PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Isaac Promise

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

otuken55
21.02.2009, 19:12
rezildi gerçekten. ama bu oyuncuyu ersun yanal santrafor olarak bellemiş kafasında. ve isaac bunu yapamıyor. isaac in oynayacağı pozisyonu nijerya ümit milli takımından öğrenmek lazım. bence bu adam geriden çıkacak bir kanat oyuncusu gbi oynatılmalı berlki o zaman işe yarar
abi öyle değil ''bence''
hermaçta yattara nın yerinde veya yattra nın sol versiyonu olarak oynatılmaya uğraşıldı...
ne oldu anlamıyorum bu ocuğa koşamıyor vuramıyor yürüyor yüreeğini ortaya koymuyor...

Anıl Caner
21.02.2009, 19:19
rezildi gerçekten. ama bu oyuncuyu ersun yanal santrafor olarak bellemiş kafasında. ve isaac bunu yapamıyor. isaac in oynayacağı pozisyonu nijerya ümit milli takımından öğrenmek lazım. bence bu adam geriden çıkacak bir kanat oyuncusu gbi oynatılmalı berlki o zaman işe yarar

Isaac kariyeri boyunca striker oynamış bir adam. Sadece geçen olimpiyatlarda takım içi rotasyon adına farklı mevkilerde oynadı.

Zaten Yattara gidince mecburi olarak o mevkide oynuyordu.

Çok ümitli olduğum bir oyuncuydu aslında. Ama daha doğru düzgün top oynadığı ve güven verdiği tek maç görmedim. Jefferson'ın hediye ettiği golleri saymazsak.

reisoğlu61
21.02.2009, 19:25
ben bugünkü performansindan dolayi isaaci suclamam, cünkü kendisi kalabalik defans karsisinda oynacak türden bir forvet degil.

Uğur Ö.
21.02.2009, 19:28
bugün çok ama çok kötüydü nasıl 90 dk oynadı anlayamıyorum

Cem Akyüz
21.02.2009, 19:35
bir maca göre oyuncu analizi yapmayı sevmiyorum ama 1 tane olumlu isin yoktu be isaac

Emre GÜRDAL
21.02.2009, 19:37
spıker ıssac ııcn ofsyat demekten baska olayını dıyemedıkı

M.S.SOFU
21.02.2009, 20:30
bi maçlık performansıa göre çat çat hemen sallamak istemiyorum ama şunuda deyivereyim;
bu gün maç izlerken evdeki arkadaş aynen şöyle dedi:isaac'in ofsaytı bildiğinden şüpeliyim...
dikkat biraz daha dikkat

Emre7
21.02.2009, 20:45
bu adam ne işe yarar.
biri bana söyleyebilirmi ?????
top mu taşır hızlı mı koşar.

onur-ts
21.02.2009, 20:46
bu adam ne işe yarar.
biri bana söyleyebilirmi ?????
top mu taşır hızlı mı koşar.

bu adamın işi ofsaytta kalmak.

Ali Tunahan Güllü
21.02.2009, 20:47
alırnırken çok umutlanmıştım aama hiç bi katkısı yok takıma malesef sezon sonunda büyük ihtimalle böyle devam ederse gönderilir....

Kubilay ŞAHİN
21.02.2009, 20:48
Sana yazacak tek bir şey var. Şu tekniğini hızlandırsan kabiliyetini arttırsan yeter.

Emre7
21.02.2009, 20:49
bu adamın işi ofsaytta kalmak.

karıştırmak istemem ortalığı ama ben bunun yerine barışı oyuna koyarım ne bilim papy oyuna koyarım 90 dakka alanzinho denerim ama isaac oyunda tutmam yalandan yere 11 kişi sahada görünmek istemem.

onur-ts
21.02.2009, 20:59
karıştırmak istemem ortalığı ama ben bunun yerine barışı oyuna koyarım ne bilim papy oyuna koyarım 90 dakka alanzinho denerim ama isaac oyunda tutmam yalandan yere 11 kişi sahada görünmek istemem.

doğru söze ne denir...haklısın yanisezon sonu yabancı kontenjanı fazla zaten.ısaac gidici bence.

ugrpnk
21.02.2009, 21:29
bu adam topçuysa bende cumhurbaşkanıyım...

Gökhan KAN
21.02.2009, 21:30
Gencler taraftarı zaten bize geldiğinde İsaac e ofsaytı öğretin diyordu demekki doğru söylüyormuş...

Ba®ış
21.02.2009, 21:42
Nijerya olimpiyat milli takımının kaptanıymış.pehhh

Samet Yildirim
21.02.2009, 22:29
skandl...15 haftadir ayni yorum yapyiorum sezon sonu gidici !

Gol atmak icimi sahadaydi yoksa ofsaytlöarda dolasmasi icin mi oynadi anlamadim

bordobluex
21.02.2009, 22:33
İsaac fotoğrafta bir tuhaf görünüyor :)

http://img22.imageshack.us/img22/7281/isaac.jpg

Emirhan Makul
21.02.2009, 22:44
Agustine=Isaac he pardon Isaac konya maçını aldı teşekkürler Isaac

Anladık ki yedekdeyken çalışmamış yatmış Ağır,Güçsüz,Az kabiliyetli Umutu kesip onun oynamasını istediğim için kendimden utandım.

Terzioğlu
21.02.2009, 22:45
Inanilmaz kötü.

Gamze
21.02.2009, 23:09
Ah Isaac ah...
Bir şans bu kadar kötü kullanılabilirdi.
Ofsayt bayrağına mı aşık oldun ne yaptın?
Bana da böyle kötü bir espri yaptırdın. Helal olsun.

Kötüydü.

otuken55
21.02.2009, 23:19
uyuşuk mamalak hayattan bezmiş bir hali vardı
hadi be ishak rapçi fuat gibisin sahada

pReN@_61
21.02.2009, 23:19
Mücadele etti ama iyi olamadı.Hele hele ofsayt pozisyonlarını ben sayamadım..

canna52
21.02.2009, 23:41
çok daha iyi forvetlere ihtiyacımız var

Ömer TOPAL
21.02.2009, 23:56
bir maca göre oyuncu analizi yapmayı sevmiyorum ama 1 tane olumlu isin yoktu be isaac

hangi bir maç ? 90 dk oynamadıkı izleyemedikki..ben 10 dakika oyunlarında bile bas bas bagırdım...hep söyledim olmaz olmaz olmaz..belki yerinde mevkisinde olmadıgı icin bilemicem ama ısaac bizim forvetimiz degil..İnşallah beni utandırır...!

blackrain61
22.02.2009, 01:23
çok daha iyi forvetlere ihtiyacımız var

Aynen katiliyorum. öyle olsaydi, zaten simdi bunlari konusuyor olmazdik, en 6 puan önde liderdik. Keyifle maclari izliyorduk. Ama Isaac zaten genclerbirliginde hicbir zaman forvet oynamadi diye biliyorum, daha cok ileriye dönük orta saha, bizde ise santrafor gibi oynatmaya calisiyoruz, o da durmadan ofsayta düsüyor, aliskin olmadigindan mi nedir?
Zaten dogru dürüst de formayi gördügü de yok. Misafir sanatci durumunda.

cerasus
22.02.2009, 02:22
Bence yazilanlarin aksine öyle degildi, bu adam futbolcu felan degilmis, yahu bir macta sattiniz adami. Tmm iyi oynamadi, ama adam baba oldu ve cok heyecanliydi. Bence en istekli futbolcumuzdu bugün, tayfunun pas vermeme pozisyonundan sonra ne bicim ici yandi adamin. Dedigim gibi istekliydi, calisti, savasti , cok pozisyonada giricekti ama her defasinda ofsayt. Bugün ofsayt yüzünden o kadar küfrediyorur ona, niye? Cün ki o kadar basit ofsaytlara düsmese, bugün maci ceviriridi.

Rahman Gümüş
22.02.2009, 02:37
Ofsayt pozisyonları öyle böyle değil.5 metre ofsayt.Tartışmaya açık bile değil! Ama bugün çok istekliydi bence.Yüzünde ki ifadeden anlaşılıyordu.. O tayfuna serzenişi gözümün önünden gitmiyo.Tayfun da bencillik yapmasa orda vermiş olsa her şey farklı olacaktı!

Burak_52
22.02.2009, 10:04
şöyle 2-3 maç oynasın ofsaytta rekorlar kitabına girer eminim

lizarazu
22.02.2009, 10:12
Tayfunun pozisyonunda İsaac yine ofsayttaydı eğer atsaydı bu kez de ofsaytı göre göre niye attın vursana kaleye denecekti, kaleye iyi vuramadı o ayrı. Takımın forveti karşı karşıya dışarı atıyorsa Tayfun'un kaçırması normal.

Ali Yerlikaya
22.02.2009, 11:03
Dünkü rezalet sahada olusunda oynamak diyemicem rakip bile bize daha cok engel oldu, kesinlikle yollanmali zaten bu zaman kadar cok bi katkisi olmadi, onun yerine yerinde bi forvet sart, yabanci kontenjanindan oynian oyuncular alternatif degil ilk 11 de oynicak oyuncular olmali, sezon sonu yine kiralanmali.

Emre7
22.02.2009, 11:58
Tayfunun pozisyonunda İsaac yine ofsayttaydı eğer atsaydı bu kez de ofsaytı göre göre niye attın vursana kaleye denecekti, kaleye iyi vuramadı o ayrı. Takımın forveti karşı karşıya dışarı atıyorsa Tayfun'un kaçırması normal.

isaac şut çekmeyi biliyomu....
Ahh Jun ahhh....
andırdın kendini

FANATIK61
22.02.2009, 12:04
Yattara gitti sandik ilk 11'de sans buldu iyi oynamaya basladi gollerde atti. Yattara geri döndükten sonra birseyler oldu Isaac'a.

Ahmet Karaman
22.02.2009, 12:11
süper ligde oynayabilecek yeteneği yok. bank asya ligi kalitesinde bi toğçu derhal gönderilmeli.

ApoCaN28
22.02.2009, 12:26
Kontra atak takımı olmadığımız için Isaac bişi yapamaz bizde...

Ali_Aydın_29
22.02.2009, 12:45
geçen hafta beşiktaş maçında oyuna sonradan girdi ama girdiği andan itibaren hiçbir olumlu iş yapmadı.bu hafta ersun hocanın yaptığı en büyük yanlışta oyuna isaacle başlamasıydı.yahu adam bir tane olumlu iş yapamaz mı.onun düştüğü ofsayt pozisyonlarına amatör futbolcular düşmez.onun yüzünden 12 kişiye karşı 10 kişi oynadık dün.

İlker ToSun
22.02.2009, 12:47
ofsayt ı bir kıza anlatmak bile sana anlatmaktan daha kolaydır ısaac.

Emirhan Makul
22.02.2009, 14:13
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/2/18_244512_isaac_uzuntu2202.jpg

Kasım Hilal
22.02.2009, 14:41
Bu maç değişik bir efsun vardı takı9mın üzerinde..
Kim okuyup üfledi ise tamamen kötüydük..

İleli
22.02.2009, 14:47
5 kez ofsayta kendi dustu 3u rahat 2 metre..

