PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Basketboldaki Rakiplerimiz Belli Oldu

fındıkoğlu
17.07.2008, 23:03
TS'nin Basketbol'daki rakipleri
Bordo- Mavili basketbol takımı bu ünlü firma sponsor oldu.Ayrıca Trabzonspor basketbol takımı ile birlikte Türkiye Basketbol 2.Ligi'nde mücadele edecek takımlar şunlar
Akçakoca Poyraz (Düzce)
Aliağa Belediyesi (İzmir)
Anadolu Üniversitesi (Eskişehir)
Ankara Basketbol (Ankara)
Bursa Basketbol (Bursa)
Çanakkale Belediyesi (Çanakkale)
Çukurova Üniversitesi (Adana)
Düzce Gençlik (Düzce)
Erdemir (Zonguldak)
Eyüp (İstanbul)
FMV Işıkspor (İstanbul)
Gazi Üniversitesi (Ankara)
Gelişim Koleji (İzmir)
Genç Banvitliler (Balıkesir)
Gölcük Belediye (Kocaeli)
İstanbul Teknik Üniversitesi (İstanbul)
İzmir Büyükşehir Belediyesi (İzmir)
Ormanspor (Ankara)
Pertevniyal (İstanbul)
Tenis Eskrim Dağcılık (İstanbul)
Tofaş (Bursa)
Uşak Belediyesi (Uşak)
Vestel (Manisa)
Yeşilyurt (İstanbul)

Hayırlı olur inşaallah.
Bu senemiz dopdolu geçicek 6 tane istanbul takımı var.....

İsmail Alkan
17.07.2008, 23:33
TS'nin Basketbol'daki rakipleri
Bordo- Mavili basketbol takımı bu ünlü firma sponsor oldu.Ayrıca Trabzonspor basketbol takımı ile birlikte Türkiye Basketbol 2.Ligi'nde mücadele edecek takımlar şunlar
Akçakoca Poyraz (Düzce)
Aliağa Belediyesi (İzmir) (yok)
Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (yok)
Bursa Basketbol (Bursa)
Çukurova Üniversitesi (Adana) (yok)
Düzce Gençlik (Düzce)
Erdemir (Zonguldak) (yok)
Eyüp (İstanbul)
FMV Işıkspor (İstanbul)
Gelişim Koleji (İzmir)
Gölcük Belediye (Kocaeli) (yok)
İzmir Büyükşehir Belediyesi (İzmir) (yok)
Ormanspor (Ankara)
Pertevniyal (İstanbul)
Tofaş (Bursa)
Uşak Belediyesi (Uşak)
Vestel (Manisa)
Yeşilyurt (İstanbul)
Hayırlı olur inşaallah.
Bu senemiz dopdolu geçicek 6 tane istanbul takımı var.....

Bu listeyi aldığınız yer güncellenmemiş :) doğrusu aşağıda,
Yinede emeğine sağlık :)

Trabzonspor
Akçakoca Poyraz (Düzce)
Beykoz (İstanbul)
Bornova Belediyespor (İzmir)
Bursa Basketbol (Bursa)
Düzce Gençlik (Düzce)
Eyüp (İstanbul)
FMV Işıkspor (İstanbul)
Gelişim Koleji (İzmir)
Genç Telekom (Ankara)
Mülkiye (Ankara)
Olin (Edirne)
Ormanspor (Ankara)
Pertevniyal (İstanbul)
Tofaş (Bursa)
Uşak Belediyesi (Uşak)
Vestel (Manisa)
Yeşilyurt (İstanbul)

NOT : Takımlar 12 şerli iki gruba ayrılacaklar.

Kazım Uzunboy
17.07.2008, 23:35
Ankara'dan 5 takım var bu çok güzel bir haber. :)

İsmail Alkan
17.07.2008, 23:42
Ankara'dan 5 takım var bu çok güzel bir haber. :)
Kazım düştün 4 ayağının üstüne :) bir hafta stadyuma bir hafta salona,yaşadınız :)

Kazım Uzunboy
17.07.2008, 23:51
2 gruba ayrılacakmış ama inşallah Ankara ekiplerinin çoğuyla aynı grupta oluruz.

