PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Isaac Promise

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Fatih Kuloğlu
25.07.2008, 17:26
arkadaşlar nezaman Isaac in maçları

futbalski60
25.07.2008, 17:31
arkadaşlar nezaman Isaac in maçları
9 ağustos maçlar TRT'de

Serkan Miletli
25.07.2008, 17:40
Isaac Promise evine dön seni çok özledik sepetini özledik bence kesinlikle gökhanla birlikte süper ikili olacaklar tabi umut girmezse aralarına.

Birtan Karaman
25.07.2008, 18:55
Isaac Promise evine dön seni çok özledik sepetini özledik bence kesinlikle gökhanla birlikte süper ikili olacaklar tabi umut girmezse aralarına.

sepet derken:D

Emirhan Makul
25.07.2008, 19:46
sepet derken:D

şahan gökbahak-halime :D

Serkan Miletli
26.07.2008, 04:12
kalecilere gol atarken ellerine sepet verecekki gol olan topları toplasın diye:)

ismet GÜVEN
26.07.2008, 11:33
şahan gökbahak-halime :D
recep ivedik-halimenin lanet sepeti:D

Birtan Karaman
26.07.2008, 12:40
gunebakıs sol kanat demıs ısaac ıcın ben geldıgı gunden berı bunu soyluyordum sol kanata egımlı oynama gıbı bır yetenegı ar ersun hoca onu deneyecek

uftinci
26.07.2008, 13:12
Bu kadar sol alternatif arasında hala sola adam lazım diye birileri çıkıp bas bas bağırıyor.
Isaac'ın umutu rahat kesmesi lazım. Umarım Ankaragücünden gelen agustin gibi elimizde patlamaz.

serwantes
26.07.2008, 13:34
ısaac ı yedek kadroda yer alıcakmış zaten onun yerinde gökhan ve umut var

g_amarjoba
26.07.2008, 19:40
Bu kadar sol alternatif arasında hala sola adam lazım diye birileri çıkıp bas bas bağırıyor.
Isaac'ın umutu rahat kesmesi lazım. Umarım Ankaragücünden gelen agustin gibi elimizde patlamaz.
sana katılıyorum uftinci isaac hem fizik hem teknik olarak umuttan daha iyi

ibrahim
26.07.2008, 20:35
buda gökhan ünal gibi pat diye geldi trabzona
nerden ciktiginida anlamadim :D

İslam Sezer
26.07.2008, 20:51
bence beklemediğimiz bir şekilde çok çok faydalı olacak.göreceğiz hep birlikte...

futbalski60
26.07.2008, 21:48
Nijerya oynadığı 2. hazırlık maçını da kazandı.Goller: obina ve Isaac Promise

ceserdar
26.07.2008, 23:30
Teknoloji dergilerini takip edenler bilirler. Herhangi bir kategorideki ürünlerin özelliklerini karşılaştırırken Fiyat/Performans diye bir özellik olur. İşte bu sene yaptığımız transferler içinden Fiyat/Performans oranı en yüksek olan oyuncu bu !

F.Tütüncü
26.07.2008, 23:42
Teknoloji dergilerini takip edenler bilirler. Herhangi bir kategorideki ürünlerin özelliklerini karşılaştırırken Fiyat/Performans diye bir özellik olur. İşte bu sene yaptığımız transferler içinden Fiyat/Performans oranı en yüksek olan oyuncu bu !

Performansını daha görmedik dur bakalım;)

Mert Marabaoğlu
26.07.2008, 23:43
yattara sağ tarafta topla buluştu, hızlı bi deparla rakiplerini teker teker geçtii, çizgiye indi, içeri ortaladı topla buluşan şimdi Promiseeee, Promise kıvrak hareketlerin ardından mükemmel bir vuruş ve meşin yuvarlak ağlarla sevişiyorrrrrrr..... :D:D

Atakan
26.07.2008, 23:57
Maçı Anlatan Öztürk Pekin
Ben Öztürk Pekin Trabzonspor - Ankarasapor Maçını Anlatacağım Size
Maç başladı dakika 61

Yattra sağ tarafta topla buluştu.Hızlıca rakiplerini teker teker geçti.Son çizgide akrobatik hareketler yapıyor.Nefis bir orta.İçerde Promise Var.Aldı tıopu ve kaleciyi geçti golü attı GOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOOOOOOOOOOOOL GOOOOOOOOOOOOOOOL

AYZEK PROMİSE AYZEK PROMİSE

unique
27.07.2008, 01:07
Hazırlık maçında atmış, sevindim. Nijerya milli takımı ile olimpiyatlara gitmek de az bi şey değil. Bşarılar Isaac.

Egemen Yılmaz
27.07.2008, 01:46

evet çok doğru

mehmet83
27.07.2008, 01:52
atsin golleri cavcav delirsin cavcavlamaya devam etsin

futbalski60
27.07.2008, 02:02
Hazılıklarını G.kore'de sürdüren Nijerya milli takımı oldukça iddaalı.T.direktör Siasia hedeflerinin altın madaya olduğunu söyledi.Nijerya milli takımı Osasuna'da oynayan Uche'yi milli takıma davet ettiklerini ama kulübün buna karşı çıktığını ve buna anlam vermediklerini açıkladı.Bilindiği üzere Chelsea'de oynayan Obi Mikel'de milli takımdan affını istemiş ve kaptan Isaac Promise buna tepki göstermişti.

maçlar 6-23 Ağustos arasında oynanacak işte gruplar

GRUP A (Şangay) ---------------
Fildişi Sahilleri
Arjantin
Avustralya
Sırbistan

GRUP B (Tianjin)
----------------
Hollanda
Nijerya
Japonya
ABD

GRUP C (Shenyang)
-----------------
Çin
Yeni Zelanda
Brezilya
Belçika

GRUP D (Qinhuangdao)
--------------------
Güney Kore
Kamerun
Honduras
İtalya

Futbola hasret kalanlar için bu yaz güzel bir turnuva olacak.Brezilya Milli takımı oldukça iddaalı kadrosuna Ronaldinho,Jo,Robinho,Pato,Diego ve Anderson gibi yıldızları çağırarak Altın madalyada ne kadar iddaalı olduklarını gösterdiler

Bir diğer favori Arjantin.Onlar da altın madalya için çok iddaalı işte Arjantin'deki bazı isimler;Juan Roman Riquelme,Lionel Messi, Mascherano (Liverpool),Fernando Gago (Real Madrid),Burdisso (Inter Milan),Lavezzi (Napoli),

Bakalım Altın madalya kimin olacak,maçlar TRT'de

ibrahim
27.07.2008, 02:30
bence böyle: kaleci tolga kale vurusunu topu önündeki songa vererek degerlendiriyor. ceza alaninin disinda topu orta yuvarlagin disindaki barisa aktariyor topu. barisin pasi yattaraya. top 3 kisinin yanindan yattara ile bulusuyor. (spiker burda cosuyo lazca konusmaa baslay) bizum yattara aldi topi gidiy gidiy. ula o ne uc kisi birden saldiriy yattara bi okotcha yapay futbolcularin 3i yerde ceza alanina girdi. ceza alaninin icinde iki savunma oyuncusuna bi zidane hareketi hepsi yerde. yattara toplan kolbasti yapay galecilen karsi karsiya. ula galecinin basi döndü. la kafay yedi bi türli topi alamay. kalecinin bacaunun arasindan topi isaaca verdi sutuni attiiii top direkten döniy galeci casillas kendine geliy direkten dönen top gökhan ünalin ayauna geliy. galeci galesine girdi defans ayaga kalkti trabzonumun baskisindan kalenin icine girdi biri gökhana atlay gökhan topi isaacin ayauna atay bi sutttt. ula o ne topun sertluunden korkan casillas cekiliy goooooooooooooooooooooooolllll. ula o ne goliydi. aglar delindi kale arkasindaki uc reyal madrit taraftari sakatlandi. mac bitiy trabzon 5 reyal madrid 0. goller yattara isaac gökhan isaac isaac. isaac hattricklan süsledi habu nefesleri kesen maci. tüm stad horondan cosay. ula o ne isaac aldi eline kemencey. o calay bizum usaklar oynay. sevgili futbolseverler ben ibrahim altintepe. tesekkürler trabzonum anauzdan emduunuz süt helal olsun XxD (ula ne mac olurdi be :D)

icAA
28.07.2008, 00:05
ya bu adam bir formayı tutsada bizde anlasak tam geldiğini

Zeki Akyol
28.07.2008, 02:11

:((( demekkı bu korkuyu tek ben yapşamıyorum
ama ınşallah yanılırızz :(((

Zeki Akyol
28.07.2008, 02:14
bence böyle: kaleci tolga kale vurusunu topu önündeki songa vererek degerlendiriyor. ceza alaninin disinda topu orta yuvarlagin disindaki barisa aktariyor topu. barisin pasi yattaraya. top 3 kisinin yanindan yattara ile bulusuyor. (spiker burda cosuyo lazca konusmaa baslay) bizum yattara aldi topi gidiy gidiy. ula o ne uc kisi birden saldiriy yattara bi okotcha yapay futbolcularin 3i yerde ceza alanina girdi. ceza alaninin icinde iki savunma oyuncusuna bi zidane hareketi hepsi yerde. yattara toplan kolbasti yapay galecilen karsi karsiya. ula galecinin basi döndü. la kafay yedi bi türli topi alamay. kalecinin bacaunun arasindan topi isaaca verdi sutuni attiiii top direkten döniy galeci casillas kendine geliy direkten dönen top gökhan ünalin ayauna geliy. galeci galesine girdi defans ayaga kalkti trabzonumun baskisindan kalenin icine girdi biri gökhana atlay gökhan topi isaacin ayauna atay bi sutttt. ula o ne topun sertluunden korkan casillas cekiliy goooooooooooooooooooooooolllll. ula o ne goliydi. aglar delindi kale arkasindaki uc reyal madrit taraftari sakatlandi. mac bitiy trabzon 5 reyal madrid 0. goller yattara isaac gökhan isaac isaac. isaac hattricklan süsledi habu nefesleri kesen maci. tüm stad horondan cosay. ula o ne isaac aldi eline kemencey. o calay bizum usaklar oynay. sevgili futbolseverler ben ibrahim altintepe. tesekkürler trabzonum anauzdan emduunuz süt helal olsun XxD (ula ne mac olurdi be :D)

Umarım bu tur macları cok duyar ızlerızz hep bırlıkte ,:) real madrıd deıl ama fb yı yensak şampıyon olsak yeter