Umut Şeref
22.02.2009, 14:51
ben ısaaci beğeniyorum ama bu maç ofsayt şov yaptı,ama yeterli değil hiçbir forvet ne umut ne gökhan ne isaac takımda orta saha bile yok arkadaşlar siz ısaacden bahsediosunuz alın size yazayım aldığı paranın hakkını verenlerı tony sylva , egemen , song , cale , serkan , colman(arasıra) , hüseyin bukadar mış senin ne yalanzinhonda bir iş var ne yattaranda ne gökhanında arkadaşım ısaacı toplasan 4 maç yapmamışdır 11 de bence ısaacı fazla eleştirmyeye hakkımız yok!

okg_53
22.02.2009, 15:19
Kendisinin bu özelliğini gençlerbirliğinde iken de biliyordum.
Türkiyeye gelen ve gelecek olan en çok ofsaytta kalan futbolcu.

Süleyman Özcan
22.02.2009, 15:27
Topu tutup diğer arkadaşının önüne bırakması iyi bir huy.. Antalyaspor maçında Umut'un attığı gol olsun, Denizlispor maçında Gökhan Ünal'ın kaçırdığı pozisyon olsun.. Şu ana kadar bu huyu birtek gözüme çarptı.. Umarım zamanla toparlar ve bizim için emek verir. Sabırla bekliyoruz.. Bu dönem öyle gözüküyordu Isaac olsun, Alanzinho olsun biraz beklememiz gerektiğini belli etti.

Kobalas61
22.02.2009, 15:53
Bu Adam Rakip Defanstan Daha Cok Duruyor Rakibin Ceza Sahasında

Zeki Akyol
22.02.2009, 17:04
Tayfunun pozisyonunda İsaac yine ofsayttaydı eğer atsaydı bu kez de ofsaytı göre göre niye attın vursana kaleye denecekti, kaleye iyi vuramadı o ayrı. Takımın forveti karşı karşıya dışarı atıyorsa Tayfun'un kaçırması normal.,,

Kesın bu kezde vursana ulan vurulacak yerde pas mı verılır dıye stem ederler...:)

Tayfun sen ne yaparasan yap asla yaranamayacaksın Hüseyın gıbı :(

Vkgz
22.02.2009, 17:25
ofsaytlar hariç çok olumlu işler yaptı bence. kadroya girmeyi hakediyor

Mustafa Calik
22.02.2009, 17:41
bence Isaac sezon sonunda kiralik verilsin .. Gökhan Ünal ve Umut Bulut bu takimin degismez forvetleri .. ve simdi sezon sonunda Fatih Sultan Tekke'yi istiyorum .. ona göre kiralik verilsin diyorum .. satilmasin daha cok genc 20 yada 21 yasinda .. bir kac sene sonra cok lazim olabilir.

Mustafa Ayazoğlu
22.02.2009, 18:08
Gökhan Ünal'a sitem ediyordum ,, bu kadar ofsayta düşülür mü die :)

FatmaÇelik
22.02.2009, 18:12
Isaac Isaac dedik ne oldu?

Hiçbir şey..

Halbuki ne umutlar bağlamıştık ama görüldüğü gibi Adam çok yanlış yapıyor.

Belki bir maça göre konuşmak doğru değil diyceksiniz ama ben iyi oynadığı maç görmedim sezon başından beri bütün maçları izliyor olmama rağmen..

ilhan
22.02.2009, 19:54
Belki bir maça göre konuşmak doğru değil diyceksiniz ama ben iyi oynadığı maç görmedim sezon başından beri bütün maçları izliyor olmama rağmen..

Konyaspor maçını izlememiş olamazsın Fatma. :) Gerçi o maçtan sonra eminim Isaac hakkında iyi yorumların vardır.

Ben Ersun Yanal'ı neden ilk 11'de oynatmadığını sanırım yavaş yavaş anlıyorum. Sanırım şu düşünce var. Rakibe baskı kurunca onlar yorulur ve İsaac devreye girer oyuna canlılık getirir, yorulmuş rakibi karşısında daha etkili olur. Sadece şahsi görüşüm bu. :)

Son maç gerçekten hiç beklemediğim kadar etkisizdi. Oysa ki, yeni doğan çocuğunun moraliyle çok daha iyi bir İsaac izleriz diye bekliyordum. Neyse umarım toparlarsın İsaac. Bu takımın senin atacağın gollere de ihtiyacı var. ;)

Gökhan KAN
22.02.2009, 19:57
İsaac ı tanıyan yokmu ofsaytı öğretsin...Hatta yatarken bayrakla uyusun..

oguzhann
22.02.2009, 20:18
ne yapmasını bekliyordunuz isaac'in 5 gol atmasını mı?bu adam Türkiye'de 92 maçta 29 gol attı bize gelmeden önce.yaşı genç ama yeterli değil.elinden geleni yapmaya çalışıyor.

futbalski60
22.02.2009, 20:39
Ben Isaac'e güveniyorum dün istekliydi zorladı çabaladı ama istediği pozisyonları bulamadı Gökhan'a yaptığı asisti de unutmayalım Gökhan o pası değerlendirse bugün daha farklı Isaac konuşulurdu.Ayrıca Ümit Karan'a ,Burak Yılmaz'a baktıkça Isaac'in değerini daha iyi anlıyorum çok iyi bir üçüncü forvetimiz var.

Ahmet Kuru
22.02.2009, 21:33
Isaac'ın oyunu yavaşlatma huyundan biran önce vazgeçmesi gerekir...
Bir forvet oyuncusunun aldığı topların %90 lık kısmını geriye dönüp oynaması insanın kafasında soru işaretleri uyandırıyor.

ucubergin
22.02.2009, 21:35
Ya cok sinirleniyorum soyle yorumlara. Adam mis gibi hava toplarini aldi, indirdi gokhana verdi falan top korudu vucudunu iyi kullandi. Gokhan o golu atsaydi konusmuyo olucaktiniz. Ikiside birbirini tamamliyor. Isaacin tek eksigi dun, cok fazla ofsayta dusmesiydi.

Cem Balcı
22.02.2009, 21:49
bişeyler yapmaya çalıştı...

lakin;pek etkili olamadı...

ugrpnk
22.02.2009, 22:55
hiç bişey yapmaya çalışmadı... Tayfun cora'ya sallayan adamlar bu adama hoşgörülü yaklaşıyorlar...
rezil bi futbol oynadı.. gökhana attığı pas dışında tek bir olumlu hareketi yok.. gazeteler tvler hep taraftar alanzinho ile colmanı yuhaladı diyor ama taraftarın yuhaladığı isaac'i oyundan almayan ersun yanaldı...

takımda sevmediğim tek futbolcu...
konyaspor maçında 2 gol attı.. ondan sonra takıma hiçbir olumlu hareketi olmadı..
mümkünse 11 oynamasın bu adam..

Halil Atalay
22.02.2009, 23:08
Isaac = ofsaytı

Harun-61
22.02.2009, 23:15
Isaac = ofsaytı

Isaac mac analizi bu olsa gerek....:o

Kasım Hilal
22.02.2009, 23:29
Daha önce saol açık-forvet ve sağ açık-forvet karışımı oynadı ve iyi bir performans çizdi..
Hatta yer yer 10 Numara mevkiinde bile fena iş çıkarmadı oynadığı zaman..
Son maçt aileri ikilinin biri idi ve etkili olmadı..
Bu oyun anlayışından mı yoksa form düşüklüğü (ya da gününde olmaması) dolayısı ile mi onu bilmiyorum..
Toparlar bence..

İslam Sezer
22.02.2009, 23:31
çok ofsayta kalıyor bıktırdı maçı izlerken,biraz dikkat et kardeşim yaa.

senolozturk76
23.02.2009, 02:24
Arkadaşlar bu İsaac teki en büyük eksiklik şu: Adam top almayı beceremiyor. Pası atacak olana kendini gösterme ve top ona atılınca topu alabilme konusunda çok çok zayıf. Ayrıca ofsayta da hiç dikkat etmiyor. Bu da futbol altyapısının eksik olduğunu gösteriyor.Bu haliyle Trabzonspor'da yedek bile olamaz. bence PAF Ligi'nde gol kralı olmuş olan Göksu forvette alternatif olarak İsaac'in daha önce düşünülmeli. İsaac'i savunanlar hızı,çalımı,tekniği var mı bu adamın diye düşündüklerinde olumlu cevap bulabiliyorlar mı acaba.

hos_cocuk61
23.02.2009, 21:13
Trt 3 deki sunucu Mesut BAKKAL'a soruyor hocam ısaac 11 defa ofsayt'a düştü acaba bir ofsayt taktiğimi yaptınız Mesut BAKKAL'ın cevabı: gerek yok zaten ısaac ofsayt'tan hiç çıkmıyorki...

Tunga
23.02.2009, 23:23
Maçı izlerken çok kızdım Isaac'a. Sürekli ofsayta düşüyor, durumunu kollamıyordu. Derken maçın 50. dakikasıydı sanırım.. Gökhan için bir pozisyon hazırladı. Niyeti anladığım kadarıyla o topa dönerek kendi vurmaktı. Ama Gökhan'ın önünde çok müsait bir pozisyon oldu. Derken Gökhan, onca yorgunluk ve stres ile o topa vurdu. O vuruş anı, stresin, sıkıntının, kendini kasmışlığın boşalma anıydı ve maalesef çok rahat gol yapacağı pozisyonda topu dışarı gönderdi. O sırada çok samimi olduğuna inandığım bir üzüntü yaşıyordu.

Isaac ona "O topa ben vuracaktım" diye kızmak yerine hemen giderek Gökhan'ı teselli etti ve ayağa kaldırdı.

Maçı çevirememiş olabiliriz. Bir daha net gol pozisyona da girememiş olabiliriz. Ama ben takımda böyle bir arkadaşlık istiyorum. Kendi kalesine gol atan adamı, tüm takımın kucakladığı ve moral verdiği bir takımı hayal ediyorum.

Isaac'a maç içinde çok kızmıştım; bir saniyede tüm sinirimi gevşetti.

Ben önce iyi insan, sonra iyi futbolcu istiyorum.

Formunu arttırmasını ve uzun yıllar Trabzonspor'da, aynen böyle iyi huylu biri olarak kalmasını diliyorum.

Aşacak bu zor günleri de. Onu olimpiyatlardaki performansıyla hatırlıyorum. Çok iyi bir takım olduğumuzda onun da performansı artacak.

M.S.SOFU
24.02.2009, 01:27
Maçı izlerken çok kızdım Isaac'a. Sürekli ofsayta düşüyor, durumunu kollamıyordu. Derken maçın 50. dakikasıydı sanırım.. Gökhan için bir pozisyon hazırladı. Niyeti anladığım kadarıyla o topa dönerek kendi vurmaktı. Ama Gökhan'ın önünde çok müsait bir pozisyon oldu. Derken Gökhan, onca yorgunluk ve stres ile o topa vurdu. O vuruş anı, stresin, sıkıntının, kendini kasmışlığın boşalma anıydı ve maalesef çok rahat gol yapacağı pozisyonda topu dışarı gönderdi. O sırada çok samimi olduğuna inandığım bir üzüntü yaşıyordu.

