PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Isaac Promise

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11

TolgaTopçu61
09.09.2008, 10:30
ISAAC BOMBA GİBİ!..
Nijeryalı yıldızın, Beşiktaş maçında 18 kişilik kadroda yer alması kesin.

Takım izin yaptı ama o çalıştı... Son transfer Nijeryalı yıldız, yapılan testlerden ise alnının akıyla çıktı. Artık onun da Beşiktaş maçında 18 kişilik kadroda yer alması kesin.

Çift antrenman
Pekin'deki 2008 Olimpiyatları’nda kaptanlığını yaptığı Nijerya Milli Takımı ile gümüş madalya kazanan ve kutlamalara katıldığı için Türkiye’ye rötarlı olarak dönen Isaac, formuyla teknik heyetin yüreğine su serpti. Cumartesi günü Trabzon ile ilk idmanına çıkan ve hocası Ersun Yanal’dan bir kez daha bu disiplinsizliğin tekrarlanmaması konusunda çok ciddi bir uyarı alan Nijeryalı futbolcu, dünü arkadaşları izinli geçirirken, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nden çift idman yaptı.

Çabuk kaynaştı
Kondüsyon açığı olmadığını söylemesine rağmen oyuncusunun son durumunu testlerle daha net bir şekilde görmekte kararlı olan Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, gelen sonuçlardan memnun kaldı. Promise Isaac’ın tüm değerlerinin en az takım arkadaşları kadar iyi olduğu öğrenildi. Mevcut arkadaşlarıyla da kısa sürede kaynaşan Nijeryalı futbolcunun, artık Beşiktaş ile pazar günü oynanacak olan maçta 18 kişilik kadroda yer bulmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Birtan Karaman
09.09.2008, 14:59
isaac genclerbırlıgıne gelmeden once menajerı acıklamalarda bulunmus cevırecek var mı merak ettım acıklamalarına bakılırsa mantıklı vs vs gıbı yorumlar benı heycanlandırdı;)

"there were lots of options, auxerre was an option, feyenoord was an option, alaves was an option but the first move out of africa is the most crucial. the lure behind the move is first team football instead of being on the bench at these other clubs. it's a very good deal financially, it's a very good deal football wise, and so at the moment that's leading the race. we expect everything to get tied up shortly, but things can happen in football so you don't know."

TS-Tiryaki
09.09.2008, 15:38
Isaac'e 10 bin YTL ceza

Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun, takıma geç katılan Nijeryalı oyuncu Isaac Promise'ye disiplin talimatı gereğince takıma geç katılan oyunculara verilen cezayı vereceği belirtildi. Bu cezanın ise 10 bin YTL olduğu ifade edildi.

09.09.2008

Kaynak : İHA

maxim
09.09.2008, 18:18
isaac genclerbırlıgıne gelmeden once menajerı acıklamalarda bulunmus cevırecek var mı merak ettım acıklamalarına bakılırsa mantıklı vs vs gıbı yorumlar benı heycanlandırdı;)

"there were lots of options, auxerre was an option, feyenoord was an option, alaves was an option but the first move out of africa is the most crucial. the lure behind the move is first team football instead of being on the bench at these other clubs. it's a very good deal financially, it's a very good deal football wise, and so at the moment that's leading the race. we expect everything to get tied up shortly, but things can happen in football so you don't know."

Bir çok seçenek vardı, Auxerre, Feyenoord, Alaves..Fakat afrikadan ilk çıkış çok önemlidir. Transferin arkasında yatan neden, diğer takımlarda kulübede beklemektense as takımda oynamak. Parasal açıdan çok iyi bi anlaşma, futbol açısından da. Şu anda yarış kızışıyor. Umuyoruz kısa zamanda sonuca kavuşur. Fakat futbolda beklenmedik şeyler oluyor bazen bilemeyiz.

:)

ApoCaN28
09.09.2008, 18:19
ISAACC gol gol goll
HAde oynarsan gol bekleriz...

Tayfun
09.09.2008, 19:45
Isaac 8taş maçında oynarsa 1 gol çakar kargalara :)

colman
09.09.2008, 20:50
ısaac bjk macında oynarsa hücum gücümüz baya fazlalaşır..

Birtan Karaman
10.09.2008, 14:16
UNUTULMAZ OLACAĞIM!Trabzonspor’un yeni transferi Isaac Promise’den Karadeniz’e özel açıklamalarhttp://www.karadenizgazete.net/images/haber/38769_b.jpg
ISAAC: “Trabzon’a şampiyonluk ve hayallerimi gerçekleştirmek için geldim. Bir gün gidersem, unutulmazlardan olacağım. Beşiktaş maçında sonradan girer, işi bitiririm”

KARADENİZ’E KONUŞTU
Trabzonspor’un yeni transferi Isaac Promise’da ilk özel röportajını Karadeniz’e verirken, burada şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi. G.Birliği’nde geçen sezon yaşadığı sıkıntıların nedeniyle verimli olamadığını belirten Nijeryalı forvet, “Yapılanlardan sonra ayrılmayı kafama koydum. Serbest bir oyuncu olarak, Trabzon’a geldim. G.Birliği beş kuruş para alamaz. İsterlerse FIFA’ya gitsinler” dedi.
ŞAMPİYONLUK İÇİN
Isaac, Trabzonspor’un büyük bir kulübün parçası olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirterek, “Trabzon, yeni, genç ve kaliteli bir kadro kurdu. Böylesi bir ekibin parçası olarak şampiyonluk için elimden geleni yapacağım. Şampiyonluktaki rakiplerimizden, uzun dönemdir bu mutluluğu yaşamamamızın verdiği motivasyon nedeniyle daha avantajlıyız. Lige iyi başladık, umarım sonu da güzel biter” dedi.
İZ BIRAKACAĞIM
Trabzonspor’a gelişinde oluşturulan güçlü kadro ve Ersun Yanal gibi bir teknik adam ile çalışacak olmasının etkili olduğunu ifade eden siyahi oyuncu, “Büyük takımda, sorumlulukların da büyük oluyor. Ben de başarılı olmak için çalışacağım. Çünkü Trabzon’da oluşan hava, şampiyonluk arzusunun üst düzeyde olduğunu gösteriyor. 20 yaşındayım ve futbol geleceğim için Trabzonspor’da elde edeceğim başarılar önemli. Bir gün buradan gidersem, unutulmaz isimlerden olmak istiyorum” dedi.
TAM HAZIR DEĞİLİM
Isaac, şuanda iyi durumda olduğunu ancak Beşiktaş maçında 11’de oynamak için tam hazır olmadığını ifade ederek, “Hocam görev verirse, ikinci yarıda oyuna girip, Beşiktaş galibiyetinde katkı yapmak istiyorum” dedi. Yattara ve Giray ile yakın arkadaş olduğunu da belirten Nijeryalı oyuncu, “Ancak takıma girdikten sonra herkes arkadaşım. Umarım büyük başarılara imza atarız” dedi.

mimozam
10.09.2008, 14:22
dün akşamki idmanda sut isabeti bakımından umutla birlikte en iyisiydi oldukcada sert vuruşler yapıyo insaallah rüştüyede bitane düşer oynarsa tabi

Tayfun
10.09.2008, 14:34
Isaac'e kemençe yakışmış :D

TolgaTopçu61
10.09.2008, 15:15
Isaac'e 10 bin YTL ceza

Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun, takıma geç katılan Nijeryalı oyuncu Isaac Promise'ye disiplin talimatı gereğince takıma geç katılan oyunculara verilen cezayı vereceği belirtildi. Bu cezanın ise 10 bin YTL olduğu ifade edildi.

09.09.2008

Isaac'in cezası indirildi!

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu, Pekin Olimpiyatları sonrası Trabzon'a geç dönen Nijeryalı oyuncu Isaac Promise'ye 7 bin 500 Avro para cezası verdi..

Kulüp genel sekreteri Hasan Yener, Pekin Olimpiyatları sonrasında ülkesine geçen ve Trabzon'a istenen sürede dönmeyen Isaac Promise konusunda yönetim kurulu olarak bir değerlendirme yaptıklarını belirtti.

Isaac'in gecikme süresi ve katılmadığı antrenman sayısı hesaplanarak aldığı ücrete göre disiplin talimatı gereğince 15 bin 166 Avro para cezasına çarptırılması gerektiğini kaydeden Yener, çeşitli sebepleri göz önüne alarak rakamın yönetim kurulu tarafından 7 bin 583 Avro'ya indirildiğini kaydetti.

Yener, söz konusu indirimde oyuncunun olimpiyatlarda elde ettiği başarı, bu yüzden katıldığı kutlamalar, takıma yeni adapte olması ve ilk cezası gibi unsurların rol oynadığını söyledi.