Tayfun
28.07.2008, 14:12
Alex Ferguson Isaac’i takipte
İngiltere tarihine geçen ve “Sir” ünvanı alan Alex Ferguson, Trabzonspor’un Nijeryalı yıldızı için ısrarlı. İskoç teknik adam 20 yaşındaki Isaac’ı yakın takibe aldı
Yeni sezonda Trabzonspor forması giyecek olana Isaac Promise İngiltere kulüplerinin gündeminden düşmüyor. 2005 yılında düzenlenen Dünya Gençler Futbol Şampiyonasında yıldızı parlayan Promise, takımının en dikkat çeken futbolcusu olmuştu. Manchester United’ın da transfer listesine giren 17 yaşındaki Isaac, Gençlerbirliği’nin elini çabuk tutması ve genç futbolcu başkent temsilcisine imza atmıştı. Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Trabzonspor’a transfer olan Isaac için halen 1 milyon dolar transfer bedeli istiyor. Manchester United’ın Menajeri Sir Alex Ferguson geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada şu dikkat çekici konuşmayı yaptı, “Türkiye’de 3 sezon önce alacağımız bir oyuncu vardı. Şimdi başka bir kulübe transfer oldu. Teknik Direktörlük hayatımda istediğim her oyuncuyu aldım. Ancak şimdi yakın takipteyiz. İkinci bir Louis Saha olabilecek kapasitede bir oyuncuydu. Onu transfer edemediğimiz için halen kendime kızıyorum” dedi. Gençlerbirliği’nde tüm dikkatleri üzerine çeken Isaac’i Chelsea ve Manchester City takımları da yakın takibe aldı.

Acaba doğru haber mi? :rolleyes: Alsın Isaac'i versin Rooney'i :D

zahido
28.07.2008, 15:24
İngiltere tarihine geçen ve “Sir” ünvanı alan Alex Ferguson, Trabzonspor’un Nijeryalı yıldızı için ısrarlı. İskoç teknik adam 20 yaşındaki Isaac’ı yakın takibe aldı
Yeni sezonda Trabzonspor forması giyecek olana Isaac Promise İngiltere kulüplerinin gündeminden düşmüyor. 2005 yılında düzenlenen Dünya Gençler Futbol Şampiyonasında yıldızı parlayan Promise, takımının en dikkat çeken futbolcusu olmuştu. Manchester United’ın da transfer listesine giren 17 yaşındaki Isaac, Gençlerbirliği’nin elini çabuk tutması ve genç futbolcu başkent temsilcisine imza atmıştı. Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Trabzonspor’a transfer olan Isaac için halen 1 milyon dolar transfer bedeli istiyor. Manchester United’ın Menajeri Sir Alex Ferguson geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada şu dikkat çekici konuşmayı yaptı, “Türkiye’de 3 sezon önce alacağımız bir oyuncu vardı. Şimdi başka bir kulübe transfer oldu. Teknik Direktörlük hayatımda istediğim her oyuncuyu aldım. Ancak şimdi yakın takipteyiz. İkinci bir Louis Saha olabilecek kapasitede bir oyuncuydu. Onu transfer edemediğimiz için halen kendime kızıyorum” dedi. Gençlerbirliği’nde tüm dikkatleri üzerine çeken Isaac’i Chelsea ve Manchester City takımları da yakın takibe aldı.

Isaacin U-17deki maclarindan sonra Manu isaaci bir sure denemis yeterli gorulmeyip transfer edilmemis.. kaynak: kingofnigeria..

Atılay
28.07.2008, 15:29
İsaac bu senenin en akıllı transferi ve en önemli yıldız adayımız olacak

futbalski60
28.07.2008, 15:30

Olabilir neden mi?
Isaac'ın yanında oynayan Obinna diye bir oyuncu var.Isaac'le beraber Nijerya milli takımının gol yükünü çekiyolar.Hatta Isaac daha fazla gol atıyo ve daha yaratıcı.İşte Obinna dediğimiz oyuncuyu İnter kapmak üzere;)

Hasan61
28.07.2008, 15:41
Olabilir neden mi?
Isaac'ın yanında oynayan Obinna diye bir oyuncu var.Isaac'le beraber Nijerya milli takımının gol yükünü çekiyolar.Hatta Isaac daha fazla gol atıyo ve daha yaratıcı.İşte Obinna dediğimiz oyuncuyu İnter kapmak üzere;)
ne kadar para veriyormuş inter
biz daha fazlasını istiyelim manu'dan

futbalski60
28.07.2008, 15:43
ne kadar para veriyormuş inter
biz daha fazlasını istiyelim manu'dan
Fiyat açıklanmadı henüz olimpiyatlardan sonra açıklarlar.Ferguson bence izler ama Trabzonda da izlettirir kesinlikle.Manu da oynayacak kapasiteye ulaşırsa hemen kaparlar

Zeki Akyol
28.07.2008, 17:49
:SS gelemden gıdıcek herşey paramı ??? dün formam kanlandı yaralılara yardım ederken Trabzondan yoksun napıcaktım Allahım Şampıyonluk gormeden alma canımı:(

tslover
29.07.2008, 18:48
çok iyi işler yapacak bence

Uğurtan
02.08.2008, 05:11
Kendisinden umutluyum yalnız daha önce kamp süresince takıml olmayan oyuncularımızın akıbeti beni düşündürüyor.. Umarım İsaac'ta böyle bir performans olumsuzluğu olmaz..

Zeki Akyol
02.08.2008, 11:38
Kendisinden umutluyum yalnız daha önce kamp süresince takıml olmayan oyuncularımızın akıbeti beni düşündürüyor.. Umarım İsaac'ta böyle bir performans olumsuzluğu olmaz..

inşallah benımde korkum bu cunku gençler kontra fubolu oynuyor ve forvette genelde yalnızdı burda solda oynatır Ersun hoca yada Umut u kesecek o oynaycak bılmyıorum hadı hayırlsıı erken gelsede onuda görsek

Tayfun
03.08.2008, 15:35
Bu takıma "Isaac'de" katıldımı forvet tamamdır :)

birollll
03.08.2008, 20:24
ya bu adamın hakkında nasıl oynadıgını bilen varmı yani

Atakan
03.08.2008, 20:28
Takımı konuşurken unutuyorum onu, sonra aklıma geliyor.Bizim isaac da vardı diyorum.:D

ersanozcan61
04.08.2008, 19:37
bu adama dikkat !!!
eğer verimli bir sezon geçirirse
ve seneye avrupada kendini gösterirse
bir kaç sene içersinde değeri
10 milyon euroları geçebilir..

ersanozcan61
04.08.2008, 19:49
Trabzonspor move delights Promise

By Oluwashina Okeleji
BBC Sport, Lagos
http://newsimg.bbc.co.uk/shared/img/999999.gif

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/44840000/jpg/_44840278_promise203.jpg Nigeria's Isaac Promise has moved to Trabzonspor from Genclerbirligi

Nigeria's Olympic football captain, Isaac Promise, says he is delighted to have completed his move to Turkish side Trabzonspor from local rivals Genclerbirligi.
The 20-year-old striker's move to Trabzonspor as a free agent had been disputed by Genclerbirligi.
They claimed he was tied to them until 2009 but the Turkish Football Federation approved his move to Trabzonspor on Wednesday.
"I appreciate the club's determination to have me here," Promise told BBC Sport.
"For them to keep fighting to sign me showed a strong affection and I will give my best to ensure the team succeeds."
After signing his contract Isaac immediately left for South Korea to join his Nigerian team-mates on a training camp ahead of the Beijing Olympics.
"My aim is to return from the Olympics and do everything to help the team achieve their objectives," he added.
"I feel so good to have joined one of the top four clubs in the country and I think they are very ambitious."
Promise is particularly excited about the prospect of playing alongside several other Africans in the squad.
The club, which is the only side outside Istanbul to have won the Turkish title, has Guinea's Ibrahima Yattara, Senegal's Tony Sylva and Cameroon captain Rigobert Song in its squad.
"I have been lucky to always meet fellow Africans everywhere I play and now I am glad Song, Sylva and Yattara are also with Trabzonspor," he said.
Promise scored 12 goals in his first season in Turkey in 2005 and managed three more than that last season.

bbc sportan bir haber elimden geldiğince çeviriyorum

Nijeryanın olimpik futbol takımı kaptanı isaac promise trabzonspora transferinden oldukça memnuniyet duyduğunu dile getirdi

20 yaşındaki yıldız bedelsiz olarak gençlerden ayrıldı

Genlerbirliği bu durumdan şikayetçi oldu fakat futbol federasyonunun izniyle transfer gerçekleşti

Trabzonsporun kararlılığı sayesinde bu transfer gerçekleşmiştir

Bu yüzden yeni takımım için elimden gelenin en iyisi yapacağım.

Kontrat imzaladıktan sonra milli takım kampına dönen Nijeryalı yıldız
Şu anki hedefim milli takımın başarısı için önümüzdeki engelleri geçmek

Türkiyede şampiyonluk görmüş 4 büyük takımından birine transfer olduğum için çok mutluyum ve heyecanlıyım.

Ve takımdaki diğer Afrika kökenli oyuncularla beraber oynayacağım için ayrıca heyecanlıyım

İbrahim yattara tony sylva ve song Afrika milli takımlarında boy göstermiş önemli oyuncular

Bu açıdan çok şanslıyım

Emirhan Makul
04.08.2008, 20:24
Başlamadı mı bitmedi mi bu turnuva ya nerde bu adam ayın 5'i oldu Şafak 15

Sadullah KAPICIOĞLU
04.08.2008, 21:42
bence en sinsi transferlerden biri. Çok fayda sağlayacaktır.

Cemil Çiçekli
04.08.2008, 23:05
kesinlikle en iyi transfer gözünü seveyim ersun yanal su adamı ilk 11 dene yoksa bi faydası olamaz.. :S

Burçak
04.08.2008, 23:20
verdiği röportajdan anlaşıldığı kadar Trabzonspora gelmesine sevindiği kadar CavCavdan kurtulduğunada baya bi sevinmiş:)

CaMoKaEnEs
05.08.2008, 02:32
genç ve yetenekli umutu kesmez hoca ama bellide olmaz

Zeki Akyol
05.08.2008, 14:46
verdiği röportajdan anlaşıldığı kadar Trabzonspora gelmesine sevindiği kadar CavCavdan kurtulduğunada baya bi sevinmiş:)

Haklısın bencede :))
Cavcav cav cav ötmekten başka bişe yapamadı :)

bıde bıze akıl verıyo keşke benımle konuşulsaydı da olede böle dıye
ama unuttu galıba aurello olayını :))

Tolpaş61
05.08.2008, 15:03
lafımın arkasındayım.bu adam en iyi transferlerimizden biri.futbolunu izlememe gerek kendisini oynadığı maçlardan dolayı iyi tanıyorum.en yerinde ve değerli transferlerimizden biri.song-egemen-isaac promise.colmanın performansı henüz bilinmiyor.yani bana göre en önemli üçünçü transferimiz.

