PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TTNET Trabzonspor'a Sponsor Oluyor

Burak
06.08.2008, 20:59
Galatasaray'a sponsor olan inşaatı devam eden stadyumun isim hakkını 10 yıl süre ile satın alan Türk Telekom, yeni bir sponsorluk anlaşması için Trabzonspor ile masaya oturdu.

2009-2010 sezonundan itibaren yapılan sponsorlukları grup şirketleri ile birlikte yeniden yapılandırmayı hedefleyen Türk Telekom yeni bir stratejiyi uygulamaya başlıyor.

Bu stratejinin ilk adımı Galatasaray ile atıldı. İkinci adım da Trabzonspor olacak. Trabzonspor ile uzun soluklu bir anlaşma yapılacağı öğrenildi.
Türk Telekom, grup şirketleri Avea ile Fenerbahçe ve Beşiktaş kulübüne olan desteğini sürdürmeyi hedefliyor.

Bu arada, grubun diğer şirketi TTNET de futbol milli takımlarının ana sponsorluğunu yürütüyor.

Kaynak : Spor61.Net

Bera B.
06.08.2008, 21:02
bakalım umarım kazandıracakları şeyler çok olur biz de onlar da memnun kalır..

İskender YILMAZ
06.08.2008, 21:02
hayırlısı olsun bakalım..

Koray
06.08.2008, 21:03
Bazı gazetelerde gese'ye 10 yıl için 70 milyon avro verileceği yazıyodu...
Ama resmi olarak bi açıklama yapılmadı...

Bakalım bize ne kadar verecekler...
Hayırlısı olsun diyelim..

Remzi
06.08.2008, 21:04
Stadımızın ismi değişmesin cinconunki gibi:(

FANATIK61
06.08.2008, 21:05
Hayirli ugurlu olsun. Hayret nasil olduda FB ve BJK'den önce bizimle anlasma sagladilar ???

İskender YILMAZ
06.08.2008, 21:06
Hayirli ugurlu olsun. Hayret nasil olduda FB ve BJK'den önce bizimle anlasma sagladilar ???

anlaşmadılarki, masaya oturmuşlar sadece.. :)

OsKi61
06.08.2008, 21:07
Hayrlısı olsun...Sadri Şener en iyisini doğrusunu yapar bi şekil ;)

Hasan61
06.08.2008, 21:09
hayırlı olsun

ersanozcan61
06.08.2008, 21:13
şimdi kulübün marka değeri arttıkça sadri başkan ve yönetimi saolsun
bu gibi sponsorlar bizi maddi açıdan da zenginleştirecektir.
THY ndan gelecek girdi diğer sponsorlor,kombine ve forma satışından gelen mevla
hiç de azımsanmıcak rakamlara ulaşacak.
Bu sene genç bir takım oluşturuldu şampiyon olamasak da
ersun hocanın dediği gibi şampiyonluk süreci başlamıştır.
Seneye de nakit sıkıntısı yaşamayacağımızı düşünürsek
yerinde 3-4 yıldız transferiyle bunlar yerli de olabilir yabancı da..
İşte o zaman bizi kimse tutamaz.
İyi işler yapılıyor

Sadri başkan ve yönetimininin saha skorları ne olursa olsun
HER zaman arkasında olmamız gerekir..

Kazım Uzunboy
06.08.2008, 21:13
İsim olarak değişme olmasın ama diğer türlü nasıl anlaşacaklarsa anlaşsınlar.

Hayırlısı olsun diyelim..

Travelair
06.08.2008, 21:16
Hayırlı olsun. Umarım iyi bir ücrete anlaşırız. Uzun süreli anlaşma yapılmasından yana değilim. Çünkü potansiyelimizin dibindeyiz şu an

TayfunTs61
06.08.2008, 21:27
nekadar para kazanacaz?

Mert67
06.08.2008, 21:32
Hayırlı olsun.Eminim iyi bir ücrete anlaşırız.

Burak_52
06.08.2008, 21:34
takım canlandı camia canlandı sponsorlar canlandı

büyüksün sadri başkan sayende bir dev uyandı

Mustafa K. Demirbaş
06.08.2008, 21:43
hayırlı olsun

Trkz61
06.08.2008, 21:44
GS parayı götürecek bu işten.Bize pek para vermezler.Nede olsa devlet bize stad yapmıyor.

AYYILDIZ
06.08.2008, 21:58
GS parayı götürecek bu işten.Bize pek para vermezler.Nede olsa devlet bize stad yapmıyor.

Yakında Akyazı stad projeside başlayacak.

TolgaTopçu61
06.08.2008, 22:08
hayirli olsun

bordolumavi61
06.08.2008, 22:32
adamlar sırf o isim değişecek diye o yüklü para veriyorlar siz isim değişmesin ama para versinler oh ne ala memleket formamızda turktelekom yazsın stadımızda gerekirse ttnet stadı olsun yuklu bir sponsorluk geliri verdikten sonra hiç önemli değil bu işler böyle yürüyor ilerlememiz için şart

devilkid
06.08.2008, 22:48
10 yıl için 70 çok az.yıl basına 7 gibi bir rakam düşerki bence stadın adını değiştirmezler bu fiyata.ayrıca akyazı olursa bizimle uzun süreli bir anlaşma şartları farklı olur.belki yeni yapılan stadla ilgili görüşülmüş olabilir.stadın tribünlerine ad verilebilir.nasıl fb de migros var bizde de biri ttnet biri telekom diye adlandırılabilir hemde ismi değişmemiş olur...

Cafer Bulur
06.08.2008, 22:51
ortada henüz somut bir gelisme yok.
umarim su anki sponsor avea dan daha fazla para basan bir firma ile anlasiriz.
iyi bir anlasma yapmak icin sportif basari kacinilmazdir.
bu da önümüzdeki sezon sampiyon veya sampiyonlar ligi derecesi elde etmekle mümkündür.

Recep Alkan
06.08.2008, 22:56
valla bu sene allahın ıznı ıle trabznsporumuzun ımajı gıt gıde yukselıyor. umarım hersey daha guzel olacak. bakalım hayırlısı. ınsallah trabzonsporumuza cok sey katar bu anlasma.

