PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Isaac Promise

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11

Berk
04.10.2008, 23:17
Isaac en azından şimdilik Yattara'nın yokluğunu aratmıyor.Bu üst düzey formunun süreceğine inanıyorum..

TolgaTopçu61
iyi oynadi bugün gollerini de atti,Helal olsun

Cem Balcı
helal olsun daha ne diyelim...

macka61
04.10.2008, 23:23
devamını bekliyoruz isaac

lizarazu
04.10.2008, 23:25
Bugün oyunun ikinci yarısı tam onun istediği şekle döndü. Yattara kadar teknik değil ama onun kadar hızlı ayrıca da bitirici.

Gürkan
04.10.2008, 23:27
Pozisyonda umuta neden vermedin diye soruldu, kardeş gibi olabilmemiz için maç içinde bazı şeyleri paylaşmamız gerekir. dedi.

Cem Balcı
04.10.2008, 23:30
Pozisyonda umuta neden vermedin diye soruldu, kardeş gibi olabilmemiz için maç içinde bazı şeyleri paylaşmamız gerekir. dedi.

o pozisyonda yapabileceği en iyi şeyi yaptı...

tek sıkıntı;jeff in reflexleriydi...

Özge
04.10.2008, 23:32
Nasıl gollerdir öyle tam zamanında geldi valla:)Umut'a pas atmayıp kendi atsa 3. golünü atmış olacaktı belki de ama olsun Umut'a attırmak istemeside çok güzel.Tebrikler Isaac.

Dursun Kaplan
04.10.2008, 23:41
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/232-9Q5B8L8N.jpg

Sefa Murat Dokuz
04.10.2008, 23:59
Futbolun efendisi adam müthiş ciğer var süper koşuyor yattarayı aratmıyor...son vuruşları fena değil...son pozisyonda bencil olsa atmıştı golü. çok iyi oynadı golleri atmdığını düşünün attığı ara pasları ve orta sahadan top alıp gidişi süper zaten.

OLCAY ÇAKIR
04.10.2008, 23:59
Tebrikler:)
Ne güzel gollerdir öyle:)

pReN@_61
05.10.2008, 00:01
helal olsun :)

AKSOY_61
05.10.2008, 00:02
süpersin isaac.gollerde süper böyle devam

Burak_52
05.10.2008, 00:07
yattara nın gol atan versiyonu isaac

İgzas-61
Saha helal olsun helal bravo Isaac

lizarazu
Umut'a pas atmakla bence doğrusunu yaptı ama pasın şiddetini ayarlayamadı.

Emirhan Makul
05.10.2008, 00:20
Helal olsun seni bize kaptıran cavcanı seveyim ben :D

İsmail Çavuşoğlu
05.10.2008, 00:23
bende dinledim ve çok etkilendim demekki takımda tam bir kardeşlik havası var bu çok iyi. tebrikler isaac hep böyle devam.

Nihal Ayvaz
05.10.2008, 00:51
Yattara yoksa, Isaac var...;)

TolgaTopçu61
05.10.2008, 00:53
Konyaspor maçında 2 gol birden atan Isaac, “Ben bu takımın en önemli oyuncularından biri olduğumu biliyorum" dedi.

Isaac maç sonunda şunları söyledi;

"Ben bu takımın en önemli oyuncularından biri olduğumu zaten biliyorum. Dışarıdan bunun söylenmesine gerek yok. Bu katkımı daha da artırarak daha da başarılı olmak istiyorum."

"Son anlardaki pozisyonda Umut'u seçtim çünkü, ben takım oyununda bütün anlarımı arkadaşlarımla paylaşmak istiyorum. O pozisyonda da Umut'a pasımı çıkardım. Bir dahaki seferde belki kendim golü denerim ama orada Umut boştu ve ona vermeyi seçtim. Ama yine de tanrıya şükrediyorum ki bugün sahadan 3 puanla ayrıldık. Maç sonunda bu yüzden dizlerimin üzerine çöküp şükrettim."

"Şampiyonluğu sürekli kendimiz telkin etmeliyiz. Dışarıdan gelen etkiyle değil, şampiyon olacağımız kendimize telkin etmeli ve bunun için mücadele vermeliyiz. Ben her geçen gün giderek bunu başaracağımıza daha da çok inanıyorum"

"Gol sevinçlerimi genelde bu şekilde kutlarım. Bugün de gollerimde böyle kutladım. Bu şekilde gol sevinci yapmayı seviyorum."

Mustafa K. Demirbaş
05.10.2008, 00:54
yavaş yavaş kendini buluyor daha da iyi olacak inşallah

Sabri Kurban
05.10.2008, 00:59
Bugünkü ilk golü kalite ikincisi ise balık olmuş. Ama kaliteli adam. İyi ki almışız takıma.

Ozan
05.10.2008, 01:09
Yattara gittikten sonra yeni kurtarıcımız gibi bir şey oldu bu adam :) Bugün Konya karşısında da çok iyi oynadı ve büyük katkı sağladı . Umarım performansı yükselerek devam eder . Nazar değmesin maşallah .

Hüseyin İlkin
05.10.2008, 01:39
İlhan Cavcav ' a gollerini hediye ediyorum :)

Onur Civelek61
05.10.2008, 02:11
Bravo Isaac.:) Bedava geldin katkın büyük milyon dolarlık adamlar senin 10 da 1 in kadar oynayamadan gitti...

Serhat ŞAHİN
05.10.2008, 02:22
cok süratli ve teknik bir oyuncu.
en iyisiydi bugun takımın.

İdris Toksoy
05.10.2008, 02:44
tebrikler isaac.

Özkan Erdem
05.10.2008, 02:49
Attığı iki golün dışında cidden iyi bir performans gösterdi. Geriden atılan topları kontrol etti, ileri taşıdı. Serkan'la beraber giden galibiyeti söküp aldılar...

seyyah61
05.10.2008, 02:50
Ben nedense böyle bos buldugunda kacirmayan oyunculari cok seviyorum. :D
Helal olsun Isaac.
Takim olarak pozisyona giriyoruz zaten.
Tek derdimiz cok pozisyon harcamamizdi.
Ama iki pozisyon pes pese ve ikisini de affetmedin.
Böyle devam edersin insallah.

cabri
05.10.2008, 03:37
Isaac hiç bozma aynen devam...

Bu hafta kurtarıcı sendin haftaya Allah kerim...

Ahmet Kuru
05.10.2008, 03:44
Maçın yıldızı anketindeyi oyun sahibidir kendileri:)
Gerçekten çok güzel bir oyun ortaya koydu.Topa hakimiyeti,son vuruşlardaki becerisi ve son pozisyonda bencil davranmayıp pas atması çok hoşuma gitti..
Ama biz nankörüz beraberlik golü gelseydi niye kaleye çekmedi diye feryad figanda edebilirdim:)
İnşallah bu performansı + yönünde devam eder...

Anıl Caner
05.10.2008, 04:11
Isaac Promised us the victory!

Bir arkadaşın imzasında görmüştüm. Selam ediyorum ona.

Gençler şampiyonasında 3 sene evvel hasta olduğum,Gençler alınca "yok artık" dediğim bir oyuncuydu.Sergilediği futboldan çok daha fazlası var onda. En önemli özelliği bolca gol pozisyonuna giren bir oyuncu olması.Golü koklayabilen bir forvet.Ancak mevcut şartlar altında bile nerede oynarsa oynasın hücum anlamında büyük katkılar yapabilen bir oyuncu.Çok daha iyi olacak.

DeAgLeMaNyAq
05.10.2008, 04:13
Bu maçla birlikte gol vuruşlarındaki becerisini ve bilek hareketlerini, onu tanımayanlara göstermiş oldu. Son dakikada yaptığını da her futbolcu yapmaz. Orada kaleye vursa Jefferson çıkarsa yada dışarı gitse günah keçisi ilan edilebilirdi. Ama yinede galip gelip o pozisyonu aramadığımız için şanslıydı...

mehmet83
05.10.2008, 08:15
Bugun tek kelimeyle harikaydi. Takim arkadaslariyla arasinin iyi olduguda ap acik ortada. Gencler'de oynarken Tv'de yayinlanan maclarini izlemistim ve hic boyle bir performans gosterdigini hatirlamiyorum. Buyuk takima gelmis olmanin futboluna olumlu yansidigini dusunuyorum. Daha bir hirsli ve istekli. Bu sene adindan cok soz ettirecek. Bu arada baska bir konudada kendisini tebrik etmek istiyorum. Kaleciyle karsi karsiya kaldigi pozisyonda, kendisi degilde takim arkadasina pas vermeyi dusunmek her babayigidin yapacagi bir sey degil. Ne alakasi var diyenler olabilir ama bu futbolculugunun yaninda karakterininde duzgun oldugunu gosteriyor. Helal olsun Isaac. Yeni "Kara Belamiz" sensin artik.

.....
05.10.2008, 08:45
Helal olsun Isaac e. Çok güzel bir maç çıkardı. Günden güne daha da iyi olacak.

ilhan
05.10.2008, 10:07
Son pozisyonda pas vermese Hatt-rick yapacaktı. Ama Umut'a pas verme girişimini takdir ettim. Attığı ilk golü daha çok beğendim. O kalabalığın içerisinde o gol vuruşunu yapması güzeldi. Nedense Isaac'in daha iyi olacağını düşünüyorum. Hâttâ bayağı iyi olacağını..

Misina
05.10.2008, 11:25
Takım oyununa yattaradan daha faydalı olduğu tartışılmaz bir gerçek

ayrıca 2 gol atmışken müsait pozisyonda 3.yü atma fırsatını yakalamışken asist yapmak istemesini takdir ettim.

Great White
05.10.2008, 12:05
Tam bir görev adamı.. Hem de görevine sadık olanlardan..

Gücünü son derece ekonomik kullanıyor ve maçın son dakikasına kadar da dipdiri vaziyette kalmasını biliyor..

Son vuruşlarındaki becerisini zaten G. Birliği' nden biliyorduk. Umut ile de çok iyi anlaşıyorlar..

Tebrikler Ayzek:)

Atakan
05.10.2008, 12:07
Son pozisyonda pas vermese Hatt-rick yapacaktı. Ama Umut'a pas verme girişimini takdir ettim. Attığı ilk golü daha çok beğendim. O kalabalığın içerisinde o gol vuruşunu yapması güzeldi. Nedense Isaac'in daha iyi olacağını düşünüyorum. Hâttâ bayağı iyi olacağını..

Aynı düşünceleri paylaşıyoruz.Isaac daha da iyi olacaktır.

Koray
05.10.2008, 12:10
Takım oyununa yattaradan daha faydalı olduğu tartışılmaz bir gerçek

ayrıca 2 gol atmışken müsait pozisyonda 3.yü atma fırsatını yakalamışken asist yapmak istemesini takdir ettim.

Bu yüzden harcadığı pozisyonda kızamadım ona :)
Kaleci öne çıkmıştı rahat bi şekilde aşırtma yapabilirdi ama o arkadaşına pas vermeyi tercih etti,çok hoşuma gitti...

Neyse bundan sonra kaleye vurur artık böyle pozisyonların kaçmaması lazım :))

Kadir
05.10.2008, 12:11
İsaac çok iyi bir oyuncu . Çok iyi bir başlangıç yaptı , umarım hep böyle devam eder .