Bize Her Yer TRABZON !!

Yalnız bırakırmıyız sandın..

diye pankart yaptırmak lazım :)

Dursun Kaplan
17.07.2008, 23:54
Gideriz yeterki pazar günü oLsun maçLar.. :)

Mustafa
18.07.2008, 02:16
Gideriz yeterki pazar günü oLsun maçLar.. :)

Gideriz yeterki pazar günü olmasın maçlar :D Hatta cumarteside olmasın :D

stormtiger61
18.07.2008, 03:14
Bu basketbol isi Trabzon da yurumez usaklar o yuzden bu isi en kisa surede bitirmek lazim. Bizim basketbol ile isimiz olmaz. Ne yazik yonetim burda yanlis yapiyor. Umarim en kisa zamanda bu yanlislarindan donerler.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Luften mesajimi silmeden once bu telefonu arayiniz: 00447909893566

UğurB
18.07.2008, 09:00
Bu basketbol isi Trabzon da yurumez usaklar o yuzden bu isi en kisa surede bitirmek lazim. Bizim basketbol ile isimiz olmaz. Ne yazik yonetim burda yanlis yapiyor. Umarim en kisa zamanda bu yanlislarindan donerler.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neden basketbolda işimiz olmayacağını anlayamadım. Bizim diğer takımlardan ne farkımız var. Türkiye basketbol ligine çıktığımızda kulübün koyacağı 2 milyon euro, sponsordan gelecek 3 milyon Euro ile her sene zirveye oynayan bir takım kurulabilir. 5000 kişilik salonumuz da bittiğinde taraftar desteği ile Efes Pilsen'e, Fenerbahçe Ülker'e, Türk Telekom'a, BJK Cola Turka ve Galatasaray CC'a çok ciddi rakip olabilir Trabzonspor Alpella. Bu arada takımımızın ismi sanırım bu olacak.

Mert67
18.07.2008, 09:40
Erdemir 1. lige yükseldi diye sevinmiştim.Şimdi kahroluyorum.:(

tsburak08
18.07.2008, 10:10
hayırlı olsun 1. lige yükseleceğimize inanıyorum..

Mert67
18.07.2008, 15:41

Senin işin olmayabilir.Fakat basketbol ile ilgilenen bir sürü insan var.
Başkan çok doğru bir iş yapıyor yavaş yavaş tam bir kulüb oluyoruz.:alkış:

Cengiz Çubukcu
18.07.2008, 15:51
Peki biz hangi grupta oynayacağız ?

61_dnc_TS
18.07.2008, 15:56
Neden basketbolda işimiz olmayacağını anlayamadım. Bizim diğer takımlardan ne farkımız var. Türkiye basketbol ligine çıktığımızda kulübün koyacağı 2 milyon euro, sponsordan gelecek 3 milyon Euro ile her sene zirveye oynayan bir takım kurulabilir. 5000 kişilik salonumuz da bittiğinde taraftar desteği ile Efes Pilsen'e, Fenerbahçe Ülker'e, Türk Telekom'a, BJK Cola Turka ve Galatasaray CC'a çok ciddi rakip olabilir Trabzonspor Alpella. Bu arada takımımızın ismi sanırım bu olacak.

Sadece Trabzonspor olacak.

Tunç Tosun
18.07.2008, 18:29
Bu listeyi aldığınız yer güncellenmemiş :) doğrusu aşağıda,
Yinede emeğine sağlık :)

Trabzonspor
Akçakoca Poyraz (Düzce)
Beykoz (İstanbul)
Bornova Belediyespor (İzmir)
Bursa Basketbol (Bursa)
Düzce Gençlik (Düzce)
Eyüp (İstanbul)
FMV Işıkspor (İstanbul)
Gelişim Koleji (İzmir)
Genç Telekom (Ankara)
Mülkiye (Ankara)
Olin (Edirne)
Ormanspor (Ankara)
Pertevniyal (İstanbul)
Tofaş (Bursa)
Uşak Belediyesi (Uşak)
Vestel (Manisa)
Yeşilyurt (İstanbul)

NOT : Takımlar 12 şerli iki gruba ayrılacaklar.

