PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : M A Yilmaz?dan çarpici açiklamalar...

Emorfo
22.02.2005, 17:35
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>M A Yilmaz'dan çarpici açiklamalar...</TD></TR>
<TR>
<TD>

- "TESVIK PRIMI ILE ILGILI ÇOK SEY DUYDUM, ANCAK BUNLAR SADECE DUYUMLARDAN IBARET"
- "CAFER MADEM AÇIKLAMA YAPACAKTI, NEDEN BU KADAR BEKLEDI"
- "OLAYDA ADI GEÇEN KISILER SUÇLU ISE CEZALARININ VERILMESI, SUÇSUZ ISE AKLANMASI GEREKIYOR"
- "SÖZÜ EDILEN MAÇLARDA TESVIK PRIMININ DAGITILDIGINI DÜSÜNMÜYORUM"
- "TÜRK FUTBOLUNDA DOPING DE ÖNEMLI BIR TEHLIKE, SÜPER LIG'DE DOPING YAPAN FUTBOLCULAR VAR"
- "ÜSTLERINDE OTORITE KURABILECEKLERINI DÜSÜNDÜKLERI BIR FUTBOL FEDERASYONU YÖNETIMINI IS BASINA GETIRDILER"
- "FEDERASYON BASKANLIGI SEÇIMLERINDE CEMAL AYDIN BENI DESTEKLEDI DIYE ANKARAGÜCÜ'NÜN ÜZERINE GIDILIYORSA O'NUN YANINDAYIM"

Kulübümüz Onursal Baskani Mehmet Ali Yilmaz, sporun dürüstlük içerisinde ve mesru zeminde oynanmasi gerektigini belirterek, "Tarzim olarak bana kimse sike teklifinde bulunamaz. Ben de yapmam ama tesvik primi ile ilgili çok sey duydum" dedi.

Tesvik primi iddialariyla ilgili degerlendirmede bulunan Onursal Baskanimiz Mehmet Ali Yilmaz, sporun dürüstlük içerisinde ve mesru zeminde oynanmasi gerektigini kaydetti. Kendisine kimsenin sike teklifinde bulunamayacagini, kendisinin de yapmayacagini, ancak tesvik primi ile ilgili çok sey duydugunu ifade eden Yilmaz, "Dogrulugu hakkinda birsey söylemem imkansiz, olaylar ilgili bilgim sadece duyumlardan ibaret. Son yasanan olaylar çok ilginç. Takimin basindaki bir hocanin tesvik primi alip dagitacagi çok komik geliyor. Böyle bir para alimi söz konusu olsa bile, anlatilanlar kadar rahat dagitilacagini düsünmüyorum. Cafer böyle bir parayi alip hesabina yatirdigini açikliyor. Cafer, olaydan 4 yil sonra açiklama yapiyor. Madem açiklama yapacakti, neden bu kadar bekledi? Cafer'in yaptigi hareket etik açidan dogru degil. Incelemelerin baslatildigi ve hukuki sürecin devam ettigi belirtiliyor. Olayin dogru olup olmadigini incelemelerden sonra anlayabiliriz. Olayda adi geçen kisiler suçlu ise cezalarinin verilmesi, suçsuz ise aklanmasi gerekir. Olay dogruysa ilk olarak geç açiklama yaptigi için Cafer'e, daha sonra da diger kisilere ceza verilmelidir. Yapilacak incelemeler sonucunda olusacak kanaatin sonucu uygulanmali. Kaçilmamasi gerekiyor. Yoksa gerisi gelir. Cafer fubol hayatini bitiriyor ama Ersun Yanal daha yolun basinda. Sözü edilen maçlarda tesvik priminin dagitildigini düsünmüyorum. Ankaragücü'nün bu gücü varsa, ligdeki durumunu neden degistirmedi. Galatasaray'i Istanbul'da yenmek o kadar da kolay degil. Bu maçin kazanilmasinda maça olan motivasyonun artmasi ve futbolcularin maça haysiyet maçi olarak görmesinden kaynaklandigini düsünüyorum" diye konustu.

