PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bmn, TRT protestosu...

Sayfa : 1 [2]

mahir_kuzey
27.02.2005, 19:02
BIZ SAMPIYON OLANA KADAR DEVAM EDECEK BU OLAY YADA BIKAÇ KISININ MAASA ZAM ISE SON OLACAK. AMA BU PROTESTOYU GENISLETMEK GEREKTIGI KANISINDAYIM. SONUÇTA DEVLET TELEVIZYONU BU ZIHNIYETTE OLAMAZ.

Çakır
27.02.2005, 19:42
Protestomuzun ikinci adimina baslayana kadar faks ve e-mail yagmuruna devam ediyoruz. Yalniz kesinlikle ve kesinlikle maillerde küfür olmamasi hususunu herkese bir kez daha hatirlatiyorum. Hem Trabzonspor sorumlulugu hem deprotestonun ciddiye alinirligi açisindan herkesin bu konuda fazlasiyla duyarli olmasi lazim. Küfür etmeyi düsünen protestoya katilmasin arkadaslar. Önce mantikli, sagduyulu bir sekilde düsüncelerinizi istediginiz sekilde dile getirin ve daha sonra protesto metnini kopyalayin. Gözle görülür sonuç alinincaya kesinlikledurmak yok. Hepinizin ellerine saglik.

verep
27.02.2005, 19:58
Trt sadece tv'de degil radyoda'da bizi silmeye basliyor.Bugünkü radyo yayininda bile 40. dakikada yayina basladi.41. dakikada diger maçlarin son dakikalari diye diger maçlara baglandi.

TheRapZoNe
27.02.2005, 20:29
Verep yaniliyorsun trt fmde ilk yayina Trabzonspor maçiyla basladilar sonra bs belediye-atep daha sonrada konya maçini verip yine Trabzonspor maçina döndüler. Sen o dadikadan sonra dinlemissin demek kismileys/smiley2.gif

TheRapZoNe
27.02.2005, 20:33
http://www.surmeneliler.com/trtprotesto/form.php (http://www.surmeneliler.com/trtprotesto/form.php)

Bu adresten yeni haberim oldu. Ad ve soyad yazip mail adresini doldurduktan sonra '' Mesajiniz iletilmistir,Trabzonsporumuza destek oldugunuz icin Tesekkur ederiz..'' deniyor. Forma yazilan mesajlarin ulastigi hakkinda bir bilgim yok ama denemekten zarar çikmazsmileys/smiley2.gif

http://www.surmeneliler.com/trtprotesto/form.php (http://www.surmeneliler.com/trtprotesto/form.php)

My
27.02.2005, 22:01
Ses getirdii kesin smileys/smiley1.gifFatih SULTAN Tekke, Gökdeniz KARADENIZ ve Yattara'nin kliplerini yayinlayacaklarmis smileys/smiley36.gifIlginçtir Trabzonspor'dan daha fazla söz etmeye çalisiyor Faik'ciim smileys/smiley36.gifCanem benim smileys/smiley2.gifProtestoya devam. Durmak yok smileys/smiley32.gif

mahir_kuzey
27.02.2005, 22:03
protestonun ilk sonucu gedi bu aksam. trt de faik denilen adam fatih gökdeniz yattara 3 lüsünün klip ini yayinlayacagini söyledi.

ben kaydediyorum arkadaslar bu klibi. upload edebilecek olan varsa yollayayim veya ben upload edebilirsem nasi upload edebilecegimi anlatin lütfen.

yaaa adami böyle yavas yavas yola getiririz. bitttimi . hayiiiirrrrr. protestoya devam.sampiyonluga kadar.

My
27.02.2005, 22:04
smileys/smiley36.gifEvet evet. Kesinlikle bi deisiklik var. Yilmaz VURAL'a feneri gayseyi konusturtmadi smileys/smiley36.gifTrabzon'u konusuyoruz dedi smileys/smiley5.gifsmileys/smiley36.gifEtkili olduu kesin protestonun smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

mahir_kuzey
27.02.2005, 22:07
valla güzel olmus klip ama kisaydi. rocky film müzigi esliginde iyi gitti.

mahir_kuzey
27.02.2005, 22:09
faik yumusuyo zaten yikama yaglama yapar bu hafta bize yok renk katiyolar diye lige.ulan ne rengi yenersek 2. olacagiz adamin haberi yok.biz sampiyon olunca da 3 dakika verir bu adiler....

hakli çiktin valla. yine lafin sonuna renk katsinlar falan dedi. ben bu faik in........

allah bildigi gibi yapsin.

My
27.02.2005, 22:09
Arkadaslar dikkate ettinizmi kaç dakkadir bizi konusuyorlar smileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifAyrica yanlis anlmadiysam yildizlarimizi konuk ediceklermis haftaya ( yanlis anlmadiysam ) smileys/smiley1.gif

Taraftarin gücü bu iste smileys/smiley32.gifYönetim biraz el atti. Taraftar sesini yükseltti ve sonuç smileys/smiley32.gifDaha da ii olucak insallah.

olimpus
27.02.2005, 22:14
Ewt, gerçekten hak ettigimiz sekilde yer almaya basladik. Bu protestoya yüregini koyan tüm arkadaslarimi kutluyorum...

Simdi - 3 haftadir mavi bayrak alan - TRABZONSPOR taraftari olarak haksizligi elestirdigimiz gibi, hak ettigimiz yeri buldugumuz da centilmenligin timsali olarak tesekkür etmeyi bildigimizi de göstermeliyiz...

Bir konuda Biz KARADENIZ FIRTINASI'yiz. hayvanlar alemi ile isimiz olmadigini Sn. Çetiner'in de bilmesi gerekmiyor mu?

pacos_bill
27.02.2005, 22:17
Ewt, gerçekten hak ettigimiz sekilde yer almaya basladik. Bu protestoya yüregini koyan tüm arkadaslarimi kutluyorum...

Simdi - 3 haftadir mavi bayrak alan - TRABZONSPOR taraftari olarak haksizligi elestirdigimiz gibi, hak ettigimiz yeri buldugumuz da centilmenligin timsali olarak tesekkür etmeyi bildigimizi de göstermeliyiz...

Bir konuda Biz KARADENIZ FIRTINASI'yiz. hayvanlar alemi ile isimiz olmadigini Sn. Çetiner'in de bilmesi gerekmiyor mu?

Katiliyorum. TRT bize gereken ilgiyi göstermeye devam ederse yine hazirlanacak ortak bir metinle tesekkür edelim derim.

Guests
27.02.2005, 22:18
Aferin aferin akillanmaya basladilar ancak yine maçin özeti az gibime geldi.

Çagman
27.02.2005, 22:28
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifaRkadasLar TepkiLerimiz Sonuc verdi Gokdeniz yattara Fatih iLe iLgiLi KLip yaptiLar ve iyide KonustuLAr tepkiLer aLioz feLan dediLer Aferim OnLara boyLe ADam oLsunLar Tarafsiz oLsunLar Tepki aLmasinLar!

mahir_kuzey
27.02.2005, 22:29
ya arkadaslar hemen tav olmayalim bence. duymadinizmi konusmanin sonunda yine renk katsinlar bakalim gibi bisey söyledi faik efendi.

ayrica klibi upload edeyimmi??? nasil???

Sefaenes
27.02.2005, 23:30
trt en sonunda adam olacak ama bakalim tam adam oldugunu görebilecek miyiz Trabzon taraftarin verdigi tepkiden dolayi bence bügün bizleri yumusatmak icin yaptiklarini tahmin ediyorum bakalim ileride eskisi gibi mi yoksa herkeze ayni esitlik mi yapacaklar bunu görecegiz ben tek trabzonun degiol diger anadolu takimin da haklarini yiyinmesini istiyorum ligde 18 takim var hepsine ayni esitlik sart

TSlimetin08
28.02.2005, 00:06
YA adamlar bizim icin bir klip bile yapdi smileys/smiley17.gif

Sefaenes
28.02.2005, 00:09
biraz daha protesto yapsak bizim icin hem sarki hem film cevirirler smileys/smiley36.gifneyze hemen sevinmiyelim bize sag gösterip sonra sol vurmasinlar bunlar bir günde degisecek degil yalara baktilar bizden birsey gelmedimi mi ayni tas ayni hamam devam ederler

Mollasalihoğlu
28.02.2005, 00:20
evet ya galatasaray sampiyonluga oynuyo biz lige renk katiyoruz.biraz daha izleyip oyle yorumlamamiz lazim.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
28.02.2005, 05:13
ya bunalara su trafikçilerin yaptigi alkol testinden yapmak lazim..
akillarini alcaksin ki saysin sevsinler..
bu istanbulun komple adeti midir nedir korkmadan tirsmadan is yapmaz laf dinlemezler..smileys/smiley34.gif

sanatik
28.02.2005, 05:50
Sevinen arkadaslar - Dörde kadar Sayamayanlar (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=2688&PN=1) - yazisini okumasini isterim.

denizci61
28.02.2005, 07:32
Bunlarin gözlerine mor'u bir yapistirican, görecekler rengi mengi... Söylemeye korkuyorlar...Gümbür gümbür geliyoruz...

Çakır
28.02.2005, 08:04
Trabzonspor'umuzun yalniz olmadigini görsünler, bu takimin arkasinda ona tüm ruhuyla bagli yürekli insanlar oldugunu bilsinler. Bizim için en önemli nokta bu. Varligimizi ispatlayabilmek, Trabzonspor'a yapilacak en küçük bir yanlista en etkili protestoyu gösterecek büyük bir taraftar kitlesine sahip oldugumuzu gösterebilmek.Takimimiza yapilacak en küçük bir haksizliga karsi tahmin edemeyecekleri kadar hosgörüsüz olacagimizi, bu ülkede en az 3Istanbul takimi kadar önemli vegüçlüoldugumuzuögrenmek zorundalar. Trabzonspor 1976'da kendini tüm lobilere, güç odaklarina, medyaya kabul ettirmisti. Aradan 29 yil geçti. Gerekirse 2005'te bir kez daha akillarina kaziriz.Durmak, yavaslamak yok arkadaslar, böyle devam!

senturk
28.02.2005, 09:26
Nedir bu ya Gençlerbirligi maçinda da stada bayraklarimizi sokamadik sadece bize mi?

zafercalikoglu
28.02.2005, 09:47
PROTESTOYA DEVAM edelim trabzona ayrilan süre 15 dk çikti.

zafercalikoglu
28.02.2005, 09:55
Sevinen arkadaslar - Dörde kadar Sayamayanlar (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=2688&PN=1) - yazisini okumasini isterim

yazi cok güzel

Mehmet
28.02.2005, 10:02
PROTESTOYA DEVAM edelim trabzona ayrilan süre 15 dk çikti.

