PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nesine.com Sunar: Türkiye Kupası | Trabzonspor 2 - 0 Karabükspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

trab61
24.09.2008, 23:31
tabii tabii servet bey yorumun gercekten cok super sen bu isi biliyosun be.!!!!

Ahmet Faruk
24.09.2008, 23:32
Zaten Trabzonsporlularda şöyle bir anlayış var:
Trabzonspor futbolcusunun iyi olabilmesi için gol atması, çalım atması lazım; isterse en iyi defans oyuncusu olsun...

servet nuh
24.09.2008, 23:33
tabii tabii servet bey yorumun gercekten cok super sen bu isi biliyosun be.!!!!
17 nci sayfada bu maçtan evvel yaptığım yorumu oku....bak bakalım biliyommu bilmiyommu !!!

TS-Tiryaki
24.09.2008, 23:34
Golleri gösterirler herhalde.

Radyoda bile verilmeyen macin gollerini kim gösterecek??:)

semih YETİM
24.09.2008, 23:35
inşallah benim yorumum skandaldır..inşallah bu takım harika ve rakibini ezen ve sürekli hucum varyasyonlarıyla oynadığı takımlardan daha kaliteli olduğunu gösteren bir takımdır.bütün bunlara sizler gibi en çok sevinecek olan benim.ama kral çıplak.....bu arabanın lastikleri kabak...harcanan paraya göre yapılan takım skandaldır....orta sahada virtüözünmü var ????topu forvete aktaracak yıldız elemanlarınmı var.hiç pozisyon yokken yarataıcı özelliğini kullanarak tehlike yaşataca topçunmu var ???geçen yıldan tek farkımzı müdafamız.....bu takım gökdenzili ersen martinli haliyle çok daha iyi hucum yapıyordu...colman olayı tam bir fiyaskodur....selçuk 800.000 avroluk bir topçudur.devre arasında iyi bir cerrah bu takıma neşter vurmalıdır.....dilerim herşeyde yanılıyor olayım.

harcanan para dediğin ne harcanmış bu takıma 15milyon auro karadenizsporda..gerisi de toplasan 15milyon auro oluyo...gökhan unal cehyun egemen song selçuk colman çale bu kadar etmiyorlar öyle mi?bu takım gol yemiyor arkadaşlar bu ne demek ya kolay iş mi herşey gol atmak mı habure gol kaçırmak mı iyi takım dedinğiniz bu mu?90 dakika orta saha savaşı olur 1 atak yapar gol atar yeneriz TRABZON zamannında şampiyon olunca bakın bakalım skorlara her maç 1-0 2-1 başka skor yok iyi kadro kurduk da dünyaya kafa tutmuyoruz bu sene iddalıyız hepsi bu...devre arası alınır 2 kanat bir sol bir sağ kimse tutamaz bizi daha olacak olan budur..

TS-Tiryaki
24.09.2008, 23:36
Yanal: "Yattara problem olur"

Fortis Türkiye Kupası'nda Kardemir Karabükspor'u yenerek gruplara kalan Trabzonspor'da, teknik direktör Ersun Yanal, rakipleri karşısında yüksek tempoda bir oyun ortaya koyamadıklarını söyledi.
Karşılaşmayı ilk ve son dakikada buldukları gollerle kazandıklarını hatırlatan Ersun Yanal, ''Yüksek tempoda bir oyun oynamadık. Ama sonuçta kazandık ve grupları oynayacağız. Onun için oyuncularımı kutluyorum'' dedi.
Yattara'nın bir Katar kulübüne transferine de değinen Yanal, bu konunun 3-4 gündür gündemi meşgul ettiğini belirterek, ''Kendisi ayrılma niyetinde ve bunda ısrarcı olduğunu söyledi. Biz kendisiyle uyumlu çalışıyoruz ve bir problemimiz olmadı. Trabzonspor önemli bir forma ve camia. O da profesyonel bir oyuncu, şartları zorlamaya çalışıyor. Bu transfer konusunda yönetimle iletişim içindeyiz. Yattara, önemli oyuncu ama istediği halde transferi gerçekleşmezse problem olur'' diye konuştu.
-ŞENER'DEN YATTARA AÇIKLAMASI-
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ise Yattara konusunda kesinleşmiş tek durumun, bu futbolcunun Trabzonspor'da oynamak istemediği olduğunu kaydederek, ''Böyle olunca da biz teklifi değerlendirmek zorunda kaldık. Şu anda arkadaşlar görüşmelerini sürdürüyor. İlerleyen saatlerde bu iş sonuçlanır. Katar kulübü bize 10-11 milyon Avro arası bir fiyat teklif etti. Yattara'ya da yıllık 2 milyon Avro önerildiğini duyduk. Bu bonservis bedeli Türkiye'nin en yüksek bonservis bedeli olacak'' diye konuştu.
-KARDEMİR KARABÜKSPOR CEPHESİ-
Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Turgut Uçar ise Trabzonspor karşısında iyi bir oyun ortaya koyduklarını bildirdi. Oyunun hem savunma hem hücum bölümünde rakibe oranla başarılı olduklarını ifade eden Uçar, şunları kaydetti:
''Çok pozisyon yakalamamıza rağmen değerlendiremedik. İlk ve son dakikada rakip, bulduğu pozisyonları değerlendirdi. Turu geçmek istiyorduk. Futbolcu kardeşlerim ellerinden geleni yaptılar. Ama bu kadar pozisyon kaçırırsanız böyle sonuç olur.''

