PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pankartlarimiza yasak!

Nytre
19.02.2005, 07:42
arkadaslar ..!

yerel gazetelerden karadeniz gazetesinde geçen gün ali savasin yazisini okudugumda o kadar sinirlendim ki neredeyse gazeteyi paramparça edecektim!..

federasyon tarafindan görevlendirilen "kumanda" gözlemciler trabzonsporumuzun mabedi olan avni aker stadyumundaki pankartlarin kaldirilmasini istemis ve bu pankartlara yasak getirdigi için malatya maçinda bizden savunma istemis!..

var mi böyle bir ikiyüzlülük var mi böyle adam kayirma!..

ali savas yazisinin devaminda a.samiyen inönü ve fb statlarinda pankartlarin tv. ler tarafindan insanlarin gözüne sokuldugunu ancak onlara öyle bir yasak getirilmediginden bahsederken federasyonun ne kadar ikiyüzlü oldugunu daha iyi anlatti bizlere...

bu haberler yazilar yerel gazetelerde çiktigi için belki sizler duymadiniz bu olayi...

gözlemciler raporlarinda saçma sapan seylerden dolayi insanlarin bireysel olarak kizip hakeme rakiplere bagirmasindan dolayi trabzonsporumuza ceza kesiyorlar arkadaslar...

bu gözlemcilerin niyetleri nelerdir kimin adamlaridir ne yapmaya çalisiyorlardir takdiri sizlere birakiyorum..

bir de federasyon yetkililerinin (gözlemci) laubali davranislari futbolculari ve trabzonspor kadrosundaki kisileri rahatsiz etmektedir..

bunlardan kimsenin haberi yok sanirim...

karar sizin..

Emorfo
19.02.2005, 10:08
Böyle saçmalik mi olur. federasyona ne pankartlardan. tribünleri mantarlastirmak için herseyi yapiyorlar. Bir dönem Özkan Sümer'de pankart, davul vs yasaklamisti. Taraftari küstürmemek lazim. Pankart yasagi uygulanamaz. Federasyon isine baksin sike yapanlarin önce hesabini kessin. Ulusoy'u mumla arar olduk nedir bu saçmalik.

yattara11
19.02.2005, 10:43
zaten kayseri maçinda ceza yememizden belliydi... ancak böyle uyduruktan bahanelerle ceza verirler bize...

İsmail Çavuşoğlu
19.02.2005, 11:47
Bukadar saçma bu kadar aptalca bisey olabilirmi pankart asma, bagirma,çagirma (Tabi bu TS taraftari için geçerli) eeee napicaz afedersiniz koyun gibi gelip maçmi izlicez kafayi yemis bunlar bu federasyon ne yaptigini bilmiyor ugrasacak bizden baska takim yok heralde

Guests
19.02.2005, 11:54
avni akerdeki ilk maça inatlarina daha çok pankartla çikalim

Mollasalihoğlu
19.02.2005, 12:20
bir kere böyle bir yasak anayasamizdaki özgürlük ilkesine aykiri.ayrica bizim çogu pankartimiz üç sülükler gibi rakiplere dokundurma amaci degil efsaneyi anlatma amaci tasiyor.

bu yasak uygulanamaz!!!

mackolik_61
19.02.2005, 13:02
nasi asamayriz laa o çilginlarin flamasi ordan kalmiycak

ibrahim_yattara
19.02.2005, 14:13
bu islerle mücadele edebilmesi için saglam baglantilari olan birileri görevlendirilmeli ve sadece bu islere bakmali. her isi masa basinda bitirmeliyiz artik. herkes öyle yapiyor bizde bu kervana uymazsak isimiz zor..

61viya
19.02.2005, 14:27
saçma sapan is yapmada,fedarasyonumuzun üstüne is yapan yok walla..tribünde neler yapilir,taraftar takimini nasil destekler, haberleri yok galiba bunlarin?!!!!!!!!

Çagman
19.02.2005, 18:18
Artik NasiL Tsnin yoLunu Keseriz Dusuncesindeler.EzikLerin her Macin 10 Larca Pankart var Ve bu PankartLar biriLerini rencide edicide oluyor bunlara ses yok avni akerdeki Pankartlara ceza.

Bu bir Saçmaliktir.

POYRAZ
19.02.2005, 18:23
It ürür kervan yürür,sinirlenmeyin,ne yaparlarsa yapsinlar sampiyon olacagiz.

Crazy_OfLu61_
19.02.2005, 19:50
Serrefsizler!!!