Tolpaş61
10.09.2008, 15:23
ben kendisine çok güveniyorum.bu takımda yeri var.vede o yeri alacaktır.

_SeRKaN_
10.09.2008, 15:39
Beceke maçında ikinci yarıda olsa oynamasını bekliyorum...İnşallah oyununu golle süsler...

Şahinoğlu
10.09.2008, 17:51
Keşke para cezasını bjk maçından sonra iletselerdi morali bozulmuştur diye tahmin ediyorum.

LazAnisT
10.09.2008, 18:04
İkinci yarı gir yorgun beşiktaş defansını çökert Trabzonda kral ol.Herşey onun elinde artık..

Cafer Bulur
10.09.2008, 18:21
Keşke para cezasını bjk maçından sonra iletselerdi morali bozulmuştur diye tahmin ediyorum.
bozulmamasi gerekir.
ülkesinden gec geldiginde böyle bir ceza ile karsilacasacagini tahmin etmeliydi.
moralinin bozulmasi bir yana,eger bjk macinda oyuna girerse yapacagi katki ve veya gollerle kendisini affettirmelidir.

sifuni
11.09.2008, 02:21
bozulmasina gerek yok besiktas macina 8 bin ytl prim veriyorlarmis yani parasini geri alacak

Atakan
11.09.2008, 08:26
Yürü be Isaac.

Tayfun
11.09.2008, 15:09
http://www.fotomac.com.tr/2008/09/11/im/0CA4018CDAA27C4EA9E89565b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifİsaac'ten gol sözü

Trabzonspor'un Nijeryalı forveti İsaac, "Beşiktaş maçında hocam görev verirse golümü atarım. Tek devre de olsa oynamak istiyorum" dedi.

Golümü atarım

"Yeter ki şans verilsin. Trabzonspor formasıyla ilk siftahımı yapacağım".

Tek devre bile olsa
Trabzon'un , G.Birliği'nden transfer ettiği golcü İsaac derbi öncesinde iddialı açıklamalarda bulundu. Olimpiyatlara milli takımıyla katıldığı için henüz bordo-mavili formayı giyemeyen Nijeryalı futbolcu, "Kendimi hazır hissediyorum. Yeter ki hocamız bana şans versin. Tek devre oynasam bile Trabzonspor ile ilk maçımda golümü atacağıma inanıyorum. Beşiktaş galibiyetinde katkı sağlamak ve siftah yapmak en büyük hedefim" dedi.

Birtan Karaman
12.09.2008, 12:30
Isaac Promise forma bekliyor

Trabzonspor'un Nijeryalı forvet oyuncusu Isaac Promise, şampiyon olabilecek bir takım olduğu için Bordo-mavili kulübü tercih ettiğini belirterek Pazar günü oynanacak Beşiktaş karşılaşmasında forma giymek istediğini söyledi.
Trabzonspor gibi büyük bir kulüpte futbol oynamanın kendisini çok mutlu ettiğini belirten Isaac, "Trabzonspor yeni ve genç oyunculardan kurulu bir takım. İlerleyen günlerde daha iyi olacağımıza inanıyorum. Trabzonspor'u iyi bir kulüp olduğu ve şampiyonluk yaşayabileceğim bir camia olarak gördüğüm için tercih ettim. Bunun olması içinde de elimden gelenin en iyisini yapacağım" dedi.
Takıma geç katılmasıyla ilgili konuşan Nijeryalı futbolcu, "Trabzon'a geç kalmam benim elimde olan bir şey değildi. Olimpiyatlarda başarılı olduk ve ülkemdeki kutlamalara katıldım. Gençlerbirliği Kulübü'nde çok sıkıntı yaşadım ve bu yüzden verimli olamadım. Ankara kulübü ile aramda hiçbir bağlantı yok. Serbest bir oyuncu olarak Trabzonspor'a imza attım" diye konuştu.
Takımla birlikte çalışmalara başladığını ve uyum sorunu yaşamadığını dile getiren Isaac Promise, Beşiktaş maçında forma giymek istediğini ifade etti.
Beşiktaş maçının çok zorlu geçeceğini söyleyen Isaac, "İki takım için de zorlu bir maç olacak. Biz Beşiktaş'a göre daha avantajlıyız. Takım arkadaşlarımın başarıya olan inancıyla, muhteşem taraftarımızın önünde oynayacağız. Güçlü bir ekibiz ve Beşiktaş'ı yeneceğimize inanıyorum. Beşiktaş maçında ilk 11'de oynamak için tam hazır değilim. İkinci yarıda hocam görev verirse elimden geleni yapacağım" dedi.

12.09.2008

bahadır2561
12.09.2008, 15:08
bencede oynarsa gol atma ihtimali cok yüksek...

Mustafa Calik
12.09.2008, 15:11
Beşiktaş maçı öncesi İsaac’ın formu yükseliyor, Yattara takımla çalışıyor

Trabzonspor’un hafta sonunda oynayacağı Beşiktaş maçı hazırlıkları sürürken, Teknik Direktör Ersun Yanal’ı sevindiren iki haber camiada da mutluluk yarattı. Öncelikli olarak Gençlerbirliği’den transfer edilen ve Trabzon’a geç gelen Nijeryalı futbolcu Isaac Promise’nin form durumu herkesi rahatlattı. Bu futbolcu idmanlardaki görüntüsü ile ‘Ben oynamaya hazırım’ mesajı verdi Bu futbolcunun formunun her geçen gün iyiye gitmesi de bir başka moral kaynağı oldu. Teknik patron Ersun Yanal’ın da Nijeryalı futbolcuya, “Sen her an oynayacakmış gibi kendini hazırla” uyarısında bulundu. Bir başka sevindirici haber de Yattara’dan geldi. Gineli futbolcu, takımla birlikte idmanlara başladı. Beşiktaş maçında mutlaka oynamak isteyen bu futbolcunun maça kadar her yönüyle hazır olması bekleniyor.

Alptuğ
12.09.2008, 19:15
şans bulursa iyi değerlendirir ısaac

ApoCaN28
12.09.2008, 20:34
Şans bulurda gol atamazsa vay haline:D

bestrafer
13.09.2008, 07:39
Beyler isaac sağ ayak mı?

İdris Toksoy
13.09.2008, 09:37
sanırım isaac iki ayağınıda iyi kullanıyo.

Kasım Hilal
13.09.2008, 09:52
Bakarsınız sol açık problemimizi kapatan eleman olur..

ApoCaN28
13.09.2008, 10:00
Beşiktaş maçında muhtemelen 2. yarı oynıcak ve onu izleme fırsatı bulucaz...
Hade Isaac Gol Bekliyoruz...

Birtan Karaman
13.09.2008, 11:54
Bende kendısınden gol beklıyorum.

Zeki Akyol
13.09.2008, 12:04
Ya Umut oynatılmalı ama Isaac ıda oynatırsa moralım boozulmaz onunda nasıl futbolcu olduğunu gormuş oluruz en azıdnan ıkıncı ayrıda oyuna gırer 1. yarı Umut ve Gokhan la başlar

Birtan Karaman
13.09.2008, 13:55
Bence gokhanın arkasına ısaac ı koy malı yane ısaac gokhan baslamalı.

TolgaTopçu61
13.09.2008, 14:02
Bence gokhanın arkasına ısaac ı koy malı yane ısaac gokhan baslamalı.
takima daha yeni katildi,ilk macinda ilk on birde oynamaz bence

Cafer Bulur
13.09.2008, 14:08
takima daha yeni katildi,ilk macinda ilk on birde oynamaz bence
ajanslarda yattara oynamazsa isaac in ilk 11 de oynayacagi yaziliyor.
acikcasi ben de buna ihtimal vermiyorum.
yattara oynayamazsa tayfun sagbeke cekilip serkan yattara nin mevkiisine gececektir bana göre.
dogru tercih de bu olur kanisindayim.

mimozam
13.09.2008, 14:09
arkadaşlar ben hiç bir zaman zannetmiyorum umutun yerine oynamaz form durumuna göre ama zannetmiyorum ben umutu kesicegini

Arif Timurcioğlu
13.09.2008, 16:59
Gol videolarından başka hiç bir şeyini izlemedim çok merak ettiğim bir oyuncu inş. hem kendi coşar hemde bizi coşturur.

hodlu
13.09.2008, 17:01
Gol videolarından başka hiç bir şeyini izlemedim çok merak ettiğim bir oyuncu inş. hem kendi coşar hemde bizi coşturur.

Al bendende o kadar...