Mert67
06.08.2008, 19:13
14:40 2008 Pekin Olimpiyat Oyunları Futbol Karş."Hollanda-Nijerya"
TRT 3
Umarım oynar yarın.:)

Birtan Karaman
06.08.2008, 19:22
TRT 3
http://www.kickoffnigeria.com/uploads/images/6d8a0401c51dc8e0bd0c9a237114355c.jpgkaptan tabı oynayacak.

İslam Sezer
06.08.2008, 19:57
tff sitesinde sözleşme bitiş tarihi 31 mayıs 2008 yazıyor hala,kulüp ise gençlerbirliği.ne zaman Trabzonspor futbolcusu olarak gösterilecek acaba?

Selimag
06.08.2008, 20:16
maçları eurosport veriyor sanirim, yarin insallah seyrederiz...

Birtan Karaman
06.08.2008, 21:05
maçları eurosport veriyor sanirim, yarin insallah seyrederiz...
trt3 verıyor.

Mert67
06.08.2008, 22:32
TRT 3
Arkada kalmasın.Maçı kaçırmayın arkadaşlar.

anadolu_kaplanı
06.08.2008, 22:38
Çok genç çok yararlı olur bence umutun yerine ısaac promise oynamalı

ersanozcan61
06.08.2008, 23:13
Messi ve Diego olimpiyatlarda yok

Uluslarası Spor Tahkim Mahkemesi (CAS), bazı Avrupa kulüplerinin, FIFA'nın ''23 yaş ve altı oyuncuların, 2008 Pekin Olimpiyatları'na katılmasına izin verilecek'' kararına yaptıkları itirazı kabul etti. CAS Genel Sekreteri Matthieu Reeb, kulüplerin, 23 yaş ve altındaki oyuncularını olimpiyatlara göndermeme isteğini haklı bulduklarını belirtirken, gerekçe olarak, ''Olimpiyatlardaki futbol turnuvasının, FIFA'nın takviminde yer almamasını'' gösterdi. FIFA Başkanı Sepp Blatter da yayımladığı mesajda, ''FIFA'nın fikri değişmedi. Olimpik futbol turnuvaları, bir oyuncunun kariyeri için önemli bir fırsattır, özellikle de genç futbolcular için. CAS'ın, olimpiyat ruhunu dikkate almamasını üzüntüyle karşılıyorum'' ifadelerini kullandı.
La Liga takımlarından Barcelona, forvet oyuncusu Lionel Messi'yi Arjantin Milli Futbol Takımı'na, Bundesliga kulüpleri Schalke 04 ve Werder Bremen de Rafinha ve Diego'yu Brezilya Milli Takımı'na göndermek istememişti.
FIFA, geçen hafta aldığı kararla, söz konusu oyunculara atıfta bulunarak, ''Futbol kulüpleri, olimpiyatlardaki futbol turnuvaları için milli takıma çağrılan 23 yaş ve altı oyunculara izin verilecek'' demişti.
Kulüpler de bunun üzerine, CAS'a itirazda bulunmuştu. Bu durumda Messi, Diego ve Rafinha olimpiyatlara katılmayacak.

Isaacı geri çağır başkan :D
http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/user_offline.gif http://forum.bordomavi.net/images/buttons/quote.gif (http://forum.bordomavi.net/newreply.php?do=newreply&p=1547460)

Atakan
06.08.2008, 23:16
TRT 3
Herkez izlesin inşallah oynar.

Recep Alkan
07.08.2008, 11:47
hakkında cok ıyı konusanlarda var, bu adam nerden geldı nıye aldık dıyenlerde var. daha kampa katılmadı. bır gelsın bakalım. neler yapacagını o zaman gorecegız. ınsallah derdımıze bıraz olsun ılac olabılır.

Dursun Kaplan
07.08.2008, 11:57
Maç saati 14.4o mı.? :eek: Böyle maç saatimi olur yahu.. :)

Neyse, bu maçlarda kendini geliştirsin takıma gelince yabancılık çekmesin..:p

Serkan Miletli
07.08.2008, 12:25
Ben bir site buldum bakalım ordan izleyebilirim maçı.

Birtan Karaman
07.08.2008, 12:42
mac trt3 de.

Birtan Karaman
07.08.2008, 14:37
keske gelse yaa..!

Birtan Karaman
07.08.2008, 14:37
http://www.spor61.net/news_detail.php?id=8676
isaac gerı cagırabılırmısız.

Onur Civelek61
07.08.2008, 14:45
TS İsaac'ı çağırabilir
<H3 style="MARGIN: auto 0cm">La Liga takımlarından Barcelona, forvet oyuncusu Lionel Messi'yi Arjantin Milli Futbol Takımı'na, Bundesliga kulüpleri Schalke 04 ve Werder Bremen de Rafinha ve Diego'yu Brezilya Milli Takımı'na göndermek istememesi nedeniyle CASA yaptığı itiraz CAS kabul etti.

Uluslarası Spor Tahkim Mahkemesi'nin (CAS), FIFA'nın ''23 yaş ve altı oyuncuların, 2008 Pekin Olimpiyatları'na katılmasına izin verilecek'' şeklinde karar almasına ve bunu kulüplere bildirmesine rağmen ,kulüplerin yaptığı itirazı kabul etmesi Trabzonspor'unda işini kolaylaştırdı. Bordo Mavili yönetim CAS 'ın karanının ardından istemesi halinde Nijerya Milli takımı ile Pekin Olimpiyatlarında bulunan İsaac'ı geri çağırabilir

CAS'ın, ''bir avuç'' futbolcuyu kulüplerine gönderme kararını ''hayal kırıklığıyla'' karşıladığını söyleyen FİFA Başkanı Sepp Blatter, ''Bu kararı anlamakta güçlük çekiyorum.Bu karar uygulanırsa, Pekin'de futbol müsabakaları gerçekleşmez, zira tüm oyuncular burada.Gitmelerine izin veremeyiz ''dedi
Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) Başkanı Jacques Rogge da Blatter'ın düşüncelerini paylaştığını belirtirken, kulüplerden oyunculara izin vermelerini isterken ,bu sorunun olimpiyatlardan sonra çözüme kavuşturulması için de talepte bulundu.

Tayfun
07.08.2008, 14:58
Bakalım bugünkü Hollanda - Nijerya maçında neler yapacak...

TSercaN
07.08.2008, 15:00
bu musabakalarida en dandik zamanda yaparlar ya ona uyuz oluyorum!!!

afrika kupasi da cok dandik bir tarihte oynanir herzaman..

Ali İhsan
07.08.2008, 15:01
Isaac kaptan olarak ilk onbirde yer alıyor Hollanda karşısında...

Birtan Karaman
07.08.2008, 15:02
www.isaacpromise.tr.gg (http://www.isaacpromise.tr.gg) ...!

onur_alabuga_61
07.08.2008, 15:03
14.40 da maç

Ertan1982
07.08.2008, 15:06
Saat Farkinida hesaplamalisin.Burda Saat 14.40 Peking de Aksam mi ne oluyor.

Ali İhsan
07.08.2008, 15:10
Saat Farkinida hesaplamalisin.Burda Saat 14.40 Peking de Aksam mi ne oluyor.
Pekin saatiyle 19.45, Türkiye saatiyle 14.45'de başlıyor maç.

Kadrolar açıklanmış

http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/INF/FB/C51/FBM400B02.shtml#FBM400B02

Kadir
07.08.2008, 15:16
Pekin saatiyle 19.45, Türkiye saatiyle 14.45'de başlıyor maç.

Kadrolar açıklanmış

http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/INF/FB/C51/FBM400B02.shtml#FBM400B02

Bizim İshak'a bak kaptan olmuş koçum benim :)

Hollanda'da baya hayvanlık yapmış Makaay ne lan :)

Hollanda alır bu maçı .

Murat GENEL
07.08.2008, 15:17
İsaac iyi oynasın Nijerya yenilsin:D

Birtan Karaman
07.08.2008, 15:27
http://results.beijing2008.cn/WRM/images/athlete_photo/normal/8/227508.jpg

worldmaster
07.08.2008, 15:42
e ben göremiyorum,hani trt3 maçı veriyordu?

worldmaster
07.08.2008, 15:44
aha şimdi başladı,bi izleyek bakalım.Ne apacak bizimki

worldmaster
07.08.2008, 15:52
Promise harika bi duvar pası verdi ama değerlendiremediler...Nijerya ilk 5 dk çok daha üstün oynuyor...

Dursun Kaplan
07.08.2008, 15:59
Dakika dakika bilgi istiyoruz.. :cool:

Birtan Karaman
07.08.2008, 16:00
isaac sık sık top calıyor.

worldmaster
07.08.2008, 16:01
Bi türlü ceza alanında topla buluşamadı...

Birtan Karaman
07.08.2008, 16:01
izleyemıyenlerhttp://www.trt.net.tr/wwwtrt/canli.aspx

worldmaster
07.08.2008, 16:02
Bu arada Hollanda nın 7 numarası iyi oynuyor...

Birtan Karaman
07.08.2008, 16:03
ulan bu makaay ne utanmaz bırak cocuklar oynasın:D

Birtan Karaman
07.08.2008, 16:04
Bu arada Hollanda nın 7 numarası iyi oynuyor...
de guzman feyenordda oynuyor

Birtan Karaman
07.08.2008, 16:04
isaac sık sık sut denıyor..!

worldmaster
07.08.2008, 16:05
İsaac sürekli şut deniyor.Bizim takımda pek olmayan bi özellik.İnşallah ligde de dener...

Birtan Karaman
07.08.2008, 16:09
gorunen o ki isaac dıkkat edın sık sık top almaya gelıyor yane onu kacıracak bı adam lazım o adam da yattaradır.