Onur Civelek61
05.10.2008, 12:52
ISAAC: "DAHA BAŞARILI OLMAK İSTİYORUM"
Isaac Promise, bu takımın en önemli oyuncularından biri olduğunu bildiğini belirterek, "Dışarıdan bunun söylenmesine gerek yok. Bu katkımı daha da artırarak daha da başarılı olmak istiyorum" dedi.
Isaac Promise, Konyaspor maçından galibiyetle ayrıldıkları için mutlu olduklarını ifade ederek, şöyle devam etti: "Son anlardaki pozisyonda Umut'u seçtim, çünkü ben takım oyununda bütün anlarımı arkadaşlarımla paylaşmak istiyorum. O pozisyonda da Umut'a pasımı çıkardım. Bir dahaki sefere belki golü denerim ama orada Umut boştu ve ona vermeyi seçtim. Ama yine de Tanrı'ya şükrediyorum ki, sahadan 3 puanla ayrıldık. Maç sonunda bu yüzden dizlerimin üzerine oturup şükrettim."
"Dışarıdan gelen etkiyle değil, şampiyon olacağımızı kendimize telkin etmeli ve bunun için mücadele vermeliyiz" diyen Isaac, "Ben her geçen gün giderek bunu başaracağımıza daha da çok inanıyorum. Sezon sonunu mutlu bir şekilde bitirmek istiyoruz" diye konuştu.

bu yaşta bu olgunluk bu düşünceler bravo Isaac:)

Birtan Karaman
05.10.2008, 13:02
Yeni Yattaramız ''İsaac Promise'' Tebrikler!

ApoCaN28
05.10.2008, 13:04
İsaacı tebrik ediyorum bu genç yaşına rağmen takım oyununu benimsemesinden ötürü de ayrıca tebrik ediyorum...

Hela Olsun Isaac Promise...

Birtan Karaman
05.10.2008, 13:13
Trabzonspor'da Isaac sevinci

Trabzonspor'da, Katar'ın Al Sadd Kulübü ile prensipte anlaşma sağlayan Gineli oyuncu İbrahima Yattara'nın yerine forma şansı bulan Isaac Promise, dün akşam Konyaspor karşısında 2 gol atarak, takımının Konyaspor deplasmanından liderliği koruyarak dönmesini sağlarken, diğer maçlarda da bordo-mavililere önemli katkılar sağladı.
Ligin 3. haftasındaki Beşiktaş maçının son 5 dakikasında oyuna girerek bordo-mavili takımda forma şansı bulmaya başlayan Isaac Promise, galibiyetlerle sona eren ligin 4. haftasındaki 1-0'lık Denizlispor maçında ve ligin 5. haftasındaki 3-2'lik Antalyaspor maçında birer asist yaptı.
Fortis Türkiye Kupası'nda 2-0'lık Kardemir Karabükspor maçında 1. dakikada takımının ilk golünü atan Isaac, kupada da takımının gruplara kalmasına katkı sağladı. Bordo-mavililer, bu karşılaşmayı 89. dakikada bulduğu gol ile 2 farklı üstünlükle tamamlamıştı.

05.10.2008

Kaynak : AA

Birtan Karaman
05.10.2008, 14:05
www.isaacpromise.tr.gg

ÜNAL
05.10.2008, 14:23
Isaac emin adımlarla ilerliyor.Böyle devam ederse arkasındayız.

Engin Koltuk
05.10.2008, 14:31

Maçta gol kadar sevindiğim bir pozisyondu. Bu tarz futbolcuları çok severim. Tam bir takım oyuncusu olduğunu gösterdi. Bu şekilde pas vermek büyük bir davranıştı.

Erbay
05.10.2008, 14:47
İsaac orta sahada veya kanatta oynamamalı. Gördük işte adam forvet, golcü. İkinci golündeki sabrı hoşuma gitti. Aynısı geçen hafta Gökhan Ünal erken davranıp kaçırmıştı.

KemaL_Ts
05.10.2008, 15:08
iki mactir cok begeniyorum isaaci... yattara dan daha hos degilde daha iyi oynuyor. yattaranin sovunun kimse kili bile olmamaz ama isaac daha basarili olur cünkü mücadele ediyor. defansa yardim ediyor cok kosuyor gol pasi veriyor orta yapiyor ve gol atiyor...
yattara sadece sov yapardi ve assist... mücadele yok kosmak yok gol yok gibi ama yinede özliyecem yattarayi.

İskender66
05.10.2008, 15:33
Bu hafta ısaac çok güzel oynadı. Giderek daha iyi oynuyor ve daha iyi olacak. Buna inanıyorum.
ısaac'ı Yattarayla kıyaslamak iki futbolcuya da haksızlık olur bence. İkiside farklı özelliklere sahip futbolcular. Yattaranın yeri ayrı. Onun yeri kolay kolay dolmaz. O şova dönük göze ve tribünlere hitap eden bir futbolcuydu. Isaac ise görev adamı. Görevini sonuna kadar en iyi şekilde yerine getirmek isteyen takım oyuncusu. Isaac'ı Yattara olmasını beklemek hata oluır. ısaac yetenekli ve çok iyi futbolcudur ama Yattarayla aynı özellikde futbolcu değildir. Sapla samanı karıştırmamak gerekir.

Emirhan Makul
05.10.2008, 15:35
şu bıyıkları kes bak o ne ya bıyıkları kes ince bi saç bırak kafayı kırmızıya boya

Vkgz
05.10.2008, 15:49
zamanında dediklerimiz oluyor yıldız olacak yıldız. ama sonra 10 m euro veren bi yere gidecek malesef

Viseralı Ömer
05.10.2008, 15:55
trabzonspor-konyasporun maçının fovori futbolcusu ısaac promise'ydi

cabri
05.10.2008, 16:14
...Ve bu çocuk sadece 21 yaşında !

Tolga ya abi diyordu :D

Sen_Teksin_61
05.10.2008, 19:15
Ben Isaac'ın gole çevirdiği pozisyonlar dışında vasat bir futbol ortaya koyduğunu düşünüyorum. Bence şu andaki performansından daha iyi olabilir. Özellikle hücuma daha hızlı çıkmasını, adam eksiltmesini ve topu daha çok isteyip sorumluluk almasını bekliyorum. Umarım ilerleyen haftalarda bunları görürüz... Ligin başından beri oynadığı maçlar için 10 üzerinden 7 buçuğu hakettiği kanaatindeyim.

SiNo
05.10.2008, 21:26
bu adamın hoşuma giden yönü şu gençlerbirliğindeki videolarınada bakın direk kaleye koşuyor ve kaleye şut atarken beklemiyor direk vuruyor bu yönden çok iyi yani düşünmeden kaleye şut atabiliyor.

Emo91
05.10.2008, 21:27
Her hafta bir yildiz cikiyor ve takima 3 puani getiriyor....

bakalim GS macinda kim yildizlasacak! benim favorim selcuk veya umut bulut

Serdar Atasoy
05.10.2008, 21:29
Bu hafta ısaac çok güzel oynadı. Giderek daha iyi oynuyor ve daha iyi olacak. Buna inanıyorum.
ısaac'ı Yattarayla kıyaslamak iki futbolcuya da haksızlık olur bence. İkiside farklı özelliklere sahip futbolcular. Yattaranın yeri ayrı. Onun yeri kolay kolay dolmaz. O şova dönük göze ve tribünlere hitap eden bir futbolcuydu. Isaac ise görev adamı. Görevini sonuna kadar en iyi şekilde yerine getirmek isteyen takım oyuncusu. Isaac'ı Yattara olmasını beklemek hata oluır. ısaac yetenekli ve çok iyi futbolcudur ama Yattarayla aynı özellikde futbolcu değildir. Sapla samanı karıştırmamak gerekir.

Bunun dışında , iki futbolcuyu kıyaslamak için Yattara'nın 22 yaşındaki futbolunu baz almak gerekir . ( Yattara'ya iki sene avans :) )

ApoCaN28
05.10.2008, 21:30
İsaac Koçumuzsun be...

Cafer Bulur
05.10.2008, 21:41
Ben Isaac'ın gole çevirdiği pozisyonlar dışında vasat bir futbol ortaya koyduğunu düşünüyorum. Bence şu andaki performansından daha iyi olabilir. Özellikle hücuma daha hızlı çıkmasını, adam eksiltmesini ve topu daha çok isteyip sorumluluk almasını bekliyorum. Umarım ilerleyen haftalarda bunları görürüz... Ligin başından beri oynadığı maçlar için 10 üzerinden 7 buçuğu hakettiği kanaatindeyim.
Katiliyorum,özellikle attigi gole kadar isaac etkili degildi.
Hatta ben isaac in ikinci yarinin basinda oyundan cikmasi gerektigini düsünmüstüm.
Iyiki de cikarilmamis yoksa mac elden gidiyordu.
Isaac in fizik olarak daha fazla güclenmesi lazim.
Bunu basardiginda cok daha faydali olacagina inaniyorum.

unique
05.10.2008, 22:44
Topla driblingi ve hızı müthiş, ama fizik gücü az daha iyi olmalı. Biraz da gol vuruşlarını geliştirmeli, iki gol atmasına rağmen bu konuda eksik olduğunu düşünüyorum. Özellikle attığı ikinci golde resmen çok kötü vurarak Jefferson'un üstüne atmasına rağmen sağolsun Jeff toptan önce atlayarak golü hediye etti.

Arif Timurcioğlu
06.10.2008, 01:35
Süper bir oyuncu iyiki transfer etmişiz ilaç gibi geldi.

innocence
06.10.2008, 02:36
Isaac takla atabiliyor mu atamıyorsa kayseriden agahowa yı da alalım gollerden sonra takla atar hiç olmazsa :D

asilhamsi
06.10.2008, 02:47
Katiliyorum,özellikle attigi gole kadar isaac etkili degildi.
Hatta ben isaac in ikinci yarinin basinda oyundan cikmasi gerektigini düsünmüstüm.
Iyiki de cikarilmamis yoksa mac elden gidiyordu.
Isaac in fizik olarak daha fazla güclenmesi lazim.
Bunu basardiginda cok daha faydali olacagina inaniyorum.

etkisiz isac iki golde iki dakika içerisinde 70m iki depar attı..Böyle etkisiz oyuncuya can kurban..İsac etkisizse gökhanı nasıl tanımlıyacağız?

Birtan Karaman
06.10.2008, 13:05
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Şov yeni başladı

Gollerimin devamı var
Konyaspor deplasmanında attığı 2 golle Trabzonspor'u yenilgiden kurtaran İsaac iddialı konuştu. "Şovum yeni başladı" diyen Nijeryalı futbolcu, "Gollerimin devamı gelecek" ifadesini kullandı.

Kıyaslanmak istemiyor
Sezonun sonunda mutlaka şampiyonluğa ulaşacaklarını da dile getiren İsaac, sözlerini http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
şöyle tamamladı: "Yattara ile kıyaslanmak istemiyorum. Trabzonspor'a ondan daha fazla katkı sağlayacağım."

Birtan Karaman
06.10.2008, 13:06
Yattara'nın ayrılışının ardından Trabzonspor'da korkulan olmadı...

Formayı kapan Isaac Promise, Konyaspor deplasmanında attığı iki golle Trabzonsporlular´ın gönlünde taht kurdu.

