PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zafer Cansız

ilhan
01.07.2008, 10:36
http://www.futbolig.com.tr/resim/futbolcular/4884.jpg

Dün antrenmanda dikkatleri çeken meşhur sarışın :) Altyapımızdan yetişmiş sonra Ofspor, Akçabat formaları giymiş sanırım. Tekrar takıma çağırıldı. Mevkisi stoper.

Daha önceden başlık varsa kapatılabilir. Ama ben bulamadım.

_SeRKaN_
01.07.2008, 10:46
İlhan sabah bende aradım başlığı birşeyler karalamak için ama bende bulamadım...Demek meşhur sarışın bu...:) Hayırlısı olsun ne diyelim kalıcı olması temennimiz tabi ama büyük ihtimal pilot takıma gönderilir diye düşünüyorum...

Atakan
01.07.2008, 10:48
Takım bayağı şişti hele defans bölgesi ama sanırım bazıları pilot takıma gitcek ama kendini gösterenler gitmicek inşalalh kendini gösterir ve takımda kalır iyi bir futbolcuysa

ÖmerFarukYılmaz
01.07.2008, 10:57
Meşhur sarışın:)

Lakabıda güzel uydu he:)

Berk Akçay
01.07.2008, 11:32
Bordo-Mavililer’in başarılı sporcusu Zafer Cansız Trabzonspor’un kamp programına dahil edildi

Zafer’e piyango

Yöneticiler Uyandı
Ofspor’un sezon ortasında Teknik Direktör Mustafa Akçay’ın büyük ısrarları sonrasında Maltepespor’dan kadrosuna kattığı Trabzonlu sporcu Zafer Cansız’a Trabzonspor piyangosu Trabzonspor Zafer’i 30 Haziran’da Trabzon’da başlayacak olan ve 7 Temmuz’da Gerede’de devam edecek olan kamp programına dahil etti. Teknik Patron Mustafa Akçay’ın Galatasaray’ın pilot kulübü olan Beylerbeyi kulübü ile anlaşmasından sonra, tekrardan Zafer’in peşine düşmesi Trabzonspor yöneticilerini uyandırdı. Galatasaray’ın pilot kulübü olan Beylerbeyi’nin Zafer’i takibe alması sonrasında bonservisi Trabzonspor kulübünün elinde bulunan Zafer’i kamp programına dahil etti.

Çok Çalışmalıyım
Bu sezon Maltepespor’dan devre arasından alınarak Ofspor’un şampiyonluğunda büyük katkı sağlayan Zafer Cansız Trabzonspor’un kamp kadrosuna katıldığı için çok mutlu olduğunu ifade ederek, “Mustafa Akçay’ın büyük ısrarları sonrasından Ofspor’a geldim. Bu yıl gerçekten çok iyi bir sezon çıkardım. Mustafa Akçay Beylerbeyi’ne gidince benide oraya istedi ancak Trabzonspor yönetimi beni kamp programına çağırdı. Bende bunun bilincindeyim. Çok mutluyum. Kamp sezonunda çok iyi çalışarak kendimi kanıtlamak istiyorum. Yaşım daha genç kendimi kanıtlayıp yükselmek istiyorum” şeklinde konuştu.

KAYNAK: günebakış

2177

Tolpaş61
01.07.2008, 11:48
Şans Kapiyi Çaldi Zafer İÇİn.sari Cocuk İyİ YakiŞtirma.

OYılmaz
01.07.2008, 12:23
Stoper tipi var :)

murseltaskin
01.07.2008, 12:34
bizde idmanı izlerken isim takıyoduk ona.en son abdülaziz demiştik

Harun-61
01.07.2008, 12:35
hadi bakalim, göster kendini :)

basarilar zafer...

alper*
01.07.2008, 12:37
görüp de tanımadığımız bu adam sezonun oyuncusu olursa ne müthiş olur :)

halil ibo
01.07.2008, 12:38
Akçay'a güvenirim.Beylerbeyi'ne istemişse vardır bir bildiği.Haırlı olsun takımımıza,verilen şansı iyi değerlendir sarı çocuk...

Kadir
01.07.2008, 12:47
Umarım başarılı olur .

hamucera
01.07.2008, 12:52
zafer i iyi tanırım. Trabzon lisesi dünya şampiyonu olduğunda o kadrodaydı. Bir ara trabzonspor dergisinde resmi çıkmıştı. kalesci ile birlikte topa yükselmiş ve ne ilginçtir ki kalecinin elleri havada ama zafer in kafası ondan daha yukarıda ve topu almıştı. maltepespor a gittikten sonra sakatlık geçirdi ve bir müddet oynayamadı. daha sonra Ofspor ile anlaştı. ofsporun şampiyonluk mücadelesinde son zamanlarda onun sayesinde 2 maç kurtarıldı. Bu sezon ne düşünüyorsun sorduğumda bakalım Ersun hoca gençlere şans veriyor mücadeleme devam edeceğim demişti.

İnşallah başarılı olur. Futbola ilk olarak ofspor alt yapısında başladı oradan Trabzonspor a gitmişti. Paf takımdan sonra ziya onu kiralık olarak göndermişti.

