PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Isaac Promise

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11

Birtan Karaman
29.10.2008, 11:23
Isaac Mı Yattara Mı?Tarih: 29.10.2008 08:11:13 (410 okuma) http://www.takagazete.com/haber_images/angisi_29102008.081005.jpg Türkiye’de kontratağa yönelik en etkili iki isim olan Yattara ve Isaac’ın birlikte oynama şansı bugün oynanacak G.Antep maçında gerçekleşek mi? Ersun Yanal 7 haftadır birlikte oynatdığı Umut-Gökhan ikilisini bozacak mı? Ligde oynanan maçta kaçırılan gollerden sonra bordo-mavili takımda gözler forvette yapılacak değişikliğe çevrildi. Otoriterler iki hızlı hücum oyuncusu Yattara ve Isaac’ın 11’de oynaması gerektiği üzerinde dururken bu konuda herkes Yanal’ın gözüne bakıyor.

Great White
30.10.2008, 02:07
Bu gün tek golümüzü atan adam hakkında olumlu ya da olumsuz tek bir yorum dahi yapılmamış hala; hayret:confused:

Yattara ile maç boyunca sürekli kanat değiştirmesine rağmen ne sağda ne de solda hiçbir şekilde etkili olamadı..

Kendisine çok güvendiğim bir oyuncu olmasına rağmen bu günkü etkisiliği golü atmasına rağmen ona yakışmadı..

Umarım ortasahamız büyük bir takıma yaraşır kaliteye geldiğinde daha etkili olacaktır..

Özkan Erdem
30.10.2008, 02:19
Isaac'in kanatlarda kullanılabilecek bir oyuncu olmaması bir yana biz oyunu kanattan oynayan bir takım değiliz. 3 hücumcumuz neden birbirinden bu kadar uzak anlamış değilim. Onlara servis yapması umulan Colman ve Selçuk kayıp. Sonuç olarak, Isaac top alamıyor, aldığında boş alan bulamıyor. Önüne atılan toplarda çok etkili olabilen bir isim ancak ne yazık ki besleyemiyoruz.

Uğurtan
30.10.2008, 06:38
Bana göre şuandaki en iyi santrafor özelliklerine sahip oyuncumuz.. Malesef kanatlarda kullanmaya çalışıyoruz ve boş alan bulamamasına neden oluyoruz..

Süleyman50
30.10.2008, 08:32
attığı gol harici dün sahada yokları oynayanlardan biriydi............

Engin Koltuk
30.10.2008, 08:36
Bence dünkü maçın iyilerinden birisiydi. En azından hırs vardı mücadele vardı.

bestrafer
30.10.2008, 11:09
Bana hala daha bazı arkadaşlarım yattara'yı kesip isaac'i sağ açıkta oynatmalıyız diyor. Yahu bu adam sağ kanat oyuncusu DEĞİL. Ya umut-gökhan ya isaac-umut, ya da isaac-gökhan oynayacak. Ama bence ilk yarı umut-isaac olmalı umut pres yapar defansı yorar. İkinci yarı da isaac-gökhan olmalı. Gökhan da yorulan defansın arkasından zank zank goller atacak.

Ümit Tekşan
30.10.2008, 11:41
Takımda herkesin kötü oynadığı kadar ıssac'da kötü oynadı. Her gol atan futbolcu iyi oynuyor sayılmaz. Düzeleceksin sende inşaallah.

erol_izm
30.10.2008, 11:53
Bu takımın ilk 11'inde oynamayı Barış'dan daha fazla hak eden futbolcu değil. Benim için Gençlerbirliğinden beri vasat futbolcudur. Yaşı genç ve kendini geliştirebilir ama şu an için çok fazla bir şey bekelenilecek kapasitede değil.

Birtan Karaman
30.10.2008, 16:20
İyi bir orta saha iyi bir isaac demektir.
Golünü attığın için tebrik ediyorum seni.!

Dursun Kaplan
01.11.2008, 17:37
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Spor%20Foto/İstanbul%20Belediye%20-%20Trabzonspor%20(TSL%209.%20Hafta)/A01171524.jpg

ApoCaN28
01.11.2008, 17:39
Fena Değildi...

Fatih Ersoy
01.11.2008, 17:44
Çok geri oynadı.

Ayrıca oyunun 2. yarısında oyundan düştü. Barış bu esnada oyuna girebilirdi.

Yinede fena değil ;)

Erkan
01.11.2008, 17:45
Bence cok kotuydu, hizli cikabilecegimiz her atakta geriye dondu...

Arslan61
01.11.2008, 18:59
Bu takımın ilk 11'inde oynamayı Barış'dan daha fazla hak eden futbolcu değil. Benim için Gençlerbirliğinden beri vasat futbolcudur. Yaşı genç ve kendini geliştirebilir ama şu an için çok fazla bir şey bekelenilecek kapasitede değil.

sana hic katilmiyorum, onde Gokhan ve Umuttan daha iyi top tutuyor, en azindan kaybetmeyip oyunda bir ofans kurmamizi saglayan onemli oyunculardan biri, ona atilan toplar masa-tenisi topu gibi hemen geri donmuyor en azindan (lafim Umutla, Gokhana)

Isaac su an Yattara'danda Baris'tanda daha cok hak ediyor formayi!

Özge
01.11.2008, 20:27
Biraz geri oynadı ama fena değildi.Özellikle ilk yarının sonlarında bir pozisyonda çok iyi gitti rakip faul yaparak durdurdu:)

Tayfun
01.11.2008, 20:46
Bugün Isaac'i beğenmedim..!

Ömer SEVİNÇ
01.11.2008, 22:25
Ortasahada Hüseyinvari geri dönüşler yaptı bazen:D Vasat bir maç çıkardı..

Mahmut Baran
02.11.2008, 03:51
hüseyin karardı mı diye düşündüm biran :) hüseyin bile bırakmak üzereyken geri dönüşleri senin neyine be ishak

BALKAN 06
02.11.2008, 08:23
iyidir iyi
yeteneklerine güvendiğimiz,sonuca gidebilecek bir oyuncu Isaac
dün tam istediğimiz kıvamda değil di ama vasat düz bi adam değil her an her şey yapabilecek meziyette,sabredilmeli.

Birtan Karaman
02.11.2008, 10:35
Yine bir gökhan ünal mağduru oyuncumuz.
Gökhanın bencilliği olmasa isaac'de colman gibi golle buluşabilirdi bu gün.Yattara ile gol sevinçleri yapması lazım sık sık:D

Onur Civelek61
02.11.2008, 10:52
Umut'u kesti bence.Kaleye sırtı dönük oynayabilcek tek forvet özellikleri taşıyan oyuncumuz Isaac.İyi değerlendirmek lazım...

promise61
02.11.2008, 10:59
Yine bir gökhan ünal mağduru oyuncumuz.
Gökhanın bencilliği olmasa isaac'de colman gibi golle buluşabilirdi bu gün.Yattara ile gol sevinçleri yapması lazım sık sık:D
file:///C:/Users/Dilek/Documents/Alınan%20Dosyalarım/106122[1].jpg

LazAnisT
02.11.2008, 11:07
Tabiri caizze boğa gibi bir adam.Kim ne derse desin müthiş yararlı biri..

boztepeliyasin
02.11.2008, 11:28
ben isaac ın umuttan daha iyi olduğuna inanıyorum. ilerde gökhan isaac ikilisi daha iyi iş yapar bence. becerikli bir oyuncu, kendini birazdaha geliştirirse iyi işler yapar.

Sefa Murat Dokuz
02.11.2008, 11:31
ben isaac ın umuttan daha iyi olduğuna inanıyorum. ilerde gökhan isaac ikilisi daha iyi iş yapar bence. becerikli bir oyuncu, kendini birazdaha geliştirirse iyi işler yapar.
şunu söyliyim umut sahada olmasın Gökhan unal zor gol atar...
Antep maçında gördük umudun işlerini yapıyım dedi az biraz koştu imanı gevredi top süremedi bitti tükendi umut bu takımın hamallığını çekiyor gökhanın attığı gollerin yarısı umudun öz hakkı her maç en 10 km koşuyor umut türkiyenin en çalışkan oyuncularından gol kaçırır doğru ama 2 sezonda kupa maçları avrupa maçları dahil 40 küsür gol lattı bu adam...

Selman
02.11.2008, 11:32
Rakibine sarı kart gösterdiğin pozisyon varya hani.Demek ki seri olabiliyorsun, her zaman öyle olsan ne olur?:)

Samet Yildirim
02.11.2008, 11:47
isaac iyi oynadi begendim...

Ömer SEVİNÇ
02.11.2008, 11:54
İleri uçta yararlı olabileleceğini düşünmüyorum. Tipik kontratak futbolcusu. Artık bize gelen bütün rakipler de kapanıyor. Kapalı savunmalara karşı pek verimli olamaz.

Murat'
02.11.2008, 11:57
Bazen çok hızlı olabiliyor....Ama ilk yarıda özellikle sol tarafta aldığı paslarda oyunu hızlandırması yerine yavaşlattı...İsaac kesinlikle kenarda oynayacak birisi değil...ama biliyorum ki Yattara'nın eksiklğinden dolayı şimdilik orda oynuyor...

mehmet83
03.11.2008, 05:35
İleri uçta yararlı olabileleceğini düşünmüyorum. Tipik kontratak futbolcusu. Artık bize gelen bütün rakipler de kapanıyor. Kapalı savunmalara karşı pek verimli olamaz.
E olelim o zaman.:D:D Dedigin cok dogru. One gectigimiz maclarda bize muthis katki yapar Yattarayla beraber. Birde su topu alinca durup geri donmese varya harika olacak. Birden bizim kaleye dogru kosmaya basliyor.:D

Birtan Karaman
03.11.2008, 08:37
İsaac çok yararlı olacak bize çook.Bunu zaman ile göreceğiz;)

Ümit Tekşan
03.11.2008, 09:33
Issac bu maçta'da çok çalıştı. Bence herzaman ilk 11 de sahaya çıkması lazım diye düşünüyorum.

Belediye maçında her şey çok güzeldi bir de gol atsaydı Issac için daha iyi olacakyı ama pervormansı çok iyi çalışkandı. Tebrikler.