İnşallah 7 istanbul takımının 7side bizim grupta olur :)

Ahmet ÇOLAK
18.07.2008, 19:09
arkadaşlar benm bildiğim doğu batı diye ayırıyolardı geçen sene buna göre belirlenebilir gruplar o zaman ankara ekipleriyle aynı grupta olma şansımız var.. bu arada bornova belediyesine yenilmiştik biz inş. onlarla yine karşılaşırız da onları ezeriz...

Nihal Ayvaz
18.07.2008, 19:16
vay düzceden de 2 takım varmış ..düzcede formamla maça giderim :D

e'3'
18.07.2008, 22:15
İnşallah 7 istanbul takımının 7side bizim grupta olur :)
buna bende katılıyorum ;)özellikler itu bizim grubta olsun :)

winner
19.07.2008, 02:34
İstanbul takımlarını istiyorum.Seneye bayraklarımızla İpekçi'deyiz inşaallah.

Hüseyin İlkin
19.07.2008, 10:06

Trabzon'da yürümezmiş basketbol,ehehe.Gülüyorum sadece bu mesaja okuduğumdan beri.

Senin olmazsa,benim olur,arkadaşlarımın olur.İlla ki bu güzide sporu takip edenlerde var ki var olduğunu biliyorum.

Kusura bakmayında ne yanlışı,basketbolda atılım yapmanın neyi yanlış hala anlayamadım.Bugüne kadar söz sahibi olamamamız yanlıştı asıl,şimdi o yanlıştan düzlüğe çıkılmaya çalışılıyor.

Hasan61
19.07.2008, 10:15

hayatıında kaç kere Trabzona geldin bilmiyorum ama yaşayan halk hakkında pek bilgin olmadığı belli

Osman Yavuz
19.07.2008, 11:57

Luften mesajimi silmeden once bu telefonu arayiniz: 00447909893566Ne saçmalıyorsunuz Allah aşkına.Sizin gibiler yüzünden bu kulüp, kulüp olma yolunda ilerleyemiyor.Sanki biri sizden para istedi.Saner Ayar'ın söylediklerini dinlemiyorsunuz heralde.Basketbol şubesinin geliri gideri ayrı olacak.İnşallah Trabzon'daki taraftarlarımız bizleri hayal kırıklığını uğratmaz da her maça giderler.En azından ben ilk yarı olmasa da ikinci yarıdaki İstanbul'da olacak maçların tümüne gitmeye çalışıcam.Trabzon bir spor şehridir bunu aklınızdan çıkarmayın.Biraz Trabzon tarihindeki sporun yeri konulu çalışmalara göz atmanızda fayda var.

The Legend
19.07.2008, 12:21

uşağım sen nerdensin ??? Trabzon bir spor şehridir ve basketbolu futboldan daha çok seven insanların olduğunu bizzat ben biliyorum. yıllardır keşke Trabzonspor 1.ligde olsada Efesle falan maç yapsak diye hayal kuruyorduk şimdi bu hayali bize bir adım daha yakınlaştıran yönetime ve başkana bir kez daha teşşekkür etmek istiyorum.

Özge
19.07.2008, 12:47

Çok yanlış düşünüyorsunuz.Basketbolun bu sene ne kadar izlendiğini çok yakında göreceksiniz.;)

ÜNAL
19.07.2008, 13:02
İzmir'deki maçları kaçırmamaya çalışacağız..

Bu takımlar Trabzonspor'un ismine karşılık gelen takımlar değil,bu yüzden bu gruplardan en kısa zamanda çıkmamız lazım..