24.09.2008

Kaynak : AA

Hüseyin İlkin
24.09.2008, 23:37
Maraton 'daydım . Elimizden geldiğince bağırmaya , destek vermeye çalıştık . İkinci yarı bir ara , deniz tarafı kale arkasına yakın olan yerde toplandık . Yani birşeyler yapmak isteyen çok ama lider lazım . Lidersiz olmaz bu iş . Çılgınlar ise Trabzonspor gibi bir maçın başında vardı , bir de sonunda . Yine de zamanla daha iyi olacaktır tribünler bence ...

Yattara 'yı satanı bizde satarız diyenleri buradan kınıyorum . Zaten çoğunluk yuhlayarak tepkimizi koyduk ...

semih YETİM
24.09.2008, 23:39
söylenecek fazla bir şey kalmamış yattara konusunda devre arası 2 flaş transfer yaparız inş. o zaman kimse tutamaz bizi

semih YETİM
24.09.2008, 23:41
Maraton 'daydım . Elimizden geldiğince bağırmaya , destek vermeye çalıştık . İkinci yarı bir ara , deniz tarafı kale arkasına yakın olan yerde toplandık . Yani birşeyler yapmak isteyen çok ama lider lazım . Lidersiz olmaz bu iş . Çılgınlar ise Trabzonspor gibi bir maçın başında vardı , bir de sonunda . Yine de zamanla daha iyi olacaktır tribünler bence ...

Yattara 'yı satanı bizde satarız diyenleri buradan kınıyorum . Zaten çoğunluk yuhlayarak tepkimizi koyduk ...

kesinlikle katılıoyorum ben de maratondaydım inş. her maç maratonda böyle toplanıp destek veririz çok güzeldi bence...yattara hakkında ötennler de çıkan haberleri okusunlar sonra da katara gidip EL_SADD takımını tutsunlar burda işleri yok bizim çakma taraftara ihtiyacımız yok her şey çok daha güzel olacak ALLAHın izniyle bu günden çıkan sonuç bu

karayamayman
24.09.2008, 23:43
Zaten Trabzonsporlularda şöyle bir anlayış var:
Trabzonspor futbolcusunun iyi olabilmesi için gol atması, çalım atması lazım; isterse en iyi defans oyuncusu olsun...

Bu tespite katılıyorum. Zamanında Danimarka'nın kaptanı libero Olsen'i almıştık. Adam uzun süre gol atamadığı için, ki bu gayet normal, eleştirilmiş ve strese girmişti:)

macka61
24.09.2008, 23:46
tebrik ediyorum oyuncularımızı inşallah kupayı almakta nasip olur

Selami Gürpınar
24.09.2008, 23:49
Bu sene en kötü bi Türkiye kupasını almamız gerekir ..

Cafer Bulur
24.09.2008, 23:56
yattara nin gölgesinde bir mac oldu.
ersun yanal sanirim antalya macinda ofansif olarak düsündügü oyunculari oynatti ve verim alamadi.
hemen verim almasi da beklenemezdi zaten.
yattara nin gidisinden sonra hücum gücü sinirli bir takim izlemeye hazir olalim.
maclari genelde gol yemeden atacagi 1-2 golle kazanmak isteyen bir takim izleyecegiz.
defansif oynamak istememizi bir sorun olarak görmüyorum.
önemli olan neticelerdir.bu da su anda cok iyi gidiyor.
az gol atan ama az gol yiyen bir Trabzonspor bizleri bekliyor..