Dursun Kaplan
07.08.2008, 16:09
İzliyorum bakalım bu uşak neler yapıcak.. :)

worldmaster
07.08.2008, 16:13
Bmn çok mu yuklendi trt ye acaba donmaya başladı habire :)

Birtan Karaman
07.08.2008, 16:15
ulan su odemwingie hıc pas vermıyor ya

ÖmerFarukYılmaz
07.08.2008, 16:16
Süper orta Isaac'ten

Birtan Karaman
07.08.2008, 16:17
isaac cakıyodu asıstı tam bır 10 numara stılı oynuyor:D

b_m_61
07.08.2008, 16:19
şu ana kadar nijerya'nın en tehlikeli futbolcusu görümünde.direk kaleye yöneliyor, uzakdan şut denemesi oldu..az önce de güzel ortaladı adam dışarı attı.

b_m_61
07.08.2008, 16:20
nijeryalılar klasik olarak atletik ve teknikten yoksun :) son paslarda ve son şutlarda kötüler

Dursun Kaplan
07.08.2008, 16:21
Bu kara uşak bizde iş yapar tamamdır.. :)

Birtan Karaman
07.08.2008, 16:24
isaac bos alan oyuncusu bence kanatlarda kullanılır.

Adem ÖZER
07.08.2008, 16:27
hollanda yenecek galiba.bizimkine pek top gelmiyor.

ÖmerFarukYılmaz
07.08.2008, 16:27
Şu 14 numara ne kadar boş bir adam:)

Dursun Kaplan
07.08.2008, 16:28
Şu 14 numara ne kadar boş bir adam:)

Frikik boşa gitti ya.. :)

b_m_61
07.08.2008, 16:30
staddaki anonsu duydunuz mu o kadının sesi ne korkunçtu öyle :D

Birtan Karaman
07.08.2008, 16:32
ilk yarı bıttı yorumsuz..!

Tayfun
07.08.2008, 16:36
İlk yarıda topla fazla buluşamadı ki yorum yapma şansı vermedi :)

Kadir
07.08.2008, 16:36
İshak ortasaha oyuncusu kimliğine bürünmüş .

TSercaN
07.08.2008, 16:37
bkaraman kardesim cok aydinlattin beni sagolasin :) bu mesajin cok onemliydi

Birtan Karaman
07.08.2008, 16:41
bkaraman kardesim cok aydinlattin beni sagolasin :) bu mesajin cok onemliydi
abi kusura bakma:D sıkı bır markaj altında;)ama trabzonda ıs yapar sık sık top almaya gelıyor ılk dusuncesı hemen sut hıc drıblıng yapmadı umarım 2.yarı kımlıgıne burunur.

TSercaN
07.08.2008, 16:46
ha bak demekki yorum yapabiliyorsun ;) ... demekki adamdan korkuyorlar...

futbalski60
07.08.2008, 16:47
Obinna Nsofor'a dikkat edin Mourinho'nun gözdesi olimpiyatlardan sonra İnter'le büyük ihtimal sözleşme imzalayacak.

b_m_61
07.08.2008, 16:49
isaac belki ilk yarıda çok etkili olmadı ama kaliteli bir futbolcu olduğu her halinden belli.kafası önünde koşmuyor, pozisyona sokamadılar onu uzakdan bikaç şut denedi, güzel bi ortası var ama dışarı gitti.ve hareketli oyuncu defansı zorluyor.

Anıl Caner
07.08.2008, 17:02
amokachi li, okocha lı, oliseh li nijerya nerde, bu nijerya nerede. frikiki çağdaş atan stilinde kullanmayı bile beceremiyorlar.

Kadir
07.08.2008, 17:03
amokachi li, okocha lı, oliseh li nijerya nerde, bu nijerya nerede. frikiki çağdaş atan stilinde kullanmayı bile beceremiyorlar.

Abi bu çocuklar daha genç. Büyüyüp adam olacak bunlar :)

Anıl Caner
07.08.2008, 17:06
Abi bu çocuklar daha genç. Büyüyüp adam olacak bunlar :)

ben küçükken tırt olup da sonradan bir anda parlayan adam pek bilmem. genç adam arda gibi, barış gibi, rooney gibi, messi gibi zaten kendini belli eder genç yaşta.

veya 5 yıl önce ki ümit milli takımımızı düşünelim, kaç tanesi şu an a milli takımda.

bu sebeple yok gelişecek yok şöyle olacak lafları bence hikayedir. şu nijerya milli takımından 3'ten fazla sağlam oyuncu çıkma olasılığı ergin keleş'in fener maçında hat trick yapma olasılığına eşittir.

b_m_61
07.08.2008, 17:31
ben küçükken tırt olup da sonradan bir anda parlayan adam pek bilmem. genç adam arda gibi, barış gibi, rooney gibi, messi gibi zaten kendini belli eder genç yaşta.

veya 5 yıl önce ki ümit milli takımımızı düşünelim, kaç tanesi şu an a milli takımda.

bu sebeple yok gelişecek yok şöyle olacak lafları bence hikayedir. şu nijerya milli takımından 3'ten fazla sağlam oyuncu çıkma olasılığı ergin keleş'in fener maçında hat trick yapma olasılığına eşittir.

Katılmıyorum 20 21 yaşında kimsenin tanımadığı sonradan yıldız oyuncu olan birsürü oyuncu var.Misal 20 yaşlarındaki Gökhan Ünal ve şimdiki Gökhan Ünal.Örnekleri çoğaltabilirim çok var.

Adem ÖZER
07.08.2008, 17:31
ahanda çıktı oyundan bizimki

Anıl Caner
07.08.2008, 17:34
Katılmıyorum 20 21 yaşında kimsenin tanımadığı sonradan yıldız oyuncu olan birsürü oyuncu var.Misal 20 yaşlarındaki Gökhan Ünal ve şimdiki Gökhan Ünal.Örnekleri çoğaltabilirim çok var.

Yıldız kavramlarına bakış açımızla alakalı demek ki. Gökhan Ünal benim gözümde asla yıldız olamaz. Sadece trabzonspor forması giydiği için diğerlerinden fazla severim ve savunurum o kadar.

düzeltme: mesajıma dikkat edersen tanınmaktan bahsetmiyorum. yeteneklerini göstermekten bahsediyorum. yıldız olacak her oyuncu genç yaşta bunun sinyallerini verir, vermiştir.

Adem ÖZER
07.08.2008, 17:35
hollandanın 14 nolu oyuncusu kırmızı kart gördü.maçta 90+ oynanıyor.0-0

Tayfun
07.08.2008, 17:37
Isaac'in performansı bana haz vermedi bizde daha iyi oynar inşallah ... :)

Anıl Caner
07.08.2008, 17:38
bu olimpiyat ayağına kampı da yedi zaten umarım kendisini turnuvada gösterir de, seneye hala istiyorsa ferguson dedesinin yanına yollarız.

Osman Yavuz
07.08.2008, 17:38
Nijerya takım oyununu çok iyi oynadı.Isaac de takımın önemli bir parçası olarak göze battı bence.Forvet arkası daha etkili oynuyo bence.

b_m_61
07.08.2008, 17:41
Yıldız kavramlarına bakış açımızla alakalı demek ki. Gökhan Ünal benim gözümde asla yıldız olamaz. Sadece trabzonspor forması giydiği için diğerlerinden fazla severim ve savunurum o kadar.

düzeltme: mesajıma dikkat edersen tanınmaktan bahsetmiyorum. yeteneklerini göstermekten bahsediyorum. yıldız olacak her oyuncu genç yaşta bunun sinyallerini verir, vermiştir.

Tanınmakdan kastım göze batmak senin tabirinle kendini belli etmek.Eğer sen bu ligdeki en iyi 2 3 forvetten birini, sakatlanmadığı takdirde her sene krallığa oynayan bir forveti yıldız olarak görmüyorsan tartışmaya gerek görmüyorum.:)

İskender Çakmak
07.08.2008, 18:04
ısaac'in gökhan ünal ve umut bulut tan çok farklı yönleri var bir kere ısaac 1 0 dan sonra ve ya daha büyük skorlarda oyuna girerek skoru değiştiren bir futbolcu bugünkü maçtada eğer skor nijerya lehine olsaydı ısaac param parça yapardı hollandayı ama olmadı ve maç berabere bitti

ÖmerFarukYılmaz
07.08.2008, 18:16

O zaman size Rivaldo örenğini vermek istiyorum:)

Geç parladı çabuk söndü...

enmavi61
07.08.2008, 19:02
futbol zekası olduğuu belli topu çok iyi saklıyorr ama santrofor olarak tek başına oynucak biri değil tabbii ki...hızlıı direk kaleye oynayan bi futbolcuu bizde şans verilirse çok iş yapacağa benziyoor

Halil Atalay
07.08.2008, 19:36
ula yeri değil ama şu anda CNNTÜRK kanalda trabzonspor konuşuluyor

kalavara
07.08.2008, 19:53
isaac bu maçta sanki orta oyuncusuydu. muhtemelen sağ ve sol açıktaki oyuncuların savunma zaafını bu şekilde kapatmayı düşündüler. bir ara rakip atakta 6 pas içinden kafa topuna çıktı isaac ula bu ne dedim. yani isaac klasik bir santrafor gibi değildi. top rakipte iken her yerde basmaya çalıştı. bence bu durum bizim sistem açısından olumlu. ayrıca isaac top hakimiyeti olarak umuttan çok daha iyi.yani umut bu sezon banko değil...bu maçla ilgili olarak isaac için başarısız denemez keza verilen görevi iyi şekilde yaptı. nijeryanın farklı ve ilginç bir sistemi var. o sistem içinde bu kadarını yapabilirdi ancak.

Anıl Caner
07.08.2008, 19:58
Tanınmakdan kastım göze batmak senin tabirinle kendini belli etmek.Eğer sen bu ligdeki en iyi 2 3 forvetten birini, sakatlanmadığı takdirde her sene krallığa oynayan bir forveti yıldız olarak görmüyorsan tartışmaya gerek görmüyorum.:)

peki sen tartışmaya gerek görme de ben bu ligin geçen sene ki gol kralını da, ondan önceki zafer biryol u da(ki gökhan ünal'dan çok daha fazla gol krallığı yarışında yer almıştır), serkan aykut'u da yıldız olarak görmüyorum.Ligdeki en iyi 2-3 forvetten birisi olduğunu zaten düşünmüyorum Gökhan Ünal'ın. En iyi son vuruşçuların içerisinde yer bulabilir tabi.

duygusal yaklaşarak hatalı davranıyorsunuz.kayserisporlular argüman olarak gökhan'ı sunduğunda hepimizin "pff tekke'nin tırnağı olamaz" dediğini ben adım gibi biliyorum. şahsen dedim, hala daha derim.

