PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonsporumuza Yeni Marş

Sayfa : 1 [2] 3

aggressors
13.09.2008, 21:36
arkadaşlar sayfayı ziyaretçi girişine kapattırmak için özelden mail attım admine ama cevap gelmedi.Malum bu sayfaya her önüne gelen girebiliyor biz yaparız adamlar bizden önce çalarlar.Bu yaptığımız tezahürat belkide yıllarca söylenecek, duyan herkesin helal olsun diyebileceği bir tezahürat olacak Allahın izniyle.Çünkü şarkı o kadar mükemmelki...Hatta bu tezahüratın bejeke maçına yetişmesi için bir yerde buluşabilirizde. belki o maçta söyletemeyiz(malum bizim halk biraz zor beğenir:D) ama bunu dillere kazıyabildikmi büyük bir iş çıkarmış oluruz...

yaa merak ettik ne yaptın ne ettin paylaşmıyomusun :eek:

bordo&maviaşkı
13.09.2008, 21:55
yaa merak ettik ne yaptın ne ettin paylaşmıyomusun :eek:
hala bu sayfa ziyaretçilere açık. Ne dersin buraya yazıyımmı bu şekilde?ya çalınırsa diye şüpheliyim:confused:

aggressors
13.09.2008, 22:15
hala bu sayfa ziyaretçilere açık. Ne dersin buraya yazıyımmı bu şekilde?ya çalınırsa diye şüpheliyim:confused:

birşey olmaz çalan hırgızdır :D

bordo&maviaşkı
13.09.2008, 22:28
Peki kardeş öyle olsun:D ama bu çalınırsa var yaa!...çalanııınn diye başlarım hrld:D
işte taraftar marşı(inşallah) :

lalalalalalaaaalaaalala...(2 şer defa söylemeliyiz ve aynı şarkıdaki gibi söylerkende alkışlar yukarıda)

Seeensin içimdeki teeek ateş
Seeensin kalbimdeki teek güneş
Taaaraftarın daimaaaaa senle
Şaaampiyon olacağıııız yine

laaalalalalaaalaaala......(2 şer defa)

Aaaartık koşacacağız ziiiiirrveye
Raaaakiplerini ezeeeee eze
BoooordoMavi renkli Eeeefsane
KAAAAZINACAK YİNE TAAARİHE

laaaaaaylalalalaaaaaaaaaalala....(2 şer defa)

İşte 3. kıta:
Uuuğruna canlarımıııııız feda
Baaaaş koymuşuz biiz buuuu yola
Miiiilyonlarca yürek koooool kola
AND İÇ-TİK BİZ ŞAM_Pİİ_YON_LUU_ĞA
lalalaaaalalalaaaalaala
AND İÇ-TİK BİZ ŞAM_Pİİ_YON_LUU_ĞA (2 defa söyleyeceğiz burayı ve şarkının ritminin değiştiği haliyle;bunu ancak bizzat söyleyerek açıklayabilirim ama inşallah anlaşılır:))

Arkadaşlar ilk önce inşallah tutulur diyorum ve bunu geneldeki arkadaşlara hatta tüm Trabzonspor taraftar sitelerine yaymalıyız.
Bu arada müziği dinlemeden geçmeyin:)
işte müzik:http://www.dailymotion.com/video/x1qrx2_basshunter-i-can-walk-on-water-i-ca_music

husky61
13.09.2008, 23:02
çok iyiyiz biz yaa haydi daha daha daha güzel yarın bu besteyi söyleyin maça giden arakadşlar amigoya yakın olan arkadaşar söz sahibi olan biir bu marşı başlatmalı yarın

husky61
13.09.2008, 23:03

Nasılsın kardeşim ((((( :

Ömer Akdağ
13.09.2008, 23:05
Peki kardeş öyle olsun:D ama bu çalınırsa var yaa!...çalanııınn diye başlarım hrld:D

lalalalalalaaaalaaalala...(2 şer defa söylemeliyiz ve aynı şarkıdaki gibi söylerkende alkışlar yukarıda)

İşte 3. kıta:
lalalaaaalalalaaaalaala
AND İÇ-TİK BİZ ŞAM_Pİİ_YON_LUU_ĞA (2 defa söyleyeceğiz burayı ve şarkının ritminin değiştiği haliyle;bunu ancak bizzat söyleyerek açıklayabilirim ama inşallah anlaşılır:))

Arkadaşlar ilk önce inşallah tutulur diyorum ve bunu geneldeki arkadaşlara hatta tüm Trabzonspor taraftar sitelerine yaymalıyız.
işte müzik:http://www.dailymotion.com/video/x1qrx2_basshunter-i-can-walk-on-water-i-ca_music

Tebrik ediyorum çok süper bir çalisma!! Herkesin muzikle beraber sözleri okumasini tavsiye ederim! Bu bir sekilde tribunde soylenmesi lazim!!!

aka5
13.09.2008, 23:05
Hoşgeldin Bahar Sözleri

Hosgeldin bahar la la la
Hosgeldin dostum la la la
Nese getirdin la la la
Dünya ya la la la la la la la

Hosgeldin bahar la la la
Yeniden dogmus gibi simdi bütün dünya

Birden zaman dursa hergün bahar olsa
Bugün açan güller hiç bir gün solmassa
Kirilan kalplerin yerini sevgi alsa

Kimse gücenmese kimse aglamasa
ümitsiz günlerin sonu gelmis olsa
yedi den yetmise herkes mutlu yasasa
Dünyada..

Hosgeldin bahar la la la
Nese getirdin la la la

Hosgeldin bahar la la la

Yüzyillar boyunca hergün bahar olsa
gecesi gündüzü hep aydinlik olsa
Yeryüzü gökyüzü nesemizi paylassa

Dallardaki kuslar bize örnek olsa
Kimse darilmasa kimse ayrilmasa
Dünyada..

Hosgeldin bahar la la la
Nese getirdin la la la

Hosgeldin bahar la la la

.arkadaslar bu sarkıyı bılen varmı melodısını fılan. sarkının muzıgı super. sozlerıde yukarda. bu sozlere bıraz oynadıktımı yemeın ederım yuzyılın sarkısı olur trabzon ıcın. youtubeda vıdeosu var ama malesef yutube kapalı gene sanarım. ama bu sarkının sozlerıle bıraz oynanırsa super bı beste ve tribun sarkısı olur. hatta bır sarkıcıya verılıp trabzonsopr ıcın tekrar yazılırsa ve solenırse bızımde cok guzel bı marşımız olmus olur. yetkılı arklar lutfen bu sarkı ve sozlerınle ılgılenin. http://rs140.rapidshare.com/files/36491145/nost125.rar bursa sarkının lınkını buldum ama burda nostaljık 100 sarkı var ama yelızin hosgeldın bahar sarkısı var . isteyenler limewiredada arayabılır sanırım orda olması lazım. sarkı super ozellıkle nakarat bolumu super tam tribunluk

Beyler hosgeldınbahar sarkısını upload ettım isteyen ındırebılır. sarkı 70lerın oldugu ıcın 700kb bır sarkı . muzıgı dınleyın cok super bıde buna adam gıbı soz yazıldımı super olur .iste linki burdan ındirebilirsini sarkıyı. http://www.freeuploadshare.com/DOWNLOAD/38a851259/hosgeldinbahar_yeliz.mp3 burdan indirin.

bordo&maviaşkı
13.09.2008, 23:24
çok iyiyiz biz yaa haydi daha daha daha güzel yarın bu besteyi söyleyin maça giden arakadşlar amigoya yakın olan arkadaşar söz sahibi olan biir bu marşı başlatmalı yarın

Tebrik ediyorum çok süper bir çalisma!! Herkesin muzikle beraber sözleri okumasini tavsiye ederim! Bu bir sekilde tribunde soylenmesi lazim!!!

Teşekkürler arkadaşlar ama bu sözleri herkese ezberletmeliyiz. ilk burda BMN de bunu ezberletirsek bu yayılır kolayca.Sizden ricam; herkes üzerine düşeni yapsın, bunu tanıdıklarına dinletsin vede ezberletsin.:) Kolay olmayacak ama vazgeçmek yok...

husky61
13.09.2008, 23:30
bordo mavi aşkına bu sözler herkesin dilinde olmalı

husky61
13.09.2008, 23:31
RİCA EDERİM RENKDAŞIM HERŞEY KOCAMAN BİR DÜNYA OLAN TRABZONSPOR İÇİN

http://www.dailymotion.com/video/x1qrx2_basshunter-i-can-walk-on-water-i-ca_music

buda güzel (( ;

AYAN61
13.09.2008, 23:38
ya bu işler nasıl yapılır. Nasıl organize olacak bu millet. Bilen biri yok mu ya. Biri el atsın demiyorum. Biri yol göstersin. Bu marşı değerlendirelim

bordo&maviaşkı
13.09.2008, 23:41
Arkadaşlar işte Yeni Marş yada Tezahüratımız(ilk paragrafın 2 satırı husky61 kardeşimize ait(düzeltmeler hariç) diğerleri nacizane bana ait,inşallah beğenilir)

Taraftar Marşı :

lalalaaaalalalaaaalaala

Bu da müziği: http://www.dailymotion.com/video/x1qrx2_basshunter-i-can-walk-on-water-i-ca_music

Erdogan
13.09.2008, 23:42

İşte 3. kıta:
lalalaaaalalalaaaalaala

Bu gercekten harika, stadi hayal edebiliyorum bunu söylerken hep bir agizda ve sarkidaki ritimle alkis,,, süperrrr

bordo&maviaşkı
13.09.2008, 23:46
Bu arada arkadaşlar sakın "3 büyütülmüşler"in taraftarları duymasın bunu:) çalabilir hırhızlar:D çünkü onlar alışkındır başkasının hakkını gasp etmeye.

husky61
13.09.2008, 23:49
süper olcak yaa yarın maça gitcek olan varmı ????

husky61
13.09.2008, 23:50
maça gtitcek olan varmı arkadaşlar ??

