PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Efsanemize Doğum Günü Tebriği | info@trabzonspor.org.tr

Gökçebey
01.08.2008, 23:45
Arkadaşlar, bunun için yeni bir konu açma gereği hissettim. Yönetimin kapatma kararı olursa saygıyla karşılarım.

Yaklaşık 15 dakika sonra kulübümüzün doğum günü başlıyor. Eşe dosta arkadaşa doğum günü mesajları atıyoruz, o zaman en büyük sevdamıza da tebrik e-postaları atalım. Kulübün kuruluş yıldönümünde kulübe yağan yüzlerce tebrik e-postasının yankıları Almanya'dan duyulur.

Ses gelsin klavyelerden.

Ayrıca, unutma unutturma. 2 Ağustos günü sokağa formasız çıkma.

Saygılarla..

info@trabzonspor.org.tr

Uğurtan
01.08.2008, 23:46
Destekliyorum Gökçe abi ;)

Emo91
01.08.2008, 23:51
hade millet, askimizin dogum günü var.... mail atmayan kalmasin

futbalski60
01.08.2008, 23:52
benim saatime göre son 8 dakika:)

Sinan Akyıldız
01.08.2008, 23:59
Nice Yıllara :)

Özge
02.08.2008, 00:00
Benim saatime gore daha 7 saat var ama olsun:DMutlu yillar:)

Kazım Uzunboy
02.08.2008, 00:01
Ben maili attım ama erken oldu galiba :S

Yok yok güzel samanlamam varmış :D

Sent:
Saturday, August 02, 2008 12:00:35 AM
To:
info@trabzonspor.org.tr

TolgaTopçu61
büyük askimiz 41.yasinda,nice yillara

Dursun Kaplan
Trabzonsporumuzun yeni yılı yaşı hayırlı olsun.. Bu sene inşallah şampiyonluğa ulaşırız.. ;)

futbalski60
02.08.2008, 00:02
iyi ki doğdun iyi ki varsın....

ilhan
Ben de yolluyorum.

İyi ki doğdun efsane! Şampiyon doğdun öyle yaşayacaksın!

Uğurtan
İyi ki doğun bordo mavi renkleriyle tarihiyle 23 yıllık hayatımın ilk aşkı.. :)

Seda
02.08.2008, 00:03
41 kere masallah!

Simdi gönderiyorum :)

Gökçebey
02.08.2008, 00:09
41 Kere Maşaallah

En büyük sevdamız, 41 yıllık aşkımız, gururumuz, isyanımız, haykırışımız, kimliğimiz, fırtınamız, hayatımıza anlam katan, bordosuna mavisine kurban olduğumuz kulübümüzün 41. doğum günü kutlu olsun. Bana göğsümü gere gere TRABZONSPORLUYUM deme şerefini veren, bu kulübün kurulması için emek sarfeden, başta büyük başkan Sadri Baba'mız olmaz üzere, tüm yaşayan efsanelerimizin ellerinden öper, ahirete intikal etmiş tüm Trabzonsporlu abilerimiz amcalarımız ablalarımız kardeşlerimizin ruhlarını yad eder, futbolcu kardeşlerimizin gözlerinden öperim.

41. yılımızda, Allah nazarlardan saklasın, 7. şampiyonluğumuzu nasip etsin inşallah.

Saygı ve sevgilerimle tekrar doğum gününüzü, doğum günümüzü kutlarım.

Gökçe EMİRZEOĞLU

41 Kere maşallah. Doğum günün kutlu olsun gururum.

Tunga
02.08.2008, 00:10
Böyle başlık kapanır mı? :)

Ama başlıkta bazı düzenlemeler yaptık :atki:

Travelair
02.08.2008, 00:11
İyi ki varsın. Çok yaşa Trabzonspor!