Liderlik keyfi sürüyor
Trabzonspor'un, Konyaspor karşısında 2-1 mağlup durumdayken sahneye çıkan Isaac Promise, fileleri iki kez havalandırarak Bordo-Mavililer’e galibiyeti getirdi... Yattara’nın boşluğunu en iyi şekilde dolduran Nijeryalı yıldız, camiadan büyük alkış aldı. Karadeniz temsilcisindeki ilk gollerini atan Isaac, ortaya koyduğu futbolla da takımının Süper Lig’deki liderliğini sürdürmesinde önemli rol oynadı. Genç yıldız, yaptığı açıklamada da kendisine çok güvendiğini gösterdi.
‘Evet! Ben iyiyim’
Pekin Olimpiyatları nedeniyle takıma geç katılan Isaac, “Bu ekibin en iyi oyuncularından biri olduğumu biliyorum. Dışarıdan bunun söylenmesine gerek yok. Takımıma daha faydalı olmak için elimden geleni yapacağım. Yardımlaşmayı seviyorum. 3 puanı kazandıran golleri atmam beni çok mutlu etti. Tanrı’ya şükrediyorum ki lideriz. Şampiyonluğa her geçen gün biraz daha inanıyorum. Golleri attıktan sonra sevincimi hep aynı şekilde ellerimi kulaklarıma götürerek kutlarım” dedi.
Yattara’da belirsizlik
Taraftarlara Yattara’yı unutturan Isaac coşarken, Katar’ın yolunu tutacak Gineli yıldızın transferinin bugün netlik kazanması bekleniyor... Kulüp Menaceri Caner Çuvalcıoğlu, “İbrahima Yattara henüz ayrılmadı. Bazı pürüzler giderildikten sonra transfer resmiyet kazanacak” dedi. Bu arada tecrübeli futbolcunun eşi Aminata’nın bu ülkeye gitmek istemediği iddia edildi. Aminata’nın Katar’dan önce çocuklarıyla birlikte Belçika’ya giderek bir süre burada kalacağı belirtildi.
‘Isaac’le bağlan hayata’
Bordo-Mavililer’in, Konyaspor’u Antalya maçında olduğu gibi geriden gelip mağlup etmesi yerel basında geniş yer buldu. Kuzey Ekspres, ‘Isaac’le bağlan hayata’ başlığını atarken; Taka, ‘Zirveye Trabzon damgası’, Karadeniz, ‘Kim tutar seni Trabzon!’, İlkhaber de, ‘Türkiye Türkiye duy sesimizi’ manşetlerini attı. Günebakış ise, ‘Lig böyle bitmez!’ başlığıyla oynanan futbolun umut vermediğini yazarken, ‘Direkten döndük, Isaac’le güldük’ yorumunu yaptı.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/10/9_230782_isaac_basin0610_414.jpg

Birtan Karaman
06.10.2008, 13:11
file:///C:/DOCUME%7E1/EL-UF%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-14.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/EL-UF%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-15.jpg Galatasaray bizden korksun!
06 Ekim 2008 / 10:02
Attığı gollerle Trabzonspor'a Konya'da galibiyeti getiren Isaac, takımdan ayrılan Yattara ile kıyaslanmak istemediğini belirtti; "Benzetmelerden hoşlanmam" dedi..

Konyaspor deplasmanında attığı iki golle Trabzonspor'a 3-2'lik galibiyeti getiren ve bir anda bordo-mavili taraftarların sevgilisi haline gelen Isaac Promise, Katar'ın Al Sadd ekibiyle anlaşan Yattara ile kıyaslanmak istemediğini söyledi. Nijeryalı futbolcu, Ibrahima Yattara, uzun yıllar boyunca Trabzonspor'un başarısı için ter döktü.
Hayatta herkesin ulaşmak istediği hedefler vardır. Yattara'nın neden gittiğini sorgulamak yerine onun kararına saygı duymalıyız. Benim de hedeflerim var. Onları gerçekleştirmeye çalışıyorum ve benzetmelerden kaçınıyorum. Ben Yattara değilim ve onunla kayıslanmak istemiyorum. Benim adım Isaac Promise" dedi. Konyaspor galibiyetine de değinen Isaac, "Ligde ilk gollerimi attığım için mutluyum. Ama takımımın kazanması daha da sevindirici. Zaten önemli olan da bu" ifadesini kullandı.

"GALATASARAY'I YENERİZ"
Trabzonspor'da durumu ve geleceği hakkında yorum yapan genç yıldız sözlerini şöyle bitirdi: "Taraftarların benden çok şey beklediğinin farkındayım. Konyaspor maçındaki gollerimle bu ihtiyaca biraz cevap verdiğim için sevinçliyim. Artık gollerime başladım. Devamı gelecek. Şimdi sırada Galatasaray karşılaşması var.
Onlarla deplasmanda karşı karşıya geleceğiz fakat Galatasaray'dan kesinlik çekinmiyoruz. Şu anda ligin lideri biziz. Çekinmesi ve korkması gereken de onlar. Galatasaray maçında da gol atacağıma inanıyorum. İstanbul'dan galibiyetle döneriz."

Kaynak: http://haber61.net/images/news_source/15.jpg

ApoCaN28
06.10.2008, 13:21
Isaac Süper Futbolcu ...

Gençlerde oynarkende bize atmıştı...

karatasof
06.10.2008, 13:34
İsaac TS'u Konya'da ipten aldı diyebiliriz.O akşam TS'da inadına hiç bir futbolcu top oynamıyordu sanki,bir hafta önce galibiyet için asılan o topçular gitmiş yerlerine ''Ne işimiz olur bizim liderlikle orta sıralarda takılalım'' anlayışında bir ruh hali vardı.Hele on yedinci dakikada attığımız gol takımı ateşlemek yerine ''Buda nerden çıktı bak şimdi galibiyeti korumak zorunda kalacağız'' diyen bir topçular grubuna döndürdü takımı.Konya'da ileri uçta oynayan ligin gezgin topçularından Erhan Albayrak ve golleri atan Veysel o mehtu sena dizilen meşhur TS savunmasını fellik fellik attırıyorlardı.Sonrası malum ilk gol köşe atışından geliyor ve önde beşi bi yerde pozu veren savunmanın arkasında kalan iki konyalının aynı topu kalemize yollamasını izliyorlardı.Konyada 11 numaralı formayı giyen yabancı topçu sahadaki en iyi oyuncu olarak göze batarken büyük umutlarla transfer edilen Colman'a kenar yönetimde daha fazla tahammül gösteremeyip dışarı alıyor ve saha içinde o ana kadar hiç faydalı olamayan Serkan'ı onun yerine orta sahanın ortasına alarak en olumlu hareketi yapmış oluyordu.Bu Serkan TS'a geldiği günden beri en olumlu futbolunu sergiliyor ve atılan üç golünde pasını vererek çok güzel bir istatistik sayı elde ediyordu.
Öncelikle TS'umuzun lige verilen arada son iki maçta aksayan yönleri tespit edip önlemlerini alması gerekiyor.Aksi halde yabancıları çok kaliteli olan bşir gs önünde bu defans kurgusu ile alınabilecek kötü sonuç takımıda taraftarıda olmadık şekilde etkiler.Öncelikle orta sahada bütün yükün Kaptan Hüseyin'in üzerinde kalması Colman ve Selçuk'un sorumluluk almaması önemli problem.Acaba hafta boyu Ersun Hoca bu ikili yerine orta sahayı Ceyhun-Serkan ikilisine mi vermeli?Ayrıca Milli Takıma çağrıldığını duyduğumuz Gökhan'ın son iki maçtaki performansının ilerisi için olumlu sinyaller olmadığını unutturmaması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sen_Teksin_61
06.10.2008, 14:30
İsaac TS'u Konya'da ipten aldı diyebiliriz.O akşam TS'da inadına hiç bir futbolcu top oynamıyordu sanki,bir hafta önce galibiyet için asılan o topçular gitmiş yerlerine ''Ne işimiz olur bizim liderlikle orta sıralarda takılalım'' anlayışında bir ruh hali vardı.Hele on yedinci dakikada attığımız gol takımı ateşlemek yerine ''Buda nerden çıktı bak şimdi galibiyeti korumak zorunda kalacağız'' diyen bir topçular grubuna döndürdü takımı.Konya'da ileri uçta oynayan ligin gezgin topçularından Erhan Albayrak ve golleri atan Veysel o mehtu sena dizilen meşhur TS savunmasını fellik fellik attırıyorlardı.Sonrası malum ilk gol köşe atışından geliyor ve önde beşi bi yerde pozu veren savunmanın arkasında kalan iki konyalının aynı topu kalemize yollamasını izliyorlardı.Konyada 11 numaralı formayı giyen yabancı topçu sahadaki en iyi oyuncu olarak göze batarken büyük umutlarla transfer edilen Colman'a kenar yönetimde daha fazla tahammül gösteremeyip dışarı alıyor ve saha içinde o ana kadar hiç faydalı olamayan Serkan'ı onun yerine orta sahanın ortasına alarak en olumlu hareketi yapmış oluyordu.Bu Serkan TS'a geldiği günden beri en olumlu futbolunu sergiliyor ve atılan üç golünde pasını vererek çok güzel bir istatistik sayı elde ediyordu.
Öncelikle TS'umuzun lige verilen arada son iki maçta aksayan yönleri tespit edip önlemlerini alması gerekiyor.Aksi halde yabancıları çok kaliteli olan bşir gs önünde bu defans kurgusu ile alınabilecek kötü sonuç takımıda taraftarıda olmadık şekilde etkiler.Öncelikle orta sahada bütün yükün Kaptan Hüseyin'in üzerinde kalması Colman ve Selçuk'un sorumluluk almaması önemli problem.Acaba hafta boyu Ersun Hoca bu ikili yerine orta sahayı Ceyhun-Serkan ikilisine mi vermeli?Ayrıca Milli Takıma çağrıldığını duyduğumuz Gökhan'ın son iki maçtaki performansının ilerisi için olumlu sinyaller olmadığını unutturmaması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Tespitlerine başından sonuna kadar katılıyorum renkdaş. Umarım taraftarın gördüğünü, teknik heyet ve futbolcularda görür. Takıma bi çeki düzen verirler. Sahada Trabzonspora yakışır futbolu sergileyemeseler de en azından mücadeleyi gösterirler. Çünkü Konya maçının ilk yarısında ölü bir Trabzonspor vardı. Gol dışında organize bir atağımızı hatırlamıyorum. ŞİMDİ LİGE VERİLE ARAYI İYİ DEĞERLENDİRİP gs YE BİLENME ZAMANI...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
06.10.2008, 15:45
Umarım şampiyon kadronun yıldızlarından biri olarak tarihe geçme başarısı yaşar, yattaranın tersine... :D

Anıl Caner
06.10.2008, 16:01
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/10/9_230782_isaac_basin0610_414.jpg

forma avea
slogan turkcell.

sponsorlara destek biraz ama ayıp.

Tayfun
06.10.2008, 16:20
Isaac takla atabiliyor mu atamıyorsa kayseriden agahowa yı da alalım gollerden sonra takla atar hiç olmazsa :D

Gençlerbirliğinde gollerden sonra takla atıyordu şimdi iki elini kulağına getiriyor biz takla istiyoruz taklaaaa :D

Sefa Murat Dokuz
06.10.2008, 18:51
http://www.ntvspor.net/modules/anket/Anket.asp?GroupID=202&Type=1 isaac e destek..ankete katılalaım

Mahmut Baran
07.10.2008, 00:29
devam isaac

FatmaÇelik
07.10.2008, 13:20
Konya maçının adamı ....
Maçtan sonra gazetelerin başlıkları:
İŞTE YENİ YATTARA
(Abartı bence)

Erman Toroğlu:
Isaac iyi bir oyuncu ama Yattar'nın stilinde değil.Onun kadar şov yapamıyor.Ama oyun içinde devamlılığı var topla rakibi geçebiliyor.Boş alanlarda sürpriz ataklar yapabiliyor.
(son derece güzel bir yorum bence)

Nerde Yattara nerde Isaac...