Sinan Akyıldız
19.07.2008, 13:14
Bizim hocamız Trabzon'lu ve hasta Trabzonspor'ludur .

Alpella işi ilk piyasaya çıktığında ne düşündüğünü sormuştum . Ayrılan bütçenin 1. ligde çok rahat Playoff'a oynayacak bir takım kurmaya yeteceğini ve şu anki koçumuzunda muhtemelen gelecek koçun yardımcısı olacağını söyledi. Şu anda idari ve teknik yapı nedir bilmiyorum ama bu takım eğer bahsi geçen bütçeler ayrılırsa 1. ligde söz sahibi olacaktır .

İşin seyici yönüyse en az tereddüt edilmesi gereken konu bence . 2. ligdeyken bilmiyorum ama birinci ligde hem deplasmanda hemde kendi sahamızda seyirci sıkıntısı çekeceğimizi hiç sanmıyorum :)

Rakiplerden ise ;

Pertevniyal'de bir-iki arkadaşım oynuyordu geçen sene ama bu sene ne durumdalar bilmiyorum . Ve birde geçtğimiz sene Harun Erdenay'ın oynadığı İTÜ . Diğer rakiplerimizin bizi zorlayacağını düşünmüyorum .

Takımımıza 1. lig yolunda başarılar :)

Kazım Uzunboy
19.07.2008, 13:20
İşin seyici yönüyse en az tereddüt edilmesi gereken konu bence . 2. ligdeyken bilmiyorum ama birinci ligde hem deplasmanda hemde kendi sahamızda seyirci sıkıntısı çekeceğimizi hiç sanmıyorum :)

Bir konuda yanılıyorsun bence.
Destek vermemiz için takımımızın 1.ligde veya 2.ligde olmasının bir anlamı yok.

2.ligdeykende aynı desteği alacağına inanıyorum.

Cengiz Çubukcu
19.07.2008, 13:31
Osman İlkyarıdaki maçlara niye gitmiyorsun? dur ben söyleyeyim askere mi gideceksin ? :D
bu sene basketbol şubesinde yaşanacaklar hepimiz açısından çok önemli, eğer başarılı bir sezon geçirilirse hedefler yükseltilecek ve Trabzon sadece futbol şehri olmaktan çıkıp diğer branşlara da eğilim gösterecektir. Halk sadece futbol dayatıldığı için diğer sporlara ilgi göstermiyor, başarı gelsin bakın nasıl ilgi ve alaka artıyor !! Eğer başarısız olunursa ki böyle birşey inşallah olmaz o zaman ''denedik ama olmadı '' vb. söylemlerle işin peşi çok rahat bırakılabilir...
Yönetimi göreve geldiklerinden beri en çok takdir ettiğim konu basketbol şubesini ayağa kaldırmaları olmuştur çünkü, hepimizin beyninin bir köşesinde duran ''ne zaman deneyeceğiz'' düşüncesini uygulamaya sokmuşlardır. denenmemiş bir şey kalmasın :)

Sinan Akyıldız
19.07.2008, 13:33
Vermemiz tabiki gerekir ama verilir mi bilmiyorum dedim , verilmez demedim :) Mutlaka verilmesi gerekir.

Keşke bölgeselde de verilseydi . Netice olarak 1. ligde çok daha büyük bir destek alacağımıza inanıyorum .

Hüseyin İlkin
19.07.2008, 13:53
Futbol maçı saatiyle çakışmadığı taktirde Trabzon'daki bütün maçlarda yerimi alacağım ki futbol maçıyla saatinin çakışacağını düşünmüyorum.

