PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şener'den Polat ve Cavcav'a Ders!!!

Recep KINALI
19.07.2008, 12:21
Şener, Adnan Polat'ın Gökhan Ünal transferi nedeniyle kendisiyle konuşmadığını söyledi
Türkiye futbol dünyasında en yakın dostlukların bile küçük işler yüzünden bozulabileceği Gökhan Ünal transferiyle bir kez daha ortaya çıktı.
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ile Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ın bu oyuncu nedeniyle aralarının açık olduğu dile getirildi. Yıllardır ailece görüşen Şener ve Polat'ın şimdi birbirlerine soğudukları ama bunun sorumlusunun da Galatasaray başkanının olduğu belirtildi.
Uzun yıllar transfer mevsimlerinde Trabzonspor'a oyun oynayan, yetersiz başkan ve yöneticiler yüzünden Bordo-Mavili camiaya acı çektiren Adnan Polat ve onun gibi isimler, tokadı yediklerinde bu kez en yakın dostlarıyla bile konuşmama eğilimi göstererek gerçek yüzlerini de ortaya koyuyorlar. Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe, Trabzonspor'un oyuncularını ayartırken, yöneticilerin feryadına kıs kıs gülerken şimdi aciz duruma düşmenin acısını yaşıyorlar.

Gökhan Olayı Dostluğu Bitirdi
Sadri Şener ile Adnan Polat arasındaki uzun yıllara dayanan ve aile olarak görüşmelerine vesile olan dostluklarının Gökhan Ünal transferi nedeniyle artık buzdolabında olduğu resmen açıklandı. Edinilen bilgilere göre geçen sezon Gökhan'ın işini bitiren ve ön sözleşme imzalatan Galatasaray kulübü Başkanı Adnan Polat transfer için uygun zamanı bekliyordu. Bu oyuncuyu Kayserispor'dan ucuza kapatmak için taktik geliştirirken, Trabzonspor devreye girdi.
Başkan Sadri Şener, Adnan Polat'ı arayarak, “Eğer Gökhan'ı alacaksan, çabuk davran, yoksa devreye ben gireceğim” dedi. Trabzonspor'un, Gökhan'ın işini bitiremeyeceğini düşünen Polat, Şener'i net bir yanıt vermedi. Bunun üzerine harekete geçen Sadri Şener iki günlük bir pazarlıktan sonra golcü futbolcu Gökhan ünal'ı Kayserispor'dan yağdan kıl çeker gibi aldı. İşte ne olduysa bu transferin gerçekleşmesinden sonra oldu.

Şener Küskünlüğünü Açıkladı
Bordo-Mavili kulübün Başkanı Sadre Şener, Adnan Polat'ın, Gökhan Ünal transferi nedeniyle kendisine küstüğünü resmen açıkladı. Şener, “Gökhan Ünal transferi, aile dostum Adnan Polat ile aramın açılmasına neden oldu.
Adnan Polat'a, Gökhan'ı almadan önce, 'Eğer sizin niyetiniz varsa alın, yoksa ben devreye gireceğim' dedim. Ama ondan bir yanıt alamadım. Sonra işin içine girdik ve Gökhan'ı transfer ettik. Fakat Adnan Polat şimdi benimle konuşmuyor. Elimi sıkarken bile başka tarafa bakıyor” diye sitem etti. Öte yandan Marco Aurelio'yu, Trabzonspor bu oyuncuyla görüşmelerini yaparken devreye girip, ön sözleşme imzalatan Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'ın da, İsaac transferinden sonra Bordo-Mavililere etik dersi vermeye çalışması komik bulundu. Trabzonspor karşısında eziklik duyan Cavcav'ın da yediği darbeyle çaresizce tepki vermesi doğal karşılandı!

Dursun Kaplan
19.07.2008, 12:23
Adnan Polat bizim için sen hiç bir şeysin.. :)

Kendini çokta önemLi görme.. :)

forza61ts
19.07.2008, 12:26
olur bu seyler dun her tarafda ezılırken bugun bız ezıyoruz.. olay budur.. helal baskan..

Murat Engin Akyüz
sadri başkan sayesinde medyadaki duruşumuz bile değişti allah razı olsun nuri'nin eli kolu bağlı,iki cümleyi bi araya getiremeyen hallerinden bıkmıştık..buarada adnan polat'a ve özellikle cavcav'a da kapak olsun:D

Koray
Dostluğu batsın iyi oldu küsmesi,bize uzak Allah'a yakın olsun...