Berk Akçay
19.02.2005, 19:55
federasyon neden bayraklsara karisiyor cnm anlamadim ne alaka ya yani zorlada olsa bir yol bulacaklar ama bilmiyorum bakalim hayirlisi

holigan61-54
19.02.2005, 21:46
Denizli maçinda Stadin dört bir yanini pankartlarla donatalim arkadaslar bu serefsizlige en iyi cevap bu olur herhalde

Mollasalihoğlu
19.02.2005, 23:03
fenere tabi bise demezler üç pankarttan ikisinde tayyip'i badanaliyolar smileys/smiley7.gif

sanatik
20.02.2005, 00:20
Nedir be bu bicakci ile cetinerden cekdigimiz ?

Ama ne yaparsaniz yapin. Trabzon gümbür gümbür degil TSunami gibi geliyor gelde durdur bakalim.

Sezon sonuna kadar daha neler cikacak kimbilir neler.

45 bin angut 90 dakika bagirdida ne oldu bicakci ? Yine rezil olduk cümle aleme. Dev Bayraklarlan / Para ilen olmuyo demek.

Iki Sisko yüzünden cekdiklerimize bak.Edited by: sanatik

selcjK
20.02.2005, 00:25
zannetmiyorum ya asparagastir bence böyle birsey olursa türkiye ayaga kalkar.

ts_fan
20.02.2005, 10:13
sayet böyle bir durum sözkonusu ise neden böyle bir seyi yaptiklarinin cevabini bulmak hiçte zor degil...Beyler bu kallesler bizden it gibi korkuyorlar, onlarda farkindalar artik bizi durdurmalari çok zor...takim çok iyi gidiyor, tribünler takima sahip çikiyor, futbolcu ve teknik kadro arasinda hiçbir sorun yok, yönetim yavas yavas konusmaya basladi...alt alta koyun bu kadar olumlu faktörü bizi durdurmak için her yolu deneyeceklerdir, aksi halde baska sanslari yok sonuçta aci son hepsinin suratinda tokat gibi patlayacak... Edited by: ts_fan

Ömer SEVİNÇ
20.02.2005, 12:02
Bu kadar saçma birsey olmaz...

Efsaneler ölmez, pankartlar kalkmaz

UmutBaykan
20.02.2005, 18:49
Bu federasyon gerçekten civitti yanismileys/smiley7.gif

osman__61
20.02.2005, 19:03
sasirmamak lazim beyler.fenerlilerin istedigi federasyon bsakanindan bizi destekklemsini beklemeyiz heralde. türkiyede hakemlerle kazaniyolar ama avrupa da da görüyoruz boylarini. önümüz hayirli olsun.

61viya
21.02.2005, 11:49
arizali bunlar ya..küçükken suya düsmüslersmileys/smiley36.gif..yazik....diyecek laf bulamiyorum bu saçmalik karsisinda!!!!

Guests
21.02.2005, 11:51
dünde bizim pankartlarimiz ankarada içeri alinmadi ama 1 gün önce geseliler bir sürü pankart açmisti hatta birinde nasi koydu zaragoza gibi arga kelimeler vardi. ayiptir.

Emorfo
21.02.2005, 11:54
tribünleri bitiriyorlar. pankartsiz tribün mü olur...

selçukabi
21.02.2005, 12:21
burada kesinlikle bir çifte standart var.Gayse tribünlerinde pankarta izin var bizim maçta yok bunun hesabini kim verecek.Bu nasil bir talimattir.Bununla ilgili kamuoyu olusturmamiz lazim.

zanoylu
21.02.2005, 16:37
Ulaa gafayi yememek elde degil yaaw.RENKLERINE ÖLÜRÜM ASKIIIIMM

kuzey_lee
21.02.2005, 16:42
beyler once sakin olmak lazim..herkes gibi bizlerde tepkiliyiz ama bu ankarada ilk kez olan bir sey degil..ankaraguclu arkadaslar sezon basindan beri bundan sikayetçi..malesef bunun altinda endüstriyel futbolu ülkemize yerlestirmek isteyen federasyon ve yandaslarinin tutumu yatiyor..

önce mesale yok dediler...ardindan konfeti yasagi...sonra pankart..pesinden koltuklara oturma..malesef git gide ingiliz tribunlerine dönüstürmeye çalisiyorlar..

serdar_k
21.02.2005, 17:20
bu yönetim tamamen biseyleri yoluindan çikardi.pankartsiz tirübün mü olur ya saçmaligin da bu kadari olmaz

Recep Alkan
21.02.2005, 20:48
federasyona ne pankarttan ya. birilerinin zorunami gitmis pankartlar. bizlerin onunu nasil keseceklerini sasirdilar. neden milletin asdigi boy boy pankartlara birsey emiyorlar...

iki yuzlulugun ve adam kayirmanin bu kadari...

FAruk
21.02.2005, 20:54
Arkadaslar daha önce Özkan Sümer'in spesifik olarak uyguladigi pankart yasagini simdi de Ankara emniyeti uyguluyor.Yani Türkiye genelinde yok bu.Baskent olmasini da etkisi var.