Türk futbolunda tesvik priminin yani sira dopingin de büyük bir tehlikeye yol açabilecegini belirten Yilmaz, "Dopingle rüsvet ayni anlama geliyor. Türk futbolunda doping önemli bir tehlike. Maçlardan önce herhangi bir test uygulanmiyor. Süper Lig'de doping yapan oyuncular mevcut. Buna bir an önce çözüm bulunmali. Doping olayin üzerinde dikkatle durulmasi gerekiyor" dedi.
Futbol Federasyonu Yönetimi'ni de agir bir dille elestiren Mehmet Ali Yilmaz, federasyonlarin güçlü olmalari, olaylari sonuca baglayana kadar ugrasmalari gerektigini belirterek, "Mehmet Ali Yilmaz'i federasyon baskani yaparsak ona 'söz geçiremeyiz' diye düsündüler. Sözlerini geçirebilecekleri, üstlerinde otorite kurabileceklerini düsündükleri bir yönetimi is basina getirdiler. Kendi üsluplarinca devamli Haluk Ulusoy yönetimini elestirdiler. Bugün gelinen noktada kimse çikip da dogru düzgün bir açiklama yapmiyor. Federasyonu tanimiyoruz ne yazik ki. Birileri çikip konusuyor. Federasyon yönetiminin kendini tanitmasi ve islevlerini belirtmesi gerekiyor. Seçim zamaninda adi sikça geçen Hasan Dogan yok ortada. Aktif islevi olmayan yönetim kurulu üyeleri olmaz. Futbol Federasyonu'nun seffafligi ortaya koyabilmesi, çikip anlatmasi gerekir. Sadece baskanini sorumlulugu altinda bir federasyon olmaz. Ben görevin basindayken birçok yenilik gerçeklestirdim. Bakanlik yaptigim dönemde yasa çikarttim. Yasa 2 defa degistirildi. Emin olun ki yasa eski haliyle kalsaydi, daha iyiydi. O zamanlarda hakemler için çözüm bulmustum. Hakemleri torbaya koydu diye agir bir sekilde elestirildim. Hakemlere yapilan elestirileri görüyorsunuz" diye konustu.

Federasyon baskanligi seçimlerinde Cemal Aydin'in kendisini destekledigini kaydeden Yilmaz, "Eger bunun için Ankaragücü'nün üstüne gidiliyorsa ben Cemal Aydin'in yanindayim. Birlikte her seyin üstesinden gelebiliriz. Dürüst bir spor adamini asla yalniz birakmam, devamli yaninda olacagim" ifadelerini kullandi. </TD></TR></T></TABLE>

Guests
22.02.2005, 17:54
BASKANI OLDUGU KLÜBÜ SATAN DOLANDIRAN IÇTEN ÇÖKERTEN BIRININ SU ANDA HIÇBIR AÇIKLAMA YAPMAMASI LAZIM BENCE.

Berat
22.02.2005, 18:04
MAY belki yukaridaki yazida bazi dogru seyler söylemis..ama Türkiye'de "sporun dürüstlük içinde ve mesru zeminde oynanmasindan" bahsedecek sonuncu kisi MAY olmali..

Özgür aynen katiliyorum kardesim sana dasmileys/smiley2.gif

murat
22.02.2005, 18:09
Suan MAY i tartismak ancak kulubumuze zarar getirir. Bence bu yazinin icerigini tartisirsak daha iyi olur.

MAY Federasyon seciminde kaybettigi icin simdi kendini hakli cikarmak istiyor. olay budur.

Mehmet
22.02.2005, 18:11
Karistirmayalim.Zaman Trabzonspor için destek zamanidir. Edited by: Mehmet

Berat
22.02.2005, 18:16
Suan MAY i tartismak ancak kulubumuze zarar getirir. Bence bu yazinin icerigini tartisirsak daha iyi olur.

MAY Federasyon seciminde kaybettigi icin simdi kendini hakli cikarmak istiyor. olay budur.

