PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009-2010 Sezonu Hazırlık Çalışmaları ve Kamplar

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13

ilhan
11.07.2008, 12:15
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=41189

İzleyin pişman olmayacaksınız :) Harika geçiyor idmanlar. Futbolcuların neşeleri hat safhada.

Hele Hüseyin'in Song'u takımla tanıştırırken Onur'a sen adın neydi demesi süperdi. ççç

arifemre
11.07.2008, 12:26
Bundan önceki sezonlarda daha sezon başında geçmişte yöneticilik yapmış kişiler mevcut yönetimi kötüler alınan futbolcuları yeterli bulmaz destek yerine köstek olurlardı.Bu sene SADRİ başkan ve yönetimi tüm kesimlerle uzlaşı içinde çalışarak herkesime yönetimini kabul ettirdi Sayın bakanımızında Katkılarını unutmamak gerek tabi.Bu yüzden herkes 7 YE İNANSIN VE SONUNA KADAR DESTEK VERSİN HASAN HÜSEYİN OLAYINI ARTIK AŞMALIYIZ TAKIMDA OLAN TÜM FUTBOLCULARIMIZA SON ANA KADAR DESTEK OLMALIYIZ BU BİZİM Taraftar olarak görevimiz.
:alkış:
takımımızda yer alan tüm oyuncuları beğeneyim ya da beğenmeyeyim sonuna kadar destekliyorum. kötülerse ersun hoca oynatmaz, iyilerse başımın üzerine. yönetim, yönetim dışındaki trabzonluların çoğunun desteğini aldı, teknik yönetim de taraftarların tamamının desteğini alması lazım. unutmayalım "giydikleri forma bordo mavi ise desteklemek zorundayız" beğensem de beğenmesem de hüseyin de hasan da tolga da bizim, desteğimiz de onlar trabzonspordan ayrılana kadar sürecek.
aksini iddia edenler, gönderilmesi lazım derhal diyenler "ben bu işin tekniğini ersun hocadan, yönetimi de sadri başkandan iyi biliyorum" iddiasındadırlar. şimdi soruyorum var mı bu iddiada olan? ben daha iyi bildiğimi hiç zannetmiyorum.

Birtan Karaman
11.07.2008, 12:34
İstediklerini yapamayan futbolculara büyük tepki gösteren Ersun Yanal, taleplerini de bir bir sıralıyor
Bu sezon istediği transferlerin yüzde 99’unu gerçekleştiren Trabzonspor’da Ersun Yanal’ı sıkıntı bastı. Tecrübeli teknik adam, bu sezon zirve yarışı içinde olmak gerektiğinin altını çizerken, oyuncularını da sık sık uyarıyor ve bir aksiliğin yaşanmamasını istiyor. Disiplinsiz davranan futbolculara da tepki gösteriyor. Yanal, oyuncularına genel uyarılarda bulunurken, “Herkes Aynı tip malzeme giyecek. En geç saat 23.00’de yataklarda olunacak. Sabah idman saatine göre erken kalkılacak. Takım içinde uyum sorunu asla istemiyorum. Antrenmanlarda herkesi arzulu ve istekli görmek istiyorum. İkili mücadeleden kaçmak yok. Ciddi faul olmadığı sürece düdük çalmam. Darbelere karşı kendinizi koruyun. Ağırlık idmanlarını tam yapın. Bunu yaparsanız ilerde sakatlık yaşamazsınız. Hiç kimsenin mazeret üretmesini istemiyorum. Tecrübeli olan oyuncular gençlere yardımcı olsun, bilgilerini aktarsın” dedi.

Çalışmalarda Hız Kesilmiyor
Trabzonspor Teknik Direktör Ersun Yanal isteklerini sıralamaya devam ederken, “ İlk işiniz takımın başarısı olsun. Dişe diş mücadele etmenizi istiyorum. Çünkü ligde de takımda da kıyasıya yarış olacak. Artık Trabzonspor için oynayın” diye bir dizi talepte bulundu. Trabzonspor dünü de iki idmanla geçiştirirken, Ersun Yanal’ın bazı sert çıkışları gözden kaçmadı. Bordo-Mavililer yine kondisyon, kuvvet, dayanıklılık, mukavemet ve koordinasyon çalışmalarıyla 4 saatin üzerinde iki ayrı idman gerçekleştirdi. Futbolcuların adeta pestili çıktı. Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, çalışmalarda ve kamp ortamında oyunculara tatlı sert tavır takınırken, istediği hareketlerin yapılamaması durumunda da zaman zaman çok sert çıkışlar yapıyor. İdman temposunu her geçen gün artıran Yanal, futbolcuların pestilini çıkarırken, zorlanan, istediklerini yapmayan oyunculara fırçayı da anında basıyor.

Yattara- Barış-Ceyhun’a Fırça
Özellikle genç oyunculardan Barış Memiş’in topu ayağında çok saklamasına sinirlenen Yanal, “Senin çalım atmanı istemiyorum. Takım için oynayacaksın. Kendini tatmin etmeyeceksin. Yoksa sana top yüzü göstermem. Kadroya almam” dediği ifade edildi. Dün sabah yapılan idmana Barış ve Yattara geç kalınca adeta çılgına dönen Yanal, “Bu kaçıncı vukuatınız. Sizinle böyle mi uğraşacağım? Demek ki ceza da yetmiyor. Farkı yöntemler izlemek zorunda kalacağım.. Zaten performansınızdan memnun değilim” diye tepki gösterdi. Ceyhun Gülselam’a da kızan Yanal, “Topun kaybedilmemesi gereken yerde, sen kaybediyorsun. Diğer takım arkadaşlarını da çok zor durumda bırakıyorsun. Bir daha senden böyle top kayıpları istemiyorum” diye tepki gösterdi. Tüm futbolculara dönük olarak da, “Temponuzu biraz yükseltin. Bu tempoyla ligde hiçbir takıma üstünlük sağlayamazsınız” diye kızdı.

Birtan Karaman
11.07.2008, 12:35
kisi de takımın umudu, herkes tarafından da çok seviliyorlar ama davranışlarıyla ‘yeter’ dedirtiyorlar
Trabzonspor’da 6 sezondur forma giyen Gineli İbrahima Yattara çok seviliyor. Geçen sezon PAF takımından A takıma katılan Barış Memiş’de kulübün geleceği olarak kabul ediliyor. Ama iki oyuncu da davranışları ile herkesi çileden çıkarıyorlar. Barış ve Yattara, dün de Teknik Direktör Ersun Yanal’ı adeta çileden çıkardı. Yeni sezon hazırlıklarını Bolu'nun Gerede ilçesinde sürdüren Trabzonspor'da dün Yanal, idmana geç gelen İbrahima Yattara ve Barış Memiş'i sert bir şekilde fırçaladı. Diğer oyuncular çalışmaya başlarken, idman sahasına geç gelen ve lakayt bir şekilde sahaya çıkan Barış ve Yattara'yı yanına çağıran tecrübeli Teknik Direktör Yanal, "Hep böyle yapıyorsunuz. Sizinle mi uğraşacağım? Nedir sizden çektiğim?" şeklinde serzenişte bulundu.

İkisi de Sorunlu Gözüküyor
Yanal daha sonra da, “Sizinle hep böylemi uğraşacağım. Arkadaşlarınız burada siz ortalıkta yoksunuz. Zaten performansınızı beğenmiyorum. Size ceza vermek bile çözüm değil. Çekin gidin başımdan, sizinle uğraşamam" diyerek iki oyuncunun yanında ayrıldı. Bu sözler sırasında Barış'ın saçları ile oynaması, Yattara'nın yavaşça ayakkabılarını bağlayarak laubali hareketleri sürdürmesi dikkati çekti. Yanal, "idmana katılın" demeyerek, oyuncuların yanında ayrılırken, yardımcı antrenör ikiliyi idmana başlattı. Bilindiği gibi Barış Memiş önceki gün yapılan idmanda çok çalım attığı için Yanal’ın hışmına uğramış ve, “Böyle yaparsan sana top yüzü göstermem” diye fırça yemişti. Yattara da daha önce birkaç kez idmana geç kalmış ama sevimli hareketlerle kendini affettirmişti.

robinhood61
11.07.2008, 12:38
ersun hoca korkutmuş valla. . olsun olsun gaza gelsinler biraz.
kondisyonumuz çok sağlam olmalı çook. 90 dk ayakta kalmalıyız

Özge
11.07.2008, 12:44

İzleyin pişman olmayacaksınız :) Harika geçiyor idmanlar. Futbolcuların neşeleri hat safhada.

Hele Hüseyin'in Song'u takımla tanıştırırken Onur'a sen adın neydi demesi süperdi. ççç
Süper gerçekten:DSerkan'da ayrı komik.:)

yns_emre61
11.07.2008, 12:49

süperrrrr serkan ivedik :D

Remzi
11.07.2008, 12:49
Çalışmalar devam ediyor
Takımımız yeni sezon hazırlıklarını 11.00'de yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde Dorukkaya Otel Sahası'nda yapılan antrenmana Dünya karmasına seçilen Song ile salonda çalışan Yattara ve Serkan katılmazken, kaleci Tolga Zengin takımdan ayrı olarak kondisyon çalışması yaptı.

Takımımız antrenmanda düz koşunun ardından dar alanda gruplar halinde çift kale maç yaptı. Genel galibiyetle üstün taraf olan turuncu takım sevincini doyasıya yaşadı.
11.07.2008 12:41:00
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/110708idman1.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/110708idman2.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/110708idman3.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/110708idman4.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/110708idman5.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/110708idman6.jpg

Dursun Kaplan
11.07.2008, 13:30
ResimLerden de görüLüyor ki bu sene çok keyifLi geçicek..

BekLe bizi Süper Lig...

ilhan
11.07.2008, 13:42
Gökhan, Selçuk, Giray, Ceyhun, Sami, Adnan, Abdülaziz diğerleri kim bilmiyorum. Bunların takım galip gelmiş sanırım :)

OLCAY ÇAKIR
11.07.2008, 13:43
Tekmelikler takılmış.

İlla uyaracaz:)

Not:Bu arada şaka biyana içim rahatladı.

Remzi
11.07.2008, 13:45
Gerede kampında 5.güne girilirken antrenman temposu da artıyor.

Bordo mavili ekipte hafif darbelere bağlı ciddi olmayan sakatlıklarda artmaya başladı. Futbolcular çalışmalarda Yanal'ın gözüne girmek için kıran kırına mücadele ederken bazen darbeler sonucu sakatlanmalarda oluyor.

Trabzonspor'da şuana kadar yapılan çalışmalarda Yattara, Serkan Balcı, Barış Memiş, Ferhat, Adnan veEergin aldıkları darbeler sonucu hafif şekilde sakatlandılar. Ancak bu futbolcuların antrenmana çıkmamalarını gerektirecek herhangi bir sakatlıkları bulunmuyor.

Hüseyin İlkin
11.07.2008, 13:54
Süper uşaklar,süper.Aynen devam =) Böyle görmek takımı insanı mutlu ediyor,kaptanın sen kimdin demesi,Serkan'ın muziplikleri,harika.

Serkan'dan rakiplere gözdağı;

http://img181.imageshack.us/img181/1661/serkanxu7.png

Mert67
11.07.2008, 14:12
Gökhan, Selçuk, Giray, Ceyhun, Sami, Adnan, Abdülaziz diğerleri kim bilmiyorum. Bunların takım galip gelmiş sanırım :)
Bunlara ek olarak arkada Cale var galiba.
Takımın böle mutlu şekilde lige hazırlanması süper.Muhteşem bir arkadaşlık ortamı var.Hep böyle devam.:alkış::)

ilhan
11.07.2008, 14:15

Selçuk ya çok güçlü ya da Barış ve Colman'ın biraz daha güçlü olmaları lazım :)

yns_emre61
11.07.2008, 14:17
1 topa 4 kişi :D

yns_emre61
11.07.2008, 14:53
milli takımın ne hale düştügünü hepimiz gördük
bizde aynı duruma düşmeyelim..

yattara,serkan balcı şimdiden sakatlanmış salonda çalışmışlar...
taraftar takımına güveniyor kombineler tükeniyor.. beklentiler yüksek harcanan para fazla.. sakatlık dert olmasın bize..

Tempoya dayanamıyorlar
Yeni sezon öncesi hazırlıklarını Bolu Gerede Dorukkayada kamp yaparak sürdüren Trabzonspor'da futbolcuların adeta pestili çıkıyor.

Çalışmalarının 4 gününde bordo- mavili futbolculara aşarı yüklenmeden dolayı sakatlıklar ve yorgunluk belirtileri başladı. Trabzonspor genç kalecisi Onur Kıvrak bu sabah yapılan çalışmadan adeta şikâyet ederek”Öldüm, yürüyemiyorum pestilimizi çıkartıyor koşamıyorum gibi sözler sarf etmesi dikkat çekti.

ilhan
11.07.2008, 15:17
Yalan haber. :)

Sakatlıklar o kadar ciddi değilmiş.

yns_emre61
11.07.2008, 15:19

evet ciddi degil ama dikkat etmek lazım :) ama yinede bizden iyi biliyorlardır :)
Milli takımdaki sakatlık sorununu gördük hep beraber

Birtan Karaman
11.07.2008, 15:23

yne resmı sıtede soyledı.cok cıddı sorun yok ...

Samet Yildirim
11.07.2008, 15:30
kampda kücük sakatliklar olmasi dogaldir...
bende her gün antremany apyiorum benimde her yerim agriyor..

zaten kampin amaci budur arkadsalr...yoksa oyuncu ilerleme yapamaz !!!

Halil Atalay
11.07.2008, 15:31
ulan yattara adam sabah erken kalkmamak için sakatlantım demişdir şimdi vallaha :D :D :D

kml61ts
11.07.2008, 15:39
Song kamptan ayrıldı
Trabzonspor, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Kampın 5. gününde bordo-mavililer, hücum ve savunma ağırlı çalıştı.