Emo91
06.08.2008, 23:04
vallah bu isler paraya bakar ve ben bu konularda yönetime ve baskana güveniyorum, hic aklim takilmiyor böyle seylere, cünkü biliyorumki yönetim en iyisini yapar

Ahmet Faruk
06.08.2008, 23:06
Marka değerimiz gerçekten yükseliyor...
Gerçi ha avea ha ttnet...

Şöyle okkalı bir fiyatta anlaşsak bari...

AyKaN
06.08.2008, 23:37
Umarım 'ağzımıza bir parmak bal çalma' politikası değildir.

Engin Koltuk
06.08.2008, 23:42
TTNET ve AVEA, Türk Telekom'un şirketleridir. Yani sponsor ha Avea ha TTNET ha Türk Telekom, para aynı yerden çıkıyor anlayacağınız.

omer61
06.08.2008, 23:48
tribünlere isim verilsin bence, "türk telekom tribünü mesela"

macka61
06.08.2008, 23:49
eğer iyi para veriyolarsa eyvallah başkanımız bilir işini

fındıkoğlu
07.08.2008, 00:01
hayırlı olsun...
inşaallah anlaşılır.
artık işer sponsorluklarla yürüyo ve bu gelişme çok olumlu kanaatimce.

Emre7
07.08.2008, 00:12
10 yıl için 70 çok az.yıl basına 7 gibi bir rakam düşerki bence stadın adını değiştirmezler bu fiyata.ayrıca akyazı olursa bizimle uzun süreli bir anlaşma şartları farklı olur.belki yeni yapılan stadla ilgili görüşülmüş olabilir.stadın tribünlerine ad verilebilir.nasıl fb de migros var bizde de biri ttnet biri telekom diye adlandırılabilir hemde ismi değişmemiş olur...

cinconla yıla 15 milyon diye biliyorum, yanlışım olabilir...

Bartuğ13
07.08.2008, 00:15
tribünlere isim verilsin bence, "türk telekom tribünü mesela"

bu yoruma katılıyorum.fakat stad ismi için iyi para verirlerse kısa bir süre için o da satılabilir bence.gerçekten çok güzel bir katkı olur.biz de çok rahat oyuncu katabiliriz takıma ve enerji konusundaki faaliyetlerimiz için krediye gerek kalmayabilir.

sbay
07.08.2008, 00:18
Galatasaray'ın Yeni Ana Sponsoru TÜRK TELEKOM!

Galatasaray Spor Kulübü ve iştirakleri, Türk sporunda dev bir birlikteliği gerçekleştirdi ve Türk Telekom ile pazarlama, reklam ve tanıtım anlaşması imzaladı! Buna göre mevcut Ana Sponsor Avea ile olan sözleşmenin sona ereceği 2009/10 sezonundan itibaren, beş sezon boyunca Ana Sponsor Türk Telekom olacak.
Türk Telekom ayrıca, Ali Sami Yen Spor Kompleksi icinde inşaatı süren yeni Stat Projesinede de ismini veriyor. Böylece Avrupa’nın en iyileri arasında gösterilen yeni stad, açılışından itibaren 10 yıl süreyle Türk Telekom Stadı adıyla anılacak.

5 yıllık anlaşma yapmışlar yıllık 15 milyon avro...ayrıca stadın ismide 10 yıllığına verilmiş.

TS0661
07.08.2008, 00:30
cinconla yıla 15 milyon diye biliyorum, yanlışım olabilir...
ben bir kanalda 15x10=150 bi kanalda da 10x10=100 diye duydum her ikiside büyük rakam valla.

devilkid
07.08.2008, 00:33
bence telekom bizle böyle büyük miktarla anlaşmaya yanaşmaz.en azından bu sene şampiyonlar ligine kalmamızı bekler ki reklam pastasını arttırsın

Hüseyin Çümen
07.08.2008, 00:39
sadri başkan bence de işini bilir tabiki gese kadar büyük bir para beklemiyoruz ama tatmin eder bizi adamlar stadlarının ismini 10 seneliğine veriyorlar yani avrupa takımları artık ttnet stadına gelecekler her yerde bu isim geçecek

Osman Yavuz
07.08.2008, 00:46
İyi bir sponsor olur bize.İnşallah haber 61'in sallaması değildir.Çünkü hiçbir yerde ben Trabzonsporla ilgili haber görmedim bu konuda.Sadece Avea 4 büyüklerin sponsoru dedi başka da bişey demedi.

Kaan
07.08.2008, 01:01
1 - ) İsim değişmesin.
2 - ) Formaların önünde ve kollarında logosu olmasın.

Böyle bir anlaşma yapılacaksa yapılsın bence... :D ;)

28TS61
07.08.2008, 01:07
bence spor61.net ten uydurma bir haber, sirf bizanslardn birine boyle bisey yapiliyor diye bizide haber etmeye calisiyorlar akillari sira

matalar
07.08.2008, 01:12
Hayırlı olsun. Umarım iyi bir ücrete anlaşırız. Uzun süreli anlaşma yapılmasından yana değilim. Çünkü potansiyelimizin dibindeyiz şu an
evet bende böyle düşünüyorum. gs ye verdiklerinin 5 te 1 ini bize teklif ederler.
fakat şöyle bi anlaşma olabilir. uefa'ya katıldığı sene şukadar şampiyonlar ligine katıldığı sen şu kadar. öyle olabilir mesela

furkansenokur
07.08.2008, 01:53
ttnet sponsor olsun kotayı sınırsız yaptırcam :D

futbalski60
07.08.2008, 02:05
Bu sene şampiyon olursak ya da şampiyonlar ligine katılırsak bu anlaşma bizim için zararlı olur.

Anıl Caner
07.08.2008, 02:07
şu aşamada anlaşılma yapılması bence mantıklı değil.

yakalanan bir başarı da bu anlaşmadan dolayı pişmanlık yaşayabiliriz.

başarılı olmuş farz ederek önerilmiş rakamlar olması lazım ki bu işe gönül rahatlığıyla destek verelim.