Birtan Karaman
03.11.2008, 15:08
İsaac en az 2-3 maç santrafor oynasın her maç bir gol atamadığı her maç sonrasında ertesi maç 2 gol garanti adam orta alanda deli dana gibi sağa gidiyor sola gidiyor hüseyinleşiyor:)

ApoCaN28
03.11.2008, 15:11
İsaac en az 2-3 maç santrafor oynasın her maç bir gol atamadığı her maç sonrasında ertesi maç 2 gol garanti adam orta alanda deli dana gibi sağa gidiyor sola gidiyor hüseyinleşiyor:)

Hüseyinden iyi ounuyo genede:D

Mustafa Calik
03.11.2008, 16:23
Şov yeni başladı

http://www.fotomac.com.tr/2008/11/03/im/02E24D85C3DC8448A455A588x.jpg

Lider Trabzonspor'un, Büyükşehir karşılaşmasının son bölümüne damga vuran Yattara ile İsaac ortaya koydukları performansla rakipleri kıskandırdı. Yattara'nın sakatlığı, İsaac'in takıma geç katılması nedeniyle daha yeni yeni bir arada oynamaya başlayan muhteşem ikili, neler yapabileceklerini herkese kanıtladı. Yanal'ın, Hacettepe macinda süper uyum sağlayan http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
İsaac ile Yattara'yı birlikte oynatması bekleniyor.

Mustafa Calik
04.11.2008, 09:09
İsaac: Böyle sevgi görmedim

http://www.fotomac.com.tr/2008/11/04/im/53B1F5B0B8A46C4B9A755A9Ax.jpg

Trabzonspor'un Nijeryalı futbolcusu İsaac, taraftardan övgü ile söz ediyor. Bordo- mavili futbolcu, "Trabzon'da mutluyum. Daha sırada atacağım çok gol var" ifadelerini kullandı. İsaac, havaalanında etrafını saran taraftarlara bol bol imza dağıttı. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

KUTADGU
05.11.2008, 12:24
Çok yetenekli bir adam.
Topu kontrol edişi ve top sürmesiyle bunu fazlasıyla belli ediyor.
Ben ileriki yıllarda çok daha büyük bir gelişme göstereceğine inanıyorum.

Bu arada bir şeye dikkat ettim.
Bizim takım taş gibi bir takım olmuş.
Bu belki önemli değil ama.
Bizim takım bir kaç yıl sonra Türkiye'nin en iyi kadrsou olacak.

irfan61
05.11.2008, 14:00
Çok yetenekli bir adam.
Topu kontrol edişi ve top sürmesiyle bunu fazlasıyla belli ediyor.
Ben ileriki yıllarda çok daha büyük bir gelişme göstereceğine inanıyorum.

Bu arada bir şeye dikkat ettim.
Bizim takım taş gibi bir takım olmuş.
Bu belki önemli değil ama.
Bizim takım bir kaç yıl sonra Türkiye'nin en iyi kadrsou olacak.Aynen öyle eksik yerlerede adam gibi transferler yapıldımı.Bizi tutabilene helal olsun.

Birtan Karaman
05.11.2008, 15:08
İsaac bu hafta umut yerine oynayacak umarım!

ApoCaN28
05.11.2008, 15:10
umut bu hafta kadroya biraz zor girer Isaac 11 Başlar...

Selami Gürpınar
06.11.2008, 00:17
Önceden de demiştim şimdi tekrar diyorum İsaac Trabzonspor a çok büyük fayda sağlayacaktır ve büyük paralara avrupaya transfer olacaktır ..

krdnz
06.11.2008, 01:03
Isaac saçını sarıya boyat :D

Birtan Karaman
06.11.2008, 15:54
İsaac atacak haccettepeyede!

Ümit Tekşan
06.11.2008, 17:07
Görelim ıssac seni hadi bu hafta gollerini sırala

mehmet83
07.11.2008, 05:31
Isaac'ten gollerinin devamini bekliyorum. Ben de bu aksam her futbolcunun basligina gol bekliyorum yazdim:D Eger beni dinlerseler Hacettepe'nin forma rengini degistiririz herhalde:D

Birtan Karaman
07.11.2008, 10:42
Promise'ten çarpıcı açıklamalar!

Trabzonspor'un forvet oyuncusu Isaac Promise, bordo-mavili kulübe transfer olmasının kendisi için büyük bir hediye olduğunu söyledi.

Trabzonspor Dergisi'nin Kasım ayı sayısına röportaj veren Nijeryalı oyuncu Isaac, futbol kariyerinde genç yaşta büyük kulüplerin dikkatini çektiğini söyledi. Milli takımda gösterdiği başarılı performansın ardından İngiltere'nin ünlü kulübü Manchester United'a transfer olduğunu belirten Nijeryalı oyuncu, "Ancak orada çok tatsız olaylar yaşadım. Bu olaylar takımdan ayrılmamı gerektirdi. Artık konusunu bile açmak istemiyorum. Oradan ayrıldıktan sonra yine milli takımda oynamaya devam ettim. Avrupa'nın birçok kulübü beni transfer etmek istiyordu. Ama ben gittiğim takımda oynamak istiyordum. Avrupa'ya gitsem yaşımdan dolayı yedek kalma ihtimalim yüksekti. O arada Gençlerbirliği Kulübü devreye girdi ve bana oynama sözü verdi. Türkiye'ye gelmemin sebebi buydu" dedi.
"TRABZONSPOR'A GELMEK BENİM İÇİN HEDİYE GİBİ"
Gençlerbirliği'nden Trabzonspor'a transfer olarak büyük aşama kaydettiğini ifade eden Isaac Promise, "Gençlerbirliği'ne oranla burası çok daha üst düzey bir takım. Kaldı ki herkes hayatında daha üst noktalara tırmanmak ister. Ben de bu yolu izledim. Ankaraspor da beni transfer edebilirdi. Ama Trabzon'a geldim. Şimdi burada elime geçen fırsatı çok daha iyi değerlendirmem gerekiyor. Hocamın bana verdiği programı harfiyen yerine getirmeye çalışıyorum. Trabzonspor'a gelmek benim için hediye gibi. Büyük başarı olarak nitelendiriyorum. Aslında Gençlerbirliği beni bırakmayı hiç istemiyordu. Başkanla da diyalogum iyiydi. Ama ayrılmayı ben istedim" diye konuştu.
"GENÇLERBİRLİĞİ'NDEN TRABZONSPOR GELEREK AŞAMA KAYDETTİM"
Geleceğinin artık daha parlak olduğuna inandığını kaydeden Isaac, şöyle konuştu: "Ama bu aceleyle olmayacak. Basamakları birer birer çıkacağım. Gençlerbirliği'nden ayrıldıktan sonra Trabzonspor'a geldim. Böylelikle aşama kaydettim. Buradan da umarım daha üst kademeye çıkacağım. Buraya geldiğim için mutluyum. Taraftarların da burada olmamdan ve gösterdiğim performanstan dolayı memnun olduklarını biliyorum. Bir işe başladığınızda bir başlangıç noktanız, bir de üst nokta vardır. Mesele o üst noktada nasıl kalmayı başardığınızdır. Ben sürekli bunu düşünüyorum" diye konuştu.
"BU ŞEKİLDE DEVAM EDERSEK ŞAMPİYONLUĞA ULAŞIRIZ"
Isaac Promise, takım olarak bu şekilde devam etmeleri halinde şampiyonluğa ulaşabileceklerini belirterek, "Takım içinde birbirimize saygı duyuyoruz ve seviyoruz. Kazanmaya da devam ediyoruz. Ayrıca kulüpteki herkes bize elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor. Bunun karşılığı vermek istiyoruz. Düşünceler böyle olunca sonrasında aile havası kendiliğinden doğuyor. Bu şekilde devam edersek şampiyonluğa ulaşabiliriz. Ama bundan sonra Tanrı ne verir onu bilemiyorum. Her şey olabilir. Bazen bir takım 100 yıl beklemenin ardından hedefine ulaşır. Hayatta bunlar olabilir. Taraftarın baskısı ise olağan bir durum. Onlar hem bizim iyiliğimizi, hem de mutlu olmak istiyorlar. Bu baskıyla yaşamaya alışmak zorundayız. Bunu kabullenmeyecek bir oyuncu zaten aramızda yok."
"GOL KRALI OLABİLİRİM"
Trabzonspor'un gol yükünü çeken golcü oyuncular Umut Bulut, Gökhan Ünal ve Isaac Promise'nin bir birini tamamlamadığı şeklinde yapılan eleştirilere ise Nijeryalı oyuncu, "Bu onların fikri ama ben öyle düşünmüyorum. Birbirimize yardım ediyoruz, gol atıyoruz. Daha ne yapmamızı bekliyorlar ki; elimizle de gol atamayız. Ama mutlu olacaklarsa onu da yaparız. Takımın büyük bölümü yeni oyunculardan oluşuyor. Geceden sabaha herkesin birbirine tam olarak uyum sağlaması beklenemez. Zamana ihtiyaç var. Zaman geçtikçe birbirimizi daha iyi anlayacağız. Gol krallığı olabilir. Bu mümkün. Zaten biz takımdaki forvet oyuncuları olarak gol atıyoruz. İşler yolunda giderse daha iyi işler yaparım. Her gün mücadeleye devam edeceğim. Önemli olan takımın iyi olmasıdır" diye cevap verdi.
"TAKIM İÇİN EN UYGUN İSİM ERSUN YANAL"
Takım için en uygun ismin Ersun Yanal olduğunu belirten Isaac, "Ersun hocayla iyi bir ilişkimiz var. Benden beklentilerini iyi biliyorum. O da benimkilerin farkında. Sağlıklı bir ilişkimiz var. Daha da önemlisi bu takım için doğru ismin Ersun Yanal olduğuna inanıyorum" dedi.
Attığı gol sonrası sevinç gösterisinin çok özel bir anlamı olmadığını belirten Isaac Promise, "Herkesin attığı golü kutlama şekli vardır. Benimki de öyle. Çok özel bir anlamı yok. Sadece parmaklarımı kaldırıp göğü işaret ettiğimde, "Tanrım teşekkür ederim" anlamı taşıyor" şeklinde konuştu.

07.11.2008

Kaynak : iha

Birtan Karaman
08.11.2008, 13:08
İsaac den gol trabzonspordan 3 puan istiyorum!

Ali Tunahan Güllü
08.11.2008, 13:11
bende bugün ısaac ve yattaradan gol bekliyorum colmanda atsa hiç fena olmaz:D

İgzas-61
08.11.2008, 16:36
isaac senden bugün mutlaka bir gol bekliyorum

Berk
08.11.2008, 19:47
Isaac ikili mücadelelerde topu hiç kaybetmiyor, çok güçlü.Topu ileri taşımamızda çok büyük katkısı oluyor..

Ali Tunahan Güllü
08.11.2008, 19:58
ısaac promiseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

sessizkral_1
08.11.2008, 21:02
Maçı Katletti.Kimse kusura bakmasın.Bugün hiçbirşey yapmadı.Umut bile 10 kat iyi.