@Ömer Faruk Yılmaz

İşte demek istediğim noktalardan birisi de bu. Rivaldo brezilya ümit milli takımında oynayan, zamanla kendini geliştirmiş bir futbolcu değil.Eğer bir oyuncu ümit milli takımda ya da hasbelkadar a milli takımda yer bulmuşsa zaten potansiyeli belli olur. şimdi 20 yaşında ondan böyle ilerde büyük yıldız olacak lafına inanmam. 20 yaşındaki adam şansı bulduğu zaman eğer potansiyeli varsa bunu gösterir.
---------------------------------------------------------------------------

şimdi genç bunlar, ileride coşacaklar diyenler Ergin Keleş,Alişen Kandil,Ufuk Bayraktar konularında yeterince ders almadılar mı bilmiyorum.

Bir Barış'ın durumunu düşünün bir de onları.

Selimag
07.08.2008, 21:04

Semih Senturk var onunde ornek kendini ne kadar gelistirdigini gormussundur. Hala genc Semih diyorlar, adam 27 yasinda. Forvete guzel bir ornek, gene İlhan Mansiz, BJK'ye geldiginde yanlis hatirlamiyorsam 26 yasinda idi.
Defansta Bulent Korkmaz, Sota ile Hami'nin keki idi tabiri caizse oynadigi maclarda ben rahatliyordum kadroda var ise GSnin gencken, tamam kesin hata yapar maci aliriz diyordum. Adam 33 yasindan sonra oyle bir performans gosterdi ki benim icin Turk futbol tarihinin unutulmaz oyunculari arasina girdi. (Karakterini tartismiyorum)
ornekler uzar gider ... ilk aklima gelenleri soyledim...

Kaldi ki cok guzel soyledin, umit milli takiminda cok ust duzey oyuncularin su an kacinin A milli takiminda olmadigi cok dogru bir tesbit. Bu turkiye icin degil tum dunya icin dogru bir tesbit.

Fakat bu soylediginin aksine, kesinlikle bir cok oyuncunun kendisini ilerleyen yaslarda olgunlastirdigi icin meydana gelen bir durum. Yani cok iyi baslayip devam ettiremeyenler oldugu gibi, kendini olgunlastirip 25 yasindan sonra farkedilen hatta dunya yildizi olan ornekler de var.

Bu "gelisecek laflari hikayedir" kismini bir daha dusun istersen diye hatirlatayim istedim, sen gene de kendin bilirsin tabi nasil istersen oyle dusunmekte serbestsin :)

Manu61
07.08.2008, 21:17
Semih Senturk var onunde ornek kendini ne kadar gelistirdigini gormussundur. Hala genc Semih diyorlar, adam 27 yasinda. Forvete guzel bir ornek, gene İlhan Mansiz, BJK'ye geldiginde yanlis hatirlamiyorsam 26 yasinda idi.
Defansta Bulent Korkmaz, Sota ile Hami'nin keki idi tabiri caizse oynadigi maclarda ben rahatliyordum kadroda var ise GSnin gencken, tamam kesin hata yapar maci aliriz diyordum. Adam 33 yasindan sonra oyle bir performans gosterdi ki benim icin Turk futbol tarihinin unutulmaz oyunculari arasina girdi. (Karakterini tartismiyorum)

Kaldi ki cok guzel soyledin, umit milli takiminda cok ust duzey oyuncularin su an kacinin A milli takiminda olmadigi cok dogru bir tesbit. Bu turkiye icin degil tum dunya icin dogru bir tesbit.

Fakat bu soylediginin aksine, kesinlikle bir cok oyuncunun kendisini ilerleyen yaslarda olgunlastirdigi icin meydana gelen bir durum. Yani cok iyi baslayip devam ettiremeyenler oldugu gibi, kendini olgunlastirip 25 yasindan sonra farkedilen hatta dunya yildizi olan ornekler de var.

Bu "gelisecek laflari hikayedir" kismini bir daha dusun istersen diye hatirlatayim istedim, sen gene de kendin bilirsin tabi nasil istersen oyle dusunmekte serbestsin :)
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Anıl Caner
07.08.2008, 23:21

sanırım yanlış anlaşılma sıkıntısı çekiyorum ağabeyim.

ben bir oyuncu ilerlemiş yaşında keşfedilmez demiyorum. sadece genç oyuncular bazında konuşuyorum. genç oyuncu ülkesinin ümit de olsa milli takımında şans bulmuşsa o aşamada belli eder kendisini diyorum, arda gibi, gökdeniz gibi.

Genç yaşta işleri yolunda gitmemiş ancak yetenekli oyuncuların ortaya çıkmayacağını hiç söylemedim ki.

sadece gençken "bu ilerde büyük topçu olacak" denilen oyuncunun o ışığı yansıtacağını kastediyorum.

"bunlar genç takım"diyince ileride hepsinin büyük yıldızlar olacağını iddia etmeyi mantıksız buluyorum sadece.Yorumum da nijerya milli takımının halini görüp üzülmemden sonra geldi. Nijerya uzunca bir dönem afrika takımlarının teknik anlamda en üstün takımıydı.Bugün izlediğim takım ise angola'dan, fas'tan farksız bir takımdı.

isaac promise başlığında buralara niye vardık onu da bilmiyorum aslında.

ama madem vardık isaac hakkında konuşalım, isaac promise zaten 3 sene evvel potansiyelini dünyanın sayılı hocalarına kanıtlamış bir isim.Ona güvenim sonsuz.

Konu dallanıp budaklandıkça yanlış anlaşıldığımı düşünmeye başladım.Isaac'ın başlığını da daha fazla kirletmeyelim. İsteyen olursa özel mesajlar aracılığı ile bu konuyu konuşuruz.

macka61
08.08.2008, 02:52
bugünkü maçta iyi oynadı ben beğendim

Mollasalihoğlu
08.08.2008, 03:32
adam kaptan çıkıyo sahaya ol,mpiyatta biz tartışıyoruz..
büyük takımız vesselam :)

Kaan
08.08.2008, 03:53
İsaac için şans doğdu

CAS'ın son kararı, milli takımdaki İsaac'ten bir türlü faydalanamayan Trabzonspor'a oyuncusunu geri çağırma şansı verdi.

Trabzonspor'a olimpiyatlara giden futbolcusu İsaac'i geri çağırma şansı doğdu. Bordo-mavililer, G.Birliği'nden aldıkları futbolcunun milli takım kampında olması nedeniyle bir türlü takım ile çalışma fırsatı bulamamasının sıkıntısını yaşıyor. Barcelona, forvet oyuncusu Lionel Messi'yi Arjantin Milli Futbol Takımı'na göndermek istememiş ve CAS'a itiraz etmişti. CAS bu itirazı haklı buldu. Bu olay Trabzonspor için emsal teşkil edebilecek.

Fotomaç

Önceden verildiyse özür dilerim... :(

Selimag
08.08.2008, 04:00
Barcelona, forvet oyuncusu Lionel Messi'yi Arjantin Milli Futbol Takımı'na göndermek istememiş ve CAS'a itiraz etmişti. CAS bu itirazı haklı buldu. Bu olay Trabzonspor için emsal teşkil edebilecek.

Kararı duydum ama bugun Messi oynadi Arjantin'de :)

Birtan Karaman
08.08.2008, 17:36
pazar gunu saat 12.00'de nijerya-japonya naklen trt3 de sakın kacırmayın..!:D

oulcan_ts
08.08.2008, 22:22
bnde mrk ediodum bu adam geldimi die...siteye bakdm ama futbolcular arsında yok...

Cihad Varlı
08.08.2008, 22:42
bnde mrk ediodum bu adam geldimi die...siteye bakdm ama futbolcular arsında yok...
5 HÜSEYİN ÇİMŞİR
29 TOLGA ZENGİN
85 FERHAT ÇÖKMÜŞ
10 UMUT BULUT
11 İBRAHİMA YATTARA
18 TAYFUN CORA
13 ADNAN GÜNGÖR
30 SERKAN BALCI
35 ONUR RECEP KIVRAK
99 ERGİN KELEŞ
6 CEYHUN GÜLSELAM
23 REMZİ GİRAY KAÇAR
8 SELÇUK İNAN
87 EREN GÖRÜR
7 ABDULAZİZ SOLMAZ
71 İSMAİL ÖZEREN
19 AHMET BUĞRA ERDOĞAN
3 HRVOJE CALE
20 GUSTAVO COLMAN
16 EGEMEN KORKMAZ
38 SAMİ BÜYÜKTOPAÇ
45 YAKUP BUGUN
9 GÖKHAN ÜNAL
61 BARIŞ MEMİŞ
4 RİGOBERT SONG
14 PROMİSE ISAAC
15 FATİH ALTUNDAĞ

Yanal, Gençlerbirliği'nden transfer edilen Isaac’in Nijerya Milli Takım kampında bulunduğunu ve en geç 20 Ağustos’ta takıma katılacağını ve bu oyuncunun da ekstra güç katacağını düşündüklerini kaydetti.

Kaynak : resmi site..

Birtan Karaman
09.08.2008, 19:02
yarın ısaac macı var nıjerya-japonya saat 12.00de yayınb akıslarını ınceledım sanırsam bu mac yayınlanmıyor.

Emo91
09.08.2008, 19:28
kaptani izlegelim bakalim neler yapicak... elenmelerini pek istemem cünkü isaac orda basari yakalarsa onun icin iyi olur.... ama erken elenmeleri takima erken katilmasi anlamina gelir....

hayirlisi, insallah kendisi iyi oynar

Birtan Karaman
09.08.2008, 20:01
yarınkı mac ta yayın yok arkadaslar:(

Berk
09.08.2008, 20:04
Yarın saat 12.00'de Olimpiyat Oyunları'nda Nijerya-Almanya maçı var.TRT 3 maçı yayınlıyor:

http://www.trt.net.tr/wwwtrt/tvakis.aspx?kanal=3

Tayfun
09.08.2008, 20:08
Yarın saat 12.00'de Olimpiyat Oyunları'nda Nijerya-Almanya maçı var.TRT 3 maçı yayınlıyor:

Sağolasın Hocam :)

Hasan61
09.08.2008, 20:08

link cumartesine ait
ayrıca maç bayan milli maçı
http://www.trt.net.tr/wwwtrt/TvAkis.aspx?gunler=0&kanal=3&akistur=1&tdgun=2
pazar gününün linki burda
o saatte arjantin-litvanya basket maçı var;)

Tayfun
09.08.2008, 20:10
link cumartesine ait
ayrıca maç bayan milli maçı
http://www.trt.net.tr/wwwtrt/TvAkis.aspx?gunler=0&kanal=3&akistur=1&tdgun=2
pazar gününün linki burda
o saatte arjantin-litvanya basket maçı var;)

:eek: Bende sevinmiştim Isaac'i izleyebilecem diye..!