Isaac ona "O topa ben vuracaktım" diye kızmak yerine hemen giderek Gökhan'ı teselli etti ve ayağa kaldırdı.

Maçı çevirememiş olabiliriz. Bir daha net gol pozisyona da girememiş olabiliriz. Ama ben takımda böyle bir arkadaşlık istiyorum. Kendi kalesine gol atan adamı, tüm takımın kucakladığı ve moral verdiği bir takımı hayal ediyorum.

Isaac'a maç içinde çok kızmıştım; bir saniyede tüm sinirimi gevşetti.

Ben önce iyi insan, sonra iyi futbolcu istiyorum.

Formunu arttırmasını ve uzun yıllar Trabzonspor'da, aynen böyle iyi huylu biri olarak kalmasını diliyorum.

Aşacak bu zor günleri de. Onu olimpiyatlardaki performansıyla hatırlıyorum. Çok iyi bir takım olduğumuzda onun da performansı artacak.
bizim taraftarıız-ben de dahil-pek sabırlı bir insan grubu değiliz,başarıya açlıktan dolayı....
tabii isaac bu tip şeyleri yapınca kızılıyor.bu adam konya maçından sonra konya fatihi diye kaç kere yazıldı o bir maçlıktı,şimdi kötü oynadı yuhlandı,muhtemelen o da bir maçlık...bizim taraftarlık anlayışımız bu...-savunmuyorum bu anlayışı tabii ki-
bir çok şey değiştirebilirsin ama alışkanlıkları,huyları değiştirmek çok zor...
benim dualarım futbolcuların bu sayfalara girmemeleri yönünde,bıraksınlar biz burada sabaha kadar konuşalım tabii ama onlar eğer bu yazıları okuyorlarsa hiç olumlu bir şekilde etkilenmezler...

Adem Erdoğan
24.02.2009, 10:41
İsaac ı tanıyan yokmu ofsaytı öğretsin...Hatta yatarken bayrakla uyusun..

Yedek otura otura ofsaytı da unutmuş!

Şahin_53
24.02.2009, 12:17
[quote=adem6167;1999252]Yedek otura otura ofsaytı da unutmuş!

Ne güzel'de söylemiş kardeşim..

Ona verilen şans Ergin'e verilseydi sonuçları daha iyi olacağından adım gibi eminim.

OLCAY ÇAKIR
24.02.2009, 13:29
Çok kötüydü deniyor ya,ben öyle düşünmüyorum.

Çok kötü falan değildi.

Erbay
24.02.2009, 18:34
İyi miydi kötü müydü bilmiyorum ama çok acemi gözükmüştü Denizli maçında.

gustavo_colman
24.02.2009, 18:40
bence ilk 11 de başlayacak düzeyde değil her maçta alınmasına da gerek yok fakat iyi bir yedek olduğu kesin

bbyanik
24.02.2009, 23:20
Isaac = ofsaytı

adam tam bir ofsayt özürlü gençlerbirliğindede bu yuzden sabıkalı idi zaten

Mustafa Ayazoğlu
26.02.2009, 01:25
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1223-0L7P0Q6G.jpg

Isaac 22 yaşında mı, bana hiç öyle gelmiyor?

TSKara61
26.02.2009, 05:21
Isaac 21 yasina daha yeni girdi.

Muhammet25
28.02.2009, 17:25
İsaac 21 Yaşında Daha Yolun Başı Desek Yalan Olmaz , Sürekli Oynadığı Bir Takımdan elip Yedek Beklemesi Onunda Hoşuna Gitmiyordur ama İnanıyorum Hakedene Forma Veriyordur Hocamız.

İsaac'e Güvenim Sonsuz En yakın Zamanda Trabzonspor İçin Çok Önemli Bir Oyuncu Olacaktır .

oguzhann
28.02.2009, 21:58
İsaac 21 Yaşında Daha Yolun Başı Desek Yalan Olmaz , Sürekli Oynadığı Bir Takımdan elip Yedek Beklemesi Onunda Hoşuna Gitmiyordur ama İnanıyorum Hakedene Forma Veriyordur Hocamız.

İsaac'e Güvenim Sonsuz En yakın Zamanda Trabzonspor İçin Çok Önemli Bir Oyuncu Olacaktır .şüphesiz geleceği çok parlak bir oyuncu.nijerya olimpik milli takımının kaptanı.o takımın ve isaacin ne kadar etkili olduğunu biliyoruz ama zamana ihtiyacı var.geleceği kesinlikle çok parlak.

Tolga
02.03.2009, 13:36
Denizlispor maçında Isaac'i eleştiren arkadaşlarıma kendi görüşümü söylemek isterim.Yanlış hatırlamıyorsam Isaac Nijerya'da yeteneğini farkettirdiğinde 14-15 yaşındaydı ve farkedilir farkedilmez Chelsea'nin altyapısına alındı.Sonra bir takım şeylerle birlikte dolana dolana Gençlerbirliği'ne geldi.Sizde bilirsiiniz ki Makelele ve Geremi G.Birliğinden dünyaya açıldılar.Yani Türkiye'ye geliş sebebi burayı yıldız bir futbolcu olma yolundaki son basamağı olarak gördü.Fakat Türk Futbolu Isaac'in geldiği sezonla birlikte kendi içinde gelişince Isaac'in evdeki hesabı çarşıya uymadı.Fakat Isaac gerçekten Türkiye'de yıldız olabilecek kapasiteli bir oyuncu.Bizim Trabzonspor'da bu sezon bazı maçlarda forvetlerden 1'i iyi diğeri kötü olsa sorun yaşıyoruz.Yani sorun uyum sorunu değil artık psikolojik olarak biri kötü oynarken öteki iyi oynasa bile biz onu kötü algılıyoruz.Konya maçında bizi ipten alan bi oyuncudur Isaac yani takımda öylede böylede emeği var.Bence bizim beklentilerimiz Isaac'in formu yada şunun formu değil forvetlerin gol atma becerilerinden yana olmalıdır.Gökhan Ünal 9 gol attı diyorlar ama bide şuna bakın derim kaçırdığı bariz gol pozisyonları dikkat edin bariz olanlara bakın sonra Isaac'e laf edin.

iso_4939
02.03.2009, 13:39
zaten bıze gelen topcunun ayakları baglanıyor baska takımlarda dokturen adamlar sımdı pas bıle atamıyorlar anlamıyorum fark ne...bırı bana solesın..(ısaac gökhan)

erdincyilmaz61
05.03.2009, 01:42
İsaac Ne Olur Birazcık Form Tuttsan Ex İsaac Nerde :(

Dursun Kaplan
05.03.2009, 10:35
Isaac ve Giray’ın açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1289-9T6E8O9Q.jpg

Takımımızın başarılı oyuncuları Giray Kaçar ve Isaac Promise Medya Merkezimize önemli açıklamalarda bulundular.

Takımımızın başarılı savunma oyuncusu Giray Kaçar, Trabzon'da mutlu bir hayat sürdüklerini söyledi. Yedek kalmayı Trabzonspor'da öğrendiğini belirten Giray, "Bu hocamızın tercihi. Takımımız için, takımımızın iyi yerlere gelmesi için kim iyiyse onun oynaması gerektiğini biliyorum. Görev verildiği zaman da elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Ben her zaman göreve hazırım" dedi.

Nasıl bir kulüpte bulunduğunun farkında olduğunu da ifade eden Giray, "Hedeflerimizin sadece ben değil hepimiz farkındayız. Başarılı da gidiyoruz. Çoğumuz yeniyiz. Uyum sürecini erken atlattık. Genç bir kadromuz var. Geleceğimiz parlak. İnşallah şampiyon bitiririz, ancak en kötü ilk üçü hedefliyoruz" diye konuştu. Konyaspor'la oynanacak olan müsabakaya da değinen Giray, "Antalya'da iyi bir mücadele ortaya koyduk. Güzel bir galibiyet aldık. Bu galibiyeti kıymetlendirmek için Konyaspor'u da yenmeliyiz. Her maça final niteliğinde bakıyoruz. Konyaspor maçı da bu finallerden biri. Liderliği bu hafta alabiliriz. İki hafta içeride oynamanın avantajını kullanmalıyız" dedi.

Önlerindeki iki maçın kırılma noktası niteliği taşıdığına dikkat çeken Giray şunları söyledi: "Önce Konyaspor'u yenmeliyiz. Ardından oynayacağımız Galatasaray müsabakası 6 puan değerinde bir maç. Hocamız bize çok şey katıyor. Diğer takımlarındaki arkadaşlarımla konuşuyorum. İyi bir bütünlük oluşturduğumuzu, çok çalıştığımızı ve çok istediğimizi söylüyorlar. Gerçekten de öyle. Herkes herkese güveniyor ve seviyor. Kimse artniyetli değil. Herkes isteyince birşeyler oluyor. Arkadaşlarım adına bu vesileyle teknik heyetimize teşekkür ediyorum. Herkes rahat olsun. Hepimiz kendimizi hazır tutuyoruz. Daha önce de bunu gösterdik. Kendimize güveniyoruz."

ISAAC’İN FARKLI HEYECANI

Öncelikle kendi adına bu günlerde farklı bir heyecanı takımın başarısıyla birlikte yaşadığını belirten Promise Isaac, yeni doğan bebeğiyle birlikte Trabzon'da daha mutlu günler geçirmeye başladıklarını söyledi. Bebekle birlikte evdeki atmosferin değiştiğini ve bunun da futboluna olumlu yansıdığını belirten Isaac, "Futbolcu olup da baba olan ilk oyuncu ben değilim. Ancak dediğim gibi insanı mutlu eden bir hadise. Açıkça söylemek gerekirse şu andaki performansımdan memnun değilim. Buraya oynamaya geldim. Bu elbette hocamızın takdiri ancak her futbolcu gibi ben de oynamak ve kendimi Avrupa'ya hazırlamak istiyorum" dedi.

Takımımızın iyi bir performans ortaya koyduğunu dile getiren Isaac, "Zaman zaman inişler yaşıyoruz ancak genel anlamda iyiyiz. İyi de sonuçlar alıyoruz. İstikrarsız olduğumuz söylenemez. Oynadığımız maçların çoğundan galip ayrıldık. İçeride tek maç kaybettik. Bu tek mağlubiyetin ardından takımın istikrarsız olduğundan bahsetmek ortaya koyulan mücadeleye haksızlık olur. Çok önemli bir hedef için mücadele ediyoruz. Konyaspor maçı da bu hedef yolunda önemli. Sahadan zaferle ayrılacağımızı düşünüyorum" dedi. Milli takım konusunda da değerlendirme yapan Isaac, "Uzun süre milli takımda oynadım. Ancak şu anda orada bir karmaşa hakim. Çağırsalar bile gitmeyi düşünmüyorum" dedi.