Uğurtan
02.08.2008, 00:15
Böyle başlık kapanır mı? :)

Ama başlıkta bazı düzenlemeler yaptık :atki:

Tunga abi, sen düzenleme yaparsında biz itiraz edermiyiz ;)

Hüdai Pervaneli
02.08.2008, 00:16
daha 45 dakikam var yahu:D

Kaan
02.08.2008, 00:18
Bende yazayım , yazayım da , nasıl birşey yazayım diye düşünüyorum... :S

Ve yazabilir miyim diye... :S

Kazım Uzunboy
02.08.2008, 00:20
daha 45 dakikam var yahu:D
Senin 45 dakkan var ama burda 15 dk geçti çoktan :D

Tunga
02.08.2008, 00:21
Arkadaşlar, bunun için yeni bir konu açma gereği hissettim. Yönetimin kapatma kararı olursa saygıyla karşılarım.

Yaklaşık 15 dakika sonra kulübümüzün doğum günü başlıyor. Eşe dosta arkadaşa doğum günü mesajları atıyoruz, o zaman en büyük sevdamıza da tebrik e-postaları atalım. Kulübün kuruluş yıldönümünde kulübe yağan yüzlerce tebrik e-postasının yankıları Almanya'dan duyulur.

Ses gelsin klavyelerden.

Saygılarla..

info@trabzonspor.org.tr

kusura bakmayın. İçeriği ile biraz alakasız olmuş başlık. Yeniden düzenliyorum.

Az sonra da........

www.bordomavi.net'i ziyaret etmeniz şiddetle tavsiye olunur :)

melâl
02.08.2008, 00:23
neyleyim bordosuz maviyi... neyleyim Trabzonsporsuz hayatı... ve neyleyim içinde SEN olmayan AŞKI...

hayatımı anlamlandıran,tek çoşma sebebim olan bu harika takıma onun asil renkleirne bir kez daha aşkla bakmak istiyorum :)

yeni yaşın kutlu olsun efsane...
nice yaşlara
her yaşında bir kupa :)

Gökçebey
02.08.2008, 00:24
kusura bakmayın. İçeriği ile biraz alakasız olmuş başlık. Yeniden düzenliyorum.

Az sonra da........

www.bordomavi.net'i ziyaret etmeniz şiddetle tavsiye olunur :)

Estağfurullah Tunga abi, diğer konuyla birleştirilebilir diye başlığı özensiz yazmıştım, böylesi enfes oldu :)

Harun
02.08.2008, 00:27
1-Maşallah
2-Maşallah
3-Maşallah
4-Maşallah
5-Maşallah
6-Maşallah
7-Maşallah
8-Maşallah
9-Maşallah
10-Maşallah
11-Maşallah
12-Maşallah
13-Maşallah
14-Maşallah
15-Maşallah
16-Maşallah
17-Maşallah
18-Maşallah
19-Maşallah
20-Maşallah
21-Maşallah
22-Maşallah
23-Maşallah
24-Maşallah
25-Maşallah
26-Maşallah
27-Maşallah
28-Maşallah
29-Maşallah
30-Maşallah
31-Maşallah
32-Maşallah
33-Maşallah
34-Maşallah
35-Maşallah
36-Maşallah
37-Maşallah
38-Maşallah
39-Maşallah
40-Maşallah
41-KERE MAŞALLAH
NİCE SENELERE EFSANEM

Great White
02.08.2008, 00:34
Bir kuru kahvenin dahi kırk yıl hatırının olduğu yerde

40 yıllık Trabzonspor aşkına

Asırlar bile az gelir

:sevinç:

Görkem Şişman
02.08.2008, 00:35
24 yıllık hasrete son verme dileğiyle adım adım şampiyonluğa TRABZONUM. iyi ki varsın.

Selman
02.08.2008, 00:36
Nice Yıllara Efsanem! Daima Seninleyiz!

Selçuk Aydın61
02.08.2008, 00:39
gönderdim mail imi nice onurlu senelere

Harun-61
02.08.2008, 00:40
Nice Yillara Trabzonspor'um...

Hepberaber büyük basarilara.........

:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:

TS-Tiryaki
02.08.2008, 00:42
Nice 41 Yillara Sanli Efsane.

