok bayilere baktım yine yok ayın 10 u oldu

AnıLTs61
11.01.2010, 01:03
yaw dedik yaa dergi daha çıkmadı diye.arka sayfalara gerek yok 2 3 mesaj öncesini okursan görürsün..artık bundan kurtlulalım lütfen. burası forumsa aradaığınız bilgiler 1 2 sayfa arkada olabilir. lütfen bi göz gezdirin yaw

Kızmanı gerektırcek bısey yok dıye dusunuyorum sonucta burası forum konuşuyoruz bilmediklerimizi ogrenıyoruz. baskasıda cevap verebılırdı zorunlu degılsın.

bordo61
11.01.2010, 09:54
Röportajlar yayınlanıyor.

Ama dergi ortada yok :)

Cengiz Çubukcu
11.01.2010, 10:12
ayın 11'i dergim en geç yarın elimde olur herhalde..

Burçak
11.01.2010, 10:25
olmadı çarşamba günü gelir, bilemedin perşembe..
Ama Cengiz hocam emin ol Cuma Garanti :rolleyes:

pazarkapılı
11.01.2010, 10:39
trabzonspor dergisinden....kasımpasa:1-trabzonspor:3....bu hangi aydı tam hatırlamıyorum aralık sayısı olabilir...sonra derginin ortalarına geliyorsun karadenizsporla ilgili bir haber;karadenizspor istikrarı yakaladı...yapma etme kardesim....karadenizsporun bu yazıdan önceki son üc macına bakıyoruz hemen; üc maglubiyet...drgide biraz ciddiyet lütfen...'ilgililere' duyurulur....

Ufuk Bayraktar61
11.01.2010, 11:43
Kızmanı gerektırcek bısey yok dıye dusunuyorum sonucta burası forum konuşuyoruz bilmediklerimizi ogrenıyoruz. baskasıda cevap verebılırdı zorunlu degılsın.

yazdığın yazıda her şey anlatmışsın :). daha ne diyim. bende onları yaptım zaten değil mi ?

28TS61
11.01.2010, 13:06

31 ocaka kadar zamani var. gelir elbet :)

Faik Yılmaz
11.01.2010, 13:23
Dağıtım işini adam gibi yapana kadar dergiyi boykot ediyorum......

macuka
11.01.2010, 13:31
Dergiye uye olanlar bu kadar sikayetci iken uye olmaya gerek yok dedim ama
Istanbul da bir yerde de satilmiyor ki,
Ist te satilan bir yer var mi? buyuk kitapcilar bile deger verip 3-5 tane alip satmiyor, dandik ingilizce magazin dergileri bile bizim dergiden daha mi fazla satiliyor?

Mert67
12.01.2010, 11:41
Derginin dağıtımı yapıldı mı?

Atalay
12.01.2010, 12:24
Bu derginin dağıtımı ne zaman yoluna girecek....??

Bu dergiyi diğer takımın dergileri ile aynı raflarda aynı zamanda ne zaman görebileceğiz.??

Vazgeçtik içeriğinden vazgeçtik görselliginden!

Lütfen profesyonelleşelim lütfen kurumsallaşalım...

Duyuyormusun Altuğ Atalay....

Adem Hotaman
12.01.2010, 23:50
Dergiyi alıpta üyelik kazanan var mı ?

Ufuk Bayraktar61
13.01.2010, 00:02
dergiyi alan var mı ? :)..yarın gene soracam 2 gün oldu sormayalı özlemişlerdir beni

Kazım Uzunboy
13.01.2010, 00:42
Bu akşam sordum Kütahya'ya da gelmemiş hala. Ankara'dan alırım artık..

Erdinç Barutçu
13.01.2010, 00:44
Dergiyi alıpta üyelik kazanan var mı ?
Sanki bana kısmet olacakmış gibi bir his var içimde :)

AnıLTs61
13.01.2010, 12:05
yazdığın yazıda her şey anlatmışsın :). daha ne diyim. bende onları yaptım zaten değil mi ?

Tamam sorun yok uzatmayalım fazla :) :D

Dursun Kaplan
13.01.2010, 12:06
Ankara'da dergi bulamıyoruz. :)

Helal olsun.

Cengiz Çubukcu
13.01.2010, 12:23
Dergim yine her ay olduğu gibi yine aynı tarihlerde elimde oldu ama bu sefer içeriği pek de doyurucu bulduğumu söyleyemeyeceğim, beklentilerimi karşılamadı....

Kazım Uzunboy
13.01.2010, 17:26
Sanki bana kısmet olacakmış gibi bir his var içimde :)

Bende de aynı histen var Erdinç abi. :):)

Ufuk Bayraktar61
13.01.2010, 17:33
şükür dergi çıkabildi. bugün itibariyle aldım. dergide alanzinhonun roportajından başka ( ki dergi çıkmadan önce herkes okumuştur sanırım) güzel olan bir şey daha var. o da 20 ve 21. sayfaların simsiyah yapılarak, 3 arkadaşımızın fotoğrafının o sayfaya basılması. sayfalarda da fotoğraf sayısı aşırıya kaçmış bence

vse61
13.01.2010, 22:13
Eskiden takvim verirlerdi yeni yılda.. Ben de işyerindeki odama asardım, herkes görsün diye. Bu sene güme gitmiş. Bari masa takvimi fln koysalardı. Kalitesi düşüyor derginin...

Külünkoğlu
14.01.2010, 10:41
Dergi elime ulaştı tam incelemedim ama malesef kapak hiç ama hiç olmamış.

Harun-61
14.01.2010, 10:55
Dergi elime ulaştı tam incelemedim ama malesef kapak hiç ama hiç olmamış.

haftaya TIM'de bu gibi konulari isleyin abi...

Ali Tunahan Güllü
16.01.2010, 13:22
Kaç haftadır gidip elden alıyordum dergiyi artık canım sıkıldı babamla dün internetten dergiye üye olduk ben bişey sormak istiyorum genellikle üyelere dergi çıktıktan ne kadar gün sonra geliyor?

Cengiz Çubukcu
16.01.2010, 13:35
Gerçekten bu ayki çok büyük hayal kırıklığı.... o kapak sayfasına Alanzinho'nun fotoğrafını koyana kadar trafik kzasında kaybettiğimiz arkadaşlarımızın fotoğrafları koyulabilir, sayfa siyah yapılabilirdi..bu sadece iç sayfalarda yapılmış... niye düşünmezler anlamıyorum !!!!

tigin
16.01.2010, 14:04
Gabriç'le alakalı bir bölüm var. Daha önce yayınlanmıştı diye hatırlıyorum. Tekrar yayınlanmış. Bir anlam veremedim.

Ali Tunahan Güllü
16.01.2010, 21:48
Kaç haftadır gidip elden alıyordum dergiyi artık canım sıkıldı babamla dün internetten dergiye üye olduk ben bişey sormak istiyorum genellikle üyelere dergi çıktıktan ne kadar gün sonra geliyor?

??????????????????????????

Kazım Uzunboy
16.01.2010, 21:50
Bilsem cevap vereceğim ama bende bilmiyorum Tunahan. Geçmiş sayfalarda bu konu hakkında mesajlar olacak...

Ali Tunahan Güllü
16.01.2010, 22:11
Bilsem cevap vereceğim ama bende bilmiyorum Tunahan. Geçmiş sayfalarda bu konu hakkında mesajlar olacak...

Tamam abi ben bi bakayım..

Miraç Atalay Çiftçi
16.01.2010, 22:28

Bir ortalama yok aslında. Çıktığı anda gönderiyorlar buna eminim ama derginin çıkışı gecikirse dağıtımı da geç oluyor tabi.
Üye olup eve kadar gelmesi bence işin en güzel yanı.

Atakan Hacıbekiroğlu
16.01.2010, 22:49
ben 1 kaç gündür arıyorum ama hiç bir yerde bulamadım dergiyi yaw biz kulüp olarak bi dergiyi çıkarıp dağıtamıyoruz nerede şampiyon olmak:(

Ali Tunahan Güllü
17.01.2010, 13:16
Bir ortalama yok aslında. Çıktığı anda gönderiyorlar buna eminim ama derginin çıkışı gecikirse dağıtımı da geç oluyor tabi.
Üye olup eve kadar gelmesi bence işin en güzel yanı.

Teşekkürler:)

Evet zaten bizde en çok eve kadar geldiği için üye olduk diğer türlü her tarafı arıyorduk zar zor buluyorduk şimdi daha güzel olacak:)

Gamze
17.01.2010, 14:36
Dergi bana da biraz yetersiz gibi geldi bu ay.
Daha iyi olması için çalışıldığına inanıyorum elbette.

Hediye işi güzel de, keşke takvim de olsaymış yau. :)
Eksik hissettim, alışmışız son zamanlarda derginin yanında sürekli bir şeyler olmasına.