Bu yılın Trabzonspor'un yılı olacağını her fırsatta tekrarladığını ifade eden Isaac sözlerini, "Şampiyonluk için mücadele eden bir çok takım var. Ancak onlarla aramızda olan puan farkının azlığı veya onların da bizimle aynı mücadeleyi ortaya koymaları şampiyon olamayacağımız anlamına gelmez. Bunu biraz hissi olarak söylüyorum ve mutlu sona inanıyorum. Tanrı bunu böyle takdir etmişse arkadaşlarımla birlikte şampiyonluk kupasını kaldırabiliriz. Trabzonspor'un diğerlerinden en büyük farkı birliktelik. Bu bizim işimizi kolaylaştırıyor." diyerek tamamladı.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1289-4I1L4N0D.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1289-3H4N9S7Z.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1289-7G1P0W0G.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1289-5C2N4X5Z.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1289-9K6O9P3U.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1289-5H5N1R8Z.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1289-6V0E9L7L.jpg

serwantes
05.03.2009, 22:54
iseec yararlı olmayacak zaten yeterince golcü yani ofansif oyuncumuz var iseec diğerlerine göre çok yavaş

TSKara61
05.03.2009, 23:02
iseec yararlı olmayacak zaten yeterince golcü yani ofansif oyuncumuz var iseec diğerlerine göre çok yavaş

??

Takimimizin en buyuk eksigi ofansif anlamda yeterince alternatifimizin bulunmamasi.

Ayrica Isaac'in en buyuk silahi hizidir. Bu ligin en sprinter oyuncularin arasina girebilecek bir oyuncu bundan emin olabilirsin.

Sefa Murat Dokuz
06.03.2009, 20:40

saçmalamışsın, golcülerimiz formda olsa ofansif anlamda daha etkili olsak 10 puan öndeydik en yakın rakiplerimizden.
Isaac daha genç ve fizikli akıllı bir oyuncu daha çok hizmert verecek Trabzonspor'a.

Muhammed
06.03.2009, 20:54
Ben İsaac'ten cok faydalanacağımızı düşünmüyorum halen piyasa değeri varken tsl içinden yapacağımız kaliteli bir transferde takasta kullanılabilir.

oguzhann
06.03.2009, 22:16
Ben İsaac'ten cok faydalanacağımızı düşünmüyorum halen piyasa değeri varken tsl içinden yapacağımız kaliteli bir transferde takasta kullanılabilir.
geleceği çok parlak olan bu oyuncunun takasta harcanması saçmalık olur

Yavuz Hasan
07.03.2009, 11:49
alternatifli bir kadroda düşünülebilir fakat oyuna girdiği zaman zarfında kendini pek gösteremiyor

Orhan Aydın
07.03.2009, 12:09
bu ligin en sprinter oyuncularından bu doğru ısaac bize deplasman maçlarında daha faydalı olabilecek kapasitede.

UmutBaykan
07.03.2009, 17:55
Biri sana ofsayt ne demek anlatsın...

Ömer SEVİNÇ
07.03.2009, 18:14
Oyuna girer girmez ofsayta düştü. Sene sonunda Gökhan'ı da yanına ekleyip gönderilmeli..

Ahmet Pulusoğlu
07.03.2009, 20:30
Isaac, "Futbolcu olup da baba olan ilk oyuncu ben değilim. Ancak dediğim gibi insanı mutlu eden bir hadise. Açıkça söylemek gerekirse şu andaki performansımdan memnun değilim. Buraya oynamaya geldim. Bu elbette hocamızın takdiri ancak her futbolcu gibi ben de oynamak ve kendimi Avrupa'ya hazırlamak istiyorum" dedi.

ii hoş demişsinde ofsayt ta kalma göster kendini sonra git avrupana.. Bu performans la Türkiye ye geldiğne dua et. Ama çok gençsin daha inşallah ideallerine ulaşırsın..

unique
07.03.2009, 21:07
Sezon sonu derhal gönderilmeli, yabancı kontenjanını böyle gereksiz adamlarla doldurmaya gerek yok.

Uluhan
07.03.2009, 21:28
Biri bu adama ofsayt nedir, nasıl düşülür, nasıl düşülmez hatırlatsın

Hüseyin İlkin
07.03.2009, 21:36
Oyuna girer girmez ofsayta düştü.

Ofsayt kuralını biliyor mu ?
Ciddi ciddi düşünmeye başladım .

Denizli maçında 5 ofsaytta düşmüştü sanırım .
Bugünde düştü .

Off , off .

Yavuz Hasan
07.03.2009, 22:43
al birini vur ötekine

sifuni
07.03.2009, 22:48
bencede offsaytla ilgili bi bilgi eksikligi var herhalde sirf rakibe veriliyor saniyor herhalde :D

gustavo_colman
08.03.2009, 11:29
ısaac aslında iyi bir futbolcu milli takımına da gitti orada da gayet iyiydi.Isaac forvetin en ucunda daha iyi oynuyor.Gençlerbirliğinde attığı gollere baktım ve bu kanıya ulaştım ancak 90 dk oynayabilecek bir futbolcu değil

mora1157
08.03.2009, 11:38
bu kadar cok ofsayta düşüyosa kafası sahada değil demektir.tomas jun bu kadar ofsayta düşmüyodu

ApoCaN28
08.03.2009, 11:39
biraz iyi olsan çoktan 11 deydin...

Vkgz
08.03.2009, 14:16
resmen hakkı yeniyor

no NAME
08.03.2009, 14:35
Hızı ve fiziği ile tam bir kontra oyuncusu özelliklerine sahip adamı, skor iyiyse son 5-10 dakikalarda; 1-0 mağlup yada 1-1 berabereysek oynayacağı alanda nerdeyse 21 futbolcu varken "kurtarıcı" olarak oyuna almak ne kadar akıllıcadır ? ve nerdeyse her maç buna maruz kalan adamı eleştirmekte ne kadar doğrudur size bırakıyorum.
selam ve hürmetle.

irfan61
08.03.2009, 15:39
Ofsayt Master

uftinci
08.03.2009, 15:46
Bu çocuğu normal giden her maçta dalga geçer gibi 79-80-81. dakika araqlarında maça alan ve dünkü konya maçında 86. dakikada kurtarıcı diye sahaya süren ersun hocayı suçlayın bitirdin tüm yedekleri hoca bitirdin....

fetih aydın
08.03.2009, 15:46
Göhan ve Umut bu kadar formsuzken oyanatılmıyacak, hatta sonradan bile oyuna giremiyorsa neden alındı..?

Halit Aydın
09.03.2009, 03:30
Bu adam açık futbol oynayan rakip takımlarla oynayınca faydalı oluyor. Dar alanlarda iyi top saklıyor fakat geniş alanlarda sonuca gidebiliyor sadece.

mehmetdoğan
09.03.2009, 11:28
walla ben halâ nasıl futbolcu olduğunu anlamadım iyi mi kötü mü onu da bilmiyorum:confused:

Lancet_61
09.03.2009, 14:07
bu kadar gol kaçıran forvetlerin içinde ilk 11i hakediyor..özellikle gökhanın yerine..

Muhammet
09.03.2009, 15:51
Girdi ve yine ofsaytta kaldı. Çok kızdım çok..

Hüseyin İlkin
09.03.2009, 16:17
Isaac iyide ben mi göremiyorum diye demeden edemiyorum :S

Gökhan ve Umut yerine oynatmam ben Isaac 'ı .

Ama bunlardan birini kesip Isaac 'i oynatmak isteyen çok Trabzonspor taraftarı var galiba .

aion
09.03.2009, 22:46
ofsayt osman diyorum kendisine..

Mustafa Hazıroğlu
09.03.2009, 22:59
Kendisinin ofsayatda evi var.

boztepeliyasin
09.03.2009, 23:01
herkese katılıyorum. ofsayttan bir kurtulsa belki bişeler yapacak ama biz göremicez.

Tolga
11.03.2009, 19:48
yattarayla çok iyi anlaşıyor.ikiside seri oynamak konusunda marifetliler.ama o oynadığı zaman takım kötü oluyor.sürekli yedek kalması da yükselmesi gereken performansını aynı yerde tekrarlatıyor.2 maç üst üste oynasın bence gökhan ünal'la iyi ikili olurlar.

gustavo_colman
15.03.2009, 21:25
sadece kafa toplarında hakim çok çalışman lazım ısaac

Ali Yıldız
15.03.2009, 21:33
o Karsı Karsıya Kaldıqında Yerden Vurdun..uLan Biraz Futbol Bilgin oLsa AsırTırsın Be..

Cem Balcı
15.03.2009, 21:38
olmuyor...

nerde o ilk haftalardaki isaac?

unique
15.03.2009, 21:40
Baros'un attığının aynısını kaçırdı, bence Trabzonspor'da oynayabilecek kadar yetenekli değil. Yabancı kontenjanını daha iyi oyuncularla kullanmalıyız.

6Şafak Aydın1
15.03.2009, 21:41
offfffff ya offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

blackrain61
15.03.2009, 21:42
Isaac orta saha oyuncusudur, asla ilerde santrafor gibi oynayamaz. Ama Ersun Hoca bunu göremiyor. Zaten Ersun Hocanin bize ne katkisi var ki.

Gamze
15.03.2009, 21:48
İki tane korner kullanılıyor, kurtarıcı olarak oyuna giren forvetimiz pozisyonların içinde yok.
Nerde?
Kenarda, krampon değiştiriyor.
Bu oyuncu maça ne zaman girmişti?
1 dakika önce.
Tamam, anladım, hı hı.

ÖmerFarukYılmaz
15.03.2009, 21:50
İki tane korner kullanılıyor, kurtarıcı olarak oyuna giren forvetimiz pozisyonların içinde yok.
Nerde?
Kenarda, krampon değiştiriyor.
Bu oyuncu maça ne zaman girmişti?
1 dakika önce.
Tamam, anladım, hı hı.

Aynen...

Ya oyun içinde...

Faul makinası gibiydi..O pozisyon nasıl kaçtı onu hiç anlamadım..

Cem Balcı
15.03.2009, 21:50
Isaac orta saha oyuncusudur, asla ilerde santrafor gibi oynayamaz. Ama Ersun Hoca bunu göremiyor. Zaten Ersun Hocanin bize ne katkisi var ki.

isaac orta saha oyuncusumu? :confused::confused:

liberomu yoksa ben bilmiyorum :confused:

ersun hocanında bize katkısı yokmu :confused:

Nihal Ayvaz
15.03.2009, 21:51
Oyuna girdiğinde zarardan başka bişey vermiyor bize.

Bu takımda durmasına gerek yok artık.

Tanju
15.03.2009, 21:56
Isaac'in nijerya'dan mahalleden arkadaşı gibi konuşmuşsun ya helal olsun sana, Ersun hocaya söylediğini teyet geçiyorum zaten.

Sefa Murat Dokuz
15.03.2009, 22:05
O golü atmalıydın Isaac olmadı, indirdiğin toplarda faul yoktu ama hakem of, neyse umut senden fazla bişey yapmıyordu.
krampon işi rezalet, daha iyi olman lazım.

Mehmet Zeki
15.03.2009, 22:06
Baros gibi asirtsaydi

Fatih Ersoy
15.03.2009, 22:08
Bu takımın oyuncusu olmayı bile haketmiyorsun..