Abartmaya gerek yok derim simdi de güzel bi sekilde tesekkür edelim.
Bize simdi bu yakisir.. Fazla protesto uygun olmaz kuyruklarina fazla basmayalim.

Çakır
28.02.2005, 10:04
Nedir bu ya Gençlerbirligi maçinda da stada bayraklarimizi sokamadik sadece bize mi?

Ankara yasayanlarin bu gibi durumlar için söyledigi bir söz vardir, "Burasi Ankara". Baskent'te maç izlemenin böyle dezavantajlari var iste, stada çubuklu bayrak sokamazsin, pankart asamazsin, mesale yaktigin an alinip nezarette sabahlarsin vs. O yüzden bunlari çok fazla sorgulamanin geregi yok, sadece bize özel bir durum degil bu. Atli polislerin, panzerlerin ve çevik kuvvetin ayni anda görev yaptigi tek stadin 19 Mayis olmasi birseyler anlatmiyor mu size? Ankara'da yasiyorsan her maç sonrasi karakola gidip gol sevinci yasarken tellere kostugu için gözaltina alinan arkadaslarini karakoldan almaya hazirlikli olacaksin, maç sonrasi tezahürat yaptigin için deliye dönüp saldirmaya yeltenen polislerden arkadaslarini korumak için tetikte olacaksin, yanina gelipüst üste gol sevinci yasandigi andapolisten 3-4 tane tekme yedigini söyleyen arkadasin için birseyler yapamamanin ezikligini yasayacaksin, 30 tane çubuklu bayragi tribüne sokmak için son Gençler maçinda oldugu gibi30 taneemniyet amirleriyle teker teker konusup 2.5 saat elinde bayraklarla kapi önünde bekledikten sonra içeriye giris yapmak zorunda kalacaksin. Burasi Ankara... Bu sadece Trabzonspor'a özel birsey degil, Ankara'nin genel havasi ve bunu degistirmek imkansiz gibi. En egitimli, en kaliteli insan bile kendini terorist gibi hisseder o tribünlerde. Her neyse konu basligi bu degil simdi, bu baslikta TRT'den baska konu konusulmasin arkadaslar.

Taner Gündoğdu
28.02.2005, 13:14
protasta devam etmeli ama bence tarz degismeli. bize ayrilan süreyi arttirdiklari için tesekkür edip bizansin torunu fenerle ayni sürede yayin yapilmasini isteyelim. ve bunu gazetelerede haber verirsek daha etkili olur diye düsünüyorum

ARAGORN01
28.02.2005, 14:43
Görüyorm ki TRT 1 hafta bize ayrilan süreyi biraz artirinca , bir de klip yapinca buradaki çogu arkadasi tavlamis. Tesekkürden falan bahseder olmuslar. Adamlar yapmalari gerekenin 10'da birini bile aylardir yapmadilar , 1 hafta yapinca lütfetmis mi oluyorlar. ZAten görevleri bu, yapmalari gereken bu...neye tesekkür ediyoruz?

Tesekkür edin kiyine 3 dakikaya indirsinler.

Beyler yilmak , yorulmak yok. Ezikler ile ayni süreyi alana kadar , hatta su an 2.oldugumuza göreeziktas ve salatasaray'dan daha fazla süre alana kadar priotestoya devam.

2.sinif olmayi kabullenenler, zaten 2.sinif olmayi hakeder.

MahmutHSO
28.02.2005, 15:23
Görüyorm ki TRT 1 hafta bize ayrilan süreyi biraz artirinca , bir de klip yapinca buradaki çogu arkadasi tavlamis. Tesekkürden falan bahseder olmuslar. Adamlar yapmalari gerekenin 10'da birini bile aylardir yapmadilar , 1 hafta yapinca lütfetmis mi oluyorlar. ZAten görevleri bu, yapmalari gereken bu...neye tesekkür ediyoruz?

Beyler yilmak , yorulmak yok. Ezikler ile ayni süreyi alana kadar , hatta su an 2.oldugumuza göreeziktas ve salatasaray'dan daha fazla süre alana kadar priotestoya devam.

Sonuna kadar katiliyorumsmileys/smiley32.gif

kurt61
28.02.2005, 16:11
Sevgili Arkadaslar,

"Var mi öyle konuyu açip kaçmak" diye bazilarinizin aklina gelmis olabilir. Bu basligi açtigim günden beri basliga hiçbir yazi yazamadim, çünkü hasta hasta gidilen bir Gençler maçi sonrasi bünyeye alinan bronsit illeti nedeniyle 1 haftadir yatalak durumdaydim.

Öncelikle, hastalik nedeniyle sadece 2 tane e-mail ile protestoya katkida bulunabilenbiri olarak, BMN'nin bu ilk organize protestosuna katkida bulunan bütün arkadaslarimi can-i yürekten kutluyorum.

Hep birlikte gördük ki, BMN,düzeyli, organize, mantikli ve top yekün giristigi her eylemden olumlu sonuç alacaktir. Dün aksam TRT'yi izlerken bunu bir kez daha anladim, gururlandim ve yattigim yerden dogrulup "Helal olsun bize!" diye haykirdim.

TRT ve Faik Çetiner'in zaten farkinda oldugu, fakat baskalarinin farkinda olmadigini sandigi bu "adaletsiz sistemlerini" çaktirmadan düzeltme girisimleri dün gecene kadar da asikardi degil mi? Hiç beklemedikleri sekilde Trabzonspor camiasindan almis olduklari bu düzeyli, bu büyük tepki, belli ki onlari epey korkutmustu. Trabzonspor'a düzülen methiyeler, "Su an Trabzonspor'u konusuyoruz, Fener'e de sira gelecek" diyeYilmaz Vural'iuyarmalar, klipler, mavi bayrak övgüleri, gösterim sirasinin tipki bizim protesto metnimizde istedigimiz gibi "klasman sirasina" göre yapilmasi, "Aman yanlis anlamayin Besiktas'i biraz fazla gösterecegiz çünkü o maçta olay vardi" diye önceden dilenen özürler, Ibrahim Sahin ile uzlasmis gibi bir imaj çizerek taraftarin gönlünü alma çabalari daha neler neler...

Yani kisacasi "biz esegiz özür dileriz" diye alenen söylemediler ama anirtilari taa Eritre'den duyuldu:) Hayirli olsun.

Buradan çikarilacak ana fikir:

"Bu büyük gücü yerinde ve mantikli kullanirsak çözemeyecegimiz sorun yok"

Peki bitti mi? Tabii ki hayir. TRT ve Faik solugumuzu enselerinde hissedecekler. Bilecekler ki en ufak yanlislarinda pat diye tokat yapisiverecek suratlarina. Çünkü halen istedigimiz herseyi alamadik. Faik bize methiyeler düzüp laf salatasi yapaken, ben elime kronometremi almis zaman tutuyordum.

Buyrun bakalim TRT kime ne kadar vakit ayirmis dün aksam:

Hadi Besiktas'in maçi olayliydi toplamda 36:03 dk. süre ayirdilar onu pas geçiyorum. Maçlari olaysiz olan 3 takima gelelim.

FB isimli takima maç görüntüsü içinayrilan süre 12:31

Yorum ve tartismali pozisyonlardahil olmaküzeretoplam: 23:28

GSisimli takima maç görüntüsü içinayrilan süre 07:05

Yorum ve tartismali pozisyonlardahil olmaküzeretoplam: 18:00

Trabzonspor'umuza ayrilan süreye gelince tüm yalakaliklar dahil olmak üzere,

Maç görüntüsü içinayrilan süre 04:02

Yorum, tartismali pozisyonlar ve klipdahil olmaküzeretoplam: 14:49

Durum böyle, yani halen bize ayrilan vakit EN AZ vakit.

Bataryalar atese hazir, ama soguk kanli bir sekilde beklemeliyiz. Ilk yanlislarinda bu sefer B planina geçip "yüz-yüze görüsme", "siyah çelenk" operasyonlarina baslamaliyiz ki konuya ne derece ehemmiyet verdigimizi anlasinlar

Hepinizi tekrar tekrar kutluyor, mail atan elleriniz, faks geçen kollariniz dert görmesin diyorum.

Tebrikler BMN!

Sevgi
28.02.2005, 16:19
Evet öncekinden daha uzun bir zaman diliminde TS ye yer ayirdilar diye susmamaliyiz ayni düzeyde istedigimizi alana kadar devam etmemiz gerekir.

Guests
28.02.2005, 22:14
simdilik bu kadar alaka yeterli...

fazla içli disli da olmayalim bence..!

sahincom
01.03.2005, 02:19
Selam Arkadaslar,

bence TRT nin Tavranisi halen yeterli bir düzeyde degil, onun icin Protestoya devam diyorum, Ayrica gözeden kacan baska bir konu daha var ligin 5. Haftasini geride biraktik LIG TV de Halen Trabzonsporun maci yayinlanmadi. Bu durum karsisinda sessiz kalmamamiz lazim,sitetini yöneticlerine sesleniyorum TRT ye yapilan Prostestosunun kat katini LIG TV ye yapalim, gerkirse Futbol Federasyonunu da Protesto edelim, lütfen buna el adin ve organize edin.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
01.03.2005, 10:38
KURT61 çok hakli ama yine de fazla abartmamak lazim
"bunlar hep böyle" dedirtmeyelim ama gerektigi yerde yine masaya yumrugumuzu, siyah çelengimizi basariz duruma göre...
Lig TV ye gelince ; özeel bi sirket olmalari sebebiyle yapilacak en güzel uyari üyeligi birakmakla tehdit etmektir

Lig TV abonesi arkadaslar bir araya gelirlerse etkili olabilir
Hiç bir firma kitlesel müsteri kaybetmek istemez..

dragon
01.03.2005, 13:39
Herkese merhaba

Uzun suredir forumu takip ediyorum ama ilk kez yaziyorum. Biraz once Hasmet Babaoglu ve Karl Heinz Feldkamp'a birer email yolladim. Sizinle paylasmak istedim.

Sampiyonluk cok yakinda!

Sevgiler...