Trabzonspor Tarihi Sanla, Müzesi Kupalarla Dolu.

kaplanlar29
02.08.2008, 00:45
burda daha 2 agustos olmadi (hollanda)
15 dakikaaa kaldii :)

61_dnc_TS
02.08.2008, 00:45
Nice senelere Trbzonsporum.
İnşallah zaferlerle dolu bir yıl yaşarız.

Tunga
02.08.2008, 01:00
Kimden: Tunga
Kime: info@trabzonspor.org.tr

Konu: Nice Yıllara Büyük Trabzonspor

Büyük Kulübümüzün Değerli Yetkilileri,

Futbol mazisi 100 yılı, resmi kuruluşu 41 yılı doldurmuş büyük TRABZONSPOR'un, Türkiye'ye öğrettiği, sevdirdiği bordo-mavi renk kombinasyonunun çıkış noktasını bir kere daha kutluyoruz.

Ne mutlu bize ki, Trabzonsporlu olma ayrıcalığını ve farkını yaşıyoruz. Kulübümüzü kuran, kulübümüze emek veren, gelmiş geçmiş tüm Trabzonsporluların bu çok önemli gününü, Doğum Günümüzü kutluyoruz.

BÜYÜKlüğün tarifini yeniden yaptıran, büyük olmak için hiç kimseden yardım beklemeyen ve yakaladığı hiç bir başarısı sıradan olmayan Trabzonsporumuz'a başarı ve gururla dolu daha nice nice seneler diliyoruz.

Trabzonsporlu olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Sizlerin nezdinde tüm camiamızın doğum gününü kutluyoruz.

Saygılarımızla,

Gönderilmiştir.... :atki:

Kadir Baycan
02.08.2008, 01:03
Çok Güzel Düşünce Bende Gönderdim Şimdi...

Samet Yildirim
02.08.2008, 01:04
Bende gönderdim...

TolgaTopçu61
02.08.2008, 01:06
gönderilmisdir

Emirhan Makul
02.08.2008, 01:14
Gönderdim bende yarın kimse formasız sokağa çıkmasın

Abdullah Altıntaş
02.08.2008, 01:24
Gönderilmiştir

seyyah61
02.08.2008, 01:30
41 yillik mazisine hayal edilemeyecek basarilar sigdiran, ilklerin takimi Trabzonsporumuz'un kurulus yildönümü kutlu olsun.

Hüdai Pervaneli
02.08.2008, 01:31
Nice 41 Yillara Sanli Efsane.

Trabzonspor Tarihi Sanla, Müzesi Kupalarla Dolu ve yenileride eklenecekdir insallah

Burçak
02.08.2008, 01:42
bende gönderdim şimdi. herkes göndersin arkadaşlar. bu iletiler Yönetimede mesaj olacak. onlara itici güç olacak.

Emre7
02.08.2008, 01:50
beraber yürüdük biz bu yollarda,
beraber ıslandık yağan yağmurda,
şimdi sıra geldi şampiyon'luklara,
haydi bastır Trabzonspor....

Emre Bekar
02.08.2008, 01:59
nice yıllara hepbirlikte...bendee az önce klübe mail gönderdimm

bordolumavi
02.08.2008, 02:05
ne mutlu bana ki trabzonluyum iyikide trabzonsporluyum..

bordolumavi
02.08.2008, 02:08
ayrıca ark lar sıtenın gırısındekı resımler harıka hazırlayanlara tsk ler fakat kafama bırsey takıldı...benımı gozumden kactı bılmıyorum ama şota nın resmı yoktu orda...yanı oraya yattaranın resmı koyuluyorsa sotanın her topa vurdugu rsım koyulmalı derım ben...şota trabzonspor tarıhının en ıyı yabancı oyuncusudur bence...

A.Furuncu
02.08.2008, 02:15
Ben memletim Trabzon'da doğmamış olsam da o sevgiyi ilk orda tatmasam da annem ve babam sayesinde sen benim hayatım oldun Trabzonsporum ....Seninle kalkar seninle yatar oldum 19 yıldır .Herkes sorar sevgilin var mı diye bende evet var derim ,kim diye sorarlar benim verdiğim cevap ise:"Sensin Trabzonsporum " .Sen kötü olduğunda ben ve benim gibi seni gönülden seven Trabzonspor taraftarının da hayatı kararır ,ne zaman ki sen başarılısın bilki bizde o denli mutluluktan uçuyoruz..