şahsi fikrim tabiki.

takımın marka değerinin artışını görmek harika. teşekkürler yönetim.

Uluç
07.08.2008, 02:36
Sadece bir yönetim değişikliği nelere sebeb oldu.. Başkanımızdan ve Yönetimimizden ALLAH RAZI OLSUN!

Ozzy
07.08.2008, 02:38
Hayirlisi neyse o olsun.Umarim klübümüze saglam bir katkisi olur.

Kaan
07.08.2008, 02:40
bence spor61.net ten uydurma bir haber, sirf bizanslardn birine boyle bisey yapiliyor diye bizide haber etmeye calisiyorlar akillari sira

internetspor.com'da da yazıyor... ;)

kemal_efe
07.08.2008, 02:51
resmii sitede böyle bir haber yok ama cinconlara verdiklerinden az olacaksa olmasın.ama başkan işini bilir,halleder o.

My
07.08.2008, 03:01
"TTNET Trabzonspor'a Sponsor Oluyor " mu acaba :rolleyes: Kaynak spor61 olunca...

kemal_efe
07.08.2008, 03:08
internetspor.com da yazmış bu haberi.

EmrahYalçınalp
07.08.2008, 03:41
Stadın adı değişmesin, reklam olmasın falan diyen arkadaşlar var. Şaka gibi...
Şu yeni stadı yapsınlar, ben olsam her futbolcuya modem takılmasına bile bir şey demem.

CaMoKaEnEs
07.08.2008, 03:45
"TTNET Trabzonspor'a Sponsor Oluyor " mu acaba :rolleyes: Kaynak spor61 olunca...

büyük ihtimalle oldu cünkü bütün spor haberlerinde çıktı...

CaMoKaEnEs
07.08.2008, 03:48
1 - ) İsim değişmesin.
2 - ) Formaların önünde ve kollarında logosu olmasın.

Böyle bir anlaşma yapılacaksa yapılsın bence... :D ;)

bencede isim değişmesin ama formaları konulcaksa konulsun ii para karsılıgında

ama isim değişmesi kötü olur..

Uğurtan
07.08.2008, 04:25
Kulübe taraftar yeterli maddi kaynak aktarma konusunda problem yaşanıyor.. Futbol artık büyük bir sektör ve parayla dönüyor.. Yıldız transferler o yeşil yeşil dolarlar ile oluyor.. O zaman para verdikten sonra Emrah abinin dediğine benzer olarak gerekirse başkan olarak kendi adımı bile TTNET Şener yaparım.. :) Önemli olan kurumdur.. Sonra diğer şeyler gelir..

Kadir Baycan
07.08.2008, 04:35
Bencede büyük maddi gelir getireceği için stadın ismi değişebilir.Bunu sadece biz yapmıcaz dünyada bi çok örneği var koskoca arsenal bile stadının ismini değiştiriyo maddi gelir için

Recep Alkan
07.08.2008, 08:26
Bencede büyük maddi gelir getireceği için stadın ismi değişebilir.Bunu sadece biz yapmıcaz dünyada bi çok örneği var koskoca arsenal bile stadının ismini değiştiriyo maddi gelir için

evet kardesım belkı bazı konularda haklısın ama, soyle orneklerde var. mesela bılbao ve barcelona gogus reklamı dahı almıyor. gelırlerını kendı uye ve taraftarlarından saglıyor. yanı kendılerını para ıcın dısarıya acmıyor. ama nedır bunlar gelırı ve uyelerı cok olan takımlardır. bu yuzden bunlarla buız asık atamayız zaten.

Engin Koltuk
07.08.2008, 08:43
evet kardesım belkı bazı konularda haklısın ama, soyle orneklerde var. mesela bılbao ve barcelona gogus reklamı dahı almıyor. gelırlerını kendı uye ve taraftarlarından saglıyor. yanı kendılerını para ıcın dısarıya acmıyor. ama nedır bunlar gelırı ve uyelerı cok olan takımlardır. bu yuzden bunlarla buız asık atamayız zaten.

Formasına reklam almayan iki kulüp: Barcelona ve Atletic Bilbao. Barcelona için de yıllardır bu sezon reklam alıyorlar haberleri çıkar ama yardım amaçlı Unicef dışında Barça forması reklam görmedi. ben her ne kadar gereğinden fazla büyük logolu Nike'ın bu işi üstlendiğini düşünsem de Barça resmen reklam taşımıyor. Gelelim A. Bilbao'ya. 110 yıldır formasında reklam olmayan kulüp bu sezon Petronor ile anlaştı haberleri var İspanya'da. Petronor, Bilbao merkezli bir petrol şirketi. 3 yıllık anlaşma yapıldığı ve önümüzdeki hafta lansmanda bunun açıklanacağını iddia ediliyor. La Liga'da oyunu kuralına göre oynamamak için inat eden A.Bilbao "çekirge kaç kere daha sıçrar ki" diyor galiba! Kadrosunda yabancı futbolcu oynatmayan bir kulübün neden paraya ihtiyacı olsun ki! Belki de son tabularını da bu reklam sonrasında yıkacaklar...

Alıntıdır.

ÖmerFarukYılmaz
07.08.2008, 09:01
Ben bunun altındada Faruk Özak'ın elini ararım:rolleyes:

Dursun Kaplan
07.08.2008, 09:08
Trabzonspor'lu internet kullanıcılarına indirim yapılır mı acaba.? :cool::p

kc08
07.08.2008, 09:28
arkadaşlar eğer böyle bir anlaşma imzalanırsa çok güzel olur.stadın isminin aynı kalması; kurumun borçsuz harçsız yoluna devam etmesi,avrupa kupaları ve Türkiye'deki bütün kupalarda başarı sağlanması,gözüne kestirdiği bütün kaliteli futbolcuları biz Trabzonspor taraftarlarına hediye edip bizlerin stadyumda veya televizyon başında gururla izleyebileceği bir takım yaratılmasından daha önemli değildir.stadyum ismi kurumdan daha değerli olamaz.hele hele günümüz gerçeklerini gözönüne alırsak "bir arkadaş arsenal örneği vermiş katılıyorum kendisine" bu tarz imkanların ve şansların elimizden kaçıp gitmesine izin vermemeliyiz.umarım bu anlaşma imzalanır.yönetimi tebrik ediyorum gerçekten marka değeri bu kadar kısa sürede bu kadar hızlı artar.devamını bekliyor ve başarılar diliyorum...

majesty_61
07.08.2008, 09:51
trabzonsporumuz içn sevindrici haberler

ÖmerFarukYılmaz
07.08.2008, 09:54
TTnet'e verdiğim paraya artık acımam:D Üyeliği ona göre değerlendiririm artık..