<DIV>
<DIV>Sevgili Hasmet Bey</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Turk futbolu (ve toplumu) nasil daha iyiye gider, kendini gelistirir konusunda "tarafsiz" olarak dusunen, birseyler yapmak isteyen az sayidaki gazeteciden biri oldugunuza inaniyorum. </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Ama sizin bile genis kitleler tarafindan izlenen bir programda su anda Turk futbolundacok onemli isler yapan Trabzonspor hakkinda 90 dakika boyunca 2-3 dakikadan fazla yorum yapmamaniz benim gibi dusunen bircok insani hem buyuk hayalkirikligina ugratiyor, hem karamsarliga itiyor, hem de kurulu duzene karsi daha da sinirlendiriyor. Son programda siz de "buyuk" Istanbul takimlarinin icinde oldugu rezillikleri ogrendikce karamsarliginizin arttigini soylediniz. Ama sonucta koskoca programda Trabzonspor veya Anadolu'ya yine sadece birkac dakika ayrilmasi sizi bir entellektuel olarak hic mi rahatsiz etmiyor? Yok eger bu program sadece uc takim icin yapilan bir programsa, NTV gibi ciddi bir kanalda siz dahil hic kimse mi yarim saat de olsa diger takimlari konusacak, onlari vitrine cikaracak baska bir program yapmayi dusunmez, bunu onermez?</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Ozel bir televizyonun yayin politikasi tabi ki tamamiyla kendi kriterlerine gore belirlenir, buna itiraz etmiyorum (ama hosnutsuzlugunu belirtiyorum). Zaten esitlik konusundaki asil kampanya halkin vergileriyle sacmalayan TRT'ye karsi yapiliyor (yollanan metni eger gormediyseniz bir bakmanizi ve Hincal Bey'e de iletmenizi rica ederim (TRT konusuna degindigi icin): http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=2635& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=2635&amp;PN=1) amp;PN=1). Benim size olan sitemim bir entellektuel olarak hem futboldaki gidisattan rahatsiz oldugunuzu soylemeniz hem de o carkin bir parcasi olarakyaptiginiz "futbol" programinin%95'ini 18 takimdan ucune ayiran bir yorumcu olarakbir bakima kendinizle celismeniz.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Bilginiz icin biraz once Zaman yazari Feldkamp'a attigim maili de asagiya ekliyorum. Hepimizin sikayet ettigi Turk medyasi oyle bir duruma dusmus ki Turk futbolu hakkinda artik yabanci yorumculardan medet umar hale gelmisiz. Ne kadar yazik.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Saygilar,</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>AY</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>============================================</DIV>
<DIV>Dear Mr Feldkamp</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>I watched you on NTV with a lot of interest on Sunday night. I was particularly happy to hear your comments on Trabzonspor.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>I would like to thank youfor being so objective and impartial. This is what's missing in the Turkish football world which is dominated by the three Istanbul teams morethan ever thanks to the biased and rating-hungryIstanbul media. The amount of time that's allocated to Trabzonspor and other Anatolian teams on media is not only an insult to millions of people but is also damaging to the development of Turkish football.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>You have an increasing audience every day and your comments on this subject are becoming heard and discussed by more people every day.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>So many thanks again for your objective views, and I sincerely hope you will continue to draw attention to the subject.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Best wishes,</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>AY</DIV></DIV>

ARAGORN01
01.03.2005, 14:26
Dragon harikasin...

Her ikisi de süper metinler... Aramiza katildigin için çok mutlu oldum...

Hosgeldin...

TheCrow
01.03.2005, 14:29
Dragon aramiza hosgeldin...

Mailler çok iyi,bu sekilde hem topluca hem bireysel olarak baskimizi arttirmaliyiz,nefes aldirmayalim bunlara...

TheCrow
01.03.2005, 14:41

Evet Aragorn haklisin,baska bir baslikta da yazdigim gibi:

"Eye of The Tiger" esligindeki klip iyiydi,ama bu "Eye of The Tiger",programin sunucusu olan "Tie of The Aygir"i kurtarmaya yetmez ...

(*)Bkz:Tie of The Aygir : Aygir'in kravati...

My
01.03.2005, 21:50
dragon'un mailleri çok güzel http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifDurmak yok arkadaslar. Protestoya devam. Güzel gelismeler var evet ama asil olmasi gerekenden daha çok uzak. Hele hele o faik in daha çok öörenmesi gereken seyler var. En barizi bazi arkadaslarin belirttii gibi bizi hala bu ligde renk olarak gören gözlerine, bir türlü bizisampiyomnluk adayiolarak benimseyemeyeno ufak beyinlerinesokmamizlazim Trabzonspor'u.

61mehmet61
01.03.2005, 22:19
arkadaslar hep olumsuzluklar olunca ayagi kalkiyor ve etrafa mailler gönderiyoruz. takip ediyormusunuz bilmiyorum ama zaman gazetesi ve samanyolu televizyonunda takimimiz gereken yeri aliyor. istersen TRT ye protesto mailleri yollarken zaman ve stv ye de tesekkür mailleri gönderelim. biraz da güzellikleri konusalim. ne dersiniz?

My
01.03.2005, 23:39
Bu protesto metnini Ergun ATA'ya yolladim. Ergun ATA elinden geldiince yazilan maillere karsilik vermeye çalisan çok deerli bir Trabzonspor'lu yazardir. Ayrica bu protesto mailini bulabildiim bütün köse yazarlarina, spor youmcularinavede medya kuruluslarina yolluyorum.Hade devam millet durmak yoksmileys/smiley2.gif

Muhalif
02.03.2005, 12:16
arkadaslar hep olumsuzluklar olunca ayagi kalkiyor ve etrafa mailler gönderiyoruz. takip ediyormusunuz bilmiyorum ama zaman gazetesi ve samanyolu televizyonunda takimimiz gereken yeri aliyor. istersen TRT ye protesto mailleri yollarken zaman ve stv ye de tesekkür mailleri gönderelim. biraz da güzellikleri konusalim. ne dersiniz?

smileys/smiley36.gifarkadasin su genel bölümde ahnet agaoglu ndan bahseden bir konu var.. onu bir okuyup da yazdiklarini tekrar gözden geçir istersen.. neyse.. tabi her konuda önce Trabzonspor diyebilmek zordur bilirimsmileys/smiley4.gif

hamsiye61
02.03.2005, 12:26
Cok guzel protesto zaten diger sitelerde buna ilgi gsteriyorlar..hem buranin taraftarlari hem baska sitelun taraftarlari iii bir maillere bogullular...

sunay61_67
02.03.2005, 14:00
bizde trabzonsporlu olarak gereken ilgiyi gösterdik gerek mail gerek faks olsun tepkilerimizi bildirdik insallah tepkilerimiz devam edicek trabzonspora gereken iligiyi gösterip taraf tutmayi biraktiranakadar

imported_Suha
02.03.2005, 14:11
çokk iiiii oldu valla bu protesto...sesimizi çikarmassak birsey olacagi yok zaten...eze eze bunlarda dize gelecek...smileys/smiley34.gif

My
02.03.2005, 14:21
Arkadaslar Ergun ATA'dan mail aldim, sizinle paylasmak istedim smileys/smiley2.gif;
<DIV>Merhaba,</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>TRT konusundaki çalismalarinizi biliyorum. TRT Spor Müdürü arkadasim ve bu konuyu kendisiyle görüstüm. Gerekenin yapilacagini söyledi. Sanirim eylem amacina ulasti, bu nedenle ben de üzerine gitmedim. Ama zaman zaman yapilan yanliislari da bugün oldugu gibi yazmaya devam edecegimden süpheniz olmasin. </DIV>
<DIV>Mail okuma konusuna gelince, hiçbirini kaçirmiyor ve mutlaka okuiyorum. Çogunu da yanitliyorum. Gerekeni de yazida yazandan izin alarak kullaniyorum. Son yazidaki arkadastan da mail yoluyla izin aldim. Ismini ilk kez duydum ve sizin sitenizden olmasina da sevindim.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Selamlar.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Ergun ATA </DIV>
<DIV> Bu son arkadas bizim 61viya smileys/smiley4.gifsmileys/smiley32.gifBu arada 61viya, düsüncelerini çok güzel yansitmissin helal olsun valla smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifSitemizin medari iftihari yane smileys/smiley2.gifsmileys/smiley32.gif</DIV>

oflum61
02.03.2005, 17:01
DIKKAT!

bir hafta 1-2 Dk. daha fazla bize yer verdiler diye herseyi güllük gülüstanlik zanetmiyelim. Hakkimizi aldik diye düsünmeyelim.

Bu yaziyi yazarken RTÜK Baskanin HABERTÜRK'DE konusmasini izliyorum. Dama delikanli gibi: "ARTIK BU PROGRAMLARA DUR DEMENIN ZAMANI GELDI DIYOR. BIRILERI CIKIP DA BUNLARA DUR DEMELI", diye haykiriyor. Gerci reality, yani aile yapisini ve toplum ahlakini bozanprogramlari kastediyor ve kisaca spor programlarindaki siddete degindi ama sanki bizim sesimizi duydu gibi.

Yoksa protestomuzu RTÜK illetelim? Her Telefona, mesaja bakiyorlar. Ne dersiniz?

RTÜK KALDIR SU ADALETSIZLIGI; SALDIRGANLIGI, PROVAKATÖRLÜGÜ, YALAKALIGI!

poetricus
02.03.2005, 23:51
arkadaslar www.pasfotomac.com.tr (http://www.pasfotomac.com.tr) sayfasinin ana sayfasinda yer alan "tesvik primini onayliyormusunuz?" anketine bakarmisiniz??? oylar neredeyse yari yariya.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width="100%" bgColor=#ffffff><T>
<T>
<TR align=middle>
<TD colSpan=3 height=40>Tesvik primini onayliyor musunuz?</TD></TR>
<TR>
<TD width="3%"></TD>
<TD>Hayir</TD>
<TD>http://www.pasfotomac.com.tr/anket/image/blue.gif 49.76 % (9374)</TD></TR>
<TR>
<TD width="3%"></TD>
<TD>Evet</TD>
<TD>http://www.pasfotomac.com.tr/anket/image/aqua.gif 47.79 % (9003)</TD></TR>
<TR>
<TD width="3%"></TD>
<TD>Fikrim yok</TD>
<TD>http://www.pasfotomac.com.tr/anket/image/brown.gif 2.45 % (461)</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom align=middle colSpan=3>Toplam Oylar: 18838</TD></TR></T></T></TABLE>

bu kadar serefsizlik olurmu? lütfen agirliginizi koyun... saygilarimla

Buna niye sasiriyorsun ki? maçlarini hep böyle almiyorlar mi? Her sey ortadayken bile "delil yetersziliginbden beraat" çikiyor. ben asil hayir diyenlerin bu kadar yüksek çikmasina sasirdim.

poetricus
02.03.2005, 23:54
Sevgili Hasmet Bey
<DIV>
<DIV>Turk futbolu (ve toplumu) nasil daha iyiye gider, kendini gelistirir konusunda "tarafsiz" olarak dusunen, birseyler yapmak isteyen az sayidaki gazeteciden biri oldugunuza inaniyorum. </DIV></DIV> Dostum terbiye nezâketi fazla abartmissinO sakali bitli Karl Marx müsveddesi sadece entelektüel pozlara giren bir sarlatan. Onun Türk Futbolu derken kasdettigi kesim üç sülüklerden baskasi degil. Daha bir gün önce Hincal'la "Yalanci-Yamaci", "Siraci-Bozaci" misali "Türkiye'de Fatih Terim ve Mustafa Denizli'den baskateknik direktöryok" diye yumurtluyorlardi. Yine de seni aramizda görmek çok güzel. Üslûbunu çokbegendim.Ellerine saglik. Edited by: Poetricus

dragon
03.03.2005, 01:35
Poetricus,dediklerinde haklisin... O ilk cumleyi haketmiyor.

dragon
03.03.2005, 01:43
Aragorn01, The Crow, Golge Oyunu... tesekkurler.