M.S.SOFU
13.09.2008, 18:50
fizik gücü baya iyi gibi duruyor bu adamın inşallah ersun hoca ilk yarı barışı oynatır sol açıkta sonra barışı çıkarıp ısaac ı alır hem görmüş oluruz kanatta oynayabilecek ömi oynanyamayacak mı diye ;?

otuken55
13.09.2008, 18:54
bu maçta deneme apmak ağır gelmez mi

Manu61
13.09.2008, 20:50
bu maçta deneme apmak ağır gelmez mi
Baya ağır ve riskli olur :)

cavenaghi
13.09.2008, 21:40
cok guclu ve aynı zamanda cok suratlı bı oyuncu isaac. bnce kesınlıkle hazır ama takımla uzun bı sure gecırmedıgı ıcın yarın kadroya alınırsa klubede bekleyecegını tahmın edıyorum.ozellıkle yattaranın gollerden sonra kı kolbastısından sonra, isaac ın atacagı taklalarla trıbunde bayagı eglenecez. :)

HALİT KARAKAŞ
14.09.2008, 09:35
İsaac Promise göreve hazır

Milli maçlar için gittiği ülkesinden geç dönen ve sadece 1 hafta takımla çalışan İsaac'in oynayabilecek duruma gelmesi teknik heyetin yüzünü güldürdü. Performansı ile teknik direktör Ersun Yanal'dan tam not alan Nijeryalı oyuncu, "Henüz resmi bir maçta Trabzonspor forması giymedim. Önümüzde de önemli bir derbi var. Sahada olmayı çok isterim. Kendimi iyi hissediyorum, göreve hazırım" dedi.

Sait Yıldız
14.09.2008, 11:11
oynarsa gol atacak gibi bi his var içimde ama hayırlısı olsun...

Birtan Karaman
14.09.2008, 12:48
atacak atacak bjk ye atacak ıcımde hıs var:)

Murat'
14.09.2008, 13:17
bufgün kendisinden gol bekliyorum...

Cem Balcı
14.09.2008, 14:30
yahu isaac dön artık şu takıma da şu umutdan kurtar bizi.

Great White
14.09.2008, 14:51
Gelsin, formda olsun, goller atsın da gerekirse Gökhan' ı da kessin Umut' u da.. Sorun değil..

Amaç belli.. Trabzonspor' un gol atması.. Kimin attığının çok da önemi yok;)

lazutkopat
14.09.2008, 14:58
beyler Umut bizim icin cok onemli bir oyuncu... takimda ileride presi atesleyen tek ve yegane oyuncumuz.. sahip cikalim lutfen... Umutun kat ettigi mesafeyi sahada inan herhangi bir baska futbolcu kat etmiyordur

Cem Balcı
14.09.2008, 15:05
Gelsin, formda olsun, goller atsın da gerekirse Gökhan' ı da kessin Umut' u da.. Sorun değil..

Amaç belli.. Trabzonspor' un gol atması.. Kimin attığının çok da önemi yok;)

illaki...

burda bi sıkıntı yok zaten.

sifuni
14.09.2008, 16:37
ilk onbirde mi oynayacak gazeteler öyle gösteriyor

Oğuzhan Fidan
14.09.2008, 16:39
sol açıktan yüklemeleri iyi yaparsa çok faydalı olur bjk defansında önemli 2 adam yok zaten. hızını göster isaac =)

Tanju
14.09.2008, 16:41
isaach sol açık mı? arkadaşlar her siyahi futbolcu yattara değil öyle sağda solda oynasın adam santrafor

Oğuzhan Fidan
14.09.2008, 16:47
isaach sol açık mı? arkadaşlar her siyahi futbolcu yattara değil öyle sağda solda oynasın adam santrafor

arkadaşım maalesef elinde adamakıllı bi sol açık yok gökhan ünal tek forvet ortadan colman sağdan yattara soldanda isaac beslicek. yanlız isaac 2.ci yarı oyuna girebilir ! santrafor olabilir ama hızlı bi oyuncu yanda oynayan oyuncu özelliğide taşıyor herşeyii kağıt üzerindee düşünmemek lazım

Birtan Karaman
14.09.2008, 16:57
bence 4-5-1 cıkacak ılerde tek gokhan oynar ısaac da sol tarafa yakın santrafor.

pReN@_61
14.09.2008, 17:21
süpriz oyuncumuz senden de çok şey bekliyoruz...

_SeRKaN_
14.09.2008, 18:23
Bugün ilk 11'de oynar mı acaba ?...

Emo91
14.09.2008, 18:40
süper 3 golcümüz var hepsini dagitiriz!!!!!

Selimag
14.09.2008, 18:42
bugun cok erken olur eger oynar ve basarili olursa, ama olsun erken bir basariya hayir demeyiz :)

leavemealone
14.09.2008, 19:33
Bugün 60 dan sonra sokulabilir maca bence ..
Kendisinden bir gol bekliyoruz insallah oynayip atar ..

Cafer Bulur
14.09.2008, 19:40
süper 3 golcümüz var hepsini dagitiriz!!!!!
90 dakika programinda hasmet babaoglu da ayni seyleri söyledi.
gökhan,umut ve isaac.Trabzonsporun cok iyi bir hücum hatti var dedi.
katiliyorum.

Birtan Karaman
14.09.2008, 20:43
isaac;
yattara yokmus sana guvenıyorum oyununu gol ıle suslersen super olur.

M.Kılıç50
14.09.2008, 20:46
Hadi isaac Aslanim benim sana YamYam dicemde Kacip neytme :D

Berk
14.09.2008, 21:31
Haydi Isaac, sonuna kadar güveniyoruz sana.Göster kendini..

Kasım Hilal
14.09.2008, 22:04
Yanlış mesaj...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
15.09.2008, 00:23
Biraz daha erken girseydi eminim takıma dinamizm kazandırabilirdi.
Bence Ersun hoca pek riske girmek istemedi..
Çok yetenekli. Yattara'nın veliahtı olabilir.

Fatih
15.09.2008, 00:43
son 5 dakika oyuna girmesi kondüsyonun ne kadar yetersiz olduğunun kanıtıydı sonra anlaşıldı ki 5 dakika bile oynayacak gücü yok zamana ihtiyacı var

Bayramm61
15.09.2008, 00:47
Umut ve Gökhanin HIC leri oynadigi bir macta Olimpiyat ikincisi bir adamin son 5 dakikada oyuna girmesini anlamak oldukca zor...Hoca en azindan 20-30 dakika oynatmali idi...Dedigim gibi Umut ve Gökhanin hicleri oynadigi bir macta...

Murat'
15.09.2008, 00:50
Bence 70. dakikada falan oyuna girmeliydi...

Selimag
15.09.2008, 01:49
Bence de erken oyuna girmeliydi, Gokhan kotu idi ve iyi bir degisiklik olurdu. Gordugum kadari ile fizigi gercekten cok iyi ve bu arada Trabzonspor forması yakışmış, ilk maçı hayırlı olsun :))

Ahmet Kuru
15.09.2008, 01:50
Madem oynayabiliyordu kesinlikle oyuna daha erken girmeliydi...
Çok geç kalınmış bir değişiklik oldu...son 5 dk içinde yapacağı pek birşey yoktu ki zaten öyle oldu...

Serkan Miletli
15.09.2008, 01:53
70. dakka umutum yerine oyuna girsim diye o kadar dedim ki yanımdakiler bile kafayı yedi artık:)

Harun-61
15.09.2008, 01:55
Yorum yok :)

Dogan
15.09.2008, 01:55
son 5 dakika oyuna girmesi kondüsyonun ne kadar yetersiz olduğunun kanıtıydı sonra anlaşıldı ki 5 dakika bile oynayacak gücü yok zamana ihtiyacı var
Bu kanıya nasıl vardın 5 dakikada çok merak ediyorum. Beni koy 20 dakika oynarım o tempoda. Ne yaptı bu adam ki 5 dk oynayamıyacak hale geldi.

Fatih
15.09.2008, 02:03
Bu kanıya nasıl vardın 5 dakikada çok merak ediyorum. Beni koy 20 dakika oynarım o tempoda. Ne yaptı bu adam ki 5 dk oynayamıyacak hale geldi.

95 dakika mücadele eden bjk defansını bir driplingle geçememiş olması benim için yeterli;)

DeAgLeMaNyAq
15.09.2008, 04:19
Valla benim bildiğim Isaac normalde gayet süratli bir oyuncuydu. Ama son 5 dakikadaki driblingleri hakikaten soru işareti...

İdris Toksoy
15.09.2008, 09:57
oyuna çok geç alındı.hiç bir yorum yapamıyorum.

+1AhmeT
15.09.2008, 10:01
daha erken şans verilmeliydi bence ama ersun hocayada saygıduymak gerek. not:taşırmamak kaydıyla.

Oğuzhan Fidan
15.09.2008, 13:30
oyuna geç girdi 6 dkmı ne oynadı genel olarak yavaşlamışmı ne =) 60dan sonra alsaydı daha etkili olurdu belki

TolgaTopçu61
15.09.2008, 14:40
denizli macinda oynamali,kimin yerine olursa

Jackdaniels
15.09.2008, 14:43
Ersun hocanın kurbanı oldu ilk maçında 86 da oyunu girdi adam ne yapsın o dakikadan sonra...