Viseralı Ömer
10.08.2008, 09:06
ısaac geldiği için büyük bi ilerleme olabilir

Viseralı Ömer
10.08.2008, 09:07
ben nası resim koyacam buraya

Berk
10.08.2008, 11:08
ben nası resim koyacam buraya

www.imageshack.us adresine gir orda ''Gözat'' seçeneği var.Ona tıklayıp eklemek istediğin resime tamam de ardından ''Host it'e bas.Resim yüklendikten sonra karşına bi sayfa çıkacak:

http://img360.imageshack.us/img360/981/ssnq1.jpg (http://imageshack.us)

Eğer resminin tam büyük haliyle çıkmasını istiyosan ''Hotlink for forums (1)'' deki linki kopyalaıp foruma yapıştır.Eğer resminin küçük boyutta çıkıp üstüne tıklandığında büyümesini istiyosan ''Thumbnail for forums (1)!! deki linki kopyalaıp foruma yapıştır..;)

Bahtiyar
10.08.2008, 11:13
adam kaptan çıkıyo sahaya ol,mpiyatta biz tartışıyoruz..
büyük takımız vesselam :)

güzel espiriydi:)

ilhan
10.08.2008, 12:51
Haydi Japonya yenersin Nijerya'yı ;)

Mustafa
10.08.2008, 13:01
Maç trt3 de diyorlardı.Basketbol maçı var şimdi :S

yns_emre61
10.08.2008, 13:04
Maç trt3 de diyorlardı.Basketbol maçı var şimdi :S
aynen :S hangi kanal veriyo

ilhan
10.08.2008, 13:07
Kanalı felan merak etmiyorum. Nijerya yenilsin başka birşey istemiyorum.

Mustafa
10.08.2008, 13:24
Dakika 23 maç 0-0 haydi Japonya

yns_emre61
10.08.2008, 13:28
Dakika 23 maç 0-0 haydi Japonya
hangi kanal veriyor :S

Mustafa
10.08.2008, 13:30
Hiçbir kanal vermiyor sanırım ben internetten sonucu takip ediyorum sadece

İskender YILMAZ
10.08.2008, 13:36
eleme maçımı grup mu..?

Mustafa
10.08.2008, 13:37
Haydi Mui Cang,Nayomuri,Lee Zang atın artık şu golleri.Gösterin kırmızı beyazın gücünü :)

Birtan Karaman
10.08.2008, 13:50
http://www.kickoffnigeria.com/static/news/article.php?id=2392
inglizce canlı anlatım ısaacın pozısyonlarını cevırebılen cevırsın:D

İlker Akçay
10.08.2008, 14:24
arkadaşlar nijerya:1-japonya:0 dakika 59 gol:victor nsofor obinna

yani isaac'i 20 ağustos' a kadar beklemeyelim :)

İskender YILMAZ
10.08.2008, 14:27
arkadaşlar nijerya:1-japonya:0 dakika 59 gol:victor nsofor obinna

yani isaac'i 20 ağustos' a kadar beklemeyelim :)

nijerya'da nsofor'la odemwingie dehşet topçu.. :) martinsvari bi hava var nsofor'da..

Mustafa Önder
10.08.2008, 14:28
arkadaşlar promise diyip duruyo canlı anlatım da :D baya iş var herhalde bugün Promise de

İlker Akçay
10.08.2008, 14:29
nijerya'da nsofor'la odemwingie dehşet topçu.. :) martinsvari bi hava var nsofor'da..

evet 2 side iyi ama odemwingie gerçekten bize çok iyi giderdi sol açık gibi oynuyor

Mustafa Önder
10.08.2008, 14:32
nijerya:2 japonya:0

İskender YILMAZ
10.08.2008, 14:33
evet 2 side iyi ama odemwingie gerçekten bize çok iyi giderdi sol açık gibi oynuyor

evet, Hollanda maçından sonra bende öyle demiştim sonra geri aldım.. :) biraz ucuzmuşta.. :D

ilhan
O kadar yenilmesini istedik. Promise'nin gelmesi uzayacak gibi gözüküyor. Ama son maçta Amerika yener inşallah :)

İskender YILMAZ
nijerya:2 japonya:0

kim attı..?

İlker Akçay
10.08.2008, 14:36
victor anichebe attı 2-0

İlker Akçay
10.08.2008, 14:37
evet, Hollanda maçından sonra bende öyle demiştim sonra geri aldım.. :) biraz ucuzmuşta.. :D

evet takip ettim o yazıları bize ucuz gelir yoksa alırdık :D:D

Birtan Karaman
10.08.2008, 14:37
Nigeria [2 - 1] Japan17'C. Okonkwo http://www1.livescore.com/img/yellow.gif57'H. Hosogai http://www1.livescore.com/img/yellow.gif58'[1 - 0]V.N. Obinna http://www1.livescore.com/img/goal.gif62'O. Adefemi http://www1.livescore.com/img/yellow.gif74'[2 - 0]V. Anichebe http://www1.livescore.com/img/goal.gif

İlker Akçay
10.08.2008, 14:38
dk 73.isaac çıktı

Birtan Karaman
10.08.2008, 14:38
baskan nıjerya fınale cıkarsa 20 agustosda gelecek cıkmazza 15 agustosda gelcek dedi.

İlker Akçay
10.08.2008, 14:39
2-1 dk. 80 yohei toyoda

İskender YILMAZ
10.08.2008, 14:42
baskan nıjerya fınale cıkarsa 20 agustosda gelecek cıkmazza 15 agustosda gelcek dedi.

inşallah 15'inde gelirde brugge maçında 5 - 10 dk. oynar..

İlker Akçay
10.08.2008, 14:53
evet maç 2-1 bitti isaac zor gelir artık

Koray
10.08.2008, 15:47
http://www.metacafe.com/watch/1506460//

BALKAN 06
10.08.2008, 16:00
O kadar yenilmesini istedik. Promise'nin gelmesi uzayacak gibi gözüküyor. Ama son maçta Amerika yener inşallah :)
İlhan Amerika yenmesin zararı yok Ayzek 1 hafta geç gelsin:)

Murat Aydın
10.08.2008, 16:05
ilk 11 de oynayacak biri bu sene ondan çok şeyler bekliyorum çok şanslı şampiyon kadroda yeralacak

ballack
10.08.2008, 16:30
ilk 11 de oynayacak biri bu sene ondan çok şeyler bekliyorum çok şanslı şampiyon kadroda yeralacak
Keşke Yıldıray Baştürk gelseydi beraber oynasalardı iyi olurdu

zurjcas
10.08.2008, 16:44
öne geçtiğimiz maçlarda yattara isaac ikilisi çok iyi işler yapacak...
üç kontra yapsak ikisi gol olur mu
olur ;)

Anil Cevik
10.08.2008, 16:58
isaac umutun yerine oynamalı sol açık olarak

Fanatiğim 61
11.08.2008, 22:13
hayırlı olsun...

M.S.SOFU
12.08.2008, 02:23
Keşke Yıldıray Baştürk gelseydi beraber oynasalardı iyi olurdu
ah ah şu gönül neler ister:D

CaMoKaEnEs
12.08.2008, 02:54
bir gelemedin beee isaac gelde izleyelim seni uyum sağlayabilcenmi (=

Erkan SUİÇMEZ
12.08.2008, 13:26
şuan nijerya-brezilya maçı var ama nereden izleyebiliyoruz bilen varmı acaba?

erik
12.08.2008, 13:34
Nijerya-Brezilya maçının olması imkansız.Çünkü ikisi aynı grupta değil.Büyük ihtimal bayanların maçıdır.

Serkan Miletli
12.08.2008, 14:58
eğer amerika yarın nijeryayı yenerse hollandada japonyayı yenerse amerika 1. hollanda ikinci çıkıyor.Issac de evine geliyor:)

Takım Puan
Amerika (http://javascript<b></b>:std(662,'2008')) 4
Nijerya (http://javascript<b></b>:std(875,'2008')) 4
Hollanda (http://javascript<b></b>:std(485,'2008')) 2
Japonya (http://javascript<b></b>:std(668,'2008')) 0

Sonuçlar (http://javascript<b></b>:sson(1170, '2008', 2))
10/08/2008 Amerika (http://javascript<b></b>:std(662, '2008')) 2 - 2 (http://javascript<b></b>:smd(242303)) Hollanda (http://javascript<b></b>:std(485, '2008'))http://www303.mackolik.com/Img/istatistik02.gif (http://javascript<b></b>:x2(192, 1170, 2478, 662, 485))10/08/2008 Nijerya (http://javascript<b></b>:std(875, '2008')) 2 - 1 (http://javascript<b></b>:smd(242302)) Japonya (http://javascript<b></b>:std(668, '2008'))http://www303.mackolik.com/Img/istatistik02.gif (http://javascript<b></b>:x2(192, 1170, 2478, 875, 668)) 07/08/2008 Hollanda (http://javascript<b></b>:std(485, '2008'))0 - 0 (http://javascript<b></b>:smd(242301)) Nijerya (http://javascript<b></b>:std(875, '2008'))http://www303.mackolik.com/Img/istatistik02.gif (http://javascript<b></b>:x2(192, 1170, 2478, 485, 875))07/08/2008 Japonya (http://javascript<b></b>:std(668, '2008')) 0 - 1 (http://javascript<b></b>:smd(242300)) Amerika (http://javascript<b></b>:std(662, '2008'))http://www303.mackolik.com/Img/istatistik02.gif (http://javascript<b></b>:x2(192, 1170, 2478, 668, 662))

Fikstür (http://javascript<b></b>:wo('http://www.mackolik.com/NationalLeagues/League/Fixture/?lig_id=1170&sSezon=2008', 'f3', 3, 750, 550))
13/08/2008312 (http://javascript<b></b>:windowOpen('http://www.mackolik.com//IddaaProgram/OranDetay/?M=242305', '242305', 4, 520,500)) Hollanda (http://javascript<b></b>:std(485, '2008')) - (http://javascript<b></b>:smd(242305))Japonya (http://javascript<b></b>:std(668, '2008'))http://www303.mackolik.com/Img/istatistik02.gif (http://javascript<b></b>:x2(192, 1170, 2478, 485, 668))13/08/2008313 (http://javascript<b></b>:windowOpen('http://www.mackolik.com//IddaaProgram/OranDetay/?M=242304', '242304', 4, 520,500)) Nijerya (http://javascript<b></b>:std(875, '2008')) - (http://javascript<b></b>:smd(242304))Amerika (http://javascript<b></b>:std(662, '2008'))http://www303.mackolik.com/Img/istatistik02.gif (http://javascript<b></b>:x2(192, 1170, 2478, 875, 662))