AYAN61
13.09.2008, 23:51
ya bu işler nasıl yapılır. Nasıl organize olacak bu millet. Bilen biri yok mu ya. Biri el atsın demiyorum. Biri yol göstersin. Bu marşı değerlendirelim

Murat'
13.09.2008, 23:51
ben yarın tribünlerdeki yerimi alacağım inşallah...

husky61
13.09.2008, 23:53
ok ozman sen yanındakine o yanındakine bu bikaç hafta sonra süper olur bence tabi zorda olsa

bordo&maviaşkı
13.09.2008, 23:53
süper olcak yaa yarın maça gitcek olan varmı ????
Ben gidiyorumda (ayıptır söylemesi maraton kombinesiyle:)) nasıl olacakki.gideceklerle önceden bir yerde buluşmak lazım.Aslında bu şarkıyı bundan 10 gün önce görseydik bu sözleri bu maça yetiştirirdik herhalde.
Bunun haricinde kısa bir dörtlüğüm daha var ama bu marş daha önemli,şimdi o dörtlüğü yazarsam olmaz:)

husky61
13.09.2008, 23:54
taaa istanbuldan ben bunu tribünde duymak istiyorum sizce çokmu arkadaşlar trabzon için bordo mavi için herşey

husky61
13.09.2008, 23:55
Ben gidiyorumda (ayıptır söylemesi maraton kombinesiyle:)) nasıl olacakki.gideceklerle önceden bir yerde buluşmak lazım.Aslında bu şarkıyı bundan 10 gün önce görseydik bu sözleri bu maça yetiştirirdik herhalde.
Bunun haricinde kısa bir dörtlüğüm daha var ama bu marş daha önemli,şimdi o dörtlüğü yazarsam olmaz:)

KARDEŞİM ŞEKLİNİ KODUN (( :: MARATON KOMBİNE SÜPERSİNZ YA KEŞKE ORDA YAŞSAYDIMDA GÖRSEYDİM BU GÜNLERİ

bordo&maviaşkı
13.09.2008, 23:56
yöneticileeer duyun sesimizi organize olaalııımmm:) haydi BMN yi ayaklandıralım arkadaşlar herkes bu sayfayı kopyalayıp diğer forum sayfalarına yapıştırsın ve ordakileri bu şarkımıza destek vermeye çağıralım. ben yapmıştım zaten ama devam...

aggressors
13.09.2008, 23:59
Nasılsın kardeşim ((((( :

iyi kardeşim çok sağol :) bide şu marşı kazandırabilsek cümle alem çok iyi süper olacaz inşallah :alkış:

husky61
14.09.2008, 00:02
evet ama nasıl olur ben bilmiom yani nası yapılır bu dein şey

husky61
14.09.2008, 00:02
olcak olcak kardeşim alcaz bu maçı allahında izniyle yattara sayesinde KARGAYA gaaak dicez (( (::

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 00:05
KARDEŞİM ŞEKLİNİ KODUN (( :: MARATON KOMBİNE SÜPERSİNZ YA KEŞKE ORDA YAŞSAYDIMDA GÖRSEYDİM BU GÜNLERİ
Bu günler pek önemli değil İNŞALLAH şampiyonluk günlerimizi görürüz hepberaber kardeşim

husky61
14.09.2008, 00:06
Bu günler pek önemli değil İNŞALLAH şampiyonluk günlerimizi görürüz hepberaber kardeşim

AAAAAMİİİİİNNN

aggressors
14.09.2008, 00:09
Arkadaşlar işte Yeni Marş yada Tezahüratımız(ilk paragrafın 2 satırı husky61 kardeşimize ait(düzeltmeler hariç) diğerleri nacizane bana ait,inşallah beğenilir)

Taraftar Marşı :

lalalaaaalalalaaaalaala

Bu da müziği: http://www.dailymotion.com/video/x1qrx2_basshunter-i-can-walk-on-water-i-ca_music

gerçekten süper oldu emeğinize elinize kolunuza sağlık beyler...bu şarkının sadece müziği üzerine bu muhteşem sözleri işleyip internet ortamında paylaşırsak patlama yapar varmı yapabilecek,değerlendirelim gerçekten bomba oldu :alkış:

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 00:15
gerçekten süper oldu emeğinize elinize kolunuza sağlık beyler...bu şarkının sadece müziği üzerine bu muhteşem sözleri işleyip internet ortamında paylaşırsak patlama yapar varmı yapabilecek,değerlendirelim gerçekten bomba oldu :alkış:
Teşekkürler kardeşim,güzel olması Trabzonspor'a olan aşkımızın sayesindedir.internet ortamına şimdilik yayılması taraftarı değilim:) ilk önce bizim taraftarımız bi ezberlesinde ondan sonra istediğiniz yere yayın:D ama yayarken dikkatli olun eziklerin taraftarları çalmasın:D ha bu arada nacizane bizi de anarsanız seviniriz(husky61 ve ben):)

AYAN61
14.09.2008, 00:22
bordo&maviaşkı , abi sen yazmışsın galiba. En iyide sen seslendirirsin. Bunu seslendirip ses halini sunarsan. BMN radyo da görevli arkadaşlar. senin vereceğin sesi müzikle birleştireceklerdir. En azından bunu yapacak teknik donanıma sahiptirler. video'yu dailymotions'tan indirip mp3'e çevirme kısmını ben halledebilirim. Sitenin girişine de marşı koyduk mu herkes 2-3 günde ezberler. Artık harekete geçme vakti geldi.

husky61
14.09.2008, 00:24
Ayaaaaan Valla Varya Hizirmin Sen?

aggressors
14.09.2008, 00:25
Teşekkürler kardeşim,güzel olması Trabzonspor'a olan aşkımızın sayesindedir.internet ortamına şimdilik yayılması taraftarı değilim:) ilk önce bizim taraftarımız bi ezberlesinde ondan sonra istediğiniz yere yayın:D ama yayarken dikkatli olun eziklerin taraftarları çalmasın:D ha bu arada nacizane bizi de anarsanız seviniriz(husky61 ve ben):)

şöyle bişey var internet ortamında paylaşamazsak kimse bilmez,amacımıza ulaşamayız varsın ezikler çalsın,eğer biz becerip elimizdeki bu nimeti değerlendiremezsek helal olsun adamlara...:D

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 00:27
bordo&maviaşkı , abi sen yazmışsın galiba. En iyide sen seslendirirsin. Bunu seslendirip ses halini sunarsan. BMN radyo da görevli arkadaşlar. senin vereceğin sesi müzikle birleştireceklerdir. En azından bunu yapacak teknik donanıma sahiptirler. video'yu dailymotions'tan indirip mp3'e çevirme kısmını ben halledebilirim. Sitenin girişine de marşı koyduk mu herkes 2-3 günde ezberler. Artık harekete geçme vakti geldi.

seslendiriyim seslendirmesinede birincisi; sesim o kadar iyi değil,duyanlar sonra kaçmasın:D ikincisi;o kadar bilgisayar bilgim yok maalesef.Ama bunu bir yer söyleselerde enaz 10-15 kişi biraraya gelip hep beraber söylesek,onu kaydedip dediğin gibi yapsalar daha güzel olur bence ne dersiniz?

aggressors

aynen arkadaşın dediğinde haydi bmn göreve :alkış:

husky61
şöyle bişey var internet ortamında paylaşamazsak kimse bilmez,amacımıza ulaşamayız varsın ezikler çalsın,eğer biz becerip elimizdeki bu nimeti değerlendiremezsek helal olsun adamlara...:D

kardeşim sen geçen bi site gösterdiydin şarkıdaki sözleri kaldırıodu gndersene

AYAN61
14.09.2008, 00:28
Ayaaaaan Valla Varya Hizirmin Sen?

abi artık harekete geçmenin vakti geldi.Ben şarkıyı mp3 haline getirdim. Rapid'e atacam şimdi. Siz şu şarkıyı seslendirin şimdi

hasannuhoglu
14.09.2008, 00:29
maça gidiyoruz kardeşim.marş nedir,söle hele?

husky61
14.09.2008, 00:29
abi artık harekete geçmenin vakti geldi.Ben şarkıyı mp3 haline getirdim. Rapid'e atacam şimdi. Siz şu şarkıyı seslendirin şimdi

ayan sözleride kaldırnmı?

husky61
14.09.2008, 00:30

lalalaaaalalalaaaalaala

budur

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 00:30
paylaşın kardeşim ama bunun bizim olduğunuda öyle bir yazınki; adeta kafalarına balyozla vura vura anlatıyomuş gibi olsun:Dgerçi yine anlamaz ya o got kafalılar:D:D

AYAN61
14.09.2008, 00:33
seslendiriyim seslendirmesinede birincisi; sesim o kadar iyi değil,duyanlar sonra kaçmasın:D ikincisi;o kadar bilgisayar bilgim yok maalesef.Ama bunu bir yer söyleselerde enaz 10-15 kişi biraraya gelip hep beraber söylesek,onu kaydedip dediğin gibi yapsalar daha güzel olur bence ne dersiniz?

abi melodiyi bilelim. Sesinin güzel olmasının önemi yok. mevzuyla ilgilenecek arkadaşlara. Elle tutulur birşeyler vermiş oluruz

hasannuhoglu
14.09.2008, 00:34

AYAN61
14.09.2008, 00:35
ayan sözleride kaldırnmı?

yok onu bilmiyorum işte. Program bakıyorum aynı zaman da. Radyo'cu kim var? bilen var mı?

aggressors
14.09.2008, 00:35
müzikten sesi ayıran program. Karaoke yapabilmenizi sağlar. DART Karaoke Studio ile çaldığınız parçalardaki vokal sesini kesip sadece çalan müziği dinleyebilir, böylece şarkının sadece müziğini dinleyerek içinizdeki ses sanatçısını ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca bu şekilde kendi söylediğiniz parçaları kaydedebilirsiniz.
ister sesi dinleyin,ister müziği dinleyin seçim sizin? ;)

indirmek isteyenlere link :
http://basshunter-i-can-walk-on-water-i-can-fly-mp3-download.kohit.net/_/632635

bunu diyosun husky sanırım

husky61
14.09.2008, 00:36
yaaa baksananız şu şarkıyı yarın avni akerda çaldırabilcek kim var????yani şarkı çalınsın sadeece

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 00:37
işte marş kardeş:

Taraftar Marşı :

lalalaaaalalalaaaalaala

Bu da müziği: http://www.dailymotion.com/video/x1q...ter-i-ca_music (http://www.dailymotion.com/video/x1qrx2_basshunter-i-can-walk-on-water-i-ca_music)

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 00:39
yok onu bilmiyorum işte. Program bakıyorum aynı zaman da. Radyo'cu kim var? bilen var mı?
sesi nasıl kaydedip gönderirim bilmiyorumki:confused:

husky61
14.09.2008, 00:41
ya en kolay nası bilionzmu bak şimdi iki tane tel alcan eline abi sonra bitaraftan şarkyıı sölicen bitaraftadnad diğer telden kayıt yapcan okadar (( : yada bilgisaayrdan şarkıy çal tele kaydet okadar olduda bitti