Özge
08.11.2008, 21:09
Çok kötüydü.Belki de oynadığı en kötü maçtı.

Mahmut Baran
08.11.2008, 21:27
ne kadar kötü olsada umut tan iyi

DeAgLeMaNyAq
08.11.2008, 22:06
Topu saklayıp oyunu yavaşlatmaktan vazgeçmeli. Birde bu maçta çok fazla şahsi oynadı...

Murat'
08.11.2008, 22:30
Oyunu çok yavaşlatıyor...Kesinlikle kenarda oynayabilecek bir oyuncu değil...

_SeRKaN_
08.11.2008, 22:34
Bugün çok kötüydü...Dikkat ettim hiçbir hava topunu alamadı...Hemde zıpladığı halde her defasında arkasındaki oyuncu topa sahip oldu...

TS-Tiryaki
08.11.2008, 22:40
Forvete katki yapamiyor niyeyse. Bu Isaac bizim tanidigimiz Isaac degil. Insallah 8tasa golünü atacak.

.....
08.11.2008, 22:49
Bir maçta kötü oynadı diye kötülemek olmaz....

Umut-Gökhan ikilisi ile başlar ikinci yarı Isaac ı sokardım. :)

Burak_52
09.11.2008, 00:06
olmadı ayzek sahada yoktu

Samet Yildirim
09.11.2008, 00:07
berbatti...hic begenmedim...cok istikrarziz haftasi haftasini tutmuyor

TolgaTopçu61
09.11.2008, 00:15
Isaac cogu ataklarimizi kesiyor,ileriye gitmesi geregirken,topu geriye cekiyor,ya gec pas veriyor veya topu kaptiriyor...bu aliskanligindan vazgecmeli...

matalar
09.11.2008, 00:19
yattaranın yerine oyundan alınması gereken adam oydu.
maç boynca pinekledi.sahada hiç yoktu.

Cafer Bulur
09.11.2008, 00:33
Bu adami cok fazla gözümüzde büyütmüsüz.
Iyi bir yetenek ama fazlasi degil.Su anda oldukca gücsüz ve bezgin.
Bu macta 90 dakika sahada kalmasini gökhan ve yattaraya borcluydu.
Toparlanmasi lazim,hatta dinlendirilmesinde de fayda görüyorum.

enmavi61
09.11.2008, 02:16
bugün berbattıı...hele hele topu alıp geri gidiyor yaa deli ediyor.... düzelir diyorum gençliğine veriyorumm bjk maçında da defansı dağıtmasını istiyorumm

Emo91
09.11.2008, 02:21
isaac de israr edicegine gökhani oyunda birakip isaaci cikarmasi gerekirdi... isaac gercekden cok kötü bir mac cikardi....

ama bence gökhani cikarmasi, besiktas macini düsünmesinden kaynaklaniyor....ayni sekilde yattara da oyundan alindi, bence bunlar besiktas macini düsünüyor.

öyle böyle 3 puani aldik, iyi oldu. yola devam.

kalavara
09.11.2008, 06:38
valla sebebini bilemiyorum ama isaac bugün çok çok kötü top oynadı!

ApoCaN28
09.11.2008, 11:04
Çok kötüydü ama iyi olucaktır...

Fatih Kuloğlu
09.11.2008, 11:11
Dün tek kelime berbattı ve takımın en kötüsüydü

alper*
09.11.2008, 11:14
Olur böyle şeyler.
Çıkar bir gün maçın birini alır.
Hep öyle oluyor ki zaten bu sene.

genç61
09.11.2008, 11:24
bi dusus var ısaaacte fena halde

Tayfun
09.11.2008, 12:42
Hacettepe maçında en beğenmediğim isimdi sahada

ama Isaac'e güveniyorum :)

Gürkan
09.11.2008, 13:08
Bu her aldığı tpta geri gidip ondan sonra hamle yapma huyuda nedir. arkasındaki adamı bile önüne alıyor. bu huyundan vaz geçmez ise takıma el freni olur.

iboandibo
09.11.2008, 13:23
ewet kötüydü ama bırakalım adamı bi eminim çok güzel işler yapacaktır bizde

Viseralı Ömer
09.11.2008, 15:44
ısaac hep top kabtırıyo ısaac ı kadroya almasınlar bence

Birtan Karaman
09.11.2008, 16:23
Youtub'a isaac ın videosunu atmıştım ve altına bir yorum geldi yazıyorum çevirebilcek olan varsa çevirirse memnun olurum
Manchester City should make an offer for Isaac Promise. One time he trained with Manchester United and wasn't signed by Man Utd

But he's shown lots of Promise since, scoring 12 goals for Turkey's Genclerbirligi two seasons ago. This season, he has three goals for Trabzonspor.

Man City has wealthy Abu Dhabi owners who want to win titles. Kaka and David Villa are tops on their wish list but they may have to settle for players like Isaac Promise

Isaac would look great in a Man City kit!

erol_izm
09.11.2008, 18:06
Az çok 2-3 yıldır Gençlerbirliğinde izlediğim Isaac gelecek için ışık vermeyen bir futbolcuydu. Bizde oynadığı maçlardada aynı olumsuz ışık devam ediyor. Ciddi anlamda Barış'dan fazlası nedir anlamadım. Mucize olurda bu sezon 7-8 gol atabilirse başarıdır. Aksi halde Ruslar veya Araplar gelsede elimizden çıkarsak diyeceğimiz ilk futbolcu olur bence.

hüseyin1975
09.11.2008, 18:37
Cok Top eziyor. Günü gününü tutmuyor.
Erginede o kadar sans verilse herhalde bu kadar oynayabilirdi bence.

Süleyman50
10.11.2008, 09:36
çok formsuz bir an önce kendine gelmeli hiç top tutamıyor..........

Uğurtan
10.11.2008, 09:54
Cok Top eziyor. Günü gününü tutmuyor.
Erginede o kadar sans verilse herhalde bu kadar oynayabilirdi bence.

Abi bari sen yapma.. Gene Erginciler hortlicak :) Ergin Pilot takımda bu kadarını oynayamaz o konuyu hiç açmadan geçelim :)

İsaac formsuz değil aslında.. Pozisyona giriyor.. Her pozisyonun içerisinde bir fiil var.. Ancak çok savruk oynuyor.. Biraz daha dikkatli biraz daha bakarak oynasa..

AKSOY_61
10.11.2008, 09:55
topu alınca neden hemen geriye dönüp adamı öyle geçmek istiyor anlamıyorum.
at sağından solundan geç işte.

bi ara hüseyin için denirdi takımı frenliyor diye şuan aynı şey isaac yapıyor.

Ümit Tekşan
10.11.2008, 10:20
Issac , Hacettepe maçında daha maçın ilk dakikalarındaki golü atmıs olsaydı maçın skoru belki daha farklı olabilirdi. Issac'ın performansının daha üst seviyelerde tutması lazım. Her seye raağmen gösterdiği mücadeleden dolayı tebrik etmel lazım.

Birtan Karaman
10.11.2008, 10:38
Kaleye bak, kral ol

http://www.fotomac.com.tr/2008/11/10/im/55246A1F74C51048AE290C63x.jpg

İsaac, her geçen gün üstüne koyup Trabzonspor'a daha faydalı olmaya başladı. Bir de şu şutları boşa gitmese!.

Trabzonspor'un Gençlerbirliği'nden transfer ettiği İsaac Promise, oynadıkça açılıyor. Ligde şimdiye dek oynadığı 8 maçta 5 kez gol pozisyonuna girerek 2 kez fileleri sarsan ve 1 de asist yapan Nijeryalı oyuncu, buna karşın rakip kalelere 12 şut çekti. Ancak İsaac, bu şutların sadece 2'sinde kaleyi tutturabildi.
Rakamlarının hep pozisyonların içinde http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)olduğunu gösterdiği 21'lik yıldızın sadece 2 golde kalmasının nedeni ise "savruk" görüntüsü. Şut çekerken çoğu kez kaleye bakmayan İsaac'in, bu kötü huyunu değiştirmesi halinde Trabzonspor'a daha faydalı olacağı kesin. Yanal, bu konuda sık sık İsaac'i uyarıyor.

ÖmerFarukYılmaz
10.11.2008, 11:37
Gol attığımız pozisyonu kim hazırladı acaba :rolleyes:

Bence çok daha iyi olucak...Ama Günal'la yerlerinin değişmesi lazım...

tsclp
10.11.2008, 14:01
umuttan kurtardı ya bizi şimdilik en büyük sorunu çözdü.birde gerçek isaac gibi oynarsa hiç problem kalmaz. umuta onca zaman katlananlar iki maç çekemediler isaacı. zamanla çok iyi olacaktır.

Birtan Karaman
10.11.2008, 14:12
Gol attığımız pozisyonu kim hazırladı acaba :rolleyes:

Bence çok daha iyi olucak...Ama Günal'la yerlerinin değişmesi lazım...
İşte bende bu mesajı bekliyordum colman ne demişti gol atmaktan çok pozisyon hazırlamayı daha çok seviyorum demişti isaac yaptı bunu tıpkı bir şibero gibi gökhanı koşturdu.
İnanıyorum isaac kendine gelirse tozu dumana katar bjk yede golünü atıp kendini affettirir.
Zaten hafta sonu cavcavada atacak golünü:)

Arslan61
10.11.2008, 15:06
Gokhanin arkasinda oynasa bu adam acaba daha faydali olmazmi diye dusunuyorum???ne dersiniz renkdaslar??

Bu adam bana sanki, gol atmaktan cok, pozisyon hazirlayici gibi gozukuyor, asist ozelligi var. Pivot forvet gorevini yerine getirecek gibi degil oyunu...

Anıl Caner
10.11.2008, 15:21
Youtub'a isaac ın videosunu atmıştım ve altına bir yorum geldi yazıyorum çevirebilcek olan varsa çevirirse memnun olurum
Manchester City should make an offer for Isaac Promise. One time he trained with Manchester United and wasn't signed by Man Utd

But he's shown lots of Promise since, scoring 12 goals for Turkey's Genclerbirligi two seasons ago. This season, he has three goals for Trabzonspor.

Man City has wealthy Abu Dhabi owners who want to win titles. Kaka and David Villa are tops on their wish list but they may have to settle for players like Isaac Promise

Isaac would look great in a Man City kit!