Onur Civelek61
01.07.2008, 13:08
Zafer hoşgeldin tekrar diyelim:) stoper fiziği var adamda zaten.Umarım iyi performans sergiler Tayfun'dan kurtuluruz.Yerine Zafer düşünülür klubede:)

forza61ts
01.07.2008, 13:12
habu zafer dernekpazarından benım arkadas cok tanırım kendısını az top oynamaduk ufakken ziya gondermısdını gerede kampından sımdı tutulur ınsallah defans da baya ii bıleklerı saglam usak..

Cem Balcı
01.07.2008, 13:18
inşallah başarılı olur...

Zeki Akyol
01.07.2008, 13:18
habu zafer dernekpazarından benım arkadas cok tanırım kendısını az top oynamaduk ufakken ziya gondermısdını gerede kampından sımdı tutulur ınsallah defans da baya ii bıleklerı saglam usak..

:)))) bizim Zafer aaaa ben depremden dolayı 1 sene dernekpazarında okudum ordan tanıyorum derrs calışmaz dı hiççç ; futbolcu olucam der dı başka bışe demezdii :) hatta okul turnuvasında ben ayak baş parmağını kırmıştım ... gercı ondan sonra hıc goruşmedık aradan 10 sene ye yakın zaman oldu :) ben muhasebecı o topcu olmuş zaferrr koçum ınşallh Trabzonsporda kalırsın !!! coks evındım ..

macka61
01.07.2008, 16:41
büyük ihtimalle trabzon karadenizspora verilir

cahoe
01.07.2008, 17:18
zafer cansiz gecen sezon ziya doğan zamanıda gerede kampına katılmısdı.gerede kampından sonra önce kartalspor'a gitti kartal hocası yeterli görmedi imza atmadan geri döndü bu sefer maltepeye gitti maltepede 1 mac son 10dk oyuna girdi ilk yarıyı tamamlamadan ordan ayrılıp trabzon'a döndü sezonun ilk yarısı bitene kadar tek basına calısmalar sürdürdü..

devre arası ts altyapısından da hocası mustafa hoca onu ofspor'a aldı arkadaşların da dediği gibi burda 16 maçta basarılı maclar cıkararak ofspor'un üst lige cıkmasına katkıda bulundu ve istanbul büyüksehir belediye ve bursaspor'un dikkatini cekti.

mustafa hoca beylerbeyli anlasınca ilk hemen kendisini almak istedi fakat olmadı ts kendisini kampa dahil etti son 5 gün kala

her iki ayağını kullabilen, fiziğini iyi kullanabilen bence iyi bir defans oyuncusu kendi gösterir diye umut ediyorum.

fakat zafer ordan pilot takıma değil tekrar ofspor'a dönecek cünkü ofspor'daki kiralık anlasması 1,5 yıllık ve bir ihtimal bonservisiyle ofspor'a verilebilir.

cünkü ercan saral 1 sene daha onu oynatıp satmayı düsünüyor.

pReN@_61
01.07.2008, 17:19
Başarılar...

:)

ÖmerFarukYılmaz
01.07.2008, 17:24
Yav saçlarıyla ünlü oldu...

İsmi meşhur sarışın kalıcak he...

İnşallah birde futboluyla ün kazanır...

cahoe
01.07.2008, 17:25
zafer ile ilgili ilginc bir not bundan 3 sene önce kusadasında yapılan türkiye gencler sampiyonasında trabzonspor süper genc takımı 2. olmustu zafer'de stoper oyuncusu olmasına rağmen o turnuvada forvet oynamıs ve turnuvanın oyuncusu secilmişti :)

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/280506genc2.jpg

Ali Can
01.07.2008, 17:26
@cahoe
verdiğin bilgiler için saol...
inş. başarılı olur...

İdris Toksoy
01.07.2008, 17:27
önceden forvet olup sonradan libero yapılan bir oyuncu olduğuna göre ara ara goller izleyebiliriz kendisinden.

cahoe
01.07.2008, 17:29
önceden forvet değildi sadece o dönem o gruptaki forvet oyuncularının emre kahraman ve yavuz odabaşının sakatlığı nedeniyle o turnuvada uzun boyu ve fiziği nedeniyle forvet oynatıldı ve basarılı oldu :)

ApoCaN28
01.07.2008, 18:36
Şimdi Forvet mi Bu ...
Eğer Forvetse İyiymiş...
Her Neyse Umarım Kendini Gösterir ve Takıma Katkı Sağlar...

Kazım Uzunboy
01.07.2008, 18:39
Zafer ve diğerleri..

Önümüz aydınlık..

bariscansiz
01.07.2008, 19:04
http://img75.imageshack.us/img75/7507/001copyyn8.jpg

Bir yerde bu resmin anlatımı yapılıyordu görüntülemek istedim.

Bir sürü resim var elimde. eve gecince hepsi atabilirim. cahoe nickli kişinin verdiği bilgilerin hepsi doğru.

http://img399.imageshack.us/img399/2621/030806idman6vw2.jpg

Tanju
01.07.2008, 19:07
bu adam uçuyor mu ya? :)

Ali Can
01.07.2008, 19:11
zafer galiba iyi yükselebiliyor duran toplarda etkili olur o zaman...