Trabzonspor, Dorukkaya Green Park Otel sahasında Teknik Direktör Ersun Yanal yönetiminde sabah saatlerinde kros çalışması gerçekleştirdi. Günün ikinci çalışmasına adalelerinde gerilme olan ve dün MR'ı çekilen İbrahim Yatara ile Sarkan Balcı katılmadı. Bu iki oyuncu fizyoterapist eşliğinde salonda çalıştı. Kamerunlu oyuncu Song 12 Temmuz Cumartesi günü Paris'te düzenlenecek olan özel bir organizasyonda Dünya Karması'nda forma giyecek olması nedeniyle bu sabah saatlerinde kamptan ayrıldı. Song, 13 Temmuz Pazar günü takımın kampına katılacak.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, günün ikinci çalışmasında oyuncularına ısınma hareketlerinin ardından ikili gruplar halinde maç yaptırdı. Kırmızı takım, sarı takıma karşı galip gelince sahada tezahürat başladı. Defans ve forvet oyuncularını ikili halde eşleştiren teknik direktör Ersun Yanal, 20 metreye kurduğu iki kale arasında koordinasyon, serilik, kıvraklık, uyum ve şuta dayalı bir idman yaptırdı. Sert mücadelelere sahne olan seri maçlarda Sami, Giray, Abdülaziz ve Selçuk en çok göz dolduran isimler oldu. Mücadelelerde Sami, Ferhat ve Barış hafif sakatlıklar yaşadılar. Başarılı hareketleri ve özellikle şık golleriyle adeta şov yapan Adnan Güngör'e arkadaşları, 'Ronaldo musun Adnan' diye espri yaptı.:) Kırmızı takım da yer alan Onur, Adnan, Cale, Ergin, Giray, Tayfun, Sami, Ceyhun, Abdülaziz, Selçuk ve Gökhan Ünal yer alırken, galibiyet sonrası bu oyuncular omuz omuza vererek tezahürat yaptılar. İdmanın son bölümünü düz koşu ve ısınma hareketleriyle tamamlayan bordo-mavili takımda Ergin Keleş düz koşu sırasında belinden sakatlanarak yere yığıldı. Oyuncuya yapılan müdahale sonrası ciddi bir şeyinin bulunmadığı belirtildi. Ergin daha sonra takımla birlikte antrenmanı tamamladı. Oyuncular, idmandan sonra kamp yapılan tesislerin yanındaki Mescit'te cuma namazı kıldı.

11.07.2008
Kaynak : İHA

Gökçebey
11.07.2008, 15:40
Trabzonunsesi haber yapıyor. Diyor ki, bakın biz ne dediysek o oldu. Takım şimdiden revire döndü.

Haberlere bakıyoruz bırakın idmanı terk etmeyi, idmana ara verecek kadar bile sakatlık bir durum yokmuş. E insan bunlar hiç mi canları acımayacak, hiç mi sakatlanmayacaklar.

Yerel "haber sitelerinin" bir derdi var ama bakacağız neymiş.

Trabzonspor Dökülüyor
11 Temmuz 2008 / 12:44
Trabzonunsesi hangi krizi hissedip kaleme aldıysa gerçek oluyor.
Trabzonunsesi.com bunu da yazmıştı… Bordo mavili takım kampta aşırı yüklenmeye bağlı olarak sorun yaşayabilirdi. Nitekim bugün bu kontrolsüzlük resmen patlak verdi. Takımda günde üç idman temposuna dayanamayan oyuncular bir bir sakatlık geçirmeye başladı…

Bugün üç idman yapan Trabzonspor Gerede kampında beşinci günde yarı sahada ikili gruplarla maç yaptı. Detayları idman haberinde bulabileceksiniz. Ancak hiç hesapta olmayan bir şey daha yaşandı. O da, trabzonunsesi.com'un kampın ikinci gününde “Yanal fazla mı yükleniyor?” başlığı ile duyurduğu haberin gerçek olmasıydı. Tıpkı Tony Sylva olayında olduğu gibi siteniz yine tehdidi hisseden, sezen ve duyuran ilk ve tek kanal oldu.

Trabzonspor'da yüksek tempoya ayak uyduramayan oyuncular sakatlanmaya başladı. Bugün Ferhat ve Barış yerde kaldı. İki oyuncu da arkadaşlarının yaptığı çalışmaya aynı seviyede katılamadı. Yattara arka adale ağrıları arttığını söyleyerek idmana çıkmadı. Serkan Balcı tempoya dayanamayanlardan biriydi ve o da içeride kalıp fitness yaptı.

Tolga, takımın seviyesine çıkamadığı için ayrı çalıştı. Ergin ise topsuz düşük tempolu koşu olarak bilinen 'cok' sırasında yere yığıldı. Belini tutarak yerde kalan Ergin kendi başına ayağa kalkamayınca sağlık ekibi ona koştu. Sonra da omuzlayarak içeriye taşıdı. Hatta tempo öylesine yüksek geldi ki idman sonunda Ersun Yanal da doktoru yanına çağırdı. İdmanı takip edenlerin birçoğu bunu görmedi. Yanal, doktora sağ bacağını gösterdi ve kaslarında gerilme olduğunu söyleyerek yardım istedi. Trabzonspor'da izne iki gün kaldı. Ama takım tempoyu kaldıramıyor. Vücutlar yorgun düştü ve ilk fireler verilmeye başlandı. Gerekli uyarıyı sitemizde en başından yapmıştık, şimdi üzülerek gelişmeleri izliyoruz. Sakatlıkların devamının gelmemesini diliyoruz.

Bundan 10 gün kadar önce Trabzonspor yönetimi kampları takip edecek basın mensuplarının masraflarını ödemeyi önermşti. Bu öneriye "haber siteleri" dahil değil. trabzonunsesi ayağa kalktı birden vay efendim bu ne yüzsüzlük tff göreve tsyd göreve siz ne demek istiyorsunuz bizi parayla satın alamazsınız, masrafların karşılanan gazeteci nasıl objektif yorum yapsın felan. Haber de şu ifade dikkat çekiyordu, isyanımızın haber sitelerinin bu uygulama dışında tutulmasıyla alakası yoktur.

Tabi yersen.

extremer
11.07.2008, 15:45
İdmanın son bölümünü düz koşu ve ısınma hareketleriyle tamamlayan bordo-mavili takımda Ergin Keleş düz
koşu sırasında belinden sakatlanarak yere yığıldı. Oyuncuya yapılan müdahale sonrası ciddi bir şeyinin bulunmadığı belirtildi.

:))) çok güldüm yaa ''düz koşu sırasında''

agahozlu
11.07.2008, 15:48
Yerel basın ne zaman iyi bir hareket yaptı ki zaten.Biz İstanbul basınından şikayetçiyiz ama ilk başta kendi basınımıza bakmamız lazım.Hiç bir zaman birlik ve beraberlik içinde olamadılar ve dolayısıyla güçlü bir Trabzon medyasından bahsedilemiyor Türkiyede.Bu kadar olumlu bir havayı ben 20 yaşımda yeni görmüşken uzun yıllar sonra bu havayı yakalamışken bu art niyet niye anlayamıyorum.Umarım ben yanılıyorumdur.İdman bu sakatlıkta olacak ağrılar da olacakSonuçta kimse kimseyi bilerek sakatlamıyor.

Birtan Karaman
11.07.2008, 16:01
TURUNCU ZAFER!..
</SPAN>11 Temmuz 2008 12:20
http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_01.gif (javascript:ts('body',-1))http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_03.gif (javascript:ts('body',1))Trabzonspor'un öğleyin yapılan antrenmanında çekişme,sevinç vardı. Kemik sesleri geldi.

TRABZONSPOR’DA KEYİFLER YERİNDE

Trabzonspor Gerede kampında üç antrenmanla çalışmalarını sürdürüyor.Sabah yapılan idmana Serkan ve Yattara hafif sakatlıkları nedeniyle salonda çalışırken genç kaleci Tolga takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Teknik patron Ersun Yanal sabah ki idmanda takımı ile ayrılarak takımı ikişerli dar alanda maç yaptırdı.Oldukça çekişmeli gecen maçlarda Turuncu takım sarı takıma 4 fark yaparak günün galibi oldular.Maç da Ferhat ve Barış kısa süreli sakatlık yaşadı.Günün galibi kırmızı takım Adnan, Gökhan, Ergin,Giray,Tayfun, Sami, Ceyhun, Apdulaziz, Cale oluştururken kalelerinde genç oyuncu Onur yer aldı.Turuncu takım galibiyet sevincini doyasıya yaşadı.

Yeşil takımı kaleci Yakup yaktı. Kaptan Hüseyin’in takımı ise yenilgiden kurtulamadı. İkili çalışmadan ön plana çıkan oyuncular ise turuncu takımdan Adnan,Colman Giray olurken Yeşil takımdan Barış ve İsmail göze batan oyuncular oldular

Birtan Karaman
11.07.2008, 16:01
BURADA HERŞEY VAR
</SPAN>11 Temmuz 2008 08:15
http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_01.gif (javascript:ts('body',-1))http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_03.gif (javascript:ts('body',1))Bordo mavili taraftarların sloganı gerçek oldu. Burası Trabzon burada her şey var.. Müzik,dans,çalışma ve mücadele.. Elbette en önemlisi disiplin..Burası TRabzon burada her şey var.
BURADA HERŞEY VAR

Trabzonspor'un idmanında futbol dışında da her şey var. Bordo-mavili takımın Gerede'de teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde gerçekleştirdiği antrenmanların monotonluktan çıkması için her türlü müzik ve dans devreye sokuluyor.

Yöresel kolbastıdan tutun da Afrika dansına kadar her türlü oyunu oynayan Trabzonsporlu futbolcular bir hayli neşeli dakikalar geçiriyor. Özellikle Gineli yıldız Yattara ile Kamerunlu Song'un ülkesinin milli oyunlarını değişik biçimde icraa etmeleri dikkat çekiyor.

Neşeli geçen antrenmanlar futbolcularıda sıkmıyor. Ağır ve tempolu geçen antrenmanlar oyunculara yorgunluk hissetmiyor

Birtan Karaman
11.07.2008, 16:02
YANAL'IN KAMP KURALLARI SERTLEŞTİ
</SPAN>11 Temmuz 2008 07:51
http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_01.gif (javascript:ts('body',-1))http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_03.gif (javascript:ts('body',1))Teknik Direktör Ersun Yanal Bordo mavili takım kamp yaptığı Greenpark otele çok sayıda taraftarın girip çıkmasından sonra oyuncularına kurallar koydu
YANAL’IN KURAL VE CEZALARI

Trabzonspor teknik direktörü Ersun yanal’ın olmazsa olmaz kuralları var.Gerede kampında bu kuralları uygulayan tecrübeli teknik adam kurallarına uymayanları ağır şekilde cezalandıracağını belirti.Yanal’ın futbolculara uyguladığı kurallar ve yasakları şöyle;

1.Basına izinsiz röportaj vermek
2.İdman sonrası terli iken oyalanmak veya taraftarlarla fotoğraf çektirmek
3.İdmanlara yeterince kendini vermemek.
4.İzinsiz aparatlar yemek
5.Yeterince dinlenmemek
6.Kamp süresince takımın eşofmanı harici giymek
7.Erken uyanmamak veya idmana gecikmek

Kuralları teknik patron Ersun Yanal’ın en çok ceza uyguladığı maddelerin başında geliyor

Birtan Karaman
11.07.2008, 16:02
BAŞKANIN KAPTANLIK KRİTERLERİ
</SPAN>11 Temmuz 2008 07:28
http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_01.gif (javascript:ts('body',-1))http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_03.gif (javascript:ts('body',1))Başkan Sadri Şener'in kafasındaki takım kaptanının kriterleri çok farklı. Mevcut Kaptan Hüseyin'in bu kriterlerle işi zor gözüküyor!..
İŞTE SADRİ ŞENER’İN KAPTANLIK KRİTERİ

Trabzonspor Başkanı Sadrı Şener son günlerde kamuoyunda tartışılan kaptanlık konusunda son noktayı koydu.Başkan Şener kaptan olacak futbolcunun belli bir kritere sayıp olması gerektiğini belirterek, “Takım kaptanı belli bir kritere sahip olmalı. Bu kritere uygun olması halinde takım iyi bir kaptan kazanmış olur. En az bir lisan bilmeli. Eğitimli ve otoriter olmalı. Saha içinde hem yönetimi hem de teknik heyeti temsil edeceğinden takım üzerinde saygınlığı ve ağırlığı olmalı.Avrupa kupası maçı oynuyorsunuz kaptan yabancı dil bilmiyor. Hakemle kim konuşacak.Eski kafalar değişti artık takımın en eski oyuncusu kaptan olacak diye bir kanı artık yok. Onlar geride kaldı. Şenol Güneş Trabzonspor’un gelmiş geçmiş en büyük kaptanıdır. O vasıflara 25 yıl önce sahipti. Bugün ise o vasıfları ile bakın nerelere geldi.“ dedi.