Emirhan Makul
25.09.2008, 00:17
Kuralar Ne Zaman Çekilecek Gel Tokatım Geellll :D

Enes Berfin
25.09.2008, 02:09
çapulcu diyenmi var ???yazıyı iyi oku.çaplı ve çapsız dedim.egemen+song+cale+gökhan+colman bir yanda gökdeniz+yattara bir yanda.ilk 5 kişi diğer 2 kişiden dahamı faydalı ???bence değil...o zaman geçen yıldan farkımız ne kaldı ???evet song ve gökhana yıldız transferi diyebiliriz.cale hücüm yönü olmıyan iyi bir solbek,doğrudur.colman ise gökdenizin kramponu etmez.bu kadar para harcanıp böylemi takım yapılır.harcanan paraya göre yapılan takım skandaldır....

Bu takimin bi systemi var ve gittikce oturuyor bu system o yüzden fazla kafani yorma derim ben.

Gökdeniz devri artik yok, su anda Gökdeniz Colmanin pabucu kadar olamaz.

Zafer BİLGİN
25.09.2008, 02:18
Servet abi biz bina yapmaya çalışıyoruz.1. kattan başlamamız lazım.Senin düşüncende olanlar yüzünden 25 sene bekledik zaten.Benim bir 25 sene daha beklemeye gücüm kalmadı.Onun için fikirlerin bana çok ama çok uzak kaçıyor.Sen istiyorsunki hemen 5. katı çıkalım.Ama maalesef dediğin gibi bina olmuyor

6Şafak Aydın1
25.09.2008, 04:30
tekke satılınca nuriye hain diyenler gökdeniz+yattara olayına ne diyolar acep ???? (bu arada nurici felan değilim,sadece doğrucuyum)
sadri şener yönetiminin aldığı 20 kişi gökdeniz ile yattaranın sağ bacağı etmez.akıllı yönetici yıldızı elinde tutabilendir.senelik parasında iyileştirme yapacaksın,ikna edeceksin ve taraftarın sevgilisini satmıycaksın.yöneticilik budur.yoksa verin bana kulubu bende doldurayım takıma çaplı çapsız bisürü topçuyu.

zaten gitmeyecek Yattara.

Bu arada defans yine saglam ve golleri izleyemeyecegiz galiba.

Mert67
25.09.2008, 07:51
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/240908mac6.jpg
Futbol kötü olabilir maçı izleyemediğimiz için bilmiyoruz.Fakat yukardaki görüntü her gol sevincinden sonra yaşanması futbolcular arasındaki arkadaşlık bağının çok kuvvetlli olduğunu gösteriyo buda beni çok mutlu ediyo.

Faik Yılmaz
25.09.2008, 08:09
denizli maçı kötü oynadığımızda da maç kazanabileceğimizi göstermişti.

dünki maçsa berbat oynadığımızda durarak hiç bir futbolun gereğini yerine getirmeyerekte maç kazanılabileceğini gösterdi.

çekirgenin kondisyonu çok fazla. bir sıçradı 2 sıçradı hala sıçramaya devam ediyor. bakalım nerede duvara toslayacağız.

BALKAN 06
25.09.2008, 08:16
Öncelikle Karabük engelini kazasız belasız atlatıp guruplara kaldığımız için sevinçliyim, teşekkürler takımım.
Kadro ile ilgili olarak,Onur-Giray ve Ceyhunun denenmesi,onlara şans verilmesi çok iyi oldu,moral olmuştur kendilerine.
bir şekilde Abdülaziz ve Fatihin de denenmesini istiyorum,inşallah Ersun hocam bi puntuna denk getirip onlarıda bize izlettirecektir.
Yattara nın gölgesinde geçen bir maç oldu ki hem teknik ekibe,hem saha da oynayan oyuncularımızın emeğine haksızlık oldu gibi.
Sadri başkanım devre arasında gerekeni yapacaktır en çok tutkunluğa,en çok desteğe şimdi ihtiyacı var Trabzonsporun
tüm arkadaşlar göreve
Seviyoruz Trabzonsporum seni

Her_Zaman
25.09.2008, 08:19
Artık geleceğe bakmamız lazım arkadaslar Kötü oynayarakta kazanmak lazım bizde 2 mactır onu yapıyoruz...

emre81
25.09.2008, 10:04
evet trabzon pendik faciasından kurtuldu desem yanlış olmaz...hakem karabük lehine iki pozisyonu es geçti.bence ikinci pozisyon bariz penaltı gibiydi.trabzonda hala uyum sorunu var.takım ilerde çoğalamıyor.ve orta sahadan oyun kuramuyor.benim yattaranın da satılmasıyla hiç umudum yok. ara transfere kadar en kayıpla gidebilirsek.4 takviye ile en azından avrupa kupalarına katılabiriz.umarım mehmet topuz'u yönetim alır.kanatlara da acil transfer şart.....