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 00:42
arkadaşlar bu şarkıyı ilk önce yarın maçta 3-5 kez arka arkaya çaldırabilmemiz lazım.Galiba stadın dj i buradan biriydi.Biri BMN yöneticileriyle irtibat kurarsa bu şarkıyı yarın çaldırabiliriz.

husky61
14.09.2008, 00:43
işte bu olursa koparız ozman olur bişeler bikaç kere sadece çalınsın aa djjjjjjjjjjjjjjj

AYAN61
14.09.2008, 00:43
sesi nasıl kaydedip gönderirim bilmiyorumki:confused:

abi laptop mu kullanıyorsun masaüstümü? eğer laptopsa zaten onda mikrofon var. Eğer masa üstüyse mikrrofonun olması lazım. (yüksek ihtimal biliyorsundur da ben konu uzamasın diye temelden aldım :) ). Eğer mikrofon varsa başlat/programlar/donatılar/eğlence/ses kaydedicisi yolunu gel abi oraya kaydet. Yada husky sen de biliyorsun galiba sen söyleyemezmisin

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 00:44
ya en kolay nası bilionzmu bak şimdi iki tane tel alcan eline abi sonra bitaraftan şarkyıı sölicen bitaraftadnad diğer telden kayıt yapcan okadar (( : yada bilgisaayrdan şarkıy çal tele kaydet okadar olduda bitti
sonra tel.e kaydettiğim sesi kime gönderiyim?:cool:

husky61
14.09.2008, 00:45
mikrofon yok ayrıca kulaklıkta ve ayrıca şu anda ses bile dinleme imkanım yok oyüzden söyelemicem

aggressors
en iyi başvuru adresi goooggllleee

husky61
babacım bilgisayara gönder varsa usb kablon ondan sonrada buraya kaydet okadar

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 00:46
abi laptop mu kullanıyorsun masaüstümü? eğer laptopsa zaten onda mikrofon var. Eğer masa üstüyse mikrrofonun olması lazım. (yüksek ihtimal biliyorsundur da ben konu uzamasın diye temelden aldım :) ). Eğer mikrofon varsa başlat/programlar/donatılar/eğlence/ses kaydedicisi yolunu gel abi oraya kaydet. Yada husky sen de biliyorsun galiba sen söyleyemezmisin
masaüstü kullanıyorum cidden daha önce hiç ses kaydetmedim ama kaydeceğim sonrasına bakarız artık:) az bekleyin geliyorum:D

husky61
14.09.2008, 00:46
sonra herkes bu şarkyıı dinleyebilir

AYAN61
14.09.2008, 00:48
masaüstü kullanıyorum cidden daha önce hiç ses kaydetmedim ama kaydeceğim sonrasına bakarız artık:) az bekleyin geliyorum:D

sonra derken?? BU akşam alabilecekmiyiz kaydı?

aggressors
14.09.2008, 00:55
bu gece bu şarkıyı hazır hale getirmeden yatmak yok hadi gençler :)))

husky61
14.09.2008, 00:58
yarın çalışcak olan arkadşalar var mesela ben napcak bu adam yarın

tsmetu
14.09.2008, 01:04
Elinize,yüreğinize,ağızınıza sağlık.

aggressors
14.09.2008, 01:04
yarın çalışcak olan arkadşalar var mesela ben napcak bu adam yarın

bi sen değilsin bende varım :) uykular feda olsun trabzonuma :D

husky61
14.09.2008, 01:08
olsun tabi yaa olsun agg yarın maça gitcek olan arkadaşlara benim yerimede bağırn ayrıca bağırmayanında kafasına vurun vurmazsanız ben sizin kafanıza vururum he ayrıca yarın maçta çok iyi taraftar beklioz btün istanbul kitlendi size hayde trabzonum hade yattaram kolbastıya devam

AYAN61
14.09.2008, 01:11
abi kayıt bu akşam gelecekse. Ben bir tane program indiriyorum zaten. Birazdan iner denemeye başlayacağım.

ulvicebi61
14.09.2008, 01:15
yardımcı olabileceğim bi konu var mı..

aggressors
14.09.2008, 01:25
yardımcı olabileceğim bi konu var mı..

ulvi nereyesun yap bize bi dj lik :D

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 01:26
arkadaşlar nerdeyse yarım saattir ses kaydı yapıyorum ancak halledebildim ama son kıtası en son söylediğim şekilde olsun:D ses için kusura bakmayın artık ama bunu burda millet dinlerse bende yerindibine geçerim hrld:o sesi kaydettik ama nasıl göndercem bilmiyorum:) direkt kopyala-yapıştırla gelirmi?:confused: bide sizden ricam bu sesi sakın ana sayfada yayınlamayın:p sonra biraraya gelir hepberaber söyleriz onu yayınlarsınız ok:D
nasıl göndereceğimi söyleyin gönderiyim.

ulvicebi61
14.09.2008, 01:27
tam olarak ne gerekiyo müziğin sözlerimi silinecek..sadece enstrümanlar mı kalcak..

aggressors
14.09.2008, 01:30
tam olarak ne gerekiyo müziğin sözlerimi silinecek..sadece enstrümanlar mı kalcak..

sözler silinecek yerine bizim sözler paste edilecek :D

AYAN61
14.09.2008, 01:31
evet. sözler silinecek. Biraz zor bir işmiş galiba

http://rapidshare.com/files/145039789/basshunter.mp3 şarkıyı buradan indirebilirsin

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 01:31
müziğin sözleri silincek ama "lalalaaa..." kısımları kalsın bence

ulvicebi61
14.09.2008, 01:33
müziği download ediyim sözlerini silicem prg. vardı bende yapıodm..

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 01:33
arkadaşlar benim kaydı gönderiyimmi? sizi bekliyorum. nasıl gönderilcek diye sormuştum.(kopyala-yapıştırla gönderebilirmiyim?)

aggressors
14.09.2008, 01:34
müziğin sözleri silincek ama "lalalaaa..." kısımları kalsın bence

evet o kısım kalırsa süper olur. ben program indirdim bayağı bi cebelleştim beceremedim uşaklar,anlayan yardımcı olacak olan renkdaşlarımızı göreve davet ediyorum :confused:

aggressors
14.09.2008, 01:38
arkadaşlar benim kaydı gönderiyimmi? sizi bekliyorum. nasıl gönderilcek diye sormuştum.(kopyala-yapıştırla gönderebilirmiyim?)

dostum rapidshareden alablilirsin ilk önce sarkiyi upload etmen gerek daha sonra sarkiya url veriyo rapidshare,bu şekilde link alıp bizle paylaşabilirsin.. ;)

AYAN61
14.09.2008, 01:39
www.rapidshare.com 'a gir. orada zaten belli. Gözat'a bas. dosyanı bul aç'a bas. Sonra upload çıkacak. ona bas tamamen yüklenince link çıkacak zaten karşına. Bize onu verirsin. Yada boyutu yüksek değilse msn'den at abi birine

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 01:42
geliyiiiiiiiii:D:D az sabredin birazdan

ulvicebi61
14.09.2008, 01:42
sözlerini sildm şarkının beyler..

AYAN61
14.09.2008, 01:44
heyt be. Helal mesaj sayın da 61 olmuş zati

ulvicebi61
14.09.2008, 01:47
:D iyi denk gelmiş biraz da efekt ekleyebilirm..daha hareketli bişey olabilir böylesini bi upload edip paylaşıyım söylersiniz siz..

aggressors
14.09.2008, 01:48
arkadaşlar nerdeyse yarım saattir ses kaydı yapıyorum ancak halledebildim ama son kıtası en son söylediğim şekilde olsun:D ses için kusura bakmayın artık ama bunu burda millet dinlerse bende yerindibine geçerim hrld:o sesi kaydettik ama nasıl göndercem bilmiyorum:) direkt kopyala-yapıştırla gelirmi?:confused: bide sizden ricam bu sesi sakın ana sayfada yayınlamayın:p sonra biraraya gelir hepberaber söyleriz onu yayınlarsınız ok:D

dostum canını sıkma profosyonel birşey beklemiyoruz zaten,o zamanla olacak inşallah..ortaya ne çıkarsa çıksın emeğin alkışlanacaktır şüphesiz :alkış: hergün birşeyler katarak yola devam edecez ve güzel bir marş çıkaracaz umarım..

aggressors
14.09.2008, 01:49
:D iyi denk gelmiş biraz da efekt ekleyebilirm..daha hareketli bişey olabilir böylesini bi upload edip paylaşıyım söylersiniz siz..

ellerine sağlık ulvi,çok güzel olur denedikçe farklı şeyler üreteceğiz ve sonuç süper olacak göreceksiniz...

ulvicebi61
14.09.2008, 01:50
şarkının sözsüz halini kaydediyorum şuanda

AYAN61
tamam. sözlerin de tam hali gelsin. Yeni bir başlıkta organizasyona dönüştürürüz.

bordo&maviaşkı
arkadaşlar şöyle bir link verdi umarım olmuştur
http://rapidshare.com/files/145054280/levent._bordo_mavia__351_k__305__.wma.html

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 01:52
bu dediklerimi de sakın unutmayasınız ha!:D:D rezil etmeyin beni:D

ulvicebi61
14.09.2008, 01:56
güzel olmuş gerçekten profesyonel bi ortam da bu müzik çok güzel şekil alacak..

AYAN61
14.09.2008, 01:57
http://rapidshare.com/files/145054280/levent._bordo_mavia__351_k__305__.wma.html

abi çok güzel olmuş ya. Biz bunu böyle stad'da çalalım bence :) gaza geldim valla

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 01:57
dinleyebildinizmi?

favory_61
14.09.2008, 01:58

valla ağızına sağlık bence çok güzel olmuş bu bestenin üzerine durulması lazım

Ahmet AYDIN-28
14.09.2008, 01:59
Güzel olmuş. Eline diline sağlık. Ama kıtaları ikişer kez söylesen daha iyi olurmuş.

AYAN61
14.09.2008, 01:59
evet abi dinledik çok güzel olmuş. Ulvi yüklenmedi mi hala?? sabırsızca bekliyoruz

aggressors
14.09.2008, 02:00

gerçekten başlangıç için süper tebrikler,herangi bir dj programı kullanmadan yapılabileceğin en iyisini yapmışsın :alkış:
daha sonraki çalışmalarda müziği daha çok ön plana çıkarabilir,ufak ses düşmelerini minimize eder ve 3-4 kişilik grup halinde söylenirse fevkaladenin fevkinde olacaktır.ulee bülent ersoy gibi hissettim kendimi :D

ulvicebi61
14.09.2008, 02:01
yönetime bi şekilde dile getirebilsek çok güzel olur aslında..elimizde böyle bi beste var,müziği kullanmak için izin alsalar belli bi miktar para gerekıyo müziği yapan kişiye vermek için,adam hayrına vermez yani sormadan kullansak duyulsa adam tazminat alır.