Trabzonspor Başkanı Sadrı Şener’in kaptanlık için istediği kriterler söyle ;

Oyuncular üzerinde ağırlığı olan bir isim olmak
Saha içersinde yönetici veya hoca konumunda özelliği olması
En az bir yabancı dil bilmesi
Lider oyuncu özelliği taşıması
En az üniversite mezunu olması

Birtan Karaman
11.07.2008, 16:03
Büyük Şef ‘Song’Tarih: 11.07.2008 07:43:48 (1757 okuma) http://www.takagazete.com/haber_images/song_11072008.070750.jpg Trabzonspor`un Kamerunlu defans oyuncusu Rigobert Song, kısa zamanda Bordo-mavili takıma uyum sağlarken, idmanlardaki hırslı çalışmasıyla takım arkadaşlarına da örnek oluyor.Bu arada ikinci kaptan belli olmazken, bordo-mavililer Song`un kaptanlık tecrübesinden de yararlanmak istiyor! Kamerun Milli Takımı`nın da kaptanlığını yapan Rigobert Song, oynadığı takımlarda `büyük abi`, `büyük şef` lakaplarıyla anılıyor. Song`un futbola bakış açısını ve karakterini gören takım arkadaşları da onu örnek almaya başladı.
http://www.takagazete.com/images/pix.gif

yns_emre61
11.07.2008, 16:07
BAŞKANIN KAPTANLIK KRİTERLERİ
</SPAN>11 Temmuz 2008 07:28
http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_01.gif (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:ts%28%27body%27,-1%29)http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_03.gif (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:ts%28%27body%27,1%29)Başkan Sadri Şener'in kafasındaki takım kaptanının kriterleri çok farklı. Mevcut Kaptan Hüseyin'in bu kriterlerle işi zor gözüküyor!..
İŞTE SADRİ ŞENER’İN KAPTANLIK KRİTERİ

Trabzonspor Başkanı Sadrı Şener son günlerde kamuoyunda tartışılan kaptanlık konusunda son noktayı koydu.Başkan Şener kaptan olacak futbolcunun belli bir kritere sayıp olması gerektiğini belirterek, “Takım kaptanı belli bir kritere sahip olmalı. Bu kritere uygun olması halinde takım iyi bir kaptan kazanmış olur. En az bir lisan bilmeli. Eğitimli ve otoriter olmalı. Saha içinde hem yönetimi hem de teknik heyeti temsil edeceğinden takım üzerinde saygınlığı ve ağırlığı olmalı.Avrupa kupası maçı oynuyorsunuz kaptan yabancı dil bilmiyor. Hakemle kim konuşacak.Eski kafalar değişti artık takımın en eski oyuncusu kaptan olacak diye bir kanı artık yok. Onlar geride kaldı. Şenol Güneş Trabzonspor’un gelmiş geçmiş en büyük kaptanıdır. O vasıflara 25 yıl önce sahipti. Bugün ise o vasıfları ile bakın nerelere geldi.“ dedi.

Trabzonspor Başkanı Sadrı Şener’in kaptanlık için istediği kriterler söyle ;

Oyuncular üzerinde ağırlığı olan bir isim olmak
Saha içersinde yönetici veya hoca konumunda özelliği olması
En az bir yabancı dil bilmesi
Lider oyuncu özelliği taşıması
En az üniversite mezunu olması

başkanın dedikleri hüseyin kaptanlıgı bırakıyor anlamına geliyor
sanırım 2-3 gün önce söylemiştim dil konusunda en az bir dil bilmesi lazım diye..

Ahmet AYDIN-28
11.07.2008, 16:08
Bu haberlerin kaynakları ne acaba.
"4.İzinsiz aparatlar yemek" ne demek. Ne aparatı.

Bi de kaptan en az üniversite mezunu olacak derken Başkan ne demek istemiş. Doktora yapmış olmak tercih nedeni filan mı acaba.

Bunları haberleri aktaran arkadaşa ya da Başkan'a karşı yazmıyorum yanlış anlaşılmasın. Gazetecilerin abartısına dikkat çekmek için yazıyorum.

Koray
11.07.2008, 16:11
Şu kopyaladığınız haberlerin altına kaynaklarını yazın artık...

arifemre
11.07.2008, 16:28
Bu haberlerin kaynakları ne acaba.
"4.İzinsiz aparatlar yemek" ne demek. Ne aparatı.

yoğun kamp programında açlığa dayanamayan egemen tekmeliğini yerken yakalanmış:P
aparat yenir mi ya?

Birtan Karaman
11.07.2008, 16:37
Şu kopyaladığınız haberlerin altına kaynaklarını yazın artık...
medyatrabzon.com

şahinler61
11.07.2008, 16:55
arkadaşlar konuyla alakalı değil ama bugün habertürkte saat 21.00 de 3İnsan 3Öykü diye bir program var ali kemal denizci ,cemal kamacı ve bir kişinin daha belgeselleri röportajları var ilgilenenler izleyebilir.

Ali Can Salihoglu
11.07.2008, 16:59
arkadaslar bu lig tv deki videolarindan birini izlerken sanki colmanin sag alt baldirinda maradona dovmesi gordum. dogrumudur acaba net goremedim.

Cabri61
11.07.2008, 17:06
TURUNCU ZAFER!..
</SPAN>11 Temmuz 2008 12:20
http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_01.gif (javascript:ts('body',-1))http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_03.gif (javascript:ts('body',1))Trabzonspor'un öğleyin yapılan antrenmanında çekişme,sevinç vardı. Kemik sesleri geldi.

TRABZONSPOR’DA KEYİFLER YERİNDE

Trabzonspor Gerede kampında üç antrenmanla çalışmalarını sürdürüyor.Sabah yapılan idmana Serkan ve Yattara hafif sakatlıkları nedeniyle salonda çalışırken genç kaleci Tolga takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Teknik patron Ersun Yanal sabah ki idmanda takımı ile ayrılarak takımı ikişerli dar alanda maç yaptırdı.Oldukça çekişmeli gecen maçlarda Turuncu takım sarı takıma 4 fark yaparak günün galibi oldular.Maç da Ferhat ve Barış kısa süreli sakatlık yaşadı.Günün galibi kırmızı takım Adnan, Gökhan, Ergin,Giray,Tayfun, Sami, Ceyhun, Apdulaziz, Cale oluştururken kalelerinde genç oyuncu Onur yer aldı.Turuncu takım galibiyet sevincini doyasıya yaşadı.

Yeşil takımı kaleci Yakup yaktı. Kaptan Hüseyin’in takımı ise yenilgiden kurtulamadı. İkili çalışmadan ön plana çıkan oyuncular ise turuncu takımdan Adnan,Colman Giray olurken Yeşil takımdan Barış ve İsmail göze batan oyuncular oldular

kaç takım vardı ya :) japon kalesi oynadılar heralde :D

ille de 7
11.07.2008, 17:15
arkadaslar bu lig tv deki videolarindan birini izlerken sanki colmanin sag alt baldirinda maradona dovmesi gordum. dogrumudur acaba net goremedim.

Hz.İsa dövmesi o, haber olmuştu daha önce.

Birtan Karaman
11.07.2008, 17:15
hz.isanın dovmesıymıs.

Onur Civelek61
11.07.2008, 17:20

Hz. İsa dövmesi olması lazım...

Birtan Karaman
11.07.2008, 17:23
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?c=11&r=1&hid=41169
bu vıdeoda cok komık eglencelı bır ıdmanı anlatıyor.kolbastılar falan:D

Birtan Karaman
11.07.2008, 17:32
bu gun tek ıdmanmı vardı bı saat11.00 de oldu..?

Birtan Karaman
11.07.2008, 17:39
Gökhan: Hedefim Avrupa
11 Temmuz 2008 / 17:25
Gökhan Ünal'dan çarpıcı mesajlar. “Trabzonspor forması altında Kayseri'de attığımdan fazlasını atarım”dedi.

Trabzonspor'un yeni transferi Gökhan Trabzonspor taraftarlarına umut dolu mesajlar verdi. Sakatlandığı için son Avrupa şampiyonasında Milli takıma gidemediğini ifade eden Gökhan, en önemli umudunun Trabzonspor'da sakatlık yaşamadan sezonu tamamlamak olduğunu söyledi.

UYUM SAĞLADIM
. “Trabzonspor'a transfer olmakla en doğru kararı verdiğine inandığını ifade eden Gökhan “Arkadaşlarımın çoğu Trabzonsporlu. İki sene içinde burada kendimi ispat edip Avrupa'ya gitmeyi hedefliyorum.Milli takımdan çoğu arkadaşımı tanıdığım için burada hiçbir zorluk çekmedim. İlk etap bitiyor. Kamp çalışmaları çok iyi gidiyor.Bayağı yorgunuz. İkinci etabın bitmesine de bir hafta kaldı. Benim acımdan biraz daha eksiklerim var.. Çünkü geçen sezon 1 buçuk ay kadar çalışamadım. Biz sezona çok iyi başlayacağız Takım arkadaşlarım içinde

UMUT ARKADAŞIM

Takım arkadaşı Umut'un rakibi olmadığını ifade eden Gökhan “Umut benim rakibim değil çok yakın arkadaşım. Biz bu takımın başarısı için buradayız. Umut'u rakibim gibi görmüyorum. Ben oynarım o bekler, yada o oynar ben kenarda beklerim. Aramızda sorun olmaz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Önemli olan kulübün başarısı ,İnşallah ikimizde bu kulübe çok güzel hizmet edeceğiz” diye konuştu.
SIRALAMA YAPMAM

Türkiye'deki forvetler arasında bir sıralama yapmanın doğru olmayacağını belirten Gökhan “Ben birinciyim yada beşinciyim diyemem.Bu bir tecrübe meselesi .Ama ben onların içersinde yerimi aldığımı düşünüyorum.İyi bir golcü olduğuma inanıyorum”dedi

BASKI HİSETMEM

Bir golcünün gol attıkça güveinin artacağına inandığını belirten Gökhan” Baskı hissetmiyorum. Ben gl attıkça güvenim geliyor. Gol kralı olduğum yılda aynı oldu. İlk 2 maçta hiç gol atamamıştım. 3.maçta 2 gol atınca güvenim yerine geldi. Ben geçen sezonda sakatlanmasaydım. Gol kralı olurdum. Ondan öncesi sezonda zaten omzum kırıldı, ara verdim ama Trabzonspor'da bu yıl Kayseridekinden daha fazla gol atacağımı tahmin ediyorum.

GUİZANIN FUTBOLUNU BİLMİYORUM

Fenerbahçe nin İspanyol forvetini tanımadığını ifade eden Gökhan” Guiza nın özelliklerini inanın bilmiyorum. Kendimle kıyaslamam Fenerbahçe 14 milyon euro verdi. Bu rakam ona verildiğine göre demek ki iyi santrafordur.Beğenilerek alınan bir futbolcu. İspanya'da gol kralı olmuş bir futbolcu. İnşallah Türkiye'de güzel işlere imza atar. Lig başlayınca herkes kimin ne olduğunu görecek zaten.

BENİ YANAL GÖNDERMEDİ

Gençlerbirliğinde forma giydiği dönemde Ersun Yanal'ın kendisini gönderdiği iddialarının doğru olmadığını ifade eden Gökhan Ünal “Ben. Ersun Hoca ile daha önce kısa süre çalıştım. Toplada çalışmadık kondisyon ağırlıklı antremanlar yapıyorduk.Gençlerbirliğinde iken kafama bu takımdan gitmeyi koymuştum. Bu konuyu Ersun hoca ile de orda zaten konuşmuştum. Onla çalışma şansımız olmadı.Beni Ersun Yanal göndermedi. Ben yöneticilerle sorun yaşadım. Beni yöneticimler gönderdi .Onla Gençlerbirliğinde bulamadığım çalışma ortamını burada buldum.

ARKADAŞLIK ÜST DÜZEYDE

Eskilerle yeni futbolcuların kampta kaynaştığını sözlerine ekleyen Gökhan” Burada aradığım ortamı buldum. Zaten yeni bir takımız.Trabzonspor bir oluşum içersinde eskilyerle yeniler çok iyi kaynaştı. Buda belli oluyor.Adradığım ortamı ben burada fazlasıyla buldum dedi

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

Birtan Karaman
11.07.2008, 17:42
TS kampından notlar
11 Temmuz 2008 / 15:03
Trabzonspor, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Kampın 5. gününde bordo-mavililer, hücum ve savunma ağırlı çalıştı.

Trabzonspor, Dorukkaya Green Park Otel sahasında Teknik Direktör Ersun Yanal yönetiminde sabah saatlerinde kros çalışması gerçekleştirdi. Günün ikinci çalışmasına adalelerinde gerilme olan ve dün MR'ı çekilen İbrahim Yatara ile Sarkan Balcı katılmadı. Bu iki oyuncu fizyoterapist eşliğinde salonda çalıştı. Kamerunlu oyuncu Song 12 Temmuz Cumartesi günü Paris'te düzenlenecek olan özel bir organizasyonda Dünya Karması'nda forma giyecek olması nedeniyle bu sabah saatlerinde kamptan ayrıldı. Song, 13 Temmuz Pazar günü takımın kampına katılacak.
http://www.haber61.net/images/news/idman2.20080711150706.jpg
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, günün ikinci çalışmasında oyuncularına ısınma hareketlerinin ardından ikili gruplar halinde maç yaptırdı. Kırmızı takım, sarı takıma karşı galip gelince sahada tezahürat başladı.
http://www.haber61.net/images/news/idman3.20080711150725.jpg
Defans ve forvet oyuncularını ikili halde eşleştiren teknik direktör Ersun Yanal, 20 metreye kurduğu iki kale arasında koordinasyon, serilik, kıvraklık, uyum ve şuta dayalı bir idman yaptırdı. Sert mücadelelere sahne olan seri maçlarda Sami, Giray, Abdülaziz ve Selçuk en çok göz dolduran
isimler oldu. Mücadelelerde Sami, Ferhat ve Barış hafif sakatlıklar yaşadılar. Başarılı hareketleri ve özellikle şık golleriyle adeta şov yapan Adnan Güngör'e arkadaşları, 'Ronaldo musun Adnan' diye espri yaptı. Kırmızı takım da yer alan Onur, Adnan, Cale, Ergin, Giray, Tayfun, Sami, Ceyhun, Abdülaziz, Selçuk ve Gökhan Ünal yer alırken, galibiyet sonrası bu oyuncular omuz omuza vererek tezahürat yaptılar. İdmanın son bölümünü düz koşu ve ısınma hareketleriyle tamamlayan bordo-mavili takımda Ergin Keleş düz
koşu sırasında belinden sakatlanarak yere yığıldı. Oyuncuya yapılan müdahale sonrası ciddi bir şeyinin bulunmadığı belirtildi. Ergin daha sonra takımla birlikte antrenmanı tamamladı. Oyuncular, idmandan sonra kamp yapılan tesislerin yanındaki Mescit'te cuma namazı kıldı.

Birtan Karaman
11.07.2008, 17:42
Gerede kampından notlar
11 Temmuz 2008 / 13:13
Gerede kampında 5.güne girilirken antrenman temposu da artıyor.

Bordo mavili ekipte hafif darbelere bağlı ciddi olmayan sakatlıklarda artmaya başladı. Futbolcular çalışmalarda Yanal'ın gözüne girmek için kıran kırına mücadele ederken bazen darbeler sonucu sakatlanmalarda oluyor.