Teşekkürler Trabzonum yaşattığın her duygu için .
Nice 41.yıllara inşallah 41. Yaşın kutlu olsun Bordo Mavim

Adem FURUNCU

GÖNDERİLMİŞTİR

kemal_efe
02.08.2008, 03:38
e-posta mı gönderdim huzur içinde.

Semih
02.08.2008, 05:49
seni canım kadar seviyorum trabzonsporum.

eksik olma!

Nytre
02.08.2008, 08:23
ben de gönderdim.

Trabzon'dan kopamayış nedenim!

Anıl Caner
02.08.2008, 08:42
Bu başlığı farketmeden önce diğer başlıkta doğum günü ile alakalı ufak bir yazı yazmıştım trabzonspor'a mektup gibilerinden. :)

Ben de onu gönderdim biricik sevdamıza.

Dünya varoldukça devam edecek hayatının 41.yılına hoş geldin sevdam.

Seni daha iyi anlamak ve tanımak için çabaladım durdum geçen ömrüm boyunca.Sevmeyi, bağlanmayı, gururu, şerefi, üzüntüyü, aşık olmayı, arkadaş olmayı ben hep senden öğrendim.Kimbilir kaç yeni şey daha öğreneceğim senden.

Sen benim ömrümün tamamında var olmuşken, ben senin ömrünün şu ana kadar ki bölümünün sadece yarısında var olabilmişim.Önceki 20 senede var olmayışımın burukluğunu hissetmiyor değilim.

Seninle geç tanıştığımızı söylüyor hep büyüklerim."Sen bir de bizim zamanımızda görseydin." diyorlar.Ben pek ortak katılmıyorum onlara.Sanki o zaman da yaşasaydım bundan daha fazla aşık olamazdım sana.Sana olan sevgimin ve bağlılığım bir sınırı yokken daha büyük olabileceğini düşünmeleri biraz saçma değil mi?

Çocukluğumu düşünüyorum bazen.İlk hatırladığım olayı.En ama en eskisini.Anaokuluna gittiğim günler dışında beşiktaş'a 7-1 kaybettiğimiz gün geliyor aklıma.İlk izlediğim maç, gözlerimi açtığım günden beri damarlarımda dolaşan sevgilimi,seni, ilk görüşüm. İlk buluşmam. Belki hüsran dolu, belki her şey olumsuz o buluşmada. ama o gün dokundum ilk kez ellerine ve söz verdim ömrüm boyunca yanında sadık kalacağıma.Ve ilk öğretini verdin bana o gün.Karşılıksız sevmek!
En meşakatli eğitim ise 1996 yılında bahar akşamında başladı.Anlaştığımız gibi, diplomayı mezarda alacağım ancak.

Umutlarla dolu, gene sayısız şeyler öğrenip, seni iliklerime kadar yaşayacağım yeni bir yılın ilk günü bu.

Ebeveynleriyle ilk doğum gününü kutlayan küçük bir çocuk gibi heyecanlıyım bugün. Geçirdiğim 21 sene boyunca her daim içimde olduğun için gururluyum bugün.Umutların ve beklentilerin tazelendiği bir başlangıç günü bugün.
7 için savaşımızda en yeni, en taze 41. cephenin açıldığı gün bugün.

İyi ki varsın sevdam, iyi ki varsın Trabzonsporum.

Dursun Kaplan
02.08.2008, 09:52
Bizde kutlama mesajımızı ilettik.. :)

The Legend
02.08.2008, 10:01
kutlama mesajını yolladık. 41 Kere maşallah nice Şampiyonluklu yıllara.