Olaya genel olarak degil de sadece bu söyledikleri çerçevesinde bakarsak haklisin..Bence de kendini hakli çikarmaya çalisiyor..Bu da karakter olarak yenilgiyi,kaybetmeyi kabullenemeyen bi yapida olmasindan kaynaklaniyor bence..

sanatik
22.02.2005, 18:21
Doping meselesini ele almasi cok iyi oldu ama ciddiye alan olacakmi bakalim.

Ayrica simdiki federasyonun niye basa geldigini aciklamasida ok bence.

Diger konuda zaten kendiside dedigi gibi beklememiz gerek önce.

Benim ancak pek anlamadigim sedat peker meselesi niye böyle hemen ele alinmadi ?

Harun-61
23.02.2005, 00:09
Karistirmayalim.Zaman Trabzonspor için destek zamanidir.

Mollasalihoğlu
23.02.2005, 00:11
mehmet ali yilmaz'in bu kadar acimasizca elestirilmesine katilmiyorum.yanlislari vardir ama kasitli olduguna asla inanmiyorum...

Oğuz
23.02.2005, 01:14
demeci, içerik olarak anlamli..

dikkate alinip alinmayacagi belirsiz..

Guests
23.02.2005, 07:55
mehmet ali yilmaz'in bu kadar acimasizca elestirilmesine katilmiyorum.yanlislari vardir ama kasitli olduguna asla inanmiyorum...

bencede haklisin kesinlikle yanlislikla yapmistir mehmet ali yilmaz bu kadar yanlisi mesala langeye 1 milyon mark ödeyip 10 milyon marki cebine yanlislikla atmistir. ogün ve apoyu avrupa takimi diye febeye vermistirsmileys/smiley36.gif

neyse gene konu sapti.

Emorfo
23.02.2005, 10:22
MAY Trabzonspor için bir degerdir o dönemde zarar versede MAy yinede bir degerdir.

Konu bu degil ortada öyle bir vaka var ki. Istanbulun ezikleri kendi çikarlari için kukla bir federasyon seçtirmisler ve ilerde yaptiklari pisliklerin ortaya çikacagini bildiklerinden sistemi kurmuslar ve yine bu olaylarin üstü kapatilir. MAY'in dikkat çekmek istedigi nokta istanbul kulüplerinin su anda futbolu kirletmekle kalmayip temizleme noktasinda da karar mekanizmalarini ellerinde tuttuklaridir. Röportajini montajlanmadan izledim ve oldukça sinirliydi. Cemal Aydin'a yamuk yapiliyorsa tanidigim bir tek kus kargadir hepsini kargaya çeviririm.

Siz hala MAY'i tartisin...

baris_aykan
23.02.2005, 12:03
bence pek kasit yok smileys/smiley5.gif

grandiose
23.02.2005, 13:00
tartisilan konu gibi mehmet ali yilmaz da mazide kaldi... gerek yok.. suni gündem... nokta....

zanoylu
24.02.2005, 16:32
ARKADASLAR TARTISTIGIMIZ KONU MAY MI.YOKSA AÇIKLAMALARIMI.

Emorfo
24.02.2005, 17:20
Açiklamalari tabiki ama olay her defansinda MAY'a takilip kaliyor..

mr.fa
24.02.2005, 17:52
Arkadaslar bu konuyu burada suan tartismaya açmis olmaniz sadece trabzonspor'a ve taraftarina zarar verir. Sevgili ÖzgürReisErenler herkes senin gibi düsünmüyor. bende tam aksine MAy'in trabzonspor için çok önemli bir deger oldugunu düsünüyorum. Senin anlattigin kadar basit degil bu isler. Sen istemesende o bahsettigin sahis senin takiminin onursal baskanidir ve ona saygi göstermek zorundasin. Ve o yaziyi derhal oradan silmen gerektigini düsünüyorum. Sevgili site yöneticileri bu konuda duyarli olacaginizi düsünüyorum. Çünkü onursal baskanimizi burada yüceltmemiz gerekirken bu densizlerin agzina sakiz yapmamalisiniz. Saygilar...