Birtan Karaman
12.08.2008, 15:04
eğer amerika yarın nijeryayı yenerse hollandada japonyayı yenerse amerika 1. hollanda ikinci çıkıyor.Issac de evine geliyor:)

Takım Puan
Amerika (http://javascript<b></b>:std(662,'2008')) 4
Nijerya (http://javascript<b></b>:std(875,'2008')) 4
Hollanda (http://javascript<b></b>:std(485,'2008')) 2
Japonya (http://javascript<b></b>:std(668,'2008')) 0

Sonuçlar (http://javascript<b></b>:sson(1170, '2008', 2))
10/08/2008 Amerika (http://javascript<b></b>:std(662, '2008')) 2 - 2 (http://javascript<b></b>:smd(242303)) Hollanda (http://javascript<b></b>:std(485, '2008'))http://www303.mackolik.com/Img/istatistik02.gif (http://javascript<b></b>:x2(192, 1170, 2478, 662, 485))10/08/2008 Nijerya (http://javascript<b></b>:std(875, '2008')) 2 - 1 (http://javascript<b></b>:smd(242302)) Japonya (http://javascript<b></b>:std(668, '2008'))http://www303.mackolik.com/Img/istatistik02.gif (http://javascript<b></b>:x2(192, 1170, 2478, 875, 668)) 07/08/2008 Hollanda (http://javascript<b></b>:std(485, '2008'))0 - 0 (http://javascript<b></b>:smd(242301)) Nijerya (http://javascript<b></b>:std(875, '2008'))http://www303.mackolik.com/Img/istatistik02.gif (http://javascript<b></b>:x2(192, 1170, 2478, 485, 875))07/08/2008 Japonya (http://javascript<b></b>:std(668, '2008')) 0 - 1 (http://javascript<b></b>:smd(242300)) Amerika (http://javascript<b></b>:std(662, '2008'))http://www303.mackolik.com/Img/istatistik02.gif (http://javascript<b></b>:x2(192, 1170, 2478, 668, 662))

Fikstür (http://javascript<b></b>:wo('http://www.mackolik.com/NationalLeagues/League/Fixture/?lig_id=1170&sSezon=2008', 'f3', 3, 750, 550))
13/08/2008312 (http://javascript<b></b>:windowOpen('http://www.mackolik.com//IddaaProgram/OranDetay/?M=242305', '242305', 4, 520,500)) Hollanda (http://javascript<b></b>:std(485, '2008')) - (http://javascript<b></b>:smd(242305))Japonya (http://javascript<b></b>:std(668, '2008'))http://www303.mackolik.com/Img/istatistik02.gif (http://javascript<b></b>:x2(192, 1170, 2478, 485, 668))13/08/2008313 (http://javascript<b></b>:windowOpen('http://www.mackolik.com//IddaaProgram/OranDetay/?M=242304', '242304', 4, 520,500)) Nijerya (http://javascript<b></b>:std(875, '2008')) - (http://javascript<b></b>:smd(242304))Amerika (http://javascript<b></b>:std(662, '2008'))http://www303.mackolik.com/Img/istatistik02.gif (http://javascript<b></b>:x2(192, 1170, 2478, 875, 662))

zaaten gruptran cıksa elenır muhtemelen

Tolpaş61
12.08.2008, 15:08
nijerya en kötü ihtimal beraberlik alır.beraberlikde tur atlıyorlarmı açaba.hollanda 2 fark atarsa elenir galiba.elenseler iyi olur.biran önce dönsün takıma.

Birtan Karaman
12.08.2008, 17:22
bu arada nıjeryanın bayanları 3-1 yendıi:D

Sacit
12.08.2008, 17:27
ya bu adam nerdedu en son Çin'de imiş.. :D
hayatta mıdır yanii :D

aman bişi olmasın ona, etkili bir performans sergilemesin; hemen başka takıma gider bakarsınız :D

Adem Erdoğan
12.08.2008, 17:29
Nijerya-ABD berabere biterse ve Hollanda Japonya'yı yenerse 3 takımın puanları 5 olacak.Aralarında oynadıkları 3 maçta berabere bitmiş olacak.Bu durumda gruptan kimler çıkar? (biraz zeka sorusu gibi oldu:rolleyes:)

Özkan Erdem
13.08.2008, 03:15
resmi sitenin futbolcular bölümüne hala eklemediler isaac'ı..

r9emre
13.08.2008, 03:34
bu adam varken umutu oynatırsa ersun hoca isaac e çok yazık eder

Kaan
13.08.2008, 04:31
Şimdi de Chelsea

Manchester United Menajeri Ferguson’un Isaac hakkında yaptığı açıklama sonrasında Chelsea de bu oyuncu için harekete geçti.

http://www.fotospor.com/images_content/2008-08/13/ma/c37651.jpg

CHELSEA’NİN Sportif Direktörü Peter Kenyon’ın, Isaac Promise’yi izlenmesi için Çin’e bir antrenör gönderdiği iddia edildi. Verilecek rapora göre Nijeryalı için temasa geçileceği bildirildi. 3 sezon önce Manchester United, Manchester City gibi takımların gündeminde olan genç oyuncu için Chelsea’nin 5 milyon euroyu gözden çıkardığı öğrenildi. TRABZONSPOR Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, genç oyuncuyu hiçbir yere göndermeyeceklerini söyledi. Hacısalihoğlu, Isaac ile ilgilenilmesinin kendilerini sevindiren bir gelişme olduğunu söylerken, “Isaac bizim futbolcumuzdur. Oyuncumuzun 4 yıllık mukavelesi bulunuyor. Bu sezon kendisinden çok şey bekliyoruz. Böyle bir transferin olması zaten imkan dışı, çünkü takıma bile yeni geldi” diye konuştu.

Fotospor

Doğru mu acaba..? :confused:

Kereşenli
13.08.2008, 04:43
Bence doğru değildir. Doğru olsa bile Trabzonspor'un bu oyuncuyu elinde tutmak zorunda.

mehmet83
13.08.2008, 06:39
Eger bu dogruysa ki ben ihtimal vermiyorum 5 milyon euro iyi para. Dedigim gibi dogru olmadigindan adim gibi eminim ama eger boyle bisey olsa ne iyi olur. Oynatmadan satardik Isaac'i ve bi imzayla 5 milyon euro alirdik:D Iste yoneticilik budur:D

Onur Civelek61
13.08.2008, 11:54
12:00

Nijerya (javascript:td(875, '2008'))v (javascript:md(242304))Amerika (javascript:td(662, '2008'))

Ümit Tekşan
13.08.2008, 12:00
Isaac iyi futbolcu hızıyla olsun son vurusları ile olsun bizim takımımızda iş yapacaktır..

iyattara
13.08.2008, 13:31
amerika 10 kişi nijerya tek kale gibi oynuyor, bunlar bu gruptan çıkar valla!

Adem ÖZER
13.08.2008, 13:37
maçı internetten izleyebileceğimiz bi yer varmı arkadaşlar?

iyattara
13.08.2008, 13:40
goooooool issaccc:)

Murat GENEL
13.08.2008, 13:53
39' İsaac golünü atmış..4' 10 kişi kalmış ABD..Şut oranlarında 11 şut Nijerya çekerken ABD ''0'' şut çekmiş..:) Gruptan çıkarlar artık ..

poetricus
13.08.2008, 14:02
39' İsaac golünü atmış...
Demek ki formda;
Helal be!

Gruptan çıkarlar artık...
Demek ki gecikecek;
Tüh be!

Adem ÖZER
13.08.2008, 14:31
isaac çıktı oyundan.daha izlenmez bu maç

İlker Akçay
13.08.2008, 14:39
nijerya:2-abd:0 dk.80 victor nsofor yani isaac gecikir

Emo91
13.08.2008, 14:41
nijeryanin kaptani, bence bu bile liderlik, olgunlugunu ve performansini gösterir.
daha 21 yasinda olmasina ramen adam kaptanligi almis....

benim favorim yinede gökhan-umut ikilisi....
hayirlisi olsun insallah.

Zeki Akyol
13.08.2008, 14:43
39' İsaac golünü atmış..4' 10 kişi kalmış ABD..Şut oranlarında 11 şut Nijerya çekerken ABD ''0'' şut çekmiş..:) Gruptan çıkarlar artık ..

Macı ınternetten mı takı edıyorsunuz yoksa tv analı verıyor mu?;)

Onur Civelek61
13.08.2008, 15:07
Isaac'ın golü güzelmiydi:)

Berk
13.08.2008, 15:38
Evet Isaac Nijerya'nın ABD'yi 2-1 yendiği maçta 39.dakikada takımının ilk golünü kaydetti..:)

Murat GENEL
13.08.2008, 15:40
Maç bitti arkadaşlar ayrıca maçı netten takip ettim izlemedim..

Emirhan Ömeroğlu
13.08.2008, 15:57
ben bi an önce takıma gelmesini istiyorum umutun geçen seneden farkı yok

Tolpaş61
13.08.2008, 16:13
isaac promise gelir umut kulübeye geçer.bundan adım gibi eminim.umudun önünde beş veya altı hafta var değerlendirdi değerlendirdi yoksa yedekte küflenir.

Kadir
13.08.2008, 16:19
Olimpiyat golcüsü İshak :)

Golde İshak'den çok 7 numaralı Ogbuke'nin payı var . Ogbuke getirmiş İshak yuvarlamış.

Tayfun
13.08.2008, 16:31
Burada da goller sallar inşallah...!

nbay
13.08.2008, 16:31
umuta laf atan arkadaşlarımıza sitem ediyorum..isaacde iyi olabilir ama umutlan bir tutulamaz kesinlikle,biraz daha duyarlı olalım lütfen..

macka61
13.08.2008, 16:37
tebrikler isaac inşallah bizde de gollerine devam eder

Vkgz
13.08.2008, 16:41
umuta lafımız yok ama bir adam 21 yasında nijerya gibi ülkenin kaptanıysa umuta kenarda beklemek düser.. Cavcav'ada "ah ulan ben nasıl kacırdım bunu" demek :)

nbay
13.08.2008, 16:51
sonuç olarak 23 yas altının kaptanı u19 takımıyla dünya şampiyonasında da kaptandı,a milli takım düzeyinde ise henuz düzenli forma giymeye başlamadı,umut hazırlık kampında gökhanla iyi bi ikili olduklarını gösterdi,isaac kanatlar için bir alternatif de olabilir..