TSelif
02.08.2008, 10:02
Yalnız değilsin ki biz varız ...
Ben de gönderdim mailimi :)

Vehbi Sancak
02.08.2008, 10:48
41 sene oldu
maaşallah
tarihin şanla dolu
maaşallah
müzen kupa doldu
maaşallah
haydi Trabzon
inşallah
şampiyon Trabzon
maaşallah

Emirhan Çorumlu
02.08.2008, 10:53
Hepimize Hayirli Ugurlu olsun :D 41 = 7 Sampiyonluk :D

sersende
02.08.2008, 11:04
Bir kuru kahvenin dahi kırk yıl hatırının olduğu yerde

40 yıllık Trabzonspor aşkına

Asırlar bile az gelir

ALINTI YAPTIM AMA SÜPER OLMUŞ.
BAŞARILARLA DOLU NİCE 41 YILLAR TRABZONUM...

AYRICA SİTENİN AÇLIŞ İNTROSU MUHTEŞEM YAPANIN ELLERİNE SAĞLIK..

BALKAN 06
02.08.2008, 11:05
gurur duyduğum takımımın efsane olmak için attığı ilk adımın yıl dönümünü bende kutladım
görev yerine getirilmiştir.

Alihan Ertürk
02.08.2008, 11:20
arkadaşlar 41.yıl şerefine bugün herkes avatarını 41.yıl özel avatarlarından yapsın güzel olmazmı..

Murat TONBUL
02.08.2008, 12:11
iyi ki varsın Trabzonspor'um ve iyi ki Trabzonspor'luyum.

Cem Balcı
02.08.2008, 21:07
nice yıllara trabzonsporumuz...

bunyamin55
02.08.2008, 21:22
Şanlı Trabzonumuzun 41.yılı kutlu olsun hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz Başta başkanımız olmak üzere trabzonsporumuza emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler

Bünyamin GÜNDOĞDU

Bmn üyesi

*İbrahiM*
02.08.2008, 21:25
TRABZONSPORaşkı bitecek gibi değil !!!
Nice yaşgünlerine nice bordomavi sevdalılarıyla girmek dileğiyle ...

İYİ Kİ VARSIN TRABZONSPOR ' umuz !!!

İsmail Çavuşoğlu
02.08.2008, 21:41
Canım TRABZONSPORUM doğum günün kutlu olsun EFSANEM ilk Aşkım benim....

Trabzon-Spor-61
03.08.2008, 15:59
SU GOLE BAKIN YAAA EFSANE HAMI
http://www.youtube.com/watch?v=NYaVnhX08_A&feature=related
TS-Barca maci. Barcelonadaki mac. Maalesef yenilmistik. hemde 7:1 hatirladigim kadar

POYRAZ
03.08.2008, 17:58

Ses gelsin klavyelerden.

Saygılarla..

info@trabzonspor.org.tr
Ben de hemen yolluyorum mailimi.

61viya
07.08.2008, 15:53
Kaç tane cümle yazıp sildim bilmiyorum.Neden böyle oluyor konu "sana" gelince? Hazır çıkmışken adım en duygusal üyeye,yazayım diyorum içimdekileri noktasına virgülüne dokunmadan,yapamıyorum.

En yakınımdaki uzağımsın desem sana,ne anlam ifade eder bilmiyorum ki! En uzağımdaki yakınım mısın yoksa sen? Nasıl yapabiliyorsun,uyandığım andan itibaren benliğimde var olmayı? Bir saniye aklımdan çıkmamayı nasıl yapabiliyorsun? Nasıl bir şeysin ki sen,herkesin sana karşı olduğu bir dünyada,bu kadar güzel kalabiliyorsun? Ve nasıl becerebiliyorsun sana karşı olanlar ınki kadar,en az onların nefreti kadar,saf bir sevgiye sahip olmayı? Sahi,"20 yıldır senden tek şey istiyor!" tezahuratının geçerliliğini yitirip,devirirken 23 yılı bu hasrette,hala nasıl sürükleyebiliyorsun milyonlarca insanı peşinden?

Kendini sadece "bir futbol takımı" olarak görmüyorsun değil mi? Büyüklüğü sadece "Beş maç üstüste kazanmak" olarak görmediğin gibi!