Hasan61
19.07.2008, 14:17
uşağım sen nerdensin ??? Trabzon bir spor şehridir ve basketbolu futboldan daha çok seven insanların olduğunu bizzat ben biliyorum. yıllardır keşke Trabzonspor 1.ligde olsada Efesle falan maç yapsak diye hayal kuruyorduk şimdi bu hayali bize bir adım daha yakınlaştıran yönetime ve başkana bir kez daha teşşekkür etmek istiyorum.
:alkış::alkış::alkış::alkış:
küçük bir örnek vermek istiyorum birara efes buraya gelmişti bir kupa maçı için rakip oyak renault idi sanırım ve o maçta tribünler yetmeyip saha kenarlarına kadar taraftar vardı saha kenarlarına inenlerden biriside bendi

pReN@_61
19.07.2008, 14:19
istanbuldan 5-6 tane takım mevcut..

umarım bu sezon başarılı bir grafik çizeriz basketbolda...

Burak_52
20.07.2008, 14:23
istanbuldan baya takım var
bmn maç organizyonu yapar inşallah
hafta sonu can sıkıntısını atarız
yeni bi heycan bizim için basketbol

Fatih KIRAN
21.07.2008, 14:57
Bursa'nın Tofaş ve Bursa Basketbol olmak üzere 2 takımı varmış inşallah TS nin grubunda bu takımların en az biri vardırda takımımızı basketboldada destekleme heyecanı yaşarız..

Emo91
21.07.2008, 15:12
ben 13.08.----1.9. izmirde olucam, insallah izmirlen oynariz daben maca giderim, BMN ordada bir düzenleme yaparsa cok süper olur, ben kesin varim eger bu tarihde oynanirsa izmirde

Emre B.
28.07.2008, 16:57
İnşallah en az 3 tane İstanbul takımıyla aynı gruba düşeriz.

Ali Can
01.08.2008, 16:12
ne oldu bu rakip meselesi belli oldumu uzun zamandır giremedim..
inş. bir an önce belli olur..

bench
07.08.2008, 15:13
Bundan İyi Fikstür Olamazdı :)

Arkadaşlar 2.lig fiksturu bugun cekildi ve daha once bahsettiğim istanbul T.E.D bizim gruba geldi..yani ist'dakim acı abdi ipekci de oynayacagiz..hadi hayırlısı
Grubumuzda kimler var?

1-T.E.Dağcılık (istanbul)
2-Olin Gençlik ( edirne)
3- Genç Telekom (ankara)
4-Trabzonspor
5-Gazi Üniversitesi (ankara)
6-Fmv Işıkspor (istanbul)
7-Vestel (manisa)
8-Eyüp Belediyesi ( istanbul)
9- Akçakoca Poyrazspor (düzce)
10-Ormanspor (ankara)
11-Bornova Belediyesi (izmir)
12-Bursabasket (bursa)

3 istanbul 3 ankara 2 izmir (vesteli de izmir diye sayıyorum akcaabat kadar mesafe cunku :) )
gayet guzel hatta super bir kura...
beykoz-itü-tofaş gibi baba takımlar diğer grupta...bizim bu grupta ilk sirayı bizle palyaşacak veya zorlayacak bir takım yok..iç saha da maç kaybetmeyecegimizi varsayarsak -ki bence oyle olacak en fazla 2-3 maglubiyetle grubu 1.sırada bitirebiliriz o zaman da karsi grubun 8.si ile oynarız.
rakiplerle ilgili teknik analizleri de burdan yaparim daha sonra..
hepimize hayırlı olsun.güzel bir sezon bizi bekliyor...

Vkgz
07.08.2008, 15:51
1. Hafta
-
-
-
-
-
-
T.E. Dağcılık
Genç Telekom
Gazi Üniversitesi
Vestel
Akçakoca Poyraz
Bornova Bld.
Olin
Trabzon B.K.
FMV Işık
Eyüp
Ormanspor
Bursa Basketbol

---- tbl resmi sitesi "Trabzon B.K." yazmıs ne manaya geliyor bu

Remzi
07.08.2008, 20:54
Basketbol takımımızın ilk hafta rakibi Genç Telekom
TB2L 2008-2009 sezonu fikstürü, İstanbul Polat Renaissance Hotel’de düzenlenen TB2L Lig Kurulu toplantısının ardından gerçekleştirilen kura çekimiyle belirlendi. A Grubu’nda yer alan takımımız ilk hafta Ankara temsilcisi Genç Telekom’la deplasmanda karşılaşacak.

