PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil Kan Gerekiyor B Rh + l Trabzon

Burçak
10.07.2008, 15:50
Bu Akşam Trabzonda 4 Ünite B Rh + Kan gerekiyor.
Bu konuda, yardım edebilecek yada çevresindekilerden yardım bulabilecekler varsa İsmail abi ile temasa geçebilirler.

0532 651 11 99

TSelif
10.07.2008, 15:56
hayırdır geçmiş olsun .

Badaloğlu
10.07.2008, 17:21
Biraz önce Trabzondan 6 kişiye bu konuda cep telefonlarına mesaj attım.İnşaallah birisi Allah rızası için çıkarda İsmail ağabeyi arar.Yalnız bir şey dikkatimi çekti, sitemize kayıt olan yüzlerce kişinin kan grubu tutmasına rağmen, cep numaralarını bize bildirmedikleri için bu gibi konulardan haberdar olamıyorlar.B konulara üyelerimiz biraz daha hassasiyet gösterise çok memnun olacağız.

Murat Acar
10.07.2008, 17:59
Benim cep numaram kayıtlı bir ara bana BMN den mesajlar geliyordu ama artık hiç mesaj alamıyorum Bu vesile ile bunuda burada duyurayım ankara istanbul ve izmitte bu tür konularda yardımcı olabileceğim kişiler mevcut buralarda kana ihtiyacı olanlar bana ulaşsın yada özel mesaj atsın elimden geleni yapmaya çalışırım Saygıyla..Allah acil şifalar versin...

Badaloğlu
10.07.2008, 18:08
Arkadaşlar, durum acilmiş... Trabzon'da olup kan grubu tutan lütfen bu konuya ilgi göstersin... Kan bulunamadığı için hastayı ameliyata almıyorlarmış... Bu arada Gökçebey, yanlış görmediysem senin kan grubun tutuyor.Ama cebin olmadığından sana ulaşamıyorum.Mehdi sende açmıyorsun, telefonuna baksana...

Gökçebey
10.07.2008, 18:42
Abim benim kan gurubum AB rh + fakat şeker hastalığımdan dolayı düzenli ilaç içiyorum. Tutmuş olsa bile malesef kan verebileceğimi sanmıyorum. Acil şifalar dilemekten başka birşey gelmiyor aklıma :(

Bu arada Mehdi de Ordu'ya göreve gitti.

pReN@_61
10.07.2008, 18:46
İnşallah bulunur tez zamanda..

TSelif
10.07.2008, 18:47
Hala bulunamadı mı yaa :rolleyes:

Serap
10.07.2008, 19:16
arkadaşlar biz kanversek bizim kanı orda kan bankasında değişmezlermi? bi ara bi öyle yapmıştık bu arada ben +1ahmet eğer olursa veririz

İsmail Alkan
10.07.2008, 19:21
Kan lazım olan bayan Merih BIÇAKÇI,KTÜ Farabide yatıyor.
Eşi Barış BIÇAKÇI (0534) 497 28 23 kan grubu tutupta vermek istiyenler direk eşini arıyarak ulaşsınlar.
Biraz önce kendisiyle görüştüm,3 kişi vereceğiz diye söz vermişler fakat şu saat itibariyle veren yokmuş.
İlgilenenler özellikle trabzondaki arkadaşlarımıza duyurulur.

Serap
10.07.2008, 21:18
verdiğiniz numarayı aradık kan değişimi varsa verebileceğimizi söyledik bizimki 0 rh pozitif.tıpta öyle bir değişim olayının yapılmadığını söyledi,aradığımızada çok memnun oldu teşekkür etti beyfendi.nereden duyduğumuzu sordu bizde ismail abiden olduğunu söyledik.umarız en kısa zamanda bulunur sağlığına kavuşur hastamız.

nebiye

LazAnisT
10.07.2008, 21:30
Arkadaşlar, durum acilmiş... Trabzon'da olup kan grubu tutan lütfen bu konuya ilgi göstersin... Kan bulunamadığı için hastayı ameliyata almıyorlarmış... Bu arada Gökçebey, yanlış görmediysem senin kan grubun tutuyor.Ama cebin olmadığından sana ulaşamıyorum.Mehdi sende açmıyorsun, telefonuna baksana...Kan bulunamadı diye Hastayı ameliyata almayan kimse .........

macka61
10.07.2008, 21:42
çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bulunur

İsmail Çavuşoğlu
10.07.2008, 22:06
ALLAHIM acil şifalar versin inşallah bulunmuştur.benim tutuyor ama ne çare çok uzaklardayız.

fındıkoğlu
10.07.2008, 22:11
çok çok geçmiş olsun.