Tolpaş61
15.09.2008, 14:44
70.dakikada oyuna alınmalıydı.oyuna hareketlilik kazandırabilirdi.

Birtan Karaman
15.09.2008, 15:58
denızlı macında mutlak 11de cıkmalı bence.

Ümit Tekşan
15.09.2008, 16:18
Biz bu futbolcu 2008 olimpiyatlarda izlediğimiz kadarı ile tanıyoruz. Dolayısıyla önümüzdeki Denizli maçında en azından ilk yarı veya ikinci yarı oyunda olmalı diye düşünüyorumki bizde en azından notunu verelim belki bir maçla not verilmez ama gene de ön görüşümüzü yapmış oluruz...

HALİT KARAKAŞ
16.09.2008, 15:40
İsaac yine şov yaptı
Trabzonspor'un yeni transferi İsaac dünkü sabah çalışmasında adeta şov yaptı. Nijeryalı futbolcu antrenman öncesi dans edip taklalar attı. Antrenman açığını kapatmak için herkesten daha çok çalışan İsaac, bu haftaki Denizlispor maçında ilk 11'i hedefledi.

İsaac zam bekliyor!
Beşiktaş önünde sadece 5 dakika forma giyen Nijeryalı golcü, Denizlispor maçında en azından tek devre oynamanın planlarını yapıyor.

Bordo-mavili formayı ilk olarak Beşiktaş maçında ve sadece beş dakikalığına giyen İsaac Promise, Denizli deplasmanında daha fazla sahada kalmak istiyor. Teknik direktör Ersun Yanal'ın oynama süresine zam yapmasını bekleyen Nijeryalı golcü, en azından tek devre görev almak için adeta can atıyor.

Kondisyon açığını kapattığını belirten İsaac, "Hocam istediği taktirde artık 90 dakika bile oynayabilirim. Beşiktaş maçında oyuna daha erken girmek isterdim ama bu konuda karar bana ait değil. Yıllardır bu ülkede olduğum için uyum sorunu yaşamam. Umarım bu kez hocam bana daha çok şans verir" şeklinde konuştu.

Birtan Karaman
17.09.2008, 18:53
Umut Kulübeye mi?
Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal Denizlispor maçı öncesi kadroda revizyon yapacağının sinyalini verdi. Tecrübeli teknik adam Beşiktaş maçında istediği verimi alamadığı forvet mevkiinde revizyon yapacak.,Beşiktaş karşısında sakatlığını bahane ederek forma giymek istemeyen ve tedavisi süren Yatarının Denizlispor maçında forma giymesi halinde Umut kulübeye çekilecek. Umut ve Gökhan ikilisinin uyumsuzluğu nedeniyle Yanal bu maçta Yattaranın oynaması halinde İsaac Gökhan ikilisine forma verecek. Yatarının sakatlığının geçmemesi halinde ise İsaac bu kez Yatarının yerine sağ kenarda görev yapacak

Bu haber toplam 1661 defa okunmuştur

Bu gun 11de baslasın artık.!

OYılmaz
19.09.2008, 13:29
Isaac öyle bir patlama yapacak ki Big Bangdan daha etkili :) Umuta klübe yolu gözüktü

Alihan Ertürk
19.09.2008, 13:36
denizli maçında büyük ihtimalle yattara oynamayacak bu maçta Isaac'a ilk11'de şans verilmeli

Semih Kırsüleymanoğlu
19.09.2008, 13:39
Isaac den yanlis beklentiler icindeyiz galiba. Süper Ligdeki tüm gollerini izledim ve hepsi ceza sahasi icinde atilan goller, yani al da at denilecek cinste. Umutun yerinde oynuyabilir. Fakat kanatda yattara yerine oynuyabilecegni hic zanetmiyorum.

İdris Toksoy
19.09.2008, 13:42
yattaranın yerine oynasın işte.oyuncu kesmemiş olur böylece.

surmeneli_keles
19.09.2008, 14:29
bjk macında gec alındı oyuna hızlı teknık ama kendını gelıstırmesı gerekıyo tam olrak oturmamıs...eksık yonlerı var
denızlı macında ya umutun yerıne oynasın yada yattaranın yerınde

28TS61
19.09.2008, 14:31
bugün oynarsa gol atacak, aha buraya yazdim :)

TolgaTopçu61
20.09.2008, 00:29
bugün iyi oynadi,haftaya'da umut'un yerine ilk on bir'de oynamasi lazim bence

Emirhan Makul
20.09.2008, 00:30
çok hızlı.

Özge
20.09.2008, 00:38
Oyuna girdikten sonra oyun renklendi.

Hasan Ayvenli
20.09.2008, 00:48
top sürüşü gayet iyi. yavaş yavaş 11'e yaklaşıyor.

ÖmerFarukYılmaz
20.09.2008, 00:51
Oyuna girdikten sonra oyun renklendi.

Kesinlikle...

Bence artık İsaac-Gokhan denenmeli...

magicyattara
20.09.2008, 00:52
bugün oynarsa gol atacak, aha buraya yazdim :)

Golde kafayı vurdu ancak kaleciye çarptı.
Yinede seni yanıltmadı diyelim:)
Golde payı büyüktü.

ilhan
20.09.2008, 00:55
Oyun hep böyle bir orada bir burada oynanacak mı acaba diye beklerken Isaac'i ikinci yarı sahada görünce oyunun hareketleneceğini düşündüm. Girdiği gibi oyuna hareketlilik geldi ve sağ kanattan iyi yüklenmeler yaptı. Çok seri oynuyor ve savunma arkasına atılacak paslarda çok canlar yakacak.

Bana göre maçın kilit oyuncusuydu. Karşı karşıya kaldığı pozisyonu gol olarak değerlendirse daha süper olacaktı. :)

Terzioğlu
20.09.2008, 01:07
Gökhan-Isaac ikilisi cok can yakar.

murat_bayram
20.09.2008, 01:15
isaac iyi oyuncu ama şunu lütfen yanlış anlamayalım isaac oyuna girinc eoyun renklenmedi serkan balcı çıkınca oyun renklendi :)

beşiktaş maçı 90 dakka bu maç 45 dakka sağ açık oynayıp tek isabetli orta yapamayan bir insan hala bizim sağ kanatta oynamaya çalışıyo
ki beşiktaş maçında canlı izliyodum tam önümüzde oldu üç kere topu düzeltti hiç basan beşiktaşlı yokken ortası kornerin oralara kimsenin olmadığı yere
trabzonspora yakışmıyor serkan bir an önce takımdan kesilmeli

gelelim isaac a beşiktaş maçındaki 5 dakka yı saymazsak ilk maçı ( uzun süre görev aldığı maçı ) ilk maç için müthiş iyi toplar aldı iyi işler yaptı ama takıma alışacak
çizgide yattara daha çok orta yapacak daha iyi varyasyonlar olacak ve isaac promise trabzonsporun hucüm gücünün önemli bir parçası olacak bu konuda şüphem yok
zaten sorun ileri uçta var defansımız gayet iyi olmuş 4 maçta sadece 1 gol yedik o da kendi kalemize şanssız bi gol çok az posizyon veriyoruz
aman nazar değmesin hücum da yattara ve isaac ile tam performans oyuna yansırsa çok rahat maçlar kazanırız

İskender YILMAZ
20.09.2008, 11:14
Isaac sola eğimli, Colman orta sahanın ortasında olursa çok çok daha etkili oluruz..

Samet Yildirim
20.09.2008, 13:11
isaaac iyi oynadi ilerde gökhanla beraber oynamali...umut yedek kulübesine..

ApoCaN28
20.09.2008, 13:18
Isaac Girdi Takım Hareketlendi ama sanki biraz tutuk gibiydi...

Birtan Karaman
20.09.2008, 13:26
isaac bır pozısyonda rakıbını gecse karsı karsıya kalacktı kalecı ile gecemedı rakıbını cok kızdı kendıne buda hırslı oldugunu gosterdı bıze haftaya umutu ceker kenara.

Ümit Tekşan
20.09.2008, 16:05
Issaakı bu kada büyütmeyelim Umutu da bir kalemde silip atmayalım Umut bizim takımda banko oynar bundan kimsenin süpesi olmasın ne issak kesebilir Umut u ne de Göhan ÜNAL kesebilir..

İssak ikinci yarı oyuncusu olur takımda.. Ayrıca Denizli maçında karsı karsıya kalmıssın kaleciyle nasıl gol yapamıyosun anlamıyorum bizim beklediğimiz issak bu değil. Sen onu gol yapamazsan çok zor demektir işin.

cabri
20.09.2008, 16:25
Isaac umduğumdan iyi çıktı.. Banko oynar bu takımda.