Kusura bakmayıon ama ben pek mantıklı bulmuyorum bu yazdıklarınızı, Trabzon Yattara gittiği taktirde dahi bu haliyle avrupa kupalarına rahat katılır, devre arasında alınan 2-3 oyuncuyla da eğer yarıştan kopmamış olursak şampiyonluğun en büyük adayı olur. Bu kadar karamsarlığa da anlam verebilmiş değilim.

Çetin Can
25.09.2008, 10:39
Sezon başladıktan bu güne kadar kupa maçıyla beraber 5 (Beş) resmi maça çıkan (Bu maçlardan birisi ligdeki en büyük rakiplerimizden ve en oturmuş kadroya sahip olan takım), sadece 1 (Bir) gol yiyip 4(Dört) galibiyet ve 1 beraberlikle yoluna devam eden bir takımı biraz fazla eleştirmiyormuyuz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EMRAH ERTEMOĞLU
25.09.2008, 11:10
Bu takimin bi systemi var ve gittikce oturuyor bu system o yüzden fazla kafani yorma derim ben.

Gökdeniz devri artik yok, su anda Gökdeniz Colmanin pabucu kadar olamaz.

ya sen futboldan anlamıyorsun yada gökdenizi hiç izlemedin.:)

Faik Yılmaz
25.09.2008, 11:12
Sezon başladıktan bu güne kadar kupa maçıyla beraber 5 (Beş) resmi maça çıkan (Bu maçlardan birisi ligdeki en büyük rakiplerimizden ve en oturmuş kadroya sahip olan takım), sadece 1 (Bir) gol yiyip 4(Dört) galibiyet ve 1 beraberlikle yoluna devam eden bir takımı biraz fazla eleştirmiyormuyuz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

çekirge sıçrıyor sıçrıyor sıçrıyor..... bir gün duvara toslamadan daha doğrusu testi kırılmadan önlem almak lazım.....

zafer6161
25.09.2008, 11:14
maç hiç sarmadı ya,bitsede gitsek havasındaydık,

İdris Toksoy
25.09.2008, 11:17
maç hiç sarmadı ya,bitsede gitsek havasındaydık,

takımın en kısa zamanda bir ivme kazanması gerek.

Cemalettin Taşkın
25.09.2008, 11:18
umut niye oynamadı acaba ben gökhanın yedek kalıp umutun oynamasını isterdim. ayrıca songun yedek kalıp egemenin oynamasını isterdim.

maçtan öncede 2-0 olur demiştim tahminim tuttu.

malik5461
25.09.2008, 11:18
maçı hiç bi kanal vermedi galiba

Berberoğlu
25.09.2008, 11:37
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=44917

bu adresteki haberde öğleden sonra maç özetinin ligtv.com.tr'de yayınlanacağını yazıyor..
Bekliyoruz....

------------------------------------------------------
Belediye kupada 'Tokat' yedi (ÖZET)

Fortis Türkiye Kupası 2. kademe maçında, İstanbul BŞB 2. lig ekiplerinden Tokatspor'a 2-1 mağlup olarak kupadan elendi !.. İşte Ligtv.com.trVideoHaber farkıyla İstanbul BŞB-Tokatspor maçının özeti !...

NOT: Trabzonspor-Karabükspor maçının özeti öğleden sonra Ligtv.com.tr'de olacak. Beykoz-Altay maçının özetini ise ilerleyen dakikalarda yine Ligtv.com.tr'de izleyebilirsiniz.
---------------------------------------------------------

EyüpKILIÇ61
25.09.2008, 11:48
Maç başından bir enstantane;

Maçın daha başında bir grub taraftar "Yattara'yı satanı bizde satarız" diye slogan atmaya kalktı.Bütün stadda bir uğultu oldu, herkes ıslıkladı hemen sus pus oldular.