Man. City Isaac Promise için teklif yapmalı.ManU ile bir kez idmana çıktı fakat ManU onunla kontrat yapmadı(kolpa bu haber)

Ancak o gençlerbirliğinide 12 gol attığı zamandan bugüne bir çok şeyi kanıtladı.Trabzonsporda şimdiden 3 golü var.

Takımımız artık premier lig şampiyonluğu kazanmayı hedefleyen arapların elinde.Kaka ve David Villa da en çok transfer etmek istedikleri ancak aslında Isaac Promise gibi adamlar bizim takımımız için her zaman daha faydalı olur.

Man City forması Isaac'a cuk oturur.

Birebir olmasa da aşağı yukarı çevirisi budur.

trab61
10.11.2008, 15:29
cok formsuz ama daha iyi olacak bundan cok eminim. lutfen unutmayalim adam resmen tek basina konya macini aldi. kestirip atmayin hemen her zamanki gibi. burda gercekten bazi insanlar var hep ahkam kesiyorlar. gunahtir ya yapmayin. hep boylemi kalacaksiniz?? sampiyon olsakta galiba bazilari gene bisey cikaracaklar. brakin lutfen bu isleride takima destek verin. kostek molmayin.

GERONIMO35
10.11.2008, 15:52
yıldız olacak aha şuraya yazıyorum:)

GULER
10.11.2008, 16:03
isaac promise gelecegi parlak bir oyuncu. arkadasimiz daha cok genc elbette ogrenecekleri vardir.. Insallah Trabzonsporumuzla sampiyonlugu yasar ve bir kac seneye rekor bir ucrete satariz:D

Ali Tunahan Güllü
10.11.2008, 20:32
inşllah diğer maçlarda daha iyi olacak....

tsmetu
10.11.2008, 21:11
Takıma ilerleyen zamanda daha çok yaralı olacağına inanıyorum.

Emirhan Makul
10.11.2008, 21:58
Ne Oldi Saaa İshak 2 Maçdır değişiklik var sende düzel artık.

M.S.SOFU
10.11.2008, 22:12
toparla aslanım bu şekilde kadroya girmen zor resun hoca nasıl 90 dakka dayandı anlamadım tv başında çıldırdım stadta olsaydım sana dalardım.formanın hakkını ver.

Arif Timurcioğlu
11.11.2008, 13:10
Adamın kalitesi ortada fazla tartışmaya gerek yok performansı düşüktür ayrı konu özlediğimiz gollerini atmaya devam edecektir.

ApoCaN28
11.11.2008, 13:26
Aslında Doğal bişey illaki performansı düşücek artıcak ligde Full aynı performansı gösteren (c.ronaldo vardı yılın futbolcusu oldu) yılın oyuncusu oluyor bence Doğal Karşılanmalı eminimki 1-2 haftaya eskisinden daha iyi olucaktır...

Birtan Karaman
11.11.2008, 15:36
Takımda bence en büyük yıldız adayı isaac'dır
Yattaraya teklif edilen paranın daha fazlası ile isaac satılabilir eminimki o teklif isaac'e gelecektir.
Umarım bjk ye golü atıp affettirirsin kendini:)

Özkan Erdem
11.11.2008, 15:51
Resmi sitemizden anladığım kadarıyla;
Adı : Promise
Soyadı : Isaac 'miş...

ApoCaN28
11.11.2008, 16:05
Resmi sitemizden anladığım kadarıyla;
Adı : Promise
Soyadı : Isaac 'miş...

Fark etmez ya Biz Isaac diyoruz sonuçta:D

erol_izm
12.11.2008, 00:02
Nedense gösterdiği performansla aklıma Dominic Iorfa'yı getirmiş futbolcudur kendisi. Tövbe ağzımdan yel alsın.

Murat'
12.11.2008, 00:12
Neden sürekli kenarda oynuyor anlamıyorum...Kesinlikle orda oynayabilecek bir oyuncu değil...Ersun Hocam koy şu adamı forvete...

Süleyman50
12.11.2008, 08:40
aldığı bütün topları ezdi oyunda kaldığı sürece olumlu hiçbir hareketi yoktu.........

ApoCaN28
12.11.2008, 11:51
Ya Isaac formsuz Yattarada formsuz biriniz bari formda olun ya formda olunca 2 si birden formda oluo olmayınca 2 si birden...

Mahmut Baran
12.11.2008, 11:53
isaac i jorfa ile karşılaştırmak ona ve ona güvenen bize büyük bir hakarettir daha yaşı 20

TolgaTopçu61
12.11.2008, 15:31
isaac bütün ataklarimizi bozuyor,topu alinca arkaya dogru dönüp duruyor,bu aliskanligindan derhal vazgecmeli...genclerbirliginde yapabilirdi,onlar kücük takim,ama Trabzonspor gibi bir takim da,hep ileriyi düsünmesi lazim...

Murat'
12.11.2008, 15:38
Kenarda oynamaması lazım...

Kenarda oynayınca atakları kesen ve hucümu yavaşlatan bir futbolcu oluyor...

Birtan Karaman
12.11.2008, 16:04
İsaac hep atak kesiyor top kaybediyor oyunu yavaşlatıyor...
Santrafor adamı kenarda oynarsa ne beklersinki!

Misina
12.11.2008, 16:26
İsaac boş alan bulduğunda etkili olabilecek bi oyuncu.Kapanan savunmaya karşı etkisiz kalması normal.

Samet Yildirim
12.11.2008, 16:41
cok kötüydü oyuna giren futbolcu böyle mi oluir ya

ali+61+26
12.11.2008, 18:49
o kalcayı ligdeki butun futbolcular koydu.. bunu yapma ısaac...yapcaksan da yerli yerinde yap ... ama umuttan iyisin bnce...

mechanic
12.11.2008, 18:51

İmzana bi kaç şey söylemek istedim . Yunanistanda defans yapa yapa Avrupa şampiyonu oldu ama hiç kimse aciz olduk ta kupayı istemem ya da daha az sevinelim demediler.

Adam 3 puanı aldı da gitti, kötü futbol 3 puan mı yoksa iyi futbol mağlubiyet mi? Bu maç olmadı ama bi daha ki maç deme.Çünkü mağlubiyet ile kupadan eleniyorsun. Telafisi yok artık.

Samet Yildirim
12.11.2008, 19:36
İmzana bi kaç şey söylemek istedim . Yunanistanda defans yapa yapa Avrupa şampiyonu oldu ama hiç kimse aciz olduk ta kupayı istemem ya da daha az sevinelim demediler.

Adam 3 puanı aldı da gitti, kötü futbol 3 puan mı yoksa iyi futbol mağlubiyet mi? Bu maç olmadı ama bi daha ki maç deme.Çünkü mağlubiyet ile kupadan eleniyorsun. Telafisi yok artık.

BJK böyle devam edecegi icin ben simdiden gecmis olsun diyorum...
TS böyle devam edecekse ins. eder ozaman simdiden rakiplerimize gecmis olsun diyorum...

Yunanistan onu bilmyiom ama sampiyonada sanirim 6 mac felan oynanyior orda yapti gerisini getiremedi....34 macta onu hic bi allahin kullu yapamaz...

3 puani alsa nolur almasa nolur kupayi mi kazandilar veya herhangi baska bisi mi oldu...

ben mac izlerken keyifli güzel bi TS istiyorum gerisi kendiliginden gelisir...

Fatih
12.11.2008, 19:40
İsaac'ı sağ kanatta izledikçe aklıma Baros geliyor.Ve neden verimli olamadığını daha iyi anlıyorum.

Umarım Ersun Hoca da anlamıştır.

Cafer Bulur
12.11.2008, 20:03
Aynen öyle.Ben oyuna girdikten 10 dakika sonra oyundan cikmasi gerektigini düsündüm ama bunu yapmak hos olmazdi.
Isaac de inanilmaz bir form düsüklügü ve gücsüzlük var.
Su anki hali ile birakin Trabzonsporda herhangi bir süper lig takiminda kadroya giremez.
Bugün ankaraspordan konate ye bir de isaac e bakiyorum ve bir futbolcu bu kadar mi kötü olur demekten kendimi alamiyorum.

Ahmet Kuru
12.11.2008, 21:20
Yattara'nın gitm durumu olduktan sonra süper oynuyordu,golleri falan...
Derken Yattara kaldı Isaac da sınıfta kaldı..
Acaba Yattara'nın dönmesine mi taktı kafayı ne...

Keleşoğlu
12.11.2008, 22:01
topu aldığında geri dönme isaac takımın atak hızını kesiyosun

Jackdaniels
12.11.2008, 22:13
Umarım kapasitesi bu kadar değildir....

Ali Tunahan Güllü
13.11.2008, 19:26
ısaac ilerde oynasa daha etkili olur....

Hüseyin İlkin
14.11.2008, 19:06
Bu maçtada yedek başlıyor Isaac .

Fatih
14.11.2008, 19:11
İsaac kanat oyuncusu değildir.

Gerçek performansını forvet oynayınca göreceğiz.

Mahmut Baran
15.11.2008, 02:13
ah o sürdüğün topu gol yapsaydın şimdi sayfan boş kalmazdı be ishak hocam

DeAgLeMaNyAq
15.11.2008, 03:01
Valla son dakikada golünü atsa İlhan Cavcav için çok kötü olabilirdi. Ama yakaladığı pozisyonda kontra atak futboluna ne kadar yatkın olduğunu birkez daha gösterdi. İstediği zaman oyunu yavaşlatmadan dikine oynayabiliyor...

macka61
15.11.2008, 04:10
güzel vurmuş aslında başka türlü vurulmazdı uzak köşeye

Ali Tunahan Güllü
15.11.2008, 11:19
o kontra atakta çok iyi yere attı ama işte olmadı bence oynadığı az süreye rağmen iyiydi...

Selman
15.11.2008, 15:27
Dün maçtan sonra yemek yediğimiz bir yerde Gençlerbirliği taraftarlarıyla uzun sayılabilecek bir sohbet gerçekleştirdik.Isaac'ı onlardan aldığımız için dua ediyorlardı.Geldiğinden beri yavaş olması benim de canımı sıkıyor.Dün kısa sürede nasıl oynadı bilmiyorum, umarım Gençlerbirliği taraftarlarını yanltır.

Sefa Murat Dokuz
15.11.2008, 15:32
Dün bi depar atttı 3 metre gerideydi o ara pasında inanmadım adama 2-3 metre fark açtı. Ço da iyi vurdu olmadı. Isaac çok yararlı olacak. Kariyeri için dönüm olacak ama Yattara ile birlikte oynamaları gerek.

Erbay
15.11.2008, 17:01
İsaac,(topsuz) uzun mesafede çok hızlı. Ancak top aldığında çabuk davranamıyor.