Ayrıca kimseyi kesmesine gerek yok. Golü bulana kadar 3 forvet oynarız.. ;)

HALİT KARAKAŞ
20.09.2008, 16:37
golde katkısı çok büyüktü,çok çabuk ve topu hızlı şekilde oyuna sokuyor,fırtına esecek bu sene,,

Cafer Bulur
20.09.2008, 16:40
oyuna hareketlilik getirdi ve golün hazirlayicisi oldu.
ama ben isaac i fizik olarak hazir görmedim.
belliki olimpiyat 2.ligininin sevincini yasarken antrenman yapmamis.
fizik olarak güclendiginde takimimiza faydali olacak görüsündeyim.

İskender66
20.09.2008, 22:15
ısaac aslında iyi bir futbolcu. Ankarada Gençlerin maçına sık sık giderim ve onu canlı olarak defalarca izledim. En son geçen sezonda oynanan Gençler-GS maçında izledim. Formda olduğu zaman onu kimse tutamaz. Bir nevi Yattara tipinde bir futbolcu. İlk maçı olmasına rağmen deparları güzeldi. Son vuruşları etkisizdi belki ama zamanla düzelir ve bize takıma uyum sağlarsa bomba etkisi yapar :ok

Vkgz
20.09.2008, 23:01
kanatlarda oynamasına ragmen cok etkili ve aktifti. umut kenara yakında inşallah.

Birtan Karaman
21.09.2008, 12:46
Isaac’in yükselişiSiyahi oyuncu, kendini buluyorhttp://www.karadenizgazete.net/images/haber/39269_b.jpg

11’E DOĞRU
Trabzonspor’un G.Birliği’nden transfer ettiği Nijeryalı forvet Isaac Promise, giderek takıma ısınmaya başladı. Beşiktaş maçında son bölümde oyuna giren, Denizli’de ise ikinci yarının başında oyuna alınan siyahi oyuncu, yükselen formu ile dikkati çekiyor. Isaac’i kupadaki Karabük maçında 11’de sahaya sürecek Yanal, siyahi oyuncunun kısa sürede hazır duruma gelip, eski formuna kavuşmasını istiyor.

İskender YILMAZ
21.09.2008, 13:55
Sola eğimli oynamalı, Colman ortada oynamalı.. Gökhan tek forvet olmalı.. Görelim, bakalım nasıl oluyor takım..

Selçuk .. İsiyin
Colman
Yattara .......... Isaac
Gökhan

:ok

M.S.SOFU
21.09.2008, 15:01
Sola eğimli oynamalı, Colman ortada oynamalı.. Gökhan tek forvet olmalı.. Görelim, bakalım nasıl oluyor takım..

Selçuk .. İsiyin
Colman
Yattara .......... Isaac
Gökhan

:ok

ben de böyle düşünüyordum ama denizli maçında hoca sağ açık gibi oynattı yani hiç düşünmüyor isaacı solda

POYRAZ
22.09.2008, 16:34
Bu oyuncunun bize faydali olacagini düsünüyorum.

atomania
22.09.2008, 22:22
Benim anlamadigim bu adam cok süratli biliyordum ama Denizli macinda iki kere önü bos iken firenledi ve geri pas verdi. Tamam olympiyatlarda oynadi sonra iki hafta ara verdi. Iki hafta arada biraz kondisiyon gider ama sürat gitmemesi lazim. Birde cok gol kaciriyor eskiden biliyorum. En büyük özelligi ortaligi karistiriyor, rakip defansi zorluyor oda Gökhan ünalin isine gelir.

Murat'
22.09.2008, 22:27
Gençlerbirliğindeki o çok koşan isaacı ben göremedim denizli maçında....atakları frenledi hatta...

ApoCaN28
22.09.2008, 22:33
Karabük Maçında Gol Bekliyoruz ona göre ısaac...

Emiroğlu
23.09.2008, 04:01
Neden 3-4 defa dribbling e kalktıktan sonra topa basıp paralel pas yapıyor anlamadım.

Daha ilk maçı , değerlendirmek için çok erken olduğu gibi , yukarıda yazılan , İsaac bundan sonra her türlü ilk 11 çıkmalı , düşüncesine KESİNLİKLE katılmıyorum...

Durun bakalım bi yahu.

Kendi fikrim , tekniği zayıf gibi geldi ilk aşamada , hızlı fırsatçıya benziyor.Ha bir de unutmadan , çok iyi yer tutuyor.
Açıkçası tam bir deplasman futbolcusu gibi geldi.

İlerleyen haftalarda daha sağlıklı değerlendirebiliriz.

Ozan
23.09.2008, 14:34
Denizli maçında 2. yarıda oyuna girince takımı hücum yönünde hareketlendirdi . Beklediğimden fazlasını yaptı . Bence önümüzdeki maçlarda çok daha iyi olacaktır .

İdris Toksoy
23.09.2008, 14:51
daha ofansif isaac,daha ofansif.

Birtan Karaman
23.09.2008, 15:23
İsaac: Siftah yaparım

Karabük karşılaşmasında ilk 11'de sayaha çıkması beklenen İsaac, iddialı konuştu. Nijeryalı futbolcu, gol atmak için sabırsızlandığını ifade ederek, "Siftahı iyi bir oyun sonrasında Karabükspor karşılaşmasına yapmak istiyorum" açıklamalarını yaptı.

irfanb
23.09.2008, 15:34
Isaac icin bir ara Ciyavciyav 1 milyon dolar isteyen adamin sesi cikmiyor niye ? :)

otuken55
23.09.2008, 16:36
söylüyorum ya ısaac suan kaliteli forvetim havalarında semih olmaya uğraşıyor ama yemez.
sen sprintersin ısaac uyan!

Egemen Yılmaz
23.09.2008, 23:21
pozisyonları frenlemesinin nedeni sanırım taktik icabı, oyunu soğutmak adına yapılmış olabilir. başarılar diliyorum

Arif Timurcioğlu
24.09.2008, 00:31
Umarım bu sene formunun zirvesinde olursun sana çok ihtiyacımız var.

atomania
24.09.2008, 20:06
Dakika 1 isaac takti golünü

macka61
24.09.2008, 23:55
tebrikler isaac ilk golünü attı bizim için inşallah devamı gelir

kamyonetçi
25.09.2008, 00:21
Eldeki kuş daldaki kuştan daha iyidir...

Yattara OUT

İsaac IN

Cem Balcı
25.09.2008, 02:59
eğer yattara giderse muhtemelen onun yerine en büyük kozumuz isaac...

sifuni
25.09.2008, 03:48
isaac insallah yattara gibi trabzonsporun efsanesi olursun

6Şafak Aydın1
25.09.2008, 04:38
her genc forvet adayi gibi kale önünde sogukkanli olmayi ögrensin yoksa yillar bosa gider.

vous devez apprendre à être froid devant le gardien de but

UğuR
25.09.2008, 10:17
Isaac Promise: Gol atmak benim görevim
Takımımızın yeni golcüsü Isaac Promise bir forvet oyuncusu kendisinden beklentilerin farkında olduğunu vurgulayarak, amacının atacağı gollerle taraftarları mutlu etmek olduğunu söyledi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/isaac.jpgKardemir D.Ç. Karabükspor maçına golle başladıklarını belirten Isaac, “Karşımızda iyi bir takım bulduk. Bu nedenle biraz zorlandık. Ama golü erken attığımızdan bizim için kazanmak fazla sorun olmadı” dedi.

Stad atmosferinin güzel olduğunu dile getiren Isaac, “Taraftarlarımızın önünde gol atmak benim için çok sevindirici. Ama şu da bir gerçek ki bir hücum oyuncusu olarak gol atmak benim görevim. Burada taraftarları mümkün olduğu kadar sevindirmek için varım. Bu düşünceyle yoluma devam edeceğim” diye konuştu.

İbrahim Yattara’nın takımdan ayrılma ihtimali üzerine de bir yorum yapan genç futbolcu, “Yattara kendi geleceği için takımdan ayrılmayı planlıyorsa gitmekte haklı. Ama kalırsa da iyi olur. Biz onu çok seviyoruz. Onun yerini doldurma konusuna gelince benim mevkiim farklı ama bu istendiğinde memnuniyetle yerine getiririm” açıklamasında bulundu.

Takımdaki kaliteli oyuncuların çokluğuna dikkat çeken Isaac, “Bu tip kaliteli oyuncularla rekabet içerisine girmek sizi daima daha ileriye götürür. Gelişmenize katkı sağlar. Ben hocamın isteklerini yerine getireceğim ve tatlı forma rekabetinden hepimiz karlı çıkacağız” yorumunu yaptı.

İdris Toksoy
25.09.2008, 11:10
helal sana ısaac.