Trabzonspor'da şuana kadar yapılan çalışmalarda Yattara, Serkan Balcı, Barış Memiş, Ferhat, Adnan veEergin aldıkları darbeler sonucu hafif şekilde sakatlandılar. Ancak bu futbolcuların antrenmana çıkmamalarını gerektirecek herhangi bir sakatlıkları bulunmuyor.

Birtan Karaman
11.07.2008, 17:43
3 futbolcuya konuşma izni
11 Temmuz 2008 / 11:05
Trabzonspor'u Gerede kampını takip eden basın ordusu sıkıntılı. Basın mensupları futbolcularla ropörtaj yapamamanın sıkıntısını yaşıyor.

Trabzonspor'u Gerede kampını takip eden basın ordusu sıkıntılı. Basın mensupları futbolcularla ropörtaj yapamamanın sıkıntısını yaşıyor.

Ersun Yanal kampın ilk gününden itibaren futbolculara konuşmama yasağı koymuş, izinsiz konuşan futbolculara da para cezası verilecekti.

Bugün basın mensuplarının ısrarı üzerine, Ersun Yanal, 3 futbolcuya röportaj izni verdi. Yanal, Gökhan Ünal, Selçuk İnan ve Colman ile ropörtaj yapma izni verdi.

Yanal'ın 3 futbolcu dışında başka futbolculara konuşma izni vermemesi yine tepkilere neden oldu.

Birtan Karaman
11.07.2008, 17:45
Yattara idmanda yok
11 Temmuz 2008 / 10:56
Trabzonspor güne sabahın erken saatinde kros yaparak başlamıştı. Şimdi ise şu saatlerde ikinci idmanını çıktılar.

Yattara dün akşam ki idmanda sol ayağına darbe aldığından dolayı haffif sakatlığı bulunduğu için bugün ki idmana katılmadı.
Yine Rigobert Song yarın Paris'te düzenlenecek olan özel bir organizasyonda Dünya Karması'nda forma giyecek olması nedeniyle bu sabah saatlerinde kamptan ayrılmıştı.
Yattara ve Serkan takımdan ayrı olarak salonda çalışma yapıyorlar. Yattara'nın sol yan bağlarında çekme olduğu, Serkan'ın ise adalesinde sertleşme olduğu kaydedildi.
Tolga Zengin ilk olarak akşam idmana katılmıştı, bugün takımdan ayrı olarak kültür fizik hareketleri yapıyor.
Bordo mavililer Ersun Yanal nezaretinde dar alanda pas çalışması yapıyorlar.

Birtan Karaman
11.07.2008, 17:46
Cezaları Yanal belirleyecek

Yeni sezon hazırlıklarını 7 Temmuz'dan bu yana Bolu'nun Gerede ilçesinde Greenpark otelde 4 günden bu yana sürdüren Trabzonspor bu dört günlük süre zarfı içerisinde 11 antreman yaptılar. Antremanlara geç katılan ve dün Teknik Direktör Ersun Yanal'dan fırça yiyen Gine'li futbolcu Yattara ve genç futbolcu Barış'a da ceza verilecek.

Teknik Direktör Ersun Yanal'ın belirleyecek olduğu para cezasını Yönetim Kurulu onayladıktan sonra hem Yattara ya hemde Barışa tebliğ edilecek. Yanal'ın her iki futbolcuya ya 1 milyar yada 500 milyon arasında bir para cezası verdireceği söyleniyor.

Kamp çalışmalarının çok iyi bir havada gittiğini her hangi bir sıkıntı olmadığını belirten Kafile başkanı Doktor İhsan Aioğlu, tam bir kolej havası içerisindeyiz. Futbolcu arkadaşlarımızın çalışmalarda istekli arzulu olmaları bizleri yeni sezon öncesinde mutlu ediyor. İnşallah bu çalışmalarımızın meyvelerini ligde göreceğiz. Taraftarlarımıza iyi bir Trabzonspor izlettirmenin zevkini yaşatacağız

ilhan
11.07.2008, 17:46
Yanal'ın 3 futbolcu dışında başka futbolculara konuşma izni vermemesi yine tepkilere neden oldu.

Ben eminim yarın 3 farklı futbolcuya izin verir. Ondan sonraki gün başka 3 futbolcuya izin verir.

Tepkinin felan olduğu da yoktur bence. Uydurma olduğunu düşünüyorum :)

Birtan Karaman
11.07.2008, 17:47
Tempoya dayanamıyorlar
Yeni sezon öncesi hazırlıklarını Bolu Gerede Dorukkayada kamp yaparak sürdüren Trabzonspor'da futbolcuların adeta pestili çıkıyor.

Çalışmalarının 4 gününde bordo- mavili futbolculara aşarı yüklenmeden dolayı sakatlıklar ve yorgunluk belirtileri başladı. Trabzonspor genç kalecisi Onur Kıvrak bu sabah yapılan çalışmadan adeta şikâyet ederek”Öldüm, yürüyemiyorum pestilimizi çıkartıyor koşamıyorum gibi sözler sarf etmesi dikkat çekti

Birtan Karaman
11.07.2008, 17:48
Tellere elektrik verecekler!

Trabzonspor'un Gerede kampında 5.güne girilirken bu sürede bir kez röportaj veren kafile başkanı İhsan Alioğlu dışında basına kimse konuşmadı. Bugün basınla röportaj yapması için Gökhan Colman ve Selcuk'a izin verilirken Yanal yine basından uzak durdu. Yetkililere ağzına kilit vururken basının sporlu ve teknik heyetle görüşmemesi için her yolu deniyorlar. Basın mensupları kafile başkanı İhsan Alioğlu'na ulaşamazken Alioğlu basının yanından hızla geçip sahanın ortasına gidiyor.

BASIN TUKAKA
Kampı takip eden 25 basın mensubu bu durumdan şikayet ederken sorunun Başkanı Sadri Şener'e iletilmesine karar verildi. Basın mensupları yönetime öneri getirmeye hazırlanırken Gerede Durakkaya'da bulunan Greenpark otelinin etrafını çeviren dikenli tellere elektrik verilmesini isteyecekler.Basın mensupları kendi aralarında yaptıkları espri güne damgasını vurdu. Trabzonspor'un M.Ali Yılmaz tesislerine santrali mühendisi aldığını öğrenen basın mensupları “ Kafile başkanı İhsan Alioğlu artık Trabzon'a dönebilir Yönetimin yeni işe aldığı Elektrik Santral Mühendisi kafile başkanı olarak Greenpark otele gelsin de otelin etrafı çeviren dikenli tellere elektrik versin.Böylece basından kurtulmuş olurlar şeklindeki esprisi günün konusu oldu kafile başkanı İhsan Alioğluna öneri getirmeye hazırlanıyor.

Bu haber toplam 1508 defa okunmuştur
spor61

EmrahYalçınalp
11.07.2008, 17:51
YANAL'IN KAMP KURALLARI SERTLEŞTİ
</SPAN>11 Temmuz 2008 07:51

http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_01.gif (http://javascript<b></b>:ts('body',-1))http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_03.gif (http://javascript<b></b>:ts('body',1))Teknik Direktör Ersun Yanal Bordo mavili takım kamp yaptığı Greenpark otele çok sayıda taraftarın girip çıkmasından sonra oyuncularına kurallar koydu
YANAL’IN KURAL VE CEZALARI

Trabzonspor teknik direktörü Ersun yanal’ın olmazsa olmaz kuralları var.Gerede kampında bu kuralları uygulayan tecrübeli teknik adam kurallarına uymayanları ağır şekilde cezalandıracağını belirti.Yanal’ın futbolculara uyguladığı kurallar ve yasakları şöyle;

1.Basına izinsiz röportaj vermek
2.İdman sonrası terli iken oyalanmak veya taraftarlarla fotoğraf çektirmek
3.İdmanlara yeterince kendini vermemek.
4.İzinsiz aparatlar yemek
5.Yeterince dinlenmemek
6.Kamp süresince takımın eşofmanı harici giymek
7.Erken uyanmamak veya idmana gecikmek

Kuralları teknik patron Ersun Yanal’ın en çok ceza uyguladığı maddelerin başında geliyor

Aparat araç gereç, makina parçaları gibi anlamlarda kullanılır.
Aperitif vardır bir de, yemekten önce yenen hafif yemek, alınan içki gibi...

Ersun Hoca ilki için ceza koymuşsa çok haklı. Düşünün, takım otobüse biniyor, direksiyon yok. Ne oldu? Topçulardan biri yedi... Sakıncalı tabi.

İkincisi için ceza veriyorsa da bir bildiği vardır.

İnternette bile "yerel" olmayı başaran basınımız var yahu :)

Tellere elektrik verecekler!

Trabzonspor'un Gerede kampında 5.güne girilirken bu sürede bir kez röportaj veren kafile başkanı İhsan Alioğlu dışında basına kimse konuşmadı. Bugün basınla röportaj yapması için Gökhan Colman ve Selcuk'a izin verilirken Yanal yine basından uzak durdu. Yetkililere ağzına kilit vururken basının sporlu ve teknik heyetle görüşmemesi için her yolu deniyorlar. Basın mensupları kafile başkanı İhsan Alioğlu'na ulaşamazken Alioğlu basının yanından hızla geçip sahanın ortasına gidiyor.

BASIN TUKAKA
Kampı takip eden 25 basın mensubu bu durumdan şikayet ederken sorunun Başkanı Sadri Şener'e iletilmesine karar verildi. Basın mensupları yönetime öneri getirmeye hazırlanırken Gerede Durakkaya'da bulunan Greenpark otelinin etrafını çeviren dikenli tellere elektrik verilmesini isteyecekler.Basın mensupları kendi aralarında yaptıkları espri güne damgasını vurdu. Trabzonspor'un M.Ali Yılmaz tesislerine santrali mühendisi aldığını öğrenen basın mensupları “ Kafile başkanı İhsan Alioğlu artık Trabzon'a dönebilir Yönetimin yeni işe aldığı Elektrik Santral Mühendisi kafile başkanı olarak Greenpark otele gelsin de otelin etrafı çeviren dikenli tellere elektrik versin.Böylece basından kurtulmuş olurlar şeklindeki esprisi günün konusu oldu kafile başkanı İhsan Alioğluna öneri getirmeye hazırlanıyor.

Bu haber toplam 1508 defa okunmuştur
spor61
Ayrıca, çok özür dilerim ama, şu yukardaki paragrafı yazan kişinin röportaj yapabilme ihtimali bence hiç yüksek değil. Gökhan Colman kim, Ersen Martin'in birşeyi oluyor mu? Selcuk ne? "Ç" hasta oldu da evde mi kaldı? "Yetkililere ağzına kilit vururken basının sporlu ve teknik heyetle görüşmemesi için her yolu deniyorlar" cümlesinde ne denmek istenmiş?

İkinci paragraftan zaten hiç birşey anlaşılmıyor.

Yani "burası Karadeniz" diyeceğim, burnumuzun dibinde Rize duruyor, taş gibi bir Türkçe ile bangır bangır yayın yapan TV kanalları var. Ne iştir anlamadım.

Ali Can
11.07.2008, 18:01

Ersun Hoca ilki için ceza koymuşsa çok haklı. Düşünün, takım otobüse biniyor, direksiyon yok. Ne oldu? Topçulardan biri yedi... Sakıncalı tabi.

Emrah abi sen bizi güldürdün Allah da seni güldürsün...:D:D:D

Emiroğlu
11.07.2008, 18:02

İnternette bile &quot;yerel&quot; olmayı başaran basınımız var yahu :)

Ayrıca, çok özür dilerim ama, şu yukardaki paragrafı yazan kişinin röportaj yapabilme ihtimali bence hiç yüksek değil. Gökhan Colman kim, Ersen Martin'in birşeyi oluyor mu? Selcuk ne? &quot;Ç&quot; hasta oldu da evde mi kaldı? &quot;Yetkililere ağzına kilit vururken basının sporlu ve teknik heyetle görüşmemesi için her yolu deniyorlar&quot; cümlesinde ne denmek istenmiş?

Yani &quot;burası Karadeniz&quot; diyeceğim, burnumuzun dibinde Rize duruyor, taş gibi bir Türkçe ile bangır bangır yayın yapan TV kanalları var. Ne iştir anlamadım.

Harika bir yorum olmuş , hem gülmekten katılıyorum , hem hemfikirlikten :)

ünyeli_52
11.07.2008, 18:44
tv den takip ettiğim kadarıyla kamp çok hırslı geçiyor......keneye karşı ilaçlama olayıda yönetimin büyük bir icraatı.....

TSigalko
11.07.2008, 19:04
İdmanın son bölümünü düz koşu ve ısınma hareketleriyle tamamlayan bordo-mavili takımda Ergin Keleş düz
koşu sırasında belinden sakatlanarak yere yığıldı. Oyuncuya yapılan müdahale sonrası ciddi bir şeyinin bulunmadığı belirtildi. Ergin daha sonra takımla birlikte antrenmanı tamamladı.

Düz koşu sırasında belinden sakatlanmış Ergin :D

yns_emre61
11.07.2008, 19:11
koşu sırasında belinden sakatlanarak yere yığıldı. Oyuncuya yapılan müdahale sonrası ciddi bir şeyinin bulunmadığı belirtildi. Ergin daha sonra takımla birlikte antrenmanı tamamladı.

Düz koşu sırasında belinden sakatlanmış Ergin :D
Nasıl becerdi onu :D

magicyattara
11.07.2008, 19:29

Ayrıca, çok özür dilerim ama, şu yukardaki paragrafı yazan kişinin röportaj yapabilme ihtimali bence hiç yüksek değil. Gökhan Colman kim, Ersen Martin'in birşeyi oluyor mu? Selcuk ne? "Ç" hasta oldu da evde mi kaldı? "Yetkililere ağzına kilit vururken basının sporlu ve teknik heyetle görüşmemesi için her yolu deniyorlar" cümlesinde ne denmek istenmiş?

Yani "burası Karadeniz" diyeceğim, burnumuzun dibinde Rize duruyor, taş gibi bir Türkçe ile bangır bangır yayın yapan TV kanalları var. Ne iştir anlamadım.