Orhan_Gazi
01.07.2008, 19:12
selam BaRI$ :) resimler icin sagol. Abin bu sene Trabzonspor as kadrosunda oynayabilirmi? ;)

bariscansiz
01.07.2008, 19:21
inşallah oynar bizde bir şans verilmesini bekliyoruz

TolgaTopçu61
01.07.2008, 19:26
zafer hangi posizyonda oynyor???

ozgurcansiz
01.07.2008, 19:27
stoper oynuyor ama forvet olarakta cok iyidir

Emirhan Makul
01.07.2008, 19:44
zafer cansiz gecen sezon ziya doğan zamanıda gerede kampına katılmısdı.gerede kampından sonra önce kartalspor'a gitti kartal hocası yeterli görmedi imza atmadan geri döndü bu sefer maltepeye gitti maltepede 1 mac son 10dk oyuna girdi ilk yarıyı tamamlamadan ordan ayrılıp trabzon'a döndü sezonun ilk yarısı bitene kadar tek basına calısmalar sürdürdü..

devre arası ts altyapısından da hocası mustafa hoca onu ofspor'a aldı arkadaşların da dediği gibi burda 16 maçta basarılı maclar cıkararak ofspor'un üst lige cıkmasına katkıda bulundu ve istanbul büyüksehir belediye ve bursaspor'un dikkatini cekti.

mustafa hoca beylerbeyli anlasınca ilk hemen kendisini almak istedi fakat olmadı ts kendisini kampa dahil etti son 5 gün kala

her iki ayağını kullabilen, fiziğini iyi kullanabilen bence iyi bir defans oyuncusu kendi gösterir diye umut ediyorum.

fakat zafer ordan pilot takıma değil tekrar ofspor'a dönecek cünkü ofspor'daki kiralık anlasması 1,5 yıllık ve bir ihtimal bonservisiyle ofspor'a verilebilir.

cünkü ercan saral 1 sene daha onu oynatıp satmayı düsünüyor.

iyi bie defas oyuncusu demişsin abi galiba bir yanlışlık var zafer forvet değil mi?

hamucera
01.07.2008, 20:24
bir yerde bahsetmiştim evet barış. resmi ilk olarak dergide görmüştüm hatta nazıf amca ile konuşmuştuk resimle ilgili. Dükkana çerçeveletip asmış resmi. Zafer in bende de çok resmi var. Trabzon lisesi ile dünya şampiyonu oldukları zaman çekilmiş.

zaferin kendine çok iyi bakması lazım ki bunu yapıyor. oynamadığı zamanlarda sürekli trabzona giderek idman yapıyordu. bunun meyvesinide ilk olarak ofsporda aldı. şimdide kamp programına dahil olarak. İnşallah başarılı olur.
61emirhan61 zafer stoper olarak oynuyor. Ama bu forvet oynayamayacağı anlamına gelmez.

Ali Can
01.07.2008, 20:31
inş. daha iyi yerlere gelir..

Misina
01.07.2008, 20:43
Ligler bittiğinden beri 2008-2009 TRansfer başlığında takımdaki Genç oluşuma Zaferinde katılması gerektiğini söylemiştim.Geçen sezonun ikinci yarısında Ofsporda Harika oynayıp takımın 2.kaptanı Ercanı kesmişti.

Havadan müthiş etkili yerden kendisini biraz geliştirmesi lazım.

İnşallah Takımda tutulur.Alternatif diye takımda tutulan Serkan dan Tayfundan kat kat daha iyi oynar.

yaranozlu
01.07.2008, 21:48
ben Ofspor-Sürmene maçından hatırladım, defansta oynadı, gayet de iyiydi, 0-0 biten maçta tek gözüme batan oyuncuydu. Ama geçen sene Ofsporda defansta bir adam vardı o daha iyiydi, kim bilir nerde şimdi, bazı oyuncular fırsat bulmadan kayboluyorlar, bakalım şansını kullanabilecek mi?

Gökçebey
01.07.2008, 21:53
Nihayet potansiyel sarı fırtınamızı da tanımış olduk. Hoşgeldin esrarengiz sarışın.

Misina
01.07.2008, 21:57
Ama geçen sene Ofsporda defansta bir adam vardı o daha iyiydi, kim bilir nerde şimdi, bazı oyuncular fırsat bulmadan kayboluyorlar,

dediğin adam 4 Numara Murat Şahin dir.Ofspordan ayrıldıktan sonra geçen sezon Tokatspordaydı.30 yaşında bi oyuncu hep yetenek olsa ne olur anca 3 ligde oynar.

Nebiye
01.07.2008, 22:00
Nihayet poptansiyel sarı fırtınamızı da tanımış olduk. Hoşgeldin esrarengiz sarışın.