Adem Erdoğan
13.08.2008, 16:52
http://www.youtube.com/watch?v=kHYcz_8DGCk

yada ktunnel gibi sitelerden giriyorsanız "Nigeria vs USA (1-0 Promise) Olympic Football" yazarak Isaac'ın golünü izleyebilirsiniz.

Serkan Miletli
13.08.2008, 16:56
http://www.tvgolo.com/football.php?subaction=showfull&id=1218625767&archive=&start_from=&ucat=49&

buyrun

Serkan Miletli
13.08.2008, 16:58
spiker trabzonspor diyor:)

Atakan
13.08.2008, 17:32
Vay gol atmış.:D

otuken55
13.08.2008, 17:48
fransızca trabzonspor da ayrı bi güzel:)

akin0834
13.08.2008, 18:10
http://vtunnel.com/index.php/1010110A/1d61c26b9361f14f95bd1e075ea08710ef03f38d584f2a14ff a9c86d33bb32d0e9f2216e5c69570117250
adam milli takımın 10 numarasını giyiyo..ayrıca gol kolay gözükebilir ama golün yavaş şeklinde gösterdiğinde adamı nası yanıltıp öne doğru koştuğunu görülüyo..bence güzel gol..akıllıca

akin0834
13.08.2008, 18:16
Şimdi de Chelsea

Manchester United Menajeri Ferguson’un Isaac hakkında yaptığı açıklama sonrasında Chelsea de bu oyuncu için harekete geçti.

http://www.fotospor.com/images_content/2008-08/13/ma/c37651.jpg

CHELSEA’NİN Sportif Direktörü Peter Kenyon’ın, Isaac Promise’yi izlenmesi için Çin’e bir antrenör gönderdiği iddia edildi. Verilecek rapora göre Nijeryalı için temasa geçileceği bildirildi. 3 sezon önce Manchester United, Manchester City gibi takımların gündeminde olan genç oyuncu için Chelsea’nin 5 milyon euroyu gözden çıkardığı öğrenildi. TRABZONSPOR Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, genç oyuncuyu hiçbir yere göndermeyeceklerini söyledi. Hacısalihoğlu, Isaac ile ilgilenilmesinin kendilerini sevindiren bir gelişme olduğunu söylerken, “Isaac bizim futbolcumuzdur. Oyuncumuzun 4 yıllık mukavelesi bulunuyor. Bu sezon kendisinden çok şey bekliyoruz. Böyle bir transferin olması zaten imkan dışı, çünkü takıma bile yeni geldi” diye konuştu.

Fotospor

Doğru mu acaba..? :confused:

arkadaşıom görmedin mi kaynak fotospor..gerçek olma ihtimalinin ihtimali bile ihtimal dahilinde değildir:)fotospor dünyada yalan haber yazan 1.gazetedir walla..chealse nie ilgilensin..

Serkan Miletli
13.08.2008, 18:36
Sen cidden gecen sene izlememişşin umutu. Ayrıca bu sene sen hazırlık maçlarında karşı karşıya kac tane kaçırdı biliyormusun 15 tane falandır tahminen yani inanmıyorum bu umutta daha neler buluyorsunuz anlamıyorum forvetle uzaktan yakından alakası yok.Bu arada sen sitem etme ısaac izle bak bakalım kim daha iyi.

Zeki Akyol
13.08.2008, 18:52
Maç bitti arkadaşlar ayrıca maçı netten takip ettim izlemedim..

hımm.. ok bende netten takıp edıyorum da belkı kanal verıyo dıye sordum ..
saol

futbalski60
13.08.2008, 18:54
Attığı goldeki pozisyon alışı gerçekten müthiş.Sola yalancı koşu yapıp birden sağa geçmesi topu boş kaleye yollamasını sağladı çok kurnaz gerçekten bu sene çok büyük işler başaracaktır.

kudu_61
13.08.2008, 19:07
nieryanın 10 numarası ve kaptan gol de hiç fena değil u.a.bir org. de olimiyatta gol atması moralini yerine getirir sevindirici

SpOtLesS
13.08.2008, 20:09
gercekten güzel gol atmis

Manu61
13.08.2008, 20:21
bos kaleye attı iste :D öne kosusu iyiydi ama herkes yapamaz..

Kazım Uzunboy
13.08.2008, 20:42
Harbi yanıltmış defansı iyi atmış :D

Hüseyin Kurt
13.08.2008, 21:05
hayırdır maç mı var kazım?

Koray
13.08.2008, 21:07
hayırdır maç mı var kazım?

Isaac bugün oynanan maçta yine gol attı abi...

Hüseyin Kurt
13.08.2008, 21:16
Isaac bugün oynanan maçta yine gol attı abi...
maç oynandı bitti yani koray.
dedim varsa izleyeyim.
neyse trabzondayken bol bol izleriz :)

Ahmet Faruk
13.08.2008, 21:40
Ben attığı golde pek bir şey göremedim.
Ama olsun, Fransızlara bile Trabzonspor dedirtti ya, yeter :D

Birtan Karaman
14.08.2008, 11:13
Yeni Trabzonlu Isaac coştu
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/8/7_225903_isaac_milli1408bb.jpg

Nijeryalı Isaac, takımının ABD'yi yendiği maçta fileleri havalandırdı.
14.8.2008

Futbolda Nijerya, B Grubu’nda Trabzonspor’un yeni transferi Isaac’in gol attığı maçta ABD’yi 2-1 yendi. 7 puanla lider olarak çeyrek finale çıkan Nijerya’nın golleri takım kaptanı Isaac ve Obinna’dan gelirken, ABD’nin tek sayısını Kljestan kaydetti. Brezilya, C Grubu’nda Çin’i Diego ve Neves’in (2) golleriyle 3-0 yendi. Brezilya, 9 puanla gol yemeden bir üst tura çıktı. A Grubu’nda Arjantin, Sırbistan’ı Lavezzi ve Rende’yle 2-0 mağlup etti. İki penaltı kurtaran kaleci Stojkovic’in performansı yenilgiyi önleyemedi.

Mustafa Hazıroğlu
14.08.2008, 11:36
İsaac, Umut'u kesinlikle keser :)

AKSOY_61
14.08.2008, 12:17
Elenseler de isaac'a kavuşsak artık

Ama rakipleri Fildişi Sahili yani büyük ihtimal onları da geçerler:(

Birtan Karaman
14.08.2008, 12:21
sımdı mac ne zaman?

M.S.SOFU
14.08.2008, 12:39
Elenseler de isaac'a kavuşsak artık

Ama rakipleri Fildişi Sahili yani büyük ihtimal onları da geçerler:(
walla bence fildişinde zorlanabilirler.güçlü ekip ama tabii isaac bi şeyler yaparsa onu bilemem :D

Tayfun
14.08.2008, 13:58
Isaac atıyor Nijerya coşuyor :)

İnşallah gelincede Isaac atacak Trabzonspor coşacak ... :)

Zeki Akyol
14.08.2008, 14:26
fildişi nıjerya macı nezaman ???

otuken55
14.08.2008, 16:20
fildişi nıjerya macı nezaman ???
evt ne zamn yoksa bitti mi

Zeki Akyol
14.08.2008, 16:42
umarım bıtmemiştir ::::::::::::::::::(

TS57
14.08.2008, 16:55
böyle giderse ısaac umut'u kesecek gibi gözüküyo

canna52
14.08.2008, 18:38
böyle giderse ısaac umut'u kesecek gibi gözüküyo

bencede umutu kesecek
en önemli artısı ilerde top saklaması, umut bunu pek yapamıyordu
tek eksisi durgun oynaması , daha aktif ve hareketli olursa gökhanla iyi bir ikili olacaktır

otuken55
14.08.2008, 18:53
tmm iyi yopçu da maçç ne zamn:D

Zeki Akyol
15.08.2008, 00:57
bencede umutu kesecek
en önemli artısı ilerde top saklaması, umut bunu pek yapamıyordu
tek eksisi durgun oynaması , daha aktif ve hareketli olursa gökhanla iyi bir ikili olacaktır

Top saklayabılıyorsa superr bence Umut oynamalı ama üçü oynayamayacağı için Umut kesılır yada ıssac CEyhunun yerıne oynar Sol acık ta durur ortada Colmon ve selcuk sağdada yattara forvet umut Gökhan bındırme ve kontrada ıse Isaac devreye gırer defansı saymam gerek yok ama kalecılerın hepsı sankı sos verıyor :))):cool:

Semih
15.08.2008, 08:08
güzel gelişmeler.

fakat umut ile gökhan'ın samimi arkadaşlıkları isaac için tehlike olabilir mi, ne dersiniz?

Kıvanç Çuvalcı
15.08.2008, 11:53
bbc de iki macinida izledim iki mactada 70.dakikalarda oyundan cikti.santraforun arkasinda oynuyor ilk maca oranla bu son macta cok daha iyi gordum,daha guclenmis gordum,en iyi ve belirgin ozelligi ki(bize cok lazim)iyi top sakliyor ve cevresindekilere guzel paslar atiyor,bu macta bayagi bayagi bir hucum press yapti arti hizlanmis gordum.yani kisacasi eger uyum saglayabilirse ve istedigi pozisyonda oynayabilirse is yapar cokda faydali olur ama kanatda falan oynamaz.

Birtan Karaman
15.08.2008, 13:10
Trabzonspor'a Isaac morali
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/8/7_226030_isaac_milli1508bb.jpg

Isaac'in Olimpiyatlar'da sergilediği performans, camiada büyük sevinç yarattı.
15.8.2008

Trabzonspor’un Gençlerbirliği’nden aldığı genç golcü Isaac’in Pekin’de yapılan Olimpiyatlar’da sergilediği performans, camiada büyük sevinç yarattı. Nijerya milli formasıyla ABD maçında, sahaya kaptan olarak çıkan ve 2-1 kazanılan maçta bir de gol kaydeden Isaac, teknik direktör Ersun Yanal’ın da yüzünü güldürdü. Ancak bu futbolcunun Trabzon’a gelişinin Nijerya’nın finallere kalması halinde 20 Ağustos’u bulabileceği belirtildi.