Gamze
15.03.2009, 22:09
İsaac'in daha önce sürekli ofsayta düşmesinden veryansın ediyorudm, şimdi bir de faullü oynaması gözüme çarptı.
Bunu belki de takımd kendine pek yer bulamamasına, tabir yerindeyse 'maç hamlaşmasına' mı bağlamalıyız bilemiyorum.
Ümit Karan gibi güçsüz oyuncular hemen her pozisyonda faulle oynar, hakemle oynar. Isaac güçsüz de değil.
Sebebini çözemiyorum.
Bu adam önceden de mi böyleydi?
Ben bilmiyorum.
Çalışmıyor mu, konsantre mi olamıyor, yoksa gerçekten bu kadar yetersiz ve faydasz mı?
Anlamıyorum.

Özge
15.03.2009, 22:09
Aynı pozisyonda Baros golü attı.Isaac'te kalecinin üstüne vuruyor.

Hüdai Pervaneli
15.03.2009, 22:11
Aynı pozisyonda Baros golü attı.Isaac'te kalecinin üstüne vuruyor.

Topun Altina Girse Yeticek ya

Vkgz
15.03.2009, 22:18
biri sol ayagını kullanabiliryor biri kullanamıyor bunada dikkat etmek lazım ama bence formayı Umuttan az hakettiğine inanmıyorum. Umut kadar oynasaydı Umuttan daha faydalı olurdu

Cafer Bulur
15.03.2009, 22:22
Ergin i bile aratiyor bana.
Kiralanmasi bile yanlis olur,sezon sonunda yollarimizi ayirmamiz gereken futbolcularin basinda geliyor.
Kolay kolay hicbir futbolcumuz icin su durumda gönderilsin demem ama isaac icin diyebiliyorum.

Hüseyin İlkin
15.03.2009, 22:23
Isaac kocaman bir sıfır. Ne yazık ki...

Remzi
15.03.2009, 22:23
Biri bu adama futbolun ofsayte kalmak ve faul yapmaktan ibaret olmadığını öğretsin!

TolgaTopçu61
15.03.2009, 22:55
Bos bir oyuncu,bizde oynamayi hak etmiyor,sezon sonu yolcu olmali...

Fatih Özkan
15.03.2009, 23:01
Gideceklerden!

Kadir
15.03.2009, 23:05
Nasıl kaçırdın be o golü İshak ? Biraz daha zekice bir vuruş yapamazmıydın ?!

Yunus Emre SEYHAN
15.03.2009, 23:07
Hucuma katkın yok. Bari faul yaparak topu rakip takıma verme

irfan61
15.03.2009, 23:08
Beleşe geldin sezon sonu 1 milyon euro ya satsak kârdır.

Fatih
15.03.2009, 23:09
Etkisizdi.

Kubilay ŞAHİN
15.03.2009, 23:09
Sinirli olmadığım için yorumumu yapabilirim.
La Olum sen o golü atamassan hangi golü atacaksın. Ha Ofsaytı öğrenmişsin Şimdi sıra faulde..

Muhammet
15.03.2009, 23:13
Baros o golü attı. Aynısını Isaac atamadı.

mehmetdoğan
15.03.2009, 23:16
walla ben halâ nasıl futbolcu olduğunu anlamadım iyi mi kötü mü onu da bilmiyorum:confused:
yine anlamadım

Y-DRMS
15.03.2009, 23:17
ısaac fırsatları ii değerlendiremezsen kalamazsın eline geçenleri iyi değerlendir konya,ankaragücü maçını ve bugünkü maçını hatırlıyorum zaten bugünkü hatırlamamın sebebi sahaya girdikten sonra kramponların yüzünden iki kornek kaçırman

ApoCaN28
15.03.2009, 23:36
Ne Desem ki...:D

bordox
15.03.2009, 23:44
Gerçekten yetersiz,birde eldeki forvetlerle aynı özelliklere sahip olunca seneye giderse kontenjan açılmış olur.
Cavcav dede bize bir güzellik yapsa da James Troisi ile takas yapsak.

erolizmts
15.03.2009, 23:46
Kulakların çınlıyordur Dominic Iorfa.

hos_cocuk61
16.03.2009, 00:36
Arkadaşlar isaac bu takıma gelecekte çok iyi hizmetler edicektin daha 22 yaşında herkez isaac'dan yattara gibi alıp gitmesini bekliyor ama isaac alıp giden bir oyuncu stili değil daha çok önüne top atıldığı zaman iyi deparlar atabilen bir oyuncu ve tek vuruşları iyi olan bir oyuncu şimdi değil ama ilerki zamanda Trabzonspora çok büyük katkılar yapıcaktır

socrates
16.03.2009, 00:41
Arkadaşlar isaac bu takıma gelecekte çok iyi hizmetler edicektin daha 22 yaşında herkez isaac'dan yattara gibi alıp gitmesini bekliyor ama isaac alıp giden bir oyuncu stili değil daha çok önüne top atıldığı zaman iyi deparlar atabilen bir oyuncu ve tek vuruşları iyi olan bir oyuncu şimdi değil ama ilerki zamanda Trabzonspora çok büyük katkılar yapıcaktır

hep söylendiği gibi yavuz selimde bunun gibi çok var maalesef. :)
kumaşı futbolcu kumaşı diil, ama iyi koşucu olur.

Tosun61
16.03.2009, 00:45
Ne katkisi yapacak bu adam yaaa?ondan ne köy olur nede kasaba.Tam bir Rezalet Topcu.

Gökhan KAN
16.03.2009, 00:47
İlhan Cavcav ın ahı tuttu....

Sefaenes
16.03.2009, 01:09
Tam Amatör bir oyuncu 1 mac öce ofsayt dan cikamiyor. Bu maca 2 yarida giriyor 1 dakika falan sonra ayakkabisini degistiriyor. Seneye kiralik gitmeli. Isaace verilen sans artik turmali onun yerine ya faty yada Barisa verilsin

Kemhacıoğlu
16.03.2009, 01:11
bencede isaacin bu takımda işi yok...

Vkgz
16.03.2009, 01:11
adamın 90 macta 30 golu var genclerbirliğinde abartmayın. ortalaması 14-15 gol sezonda zaten. kaç maç 90 dakika gordunuzki konusuyorsunuz. umutla gokhan kadar ilk 11de sahaya cıksaydı onlardan fazla gol atardı şuan

Hüseyin İlkin
16.03.2009, 01:20
Umut 174 maçta 74 gol.
Gökhan 150 maçta 71 gol.
Isaac 111 maç 31 gol.

*İstatistikler sadece lig maçlarını kapsar.

Gökhan KAN
16.03.2009, 01:24
Umut 174 maçta 74 gol.
Gökhan 150 maçta 71 gol.
Isaac 111 maç 31 gol.

*İstatistikler sadece lig maçlarını kapsar.
Hüseyin birde Luganonun 111 maçlık istatistiklerini versene İsaac i geçmişmi...

Vkgz
16.03.2009, 01:29
demekki neymiş bu adamda gol atma becerisine sahip bi adammış. umutun trabzonsporda isaacında genclerbirliğinde oynadıgını unutmayalım tabi.

Gökhan KAN
16.03.2009, 01:32
demekki neymiş bu adamda gol atma becerisine sahip bi adammış. umutun trabzonsporda isaacında genclerbirliğinde oynadıgını unutmayalım tabi.
Öyle ama Gençlere kimse kapanmıyor bize kapanıyor bence İsaacın daha çok gol atması lazım Gökhan ın Kayseride attığı gibi...Orda kimse kapanmıyordu Gökhan Kral oldu..

MetiN08
16.03.2009, 01:37
Isaac sen ne yaparsin allah askina

Hüseyin İlkin
16.03.2009, 01:41
Umut'un Ankaragücü'nde 90 maçta 77 gol attığı istatistiği var. Sadece lig maçlarını araştırmadım. Isaac'in Gençlerbirliği istatistiği 92 maçta 32 gol. Karşılaştırmak doğrumudur?

Gökhan KAN
16.03.2009, 01:45
Umut'un Ankaragücü'nde 90 maçta 77 gol attığı istatistiği var. Sadece lig maçlarını araştırmadım. Isaac'in Gençlerbirliği istatistiği 92 maçta 32 gol. Karşılaştırmak doğrumudur?
İkiside forvetse karşılaştırılır....İsaac bu takımın topçusu değil....

Hüseyin İlkin
16.03.2009, 01:48
Tabii ki karşılaştıracağız ama istatistikler ortada. Takıma kattıkları şeylerde ortada. Bu ortamda ben Umut'un yanına Isaac'i yaklaştırmam. Ayıp olur Umut'a ;)

Rahman Gümüş
16.03.2009, 02:10
O golü nasıl atamazsın isaac? Bi konya maçında göründün sonra kayıplardasın? Olumlu bi söz söylemek gerekirse bugün hiç ofsayta düşedi:)

Gökhan KAN
16.03.2009, 02:12
O golü nasıl atamazsın isaac? Bi konya maçında göründün sonra kayıplardasın? Olumlu bi söz söylemek gerekirse bugün hiç ofsayta düşedi:)
Konya maçındada kalede Jeff vardı ondandır belki....:)

Vkgz
16.03.2009, 02:29
neyse zaten biri sakatlanmadan giremez ilk 11e artık . seneye avrupada kuracağımız geniş kadrodada bulunması gereken bir isim ayrıca umut okadar golu nası atmıs ankaragucunda sasırdım dogrusu

steelturkTS
16.03.2009, 02:31
adam konya maçından sonra hayalet oldu...

Gökhan KAN
16.03.2009, 02:38
neyse zaten biri sakatlanmadan giremez ilk 11e artık . seneye avrupada kuracağımız geniş kadrodada bulunması gereken bir isim ayrıca umut okadar golu nası atmıs ankaragucunda sasırdım dogrusu
Yukarıda dedim abi..Ufak takıma kimse kapanmıyor dolayısıyla boş alan çok..Boş alanda oynamak kolaydır..Jardelde öyleydi boş alan buldumu affetmiyordu...Ama azıcık baskı yedinmi top tutamassın ayağında...Umutta atmış golleri...Gökhan ın Kayseride attığı gollere bir bakın kaç tanesinde defans oyuncuları yerinde....Hep boş yakalayıp atmış....

Ahmet Pulusoğlu
16.03.2009, 07:57
Bu çacuk böyle değildi gençlerde hatırlıyorum maçlarını. 2 şey gelio aklıma ya bu adam yedek oyuncu değil as oyuncu yada gençlerbirliğine karşı oynayan takımların bize karşı oynadıkları gibi açık kapalı oynamayıp açık oynamasından mı faydalanıyordu bu ikisi geliyor aklıma.

x_man
16.03.2009, 11:29
amatör buna verllen şans keşke barışa verilseydi

Samet Yildirim
16.03.2009, 11:30
kesinlikle gönderilmeli...pek varlik gösteremedi..-.

Mehmet Fırat
16.03.2009, 12:26
Bildiğim Isaac böyle değildi. Var bir problem ama?..

Maç boyunca, buluştuğu toplardan bir tanesini kaleciye nişanladı, geri kalanında ya ofsayt ya da faul...

İlle oyuncu değişikliği yapılacaksa, bu adam değil de Barış girsin bir süre. :)

Ali Tunahan Güllü
16.03.2009, 12:27
olmadı bi tek konya maçında işimize yaradı...

aggressors
16.03.2009, 12:38
etkisiz eleman isaac..

Tayfun
16.03.2009, 14:35
Isaac kendine gel koçum sen bu değilsin .