Nytre
22.02.2005, 06:49
ARKADASLAR ISTERSENIZ TAKIP EDELIM!..

ILK 3ISTANBUL TAKIMININ ANKARADAKI MAÇI NE ZAMAN ?..

IZLEYELIM MAÇI ....

BEN DIYORUMKI 3ISTANBUL TAKIMI PANKARTLARINI ASACAKLAR...

O GÜN GELSIN EGER ASARLARSADA ASMAZLARSADA YINE YAZACAGIM BURAYA...

DENIZLISPOR MAÇINDA KIMIN PANKARTI NEYI VARSA STADA GETIRSIN!!!!!

baris_aykan
22.02.2005, 09:59
federassyonu kaybetmistik zaten simdi tam olur allahsizlar

Nytre
22.02.2005, 17:02
denizlispor maçinda pankartlarimiza izin vermeyeceklermi..

bayrak sallatmayacaklar mi...

tezahurat edemeyecek miyiz..

bizi g.birligi g.antep kocaelimi zannetiler...

haydi arkadaslar!...

kimmis büyük gösterelim

MoReKaNtE
22.02.2005, 20:59
böyle seyin tam ortasina ben ..... nebiçim is ya bu kendini bilmez üç bes tane federasyon temsilcisinin yaptigina bak ya cildiracam valla elimde olsa kafalarini kopgartacam alla alla dengesiz dengesiz is yapiyolar resmen zifte sitandar yapuyolar daha nele derdim ama bizim serefimize yakismaz neyse herkeze saygilar :)))

ramirez
23.02.2005, 19:00
istanbul da ki maçlarda mesale yakiliyor ceza yok... bizim tribünde merdivende biri otursa 5000 kagit ceza.. raporda olmayan seylerde bile ceza ödüyoruz.. anlamadim gitti.. herhalde baskalarinda yemiyor almaya.. vurun trabzona... hadi bakalim nereye kadar gidecek görecegiz..

emrebey
24.02.2005, 02:15
eee biçakçiyi kim baskan yaptirdi aziz yildirim dallamasi onlara bisey diyemezler tabi serefsizler

ts-saral-of
24.02.2005, 05:45
FENERASYON iste bu pankart

herseyi anlalatir aslin da

Nytre
24.02.2005, 07:35
anlatir anlatmasinada KIM ASAR O PANKARTI AVNI AKERE?...

KESKE ASSAK...KIM UGRASACAK ONUNLA..

Mehmet Alemdar
24.02.2005, 15:33
Herhalde bu federsayon fenerbahçe stadindaki pankartlari görmüyorlar tabii fenerin köpekleri olduklari burdan belli fenerin stadindaki pankartlar rencide edici degil herhalde bu federasyon bizim pankartlara karisiyor sanki bizim pankartlarda karsi takimi rencide edici seyler yaziyo federasyon biraksin bizimle ugrasmayi kendi pisliklerini temizlesin ve bizimle ugrasmasin nasil olsa sezon sonunda görecek tüm ülke sampiyonun kim oldugunu o zaman bakalim konusacaklarmi o zaman onlar susup biz konusacaz ne zaman trabzonsporumuz iyi gitmeye basladi heme konusuyorlar bizim hakkimizda arkadas pankart yaptirdi BMN IZMITS diye ama 19 mayis stadina sokamadi pankarti ama o pankarti fenerliler yaptirsaydi stada alinmisti pankart ondan sonra trabzonspor seyirci kötü oluyor...

tsakrep61
24.02.2005, 16:11
kendi satadimiza sokacagiz herhal pankartlarimizi

Sacit
25.02.2005, 21:11
olmaz oyle sey onlar da asti mi bi sey yok sikarim ben adamin topugunasmileys/smiley7.gif

Barış
25.02.2005, 21:13
olmaz oyle sey onlar da asti mi bi sey yok sikarim ben adamin topugunasmileys/smiley7.gif olmaz da la.smileys/smiley2.gif

Crazy_OfLu61_
25.02.2005, 23:31
Ben diyorum abi bu lavuklarin bize sahsi gicikligi var.

61_TS_1967
27.02.2005, 09:13
bizans oyunlari bunlar napar size bizim pankartlarimiz

emrebey
27.02.2005, 10:10
serefsizler allahim biz ne kadar mükemmelizki herkez bizimle urasiyo

İsmail Çavuşoğlu
27.02.2005, 11:21
pankartlarda ne varsa birilerini rahatsiz etti galiba gerçi bizim herseyimiz rahatsiz ediyo onlari ama olsun pankart olsada olmasada herkes siki dursun GELIYORUZZsmileys/smiley2.gif