Ne yazıkki durum bu.
İki kelimeyi yan yana getiremeyen,devamlı düşük cümleler kuran,imla kurallarından habersiz insanlar;Trabzonspor muhabiri diye ortalıkta dolaşıyor.
Eğitim yok,bilgi yok ama yorum çok.
Yani Ersun Hocanın koyduğu kuralların neresi kötü.Üç tane futbolcuyla röportaj izni vermiş adam,daha ne yapsın.Bunlar heralde eğlenmeye gitmiş oraya,daha ilk günden kürdanla oymaya başladılar yönetimide,takımıda,hocayıda.
Şimdi en ufak tökezlemede kurtlarını dökecekler.Her zaman olduğu gibi.

Ömer SEVİNÇ
11.07.2008, 20:53

Hocam öldüm gülmekten ya:) Allah razı olsun sizden:)

Medyaya ne oldu da böyle birden kuyruğuna basılmış gibi saldırıya geçtiler merak ediyorum..

Mert67
11.07.2008, 21:22
"Güiza'yı kendimle kıyaslamam"
http://www.sporx.com/images/1/29/2320_B_gokhan.jpg
Trabzonspor'un yeni transferi Gökhan Ünal, bordo-mavili takıma gelmekle doğru bir karar verdiğini belirterek, hedefinin iki sene içinde Avrupa'da oynamak olduğunu söyledi. Golcü oyuncu takım arkadaşı Umut Bulut'un rakibi olmadığını gerekirse hem onun hem de kendisinin Trabzonspor'un başarısı için yedek kalabileceğini ifade etti.

Bolu'nun Gerede İlçesinde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor'da yeni transfer Gökhan Ünal, Dorukkaya Green Park Otel'de basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Trabzonspor'a gelmekle çok doğru bir karar verdiğini belirten golcü oyuncu, "Yeni bir takıma geldim. Trabzonspor'a gelmeden önce transferim hakkında dedikodular çıkmıştı. Bu yüzden zaten A Milli Takım'a da gidemedim. Kayserispor'da sakatlandım. Trabzonspor'a gelmekle en doğur kararı verdiğimi düşünüyorum. Çünkü şehri tanıyorum arkadaşlarımın çoğu Trabzonsporlu, hedefim 2 sene içinde bordo-mavili forma altında tüm başarıları elde edip Avrupa'ya gitmek" dedi.

Takımda arkadaşlık ortamının üst düzeyde olduğunu belirten Gökhan Ünal, "Zaten bütün arkadaşlarımı milli takımlardan tanıyorum. Yabancılık ve uyum sorunu asla çekmedim. Çok yoğun tempoda çalışıyoruz. Antrenmanlar oldukça yorucu geçiyor. İlk etap kampımızı bitirmemize 1 hafta kaldı. Trabzonspor, sezona çok iyi başlayacak. Kendi açımdan bir takım eksiklerim var. Çünkü geçen sezon 1.5 ay kadar bir idman yapmamıştım. Onu da burada yaptığım çalışmalarla kapatıyorum" diye konuştu.

Umut Bulut'un rakibi değil arkadaşı olduğunu ifade eden Gökhan Ünal, Trabzonspor için her şeyi yapacaklarını söyledi. Golcü oyuncu, "Gerekirse ben, gerekirse Umut yedek kalırız ama bunu asla sorun yapmayız. Umut benim rakibim değil. İkimizin çok iyi bir arkadaşlığı var. Bu ikimiz için asla sorun olmaz. Bu takım için ikimiz her şeyimizi ortaya koyacağız. Çünkü burada Trabzonspor'un başarısı önemli, inşallah ikimiz de Trabzonspor'a çok iyi hizmetler edeceğiz" ifadelerini kullandı.

"TRABZONSPOR'DA, KAYSERİSPOR'DAN ATTIĞIMDAN DAHA FAZLA GOL ATACAĞIM"

Kendisini Türkiye'deki golcü oyuncular arasında sıralandırmaya sokmadığını ve birinci veya ikinci olarak kıyaslamadığını belirten Gökhan Ünal, "Bu tecrübe meselesi ama golcü oyuncular arasında kendimin bir yeri olduğunu düşünüyorum. Gol krallığı konusunda üzerimde bir baskı hissetmiyorum. Sonuçta forvet gol attıkça kendine gelir. Ben gol kralı olduğumda da öyleydi. İlk iki hafta gol atamamıştım. Ondan sonra gol atmaya başladığımdan itibaren kendine güvenim gelmişti. Ben geçen sene sakatlanmasıydım. Gol kralı olma şansım vardı. Ondan önceki sene de omuzum kırılmıştı. Ben bu sezon Trabzonspor'da, Kayserispor forması ile attığımdan daha fazla gol atacığıma inanıyorum" şeklinde konuştu.

"FENERBAHÇE'NİN YENİ TRANSFERİ GUİZA'NIN ÖZELLİKLERİNİ BİLMİYORUM. KENDİMLE KIYASLAMA YAPAMAM"

Fenerbahçe'nin yeni transferi Guiza ile ilgili bir soru üzerine Gökhan şöyle konuştu, "İspanyol oyuncunun özelliklerini tam olarak bilmiyorum. Ama 14 Milyon Euro gibi bir rakam vermişler. Bu rakamı verdiklerine göre gerçekten çok iyi bir santrafordur. Sonuçta izlenip beğenilen ve geçtiğimiz senede İspanya gol kralı olmuş olan bir oyuncu. İnşallah Türkiye liginde güzel şeylere imza atar. Guiza'nın yeteneklerini bilmiyorum. Guiza mı, Gökhan Ünal mı şeklinde bir kıyaslama yapamam, sonuçta İspanya gol kralı olup gelmiş. Lig başlayınca herkes görecek zaten."

"GENÇLERBİRLİĞİ'NDEN AYRILMAMIN NEDENİ ERSUN YANAL DEĞİL"

Gençlerbirliği'nde forma giydiği dönemde kulüpten ayrılmasında yine o dönemde kırmızı-siyahlı takımın başında bulunan teknik direktör Ersun Yanal'ın bir etkisinin olmadığını ifade eden golcü oyuncu, "Ersun Yanal, Gençlerbirliği'ne geldiğinde ben kafamda takımı bitirmiştim. Ayrılmam söz konusuydu. Ersun Yanal ile ben 1 ay çalışmıştım ve topla idman yapmamıştık. Sadece kondisyon ağırlıklı çalışmalar yaptık. Kafama gitmeyi koyduğum için onunla fazla çalışma şansımız olmadı. Beni Ersun Yanal değil yöneticiler gönderdi. Nitekim çalışma fırsatını bu sene yakaladık. Ben burada aradığım ortamı buldum. Yeni bir takımız. Yeni bir oluşum içindeyiz. Eskilerle yeniler çok iyi kaynaştı. Bu idmanlarda da çok iyi bir şekilde ortaya çıkıyor. Aradığım ortamı fazlasıyla buldum" diye konuştu.

11.07.2008

Mert67
11.07.2008, 21:25
Sporx Tv bizim transferleri değerlendirmiş izlemek isteyenler için:
http://www.sporx.com/video/tv.php?frm_id=11015

Mert67
11.07.2008, 21:28
Hazırlıklarımız devam ediyor

Takımımız yeni sezon hazırlıklarını 19.00'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.
Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde Dorukkaya Otel Sahası'nda yapılan antrenmanda takımımız ısınma hareketlerinin ardından dar alanda gruplar halinde çift kale maç yaptı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/110708aksam1.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/110708aksam2.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/110708aksam3.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/110708aksam4.jpg

hüseyin1975
11.07.2008, 21:44
Son Resimdeki yüz ifadelerine bakin.

Birisi gayet "Relax", digeri son derece istekli.

Kaya
11.07.2008, 22:17
Yeni fotoğraflar

http://www.bordomavi.net/images/ts/0809tsl/forum/kamp/5gerede1.JPG

http://www.bordomavi.net/images/ts/0809tsl/forum/kamp/5gerede2.JPG

http://www.bordomavi.net/images/ts/0809tsl/forum/kamp/5gerede3.JPG

http://www.bordomavi.net/images/ts/0809tsl/forum/kamp/5gerede4.JPG

http://www.bordomavi.net/images/ts/0809tsl/forum/kamp/5gerede5.JPG

http://www.bordomavi.net/images/ts/0809tsl/forum/kamp/5gerede6.JPG

http://www.bordomavi.net/images/ts/0809tsl/forum/kamp/5gerede7.JPG

http://www.bordomavi.net/images/ts/0809tsl/forum/kamp/5gerede8.JPG

Kaya
11.07.2008, 22:18
http://www.bordomavi.net/images/ts/0809tsl/forum/kamp/5gerede9.JPG

http://www.bordomavi.net/images/ts/0809tsl/forum/kamp/5gerede10.JPG

http://www.bordomavi.net/images/ts/0809tsl/forum/kamp/5gerede11.JPG

http://www.bordomavi.net/images/ts/0809tsl/forum/kamp/5gerede12.JPG

http://www.bordomavi.net/images/ts/0809tsl/forum/kamp/5gerede13.JPG

http://www.bordomavi.net/images/ts/0809tsl/forum/kamp/5gerede14.JPG

http://www.bordomavi.net/images/ts/0809tsl/forum/kamp/5gerede15.JPG

http://www.bordomavi.net/images/ts/0809tsl/forum/kamp/5gerede16.JPG

Öztürk Adem
11.07.2008, 22:20
Ceyhun Gulselam sankı yenı 1 Stepanov olacakmıs gıbı duruo durusu stılı onu andırıo

Zafer Fidan
11.07.2008, 22:21
Bu Sami Trabzonsporun Gattuso su olacak galiba :D

Cafer Bulur
11.07.2008, 22:23
http://www.bordomavi.net/images/ts/0809tsl/forum/kamp/5gerede10.JPG
ferhat a klas bir calim atan bu oyuncu kim?
hrvoje cale mi?

Terzioğlu
11.07.2008, 22:25
hrvoje cale mi?

Evet Cale :)

alper*
11.07.2008, 22:32
abi tek fotograftan calım attıgını nasıl anladın :p

Cafer Bulur
11.07.2008, 22:41
ben iyi anlarim.:)
resime baksana cale calim attigini görüyor ve pas verebilecegi bir diger arkadasini ariyor.:)
ferhat da calim yemis olmanin üzüntüsü icinde.

Ozan
11.07.2008, 22:44

Ben de soruyorum aynı soruyu :D

Ozan
11.07.2008, 22:45
Cafer Abi , Rıdvan Dilmen'in gelişmiş versiyonu gibisin :D O , golü önceden görüyor ; sen de tek fotoğraftan tüm olan biteni seziyorsun :D

robinhood61
11.07.2008, 22:58
bizim uşaklar idmanlarda acaip gayretli.
hade bakaym görim sizleri :)

maydin
11.07.2008, 23:08
bu sami oynar 11 de oliy geliy ba.

arifemre
12.07.2008, 00:03
yarınki idman programını bilen var mı? geredeye gitmeyi düşünüyoruz da

Erdal
12.07.2008, 00:08
yarınki idman programını bilen var mı? geredeye gitmeyi düşünüyoruz da

Yarın bütün gün ordayız elbette yakalarız idmanı :))

Ahmet Faruk
12.07.2008, 00:20
Yarın bütün gün ordayız elbette yakalarız idmanı :))

Kazara futbolcuları, Ersun Hocayı kaçırırsak o zaman çok üzülürüm...

Fanatik28
12.07.2008, 00:25
Sami, Ismail, Bugra, Abdülaziz olsun, bu genclerden cok umutluyum. Eren, Fatih ve Baris´da kendini gelistirecektir. Yönetim en dogrusunu yapti. Kampi bekliyorlar. Duruma göre transfer yapacaklar. Ben yinede forvet bölgesinde tecrübeli bir isme ihtiyacimiz oldugunu düsünüyorum. Belki Yönetim devre arasi böyle bir transfer düsünüyor olabilir. Ama forvet bölgesinde lider oyuncu eksikligimiz var.

Birde kampa giden arkadaslardan ricam, ayrintili bilgi vermeleri. Zaten verenler var, ama yinede her bilgiye simdiden tesekkürler.

27 Temmuz´u sabirsizlikla bekliyorum. Burada hicbir maci kacirmayacagim.

Onur Civelek61
12.07.2008, 02:39
Yanal'ın yeni gözdesi Sami

Trabzonspor'un gurbetçi oyuncularından Sami, idmanlardaki performansıyla teknik direktör Ersun Yanal'ın gözüne girdi. Hollanda'nın Nijmegen takımından transfer edilen ve 5 yıllık sözleşme imzalanan 19 yaşındaki genç futbolcu, Bolu kampındaki performansı ile şimdiden teknik direktör Ersun Yanal'ın http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
gözüne girmeyi başardı. Yapılan çift kalelerde sol tarafta harikalar yaratan gurbetçi oyuncu, "Genç yaşıma rağmen Trabzonspor'da büyük işler yapmaya geldim. Bunu da başaracağım" dedi.

Onur Civelek61
12.07.2008, 02:40
http://fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Programda değişiklik
Trabzonspor, kamptan 12 Ağustos'ta Trabzon'a dönecek ve 16'sındaki maç için İstanbul'a geçecek.

Yeni sezon öncesi 3. etap çalışmalarını 27 Temmuz-12 Ağustos tarihlerinde Almanya'da Hamburg'da yapacak olan Trabzonspor'da program değişikliğine gidilecek. Almanya'da 6 hazırlık maçı oynayacak olan Trabzon'un 12 Ağustos'ta yapacağı son hazırlık karşışmasının ardından direkt Trabzon'a döneceği http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
belirtildi. Bordo-mavililer, 2 gün izin yaptıktan sonra 16 Ağustos'ta Yunan takımıyla yapacağı özel maç için 15 Ağustos'ta İstanbul'a gidecek.

ccd6167
12.07.2008, 09:50
bende dün idamnadayım takımda mukemmel bı hava ve arkadaşlık.hele barışla gkhanın arasının ii olması ayrı bı durum aralrından su sızmıyor..sami mükemmel çalısıyor.takımda girayın forması garanti acık acık söylıyım acayıp bi hırs var uşakta..ismail de cok iyi.selcugun sutları mukemmmel..barış cok gelıstıryo kendını cok ii şut çekiyor.valla çok sewıdım takıma..eksıkler gelsın daha ii olur..

