PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye 1-0 Şili (Hazırlık Maçı)

Atakan
23.07.2008, 13:10
Lig öncesi hazırlık maçıhttp://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/7/7_222970_tffBB.jpgFutbol Federasyonu, A Milli Takımın Süper Lig'de yeni sezonun başlamasına 4 gün kala Şili ile özel bir maç yapacağını açıkladı.
23.7.2008

A Milli Futbol Takımı’nın, 20 Ağustos Çarşamba günü Şili ile özel maç yapacağı bildirildi. Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada, Türkiye’de yapılacak karşılaşmanın oynanacağı stat ve maçın başlama saatinin daha sonra açıklanacağı kaydedildi.

Bu maça bizdende bir sürü futbolcu gidebilir.

28TS61
23.07.2008, 13:14
cok gereksiz bir mac umarim bizden kimse katilmaz maca, allah korusun biri sakatlanir falan lig baslamadan basimiza dert almayak

unutmadan macin yeri belli tek stadi belli degil, o stadta 3 eziklerden biri olcagida belli,

ne olurdu sanki tr mizin diger illerinde oynansa maclarimiz, mesele urfada, madem orda 30bin kisilik stad yapildi kullanilsin, yoksa curucek o stad

Hüseyin İlkin
23.07.2008, 13:26
cok gereksiz bir mac umarim bizden kimse katilmaz maca, allah korusun biri sakatlanir falan lig baslamadan basimiza dert almayak

unutmadan macin yeri belli tek stadi belli degil, o stadta 3 eziklerden biri olcagida belli,

ne olurdu sanki tr mizin diger illerinde oynansa maclarimiz, mesele urfada, madem orda 30bin kisilik stad yapildi kullanilsin, yoksa curucek o stad
Abi o sıcakta Urfa'da oynatmazlar..He gerçi kışta olsa oynatmazlar ama neyse..

28TS61
23.07.2008, 13:31

maci aksam 21de oynarsin, gerci yine sicak olur ama yinede urfada oynat yada diger illerdeki, memleketimizin her vatandasi milli takimi izleme sansi elde etsin

hem sicak soguk diye baslarsak hic mac yapmayalim artik

Hüseyin İlkin
23.07.2008, 13:46
maci aksam 21de oynarsin, gerci yine sicak olur ama yinede urfada oynat yada diger illerdeki, memleketimizin her vatandasi milli takimi izleme sansi elde etsin

hem sicak soguk diye baslarsak hic mac yapmayalim artik
Ben zaten sıcak-soğuk ayrımı yapmıyorum abi,onu yaparlar diyorum.Neden Urfa'da veya oralarda oynanmadı sorusuna cevapları bu olacaktır,başka ne olabilir ki zaten.

alper*
23.07.2008, 13:47
ne alakası var şimdi,bu maç nereden çıktı ?
vardır bir dolap burada kesin.

28TS61
23.07.2008, 13:48
Ben zaten sıcak-soğuk ayrımı yapmıyorum abi,onu yaparlar diyorum.Neden Urfa'da veya oralarda oynanmadı sorusuna cevapları bu olacaktır,başka ne olabilir ki zaten.

soguk-sicak ayrimi yapmadigini biliyom ama dedigin gibi tff yapar elbet.

macin yer ve stadi belli, istanbulda bjk stadinda olacak bence

Yeniklasör
23.07.2008, 13:59
güzel bir maç olması ümidiyle

MehmetGÜRSOY61
23.07.2008, 15:31
inş güzel bir maç olur temenimiz o :D

Mayls
23.07.2008, 16:14
soguk-sicak ayrimi yapmadigini biliyom ama dedigin gibi tff yapar elbet.

macin yer ve stadi belli, istanbulda bjk stadinda olacak bence
Galatasaray transfere para harcadi. Terim Ali Samiyen'e alir maci ki Galatasaray'in kasasina 3-5 kurus para girsin :rolleyes:

28TS61
23.07.2008, 16:19
lig baslamadan 2 gun oncesinde milli mac oldugunu ilk defa goruyorum, cuma ilk maci yapacak takimlara eziyet olacaktir

İsmail Çavuşoğlu
23.07.2008, 16:21
gereksiz bir maç. inşallah bizden kimseyi çağırmazlar.sakatlık olur falan ALLAH korusun..

28TS61
23.07.2008, 16:22
gereksiz bir maç. inşallah bizden kimseyi çağırmazlar.sakatlık olur falan ALLAH korusun..

amin insallah cagirmazlar

macka61
23.07.2008, 16:42
2 gün sonra lig başlayacak olur mu böyle şey hangi takım futbolcusunu gödermek ister

Hasan61
23.07.2008, 17:32
lig başlamadan 2 önce maç bizden 5-6 oyuncu çağırıp iyice hasar verdirirler:mad::mad::mad::mad:

pReN@_61
23.07.2008, 17:33
bu maçta neyin nesi şimdi?:)

İskender YILMAZ
24.07.2008, 00:46
aman terim bize dokunmada.. :) git gayse'nin bütün takımı çağır..

Erkin
24.07.2008, 04:37
Boyle sacma sapan bir tarihte maci ancak Terim ayarlayabilir sasirmadim pek.. Hava sicak, futbolcular da tam sezona hazirlanmisken bir de gereksiz bir macta sakatlik riski.. Buna da sasirmadim cunku Mart veya Nisandi sanirim ta Belaruslarda buzun ustunde mac yapmistik.(Nasil bir Euro 2008 hazirligidir anlayamamistim) Hamit de sakatlanmisti Euro 2008de de sakat sakat oynadi Terim sagolsun..

Kazım Uzunboy
24.07.2008, 07:45
Sardi Başkan'ın çabalarıyla maç AvniAker'de oynanıyormuş bide.. :D

Murat'
24.07.2008, 08:14
Boyle sacma sapan bir tarihte maci ancak Terim ayarlayabilir sasirmadim pek.. Hava sicak, futbolcular da tam sezona hazirlanmisken bir de gereksiz bir macta sakatlik riski.. Buna da sasirmadim cunku Mart veya Nisandi sanirim ta Belaruslarda buzun ustunde mac yapmistik.(Nasil bir Euro 2008 hazirligidir anlayamamistim) Hamit de sakatlanmisti Euro 2008de de sakat sakat oynadi Terim sagolsun..