.....
19.07.2008, 12:32
azize de burağı kagaladu :D:D

Can AYDIN
19.07.2008, 12:33
Başkanımızla ne kadar övünsek azdır bence kelimeler kifayetsiz kalır..1995 yılında da TS için batma noktasına gelmişti fakat diğer trbazonlu iş adamları elinde tuttu ve yeniden yükseldi Sadri başkan..Bakıyorum aradan kaç sene fakat TS aşkında bişey değişmemiş,TRABZONSPOR aşkı için aile dostu ile arası bozuluyor..Bu herifi seviyorum ben yaaa...

Ahmet Faruk
19.07.2008, 12:46
Oh, ne has oldu...

Alıştılar kendi taraflarına yontmaya, sistemin değişmesine küstüler.
Yoksa oyuncuyu alamdık diye değil...

Erkut Ay
19.07.2008, 12:51
nuri'nin eli kolu bağlı,iki cümleyi bi araya getiremeyen hallerinden bıkmıştık
onun öyle bir derdi yoktu zaten hesabındaki açığı Trabzonsporla kapatmaktı bunuda başardı tepkiler olmasa bu göreve yine aday olurdu bu karaktersizler kulübün çevresine yaklaştırılmamalıki gelmezler zaten çıkarları olmadan....

butthead
19.07.2008, 12:53
adnan polat kim oluyo yaa triplere bak işini bilipte yapsaydın cocuk gibi küsmek ne yaa:hıh
Sadri başkana saygım her gün katlanarak artıyo başkanımız bi ekol oldu hakediyoda helal:alkış:

ccd6167
19.07.2008, 13:09
cok buyuk iş sanki..
cok lazımdı..

bkandil
19.07.2008, 13:23
istanbul takımlarından bize dost olan varmıymış yaa??
Bana göre İstanbulspor, İBB Spor ve Kasımpaşa bile düşmandır.
Anti-İstanbul diyorum, başka da bir şey bilmiyorum.

ilhan
19.07.2008, 13:33
Suyunu çıkardınız konunun. Başlık ne konuşulanlar ne.

Hadi koparın incelttiğiniz yerden.

---------------

Madem Sadri Şener'in verdiği dersler başlığın adı bir tanede ben yazayım. Giray, Selçuk ve Egemen transferleri :) bir de Zafer transferi. Malum futbolcuları isteyen bir tane daha kulüp vardi. :p

irfanb
19.07.2008, 13:38
Haksiz rekabet istemiyoruz.
Sadri Baskan bir iki futbolcu da rakiplere al .
Aglamasinlar :) :) :)

bkandil
19.07.2008, 13:41
Başkana transferler için sonsuz teşekkürler.
Çevremdeki diğer takımların taraftarlarından bizim transferler için biraz alıntı yapayım size, anlayın durumlarını.
1. Song'dan bir şey olmaz ama Gökhan iyi transfer (GS'li arkadaş)
2. Song çok iyi bir transfer oldu, diğerlerinden bir şey olmaz. (FB'li arkadaş)
3. Gökhan ve Egemen süper, en iyi transfer onlar oldu. (BJK'li arkadaş)
4. Egemen'den futbolcu olmaz. (şeftali kurtları netteki forumlarda)
5. Isaac Trabzon'a faydalı olmaz. (İ.Cavcav)

Adamların alamadıkları futbolcular çok iyi, ellerinden kaçırdıkları çok kötü imiş.
Yorumunu size bırakıyorum.

ilhan
19.07.2008, 13:43
Hele bir Selçuk transferimiz var ki ağızları açık kaldı. :)

Daha önceden hepsinin transfer listesinde olan Selçuk'u biz alınca 2.lige düşmüş takımdan futbolcu alıyorlar dediler. Hatta Burak'ı alma aşamamızda Fenerliler " paohoaho bu adamı mı alıyorlar. " diye dalga geçerken şimdi kendi kadrolarında buldular o adamı :)

Cengiz Çubukcu
19.07.2008, 13:43
Sadri başkan sana helal olsun, yıllardır gülmeyen makus talihimiz bu sene değişecek inşallah...Adnan Polat ile cavcav afkursun dursun :D

zeyberoğlu
19.07.2008, 13:44
TRABZONSPOR kulübü galibiyet hariç hiç bir skor için sahaya çıkmaz.

ilhan
19.07.2008, 13:46
Helal olsun. Bundan ötesi teferruattır. :alkış::alkış::alkış:

TRABZONSPOR kulübü galibiyet hariç hiç bir skor için sahaya çıkmaz.