Erbay
17.01.2010, 14:49
Oynanan maçların olduğu bölüm çok sıradan. Koca koca fotğraflar var ve bilmediğimiz bir tane açıklama-bilgi yok. Alanzinho röportajının neredeyse tamamı bütün spor sitelerinde vardı, neyse ki okumamıştım bilerek :)

Kubilay ŞAHİN
18.01.2010, 12:59
Şubat sayısı hazırlıkları çoktan başlamıştır.. Bir kez daha hatırlatalım.. Masaüstü takvim veya poster takvim istiyoruz..:)

Ali Tunahan Güllü
18.01.2010, 16:19
Okuldan yeni geldim bi baktım ki dergi gelmiş birazdan tümüne bakıcam ama kapak çok güzel gözüküyor:)

Kazım Uzunboy
18.01.2010, 16:57
Şubat ayında takvimli posteri kesinlikle istiyoruz. :)

macka61
18.01.2010, 22:09
dergiyi bugün aldım tam anlamıyla okuyamadım bir göz gezdirdim beğendiğimi söyleyemem

Adem Hotaman
18.01.2010, 23:10
Bende dergiyi aldım içerik zayıf geldi bana.Ayrıca şanslı kişiler arasına da katılamadım.:(

Ali Tunahan Güllü
18.01.2010, 23:26
Ya bişey dikkatimi çekti oyuncular hakkında daha fazla şeyler olması lazım diye düşünüyorum..

Enes Ünal Kaya
19.01.2010, 17:19
Dergiden Abonelik Kazanan Yokmu Ya ? :)

Burak_52
21.01.2010, 20:05
yeni yılda masaüstü takvimi veya posterde takvim gibi bişeyler olması lazımdı
birde lütfen kapak bordo mavi renklerde olsun vitrinde adamların dergileri beni al diyor resmen biz dergimizi zor buluyoruz

Ahmet Karadeniz
24.01.2010, 11:18
http://www.emecmua.com/YayinDetay.aspx?DID=217&SayID=1214

buraya girip dergimizin kapalarının nasil bir kabuk değiştirdini görebilriz

SefaÇetinKulak
24.01.2010, 12:11
ben 1 kaç gündür arıyorum ama hiç bir yerde bulamadım dergiyi yaw biz kulüp olarak bi dergiyi çıkarıp dağıtamıyoruz nerede şampiyon olmak:(

Abone ol kurtul renktaşım :)

macuka
24.01.2010, 12:30
valla derginin istanbul da dagitilmadigi asikar...
abone olan arkadaslar bile o ayki dergiyi ayin 15 inden once alamiyorlar galiba...
bu isi bile beceremedikleri kesin yani...
Istanbul da herhangi bir yerde satilir mi bu dergi... Mesela TS clup larda varmidir?

SefaÇetinKulak
24.01.2010, 12:40
Bu dergiyi bazı kitapçılar satıyor . Mersin'de olduğum halde rahatlıkla ulaşıyor bana .

thehell61
24.01.2010, 14:10
Bende dün akşam aldım ama Abonelik çıkmadı yahu

Ali Tunahan Güllü
02.02.2010, 14:32
Merakla ne zaman çıkacağını beklemdeyim..

+poster bekliyoruz:D

Murat'
02.02.2010, 14:37
Bakalım ne zaman çıkacak yeni sayı.

Ali Tunahan Güllü
02.02.2010, 14:40
diğer 3 eziğin dergisi dün çıktı bizimkisi ne zaman çıkacak acaba?

ARSALTS
03.02.2010, 03:51
Arkadaşlar dergimizin yıllık veya aylık aboneliği ne kadar resmi siteden formu dolduracağım fiyatı yazan yeri göremedim...

hamucera
03.02.2010, 08:52
yıllık 50 tl ye abone oldum ben. fiyat değişmemiştir

Murat'
03.02.2010, 09:19
Dergi hala çıkmadı ne güzel.

ARSALTS
03.02.2010, 15:41
hamucera çok sağol...

Tayfun
04.02.2010, 12:09
Şubat sayımız çıktıhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gif

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3556-8J4U7E7G.jpg
Kulübümüzün Resmi yayın organı Trabzonspor Dergisi'nin 74. sayısı çıktı.

2010 Masa Takvimi hediyeli Şubat sayımızın içeriği yine dopdolu.

Dergimizin 74. sayısının kapak konusu yeni transferlerimizden Teofilo Gutierrez. Halil Yazıcıoğlu’nun transferle ilgili izlenimlerini de paylaştığı röportajı keyifle okuyacaksınız.

Şubat sayımızda ayrıca kamp fotoromanı, eski Asbaşkanlarımızdan Besim Kahraman, Trabzonlu ünlü boksör Selçuk Aydın, ressam Mustafa Cinel’in röportajlarını da bulacaksınız.

Murat Tosun’un üç sayfalık anketinin bulunduğu 74. Sayımızda geçen ay başlattığımız “Şimdi Neredeler” bölümünün konusu eski futbolcumuz Lars Olsen oldu.

Şubat sayımızda ayrıca Umut Bulut’un altın onbiri, Bayan Futbol takımımız, Karadenizspor, Baba Gündüz’ün Trabzon notları, gibi konu başlıklarına da yer verdik.

Birçok konunun yer aldığı ve 5 TL’den bayilerde satışa sunulan Trabzonspor Dergisi, dopdolu içeriğiyle beğenize sunuldu.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3556-2H9L2N9C.jpg

Mustafa
04.02.2010, 12:33
Güzel kapak olmuş bu sefer hadi bakalım :)

Uğur Ö.
04.02.2010, 12:46
Kapak gerçekten çok güzel :)

EROS87
04.02.2010, 12:56
Kapak şahane olmuş, takvimde cabası. Almak lazım:)

Faik Yılmaz
04.02.2010, 13:17
Derginin yanında bir hediye gördüm galiba biri bana bir çimdik atsın :) :)

Hüseyin İlkin
04.02.2010, 13:23
Geçen ay kapak kötüydü, takvim yoktu.

Bu ay kapak güzel, takvim'de gecikmeli de olsa geldi... :ok

Faik Yılmaz
04.02.2010, 13:24
Dergi ayın 10 undan önce Trabzona gelirse bir çimdik daha isteyeceğim :) :) :)

.....
04.02.2010, 13:26
Kapak süper ya.

Teo Gol... :)

hamucera
04.02.2010, 13:29
biraz ortalığı karıştırayım. Teo formasının alt tarafına neden kot giymiş, şort olsa daha iyi olurdu :D

FANATIK61
04.02.2010, 13:30
Kapak güzel olmus. Teo'nun bakisi acaip sanki Son Mohikan :D

Keramettin
04.02.2010, 13:49
biraz ortalığı karıştırayım. Teo formasının alt tarafına neden kot giymiş, şort olsa daha iyi olurdu :D
Ne dikkatli bakmıssın :D

Uğurtan
04.02.2010, 14:13
Dergi güzel gözüküyor :)

Sencer Bulut
04.02.2010, 14:24
Sanki kapaktan Teo cıkıcakmıs gibi duruyor gercekten kapak cok hos...

macka61
04.02.2010, 14:29
dergi güzele benziyor bu ay

Burçak
04.02.2010, 14:31
Çok güzel olmuş.
Takvim dediniz işte masa üstü takvimde eklediler. Teşekkürler :)

Ufuk Bayraktar61
04.02.2010, 14:34
harika bir kapak olmuş, unbelieveable unbelieveable

Gamze
04.02.2010, 15:03
Kapağın ne denli önemli olduğunu son aylarda net görüyoruz.
Yine çok güzel görünüyor kapağımız. Tirajımız da artsa biraz daha...
Neysem siparişimi vereyim ben heman. :)

Bu arada vaktiyle şu kargo ücretinin kaldırılması on numara oldu yahu.

ama siparişten önce Ts Club ta yeni sayının satışa sunulması lazım. eski sayı var hala. çabuk çabuk çabuk çabuk. :)

Tolunay Abdioğlu
04.02.2010, 15:09
Kapak gerçekten mükkemel olmuş. :)

The Legend
04.02.2010, 15:59
kapak süper olmuş hazırlayanın ellerine sağlık.

Alp Yavuz 13
04.02.2010, 16:04
Kapak Şahane...... :)

Uğurtan
04.02.2010, 17:02
İstanbul'dayım 1 haftadır falan..

Mahalledeki sıradan bir gazete bayisinde dergimizin Ocak sayısını gördüm ve aldım mesela.. :)

Tek duruyordu orada öylece bırakmaya kıyamadım..

Demekki İstanbul'a da geliyormuş :)

Ömer Kibar
04.02.2010, 17:12
güzel kapak :alkış:

Murat'
04.02.2010, 17:30
Kapak gerçekten de çok şık olmuş, içeriğine de alınca bakarız artık.

Ufuk Bayraktar61
04.02.2010, 19:12
ama her zaman ki gibi sadece resmi sitede çıkmı dergi :), Trabzon'da yok..

Gamze
04.02.2010, 19:25
İstanbul'dayım 1 haftadır falan..

Mahalledeki sıradan bir gazete bayisinde dergimizin Ocak sayısını gördüm ve aldım mesela.. :)

Tek duruyordu orada öylece bırakmaya kıyamadım..

Demekki İstanbul'a da geliyormuş :)

Hangi mahalle orası Uğurtan? :))

Geliyor İStanbul'a geliyor. Hakkını yemeyelim. :)

Bu arz talep meselesi neticede.
Ne kadar alıcı o kadar çok yerde dergi...

Burçak
04.02.2010, 19:43
sayı olarak Uğurtanın dediği gibi tek veriyorlar bir çok bayiye.
örneklerine çok defa rastladım şehir dışında.