Burak 1967
14.09.2008, 02:02
Ben de bu marşı çok tuttum, arkadaşım sen de bu ses varken pop stara bile katılırsın arkanda Trabzonspor taraftarları olur sen merak etme

ulvicebi61
14.09.2008, 02:02
http://rapidshare.com/files/145056661/Ulvi_Mar__351__Demo.mp3.html
buda sözsüz hali..

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 02:04
güzel olmuş gerçekten profesyonel bi ortam da bu müzik çok güzel şekil alacak..

abi çok güzel olmuş ya. Biz bunu böyle stad'da çalalım bence :) gaza geldim valla

valla ağızına sağlık bence çok güzel olmuş bu bestenin üzerine durulması lazım

Arkadaşlar çok teşekkür ederim güzel sözlerinize. Ama son kısmında nefes problemi işi bozdu kabul etmek gerekirse:D neyse Trabzonsporumuz için canımız feda:tsbayrak:
Artık iş hepimizde bunu bütün taraftarlara yaymamız lazım. Malum ben bu sitede yeni olduğumdan pek tanıdığım yok ama siz en başta BMN yönetimiyle irtibata geçerek bu işi hızlandırabilirsiniz. Helede bunu yarın stadda söylersek varyaaa süper olur:sevinç:

AYAN61
14.09.2008, 02:05
ulvi ben indiremiyorum ya. Adres bulunamadı diyor. Free'ye basıyorum ondan sonra ki sayfa açılmıyor

aggressors
14.09.2008, 02:08
dinleyebildinizmi?

süpersin dostum :alkış:

ulvicebi61
14.09.2008, 02:09
denedim de sorun vermıyo indirirken falan,baska ındıremeyen var mı...

Remzi
14.09.2008, 02:10
Süper olmuşş...Elinize Ağzınıza sağlık:alkış:

Sezer Soykan
14.09.2008, 02:10
çok güzel olmuş arkadaşlar emeğinize sağlık benimde şöyle bi fikrim var bu marşın yayılması açısından bu marşın sözlerinin olduğu kağıtlar hazırlanıp (fotokopi ile çoğaltılarak) maçlarda seyircilere dağıtılsa internete girmeyen taraftarımızda bu şekılde bilgi sahibi olsa ve marşın sözlerınden ordan ezberlese nasıl olur acaba. gerekirse fotokopi için maddi olarakda yardımcı olabiliriz.

aggressors
14.09.2008, 02:11
buda sözsüz hali..

ulvi süpersin dostum gece yarısı kalkıp kafa üstü dönesi geliyo insanın :D

ulvicebi61
14.09.2008, 02:12
lalala ları silmeden yapmaya çalışıyorum,onun üzerine daha guzel söylenebilir..

AYAN61
14.09.2008, 02:13
ben niye indiremiyorum anlamıyorum ki. Msn'den atabilecek olan var mı?

aggressors
14.09.2008, 02:13
çok güzel olmuş arkadaşlar emeğinize sağlık benimde şöyle bi fikrim var bu marşın yayılması açısından bu marşın sözlerinin olduğu kağıtlar hazırlanıp (fotokopi ile çoğaltılarak) maçlarda seyircilere dağıtılsa internete girmeyen taraftarımızda bu şekılde bilgi sahibi olsa ve marşın sözlerınden ordan ezberlese nasıl olur acaba. gerekirse fotokopi için maddi olarakda yardımcı olabiliriz.

bence buna fazla gerek yok,güzel bi sonlama yapıp bunu stad hopörlöründen maç öncesi dinletirsek patlama yapar zaten..

civil_61
14.09.2008, 02:19
güzel olmuş baya elinize sağlık tam gaza getiriyor valla adamı=)

Sezer Soykan
14.09.2008, 02:21
bence buna fazla gerek yok,güzel bi sonlama yapıp bunu stad hopörlöründen maç öncesi dinletirsek patlama yapar zaten..

seyircinin bence marşı dinlemesi değil marşa katılması marşı bilmesi açısından fena olmaz diye düşünüyorum o kağıtların altına bmn olarakda not düşülebilinir

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 02:22
buda sözsüz hali..
buda güzel eline sağlık ama şarkı çok değişmiş. bence asıl bizi coşturacak olan gerçek şarkıdır(beni coşturdu çünkü:D) şarkının özüne sadık kalalım:)
iyi dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim. Asıl iş bundan sonra başlıyor.Bunu herkese ezberletmeliyiz.Fotokopi işi benimde aklıma yattı aslında.Nasıl yaparsak yapalım yarına(yani maça:D) yetişirse süper olur Bu marş bizim şampiyonluk marşımız olsun İnşallah.

AYAN61
14.09.2008, 02:23
seyircinin bence marşı dinlemesi değil marşa katılması marşı bilmesi açısından fena olmaz diye düşünüyorum o kağıtların altına bmn olarakda not düşülebilinir

marş tam olarak ortaya çıksın. yönetimle konuşulup her koltuğa bırakılabilir. Ama önce marşı tamamlayıp. Milletin beğenisine sunmalıyız

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 02:24
ben niye indiremiyorum anlamıyorum ki. Msn'den atabilecek olan var mı?
istersen ben gönderiyim?

AYAN61
14.09.2008, 02:25
istersen ben gönderiyim?

eyvallah. İndirmeyi başardım sonunda. Yeni indi. Teşekkürler

ulvicebi61
14.09.2008, 02:25
eklentiler yapıyorum marşa güzel bişey ortacak çıkacak müzik çok hoş..marşın hızlanıp yaaşlandığında cok guzel oluyo..hababam sınıfı muzıgı gıbı :D

ulvicebi61
14.09.2008, 02:27
http://rapidshare.com/files/145061153/mar__351__demo.mp3.html
bi bakım beğenicek misiniz bi bölümü sadece

AYAN61
14.09.2008, 02:28
lalala ları silmeden yapmaya çalışıyorum,onun üzerine daha guzel söylenebilir..

Müzikten çok kayıp olmuş. Onu daha aza indirgeyebiliyormuyuz. Biraz itici bir hala gelmiş müzik.

düzenleme: ilk yüklediğin için yazdım

ulvicebi61
14.09.2008, 02:31
uğraşmam gerekiyo zor bişey değil çabuk çabuk bu kadar oldu

favory_61
14.09.2008, 02:34
buda güzel eline sağlık ama şarkı çok değişmiş. bence asıl bizi coşturacak olan gerçek şarkıdır(beni coşturdu çünkü:D) şarkının özüne sadık kalalım:)
iyi dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim. Asıl iş bundan sonra başlıyor.Bunu herkese ezberletmeliyiz.Fotokopi işi benimde aklıma yattı aslında.Nasıl yaparsak yapalım yarına(yani maça:D) yetişirse süper olur Bu marş bizim şampiyonluk marşımız olsun İnşallah.

ezberlenmesi kolay bi beste deil bide bizim taraftararımız düşünülürse en az bir ay gerekli bu bestenin tribünlerimize yayılması için ama gerçekten çok güzel olmuş umarım avni akerde hep birlikte söyleyeceğimiz günleride görürüz

AYAN61
14.09.2008, 02:35
http://rapidshare.com/files/145061153/mar__351__demo.mp3.html
bi bakım beğenicek misiniz bi bölümü sadece

sen de birşey beğenmiyorsun diyeceksin şimdi :D ama yapcak birşey yok güzel olsun istiyor burdaki herkes. biraz yavaş olmuş sanki bana öyle geldi. Orjinali daha canlıydı

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 02:38
Müzikten çok kayıp olmuş. Onu daha aza indirgeyebiliyormuyuz. Biraz itici bir hala gelmiş müzik.

düzenleme: ilk yüklediğin için yazdım

bencede ulvi kardeş müziğin hatta "lalalaaalı" kısımların bile birebir aynı kalması gerekir,yoksa bizim zor beğenen taraftarımız bunuda beğenmez :D sonrada elin oğlu gelip bizim icadımızı çalar:D:D işin şakası bir yana gerçekten böyle birşey olmaz inşallah.

Burak 1967
14.09.2008, 02:40
bence yavaştan biraz daha hareketliye doğru gidiyor, farklı bir bakış açısı veriyor, güzel kanımca.

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 02:40
ezberlenmesi kolay bi beste deil bide bizim taraftararımız düşünülürse en az bir ay gerekli bu bestenin tribünlerimize yayılması için ama gerçekten çok güzel olmuş umarım avni akerde hep birlikte söyleyeceğimiz günleride görürüz

Doğru söylüyorsun çünkü bizim taraftar(!)ımız bağıran adamları bile oturtmayı çok sever:D aslında öylesinin kafasına vura vura ezberletceksin bu marşı:D

ulvicebi61
14.09.2008, 02:56
lalala kısımları kalmış şekilde şuan upload ediyorum birzdan paylaşırım..

AYAN61
14.09.2008, 02:57
Tamam abi bekliyoruz

ulvicebi61
14.09.2008, 03:02
http://rapidshare.com/files/145066901/Ulvi_Mars.mp3.html

AYAN61
14.09.2008, 03:18
güzel olmuş. Ama biraz daha uğraşılması lazım üstünde. ses bazen yükseliyor düşüyor, epeyi uğraşmışsın galiba tebrikler. Ama Beraber söylenmesi falan Profesyonel bir el şart gibi duruyor.

ulvicebi61
14.09.2008, 03:19
katılım az suan yarın devam ederız uğraştım baya diğer kullandığım program olsaydı daha guzel olcaktı

AYAN61
14.09.2008, 03:26
herkes yattı. Bende kapıyorum artık zaten. Malum sahur vakti geldi. Hayırlı sahurlar

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 03:30
eline sağlık kardeşim ses biraz boğuk gibi ama dahada iyisini yapacağına inanıyorum.arkadaşlar artık bişeyler yesem iyi olcak yani:D neyse verdiğiniz destek ve herşey için çok teşekkür ederim.yarın görüşmek ümidiyle...iyi geceler...

aggressors
14.09.2008, 03:45
iyi geceler beyler yarın devam inşallah...

suat061
14.09.2008, 07:30
abi marş super valla bende ezberlemeye calısıyorum ne işime yarayacaksa.. :D keske tribune gitme sansm olsa da yarın soyleyebilmek amacıyla ezberlemeye calıssam :(

Furkan Dündar
14.09.2008, 09:59
Güzelmiş marş.

thejackalts
14.09.2008, 10:43
ya linke bastım indirdim. bir sound çıktı karşıma kimse alınmasın ama ne olduğunu ben anlamadım yani ne manada onu dinledik anlamadım.