Guests
24.02.2005, 18:15
o yazimi ordan kimse silemez. bu yazimida kimse silemez.ayrica fenerbahçe kongre üyesi olan biri benim onursal baskanim olsa nolur olmasa nolur. olaylar senin anlattigin kadar basit degil demissin. ben ayrintilari konusmadim ve sadece 2-3 olaydan bahsettim. digerleride bilenlere kalsin...

TS 61
24.02.2005, 22:42
Kesinlikle Özgür'le hemfikirim.

Tartismam bile...

mr.fa
25.02.2005, 09:24
Arkadaslar sizin yasiniz küçüktür bilmezsiniz.

Avni aker maratonun üstü açik oldugu 1990'li yillarda yani 15 sene önce mehmet ali yilmaz trabzona gelirken tirübünler uçagini gördügü zaman stad inlerdi. Ne olduda mehmet ali yilmaz kulübünü satti. Campell trabzona geldigi zaman yer yerinden oynamisti. Ünal karadeniz açiklarinda özel yatta imza atarken yer yerinden oynamisti. O zamanlar kulübünü satmadi daha sonra sonra satisa çikardi sende yanindaydim sanirim. Ben burada Mehmet ali Yilmaz'i savunmuyorum. Bencede büyük yanlislari olmustur. Ama onursal baskanin için herkese açik olan bir yerde takimini satmistir deme hakkini sana hiç kimse vermez ve sende o sekilde davranmamalisin. Bilip bilmedigimiz yere çamur at izi kalsin kamyasini burada da açiga çikarmaya gerek yok. Bir arkdasimiz da Lange'ye 1 milyon dolar verdi. 10 milyon dolari cebine atti diyor. Bunlar çok ayip seyler. Sanirim o arkadasimiz MAY'in muhasebesini tutuyor ve konuya hakim.

Hele takimimizin suanki konumuna bakarak simdi bu konulari gündeme getirenlerin MAY'dan daha fenerli oldugunu düsünüyorum...

Guests
25.02.2005, 10:09
herkesin bildikleri kendine saklansin istersen. yok eger daha fazla konusursam mehmet ali yilmazi savundugunuz konu KALMIYACAK. bu buraya yazdigim son mesajtir. istersen açiklamalarindna devam et. saygilar...

Emorfo
25.02.2005, 11:29
Özgür herkesin fikri farkli olabilir, sevsende sevmesende saygi göstermek zorundasin....

Bu baslikta MAY'i tartismiyoruz yaptigi açiklamalarin önemini hala kavrayamadiniz herhalde. Kukla dediginiz Levnt Biçakci nasil seçilmis kimler seçtirmis ve su anki sike ve tesvik skandallarinin üstüne gidilmemesinin nedenlerini açikliyor. Düsüsenize geçen sene Faruk Özak'in Gençlerbirligi yöneticileri ile yedigi yemegi Türkiye gündemine sike var maçi 1-0'a bagladilar vb saçmaliklar ve yalan haberler yapan Istanbul medyasi simdi ellerinde daha büyük malzeme olmasina ragmen kimse kilini kibirtatmiyor. Cafer'in ve Ersun Yanal'in üstüne gidenler nedense febe ye bulasmamaya çalisiyor. Yani alan suçlu veren suçsuz.. Alan zaten kisiliksiz insanlar ya bu serefsizce davranisi yapan kulüp ve yöneticileri neden desifre edilmiyor.. MAY bir TFF seçimlerinde bir saatebeni sattilar dedi. Biliyorlardi bizim yönetimimizde bu iddialar arastirilir ve alanda verende cezasini bulurdu. Yaptiklari pislikten korktuklari için bizi istemediler. Cemal Aydin'in üstüne de bu yüzden gidiliyor dedi..

kutoz
25.02.2005, 13:45
Emorfo çok haklisin. Ama bunlar bilinen seyler. Asil sorun -yapanin yanina kar kaldigi- bir ortamda yasiyor olmamiz.

Gerek görsel, gerekse yazinsal medyada herkes bu konuda fikir yürütüyor. Ama sonuç koca bir sifir. Herkes "bizde birseyler biliyoruz, anlatsak yer yerinden oynar" diyor, ama netice yine sifir. Herkes Cafer tesvik pirimi aldi diyor ama kimse yüreklice Cafer'e tesvik pirimini su kulüb verdi demiyor.

