PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vur patlasın çal oynasın....!!!(yuhh)

Harun-61
28.07.2008, 00:18
İstanbul'da bombalar patladı ama onların umurunda bile değil! Bir çok TV kanalı bunu pek takmadı. Eğlence şovları tam gaz.

İstanbul'da yaşanan korkunç terör saldırısının ardından televizyonlarda yine bildik görüntüler yaşandı. 13 kişinin ölmesi 144 kişinin yaralanmış olmasını anlı-şanlı ulusal kanallarımız pek takmadı.

ATV'de İbo Şov vardı. İbrahim Tatlıses, eğlence programına hiç ara verme gereği duymadı. Aslında pek şaşırtmadı bu tavrı... Zira hatırlanacağı gibi bir başka kanlı saldırıda Türkiye şehitlerine ağladığı gece o dansöz oynatmıştı.

Sadece ATV değil, FOX ve SHOW TV'de aynı havadaydı.

Hele FOX tam evlere şenlikti. Eğlence programını kesme gereği duymayan yöneticiler, ekrandan bu işten bir de prim almaya kalktılar. Ama yüzlerine gözlerine bulaştırdılar.

Adnan Şenses'e terör saldırısıyla ilgili söz verdiler... Şenses'in dili dolandı ve ağzından şu sözler döküldü; "Büyük Atatürk şöyle demiş; "Hangi çılgın bize zincir vuracakmış şaşarım". Ben şaşmıyorum. Ben gülüyorum onlara..."

İstiklal Marşı'nın dizelerinden bi-haber olan Şenses, reyting yapayım derken büyük ortalığa büyük bir çam devirdi.

Sunucu toparlamaya çalıştı, "Adnan Abi çok heyecanlandı o yüzden şaşırdı. Bu Atatürk'ün değil, Mehmet Akif'in istiklal marşıydı."

Ardından da apar-topar reklamlara geçildi.

!!!

lazrail8989
28.07.2008, 00:22
güzel bir konuya değindin teşekkürler gerçekten bende tv den takip edeyim dedim ama millet ewlere şenlik bizim buralarda içimiz yansın yüreğimiz sızlasın onlar ise keyif ulenn canlarımızı alıolar şerefsiz köpekler insanlarımız ölüyor nerde yaşıoruz bu ne saygısızlık

Onur Civelek61
28.07.2008, 00:23
İstanbul'da bombalar patladı ama onların umurunda bile değil! Bir çok TV kanalı bunu pek takmadı. Eğlence şovları tam gaz.

ATV'de İbo Şov vardı. İbrahim Tatlıses, eğlence programına hiç ara verme gereği duymadı. Aslında pek şaşırtmadı bu tavrı... Zira hatırlanacağı gibi bir başka kanlı saldırıda Türkiye şehitlerine ağladığı gece o dansöz oynatmıştı.
Ardından da apar-topar reklamlara geçildi.

!!!

Vatan haini...İnsan değil bunlar.Başlarına gelmeden anlamazlar.Bizim vatandaşta bunları sever sayar.Kimin ne olduğunu anlayalım artık...

Sacit
28.07.2008, 00:26

şerefsizin oğlu şerefsiz köpek oğlu köpeğin umrunda değilki..

bu diğer lanet olası lanetlenmiş köpekler içinde geçerli :mad::mad:

omer61
28.07.2008, 00:27
Haberi ilk veren kanallardan biri cnn türk'tü. Teşekkürler tüm çalışanlarına.

Özkan
28.07.2008, 00:27
Bu hayvanlara RTÜK ve mahkemeler sıkı bir cezâ vermeli ama ülkemizde adâlet, caydırıcı cezâlar, basın ahlâkı gibi şeyler olmadığı için bu tip rezilliklere sıkça rastlıyoruz. İşin sinir bozucu kısmı da milletin kendi acısıyla dalga geçen bu yaratıkların konserlerinde hiçbir şey olmamış gibi üstlerini başlarını yırtmaları.

Tunga
28.07.2008, 00:28
Küfretmek dışında başka hiç bir şey yapılamayacak bu başlığı kapatıyorum.

Böyle bir günde, birbirimize daha da yaklaşmamız gerekiyor.

Biz uzaklaşmak için yer arıyoruz.

Başlık kapatılmıştır...