Dursun Kaplan
12.07.2008, 09:51
bende dün idamnadayım takımda mukemmel bı hava ve arkadaşlık.hele barışla gkhanın arasının ii olması ayrı bı durum aralrından su sızmıyor..sami mükemmel çalısıyor.takımda girayın forması garanti acık acık söylıyım acayıp bi hırs var uşakta..ismail de cok iyi.selcugun sutları mukemmmel..barış cok gelıstıryo kendını cok ii şut çekiyor.valla çok sewıdım takıma..eksıkler gelsın daha ii olur..

Desene bu sene çok haşin geçicek.. :cool:

Adem CAKIR
12.07.2008, 09:58

Sami ye ek olarak Fatih'ten de övgüyle bahsediliyor.
Anlaşılan Sol taraf tamamdır...
Klübüde bir tane de daha santroforumuz olsa ne iyi olacak...

MeNdaKkaDukKa
12.07.2008, 10:02
hrvoje cale mi?

Gol olur :D:D:D

Mert67
12.07.2008, 11:11
Selçuk İnan şampiyonlukta iddialı
http://www.sporx.com/images/1/29/5996_B_selcukinan001.jpg
Trabzonspor'un yeni transferlerinden Selçuk İnan, Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın transfer ettiği oyuncuların, takım arkadaşlarından üstün olmadığını belirterek, şampiyonluk yarışında herkesin şansının eşit olduğunu söyledi. Genç futbolcu, forma savaşından bir korkusunun olmadığını ifade ederek, hak edenin askıdaki formayı alacağını belirtti.

Birçok takımdan transfer teklifi aldığını, ancak Trabzonspor'u tercih ettiğini belirten Selçuk İnan, "Trabzonspor, hedefleri belli olan bir takım. Benim üzerimde emeği olan eski hocam Ersun Yanal'ın da burada olması bu transferde etkili oldu.

Trabzonsporlu yöneticilerimiz beni almak için de büyük çaba sarf ettiler. Büyük bir fedakarlık yaptılar. Ben de bu isteklerine karşı onlara Trabzonspor'da oynamak istediğimi söyledim. Burada olmaktan çok mutluyum. Bütün takım arkadaşlarımla aram çok iyi. Herhangi bir sorun yaşamıyoruz. Herkes iyi durumda kampın başı olmasına rağmen çok iyi çalışyoruz. Yaptığımız çalışmaların sonucunu ilerleyen haftalarda alacağımızı düşünüyorum" dedi.

Trabzonspor'da beklentileri bildiğini, ancak bu beklentilerin üzerinde bir baskı yapmadığını belirten Selçuk İnan, "Biz yeni bir takımız, bunun herkesin bilmesini istiyoruz. Bizim de hedeflerimiz var. Bu hedeflerden biri de şampiyonluktur. Bunun gelmesi için de çok çaba sarf etmemiz gerekiyor. Bu kolay bir şey değil. Biz elimizden gelenin en iyisini yapıp hedefe ulaşacağız" diye konuştu.

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in A Milli Takım'ın Moldava ile oynadığı maçta kendisini kadroya aldığını, ancak Avrupa Şampiyonası kadrosuna dahil etmediğinin hatırlatılması üzerine Selçuk İnan, "Performansımın yetmediğini düşündüğü için almamıştır. Moldava maçında kendi adıma şansızlık olarak nitelendiriyorum. İstediğim gibi oynayamadım. Sonuç istediğimiz gibi de olmadı, ama ilerleyen zamanlarda A Milli Takım kadrosunda olacağımı düşünüyorum" dedi.

Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın transfer ettiği oyuncuların kendi takım arkadaşlarından üstün olmadığını ifade eden Selçuk İnan, şampiyonluk yarışında herkesin şansının eşit olduğu olduğunu söyledi. Selçuk İnan, takımdaki forma savaşından bir korkusunun olmadığını da belirterek, "Forma askıda durur. En çok kim çalışırsa ve hocanın isteklerini kim daha iyi yerine getirirse formayı alır. Benim de bundan bir korkum yok. İyiysem ben oynarım, değilsem sıramı beklerim. Her zaman olduğu gibi" diye konuştu.

Manisaspor'da çok kaliteli oyuncuların bulunduğunu, ancak takım olmakta zorluk yaşadıklarını belirten Selçuk İnan, "Vestel Manisaspor çok kaliteli oyunculara sahip olduğu için kadrosunda bululan oyunculara talep var. Ama ligden düştü. Bunu ben de anlamakta zorluk çekiyorum. Vestel'in bırakması ve iyi bir takım olamamanın verdiği sıkıntılarla küme düştük" ifadelerini kullandı.

Futbol hayatına Çanakkele Dardanelspor'da başlayan genç oyuncu Selçuk İnan, 2006 yılında Ersun Yanal'ın isteği doğrultusunda Vestel Manisaspor'a transfer oldu. Gösterdiği performansla büyük takımların gözdesi olan başarılı orta saha oyuncusu, bu sezon başında eski hocası Ersun Yanal'ın çalıştırdığı Trabzonspor'a transfer oldu. 4 büyük takımın transfer etmek istediği oyuncu Ersun Yanal'ın prensi olarak biliniyor. İki kez A Milli, 10 kez Ümit Milli Takım formasını giyen Selçuk İnan, U-20, U-19 Milli Takımları'nda yüze yakın maçta forma giydi.

12.07.2008

ccd6167
12.07.2008, 11:35
Desene bu sene çok haşin geçicek.. :cool:
çok canlar yancak bu sene çok..bnden demesi ersun hoca ii gaza getirmiş takımı..maşşalah çok ii çalısıyorlar aman nazar değmesin..

Travelair
12.07.2008, 11:50

Bu çocukta Saviola tipi var. Bir arkadaş "Speedy Gonzales" benzetmesi yapmıştı. Ben de katılıyorum, Hızlı Gonzales sahada :)

İskender
12.07.2008, 12:06
Arkadaşlar sami deyince ne olur maşallah deyin...

korkuyorum nazar değecek...

Harun-61
12.07.2008, 12:11
Arkadaşlar sami deyince ne olur maşallah deyin...

korkuyorum nazar değecek...

MasAllah, TebarekAllah :)

Ali Can
12.07.2008, 12:13
a.aziz , sami, ceyhun fotoğraflar bu oyuncular hep hırslı oldukları görülüyor.
inş. bu hırsı maçlara da yansıtırlar..

AKSOY_61
12.07.2008, 12:21
Bu takımda şimdilik ilk 11 i garantileyen oyuncular yattara, song, giray, colman, gökhan ünal, cale ve gelirse tony sylva bana göre.
selçuk inan, barış, hüseyin? ve tek forvet oynanırsa umut gibi futbolcular bile kesilebilir bu takımdan.
Ceyhun, fatih, abdüllaziz ve sami böyle giderse, zafer yelen de gelirse ortasahanın bizim hafızamızdaki düzeni tamamen değişir
Tayfun bile ilk 11 de oynayabilir bence

DURAS
12.07.2008, 12:28
antremanı seyreden arkadaşlar, buğra nasıl. ben ondan patlama bekliyorum.

Onur Civelek61
12.07.2008, 12:29
Trabzon çalıştı
http://spor61.net/images/news/yattari_1.jpg 12 Temmuz 2008 12:15
Trabzonspor Gerede kampının 6. gününe girilirken taraftarlar Greenpark otele akın etti.
Reklam

Trabzon çalıştı

Trabzonspor Gerede kampının 6. gününe girilirken taraftarlar Greenpark otele akın etti

Yeni sezon hazırlaklarının Gerede Dorukkaya Grenpark otelde sürdüren Trabzonspor kampın altıncı gününde sabah antremanında kuvvet çalıştı. Bordo mavili ekipte sakatlığı sebebiyle fitness proğramı uygulanan Yattara ve Serkan da takımla birlikte çalışmaya kıtalırken Dünya karması forması giymek için Parise giden song çalışmaya katılmadı.
http://www.spor61.net/images/news/kuvvet_cal2.jpg
Teknik director Ersun Yanal nezaretinde sabah yapılan çalışmada futbolcular once çim sahada ısınma hareketleri yaptıktan sonra kondisyon aletleriyle kuvvet çalışması yapmak için yan sahaya geçti.
http://www.spor61.net/images/news/kuvvet_cal1.jpg
Sabah Grenpark otelin tennis kortunda yapılan kuvvet çalışmasını çok sayıda taraftar izlerken futbolcular bir sahadan diğerine taraftar ilgisi nedeniylme gitmekte zorlandı.

lazekom_61
12.07.2008, 12:34
abdülazizi iyi tanıyom araklıdandır fena futbolcu dil inşallah gerde kampında elenmez

eyinc
12.07.2008, 12:38
takımın böyle çok ii olması çok süper hep ii haberler geliyor. ama üzülüyorum! oynayamayacak futbolcular olacak ve bunların arasında burada övgüyle söz ettiklerimizde olacak. inş ersun yanal türkiye kupasına ligde onattığı kadroyla değilde geride kalanlar çıkar. bu gençlerin hepsini izlemeyi sanırım herkes ister.

nuri45
12.07.2008, 13:18
Arka kapıdan kaçtılar
12 Temmuz 2008 / 13:11
Çalışma sonrasında antrenman sahasına saldıran taraftarlara jandarma engel oldu.
Trabzonspor'un Gerede kampı bugün tam bir karnaval yerine döndü. İstanbul, Ankara ve çevre illerden gelen yaklaşık 200 Bordo Mavili taraftar öğle antrenmanını izlerken Teknik Direktör Ersun Yanal ve futbolculara sevgi gösterisinde bulundu.

http://www.haber61.net/images/news/8435.jpg

Çalışma sonrasında futbolcular ile fotoğraf çektirmek isteyen taraftarlar antrenman sahasına saldırınca jandarma müdahale ederek izdihamı önledi. Bordo Mavili futbolcular otele arka kapıdan girmek zorunda kaldı.
Kaynak:
haber61

ilhan
12.07.2008, 13:33
Selman'ı aradım yok öyle birşey diyor.

61_dnc_TS
12.07.2008, 13:37
http://www.medyatrabzon.com/habermetni.php?id=15783

Samet Yildirim
12.07.2008, 13:42
Selman'ı aradım yok öyle birşey diyor.

eminmisin hehehe:Ddemeki iyi gidiyor yani:)

ilhan
12.07.2008, 13:43
Sanırım bugün Gerede'de ana baba günü var. Tıklım tıklım oralar :p

alper*
12.07.2008, 13:49
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=41247

:)

Remzi
12.07.2008, 13:53
Bordo mavili taraftarlar hafta sonunda GErede kampına akın akın geldi. istanbul,Sakarya,Bolu,Düzce ve Ankara'dan yüzlerce taraftar kampı ziyaret etti

TARAFTAR SEVGİSİ

Yeni sezon hazırlıklarını Bolu'nun Gerede ilçesine bağlı Dorukkaya bölgesinde sürdüren Trabzonspor'un çalışmalarına büyük taraftar ilgisi var. Hafta sonu tatili sebebiyle Bordo-mavili takımın idmanlarını dün çok sayıda taraft alar grubu izleyerek futbolculara büyük moral ve destek verdiler. Adapazarı, Kocaeli, Bolu ve civar ilçelerden çok sayıda Trabzonspor taraftarı Gerede-Dorukkaya tesislerine gelerej futbolculara sevgi gösterisinde bulundular.

Gerede Kampına Başbakanlık Müsteşar YArdımcısı Seyfullah Hacımüftüoğlu,Gerede Kaymakamı Şevket Cinbir,Hakim Kenan Kenan,Müteahhit Hasan Öztürk,Mühendis Fazıl HAcımüftüoğlu,Müteahhit Hikmet Öztürk ve bordo mavi.net üyeleri kampa gelerek takıma moral verdiler

medyatrabzon

Hüseyin İlkin
12.07.2008, 13:54
Uyy Gerede'de olmak vardı şimdi,ne güzeldir oralar.

Koray
12.07.2008, 13:56
http://www.medyatrabzon.com/habermetni.php?id=15783

http://www.medyatrabzon.com/mt/resimgetir.php?id=16957

http://www.medyatrabzon.com/mt/resimgetir.php?id=16958

http://www.medyatrabzon.com/mt/resimgetir.php?id=16959

http://www.medyatrabzon.com/mt/resimgetir.php?id=16960

http://www.medyatrabzon.com/mt/resimgetir.php?id=16961

http://www.medyatrabzon.com/mt/resimgetir.php?id=16962

yns_emre61
12.07.2008, 13:57
attara ve Serkan'da katıldı

Trabzonspor'da dün sakatlıkları nedeni ile çalışmalara katılmayan Yatara ve Serkan Balcı, bugün takımla birlikte yeniden çalışmalara başladı.
http://www.spor61.net/images/news/taraftar-2.jpg

alper*
12.07.2008, 13:59
sorun sende olabilir mi bende çıkıyor :)

Hüdai Pervaneli
12.07.2008, 14:05
yahu dah aresim yok mu:D

yns_emre61
12.07.2008, 14:12
Colman'dan ilginç soru
12 Temmuz 2008 / 13:28
Egemen'e ”Trabzon buraya yakın mı” diye sordu.

Trabzonspor taraftarlarının bugün Gerede'ye akın etmesi en çok yabancı futbolcuları şaşırttı. Kalabalığı gören Arjantin'li futbolcu Colman, taraftarların Trabzon'dan geldiğini düşünerek Egemen'e, “Trabzon buraya yakın mı?” diye sordu.

Bu soru karşısında Egemen, cevap vermekte zorlanırken imdadına yetişen doktor Hakan Ayaz, taraftarların çevre illerden geldiğini söyledi.

kaynak : spor61

Koray
12.07.2008, 14:14
Kardeş kaynak ne ??

Ya arkadaşlar Allah aşkına buraya haber koyarken altına kaynağını yazın...