Atakan
07.10.2008, 14:59
Elmayla armutu karıştırmayalım.:D

Cem Balcı
07.10.2008, 15:18
yetenekli oyuncu vesselam...hiç değilse sezon arasına kadar bizi sırtlar...

Birtan Karaman
08.10.2008, 17:32
Isaac tarih yazıyor !Trabzonspor, ilk kez yurt içinden transfer ettiği yabancıdan verim alıyorhttp://www.karadenizgazete.net/images/haber/40085_b.jpg

UMUTLA GELDİLER AMA
Türkiye liglerindeki kulüplerde top koştururken transfer ettiği 7 yabancı oyuncudan hiçbirinden verim alamayan Trabzonspor’da Isaac, şu ana kadar sergilediği performans ile bu istatistiği yıkmaya hazırlanıyor. Daha önce kendi takımlarında başarılı performans çizerek göze batan ve büyük umutlarla Trabzonspor'a transfer edilen yabancı oyuncular, Bordo-Mavili takıda ise bekleneni verememişti. Trabzonspor daha önce yurt içinden Altay’dan Yesiç, Kocaeli’den M.Mert, Erzurum’dan Löbe, G.Antep’den Romashenko, A.Gücü’nden Agustine, İstanbulspor’dan Bushaj’ı transfer etmişti

Birtan Karaman
08.10.2008, 18:34
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/254-7C7Q0S4W.jpg

HALİT KARAKAŞ
08.10.2008, 20:40
saac tarih yazıyor ! Trabzonspor, ilk kez yurt içinden transfer ettiği yabancıdan verim alıyor http://www.karadenizgazete.net/images/haber/40085_b.jpg

UMUTLA GELDİLER AMA
Türkiye liglerindeki kulüplerde top koştururken transfer ettiği 7 yabancı oyuncudan hiçbirinden verim alamayan Trabzonspor’da Isaac, şu ana kadar sergilediği performans ile bu istatistiği yıkmaya hazırlanıyor. Daha önce kendi takımlarında başarılı performans çizerek göze batan ve büyük umutlarla Trabzonspor'a transfer edilen yabancı oyuncular, Bordo-Mavili takıda ise bekleneni verememişti. Trabzonspor daha önce yurt içinden Altay’dan Yesiç, Kocaeli’den M.Mert, Erzurum’dan Löbe, G.Antep’den Romashenko, A.Gücü’nden Agustine, İstanbulspor’dan Bushaj’ı transfer etmişti

Kazım Uzunboy
08.10.2008, 20:56
Yattara'ya rağmen tarih yazmaya devam edecektir.

woollss
08.10.2008, 22:09
transfer döneminde en çok issac ın alınmasına sevindim çok genç çok yetenekli ve en önemlisii idaalleri var ve bu konuda savaşan bir adam oynadığı sürece bize çoook katkısı olacak giderkende kayasamıza çoooooook katkısı olacak... onun için yönetimimizi tebrik ediyorum...

Birtan Karaman
09.10.2008, 17:08
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/262-4H5N1R8Z.jpg

Birtan Karaman
09.10.2008, 17:20
Isaac El ÜstündeTarih: 09.10.2008 08:24:44 (1548 okuma) http://www.takagazete.com/haber_images/isaac_09102008.081042.jpg Trabzonspor`un son haftalardaki performansı ile yıldızlaşan Nijeryalı futbolcusu Isaac Promise`ye takım arkadaşları ve teknik direktör Ersun Yanal özel ilgi gösteriyor.Sempatik tavırları ile arkadaşları arasında en çok sevilen isimler arasına giren Isaac, Galatasaray maçında da Trabzonspor`un en önemli kozları arasında yer alacak. Son Konyaspor maçında Isaac`i, Umut ve Gökhan`la birlikte hücumda değerlendiren Yanal`ın, Galatasaray maçında ise forvet sayısını azaltması bekleniyor.

Yanal`ın bu maçta Isaac`e yine şans vereceği ancak ileride Gökhan, Umut ikilisinden birini kulübeye çekebileceği belirtildi. Bu arada Serkan Balcı`nın milli takıma çağırılması takımda sevinç yarattı.

Birtan Karaman
09.10.2008, 17:22
Gönül adamı İsaac

http://www.fotomac.com.tr/2008/10/09/im/16B4E37CF0B90546B897E6C2x.jpg

Trabzonspor'un yükselen değeri İsaac Promise, idmanlardaki tavırları ile de takımda en çok sevgi duyulan oyunculardan biri haline geldi.

Takıma geç katılması nedeniyle yaşadığı kondisyon sorununu çözdükten sonra şans bulmaya başlayan İsaac, kısa sürede hem teknik direktör Yanal'ın hem de taraftarın takdirini kazanmayı başardı. Saha içinde futbolu ile alkış alan Nijeryalı oyuncu, antrenmanlardaki tavırları ile de arkadaşlarının gönlüne taht kurdu.

Arkadaşları ile kurduğu güçlü bağın futboluna olumlu yansıyacağını dile getiren İsaac, "Şampiyonluğa ulaşmak için önce takım olmak gerek. Biz bunu başarmış durumdayız. Haftalar ilerledikçe daha iyi duruma geleceğimizi rahatlıkla söyleyebilirim. Camianın desteği de sürerse mutlu sona ulaşırız" diye konuştu.

Birtan Karaman
10.10.2008, 14:20
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/274-3D0G3I9X.jpg
Bizim fotorafçı heralde isaac'e çalışıyor:)

Misina
10.10.2008, 14:27
Isaac tarih yazıyor !Trabzonspor, ilk kez yurt içinden transfer ettiği yabancıdan verim alıyorhttp://www.karadenizgazete.net/images/haber/40085_b.jpg

UMUTLA GELDİLER AMA

bu haber tamammiyle palavra.

Bu 3-4 maçlık verimi Romaşenko ve Löbedende almıştık.

Birtan Karaman
10.10.2008, 16:00
Yıldızlığa terfi edeceğim!Trabzonspor’da Konya’yı yıkan siyah incisi Isaac’tan Karadeniz’e özel açıklamalarhttp://www.karadenizgazete.net/images/haber/40210_b.jpg

ISAAC: “Konya’daki Isaac, daha benim % 50 bile değil. Zamanla kalitemi gösterip, Trabzonspor’un önemli yıldızlarından olacağım”
ISAAC: “Şampiyonluk için savaşıyoruz. Lider olmak mutluluk verici ama lig uzun maraton. Bu köprünün altından daha çok sular akacak”
AÇIĞI KAPATTIM
Trabzonspor’un yeni siyah incisi Isaac Promise, Karadeniz’e özel açıklamalar yaparken, “Daha henüz yüzde 50’de bile değilim” dedi. Olimpiyatlar sonrası kutlamalar nedeniyle Trabzon’a gelene kadarki bölümde istediği gibi çalışamadığını bu nedenle kondüsyon açığının meydana geldiğini belirten Isaac, “Ekstra programlar ile bunu büyük ölçüde kapattım. Giderek gerçek gücüme ulaşıyorum” dedi.
LİDERLİK GÜZEL
Konyaspor galibiyetinin attığı goller ile gelmesinin mutluluk verici olduğunu ifade eden siyahi oyuncu, “Yine de gerçek futbolumu henüz göstermedim. Trabzonspor benim futbol geleceğim için önemli bir yer. Burada önemli yıldızlardan biri haline gelip, Avrupa’nın önde gelen takımlarına gitmek istiyorum. Bu yükseliş sadece benim değil, takımın başarısı ile ancak gelebilir” dedi.
AKILLARDA SADECE..
Şampiyonluk için mücadele ettiklerini ve takımda herkesin aklında sadece bunu başarmak olduğunu ifade eden Isaac, “Gerçekten yeni bir takımın lige böylesi bir giriş yapması önemli. Bu uyum sürecinde önemli mesafe almamızı sağladı. Takım olarak belki iyi futbol oynamıyoruz ama müthiş mücadele ediyoruz. Bu da bizi galibiyete taşıyor. Bu performansımızı aynen devam ettirmeliyiz. Çünkü lig uzun maraton ve bu köprünün altından çok sular akacak” dedi.

Arif Timurcioğlu
10.10.2008, 16:06
Ne bobo ne baros tek kral var oda Isaac.

Birtan Karaman
10.10.2008, 16:53
www.isaacpromise.tr.gg

Ali Tunahan Güllü
10.10.2008, 18:00
ısaaac le bağlan hayata:D

karatasof
10.10.2008, 18:18
Ben bu türden haberlere hep şüpheyle yaklaşırım.İsaac iyi topçudur ve TS'a faydası dokunabilir.Ancak daha iki maçta ve birazda kısmete atılan iki golden sonra ''süper transfer ,tüm dertlerin dermanı'' şeklindeki sunuları kabul etmiyorum.Artı bu şekilde ifadelerin o futbolcuyu rehavete sokmak maksadı ile dillendirildiği de mümkün.İsaac son olimpiyat oyunlarında Nijerya ile finale çıkmış bir oyuncu olduğunu basından işittik ancak hiç bir maçını seyredemedik,orada iken de bazı ulusal basın organlarında İngiliz takımlarının td'lerinin ismi verilerek ''çok beğenildi tranfer edilmek isteniyor'' şeklinde yayınlarda aynı amaca hizmet ediyorlar diye düşünüyorum.Umarım takımın teknik heyeti ve ilgililer futbolcuları bu türlü problemlere karşı da hazırlıyorlardır.

Emirhan Makul
10.10.2008, 18:56
agaahavuyu bize getir ısaac hemşerin nasıl olsa

hos_cocuk61
11.10.2008, 09:27
yattaradan sonra takımdaki 2 ci adamım ama şuna eminim bu adam yattarayıda solluyacak en az 20 milyon euroluk adam olucak dahada 21 yaşında bu yetenek dribling 1 e 1 de adam geçmek defans arkasına topsuz etkili deparlar son vuruşlardaki beceri fırsatçılık teknik her şeyden var bu adamda ben biraz henry e benzetiyorum bu adamı stil olarak

Mollasalihoğlu
11.10.2008, 11:56
agaahavuyu bize getir ısaac hemşerin nasıl olsa

sadri babaya söle :D

genç61
11.10.2008, 14:47
hadi bakalım ısaac kapalı takımlara karsı ne yapcan ben onu merak ediyom aslında o maçlarda atarsan gol tamamdır işte ozaman bizi uçurursun

Tayfun
11.10.2008, 15:05
Isaac gs maçında da gol atacak inşallah yürekten inanıyorum...