Bence biz sadece bu olaylari disardan izleyip, onlarin birbirlerini yemesini seyretmemizdir. Çikariz aslanlar gibi onurumuzla futbolumuzu oynariz. Eger hakkimiz yenirse de eskisi gibi sessiz kalmaz, gerekirse Ankara'da meclise yürürüz. Yeter ki biz birbirimizden güç alalim. Güç aldigimiz sürece herseyin üstesinden gelebiliriz.

Sevgilerimle.

Tansu Onur Erdoğan
25.02.2005, 16:35

Avni aker maratonun üstü açik oldugu 1990'li yillarda yani 15 sene önce mehmet ali yilmaz trabzona gelirken tirübünler uçagini gördügü zaman stad inlerdi. Ne olduda mehmet ali yilmaz kulübünü satti. Campell trabzona geldigi zaman yer yerinden oynamisti. Ünal karadeniz açiklarinda özel yatta imza atarken yer yerinden oynamisti. O zamanlar kulübünü satmadi daha sonra sonra satisa çikardi sende yanindaydim sanirim. Ben burada Mehmet ali Yilmaz'i savunmuyorum. Bencede büyük yanlislari olmustur. Ama onursal baskanin için herkese açik olan bir yerde takimini satmistir deme hakkini sana hiç kimse vermez ve sende o sekilde davranmamalisin. Bilip bilmedigimiz yere çamur at izi kalsin kamyasini burada da açiga çikarmaya gerek yok. Bir arkdasimiz da Lange'ye 1 milyon dolar verdi. 10 milyon dolari cebine atti diyor. Bunlar çok ayip seyler. Sanirim o arkadasimiz MAY'in muhasebesini tutuyor ve konuya hakim.

Hele takimimizin suanki konumuna bakarak simdi bu konulari gündeme getirenlerin MAY'dan daha fenerli oldugunu düsünüyorum...

abi söylediklerinin altina imza atiyorum

trabzonspor da defalarca baskanlik yapmis bi kisi için olumsuz seylerin yazilmasini üzüntüyle karsiliyorum...

*--------------------------------

transfer döneminde kafayi yiyoruz iyi transfer yapilamiyo diye

---------------------------------------------------------

sergen,oktay,campbell,ünal,vugrines,bunlar tr de oynamis en iyi futbolcular bunlari trabzonspora kazandiran kim onuda irdeleyelim isterseniz

------------------------------------------------------------ ---

yok may trabzonsporu kendi emellerine alet atmis falan,filan ama ben trabzonsporun sirtindan gecindi gibi sözleri kabul etm iyorum tek kabul ettigim sey var bir tek fedarasyon baskani olmasi trabzonspor sayesinde o da cok normal hayatta her insan bulundugu konumu sayesinde bir seyler yapmaya calisir o da onu yapmistir..yok campbelle 1 milyon mark diil 10 milyon mark verms 9 milyonmarki cebe indirmis...böyle sacma sey olurmu???lütfen yazmak icin yazmayalim

Berat
25.02.2005, 22:03

abi söylediklerinin altina imza atiyorum

trabzonspor da defalarca baskanlik yapmis bi kisi için olumsuz seylerin yazilmasini üzüntüyle karsiliyorum...

*--------------------------------

transfer döneminde kafayi yiyoruz iyi transfer yapilamiyo diye

---------------------------------------------------------

sergen,oktay,campbell,ünal,vugrines,bunlar tr de oynamis en iyi futbolcular bunlari trabzonspora kazandiran kim onuda irdeleyelim isterseniz

------------------------------------------------------------ ---

yok may trabzonsporu kendi emellerine alet atmis falan,filan ama ben trabzonsporun sirtindan gecindi gibi sözleri kabul etm iyorum tek kabul ettigim sey var bir tek fedarasyon baskani olmasi trabzonspor sayesinde o da cok normal hayatta her insan bulundugu konumu sayesinde bir seyler yapmaya calisir o da onu yapmistir..yok campbelle 1 milyon mark diil 10 milyon mark verms 9 milyonmarki cebe indirmis...böyle sacma sey olurmu???lütfen yazmak icin yazmayalim

özgür bi hata etti,içindeki öfkeye yenik düstü ve bu baslita yazmamasi gereken seyleri yazdi,ben de bi yaziyazdim..sonra arkadaslar hakli olarak tepki verdiler burada MAY i tartismiyoruz diye..