TSKara61
25.09.2008, 14:06
Yattara Out Isaac In

ISAAC, Promise Us Victory!!

http://www.metacafe.com/watch/1506460//

Atakan
25.09.2008, 14:14
böyle adamları nerden bulup getiriyorlar anlamıyorum kupa maçında karabükspora nenemde gol atar denizlide hiçbirşey yapamadı bence çok gereksiz transfer

Sen hangi takımlısın?

Halit Aydın
25.09.2008, 14:28
İsaac diğer gollerinde o meşhur taklalarını atsın :D

Sait Yıldız
25.09.2008, 23:14
inşallah gollerine devam ederde takıma daha fazla katkı sağlar.

fındıkoğlu
25.09.2008, 23:41
Taklalarını bekliyoruz....

Kadir
25.09.2008, 23:42
İlk golünü attı . Devamı gelecekdir .

Sefa Murat Dokuz
25.09.2008, 23:44
parlayacak parlayacak İsaac'in aslında 1985 doğumlu olduğu ama nufusa 1987 olarak kayıt olduğunu okumuştum ve nigeria lıların hep ufak yazıldığı yazıyordu. Yinede genç bir oyuncu ve İsaac çok daha büyük işlere imza atabilir...

Alptuğ
26.09.2008, 00:38
isaac de form tutmaya başlıyor

Birtan Karaman
26.09.2008, 12:48
Antalya maçında bir gol bekliyorum isaac yeni yattaramız utandırma beni:)

Arif Timurcioğlu
26.09.2008, 23:01
Bu adam bu sene ligde çok iş yapacak diyorum başkada birşey demiyorum.

Manu61
26.09.2008, 23:06
Yarın Antalya maçında ondan mükemmel bir oyun bekliyorum Yattara gittiği için ayrı bir motivasyonla çıkacaktır maça..

hamucera
27.09.2008, 01:13
resim süper ya

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Sporcu/buyuk/isaac.jpg

Birtan Karaman
27.09.2008, 17:54
İsaac bu gün karabük maçında olduğu gibi antaLyaspora da golünü atacak ve takLa şov yapacak;)

alper*
27.09.2008, 18:01
takla falan atmasın bir yeri kırılır sonra.
olmamış şey değil.

pReN@_61
27.09.2008, 18:03
gol veya goller bekliyoruz kendisinden ;)

bestrafer
27.09.2008, 18:06
TRABZONSPOR
Tolga
Tayfun
Song
Egemen
Cale
Isaac (Serkan)
Selçuk
Hüseyin
Colman
Gökhan
Umut

Bu 11 ile çıkacakmışız sahaya ama ben isaac'a sağ açıkta güvenemiyorum :(

Sait Yıldız
27.09.2008, 18:07
gol veya goller bekliyoruz kendisinden ;)

inşallah :)

Misina
28.09.2008, 00:00
Hücüm Hattına hakeretlilik getirdi.Yattaranın ayrılmasından sonra çok şeyler beklediğimiz bir oyuncu.

Cem Balcı
28.09.2008, 00:03
inşallah daha iyi olucak...bugün gayet başarılıydı hucum hattını canlandırdı...

TolgaTopçu61
28.09.2008, 00:03
ben begendim isaac'i gittikce daha iyi olucak

husky61
28.09.2008, 00:04
bence güzel bir hareketlilik kazandırdı

Sefa Murat Dokuz
28.09.2008, 00:05
Takımın en iyilerindendi aslında görünmeyen kahramanlardan...forvetten kırma kanat gibi oynadı forvet arkası oynadı orta sahaya geldi yardım etti her şeyi yaptı...ve daha yeni alışıyor çok hırslı asist de yapıyor...harikasın isaac

Özge
28.09.2008, 00:07
Takımı hareketlendirdi.Isaac gibi bir oyuncuya çok ihtiyacımız var.

Hasan Ayvenli
28.09.2008, 00:20
iyi ki almışız seni. hemen adapte oldun takıma. daha da iyilerini bekliyoruz.

Anıl Caner
28.09.2008, 00:26
O ne asistti öyle arkadaş.

helal olsun isaac. takıma biraz daha erken katılsaydı en önemli silahlarımızdan birisiydi şimdi. Ama sorun yok bir kaç maç içinde layık olduğu yere gelecek.

Dursun Kaplan
28.09.2008, 00:32
Artık 11 deki yeri garanti.. Hızlı, hareketli, istekli.. Bravo Isaac..

futbalski60
28.09.2008, 00:35
Serbest oynaması bizim açımızdan iyi oldu defansın başını döndürebilen bir oyuncu ve çok sinsi nerde ne yapacağını çok iyi biliyor.

İlk yarı sağdan açtığı ortalara ben bile inanamadım helal olsun Isaac.

Sefa Murat Dokuz
28.09.2008, 00:39
Thiery Henry ye benzetiyorum İsaac'i...

İgzas-61
28.09.2008, 00:47
süpersin ısaac böyle devam

Onur Civelek61
28.09.2008, 00:47
Isaac iyi başladı iyi gidiyor.İnşallah böyle devam eder.Maç başlamadan demiştim gol atar mı bilmem ama ataklarımıza büyük katkı sağlayacak... öylede yaptı:)

Dursun Kaplan
28.09.2008, 00:55
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/192-2C3I9M6U.jpg

JeoTR
28.09.2008, 00:56
Sanırım umutun yerine değilde boş olan kanata yerleşecek artık ilk11 de bence

yasin6167
28.09.2008, 00:56
iyi transfer

Onur Civelek61
28.09.2008, 00:59
Kanat oynayabilecek özelliklere sahip.Artık ilk 11 de devam eder:)

TolgaTopçu61
28.09.2008, 01:01
Umut'a attigi asist müthis di

DNA-TS
28.09.2008, 01:02
güzel oynadı dahada güzel oynayacak ilerleyen haftalarda...iyiki almışız seni cavcavdan....

unique
28.09.2008, 01:06
Ne pastı o Isaac. Sağ kanatta oynayabilir gibi; top sürme, hız ve tekniği gayet iyi.

TS-Tiryaki
28.09.2008, 01:07
Süpersin kocum süper Allah nazardan saklasin. Cok iyi oynadi bugün.

Zeki Akyol
28.09.2008, 01:10
Aslında ıkı asıst yaptı Umutum atamadı bakma atılması gereken goldu ıkısıde bırını halettı dığerı kactı:)
ınan kacırmak daha zordu :)
gercek yerınde oynamdığı halde Tayfunla sağ kanatı toparladı
bırde Mehmet Topuz alınırsa sağ kanat super olur solda da Barış tamamdır bu iş :)

Harun-61
28.09.2008, 01:10
akil dolu bir asist, gün gectikce daha iyi olacak...

Bravo ishak...

sifuni
28.09.2008, 01:23
süper pas atmis umuta iki sefer tekini atmamis ama ikincisinde gol yapmis tebrikler isaac

alper*
28.09.2008, 01:24
pasından dolayı tebrik ediyorum !
başarılı bir maç çıkardın :alkış:

Arif Timurcioğlu
28.09.2008, 01:30
Süper oyuncu çok güçlü kanatlarda oynamaya alışsın daha iyi olacak.

macka61
28.09.2008, 01:55
asisti çok güzel ve akıllıydı inşallah daha iyi olur

ÖmerFarukYılmaz
28.09.2008, 02:02
Mükemmel bir maç çıkardın....Tebrikler...

adder1981
28.09.2008, 02:14
biraz kendini toplar ve takıma alışırsa yattara yı unutturur hadi ısaac

pReN@_61
28.09.2008, 02:15
harika maç çıkardı İsaac...gittikçe daha da iyi performans gösterecektir...

DeAgLeMaNyAq
28.09.2008, 02:38
İstenen ve beklenen Isaac buydu. Böyle devam eder inşallah...

Ali Tunahan Güllü
28.09.2008, 03:21
ısaac asıl yeri forvet olmasına rağmen dünkü maçta kanatta çok etkili oldu(örnek umuta attığı nefis pas)

futbalski60
28.09.2008, 04:20
Bjk maçını saymazsak 3 maçta 2 asist ve 1 golle oynadı güzel istatistik.

Kadir
28.09.2008, 04:28
İshak'ı iyi kaptık Cavcav'ın elinden . Cavcav bizim maçları izledikçe sinir krizleri geçirecek :)

-trapzonely-
28.09.2008, 05:06
çok iyi oyuncu inşallah hayavı yakalar yararlı olur, şuana kadar iyi

İsmail Çavuşoğlu
28.09.2008, 05:21
Antalya maçında gayet başarılıydı asist de mükemmeldi dahada iyi olacaktır

Onur
28.09.2008, 10:08
Umut bu şekilde oynarsa yakında Umut'u kesebilir. Forvette daha etkili olacağını düşünüyorum

cınar#7
28.09.2008, 10:12
harika oynadı,özellikle asisti çok akıllıcaydı

HALİT KARAKAŞ
28.09.2008, 10:13
İsaac idare etti
Yattara'nın yerinde göstereceği performans merakla beklenen İsaac, etkili değildi ama şık asisti ile alkış aldı.