Anca oldu yani :D Çok şükür Gökçecim :)
Nerdeyse araya karışmış bu bizden değil diye tepki vercektik :D

Ayhan Çolak
01.07.2008, 23:54
zafer cansız ve bugra erdogan dan çok umıtlıyım. inşallah beni yanıltmazlar. seçilmezlerse uzulmesınler,pılot takımda kendilerini geliştirıp gıray kacar gıbı sans bulabılırler tekrar. uzulmenın futbola kusmenın,hocaya darılmanın alemı yok,artık profesyonelce dusunmenın zamanı. ki zafer ıstanbul dan elı bos donmesıne ragmen kusmedı,aferin dıyorum kendısıne.nıhayetınde ersun hoca da kadroyu 25 e ındırecek ve 20 sı neredeyse garantı gıbı.başarılar dılıyorum zafer.

matalar
02.07.2008, 01:06
zafer ile ilgili ilginc bir not bundan 3 sene önce kusadasında yapılan türkiye gencler sampiyonasında trabzonspor süper genc takımı 2. olmustu zafer'de stoper oyuncusu olmasına rağmen o turnuvada forvet oynamıs ve turnuvanın oyuncusu secilmişti :)

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/280506genc2.jpg
geçektende cansız. bune yaaa adam bi deri bi kemik . fiziği çok zayıfmış.

Egemen Yılmaz
02.07.2008, 01:18
o resimler ne öyle adam sanki uçuyor :)

başarılar diliyorum

Adem Köse
02.07.2008, 03:31
Bu adam ne böyle yaa...zaten uzun boylu bu kadar nasıl yükselebilmiş,NBA de antreman mı yaptı ki:)bu çocuk basketçi olmalıymış,futbolcuyken bu kadar yükselebiliyorsa basketçi olsa NBA e gider Lebron JAMES i tutardı:D...

Selimag
02.07.2008, 03:31
:)) ucmus gercekten, resim cok iyi. Bu arada Zafer'in ismini ilk kez duyuyorum bu ciktigi antreman sayesinde, insallah futbol hayati uzun kalici ve parlak olur.

Acikcasi resimlerden fizigi de iyi gozukuyor, iyi bir topcu durusu var :p takimimiza Abdullah'dan beri eksik olan bir sarisin genc yildiz yakisir, iyi gidiyordu sari kafa bordo mavi renklerle... :)

Basarilar...

ÖmerFarukYılmaz
02.07.2008, 08:25
iyi bie defas oyuncusu demişsin abi galiba bir yanlışlık var zafer forvet değil mi?

Forvette oynamış defansta:D

Yetenekli olduğu yükşelişinden belli,Doğru bir şekilde zıplayarak kaleciyide geçmiş....

Kendisinden aşırı ümitliyim...

Bu sen haklı olarak Karadenizsporda oynar,Sonra Trabzonsporumuzun vazgeçilmezi olur...

:alkış:

eyup_7561
02.07.2008, 09:53
zafer yaşına göre uzun boylu,bileklerine hakim ve t.s.un aradığı kan.kafa toplarıda da hayli etkili.öze dönüş diyoruz ya işte size yıllarca defansta sigorta olabilecek oyuncu.umarım kıymetini biliriz.başarılar zafer

Kadir
02.07.2008, 11:37
stoper oynuyor ama forvet olarakta cok iyidir

Tayfun Türkmen kıvamında yani :)

Bakalım göreceğiz inşallah başarılı olur.

Gökhan Uzun
02.07.2008, 12:10
ben bu oyuncuyu geçen sene fb paf maçında izlemiştim fena değil hüseyin gibi ama stoper oynuyo fakat hava toplarında gerçekten etkili şimdilik iyi bir yedek olur

Barış Cansız
02.07.2008, 12:47
http://img78.imageshack.us/img78/4207/181205paf1bs2.jpg

2 oyuncu ve kaleci arasından kafayı vurup gol yapıyor. paf takım macından

majesty_61
02.07.2008, 14:33
bizzat trabzondaki profosyonel takımları takio eden biri olarak diyorum ....arsinden alınan mustafa yumlu dan kat kat daha iyi....

Atakan
02.07.2008, 14:59
hem stoper hem forvet oynayabilir joker futbolcu çok güzl inşallah kendisini gösterir ve adam uçuyor yaws giresunspordaki adam gibi

Zeki Akyol
02.07.2008, 16:59
hem stoper hem forvet oynayabilir joker futbolcu çok güzl inşallah kendisini gösterir ve adam uçuyor yaws giresunspordaki adam gibi

Hakatten öle ama ben onun daha ilerı ye gıdeceğini duşunuyorummmm yeterkı azmını bırakmasın Ts de kalıcı olacaktır mutlaka

yns_emre61
03.07.2008, 00:40
uçurmen :D
inş kendini gösterir..

b_m_61
03.07.2008, 03:19
Takım resmine bakınca takımdaki en uzun oyunculardan birisi olarak gözüküyor.Boyu 192'lik Ceyhun'la aynı gibi.İyi sıçradığı resimlerle kanıtlandı. :) Güçlü bir oyuncu olduğunu da fiziğinden tahmin edebiliriz.İki ayağını da kullanabildiği yazılmış.Merak ettiğim iki şey kalıyor; kaç yaşında ve yeterli çabukluluğa sahip mi ? Eğer yavaşsa(ki bu fizikte oyuncular genellikle yavaş oluyor) çok önemli bir eksiklik olucak.Ha eğer yavaş değilse bu fizikle bu bu hava hakimiyetiyle ilerde milli takıma da seçilir büyük ihtimalle.Kısacası Zafer için kritik soru yavaş olup olmadığı... Birde yaşını merak ediyorum.Bilgisi olan arkadaşlar cevaplayabilir mi lütfen...