kalavara
11.10.2008, 15:34
Ben bu türden haberlere hep şüpheyle yaklaşırım.İsaac iyi topçudur ve TS'a faydası dokunabilir.Ancak daha iki maçta ve birazda kısmete atılan iki golden sonra ''süper transfer ,tüm dertlerin dermanı'' şeklindeki sunuları kabul etmiyorum.Artı bu şekilde ifadelerin o futbolcuyu rehavete sokmak maksadı ile dillendirildiği de mümkün.İsaac son olimpiyat oyunlarında Nijerya ile finale çıkmış bir oyuncu olduğunu basından işittik ancak hiç bir maçını seyredemedik,orada iken de bazı ulusal basın organlarında İngiliz takımlarının td'lerinin ismi verilerek ''çok beğenildi tranfer edilmek isteniyor'' şeklinde yayınlarda aynı amaca hizmet ediyorlar diye düşünüyorum.Umarım takımın teknik heyeti ve ilgililer futbolcuları bu türlü problemlere karşı da hazırlıyorlardır.
kardeş trabzonsporla ilgili yapılan her haberde bir art niyet aramak mümkün ancak aslolan bizim güçlü olmamız. eğer yapılan haberler takmın tüm dengesini bozacaksa zaten bir yerlerde sorun var demektir. isaac ile ilgili olarak; ben olimpiyatlarda hemen her maçı izledim. nijeryanın 4 maçını hatırlıyorum...bir tanesi hariç diğerlerinde 11 başladı ve kaptandı zaten. maç içinde isaac'ın nerede oynadığını eğer öncesinde bir bilginiz yoksa anlayamazdınız. tek forvet olarak oynadı ama hemen her pozisyonda orta alanda topu tutup sağ ve sol kenardaki oyunculara servis yaptı (ki bu oyuncular gerçekten çok iyiydi). bizim dilimizden düşmeyen top tutan forvet görüntüsündeydi bu maçlarda. ayrıca ceza alanı içindeki pozisyonlarda son derece hızlıydı ve beklenmeyen bir kaç vuruş çıkardı. ceza sahası dışından da gol atmadı ama çok etkili şutlar attı. zaten ben izlerken neleri yapabildiğine özellikle dikkat ettim. kafa topuna iyi çıktı, zaman zaman açıklardan top taşıdı ve adam eksiltti, şut attı, top sakladı...ne mükemmel oyuncuymuş diyeceksiniz ama olimpiyatlarda gerçekten çok iyiydi isaac. hem eğer bizim yöneticilerimiz geç kalsaydı avrupanın iyi takımlarına giderdi mutlaka çünkü nijeryalı topçuların hemen hepsi iyi liglerde iyi takımlarda top oynuyor...elimizdeki cevheri doğru değerlendirmek bize kalmış. akılda kalması için örneklendirirsem şunu rahatklıkla söyleyebilirim; bobo'dan daha faydalı bir hücum oyuncusu, emin olabilirsiniz...

Yavuz Hasan
11.10.2008, 16:01
oyun içindeki hareketleri ve maç sonrası demeçleri beni memnun etti özellikle konya maçı sonrası hırslı ve ne istediğinibilen görüntüsü çok hoşuma gitti

Dursun Kaplan
11.10.2008, 18:16
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/279-2F9Q1A2C.jpg

Ali Tunahan Güllü
11.10.2008, 18:40
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/279-2F9Q1A2C.jpg

artık ısaactende gollerinden sonra takla bekliyoruz gençlerbirliğindeyken iyi takla atıyodu:D

emreoztel61
13.10.2008, 11:32
arkadaşlar Isaac Promise ye bi lakap duşundum YARASA sizce nasıl uygunmudurrr..

Birtan Karaman
13.10.2008, 11:48
Isaac G.Saray'ı gözüne kestirdi

Geçen hafta Konyaspor ağlarını iki kez havalandıran Isaac Promise Galatasaray maçında da Trabzonspor'un en önemli kozu olacak. Teknik direktör Ersun Yanal'ın çok güvendiği Nijeryalı futbolcu, İstanbul'da da gollerine devam edeceğini belirterek, "Galatasaray derbisinin önemini biliyorum. Deplasmanda oynayacağımız maçın zorluğunun da farkındayım. Ancak biz liderliği kaybetme niyetinde değiliz. Bu karşılaşmada da gol atıp taraftarımızı sevindereceğim" ifadesini kullandı.

13.10.2008

Kaynak : Sabah

Zeki Akyol
13.10.2008, 13:21
Arkadaşlar Bizim takımda uzun zamandır böyle kalıtelı forvet bır arada olmadı
Bakın Rakıp sahadaysak kontra oynanacaksa ortasahayı kalabalık tutup
yattara ve Colmonla Isaac ı kacırıp gol atmak cocuk oyuncağı

Sahanda oynuyorsan Gökhan ve Umut gıbı yırtıcı forvet e sahıpsın Son vuruşlarunda
bence en etkılı Isaac ama Gökhan da kendısını toparlrsa bızı avrupada da kımse tutamaz korkunc bı takım oluyoz yaa :)

Tayfun
13.10.2008, 13:36
Gs maçında Isaac'ten gol bekliyorum

Isaac gol gol Isaac gol gol... :)

Remzi
13.10.2008, 14:22
http://img509.imageshack.us/img509/4782/2792f9q1a2c11si8.jpg

Cincona Selam Gollere Devam!..

Samet Yildirim
13.10.2008, 17:01
bu macta kendisinden cok seyler bekliyorum...

mechanic
14.10.2008, 00:48
Teknik bir oyuncu ve bize çok faydası olacağını da düşünüyorum. Yaşı da çok genç. Ama performansını 90 dakikaya yayması lazım.

HALİT KARAKAŞ
14.10.2008, 09:33
İsaac Promise Umut veriyor

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n9000/n8092/detail/Isaac_Promise_Umut_veriyor.jpg

Genç futbolcunun formu, yöneticileri ve teknik kadroyu sevindirdi
Trabzonspor'un son haftalarda parlayan yıldızı Nijeryalı Isaac Promise Galatasaray maçına bileniyor. Sarı-kırmızılıları gözüne kestiren Afrika aslanı Isaac'in antrenmanlardaki performansı teknik direktör Ersun Yanal'ı mutlu ederken, zorlu karşılaşma öncesinde de umut veriyor. Ligde ilk 2 maçta da forma giymeyen Nijeryalı oyuncunun kısa süredeki uyumu camianın takdirini kazandırken, Fortis Türkiye Kupası maçında Kardemir Karabükspor'a 1, geçen hafta oynanan lig maçında da Konyaspor'a karşı 2 gol kaydederek alkışlanmıştı. Nijeryalı futbolcu, Galatasaray ile oynanacak olan haftanın en önemli maçında daha üst düzeyde bir performans sergilemek için kendisine verilen çalışma programını harfiyen yerine getiriyor. İdmanlardaki çalışma isteği ve yaptığı sempatik tavırlarla ilgi odağı olan Nijeryalı oyuncu, hem yönetime hem de camiaya bu zorlu karşılaşma öncesinde umut veriyor.

Birtan Karaman
14.10.2008, 17:09
Isaac yine işbaşındaSiyah inci, derbiyi kazanacaklarını söyledihttp://www.karadenizgazete.net/images/haber/40389_b.jpg

GOL SÖZÜ VERDİ
Trabzonspor’da attığı gollerle deplasmanda aldığı Konya galibiyetinde baş rolü oynayan Isaac Promise, G.Saray derbisinde de takımın en büyük kozu olacak. Siyahi oyuncu, liderliklerini kaybetmeyi istemediklerini belirterek, “G.Saray karşısında kazanmak için çıkacağız. Ben de takımımın kazanması adına yine elimden geleni yapacağım. Böylesi kritik maçta gol atmak çok istiyorum” diye konuştu

cerasus
16.10.2008, 05:03

Guzel olmus insallah .

Birtan Karaman
16.10.2008, 18:29
Bence Galatasaraya'da golünü atıp yeni prensimiz olma yolunda emin adımlarla ilerleyecek.

evrents
16.10.2008, 20:08
umutun yerine yattara oynasın yattara sağda ısaac solda gökhan forvette süper olur süper kanatlar işler

Alptuğ
16.10.2008, 21:37
haydi isaac gollere devam diyorum bende

Hüseyin İlkin
16.10.2008, 21:46
Galatasaray ' a İlhan Cavcav 'a selam yollamak için bir tane , benim için bir tane , benim dışımda kalan taraftarlarımız için bir tane gol atarmısın Isaac . Yani en az 3 gol bekliyoruz senden :p

Şaka bir yana , Isaac ' ın maçı olabilir . Konya maçında gollerde attığı gibi boşlukları illa ki bulacaktır . Daha dikkatli vurması lazım , kalede kova Jefferson olmayacak . Ama ben Isaac ' ın vuruşlarına güveniyorum .

Kısacası , en az bir gol bekliyorum kendisinden ...

İgzas-61
16.10.2008, 23:37
Isaac şu eziklerede golünü yaz sana güveniyoruz

Murat'
16.10.2008, 23:50
Haydi İsaac senden gol bekliyoruz....

hay1699
17.10.2008, 00:51

yalnız selam olmamış, avuç içi gorunmeyecek :)

macka61
17.10.2008, 01:34
isaac bu maçtada görevini layıkıyla yapmanı bekliyorum eğer forma şansı bulursan

Birtan Karaman
17.10.2008, 15:49
Büyük hayaller için!Trabzonspor’un genç yıldızı Isaac, “Derbileri kazanmadan, hedefe ulaşılmaz” dedihttp://www.karadenizgazete.net/images/haber/40533_b.jpg

Siyahi oyuncu, G.Saray’ı yenerek, güçlerini herkese göstereceklerini belirterek, “Böyle maçları kazanmak üç puanın yanında büyük motivasyon kaynağıdır” dedi

KONYA FATİHİ
Trabzonspor yeni siyah incisi Isaac Promise, G.Saray karşısında iddialarını ve güçlerini ortaya koyacaklarını söyledi. Konyaspor galibiyetinin attığı iki golle mimarı olan ve taraftarın yeni sevgilisi haline gelen siyahi oyuncu, Trabzonspor’un büyük bir takım olduğunu belirterek, “Trabzonspor’un hedefleri de büyük. İşte bunlara ulaşma yolunda büyük rakipleri ile oynayacağı maçlar çok önemli” diye konuştu.
KAZANMALIYIZ
Isaac, Trabzonspor’un büyük hedeflerine ulaşması için G.Saray, Beşiktaş ve F.Bahçe ile oynayacağı maçların ‘özel’ bir önemi olduğunu ifade ederek, “Bu maçları kazanamazsak, hedefimize asla ulaşamayız. Beşiktaş ile berabere kaldık, şimdi G.Saray ile deplasmanda oynayacağız. Bu maçı kazanmak için her şeyimizi ortaya koymalıyız. Bu maçta alacağımız galibiyet üç puanın ötesinde büyük motivasyon sağlayacaktır” diye konuştu.

Cem Balcı
18.10.2008, 02:36
yattarayla birlikte oynamalı...derbide bi hamle bekliyorum yanaldan...

unique
18.10.2008, 13:54
Bu maçta çok etkili olabilir, GS bastırırken zaten savruk olan GS savunmasının arkasına sarkarak goller bulabilir.

ÜNAL
18.10.2008, 14:48
Farkındalık duygusu gelişmiş bir oyuncu.Derbiler vız gelir.:)

alper*
18.10.2008, 15:35
http://www.2and2.net/files/48f9bfbd9f965.jpg (http://www.2and2.net)

Mister isaak !
Flying man !
Vuuuv :cool:

Remzi
18.10.2008, 23:57
cincona Golü var:rolleyes:

ApoCaN28
19.10.2008, 01:57
Avla Cinconu...

Manşete Bu Kez De Aslan terbiyecisi diye çıkın...

Kadir
19.10.2008, 09:17
İshak cümbomu çizecek bu akşam :)

İskender YILMAZ
19.10.2008, 11:19
Ye cinconu İshak, kır Servet'in belini.. :p

Cincona 1 2 birde İshak'ınki.. :p

Mustafa AYDIN
19.10.2008, 14:39
Ağır gs defansını ölümcül driplinglerinle darma duman etmeni bekliyoruz İSAK :)

Cem Balcı
19.10.2008, 17:10
bu akşam senden çok şey bekliyorum isaac...

hadi göster kendini...