OYılmaz
19.07.2008, 13:47
Angut.comda can sıkkınlığından gezerken bir eleman şöyle yorum yazmış Trabzonspor kötüye doğru gidiyor 20 transferin 1-2 kişi hariç süper ligde oynayacak kapasitede değil bende bu arkadaşa bir yerimden koca bir gülücük açtım

Keleşoğlu
19.07.2008, 13:48
teşekkürler başkan:)

Tayfun
19.07.2008, 13:50
Sadri Başka'nın eli ağır geldi ;)

İskender
19.07.2008, 13:50
Onlarda alışacaklar...

İskender Çakmak
19.07.2008, 14:00
içim o kadar rahat ki hep biz bunların düştüğü duruma düşüyorduk şimdi bunlar düştü ama daha yeni başladık daha neler olacak neler yönetimin ilk transfer dönemi önümüzde uzun yıllar adnan polat daha ne futbolcular alacağız elinden bu başlangıç

T61S
19.07.2008, 14:09
Cavcav efendi bitane futbolcudanda zarar etsin.Adnan POLAT a su yok suu... :)

SERDAR-61
19.07.2008, 14:16
sinsi adnan polat ile çakal cavcav has oldu. heleki cavcava çok has oldu bu adam en uyduruk topçusuna bile çok para isterken en KALİTELİ TOPÇUSUNU BELEŞE KAPTIK. gökhan ünal tartışılmaz bir gün fb de diğer gün gs de sonuçta kimde BİZDE
AZ KALSIN bjk ye de aydınla kazık atıyorduk son anda önlendi şimdilik zaferlen yetinelim darısı sahadaki başarıda HAYIRLISI:alkış:

poetricus
19.07.2008, 14:20
Şimdi bu durumda yöremize has güzel fıkralardan biri günümüze uyarlanarak şöyle denir:
-"Ula Adnan, Ula İlhan siz şimdi beni tanimay misunuz? Ula ben sizi hiç tanimayrum. O kadar!"

Cavcav ve Polat'ın Sadri bey'e ahlaktan bahsetmesi kaşarlı bir kadın satıcısının helal kazanç dersi vermesine benziyor... Neyse sükût lazım. Tövbe tövbe.

Hüseyin İlkin
19.07.2008, 14:23
http://i.radikal.com.tr/644x385/2008/06/04/fft5_mf10134.Jpeg

Bu resmi Adnan Polat'a yolluyor,doya doya bakmasınıda tavsiye ediyorum.

pReN@_61
19.07.2008, 14:25
olur böyle vakalar...

Sadri baba işini bilir ;)

Alibeyoglu
19.07.2008, 14:28
ben transferlerden cok trabzonsporumuzun oyunculari bizans takimlarinin elinden almasina sevindim

dostluklari batsin

macka61
19.07.2008, 14:28
Sadri Şenere demekki tanıyamamış adnan plat çok güzelsin Başkanım adnan polata oturmuştur bu transfer cavcava da aynı şekilde

Kasım BEKTAŞ
19.07.2008, 14:33
ayıdan post bizans takımından dost olmaz...

Osman Yavuz
19.07.2008, 15:29
Ben diyorum bu gs fenerden daha antipatik ama herkes tam aksini düşünüyor.Alamadınız kardeşim işte.Başkan bastı parayı aldı.Size süre bile tanıdı.Sonra da yüz vermemeler falan filan.Siz yıllardır karaktersizce transfer hareketleri yaparken birşey olmuyordu da şimdi biz çok temizce yaptığımız transfer sonrası başkana bu düzenbazlar tarafından tavır konuyor.Böyle daha iyi oluyor.Dışardan bizi hep sanki gs'nin kardeş kulübüymüşüz gibi gösteriyorlar.Buna en güzel cevabı 2 maçta alacağımız galibiyetlerle cevap vereceğiz inşallah.

Gelelim Cavcav efendiye.Sen adamını elinde tutamıyorsun ondan sonra etrafa sallıyorsun.Zamanında milleti 3 liralık oyuncuyu 30 liraya satarak kandırıyodun.Hadi ne oldu şimdi.Millet gözünü açtı Cavcav efendi.Seni de böyle kepaze durumuna soktular.Tıpkı senin 10 yıl önce yaptığın hareketler gibi.Aurelio konusunu unutmadık.Daha bunun gibi niceleri var.Allah'tan başımızda böyle büyük bir başkan var da onu kandıramıyorsunuz.Teşekkürler Sadri başkan.Tokat gibi yapıştırdı ikisine de.