Hüdai Pervaneli
12.07.2008, 14:17
spor61 inanmak biraz zor:D

ilhan
12.07.2008, 14:20
Yaklaşık 500 kişi şu an pikniğe başlıyorlarmış. Takım şu an otelde yemekteymiş sanırım. Birazdan fotoğraf çekilmek için ineceklermiş aşağıya :)

Gerede'den son dakika haberleri devam edecek.

Egemen, Onur ve Barış'tan imza almış. Herkes futbolcularla fotoğraf çekilmeye felan çalışıyormuş.

Dursun Kaplan
12.07.2008, 14:23
Yaklaşık 500 kişi şu an pikniğe başlıyorlarmış. Takım şu an otelde yemekteymiş sanırım. Birazdan fotoğraf çekilmek için ineceklermiş aşağıya :)

Gerede'den son dakika haberleri devam edecek.

Egemen, Onur ve Barış'tan imza almış. Herkes futbolcularla fotoğraf çekilmeye felan çalışıyormuş.

Çok şey kaçırdık İlhan çoook.. :)

Remzi
12.07.2008, 14:24
off yaa neden bu aksilikler hep beni bulr:mad:

Hüdai Pervaneli
12.07.2008, 14:26
off ya bneden ben ya neden ben:D

Muhammed
12.07.2008, 14:30
Yukarıda taraftar akını diye bahsettikleri bmn otobüsleri mi?

ilhan
12.07.2008, 14:44
http://img502.imageshack.us/img502/9910/dscf0075fn5.jpg

Mustafa Önal'ın eklediği resimlerden bir tanesi :) Buraya da ben atayım.

http://img502.imageshack.us/img502/4452/dscf0066ud0.jpg

maydin
12.07.2008, 14:47
müthiş orda olmak vardı.

POYRAZ
12.07.2008, 14:53
http://img502.imageshack.us/img502/9910/dscf0075fn5.jpg

Mustafa Önal'ın eklediği resimlerden bir tanesi :) Buraya da ben atayım.

http://img502.imageshack.us/img502/4452/dscf0066ud0.jpg

Resimler icin tesekkürler.

Insanlar basariya inanmislar. Her yerde sevgilerini belli ediyorlar. Su mutlu sona ulasin artik, ulasin!

Remzi
12.07.2008, 14:54
oof offf:(

ilhan
12.07.2008, 14:55
Daha çok off çekersin Remzi =)

Hüdai Pervaneli
12.07.2008, 14:58
resimler gercekten cok guzelleer yahu:D

Mustafa K. Demirbaş
12.07.2008, 15:01
büyük Trabzon
12 Temmuz 2008 / 14:26
Bordo mavi futbolcularla Gerede'ye gelen taraftarlar birbirleriyle kaynaştı.
Trabzonspor'un Gerede kampına akın eden Bordo Mavili taraftarların ısrarlı tezahüratları, futbolcuları dışarı çıkarttırdı.
http://www.haber61.net/images/news/taraftar_fut1.jpg
Bordo mavili taraftarlar kamp yapılan otelin önünde yaklaşık yarım saat süren tezahürati sonuç verdi ve futbolcular dışarı çıktı.
http://www.haber61.net/images/news/ersun_yanal.20080712143530.jpg
Yoğun tezahürat altında taraftarlarla buluşan futbolcular tam bir sevgi seli içinde kaldı. Bu buluşma tam bir gövde gösterisine dönüşürken yaklaşık 200 kişilik grup arasında futbolcular bir anda kayboldu. Taraftarlarla birlekte tezahürat yapan futbolcularla taraftarlar”Bordo- mavi en büyük Trabzon” diye bağırdı.

Kaynak: http://haber61.net/images/news_source/10.jpg

ilhan
12.07.2008, 15:07
Şu son fotoğraftaki siyahlı Berat Tekke değil mi?

Remzi
12.07.2008, 15:08
Berat abi ve Atalay buğraya benzettim ben şahsen:)

ilhan
12.07.2008, 15:18
Taraftarlarımızdan Gerede kampına ziyaret
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708idman.jpgTakımımız yeni sezon hazırlıklarını 11.00'de yaptığı antrenmanla sürdürdü.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde Dorukkaya Otel Sahası'nda yapılan antrenmanda takımımız otel sahasına kurulan aletlerle birlikte kondisyon çalışması yaptı.

Antrenmanı büyük çoğunluğunu bordo-mavi.net üyelerinin oluşturduğu 600 kişilik taraftar grubuda izleyerek oyuncularımıza büyük ilgi gösterdi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708idman1.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708idman2.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708idman3.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708idman4.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708idman5.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708idman6.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708idman7.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708idman8.jpg

61_dnc_TS
12.07.2008, 15:18
...................

Dursun Kaplan
12.07.2008, 15:23
Heytt be.. İnsan gururLanıyor ister istemez.. :)

Remzi
12.07.2008, 15:25
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708idman9.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708idman10.jpg

hüseyin1975
12.07.2008, 15:40
Z.D. döneminde Gerede Kampi bu kadar neseli gecmemisdi galiba?
Gecen sene giden Kardeslerimiz zerzenisde bulunmusdu.

Yoksa benmi yanlis hatirliyorum?

Mert67
12.07.2008, 15:41
Z.D. döneminde Gerede Kampi bu kadar neseli gecmemisdi galiba?
Gecen sene giden Kardeslerimiz zerzenisde bulunmusdu.

Yoksa benmi yanlis hatirliyorum?
Doğru hatırlıyosun ağbi.Sorun Ziya Doğan'dan kaynaklanmıştı.

Emo91
12.07.2008, 15:44
cok neseli gecen bir transfer dönemi var..... insallah okadar cokda calisiyorlardir oyuncular....
ersun hoca disziplini elden kacirmamali, hersey dosajinda....
herkez iyi calisirsa biraz sansla bu sene sampiyonuz

FANATIK61
12.07.2008, 15:46
Doğru hatırlıyosun ağbi.Sorun Ziya Doğan'dan kaynaklanmıştı.

Ziya Dogan ve Necmi Perekli yüzünden :mad:

Harun-61
12.07.2008, 15:50
evet Ati be Berat arkadaslarimiz, bilhassa Berat cok karizmatik cikmis :) :)

http://www.haber61.net/images/news/ersun_yanal.20080712143530.jpg

.

hüseyin1975
12.07.2008, 15:59
Ziya Dogan ve Necmi Perekli yüzünden :mad:

Tam ne olmusdu?
Hatirlayan varmi?

Ben Antreman sahasindan Taraftarin "kovuldugunu" hatirliyorum ama tam net bilemiyorum.

ilhan
12.07.2008, 16:08
Tam ne olmusdu?
Hatirlayan varmi?

Ben Antreman sahasindan Taraftarin "kovuldugunu" hatirliyorum ama tam net bilemiyorum.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=6744&page=2

Bu başlıkta ayrıntıları bulabilirsin Hüseyin abi. :)

hüseyin1975
12.07.2008, 18:00
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=6744&page=2

Bu başlıkta ayrıntıları bulabilirsin Hüseyin abi. :)

Sagolasin.

Okudum üzüldüm.
Bu Ziyan gercekden..
Tövbe Tövbe ya!

Oyuncularin bazi Resimlerini gördüm.
Üzerlerinde yorgun, bitkin, isteksiz bir Hal vardi. Bu Takimdan gecen sene bosuna birseyler beklemisiz.

Simdi durum öyle degil. Idmanlar kiran kirana geciyor ama Oyuncularin keyfi yerinde.
Hoca POSITIF!
YÖNETIM POSITIF!
TARAFTAR ZATEN HEP POSITIF!:)

Hersey güzel gidiyor.

MAASALLAH!!!!!

maskeli61
12.07.2008, 18:05
http://img99.imageshack.us/img99/1158/pic0059hw7.jpg

dün geredeye gittik yalovadan 300 km den fazla sürdü biz daha yakın olacagını tahmine tmiştik ama neyse netice gittik o havayı soluduk 75 km daha gitsek ankarada olacaktık :) geç kaldık tabi dogal olarak ve akşam idmanının sonuna yetiştik yemekten sonra çekilebildigimiz kadar foto çekildik. Erken orda olsaydık daha iyi fotolar çekilebilirdik ama bunada şükür daha resim var ama renklerini açmam lazım sonra hepsini siteye koyacagım. Ama gerçekten güzel bi atmosfer vardı. Hemen hemen hepsiyle konuştum hepsi 7 ye odaklanmış bu sene olacakmı diyorum hepsi inşallah diyo. yattara dahil olmak üzere :)

maskeli61
12.07.2008, 18:20
http://img185.imageshack.us/img185/1198/pic0033xu3.jpg

http://img185.imageshack.us/img185/4426/pic00361at0.jpg

http://img99.imageshack.us/img99/6923/pic0062tp2.jpg

http://img185.imageshack.us/img185/3140/pic0038gf5.jpg

http://img99.imageshack.us/img99/2882/pic0068fb7.jpg

daha devamı var ama şimdilik bu kadar onlarıda sonra koyacagım zamanım oldukça...

hüseyin1975
12.07.2008, 18:20
http://img99.imageshack.us/img99/1158/pic0059hw7.jpg

dün geredeye gittik yalovadan 300 km den fazla sürdü biz daha yakın olacagını tahmine tmiştik ama neyse netice gittik o havayı soluduk 75 km daha gitsek ankarada olacaktık :) geç kaldık tabi dogal olarak ve akşam idmanının sonuna yetiştik yemekten sonra çekilebildigimiz kadar foto çekildik. Erken orda olsaydık daha iyi fotolar çekilebilirdik ama bunada şükür daha resim var ama renklerini açmam lazım sonra hepsini siteye koyacagım. Ama gerçekten güzel bi atmosfer vardı. Hemen hemen hepsiyle konuştum hepsi 7 ye odaklanmış bu sene olacakmı diyorum hepsi inşallah diyo. yattara dahil olmak üzere :)

Resimdeki senmisin?
Senmi o kadar büyüksün, yada Umutmu kücük?:D

hüseyin1975
12.07.2008, 18:21
Resimlere bak bea :-)

Vallahi kiskandim simdi.
Ah Gurbet ZALIM Gurbet :-(

maskeli61
12.07.2008, 18:39
resimdeki benim bende umut kadar varım bende forvet oynadım 3 lig takımda 2 sene oldu bırakmak zorunda kaldım. Ama o benim :)

maydin
12.07.2008, 18:56
yattara karanlıkta kayboldu gitti.

burhan_akgun
12.07.2008, 19:02
diyilebilecek tek şey maşallah nazar deymez inşallah artık 2ağustozda takımmı tv den seyredez

Koray
12.07.2008, 19:52
Az önce bazı arkadaşlarla görüştüm telefonda anlata anlata bitiremiyolar orda ki ortamı sabırsızlıkla geceyi bekliyorum :)

Serap
12.07.2008, 20:20
acep gerede kampı kaçına kadar sürecek bilgisi olan :confused:

Keleşoğlu
12.07.2008, 20:35
18inde bitecek yanlıs bilmiyosam

Mert67
12.07.2008, 21:20

Takımımız yeni sezon hazırlıklarını 19.00'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.
Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde Dorukkaya Otel Sahası'nda yapılan antrenmanda takımımız ısınma hareketlerinin koordinasyon ve yarı sahada çift kale maç yaptı. Oldukça çekişmeli müsabakada başarılı oyuncularımızdan Tayfun girdiği ikili mücadelede sonrası hafif bir sakatlık geçirdi.

Antrenman sonrası taraftarlarımız Teknik Direktörümüz Ersun Yanal'a çiçek vererek başarılar diledi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708aksam1.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708aksam2.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708aksam3.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708aksam4.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708aksam5.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708aksam6.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708aksam7.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708aksam8.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708aksam9.jpg

ilhan
12.07.2008, 21:21
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708aksam8.jpg

Çakır Abi ( Çakır), Metin Abi (Külünkoğlu), Atalay ( Gökhan Abi ) diğer abiyi çıkaramadım :)

BMN Tişörtlülerden bahsediyorum.

Koray
12.07.2008, 21:23
Diğeri Kaya abi...

Dursun Kaplan
12.07.2008, 21:28
Resmin sağdan ikinici sıradakide bizim Mert.. :)

Koray
12.07.2008, 21:54
http://img410.imageshack.us/img410/1849/dsc2650ed1.jpg (http://imageshack.us/)

Eğer yanılmıyosam,sol taraftan başa doğru ; Eray Akyüz,Gamze,Nihal Ayvaz,Ömer Faruk,Hasan Ayvenli ve Selami :)

josehakan
12.07.2008, 23:02
Arkadaşlar TONY SLYVA kalede TRT 3 te AFRİKA KARMASI Beyaz Takımın Kalesinde oynuyor izleyin...:D

Koray
12.07.2008, 23:41
Şu fotoları görelim artık :D

Nihal Ayvaz
12.07.2008, 23:52
koray yanılmamışsın doğru kişiler :D:D fotolar yarın...site çökmezse iyidir :D

MehmetGÜRSOY61
12.07.2008, 23:54
Of Off Şu Bayaraga Bakin Yaww MuhteŞem :D:D

Hasan Ayvenli
12.07.2008, 23:55
koray hepsini de doğru yazmışsın helal :D

hele tezahürat yaptığımız video var gerede yıkılıyodu bmn'ye nolur bilmiyorum onu ekleyince :D

ilhan
12.07.2008, 23:55
Mehmet seni de gördüm sanırım bugün eklenen fotoğraflarda.:D Çubuklu forma mı vardı üzerinde?