Cem Balcı
19.10.2008, 22:23
oyundan alınman hataydı...

yaranozlu
19.10.2008, 22:42
senin yerine umut veya gökhan çıkmalıydı

Mahmut Baran
19.10.2008, 22:43
hocanın en büyük hatası idi seni çıkarmak

Fatih Ersoy
19.10.2008, 22:46
Çıkmamalıydı..

5 tane gökhan eder bu adam...

alper*
19.10.2008, 22:47
oyundan çıkarılması haksızlık ve hataydı.

Murat'
19.10.2008, 22:50
bence oyundan gökhan çıkmalıydı...

Alika87
19.10.2008, 22:51
cok ama cok kötüydü, top kaybindan baska birsey yapmadi...

TolgaTopçu61
19.10.2008, 22:52
oyundan alindiginda cok sasirdim,cikmasi hataydi...

UmutBaykan
19.10.2008, 23:26
Haftaya forvete bu adam konsun...bu maçta neden çıktıgına da bir anlam veremedim.

murat
19.10.2008, 23:32
tek top tutan adami aldi hoca. milli takimda 10 numara oynuyor madem bizde 10 numara eksikligi var neden ortasahaya cekmiyor hoca. Ersun hoca biraz aklindaki sabit kadrouyu degistirmesi lazim..

bingolts
19.10.2008, 23:36
Bencede hataydı oyundan çıkarılması

İskender YILMAZ
19.10.2008, 23:37
Gökhan dururken neden çıkar bu adam..? :S Yazık..

DeAgLeMaNyAq
20.10.2008, 00:04

Biz başka maç izledik sanırım. İlk yarıda adam gibi ayakta durabilen nadir oyuncularımızdandı. Sol taraftada yeteri kadar etkili olabildiğini gördük. Ersun Hoca'nın artık Umut - Gökhan ikilisinden birisini kesmesi gerekiyor...

Sefa Murat Dokuz
20.10.2008, 00:06

sen televizyonu ters çevirip de mi izleidn maçı...ilk yarı topu ilerde tutmaya çalışan nadir oyuncualrdandı takımı orta saha hücüma kaldıramadı isaac top alıp gitsin gökhan çıkmalıydı...

efekaptan
20.10.2008, 00:41
bu adamda futbol zekası var akıllı oynuyor seviyorum bu adamı iyi oyuncu :)

Fatih
20.10.2008, 00:45
Oyunda kaldığı anlarda ilerde top tutabilen nadir oyunculardan biriydi.

Çıkarılması hataydı.

Arif Timurcioğlu
20.10.2008, 00:51
Kesinlikle 90 dakika oynamalı.

Tanju
20.10.2008, 00:53
Berbattı hiç koşmadı, bi ara Serkan onun bölgesine gelip pres yapıyordu adam hiç umrunda değil sanki..

tsukru61
20.10.2008, 00:54
Burası Trabzon...
Oynayan adam burada 90 dakikayı tamamlayamaz. Biraz gevşet!!!

keramiya
20.10.2008, 03:37
niye çıktığını hala anlamadım şart mı ersun hocam umutla gökhanın beraber oynaması yapışık ikiz mi bunlar..

mechanic
20.10.2008, 11:21
Bu da balon çıktı.Maçta varlığı ile yokluğu belli değildi. Ne varsa İbrahima Yattara'da var.

Ümit Tekşan
20.10.2008, 11:40
Dün aksam daha ilk dakikalarda zamanlaman iyi olsaydı belki bu aksam daha farklı seyler konusuyo olacaktık. Olmadı ilk dakikadaki pozisyonun dışında saha da yoktun.

Bülent Bayraktar
20.10.2008, 12:19
büyük maçları henüz kaldırabilecek düzeyde deil

Onur Civelek61
20.10.2008, 12:32
Harika top saklıyor.Fatih Tekke yi hatırlattı bana.Oyundan çıkmasa daha iyi olcaktı.Hocanın takdiri artık.Ama 11 de oynamalı herzaman.

Birtan Karaman
20.10.2008, 13:00
Çıkması hataydı bence hele bi pozisyonda bana yattarayı hatırlattı yatırdı kaldırdı falan ama oyunda kalsaydı bence gol atardı.

Birtan Karaman
20.10.2008, 13:58
Eğer sahada 90 dakika kalsaydı çok faydasını görürdük zaten yattara oyuna girdiğinde yattaraya bide eş değer adam lazım yane onun kadar hızlı ve drıblıng yapabilen biri.
Bu durumdada isaacın cıkması kötü oldu

İdris Toksoy
20.10.2008, 14:01
45 dakikalık dilimde iyiydi.

Ömer SEVİNÇ
20.10.2008, 16:52
Bedavaya değil de 4 milyon euro vererek transfer etsek bu akşam maçtan çıkmazdı..

Ali Tunahan Güllü
20.10.2008, 17:31
ısaac bence iyiydi gökhanla umuta ersun hoca takmış illa birlikte oynatacak biraz da mesela umut la ısaac ı dene gökhanı çıkar...

POYRAZ
21.10.2008, 02:56
Ilk yari oynadi ve ilk yari boyunca iyi degildi. Bir cok topu kaybetti ya da adrese teslim edemedi. Vasat bir oyun sergiledi.

Varlıbaş61
21.10.2008, 09:55
daha iyi olacak...
beğeniyorum ben bu adamı:)

tek korkum
ersun yanal ın isaac ı yattaranın alternatifi olarak görmesi:(

ELA ELA LEOSE
21.10.2008, 10:08
macın ilk yarıdakı en iyi adamıydı neden çıkartıldı anlamadım

Hüseyin Bağdat
21.10.2008, 10:12
Gökhan'dan daha iyi. Antep maçında ilk onbirde oynamalı bence. Umut'la iyi bir iki oluşturabilir...

tsmusampa61
21.10.2008, 10:39
Bu adam kesilirmi birader umut varken. kes umut bulutu ya..

irfan61
21.10.2008, 13:00
Bence gökhanla Isaac iyi bir ikili oluştururlar neden mi ? Umut ver kaç yapmasını bilmiyor.Orantılı pas atamıyor ya adamın gerisine yada çok fazla önüne pas atıyor.Gökhan bence Isaac ile iyi paslaşır ve birbirlerine daha iyi gol pozisyonu yaratırlar diye düşünüyorum.

Samet Başdağ
21.10.2008, 13:02
Bence gökhanla Isaac iyi bir ikili oluştururlar neden mi ? Umut ver kaç yapmasını bilmiyor.Orantılı pas atamıyor ya adamın gerisine yada çok fazla önüne pas atıyor.Gökhan bence Isaac ile iyi paslaşır ve birbirlerine daha iyi gol pozisyonu yaratırlar diye düşünüyorum.
ısaac gökhandan daha teknik bize birde boş alan yaratacak umut lazım pres yapan umut lazım.ayağına top gelince koşan devamlı defansın arasında kaybolan gökhan değil.

ApoCaN28
21.10.2008, 13:05
Isaac 11 olmalı...

.GvN.
21.10.2008, 16:15
Forvetlerimiz bu kadar kötüyken ısaac tan sağ kanat yaratılmaya çalışılmasını ve bu sayede yattaranın yedek kalması ayrıca bu durumun her ikisininde performansını düşürmesi sence de enteresan değil mi ersun hoca?

unique
21.10.2008, 17:33
Bu adam sağ kanat olmaz bence; Gökhan hazır formsuzken forvette değerlendirmek lazım. Hem ayağında çok iyi top saklıyor; rakibe arkasını dönüp topu oyalayarak orta saha oyuncularımızın da hücüma daha rahat gelmesine yardım ediyor. Umut ve Gökhan'da yok bu özellik.

sifuni
21.10.2008, 19:18
ersun hoca isaaci cikaricagina gökhani cikartip isaac i forvete koymaliydi diye düsünüyorum.

ayrica bu da balon cikti diye yorumlar var sadece ne alaka diyorum.adami yattarayla kiyaslayamayiz onun gercek yeri forvettir.

cınar#7
21.10.2008, 20:09
kesinlikle 11de olmalı,en azından umut kesilebilir

Kazım Uzunboy
21.10.2008, 20:14
İsaac daha ne yapsın.Adamın yerinde var 2 kişi.

O'nu koy Gökhan ya da Umut'un yerine bak bakalım neler yapıyor.

Mustafa Calik
21.10.2008, 20:19
umut cikmali ve onun yerine isaac ilk onbirde oynamali.

gaziantepe karsi böyle oynamaliyiz

__________SYLVA_________
SERKAN_SONG_EGEMEN_CALE
_________HÜSEYIN________
YATTARA__SELCUK__COLMAN
______GÖKHAN_ISAAC______

hamucera
21.10.2008, 21:50
Bu adam sağ kanat olmaz bence; Gökhan hazır formsuzken forvette değerlendirmek lazım. Hem ayağında çok iyi top saklıyor; rakibe arkasını dönüp topu oyalayarak orta saha oyuncularımızın da hücüma daha rahat gelmesine yardım ediyor. Umut ve Gökhan'da yok bu özellik.

bu adam sağ kanat değilki zaten. benim yerim orası değil ama oyna derse hocam oynarım demişti.

o değilde buda balon çıktı lafına çok güldüm ya. nijerya milli takımında kaptanlık yaptı.top daklayabilen tek adamımızdı. sırf yattara oynayacak diye oyundan çıktı. keşke o oyunda kalsada yattara girmeseydi. eminim ondan daha çok işe yarardı

Rahman Gümüş
22.10.2008, 02:36
Bu da balon çıktı.Maçta varlığı ile yokluğu belli değildi. Ne varsa İbrahima Yattara'da var.Messi gelse de yaranamayız size...

tunganyan
22.10.2008, 07:11
kusura bakma isaacen son çıkacak adamdın bi daha olmıcak!

mehmet83
22.10.2008, 07:25
Onu Yattara'yle beraber sahada gormek istiyorum. Gokhan'in dinlendirilmesi ve Isaac'in onun yerine oynamasi lazim. Su haldeki Gokhan'dan cok faydali olacagi kesin. Zaten onceki maclarda Umut'la baya bir uyumlu gozuktuler. Ersun Hocanin birde bunu denemesi lazim.

Birtan Karaman
22.10.2008, 17:41
Yattarayla Bu Takımı Uçururuz
22 Ekim 2008 / 11:29
Gaziantep maçında Umut'un yerine ilk 11'de sahaya çıkması beklenen İsaac, "Yattara ile birlikte oynamamız Trabzonspor'u uçurur" dedi.

Gaziantep maçında Umut'un yerine ilk 11'de sahaya çıkması beklenen İsaac, "Yattara ile birlikte oynamamız Trabzonspor'u uçurur" dedi. Kendine güvendiğini dile getiren bordo-mavili futbolcu, "Yattara rakip sahada çok iyi işler başaran bir futbolcu. Katkısı tartışılmaz" ifadesini kullandı. İsaac,
Galatasaray yenilgisinin şokunu üzerilerinden attıklarını da belirterek, "Gaziantep galibiyeti ile eski havamızı yakalarız" diye konuştu

Kaynak: http://www.trabzonunsesi.com/images/news_source/22.jpg

Mahmut Baran
22.10.2008, 22:33
oynadığı günden beri serkan ve egmen ile beraber takımın en iyilerinden ve bu grafiğinin artarak yükseleceğinden şüphem yok

promise61
22.10.2008, 23:37
İsaac Promiseyi nijeryalılar talip oldu!!!