AYAN61
14.09.2008, 14:56
Arkadaşlar, konu epeyi dağıldı. Marşı burada topluyorum. Hem konu canlanmış olur

lalalaaaalalalaaaalaala
AND İÇ-TİK BİZ ŞAM_Pİİ_YON_LUU_ĞA (2 defa söyleyeceğiz burayı)

Alttaki link marşın seslendirilmiş hali

bu marşın bestesini aldığımız parçanın mp3 hali
http://rapidshare.com/files/145039789/basshunter.mp3

Parçanın Üzerinde oynanmış, sözlerinin silinmiş hali de burada. Ulvicebi61 bir kaç deneme yaptı hepsinin linklerini koyuyorum.

ufak bir kısım la la ların silinmemeiş hali http://rapidshare.com/files/145061153/mar__351__demo.mp3.html
Bu da farklı bir türevi. http://rapidshare.com/files/145066901/Ulvi_Mars.mp3.html

Yanlış anlaşılmasın benim amacım sadece konunun toplanması. Marş tamamlansın herkese hakkı verilir.

M.Kılıç50
14.09.2008, 15:01
Valla Mükemmel birsey... Bugün söylenirmi bilemicem ama müthis olur.. herkesin dikkatini cekeriz evel Allah ;)

thejackalts
14.09.2008, 15:18
ya biz daha 41.yıl marşını ezberlemedik bunu nasıl ezber yapacaz

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 16:08
uşaklar ancak gelebildim saat 6 da yatınca tabi:D ne durumdayız? ben bir kez daha bu marşı seslendirmeye çalışacağım yaptığımda buraya koyarım tekrar onu indirirsiniz

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 16:38
haydi millet toplanın laooo:D:D biiiirrr ikiiiiiiiiiiii üüüüüüüüüüüçç!!!
lalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:sevinç:
hazırmısınııızzzzzzz yeni link geliyor

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 16:42
Arkadaşlar işte yeni marşımız kendim seslendirdim yine:) ses için kusura bakmazsınız artık:D ama bu sefer dünkünden daha güzel oldu galiba:)
işte burda:http://rapidshare.com/files/145200724/levent._bordo_mavia__351_k__305___TS_MAR__350_.wma .html

tonyali_yildiz
14.09.2008, 16:52
Arkadaşlar işte yeni marşımız kendim seslendirdim yine:) ses için kusura bakmazsınız artık:D ama bu sefer dünkünden daha güzel oldu galiba:)
işte burda:http://rapidshare.com/files/145200724/levent._bordo_mavia__351_k__305___TS_MAR__350_.wma .html

Abi valla seni çok tebrik ediyorum mükemmel olmuş, işte bu çoşturur herkesi, profesyonel bir stüdyo çalışmlasıyla da resmi hale getirilirse bu parça çok güzel olur. Emeğine sağlık abi ...:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Nacizane önerim ;

Yukarıdaki satırlardan başka sözler içinde Trabzonspor,Karadeniz Fırtınası ,... gibi takımımızı belirten birkaç satır daha olsa daha iyi olur gibime geliyor.

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 16:54
Abi valla seni çok tebrik ediyorum mükemmel olmuş, işte bu çoşturur herkesi, profesyonel bir stüdyo çalışmlasıyla da resmi hale getirilirse bu parça çok güzel olur. Emeğine sağlık abi ...:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Teşekkürler kardeşim,sadece ben değilim burdaki diğer arkadaşlarda çok uğraştılar sağolsunlar.

tonyali_yildiz
14.09.2008, 16:56
Teşekkürler kardeşim,sadece ben değilim burdaki diğer arkadaşlarda çok uğraştılar sağolsunlar.

Emeği geçen herkese çok teşekkürler ...:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

c1967
14.09.2008, 16:57
keşke bu çalışma daha önce yapılsaydı ve çılgınlara ve diğer gruplara da ulaştırılsaydı... birlik halinde artık bi marş söylememiz lazım... hep aynı bordo mavi şampion trabzon...

Murat'
14.09.2008, 17:08
Güzel bir stüdyo kaydı ile süper bir marş yapılabilir....Tabi ki bu şarkının telif hakkı alınmak kaydıyla...

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 17:11
evet bu marşı tek kişi seslendirmemeli,enaz 10-15 kişi seslendirmesi lazım.

Daha önce haberimiz olsaydı(yeni üye olduğumdan olmadı haliyle:D) yapardık.

kemaLAZ61
14.09.2008, 17:43
@Ulvi

Sarkiya efekt eklemeden sözlerini kaybedebilirmisin? Yani sarki orjinal halinde kalacak, sen sadece lalala.. kismini birakp diger sözleri kaybedeceksin.

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 18:18
@Ulvi

Sarkiya efekt eklemeden sözlerini kaybedebilirmisin? Yani sarki orjinal halinde kalacak, sen sadece lalala.. kismini birakp diger sözleri kaybedeceksin.

Bende aynı görüşteyim.Zaten bu marş tutarsa eğer -ki İnşallah tutar bu şarkının sayesinde olacak.Çünkü şarkı tek kelimeyle mükemmel.

Arkadaşlar bu arada maç yaklaştıkça heyecanda artıyor.İnşallah beşliktaşın adını "beşliktaş" diye tescilleriz.

bordo&maviaşkı
14.09.2008, 18:28
Arkadaşlar ben çıkıyorum artık maçtan sonra görüşürüz.Bu marşı keşke maça yetiştirseydik ama olmadı:( hayırlısı.
Yeterki bu maçı alalımda, marş sonrada yetişse olur:cool: maçtan sonra görüşürüz.
laaalalalalaaaalala:):tsmeşale::sevinç:

husky61
15.09.2008, 00:43
hey gidi hey marşı yaymışız allahına kurban bu marşla biz neler yaparız ancizana içimdeki ateş kalbimdeki güneş benimde heheaa ((( ::: tebrikler herksin eline koluna parmaklarına diline elektirğine suyuna oruçlu haline bilgisayarına sağlık kardeşlerimmm benim yaa

husky61
15.09.2008, 01:03
güncele devam tek marş deil albüm bile yaparız biz

favory_61
15.09.2008, 01:21
bugünki maçtan sora bu marşın bizim tribünlerimizde soylenebileceğine malesef ihtimal vermiyorum

AYAN61
15.09.2008, 01:36
benim de şevkim kaçtı valla.

aggressors
15.09.2008, 02:06
tüm heyecanım tribünlerin halini görünce söndü ne yalan sölim

husky61
15.09.2008, 02:06
aynen yaa bukdar olmaz maçlar istanbulda oynansın yaa ne bu çekirdek yiyerek maç izleyen taraftara HAAYIR

tüm heyecanım tribünlerin halini görünce söndü ne yalan sölim

KARDEŞ naber yaa gördün dimi biizm müthiş taraftarı rezillikti yaa maçlar istanbulda oynansın burda 40000 kombine satarızzz

bordo&maviaşkı
15.09.2008, 05:01
Arkadaşlar o kadar moralim bozukki anlatamam...:( sebebini maçla ilgili başlıkta 212.sayfada açıkladım.Marş a tabiki devam edeceğiz yılmak yok ama arkamızda destekleyen olmadımı devam etmemiz biraz zor gibi görünüyor.Ben maratonda maçı izleyen biri olarak stadda şahit olduğum şeyleri sizinlede paylaşmak isterim ama yeri burası değil sanırım. sayfa açtırırsak yada açılan bir sayfa varsa bunada bir çözüm bulmaya çalışalım... şimdilik hepiniz kalın sağlıcakla...

Sezer Özkan
15.09.2008, 11:18
Fikstürrrrrrrrrrr Cıksa Afrikaya Cezalı macımız Kuzey Iragaaaaaaa qitmeyen $erefsizdir Trabzonun uqrunaaaaaaaaaa.Yanmaz qönlum yansadaaaaaaaaaaa bordo mavi kefenim Olsa öLmeyen $erefsizdir Trabzonun uqrunaaaaaaaaaaaaa

Set by Sezer :) NOT : 'Yanmaz qönlum Yansada' $arkısının melodisinde söylenecek deneyin bakalım :))

bordo&maviaşkı
16.09.2008, 02:03
Arkadaşlar nerdesiniz bu işi yapsak yapsak ancak biz yapacağız. Kendi kendimize bir stüdyomu açsak ne yapsak:D uşaklar bu olay gündemden düşmesin buna sahip çıkalım.Ben asla bir işi yarım bırakmayı sevmem.Lütfen yaptığımız işi yarım bıraktırmayın.

husky61
16.09.2008, 23:34
mrb ya ben şarkıyı bi türlü dinleyemedim bana tarfi etseneniz nası olur

aggressors
16.09.2008, 23:37
ekip nerdesiniz nerde kalmıştık :)))

husky61
16.09.2008, 23:49
bordo mavi aşkı o güzel ağzına sağlı sen neymişisn seni kaçırmayallım eğer stüdyo olursa sen söle bu şarkyı ciddiyi

agg kanka naber ((( :

maçkali616161
17.09.2008, 00:31
bence kulüp marşı işine hiç bulaşmasın taraftar bu işi daha iyi beceriyo.

ya bir zamanlar ingilterede tribünler tek ağızdan marş söylerdi çarşıda türkiyede bunu güzel sergiliyor bu şovu bizde yapmalıyız 7. şampiyonluğa böylesi yakışır

husky61
17.09.2008, 00:40
görüosun uzun zmandır şu marş için uğraş verioz bayada ilerledik ama taraftar olarak çok zayıfız yani omuo trabzon taraftarı bağırmayı beceremio anca çekirdek yerler çekirke yiyen taraftara hayır

aggressors
17.09.2008, 00:41
bordo mavi aşkı o güzel ağzına sağlı sen neymişisn seni kaçırmayallım eğer stüdyo olursa sen söle bu şarkyı ciddiyi

husky adamım sen nasılsın bizim şampiyonluk albümü çalışmaları durmuş görünüyo ekip nerelerde :)))

aggressors
17.09.2008, 00:43
Arkadaşlar, konu epeyi dağıldı. Marşı burada topluyorum. Hem konu canlanmış olur

lalalaaaalalalaaaalaala
AND İÇ-TİK BİZ ŞAM_Pİİ_YON_LUU_ĞA (2 defa söyleyeceğiz burayı)