Bunu FatihTerim ayarlamıyor...Uefa'nın belli bir takvimi var butakvim dışında maç oynayamıyorsun....Eylül ayının hemen başında Ermenistan ile maçımız var...Bu maç onun provası olacak...

futbalski60
25.07.2008, 03:58
Rüştü yok yerine Serkan Kırıntılı gelir diyorum Tolga da ikinci kaleci olacak sanırım.Halil ve Yıldıray açıklamalarından sonra takıma alınmaz.Takımda ekstra bir forvet alınır bu isim kim olur bilemem.Giray'ı banko aday kadroya çağıracak çünkü Terim'in beğendiği isim çenesinden sakatlanmasa zaten Euro2008 aday kadrosundaydı.Ben Trabzonspor'dan Giray ve Tolga diyorum.Plase ise Gökhan ünal

Cem Balcı
25.07.2008, 15:43

katılıyorum. :)

+fb

28TS61
25.07.2008, 17:34

inadina bize dokunurlar :(

H.A.Y
27.07.2008, 00:19

olur mu canım..ligin hemen arefesinde gayseden bir iki topçu sakatlanır falan..maazallah:)

Selimag
27.07.2008, 03:05
valla, tabii ki sakatlık korkutucu ama futbolcularin sezon oncesi kendine olan guvenlerinin iyice artması acisindan milli takima cagirilmalari iyi olur kanaatindeyim. Mesela Giray, Tolga, Ceyhun, Selcuk, Huseyin, Gokhan Unal, Tayfun, Umut cagrilsa guzel olurdu.

:)

28TS61
27.07.2008, 04:41
valla, tabii ki sakatlık korkutucu ama futbolcularin sezon oncesi kendine olan guvenlerinin iyice artması acisindan milli takima cagirilmalari iyi olur kanaatindeyim. Mesela Giray, Tolga, Ceyhun, Selcuk, Huseyin, Gokhan Unal, Tayfun, Umut cagrilsa guzel olurdu.

yok daha neler, cagirmasin kardesim, lige 2 gun kala oraya gidip yorulcaklar allah gostermesin sakatlancaklar ve ilk macta yerlerini alamicaklar takimda

ben istemiyorum bizden kimseyi cagirmasin

Selimag
27.07.2008, 14:33
yok daha neler, cagirmasin kardesim, lige 2 gun kala oraya gidip yorulcaklar allah gostermesin sakatlancaklar ve ilk macta yerlerini alamicaklar takimda

ben istemiyorum bizden kimseyi cagirmasin

o da senin fikrin birader...

28TS61
27.07.2008, 15:47
o da senin fikrin birader...

evet öyle, sonucta burda herkes düsüncesini özgürce yazabilir, ama saygi ve sevgi icinde olsun, kirici olmasin

nede olsa hepimiz ts miz icin en iyisini istiyoruz

Uğurtan
27.07.2008, 17:28
Bencede gereksiz bir maç gereksiz tarihte.. Umarım bizden çağrılan oynayan olmaz..

ilhan
27.07.2008, 17:41
İnşallah bizden hiçbir futbolcu gitmez. Böyle maçlarda sakatlık olabiliyor.

Fatih Ersoy
28.07.2008, 10:26
Yanlış bir tarih olmuş...
Umarım futbolcular sakatlanmaz.

EMiRHAN61
28.07.2008, 13:57

Asıl inadına milli maç götüreceksin oralara ;)

TolgaTopçu61
29.07.2008, 13:12
Şili maçı Kocaeli'de

(A) Milli Futbol Takımı'nın 20 Ağustos Çarşamba günü Şili ile yapacağı özel karşılaşmanın oynanacağı yer ve başlangıç saati belli oldu.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Türkiye-Şili özel karşılaşması Kocaeli İsmetpaşa Stadı'nda oynanacak. Maçın başlama saati ise 21.00 olarak belirlendi.

İskender YILMAZ
30.07.2008, 13:23
................... aykut .....................

sabri ...... servet .... emre ...... balta

.......... topal ........ ayhan ...........

aydın ............................... arda

............ ümit k .... yaser .........

Şili maçı ideal 11'i, Terim'e duyrulur.. :D

TolgaTopçu61
30.07.2008, 19:03
Şili maçına Yunan hakem

A Milli Takımımızın 20 Ağustos’ta Şili ile Kocaeli İsmetpaşa Stadyumu’nda oynayacağı hazırlık karşılaşmasının hakemleri belirlendi.

Mücadeleyi, Yunanistan Futbol Federasyonu’ndan Anastassios Kakos yönetecek. Yardımcılıklarını ise Christos Akrivos ve Dimitris Bersis yapacak.

Mayls
30.07.2008, 19:35
Aklima takilan;
19 Agustos'ta secim var. Terim secime göre görevde kalip kalmayacagina karar verecekmis. Kafasina göre birisi secilmezse milli takimi hocasiz mi birakacak mac günü?

OnurKul
02.08.2008, 15:24

Abi duymadın mı !!! Fatih Terim trabzospor lisansına sahip bütün oyuncuları çağırdı aday kadroya ! üstüne üstlük trabzonsporlularıda milli seyirci ilan etti ve maça tek tek davetiye yolladı sana gelmedi mi? :D

Hasan61
03.08.2008, 18:04

abi lige 2 gün kala bunları çağırdımı ne yaparız
özellikle gökhan ve selçuk'u çağırmasında

OsKi61
06.08.2008, 20:58
Milli takımda bu sene en fazLa Trabzonspordan oyuncu olacak deniliyordu inşallah ölede olur...Hayırlısı...

61_dnc_TS
06.08.2008, 21:02
Bu maça çağırılırlar mı bilmem ama 2010 Afrikada Selçuk, Egemen ve G.Ünal'ın olacağını düşünüyorum.
Ayrıca Ceyhun, Giray, Sami, Barış, İsmail beşlisinden de bir süpriz bekiyorum.:)

OsKi61
06.08.2008, 21:15
Hüseyini unuttun onuda aLır fatih terim :D Yattarada oLsa keşke milli takımda...M.Aurelio varsa Yattara da olur inşallah :)

61_dnc_TS
06.08.2008, 21:16
Yattara Gine milli takımında oynadığından dolayı Türk milli takımında oynayamıyor.;)

fx307
07.08.2008, 11:09
Bence bziden kimse gitmesin.

futbalski60
11.08.2008, 19:07
Çarşamba günü kadro açıklanır sanırım Gökhan Ünal ve Tolga çağrılır bence Egemen'i çağırırsa da sürpriz olmaz.

İskender YILMAZ
11.08.2008, 20:18
Çarşamba günü kadro açıklanır sanırım Gökhan Ünal ve Tolga çağrılır bence Egemen'i çağırırsa da sürpriz olmaz.

bence şimdilik Tolga'yı çağırır sadece.. küçük bi ihtimalde Umut'u..

biltrabzon
15.08.2008, 16:53
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, 18 Ağustos Pazartesi günü saat 12.00’de Swissotel’de bir basın toplantısı düzenleyecek. Aynı akşam saat 19.30’da İnönü Stadı’nda basına açık bir antrenman yapacak A Milli Takım, maç öncesi son idmanına 19 Ağustos Salı akşamı saat 19.30’da yine İnönü Stadı’nda çıkacak. Bu antrenmanın ise ilk 15 dakikası basına açık olacak.