Cafer KILIÇSOY
04.02.2010, 19:48
Carrefour Müşteri Temsilcileriyle ilan edilmemiş savaş durumundayım 3 aydır:)

Israrla Trabzonspor Dergisi nin satışına başlamalarını istiyorum.

''Cafer Bey Trabzonspor Dergisi artık yayınlanmıyor'' diyorlar. Dergilerin pazarlamacısı öyle diyormuş.

Tek başıma ne yapabilirim bilmiyorum ama mücadelem devam edecek.

Mustafa Çolak
04.02.2010, 20:46
Kapak Güzel Olmuş.

tigin
04.02.2010, 21:18
Kapak gerçekten harika olmuş. Hazırlayanların ellerine sağlık. :alkış:

Arkadaşlar dergi çıktı çıkmadı geldi gelmedi bulamadım vs. bu tür sıkıntılara neden katlanıyorsunuz abone olsanıza.

https://www.trabzonspor.com.tr/onlinedergi.asp?islem=forma

En fazla 1 dakika sürüyor. 2. adımda kredi kartı bilgilerinizi girin olsun bitsin.

Murat'
04.02.2010, 21:20
Dergi bu ay gerçekten de erken çıktı.Gelişme var.

Kaan
05.02.2010, 00:49
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3556-2H9L2N9C.jpg

Kapak çok güzel de o boyalar ne öyle, güya Bordo - Mavi.. :S

Kırmızı - Lacivert olmuş resmen.

Miraç Atalay Çiftçi
05.02.2010, 00:51

''Cafer Bey Trabzonspor Dergisi artık yayınlanmıyor'' diyorlar. Dergilerin pazarlamacısı öyle diyormuş.

Abi senin bu savaş tek taraflı devam eder.
Satışın olmamasının sebebi satın alma servisidir.
Bahaneleri de kandilerine saklı işte.

Kaan
05.02.2010, 01:04
http://img297.imageshack.us/img297/3487/61787451.jpg

Bordo-Mavi boya bulunamasa bile grafik programlarıyla rahatça düzeltilebilirdi.

Uğur Ö.
05.02.2010, 01:36
İlerleme var yavaş biraz ama olsun :D

Soytürk
05.02.2010, 02:29
Kapk çok güzel tebrik ederim renklerde aynı güzellikte olsa keşke:)

Uğurtan
05.02.2010, 03:12
Hangi mahalle orası Uğurtan? :))

Geliyor İStanbul'a geliyor. Hakkını yemeyelim. :)

Bu arz talep meselesi neticede.
Ne kadar alıcı o kadar çok yerde dergi...

Küçükyalı Merkez Mahallesi :)

Faik Yılmaz
05.02.2010, 08:39

Migrosun Trabzon Tanjantta bulunan satış mağazasındada satılmıyordu dergimiz....

Her yere mail attım mağaza müdürüyle 2 ker ekonuştum şimdi dergimizi dergi reyonunda görmekten mutluluk duyuyorum...

Bence mücadelene devam et.. ama Genel Müdürlüğüne ulaş o şekilde daha etkili oluyor.....

Dursun Kaplan
05.02.2010, 08:47
Bu sefer bende hayran kaldım. :)

Teşekkürler.

Ayrıca masa takvimi önerimiz dikkate alınmış. :)

Mira_61
05.02.2010, 12:47
Kapak muhteşem olmuş.:cool:

Ahmet Karadeniz
05.02.2010, 12:53
Migrosun Trabzon Tanjantta bulunan satış mağazasındada satılmıyordu dergimiz....

Her yere mail attım mağaza müdürüyle 2 ker ekonuştum şimdi dergimizi dergi reyonunda görmekten mutluluk duyuyorum...

Bence mücadelene devam et.. ama Genel Müdürlüğüne ulaş o şekilde daha etkili oluyor.....

bende bilecik migrosu kurcalıyım biraz

Colakoglu
05.02.2010, 22:11
Ben bu dergiye yurtdisindan abone olamazmiyim ?

Ilelioglu
05.02.2010, 23:15

Bende sorunun cevabini bekliyorum...:)

bordobluex
06.02.2010, 00:11
http://img297.imageshack.us/img297/3487/61787451.jpg

Bordo-Mavi boya bulunamasa bile grafik programlarıyla rahatça düzeltilebilirdi.

Tebrikler Hüseyin. Aynen. :alkış:

Halit Aydın
06.02.2010, 00:56

Öle bir imkan var mıdır bilmiyorum ama Türkiye'deki abonelere geç geldiğine göre yurtdışındakiler 1 ay gecikmeli okur dergileri diye düşünüyorum :)

serdalsahin61
06.02.2010, 08:36

70 Euro karşılığında dergimize abone olabilirsiniz.

Burak_52
06.02.2010, 17:59
eleştirilerimizin dikkate alınıyor olması güzel masaüstü takvim geçte olsa geldi, kapakda güzel olmuş.ilk fırsatta alıcam dergimizi

Ilelioglu
06.02.2010, 18:19
70 Euro karşılığında dergimize abone olabilirsiniz.

70 Euro yillik mi...?

serdalsahin61
08.02.2010, 08:36
70 Euro yillik mi...?

Evet yıllık... Dergimiz yılda 11 kez yayınlandığı için 11 sayı başka hiçbir ücret ödemeden (Kargo, vergi vs...) adresinize teslim ediliyor...

Ali Tunahan Güllü
10.02.2010, 21:00
Dergi çıkalı kaç gün oldu hala gelmedi??

Yakup Soyyiğit
10.02.2010, 21:36
Dergiyi ts clup den alıyorum bütün sayıları birbirinden güzel

ozgur99
10.02.2010, 22:08
valla derginin istanbul da dagitilmadigi asikar...
abone olan arkadaslar bile o ayki dergiyi ayin 15 inden once alamiyorlar galiba...
bu isi bile beceremedikleri kesin yani...
Istanbul da herhangi bir yerde satilir mi bu dergi... Mesela TS clup larda varmidir?
İçerenköyfe bakkalda var

Kazım Uzunboy
10.02.2010, 22:10
Derginin çıktığını bilmiyordum. Ama hala gelmedi Kütahya'ya. :)

Ali Tunahan Güllü
10.02.2010, 22:14
Evet yıllık... Dergimiz yılda 11 kez yayınlandığı için 11 sayı başka hiçbir ücret ödemeden (Kargo, vergi vs...) adresinize teslim ediliyor...

Serdal abi üyelere dergi ne zaman geliyor dergi çıkalı kaç gün oldu hala ses seda yok??

Ilelioglu
10.02.2010, 23:30

Bence hicbirsey...

Ileride insallah üye olacagim, simdi ögrenciyiz daha..:o

Mert67
11.02.2010, 18:15
Dergiyi bu sabah aldım.Genel anlamda beğendimi söyleyebilirim.Kapak ve takvimde çok güzel.

Ali Tunahan Güllü
12.02.2010, 16:12
Dergim bu öğlen 12.40 da geldi hediye sade ama güzel olmuş daha okumadım dergiyi ama kapağı güzel gözüküyor:)

Cengiz Çubukcu
12.02.2010, 16:29
benim de dergim geldi, açıkçası masa takvimini vasat buldum..seneye her aya başka bir kapağı olan bir masa takvimi bekliyoruz :)

Cabri61
12.02.2010, 19:12
Dergi güzel olmuş fakat masa takvimi çok kötü,çok basit olmuş.Daha kaliteli masa takvimi olabilirdi.Her ay farklı kapakta,farklı temalarla daha gösterişli olmalıydı bana göre.

Ali Tunahan Güllü
12.02.2010, 19:15
Dergi güzel olmuş fakat masa takvimi çok kötü,çok basit olmuş.Daha kaliteli masa takvimi olabilirdi.Her ay farklı kapakta,farklı temalarla daha gösterişli olmalıydı bana göre.

Katılıyorum.Mesela her ay takvimin arka planına bir futbolcumuzun fotoğrafı olsa çok güzel olurdu:)

Atalay
13.02.2010, 10:27
Geçenlerde elime Galatasaray dergisi geçti inceledim....!!

İnanın tüm samimiyetimle söylüyorum...

İki dergi arasında yaklaşık bir 100 yıl zihniyet ve profesyonellik farkı var..!!

Ufuk Bayraktar61
13.02.2010, 11:46
Burda Serdal beye sorum olacak inşallah yanıtlar.. Dergide ki sizi seçtik muhabbeti var ya hani tribünden bir kişi belirlenip ona dergi aboneliği veriliyor ha işte onla ilgili bir sorum olacak....

Bu kişiler neye göre seçiliyor ? eş dost muhabbeti mi var !!! nedense şimdiye kadar seçilen kişilerin sadece biri hariç hepsi kapalı tribününden..hepsi sanki seçileceğini bile bile poz veriyor. bu işte bir karın ağrısı var bence ondan sorgulamak istedim...cevapda bekliyorum..

serdalsahin61
13.02.2010, 12:03
Burda Serdal beye sorum olacak inşallah yanıtlar.. Dergide ki sizi seçtik muhabbeti var ya hani tribünden bir kişi belirlenip ona dergi aboneliği veriliyor ha işte onla ilgili bir sorum olacak....