Alttaki link marşın seslendirilmiş hali

bu marşın bestesini aldığımız parçanın mp3 hali
http://rapidshare.com/files/145039789/basshunter.mp3

Parçanın Üzerinde oynanmış, sözlerinin silinmiş hali de burada. Ulvicebi61 bir kaç deneme yaptı hepsinin linklerini koyuyorum.

ufak bir kısım la la ların silinmemeiş hali http://rapidshare.com/files/145061153/mar__351__demo.mp3.html
Bu da farklı bir türevi. http://rapidshare.com/files/145066901/Ulvi_Mars.mp3.html

Yanlış anlaşılmasın benim amacım sadece konunun toplanması. Marş tamamlansın herkese hakkı verilir.

güncel tutatlım dimi ;)

Oğuzhan Fidan
17.09.2008, 20:57
yanınızdayız arkadaşlar hadi bitirin marşı dinleyelim

husky61
17.09.2008, 22:46
güncele alalım

e-mercan
18.09.2008, 11:47
her şey iyi güzelde ben bu işin olacağını hiçmi hiç sanmıyorum sebebide bu şarkının sahibi adam telif hakkı atar ortaya ve vermez bence şarkıyı sizde bu kadar boşuna uğraşmış olursunuz... vermicenden adım gibi eminim yönetimde müziği başkasına ait olan bi marşı bence kabul etmez

e-mercan
18.09.2008, 17:19
http://www.youtube.com/watch?v=3izLqM_jKG0&feature=related

bu geliştirilerek kullanılabilir bence

TSezgin61
18.09.2008, 18:15
her şey iyi güzelde ben bu işin olacağını hiçmi hiç sanmıyorum sebebide bu şarkının sahibi adam telif hakkı atar ortaya ve vermez bence şarkıyı sizde bu kadar boşuna uğraşmış olursunuz... vermicenden adım gibi eminim yönetimde müziği başkasına ait olan bi marşı bence kabul etmez

tribünde söylenirse problem olmaz. ama böyle mp3 seklinde sagitilmaya kalkilirsa dedigin olabilir...

direkt tribüne yayilmasi lazim

husky61
18.09.2008, 19:57
kesinlikle direk trbüne yayalım yani şarkıyı kendimiz trbünde yapalım mp3 yapmaya gerek yokki sözlerimiz güsel bu şekilde devam eder sleriz süper olur

kemaLAZ61
18.09.2008, 20:05
http://de.youtube.com/watch?v=EFWfq2Q5Iho&feature=related

Bu marsin sözleri. Müzigini degistirip bundan mars yapabiliriz. Hem 1 kisi degil, 5-10 kisi söylemeli bunu.

e-mercan
19.09.2008, 00:34
bu marş rezalet bence kemalaz

sessizkral_1
19.09.2008, 12:03
http://www.youtube.com/watch?v=3izLqM_jKG0&feature=related

bu geliştirilerek kullanılabilir bence

bence geliştirmeye bile gerek yok ritimde bi değişiklik yeter bence gayet güzel

kemaLAZ61
19.09.2008, 19:02

evt marsin güzel oldugunu söylemedim zaten. Bende hic begenmiyorum, fakat sözleri güzel...

aggressors
19.09.2008, 20:22
gençlik ekip nerde ne oldu bizim marş haydi bakayım ulvicebi,bordomaviaşkı,husky ohoooo pess ettik hemen

husky61
20.09.2008, 23:16

bence sende çekirdek yiyip maç izleyen tarfatar kesimindensin kesin arkadaşım kesin boş muhalafet olmasına uyuz oluom biizm taraftarın

bordo&maviaşkı
21.09.2008, 00:19
arkadaşlar yettim:D marşa devam gerçek Trabzonspor sevdalılarına selam...:)
Buraya gelip boş yere sayfayı işgal etmeyin!Bazı arkadaşlar daha ne yaptığımızı bile kavramadan sırf laf olsun torba dolsun tarzında yorum yazmışlar.Adamlar seneler öncesinin şarkılarını bu sayfaya "marş" diye yansıtmışlar! Bu uyurgezer arkadaşlara başlığı tekrar okumalarını ve eğer gerçekten bir katkıları varsa konuşmalarını, hiçbir katkıları yoksa susup yapılanları takdir etmelerini bekliyorum...(çok şeymi bekledik ne!:D)
husky61 kardeş naber?

oflu_ömer
21.09.2008, 00:33
Avrupa dir yerimiz
bordomavi renkimiz
sevdamiz sin sen bizim
sampiyonluk bekleriz

yedi de yedi olsun
milletin yÜzÜ gÜlsÜn
taraftar yÖnedim elele
bordomavim sampiyon olsun

oflu_ömer
21.09.2008, 00:36
Sira sira daglari
asibda gelecegiz
bordomavi bayragi
bogaza dikecegiz

bakun usaklar bakun
bordomavi askina
istambul kulunleri
dÖnmeyin siz sakina

bordo&maviaşkı
21.09.2008, 00:44
işte marşımız budur!

Taraftar Marşı :

lalalaaaalalalaaaalaala

Bu da müziği: http://www.dailymotion.com/video/x1q...ter-i-ca_music (http://www.dailymotion.com/video/x1qrx2_basshunter-i-can-walk-on-water-i-ca_music)

Bu da benim seslendirdiğim hali: http://rapidshare.com/files/145200724/levent._bordo_mavia__351_k__305___TS_MAR__350_.wma .html

Buna katkılarınızı bekliyorum...

husky61
21.09.2008, 02:12
alayına duyurmak lazım bu parçayı eyw. bordo mavi idir sen nasısın dağıtcak şu parçayı yazdırak sayfalara marşımızı duyurak aleme adımızı (( : marş oldu hheea

Karadağ06
21.09.2008, 02:23
çok güzel olmuş ''bordo&maviaşkı'' tebrikler...

bu ezberlense stadda soylense çok guzel olur ama pek umudum yok

@FLU
21.09.2008, 03:29
bordomavi kardeş öncelikle tebrikler süper beste

ama yanlış anlamazsan bir iki değişiklik önerim var ;

sensin içimizdeki ateş
Sensin kalbimizdeki güneş
Taraftarın daimaaaaa senle
Şampiyon olacağıııız yine

Trabzonum haydi ziiiiirrveye
Rakiplerini ezeeeee eze

lalalaaaalalalaaaalaala

Bu da müziği: http://www.dailymotion.com/video/x1q...ter-i-ca_music

e-mercan
21.09.2008, 12:03
link çalışmıyoo

e-mercan
21.09.2008, 12:08
bence sende çekirdek yiyip maç izleyen tarfatar kesimindensin kesin arkadaşım kesin boş muhalafet olmasına uyuz oluom biizm taraftarın

bilip bilmeden konuşma ben bu yorumu kemalazın verdiği bu linkteki şarkı için demiştim yoksa arkadaşların üzerinde çalıştığı marş müziğiyle süper

işte eleştirdiğim marşın linki
http://de.youtube.com/watch?v=EFWfq2...eature=related

Faruk Akhan
21.09.2008, 12:57
müzik fena da tezahurat yapsak yeni

bordo&maviaşkı
21.09.2008, 15:07
İyi dileklerini gönderen tüm arkadaşlara teşekkürler.Arkadaşlar bu marşı değiştirmeyelim lütfen,marşımız budur.Katkınız olacaksa bunu nasıl taraftarlar arasında yayarız onun çözümünü bulalım.Bu marşı hala beğenmeyen arkadaşlarada yeni bir marş yapmalarını tavsiye ediyorum.Bunu yazmamda bana ilham kaynağı olan ve ilk kıtanın 2 mısrası ona ait olan husky61 kardeşe de çok teşekkür ederim.Ayrıca desteklerini esirgemeyen diğer arkadaşlarada çok teşekkürler...
Benim bu marştan maddi anlamda herhangi bir beklentim yoktur! Yeterki Trabzonsporumuza ufakta olsa bir katkımız olsun,beklentim sadece budur...

aggressors
21.09.2008, 23:37
slm millet nerde kalmıştık bordomavi aşkı yeni bi gelişme yokmu

bordo&maviaşkı
22.09.2008, 00:02
slm millet nerde kalmıştık bordomavi aşkı yeni bi gelişme yokmu
yeni bir gelişme yok gözüm :) bir yerden daha haber bekliyorum bakalım ne olacak?Eğer orası da olumsuzsa bende pes edecem artık... Gelişme olmaması bizim zor beğenen ve kendinden başkasını değersiz gören çok değerli(!) insanlarımız sayesindedir.(Sözüm meclisten dışarı)

alper*
22.09.2008, 00:26
zamanında ismail türüt ile adnan yılmazın beraber yaptıkları bir "kaset" vardı.
hedef şampiyonluk diye.
kaset diyorum cünkü en son dinlediğimde mp3 player yoktu piyasada.
"öyle değilmiiii canım öyle değil miiiii" diye sözleri olan bir şarkı vardı ki üstüne marş tanımam.
keşke mp3 formatında bulsam da dinlesem ama nereye baktıysam yok yok yok.
internetten araştırmadığım yer kalmadı.

Mustafa Uzuner 61
22.09.2008, 01:22
mükemmel olmuş kardeş ellerine sağlık fakat bu şarkıyı tribünde tek bir ses tek yürek şeklinde söylemek pek mümkün gözükmüyor bu taraftarla zor ama gene söylüyorum ellerine sağlık mükemmel olmuş

aggressors
22.09.2008, 15:27
yeni bir gelişme yok gözüm :) bir yerden daha haber bekliyorum bakalım ne olacak?Eğer orası da olumsuzsa bende pes edecem artık... Gelişme olmaması bizim zor beğenen ve kendinden başkasını değersiz gören çok değerli(!) insanlarımız sayesindedir.(Sözüm meclisten dışarı)

dostum senin şevkin kırılmasın aynen devam durmak yok,şunu bi stüdyo ortamında oluştursak süper olacakta nasıl yapacaaz o var işte...

Remzi
22.09.2008, 15:43
Abiler aşağıdaki linkte BMN'den bir arkadaşımız Trabzonspor'a marş yapmıştı rap Tarzında... Stüdyo ortamında yaptı anladığım kadarıyla.Stüdyo değilse bile kaliteli bi yapım olduğu belli. O arkadaştan(Todoron (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12200)) Yardım isteyebilirsiniz..