Aranizda olmak guzel.

Sefaenes
03.03.2005, 04:25
Vallah trt ye ne kadar güvenilir bilinmez aksam haberlerde macin gollerini bakayim dedim Trt int bütün maclarini gollerini verdi ama yine serefs..... lerini yapip bizim macin gollerini vermediler bu kadar da olmaz yani biz tek trabzonun hakkini degil anadolunun bütün takimlara ayni esitlik davranmasini istiyoruz 3 takim degil 18 takim var ligimizde

emrebey
03.03.2005, 06:42
yaa arkadaslar trtnin basinda o çetiner serefsizi oldugu sürece bu degismeyecektir bu böle biline atv den hatirlamiyormusunuz serefsizin neler yaptigini trt yide kendine benzetti rezil köpek

ARAGORN01
03.03.2005, 10:10
Yani bazi arkadaslarin dedigi gibi akillanmamislar degil mi???

Ozaman protestoya devam. Protesto metninin yeri belli... mail ve özellikle fax ile devam...

Inanin bana bugün olmasa bile çok yakinda o mailleriniz ve faxlariniz suratlarinda bir tokat gibi patlayacak.

Bu sayede biz olmasak bile genç Trabzonspor'lular eziklerden daha uzun süre takimlarini seyredebilecekler.

Dün sahada hepimizisevindiren, gururlandiran bir takim vardi.Hepsi sonuna kadar görevini yapti.

PEKI BIZ BUGÜN GÖREVIMIZI YAPTIK MI?

Hadi arkadaslar, hadi dostlar , hadi renkdaslar bugünkü protestomuz herzamankinden daha yogun olsun.

TRT'yi degil de baskalarini protesto etmneliyiz diyenler, örnegin 'dragon'unHasmet ve Feldkamp'a hitaben yazdigiharika yazilari NTV'yeve içlerinden geçen tüm duygulari CNN'e, STV'ye ,Kanal d'ye vs vs vs.... yollasinlar lütfen

Bu da taraftar olara bizim boynumuzun borcu...Hatta biri ulastirabiliyrosa bu yazilari takimdaki futbolculara da bir okutsun ki, arkalarindaki destegi anlasinlar ve daha mutlu olsunlar... Bunu hakediyorlar...

Lütfen bikmadanprotestoya devam....Bu ezik yalakalari bikmadan bizim takimimizi yok sayiyor... Biz de bikmadan onlari protestoya devam etmeliyiz....

Basliyor muyuz???

dragon
03.03.2005, 12:49
Bu da Ergun Ata'ya yolladigim mail...

=============
<DIV>Sevgili Ergun Bey</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Yazilarinizi begenerek okuyorum.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Biliyorsunuz bugunlerde medyanin asiri tarafli tutumu hem Trabzonspor hem de diger Anadolu takimi taraftarlarini gitgide daha cok rahatsiz etmeye basladi. Bu konuda halkin vergileriyle yayin yapan devlet kurulusu TRT'ye karsi da hakli bir kampanya yurutuluyor.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Ama ilkeli ve tarafsiz yayincilik sadeceyasal yaptirim zoruyla miyapilmali bu ulkede (ki o bile olmuyor)? Futboldaki kirlilikte medya kirliliginin yeri az mi? Ve eger bu konuda birsey yapilacaksa en azindan kisisel olarak medya kirliligine bulasmamis yazarlarin sorumluluk bilinciyle daha fazla yazi yazmalari, en azindan bu konuda duzeyli bir tartisma yaratmaya calismalari gerekmez mi? Yoksa bu duzen icinde sikisan Turk yazarlarinin isteseler de ellerinden birsey gelmeyecegini kabul ediptarafsizligin sadecedisaridan transfer edilen yabanci yazarlarin (ve ileride yabanci hakemlerin) sayesindesaglanabilecegi aci gercegine ve utopyasina mi inanmaliyiz?</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Bu konuda sizden, veTrabzon'lu olmasa bile Turk futbolunun gelecegini tarafsiz olarak dusunen kisilikli yazarlardan sagduyu beklentisi olan milyonlarca, evet milyonlarca, insan var. Bu konuyu ciddiye alacaginizi ve meslektaslariniza da olabildigince ileteceginizi dusunereksimdiden tesekkur ediyorum.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Bununla baglantili olarak gecen gunyazdigim iki maili de bilginiz icin asagiya ekliyorum.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Saygilar,</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>AY</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>(Karadenizli olmayan ama cocuklugundan beri Trabzonspor'a ve degerlerine asik olan bir taraftar).</DIV>

Berat
03.03.2005, 19:52
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ya Digitürk protestosuna baslayaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. 12 hafta kaldi,6 maçimi zten veriyo digitürk,2 tane de TRT verse geriye topu topu 4 maç kaliyo..onlari mutlaka yayinlamalarini saglamaliyiz.</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

oflum61
03.03.2005, 23:56
YA ARKADASLAR, KÖRMÜSÜNÜZ YOKSA BIRBIRIMIZLE BU FORUMDA YAZILANLARA CEVAP VERMEDE GÜCLÜKMÜ CEKIYORUZ.

YOKSA MACLARA GIDEN VE RUMUZLARINI TANIYAN 3-5 KISI MI BIRBIRINE YAZIYOR???

YANI SÖYLEYIN BIR DAHA TAKILMAYIZ BURAYA

BüYük puntolarla yazdigim halde kisme görmemezlikten gecemez.

Sadece bir soru sordum:
Protostomuzu RTÜK'emi illetelim diye sordum bir allahin kulu cevap yazmadi. Kötü olan sey lehte veya alehte yazilmayan yazilar....

ALOOOOOOOOOOOOO?

zafercalikoglu
04.03.2005, 09:04
ofluum 61 bende tam olarak bilmiyorum konu sankide birazcik dagildi,digitürk mü yoksa trt protestosu devam ediyormu belli degil,

dragon
04.03.2005, 09:15
Protestolar tabi ki RTUK'e iletilmeli. Zamanlama gayet iyi bence.

ARAGORN01
04.03.2005, 10:43
Protestolar ne kadar çok kuruma ulastirilirsa o kadar iyi olur. RTÜK ve hatta Rekabet Kurulu'nu da mutlaka ulastirmaliyiz.

Kurtulus'un açtigi bir baslik var. Bu baslik altinda tüm medya kuruluslarinin tel,fax,mail vs.detaylarini toplayip, protesto asamasinda hepsine birlikte bombalayalim. Bir anda protesto metinlerinin tüm yayuin kuruluslarinin masalarinin üstünde olmasi, adamlarin 2 kere düsünü yazmasina, konusmasina sebep olacaktir.

Protesto heyecanimiz durmus gözüküyor. Beyler bayanlar canlandirin içinizdeki aski....

oflum61
04.03.2005, 16:37
Galiba zaman zaman protestonun ciddiyetini ve su ana kadar aldigimiz neticeyi kücümsüyoruz. Pes etmek YOK! Suanada iyi gidiyoruz. Daha fazla ve devamli, gerekirse ayni metni bir kac kez ayni yere yollayabiliriz...

Kurtulus'un actigini,bu protestonun baslamadigi an, hatta benim burada ilk yazilarimdan biri idi, önerdim...

Benim bir PHP-Script'im var ayni anda 1000'lerce (700, 700,..) email yollayabilirim ve yolluyorum... Buraya bir defaya mahsus email adreslerini kaydettim vekafama estigi an bombaliyorum!

HAKKIMIZI ALANA KADAR PES ETMEK YOK!

Tekke
04.03.2005, 17:47
Tavsanlanmissiniz
http://www.komikaze.net/komikaze/karikaturler/20050228.gif

Bu lig de 3 sülüklenmis,yakinda kokusu çikar.

zinos_zon
05.03.2005, 12:20
hasmet babaoglu ile bir süre ayni gazetede çalistim(vatan). Kendisi, istanbul sülüklerinin borazancibasilarindan degildir elbette ve insan kumasi da kalitedir. ama, trabzon gerçeginin tüm istanbul sempatizanlarinda olusturdugu "kabul edememe, kiskanma ve sonucunda yok sayma küçüklügü" onu da az çok etkisi altina almistir.

hasili; istanbul'a kar yagmadan türkiye'ye kis gelmez, diyenlerdendir. geçiniz..

crazyboy
05.03.2005, 15:31
bence hen trt hem de digiturku protesto etmeliyiz ama oncelik trtye

enis
06.03.2005, 19:38
ben digiturk uyesiyim her ay 65000000 tl veriyorum derbi haftalari disinda maç yayini alamiyorum digiturke trabzonspor için üye oldugumu defalarca gerek internetten gerekse müsteri hizmetlerine anlattim ama bir sonuç alamadim arkadaslar sizdende digiturk üyeleri varsa ortak haraket edip neler yapa bilecegimizi konusalim gerekirse üyeliklerimizi iptal edelim arti ne kadar digiturk uyesi trabzosporlu var onuda merak ediyorum izmirden herkese selamlar

zinos_zon
07.03.2005, 02:19
enis kardes;

ben de digitürk üyesiyim..ortak bir kararla, ayni tarihte üyeliklerimizi iptal edebiliriz. diger arkadaslar da katilabilir

izmir e bol selam.