Ali Tunahan Güllü
15.11.2008, 17:07
ısaac ın önüne boş alanda bırakıcan topu o koşsun gol atsın:D

Birtan Karaman
15.11.2008, 17:33
Gol olsaydı süper olurdu inanılmaz derece hızlı.

yns_emre61
15.11.2008, 17:36
Gol olsaydı süper olurdu inanılmaz derece hızlı.
Rakibine geriden gelip fark atmasının oyuna sonradan girmesininde etkisi vardır. ama Isaac hızlı oyuncu :)

Emirhan Makul
15.11.2008, 17:48
Maç sonunda bi izkeseniz az da olsa gösterdi şortunu yarıya kadar çekmiş hoptek oynuyor :D

Ali Tunahan Güllü
15.11.2008, 17:56
evet maç sonrası çok güzelmiş diyorlar tabi ben de daha göremedim...

Mustafa Calik
15.11.2008, 20:17
İsaac kanat oyuncusu değildir.

Gerçek performansını forvet oynayınca göreceğiz.

isaac dün yattara ciktiktan sonra sag kanat oynamis :(

Sen_Teksin_61
15.11.2008, 22:45
Son haftalarda çok isteksiz ve bitkin bir görüntü sergiledi sahada. Rakiple ikili mücadeleye girmeye pek cesaret edemeyen bir yapısı var sanki. Ayağına gelen toplarda çoğu zaman biraz düşünüp kendi etrafında dönüp geri pas yapıyor. Dikine gitmesine nadiren rastlıyoruz. Boş alan bulursa belki. Artık maçlara daha fazla motive olup, rakiple dişe diş mücadele etmeli. Hücumda onun dikine koşularına, verkaçlarına, asistlerine ve gollerine ihtiyacımız var. son oynadığı gb maçında fena bir görüntü vermedi. İnşaallah performansını üst düzeylere taşır. Biz de onu sahada zevkle seyrederiz...

ÜNAL
15.11.2008, 23:00
Çok güzel pozisyonlar yakalıyor fakat oyunu yavaşlatıyor..Yattara gibi hareketli değil.Cambaz ol da biraz:)

Birtan Karaman
16.11.2008, 11:46
İsaacın sonuna kadar arkasındayım oda bir gün bu takımın gol yükünü sırtlayacak eminim!

Ali Tunahan Güllü
16.11.2008, 11:50
ısaaac yi bende çok seviyorum çok büyük paralar edecek bi futbolcu bence...

Ali Tunahan Güllü
16.11.2008, 21:24
ısaac süpersin...

tsmusampa61
17.11.2008, 16:58
Bu adam 90 dakka banko kardeşim ya.. Ersun hoca bu adamı harcama..

boztepeliyasin
17.11.2008, 20:43
hızına birazda becerisini ekleyebilse çok daha iyi olacaktır.

Ali Tunahan Güllü
17.11.2008, 20:45
hızına birazda becerisini ekleyebilse çok daha iyi olacaktır.

aynen katılıyorum...

sethfilo
17.11.2008, 21:16
Özellikle Sıvas maçında ondan ciddi anlamda bir patlama bekliyorum.

Cafer Bulur
17.11.2008, 21:20
Özellikle Sıvas maçında ondan ciddi anlamda bir patlama bekliyorum.
Oynatilirsa tabiiki.:)
Ben isaac in sivas macinda ilk 11 de sans bulacagini zannetmiyorum.
Muhtemelen ilerde yattara-umut ve gökhan 3 lüsünde israr edecektir.

Birtan Karaman
19.11.2008, 14:18
Neyi Şikayet Etii
19 Kasım 2008 13:05
İSAAC ANTRENMANDA ARKADAŞLARINA

Trabzonspor’un Nijeryalı oyuncusu İsaac ATM’den para çekmek için önce kuyruğa girdi. Beş dakika bekledikten sonra sıra kendisine gelince kartını sokup hesabında para olmadığını görünce sinirlendi.

ATM cihazına önce iki yumruk arkasından birde tekme atınca çevredekiler şaşkınlıklarını gizleyemediler.

http://www.medyatrabzon.com/b2b/UYEISLEM/resimgetir.php?id=21603

Yaşadığı bu ilginç durumu ise takım arkadaşlarına antrenman öncesi hararetli bir şekilde anlattı. Arkadaşları ise pür dikkat İsaac’ı dinledi.

Muhammet
19.11.2008, 15:09
Toparlanmalı.

Tayfun
19.11.2008, 16:31
Neyi Şikayet Etii

19 Kasım 2008 13:05
İSAAC ANTRENMANDA ARKADAŞLARINA

Trabzonspor’un Nijeryalı oyuncusu İsaac ATM’den para çekmek için önce kuyruğa girdi. Beş dakika bekledikten sonra sıra kendisine gelince kartını sokup hesabında para olmadığını görünce sinirlendi.

ATM cihazına önce iki yumruk arkasından birde tekme atınca çevredekiler şaşkınlıklarını gizleyemediler.

http://www.medyatrabzon.com/b2b/UYEISLEM/resimgetir.php?id=21603

Yaşadığı bu ilginç durumu ise takım arkadaşlarına antrenman öncesi hararetli bir şekilde anlattı. Arkadaşları ise pür dikkat İsaac’ı dinledi.

Aramızda para toplayalım :p

Ali Tunahan Güllü
19.11.2008, 20:59
hemen toplayalım parayı:D

Birtan Karaman
20.11.2008, 14:14
İsaac: ''Patlama Yapacağım''
20 Kasım 2008 / 09:42
Yüzde 50 ile oynadığımı biliyorum. Öyle coşacağım ki başarım Türkiye sınırlarını aşacak. Trabzon taraftarlarına söz veriyorum".

Kendisi de memnun değil
Trabzonspor'da henüz beklenen performansı ortaya koyamayan İsaac Promise, taraftara söz verdi. İlgi çekici açıklamalarda bulunan Nijeryalı futbolcu, çizdiği grafikten kendisinin de memnun olmadığını belirterek, "Şimdilerde yüzde 50 performans ile oynadığımı biliyorum. Ancak zamanla patlama yapıp Trabzonspor'a öyle
katkı sağlayacağım ki başarılarım Türkiye sınırlarını aşacak. Taraftarlarımıza şimdiden bunun sözünü veriyorum" açıklamalarını yaptı.

2 gol 1 de asisti bulunuyor
Bordo -mavili formasıyla ligde ilk 11'de çıktığı 5 karşılaşmada 2 gol 1 de asist ile oynayan İsaac, "Transferde çok isabetli bir karar vermişim. Trabzon'da mükemmel bir ortam var" ifadelerini kullandı. Nijeryalı futbolcu, bordo-mavili kulübün 24 yıllık şampiyonluk hasretinin sona ereceğini de iddia ederek, "Şimdi pazar günü sahamızda oynayacağımız Sivasspor maçına odaklandık. Alacağımız galibiyetle zirvedeki hakimiyetimizi sürdüreceğiz" diye konuştu.

Muhammet
20.11.2008, 14:51
Parasız mı kalmış Isaac şimdi? :)

Alihan Ertürk
20.11.2008, 14:53
inşallah dediği patlamayı yapar..

Birtan Karaman
20.11.2008, 15:24
Umarım patlama sivas maçında başlar hadi isaac be :S:)

Misina
20.11.2008, 15:41
İsaac kanat oyuncusu değil.iyi bir Kontra atak silahı.

Süleyman50
20.11.2008, 15:48
son haftalarda çok formsuz bir an önce toparlanması lazım...

Adil ÖZGÜR
21.11.2008, 01:01
Karışık menü
Artık tamtamları susturdular, ağır ritimleri ile pranga çekiyorlar,
Eski duruşları yok, iştahları çekmiyor bu sene çok zor diyorlar,
Yüksekten atışlar ve bakışlar, böbürlenmeleri bitmiş baş kaldıramıyorlar,
Dudak ısırıyorlar, nasıl kaçırdık, Egemen'i buna mana veremiyorlar,

&&&&

İlk kapıyı Egemen ile kapatmışlar, kale sağlamda, Cale sol kanata yerleşti,
Serkan'ın yanında Song 90+9 luk tesbihin sabırı gibi bu dörtlüyle birleşti,
Şimdi titriyorlar, ıslanmış kunduz fırtınaya kapılır gibi çaresizleşti,
Dudak ısırıyorlar, Serkan ile Song'un kardeşliği onların gözünde ölümsüzleşti.

&&&&

Genç yaşta bir kadro ile ağır siklet oynayan Clay'ın talebesimi ne?
Güney'in afakından gelen Colman, Clay'dan öğütmü alarakmı gelmiş ne?
Efes ve Marmarise yakın Manisa'nın Selçuğu iyi oynuyorsa kime ne?
Yükselmemiz Hüseyin ile Yattarayla hoş sohbetin kaptanlığımı ne?

&&&&

Ez artık sahaları, basmadık yer bırakma boyu uzun cüsseli adam Gökhan,
Birbirlerinizi kıskanmayın! atın atacağınızı, Bulut'da yaşayalım Umut'dan,
Kara uşak giyinmiş, beli kara kuşaklı, Isaac ile oynar bazan karşılıklı,
Tony eh fena değil, Ceyhun duran topların piri, Yanal ile kulübede barışıklı.

&&&

Bakın size vereyim menüyü, Maç'a çıkarken madımaklı fileleriniz olsun,
Kara kuşak sağdan kessin ortayı, Petkoviçin kalesi gollerimizle dolsun,
Umut etli ekmek yemezki, hamsi kokusu burnunu kıçıklıyor,
Taraftarın elinde meşalesi Şampiyon Trabzon diye şimdiden sayıklıyor.

Birtan Karaman
21.11.2008, 11:49
Yattara´nın yokluğunda sahne alan ve performansıyla büyüleyen Nijeryalı, son haftalarda kelimenin tam anlamıyla kayıplara karıştı.

Yakın ilgi görüyor
Sezonun ilk iki haftasında yedek bekleyen ve hiç forma giyemeyen Isaac Promise, Yattara’nın yokluğunda sahne almış ve performansıyla büyük beğeni toplamıştı. 3-2 kazanılan Antalyaspor müsabakasında çok kritik bir asiste imza atarken, bir sonraki hafta deplasmanda oynanan Konyaspor maçında ise adeta patlama yapmıştı. Attığı iki golle maçı çeviren isim olan Nijeryalı o karşılaşmanın ardından kayıplara karıştı. Yattara’nın takıma dönmesiyle oynama süresi azalan Isaac, sahada olduğu müsabakalarda da verimsizdi. Yanal, genç yıldızın toparlanması için yoğun çaba harcıyor.