Emre GÜRDAL
19.07.2008, 15:35
baskanım ellerıne saglık ne dıyelım allah kımseye bole baskan nasıp etmez

İslam Sezer
19.07.2008, 15:36
adnan polatla arkadaşlık zaten hataymış,iyi olmuş.fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış gibi davranmak lazım...bize ne küserse küssün...

cabri
19.07.2008, 15:44
Ben bunlara ilahi adalet derim..

Gökhan Ünal a sezon içinde talip olup hem çocuğa hem takımına zarar verirken iyiydi polat efendi.. Şimdi avucunu yala..

Cavcav a söyleyecek laf bulamıyorum zaten.

Uğurtan
19.07.2008, 15:48
Zor gelsede alışacaklar bu duruma alışacaklar yoksa çok acı çekcekler ;)

baştürk
19.07.2008, 16:02
Haksiz rekabet istemiyoruz.
Sadri Baskan bir iki futbolcu da rakiplere al .
Aglamasinlar :) :) :)

irfan abi güzel bi yaklasim bi şiirde sadri başkana yaz derim ben..

nuri albayarak a yazdigın şiir malum gazetelere bile çıktı..

devamı gelsın abi..

TS-Tiryaki
19.07.2008, 16:03
polata ve cavcava Sadri Baskandan bir adet emzik:

http://brahmi.org/forum/emzik01.jpg

Murat GENEL
19.07.2008, 16:13
20:45 Adnan acı var mı acı ..?

winner
19.07.2008, 16:38
Adnan Polat kim ki başkanın elini sıkarken başka tarafa bakacak.Becerip alamdılar Gökhan'ı.Senin keyfini bekleyeceğim ben.Tabii onlar herkesi Nuri Albayrak sanıyor.

Cavcav zaten bunadı, kime kaç yıllık sözleşme imzalattığını bile hatırlamıyor artık.

enmavi61
19.07.2008, 18:21
giray yerine egemen daha ii olurr bu kadro trabzondaki maçlarda çok iş yapar
ama deplasmanda tek forvetde yerine göre tercih edilmelii...ceyhun gülselam ve hüseyini nasıl oynatcak bu takımda merak ediyorum

Hotaman
19.07.2008, 18:31
Tam Galatasaray imajı; fakiriz fukarayız, ama gurulu bir genciz. İşine Polat işine karşında 1980'li yılların Türk sineması izleyicisi yok ki küçük Emrah moduna acısın:D

Erdal DİLEK
19.07.2008, 19:59
bence yeri geldi mi eziklerle anlaşma yapılır ama gs ile asla
onlar bizi arkadan vurdu. . .

Rıza ÇOLAK
19.07.2008, 20:29
Bu carcar a bi dörtlük armağan edeyim tam kendisine göre yazılmış...

Ağzın üstüne gitmez
Carcar eder durursun
Yedin kendi kendini
İnşallah KUDURURSUN:D:D

mustafa başar
19.07.2008, 20:31
adnan cavcav ıkılısı

ezik adamlar ya

adamda deiller

10 numara
19.07.2008, 21:24
polat ve cavcav'a

"Edeb bir tâc imiş nur-i Hüdâ’dan Giy ol tâcı emin ol her belâdan" edep yahuu...

Gamze
19.07.2008, 21:27
18 Temmuz 2008 - Sabah Gazetesi
http://img211.imageshack.us/img211/7959/tara0001kq5.jpg (http://imageshack.us)

19 Temmuz 2008 - Sabah Gazetesi

http://img175.imageshack.us/img175/8501/tara0002ed2.jpg (http://imageshack.us)

Bunlar da esprili birer cevap gibi adeta 'işbilmezler'e...