A Milli Takım’ın Şili maçı kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

Kaleciler: Volkan Demirel (Fenerbahçe), Serdar Kulbilge (Kocaelispor), Tolga Zengin (Trabzonspor)

Savunma Oyuncuları: Gökhan Gönül, Uğur Boral (Fenerbahçe) Sabri Sarıoğlu, Servet Çetin, Hakan Kadir Balta (Galatasaray), Serdar Kurtuluş, Gökhan Zan (Beşiktaş), Ceyhun Gülselam (Trabzonspor), İbrahim Kaş (Getafe)

Orta Saha Oyuncuları: Kazım Kazım, Emre Belözoğlu (Fenerbahçe), Mehmet Topal, Ayhan Akman, Arda Turan (Galatasaray), Selçuk İnan (Trabzonspor), Serdar Özkan (Beşiktaş), Mehmet Topuz (Kayserispor), Nuri Şahin (Dortmund), Caner Erkin (CSKA Moskova), Tuncay Şanlı (Middlesborough), Mehmet Aurelio.

Hücum Oyuncuları: Semih Şentürk (Fenerbahçe), Gökhan Ünal (Trabzonspor), Halil Altıntop (Schalke 04), Mevlüt Erdinç (Sochaux)

2008 Avrupa Şampiyonası'nda Milli Takımımızın kadrosunda yer alan futbolculardan Nihat Kahveci, Hamit Altıntop ve Emre Güngör sakatlıkları nedeniyle, Gökdeniz Karadeniz ise mazeret belirterek izin istediği için aday kadroya çağrılmadı.

a.fındıkoğlu
15.08.2008, 16:54
İşte Şili maçı kadrosu!

A Milli Takım'ın 20 Ağustos Çarşamba akşamı İzmit İsmetpaşa Stadı'nda Şili ile oynayacağı özel maçın kadrosu ve kamp programı belli oldu! İşte, Nihat Kahveci, Hamit Altıntop ve Emre Güngör'ün sakatlıkları, Gökdeniz Karadeniz'in ise mazereti nedeniyle yer almadığı kadro!

http://www.ajansspor.com/resim/terim_el_basin.jpg

Milli Takımımız 17 Ağustos Pazar günü saat 12.00’de Swissotel’de toplanacak. Aynı gün saat 19.00’da Ali Sami Yen Stadı’nda basına kapalı bir antrenman yapacak.

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, 18 Ağustos Pazartesi günü saat 12.00’de Swissotel’de bir basın toplantısı düzenleyecek. Aynı akşam saat 19.30’da İnönü Stadı’nda basına açık bir antrenman yapacak A Milli Takım, maç öncesi son idmanına 19 Ağustos Salı akşamı saat 19.30’da yine İnönü Stadı’nda çıkacak. Bu antrenmanın ise ilk 15 dakikası basına açık olacak.

A Milli Takım’ın Şili maçı kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

Kaleciler
Volkan Demirel (Fenerbahçe), Serdar Kulbilge (Kocaelispor), Tolga Zengin (Trabzonspor)

Savunma Oyuncuları
Gökhan Gönül, Uğur Boral (Fenerbahçe) Sabri Sarıoğlu, Servet Çetin, Hakan Kadir Balta (Galatasaray), Serdar Kurtuluş, Gökhan Zan (Beşiktaş), Ceyhun Gülselam (Trabzonspor), İbrahim Kaş (Getafe)

Orta Saha Oyuncuları
Kazım Kazım, Emre Belözoğlu (Fenerbahçe), Mehmet Topal, Ayhan Akman, Arda Turan (Galatasaray), Selçuk İnan (Trabzonspor), Serdar Özkan (Beşiktaş), Mehmet Topuz (Kayserispor), Nuri Şahin (Dortmund), Caner Erkin (CSKA Moskova), Tuncay Şanlı (Middlesborough), Mehmet Aurelio (Real Betis)

Hücum Oyuncuları
Semih Şentürk (Fenerbahçe), Gökhan Ünal (Trabzonspor), Halil Altıntop (Schalke 04), Mevlüt Erdinç (Sochaux)

2008 Avrupa Şampiyonası'nda Milli Takımımızın kadrosunda yer alan futbolculardan Nihat Kahveci, Hamit Altıntop ve Emre Güngör sakatlıkları nedeniyle, Gökdeniz Karadeniz ise mazeret belirterek izin istediği için aday kadroya çağrılmadı

alıntı :ajansspor.com

Kadir
15.08.2008, 16:56
Bizden Tolga,Ceyhun,Gökhan ve Selçuk'u almış . Umarım sakatlık falan olmaz .
Kadro ise Sabri hariç güzel diyebilirim.

61_dnc_TS
15.08.2008, 16:59
Bu maça çağırılırlar mı bilmem ama 2010 Afrikada Selçuk, Egemen ve G.Ünal'ın olacağını düşünüyorum.
Ayrıca Ceyhun, Giray, Sami, Barış, İsmail beşlisinden de bir süpriz bekiyorum.:)

Ligler başlasın Egemen de gösterecektir kendini.

ilhan
15.08.2008, 16:59
Bu tabloya alışın arkadaşlar. Egemen ve Umut da girecek o kadroya ;)

Dursun Kaplan
15.08.2008, 17:07
Vay be Fatih'e bak sen.. :)

ÖzGür Ayar
15.08.2008, 17:12
Terimde sonunda doğruyu anladı doğru oyuncuları çağırmaya başladı. Yinede müzmin sakat G.Zan yerine Egemen yada başka alternatifler değerlendirilebilirdi.
Ceyhun Trabzondan sonra Milli takımdada göze giricek İnşallah :)

Cengiz Çubukcu
15.08.2008, 17:23
Milli takıma seçilen oyuncularımıza şimdiden başarılar, en çok dikkatimi çeken şey Halil Altıntopun da çağrılması oldu...kafayı yemiştir herhalde ...:)

Samet BuLut
15.08.2008, 17:33
ŞimdiLik 4 futboLcu gönderdik iLerde bu sayı 7-8 feLan oLur..

futbalski60
15.08.2008, 17:43
Egemen yine yok bu kadar olur...

enmavi61
15.08.2008, 17:43
egemen ile fatih tekke nerde? daha ne yapsınn bu adamlar

zeyberoğlu
15.08.2008, 17:51
Terim Milli Takım kadrosunu açıkladı
http://image.haber7.com/haber/haber7/photos/20080622080602.jpg 15 Ağustos 2008 17:25
(A) Milli Takım'ın, Şili ile yapacağı özel karşılaşmanın aday kadrosu belli oldu. Fatih Terim tarafından belirlenen aday kadroda şu isimler bulunuyor:
http://image.haber7.com/site_images/images/fontpxtxt.gif http://image.haber7.com/site_images/images/fontpx10.gif http://image.haber7.com/site_images/images/fontpx12.gif http://image.haber7.com/site_images/images/fontpx14.gif http://image.haber7.com/site_images/images/fontpx16.gif
http://ads-rouge.haber7.com/adlog.php?bannerid=286&clientid=227&zoneid=5&source=&block=0&capping=0&cb=e320614ac62239c6423671094cb1e78c