Badaloğlu
11.07.2008, 09:01
verdiğiniz numarayı aradık kan değişimi varsa verebileceğimizi söyledik bizimki 0 rh pozitif.tıpta öyle bir değişim olayının yapılmadığını söyledi,aradığımızada çok memnun oldu teşekkür etti beyfendi.nereden duyduğumuzu sordu bizde ismail abiden olduğunu söyledik.umarız en kısa zamanda bulunur sağlığına kavuşur hastamız.

nebiye

Valla şu okuduklarımdan sonra, aradığınız kişi sanki olayı yanlış anlamış gibime geliyor. ''Tıpta öyle bir değişim olayının yapılmadığını söyledi'' cümlesini okuduğumda, sanki hastanın ihtiyacı olan kan AB rh + yerine, hastanın kanını elimizde olan 0 rh + kan ile değiştirelim gibi anladım.Yanlış mı anladım arkadaşlar!...

Oysa Nebiye'nin anlatmak istediği: ''bizim kan grubumuz aranan kan grubu olmasada, kan bankanızdan hastaya ihtiyacı olan Ab rh + kanı verin.Bizde yerine kan bankasına 0 rh + kan verelim''

Gökçebey
11.07.2008, 09:43
Abi "tıpta" derken Tıp Fakültesi Farabi hastanesini kastetmiştir. Çünkü Trabzon'da farabi hastanesine "tıp" deniyor.

Bir de aranan kan gurubu AB değil B.

Nebiye
11.07.2008, 09:57
Oysa Nebiye'nin anlatmak istediği: ''bizim kan grubumuz aranan kan grubu olmasada, kan bankanızdan hastaya ihtiyacı olan B rh + kanı verin.Bizde yerine kan bankasına 0 rh + kan verelim''

Evet ben bunu anlatmak istedim ama oda anladı sanırsam..Çünkü burda yani Tıp Fakültesinde olmuyomuş dedi.Bide ses kesik kesik gelip gidiyordu. Yinede böle bişi olursa bizi aramasını söyledim.Çok çok teşekkür etti.
Acaba bi gelişme oldu mu?

Badaloğlu
11.07.2008, 10:33
Abi "tıpta" derken Tıp Fakültesi Farabi hastanesini kastetmiştir. Çünkü Trabzon'da farabi hastanesine "tıp" deniyor.

Bir de aranan kan gurubu AB değil B.

Demekki, anladığımızdan farklı bir durum söz konusu... Ama dışardan okuyan bir kişi böyle anlayabilir...

Aranan kan grubunun B olduğunu biliyorum ama B rh + kan için sitede genel bir tarama yaptığımda senin gibi bir sürü nick karşıma çıktı... Sonra AB rh + yazıp tarattığımda gene senin adın yazdı.O zaman yanlış bir şey olduğunu anladım ama o esnada sana mesajda atmış oldum...

sümela61
11.07.2008, 10:48
çok geçmiş olsun... hastanın durumu nedir şu an?...

İsmail Alkan
11.07.2008, 20:56
Arkadaşlar,hastamızın kan ihtiyacı karşılanmış ve ameliyat olmuş.
Şu an itibariyle kana ihtiyaçları yok,eğerki ilerliyen zamanda tekrar lazım olursa haber verecekler.
Bu arada hastamızın eşi Barış BIÇAKÇI'yla konuştuğumda kendisi ilgilenen ve arayan tüm arkadaşlara teşekkür etti,bende iletiyim.

pReN@_61
12.07.2008, 00:02
Bulunmasına sevindim, geçmiş olsun.

Cagdas Topal
18.07.2008, 00:03
Bulunmasına cok sevindim acil şifalar ;)

Fanatiğim 61
18.07.2008, 11:18
yaşım küçük olmasaydı seve seve kanımı mverirdim...helal olsun bütün kanlarım sizefeda olsun...

Ayaz
19.07.2008, 23:44
Allah acil şifaler versin, yıllık izindeyken denk gelseydim bende vermekten onur duyardım..