Gürkan
07.03.2005, 23:01
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

hala uyelikleri iptal etmedinizmi daha ne bekliyonuz bunu toplusu olmaz.onlar zaten soracaklar niye diye kararlastirin ortak cevap verin.sadece siz degil sozunuzun gectigi trabzonsporlu dostlarinizada uyeliklerini iptal ettirin.ayrica trabzondaki tarftarlar.bence trabzonda tek bir digiturk uyesi kalmamali hatta karadenizin diger kentlerinde de bu olay yayilmali..anlasinlar anyayi konyayi.Ayrica digiturk ten mailime gelen cevap.....</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>1. Futbol Ligi mac yayin akisi Futbol Federasyonu tarafindan belirlenmektedir.
Hangi maclarin yayinlanacagi ve yayin saatleri konusunda DIGITURK tarafindan
herhangi bir mudahalede bulunamamaktayiz.

Sezon basinda Trabzonspor'un en az 12 macinin yayinlanmasi planlanmistir. Bu 12
macin 6'si Tranzonspor'un FB-GS ve BJK ile yaptigi derbi maclari, diger 6'si
ise, Anadolu takimlari ile yapacagi maclar olacaktir.

Super LIG'in gidisatina gore yayinlanacak Trabzonspor maclarinin adedi daha
farkli olabilmektedir.

adamla dalga gecer gibi

nordicspor
09.03.2005, 13:59
Yetkili arkadaslardan ricam asagida Fuzuli'nin hiçbir yerde yayinlanmamis Fener kasidesini bir yeni konu olarak eklemeleri ve herkesin benzer güzellikleri BMN üyeleri ile paylasmasidir. Ilginize tesekkür ederim.

Dahi Daum, bir mola ver beyaz toza,

Fark etmedin koydu gitti Zaragoza

15 milyon bayilirsin bir moloza,

Gelir çizer kestaneyi Zaragoza,

Fener bunu hep yapiyor; sanma kaza,

Barça degil alt tarafi Zaragoza..

Gerek yoktu, bunca trip, bunca poza,

Sasirmadik gecirince Zaragoza.

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gif

tigin
09.03.2005, 14:11
gayet güzel ancak tezahüratlar basligina yazmaniz gerekir

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=195&a (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=195&amp;PN=1) mp;PN=1

birol55
09.03.2005, 14:55
tamam canimla kanimla destekliyorum organize sekilde nasil hareketlenilcekse birbirimize hareketlenelim

Çakır
11.03.2005, 19:00
Protesto son derece basariliydi, söylemek istediklerimiz gereken yere ulasti, sesimiz duyuldu. Ne derece etkili oldugumuzu görmek içinse su an çok erken. Bu haftadaki ve derbi sonrasi birkaç maçtaki tutumlarindan anlayacagiz ne kadar etkin olabildigimizi. Harekete ne kadar devam edecegimizi de buna göre belirleyecegiz. Ama bundan önce TRT ile ilgili protestomuzda atmamiz gereken birkaç adim daha var. TRT protestomuzun ikinci adimiyla ilgili gerekli bilgi yarin e-mail adreslerinize gönderilecektir. Maillerinizi iyi kontrol edin arkadaslar.

Ozan
11.03.2005, 21:04
ben bos oldukca protesto mesaji atiyorum.

Ozan
11.03.2005, 21:06
Yetkili arkadaslardan ricam asagida Fuzuli'nin hiçbir yerde yayinlanmamis Fener kasidesini bir yeni konu olarak eklemeleri ve herkesin benzer güzellikleri BMN üyeleri ile paylasmasidir. Ilginize tesekkür ederim.

Dahi Daum, bir mola ver beyaz toza,

Fark etmedin koydu gitti Zaragoza

15 milyon bayilirsin bir moloza,

Gelir çizer kestaneyi Zaragoza,

Fener bunu hep yapiyor; sanma kaza,

Barça degil alt tarafi Zaragoza..

Gerek yoktu, bunca trip, bunca poza,

Sasirmadik gecirince Zaragoza.

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gif

gerçekden çok güzel.tigin in verdigi foruma yollarsan iyi kahkaha olur smileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif

JuaN_JuaN
11.03.2005, 22:29
protesto çok basariliydi ayricasmileys/smiley32.gif

ayrica yukaraidaki siir tezahürat artik her neyse çok güzel insallah bizden biri yazmistir yani baskalarini yazmis biz kopyaldik ise bir anlami yok

sunay61_67
12.03.2005, 14:39
evet yaptigimiz protestolar azda olsa ise yaramaya basladi devami gelir insallah biz vakit buldukça mail yolluyoruz

Harun
12.03.2005, 17:31
Hiç bir ise yaramadigini görüyoruz.Radyoda bile serefsizlik yapiyorlar.Maçimizi dinliyemiyoruz.Bu kadarda adilik olmaz.Protestoya devam edelim.

Emorfo
12.03.2005, 17:40
Protestoya TRT Radyoyu'da dahil etmek lazim Maila dresi asagida.

aktifhat@trt.net.tr (aktifhat@trt.net.tr)

İleli
12.03.2005, 18:42
Yolladim

Sefaenes
12.03.2005, 20:26
federasyona yolladim yanlis diye gferi geldi dogrusunu bilen varsa bana versin lütfen

ozcan_asanoglu
12.03.2005, 21:08
ben çok dikkat ettim, son üç hafta dakika bile tuttum..TRT'nin radyodan naklen yayinlari da tam bir skandal ve Trabzon düsmanliklarinin tescili...hiçbir önemi olmayan maçlar bile 10 dk. kesintisiz veriliyor bizim maçlar ise nerdeyse golden gole...TRT'de inanilmaz bir trabzon düsmanligi var, anlamiyorum...sorumlu ve yetkili kisi muhtemelen fanatik ezik taraftari...

federasyon ve TRT'ye esasli protestolarimizi devam ettirmeliyiz....böyle gitmez...

Berat
12.03.2005, 22:29
Günün maçi diye bisey verdiler,,GS-Istanbul maçinin özeti var,,bizim maçin özeti yoksmileys/smiley7.gif Edited by: Berat Tekke

Crazy_OfLu61_
13.03.2005, 19:21
Ya bunlar akillanmaz ama biz akillandiricaz.

SEREFSIZLER, SEREFSIZLER VE YINE SEREFSIZLER...

bello
15.03.2005, 20:13
ben yolladim yollamaya devam arkadaslar takimimiza gereken ilgiyi göstere kadar

Çakır
16.03.2005, 07:25
TRT protestosu ortam eylem zamaninin simdilik gizli kalmasi daha iyi olacak smileys/smiley2.gifHerkes maillerini bir kez daha kontrol etsin arkadaslar.

carphrtynasy
16.03.2005, 09:01
Evet gün geldi bir kaç sat sonra Trt'yi protesto için tekrar
Mail bombardimani baslayacak.

Tüm arkadaslardan ricamiz herkes kendisi ve arkadaslari adina
mümkün oldugu kadar çok sayida mail atmaya çalissin.

Bu gün ögleden sonra yeniden basliyoruz mail atma hücumuna
saldirin arkadaslar. Saldirin saldirin saldirin! Bu taraftar için saldirin.

Duman
16.03.2005, 13:13
Bugünün önemini unutmayalim.45 dakika sonra Trabzonspor'umuz için yapmamiz gerekeni yapalim... Edited by: Duman61

My
16.03.2005, 13:58
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley15.gif

Çakır
16.03.2005, 14:00
Elimizden geldigince protestoya destek oluyoruz arkadaslar. Protesto metnini bir kez daha yapistiriyorum. Benim saatime göre son 1 dakika smileys/smiley2.gif

TRT e-mail Adresleri: trthaber@trt.net.tr (http://us.f143.mail.yahoo.com/ym/Compose?To=trthaber@trt.net.tr) - stadyum@trt.net.tr (http://us.f143.mail.yahoo.com/ym/Compose?To=stadyum@trt.net.tr)
TRT faks Numaralari: 0 312 491 28 17 - 0 312 490 01 55

PROTESTO METNIMIZ:<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Sayin TRT yetkilileri,<BR style="mso-special-character: line-break"><BR style="mso-special-character: line-break">
<I style="mso-bidi-font-style: normal">Bu sezon basindan itibaren yayina giren ?Stadyum? adli ?spor? programinin yayin formatini ve TRT?nin futbol kulüplerine olan genel bakis açisini müsahade ettikten sonra, böyle bir protestoya mecbur kaldigimizi düsünüyoruz.[/I]
<I style="mso-bidi-font-style: normal">Sayin Yetkililer,[/I]
<I style="mso-bidi-font-style: normal">Trabzonspor, o zamanki adiyla 1.Türkiye futbol liginde ilk sampiyon oldugu 1975-1976 sezonundan beri Istanbul merkezli yazili medyada, sonraki yillarda özel televizyonlarin yayin hayatina baslamalariyla görsel medyada bir türlü hakettigine inandigimiz yeri bulamamistir. [/I]
<I style="mso-bidi-font-style: normal">Biz Trabzonspor taraftarlari olarak, bu fiilî durumdan ne kadar rahatsiz olsak da, yayin politikalarini ?ticarî kaygilar? istikametinde düzenleyen bahsi geçen müesseselerin bu tutumlarini bir dereceye kadar makûl karsilamis; buna karsilik reklam gelirleri haricinde bütün bir toplumun vergilerinden pay alan, tek kurus reklam geliri olmasa bile devlet kurumu olmasi hasebiyle yine de yayinlarina devam etmek durumunda olan, dolayisiyla yurt sathinda bütün kisi ve kurumlara esit mesafede olmasi gereken TRT?nin, ?digerleri?ne göre hayli tarafsiz sayilabilecek yayinlari karsisinda ferahlamis ve hâttâ ?iyi ki TRT?miz var? bile demisizdir.[/I]
<I style="mso-bidi-font-style: normal">Geçen zamanla birlikte, ?digerleri?nin TRT?yi örnek alacaklarini tahmin ve temenni ederken, 2004-2005 sezonunun basindan itibaren, tam tersine TRT?nin ?digerleri?ni örnek aldigini hayret ve teessüf duygulari ile görmüs bulunuyoruz.[/I]
<I style="mso-bidi-font-style: normal">Sayin yetkililer,[/I]
<I style="mso-bidi-font-style: normal">Önce, konumuzla ilgili kanun maddesini acizane hatirlattiktan sonra size bazi sorularimiz olacak:[/I]
<I style="mso-bidi-font-style: normal">RADYO VE TELEVIZYONLARIN KURULUS VE YAYINLARI HAKKINDA KANUN[/I]<I style="mso-bidi-font-style: normal">