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9782&highlight=Todoron

Mustafa Çolak
22.09.2008, 16:25
işte marşımız budur!

Taraftar Marşı :

lalalaaaalalalaaaalaala

Bu da benim seslendirdiğim hali: http://rapidshare.com/files/145200724/levent._bordo_mavia__351_k__305___TS_MAR__350_.wma .html

Arkadaşım Seni Tebrik Etmek İstiyorumÇok Güzel olur Bencede

bordo&maviaşkı
22.09.2008, 20:26
dostum senin şevkin kırılmasın aynen devam durmak yok,şunu bi stüdyo ortamında oluştursak süper olacakta nasıl yapacaaz o var işte...
Hep öyle diyoruz ama bir adım daha atamıyoruz:D yinede çok sağol...
Tebrik eden diğer arkadaşlarada teşekkürler...

husky61
22.09.2008, 23:27
bu şarkıyı kendimiz trbiünde ölümüne bağıra bağıra sölememiz lazımki duyulsun dün antep bjk maçında mest oldum mest biizm çakirdekçi tarftar izlesin çarşıyıda görsün taraftarlaık nasıl olur bunu birgün yayacam herkeste görecek ((( ::.

husky61
22.09.2008, 23:29
bilip bilmeden konuşma ben bu yorumu kemalazın verdiği bu linkteki şarkı için demiştim yoksa arkadaşların üzerinde çalıştığı marş müziğiyle süper

işte eleştirdiğim marşın linki
http://de.youtube.com/watch?v=EFWfq2...eature=related

buysa problem yok ayrıca eleştirmeyin ekleyin bildiklerinizi katın herkes herşeyiyle bişeler yapmalı hekes eleştirir irdeler ama herkes bişeler katamaz ayrıca bende boş muhalaefet olan taraftara çekirdek yiyen boş taraftarıkınıyorum yaa olmaz böle bişe renkdaşım

husky61
22.09.2008, 23:31
Yolda yürürken atlıcam sezen aksunun önüne dicem abla yap bize bi kıyak yap şu öze bi müzik (((( ::

bordo&maviaşkı
22.09.2008, 23:34
Yolda yürürken atlıcam sezen aksunun önüne dicem abla yap bize bi kıyak yap şu öze bi müzik (((( ::

ççççççççç
aslında iyi fikir:D

husky61
22.09.2008, 23:38
yapak la (((( ::.

bordo&maviaşkı
22.09.2008, 23:42
Sezen Aksu'nun dönüp yan gözle bile bakacağını hiç sanmam:D

husky61
23.09.2008, 00:04
olsun biz yapalımda o bakmasın yau

agasaro
23.09.2008, 00:07
Yeni bir marşımız olacaksa bunu kesinlikle müzik alt yapısı çok iyi olan birisi yapmalı. Bu marşı dinlerken insanlar ezgisinden Karadenize ait birşey olduğunu anlamalı. Volkan Konak, Fuat Saka olabilir.

DNA-TS
23.09.2008, 00:08
başkan güzel olmuş ....ağzına sağlık....

agasaro
23.09.2008, 00:09
Sezen Aksu'nun dönüp yan gözle bile bakacağını hiç sanmam:D

Sezen Aksu'nun babası Trabzonlu diye biliyorum. Yanılıyor olabilirim belki, tam emin değilim ama babasının Beşikdüzü öğretmen lisesi mezunu olduğunu bir yerden duymuş gibiyim. Karadeniz müziğini de iyi biliyor. Bence fena fikir değil.

bordo&maviaşkı
23.09.2008, 00:46
Yeni bir marşımız olacaksa bunu kesinlikle müzik alt yapısı çok iyi olan birisi yapmalı. Bu marşı dinlerken insanlar ezgisinden Karadenize ait birşey olduğunu anlamalı. Volkan Konak, Fuat Saka olabilir.

Arkadaşlar eğer bu konuya aşina değilseniz,yani önceki sayfaları okumamışsanız böyle yorumlar yazmayın lütfen.Biz burda, zaten onlarcası hatta yüzlercesi var olan bir şeyi yapmaya çalışmıyoruz!Biz burda taraftarımızca yıllarca söylenecek bir marş yapmaya çalıştık ve sonucunda daha önce defalarca yazdığımız marşı yaptık.Artık "bu marşı nasıl yayarız"ın derdindeyiz,"yeni bir marş nasıl yaparız"ın değil.Ayrıca unutmayınki Trabzonspor asla sadece Trabzonluların değildir.Ayrıca Trabzondaki nesil bile artık kemençe havasından daha çok başka müzikleri tercih ediyor.(Benim her ikisinede saygım var). Sonuç olarak; yeni marş yapacaklara da saygılıyım ama şu marşı hala beğenmeyenlere de pes diyorum!Böyle olduğu sürece ben bu işle daha ilgilenmeyeceğimi belirtirim.

agasaro
23.09.2008, 02:09
Arkadaşlar eğer bu konuya aşina değilseniz,yani önceki sayfaları okumamışsanız böyle yorumlar yazmayın lütfen.Biz burda, zaten onlarcası hatta yüzlercesi var olan bir şeyi yapmaya çalışmıyoruz!Biz burda taraftarımızca yıllarca söylenecek bir marş yapmaya çalıştık ve sonucunda daha önce defalarca yazdığımız marşı yaptık.Artık "bu marşı nasıl yayarız"ın derdindeyiz,"yeni bir marş nasıl yaparız"ın değil.Ayrıca unutmayınki Trabzonspor asla sadece Trabzonluların değildir.Ayrıca Trabzondaki nesil bile artık kemençe havasından daha çok başka müzikleri tercih ediyor.(Benim her ikisinede saygım var). Sonuç olarak; yeni marş yapacaklara da saygılıyım ama şu marşı hala beğenmeyenlere de pes diyorum!Böyle olduğu sürece ben bu işle daha ilgilenmeyeceğimi belirtirim.

Bu başlık altında yazılanların tümünü okumadan yazdım. Bu sebeple biraz alakasız olan yazımdan dolayı özür diliyorum.

Erdem Keser
23.09.2008, 02:45
http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/94c3abf8436ebf13147ac0ec30d88b13829fcbdf5086da4f88 308ded12d8d29eb8ff4e5b03a9a7e520035
Vallahi şu marşın üzerine marş tanımıyorum:)

agasaro
23.09.2008, 03:10
http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/94c3abf8436ebf13147ac0ec30d88b13829fcbdf5086da4f88 308ded12d8d29eb8ff4e5b03a9a7e520035
Vallahi şu marşın üzerine marş tanımıyorum:)

Kusura bakmayın ama bu marş bana pek yavan geldi. Mithat Körler şarkıları gibi olmuş. Sözleri fena değil ama ezgisi hiç orjinal değil. Her zaman mırıldanmaktan keyif alacağımız bir marş olsun isterim.

bordo&maviaşkı
23.09.2008, 21:14
Bu başlık altında yazılanların tümünü okumadan yazdım. Bu sebeple biraz alakasız olan yazımdan dolayı özür diliyorum.
:alkış:Eyvallah kardeş.

aka5
23.09.2008, 23:58
aka5 tarafından yazılan
Hoşgeldin Bahar Sözleri

Hosgeldin bahar la la la
Nese getirdin la la la

Hosgeldin bahar la la la

Birden zaman dursa hergün bahar olsa
Bugün açan güller hiç bir gün solmassa
Kirilan kalplerin yerini sevgi alsa

Kimse gücenmese kimse aglamasa
ümitsiz günlerin sonu gelmis olsa
Dünyada..

Hosgeldin bahar la la la
Nese getirdin la la la

Hosgeldin bahar la la la

Yüzyillar boyunca hergün bahar olsa
gecesi gündüzü hep aydinlik olsa
Yeryüzü gökyüzü nesemizi paylassa

Dallardaki kuslar bize örnek olsa
Kimse darilmasa kimse ayrilmasa
Dünyada..

Hosgeldin bahar la la la
Nese getirdin la la la

Hosgeldin bahar la la la

.arkadaslar bu sarkıyı bılen varmı melodısını fılan. sarkının muzıgı super. sozlerıde yukarda. bu sozlere bıraz oynadıktımı yemeın ederım yuzyılın sarkısı olur trabzon ıcın. youtubeda vıdeosu var ama malesef yutube kapalı gene sanarım. ama bu sarkının sozlerıle bıraz oynanırsa super bı beste ve tribun sarkısı olur. hatta bır sarkıcıya verılıp trabzonsopr ıcın tekrar yazılırsa ve solenırse bızımde cok guzel bı marşımız olmus olur. yetkılı arklar lutfen bu sarkı ve sozlerınle ılgılenin. http://rs140.rapidshare.com/files/36491145/nost125.rar bursa sarkının lınkını buldum ama burda nostaljık 100 sarkı var ama yelızin hosgeldın bahar sarkısı var . isteyenler limewiredada arayabılır sanırım orda olması lazım. sarkı super ozellıkle nakarat bolumu super tam tribunluk
youtubedanda dınleyebılırsınız bu sarkıyı. youtube acık suan. http://www.youtube.com/watch?v=_XRbntLxXFc . eger bu marsların hep bır agızdan solenmesını ısıtıyosak . once adam gıbı bırıllerı toplanıp bu marsı solemelı. sonrada resmı sıtede yanyınlanmalı mıllet download etmelı marşı. anca ole hep bır agızdan soleyebılırı. yoksa 3 5 kısının stadda bagırmasılyla olmaz bu ısler. nasıl fener 2 sene once yapmıstı. cocuklar ınanın fılan bılrısınız. bızımde ole yapmamız gerekıyor.

husky61
26.09.2008, 00:07
Yattara yoksa marşta yok

bordo&maviaşkı
26.09.2008, 01:17
Yattara yoksa marşta yok

Aynen katılıyorum kardeşim.Ben buraya giremeyeceğim,sitedeki virüsler temizlenene kadar.Benim adıma sakın seslendirdiğim şarkıyı çoğaltmayın,istemiyorum!Kaç yere mail attım, böyle vurdumduymazlık olmaz!:mad:
Sonra görüşmek ümidiyle...

DNA-TS
26.09.2008, 02:38
bu nedir şimdi...yattara yoksa marşta yok falan...ismini bilmiyorum ama nick inde bordo& mavi aşkı yazıyor..sana yakışıyormu bu tip davranışlar...

bordo&maviaşkı
27.09.2008, 01:24
bu nedir şimdi...yattara yoksa marşta yok falan...ismini bilmiyorum ama nick inde bordo& mavi aşkı yazıyor..sana yakışıyormu bu tip davranışlar...