Sadece 1 maçı tamamlayabildi
Altıncı haftadan sonra performansında gözle görülür bir düşüş saptanan Isaac, sonraki 5 haftadaki sadece Hacettepe müsabakasında 90 dakika sahada kaldı. Diğer karşılaşmaların ikisinde yedek soyunan Nijeryalı, bir kez ilk yarıda, bir kez de 89’da oyundan alındı. Bu maçlarda Isaac gol atıp asist yapamadı.

İgzas-61
21.11.2008, 14:43
Dün rüyamda Isaac'in gol attığını gördüm maçıda 3-1 alıyorduk hadi hayırlısı

Muhammet
21.11.2008, 14:50
Formsuz oyuncular için gazetelerin böyle haberler yapması, onlar için daha da moral bozucu diye düşünüyorum.

Ama Isaac de ilk 11 oynadığı ilk 2 maçtaki parlamasını, sonrasına yayamadı.

Hoca bir çözüm bulur bu duruma.

Tayfun
21.11.2008, 15:33
Isaac toparlanır yahu her futbolcunun başına gelir böyle inişli çıkışlı haftalar !

İshak Hoca (:

Birtan Karaman
22.11.2008, 18:25
Yarın gol atacak inanıyorum her zaman da güveniyorum . . .

pReN@_61
22.11.2008, 19:08
Umarım yarın Suskunluğunu bozar İsac..

Birtan Karaman
23.11.2008, 11:03
Bu gun süpriz olcak ve isaac 11de başlayacak maça.
Haydi Hayırlısı!

Uğurtan
23.11.2008, 11:09
İsaac 2. yarıda oyuna girecektir.. Ama inşallah performansını artırır.. Bu sezon ona da çok ihtiyacımız olacak..

Birtan Karaman
23.11.2008, 11:19
Patlamaya hazır bombaTrabzonspor’da Isaac, Sivas’a bileniyorhttp://www.karadenizgazete.net/images/haber/42398_b.jpg

KULÜBEYE MAHKUM
Trabzonspor’da son 5 maçtır suskun kalan Nijeryalı forvet Isaac Promise, Sivasspor maçına özel olarak hazırlanıyor. Kupadaki Karabük ve Konyaspor maçında attığı goller ile dikkati çeken siyahi oyuncu, son maçlarda suskun kalırken, yedek kulübesinden de çıkamaz hale geldi.
BİR FIRSAT BU
Sivasspor maçında da kulübede oturacak olan Isaac, ikinci yarıda oyuna girerek, takıma katkı yapmak istiyor. Isaac, “Futbolcuların kötü dönemleri olur. Ancak ben bunun kısa süreceğini ve yeniden gerçek kalitemi göstermeye başlayacağıma inanıyorum. Sivasspor maçı bunun için bir fırsat” dedi.

Birtan Karaman
23.11.2008, 17:48
Adam son 10 dk bile olsa forvet oynamadıki.
Haftaya 11de başlaması lazım kim ne derse desin ben hırsından sebep begendim.

erol_izm
23.11.2008, 17:54
Kapasitesi ve kalitesiyle en fazla Gençlerbirliğinde oynayabilecek bir futbolcu. Ciddi anlamda Trabzonspor'da oynayabikecek kapasitede değil ve ben patlama yapacağını düşünmüyorum. Örneğin Gökhan Ünal'ın geçmişi biliniyor ve bir patlama bekliyoruz diyebiliriz ama Isaac bu ligde ne yapmışki halâ patlama bekliyoruz? Neden Barış varken halâ Isaac'den patlama bekliyoruzki? Bugün satmaya kalksanız Isaac'e talip olabilecek en iyi takım yine Gençlerbiriği ayarında bir takım olurdu. Bence balon patladı zaten.

alper*
23.11.2008, 17:56
sonradan girdiği oyunda çok etkisizdi.

Anıl Caner
23.11.2008, 17:56
Kapasitesi ve kalitesiyle en fazla Gençlerbirliğinde oynayabilecek bir futbolcu. Ciddi anlamda Trabzonspor'da oynayabikecek kapasitede değil ve ben patlama yapacağını düşünmüyorum. Örneğin Gökhan Ünal'ın geçmişi biliniyor ve bir patlama bekliyoruz diyebiliriz ama Isaac bu ligde ne yapmışki halâ patlama bekliyoruz? Neden Barış varken halâ Isaac'den patlama bekliyoruzki? Bugün satmaya kalksanız Isaac'e talip olabilecek en iyi takım yine Gençlerbiriği ayarında bir takım olurdu. Bence balon patladı zaten.

Daha 3 ay geçmedi ya Alex Ferguson Man U'ya almak istiyorum diyeli. En insaf.

Birtan Karaman
23.11.2008, 17:58
Daha 3 ay geçmedi ya Alex Ferguson Man U'ya almak istiyorum diyeli. En insaf.
Gereken cevabı verdiğin için teşekkür ederim abi:alkış::alkış:

Lumcera
23.11.2008, 19:21
Isaac konya maçı hariç diğer maçlarda etkili değildi.Gözlemlerime dayanarak bugune kadar etkili olmadığını düşünüyorum.Belkide 11 de çok şans vermedi hoca ya da kendi bölgesinde oynamıyor.

Muhammet
23.11.2008, 20:16
Son dakikalarda girdi, ben fazla birşey beklemedim zaten.

Ayrıca, Yattara - Isaac değişikliği de ezberlendi artık zaten.

TS-Tiryaki
23.11.2008, 22:01
Ilk defa Ersun hocayi bu konuda elestiriyorum.

Hocam bu adam niye hep son 10 dakikada giriyor maca????

Allah askina ya Isaac`in Umut`tan ne eksigi var. Bari birak bir devre oynasin. En azindan Isaacin gol atma olasiligi Umuttan daha fazla.

muratd61
23.11.2008, 23:05
kesinlike isaace şans verilmeli...gökhan tek forvet oynarken arkasında isaac oynatılabilir..umutun bişey yaptığı yok..isaaci de küstürmemek lazım..

Sefa Murat Dokuz
24.11.2008, 00:07
Bakın hataya düşüyoruz Yattara ile Isaac çok farklı tip oyuncular...Yattara çıkıp Isaac giriyorsa sistem 4-3-3 olur ama isaac yattaranın olduğu yere giriyor çok saçma isaac kanat oyuncusu değil ki boşuna adama yazık oluyor orda umut veya gökhanın çıkması lazım yattaranın değil.

tsmusampa61
24.11.2008, 09:59
Bu adam banko ilk 11 de oynamalı, dün sonradan girmesine rağmen hırslıydı ama topla çok az buluştu . Ayağına umuta göre daha hakim. fizikide kuvvetli. bu adam kesilirmi yaa.

halil ibo
24.11.2008, 10:03
Şimdi hocanın kafasında bir şablon var.Bunu da bozmak istemiyor.Sezon başı katılmış olsa belkide ileri ikilide o olacaktı.Bu arada tek korkum ben yedek kalacak adammıyım deyip boşvermesi.İnşallah böyle birşey olmaz.Lig uzun bir maraton olduğuna göre kendisinden mutlaka faydalanacağız.

Birtan Karaman
24.11.2008, 10:54
Ersun Yanal isaac'ı bitirmeye kararlı , gözüküyor.
Adam geldiği takımdan buraya as olarak geldi hoca nasıl farkedemiyor isaacın umuttan daha yararlı olacağını anlamış değilim.

Arif Timurcioğlu
24.11.2008, 22:47
Formsuz gökhanın oynamasındansa formda bir isaacin oynamasını tercih ederim.

janlock
27.11.2008, 07:17
arkadaslar bence hucum hatti gokhan unal tek forvet sagda yattara solda isaac ve ortada colman seklinde oynamaliyiz,,on libero olarak ceyhun ve selcuk geri dortlu ise solda cale sagda serkan ortada song egemen olmali,,kaleyede ya sylva yada onur gecmelidir,,ben onur'un hem sylva hemde tolgadan daha iyi olabilecegine inaniyorum..ama isaac bu takimda kesin banko oynamali.

tsmusampa61
27.11.2008, 10:22
yarın kayseri maçında isaac'in kesin oynamasını bekliyorum.. Hade ersunhoca bide tarafatarın sesine kulak ver..

Ümit Tekşan
27.11.2008, 10:24
İsaac'ın kayseri maçında , daha fazla oyunda kalması lazım. Fizik olarak güçlü bir futbolcu , ayağındaki topları kaybetmiyor. Son vuruşlarıda son derece iyi. İnşaallah Kayseri maçında oynar gol atıp suskunluğunu bozmuş olur.

tsmusampa61
27.11.2008, 10:26
Cripto ne suskunluğu ya adam kaç maçtır son 10 dakka giriyo adam doğru dürüst oynamadıkı suskun olsun. suskun olan umut bulut 10 maçta 1 gol..

KUTADGU
27.11.2008, 11:02
Bence Isaac en formsuz oyuncularımızın başında geliyor.

Ama kabul edelim en yetenekli futbolcularımızında en başlarında o var.

O zaman ne yapacak Isaac efendi, biraz daha çalışacak, biraz daha isteyecek.

Yapabilir, inanıyoruz.

Süleyman50
27.11.2008, 11:08
eğer oynarsa artık birşeyler yapmalı haftalardır çok formsuz....