Bu kişiler neye göre seçiliyor ? eş dost muhabbeti mi var !!! nedense şimdiye kadar seçilen kişilerin sadece biri hariç hepsi kapalı tribününden..hepsi sanki seçileceğini bile bile poz veriyor. bu işte bir karın ağrısı var bence ondan sorgulamak istedim...cevapda bekliyorum..

Öncelikle Merhabalar Ufuk Bey...
Bu konuya takılınacağı hiç aklıma gelmemişti... Madem sordunuz cevap vereyim...
Birincisi bu kişiler rastgele seçiliyor... İkincisi üzerlerinde lisanslı ürün taşıdıklarına dikkat ediliyor... Kapalıdan seçilmelerinin nedeni ise büyük olasılıkla şudur; Önde fotoğraf çekmek için herhangi bir engel olmadığı için fotoğraflamaya uygun olması... İkincisi fotoğraf çekenlerin genelde kapalı tribün önünde durmaları da bunda bir etken olabilir... Son olarak da mesafe yakın olduğu için fotoğraf çeken kişi çektiği kişiyle göz teması sağlayarak, bir şekilde kendisini farkettirerek objektife bakmalarını, ya da ellirendeki atkıları göstermelerini talep ediyor... Tribünde fotoğraf makinesini kime doğrultsanız, çekenin bu tür istediğine doğal olarak cevap veriyor...
Yani karnınızı ağrıtacak bir durum yok... Bu kadar basit bir mesele için kafanızı da yormayın... Derginizi keyifle okumanız dileğiyle...

zafer6161
13.02.2010, 13:31
bir öz eleştiride ben yapayım

neden her iki sayfaya bir reklam koyuyorsunuz,derginin yarısı neredeyse reklam:)

Ilelioglu
13.02.2010, 14:33
Geçenlerde elime Galatasaray dergisi geçti inceledim....!!

İnanın tüm samimiyetimle söylüyorum...

İki dergi arasında yaklaşık bir 100 yıl zihniyet ve profesyonellik farkı var..!!

Hangisi daha iyi...??:cool:

Burçak
13.02.2010, 14:45
bir öz eleştiride ben yapayım

neden her iki sayfaya bir reklam koyuyorsunuz,derginin yarısı neredeyse reklam:)
bu her dergide var. ayrıca o reklamlar gelir kaynağı. keşke daaha fazla reklam olsa. sayfa sayısı artırılır çok çok.

zafer6161
13.02.2010, 16:34
bu her dergide var. ayrıca o reklamlar gelir kaynağı. keşke daaha fazla reklam olsa. sayfa sayısı artırılır çok çok.

106 sayfanın 23 sayfası reklam dikkatini çekerim burçi:cool:

Ufuk Bayraktar61
13.02.2010, 20:00
Öncelikle Merhabalar Ufuk Bey...
Bu konuya takılınacağı hiç aklıma gelmemişti... Madem sordunuz cevap vereyim...
Birincisi bu kişiler rastgele seçiliyor... İkincisi üzerlerinde lisanslı ürün taşıdıklarına dikkat ediliyor... Kapalıdan seçilmelerinin nedeni ise büyük olasılıkla şudur; Önde fotoğraf çekmek için herhangi bir engel olmadığı için fotoğraflamaya uygun olması... İkincisi fotoğraf çekenlerin genelde kapalı tribün önünde durmaları da bunda bir etken olabilir... Son olarak da mesafe yakın olduğu için fotoğraf çeken kişi çektiği kişiyle göz teması sağlayarak, bir şekilde kendisini farkettirerek objektife bakmalarını, ya da ellirendeki atkıları göstermelerini talep ediyor... Tribünde fotoğraf makinesini kime doğrultsanız, çekenin bu tür istediğine doğal olarak cevap veriyor...
Yani karnınızı ağrıtacak bir durum yok... Bu kadar basit bir mesele için kafanızı da yormayın... Derginizi keyifle okumanız dileğiyle...

Bilmiyorum valla colman'ın çocuğu mateo'yu elinde tutan kişiyi bile seçtiniz ne alakaysa...herhalde billiyoruz, lisanslı ürünleri taşıyanların seçildiğini, açıklamanıza gerek yoktu... Ama fotoğraf çekme meselesi geçerli bir neden değil bence kusura bakmayın. Koskoca stadda alım gücünün yüksek olduğu yere dergi vermek bence yanlış bir iş.. koskoca Trabzonspor kulubü, maratondan yada kale arkalarından adam gibi tek resim alamıyosa bence bir yerlerde problem vardır.

afedersiniz ama neye kafamı yorup yormayacağımı size mi soracam ? Ben sorgularım kardeşim, bir işi yapıyosanız ve bu işide taraftara sunuyosanız bu işte torpil olup olmadığına bir şekilde inanmam lazım. ben kulubüme senede en az 500 ytl (kombinelerim hariç) bırakan bir kişi olarak bunu sormamda en büyük hakkım.. öyle sağdan soldan bedava ürün giyinen adamlarda var o kapalı ve vip tribünlerde bunlarıda biliyorum..

Koskoca BMN'den de bir adamın geçen sayı ki derginin promosyonu olan senelik aboneliği de kazanamaması da buna dahil. (eğr olsa gelip biri derdi ben kazandım diye)

Burçak
13.02.2010, 23:40
106 sayfanın 23 sayfası reklam dikkatini çekerim burçi:cool:
henüz dergiyi almadım.
ama şimdiden merak ettim.
yoksa? yoksa sizin dükkanın reklamımı var. :))

Burçak
13.02.2010, 23:47
Ufuk Bayraktar61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=20778)

Ufuk eleştiri tabiki gerekli. ama yapıcı olursa faydalı olur. açıkcası üslubunu ben beğenmedim.
kulüpte bir çok yapılan işin eksik olduğunu her defasında dile getiriyoruz. bazıları düzeliyor bazılarıda aynen devam ediyor.
yanlız eleştiri yaptığın bu konuda bende birşeyler deme ihtiyacı duyuyorum.
Dergiden sorumlu serdalşahin'in başkalarının yapmadığı şekilde buraya gelip insanların görüş ve önerilerini okuyup Dergide buna yer vermesi bile takdir edilesi bir durumdur. bunu sende kabul edersin.
en azından sesimizi duyurduğumuz ve dergide görmek istediğimiz şeyleri söyleyebileceğimiz birisi var karşımızda.
o nedenle kırıcı değil yapıcı olalım..
emin olki neden sadece numaralı tribünden kişilerden seçi,liyor dergi aboneliği sorun ciddi şekilde değerlendirmeye alınacaktır.
ve yine emin ol ki ileriki sayılarda kale arkasından seçilecek kişilerde olacak.
çünkü burda yazan herkesin görüşlerine değer veren ve bunları önemseyen bir dergi sorumlusuna sahibiz.
onu kaybetmeyelim.

hatırlayın daha önce bir poster için aylarca bekediğimiz zamanları. daha geçen ay masa takvimi verilse daha iyi olurmuş görüşleri ağır basınca gecikmelide olsa bu ay ki dergide bu gerçekleştirildi.

seninde eleştirildiğin konuda ileriki aylarda farklı tribünlerden fotolar çekileceğine emin olabilirsin ;)

serdalsahin61
15.02.2010, 08:38
Bilmiyorum valla colman'ın çocuğu mateo'yu elinde tutan kişiyi bile seçtiniz ne alakaysa...herhalde billiyoruz, lisanslı ürünleri taşıyanların seçildiğini, açıklamanıza gerek yoktu... Ama fotoğraf çekme meselesi geçerli bir neden değil bence kusura bakmayın. Koskoca stadda alım gücünün yüksek olduğu yere dergi vermek bence yanlış bir iş.. koskoca Trabzonspor kulubü, maratondan yada kale arkalarından adam gibi tek resim alamıyosa bence bir yerlerde problem vardır.

afedersiniz ama neye kafamı yorup yormayacağımı size mi soracam ? Ben sorgularım kardeşim, bir işi yapıyosanız ve bu işide taraftara sunuyosanız bu işte torpil olup olmadığına bir şekilde inanmam lazım. ben kulubüme senede en az 500 ytl (kombinelerim hariç) bırakan bir kişi olarak bunu sormamda en büyük hakkım.. öyle sağdan soldan bedava ürün giyinen adamlarda var o kapalı ve vip tribünlerde bunlarıda biliyorum..

Koskoca BMN'den de bir adamın geçen sayı ki derginin promosyonu olan senelik aboneliği de kazanamaması da buna dahil. (eğr olsa gelip biri derdi ben kazandım diye)

Hem umarım cevaplarsın diyorsun, sonra sana mı soracağım diyorsun. Arkadaşım dergi abonelik programı elimizin altında... Eğer birisine bedava dergi aboneliği vermeye niyetli olsak bunun için senin anlattığın kadar uğraşmamıza inanki gerek yok!..
Konuları bu kadar basite indirgeyip de kendimizi küçük düşürmeyelim lütfen...

Cengiz Çubukcu
15.02.2010, 09:39
benim bu sayıda hoşuma giden şeylerden en önemlisi , divan kurulu başkanımızın çocuklara Trabzonspor sevgisini aşılamak için bir çocuk yuvasını ziyareti olmuştur devamını futbolcularımızdan da bekleriz :)
eleştireceğim bir nokta da basketbol takımımızın maçlarının fotoğrafları koyulurken hep Trabzondaki maçların fotoları koyuluyor, örneğin pertevniyal maçı Abdi İpekçide oynanmasına rağmen fotoğraflar Trabzondaki maçtandı ..bir de peşi sıra çekilmiş fotoğraflar sanki farklı anlarda çekilmiş gibi koyulmuş ..dikkatli bakan gözlerden kaçmaz ! sanki boşluk doldurmak için uğraşılmış gibi...

Faik Yılmaz
15.02.2010, 09:52
Almayacağım dedim ama yine dayanamadım aldım dergimi....

Sevgililer arasında küslük olmazmış.....

Masa takvimi 5-6 sayfa yapılıp Dozer Cemil gibi efsane isimer konulabilirdi aa yinede unada şükür ne diyelim

Külünkoğlu
15.02.2010, 16:52
Kapak güzel.
19. sayfada yapılan hata kötü ve yakışmamış.
12. sayfada verilen istatistiki bilgilerden 2 tanesi yanlış.
100. sayfada gazı kaçmış eski golcüye gerek yoktu.
102. sayfa çok güzel.

Trabzon34
15.02.2010, 17:01
Güzel bir dergi.. Kalitesi de iyi.. Tabii daha iyi olabilir.. Ama ben kapakta şu resimi görmek istiyorum.. Trabzon spor un kaptanın elinde yükselen şampiyonluk kupası.. Avni aker de.. Yer gök bordo mavi.. Ve başlık "2011 - 2012 SEZONU ŞAMPİYONU" :)
Ah ah.. 25 senedir bekliyoruz.. İçimdeki özlem ve hırs hiç azalmadı ve artıyor.. Bir gün olursa sesim çok gür çıkıcak çoook..

m@rdi
15.02.2010, 23:01
Dergimizin 87. sayfsında yer alan Trabzoncell reklamını inceleyen herhangi bir yetkili var mı acaba?

"Numaranı taşıyarak Süper Bordo tarifeye gel,ayda 49 TL ye ......... 6000 dk konuş.*

* Süper Bordo tarifesisinin aylık ücreti 60 TL' dir. 31.12.2009 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında ..." şeklinde bir açıklama mevcut. 2010' a gireli 2 ay olmuşken hala aynı kampanya üzerinden reklam yürütülüyor.

Şimdi reklamı yapılan bu kampanya hala devam ediyor mu ediyorsa neden tarih yanlış? Ya da kampanya bittiyse reklamı neden hala sürüyor?
Yetkili kişilerin bu başlığı takip ettiğini düşünerek buraya yazdım.

Atalay
16.02.2010, 10:31
Galatasaray Dergisiyle Kendi dergimiz arasındaki kıyaslamayı yaptığim için sağolsun Dergi çalışanımız hassasiyet göstermiş özel mesaj atmış...

Vermiş olduğum örnek konusunda haklı olduğumun hakkını vermiş...

Fakat çalışanlarına haksızlık ettiğimi belirtmiş...

Ben özelden değil bu platformdan cevap vereyim..

Benim çalışan emekçilerle poroblemim yok...

Ben bu işin daha profesyonelce yapılmasını istiyorum..

Burdanda bu işle ilgilenen Altuğ Atalay'ı eleştiriyorum...

Yöneticileri eleştiriyorum...

Müdürleri eleştiriyorum...

Eğer bir kulübün üye sayısı 20 binlerde Dergi abone sayısı 1000 lerde ise ben bu işte sorumlu ararım...

Eğer rakibimizin dergi bütceleri ve reklem gelirleri abone ve tiraj sayısı bizim 100 mislimisse birileri çıkacak diyecekki..

Biz bu işi beceremiyoruz becerenler gelsin...

Veya birileri diyecekki siz bu işi becerimiyorsunuz biz bu işi başkalarına verelim...

Her ikiside olmuyorsa burda ciddi sorun vardır...

Bu sorun bizleride yani aboneleri yani taraftarları yani kongre üyelerini yaralamaktadır...!!

Onur Akyüz
16.02.2010, 14:57
Kibrista gazete almak icin girdigim biryerde dergimizi gorunce,

ordaki ablanin saskin bakislari arasinda derginin ustune atladim,

bende şaşkın ve mutluyum:)

Gamze
16.02.2010, 21:46
Dilimizde dönüp duran "eleştiri" kavramının tanımını yapamadığımızdan ölçüsünü hep kaçırıyoruz. Hangisi eleştiri hangisi itham ayırt edemiyoruz. Ayırdına varamıyorsak eğer hiç o topa girmesek daha iyi değil midir?

Neyse...

Dergiyi ilk defa başka bir şehirden, İzmir Karşıyaka'dan aldım. İlginç bir deneyimdi. Bilahare yazarım bir yerlerde.

4 dergi yanyanaydı. sıra beklerken inceledim kapakları.
BJK dergisinde çelik çomak başkanın "zafer" fotosu. Bir tuhaf.
FB dergisinde şimşek başkanın fotosu. Bir tuhaf.
GS dergisinde 3 transferin "coker"imsi fotoları. Bir tuhaf.

İçeriklerini bilemem, fekat Trabzonspor dergisinin son dönemde kapak açısından eşdeğerdeki dergilere oranla açık ara önde olduğunu söylemek abartı olmayacaktır.

Tamam esas olan "iç güzellik" ama bu zamanda dış güzellik olmadan da hiçbir şey olmuyor malum. :)

minikler için TS club modası kısmı çok sevimliydi bu ay.

Fırtına Çocuk bölümü muazzamdı. Nizamettin Algan'a ve bölümü hazırlayan Funda Sertakar'a teşekkür ederim..

Futbolcuların tanıtıldığı anket bölümünde renk değişimi düşünülmekte midir acaba?
Siyah font üzerine mavi ve turuncu kullanılıyor sorularda. Neden bilmiyorum ilk gördüğümden beri taktım ben ona. sanki soruyu kopyalayacakmışız mousela da tam o anda donmuş gibi duruyor. Fazla bilgisayar kullanıyoruz heralde. :)) Farklı renkler seçilirse daha huzur verici olacak gibi. :)

Başarılar.

Ömer Kibar
16.02.2010, 23:01
bugün alabildim dergiyi..takvim sade olmuş biraz daha özenilebilirdi

Cengiz Çubukcu
18.02.2010, 20:12
Serdal Bey lütfen bu önerime cevap verin :) her sayıda olmasa bile en azından 3 sayıda bir yapılacak çekiliş vb. organizasyonla sporcularımızla bir öğlen yemeği tarzında süprizler yapılsa iyi olmaz mı ? böyle örnekler çok fazla...
Eğer bir gün böyle bir şey olursa fikri öneren ben ilk sırayı almak ve Umut Bulut'la bir cafede çay içmek isterim , çayları da ben ısmarlarım :)

serdalsahin61
19.02.2010, 09:02
Serdal Bey lütfen bu önerime cevap verin :) her sayıda olmasa bile en azından 3 sayıda bir yapılacak çekiliş vb. organizasyonla sporcularımızla bir öğlen yemeği tarzında süprizler yapılsa iyi olmaz mı ? böyle örnekler çok fazla...
Eğer bir gün böyle bir şey olursa fikri öneren ben ilk sırayı almak ve Umut Bulut'la bir cafede çay içmek isterim , çayları da ben ısmarlarım :)

Dergi arasına koyduğumuz 100 adet abonelik kuponunun neden BMN'den hiç kimseye rastlamadığı ve tribünde karalenen lisanslı ürün giyen şanslı taraftarın neden kale arkası ya da maratondan olmadığı, neden hepsinin objektife baktığı dahi sorgulanabiliyorken, bu öneriniz sonucu ortaya çıkacak şanslı taraftarın gerçekten şanslı olduğuna inanmayacak olanların çıkacağı herkesin malumu olsa gerek...
Öneriniz, sürekli ve düzenli eleştirileriniz gibi dikkate alınacaktır... Bu ve benzer öneriler ya da fikirler konusunda biz de zaman zaman kafa yoruyoruz ancak makul ve yapılabilirliği yüksek olanları hayata geçirmeye çalışıyoruz...
Derginize olan ilginizden dolayı teşükker ederiz...

Trabzon34
19.02.2010, 10:16
ARtık dergimiz çoğu gazete bayiinde bulunabiliyor.. Özellikle benim gibi gurbetteki taraftarlar için iyi oluyor.. Hasret biraz da olsa diniyor..

Ufuk Bayraktar61
19.02.2010, 10:23
Dergi arasına koyduğumuz 100 adet abonelik kuponunun neden BMN'den hiç kimseye rastlamadığı ve tribünde karalenen lisanslı ürün giyen şanslı taraftarın neden kale arkası ya da maratondan olmadığı, neden hepsinin objektife baktığı dahi sorgulanabiliyorken, bu öneriniz sonucu ortaya çıkacak şanslı taraftarın gerçekten şanslı olduğuna inanmayacak olanların çıkacağı herkesin malumu olsa gerek...
Öneriniz, sürekli ve düzenli eleştirileriniz gibi dikkate alınacaktır... Bu ve benzer öneriler ya da fikirler konusunda biz de zaman zaman kafa yoruyoruz ancak makul ve yapılabilirliği yüksek olanları hayata geçirmeye çalışıyoruz...
Derginize olan ilginizden dolayı teşükker ederiz...

Bir yerde konuştuk bitti, hala neden öyle bir şey olmadığının çabasındasınız anlamıyorum!!!

dediğim gibi koskoca Trabzonspor kulubü, satın alım gücünün en yüksek olacağı kısma dergi veriyosa ve bunun da nedeninin en iyi fotoğrafın orda çekilebildiğini söylüyorsa problem var demektir. ha yok derseniz yorumu burda ki arkadaşlara bırakıyorum...

Trabzon34
19.02.2010, 10:32
? "neden bmn e yansımıyor" veya "neden fotolar kale arkası - maratondan değil ve resime bakıyolar" diye soran oldu ha. Ne kadar dikkatli arkadaşlarımız var.. Bu kadar öküz altında buzağı aramaya gerek yok.. Dünya kadar dergide dünya kadar seyirci resmi yayınlandı.. hepsi mi foto çekenlerin tanıdığıydı? Makineye bakıldığında resim daha iyi çıkar diye biliyorum çok az olan fotoğrafçılık bilgimle.. Çekenler de bunu yalamaya çalışmış olabilir.. İyi niyetli bir çalışma bence..
kötü niyet aramaya gerek yok.. Hepimiz aynı renklere aşığız..

Ufuk Bayraktar61
19.02.2010, 10:34
? "neden bmn e yansımıyor" veya "neden fotolar kale arkası - maratondan değil ve resime bakıyolar" diye soran oldu ha. Ne kadar dikkatli arkadaşlarımız var.. Bu kadar öküz altında buzağı aramaya gerek yok.. Dünya kadar dergide dünya kadar seyirci resmi yayınlandı.. hepsi mi foto çekenlerin tanıdığıydı? Makineye bakıldığında resim daha iyi çıkar diye biliyorum çok az olan fotoğrafçılık bilgimle.. Çekenler de bunu yalamaya çalışmış olabilir.. İyi niyetli bir çalışma bence..
kötü niyet aramaya gerek yok.. Hepimiz aynı renklere aşığız..

sorunun ne olduğunu anladınız mı acaba ? sadece 6 7 fotoğrafdan bahasediyoruz. lütfen ne konuda tartıştığımızı iyi öğrenin sonra gelen yorumunuzu yapın lütfen

Gamze
19.02.2010, 19:11
Yayıncı kuruluş da maç önceleri ve aralarında genellikle ( Avni Aker için söylyorum diğer stadları bilemem ) kapalı tribündeki izleyicileri yakın çekime alır.
Hayatında 5-10 tane maçımızı izlemiş ve birkaç defa Avni Aker'de bulunmuş herkes bunu bilir.
Demek ki orada müsait bir durum var...
Ne diye toprak deşiyoruz anlamadım.
Paranoya oluştu iyice...
Aksayan noktalar elbette var ama her şeyde de şark usulü uygulama izleri aranmaz yani...

Mehmet Fırat
19.02.2010, 19:26
Fotoğraf seçiminde biraz daha dikkatli olunması gerekiyor sanki.

Mesela anket bölümünün bu ayki konuğu Murat Tosun, en iyi Türk futbolcu tercihini Özer Hurmacı'dan yana kullanmıştı. Özer'in FB formalı değil de Ankaraspor formalı ya da milli formalı ya da formasız fotoğrafı konsa daha yerinde olurdu diye düşünüyorum.

Bir de içindekiler kısmında Umut Bulut'un geçen sezonki, göğüs reklamı 'avea' olan formalı resmini koymuşsunuz. Ama 'avea'yı silip 'Türk Telekom' yazmışsınız ve biraz garip durmuş. Bu kadar uğraşmak yerine, 'Türk Telekom' formalı Umut fotoğrafı koysanız daha iyi olmaz mıydı? :D

Bu küçük ayrıntılar dışında, genel olarak beğendim dergiyi. :)

Ha bir de, derginin kapağında gösterilen takvimle çıkan takvim aynı değil. Hani bunun telleri? :D

Son bir söz; Cale posteri istiyorum! :)

Tolga Kurt
19.02.2010, 19:39
Ben bu dergiyi nerden alacağım ? :s:s

Gamze
19.02.2010, 19:45
Tolgacım bayiilerde bulabilirsin.
Hiç olmadı online sipariş ver. Ücretsiz kapına gelsin. ;)

Tolga Kurt
19.02.2010, 19:52
Tolgacım bayiilerde bulabilirsin.
Hiç olmadı online sipariş ver. Ücretsiz kapına gelsin. ;)

Resmi sitedeki online sipariş vermek istedim ama durdurulmuş heralde girilmiyo

Kubilay ŞAHİN
19.02.2010, 20:28
...

Son bir söz; Cale posteri istiyorum! :)

Şşşş.. Sıranı bekle..

Ondan Önce Alan Posteri var.. :rolleyes: Değilmi..? :cool:

Gamze
19.02.2010, 20:30

Hala mı yau.. Bir sormak lazım sebebini.

Serdal bey görünce yanıtlayacaktır zannediyorum.

Kaan
19.02.2010, 21:06
Şşşş.. Sıranı bekle..

Ondan Önce Alan Posteri var.. :rolleyes: Değilmi..? :cool:

Ne Alan'ı yahu.

Mevkiden başlaması lazım,

Onur Recep Kıvrak olması lazım tabi ki. :cool::)

serdalsahin61
20.02.2010, 09:05

Derginizi bu linkten kolaylıkla sipariş edebilirsiniz...

https://www.trabzonspor.com.tr/UrunDetay2.aspx?Id=239

Resmi sitede bulunan link de düzeltildi...

Ali Tunahan Güllü
21.02.2010, 20:42
Alanzinho posteri istiyoruz:D

isimsiz_61
27.02.2010, 13:40
onurun ve alanzinhonun posteri olsun:D

Uğurtan
02.03.2010, 12:26
Dergi internete de mi düşmedi hala?

Kapağını görseydik en azından.. :D

Ömer Kibar
03.03.2010, 01:55
bugün çıkar belki ;)

Tolga Kurt
04.03.2010, 18:28
Nezaman çıkacak mart dergisi

Mustafa
05.03.2010, 11:20
Kulübümüzün Resmi yayın organı Trabzonspor Dergisi'nin 75. sayısı çıktı.

Poster hediyeli Şubat sayımızın içeriği hiç olmadığı kadar dolu!

Dergimizin 75. sayısının kapak konusu Sezer Badur. “Başarı için fedakarlık şart” diyen Sezer’i bu röportajla daha yakından tanıma fırsatı bulacaksınız.

Mart sayımızda bir birinden özel yazıları bulacaksınız. Tanıl Bora’nın Şenol Güneş: Endişe ve Soğukkanlılık”, M.Emin Algan’ın “Trabzonspor Sıfır Çeksin”, Tunga Liman’ın “İade-i itibar” Metin Kazancıoğlu’nun “O kupanın farklı hikayesi” Sevecen Tunç’un “Trabzon’da futbolun beşiği Kavak Meydanı” başlıklı yazılarını ve Büyük kupa koleksiyoncusu Ahmet Suat Özyazıcı, Altın Ayı ödüllü “Bal” filminin minik yıldızı Bora Altaş, ‘Eşkıya’nın ‘Keje’si Sermin Hürmeriç, Kızılay Genel Başkanı Tekin Küçükali, Karadenizspor Başkanı Hüseyin Örs’ün röportajlarını beğenerek okuyacağınız Mart sayımızda ayrıca futbolcumuz Burak Yılmaz’la yapılan üç sayfalık anketi, Umut Bulut’un Trabzoncell’lilerin ve Ata Koleji öğrencilerinin sorularına verdiği yanıtları, eski futbolcumuz Jacek Cyzio’nun şimdi nerede olduğunu ve yine eski bir futbolcumuz olan Hasan Vezir hakkındaki derlemeyi bulabilirsiniz.

Selçuk İnan’ın Rüya 11’i ve Fırtına Çocuk sayfalarının da yer aldığı Mart sayımız bayilerdeki yerini alırken dopdolu içeriğiyle beğenize sunuldu.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3792-8B6F8G5W.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3792-6M7T3X0E.jpg

Mehdi
05.03.2010, 11:25
Poster güzelmiş.Teşekkürler.

Atalay
05.03.2010, 11:39
Ayın 5'inde lansmanı yapılan dergi artık bayilere vede abonelere ne zaman gelir bilemem...!!

macka61
05.03.2010, 13:56
Gökhan abi bunada şükür artık her ay ayın 5inde çıkıyor ayın 10unda çıktıığıda oluyordu

Mehmet Fırat
05.03.2010, 14:42
Güzel gözüküyor. :)

Cale posterini sabırla bekliyorum yalnız. :p

Ba®ış
05.03.2010, 14:45
Sezer Badur diye Vin Diesel'in fotoğrafını koymamışlardır inşallah (:

Uğurtan
05.03.2010, 15:48
Dergi güzel gözüktü benimde gözüme inceleyince detaylı şeyler söyleriz..

;)

Tuğba ÖZTÜRK
05.03.2010, 16:00
Posteri beğendim :)

Ali Tunahan Güllü
05.03.2010, 16:15
Poster gerçekten çok güzelmiş kapakta öyle görünüyor..