Birtan Karaman
23.10.2008, 18:01
İsaac Promiseyi nijeryalılar talip oldu!!!
Saçmalama nijeryadan kim talip olcak ve nerden duydun.:cool:

Tanju
23.10.2008, 18:35
Umut çok koşuyor mücadele ediyor ama becerisi düşük çok gol kaçırıyor, Isaac'i denemek lazım.

halil ibo
23.10.2008, 18:42
Nedenini bilemiyoruz ama Gökhan'daki form düşüklüğü giderilene kadar Promise'yi sahada görmek isterim.Daha verimli ve başarılı olacağını düşünüyorum.

mechanic
23.10.2008, 18:49
Antalya ve Konya maçları ile iki haftadır Yattara'nın yeni veliahtı olarak ön plana çıkarılan, ancak Gs maçında varlığı ile yokluğu belli olmayan oyuncu. Çok mu havalandı yoksa çok mu şişirdik ? Gs maçında lazımsın bana kardeşim, asıl o maçta bana lazımsın.. Bu da Şota gibi. Anadolu kulüpleri maçlarında var, üç kızkardeşler maçlarında mumla arayacağız gibi. Hadi hayırlısı.

TheCrow
23.10.2008, 19:10
Antalya ve Konya maçları ile iki haftadır Yattara'nın yeni veliahtı olarak ön plana çıkarılan, ancak Gs maçında varlığı ile yokluğu belli olmayan oyuncu. Çok mu havalandı yoksa çok mu şişirdik ? Gs maçında lazımsın bana kardeşim, asıl o maçta bana lazımsın.. Bu da Şota gibi. Anadolu kulüpleri maçlarında var, üç kızkardeşler maçlarında mumla arayacağız gibi. Hadi hayırlısı.

Bildiğimiz Shota Arveladze'den bahsetmiyorsun galiba?...

mechanic
23.10.2008, 19:25
Evet ondan bahsediyorum. Şota'nın futbol becerisine bi şey dediğim yok. Sadece bjk,fb,gs maçlarında iyi top oynayamadığından bahsediyorum.

ApoCaN28
23.10.2008, 19:26
Bildiğimiz Shota Arveladze'den bahsetmiyorsun galiba?...

Editttt....

TheCrow
23.10.2008, 19:28
Evet ondan bahsediyorum. Şota'nın futbol becerisine bi şey dediğim yok. Sadece bjk,fb,gs maçlarında iyi top oynayamadığından bahsediyorum.

Yanlışın var,Şota büyük maçlarda çok iyi oynardı ve gol atardı.Zaten istanbul takımlarında hiç bir zaman Shota'yı durdurabilecek bir defans olmadı,bugün bile yok.Hele Archil ile beraber oynadığı maçlarda çok daha iyiydi.

tugay_98
23.10.2008, 19:30
bu adam çok iyi biri

Emo91
23.10.2008, 19:55
gercekden cok iyi.... bence daha cok sans verilmeli

mechanic
23.10.2008, 20:11
Yanlışın var,Şota büyük maçlarda çok iyi oynardı ve gol atardı.Zaten istanbul takımlarında hiç bir zaman Shota'yı durdurabilecek bir defans olmadı,bugün bile yok.Hele Archil ile beraber oynadığı maçlarda çok daha iyiydi.

O zaman sen sana, ben bana sayın abim. Şota, bakın tekrar söylüyorum, diğer 3 kulübe karşı iyi maçlar çıkarmazdı diye. Sonra beni Şota düşmanı yapmayın. Yalnız bi de şu var. Arçil kronik bir sakattı Toplasan toplasan kaç maç oynadı ki? Şota'nın kardeşi diye ona katlanılıyorlardı.

Altta da Trabzon'un ve Şotan'nın hem 94-95 hem 95-96 yıllarında üç istanbul takımıyla oynadığı maçların skorlarına ve Şotanın kaç gol attığına bakabilirsiniz. 12 maçta sadece 2 gol. O da aynı maçta zaten.Yani 12 maçta 1 gol atmış say, o maçı da zaten farklı almışız. Maçın skoruna tesir etmemiş. Oynamadı işte büyük maçlarda. Yaşınızda 34 hatırlamıyorsunuz da diyemiyorum, benim hatırlayamam lazımken dün gibi hatırlıyorum. Ufak maçların büyük adamı Şota'yı.

95-96 Sezonu febe maçları :
http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=397&macId=45887
http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=397&macId=47257

95-96 gese maçları
http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=397&macId=44784
http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=397&macId=46441

95-96 bejeke maçları :
http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=397&macId=44576
http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=557&hafta=22#grp

94-95 gs maçları :
http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=397&macId=48916
http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=397&macId=50429

94-95 febe maçları :
http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=397&macId=48004
http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=397&macId=49509

94-95 bjk maçları :
http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=397&macId=47782
http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=397&macId=49328

TheCrow
23.10.2008, 20:31
Tamam biliyorum bunları,çok da iyi hatırlıyorum ama sadece gol atmak olarak yaklaşmışsınız olaya.Diyeceksiniz ki bu adam forvet değil miydi?..Evet ama zaten o zaman takımın asıl gol yükünü Hami çekiyordu ve Shota'nın büyük maçlarda çok fazla asisti vardı ve rakip defansı çok yıpratıyordu.Ufak maçların büyük adamı dediğiniz adam Türkiye'de penaltı kullanmadan gol kralı oldu,Ajax'da 4 sezonda 55 gol,sonra Rangers'ta 4 sezonda 44 gol attı.Alkmaar'da 2 sezonda 36 gol attı.

TSKara61
23.10.2008, 20:32
Futbol takim oyunudur. Takim kotuyse ne Isaac ne Shota ne de Messi bu nu tek basina degistirebilir.

mechanic
23.10.2008, 20:37
Tamam biliyorum bunları,çok da iyi hatırlıyorum ama sadece gol atmak olarak yaklaşmışsınız olaya.Diyeceksiniz ki bu adam forvet değil miydi?..Evet ama zaten o zaman takımın asıl gol yükünü Hami çekiyordu ve Shota'nın büyük maçlarda çok fazla asisti vardı ve rakip defansı çok yıpratıyordu.Ufak maçların büyük adamı dediğiniz adam Türkiye'de penaltı kullanmadan gol kralı oldu,Ajax'da 4 sezonda 55 gol,sonra Rangers'ta 4 sezonda 44 gol attı.Alkmaar'da 2 sezonda 36 gol attı.

Hem sen Shota bizde sadece 2 sezon oynadı diye mi hatırlıyorsun?..Hem de dün gibi,öyle mi?..

Hayır, sezonu 2. olarak bitirdiğimiz ( birisini malum febe 'nin birisi de bjk'nin arkasında 2.olarak bitirdiğimiz) ve üç istanbul takımıyla oynadığımız maçlarda da iyi performans gösterseydi 7. ve 8. şampiyonluğu değil 9. şampiyonluğu kutluyor olacaktık. Belki 3 yıldızımız olurdu bizim de kim bilir ?

Ayrıca Şota bir demecinde sadece bir sezonda Hami'nin kendisi atabileceği durumlarda kendisine attırdığı 10-15 gol sayabilirim demiştir.

TheCrow
23.10.2008, 20:53
Ben Shota'nın iyi oynadığını hatırlıyorum büyük maçlarda.Bir gs kupa maçı vardı İstanbul'da 3-2 aldığımız,Shota 1 gol ve 2 asistle oynamıştı2 asisti de Hami'ye yapmıştı.Yani istatistiklere göre gerçekten de hatırladığımdan daha az gol atmış,burası kesin.Ama sadece lig maçları değil kupa maçlarında da çok iyi maçlarını hatırlıyorum ben.Başlığı da saptırdık bu arada.Ama 2 golden fazla atmıştır büyük maçlarda,o istatistikleri biraz daha araştırmak lazım...

TheCrow
23.10.2008, 21:02
1993-1994 başbakanlık Kupası finali fb:3-TS:4 burda da Shota'dan iki gol var.Arasam daha da bulacağıma eminim,bak sadece 2 gol attı dedin,3 gol daha çıktı 5 dakikada...

Edit:Bizde oynadığı ilk maç olan bjk maçında da takımımızın tek golünü attı...Toplamda etti 6 gol...

Edit:93-94 sezonu gs:0-TS:2 burda da bir gol var...Etti 7...Kardeş sen nasıl istatistik bakmışisın öyle?...

mechanic
23.10.2008, 21:10
1993-1994 başbakanlık Kupası finali fb:3-TS:4 burda da Shota'dan iki gol var.Arasam daha da bulacağıma eminim,bak sadece 2 gol attı dedin,3 gol daha çıktı 5 dakikada...

Sayın Abim,

Anlaşamadığımız konu şu ki neyleyeyim ben başbakanlık kupasını. 7 diye yanıyoruz,haykırıyoruz,hasretiz,bütün bu forumlar özlemler 7 için.

2. sırada bitirdiğimiz sezonlardaki lig maçlarının linklerini verdim dikkat ettiysen.

Saygılar,

TheCrow
23.10.2008, 21:18
Kardeş kusura bakma da,yok kupa maçını neyleyeyim,ikinci olmadığımız sezonda atılan golü neyleyeyim,farklı kazandığımız maçta atılan golü neyleyeyim,2 golü bir maçta atmış tek gol sayılır (2 gol atmasa nasıl fark olacağı da ayrı bir konu ya neyse) , nedir bu şimdi,lütfen yani...

Tam hesaplamadım ama,tahminen 16 büyük maçta 7 gol atmış adam,Yeterli bir sayı bence,sen yeterli bulmamışsın,olabilir tabi.Ama Archil daha çok gol atmış büyük maçlarda,hayret ettim gerçekten.Ben daha çok atmıştır diyordum Shota,sanırım Archil'in gollerinin de bunda etkisi var...

Saygılar bizden..

Birtan Karaman
24.10.2008, 14:49
İsaac günebakış gazetesinde okudum demişki;
Bende çok şaşırdım ikinci yarı oyundan alınmama gol atacaktım içime doğmuştu artık önümüzdeki antep maçında seyircimiz önünde golümü atmak için savaşacağım.

Birtan Karaman
24.10.2008, 17:43
Biraz can sıkıntısından araştırma yapayım dedim.
İsaac geçen sene 26 maçta forma giydi.
7 gol atıp 2 asist yaptı. Toplam 1 sarı kart gördü.
5 kere oyuna sonradan dahil olup 6 kerede oyundan alındı.
Toplam 40 maç 14 gol 6 asist 2 sarı kart 7 kere sonradan girip 12 kere oyundan alındı.

ApoCaN28
24.10.2008, 18:04
Isaac 26 maç 7 gol fena sayılmaz sonuçta bulduğunu atıyor...

Tayfun
24.10.2008, 18:11
G.Antep filelerini sallar inşallah...!

colman
24.10.2008, 18:30
hocam ne olur ısaac ve gökhan yan yana oynasın antep macında inanıyorumki ikisi daha iyi anlaşırlar gollere doyum olmaz avni akerde hocam bu hafta dene ikiside gol atar...

Ali Tunahan Güllü
24.10.2008, 19:57
umutla ısaac oynasın....!!!!!

tugay_98
24.10.2008, 21:43
bu adam geleçekte çok şeyler yapar

Sümeyye Şahin
25.10.2008, 15:31
ona ayzek demeyin ishak diyin:d:d:d

promise61
25.10.2008, 18:40
isaac promise takllasını gaziantepspor maçındamı atacak

karatasof
25.10.2008, 19:02
Promise Konya maçında iki gol atarken Umut'la daha uyumlu gibi görünmüştü.Bu haftada forumsuz olan Gökhan yerine forvette Umut ile beraber oynayabilir.