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, (A) Milli Takım'ın 20 Ağustos Çarşamba günü İzmit İsmetpaşa Stadı'nda oynanacak karşılaşma için, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim tarafından belirlenen aday kadroda şu isimler bulunuyor:
Kaleci: Volkan Demirel (Fenerbahçe), Serdar Kulbilge (Kocaelispor), Tolga Zengin (Trabzonspor)
Savunma: Gökhan Gönül, Uğur Boral (Fenerbahçe) Sabri Sarıoğlu, Servet Çetin, Hakan Kadir Balta (Galatasaray), Serdar Kurtuluş, Gökhan Zan (Beşiktaş), Ceyhun Gülselam (Trabzonspor), İbrahim Kaş (Getafe)
Orta Saha: Kazım Kazım, Emre Belözoğlu (Fenerbahçe), Mehmet Topal, Ayhan Akman, Arda Turan (Galatasaray), Selçuk İnan (Trabzonspor), Serdar Özkan (Beşiktaş), Mehmet Topuz (Kayserispor), Nuri Şahin (Borussia Dortmund), Caner Erkin (CSKA Moskova), Tuncay Şanlı (Middlesbrough), Mehmet Aurelio.
Forvet: Semih Şentürk (Fenerbahçe), Gökhan Ünal (Trabzonspor), Halil Altıntop (Schalke 04), Mevlüt Erdinç (Sochaux)
-HALİL VE İBRAHİM KAŞ KADRODA-
2008 Avrupa Şampiyonası öncesi kadrodan çıkarılan son isimlerden İbrahim Kaş ve Halil Altıntop, Şili maçının aday kadrosuna davet edildi.
Kadrodan çıkarılmaları sonrası, Yıldıray Baştürk ve Halil Altıntop'un yeniden milli takıma dönmeyecekleri spekülasyonları yapılırken, şampiyona sonrası Halil ilk milli maçta yeniden kadrodaki yerine dönmüş oldu.
Açıklamada, 2008 Avrupa Şampiyonası'nda milli takım kadrosunda yer alan futbolculardan Nihat Kahveci, Hamit Altıntop ve Emre Güngör'ün sakatlıkları, Gökdeniz Karadeniz'in ise mazeret belirterek izin istemesi nedeniyle aday kadroya çağrılmadıkları belirtildi.
Öte yandan, Fenerbahçe'den, İspanya'nın Real Betis takımına sorunlu bir şekilde transfer olan Mehmet Aurelio için ise listede takım adı belirtilmemesi dikkat çekti.
-TOPLANMA PAZAR GÜNÜ-
(A) Milli Takım, Şili maçı öncesi 17 Ağustos Pazar günü İstanbul'da Swissotel'de toplanacak ve aynı günün akşamı Ali Sami Yen Stadı'nda basına kapalı bir antrenman gerçekleştirecek.
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, 18 Ağustos Pazartesi günü Swissotel'de bir basın toplantısı düzenleyecek, millilerin aynı gün BJK İnönü Stadı'ndaki antrenman ise basına açık olacak.
Bu arada, Şili maçı öncesi 19 Ağustos Salı günü BJK İnönü Stadı'nda yapılacak son antrenmanın ise ilk 15 dakikası medya mensuplarına açık tutulacak.
AA

TolgaTopçu61
15.08.2008, 17:54
fatih terim nasilda oldu 4 tane trabzonsporlu futbolcu aldi,cok sasirdim buna.
insallah sakatlanmadan geri dönerler

peker61
15.08.2008, 17:56
Fatih efendi şimdi neden bizden adam alıyosun bu lig başlama üzereyken bundada art niyet ararım ben sakatlayacakmi bizimkileri acaba

Samet BuLut
15.08.2008, 18:03
BarışLa Onur'da ümit miLLiye çağırıLmış.. Egemen ve Giray'ında iLerde çağırıLacağından şüphem yok..

61viya
15.08.2008, 18:07
Çok sevindim yahu,isimleri duyunca :) Bakakaldım ekrana.Çok acı bir durum bu farkındayım ama benim suçum değil ki bu.Unutmuşum bu kadar adamımıızın çağrılmasını. :)

Bol şans diliyorum hepinize,kazadan beladan uzak durmanız temennisiyl...Bol şans! :)

Adem ÖZER
15.08.2008, 18:24
ben bişey merak ettim,acaba marko aurelio milli takıma gelecekmi?

İskender YILMAZ
15.08.2008, 18:30
iyi oldu kadro.. :) terim'in halil'i maddi manevi çağırması yanlış bence.. ne futbolculuğu yeter nede kişiliği milli takım için.. o kadar artistlik yaptı terim'e bi daha kalkmış çağırıyor adamı.. maça gelince son 10 - 15 dk. selçuk oynar.. 2. yarı gökhan ünal oynar.. son dakikalara doğru ceyhun girer belki, çok küçük ihtimal.. tolga oynamaz.. lig başlayınca, egemen, selçuk, ceyhun, gökhan ünal, barış milli takıma çağrılır.. :) + form tutarsa umut da..

Erbay
15.08.2008, 18:35
Fatih Tekke ile Fatih Terim'in araları iyi değil demek ki.Yine çağırmamış.Bizden 4 kişi çağırılması sevindirici.Artık yavaş yavaş artıyor Milli oyuncularımız.

nesta61
15.08.2008, 18:54
bu durumu kimse kucumsemesin !!!! TRABZONSPOR BIR ZAMANLAR MILLI TAKIMIN ISKELETINI OLUSTURUYORDU, VE BUGUN 4 oyuncumuz cagirilmasindan kimse sasirmasinn dogal seyler bunlar ama CEYHUNu nasil aldi milli takimda sasirdim herhalde aurelio nun yerine yavas yavas isindircak hihihi

DeAgLeMaNyAq
15.08.2008, 18:55
Hami ne zaman Ümit Milli takım teknik direktörü oldu. Hiç haberim olmadı valla... :confused:

futbalski60
15.08.2008, 19:05
Jem Paul Karacan diye bir isim çağrıldı ümit milli takıma,Reading forması giyiyor daha önceden U17 oynuyodu 2.Colin Kazım olmadan kapmak lazım:)

Akif Gür
15.08.2008, 19:20
düşünüyorumda Fatih Tekke bu terim e ne yaptı acaba...adam daha ne yapsın rusya da gollerini sürdürüyor sen hala niye almıyosun adamı ...varmı öle forvet oyuncun varmı hiç ummadığın anda bi vuruşla gol atan adamın...(bir de ben semih i beğenmiyorum çok şanslı futbolcu bence top oraya çarpıyo buraya çarpıyo adamın önüne düşüyo,iyi yanlarıda var tabi ama abartılıyo)

Berk
15.08.2008, 19:21
Uzun süre sonra 4 futbolcumuz çağrılmış, bu ilerleyen zamanlarda dahada artacaktır.Umarım kazasız belasız sakatlık yaşamadan geri gelir oyuncularımız..