Keleşoğlu
19.07.2008, 21:45
ahahah koptum ya karikatüre

Ahmet Kuru
19.07.2008, 21:49
ee ne demişler...
Etme bulma dünyası
Gün gelir devran döner..O devranda döndü..Trabzonspor a hayırlı olsun
Rakiplere de geçmiş olsun:)

Emo91
19.07.2008, 22:43
cavcavi sevmem ama adnan polat serefli bir adama benziyor.... en azindan aurelio'ya tuvaletde imza atirmaya calismiyor cavcav gibi... ama polatinda böyle sinsi cevirmeleri vardir kesinlikle.....

ama yinede bizim büyük baskanimiza böyle bir konunun yüzünden küsmesi yanlis bence, cünkü sadri baba ona demis elini cabuk tut yoksa ben alirim diye, simdi adama isini dogru yapdi diye kim küsebilirki????

neyse, barisin insallah büyük adamlarsiniz, küskünlük yakismaz

shenka61
19.07.2008, 23:16
büyük başkan sadri şener in gelip elini öper büyük başkan ve taraftar affeder kimse trabzonspordan büyük değildir olmadı olamazda...........

sozveren
20.07.2008, 00:23
Ben diyorum bu gs fenerden daha antipatik ama herkes tam aksini düşünüyor.Alamadınız kardeşim işte.Başkan bastı parayı aldı.Size süre bile tanıdı.Sonra da yüz vermemeler falan filan.Siz yıllardır karaktersizce transfer hareketleri yaparken birşey olmuyordu da şimdi biz çok temizce yaptığımız transfer sonrası başkana bu düzenbazlar tarafından tavır konuyor.Böyle daha iyi oluyor.Dışardan bizi hep sanki gs'nin kardeş kulübüymüşüz gibi gösteriyorlar.Buna en güzel cevabı 2 maçta alacağımız galibiyetlerle cevap vereceğiz inşallah.

Gelelim Cavcav efendiye.Sen adamını elinde tutamıyorsun ondan sonra etrafa sallıyorsun.Zamanında milleti 3 liralık oyuncuyu 30 liraya satarak kandırıyodun.Hadi ne oldu şimdi.Millet gözünü açtı Cavcav efendi.Seni de böyle kepaze durumuna soktular.Tıpkı senin 10 yıl önce yaptığın hareketler gibi.Aurelio konusunu unutmadık.Daha bunun gibi niceleri var.Allah'tan başımızda böyle büyük bir başkan var da onu kandıramıyorsunuz.Teşekkürler Sadri başkan.Tokat gibi yapıştırdı ikisine de.

Aynen katılıyorum. Şu dünyada en hazzetmediğim takım varsa o da gs. Geçmişi, şampiyonlukları şikeyle dolu, çirkeflikleri desen bir o kadar.
Cavcav ise miyadını doldurmuş biridir artık. İkisine de geçmiş olsun diyorum.

GuRBeTCii61
20.07.2008, 03:27
Buda Size Kapak Olsun:cool:

baskanim:alkış::alkış::alkış:,,baska birseyde yok!!

M.Kılıç50
20.07.2008, 04:09
OOOooooooooo SADRI BASKAAAAN OLLEEEEEEEEEEEEEYYY,
SADRI BASKAAAAN OLEY,
SADRI BASKAAAAN OLEY,
SADRI BASKAAAN OLEEEEY

valla Sadri Baskan cok fena dalmis bu iki seref.....

Osman Yavuz Kardesime katiliyorum, bu 6S, F5 den daha fena beyler...

SeRHaD
20.07.2008, 04:11
Başkan BÜYÜKSÜN Diyecek SÖZ Bulamıyorum çünkü hepsini söylüyosun dolaylı yada dogrudan :):alkış:

leavemealone
20.07.2008, 04:32
Büyüksün baskanim diyorum sadece :) ..

lucarelli
20.07.2008, 21:20
genc arkadasim, iki yil onceki fener macindan oncekii gasaray_fener macindan sonra "fenerli yoneticler Trabzonspor hakkinda agiza alinmayacak kucuk dusurucu sozler kullandi, Trabzonlu dostlarimiz gereken cevabi verecektir" gibi tehlikeli, ucuz bir demec veren adamin seref muhasebesini bir daha yapmani tavsiye ederim

cavcavi sevmem ama adnan polat serefli bir adama benziyor.... en azindan aurelio'ya tuvaletde imza atirmaya calismiyor cavcav gibi... ama polatinda böyle sinsi cevirmeleri vardir kesinlikle.....

ama yinede bizim büyük baskanimiza böyle bir konunun yüzünden küsmesi yanlis bence, cünkü sadri baba ona demis elini cabuk tut yoksa ben alirim diye, simdi adama isini dogru yapdi diye kim küsebilirki????

neyse, barisin insallah büyük adamlarsiniz, küskünlük yakismaz