Hüseyin İlkin
03.07.2008, 09:18
Kesinlikle bonservisini vermememiz lazım,tutalım elimizde.Bir-iki seneye göstereceği performansla ligin sayılı defanslarından olabilir bahsedilenlere göre,şuan için ham ve Egemen-Song-Giray gibi isimlerin arasında ilk 11'de çıkamaz ancak,gelecek senelerde neden olmasın.

Bonservisini tutalım ilk aşamada,sonrasına bakarız.

b_m_61;87'li,yani benden üç yaş büyük,eder 21,daha gencecik.

Gökçebey
03.07.2008, 10:19
İdmanda, futbolcular önümüzden topluca koşarken kendisine laaaaa saaaariiiiiiii diye bağırmıştım, saç ve ten rengi olarak rus, alman, iskandinav vatandaşlarına benzediği için. Tüh nasılsa anlamaz demiştim :D

Barış Cansız
03.07.2008, 11:23
http://img356.imageshack.us/img356/3082/224us4.jpg

http://img357.imageshack.us/img357/5852/20235bso2.jpg

http://img357.imageshack.us/img357/7308/280607idman1oy5.jpg

gerede kamplarından

Murat TONBUL
03.07.2008, 12:04
inşallah başarılı olur.takımımıza uzun yıllar hizmet eder.

Barış Cansız
03.07.2008, 12:46
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/030708idman6.jpg

Sinan Ayaz
03.07.2008, 12:54
ilk defa duyuyorum bu futbolcuyu

b_m_61
03.07.2008, 13:53
Kesinlikle bonservisini vermememiz lazım,tutalım elimizde.Bir-iki seneye göstereceği performansla ligin sayılı defanslarından olabilir bahsedilenlere göre,şuan için ham ve Egemen-Song-Giray gibi isimlerin arasında ilk 11'de çıkamaz ancak,gelecek senelerde neden olmasın.

Bonservisini tutalım ilk aşamada,sonrasına bakarız.

b_m_61;87'li,yani benden üç yaş büyük,eder 21,daha gencecik.

Sağol renkdaş :) Diğer soruma henüz cevap gelmedi.Zafer'i izleyen yok mu aramızda ?

Burak
03.07.2008, 14:02
http://www.haber53.com/resimler/haberler/9415.jpg

Baba - Oğul takla attı

16/10/2006

Trabzon’un Of İlçesi Fındıkoba mevkiinde dün saat 13:00 sıralarında trafik kazası meydana geldi. Dernekpazarı istikametinden Of istikametine gitmekte olan Nazif Cansız (57) yönetimindeki araç yolun kaygan olması nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybederek takla attı. Trabzon’un Of ilçesi Fındıkoba mevkiinde dün saat 13.00 sıralarında trafik kazası meydana geldi. Dernekpazarı istikametinden Of istikametine gitmekte olan Nazif Cansız (57) yönetimindeki araç yolun kaygan olması nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybederek takla attı. Kaza sonucu araçta bulunan ve Trabzonspor Paf Takımı futbolcusu Zafer Cansız (19) yaralı olarak Of Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kazada yaralanan Zafer Cansız’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Sürücü Nazif Cansız ise kazadan yara almadan kurtuldu. Can kaybının olmadığı kazada maddi hasar meydana geldi.

Kasım Hilal
03.07.2008, 14:58
Birden cezbetti bizi..

Nebiye
03.07.2008, 15:53
İdmanda, futbolcular önümüzden topluca koşarken kendisine laaaaa saaaariiiiiiii diye bağırmıştım, saç ve ten rengi olarak rus, alman, iskandinav vatandaşlarına benzediği için. Tüh nasılsa anlamaz demiştim :D

Senden öncede bağıranlar olmuştu çok kızmıştım :D Bi de sen bağırınca şok oldumdu.:)
Ama Gökçe yaa eklenen resimlere falan baktın mı.iyi bir futbolcuya benziyo.Uzun boylu falan ama iyide zıplıyomuş.Sanırım orda nasıl hep onu konuştuysak bu sezonda konuşacaz.İnşaallah iyi yönde tabi :yattara:
Bide saçları kısa ve daha zayıf önceki resimlerinden :)

Gökçebey
03.07.2008, 15:59
Ama Nebiye meraktan çatladık daa :D

Şahsen ben kendisini Rusya'dan transfer ettik sanmıştım :D İnşallah beklediğimiz performansı gösterebilir :)

BALKAN 06
03.07.2008, 16:02
kaza yapmış,büyük geçmiş olsun
Allah esirgemiş.hem babasının hem kendisinin önemli bişeyinin olmaması sevindirici
yeni sezonun en zayıf halkalarından biri gibi ama bu işler belli olmaz
bol şanslar kendisine,hak ederse Ersun hoca sahip çıkacaktır.