Maç sonundan bir enstantane;

Takım 2-0 kazandı.Son düdük çaldı.Taraftar takımı tribüne çağırıyor.Fakat o da ne, futbolcular soyunma odalarının yolunu çoktan almış bile.Kaptan Song geri dönüyor önce aşağıki kale arkasına, sonra maratona,sonra yukarı kale arkasına, sonra da kapalıya holey holey holey yaptırarak, alkışlayarak soyunma odasının yolunu alıyor.

1- Yattara konusunda yönetim doğru olanı yaptı.Taraftar da yönetimin arkasında.

2- Song "adam gibi adam" diyebileceğim bir kişi. Gerek oyunuyla gerek liderliğiyle TrabzonSpor'un en iyi transferi diyebilirim.

OZDEN61
25.09.2008, 11:51
öncelikle belki yattara yı bir kez daha görürürüm umuduyla maca gittim malesef üzüldük. bu kadar transfer yapılan takıma elestiri yapmak istemiyorum çünkü transferde haklılardı. özellikle defans çok iyi oturmus. giray ve ceyhunun oynaması hostu. hatta ceyhunu hüseyine göre daha cok iyi buldum. daha teknik, ileri pas atabiliyor. mac oyun olarak cok kötü idi. bu kadar transferden sonra özellikle colmanı begenmedim. agır kalıyor. rakip eger yavassa calım atıp gecer, yada ara pasları atarak rakipten kurtulabilir. kanatlarımın tamamen yok. serkan denilen futbolcu müsveddesi fenerin bize attıgı n büyük kazık. sol desen sol da kim acık kim cıkıyo oyle biri varmı anlamadım. egerki yattara satılacaksa ki satılması gayet normal bir olay su an zamanlama yanlıs. ara döneme kadar beklenmeli. ara dönemde ondan gelen para ile bir sol acık bir sag acık alınmalı. yoksa ara döneme kadar sadece defans yaparak sansımıza bir de gol atarak mac kazanmaya bakacaz.
dünkü macta karabügü de tebrik etmek lazım. trabzon dan daha derli toplu oynadı. hakem 1-2 pozisyonlarını görmedi. yoksa penaltı vardı.

Dogan
25.09.2008, 11:56
Maç başından bir enstantane;

Maçın daha başında bir grub taraftar "Yattara'yı satanı bizde satarız" diye slogan atmaya kalktı.Bütün stadda bir uğultu oldu, herkes ıslıkladı hemen sus pus oldular.

Maç sonundan bir enstantane;

Takım 2-0 kazandı.Son düdük çaldı.Taraftar takımı tribüne çağırıyor.Fakat o da ne, futbolcular soyunma odalarının yolunu çoktan almış bile.Kaptan Song geri dönüyor önce aşağıki kale arkasına, sonra maratona,sonra yukarı kale arkasına, sonra da kapalıya holey holey holey yaptırarak, alkışlayarak soyunma odasının yolunu alıyor.

1- Yattara konusunda yönetim doğru olanı yaptı.Taraftar da yönetimin arkasında.

2- Song "adam gibi adam" diyebileceğim bir kişi. Gerek oyunuyla gerek liderliğiyle TrabzonSpor'un en iyi transferi diyebilirim.
Bunlar dışında sahada bir enstantane de yoktu zaten. Bir de taraftar tüm takımımı yoksa Song'u mu çağırdı tribüne tam anlayamadım ben.?

Çetin Can
25.09.2008, 12:02
Bunlar dışında sahada bir enstantane de yoktu zaten. Bir de taraftar tüm takımımı yoksa Song'u mu çağırdı tribüne tam anlayamadım ben.?

aslında tüm takımı çağırdı taraftarlar ama takım o sırada soyunma odasına gitmişti o yüzden sadece song duydu en arkadan o gidiyordu:D

alioglua
25.09.2008, 12:20
öğleden sonra demişler iyide yani akşama kadar tv de onu mu bekleyelim güzel bir reklam olmuş reyting için

bir saat verir insan işi biliyorlar

ligtv.com.tr demişler ya özür dilerim

Halit Aydın
25.09.2008, 15:54
Maçın Özet Görüntüleri:

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=44935

macka61
25.09.2008, 15:55
lig tvde yayınlandı maçımız

futbalski60
25.09.2008, 15:56
Isaac'in golü güzeldi gerçekten yine golcülüğünü konuşturmuş.