24 takımın yer alacağı TB2L’de sezon 18 Ekim’de oynanacak karşılaşmalarla başlayacak. TB2L sezon takvimine göre 28 Mart-5 Nisan tarihlerinde Play-Off Eleme Turu müsabakaları, 11-19 Nisan tarihlerinde Play-Off Çeyrek Final müsabakaları, Play-Off Final müsabakaları ise 28 Nisan’da start alacak. Lig statüsüne göre onikişer takımın yer alacağı iki grupta deplasmanlı, iki devreli lig usulü ile oynanacak. Gruplarında normal sezonu ilk sekiz içinde tamamlayan takımlar, Play-Off müsabakalarına katılmaya hak kazanırken, gruplarında sezonu 11. ve 12. sırada tamamlayan takımlar bir sonraki sezonda Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi’nde (EBBL) mücadele edecekler. TB2L’de Beko Basketbol Ligi’ne yükselme heyecanının artacağı Final Grubu’nda ise 4 takım mücadele edecek. Final Grubu sonunda ilk iki sırayı alan takımlar, 2009-2010 sezonunda Beko Basketbol Ligi’nde oynamaya hak kazanacaklar.

Remzi
07.08.2008, 20:59

Arkadaşlar 2.lig fiksturu bugun cekildi ve daha once bahsettiğim istanbul T.E.D bizim gruba geldi..yani ist'dakim acı abdi ipekci de oynayacagiz..hadi hayırlısı
Grubumuzda kimler var?

2-Olin Gençlik ( edirne)
3- Genç Telekom (ankara)
4-Trabzonspor
7-Vestel (manisa)
10-Ormanspor (ankara)
12-Bursabasket (bursa)

3 istanbul 3 ankara 2 izmir (vesteli de izmir diye sayıyorum akcaabat kadar mesafe cunku :) )
beykoz-itü-tofaş gibi baba takımlar diğer grupta...bizim bu grupta ilk sirayı bizle palyaşacak veya zorlayacak bir takım yok..iç saha da maç kaybetmeyecegimizi varsayarsak -ki bence oyle olacak en fazla 2-3 maglubiyetle grubu 1.sırada bitirebiliriz o zaman da karsi grubun 8.si ile oynarız.

bursa takımının en azından biri olması iyi oldu.. tribünde olacağız:)

İsmail Alkan
07.08.2008, 21:00
1. Hafta
-
-
-
-
-
-
T.E. Dağcılık
Genç Telekom
Gazi Üniversitesi
Vestel
Akçakoca Poyraz
Bornova Bld.
Olin
Trabzon B.K.
FMV Işık
Eyüp
Ormanspor
Bursa Basketbol

---- tbl resmi sitesi "Trabzon B.K." yazmıs ne manaya geliyor bu
Tarbzonspor Basketbol Kulübü olabilir :)

Halil Atalay
07.08.2008, 21:12
arkadaşlar basketbol takımızı yanlız bırakmayalım herkes imkanı verdiğince takıma destek olsun ve maçlara taraftar olarak gitelim

TolgaTopçu61
07.08.2008, 21:35
Basketbol takımımızın ilk hafta rakibi Genç Telekom
http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/170708roman.jpgTB2L 2008-2009 sezonu fikstürü, İstanbul Polat Renaissance Hotel’de düzenlenen TB2L Lig Kurulu toplantısının ardından gerçekleştirilen kura çekimiyle belirlendi. A Grubu’nda yer alan takımımız ilk hafta Ankara temsilcisi Genç Telekom’la deplasmanda karşılaşacak.