Vkgz
16.03.2009, 14:40
gönderilmeli diyenleride anlamıyorum. hadi ilk 11lik değil diyelim yedek forvet kim olacak ozaman

Hüseyin İlkin
16.03.2009, 14:44
Şuan zaten gidemez. Sene sonuna kadar takımda kalacak, orası kesin. Ama sene sonu gitmesi halinde koskoca bir transfer dönemi var olacak önümüzde. Herhalde boş boş durmazlar o dönemde ? Bir yabancı hakkımızı Isaac'e harcamak istemem ben. Kiralanırmı ,gider mi bilmem ama böyle oynamaya devam ederse o formayı daha giyemez...

Vkgz
16.03.2009, 14:47
kim olacak ozaman yedek forvet varmı bir isim adam gibi. yok e bu adamda bugun yarın türk statüsüne girecek . ki ben hala bu sene umutla gökhan kadar forma giyse umutla gökhandan az gol atardı diyemem

Hüseyin İlkin
16.03.2009, 14:52
Gökhan-Umut ve Isaac'in yerine gelmesini istediğim oyuncudan biri kalacak yedekte. Form grafiklerine göre. Bazen iki kişide yedek kalabilir,maçına göre...

Neyse sene sonuna kadar bu takımda olduğuna göre desteğimizi yine verelim. İnşallah form grafiği artar. Ne diyelim başka.

Erbay
16.03.2009, 14:52
Geçen maçlarda ofsayt üzerine doktora yapmıştı. Bu maç faul üzerinde çalışlara başladı.

Cengiz Çubukcu
16.03.2009, 14:54
kim olacak ozaman yedek forvet varmı bir isim adam gibi. yok e bu adamda bugun yarın türk statüsüne girecek . ki ben hala bu sene umutla gökhan kadar forma giyse umutla gökhandan az gol atardı diyemem

Volkan senle bir iddaya girmiştik yanılmıyorsam, hala aynı şeyi savunuyorsun :) bu isaac adam olmaz anla aretık...

macka61
16.03.2009, 15:12
bende Cengiz abiyle aynı fikirdeyim ama Türk statüsünde oynayacaksa dursun

Vkgz
16.03.2009, 15:41
:) Ya abi bu umutu Trabzonsporun forvetinde gördükçe gına geliyor bana. ilk yılana sarılıyorum işte :)

Kaan
16.03.2009, 15:58
Eski Isaac değil.

Umut 10 kat daha iyi. :);)

OLCAY ÇAKIR
16.03.2009, 16:01
Ben tek forvet oynasam İsaac denerim.

Daha güçlü gözüküyor.

Zaten beklentim 2 sn daha fazla ayağında top tutup arkadaşlarına vermesi.:)
Kafayla indirmesi.

Çok birşey beklemiyoruz golcülerimizden.

Golden geçtik artık:)

Coris
16.03.2009, 16:34
Transferine çok sevinmiştim. Ancak beklentilerime göre hayal kırıklığı yaşattı. Çok pozisyon hatası yapıyor, arkaya atılan hemen her topta ofsayta yakalanıyor. Bir profesyonel futbolcunun buna dikkat etmesi gerek. Ancak şuan için çok genç, ilerde çok daha iyi olacağına inanıyorum.

Anıl C
16.03.2009, 17:41
yeni sezonda oynayabileceği bi avrupa takımına kiralanmalı

Onur Şeref
16.03.2009, 18:17
Gereksiz yere yabancı kontenjanında yer kaplıyor.Seneye kesin kiralanmalı.

Tolga
16.03.2009, 18:28
abilerim kardeşlerim gözünüzü seveyim yapmayın Isaac'in hâlâ çöp olduğunu düşünüyorsanız helal olsun size.gökhan ve umuta tanınan şansın çeyreği tanınmadı.yattarayla çok iyi anlaştığını sadece İBB maçında gördük ondada yine yattara son dk'larda girdi.yani Isaac'e ersun hoca olması gereken zamanda şans vermiyor.adamın sürekliliği yokki siz ondan niye bunu kaçırdı vs diyorsunuz.adam gs maçında 1 tane kaçırdı.gökhan ve umut sezon başından beridir aynı pozisyonları 100 kere kaçırdı.adamlar sürekli as çıkıyolar Isaac girerse 10 dk sakat warsa ilk yarı gibi oynuyo.çok çabuk karar veriyoruz diye düşünüyorum ben.Isaac konyaspor maçını tek başına aldı ve bir maçı tek başına alan adam eğer topçu değilse sorunun kendimde değil sizde olduğunu düşünürüm.bence Isaac'i eleştirmek Alanzinho'yu eleştirmekten çok çok daha saçma.

Kazım Uzunboy
16.03.2009, 18:31
Isaac girsin,Isaac şöyle, Isaac böyle dedik, aldık cevabımızı.

Burhan Dikbıyık
16.03.2009, 18:39
neyapıp edıp bu maçın alınması gereklıydı

Onur Akyüz
16.03.2009, 18:43
Colman ın golünde bile ofsaytta duruyordun be adam!

krampon komedisini söylemek bile istemiyorum.

ama benim hala ümidim var bekleyelim bakalım.

Kadir
16.03.2009, 18:59
Gereksiz yere yabancı kontenjanında yer kaplıyor.Seneye kesin kiralanmalı.

Bence de seneye oynayabileceği bir takıma kiralanmalı .

Hüseyin İlkin
16.03.2009, 19:08
krampon komedisini söylemek bile istemiyorum

Hee birde bu vardı Isaac ile ilgili. Girdi maça Isaac. Etraftan bu Isaac nerede sesleri artıyor. Baktım bizim Isaac kramponları değişiyor. Ee be Isaac daha oyuna yeni girmişsin , ayıp değil mi?

futbalski60
16.03.2009, 19:10
Isaac ilerde partneriyle ver-kaça girebilen ona pozisyon yaratabilen bir oyuncu Umut'un bu özellikleri yok Isaac'in de belirli zaafları var bu zaaflardan kurtulması da zor ama kumaş olarak Umut'tan daha kaliteli olduğu kesin

Fatih
16.03.2009, 19:11
Colman ın golünde bile ofsaytta duruyordun be adam!

krampon komedisini söylemek bile istemiyorum.

ama benim hala ümidim var bekleyelim bakalım.

Dün gece farkettim bende yuh diyorum artık yuh.

Emre7
16.03.2009, 19:12
Geçen maçlarda ofsayt üzerine doktora yapmıştı. Bu maç faul üzerinde çalışlara başladı.

isaac senden turşu olursa benden de astronot olur

Ali Yıldız
16.03.2009, 19:18
ısAac'i Sahaya aLıcaqıma Barıs Veya Göksu yu aLırım

Ahmet Aksoy
16.03.2009, 19:24
vah isaac vah yattara katara gideceği zaman yattaranın yerini dolduracaktın sözde:):) nereden nereeye.

Erdogan
16.03.2009, 19:25
sen oyuna girmeden önce o kramponlarla isinmadin mi, issac zaten stresliyiz bide sen bizi delirtme.

akkese_61
16.03.2009, 19:26
ısaac bana da artık umut vermiyor, hiçbir şey yapamıyor...

İskender YILMAZ
16.03.2009, 20:02
Fosss ...

unique
16.03.2009, 20:06
İlk başlarda ümitliydim ama şimdi sadece yabancı kontenjanını işgal ettiğini düşünüyorum. Satmaktansa ne olur ne olmaz deyip bir iki sene oynayabileceği bir takıma kiralamalıyız diye düşünüyorum; kim bilir çoşar belki de. Ama şu aşamada gelecek sene onun yerine çok kaliteli bir forvet bulmalıyız; şöyle Milan Baros gibi bulduğunu atan.

Sefa Murat Dokuz
16.03.2009, 20:20
Baros Attı İsaac atamadı da Baros la İsaac bir mi arkadaşlar, Adam avrupada liverpoolda çek cum milli takımında euro 2004 de gol kralı olmuş dünya çapında bi oyuncu isaac daha genç ve gelecek vaat eden bir oyuncu. Kaçabilir bunlar. Olur umut o ana kadar 1 pozisyona giremedi alanzinhonun kaleye çekip de savunmaya çarpıp dönen topunu auta atana kadar. Umut çok kötüydü, Isaac de etkisizdi. Isaac den girip maç çevirmesini beklemek saçma Gökhan bişey yapamıyorsa Isaac de bişey yapamaz. Golü atabilirdi ancak olmadı. Henüz genç gitmekten bahsetmeyin, geleceğin kadrosunu oluşturuyoruz.
Isaac'e faullu oynuyor diyenler neye göre diyor Yunus Yıldırım boş boş faul çalıyor. Gökhana da çaldı ilk yarıda faulmuydu.

Sefa Murat Dokuz
16.03.2009, 20:23
isaac senden turşu olursa benden de astronot olur

Bu zihniyetler Alanzinhoya da topçu değil yazık 4 milyon eurolara diyen zihniyetler,
21 yaşında bir oyuncu sahaya giriyor bu takımda yardımcı antrönör ne iş yapar? SÖylemezmi oğlum kramponların ne iş diye sormaz mı... Organizasyon 0, Isaac de suçlu ama tek başına dğeil.

KUTADGU
16.03.2009, 20:49
Isaac'e çok kızıyorum, haddinden fazla sinirlendiriyor beni.
Tuhaf bir uyuşuklukla oynadığı yetmezmiş gibi umursamaz tavırları da fazlaca.
Oyuna gol atmak için girdikten hemen sonra kramponlarını değişmesi,
ve bu arada iki korner kaçırması da oldukça aptalca.
Bunun yanında kaçırdığı gole bir şey diyemeyeceğim.
O gol kaçırılabilir bir goldü hele Trabzonspor'da.

Isaac gelecek sene sık sık forma giyebileceği bir kulübe kiralık verilmeli.
Hem kendini geliştirsin diye hemde gelecek sene çok iyi bir forvete ihtiyacımız olduğu için.