Sadece yattara olayı değil,tabiki kişilere bağlı değiliz ama artık şampiyonluğa inanmıyorum(inşallah yanılırım),dolayısıyla tüm isteğim yok oldu.
Ben bu olay için kaç yere mail attım diye üsttede yazmışım dikkat edersen. Ama bu maillerime hiçbir yerden cevap gelmedi maalesef. Neyse ben dediğim gibi siteye giremeyeceğim(üstte yazdığım nedenden dolayı),cevap yazmazsanız sevinirim. Herşeye rağmen İNŞALLAH şampiyon oluruz.
Ölümüne Trabzonspor...

ofliseco
28.09.2008, 02:21
marş işi tam bir profesyonel işi olmuş bu sene gümbür gümbürüz :)

hAtes
28.09.2008, 15:21
tebrikler güzel çalışma olmuş

husky61
29.09.2008, 21:00
güzel çalışma oldu ama kimse ilgilenmedi ve bizde vazgeçtik

Egemen Yılmaz
29.09.2008, 21:16
Biz burda taraftarımızca yıllarca söylenecek bir marş yapmaya çalıştık ve sonucunda daha önce defalarca yazdığımız marşı yaptık.Artık "bu marşı nasıl yayarız"ın derdindeyiz,"yeni bir marş nasıl yaparız"ın değil.

bahsettiğiniz marş hangi marş acaba ?

m@rdi
30.09.2008, 00:36

İşte 3. kıta:
lalalaaaalalalaaaalaala

Müzik şahane.

@bordo&maviaşkı: Sizin sesinizden de dinledim,birazcık daha profesyonel çalışmayla çok daha güzel olacaktır. Forumda bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar vardır mutlaka.

Bu çalışma heba olmasın :)

ertuuu
30.09.2008, 11:03
marş ve beste hakkında bişi söyleyemem ama son antalya maçında gollerden sonra taraftarın arkalardan tellere doğru koşması çok hoştu (tv de güzel gözüktü). ispanya veya brezilya liglerini seyredermiş gibi olduk. bunun hakkında bişiler yapılabilir...

Fatih Efe
30.09.2008, 14:54
tribünlerdeki düzenlemeler gözle görülür bir şekilde taraftar üzerindeki etkisini göstermeye başladı.
90li yıllarda misafir takımlar için cehennem havası yeniden esmeye başladı.fırtına olması için biraz daha beklemek gerek sanırım.ancak fırtına en kuzeyden esecek bu kesin.
marş yapılan yorumlar burda farklı bir havada tribünde farklı bir havada.
aynı havayo solumak gerekiyor bazen trübinde tabii

bordo&maviaşkı
02.10.2008, 00:19
Müzik şahane.

@bordo&maviaşkı: Sizin sesinizden de dinledim,birazcık daha profesyonel çalışmayla çok daha güzel olacaktır. Forumda bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar vardır mutlaka.

Bu çalışma heba olmasın :)

Teşekkürler...heba olmaz İnşallah:) Bu konuda birkaç yere mail attım ama hiç birinden cevap gelmedi.Bu konuda bize yardımcı olacak arkadaşları tanıyan varsa, bizzat onları bu marştan haberdar edip, destek olmalarını söylerseniz sevinirim...
NOT:Bu işe ben gs maçına kadar ara verme düşüncesindeyim, inşallah o maçı alırız da(alacağımıza inanıyorum) yakalayacağımız şampiyonluk havasıyla,tekrar şevkle bu işe sarılırız.Her ne kadar Yattara'nın gidişi bizi sarstıysa da, artık eleştirmeyi bırakıp takıma sonuna kadar destek vermemiz gerektiği kanısındayım...Şu 2 maçı da kayıpsız atlatırsak(İnşallah), önümüzde kimse duramayacaktır,buna inanın...:bmn1:

Aker
02.10.2008, 20:54
Beyler çalışma heba olmasın son sürat devam todoron ile konuşan var mı?

bordo&maviaşkı
07.10.2008, 23:34
Arkadaşlar unuttum sanmayın.Bu olaya gs maçından sonra devam edeceğiz.Helede yendikmi, büyük bir coşkuyla devam ederiz İnşallah.Kara belamızda gitmedi,süper oldu ooooooooooo ibrahim yattaraaaaaaa oooooooooo:D:D Kendinize iyi bakın

TSezgin61
08.10.2008, 01:56
süper mars harbiden...

aggressors
08.10.2008, 18:06
http://www.bordomavi.net/MeydanYolu.wma
yeni bi çalışma yapılmış güzel şeyler çıkıyo ortaya tebrikler..ama bordomaviaşkı bizim parça bambaşka olacak bi yapabilirsek...

61trabzonomer
08.10.2008, 20:04
işte marşımız budur!

Taraftar Marşı :

lalalaaaalalalaaaalaala

Kesinlikle değerlendirilmeli.

Onur Civelek61
08.10.2008, 20:19
Kesinlikle değerlendirilmeli.

Bencede.Düşünsenize şunu tribünlerin söylediğini.:)

Mustafa Hazıroğlu
08.10.2008, 20:33
Tek keLimeyLe süper ..KesinLikLe değerLindirLmeLi..

The Legend
08.10.2008, 21:24
"BORDO - MAVİ - ŞAMPİYON - TRABZON" tezahüratını bile 5 dakika süreklilikle söyleyemiyoruz. işin doğrusu bordomaviaşkın gönderdiği marş bizi aşar.

Mustafa Hazıroğlu
08.10.2008, 21:47
Youtube'de var mı bu ..Lalalallala ???
Süper oLmuşşş

Sadullah KAPICIOĞLU
08.10.2008, 21:49
muazzam. Ateşli bir günde. iyi koordine edilmiş taraftarlar. Mükemmel ambians. Değerlendirilmeli. Çok güzel. Yüreklere sağlık.

@FLU
08.10.2008, 21:54
turan şahin den süper bir çalışma helal olsun o uşağa

ağzına sağlık turanım onaya da selam

61trabzonomer
08.10.2008, 22:07
Youtube'de var mı bu ..Lalalallala ???
Süper oLmuşşş

Arama kısmına I can walk on water yazman yeterli olacaktır.

husky61
08.10.2008, 22:36
ya millet biz burda konuştuk gitti turan bey yaptım şarkısnın girişi bizim şarkının başı gibi aynı la la la die gidio şaşkınım

Ycandan
09.10.2008, 11:22
Taraftar marşı çok güzel olmuş.İnşallah birgün tribünde söylenir.

LaZo_52
09.10.2008, 11:55
hade hayırlı olsun :D

cendelsahinov
10.10.2008, 10:37
kolbastıya trabzonspor için marş yazılmalı

M.S.SOFU
10.10.2008, 15:30
gs maçında aslan kuyruklu aslan gel biraz bize yaslan diye bağırmak lazım :D

bordo&maviaşkı
20.10.2008, 01:01
Beyler sakın benim yazdığım marşı hiçbiryerde çoğaltmayın ve yayınlamayın! marş işi gerçekten EFSANE olduğuna inandığım bir takım geldiğinde devam eder ancak. Bu ruhsuzlar için ne marş ne de başka birşey yapılır! Maç bittiğinde geyselilerin pis formasını almak için adeta yarışan ruhsuzlar, ancak yuhalanırlar! yazıklar olsun!!!:mad:

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
20.10.2008, 01:23
I can walk on water süper gerçekten başı çok iyi özellikle...

Fatih Oflaz
20.10.2008, 02:57
Beyler sakın benim yazdığım marşı hiçbiryerde çoğaltmayın ve yayınlamayın! marş işi gerçekten EFSANE olduğuna inandığım bir takım geldiğinde devam eder ancak. Bu ruhsuzlar için ne marş ne de başka birşey yapılır! Maç bittiğinde geyselilerin pis formasını almak için adeta yarışan ruhsuzlar, ancak yuhalanırlar! yazıklar olsun!!!:mad:

kardeş calışman güzel biraz daha gür bir sesle harika olur.Pes etmek yok yola devam:D

Doğan BULAT
20.10.2008, 09:14
Hiç boşuna yorulmayın marş için falan.. Emeğinize yazık.. 10 tane de 1000 tanede marş yapssanız boş..Çünkü yaptığınız marşları söyleyebilecek taraftarımız yok bizim... Statda sadece Bordo Mavi yapmasını bile beceremeyen bir taraftarımız varken kim marş söyleyecek merak ediyorum.. Tezahurat yapmak marş söylemek bizim tafraftarın harcı değil... Bırakın başkaları yapsın söylesin biz seyredelim.. Çünkü biz sadece seyretmesini seviyoruz..

Ness61TS
20.10.2008, 10:10
" SENINLE ACTIM SU GOZLERIMI
SENINLE PAYLASTIM INAN HERSEYI
SU YALAN DUNYADA TEK SEN SEVGILI
HAYDI TRABZONUM ASKIM EBEDI

SENIN ASKINDIR BENI BENDEN EDEN
SENIN RENKLERINDIR VAZGECILMEYEN
HASRETIM SANA BUYUK ASKINA
TRABZONUM SENSIZ OLAMAM ASLAA"

bende bunu yazdim :) ahh ahh trabzonummmm...

Volkan Taş
20.10.2008, 10:38
arkadaşlar birtane de ben yazdım.. yabancı bir müziğin üzerine sözleri tamamlamak üzereyim.. yakında sunucam sizlere..

Yasin Berber
20.10.2008, 11:36
Arkadaşlar bence marşın bu kadar abartılmaması gerekir maarş dediğiniz zaman idol olması gerekir taraftarların dilinde dolanması gerekir ama bu dile dolan ma meselesi iş yerinde yada evde değil stadda olması gerekir ama avni aker de çok komik bir durum var herkez kendi çapında bağırıyor neden bu oluyor anlamış değilim inanın stat anbiyansı olarak biz istanbul tek bir ağızdan vede daha çok coşkulu destekliyoruz ne zaman avni aker taraftarı birlik olur o zaman maarş yapılır

fatihbostan
20.10.2008, 13:32
trübünde topluca söylenmesi zor ama Kazım koyuncu uy aha versiyonu güzel değil mi sizcede "74'te başladı karadeniz fırtınası;
ne büyük onurdu bize kıbrısın maviş kupası
bir avuç genç yürek yazdı bordo-mavi destanını...."

Trübün şeflerine duyurulur Trabzon olimpiyat stadında hep beraber söyleyelim derim :D

tugay_98
20.10.2008, 20:04
bunu müzik olarak indire biliyomuyuz