TSercaN
07.08.2008, 09:54
arkadaşlar eğer böyle bir anlaşma imzalanırsa çok güzel olur.stadın isminin aynı kalması; kurumun borçsuz harçsız yoluna devam etmesi,avrupa kupaları ve Türkiye'deki bütün kupalarda başarı sağlanması,gözüne kestirdiği bütün kaliteli futbolcuları biz Trabzonspor taraftarlarına hediye edip bizlerin stadyumda veya televizyon başında gururla izleyebileceği bir takım yaratılmasından daha önemli değildir.stadyum ismi kurumdan daha değerli olamaz.hele hele günümüz gerçeklerini gözönüne alırsak "bir arkadaş arsenal örneği vermiş katılıyorum kendisine" bu tarz imkanların ve şansların elimizden kaçıp gitmesine izin vermemeliyiz.umarım bu anlaşma imzalanır.yönetimi tebrik ediyorum gerçekten marka değeri bu kadar kısa sürede bu kadar hızlı artar.devamını bekliyor ve başarılar diliyorum...

aynen katiliyorum!!!

ha olmus huseyin avni aker stadi.. ha olmus hasan ali veli stadi ben stadin ismine bakmam... ben takimin basarisina ve stadin guzelligine bakarim sonucta.. paramiz olacak , futbolcumuz olacak.. basarilar gelecek.. ben ne yapayim huseyin avni aker ismini bana bi basari saglamadiktan sonra... bana bir geliri olmadiktan sonra? artik hersey degisiyor arkadaslar... dunyanin en buyuk kulupleri bile stadin ismini degistiriyorlar.. cunku para geliyor.. futbolcu transfer edebiliyor.. vs vs... bunlari goz onunde bulundurmaliyiz

Recep Alkan
07.08.2008, 09:58
Stadın adı değişmesin, reklam olmasın falan diyen arkadaşlar var. Şaka gibi...
Şu yeni stadı yapsınlar, ben olsam her futbolcuya modem takılmasına bile bir şey demem.

cok farklı yorum. tebrıkler.:alkış::alkış::alkış:

Serkan Miletli
07.08.2008, 10:01
Walla bir yönetim bu kadar başarılı olurmu ya tekrardan havaya soktular takımı klübün kalitesi arttı walla helal olsun diyorum.

Tolpaş61
07.08.2008, 10:02
çok güzel bir haber.hayırlı olur inşallah.

Recep Alkan
07.08.2008, 10:02
yukarıdakı yorumlarda oldugu gıbı bunların agzımıza bır parmak bal calmak olup olmadıgını gorecegız zamanla. eger devamı gelırse gercekten bırseyler yenıden canlanıyor demektır. belkı de yıne bır oyun ıle karsı karsıyayızdır. bekleyıp gormek lazım bence.

calypso
07.08.2008, 10:05
avea logosu yerine ttnet i gormeyi tercih ederim.. bir de koskoca bir yazı olmasn formanın onunde futbolcuları reklam tabelası olarak gormek istemiyoruz. (tabii resmi urunleri alan taraftarları da)

ismail tüfekçi
07.08.2008, 10:12
sponsorlarla çalışmak iyidir kulübün yükünü azaltır g.s. 10yıllık 70 milyon alıyorsa bizde enaz 40 milyon alırız çok iyi para iyi bir 10 numara bile alırız

Recep Alkan
07.08.2008, 10:15
sponsorlarla çalışmak iyidir kulübün yükünü azaltır g.s. 10yıllık 70 milyon alıyorsa bizde enaz 40 milyon alırız çok iyi para iyi bir 10 numara bile alırız

kardesım buyuguz dıyorsak ve bunu yasıyorsak bu tur yorumlar bence bızı buyuk yapmaz. yanı ben burdan resmen acızlık anlıyorum. yanı 10 numara alcak paramız yok gs den yarı yarıya alırız falan yapmayın. cıkıp onlar ne alırsa bızde onu alırız dıyecegımıze dedıklerımıze bakın. lutfennnn. bıraz yazdıklarımıza dıkkat edelım lutfen. sahsen bır trabzonspoır taraftarı olarak ben uzuluyorum.

Berk
07.08.2008, 10:19
Kesinlikle karşıyım.Bu karşıtlığım stada isim verilmesinden falanda değil.Türk Telekom gibi özellikle internet alanında inanılmaz rezil bir hizmet verdiği gibi bu rezil hizmete karşılık milletten aldığı uçuk paralarla milleti kazıklayan bir kurumu Trabzonspor'a yakıştıramıyorum.Bu işin altındadan da başka şeyler çıkartacaklarına eminim..

Bu mesajımdan alıntı yapıp saçma sapan yorumlar yazacaksanız lütfen alıntı yapmayın..;)

Kasım Hilal
07.08.2008, 10:23
Kesinlikle karşıyım.Bu karşıtlığım stada isim verilmesinden falanda değil.Türk Telekom gibi özellikle internet alanında inanılmaz rezil bir hizmet verdiği gibi bu rezil hizmete karşılık milletten aldığı uçuk paralarla milleti kazıklayan bir kurumu Trabzonspor'a yakıştıramıyorum.Bu işin altındadan da başka şeyler çıkartacaklarına eminim..