Fatih efendi şimdi neden bizden adam alıyosun bu lig başlama üzereyken bundada art niyet ararım ben sakatlayacakmi bizimkileri acaba

Evet arkadaşım Şilili oyunculara para verildi bu 4 TS'li oyuncuyu sakatlamaları için..;)

erik
15.08.2008, 19:22
4 tane futbolcumuzun çağrılması çok güzel.Bu futbolcularımızın morali de buna inaen çok yükselecektir.

ilhan
15.08.2008, 19:22
Selçuk İnan ve Gökhan Ünal her zaman milli takım ayarında futbolculardı. Ama büyük takımlarda oynamadıkları için ön planda değillerdi ve milli takıma seçilemiyorlardı. Trabzonspor formasını giymek hepsine yetti. ;)

Giray'ı, Egemen'i, Umut'u da milli takıma yollayacağımızı düşünüyorum.

Cihan Catli
15.08.2008, 19:23
en iyisi kadroda yok...nedenini açıklasa baari.. dese ki tekke yi şu sebebten dolayı almıyorum.

Kadir
15.08.2008, 19:27

Ya olaya nasıl böyle bakıyorsunuz anlamıyorum. Sanki bir tek bizim takımdan mı almış ?

Milli maç programı böyleyse Terim ne yapsın ?

Atakan
15.08.2008, 19:35
Selçuk İnan ve Gökhan Ünal her zaman milli takım ayarında futbolculardı. Ama büyük takımlarda oynamadıkları için ön planda değillerdi ve milli takıma seçilemiyorlardı. Trabzonspor formasını giymek hepsine yetti. ;)

Giray'ı, Egemen'i, Umut'u da milli takıma yollayacağımızı düşünüyorum.
Bencede ama Tolga nasıl girdi anlamadım.Bizden zaten Gökhan, Selçuk, Umut, Ceyhun, Egemen, Giray, Tolga, Onur(İleride) ve Barış(İleride) milli takıma gidecek oynculardır.

Bu arada Onur bence kısa zamanda gider A Milli takıma.Çünkü adamın kendine güveni var.Topa çıkarken veya degaj atarken surat tipine bakın anlarsınız.:DBence çok iyi bir oyuncu Sylva'dan sonra kalemizin yeni prensi.

Alptuğ
15.08.2008, 20:40
terim yine şaşırttı bizi fatih tekkeyi çağırmama sebebi artık futbol dışı olmalı sürekli oynamaya başladı golleri de var şu an devam eden tek lig belki de en hazır oyuncu
yine de 4 oyuncu çağırması güzel onlar en iyi şekilde bizi temsil edeceklerdir

Trkz61
15.08.2008, 21:22

Ancak bu kadar saçma bir yazı yazılabilir.:alkış::alkış:

Burak_52
15.08.2008, 22:37
inşallah sayımız daha da artacak buna da şükür

geçen senelere göre

otuken55
15.08.2008, 23:35
bizim tekke alınsaydı tüm takım alınmış kadar sevinirdim

TSelif
15.08.2008, 23:37
O Tekke senin gözüne girsin e mi Terim :D

mehmets61
15.08.2008, 23:42
selçuk ceyhun gökhan gerçi daha önce alınmıştı ama yinede olsun direk milli takıma çagrılmaları güzel.trabzonspor a gelmek göz önünde olmak demek buda türkiye de transfer yaparken diger futbolcuların göz önünde tutacakları bir durum olur herhalde futbolcu transferleri açısından iyi olur...

61viya
16.08.2008, 15:40
O Tekke senin gözüne girsin e mi Terim :D

Lütfen ablacığım :) İki ismi aynı cümle içerisinde kullanmak bile,hakaret gibi :)

TSelif
16.08.2008, 15:52
Doğru diyorsun Begümcüm :D Büyük hata :)

murseltaskin
16.08.2008, 15:53
uzun bi aradan sonra il defa milli takıma 4oyuncu yolluyoruz.eminim bu sayı daha artacaktır.
egemen,umut hatta tayfun bile çağırılabilir ilerleyen günlerde

Hasan61
17.08.2008, 20:30
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=42943
nedense tüm soruları bizimkilere sormuşlur keşke selçuk'a da sorsalardı

cengizalioğlu
17.08.2008, 21:19
egmeni görmemesi çok saçma olmuş

Volkan Taş
18.08.2008, 17:23
anaa nasıl oldu da tümer i almadı takıma.. kafasına taş çarptı galiba terim in

İsmail Çavuşoğlu
18.08.2008, 17:31
söyleyin arkadaşlar şimdi ne değiştide bu terim bizden 4 oyuncuyu,mehmet topuzu falan kadroya çağırdı.ligler başladıda bunlar süper bir performansmı sergilediler naptılarda seçildiler milli takıma ve avrupa şampiyonasına neden çağrılmadılar o zaman.bu terim adamı deli eder.demekki terim performansa ve hak edene vermiyor formayı.kafasına göre veriyor işte.
ne yapalım yinede 4 oyuncumuzu milli takımda görmek çok güzel..
not:ne yaptılarda milli takıma seçildiler derken terimi eleştiriyorum sakın yanlış anlaşılmasın.futbolcuları eleştirmiyorum.

İskender Çakmak
18.08.2008, 20:35
bu terim varya tam dayaklık halil altıntopu çağırmış ibrahim kaşı çağırmış bu adamlar avrupa kupasında taktiğine uymuyorda şimdi mi uyuyor 2 ayda adam dünya yıldızı olududamı çağırıyor anlamış değilim yaa bu adamı güneş çarpmış

TolgaTopçu61
18.08.2008, 20:54
2010 Dünya Kupası eleme grubu karşılaşmaları öncesi Şili ile bir hazırlık maçı yapacak (A) Milli Futbol Takımı, hazırlıklarını sürdürdü.

BJK İnönü Stadı'nda, teknik direktör Fatih Terim yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda, futbolcular koşunun ardından bir süre taktik çalıştı. Yarı sahadaki çift kale maçla antrenman tamamlandı.

Antrenmanda, sakatlığı süren Selçuk'un yanı sıra, Süper Kupa maçından dönen Galatasaray'lı futbolcular Servet, Ayhan ve Mehmet Topal takımdan ayrı, koşu yaparken, Hakan Balta dinlendirildi.