Sanırım,sinirbozucu bir tavrın var senin ve insanların antipatisini kazanmana bu neden oluyor: "Her sene ben şampiyon oluyorum" havaların...Öyle bir havan olmadığını söyleme şimdi bana sakın! Küme düşeceğini düşünürken insanlar,stadını doldurabilen tek takımsın sen! Ekranda şişko kel amcalar,Anadolu'nun(!) dördüncü büyüğünü ilan ederlerken -ki hala basamadı kafaları senin dördüncü büyük zaten olmadığını- sen en berbat sezonunda ligi ilk sıralarda bitirebiliyorsun!

Haklılar aslında biliyor musun,sana bunca karşı olma konusunda,yadırgamıyorum onları! Düşünüyorum da,taraftarlarını bunca ağlatırken bir takım,hala diğerleri korkarak geliyorsa Avni Aker'e,haklılar seni sevmemekte! Biliyorlar çünkü ufak bir silkinmede neler yapabileceğini! Korkuyorlar "yedincisi" için! Ama korkunun faydası olmayacağını anlayacaklar! Yakındır!

Sen,seni böyle seven taraftarın ol sahada! En kötü anlarında senin galibiyetlerinle en anlamlı kahkahalarını atan taraftarın ol! Ya da mağlubiyetlerinde küçücük bir çocukmuşçasına ağlayanlar ol!

Sen iyisi mi,sana benzemeye çalışanlardan farklı ol hep! Seni sokmaya çalıştıkları kalıplardan uzak!

"Sessiz çoğunluğun namuslu vicdanı" ol hep!

Bir rivayete göre martılar gözyaşından yaratılırmış ya hani,acının değil ama,mutluluğun gözyaşı! O martı ol sen,süzül Karadeniz'in üstünde usul usul!

Hazır kanımız başlamışken kaynamaya,hazır oluşmuşken bu muhteşem hava,tıka kulaklarını çatlak seslere sen! Birkaç zamandır "Lig bitse" diyen bizler,şu günlerde nasıl heyecanlıyız bir bilsen...!

Ersun Hoca'm bir bilsen,o kupayı kaldırdığımız güne dair hayal bile kuramadığımızı...Çılgınlık anı olacağına kesin gözüyle bakmaktan başka bir şey düşünemediğimizi! "Şampiyon TRABZONSPOR" yazısını görmenin nasıl bir his olacağını bilmemenin nasıl bir his olduğunu bir bilsen...O şanslı büyüklerimizi uzak tutuyorum tabi...Onlar kadar şanslı olabilmeyi yürekten dileyerek!

Yanındayız Hoca'm...Arkanda değil!

Ve sen Trabzonspor'um...! Olmasaydın bordonun yanına mavi yakışmazdı böyle! Seviyorum seni! İyi ki varsın!!

61viya
07.08.2008, 19:12
Yollayamadım bunu.Amma beceriksizim...Neyse...

Semih
08.08.2008, 06:53
Yollayamadım bunu.Amma beceriksizim...Neyse...

ben senin isminle gönderdim:)

61viya
08.08.2008, 11:59
Umarım "Ne saf kız,Trabzonspor'un doğumgününü 7 ağustos sanıyor." dememişlerdir :D
Ayın 2'sinde de yollama girişimim oldu başka bir yazıyı ama yine becerememiştim...

Neyse,teşekkür ederim Semih. :)

Uğurtan
08.08.2008, 17:35
Onca mail gitti kulübe.. Kulüpten bu konuda hiç ses çıkmadı mı yahu.. İnsan merak ediyor :)

agahozlu
08.08.2008, 18:39
61viya mükemmel bir yazı olmuş,tebrik ederim.

Cafer Bulur
08.08.2008, 22:20
dogum günün kutlu olsun sanli trabzonspor!
kisa ve net:ne mutlu trabzonsporluyum diyene!

Emre Bekar
08.08.2008, 23:40
Kaç tane cümle yazıp sildim bilmiyorum.Neden böyle oluyor konu "sana" gelince? Hazır çıkmışken adım en duygusal üyeye,yazayım diyorum içimdekileri noktasına virgülüne dokunmadan,yapamıyorum.