AMA; bizden daha sonra onlar da olayin disina çikilmasina vesile oldular..bu tartisma böyle uzar gider ama su an yanlis bi zaman.

Faruk'un (emorfo) dedigi gibi MAY'in bu yazida yaptigi tesbitlerbence de dogru.bu topicle ilgili anca bu yorumu yapabilirim.

Lig bi bitsin,ortam durulsun o zaman ben bi MAY topici açacagim zaten insallah o zaman tartisiriz..uçagini görünce stadin inlemesi olayini falan...bu ülkede kimler heryeri inletmedi ki zamaninda??? ama sonuç...???Edited by: Berat Tekke

Crazy_OfLu61_
25.02.2005, 23:24
Bir bildigi vardir elbet.

osman__61
25.02.2005, 23:33
onursal baskanimiz seçim zamanlari çikardigi olaylari ve giderken trabzonspor u biraktigi hali unuttu heralde.

ayoga
26.02.2005, 11:34
onursal baskanimiz ne biraktigi kulübü unuttu, nede biraktigi kisileri unuttu. herhalde kendisi böyle olacagini bilseydi asla baskan olmaz disarda ahkam keserdi. onursal baskan olmanin zorluklari budur heralde. hem onursal baskan diyecegiz hemde arkasindan konusacagiz. çok ayip çoooooooooook.

ozcilingir
26.02.2005, 11:44
Onursal baskanimizin Basin sözcüsü su anda FB TV nin en önemli adami ENDER ASMAN'DI , bu adami nasil FB içine almis ? Veya ONURSAL BASKANIMIZ bir FB liye nasil yillarca TS de görev vermis .Bunlar yanliz çok ufak noktalar, MAY in yanlislari olmus veya olmamis olay bu degil, yillarca TS kulübüne baskanlik yapmis bir kisinin hakkinda elestiri yapilabilir ama , incitici ve hakaret edici sifatlar kullanarak yapilan elestirimizde TRABZONSPOR'umuza zarar veririz.MAY bir dönemdi geldi ve geçti yasanmasi gerekirmis yasandi.Bundan sonraki yillarda TS nin basarisi için bireysel çikari düsünmeyen kisilerin yönetime gelmesini destekleyen üye sayisnin ve taraftarinin çogaslmasi dilegiyle .

Saygilarimla

mr.fa
26.02.2005, 12:29
En ayrintisina kadar düsünürsek acaba hakkinda elestiri yapmayacagimiz bir baskan varmidir. Bütün baskanlarimizin dogrularida olmustur yanlislarida. Ama önemli olan kendi degerlerimize zarar vermeyecek sekilde elestiri yapabilmemizdir. MAY da bu konuda Trabzonspor'un yetistirdigi en önemli degerlerden biridir. MAY'in Trabzonspor'a nasil baskan oldugunu bileniniz var mi? Tabi burada ben yine MAY'i savunuyor gibi bir duruma geldim ama yanlis anlamayin. En çok MAY'i elestirenlerin basinda ben gelirim. Ama haddimi bilerek elestiri yapmaya çalisiyorum. Trabzon taraftarina da bunun yakisacagini düsünüyorum..

Onursal baskanimizin fenerbahçeli oldugunu iddia etmek kadar çirkin bir sey olabilir mi?. Yine suan kulübümüzde yöneticilik yapmakta olan bir kisi için medya önünde fenerbahçeli olduguna dair iddialar ortaya atilmisti ama transfer döneminde gördük ki adam tek basinatransferi olmuyorkonu kapandi denilen szykowiak'i kulübümüze kazandirdi. O yüzden bence bin düsünüp bir konusalim. Daha faydali oluruz saygilar....