Avrupa Şampiyonası grup elemelerinde ve finallerde sakatlıklar nedeniyle büyük sıkıntı çeken milli takımda, Şili maçı öncesi de benzer sorunlar yaşanıyor. Sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılan Arda Turan'ın ardından, bugün de Caner Erkin, Sabri Sarıoğlu ve Mehmet Topuz'un, kadrodan çıkarılan yeni isimler oldukları açıklandı.

Bugün MR'ı çekilen Selçuk İnan kadroda kalırken, kadroya sakat olarak katılan Hakan Balta'nın durumunun kesinleşmediği bildirildi.

(A) Milli Futbol Takımı, yarın yapacağı antrenmanla Şili maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

Kaya
18.08.2008, 22:00
Arkadaşlar maç nerede oynanacak?

TolgaTopçu61
18.08.2008, 22:04
Arkadaşlar maç nerede oynanacak?
kocaeli'de oynanacak mac

TolgaTopçu61
19.08.2008, 15:31
İki fire daha verdik

Milli takımda sakatlık problemi bitmek bilmiyor. Arda, Mehmet Topuz, Caner ve Sabri'nin ardından bugün iki isimden daha kötü haber geldi. Milli takımın Avrupa Şampiyonası kadrosunda da bulunan Emre Belözoğlu ve Mevlüt Erdinç de sakatlıkları nedeniyle Şili maçının kadrosundan çıkarıldı.

(Ligtv.com.tr)

Hasan61
19.08.2008, 18:47
emre başladı sakatlıkları demekki...........

ÖzGür Ayar
19.08.2008, 18:50
Çıkan isimlerin yerine kimse davet edilmedimi acaba. Mehmet Topuz ve Sabri ne ara sakatlandı, Selçuk İnanın tedavisine devam ediliyor diye okumuştum bir yerde. Bunlar hangi ara sakatlandı.

Kadir
19.08.2008, 18:55
Bu ilk 11 i görmek isterim sahada .

Volkan
Gökhan-Ceyhun-İbrahim-Hakan
Serdar-Selçuk-Nuri-Uğur
Gökhan-Halil

Cafer Bulur
19.08.2008, 21:52
selcuk ve gökhan ünali ilk 11 de seyrederiz herhalde.
ceyhun ise büyük ihtimalle yedek baslar.

Vkgz
20.08.2008, 12:41
orada olacağım

İskender YILMAZ
20.08.2008, 13:34
emre belözoğlu da çıkartılmış kadrodan.. :D allah aşkına bu adamın 2 maç sakatlanmadan arka arkaya oynadığını gösterirmisiniz bana ya.. :D valla çok sinir oluyorum, ula herif kronik sakat ya..

İskender YILMAZ
20.08.2008, 13:35
................... volkan .....................

gökhan .... servet .... zan ....... balta

.................. aurelio .....................

kazım .................................. tuncay

.............. semih ... gökhan .............

olur 11..

Mustafa
20.08.2008, 13:51
Gökhan ve Semih bir arada olmaz bence

Kadir
20.08.2008, 14:01

gökhan .... servet .... zan ....... balta

.................. aurelio .....................

kazım .................................. tuncay

olur 11..

10 oldu :)

Ozan
20.08.2008, 15:25
Maçı hangi kanal veriyor bilen var mı ?

Atakan
20.08.2008, 15:38
A Milli
TRT-1 21:00
Ümit Milii
Kanal 1 19:00

TolgaTopçu61
20.08.2008, 15:38
Maçı hangi kanal veriyor bilen var mı ?
maci trt1 verecek

Atakan
20.08.2008, 15:46
----------------------Volkan-------------------
Gökhan------Gökhan----Servet----Hakan
----------------Aurelio-----Mehmet---------
Kazım-------------------------------Tuncay
----------------Semih-----Gökhan---------

----------------------Serdar-------------------
Serdar K.------Ceyhun----İbrahim Kaş----Uğur Boral
--------------Selçuk-----Ayhan---------
Nuri Şahin--------------------------------Serdar Özkan
--------------Halil-----Gökhan-------------

Olabilecek Kadrolar karışıkta olabilir.Ama değişiklerler anca bu olur.

TolgaTopçu61
20.08.2008, 15:49
hakan balta ve serdar sakatliklari nedeniyle kadrodan cikarildi

Atakan
20.08.2008, 15:58
hakan balta ve serdar sakatliklari nedeniyle kadrodan cikarildi

O zaman

Gökhan------Gökhan----Servet----Uğur Boral

Nuri Şahin--------------------------------Tuncay

7 değişiklik yapar biter.Sakatlık felan olursada Togla orta sahaya.:DZaten kaleye geçmesi zor.

İskender YILMAZ
20.08.2008, 16:45

gökhan .... servet .... zan ....... uğur

..................... aurelio .....................

kazım ........ nuri şahin .......... tuncay

olur 11..

10 oldu :)

özür.. :D

Gökhan ve Semih bir arada olmaz bence

neden oynamasın..?

Badaloğlu
20.08.2008, 16:52
İstanbul'dan, Kocaeline bu maça gitmek isteyen varsa, elimde 3 tane kapalı bileti var.İlgilenenlere duyurulur...

Ozan
20.08.2008, 17:04
A Milli
TRT-1 21:00
Ümit Milii
Kanal 1 19:00

maci trt1 verecek

Teşekkürler ...

Atakan
20.08.2008, 17:17
O zaman

Nuri Şahin--------------------------------Tuncay

7 değişiklik yapar biter.Sakatlık felan olursada Togla orta sahaya.:DZaten kaleye geçmesi zor.

Serdar çıkmış kadrodan.Demekki Tolga oynayacak.Fatih Terim en fazla 6 tane değişiklik yapabilir.

---------------------Tolga-------------------
Nuri Şahin--------------------------------Serdar

Arda, Mehmet Topuz, Caner, Sabri, Emre Belözoğlu ve Mevlüt Erdinç'ın ardından, Hakan Balta ve Serdar Kulbilge de kadrodan çıkartıldı!

Serdar Özkan çıkmamış.

Badaloğlu
20.08.2008, 17:33
İstanbul'dan, Kocaeline bu maça gitmek isteyen varsa, elimde 3 tane kapalı bileti var.İlgilenenlere duyurulur...

Arkadaşlar, elimde 3 tane kapalı bileti var.Maça gidecek olan arkadaşlarıma vermek istiyorum.

BEDAVA

Yok mu İstanbul'dan maça gidecek birirleri...

Mustafa Önal
20.08.2008, 17:36
ahmet abi 1 haftada 2 maç birden çekilmez . hele 2hazırlık maçı hiç çekilmez :)

ÖzGür Ayar
20.08.2008, 20:56
Ümitler yenildi bari habu uşaklar kazansa.