Emre7
16.03.2009, 21:18
Bu zihniyetler Alanzinhoya da topçu değil yazık 4 milyon eurolara diyen zihniyetler,
21 yaşında bir oyuncu sahaya giriyor bu takımda yardımcı antrönör ne iş yapar? SÖylemezmi oğlum kramponların ne iş diye sormaz mı... Organizasyon 0, Isaac de suçlu ama tek başına dğeil.

isaac'de krampondan dolayı kızmadım 1
bu zamana kadar sadece konya maçında bişeyler yaptı 2
her sonradan girdiği maçta rekorlar kırarak ofsayta düştü bu maçtada faul yaptı 3
bana zihniyetsiz deme şansını sana hiç bir kimse vermez 4
değil 21, 18 yaşında olsun o stada girerken hangi ayakkabı giymesini bileceksin 5
atmalamadan önce bunların hepsini ölç tart 6

Sefa Murat Dokuz
16.03.2009, 21:27
isaac'de krampondan dolayı kızmadım 1
bu zamana kadar sadece konya maçında bişeyler yaptı 2
her sonradan girdiği maçta rekorlar kırarak ofsayta düştü bu maçtada faul yaptı 3
bana zihniyetsiz deme şansını sana hiç bir kimse vermez 4
değil 21, 18 yaşında olsun o stada girerken hangi ayakkabı giymesini bileceksin 5
atmalamadan önce bunların hepsini ölç tart 6

2 hafta önce sürekli ofsayta düştüğü bir maç var onun dışında pek hatırlamıyorum ofsayta düştüğünü. Umut keza sezon başından beri çok daha fazla ofsayta düşüyor.
Size zihniyetsiz demedim, bu zihniyetler alanzinhoyuda 2 maçla silmişlerdi dedim.
Şunu diyeyim. Isaac hiç düştümü yere? Yada koşamadımı. Benim düşüncem kramponlarında çok yağışa uygun olanı yada nemli olana uygunu vardır. Isaac sanırım ağır yağış yada sulu olanı seçmedi ve onu değiştirdi sonradan.
Oyuna giren oyuncuyla da antrönörlerin yardımcı antrönörlerin bilhassa ilgilenmesi gerekir. Zaten isaac değiştirmese anlamayacaktık bile ya yinede suçludur doğru.
Son olarak ağır bir dil kullandıysam özür;
Yinede Isaac genç ve potansiyelli bir oyuncu takımda kalmasında fayda var.
İlk 11 oyuncun 5 sezondur bu ligde aralıksız oynayan 2 oyuncu o iki forvetin hiç bir şey yapamıyor ve biz Isaac'den bişeyler bekliyoruz oyuna girince. Zaten öyle bişey olsa ilk 11 de oynar.Umuttan Gökhandan pek farkı yok,o pozisyondan çok daha netlerini kaçırdı 1-2 hafta önce hem gökhan hem umut. Isaac ikisinden de 4 yaş küçük.

Ömer TOPAL
16.03.2009, 22:44
2 hafta önce sürekli ofsayta düştüğü bir maç var onun dışında pek hatırlamıyorum ofsayta düştüğünü. Umut keza sezon başından beri çok daha fazla ofsayta düşüyor.
Size zihniyetsiz demedim, bu zihniyetler alanzinhoyuda 2 maçla silmişlerdi dedim.
Şunu diyeyim. Isaac hiç düştümü yere? Yada koşamadımı. Benim düşüncem kramponlarında çok yağışa uygun olanı yada nemli olana uygunu vardır. Isaac sanırım ağır yağış yada sulu olanı seçmedi ve onu değiştirdi sonradan.
Oyuna giren oyuncuyla da antrönörlerin yardımcı antrönörlerin bilhassa ilgilenmesi gerekir. Zaten isaac değiştirmese anlamayacaktık bile ya yinede suçludur doğru.
İlk 11 oyuncun 5 sezondur bu ligde aralıksız oynayan 2 oyuncu o iki forvetin hiç bir şey yapamıyor ve biz Isaac'den bişeyler bekliyoruz oyuna girince. Zaten öyle bişey olsa ilk 11 de oynar.Umuttan Gökhandan pek farkı yok,o pozisyondan çok daha netlerini kaçırdı 1-2 hafta önce hem gökhan hem umut. Isaac ikisinden de 4 yaş küçük.

umutu karıştırmasanız olmaz.Bak umutun asist ve gol sayısına bak ısaacına...Umuttan isaacın farkı var.....belki kendini geliştirir bilemem keşke geliştirsin ama onların arasındaki fark şu... Umutu alıp isaacı oyuna sokmak.arabanın altındaki sıfır lastikleri söküp yerine dişleri bitmiş eski lastikleri takmak gibi bir şeydir....

Hüseyin İlkin
16.03.2009, 22:49
Umutu alıp isaacı oyuna sokmak.arabanın altındaki sıfır lastikleri söküp yerine dişleri bitmiş eski lastikleri takmak gibi bir şeydir....

Eheh, örnek süper Ömer abi :ok

Emre7
17.03.2009, 00:59

isaac 2dklık girdiği oyunda bile 1 kewz ofsayta düşme başarısı sergiledi, bu maçta da aşırı agresif idi. isaacten artı bieş beklemiyorum, sadece konyaya attığı gol gibi topu alıp gitmesini istiyorum. sanırım alındığında alternatşf yattara idi. ama bu adamda bişe yok. arkadaşlarında dediği gibi milli oyuncu olduğundan faklı takımlara kiralansın sonra da bize yararlı olabilecekse geri çağrılsın. yoksa hem yabancı hemde boş. umutu kesmiş ama ben olsam o dk umut yerine barış alırım isaac almam. bu arada haddimi aşan kelime varsa bende senden özür dilerim

MDanışmaz
17.03.2009, 01:06
Adamın bu kadar üstüne gidilmesi bence yanlış sezon başından beri doğru dürüst oynadığı yok antreman topçusu olmuş çıkmış.Çoğu zaman Son 5 dk. adamla dalga geçer gibi oyuna giriyor.Ondan sonrada adam oyunu çevirecek.Nerde senin 24 haftadır Umut'la Gökhan'ın ne yapıyorda bu adamdan ne bekliyorsun

Ahmet Pulusoğlu
17.03.2009, 03:14

Isaac gibi Futbolcular Bulmak Trabzonspor için zor değil süper gözlemcilerimiz var ama Şampiyonluktan kopmuş bir fb ile kendini uefaya adamış bir gs bir daha kolay kolay bulunmaz..

Misina
17.03.2009, 04:00
Ya Ofsayta Düşecek Yada Faul Yapacak.Bu Adam Ne Zaman Top Oynayacak?

seyyah61
17.03.2009, 06:02
Bizim bu sezon en büyük ekskikligimiz üc tane ayni tipte forvet oyuncusuna sahip olmamiz.
Ne Gökhan, ne Umut ne de Isaac kilitlenen oyunu acabilecek tipte forvet oyunculari.
Bos alan bulursalar tehlikeli oluyorlar, o bulduklari pozisyonlari da sagolsunlar leblebi gibi harciyorlar.
Sanirim Baros'un attigi gol ile Isaac'in ayni pozisyonda kacirdigi gol Gs macinin sonucunun istedigimiz gibi cikmamasinin en somut örnegi.

Süleyman50
17.03.2009, 08:48
ısaac promise de bekleneni veremedi ve bence seneye gönderilmeli...

aurora
17.03.2009, 09:28
İsaac ve Tayfun Cora yetersiz kalıyor. Şampiyonluğa oynayan takım oyuncuları degiller.

OLCAY ÇAKIR
17.03.2009, 09:46
Bir Konya maçı gelir aklıma.
Güzel şeyler düşünürüm.
İyi şeyler.
Orda yaptı ise gene yapar.
O maçta neden yaptı?
İyi irdelenmeli !.
:)
Kötü oyuncu değil.
Belkide ordakilerin en iyisidir.
En kötüsü değil.
Hepside iyi:)
Bu işin matematiği farklı.
Kadro,sistem,kurgu,pas şu bu bissürü argümanı var.:)
Belkide en iyisidir.

Enternasyonal tecrübe de var.

Bu yıl kupa ve avrupa maçları oynasaydık daha iyi görürdük kim nedir.

Harcamak?
Asla.!

Ali İhsan
17.03.2009, 09:50
ısaac promise de bekleneni veremedi ve bence seneye gönderilmeli...

Bu kadar aceleci olmaya gerek yok.

Isaac bu maçta bence Umut ve Gökhan'dan daha istekli ve hareketliydi.

Krampon olayı gerçekten sinir bozucuydu.

Ofsayta düşme rekoru olan maçta daha da sinir bozucuydu.

Ama bence Isaac farklı bir oyuncu, kullanabileceğimiz bir oyuncu. Alanzinho gibi 90 dakika sahada kaldığında birşeyler yapabilecek bir oyuncu. Ben her maçın duraklamalarında veya zor anlarda girdiği için henüz kredisini tükettiğini düşünmüyorum.

Aynı düşüncelerim Barış ve Ceyhun için de geçerli. Yenilgilerden sonra bu oyunculara yüklenilebiliyor ama bu oyuncuların gelişme şansları var. Bu oyuncular arasından çok iyileri çıkacaktır sabretmek gerek daha genç bunlar.

aaahmet61
17.03.2009, 09:55
ısaac önümüzdeki sezon yüzdeyüz gönderilmelidir.her hareketi faul.dünya ofsayta düşme rekoru elindedir.gökhan ve umuttan 5 gömlek aşşağı futbolcudur.

Hüseyin İlkin
17.03.2009, 10:20
Isaac'in 90 dakika oynadığı Denizli maçında neler yaptığını hatırlamak bile istemiyorum. 90 dakika demişken...

corleone
17.03.2009, 10:37
gençlerbirliğindeyken de beğenmiyordum, şimdi de beğenmiyorum, biraz klasik olacak ama süper bir adam olacak olsa cavcav 5 yıllık kontratı basar, sonra da avrupaya satardı, yine de şimdilik orta kalitede bir yedek, göksudan, erginden ve barıştan fazlası tecrübesi

Harun-61
17.03.2009, 10:40
keske sana verilen sans Baris'a verilseydi !

.

Tolga
17.03.2009, 17:13
Baros Attı İsaac atamadı da Baros la İsaac bir mi arkadaşlar, Adam avrupada liverpoolda çek cum milli takımında euro 2004 de gol kralı olmuş dünya çapında bi oyuncu isaac daha genç ve gelecek vaat eden bir oyuncu. Kaçabilir bunlar. Olur umut o ana kadar 1 pozisyona giremedi alanzinhonun kaleye çekip de savunmaya çarpıp dönen topunu auta atana kadar. Umut çok kötüydü, Isaac de etkisizdi. Isaac den girip maç çevirmesini beklemek saçma Gökhan bişey yapamıyorsa Isaac de bişey yapamaz. Golü atabilirdi ancak olmadı. Henüz genç gitmekten bahsetmeyin, geleceğin kadrosunu oluşturuyoruz.
Isaac'e faullu oynuyor diyenler neye göre diyor Yunus Yıldırım boş boş faul çalıyor. Gökhana da çaldı ilk yarıda faulmuydu.

adam konuşuyor işte.yerden yere vurduğunuz Isaac öyle yada böyle size konyaspor maçını kazandırttı.konya maçından dolayı bile takımda kalması gereken bir oyuncu.ayrıca birisi sana verilen şanslar barışa fln verilseydi yazmış.Isaac'e ne kadar şans verdiler de adam oynamadı.son 10dk'da iyi performans sergileyen bir tek semih çıktı ve şu an adam takımda banko oynuyor.onun oynadığı oyundan Isaac'in oynadığı oyunun arasında nasıl bir fark var tahmin edin.herif boş kaleye dokunarak gol atıp yıldız oldu şimdi bizler bu tarz pozisyonlara daha ikinci defa giren bir adamı eleştiriyoruz.helal olsun bize. . .

Cafer Bulur
17.03.2009, 17:20
Isaac'in 90 dakika oynadığı Denizli maçında neler yaptığını hatırlamak bile istemiyorum. 90 dakika demişken...
Isaac ve bir 90 dakika daha;Allah korusun!
Bu oyuncuya sezon sonuna kadar toplamda 90 dakika sans verilmemeli,haketmiyor cünkü.