Birtan Karaman
27.11.2008, 16:44
Yarın oynarsa atacak.
İsaac , hep atacak diyorum her maç öncesi ama atamıyorsun hadi olum yüzümü kara çıkartma:)

Birtan Karaman
27.11.2008, 16:55
Önlenemez düşüş!Trabzonspor’un ‘son dakika’ transferi olarak G.Birliği’nden kadrosuna kattığı Isaac, kayıplara karıştı.http://www.karadenizgazete.net/images/haber/42584_b.jpg

SUSKUNLUĞA BÜRÜNDÜ
Trabzonspor’un ‘son dakika’ transferi olarak G.Birliği’nden kadrosuna kattığı Isaac, kayıplara karıştı. Kupadaki Karabük ile Konyaspor (2) maçlarında attığı goller sonrası çıkış yakalayan siyahi golcü, ardından kulübeye mahkum olurken, bir türlü beklenen patlamayı yapamıyor. Kayseri’de de kulübede oturacak olan Isaac ile görüşen Teknik Patron Ersun Yanal’ın bir an önce toparlanması yönünde uyarılarda bulunduğu belirtildi.

janlock
27.11.2008, 17:02
arkadaslar ne gibi bir dususte bu isaac anlamis degilim,,yattara dondukten sonra 10 dakikadan fazla oynadimi?hatirlayin sami yende galatasaraya 3-0 yenildigimiz macta ilk yarinin en iyilerindendi,ayakta kalan tek futbolcumuzdu ama ersun hoca onu oyundan cikardi,,o gun bugun 10 dakikadan fazla oynayamadi,,istatistiklere bir bakalim ilk full oynadigi kupa macinda bir gol atti ikincisnde antepe yenildigimiz macta yine golu vardi,antalya macinda asistini yapti sonraki konya macinda iki golunu atti,simdi full oynadigi maclarda 4 mac 4 gol 1 asist,,simdi bu ornektede goruldugu gibi isaac eger macin tamaminda yada en azindan 25-30 dakika oynarsa faydali olabilecegine inaniyorum ama o asla 10 dakikalik bir oyuncu degil,,yaa Allah askina olimpiyat oyunlarinda brezilyaya karsi final oynayan nijerya takiminin 10 numarasi ve kaptani,baska yerde olsa bu adam el ustunde tutulur,lutfen bu adami kaybetmeliyim,daha cok genc ve cok yetenekli,,ersun hoca colman'i kazanacagim diye bu adami kaybetme lutfen.

Birtan Karaman
27.11.2008, 17:19
Değerini bilemiyoruz kaybedersek çok pişman olacağız çook:S:(

Muhammet
27.11.2008, 17:48
Kendine gel Isaac, formayı iste, ilk 11'i zorla Isaac. :cool:

İkinci Augustine olma başımıza.

Birtan Karaman
28.11.2008, 11:56
İsaac'ın bu maç moral açısından ilk 11'de çıkmasını bekliyorum.

Birtan Karaman
28.11.2008, 16:26
İlk 11' Çıkmasını bekliyorum. . .

Birtan Karaman
28.11.2008, 19:25
Yine yedeksin:S:S

Özge
28.11.2008, 22:28
Oyuna girdiği dakikadan itibaren hiçbir şey yapmadı.

TS-Tiryaki
28.11.2008, 23:53

Ne yapmasini bekliyordun acaba???

Adam son 10 dakikada oyuna girdi. Ne yapabilirdi. Zaten takim 10 kisi kalmis.
umutun yerine isaac oynasin, ondan 1668461658 kat daha iyi oynamazsa benimde adim Hakan degil.:mad:

Dursun Kaplan
29.11.2008, 00:00
En azından bi 45 oynatda adam ısınsın hoca.. Son 10 oyuna almakla bişey olmaz..

Arif Timurcioğlu
29.11.2008, 01:06
Şu takımda 11 de oynayacak banko oyunculardan bir tanesi. 90 dakika şans verilmeli önümüzdeki maçlarda zaten forvet hattı etkisiz kaç haftadır sırası gelmedimi bu adamın hala?

Ali Tunahan Güllü
29.11.2008, 01:08

zaten sonra 10 dkkada anca ısındı...

Serkan Miletli
29.11.2008, 01:50
ersunun hocanın kötü yanı bu taktımı bir adama takıyor arkadaş şu umutu daha erken cıkar 60 dan sonra cıkar al ıssac beşiktaş macında bunu yapsaydı belkide o maç bizimdi son 10 dakka adam alıyor.

cınar#7
29.11.2008, 12:16
umutun yerine ilk 11 olmalı artık..

Onur Civelek61
29.11.2008, 12:48
umutun yerine ilk 11 olmalı artık..

İnşallah o günleride görüceğiz...

Fatih
29.11.2008, 15:07
Son 10 dakikada yapılacak herşeyi yaptı yani hiçbirşeyi.

İsaac'ın performansı konusunda Ersun Hocayı sorumlu tutuyorum.

ApoCaN28
29.11.2008, 15:09
Şu Umutu Kes Artık Ne yap et kendini göster ya.
Eziyetten kurtar bizi....

Uğur Ö.
29.11.2008, 16:31
umut kadar oynasa gol kralı olurdu

Muhammet
29.11.2008, 16:34
Bu adamın yararlanılabilecek özellikleri var.

Yalnız top onun 2 metre yakınından uzaklaştıktan sonra o da Gökhan gibi oluyor. Biraz basmayı öğrenmeli.

ÜNAL
29.11.2008, 18:44
Oyuna çok sonradan dahil oluyor.Güzel pozisyonlar yakalıyor fakat etkisiz.

Emo91
29.11.2008, 19:42
bence takima cok büyük zarar veriyor oyuna girdigi zaman.

- hep ofsaytda duruyor
- hep faul yapiyor
- calima giriyor kayip ediyor

son 5 dakika bize hep izdiham oluyor fark ediyorsaniz

Sefa Murat Dokuz
29.11.2008, 20:06
bence takima cok büyük zarar veriyor oyuna girdigi zaman.

- hep ofsaytda duruyor
- hep faul yapiyor
- calima giriyor kayip ediyor

son 5 dakika bize hep izdiham oluyor fark ediyorsaniz

sen maçları izlemiyorsun ki heralde yada gözün falan mı bozuk...
Ne zararı vermiş İsaac takıma
hep ofsaytta duruyro dediğin adamın ofsyata düşme rakamına bak bide sonra umut ve gökhanın kaç defa ofsayta düştüğüne bak.
Hep faul yapıyor ne zmn faul yapmş bi maçta 2 faul yapmş ona göre mi karar veriyorsun ilerde top saklayabilen en iyi oyuncumuz diğer oyuncularımız topu ilerde asla tutamıyor.
Calıma giriyor? ben hiç çalıma girdiğini görmedim zaten çalıam girecek kadar süre de almadı ki..bilip bilmeden saçma sapan yorum yapıyorsunuz adam son 10 dk oynuyor yapabileceğinin en iyisini yapyor takım zaten 10 kişi isaac in pozsiyona bile girmesi ne kadar kaliteli oyuncu olduğuna kanıttır çünkü 10 kişi, değilken bile 2.yarı gökhan falan 1 kere bile pozisyona giremediler.

Cafer Bulur
30.11.2008, 00:14
Resmen sefilleri oynuyor,ayakta duracak hali bile yok.
Bu haliyle iyi bir alternatif bile olamaz,artik ergine sans verilmeli!

endlessdeath
30.11.2008, 00:54
hep ofsaytta duruyro dediğin adamın ofsyata düşme rakamına bak bide sonra umut ve gökhanın kaç defa ofsayta düştüğüne bak.
Hep faul yapıyor ne zmn faul yapmş bi maçta 2 faul yapmş ona göre mi karar veriyorsun ilerde top saklayabilen en iyi oyuncumuz diğer oyuncularımız topu ilerde asla tutamıyor.
Calıma giriyor? ben hiç çalıma girdiğini görmedim zaten çalıam girecek kadar süre de almadı ki..bilip bilmeden saçma sapan yorum yapıyorsunuz adam son 10 dk oynuyor yapabileceğinin en iyisini yapyor takım zaten 10 kişi isaac in pozsiyona bile girmesi ne kadar kaliteli oyuncu olduğuna kanıttır çünkü 10 kişi, değilken bile 2.yarı gökhan falan 1 kere bile pozisyona giremediler.

bu dediklerine katılıyorum eline dilini klavyene sağlık usta Bu isac ve colman dünyaca ünlü olurlar hele isac 90 dakka oynasa

Adil ÖZGÜR
30.11.2008, 00:56
Isaac artık ilk onbirde sahaya çıkmalı,
Yattara da dışarıda beklemeli

Osman Pervaneli
30.11.2008, 00:58
selam,
ersun hoca ilk onbirde sans verse bu futbolcuyu avrupada havada kaparlar

Adem Erdoğan
30.11.2008, 01:05
Son 10 dakikada yapılacak herşeyi yaptı yani hiçbirşeyi.

İsaac'ın performansı konusunda Ersun Hocayı sorumlu tutuyorum.

Katılıyorum.

90 dk. izlemek daha nasip olmadı.

reisoğlu61
30.11.2008, 01:13
Colmanin yoklugunda Isaac i insallah kocaeli macinda ilk onbirde görürüz

Fatih Kuloğlu
30.11.2008, 10:38
Oynamadığı için morali bozuk sanırım :(

poetricus
30.11.2008, 11:25
Kayseri maçında oyuna girdikten sonraki kayda değer icraatları bir offside bir de rakibini zürriyetten kesmeye yönelik tekme.
Herkesin aklında Konyaspor maçı kalmış. Ondan sonraki maçlarda yokları oynadı. Kötü topçudur diyemem. Bazı arkadaşlar gibi "yıldız" olarak da göremem. Teşhis koymak için erken. Sabretmemiz gerek. Tabiî o da sabretmeli.

Emo91
30.11.2008, 17:50

bilip bilmeden yorum yapiyorsun diye milleti kücük düsürme!!!
ben görüdügümü diyorum sana.
yazdiklarimi sadece kafadan sallama yazmiyorum, bu en az 3. mac oluyor isaacin bu hatalari yapdigi.

-- umut belki daha fazla ofsaytda duruyor ama umuta calinan ofsaytlarin yüzde 30% aslind ofsayt degil.
-- umut 80 dakika oynuyor, isaac sadece 10 dakika oynuyor
onun icin 10 dakika icinde cok ofsaytda kaliyor diyorum
-- isaac oyuna girdigi zaman cok faul yapiyor diyorum ve hala arkasindayim, dikkatimi cok cekiyor ve SONRADAN girdigi maclarda hep ayni

belki 90 dakika oynasa bu kadar baski altinda olmaz, orasini bilemem....
ama oyuna sonradan girdigi zaman harbiden son 5-10 dakika bizim takima hep cehennem oluyor.

CEMEFKER
30.11.2008, 21:18
Isaac Yattara gelmeden bir form tutturmuştu, Serkan'ın pası ile güzel gollerde atmıştı, Yattara geldi, yedeğe çekildi, o saatten sonra sonradan sahaya girdiği her maçta bu adamda kim dedirten bir durgunluk içerisinde. Yattara takımda olduğu müddetçe ve bu formunu ! sürdürdüğü müddetçi takımda ilk 11'de yer bulma şansı yok gibi.

Arif Timurcioğlu
01.12.2008, 00:20
Umut değilde yattaranın yerine izleyebilsek tam isabet olacak.

Samet Başdağ
02.12.2008, 10:22
artık yavaş yavaş her maç en az 45 dakka oynaması lazım ilk 11 veya 2.yarı 80.dakkada oyuna girecek adam değil ki yazık

KUTADGU
02.12.2008, 10:37
Isaac iyi futbolcu bence.
Hatta gelecekte büyük bir futbolcu olabilecek kapasitede.
Ancak Isaac'in ilk 11'de yer alması demek oyun kurgumuzun tamamıyle değişmesi demek.