İlk yarı iyiydi
Trabzon'da Yattara'nın gitmesinin ardından ilk kez ligde 11'de forma şansı bulan İsaac, dün çok etkili bir futbol ortaya koyamadı. Nijeryalı futbolcu, ilk yarıda çok çalıştı ve zaman zaman takım arkadaşlarına iyi pozisyonlar hazırladı.

Umut'a attırdı
İkinci yarıda oyundan düştüğü gözlenen İsaac, Umut http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
Bulut'un attığı golde şık bir asist yaparak alkış aldı. Nijeryalı futbolcu son 8 dakikada yerini Barış Memiş'e bıraktı. İsaac, "Zamanla çok daha iyi oynayacağım" diye konuştu.

Hasan Ayvenli
28.09.2008, 10:26
takımın atağa kalkmasına çok yardımcı oldu. ayrıca defansa da çok yardım etti. işte ersun yanal'ın aradığı tipte futbolcu.

genç61
28.09.2008, 10:44
ilk yarı iyidi ikinci yarı hoca sola aldı sende bittin yalan oldun ama kabahat senin değil hocanın koru oynayan colmanı çıkaracak yerine barışı alcaktı sola

Birtan Karaman
28.09.2008, 12:25
Dün gol atmak için oldukça istekliydi ama asisti yaptı devam ını beklıyoruz;)

Samet Yildirim
28.09.2008, 12:25
ben cok begendim bi ara yattara var sandim:D

M.S.SOFU
28.09.2008, 13:51
seni sadece :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Burak_52
28.09.2008, 14:19
14 numara bide siyahi
geçen sene barça da henry soldan içeri katediyordu hep
top sürüşü falan çok benzettim ben

bmnserdar_61
28.09.2008, 14:20
yattaranın oyuna katkı yapanı yattara korner direginin orada rakibi bi saga bi sola yatırıyodu başka bişi yok

Sadullah KAPICIOĞLU
28.09.2008, 14:36
Adam sanki yattaranın gidişini bekliyordu. :) Çok iyiydi. Yakaladığı havayı kaybetmez inş. Tebrikler isaac.

ClaretBlue_61
28.09.2008, 14:59
bu kadar teknik olduğunu bilmiyordum...bravo:)

ferhaTS87
28.09.2008, 15:01
huseyınle bırlıkte macın yıldızıydı top teknıgını bu kadar ıyı oldugunu bılmıyodum bu adam cok ıs yapar

_SeRKaN_
28.09.2008, 15:18
Bir ara bir çalım attı...Gözlerim Yattara'yı seyreder gibiydi...Böyle devam...

yns_emre61
28.09.2008, 15:22
cavcav deli oluyodur :D

Birtan Karaman
28.09.2008, 15:23
oyundan çıkarken üzüldü heralde neden cıkıyorum diye falan ama ısınma turları bunlar haftaya 90dk sahada olcan ;)

oguzhann
28.09.2008, 17:14
isaac harikasınnn

dj_desire
28.09.2008, 17:17
yattara gitti ama onu varisi trabzonsporda :D:Dmükemmelsin hep bole devam et

Cafer Bulur
28.09.2008, 18:09
Macin ilk yarisinda etkili ve basariliydi.
Ikinci yarida ise düsen fizik gücününde etkisiyle oyundan düstü ve etkili olamadi.
Ama umut a yaptigi asistle de galibiyetle önemli rol oynadi.
Isaac in önümüzdeki günlerde fiziki acigini kapatmasi lazim.
Bunu basardigi takdirde cok faydali olacagina eminim.

Emo91
28.09.2008, 19:02
isaac cok iyi oynadi ilk yari.... cok güzel gidiyoruz...

bu takimda sampiyonluk ruhu var diyorum.

Berk
28.09.2008, 19:28
Hücum hattında basmadık yer bırakmadı.Çoğ pozisyonda Isaac'in payı vardı.İkinci yarı ise ilk yarıdaki gibi değildi, bunun sebebinide ilkyarıda fazla yorulmasına bağlıyorum.Ancak şu bir gerçekki Isaac'i kazandık..

Ali Tunahan Güllü
28.09.2008, 19:32
isaac iiyidir bence gol ssorununu çözer:D

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
28.09.2008, 20:17
Ankara'da Isaac'ın bir çok maçını izleme fırsatım oldu,
taraftar desteğiyle motive olan bir oyuncu...

Eğer takımda arkadaşlık bağları kurar ve taraftar desteğini de arkasına alırsa yattara'dan veriml olur.

M.S.SOFU
28.09.2008, 22:36
Ankara'da Isaac'ın bir çok maçını izleme fırsatım oldu,
taraftar desteğiyle motive olan bir oyuncu...

Eğer takımda arkadaşlık bağları kurar ve taraftar desteğini de arkasına alırsa yattara'dan veriml olur.
böyle oynasın ona destek vermeyenin alnını karışlarım-kendimi turgut özal gibi hissettim yav :)-

Samet Berber
29.09.2008, 12:47
Yaptığın asist gerçekten çok güzeldi , orada kendinde oynayabilirdin bunu seçmediğin , Umut a attığın için sana teşekkür ediyorum . :)

karatasof
29.09.2008, 12:53
İsaac son maçta iyi niyetli ve gayretliydi.Amma henüz ondan Yattara'nın yerini kesmesini beklemek anlamsız olur.Zira ne stil olarak nede mevki olarak Yattara ile benzerliği yok.Daha fazla kenarları kullanmak yerine direk kaleye oynasa daha fazla yararlı olur gibi düşünüyorum.Ancak Umut'a yaptığı asistte övgüye değerdi.

bestrafer
29.09.2008, 13:20
O ne asistti yahu :) 2. golü gerçekten çok sevdim. Bence isaac 10 numara pozisyonunda oynasa daha verimli olur. Kanat yapamaz gibime geliyor. Sonuçta santrafor bir futbolcu.

ApoCaN28
29.09.2008, 13:31
Isaac İyi Kimse Hemen Yıldız Olmasını beklemez Ama Gerçekten azmi hırsı bence şuan itibari ile yeterlidir...

Mahmut Baran
29.09.2008, 14:17
bence umutun yerinde oynasa yattaanın yeride barışa verilse daha verimli olur ..iyi yoldasın ishak :)

bekir61
29.09.2008, 14:31
bence umutun yerinde oynasa yattaanın yeride barışa verilse daha verimli olur ..iyi yoldasın ishak :)

katiliyorumm

Birtan Karaman
29.09.2008, 15:40
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2008/09/29/im/4765E763586CC24C800AB1F2b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifYattara'yı aratmaz

Trabzonspor'un yeni transferi İsaac'ın Antalya maçındaki performansı tribünleri mutlu etti. Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Özgür Özal "İsaac çok iyi oynadı. Hepimiz mutlu olduk. Bize göre bu performansını artırırsa Yattara'yı aratmaz" dedi.

Recep Alkan
29.09.2008, 15:45
arkdaslar trabzonspor bu adamı eger satarsa bır ıkı seneye cok buyuk paralara satar. zaten kendısını son gencler sampıyonasında gosterdı. trabzonspor da da yattaranın gıdısı ıle yer bulmaya basladı kı cok da ıyı oldu. yuksek beklentılerı karsılayacak potansıyelı mevcut. ARANAN KAN

Sadullah KAPICIOĞLU
29.09.2008, 15:53
Bir aksilik çıkmazsa ve üzerine titrenilirse TraBzonspor'a uzun yıllar hizmet eder. Yetenekli. Antalya maçında çok iyiydi. Yaşının verdiği ve tecrübesizliğinden kaynaklanan bazi acemilikler sergiledi. Ama olsun. Katkısı büyüktü. Asisti ise harika. Tebrikler isaac.

Ali Tunahan Güllü
29.09.2008, 16:17
ısaac süper sinnnnnnn........