http://trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
24 takımın yer alacağı TB2L’de sezon 18 Ekim’de oynanacak karşılaşmalarla başlayacak. TB2L sezon takvimine göre 28 Mart-5 Nisan tarihlerinde Play-Off Eleme Turu müsabakaları, 11-19 Nisan tarihlerinde Play-Off Çeyrek Final müsabakaları, Play-Off Final müsabakaları ise 28 Nisan’da start alacak. Lig statüsüne göre onikişer takımın yer alacağı iki grupta deplasmanlı, iki devreli lig usulü ile oynanacak. Gruplarında normal sezonu ilk sekiz içinde tamamlayan takımlar, Play-Off müsabakalarına katılmaya hak kazanırken, gruplarında sezonu 11. ve 12. sırada tamamlayan takımlar bir sonraki sezonda Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi’nde (EBBL) mücadele edecekler. TB2L’de Beko Basketbol Ligi’ne yükselme heyecanının artacağı Final Grubu’nda ise 4 takım mücadele edecek. Final Grubu sonunda ilk iki sırayı alan takımlar, 2009-2010 sezonunda Beko Basketbol Ligi’nde oynamaya hak kazanacaklar.

macka61
07.08.2008, 21:39
İstanbuldaki maça gitmek istiyorum müsait olursam gideceğim

Kazım Uzunboy
07.08.2008, 21:41
Maçın kesin tarihi ne zaman ?

Takımımızı kesinlikle yalnız bırakmayacağız İnşallah.

İsmail Alkan
07.08.2008, 22:33
Maçın kesin tarihi ne zaman ?

Takımımızı kesinlikle yalnız bırakmayacağız İnşallah.
18 ekimde başlıyor ligler kazım.

OsKi61
08.08.2008, 01:06
Keşke bursa maçı burda olsaydı harika olurdu valla :)

Neyse bu sene Avni Aker'i nasıl dolduruyorsak 19 Mayıs'ıda öle doldurmalıyız abilerim kardeşlerim kesinlikle !

Basketbolada önem vermeliyiz ! söylemek istemiyorm ama diğer 3 büyükler gibi sadece futbolla deil Basketboldada TRİBÜN olarak iyi işler yapmalıyız çok iyi işlerde yaparız ;)

fetih aydın
08.08.2008, 19:52
baya karıştı fikstürLeer..!!:S:S

fetih aydın
08.08.2008, 19:55

Grubumuzda kimler var?

2-Olin Gençlik ( edirne)
3- Genç Telekom (ankara)
4-Trabzonspor
7-Vestel (manisa)
10-Ormanspor (ankara)
12-Bursabasket (bursa)

abi pertevniyalde olsa tam olurdu yhaa çok istiyodum bızım gruba dusmelerını hayırLısıı..!!

Miraç Atalay Çiftçi
08.08.2008, 20:02
İzmir Bornova geçen sene yenildiğimiz ekip birde yılların tecrübesi Vestel var.
İzmire futbol takımımız gelmeyecek ama, bizler basketbolu izleyebileceğiz.

Manu61
08.08.2008, 20:30
basketboldan ilk sene olarak cok ümitli degilim..1.lige cıkarsak şaşırırım dogruyu söylemek gerekirse..kimse umutsuz oldugumu düsünmesin ama bizim grubumuzda konusulanlar kadar ''kek'' degil..itü,tofas,beykoz yok ama en az onlar kadar yatırım yapan takımlar var..genc telekom,vestel,bursabasket,bornova belediyesi,T.E.D bu takımlar bizim rakiplerimiz isimiz hicde sanıldıgı kadar kolay degil..ama insallah ilk senemizde cıkarız..

Nihal Ayvaz
08.08.2008, 21:05
3tane istanbul 1 tane düzce takımı var iyi olmuş ..baya maça gidicez bu sene.:)

Ümit Tekşan
13.08.2008, 09:24
Ben Basket Takımımızın seneye 1.Lige çıkacağına inanıyorum .. Arkadaşımızın bir basketle ne işimiz var yazmıs birinci sayfada Ben burdan ona sesleniyorum Spor sadece Futboldan ibaret değildir. Gözünü bir aç sağına soluna bak 21. yüzyılın içindeyiz .. Burdan bişeyler çıkarmaya çalış...

lazrail6167
01.09.2008, 18:47
arkadaslar sezonun 3. haftasında TRABZONSPOR akçakoca poyraz deplasmanına geliyor ereğlili arkadaslardan yoğun talep olursa otobüs felan kaldıralım maca hep beraber gidip takımımızı sonuna kadar destekleyelim

Nihal Ayvaz
01.09.2008, 19:01
arkadaslar sezonun 3. haftasında TRABZONSPOR akçakoca poyraz deplasmanına geliyor ereğlili arkadaslardan yoğun talep olursa otobüs felan kaldıralım maca hep beraber gidip takımımızı sonuna kadar destekleyelim

biraz erken olmuş ama düzce olarak bizde geliriz büyük ihtimal

Serdær
01.09.2008, 19:04
Maç tarih ve saatlerini yine bu konu başlığından bildirilirse istanbuldaki maçlara gitmek istiyorum.

Nihal Ayvaz
01.09.2008, 19:07
istanbuldaki maçlar için organizasyon yapılır büyük ihtimal mutlaka haberimiz olur ;)

Ayhan Çolak
05.09.2008, 09:15
basketboldan ilk sene olarak cok ümitli degilim..1.lige cıkarsak şaşırırım dogruyu söylemek gerekirse..kimse umutsuz oldugumu düsünmesin ama bizim grubumuzda konusulanlar kadar ''kek'' degil..itü,tofas,beykoz yok ama en az onlar kadar yatırım yapan takımlar var..genc telekom,vestel,bursabasket,bornova belediyesi,T.E.D bu takımlar bizim rakiplerimiz isimiz hicde sanıldıgı kadar kolay degil..ama insallah ilk senemizde cıkarız..
katılıyorum. sadece isimle olacak işler değil. geçen sene harun lu itü bile zar zor üçüncü olabildi.

Külünkoğlu
05.09.2008, 09:23
2-Olin Gençlik ( Edirne)
3- Genç Telekom (ankara)
4-Trabzonspor
7-Vestel (manisa)
10-Ormanspor (ankara)
12-Bursabasket (bursa)

3 İstanbul, 3 Ankara, 1 Bursa, 1 İzmir, 1 Düzce, 1 Edirne.
Edirne hariç iyi dağılım olmuş, güzel olacak güzel. :)

Cengiz Çubukcu
05.09.2008, 09:48
2-Olin Gençlik ( Edirne)
3- Genç Telekom (ankara)
4-Trabzonspor
7-Vestel (manisa)
10-Ormanspor (ankara)
12-Bursabasket (bursa)

3 İstanbul, 3 Ankara, 1 Bursa, 1 İzmir, 1 Düzce, 1 Edirne.
Edirne hariç iyi dağılım olmuş, güzel olacak güzel. :)
Üstad niye öyle diyorsun Edirne İstanbula 2 saat :) hep biz mi oraya geleceğiz , biraz da sizler bu taraflara gelin :D

Hüseyin Bağdat
05.09.2008, 10:00
İlk senemizde beko basketbol ligine çıkmak çok güzel olur.

İsmail Alkan
09.09.2008, 04:10
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Beykoz, Recep Şahin Köktürk Spor Salonu’nda oynanan hazırlık maçında B Grubu’ndaki önemli rakiplerinden İTÜ'yü 88-70 mağlup etti.

İTÜ de hazırlık maçında bizi yenmişti,Buda demek oluyorki Trabzonspor-itü-beykoz belki bir iki takımdada koyabiliriz,bu takımlar arasında busene çok çekişmeli ve zevkli bir lig bizi bekliyor :)

uyum61
09.09.2008, 07:15
itu su an harun ve muhtemel ibrahim'siz kadrosuyla calismalarina devam ediyor. keza beykoz'da gayet guclu ve tecrubeli bir kadroya sahip. o grupta olmamak her ne kadar sans gibi gozukse de bulundugumuz grup yerine itu ve beykozlu grupta olmak playoff oncesi en azindan bize tecrube kazandirirdi.