Bu mesajımdan alıntı yapıp saçma sapan yorumlar yazacaksanız lütfen alıntı yapmayın..;)

Kısmen katıldığımı söylemeliyim..

Zamanında tarkan ile bir anlaşma imzalandı (Avea olarak), yaklaşık 10 milyon dolar verildi..
Benzer bir miktar Cem Yılmaz'ın oldu.
Cincon'a verilecek meblağ 70 milyon dolar deniliyor..
Bize de ciddi bir gelir getirecekler gibi geliyor..
Türk Telekom ligi için ne kadar telif hakkı ödediler bilmiyorum ama o da parazda iki kilo domates parasından fazladır herhalde..
Bütün bu paraları reklam amaçlı kullanmak yerine teknılojik gelişim için kullansalar sanki daha faydalı olurdu...

Recep Alkan
07.08.2008, 10:23

kardesım kendıne gore haklı oldugun sebeplerın var ve saygı duyuyorum. fakat ısı yakıstırmaya getırdıgımızde durumlar cok degısır kardesım. yıllardır avea reklamı tasıyoruz. bırcok kardesımızde aveanın hızmetını begenmıyor. ama bakın ıyı de para alıyoruz. yanı artık bu soyledıklerın turkıyede ve dunyada bıttı kardesım. herkes aldıgı paraya bakıyor.

SpOtLesS
07.08.2008, 10:37
hayirlisi olsun

Şahinoğlu
07.08.2008, 12:05
Bence hiç acele edilmemeli bu anlaşma için, zira alacağımız başarılı sonuçlarla alacağımız ücretleri dahada yükseğe çekmemiz muhtemel terside olabilir ama daha düşük bi ihtimal zira görünen köy kılavuz istemez, firmaların sponsorluk için kapımızı aşındırmış olması bunu gösteriyor ışık görmeseler bizim kapımızı çalmazlar, anlaşma olursada Avni Aker ismini değişmezler umarım.

bkandil
07.08.2008, 12:35
Bence yönetim bu tür anlaşmalar yaparken ince eleyip sık dokumalı, Bir örnek vereyim, son günlerde sıkıntısını yaşadığımız hazırlık maçlarının yayınlanması işini Dsmart'a verdik ama adamlar kendi kafalarına göre yayın yapıyorlar. Sözleşme yapılırken bu gibi durumlar göz önüne alınarak, Dsmartla yapılan sözleşmede adamların yayınlamak istemeyeceği maçlar için de bir kaç madde eklenseydi çok güzel olurdu.örneğin dsmartın yayınlamadığı maçlar için kulübe belli bir miktar ödeme yapılması (bir nevi anlaşmaya uymama tazminatı) ya da yayınlamadıkları maçı Trabzonspor yönetiminin başka türlü yayınlama hakkına sahip olması gibi maddeler eklenebilirdi, belki bu maddeler ihale fiyatını düşürürdü biraz ama düşünün ki ya mecburen tüm maçlarımız yayınlanırdı, ya da yayınlamadıkları 4 maç için extra ödeme yapılırdı kulübe.

Emirhan Ömeroğlu
07.08.2008, 12:39
yeni stada mı olucak yoksa şimdi ki stada mı ??

Bahattin Aydın
07.08.2008, 13:35
iyi olmuş bu..kulube giren para artıyor..ayrıca stadlarda internet bağlantısıda olur artık :D

malik5461
07.08.2008, 13:41
bu bir söylentiden ibaretmi yoksa gerçekmi varmı acaba resmi bişeyler konuyla alakalı

Varlıbaş61
07.08.2008, 13:41
Stadın İsmi de TTA olmasın sakın(Trabzon Telekom Arena)
TiTiA he:D:D

ozgur_mke
07.08.2008, 13:44
Arkadaşlar para gelsinde nasıl gelirse gelsin. Barcelona'da yıllarca forma reklamı almamıştı. Yeni başkanları ile birlikte bundan vazgeçtiler ve büyük gelir elde ettiler. İspanya liginin son 5 yılına damga vurdular. Varsın stadın adı değişsin. Formanın her tarafı reklamla dolsun. Fransa liginde sırf reklam olsun diye formaların alt tarafına isimlerini yazıyorlar futbolcuların. Ama bu kadar değişikliğe de değecek bir para olmalı...

Mertcan
07.08.2008, 13:46
Arkadaşlar para gelsinde nasıl gelirse gelsin. Barcelona'da yıllarca forma reklamı almamıştı. Yeni başkanları ile birlikte bundan vazgeçtiler ve büyük gelir elde ettiler. İspanya liginin son 5 yılına damga vurdular. Varsın stadın adı değişsin. Formanın her tarafı reklamla dolsun. Fransa liginde sırf reklam olsun diye formaların alt tarafına isimlerini yazıyorlar futbolcuların. Ama bu kadar değişikliğe de değecek bir para olmalı...

bgn fanatikte okudum eed hatta unicef reklamınıda yıllık 2milyon euro ya çocuklara yardım amaçlı yapıldığını okudum

Recep Alkan
07.08.2008, 13:48

ya o kadar da degıl kardesım be. bu ne ya. bız otomobıl yarısımı yapıyoruz da her yerımıze reklam alacagız. yapmayın ya.

crazyman_61
07.08.2008, 13:51
iyi bir fiyata anlaşılabilir

Napoli
07.08.2008, 13:53

Brcelona unicef'den 1 milyar dolar karslığında anlaştı ama dediğin gibi o parayı cebine atmadı afrikadaki fakir çoçuklara gonderdi,normalde formaya reklam almıyrolar katalan takımları bayrak olarak gordukleri için..

aaahmet61
07.08.2008, 13:53
bu yönetim her yönüyle pozitif işler yapıyor .stadın adı değissin varsın ttnet avni aker olsun.kimse stadın ismini sormaz .önemli olan oynadığı takım onunda adı değişmeyeceğine göre bana göre eleştiriler yersiz.

Kadir
07.08.2008, 13:55
Telekom bize bir adet Yıldıray Baştürk alsın o zaman :)

ozgur_mke
07.08.2008, 13:57
bu yönetim her yönüyle pozitif işler yapıyor .stadın adı değissin varsın ttnet avni aker olsun.kimse stadın ismini sormaz .önemli olan oynadığı takım onunda adı değişmeyeceğine göre bana göre eleştiriler yersiz.

Katılmamak mümkün değil

Recep Alkan
07.08.2008, 13:57
bence bızlerı yoktan vareden bazı degerlerı unutmamak ve sahıp cıkmak gerekır

Murat GENEL
07.08.2008, 13:59
Stada wireless isteriz:D

Tayfun
07.08.2008, 14:00
Stadımızın ismi değişmesin cinconunki gibi:(

Aynen , İnşallah değişmez...

bkandil
07.08.2008, 14:01

Eskiden takımı izleyip kanser oluyorduk, bu sefer wireless den kanser oluruz... :D

Varlıbaş61

ya senin bu avatardaki resim gerçek mi
gerçekse sırf onun için fotograf çekinmeye giderim oraya:D

Tayfun

Sen laptop'u al gel yaparlar belki :D

Murat GENEL
07.08.2008, 14:03
ya senin bu avatardaki resim gerçek mi
gerçekse sırf onun için fotograf çekinmeye giderim oraya:D

bildiğim kadarıyla photoshop..Forumda transfer haberleri başlıgında bir arkadaş koymuştu bende aldım:)

Engin Koltuk
07.08.2008, 14:03
Bu haberin kaynağı nedir? Herhangi bir açıklama yok hiçbiryerde. TTNET'in adı vs. geçmiyor. Sadece Turk Telekom 4 büyüklere desteğini sürdürecek deniyor.

Varlıbaş61
07.08.2008, 14:05
bildiğim kadarıyla photoshop..Forumda transfer haberleri başlıgında bir arkadaş koymuştu bende aldım:)

tamam hemşerim saolasin
gerçek olsa walla gelirim foto çektirmeye:D

Ahmet Kuru
07.08.2008, 14:12
İnşallah getirisi yüksek olan bir anlaşma imzalanır...

TsLaZo
07.08.2008, 14:15
Eskiden takımı izleyip kanser oluyorduk, bu sefer wireless den kanser oluruz... :D

zuhahahahahha ne güldüm ya :D:D:D:D:D

Emirhan Ömeroğlu
07.08.2008, 15:12
bence güzel bi para gelicekse stadın adı değişsin nolucak hatta tesislerin adı bile değişsin dert değil eğer gs ye verilen teklif gibi cazip bi teklif gelirse ( 70 milyon avro ) ne borç kalır ne harç kalır bu sene takımın iskeleti oturulur seneye bir iki yıldız alınır sonra bağırırız haydi ttnet avni aker diye... iyi para gelicekse değişmeli

İdris Toksoy
07.08.2008, 15:14
hayırlı olsun.

İskender Çakmak
07.08.2008, 17:14
hayırlı uğurlu olsun trabzonsporumuza

zafer6161
07.08.2008, 17:26
ttnet stadı yapsın yeter başa bişe istemiyoruz,

Adem Erdoğan
07.08.2008, 17:29
ttnet stadı yapsın yeter başa bişe istemiyoruz,

Allah'tan başka bişey istemiyosun.:rolleyes::D

Uluç
07.08.2008, 18:00
70 Milyon Euro gibi Para verilecekse kulüp çok rahatlar.. varsın ttnet avniaker olsun

Adem Erdoğan
07.08.2008, 18:06
Böyle uzun süreli bir anlaşma için biraz daha beklenmeli.En azından 1 sezon daha.

pReN@_61
07.08.2008, 18:34
bu konuda yönetime güveniyorum.

hayırlı olsun..

LazAnisT
07.08.2008, 19:28
Aferin adamlara ileriyi görebiliyorlar..

erkankoc
07.08.2008, 20:25
nuri alco yonetimi olsaydi,bin kez dusunurdum..bunlar parayi napcak..alip kacicakmi..cimento kum borclarinimi:) odiycek..allahtan sadri baskan varda aklim kalmiyo..en cok parayi alabilecegi sekilde anlasmalar yapiyorr...allah bin kere razi olsun..gecen yil deseler trabzonspor bu durumlara gelicek hangimiz inanirdi..belki sadece kadir inanirdi:) ama hersey gercek oldu..su takima bi bakin ya..ilk 3 girsin bu sene yeter gonlumde..ve her macimiz bol gollu gecsin..aminnn

NuDGeRR
07.08.2008, 20:28
gese lilerle baya dalga konusu oldu bu olay bugun. yeni stadın adı alo samiyen olacak diye. bu febeliler yarın öburgun hüseyin alo eker demesin bize :S

NuDGeRR
07.08.2008, 20:30
70 Milyon Euro gibi Para verilecekse kulüp çok rahatlar.. varsın ttnet avniaker olsun

turk telekom gese ye 60 milyon € yu 10 yılda verecek. yani senede 6milyon€ eder. aslında o kadarda buyuk bi para değil :s

Selçuk Aydın61
07.08.2008, 20:43
bize nakadar para gelecek bu anlaşmadan bizimde pazar deyerimiz var

Trkz61
08.08.2008, 07:20
turk telekom gese ye 60 milyon € yu 10 yılda verecek. yani senede 6milyon€ eder. aslında o kadarda buyuk bi para değil :s

6 milyon euro büyük para.Yalnız GS'ye 15 milyon euro verilecekmiş her yıl için.

Recep Alkan
08.08.2008, 08:34

kardesım buyuk para degıl dedıgın paraya trabzonspor bu senekı futbolculardan en az 5 tane alır. onu gectım her sene gokhan unal kalıtesınde bır futbolcu yapar. song gıbı 4 futbolcu yapar, artık paranın buyuklugunu sen hesap et kardesım.

Dursun Kaplan
08.08.2008, 10:02
6 milyon euroya bile az diyebiliyoruz..