Ali Tunahan Güllü
29.09.2008, 16:18
yattara gitti ama onu varisi trabzonsporda :D:Dmükemmelsin hep bole devam et

:alkış:aynen:D

HALİT KARAKAŞ
30.09.2008, 08:51
İsaac ısınıyor

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n8000/n7574/detail/Isaac_isiniyor.jpg

Yattara’nın gitmesinden sonra, ‘Yerini doldurabilir mi?’ diye sorulan Nijeryalı futbolcu İsaac Promise, Antalyaspor karşılaşmasının özellikle ilk yarısındaki futboluyla alkışlandı. Bu yarıda rakip takımın sol kanadını zaman zaman zorlayan İsaac ikinci yarının ortasından sonra ise oyundan düştü. Buna rağmen Umut Bulut’a gol pasını geren 21 yaşındaki genç futbolcu, Trabzonspor gibi büyük bir takımda oynamanın kolay olmadığının altını çizerek, “Özgüvenimi tam kazandığım zaman çok daha üst düzey futbol ortaya koyacağım. Şu anda ısınma dönemindeyim. Taraftardan biraz daha sabır bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Özkan Erdem
30.09.2008, 14:15
Medyamız çok kurnaz valla.. Barış'ın üstüne Gökdeniz'i bindirdiler çocuğu ilk günden bununla ezdiler. Şimdi de baktılar Isaac parladı, hemen verdiler Yattara'yı sırtına... Bırakın adamlar kendi işlerini yapsınlar, kendileri olsunlar.

Magic61
30.09.2008, 14:16
Medyamız çok kurnaz valla.. Barış'ın üstüne Gökdeniz'i bindirdiler çocuğu ilk günden bununla ezdiler. Şimdi de baktılar Isaac parladı, hemen verdiler Yattara'yı sırtına... Bırakın adamlar kendi işlerini yapsınlar, kendileri olsunlar.

arjantinde yillardir maradonayi ariyor messi cikana kadar ortegalan riquelmeler geldi gecti^^

Özkan Erdem
30.09.2008, 14:20
arjantinde yillardir maradonayi ariyor messi cikana kadar ortegalan riquelmeler geldi gecti^^

Peki hangisi bir Maradona olabildi?

Maradona da sağolsun herkesi veliahtı ilan etti. Bir zamanlar Ortega dendi. Sonraki Riquelme'ydi, daha sonra Aimar oldu. Bir ara D'Alessandro'da karar kıldı. Sonra "veliahtım Messi'dir" dedi. Son açıklaması da damadı Aguero'nun veliahtı olduğu şeklindeydi...

Ancak bu adamlara bu yakıştırmalar yapıldığında her biri iyi kötü bir noktaya gelmiş oyunculardı. Biz ise 1-2 maçlık performansına bakarak eski yıldızımızın yerini dolduracağını iddia ediyoruz. Takıma yeni girmiş bir oyuncunun üzerinde böyle bir baskı kurmanın çok gereksiz olduğunu düşünüyorum.

murat
30.09.2008, 15:47
tekrarlamakta fayda var. Isaaci 2005 de Hollandada U20 dunya sampiyonasinda izlemistim. Stadda gorevli oldugum icin tum maclari iyi takip ettim ve en goze batan futbolcularin basinda geliyordu.Isaac ozaman henuz 18 yasindaydi ve biz arkadaslarla konusurken acaba Manchestermi yoksa Arsenalmi alir derken Feyenoordun teklifini kabul etmeyip Ilhan Cavcavi secti. Teknigi mukemmel bazi "spor yazarlari" teknik kapasitesi iyi degil ama diye cumleyle baslayarak yorum yapmasina bakmayin. Selcuk Allah korusun sakat veya cezali olursa onun yerinde oyniyacak kapasitede bir futbolcudur.

Ben Denizli macindada cok begendim bu mactada. Takima canlilik getiriyor..

Ömer Yüce
30.09.2008, 16:01
O ne pasdı Issac :S

Burak_52
02.10.2008, 07:07
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2008/10/02/im/22C88E9DED843F4E94EBD9F1b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifFutbolum konuşacak

Antalyaspor maçında Yattara'nın görev bölgesinde oynayan İsaac, iddialı konuştu. Nijeryalı futbolcu, her geçen gün performansının yükseldiğini belirterek, "Uyum sorununu aştığıma inanıyorum. Bundan sonra ben susacağım futbolum konuşacak" dedi. İsaac, Konya deplasmanından 3 puanla döneceklerini de sözlerine ekledi

M.S.SOFU
02.10.2008, 11:07
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2008/10/02/im/22C88E9DED843F4E94EBD9F1b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifFutbolum konuşacak

Antalyaspor maçında Yattara'nın görev bölgesinde oynayan İsaac, iddialı konuştu. Nijeryalı futbolcu, her geçen gün performansının yükseldiğini belirterek, "Uyum sorununu aştığıma inanıyorum. Bundan sonra ben susacağım futbolum konuşacak" dedi. İsaac, Konya deplasmanından 3 puanla döneceklerini de sözlerine ekledi
o zaman mikrofon ellerinde pardon ayaklarında :)

bambaska61
02.10.2008, 12:06
Başkan Allah Senden Razı olsun ..Isaac ı şuan satmaya kalkışsan en az 7-8 milyon Euro ya satarsın piyasası olan bi futbolcu..

Birtan Karaman
02.10.2008, 16:12
Isaac Promise Kendini Yaktı
02 Ekim 2008 / 09:47
Siyahi oyuncunun fizik olarak tam hazır olmamasının nedeni ortaya çıktı

Olimpiyatlar sonra ülkesinde 15 gün idman yapmayan Isaac, bu nedenle 3 hafta geçmesine rağmen fizik olarak tam olarak istenilen düzeye ulaşamadı
KENDİNİ YAKTI
Isaac kendini yaktı. Trabzonspor'un G.Birliği'nden transfer ettiği Isaac Promise'in 3 haftadır takımla birlikte çalışmasına rağmen Antalyaspor maçında da net olarak görüldüğü gibi fizik olarak tam anlamıyla hazır olmamasının ardında Olimpiyatlar sonrası ülkesinde hiç çalışmamasının olduğu ortaya çıktı.
YANAL ÇILDIRDI
Isaac, Olimpiyatlar sonrası ülkesi Nijerya'da 15 gün boyunca hiç çalışmadığı ve Trabzon'a gelişinde yapılan ölçümlerde değerlerin düşük olması nedeniyle Teknik Patron Ersun Yanal'ın çileden çıktığı ve verilen para cezasını bu nedenle onay verdiği ifade edildi. Isaac'in iki hafta sonra tam anlamıyla eski fizik gücüne ulaşacağı bu doırultuda kendisine özel program uygulandığı ifade edildi.

Kaynak: http://www.trabzonunsesi.com/images/news_source/63.jpg

ApoCaN28
02.10.2008, 16:15
iide trabzonda yapılan ölçümlerde tüm verileri takımlaa eş değerde çıkmamışmıydı zaten...

Anlamsız Bi Haber Yada Ben Yanlış Biliyorum...

Fatih Ersoy
02.10.2008, 16:23
Bu uşak çok iş görecek bizde ;)

Yunus Güneş
02.10.2008, 16:26
bu cocuk kendini geliştirir ve iyi bir paraya baska takıma transfer olur

DNA-TS
02.10.2008, 16:26
yrel medya işte...ilk geldiğinde antraman eskiği yok kondisyonu haria diiyordu yerel medya şimdide bunu ortaya attılar...tezat...bence haber bulamadılar spor sayfasına bunu uydurdular...

Birtan Karaman
04.10.2008, 11:50
Bu aksam gol bekliyorum:)

Emirhan Makul
04.10.2008, 12:00
bende gol bekliyorum

Kazım Uzunboy
04.10.2008, 12:17
Konya savunmasına çok zor anlar yaşatacağına eminim. :)

ApoCaN28
04.10.2008, 12:20
Isaac attı Ts Konya Deplasmanında 1-0 önde ....

İlk Golü bekliyorum yada Takım Adına Galibiyet için önemli şeylerri anladın sen...

Hüdai Pervaneli
04.10.2008, 12:31
isaac harikalar yaratacak bu aksam

İdris Toksoy
04.10.2008, 12:46
kanatta oynadığı için öncelikle asist bekliyorum kendisinden.gol de gelir biyerlerden.

Samet BuLut
04.10.2008, 13:11
Yeni Yattara :)

ApoCaN28
04.10.2008, 13:14
Jeffersona Bu Akşam ilk golü atıcak yada attıracak olan futbolcumuz da...

pReN@_61
04.10.2008, 14:44
bu akşam gol ve asistler bekliyorum...

M.S.SOFU
04.10.2008, 15:29
yeni kara boğamız:D

Özge
04.10.2008, 15:36
Çok hareketli.Rakip oyuncular için büyük tehlike.

Birtan Karaman
04.10.2008, 16:34
www.isaacpromise.tr.gg..!

Varlıbaş61
04.10.2008, 18:41
bu maçta gol bekliyorum!

Cem Balcı
04.10.2008, 18:52
hucumda bugün tek güvendiğim adamsın...

Samet Berber
04.10.2008, 22:15
Helal olsun İsaac .

Dursun Kaplan
04.10.2008, 22:16
Hazır geldiği için takıma çok çabuk adapte oldu ve sonuçlarını almaya başladık.. :)

Tebrikler Isaac..