Mustafa Hazıroğlu
17.03.2009, 19:25
Acemi Issac.Kafa topuna çıkarken foul yapıyo hep onu bırak ofsayttan çıkmıyo.

Uğur Ö.
17.03.2009, 19:49
iyi oynarken iyidi konya maçından sonra ben bu sayfayı çok iyi hatırlıyorum ve eğer ısaac gs maçında bukdar eleştirdiysek gökhanı kesmek lazım ozaman

Sefa Murat Dokuz
17.03.2009, 22:34
Isaac ve gökhan benzer tip oyuncular aslında ikiside kapalı savunmaya karşı pek etkili değil öne geçelim ve 1-0 dan sonranın oyuncuları. O dk dan sonra maçı alır götürürler rakip üzerimize geldiği zaman. Bizde 1-0 öne geçirecek forvet yok. Isaac'ı bir gol kaçırmayla 3-4 ofsayta düşmeyle silmeyin. Gökhan neler yaptı katladık hele bir sabredin daha ilk yılı, genç oyuncu daha Isaac.

Anıl Caner
18.03.2009, 02:57
Isaac 17 yaş altında seni izlemiş ve haliyle zamane şartlarında büyülenmiştim. Ama olur da bu sezon sonu takımdan ayrılırsan seni bir ofsaytın ne olduğunu bilmeyişinle (ofsayta fazla düşmek falan değil kastetiğim, bariz ofsaytı bilmemek yahut maçın heyecanıyla unutmak bu) ve ayakkabı giymekten bihaber oluşunla hatırlayacağım.

bordo61
18.03.2009, 10:52
Isaac 17 yaş altında seni izlemiş ve haliyle zamane şartlarında büyülenmiştim. Ama olur da bu sezon sonu takımdan ayrılırsan seni bir ofsaytın ne olduğunu bilmeyişinle (ofsayta fazla düşmek falan değil kastetiğim, bariz ofsaytı bilmemek yahut maçın heyecanıyla unutmak bu) ve ayakkabı giymekten bihaber oluşunla hatırlayacağım.

:alkış::alkış:
Isaac çok kaliteli topçu diye biliyorduk ama gençliğinden ileri gelen bir sıkıntı var adam resmen ofsaytı bilmiyor daha 2 dk önce girdiği maçta ayakkabı değişiyor umarım aşar bunları

Vkgz
22.03.2009, 14:00
ilk 11e hazır ol isaac

kürşat can
23.03.2009, 18:09
isaac bi sal bizi yaa

61_ts
23.03.2009, 18:31
bence isaac kötü degil...hoca bol sans verse gökhan'dan daha iyi olur bence....

unutdunuzmu hani yattara yoken adam iyi oynuyordu....gol bile attiyordu

elbera
29.03.2009, 22:37
hayatımda böyle bir afrikalı görmedim ben afrikalıların daha atletik olduklarını sanıyordum ama isaac beni yanılttı koşamıyor ya nedir bu onun yerine başka oyuncu alınmalı bence....

elbera
29.03.2009, 22:37
bence gökhanda felan iyi olacağı yok....

bogazici
30.03.2009, 03:31
ISAAC'IN SON ŞANSLARI

Bordo - mavili takımda sezon başında Gençlerbirliği'nden transfer edilen ancak bir türlü bekleneni veremeyen Nijeryalı futbolcu Isaac Promise'nin aynı performansının sezon sonuna kadar devam etmesi durumunda gönderilebileceği belirtildi. Bu futbolcunun formsuzluğuna çözüm arayan Teknik Direktör Ersun Yanal'ın, ilerleyen haftalarda Isaac'e daha fazla forma şansı verip bu futbolcuyu deneyeceği öğrenildi.

Ya bunu okuyunca çok uzuldum. Butun hata ersun yanalın ama fatura ısaac'a kesılıyor. ya adamı oynatmayan, formdan dusuren, moteıve edemeyen ersun yanal neden oyuncu gonderılıyor? neden sans verılmıyor? umut onca zamandır oynuyo hala ona katlanıyoruz neden ısaac'a katlanmıyoruz? adam daha genc. bu kulup adam olmaz. barıs memıs, ceyhun, gıray bunların hepsı ersun hoca yuzunden takıma kustu bu sorunun da sorulması gerekıyor.

seyyah61
30.03.2009, 03:45
Giray da cogu zaman yedek ama sans verildigi zaman aslanlar gibi mücadele ediyor.
En azindan lacka lacka ayakkabi degistirmiyor 10 dakka boyunca.
Semih senelerce yedek kaldi, Isaac de yedek kalmayi dert etmeyecek, kendini hep hazir tutacak.
Bu haliyle ne Gökhan'dan ne de Umut'tan iyi.

Muhammet
30.03.2009, 03:46
Giray da cogu zaman yedek ama sans verildigi zaman aslanlar gibi mücadele ediyor.
Semih senelerce yedek kaldi, Isaac de yedek kalmayi dert etmeyecek, kendini hep hazir tutacak.

Çok doğru. Katılıyorum.

psikopat_hamsi
30.03.2009, 16:30

gol atmak her zaman defans yapmaktan daha zordur giray örneğine katılmıyorum bu yüzden ama semih konusunda sonuna kadar haklısın ama şunu da göz önüne almak lazım yattara nın katar transferi gündemdeyken 90 dakka oynadı ve yattara nın yokluğunu aratmayacağı söylendi ki performansı da gayet iyiydi o maçlarda ondan sonra son 10 dakka maça giriyor ve ısınana kadar maç bitiyor bence ibb maçında umutun yanında isaac oynatılmalı ama bu isaac in son şansı olarak görülmemeli çünkü genç bi oyuncu ve takıma faydalı olabileceğini düşünüyorum.

halil ibo
30.03.2009, 16:35
Yabancı kontenjanını işgal ettiği için her zaman risk altında.Verilen şansları iyi değerlendirecek ve kesinlikle şans verilecek.Umutluyduk her geçen gün umutlarımız eriyor.İnşallah bir an önce toparlanır.

Mira_61
30.03.2009, 16:53
Ya kendini toplayacak yada sene sonu gülegüle.İki yabancı daha gelecek takıma seneye kontenjanı boşa dolduruyor bu haliyle.İlk geldiğinde ne hayallerim vardı onda.Şu Cavcav da ne göz varmış kardeşim ''maşallah'' dediği 7 gün yaşıyor resmen .:)

Uğur Ö.
30.03.2009, 17:38
ben ısaac in yerinde oynasam derim ki:ulan bu kadar beceriksiz forvet var hem son 10 dk oynuyorum hemde gönderilme listesinde birinciyim nasıl iş bu?derim

Mesut
30.03.2009, 18:23
ben ısaac in yerinde oynasam derim ki:ulan bu kadar beceriksiz forvet var hem son 10 dk oynuyorum hemde gönderilme listesinde birinciyim nasıl iş bu?derim

:alkış: süper tespit ve son derece haklıda

playa
30.03.2009, 18:26
ısaac yeteri kadar şans verilmiyor.Gökhan la umuta verilen şans ısaac verilseydi şu anda gol kralı olurdu adam.

Yavuz Hasan
30.03.2009, 21:58
yeterince şans nasıl oluyor

bence galatasaray maçında o şansı yakaladı

baroşun gol attığı pozisyonun aynısında topu kaleciye bıraktı

şansını düştüğü ofsaytlarda harcadı

6 dk ayakkabısını değiştirirken şansını kullandı

forvet bu orta saha defans değil ki oyndıkça açılsın

kaleciyle karşı karşıya kalırsın atarsın atarsın atamazsan şansını kaybetmiş olursun

semih yedekke gol kralı oldu unutmayın

son 10 dk oyuna girersin top gelmez anlarım

ama o 10 dk içeriseinde 3 tane pozisyona girip atamıyorsan şansını doğru kullanamamışsın demektir

Burak_52
30.03.2009, 22:42
forvetler formsuz ama yinede sırtlıyolar bizi
ama isaac son 10-15 dakka giriyor 80 dakka koşan colman umut serkan vs gibi koşmuyor
bide ofsayta durup atakları kesiyor sezon sonu gönderilmeli bedavaya aldık kaça satarsak satalım iyidir

Miraç Atalay Çiftçi
30.03.2009, 22:47
Isaac garip bir oyuncu. Biz bu tür garip oyuncuları çok seviyoruz. Yattara, Alanzinho, Isaac. Bu üç oyuncu da oynasa bir dert oynamasa bir dert. Bu tür zor oyuncuların çokluğu takım oyununu ve taktiksel anlayışı negatif etkileyeceği düşüncesindeyim. En büyük dezavantajları çift yönlü olmamaları ve bizim sistemimizin buna elverişli olmaması.

Cafer Bulur
30.03.2009, 23:31
Isaac sezon sonuna kadar patlama yapabilir mi?
Bence elimizde patlama ihtimali daha yüksek.

Anıl Caner
30.03.2009, 23:40
Isaac garip bir oyuncu. Biz bu tür garip oyuncuları çok seviyoruz. Yattara, Alanzinho, Isaac. Bu üç oyuncu da oynasa bir dert oynamasa bir dert. Bu tür zor oyuncuların çokluğu takım oyununu ve taktiksel anlayışı negatif etkileyeceği düşüncesindeyim. En büyük dezavantajları çift yönlü olmamaları ve bizim sistemimizin buna elverişli olmaması.

Isaac'in tek yönü de pek becerdiği söylenemez.

Miraç Atalay Çiftçi
30.03.2009, 23:48
Isaac'in tek yönü de pek becerdiği söylenemez.

Üzerine oyun sistemi kurulduğunda ancak yararlı olabilir. Ama bunun için yeterli seviyede bir oyuncu değil. En azından Trabzonspor için. Yattara kimi zaman bu ihtiyacı karşılıyor, yıllardır ona göre sistemimizi kurduğumuz halde, Isaac'ın öyle bir şansı yok.

Isaac'ın olacağı yerde Ersen'e bile razıydım...

MuratJ
31.03.2009, 00:44
yeterince şans nasıl oluyor

bence galatasaray maçında o şansı yakaladı

baroşun gol attığı pozisyonun aynısında topu kaleciye bıraktı

şansını düştüğü ofsaytlarda harcadı

6 dk ayakkabısını değiştirirken şansını kullandı

forvet bu orta saha defans değil ki oyndıkça açılsın

kaleciyle karşı karşıya kalırsın atarsın atarsın atamazsan şansını kaybetmiş olursun

semih yedekke gol kralı oldu unutmayın

son 10 dk oyuna girersin top gelmez anlarım

ama o 10 dk içeriseinde 3 tane pozisyona girip atamıyorsan şansını doğru kullanamamışsın demektir
o zaman gökhanın bu gece terketmesi lazım trabzonu

Gökçebey
31.03.2009, 12:48
Isaac'in acı günü

31 Mart 2009 / 12:30

Trabzonspor'un futbolcusu Promise Isaac'ın acı günü

Trabzonspor'un Oyuncularından Promise Isaac'in ablası Stella Isaac vefat etmiştir. Trabzonspor, oyuncusu Promise Isaac'a başsağlığı diledi. “Oyuncumuzun acısını paylaşıyoruz”

Başın sağolsun Isaac

Sümeyye Şahin
31.03.2009, 13:04
Allah sabır versin...