İnşallah haftaya elimize ulaşır..

Ömer Kibar
05.03.2010, 17:29
poster güzel olmuş her ay verilse daha da güzel olur

Cengiz Çubukcu
05.03.2010, 17:33
Güzel gözüküyor. :)

Cale posterini sabırla bekliyorum yalnız. :p

Sezon sonu yolcu olmadan istedğin yerine getirilse güzel olur :)

Murat'
05.03.2010, 19:10
Sermin Hürmeriç'le yapılan söyleşi gerçekten de ilgi çekici olabilir.Şener Şen'in de eski eşidir ayrıca.

Mehmet Fırat
05.03.2010, 19:44
Sezon sonu yolcu olmadan istedğin yerine getirilse güzel olur :)

Abi sen de taktın Hırvat milli takımının solbekine. :)

28TS61
05.03.2010, 20:31
en sevindirici haber kücüklügümden beri hatirladigim cyzio bölümü bence.
gercekten nerde ne is yapiyor ts hakkinda düsünceleri ne cok merak ediyorum

Kaan
05.03.2010, 22:01
Bu tip fotoğrafların kullanıldığı posterler yerine sadece 1 futbolcunun fotoğrafının bulunduğu posterleri tercih ederim. :rolleyes:

Ufuk Bayraktar61
05.03.2010, 22:13
her zman poster işini TEK geçerim. O yüzden bir futbolcumuzu verseydiler daha güzel olurdıu..

bakalım tscluplara ne zaman gelir. tahminin ayın 10 - 15 arası gelir..

macka61
06.03.2010, 01:16
ayrıca Sermin Hürmeriç Trabzonludur

Kazım Uzunboy
06.03.2010, 06:29
Poster güzel ve Tunga abinin yazısı da eminim ki bir o kadar güzeldir. :)

Murat'
07.03.2010, 10:43
Dün dergiyi almak için Ankara'daki Dost Kitapevine gittim ama bulamadım.

Murat'
13.03.2010, 18:16
Ayın neredeyse ortasına geldik ama daha Ankara'da göremedim dergiyi.

Rezalet.

Kazım Uzunboy
13.03.2010, 18:41
Dergi dağıtımına başlandığında Dost'a hemen geliyordu önceden..

Ali Tunahan Güllü
13.03.2010, 18:59
Dergi hala gelmedi ayın 13'ü..

Keramettin
13.03.2010, 19:48
Biyerde görsem alacam :D

Tolga Kurt
14.03.2010, 00:27
Koskoca gebzede dergi bulamadım yaa.

Murat'
15.03.2010, 10:20
Ankara'dayım en son dün baktım.

Dost'a gittim yok, Tansaş'a gittim yok, D&R'a gittim yok.Olacak şey değil, ve bugün ayın 15'i dikkatinizi çekerim.

Cengiz Çubukcu
15.03.2010, 10:27
Bu ay gecikme olacak gibi görünüyor, bana da hep bu tarihlerde gelirdi !!!
dedim ve dergim geldi, yine çok mutlu oldum...sırf bu mutluluk için abone olmaya değer :)

Dursun Kaplan
15.03.2010, 10:33
Allah allah hiç olmazdı böyle birşey ama. :rolleyes:

Kazım Uzunboy
15.03.2010, 10:43
Alamadık gitti dergiyi. :)

Halil Atalay
15.03.2010, 11:37
dergi ye ulaşmak ne haçet bende bulamıyorum en az 10 yer bakınıyorum bu aralar

Atalay
15.03.2010, 11:52
Ç.tesi idonun gemisi ile bandırmaya giderken dergi bakmaya gittim büfeye üç eziklerin dergilerinin son sayıları üst üste orda bizimki yok...

Sordum görevliye nerde bizim dergi diye...

Adam soran çok ama ben burda 4 senedir çalışıyorum daha Trabzonspor dergisi görmedim dedi...

Sizin dergi çalışanlarının her halde umurunda değil bu durum diye ekledi...

Sonra kendi kendime dedimki oğlum Gökhan sen abonesin ayın 14'ü olmuş dergi eline geçmemiş sen gelmiş burda dergi arıyorsun sorguluyorsun dedim...

Arkadaş bu işler bizim sağlığımızda düzelmeyecekmi...!!

bordo61
15.03.2010, 12:07
Dergi çıkarıyorlar ama dağıtmadıktan sonra bir espirisi olur mu anlayamadım.

Dergiyi satacaksın ki millette görüp alsın

Bizde aboneler bile zamanında dergiyi alamıyorlar.

Bence bu dağıtım firması değişmeli

Cengiz Çubukcu
15.03.2010, 16:11
Dergiye bir çırpıda göz attım, ilk dikkatimi çekenler
1.fırtına çocukta Umut Bulut çok sempatik çıkmış
2.Ekmek teknesinin sevimli Annesi Ayhan Hanım(Sermin Hürmeriç) Trabzon doğumluymuş
3.Trabzonda futbolun beşiği kavak meydanı
4.Bir de Şenol Güneş ''geleceği planlıyoruz'' demiş, inanalım mı hocam?

Kazım Uzunboy
15.03.2010, 16:15
4.Bir de Şenol Güneş ''geleceği planlıyoruz'' demiş, inanalım mı hocam?

Bence inanalım Cengiz abi.

Sırf Colman'ı kadroya almadığı için buna inanıyorum galiba. :)

Mira_61
15.03.2010, 16:16
Vay arkadaş yaa dergi bulamayanlara bakıp ,ne ballıyım ben hep ulaşıyorum diyordum nazar ettik.:D

Ali Tunahan Güllü
15.03.2010, 17:59
Dergi bugün öğle saatlerinde geldi daha okuyamadım ama poster gerçekten güzel:)

Atalay
16.03.2010, 10:02
Dergi elime dün itibarı ile ulaştı....

Tunga Limanın yazısını bir çırpıda okudum....

Yüreğine kalemine sağlık Tunga..

İadeyi İtibar...

sozveren
16.03.2010, 13:33
Trabzonspor Sıfır Çeksin başlıklı yazı en çarpıcı olanı bence. 2009/10 sezonu 21.hafta itibarıyla 135,500 TL kesinleşmiş cezamız var. Hangi taraftar bu meblağ kadar kulübümüze girdi sağlayabiliyor? Bir forma vs. almakla iş bitmiyor. Taraftarlarımız yediğinden içtiğinden kısıp ürün alarak kulübe destek olmaya çalışırken bazıları da bilerek veya bilmeyerek kulübümüzün maddi ceza almasına yani yapılan tüm bu fedakarlıkların boşa gitmesine sebep oluyor. Bu yazıyı okuyup etrafımızdakilere aktaralım lütfen. Bilinçli taraftar, sağlıklı tribün kültürü için çabalıyalım, etrafımızdakileri uyaralım, hatta cezaya sebebiyet vereceklere engel olmaya çalışalım.

Berk Eren
16.03.2010, 14:12
bence de Trabzonspor sıfır çeksin yazısı çok önemli bir konuya değinmiş. Bu sayı gerçekten okuyacak çok şey var. Sevecen Tunç un yazısı da oldukça başarılı. Tunga Limanı söylemiyorum zaten. son beş sayının kapağı da çok iyi.
ama her yerde dergiyi bulamamamız yakışmıyor onu da söylemek lazım.
Serdal bey bu konuya el atın

serdalsahin61
16.03.2010, 16:43
bence de Trabzonspor sıfır çeksin yazısı çok önemli bir konuya değinmiş. Bu sayı gerçekten okuyacak çok şey var. Sevecen Tunç un yazısı da oldukça başarılı. Tunga Limanı söylemiyorum zaten. son beş sayının kapağı da çok iyi.
ama her yerde dergiyi bulamamamız yakışmıyor onu da söylemek lazım.
Serdal bey bu konuya el atın

Dergimizin içeriğini geliştirmek için elimizden gelen gayreti gösterdiğimize inanıyoruz... Sizin de söylediğiniz gibi bu sayıda okunası konu sayısı bize göre de oldukça fazla... Ancak derginin bulunurluğu satış - trajla doğru orantılı... Traj iadeye göre belirlenir... İade az olursa traj arttırılır... İadeyi azaltmak için dergimizi içeriğini ve tasarımını sürekli güncellemeye ve genişletmeye gayret gösteriyoruz... Taraftarlarımızın dergimize olan ilgisini arttırmak içinse şimdiye kadar çeşitli çalışmalar yaptık. Şimdilerde de TrabzonCell'le ortak bir çalışma içerisindeyiz... Bunun duyurusunu da yakın bir zamanda yapacağız... İnşallah sonuç verirse traj artacak, traj arttıkca bulunabilirliği de artacak...