TolgaTopçu61
20.08.2008, 20:58
1 Volkan Demirel

2 Gökhan Gönül

3 Servet Çetin

4 Gökhan Zan

16 Uğur Boral

18 C. Kazım

5 Selçuk

15 Mehmet Aurelio

19 Ayhan Akman

9 Semih Şentürk

17 Tuncay Şanlı

bizden sadece selcuk var ilk onbir'de

Atakan
20.08.2008, 21:00
Selçuk, Gökhan, Ceyhuni, Tolga ve tüm Milli futbolculara başarılar.Allah yardımcınız olsun.

Mesut AKYILDIZ
20.08.2008, 21:00
Adamların ne uzun marşları varmış...

Ahmet Faruk
20.08.2008, 21:01
Selçuk ilk 11 de. Hadi bakalım

İskender Çakmak
20.08.2008, 21:02
selçuk oynuyor bakalım nasıl oynayacak Allah utandırmasın

Erdal DİLEK
20.08.2008, 21:09
Bakalim Selcuk Ayhan Ve Aurellonun Yanin Da Nasil Oynayacak

Ahmet Faruk
20.08.2008, 21:28
Selçuk tedirgin. Topa koşmuyor, kaçıyor sanki. Hayırlısı

Ahmet Faruk
20.08.2008, 21:31
Selçuk iyi kullandı korneri :) Övünecek bişe arıyoruz :)

Mesut AKYILDIZ
20.08.2008, 21:35
Defans önde oynadığı için çok adam kaçırıyor arkaya.

TolgaTopçu61
20.08.2008, 21:40
ayhan cok kötü oynuyor ikinci yari yerine ceyhun girmeli

ÖzGür Ayar
20.08.2008, 21:43
Tuncay ile Aurellioyu yakalıycan tekme tokat dövcen o nası vuruştur :D

Mesut AKYILDIZ
20.08.2008, 21:43
İnşallah bu pozisyonları aramayız kaçmaması gerekirdi bunların.....

headshot61
20.08.2008, 21:47
Selcuk kötü bir performans sergiliyor..2 yarida degistirelecek 100 de 100

TolgaTopçu61
20.08.2008, 21:49
sili cok sert oynuyor yaw:mad:

Muhammed
20.08.2008, 21:51
Aurelionun pozisyonunda ara pası selcuk mu verdi?

Ahmet Kuru
20.08.2008, 21:52
Hazırlık maçı değil sanki Final maçı...
ne kadar Faullü bir maç böyle..

sessizkral_1
20.08.2008, 21:54
tüm duran toplara selçuk vuruyor

ÖmerFarukYılmaz
20.08.2008, 21:55
Numberto,Number one topçu:)

Bu arada inşallah birisi sakatlanmaz...

Ahmet Faruk
20.08.2008, 21:55
Selçuk sonlara doğru açıldı. Gerçi ne kadar top aldıki. Gökhan Zan fuzuli adam. Bu kadar daha gereksiz bir oyuncu olabilir mi ya.

Mesut AKYILDIZ
20.08.2008, 21:58
Aurelionun pozisyonunda ara pası selcuk mu verdi?

Semih dedi spiker.

ÖmerFarukYılmaz
20.08.2008, 22:00
Bu arada Semih mükemmel oynuyor....

Ama Şilinin takım olmadığınıda unutmamak lazım...

erik
20.08.2008, 22:01
Selçuk çok pasif oynuyor.Beni hayrete düşüren Semih hakikaten yıldız gibi oynuyor.

ÖmerFarukYılmaz
20.08.2008, 22:09
Gökhan Ünal oyuna giriyor..

TolgaTopçu61
20.08.2008, 22:11
Gökhan Ünal oyuna giriyor..
10 numara yakismis kral'a:D

selcuk cikmis

headshot61
20.08.2008, 22:41
vaay gökhanin pasini gördünüzmü :D

TolgaTopçu61
20.08.2008, 22:41
1-0 öndeyiz

İskender Çakmak
20.08.2008, 22:42
gökhan atsaydı varyaaa mükemmel olurda haaaa

sessizkral_1
20.08.2008, 22:43
gökhan ünal çok iyi paslar veriyor top kapıyor savunma yapıyor

Goldeki topuk pasının gole etkisi çok büyük ve az önce bir şut çekti

devam gökhan gol bekliyoruz

TolgaTopçu61
20.08.2008, 22:49
gökhan'in hareketini gördünüzmü:D

gökhan'in serbest vurusu direk carpti

lazooo28
ne frikik vurdu be bizim gökhan :D

ÖzGür Ayar
Gökhan'a bak piskopat ya :D
Frikiğide çok güzeldi yani gol olsa mükemmel olurdu

Mustafa K. Demirbaş
Gökhan dan muthiş frikik üst direkten dışarı çıktı

Koray
Direkten dışarı çıktı,tühh bee...

İskender Çakmak
20.08.2008, 22:50
direkten dündü beeeeee tamam frikiçimiz belli

Ahmet Faruk
20.08.2008, 22:53
Gökhan bayağı iyi oynuyor. Ben ilk defa izledim. Ama Umutun Gökhana ayak uydurması zor.

lazooo28
20.08.2008, 22:57
Gökhan in teknigi de fena degilmis bende ilk defa izliyorum ..hazirlik maclarini izliyememistim

Ahmet Faruk
20.08.2008, 23:01
Gökhan - Semih iyi ikili olurdu. Trabzonsporda Umuttan yapmasını beklediğimiz şeyleri bu maçta Gökhan yaptı. Umut bak ders al...

ilhan
20.08.2008, 23:01
Halil'in attığı gol çok anlamlıydı. Gökhan ile uyumları harika bana göre. Selçuk ilk yarı çok silikti. Fazla kasmadı kendini :)

Cafer Bulur
20.08.2008, 23:04
harika bir mac oldu.
resmen kiran kirana ,catir catir futbol oynandi.
ilk defa milli takimimizin bir hazirlik macindan zevk aldim desem yeridir.
selcuk etkisiz,gökhan ise oldukca faydali oynadi.
gökhan harika toplar indirdi,gol öncesi asisti harikaydi.
ömer üründüle uyuz oldum.hayrani oldugu semihe övgüler dizen ömer bey gökhan hakkinda tek söz söylemedi.yazik,cok yazik.

Erdal
20.08.2008, 23:05
Acaba Gökhan tek forvet oynasa Colman da ona yakın oynasa dahamı iyi olacak?