En yakınımdaki uzağımsın desem sana,ne anlam ifade eder bilmiyorum ki! En uzağımdaki yakınım mısın yoksa sen? Nasıl yapabiliyorsun,uyandığım andan itibaren benliğimde var olmayı? Bir saniye aklımdan çıkmamayı nasıl yapabiliyorsun? Nasıl bir şeysin ki sen,herkesin sana karşı olduğu bir dünyada,bu kadar güzel kalabiliyorsun? Ve nasıl becerebiliyorsun sana karşı olanlar ınki kadar,en az onların nefreti kadar,saf bir sevgiye sahip olmayı? Sahi,"20 yıldır senden tek şey istiyor!" tezahuratının geçerliliğini yitirip,devirirken 23 yılı bu hasrette,hala nasıl sürükleyebiliyorsun milyonlarca insanı peşinden?

Kendini sadece "bir futbol takımı" olarak görmüyorsun değil mi? Büyüklüğü sadece "Beş maç üstüste kazanmak" olarak görmediğin gibi!

Sanırım,sinirbozucu bir tavrın var senin ve insanların antipatisini kazanmana bu neden oluyor: "Her sene ben şampiyon oluyorum" havaların...Öyle bir havan olmadığını söyleme şimdi bana sakın! Küme düşeceğini düşünürken insanlar,stadını doldurabilen tek takımsın sen! Ekranda şişko kel amcalar,Anadolu'nun(!) dördüncü büyüğünü ilan ederlerken -ki hala basamadı kafaları senin dördüncü büyük zaten olmadığını- sen en berbat sezonunda ligi ilk sıralarda bitirebiliyorsun!

Haklılar aslında biliyor musun,sana bunca karşı olma konusunda,yadırgamıyorum onları! Düşünüyorum da,taraftarlarını bunca ağlatırken bir takım,hala diğerleri korkarak geliyorsa Avni Aker'e,haklılar seni sevmemekte! Biliyorlar çünkü ufak bir silkinmede neler yapabileceğini! Korkuyorlar "yedincisi" için! Ama korkunun faydası olmayacağını anlayacaklar! Yakındır!

Sen,seni böyle seven taraftarın ol sahada! En kötü anlarında senin galibiyetlerinle en anlamlı kahkahalarını atan taraftarın ol! Ya da mağlubiyetlerinde küçücük bir çocukmuşçasına ağlayanlar ol!

Sen iyisi mi,sana benzemeye çalışanlardan farklı ol hep! Seni sokmaya çalıştıkları kalıplardan uzak!

"Sessiz çoğunluğun namuslu vicdanı" ol hep!

Bir rivayete göre martılar gözyaşından yaratılırmış ya hani,acının değil ama,mutluluğun gözyaşı! O martı ol sen,süzül Karadeniz'in üstünde usul usul!

Hazır kanımız başlamışken kaynamaya,hazır oluşmuşken bu muhteşem hava,tıka kulaklarını çatlak seslere sen! Birkaç zamandır "Lig bitse" diyen bizler,şu günlerde nasıl heyecanlıyız bir bilsen...!

Ersun Hoca'm bir bilsen,o kupayı kaldırdığımız güne dair hayal bile kuramadığımızı...Çılgınlık anı olacağına kesin gözüyle bakmaktan başka bir şey düşünemediğimizi! "Şampiyon TRABZONSPOR" yazısını görmenin nasıl bir his olacağını bilmemenin nasıl bir his olduğunu bir bilsen...O şanslı büyüklerimizi uzak tutuyorum tabi...Onlar kadar şanslı olabilmeyi yürekten dileyerek!

Yanındayız Hoca'm...Arkanda değil!

Ve sen Trabzonspor'um...! Olmasaydın bordonun yanına mavi yakışmazdı böyle! Seviyorum seni! İyi ki varsın!!

çok güzel bi yazıydı..tebrikler ve teşekkürler yazı içinn

Uğurtan
09.08.2008, 01:49
Bu arada Viya(Begüm) Yazın herzamanki gibi çok güzel ve duygusal olmuş.. Tebrik ederim ;)