Kanun Numarasi : 3984
Kabul Tarihi : 13/4/1994
Yayimlandigi R.Gazete : Tarih:20/4/1994 Sayi: 21911
Yayimlandigi Düstur : Tertip: 5 Cilt:33[/I]
<I style="mso-bidi-font-style: normal"> [/I]
<DIV style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 3pt; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: windowtext 3pt solid">
<I style="mso-bidi-font-style: normal">IKINCI BÖLÜM[/I]<I style="mso-bidi-font-style: normal">

Yayin Ilkeleri

[/I]<I style="mso-bidi-font-style: normal"> Madde 4 - Radyo ve televizyon yayinlari kamu hizmeti anlayisi içerisinde
asagidaki ilkelere uygun olarak yapilir:

[/I]<I style="mso-bidi-font-style: normal"> i)[/I]<I style="mso-bidi-font-style: normal"> [/I]<I style="mso-bidi-font-style: normal">Yayinlarda adalet ve tarafsizliga, yasalara saygili olma esasina,[/I]<I style="mso-bidi-font-style: normal">

[/I]<I style="mso-bidi-font-style: normal"> k) Özel amaç ve çikarlara hizmet eden ve haksiz rekabete yol açici yayin
yapilmamasi esasina,[/I]<I style="mso-bidi-font-style: normal">
[/I]<I style="mso-bidi-font-style: normal"> o) Kisi ya da kuruluslarin cevap ve tekzip haklarina saygili olunmasi
ilkesine,[/I]<I style="mso-bidi-font-style: normal">
[/I]<I style="mso-bidi-font-style: normal">s) Demokratik kurallar çerçevesinde, kamunun siyaset, egitim ve kültürel
alanlardaki beklentilerine cevap verecek sekilde, demokratik gruplar ve siyasi
partiler arasinda firsat esitliginin saglanmasi esasina,[/I]<I style="mso-bidi-font-style: normal">

uygun olmak suretiyle yapilir.

[/I]<I style="mso-bidi-font-style: normal">TRT?nin spor programlarinda Trabzonspor?a ayirdigi zamana bakarak, yukarida alintilar alinarak yer verilen 3984 sayili kanunda yer alan bazi maddelerin açikça ihlâl edildigini düsünüyor ve soruyoruz:[/I]<I style="mso-bidi-font-style: normal">

-Sampiyonluk kupasini Istanbul?un disina tasima basarisini defalarca göstermis, Cumhurbaskanligi, Basbakanlik ve Türkiye Kupasi?ni yine defalarca müzesine tasimis, Avrupa sahalarinda kazandigi basarili sonuçlarla bu ülke insaninin yüzünü bir çok kez güldürmüs, her seye ragmen bugün de sampiyonlugun ve Türkiye Kupasi?nin en güçlü adaylarindan bir olan, futbolda Türkiye?nin 4 büyügünden biri oldugunu dosta düsmana kabûl ettirmis ve 6 milyondan fazla taraftar kitlesine sahip bir kulübe nasil olur da birkaç dakikalik süreye hapsetmeye kalkarsiniz?

-TRT?nin kendi bünyesinde bunca degerli personel varken, tarafsizligi ve programciligi hayli tartismali bir isim olan Faik Çetiner adli sahsin disaridan ithal edilip, ticari amaçla yayin yapan ?diger? televizyonlardakine benzer bir program yaptirmaktaki maksadiniz nedir?

Aslinda çok daha uzatilabilecek bu soru listesini burada kesiyor, böyle bir uygulamayla kendisine hiç yakismayan bir yayin politikasi içine giren TRT?yi medeni ölçülerin ve Trabzonspor ahlâkinin izin verdigi en yüksek derecedeki duygularimizla (ancak bu kadar söyleyebiliyoruz) protesto ediyor, bu yanlistan bir an evvel dönülmesini, TRT?deki spor programlarinda Trabzonspor?a hakettigi ölçüde yer ve zaman ayrilmasini istiyoruz. Dilegimiz, eskiden oldugu gibi, herhangi bir ayrim yapilmaksizin, kulüplere klasmandaki siralamaya paralel bir biçimde yer ve zaman ayrilmasidir.

Biz üye sayisi 5.000?e yaklasan ve Trabzonspor taraftarlarinin meydana getirdigi en büyük taraftar olusumu olarak, bu ve bunun gibi durumlarda, içinde hiç bir illegalite unsuru bulunmamak kaydiyla tepkilerimizi, protestolarimizi arttirarak sürdürecegimizi ve bu tavrimizi Trabzonsporluluk kimligine en ufak bir aidiyet duygusu besleyen herkese, Trabzonspor adinin geçtigi her yere yaymaya çalismak azim ve kararliliginda oldugumuzu bilgilerinize sunariz.

Saygilarimizla?

Trabzonspor Taraftarlari Adina,
bordomavi.net (BMN) üyeleri
[/I]</DIV>

My
16.03.2005, 14:01
Anasini satiim haberler basladi saat iki herhalde saldirin ansini satiim hücuum smileys/smiley4.gif

My
16.03.2005, 14:02
Ilk dördü gitti bile smileys/smiley32.gif

DieGo
16.03.2005, 14:03
hucuuummm!!!http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifsmileys/smiley4.gif

İsmail Çavuşoğlu
16.03.2005, 14:05
evet saldim gitti..

FEDAİ
16.03.2005, 14:17
birer tene de ben settirdim...

yukselesmer61
16.03.2005, 14:23
hakli bir protesto baslatmisiz umrim sesimiz duyulur

vigor
16.03.2005, 14:35
4 tanede benden.hadi arkadaslar devam

Emorfo
16.03.2005, 14:36
Herkes mail faks telefon hangisi uygunsa protestoya katilsin. Bu TRT ayagini denk alana kadar protesto devam edecek.

emre81
16.03.2005, 14:39
Umarim bu protestoya katilim yüksek olmustur.Bundan sonra da böyle organize sekilde tepkimizi gösterebilirsek eminim bazi kazanimlar elde edecegiz bu öneriyi yapan arkadasa kendi adima tesekkürlerimi sunuyorum.

Duman
16.03.2005, 14:43
Özellikle fax çekme imkani olanlar mutlaka fax çeksin.Faxlarini kitlersek, bugünü kolay kolay unutamazlar...

emre81
16.03.2005, 14:50
Arkadaslar ben derimki Ibrahim Sahin'e de destek vermek lazim bununla ilgili öneriniz var mi?

FANATIK61
16.03.2005, 15:05
booooooooommmmmm insallah patlar TRT Binasi !!!

Mehmet
16.03.2005, 15:05
15'in üstünde mesaj attirdim arkadaslara.

Oğuz
16.03.2005, 15:06
Arkadaslar imkani olanlar kesinlikle fax çeksin. TRT binasi hareketlenmis. Ancak yeterli olur mu bilmiyorum. Onun için daha çok yüklenelim. Pespese fax çekin gerekirse. Beser, onar gönderin. Bastirin usaklar...

Cakoba
16.03.2005, 15:08
arkadaslar 4 tane d eben yolladim... umarim ise yarayacak demiyorum çünkü mutlaka ise yarayacak biliyorum...hoslarina gitmese bile bu duruma duyarsiz kalamayacaklar.. devam arkadaslar...

FEDAİ
16.03.2005, 15:08
stadyum programina da bitene fax settim ama trt haberin faxigitmiyor.

Zafer Keskin
16.03.2005, 15:11
muhtesem birliktelik yaaa bendendew 5 tane gitti hale daha gidiyor :)))))))))

FANATIK61
16.03.2005, 15:20
20 tane oldu devam ediyorum !!!

EmrahYalçınalp
16.03.2005, 15:25
20 farkli arkadastan (edu.tr uzantili) mail ve 2 faks...

HEP DESTEK; TAMDESTEK

Mehmet
16.03.2005, 17:51
trthaber@trt.net.tr (http://us.f143.mail.yahoo.com/ym/Compose?To=trthaber@trt.net.tr) mailleri hatali diye geri çevirmeye basladi.

rigormortis
16.03.2005, 18:29
PROTESTOYA DESTEK VERDiK! Insallah hedefimize ulasiriz ugraslarimiz sonuç verir! Bu ülke demokratik olmali. Daha sporda esitlik saglanamazken! Bunlar ne esitligini saglayacak?

Fener galatasaray besiktas sömürgeleri nereye kadar gidecek! Buna 6 kez dur dedik gene diyecegiz bordo kanimizla mavi göklere SAMPIYON TRABZON diye gene hatta gene hatta gene yazacagiz!

ARAGORN01
16.03.2005, 18:56
Arkadaslar

katilanlar buraya da bir mesaj birakirsa ,katilim nasil oldu biz de görmüs oluruz, katilmayanlari da haberdar ederiz.

Kiraly
16.03.2005, 20:24
Gönderdik bakalim gitecekmi,fayda edecegini sanmiyorum.

En iyisi bir canli yayin aksaminda kapilarina dayanmak lazim.

Yolcu61
16.03.2005, 21:00
KANADA'DAN SABAH SAAT 6:30 DA KALKARAK TRTYE MESAJI ATTIM.. GOREV TAMAMLANMISTIR.

KANADA

SAMPIYONUM TRABZONSPOR

BDiler61
16.03.2005, 22:07
bende yolladim

Mollasalihoğlu
16.03.2005, 22:10
gitmiyo ki mailboxlarini tasirdik adamlarin smileys/smiley32.gif

Mollasalihoğlu
16.03.2005, 22:26
bireysel olarak 7 ayri mailden 21 tane smileys/smiley36.gif

zinos_zon
16.03.2005, 23:03
metne katki yapmak isterdim, zira "cigerlerini" bilirim. ama su saatten sonra sadece destek olma vakti artik.

geregini yapalim arkadaslar..

sebep olanlara bin selam

My
17.03.2005, 10:53
Arkadaslar sadece TFF ve TRT'ye diil veri tabanimizdaki tüm adreslere atalim. En fazla yarim saat sürüyor !

FANATIK61
17.03.2005, 13:54
Bende 20 kadar Mail attim sadece bir kere gitmemis. Hergün atmaya devam edecegim !!! Hep beraber...smileys/smiley2.gif

Aniketus
17.03.2005, 19:50
trthaber@trt.net.tr (http://us.f143.mail.yahoo.com/ym/Compose?To=trthaber@trt.net.tr) mailleri hatali diye geri çevirmeye basladi.

standart metinden keywordleri filtre yapip mailleri bloke edebilirler. belki de standart metin yerine herkes farkli seyler karalasaydi içinden geldigi gibi daha mi iyi olurdu acaba?