Şöyle ki;
Yattara ve Gökhan'a dokunulmasını istemiyoruz.
Ortaya kurban diye Umut Bulut'u sürüyoruz.

Isaac, Gökhan ve Yattara'lı bir hücum hattı fantastik gözükse de, çok yararlı değil.
Pres, baskı ve top rakipteyken iyi pozisyon alma konusunda yetersiz bu üçlü.
Bu yetersizlik orta sahanın çok baskı yemesine, rakip defansın ileriye çıkmasına ve hücumunu çoğaltmasına neden olmakta.
Dolayısıyla hem defans hem orta saha bilinmedik hatalar yapıyorlar böylece.

Hatırlayınız üçlünün bir arada oynadı Gaziantep kupa maçını.
Bulduğumuz tek pozisyonda golü atmıştık.

Ancak orta sahada çok eksik kalıp,
Deumi ve Bekir'in iler çıkışlarını engelleyememiştik.
Yediğimiz gollerin ikisi de rakip defansın ceza sahamızda pozisyon almasından kaynaklandığını hatırlayalım.

Ben kadro kuracaksam, ileri uçta - mevcut kadroda- mutlaka Umut ve Gökhan'ı oynatırdım.
Yattara ya da Isaac seçimi de onların form durumlarına kalmış artık.

Hasan Nasrallah
04.12.2008, 11:43
ısaac bencede oynamalı ama kesinlikle umutla beraber umut kesilirse ileride top rakipteyken seyrederiz sadece
ayrıca sonradanda girse kötü oynamıyor
sonlara dogru olan baskılar takımların oyunu forse etmelerinden dolayı normal böyle oluncada ona pozizyon şansı doguyor hatırlayın son maçta adamın yanından ucak gibi geçti sürati cok iyi bence üst düzey futbolcu daha fazla yararlanmalıyız

Birtan Karaman
07.12.2008, 14:20
Bu gün fazla süre bulmasını bekliyorum.

Ali Tunahan Güllü
07.12.2008, 14:51
ısaac ikinci yarıda girmesi lazım....

alper*
07.12.2008, 17:43
fizik gücü yeterli görünüyor.
bence artık umut bulut'un yerinde maça başlamalı,özellikle deplasman maçlarında.
son vuruşlarda umut'tan kötü değildir herhalde.

TS-Tiryaki
07.12.2008, 19:10
fizik gücü yeterli görünüyor.
bence artık umut bulut'un yerinde maça başlamalı,özellikle deplasman maçlarında.
son vuruşlarda umut'tan kötü değildir herhalde.

Ersun hoca Umutun yerine Isaaci oynatacagini sanmiyorum.
Bende cok isterdim ama bari en azindan bir devre oynasin yada hic degilse 30 dakika. Bu adam kötü topcu degil. Yazin olimpiyatlarda oynayan Nijerya takiminin kaptani bu cocuk. Umutu kazanmaya calistigimiz kadar Isaacide kazanmaya calissak olmazmi?? :)

Berk
07.12.2008, 19:13
Bu senenin en fazla haksızlığa uğrayan ismi.85 dakika saha kenarında yedek kalmayı haketmiyor..

Fatih
08.12.2008, 08:56
İsaac son 5 dakika oyuncusu değil.

Bu şekilde oynadığı sürece kendisinden verim alamayacağız ne yazıkki.

Sefa Murat Dokuz
08.12.2008, 09:00
Ersun Hoca bitirecek çoçuğu en az 25-30 dk oynaması lazım.

Ali Tunahan Güllü
08.12.2008, 09:28
ısaac artık en az ikinci yarı oynaması lazım...

Mustafa Önal
08.12.2008, 15:10
ısaac hakkında gençlerbirliği taraftarı bizim maçtan sonra pek olumlu şeyler söylemedi. takım oyuncusu değil kendi başına oynayan kafasını dikine giden biri dediler. açıkçası pek önemsemedim. alındığında en çok sevinenlerden biride bendim ama şuanki form durumu pek iç açıcı değil sanırım. yoksa ersun hoca iyi bir ısaac ı bu kadroda en az 25 dakika oynatır. gerçi onun oynayacağı oyun düzenimizde pek yok. kontra atak oynayanileceğimiz maç sayısı 1-2 yi geçmiyor. ısaac ı kenarda oynatım desem ordada pek verim alamıyor.
bana göre ısaac daki en büyük problem ısaac bizim takımla sezon başı kampına katılmayan tek futbolcu ve bana göre form düzeyi ersun hocanın istediği düzeyde değil.

Birtan Karaman
08.12.2008, 15:44
Kampa katılmamasıda bir eksik doğru.

Emrah KabuL
08.12.2008, 15:47
Isaac formsuz falan değil.Bu oyuncu 6-7 haftadır 80.dakikada oyuna giriyordu şimdi ise 85.dakika da girmeye başladı. Gökhan ve Umut bu kadar gol kaçırırken Isaac neden 1 maç forvet mevkiinde oynamaz ? Forvet diyorum sol açık değil. Gökhan'ın kafa vuruşu , Umut'un Gökhan'la verkaç yapıp göğe diktiği pozisyonları Isaac çok rahat gole çevirebilirdi.

Ahmet Karadeniz
08.12.2008, 17:24
bence umut bulut yerine ısaac oynamalı diye dusunuyorum cunku umut kredisini tamamiyle kullandı.artık sıra ısaac'e geldi

colman
08.12.2008, 20:52
bende ısaac diyorum artık ilk onbirde oynaması lazım umutun sac baş yoldurmasından bıktım..

Birtan Karaman
09.12.2008, 12:48
ilk geldiğinde sol kanatta oyna diyorduk ama oynayamıyormuş.
Gerçi oynuyor ama forvetin solunda oynuyor biz ise , adamı açıkda kullanıyouz.
Ama ne olursa olsun adamın yeri satrafor.!.

Cem Balcı
12.12.2008, 01:42
ilk geldiğinde sol kanatta oyna diyorduk ama oynayamıyormuş.
Gerçi oynuyor ama forvetin solunda oynuyor biz ise , adamı açıkda kullanıyouz.
Ama ne olursa olsun adamın yeri satrafor.!.

açıkta etkisiz olduğunu söylemek doğru olmaz...

zaman bindirme ve birebirlerle savunmayı zorluyabiliyor...

Recep Alkan
12.12.2008, 13:38
biraz daha fazla şans tanınırsa eminim ki trabzonsporu güzel yerlere taşıyacak. uamrım bundan sonra 80 lerde oyuna girmez. çünkü bu dakikadan sonra futbolcunun kralı maça zor etki eder.

.....
13.12.2008, 02:30
Bence daha fazla sahada olmalısın. İllaki sahadaki oyuncularımızın kötü olmasına gerek yok. 60 olunca sokmamız gerekli.

Erkin Ekşi
13.12.2008, 02:37
su an tek istegim bursa macinda umutun yerine ilk 11 baslamasi...ilk yari guzel 2 gol atmamiz ve ikinci yari baris memisle oyuna baslayip bir gol daha atmamiz...

.....
13.12.2008, 02:39
Erkin hocam o dediğin çok zor. Bursa maçında hoca Isaac ile başlayacağını zannetmiyorum.Ayrıca Umut son haftalarda oldukça formda.

tslover
13.12.2008, 10:10
su an tek istegim bursa macinda umutun yerine ilk 11 baslamasi...ilk yari guzel 2 gol atmamiz ve ikinci yari baris memisle oyuna baslayip bir gol daha atmamiz...
hayal kurmak güzel şey vesselam.

Birtan Karaman
13.12.2008, 12:30
Isaac Formaya Hasret Kaldı
13 Aralık 2008 / 08:46
Golcü oyuncu formaya hasret kaldı

Konyaspor'a attığı 2 gol sonrasında oynanan Galatasaray maçının ilk yarışında görev yapan ve bir daha ilk 11'in yüzünü göremeyen Isaac Promise, teknik direktör Ersun Yanal'dan şans bekliyor.
Golcü oyuncu idmanlardaki performansı ile göz doldururken, sahada daha fazla kalması halinde daha verimli olacağını belirtirken, “Ancak görev yapan arkadaşlarım da formda. Uzun süreli görev bulmam halinde 11'in değişmez ismi olacağım” diye konuştu.

Kaynak: http://www.trabzonunsesi.com/images/news_source/63.jpg

mizah
13.12.2008, 14:35
10 mactir iki farka ulastigimiz tek mac istanbul belediye maci.ersun hoca ne yapsin bu durumda.zaten maclari hep son anlarda kopariyoruz.2 farkla öne gectikte yedekleri denemeyip kulübedemi paslandirdi.insaf demek lazim.

_SeRKaN_
13.12.2008, 19:04
Oyuna geç girdi...Yapabileceği birşey yoktu...

Berk
13.12.2008, 19:17
Isaac'in bir kenara buruşturulup atılması beni rahatsız ediyor, Ziya Doğan'ı hatırladım bi an..

Sefa Murat Dokuz
13.12.2008, 19:41
Ya bu adama yazık ediyor ersun hoca 90 dk gökhanın yerine o oynasa çok daha fazla yararlı olur en azından ruhsuzca gezmez sahada.

TS-Tiryaki
14.12.2008, 01:51
Biraz istatistiklere bakalim:

Yattara: Ikisi kupa maci olmak üzere toplam 13 mac. Toplamda oyunda kaldigi süre 896 Dakika. 2 Gol 1 Asist.

Isaac: Ücü Kupa maci olmak üzere 16 maca cikmis. Toplamda oyunda kaldigi süre 707 Dakika. 4 Gol 2 Asist.

Fatih
14.12.2008, 02:01
Gökhan'ın tel tel döküldüğü bir maçta İsaac neden 5 dakika kala oyuna alınır?

Arif Timurcioğlu
14.12.2008, 02:50
Biraz istatistiklere bakalim:

Yattara: Ikisi kupa maci olmak üzere toplam 13 mac. Toplamda oyunda kaldigi süre 896 Dakika. 2 Gol 1 Asist.

Isaac: Ücü Kupa maci olmak üzere 16 maca cikmis. Toplamda oyunda kaldigi süre 707 Dakika. 4 Gol 2 Asist. Yattara ve gökhan bu takımda oynadıkça isaac 11 e zor girer. Yedek kulubesine oturmasına en çok üzülenlerdenim. Elimizdeki yetenekleri kullanamıyoruz.