Birtan Karaman
25.10.2008, 19:35
Promise Konya maçında iki gol atarken Umut'la daha uyumlu gibi görünmüştü.Bu haftada forumsuz olan Gökhan yerine forvette Umut ile beraber oynayabilir.
Evet abi gökhanı keser isaac oynar oynarsada bu hafta golünü atacak kesin:rolleyes:

Birtan Karaman
25.10.2008, 20:10
www.isaacpromise.tr.gg

.....
25.10.2008, 20:37
Bu takımın büyük yıldızlarından olacak. Bize çok şey kazandıracak. Yarın ki maçta gol bekliyorum..

ApoCaN28
25.10.2008, 20:42
O Zaman Isaacc Gol Gol gol...

Emo91
25.10.2008, 21:26
isaac mutlaka oynamali.. orta shaa olsun forvet olsun.... ister defans olsun..

sagada olsunda nerde oynarsa oynasin. belkide gökhanin yerine oynar

Nytre
25.10.2008, 21:39
isaac gol pozisyonlarnda etkiliolabilir ancak hizli ve kivrak bir oyuncu degil ve ona atilan paslari yuksek yuzdede degerlendiremedigi gibi adam gecme orani da cok dusuk.

otuken55
25.10.2008, 21:59
isaac gol pozisyonlarnda etkiliolabilir ancak hizli ve kivrak bir oyuncu degil ve ona atilan paslari yuksek yuzdede degerlendiremedigi gibi adam gecme orani da cok dusuk.
ısaac türkiye nin balili ile birlikte uzun alanda en hızlı adamı

unique
25.10.2008, 22:47
Isaac'in hızlı olmadığını düşünen arkadaşa katılmıyorum; Konyaspor maçında ne kadar süratli olduğunu gösterdi bence.

Ali Tunahan Güllü
25.10.2008, 23:38
ısaac bence boş alan buldumu yattara ve colmanın uzun paslarıyla çok güzel goller atar eeeeee ozmn ne diyoruz ısaacc gol gol gol ısaac gol gol gol:D

[KAPLAN]
26.10.2008, 00:04
Isacc Umut'dan da, Gökhan'da da daha iyi biliyor futbolu. Kesinlikle şu kadroda 11'in değişmez isimleri arasında olmalı.

Birtan Karaman
26.10.2008, 13:07
Haydi aslanım at golünüde seni 2.yarı oyundan alanlar utansın:)

Cem Balcı
26.10.2008, 15:04
aynen devam...helal...

Yavuz Hasan
26.10.2008, 15:27
ilk onbirde başlayacagnı düşünmüyorum sonradan da girse gol bekliyoruz

promise61
26.10.2008, 17:44
İsaac bu maç gol atarsa ilgi çeker

promise61
26.10.2008, 17:56
İsaac günebakış gazetesinde okudum demişki;
Bende çok şaşırdım ikinci yarı oyundan alınmama gol atacaktım içime doğmuştu artık önümüzdeki antep maçında seyircimiz önünde golümü atmak için savaşacağım.

ewt bende okudum :)

sessizkral_1
26.10.2008, 20:16
bence hiçbirşey yapmadı.

macka61
26.10.2008, 21:06
aynen ama 11 de başlasaydı iş değişirmiydi onu bilemem

murat_bayram
27.10.2008, 00:13
bu adam forvet sağ çizgi oyuncusu değil

kaldı ki yeryüzünün en iyi çizgi oyuncusu bizde biz sağ çizgide serkan ı oynatıyoruz ne zaman çizgide yattara ortada isaac oynarsa o zaman izleyin isaac iyi futbolcu takıma faydası olacaktır

bişey yapmadı demek yanlış bence

Ümit Tekşan
27.10.2008, 12:34
Yattara'nın yerine oyuna girdi. Bence Umut'un yerine girmeliydi forvette çünkü sağ kanatta yapamadı istedi ama beceremedi. Isaac bence iyi futbolcu oynatıldığı yerin benim görüşümce forvet olması lazım. Son vuruşları iyi futbolcu Isaac .

Birtan Karaman
27.10.2008, 13:03
11de başlamalıydı çarşamba günü umutun yeri oynar.

sifuni
27.10.2008, 13:54
bencede isaac forvet oyuncusu sag kanat degil forvet onyamiyacaksa oynayacagi en uygun yer forvet arkasidir bence isaac gökhan ikilisi denenmeli isaac hem gökhandan hemde umuttan topu daha iyi sakliyabiliyor bize önde zaaten böyle bir oyuncu lagzim cok süper top tutmiyorsada simdi oynayanlardan iyidir

Samet Berber
27.10.2008, 14:00
İsaac sağ açık ya da sol açık oynayabilecek çabuklukta değil , bu yüzden Gökhan-Umut ikilisinde birinin yerine geçmeli .

Birtan Karaman
27.10.2008, 18:30
İsaac varya antep maçında en az hat-trick bekliyorum senden umut ve gökhana golcü nasıl olur öğret.

Hüseyin İlkin
27.10.2008, 22:36
İsaac varya antep maçında en az hat-trick bekliyorum senden umut ve gökhana golcü nasıl olur öğret.
Yavaş gel yahu ...

Isaac oynamalı diyoruzda , nedir bu Gökhan ve Umut ' a golcü nasıl olur öğret tarzı mesajlar .

Isaac bencede oynamalı , solda Isaac , ileride Umut tek olmalı . Ama bu laf söylenirse orada bir dur denir ...

Yavuz Hasan
27.10.2008, 22:38
antep maçında pasif kaldı bence yine kanatlarda oynatılmaya kalkılırsa yine pasif kalır gibime geliyor

Ali Tunahan Güllü
27.10.2008, 22:45
ısaac bence ya umut yada gökhanını arkasında oynamalı yani tek forvet arkasındada ısaac

oguzhann
28.10.2008, 12:49
gökhan isaac ilerde çizgide yattara .bir takımı böyle oynatmak bu kadar zor mu umutu +70'de alıp rakip savunmanın yorgunluğundan faydanlanmayı denemek gerekir.

Ali Tunahan Güllü
28.10.2008, 16:36
ısaac PROMİSEEEEEE:D

ApoCaN28
28.10.2008, 16:46
Isaac forvet arkası olsa da fena olmaz ancak banko 11 oyuncusu diye düşünüyorum...

Birtan Karaman
28.10.2008, 16:59
Isaac forvet arkası olsa da fena olmaz ancak banko 11 oyuncusu diye düşünüyorum...
Katılıyorum..

Birtan Karaman
28.10.2008, 18:14
Umarım isaac antep maçında bu sefer 11de çıkarda golünü atar:D

Emo91
28.10.2008, 18:25
kupa macinda ersun hoca yine ayni 11 ile cikacagini adim gibi biliyorum. belki hüseyinin yerine ceyhun oynar, ki bence iyi olabilir. ceyhunun ofansif gücü daha yüksek.

ama ersun hoca ayni taktik ile cikacakdir ve cikmalidir bence.
bakiyorum da ligin 8. haftasindayiz ve 2. siradayiz, suana kadar zor rakiplerlen oynadik ve durumumuz ve futbolumuz rakipi eziyor. bu benim görüsüm.... rakip takim 8-9 kisi defans yapiyorsa o takim pacayi kurtarmaya oynuyordur.
eh lig bu durumda bitse sampiyonlar ligine katiliyoruz arkadaslar abiler. lütfen takima baski kurmayalim, taraftarimiz mac esnasinda cok heyecanlaniyor ve takimida tedirgin ediyor.

herseyi zamana birakin, bence bu takim gercekden basarili olacakdir.

Birtan Karaman
28.10.2008, 18:29
kupa macinda ersun hoca yine ayni 11 ile cikacagini adim gibi biliyorum. belki hüseyinin yerine ceyhun oynar, ki bence iyi olabilir. ceyhunun ofansif gücü daha yüksek.

ama ersun hoca ayni taktik ile cikacakdir ve cikmalidir bence.
bakiyorum da ligin 8. haftasindayiz ve 2. siradayiz, suana kadar zor rakiplerlen oynadik ve durumumuz ve futbolumuz rakipi eziyor. bu benim görüsüm.... rakip takim 8-9 kisi defans yapiyorsa o takim pacayi kurtarmaya oynuyordur.
eh lig bu durumda bitse sampiyonlar ligine katiliyoruz arkadaslar abiler. lütfen takima baski kurmayalim, taraftarimiz mac esnasinda cok heyecanlaniyor ve takimida tedirgin ediyor.

herseyi zamana birakin, bence bu takim gercekden basarili olacakdir.
İyi de isaac promise başlığı ile ne alakası var onu çözemedim?

Emo91
28.10.2008, 18:34
demek istedigim, isaac yine yedek kalicak bence. tam olarak izah etmedim, kusuruma bakmayin.

isaac yine son yarim saat girecekdir oyuna, tabiki skorada bagli oyuncu degisikligi ama bence umut-gökhan ikilisinden vazgecmez hoca.

ApoCaN28
28.10.2008, 18:59
Artık Umut Yada Gökhan Tek Oynamalı Destek kuvvet de Yattara Isaac Olmalı ...

Mira_61
28.10.2008, 19:02
Artık Umut Yada Gökhan Tek Oynamalı Destek kuvvet de Yattara Isaac Olmalı ...
Kesinlikle katılıyorum.artık Ersun Hoca kuru inadından vazgeçip ikisinide oynatması lazım.Forvette de Umut olmalı.Gökhan çok çok çok isteksiz.Umut hiç değilse çalışıp çabalıyor.

Uğurtan
28.10.2008, 19:06
İsaac kanatta değil santrafor oynamalı.. Gökhan ve Umut'tan biri yanında İsaac oynamalı.. Ayağında top tutabilen aralara adam kaçırabilen tek forvetimiz..

mehmet83
29.10.2008, 03:59
İsaac kanatta değil santrafor oynamalı.. Gökhan ve Umut'tan biri yanında İsaac oynamalı.. Ayağında top tutabilen aralara adam kaçırabilen tek forvetimiz..
Bende ayni gorusteyim. Kimin yerine oynamali diye dusunuyorum ve Gokhan diyorum. Antalya macinda Umut'la beraber baya bir uyumlu gorunmuslerdi. Yarinki macta Gokhan'i kesip Isaac'la Umut'u gormek isterdim. Eger yine sonuc degismezse, hafta sonu Gokhan'la beraber denenmeli. Ama tabi, antremanlarda futbolcularla birlikte olan Ersun Hoca. O yuzden o ne derse o.

Birtan Karaman
29.10.2008, 12:06
İnşanlah isaac ilk 11'de başlar.

Birtan Karaman
29.10.2008, 12:20
ISAAC 11’DE OLMALI
“Isaac’ın Trabzon’un bu kadro yapısında her zaman ilk 11’de yeri vardır. Böylesine yetenekli bir oyuncuyu Gaziantep maçında yedek kulübesinde oturtulması bana göre çok yanlış bir tercihti. Birde Isaac kenarda değil tek santrafor’un gerisinde oynamalı. Isaac gol atma özelliği olan bir oyuncu. Oynayacak olduğu bu düzende takımına çok daha katkı sağlar. Oynadığı maçlarda performansı hiç de kötü değildi. Ersun Yanal G.Antep maçına Isaac’le başlanmalıydı’
iskender günen