Duman
17.03.2005, 23:48
Arkadaslar bugün TRT'nin 19 :45dekispor bültenini izledim. Levent Özçelik bizimle ilgili haberi verirken,Anadoludan çikan tek sampiyon Trabzonspor diyerek söze basladi.Sanirim bir seyleri az da olsadüzelttirmeye basladik,umarim arkasida gelir,bu arada haberde baskanimiz Atay Aktug'un TRT ziyaretine yer verdiler...

61viya
18.03.2005, 00:16
Arkadaslar bugün TRT'nin 19 :45dekispor bültenini izledim. Levent Özçelik bizimle ilgili haberi verirken,Anadoludan çikan tek sampiyon Trabzonspor diyerek söze basladi.Sanirim bir seyleri az da olsadüzelttirmeye basladik,umarim arkasida gelir,bu arada haberde baskanimiz Atay Aktug'un TRT ziyaretine yer verdiler...

malum...kiz yurdundayimsmileys/smiley7.gif...we yine malum..spor haberleri dinleyemiyorum peksmileys/smiley7.gif..ama afferin..demek azcik da olsa biseyleri anlayabiliyorlar..ama sanirim baliklardaki gibi..yani 7 saniyede bir olmasa da kisa periyotlarda unutuyorlar...hatirlatmak lazim...haydi bmn...devam....

denizci61
18.03.2005, 01:21

Aslinda TRT Spor servisine en büyük isyan kendi içinde...TRT'ye yillarca emek vermis insanlari dislayarak Faik Çetiner denenamigoyu getirdiler oraya. Levent Özçelik'in o sekildeki girisini bir nevi isyan,gelismeleri takip etmesive bize büyük destek vermesi olarak algiliyorum...Bu mücadeleyi kazanacagiz arkadaslar...Devam, devam...Edited by: denizci61

aka5
18.03.2005, 22:57
Arkadaslar siz trtyi protesto etmeyi birakinoturdumuz yerden protestoyla olmuyor ve beni dinleyin BU YAZIYI ÇOK IYI OKUYUN NEKADAR TS OLDUNUZA KARAR VERIN BISEYLER OTURMAKLA OLMUYOR ICRATLA OLUYOR sabah havalimanina 9da geldim saat 1030u geçiyodu kimse yok canim çoksikildi saat 11 oldu 7 8 kisi anca olduk koskoca bmn den takimi 7 8 kisile karsiladik bu çok buyuk ayibimiz bence orasi en azindan 100 kisi gelmeliydi bugun eve donerken gazete aldim fener denizlide 300 kisi karsilamis!!!!!biz koca istda 1mil trabzonlu dan anca 7 8 kisi gelebildi!!!!sonra medyada yer bulamiyoruz diyoruz iste sen takimina sahip çikmazsan medya hiç bizaman bizi takmaz!!!i2 hafta sonra ts gsle maç yapcak ins böyle olmaz!!oraya bidakinde en azindan 100 kisi gitmeliyiz 1mil trabzonludan bu sayi çikmali!!!Allahin ezik fenerine 300 kisi geliyor denizliden cevre iller den sanki biz basariya doymusuz gibi sanki butun kupalari alan butun sampiyonluklar bizim taki aliyor ondan doydu sanirim doydu miilet basariya ondan gelmedi!!!!Allahin ezik feneri geçen sene sampiyon oldu adamlar oyle bir kutlama yaptiki gs uefa kupasini aldinda böyle kutlama olmadi!!!biz eger biz de variz diyorsak bu ligde bu sampiyonlukta ozaman herkes tam destek verecek ben sozde tsli istemiyorum maç kazandimi tsliyim deyip maç kaybettimi yokolan tsli istemiyorum SIMDI SORUYORUM SIZE SIZ NEKADAR TSLISINIZ EN KÜÇÜK SEYE ORGANIZE OLAMIYOSUNUZNASIL MEDYA KABUL ETSIN BIZI SÖYLEYIN??????????HERZAMAN DESTEK TAM DESTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ömer SEVİNÇ
23.03.2005, 19:07
Bence kaç tame mail attiginizi buraya yazmayin. Burayi da kesin takip ediyorlardir bu protestodan sonra. O zaman düsünecekler ki 25 tane adam çikti 100'er tane mesaj yazdi. Birakin tüm mesajlari farkli insanlarin attigini düsünsünler...

Tunga
28.03.2005, 01:16
TRT Haltlari - UPDATE

Tarih 27/Mart/2005 - Stadyum Programi

Faik Çetiner'in

"- Bursaspor o sene 3-0'dan nasil oldu da Trabzon'a 5-1 yenildi?" sorusuna Yilmaz VURAL'in yaniti:

"- O maçi vermek zorundaydik, yoksa o stattan hiçbirimiz sag çikamazdik." cevabi..!

O maçin videosu halen elimde mevcut. Feyzullah denen serefsiz bir Bursali hakemleri (orta hakem Bülent YAVUZ) sahada kovalamasi, Yilmaz Vural'in cezali oldugu için tribünde oturdugu yerdeki provakatif hareketleri vr daha niceleri. Zaten ilk maçi da hakem yardimiyla penaltiyla kazanmislardi. O maçin hakemi Serdar Hoca görevi tamamladigini zannedip huzurla evine gitmisti. Oysa bizim çocuklar "GÖREVI BIZ TAMAMLARIZ!" demisler ve 85.dk.'da Sehmuz'un attigi golle, Yilmaz Vural'in Bursaspor'unu silmislerdi.

Simdi bu tarihi galibiyete 10 yil sonra, o sehrin ekmegini yemis Yilmaz Vural tarafindan kilif bulundu.

Yeter be TRT e..in ... su kaçirdiniz artik.

YUHHH!

Semih GÜL
28.03.2005, 19:44
Yaw bende epey mail attim ama tv pek izlemiyorum hiç bahsettilermi bizim bu protestomuzdansmileys/smiley11.gif

seyyahali
02.04.2005, 11:59
TRT AKILLANMAZ AMA BIZ ONLARIN AKILLARINI BASINA GETIRECEGIZ PAZAR GÜNÜ STADYUM PROGPRAMINA CANLI BAGLANMAYA ÇALISACAM INSALLAH BAGLARLARsmileys/smiley7.gif

Duman
02.04.2005, 18:10
TRT Haltlari - UPDATE

Faik Çetiner'in

"- Bursaspor o sene 3-0'dan nasil oldu da Trabzon'a 5-1 yenildi?" sorusuna Yilmaz VURAL'in yaniti:

"- O maçi vermek zorundaydik, yoksa o stattan hiçbirimiz sag çikamazdik." cevabi..!

Peki bu aksam ki Ankaragücü-Sakarya maçindaki 7-2 lik skor nasil oldu diye sormazlar mi adama,bunu nasil açiklayacak Yilmaz Vural efendi? Hemde maç Ankara'daydi!

Hasan Cubukcu
03.04.2005, 12:52
duman 61 tebrik ediyorum bunu bu aksam mesaj veya fax yoluyla

yollamamiz lazim

Hasan Cubukcu
03.04.2005, 13:31
almanyada bu sülüklerden birisini görsem agzina yapistiracagim zaten ,her zaman havaalanina gittigimde gözlerimi dört aciyorum faik gibilerine raslasam da nasil ts nin haklarini ezdigini hesbini alsam, malesef simdiye kadar göremedim !!!!!!!!!!!

arkadaslar sülüklerden birisini görürseniz patlatin yumrugu gözlerinin üstüne

Harun
03.04.2005, 14:43
Bu trt yi radyosuyla berber özel olarak tepki vermemiz lazim.

bahadiroglu
03.04.2005, 15:40
simdi bir de arkadaslar bilgi edinme yasasi diye bir yasa var.istediginiz kurumdan bilgileri size veriyorlar.

www.trt.net.tr (http://www.trt.net.tr) den bilgi edinme formunu doldurup buradan bazi sorular sorsak nasil olur acaba?

Cemalettin Taşkın
04.04.2005, 10:35
Aksam serdar çakman denen adami görmüssünüzdür. lehimize olan bütün kararlarin yanlis oldugunu söyledi. senola kirmizi yanlis tolgaya sari yanlis kirmiri olmasi gerekir. ilk golde faul var golün geçersiz sayilmasi gerekir diye yorum yapti. acaba TRT bize alin iste size yer veriyorum mu diyiyor?

Crazy_OfLu61_
05.04.2005, 20:19
simdi bir de arkadaslar bilgi edinme yasasi diye bir yasa var.istediginiz kurumdan bilgileri size veriyorlar.

www.trt.net.tr (http://www.trt.net.tr) den bilgi edinme formunu doldurup buradan bazi sorular sorsak nasil olur acaba?

Cevap verecek ADAM mi varki, orda.

Crazy_OfLu61_
05.04.2005, 20:21
TRT Haltlari - UPDATE

Faik Çetiner'in

Peki bu aksam ki Ankaragücü-Sakarya maçindaki 7-2 lik skor nasil oldu diye sormazlar mi adama,bunu nasil açiklayacak Yilmaz Vural efendi? Hemde maç Ankara'daydi!

Bu mükemmeldi keyfim yerine geldismileys/smiley36.gif

temel kaptan
07.04.2005, 00:17
yilmaz vural nedir yaa saçma sapan bi adam

Çagman
11.04.2005, 00:53
yilmaz vural nedir yaa saçma sapan bi adam

Ne ALaka Kardesim bu Konuda!Edited by: GiresunLuTs

Cemalettin Taşkın
11.04.2005, 09:42
Arkadaslar serdar çakmana dikkat ediyor musunuz? benim 2 haftadir dikkatimi çekiyor adamda bir trabzonspor kompleksi var. aksam cem papilanin bütün kararlarini dogru buldu. fatihe yapilani kirmizi olmadigini söyledi. kaleciye pasi 10 dakika anlatti. kaleci avantaj saglamamis o pozisyonda. itis kakista cimbomlulara kart göstermek gerekmezmis. bana kasitli yorumlar yapiyor gibi geliyor.

61viya
24.08.2005, 14:14
Trt de malumunuz Stadyum isminde bi program var.Ve Bilgin diye,ne halt etmeye çalistigini çözemedigim bi zat da bulunuyor orada.Eger aranizda varsa o adamin yorumlarini begenen saygi duyarim.Ama benim gibi tepkiliysniz ne yapmaya çalistigini anlayamadigim bu adama,sizden ricam,adam gibi bi yorumcu getirtmeleri için mail atin trt ye. Benim yolladigim mail,sahsi fikirlerimi içeriyordu,ve cevap dahi alamadim.Eger okursaniz mailimi,neye tepkili oldugumu daha ii anlarsinzi die düsünüyorum.