Ali Can
03.07.2008, 16:03
bu sene takımda kalır inş..

axelman
03.07.2008, 16:16
Daha önce paf maçlarını izleme şansını bulmuştum.Şans verilirse faydalı olacağını düşünüyorum.Hava toplarında etkili
hatrladığım kadarıyla hızıda fena değildi.

Zeki Akyol
03.07.2008, 22:54
hadı Zafer Bu kadroda kalmayı hakettığını gostermelısınnn

vurgun_kiz_61
03.07.2008, 23:26
Kuzen senınle gurur duyuyorum emınım başarılı olacaksın:)

seyyah61
03.07.2008, 23:41
kaza yapmış,büyük geçmiş olsun
Allah esirgemiş.hem babasının hem kendisinin önemli bişeyinin olmaması sevindirici
yeni sezonun en zayıf halkalarından biri gibi ama bu işler belli olmaz
bol şanslar kendisine,hak ederse Ersun hoca sahip çıkacaktır.
Iki sene öncenin haberi o.

FANATIK61
03.07.2008, 23:52
Kuzen senınle gurur duyuyorum emınım başarılı olacaksın:)

Iyi Aksamlar Yasemin, bir kuzen ile daha tanismis olduk. Dünya ne kadar ufak hayret vallahi. Kendiside Dernekpazarindan'mis :)

Almanyadan Cansiz Ailesinden Zafer Cansiz'a basarilar ;)

Ömer Yüce
04.07.2008, 00:29
Çok iyi çocuktur. Kendisi Bizim oralı yani Dernekpazarlıdır. Boyununda maaşallahı var yanyana geldiğimizde kafamı kaldırmak zorunda kalıyodum. Pek maçlarını izlemedim ama köyünü seven birisidir. Hatta Dernekpazarına yolunuz düşerse Ulusoy yazıhanesine uğramadan geçmeyin duvarda asılı olan fotoğraflarını görebilirsiniz...

HerYerde
04.07.2008, 02:13
he yaa bi ara da yavuz odabaşı vardıı nerde acaba o şimdi o da iyi topçu olcak derken adam kayboldu:)bu arada mustafa akçay gibi bi adam gsnin pilot takımının başına getiriliyosa trabzonspor gs ye çok adam kaptıracak demektir

BALKAN 06
04.07.2008, 08:00
Iki sene öncenin haberi o.
evet sen deyince tarihine baktım da
haberi arkadaş dün eklemiş hangi akla hizmetle eklemiş şimdi ona hayret ediyorum
futbolcu yeni yeni tanınıyor,hakkında bişiler öğrenmeye çalışıyorsun ve 2 sene önceki kaza haberi onun başlığına kopyalanıyor
enteresan milletiz vesselam:(

Zeki Akyol
04.07.2008, 09:49
evet sen deyince tarihine baktım da
haberi arkadaş dün eklemiş hangi akla hizmetle eklemiş şimdi ona hayret ediyorum
futbolcu yeni yeni tanınıyor,hakkında bişiler öğrenmeye çalışıyorsun ve 2 sene önceki kaza haberi onun başlığına kopyalanıyor
enteresan milletiz vesselam:(

Haber yapıcak başka bışe bulamamışlarr !! napsınlar ::) illa yazacakalrya bışe ..

ozgurcansiz
04.07.2008, 09:50
İnsanlar Baze Şeylerden Zevk Aliyor BİrŞey YapmiŞ Gİbİ İnsanlar BİrŞey Yapmak İstİyor Kendİ Cabalariyla Bazilarida BİrŞeyler Karaliyor BİrŞey VarmiŞcasina Kazadan Yara Bİle Almadi Of Sporu 2. Lİge Cikardi BaŞarisagladi Herkez Tarafindanda Taktİr Kazandi

BALKAN 06
04.07.2008, 09:54
fiziği,duruşu tam bir stoper zaten
inşallah şu hazırlık döneminde başarılı olur ve Turgay gibi Kemal gibi takımımızın unutulmazları arasına girer
Allah yardımcısı olsun başarılar.

Zeki Akyol
04.07.2008, 09:56
İnsanlar Baze Şeylerden Zevk Aliyor BİrŞey YapmiŞ Gİbİ İnsanlar BİrŞey Yapmak İstİyor Kendİ Cabalariyla Bazilarida BİrŞeyler Karaliyor BİrŞey VarmiŞcasina Kazadan Yara Bİle Almadi Of Sporu 2. Lİge Cikardi BaŞarisagladi Herkez Tarafindanda Taktİr Kazandi

Yanii inşallah Zafer herkesı utandıracak kıııı fızığı muhteşem bılekelrınede hakımse zaten onu kımse tutamazz.. umarım başarılı olur ve Dernekpazarın dan da son zamanlarda futbolcu yetıştıremedık
Fb lı Faruk tan başka ..
ama Zafer Ts lı fb ye gıtmez sora inşallah :)

Ömer Yüce
04.07.2008, 12:47
madem bu tip topçular fark edilmeye başlanıyor artık ali güzeldalda tekrar kazandırılmalı bu takıma...

Zeki Akyol
04.07.2008, 13:57
Evet Ali Güzeldal da kazandırılmalı ama bırı yandı dıyede tüm gençlerımızı yakıcaz anlamına gelmezzz bırı gıttı dığerlerını kazanalım barı :(

mensure 61
06.07.2008, 17:31
Bende Zafer'i tanıyorum :) Başarılar diliyorum...

cahoe
06.07.2008, 20:38
Zafer Cansız-Zafer Aydoğdu-Mustafa Yumlu-Şelçuk-Nejdet

Bu oyuncular kamptan ayrıldılar.Gerede'ye götürülmüyorlar.
Zafer daha önce sölediğim gibi ayrılırsa of'da oynıcaktı. ofspor'a dönüyor.
Diğer oyuncular Pilot takıma.

Misina
06.07.2008, 20:49
Zafer Cansız-Zafer Aydoğdu-Mustafa Yumlu-Şelçuk-Nejdet

Bu oyuncular kamptan ayrıldılar.Gerede'ye götürülmüyorlar.
Zafer daha önce sölediğim gibi ayrılırsa of'da oynıcaktı. ofspor'a dönüyor.
Diğer oyuncular Pilot takıma.

A takım için düşünülmüyorsa bu çocukları basın önüne neden şaşalıca çıkarıldıki.

Ayhan Çolak
07.07.2008, 10:44
trabzon karadenizspor a gonderılecektır. bonservısı ofspor da değil,trabzonspor un elındedır.

Zeki Akyol
07.07.2008, 10:53
A takım için düşünülmüyorsa bu çocukları basın önüne neden şaşalıca çıkarıldıki.

Arkadaşalr şaşalı cıkarılmadı lutfen büyütmeyelimm
cünkü hepsının yerınde tecrubelı en az 3 futbolcu var
örneğin
Zafer CANSIZ (Tayfun egemen giray song )bu durumda süper de olsa zafer bu kadroda yer almamalı kendısı ıcın yer almamalı yedek beklıyceğine başka takımda kendını yetıştırmelı !!
bunlar sorun olmamalı bı futbolcu ıcın ama ben yıne dıyorum
Zafer Cansız gelecek ıcın buyuk kazançç uamrım kendısını ıı hazırlarr
ona şimdiden başarıalr dılıyorummm
aramızadan ayrılanlar oalcaktır ama bu kampa dahıl oaln futbolcular kalıtelı oldukalrı ıcın davet edıldı kadro şişkınlığı yüzünden tekrr kıralanmaları doğalll..

Misina
07.07.2008, 11:25
Arkadaşalr şaşalı cıkarılmadı lutfen büyütmeyelimm
cünkü hepsının yerınde tecrubelı en az 3 futbolcu var
örneğin
Zafer CANSIZ (Tayfun egemen giray song )bu durumda süper de olsa zafer bu kadroda yer almamalı kendısı ıcın yer almamalı yedek beklıyceğine başka takımda kendını yetıştırmelı !!
bunlar sorun olmamalı bı futbolcu ıcın ama ben yıne dıyorum
Zafer Cansız gelecek ıcın buyuk kazançç uamrım kendısını ıı hazırlarr
ona şimdiden başarıalr dılıyorummm
aramızadan ayrılanlar oalcaktır ama bu kampa dahıl oaln futbolcular kalıtelı oldukalrı ıcın davet edıldı kadro şişkınlığı yüzünden tekrr kıralanmaları doğalll..

zafer sessiz sedasız geldi ama sebat ve arsinden alınanlar basın önüne çıkarılıp imza attırıldı.

Bu gençler Pilot takım için düşünüldüyse bu iş sessizce halledilebilirdi Ts kapısından girip 20 gün sonra çıkmak kolayca hazmedilecek bişey değil.

Kadir
07.07.2008, 11:26
Bence pilot takım için düşünerek almadık. Aldık ve denendiler şu an için TS'da oynayacak düzeyde olmadıkları için pilot takıma gidecekler dünyanın sonu değil .

ApoCaN28
07.07.2008, 11:28
Bence pilot takım için düşünerek almadık. Aldık ve denendiler şu an için TS'da oynayacak düzeyde olmadıkları için pilot takıma gidecekler dünyanın sonu değil .

Eğer onlar böyle düşünürse bir daaha takıma gelemezler...
Onlar da kendini geliştirip gelmenin daha yararlı olucağının farkındadır diye düşünüyorum...

Kadir
07.07.2008, 11:35
Zaten geliştermeleri için pilota gönderildiler elbette kendilerini geliştirmeleri lazım. Şu an için Ts bu gençlere birkaç gömlek fazla.

cahoe
07.07.2008, 12:41
trabzon karadenizspor a gonderılecektır. bonservısı ofspor da değil,trabzonspor un elındedır.

Evet bonservisi Trabzonspor'da fakat of'spor ile 1,5 senelik kiralık anlaşması vardı gecen sezon yarım dönem oynadı bu sezon yine ofspor'da oynıcak.

