PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çok Yavaşşş !!

brutalize
30.06.2008, 19:17
Ya BMN cok yavasladı bi srounmu var server da falan site cok agır su işe bi el atarmısınız cok sinir bozucu bilmiyorum bana katılan olacak mı

Kazım Uzunboy
30.06.2008, 19:18
Arkadaşım konu açmaya değer bir gerekçemi sence ?

Bende hiçbir sorun yok gayet hızlı.

Yöneticilerimizde temasa geçersen ( özel mesaj ile ) daha faydalı olur senin için.

brutalize
30.06.2008, 19:19
bence konu acmaya gerek ki konuyu actım lütfen polemik cıkarma ok.

Sacit
30.06.2008, 19:25
yıkıldım yaa ççç ççç

BMN neden yavaş diye kavga çıkar mı ççç

bende de hızlı..

Kazım Uzunboy
30.06.2008, 19:25
bence konu acmaya gerek ki konuyu actım lütfen polemik cıkarma ok.
Polemik çıkaran yok zaten..

Heyecan yapmanada gerek yok :cool:

Sadece gerek olmadığını düşündüğümü belirtmek istedim..

Kolay gelsin..

MehmetGÜRSOY61
30.06.2008, 19:29
bende ucuyor valla durduramıyorum sana öyle geliyordur kardeş :D:D

ÖzGür Ayar
30.06.2008, 19:29
Ula her konuda atışmayı nasıl başarıyorsunuz. Konu gereklidir gereksizdir buna görevliler karar verir. Kaldıki bana görede gereksiz Bmn/Danışma bölümünde konunun yazılıcağı yerler var. Ama bunu yazmaya gerek duymuyorum. Karşıdakini konun gereksiz diyerek öyle yada böyle rencide etmeye gerek yok. Görevliler kitler konuyu zaten.
Soruna gelirsek iki gündür ufak tefek sorunlar var. Dün foruma hiç giremeyenlerde oldu.

Kazım Uzunboy
30.06.2008, 19:32
Ula her konuda atışmayı nasıl başarıyorsunuz. Konu gereklidir gereksizdir buna görevliler karar verir. Kaldıki bana görede gereksiz Bmn/Danışma bölümünde konunun yazılıcağı yerler var. Ama bunu yazmaya gerek duymuyorum. Karşıdakini konun gereksiz diyerek öyle yada böyle rencide etmeye gerek yok. Görevliler kitler konuyu zaten.
Soruna gelirsek iki gündür ufak tefek sorunlar var. Dün foruma hiç giremeyenlerde oldu.
Karşıdakini rencide edecek bir şey yazdığımı sanmıyorum

..Sadece gerek olmadığını düşündüğümü belirtmek istedim....

brutalize
30.06.2008, 19:34
yavv arkadaslar bırakın su konuyu niye acıldı onun uzerine tartısma yamayı bilmem gerek yoktu soylemeleri sen ona ne diye bole soyleyip rencide ediyosun demeleri site yavas mı degilmi

sacma buluyosan yorum yapma goruyosun ki polemik cıkıyo

Kazım Uzunboy
30.06.2008, 19:38
Saçma bulduğumu da söylemiyordum neyse :D

Uzatmaya gerek yok..

Bende yavaş değiL,gayet hızlı..

brutalize
30.06.2008, 19:39
heh kazım kardesim budur saol uzatmadıgın icin

Burçak
30.06.2008, 19:41
Ya BMN cok yavasladı bi srounmu var server da falan site cok agır su işe bi el atarmısınız cok sinir bozucu bilmiyorum bana katılan olacak mı

zaman zaman sitede sorun olabiliyor. bu server ile alakalı bi durum. yakın zamanda inşallah yeni servere geçtiğimizde sitede yavaşlama kopma gibi durumlar ortadan kalkacak.

fakat şuan ki yavaşlamanın sebebi site ile alakalı değil. şuan bu başlığı görüp ne olduğuna bakmak için tıkladığımda dakikalar sonra ancak açıldı. yani bendede hatlar çok yavaş. sadece burası değil genel anlamda bütün sitelere girmekte zorluk çekiorum şuan. kısacası şuanki durumun forumla alakası yok.

ve konuların kilitlenip kilitlenmeyeceğine bırakalıp yetkili arkadaşlar karar versin. arkadaş bilmiyor olabilir. bizler yönlendiririz.

forum hakkındaki sorun ve sorularınızı buradan dile getirebilirsiniz.
BMN | Site & BMN | Forum (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8168)

Emirhan Makul
30.06.2008, 19:41
Çok Transfer oldu ondandır bence :D

brutalize
30.06.2008, 19:44
zaman zaman sitede sorun olabiliyor. bu server ile alakalı bi durum. yakın zamanda inşallah yeni servere geçtiğimizde sitede yavaşlama kopma gibi durumlar ortadan kalkacak.

fakat şuan ki yavaşlamanın sebebi site ile alakalı değil. şuan bu başlığı görüp ne olduğuna bakmak için tıkladığımda dakikalar sonra ancak açıldı. yani bendede hatlar çok yavaş. sadece burası değil genel anlamda bütün sitelere girmekte zorluk çekiorum şuan. kısacası şuanki durumun forumla alakası yok.

ve konuların kilitlenip kilitlenmeyeceğine bırakalıp yetkili arkadaşlar karar versin. arkadaş bilmiyor olabilir. bizler yönlendiririz.

forum hakkındaki sorun ve sorularınızı buradan dile getirebilirsiniz.
BMN | Site & BMN | Forum (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8168)
tskkrler..