Sayin Erdogan Arikan,

Abi diye hitap edebilirim sanirim size.Erdogan abicigim,yazacagim seyler hosunuza gitmeyecek muhtemelen.Ama elestirilerim size degil,adini bile agzima almak istemedigim biriyle ilgili olacagi için,üslubum mümkün oldugunca kibar olacak.

Dün gece beni ve tahminimce bütün Trabzonsporluluari sinir eden,Bilgin denen kisiye edeck bir çift lafim olacak.Ben Trabzonsporluyum ve 19 yasinda bir kizim.Ucu birakin Trabzonu,Karadenize dahi dokunan kimsem yok.Tarsus dogumluyum,Antalyaliyim,Mersinde oturuyorum,Sivasta okuyorum.Ama yüregim sonsuza dek Trabzonda,Trabzonsporla...Bana "Neden Trabzonspor?" diyorlar bazen.Eger soruyu soran kisiyi kaile aliyorsam açikliyorum.Degilse "Sürüye dahil olmamak için..." diyorum kisaca.Sok oluyorlar aldiklari cevap karsisinda...

Sampiyonluk görmedim,o kupayi kaldirmak nasil birseydir bilmiyorum...Ama sampiyonluk denen sey,emek demektir...Alinteri dökmektir...Yenmektir karsindakini,yenilsende kazanmak...VE bütün bunlari yaparken,onurlu durusunu sürdüren baska bir takim bilmiyorum ben.Degilse; hakemlerle alinan maçlarla gelen,"Önceden herseyin sahada halloldugunu sanardim." diyenlerin aldigi sampiyonluk(!),emege deger verenlerin gözünde zerre deger tasimaz...

O Bilgin denen degerli insan,Yattaranin saçlari hakkinda yaptigi yorumda,o kendini büyük sanan kulübü tuttugunu göstermistir.Alexin saçlarini soran insanlara "Türkiyede insanlar nelerle ugrasiyor?" diyor adam.Sonra Yattaramin saçlari hakkinda,neymis efendim kanarya sarisiymis,acaba bisey mi demek istiyormus?? Fenerbahçenin kendisini almasini mi istiyormus? Saçmalamanin da bir siniri vardir.Kendi kendini ele vermesin bari...Insanlarin bedduasini daha fazla almasin bence...Yattara sözlesmesini 2009a kadar uzatarak,bu takimin hayatindaki önemimini anlatmistir,tabi anlayana!!!!!!!!!!!!! Onun içindir ki,çok rica ediyorum Erdogan abicim,kendileri Traboznsporumun adini dahi almasin agzina...Gitsin basketbol yorumculuigu yapsin...Ya da ne halt ederse etsin,yeter ki Trabzonum hakkinda yorum yapmasin.Zaten tuttugu takimla küçülen ruhunu,daha bir küçültmesin..Erdogan abicim,sn tarafsiz biri gibi duruyorsun ekranlarda,hep böyle ol...Ama bizim protesto etmekten biktigimiz ezik Faik Çetiner gibi,biz bu adami siki bi elestirmeden,ve elestirilerimiz Stadyum programina kaymadan,adam gibi bi yorumcu bulun...Eger bizim de programinizi izlememiz,sizin gözünüzde degerli ise tabii...Degilse sizin hatriniza bile çekemeyiz biz bu adami...

Haa,unutmadan,anlayacagini hiç sanmiyorum ama,kendisine Traboznsporlularin çok anlamli bir sözünü iletin lütfen...BIZ BU TAKIMI SEVINMEK IÇIN SEVMEDIK KI...

Hosçakalin Erdogan abicim,Trabzonspor için daha uzun dakikalar ayirmaniz,ve bizimle ilgili de adam gibi yorumlarda bulunan birini bulmaniz dilegiyle...

zinos_zon
24.08.2005, 14:23
aslan kizim benim:)

bilgin gökberk denen kerameti kendinden menkul "sabetay" kardesimizin en büyük özelligi de; digerleri gibi "beyaz türk" olusudur..

su an yaylalarimizin birinde, cimene yayilmis o güzelim ineklerimizin herhangi birinin gerisinden cimene "claapss" diye düsen kemre kadar degeri olmayan komplexli tiplerden biri iste..aldirma fazla

tekrar eline saglik:)Edited by: zinos_zon

Barış BAKIRTAŞ
24.08.2005, 14:40
su an yaylalarimizin birinde, cimene yayilmis o güzelim ineklerimizin herhangi birinin gerisinden cimene "claapss" diye düsen kemre kadar degeri olmayan komplexli tiplerden biri iste..aldirma fazla

Koptum buraya abi agzina saglik smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Iki kelimeyi bir araya getiremeyen insandan yorumcu yaparsan böyle olur adam açik açikda söylüyor futboldan anlamam diye hey Allahim anlamazsan ne isin var.

baris_aykan
24.08.2005, 14:55

Cevap verecek ADAM mi varki, orda.

smileys/smiley32.gif smileys/smiley36.gif

Tserhan
24.08.2005, 15:13
TRT'NIN AYIBI-REZALETIhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

PAZAR GÜNÜ TRT1 'DE MAÇ ÖZETLERINI BEKLIYORDUM. BASLADI.Ç.RIZE-FB MAÇI YENI BITMISTI. VE HEMEN MAÇIN GENIS ÖZETINI VERMEYE BASLADILAR.

TRT DEGILMIYDI BIZIM MAÇLARIMIZI UZAK DIYE GEÇ YAYINLAMAK ZORUNDA KALIYORUZDIYE. YOKSA BENMI YANLIS BILIYORUM

RIZE ISTANBULA TRABZONDAN DAHA MI YAKIN.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Kimi
24.08.2005, 15:18
Yok yaw adamlar bir de -genis- özetini verecegiz diyorlar.A.Gücü maçini toplasan 5 dk bile vermediler,yani bunlar tekrar eski hallerine dönüyorlar...

metinulusoy
24.08.2005, 15:18
TRT'NIN AYIBI-REZALETIhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

PAZAR GÜNÜ TRT1 'DE MAÇ ÖZETLERINI BEKLIYORDUM. BASLADI.Ç.RIZE-FB MAÇI YENI BITMISTI. VE HEMEN MAÇIN GENIS ÖZETINI VERMEYE BASLADILAR.

TRT DEGILMIYDI BIZIM MAÇLARIMIZI UZAK DIYE GEÇ YAYINLAMAK ZORUNDA KALIYORUZDIYE. YOKSA BENMI YANLIS BILIYORUM

RIZE ISTANBULA TRABZONDAN DAHA MI YAKIN.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Islerine gelince fizan bile Trabzondan daha yakin olur..

falcon61
24.08.2005, 15:32
TRT yani Türkiye Radyo Tv en tarafsiz en dogru ve en kaliteli haberi vermesi gereken kanaldir.Lakin gördügümüz kadariyla tam tersi oluyor .Yönetimin bi ara tv açma yada bir tv yi belli saatler arasinda kiralama projesi vardi suan ne durumda bilemiyorum ama yapilan oncva atilimlardan sonra böyle biseyede ihtiyaç oldugu kesin.(tvdeki yorumcularin ne kadar tarafsiz oldugunu tartismak anlamsiz herkes neyin ne oldugunu bili,yor!!!)smileys/smiley7.gif

delihamsi
24.08.2005, 15:41
Özeti kisaca veriyorlar sonra yorumcular bizi kandiracak sekilde 'Trabzonspor iyi oynuyor.' gibi cümleler kurup gönlümüzü almaya çalisiyorlar.

halil ibo
24.08.2005, 15:54
Bir de TRT3'de Tansu Polatkan'la program yapan bir sigir var.Tuncay'in bir maçta attigi çalimi.Bak bizim oyuncularimizda yapiyor,bir tekYattara atmiyor bu tip çalimlari demez mi.Hem sinir oldum,hem de neremle gülecegimi sasirdim.Nedir bu yaa ? Nedir bu Trabzonspor kompleksi ?Tranzonsporum bize sampiyonluklar yasatsin da o zaman görecegim bu serefsizlerin usaklarinin halini...Her sekilde protestoya hazirim.Geçen sene-geç bile olsa-Faik Çetiner'i bilehizaya getirmis bir gurubuz.

Nytre
24.08.2005, 16:58
ya onu birak sende o stadyum programindaki adamlar çok komikler..

ya birini ben basketbol yorumlarindan taniyorum serdari geç zaten.. öbür adamda bir yorum yaptigi yok bence rezil bir program yok hiç bir kaliteli tarafi yok...

baris_aykan
24.08.2005, 17:15
bakin baris dedi dersiniz bu sezonda trt de degisen hicbirsey olmayacak trabzonsporumuza karsi zaten olacak olan da onlarda kalsin smileys/smiley7.gif

seyyahali
24.08.2005, 18:13
insallah istanbulun usaklari dize gelecekler onlar yalaka oldukça onlarai erkek gibi durmasini gösterecegizsmileys/smiley7.gif

KuĞu
24.08.2005, 22:27
trt eski halinden iyidirbence tek takildigim konu habire yattaranin istanbulda olsaydi seklinde hayaller üzerine kurulu yorumlar.Zamanla zirveye insallah kurulugumuzda isin rengi degismeye basladiginda onlarda renklerini belli edeceklerdir.Bekleyip görecegiz.

lazutlarlivera
24.08.2005, 23:03
yaw birakin ardaslar AFKURUP dursun köpekler.onlari ancak 3 eziklerin taraftarlari dinler.bosverin,HOOOSSSSTTTT

oumaer61
24.08.2005, 23:19
yaw birakin ardaslar AFKURUP dursun köpekler.onlari ancak 3 eziklerin taraftarlari dinler.bosverin,HOOOSSSSTTTT

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gif

baris_aykan
24.08.2005, 23:21

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gif

ISTESELERDE SEYRETMEM ARTIK smileys/smiley32.gif

immortal_TS
25.08.2005, 09:51
Trt okadar protestoya ragmen akillanmiyosa yapacak bisey yok arkadasin dedigi gibi afkursunlar bakalimsmileys/smiley4.gif

Sacit
25.08.2005, 21:02
aslan kizim benim:)

bilgin gökberk denen kerameti kendinden menkul "sabetay" kardesimizin en büyük özelligi de; digerleri gibi "beyaz türk" olusudur..

tekrar eline saglik:) abi bravo yaa smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif