PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gazi Üniversitesi Hentbolda Avrupa İkincisi Oldu

OnurKul
28.07.2008, 23:42
Hentbolcu biri olarak büyük gurur duyduğum bir haber... Futbol, basketbol, voleybol gibi sporların başarılarını duymaya alıştığımız bu dönemde yeni bir başarı hepimizi çok mutlu etti..

Sırbistan'da bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Üniversiteler Avrupa Erkekler Hentbol Şampiyonası'nda, Gazi Üniversitesi ikinciliği elde etti.

Türk temsilcisi grubunda, İspanya, Fransa ve Ukrayna'dan üniversite takımlarıyla karşılaştı. Başarılı bir oyunla finale kadar yükselen Gazi Üniversitesi, Slovenya temsilcisi ile mücadele etti.

Final karşılaşmasını kaybeden Türk ekibi, turnuvada ikinciliği kazandı.

Gazi Üniversitesi Erkek Hentbol Takımı Teknik Direktörü Prof. Dr. Yaşar Sevim, çok iyi bir turnuva oynadıklarını belirterek, ''Geçen sene üçüncü olduğumuz bu turnuvada, bu yıl ikinci olduk. Türk hentbolu adına önemli bir başarı daha kazandık. Türk hentbolunun ne kadar geliştiğini ve ileriye gittiğini burada herkese gösterdik '' diye konuştu.

Takımın antrenörü Yrd. Doç. Dr. Serdar Eler ise herkesin özverili davrandığını vurgulayarak, kazanılan Avrupa ikinciliğinin çok önemli olduğunu ifade etti.

Tebrikler ! ! ! Türk Hentbolünü desteklemeye ve takip etmeye davet ediyorum herkesi...

Kazım Uzunboy
03.08.2008, 12:34
Tebrikler..

Başarılarını devamını diliyoruz elbette.

Farklı dallarda başarılar daha da mutlu ediyor aslında,yükseliyoruz. :)

macka61
03.08.2008, 13:15
tebrikler başarılarının devamını diliyorum gazi üniversitesi

melâl
03.08.2008, 13:38
Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum :)
hentbolla ilgilenmesem de Gazi Üniversitesinin bir mensubu olarak çok mutlu etti bu haber beni :)

teşekkürler onur abi :)

OnurKul
03.08.2008, 22:39
İsterim ki trabzonspor hentbol süper ligine adım atsın... Başarılara imza atsın...

gazi'nin havası bambaşka tabii... öncelikle hentbolde ismi kemikleşmiş kişiler orada..

Gamze
03.08.2008, 22:43
Tebrikler Gazi :alkış:

Vkgz
04.08.2008, 00:14
eski universitem nede olsa. tebrikler

master yoda
04.08.2008, 20:50
bu üniversite ile ilgili olarak ilk defa iyi bir şey duyuyorum tebrikler:)

guci 29
04.08.2008, 21:43
Tebrik ediyorum arkadaşlarımı ;)

guci 29
04.08.2008, 21:45
Duyabileceğin çok daha iyi şeyler vardı oysa :)

EyüpKILIÇ61
04.08.2008, 22:39

Oysa üniversitemizin klasik başarılarından bir tanesi bu :)

Tebrik ediyorum bizim üniversiteyi.Başarılarının devamı gelir inşallah :alkış:

Kazım Uzunboy
04.08.2008, 22:40
Duyabileceğin çok daha iyi şeyler vardı oysa :)

Mesela Guci'nin oynadığı Gazi Üni Bayan Futbol Takımının Türkiye Şampiyonu olması gibi. :)

EyüpKILIÇ61
04.08.2008, 23:26
Mesela bu sene Amerikan Futbol Takımının da Türkiye Şampiyonu olması gibi :)

OnurKul
05.08.2008, 10:16
gazi'nin en büyük başarısıdır :) hentbol konusunda iki etken var gazi'de serdar eler ve yaşar sevim hocamız... Bu iki etken gazi'nin havasını değiştiriyor...

Gazi için söylenebilecek çok iyi şey var ama kötü söylemleri konuşmayı daha çok sevdiğimiz ve marifet saydığımız için hep kötü olanlar öne çıkıyor ne yazık ki... Özellikle Gazi Besyo için

Tolpaş61
05.08.2008, 10:18
helal olsun be.gazililerde hemen ayrıntıları vermeye başladı bakıyorum.tebrik ederim kendilerini.seneye şampiyonluk var o zaman.