ÖmerFarukYılmaz
07.07.2008, 12:50
Beyler,

Eğer bu oyuncuları ileriki dönemde takımda düşünmeseler kesinlikle kadroya katmazlardı...

Biraz daha zamana ihtiyaçları var,Karadenizsporda kendilerini geliştirmeleri plan dahilindedir zaten...

Ayrıca özellikle Zaferin kalmasını bekliyordum fakat onun mevksinde aşırı derecede birikme var,zaten bir iki seneye bu takımın aslarından birisi olucaktır...

Ömer TOPAL
07.07.2008, 13:15
bu uşagı ben yakından görmüştüm yanılmıyorsam.Bafraspor ofspor maçında oynamıştı saçlarıyla dikkatimi çekmişti...hayırlı olur onun içinde bizim içinde inşallah

OKANIZM
07.07.2008, 16:05
kadrodan cıkarmıslar bu usagı.seneye ofspora devam eder galiba

vurgun_kiz_61
07.07.2008, 16:42
Hayret ya nıye gönderiyorlarki Zaferi?

OKANIZM
07.07.2008, 16:50
Hayret ya nıye gönderiyorlarki Zaferi?
göndermiyorlar ofsporda oynayacak bir sene daha.ha of ha trabzon

Zeki Akyol
07.07.2008, 18:14
zafer sessiz sedasız geldi ama sebat ve arsinden alınanlar basın önüne çıkarılıp imza attırıldı.

Bu gençler Pilot takım için düşünüldüyse bu iş sessizce halledilebilirdi Ts kapısından girip 20 gün sonra çıkmak kolayca hazmedilecek bişey değil.

Evet ama ben savunmadım farkındaysan yapılanı sadece abartılmamalı dıyorum ..cunku.
yerınde zaten 4 tane adam var kalsada onun ıcın zarardı oynayamayacağını oda bılıyorudrrr...kötu dıyemı hayırr
ama o bolgeye transfer ıcın ne kadar uğraşıldı sızde bılıyosunuzzz..
okadar tansfer ucretlerı harcanıp alınan adamları kesıp Zaferı oynatmak yurek ısterrr..
bunu yapamaacağı ıcın sureklı yedeğe gırebılmeye calışacaktı ,yedeğe gırmek bıle zor,
bu durum onun zararına oalcaktıı..
bırak of ta 1 sene daha oynasın az kendını toparlasın pişsın daha yaşı kac kii benle aynı sınıftaydı tanıyorum Zafer ı bunalrı sorun etmemelı profosyonel duşunmelı
yılmadan calışmalı tek duşuncesı bu olmalı..!!
umarım anlaşılmışımdır..

Zeki Akyol
07.07.2008, 18:18
Beyler,

Eğer bu oyuncuları ileriki dönemde takımda düşünmeseler kesinlikle kadroya katmazlardı...

Biraz daha zamana ihtiyaçları var,Karadenizsporda kendilerini geliştirmeleri plan dahilindedir zaten...

Ayrıca özellikle Zaferin kalmasını bekliyordum fakat onun mevksinde aşırı derecede birikme var,zaten bir iki seneye bu takımın aslarından birisi olucaktır...

sonunda benı analayan bırı cıktı :) bende bundan bahsedıyorum !!

İskender YILMAZ
08.07.2008, 14:20
meçhul sarı sırık.. :) başarılar Karadenizspor'da..

Misina
12.09.2008, 02:46
http://img392.imageshack.us/img392/64/15858uq3.jpg (http://imageshack.us)

bestrafer
12.09.2008, 08:21
Ama zaferin giydiği forma Ofspor'un forması.. Yoksa şimdi mi karadenizsporda?

ÖmerFarukYılmaz
12.09.2008, 08:24
Harbiden Bu Zafer Of'tamı Karadeniz'demi....

EmrahYalçınalp
12.09.2008, 08:49
Zafer Cansız hazırlık kampında Karadenizspor'dan gönderildi.

halil ibo
12.09.2008, 09:49
Fiziki görünümü ile ben bu takımda oynarım mesajını veriyordu.Fakat şanssızlığı mevkiinde birçok tecrübeli oyuncunun bulunması oldu.Ama artık herkesin önünde gözardı edilmemesi gereken bir Çağlar örneği var.Ne oldum değil ne olacağım önemli...

Barış Cansız
13.10.2008, 12:36
http://img518.imageshack.us/img518/2987/12102008220626vj5.jpg

http://img518.imageshack.us/img518/33/12102008035430oy7.jpg

Birtan Karaman
26.10.2008, 12:10
meçhul sarı sırık.. :) başarılar Karadenizspor'da..
n yapar ne eder haberi olan varmı:)

Ali İhsan
27.10.2008, 10:30
Ofspor'da oynuyor sanırım...

Misina
27.10.2008, 10:46
Şuana dek 9 Lig 1 Kupa olmak üzere Ofsporun 10 maçının tamamında 90 dakika oynadı.

Misina
23.08.2009, 01:25
Zafer Akhisar Belediyespora Transfer Olmuş.başlık kapanabilir.

Hüseyin İlkin
23.08.2009, 01:30
Kendisine Akhisar Belediye Gençlik ve Spor'da başarılar dilerim.