Ahmet Faruk
20.08.2008, 23:09

Sol açığa iyi bir adam aldık mı tadından yenmez, izlenmez Erdal Abi. Bir bildiğin mi var yoksa :)

Cafer Bulur
20.08.2008, 23:09
bu aksamki görüntüsüyle gökhan bana tek forvet de oynayabiliriz dedirtti.
ama buna gerek yok,cift forvetli sistemimiz de cogu maclarda is görecektir.
ben gökhan i milli bir macta ilk defa bu kadar etkili gördüm.cok begendim sahsen kendisini bu aksam.

erik
20.08.2008, 23:24
Gökhan beklediğimden çok ama çok iyiydi.Umutla ikisi mükemmel ikili olurlar.

zahido
20.08.2008, 23:29
Selçuk olimpiyatta ki macta ne yaptıysa bu mactada onu yaptı.. Yani hiçbişey.. Sonu agustine gibi olmaz umarım.. Bukadar para verip formsuz, topun peşinden koşmayan bi adam görmek insanın içini acıtıyor..

Cafer Bulur
20.08.2008, 23:33
Selçuk olimpiyatta ki macta ne yaptıysa bu mactada onu yaptı.. Yani hiçbişey.. Sonu agustine gibi olmaz umarım.. Bukadar para verip formsuz, topun peşinden koşmayan bi adam görmek insanın içini acıtıyor..
hemen felaket tellallgi yapmasaniz iyi olur.
selcuk bu macta kötüydü ama hic kosmadi derseniz kendisine biraz haksizlik etmis oluruz.
kendisi yine cok kostu ama nedense hep rakibin gerisinde kaldi.
evet,selcuk daha iyi olmali ama bizim de biraz sabir göstermemiz sart oyunculara.

zahido
20.08.2008, 23:41
hemen felaket tellallgi yapmasaniz iyi olur.
selcuk bu macta kötüydü ama hic kosmadi derseniz kendisine biraz haksizlik etmis oluruz.
kendisi yine cok kostu ama nedense hep rakibin gerisinde kaldi.
evet,selcuk daha iyi olmali ama bizim de biraz sabir göstermemiz sart oyunculara.

Sabırsa sonuna kadar sabrederiz yeter ki duzelsin.. Ama tek bir ileriye yönelik hamlesi yoktu macta.. Hep yana hep yana ve surekli olarakta top kaybı yaptı.. Insallah düzelir bunu umut ediyoruz zaten..

Erdal DİLEK
21.08.2008, 01:14
selcul hiç bir şey yapmadı, ne oynadığı bile belli değildi, gökhan bütün hava topalrı aldı nerede ise, pozisyona giremedi,

bu milli takım tuncay ile kazımının kısmende uğur boralın kendini gösterme yeri değil, devamlı kendilkerine oynuyorlar, ayıptır ya bu kadar bencillik olmaz yani.. .

otuken55
21.08.2008, 02:09
gökhan sen neymişsin be:D

Ahmet Kuru
21.08.2008, 02:56
Halil Altıntop un avrupa şampiyonasında söylemiş olduklarından sonra acaba Fatih Terim le ilk karşılaştıklarında ne oldu...
Gerçekten çok merak ettim:)

mehmet83
21.08.2008, 05:19
Selcuk yinemi kotuydu ya? Bir an once kendine gelse artik. Anlattiginiza gore Gokhan iyi oynamis. Maci izlemedim ama ben kafamdaki Milli takimin kadrosunu bi yazayim.
---------Volkan--------
Gokhan--Servet--Egemen--Hakan
----Aurelio---Selcuk
--Hamit---------Arda
--------Nihat------
--------Semih-----

mehmet83
21.08.2008, 05:23
Bu kadroda nispeten zayif takimlara karsi istedigim kadro
-------------Volkan--------
Gokhan----Servet---Egemen----Hakan
------------Selcuk-------(Turk oglu Turk oldugu icin tercihimdir)
Gokdeniz-----Hamit----Arda
--------Gokhan-----Semih-----

Cengiz Çubukcu
21.08.2008, 08:17
orada olacağım

Anlat bize Volkan Nasıl oldu maç ? ben hazırlık maçı izlememe alışkanlığımı sürdürdüm :)

ilhan
21.08.2008, 09:51

Erdal abi,

Oldum olası tek forvete karşıyım. Rakip savunmayı inanılmaz rahatlatıyor tek forvet oynamak. Gökhan demeçlerinde tek forvete karşı olduğunu çift forvet oynadığında rakip savunmayı daha rahat ve çabuk bozabileceğimizi söylüyordu.

Tayfun
21.08.2008, 12:48
Yanarım da Gökhan'ın vurduğu freekick'in direğe vurup dışarı çıkmasına yanarım :)

LazAnisT
21.08.2008, 12:52
Seyir keyfi bayağı yüksek olan bir maçtı.Adamlar bizim defansı eleğe çevirdi ama bu Fatih Terim şanslı adam işte:)

İskender YILMAZ
21.08.2008, 14:54
milli takımın ofanstaki organizsyon ve yaratıcılık eksikliğini as oyuncuların olmayışına bağlıyorum ama defansif anlayışı kötü milli takımın.. neredeyse atılan her derin topta rakip, kaleciyle karşı karşıya kalıyor.. ofsayt taktiğimi yapıyorduk anlamadım gitti ama bence hiç uygun değil bu şekilde oynamak, hele 2 tane kalas gibi stoperle.. defans bloğu daha geride olmalı, hatta mümkün olduğu kadar geride olmalı.. açıkcası bu maçın bi ölçü olmadığını, olmaması gerektiğini düşünüyorum.. Dünya Kupası elemelerine farklı galibiyetli bir başlangıç yapmak dileğiyle.. :)

bu arada Gökhan'ın o frikiği gol olsaydı ne olurdu be.. :)

A.Ali Karanis
21.08.2008, 15:10
defansimiz cok bozuktu , bayagi aratop yedik , ama allahtan forvetlerinin son vuruslari kotuydu.

bordobluex
21.08.2008, 17:40
Türkiye - Şili Maçının özet görüntüleri...

-192731142212141267&hl=en

macka61
21.08.2008, 19:39
tebrikler milli takım gökhan ünal güzel pas vermiş direkten dönen topuda güzelmiş

Vkgz
22.08.2008, 01:44
Anlat bize Volkan Nasıl oldu maç ? ben hazırlık maçı izlememe alışkanlığımı sürdürdüm :)

Stada giriş tam bir rezaletti sayın abicim. 2. lig takımının stadına giriyoruz gibiydi. biletler optik ama hikayeden optik, okuyucu görevini polis üstlenmişti :) . Adamın 1i aynı biletle 3 kişi girdik dedi gerisini siz dusunun, stadyumdan dısarı bilet yağıyordu zaten. Sol kanadımızı çok zayıf gördük. ilk yarıdaki forvet ikilisi yerine ikinci yarıdaki forvet ikilisi çok iyi gitti bizim takıma. Selcuk ve aurelio ve tuncay en beğinilmeyen futbolcu görünümlü krosçulardı sahada :) . Bir hazırlık maçı için çok zevkliydi. Gittigimize değdi. Kocaelinin taraftar grubunuda tebrik ediyorum güzel marşları var, ve hareketliler. Saç özürlü Şililide çok iyiydi.