Cengiz Çubukcu
16.03.2010, 19:07
Dergimizin içeriğini geliştirmek için elimizden gelen gayreti gösterdiğimize inanıyoruz... Sizin de söylediğiniz gibi bu sayıda okunası konu sayısı bize göre de oldukça fazla... Ancak derginin bulunurluğu satış - trajla doğru orantılı... Traj iadeye göre belirlenir... İade az olursa traj arttırılır... İadeyi azaltmak için dergimizi içeriğini ve tasarımını sürekli güncellemeye ve genişletmeye gayret gösteriyoruz... Taraftarlarımızın dergimize olan ilgisini arttırmak içinse şimdiye kadar çeşitli çalışmalar yaptık. Şimdilerde de TrabzonCell'le ortak bir çalışma içerisindeyiz... Bunun duyurusunu da yakın bir zamanda yapacağız... İnşallah sonuç verirse traj artacak, traj arttıkca bulunabilirliği de artacak...

futbolculara çekilen fotolar giderek daha prpfosyonel bir hal almaya başladı mesela :) bir de Serdal Bey fikrime ne kadar katılırsınız bilmem ama Trabzonspor dergisine abone olalım isimli bir başlığımız var tam size göre :) Eğer başlığı hep beraber güncel tutarsak forumda bir sürü arkadaşı abone yapabiliriz....

Gamze
16.03.2010, 21:06
...

Futbolcuların tanıtıldığı anket bölümünde renk değişimi düşünülmekte midir acaba?
Siyah font üzerine mavi ve turuncu kullanılıyor sorularda. Neden bilmiyorum ilk gördüğümden beri taktım ben ona. sanki soruyu kopyalayacakmışız mousela da tam o anda donmuş gibi duruyor. Fazla bilgisayar kullanıyoruz heralde. :)) Farklı renkler seçilirse daha huzur verici olacak gibi. :)

Başarılar.

demiştim. Değiştiğini gördüm, çok sevindim. Daha rahat okudum bu kez. Huzura erdim. :p :)

Otobüste göz attım biraz, ayrıntılı okumaya geçemedim henüz. İçeriği denildiği gibi daha dolu görünüyor bu kez. Okunacak epey köşe var.

Şimdiden teşekkür ederim.

Cafer KILIÇSOY
16.03.2010, 23:01
Serdal Bey derginin dağıtımını kim yapıyor acaba? Bunu yapanlara derginin büyük marketlerde (Carrefour, Migros gibi) satılması gerektiğini iletebilirmiyiz. Mesela Carrefour'la ilan edilmemiş savaş durumundayım. Adamlar ''Trabzonspor dergisi artık çıkmıyor'' diyorlar!!

Bu konu önemli Serdal bey. Büyük şehirlerde taraftar kitlesine ulaşması açısından çok önemli. Eğer bunu başarabilirsek en az abonelik kadar güzel olur bu..

Ne yapılabilir sizce? Neler yapabiliriz?

macka61
16.03.2010, 23:50
yaysat yapıyor herhalde bizim derginin dağıtımını

Tunga
17.03.2010, 00:23
Aytekin Akay - Bülent Gürkan ikilisinin ardından dergimizde yeniden ciddi bir çalışma var. Eksikleri, yanlışları olabilir elbette. Sonuçta iş yapan adam hata yapıyor. İş yapmayan hata da yapmıyor. Size derginin ilgisini arttıracak bir tavsiyem var arkadaşlar.

Hiç almayacağınız ve dergimizi getirmeyen bayilerin önünden geçerken inatla sorun dergiyi. Sonuçta bu bedava. Emin olun ki, 3-4 defa sorunca getiriyorlar dergiyi. Gelen dergi de, hele ki İstanbul'da muhakkak satılıyor.

Eğer geçerken sorduğunuz bayide dergi varsa... İşte o zaman gitti 5TL'niz :)

Trabzonspor Dergisi'ni almış oldunuz! :)

Atalay
17.03.2010, 11:51
Degimiz özellikle büyük marketlerde muhakkak olmalı...

Dinlenme tesislerinde,havaalanlarında,otobüs terminallerinde bulunmalı...

Özellikle Tüm Trabzon dernekleri abone edilmeli...

Tüm Trabzonsporlu işadamlarının şirketleri abone olmalı...

Mesela her ay bir işadamı ile repörtaj yapılmalı vede dergiye abone olup olmadıkları sorulmalı...

Kampanya ile tüm Kongre üyelerine mektup yazılarak dergiye abone olmaları istenmeli....

Her maç öncesi stadyumun içinde ve dışında abone stantları açılmalı...

Takımımız sahaya çıkarken abuk sabuk pankartlarla çıkacağına Dergi aboneliğini artırıcı pankartlarla çıkılmalı...

Stadyumun vede antreman alanlarının reklam panolarına dergi aboneliği için reklam verilmeli...

Trabzondaki tüm resmi kurum vede kuruluşlarla tüm esnaf abone yapılmalı...!!

Bunlar yapılıncada tiraj sorunu kalmaz...

Karadağ06
18.03.2010, 20:12
derginin kapağında neden Sezer Badur resmi var abi almaktan vazgeçiyodum :D

aktan61
18.03.2010, 21:07
dergim bugün elime geçti..

kapak SEZER BADUR!

Ömer Kibar
19.03.2010, 00:26
Sonunda alabildim dergiyi ve bir çırpıda bitti..Dopdolu bi içerik..Emeği geçen herkese teşekkürler..Dağıtım konusu da halledilirse sıkıntı kalmıcak gibi

Burak_52
20.03.2010, 21:42
derginin içeriği dolu güzel
poster küçük olsada oda güzel
ama kapak bordo mavi olmalı rafların önünden geçen taraftarlarımızın dikkatini çekmeli ve çok daha güzel oluyor renkli kapaklar

Tolga Kurt
22.03.2010, 15:34
Bugün alabildim. İncelicem akşama

Tolga Kurt
22.03.2010, 20:45
Fazla beğenmedim açıkçası :) .ama yinede güzel..

Rockwaryum
31.03.2010, 01:50
Bursada yaşayan bir Trabzonlu olarak Bursada dergimizi önceki senelerde D&R ve büyük marketlerden alabiliyordum ama buyıl dergimizi bulamıyorum butür büyük yerlerde dergiyi sadece belli başlı bayilerden bulabiliyorum dergimizin trajımı düştü yoksa başkabir sıkıntımı var

Bursada üstelik taraftarımızın çok olduğu bir şehirde D&R ve büyük marketlerde tekrar dergimizi görmek istiyorum

Dursun Kaplan
31.03.2010, 09:35
Ankara'nın en gözde alışveriş merkezlerinden biri olan Ankamall'da Ts dergisi satan biryer yok. Bunun için birşeyler yapabilir misiniz yöneticiler ?

Sanmıyorum.. Kendi kendime konuşuyodum zaten.

Ömer Kibar
02.04.2010, 01:12
yeni bir ay yeni bir dergi..bekliyoruz

Ömer Kibar
05.04.2010, 14:16
http://i39.tinypic.com/2czbux1.jpg
http://i44.tinypic.com/5b7biq.jpg
Kulübümüzün Resmi yayın organı Trabzonspor Dergisi'nin 76. sayısı çıktı.

Onur Recep Kıvrak'ın Posteri hediyeli Nisan sayımızın içeriği yine dopdolu!
Dergimizin 76. sayısının kapak konusu Burak Yılmaz. “Babasının fırçasıyla futbola döndü” başlıklı röportajıyla Burak'ı daha yakından tanıma fırsatı bulacaksınız.
Nisan sayımızda Tunga Liman'ın "Yemekteyiz birbirimizi, Avukat Emin Algan'ın "Günü Kurtaran Hukuk, "Rasim Mövsümoğlu'nun "Şampiyonluk Hasreti Büyüklüğe Engel mi?" Halil Yazıcıoğlu'nun "Hoca Vahid'in Düşüşü Üzerine" Necmeddin Kemal'in "Tutarlılığın Verimi Trabzonspor", Devrim Hacısalihoğlu'nun "Parlayan Kalplerde Olimpiyat Ateşi" başlıklı yazılarını keyifle okuyabilirsiniz.
Trabzon'un maarif spor tarihinde dev bir isim olan Hayri Gür, Yardımcı Antrenörümüz Şeref Çiçek, Trabzonlu resssam, yazar ve yönetmen Tayfun Pirselimoğlu, 2011 Avrupa Gençlik Olimpiyatları Genel Koordinatörü Nihat Doker ve Judocumuz Aynur Samat'la yapılan röportajlar ise ilginizi çekecek.
76. Sayımızda ayrıca futbolcumuz Ömer Aysan Barış'la yapılan üç sayfalık anketi, Serkan Balcı'nın Trabzoncell’lilerin sorularına verdiği yanıtları, eski futbolcumuz Karel Rada'nın şimdi nerede olduğunu ve yine eski bir futbolcumuz olan Shota Arveladze hakkındaki derlemeyi bulabilirsiniz.
Fırtına Çocuk sayfalarının da yer aldığı Nisan sayımız bayilerdeki yerini alırken dopdolu içeriğiyle beğenize sunuldu.

Ömer Kibar
05.04.2010, 14:17
Kapak son zamanlarda olduğu gibi muhteşem :)
İçeriği de dopdolu gözüküyor..En kısa sürede temin etmek lazım

Gamze
05.04.2010, 14:41
Yine çok iyi bir kapak. Onur'un posteri.
Veee elbette Tunga abinin yazısı :))
Hemen edinmek gerek.
:yattara:

mehmets61
05.04.2010, 15:03
güzel kapak burak ın durumunu özetliyor aslında futbola yeniden sıkı sıkı sarıldı:)

Tolga Kurt
05.04.2010, 15:36
poster harika. Almak lazım hemen