Serdær
25.09.2008, 15:59
1 tane bizim 1 tande onların net penaltısı verilmemiş.

Çok gol pozisyonu verdik.

Giray hazır olmamasına ve maç eksikliğine bağlıyorum.

Onur'un elinden kaçırdı top ilginçti :)

okg_53
25.09.2008, 16:08
Maçın Özet Görüntüleri:

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=44935
teşekkür ederiz..

eminbayram
25.09.2008, 16:09
bjk ve denizlinin yapamadığını karabük yaptı..en azından kaleyi bulan şutları var..

Birtan Karaman
25.09.2008, 16:12
isaac yıne yıprattı ve aradan golunu attı tebrıkler devamını beklıyoruz;)

Ali Tunahan Güllü
25.09.2008, 16:14
bence karabük için 2-0 az ama bu takım bence böyle gidecek yani 1-0..2-0 filan yani fazla gol olmayacak GİBİ GÖRÜNÜYOR şuan...

Cemalettin Taşkın
25.09.2008, 16:19
özeti izledim.

süperlig takımlarının bile bize karşı bu kadar pozisyonu yoktu. serkanın yaptığı penaltıymış. gökhan ünal yine çok kaçırmış. keşke bu maç umut bulut oynasaydı.

Ali Tunahan Güllü
25.09.2008, 16:20
özeti izledim.

süperlig takımlarının bile bize karşı bu kadar pozisyonu yoktu. serkanın yaptığı penaltıymış. gökhan ünal yine çok kaçırmış. keşke bu maç umut bulut oynasaydı.

aynen katılıyorum çok pozisyon vermişiz...(serkan kendini kontrol etmeyi bi beceremedi:d)

Cafer Bulur
25.09.2008, 17:31
özeti izledim.

bende izledim.
savunmamiz simdiye kadar hic gözükmedigi kadar kötü gözüktü.
bir pozisyonda 3-4 oyuncuyla rakibe cullandilar ve nerdeyse penalti oluyordu.
rakibin oldugu kadar bizim de bir penaltimiz verilmemis.
antalya maci öncesi sos sinyalleri verdi takimimiz.
ersun yanal mutlaka gerekli önlemleri almalidir ve alacaktir diye düsünüyorum.

Cafer Bulur
25.09.2008, 17:32
özeti izledim.

Trabzonspor teknik direktörü olsam sirf o rakibine olan dengesiz girisi nedeniyle serkan i bu hafta yedek bekletirdim.

Mustafa K. Demirbaş
25.09.2008, 17:33
demek maçın tamamını izleseydiniz yorumlar daha farklı olurdu kanatsız takım bu kadar oluyor işte

matalar
25.09.2008, 23:20
demek ki egemensiz olmuyor.girayın biraz daha oynayarak uyum sağlaması lazım.

macka61
26.09.2008, 00:11
asılmamışlar maça ondandır

seyyah61
26.09.2008, 00:26
Özetlerden anladigim kadariyla, Isaac firsatci golcülügünü göstermis.
Selcuk'un önü bos kalinca nerden olsa vuruyor, güzel de vuruyor.
Murat Bölükbas artist gibi kendini yere atti sari kart yedi mi bilmiyorum.
Diger pozisyonlari penaltiydi, Serkan'in yaptigi.
Song'un düsürüldügü pozisyon hakkinda yorum yapamayacagim, kamera cok uzaktan gösterdi.
Onur %100'lük bir golü engelledi, bir topu da inanilmaz sekilde elinden kacirdi, Tolga yapsa ortalik yikilmisti.
Gökhan Ünal bu sezon 3. asistini yapti.
Ersun Hoca'nin bu macta eski oyunculari oynatmasinin tek sebebi olabilir bence, yepyeni bir takim kuruldu ve bu takimin tamamini yeni oyunculardan olusturmak istemiyor.
Daha iyi asi tutmasi icin eski oyuncularla beraber yenileri oynatiyor.
Bu sezon transfer edilen genclerin ileride takim oturmaya baslayinca daha cok forma sansi bulacagini tahmin ediyorum.
Yoksa ben de sizin gibi Abdülaziz, Fatih gibi gencleri sahada görmek isterdim.

muratd61
26.09.2008, 02:10
adamların 2 penaltısı veilmemiş..:S...hele serkanın yaptığı bariz penaltı...

Nytre
26.09.2008, 09:32
ceyhunun şutunu belki özetler göstermemiştir ancak bu adamın kesin böyle golleri olacak.