Gökhan Kutlu
26.02.2005, 12:54
sayin may'in açiklamalari çok dogru da yanlis bi adam bazen de doru söleyebilir yani derler ya:kör tavuk bazen saglam misir yer zaten ben bise demek istemiyorum hala gelip de bu adami savunmayin 96'yi unutmayin arkadaslar

TS 61
26.02.2005, 14:19
Bu adam Campbell'i, Vugrineç'i, Sergen'i, Oktay'i getirdi hatta Fethi'yi,Recep'i,Misse Misse'yi, Dilaver'i,Selim'i,Tansel'i,Seyit Cem'i,Oliviera'yi,Erol'u da getirdi. Trabzonspor'un transfer politikasi bugün Akçaabat Sebat yönetiminin transfer politikasiyla ayniydi. Sebat'in durumu ortada, bizim de nerelerden döndügümüz hepimiz tarafindan bilinirken birakin uçaklari falan artik.

Bu adamin yaptigi transferleri konusurken mümkünse bu takimdan kimleri gönderdigini de gözardi etmeyin.

TS 61
26.02.2005, 14:22
<TABLE border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 =general width=450>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD>Allah askina buradaki bütün isimleri taniyor musunuz? Benim tanimadiklarim var. Simdi ben kendismden mi utanayim yoksa bu futbolcu çöglügünü yaratanlardan mi...</TD>
<TD width=225>

<TABLE bgColor=#9f3944 border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =general2 width=205>Futbolcu Kadrosu</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>
Abdülkadir Demirci, Ahmet Küçük, Akin Saglam, Alexander Löbe, A. Sergen Yalçin, Cem Beceren, Ercan Sahin, Erhan Namli, Erman Özgür, Gözdeniz Karadeniz, Gökhan Kolomoç, Güngör Öztürk, Hami Mandirali, Hasan Üçüncü, Igor S. Nikolovski, Kadir Öztürk, Levent Demiray, Mehmet Ipek, Metin Aktas, Mosamichel Aldemir, Murat Bölükbas, Murat Topaloglu, Murat Güçlü, Mustafa Külle, Mustafa Özmen, M. Macit Güven, Nesim Özgür, Nuri Yilmaz, Okan Çebi, Okan Özke, Oktay Derelioglu, Orhan Çikirikçi, Osman, Özköylü, Osman Kurtuldu, Petar Milosevski, Rune Lange, Sedat Bayrak, Seyit Cem Ünsal, Tamer Tuna, Tansel Baser, Teoman Kurnaz, Todor Yanchev, Ufuk Ali, Volkan Kahraman, Volkan Emirzeoglu, Yunus Bahri, Keskinalemdar, Yusuf Tokaç, Zafer Demiray, Jarko Sfrafimoski

</TD></TR></T></TABLE>

Tansu Onur Erdoğan
27.02.2005, 00:00
tamer tuna,todor yanchevzafer demiray,volkan kahramansu an avusturyada oynuyo,seyit cem,oktay,nesim,murat bölükbas,nikolovski,sergen.löbe,erman özgür.erhan namli,hami,gökdeniz bunlari cok yakindan taniyorum..

digerleride altyapidan gelen oyuncular bence bu çöplük degil,degerlendirilemeyen degerler

Mollasalihoğlu
27.02.2005, 11:32
ogün'le abdullah'i fenere satmistir dogru ama çok ta durmak istemiyorlardi diye hatirliyorum ben.ayrica bu adam 3 5 milyon mark'a tamah edecek bi adam degil.adam zamaninda istanbul kulüplerinin agzinin sulandigi tesisleri yapti bu takima parayla isi olsa niye yapsin.M.Ali Yilmaz'in trabzonspor'dan kazanci reklamini yapmis ve türkiye çapinda taninir olmustur.o kadarini da çok görmemek gerekir diye düsünüyorum.

10 milyon marki cebine atmistir ama kulübe de 10 milyon dolar hibe etmistir.belki de amorti etmek için yapmistir.

murat
27.02.2005, 11:36
arkadaslar baslik MAY tartismasi degil anlasilan kimse bunun farkinda degil. Kapatiyorum!