Paranın gözü kör olsun.. :)

Recep Alkan
08.08.2008, 10:06
sorma kardesım goren de basımızda abrahamovic var sanacak :D :D :D

zafer6161
08.08.2008, 10:11
adamlar jembeye 20 saniyelik reklam başına trilyon veriyor,bizde forma reklamı alalım,maç başına 10 trilyon hemde 90 dakakika,kabul ederlerse etsinler etmeseler etmesinler,gitsinler jembeye versinler paraları:dvl:

sessizkral_1
08.08.2008, 10:15
her yıl bir tane yıldız alabiliriz bu parayla..

Recep Alkan
08.08.2008, 10:18
yanı para kucumsenecek bırmıktar degıl arkdaslar. o yuzden bence ıyı olur bu anlasma

NuDGeRR
08.08.2008, 11:46
maddi deger olarak buyuk olabilir ama 10 yıl huseyin alo aker olacak stadın adı :S en azından gese ile yapılan anlasma bu yönde. bende 10 yıl uzun bi sure. heem 10 yıl sonrada 6 milyon € Trabzonsporumuz için buyuk bi paramı olacak :D 10 yıl içinde elde edilecek sampiyonlukları avrupadaki basarılarımızı dusunecek olursak. o kadarda buyuk bi para deil=) emirates alsın stadın adını :P senelik 60 milyon € versin bize

POYRAZ
08.08.2008, 15:17
Hayirli ise anlasmaya varilsin.

Ufuk Bayraktar61
08.08.2008, 23:16
türk telekomun planları arasında ıp tv çıkartma var..diceksiniz ki bu nedir ??..ip tv internet üzerinden yayın yapacak bi sistem..bi nevi kablolu tvnin internet bağlantı üzerinden olanı dielim..bu ip tv ile önümüzde yapılacak olan futbol yayın ihalesinede girme düşünceleri var..bu yüzden atılıma geçtiler ilk önce milli takım şimdide gs..denildiği gibi Trabzonsporda var..ne kadar çok takımı yanına çekerseler ihale zamanı oldukça şansları artar..bu da rekabeti rekabette kulüplere akan kaynağı arttır..

matalar
08.08.2008, 23:32
gs ye veriyosalar15 bizede 10 versinler. 6 da neymiş. aramızda o kadar da fark yok yani. tamam onların potansiyeli biraz daha fazla ama......
kafamı kızdırmasınlar interneti kapattırırım haaaa

ceserdar
08.08.2008, 23:46
gs ye veriyosalar15 bizede 10 versinler. 6 da neymiş. aramızda o kadar da fark yok yani. tamam onların potansiyeli biraz daha fazla ama......
kafamı kızdırmasınlar interneti kapattırırım haaaa

15 onlara veriyorlarsa 15 de bize versinler neden aşağısına tav olalım ki? Önüne gelen ben Galatasaraylıyım dediğine bakma. Galatasaray taraftarının yüzde kaçı takımlarının ne yaptığından haberdar? Bir sene boyunca medya şöyle bir deney yapsın. Galatasaray'a medya Trabzonspor'a verdiği yer kadar televizyon kanallarında orada burada yer versin. Bakalım kaç Galatasaraylı takımını hatırlar? O yüzden nasıl Galatasaray'a nasıl devlet stad yapıyorsan bize de yapacaklar. Telekom onlara ne veriyorsa bize de verecekler.

Recep Alkan
09.08.2008, 00:16
15 onlara veriyorlarsa 15 de bize versinler neden aşağısına tav olalım ki? Önüne gelen ben Galatasaraylıyım dediğine bakma. Galatasaray taraftarının yüzde kaçı takımlarının ne yaptığından haberdar? Bir sene boyunca medya şöyle bir deney yapsın. Galatasaray'a medya Trabzonspor'a verdiği yer kadar televizyon kanallarında orada burada yer versin. Bakalım kaç Galatasaraylı takımını hatırlar? O yüzden nasıl Galatasaray'a nasıl devlet stad yapıyorsan bize de yapacaklar. Telekom onlara ne veriyorsa bize de verecekler.

ıste bunlar sadece bız taraftarların dusuncesı kardesım. bunlar kagıt uzerınde bu skılde olmuyor ne yazıkkı. bız ıstedıgımız kadar bagıralım cagıralım ama ıstedıklerımız hep havada kalyr. merak etmeyın arkadaslar bu takım profesyonellesme konusunda vbu hızla gıtsın mıllet zaten sıraya gırecek bıze reklam vermek ıcın. o zaman da bız ayrım yapacagız.

Murathan ÇAKIR
09.08.2008, 00:46
eğer türk telekom'la bizde aynı tarzda anlaşma yaparsak stad ismimiz Trabzon Arena Stadı olmalı tabi adamlar reklama para vercekleri için böyle birşeyin olabileceğini pek sanmıyorum :S

matalar
09.08.2008, 00:59
bizede 15 verseler o zaman gs isyan eder.
şöyle düşün şimdi sivassporla sponsorluk anlaşması yapsalar onlarada 10 bizede 10 verseler zoruna gider.
gs geçen senenin şampiyonu ve bu sene şampiyonlar ligine gidiyor.biraz duygusal düşünüyorsun bence. ama şöyle olabilir.uefa'ya katıldığı sene şukadar şampiyonlar ligine katıldığı sen şu kadar artırılacaktır diye madde koyulabilir.

bilalharputoglu
09.08.2008, 09:58
6 milyon euroya bile az diyebiliyoruz..

Paranın gözü kör olsun.. :)

:):):):) Çok şımardık çookkk Allah sonumuzu hayr etsin (amin);)

W_O_L_D_A
09.08.2008, 10:02
TTNET madem Sponsor olucak bizede bi kıyak yapsın da :D desinki TS li taraftarların bu ayki interneti beleş :D ne olur yapsan da

Dursun Kaplan
09.08.2008, 10:24
TTNET madem Sponsor olucak bizede bi kıyak yapsın da :D desinki TS li taraftarların bu ayki interneti beleş :D ne olur yapsan da

Daha önceki sayfalarda dile getirdim Mert.. :D

Trabzonspor'lu taraftarlara indirim yapılsın.. :hıh

Semih
09.08.2008, 10:32
adam sponsor oldu borçlu çıktı:D:D

akczay
09.08.2008, 10:37
:D:D:D:D:D

ÖmerFarukYılmaz
09.08.2008, 10:40

Biz borçlu çıkacak değiliz ya...:)Bencede Trabzonspor taraftarı olduğunu söyleyene %10 indirim uygulansın.

W_O_L_D_A
09.08.2008, 10:41
Sefasını sürücek olan cefasınıda ceksin :D bi zahmet da :D:D:D

Dursun Kaplan
09.08.2008, 10:42
Biz borçlu çıkacak değiliz ya...:)Bencede Trabzonspor taraftarı olduğunu söyleyene %10 indirim uygulansın.

Ömer şimdi bu eziklerde indirimden yararlanmak için bizde Trabzonspor'luyuz demesin.. :D

Semih
09.08.2008, 10:43
size sponsor olunmaz arkadaş:D:D

Ahmet ÇOLAK
09.08.2008, 10:44

o zaman ts nüfusu 70 milyon olmasın sakın :D:D:D

ÖmerFarukYılmaz
09.08.2008, 10:46
Ömer şimdi bu eziklerde indirimden yararlanmak için bizde Trabzonspor'luyuz demesin.. :D

Kesin derler,Taraftar sayımız bır anda 40 mılyon'a çıkabilir...Onun içinde Ts forması yada dergisi istesinler:D

Semih
09.08.2008, 10:46
o zaman burada bir liste yapalım...formasını alana bedava üyelik verelim:D

Recep Alkan
09.08.2008, 11:45

kardesım ne yaptın. 6 mılyon ts taraftarı, 10-15 mılyon gs taraftarı, bu adam nerden para kazancak. gıttı memleketın yarısı zaten :D :D :D

Emirhan Ömeroğlu
09.08.2008, 11:48
biz mi istiyoruz sponsor olalım onlar teklif ediyor işlerine gelirse :D

Recep Alkan
09.08.2008, 11:49
ıyı da. bız bu kafayla gıdersek yıllık 6 mılyon eurodan da oluruz dıyeyım sıze :D

Semih
09.08.2008, 11:50
aklı başında biri geldi sonunda:D

Recep Alkan
09.08.2008, 11:52
gunaydınlar kardesım. cok kalmayacagım ama sımdılık yazıyorum ıste.

Semih
09.08.2008, 11:52
günaydın...neden abi ttnet bağlantını mı kesiyor:D

KUTADGU
09.08.2008, 11:57
Şöyle düşünüyorum bu konuda.

Marka değerimizi tam olarak yakalayamadık.
Sadece tırmanıştayız.
Sponsorluk pazarlıkları belli bir yavaşlıkla sürdürülsün.
Ve yahut her sene yeniden revize edilsin.

Ben inanıyorum ki şimdi ki sponsorluk teklifleri ile
3 sene sonrası sponsorluk teklifleri arasında dağlar kadar fark olacak.

Çok büyüyeceğiz Ağalar,
Çok.

ÖmerFarukYılmaz
09.08.2008, 11:59
kardesım ne yaptın. 6 mılyon ts taraftarı, 10-15 mılyon gs taraftarı, bu adam nerden para kazancak. gıttı memleketın yarısı zaten :D :D :D

Eeee. Bu işin dikenide var:)

W_O_L_D_A
09.08.2008, 12:40
fazla bişe istemiyoruz ya mevcut olan baglantımızı ADSL 2 yapsın sadece bişemi istedik ya :(

Erdinç Barutçu
09.08.2008, 12:43
E olsun tabi...o kadar yağlı müşteriyiz ki karşılığını da alalım dimi? :)

W_O_L_D_A
09.08.2008, 12:49
eeee ne demişler gavurdan ne koparırsan kardır da :D özelleştirildi TTNET Türkiyeye pek fazla yararı yok yani karı hep yabancı sermayenin :D

mesut61
09.08.2008, 18:32
bize Çin in olimpiyat stadı gibi bi stad yapsın yeter gerisini boşver..

Erdal DİLEK
09.08.2008, 18:48

ya 10 bin trabzon taraftarı ttnet üye olsun takıma 10 milyon euro vericez derseler. . .

Semih
10.08.2008, 08:14
hele bir desinler:D

erannsimsekk
10.08.2008, 08:46
şu anda adını hatırlamıyorum ama tt net yönetiminde trabzonlu birisi var

Berk
23.08.2008, 13:00
Trabzonspor, Telekom ile el sıkıştı

Trabzon bu sezon için Türk Telekom ile forma anlaşması yaptı. 2009-2010 sezonundan itibaren yapılan sponsorlukları grup şirketleri ile birlikte yeniden yapılandırmayı hedefleyen Telekom, Galatasaray'dan sonra Trabzon ile masaya oturdu ve el sıkıştı. Sarı kırmızılı kulübün yeni yapacağı stadın isim hakkını 10 yıl süreyle alarak Galatasaray'a 70 milyon dolarlık bir kaynak yaratan Telekom, Trabzon'a da para akıtacak.

"TAKIMA ÇOK GÜVENİYORUZ"
Bu arada başkan Sadri Şener, sezona son derece umutlu girdiklerini ve kadrolarına güvendiklerini söyledi. Başkan Şener, "Kuşkusuz bunların en büyüğü eldeki önemli oyuncuların tutularak, bir çok iyi futbolcunun transfer edilmesiyle oluşturulan yeni takımımızdır. Takımımıza güveniyoruz. Sezona son derece umutlu giriyoruz" diye konuştu.

Kaynak:Sabah

Alihan Ertürk
23.08.2008, 14:05
arkadaşlar forma önündeki sponsor artık değişmeli diye düşünüyorum...

colman
23.08.2008, 15:27
arkadaşlar bu ne kadar gercekci acaba...

Atakan
23.08.2008, 15:40
arkadaşlar forma önündeki sponsor artık değişmeli diye düşünüyorum...

Şuanki ana sponsorumuz AVEA.