Samet Yildirim
13.07.2008, 00:01
Gerede ki arkadaslar ordayken bari Formanin Amblemi neden ayni izadana olmadigini bari sorsa..merak ettim...bide cubuklu forma olacak mi diye sorulsa fena olmaz...bi zahmet bidakine

Sinan Akyıldız
13.07.2008, 00:02
Ula hau bayrağı açarken herkes oradaydı da toplarken herkes toz oldu :D

Emrah Ayar
13.07.2008, 00:23
Ula hau bayrağı açarken herkes oradaydı da toplarken herkes toz oldu :D
valla 50 metre bayrağı üç kişi topladık, yazık bize de ;)

Cagdas Topal
13.07.2008, 01:54
Bu gazetelerin hepsi yattara sorun yaratıyor demeye basladı okurken nefret ettim ilginc olan bu haberlerin yerel basında yansıması bana bayagı ilginc geldi , eger yattara sorumsuzca davranıyorsa ki bundan emin degilim yapıyorsa da kenara cekilmeli . Kampa giden arkadaslar yattara nasıl morali nasıl

Onur Civelek61
13.07.2008, 12:29
TS'ye komando eğitimi
13 Temmuz 2008 / 12:24
Kampın yedinci gününde Ersun Yanal futbolcularına ormanlık alanda adeta komondo eğitimi yaptırdı

Kampın yedinci gününde Ersun Yanal futbolcularına ormanlık alanda adeta komondo eğitimi yaptırdı

Trabzonspor'da bugün kros yaptı. Kampın 7. gününe girilirken sabah antremanın sonra futbolcularına izin veren teknik direktör Yanal adeta izni futbolcuların burnundan getirdi.

Günü tek çalışmayla geçiren bordo mavililer sabah yapılan antremanda ormanlık alanda kros yaptı.

Otelin yanında bulunan Ormanlık alanda yapılan kros çalışmasına dünkü anteramanda ayağına darbe alan Tayfun katılmadı. Bu futbolcu kaleciler Tolgo Onur ve Yakup ile birlikte otelin basketbol sahasına kurulan kondisyon aletleriyle yardımcı antrenörler nezaretinde ağırlık çalışması yaptılar.

Birtan Karaman
13.07.2008, 12:38
ya ınsan bı colman ıle fotoraf cektırır:D

Birtan Karaman
13.07.2008, 12:46
Yanal’dan önemli mesajlar
Teknik Direktörümüz Ersun Yanal takımımızın şu ana kadar geçirdiği hazırlık dönemiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/130708yanal.jpgÖncelikle takımdaki uyum sürecinin son derece olumlu geçtiğine işaret eden Yanal, “Yaş düzeyi aynı oyuncuları biraya getirdik. Aralarında çok büyük bir fark yok. Yaşları ve kültürleri birbirlerine eşit sayılır. Yine bunun yanı sıra Song gibi tecrübeli, milli takım kaptanlığına yükselmiş, herkes tarafından saygı duyulan bir futbolcu da aramızda. Bir takımı beraber oynayacak seviyeye taşımak farklı, sosyal anlamda tamamlamak ayrı şeylerdir. Biz şu ana kadar bu bakımdan herhangi bir sorunla karşılaşmadık. İlerleyen süreçte takım halinde oynayacağımız müsabakalarla uyum meselesini en asgari düzeye getireceğiz” diye konuştu.

“Taktiksel altyapı hazırlanıyor”
Eldeki oyuncuların hem kendi vizyonlarındaki beklentilerinin büyük olduğuna hem de Türk futbolu ve Trabzonspor camiasının onlardan çok şeyler beklediğine dikkat çeken Yanal, “Şu anda oynayacağımız oyunun temelini teşkil edecek çalışmalar yapıyoruz. Özelikle bireysel olarak oyuncularımızın takım temposuna yapacakları katkının altyapısını hazırlıyoruz. Takım oyununa hizmet edecek ön çalışmalar üzerine yoğunlaşmış durumdayız. Daha sonra bu çalışmalar birleşecek ve takım taktiğini uygulayacak seviyeye geleceğiz” dedi.

“Programlara uyulmuş”
Oyuncuların tatil dönüşü çalışmalara son derece olumlu reaksiyon gösterdiklerini kaydeden Ersun Yanal şöyle devam etti: “Ölü dönemde hepsine programlar vermiştik. Bu programlara uydukları apaçık ortada. Antrenman dönemlerinde çok büyük sıkıntılar yaşamadık. Minimal sorunlarla karşılaştık. Hiçbir oyuncumuz hiçbir çalışmayı yarım bırakmadı. Özel çalışmalar yapıyoruz ama sakatlık yüzünden antrenmanlara katılmamazlıkda yaşanmadı. Sadece bazen antrenman sahasına gelirken taraftarlarımızın yoğun ilgisi oluyor. Bu nedenle de ufak gecikmeler yaşanıyor. Ama bu bir sorun değil. Bu ilgi bizi oldukça mutlu etti. Zira camianın bu sene bizden beklentisi ve umudu oldukça üst seviyede”

“Taraftarlarımıza teşekkür ederiz”
Taraftarlarımızın Gerede’ye kadar gelerek takıma büyük destek verdiklerini de hatırlatan Yanal, bu desteğin Trabzonspor’un büyüklüğünü bir kez daha gösterdiğini söyledi. Bordo-Mavili taraftarlara teşekkür eden Yanal, “Trabzonspor her gittiği yerde kendisini destekleyen insanlarla buluşmakta ve onların desteğiyle gücünü güç katmaktadır. Bu anlamda bize destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz. Sezon öncesi yaptığımız hazırlıklarda oyuncularımız ve özellikle yeni transferlerimiz nasıl bir kulübe geldiklerini çok iyi anlıyorlar. Eminim ondan yana da aynı desteği göreceğiz. Hedefimiz bu hazırlık sürecini en şekilde geçerek lige tam olarak hazır şekilde başlamaktır” yorumunu yaptı.

“Şampiyonluk süreci başlamıştır”
Bu beklentilere cevap vermek gerektiğini savunan Yanal, “Öncelikle uzun yıllar oynayabilecek bir kadro kuruldu. Camiamızın, yönetimimizin, taraftarlarımızın ve bizlerin tam mutabakatı ile kurulmuş olan bu takımın kaynaşması ve uzun yıllar bir arada oynamasını sağlamalıyız. Avrupa kupalarına katılmak, hatta bu güveni vermek öncelikli hedefimiz. Milli takımlarda çok sayıda oyuncu bulundurmak, taraflı tarafsız herkesin ilgisini çekecek, izlemek isteyeceği bir takım ortaya çıkarmak amacımız olacak. Trabzonspor’un kriteri şampiyonluklar yaşayacak bir kadronun oluşumudur. Bu süreç başlamıştır. Bundan sonra da şampiyonluğa ulaşacak, merdivenleri tek tek çıkacak bir takım yaratılmıştır. Taraftarlarımızın da bu takıma karşı kredili ve toleranslı, yaklaşmaları, herkesi ortak düşüncesiyle alınan bu oyunculara destek vermeleri gerekiyor. Eğer bunu başarabilirsek mutlu yarınların hayalini pek ala şimdiden kurabiliriz” diyerek sözlerini tamamladı

Birtan Karaman
13.07.2008, 12:46
http://www.trabzonspor.org.tr/images/black.gif

Haberlerhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/t_s.gif
Song'lu Dünya Karması 3-3 berabere kaldı
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/110708song.jpgKamerunlu oyuncumuz Rigobert Song'un 90 dakikada formasını giydiği Dünya Karması Paris’te oynanan özel maçta Fransa 98 takımının oyuncularından kurulu takımla 3-3 berabere kaldı.

Birtan Karaman
13.07.2008, 12:47
Kafile başkanları değişti
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120708kafile.jpgYeni sezon hazırlıklarını Bolu'nun Gerede ilçesinde sürdüren takımımızda kafile başkanları değişti. Buna göre kampın ilk bölümünün kafile başkanları İhsan Alioğlu ve Sırrı Eren bu görevi Kenan Sönmez ve Ali Rıza Egemen'e devrettiler.

Sacit
13.07.2008, 12:48

hiç sorma yaa :D

kimse kaale almadı mı onu yoksa ççç

Birtan Karaman
13.07.2008, 12:58
Colman ŞaşırdıTarih: 13.07.2008 08:48:17 (1684 okuma) http://www.takagazete.com/haber_images/sasirdi_13072008.080714.jpg Trabzonspor taraftarlarının dün Gerede`ye akın etmesi en çok yabancı futbolcuları şaşırttı. Kalabalığı gören Arjantinli futbolcu Colman, taraftarların Trabzon`dan geldiğini düşünerek Egemen`e, “Trabzon buraya yakın mı?” diye sordu. Bu soru karşısında Egemen, cevap vermekte zorlanırken imdadına yetişen doktor Hakan Ayaz, taraftarların çevre illerden geldiğini söyledi.

cemka
13.07.2008, 13:00

arkadaşlar,

futbolcuların hepsi ile Otel içerisinde çekilmiş fotolarımız var... makine şu anda yanımda değil, arkadaşta...
yarın Colman dahil futbolcuların hepsi ile çekilen güzel kareleri buraya atarım...

Birtan Karaman
13.07.2008, 13:01
arkadaşlar,

futbolcuların hepsi ile Otel içerisinde çekilmiş fotolarımız var... makine şu anda yanımda değil, arkadaşta...
yarın Colman dahil futbolcuların hepsi ile çekilen güzel kareleri buraya atarım...
bekliyoruz:D

Emirhan Makul
13.07.2008, 16:09
Şimdi Takımımız Boluyu ne zaman terkedip almanyaya geçecek ?

Dursun Kaplan
13.07.2008, 16:13

17 Temmuz'da BoLu kampı bitiyo.. Ordan Trbzona geçicekLer gaLiba 2 gün tatiL sonra Almanya'ya gidicekLer..

Samet Yildirim
13.07.2008, 16:14

hee ya bende hannoverde beklyiorum zaten:D

27.07.08 hannoverdeler hocam...

Samet Yildirim
13.07.2008, 16:16
17 Temmuz'da BoLu kampı bitiyo.. Ordan Trbzona geçicekLer gaLiba 2 gün tatiL sonra Almanya'ya gidicekLer..

Calismalra trabzonda devam..

27.07.08 tarihinde hannovere inecekler...ve calismalar devam edecek

Emirhan Makul
13.07.2008, 16:21
çalışsınlar bakalım bilgiler için sağolun arkadaşlar

Fatih Solmaz
13.07.2008, 16:31
bu kare süperin süperi.
tebrikler.

:alkış::alkış::alkış:

http://img410.imageshack.us/img410/1849/dsc2650ed1.jpg

Trabzonli_61
13.07.2008, 16:38
dün geredeye giden arkadaslar; futbolcularin performanslarini ve ilk izlenimlerinizi paylasirsaniz seviniriz. söyle bir liste yapip her futbolcu icin 2-3 cümle yazsaniz ne güzel olur :) zahmet olacak ama merakten ölüyoruz anlayin bizi :)

Emo91
13.07.2008, 22:03
insallah bu sene sampiyonluk gelecek millet....

ama takim sezona iyi baslamasa biz yinede tam destek vermeliyiz, esas onlar iyi olmadigi zaman bizim ortaya cikip onlari güclendirmemiz gerekiyor

Egemen
13.07.2008, 22:15
dün geredeye giden arkadaslar; futbolcularin performanslarini ve ilk izlenimlerinizi paylasirsaniz seviniriz. söyle bir liste yapip her futbolcu icin 2-3 cümle yazsaniz ne güzel olur :) zahmet olacak ama merakten ölüyoruz anlayin bizi :)

Osman yapacak o işi :D:D

bahsettiğim Osman Yavuz :) al bakalım osmanım sana fırsat :D

Mustafa Önal
13.07.2008, 23:06
osman yorum yapacakmışsın osman :) dün osman özge üçümüz yanyana izledik idmanı her karesini yakalamaya çalıştık.
gerisi osman senin işin. eksik olursa el ataruz:)

Adem Erdoğan
13.07.2008, 23:11
Dünkü idmandan sonra düşündümki bu sezon uzaktan çok gol izleyeceğiz.Egemen, Colman, Selçuk, Gökhan vs.Özellikle Egemen...
Hatta Hüseyin bile.Hemde sol ayakla..:D

Özge
13.07.2008, 23:28
Osman yapacak o işi :D:D

Futbolcu başlığına ben biraz yorum yaptım ama detaylı yorumu Osman Yavuz'dan bekliyoruz:D

Osman Yavuz
14.07.2008, 00:16
Osman yapacak o işi

Kamp Günlüğü:D

Yakup Bugun: Genel olarak vasat bir görüntü verdi.Tony Sylva'nın gelmesiyle pilot takıma gönderilecektir. Puan:6.0

Onur Recep Kıvrak: Yaptığı kurtarışlarla Fenerbahçe maçında kaldığı yerden devam ettiğini gösterdi.Eğer transfer olmazsa kalenin bir numaralı adayı. Puan:8.0

Tolga Zengin:Milli takımdan gelmesi sebebiyle fiziksel olarak yetersiz olduğu için kaleci antrenörü ile ayrı olarak çalıştı

Egemen Korkmaz: Ersun hocanın en güvendiği isimlerin başında geldi.Yapılan 6 maçın 5'inde oynayarak Ersun hoca için ne kadar önemli olduğunu gösterdi.Sola yakın oynadı izlenimlerim kadarıyla.Kaleye bolca şut denedi.Bir tanesinde güzel bir gole imza attı.Çalışkanlığı ve hırsıyla formanın en büyük adaylarından. Puan:8.0

Tayfun Cora:Antremanın başında sakatlandı.Önemli birşeyinin olmadığı açıklandı.Fazla izleme fırsatı bulamadığımız oyunculardan.

Ceyhun Gülselam: Müthiş bir fiziğe sahip.Bunu da iyi kullanmasıyla kampın göze batanlarından.İkili mücadelelerde çok güçlü.Yıkılmıyor.Topla da gayet iyi.Formayı çok zorlayacaktır. Puan:7.5

Giray Kaçar: Mükemmel bir karakteri var.Onu da ilk maç dışında pek göremedim. O da formanın en büyük adaylarından.

Hrvoje Cale: En çok şaşırdığım isimdi.Hepimiz onun sadece defans yapabileceğini düşünüyorduk ama bu antreman maçı bizim ne kadar yanıldığımızı gösterdi.Öncelikle adam geçemiyor diyen Hırvat taraftarlara göndermede bulunurcasına çatır çatır adam geçti.Yanına pas atamaz diyenleri de yanıltacak bir görüntü koydu ortaya.Hızlı, güçlü ve teknikti.Eğer böyle oynarsa lig maçlarında uzun yıllar bu bölgede sıkıntı yaşamayız.Kampın 2 yıldızından biriydi. Puan:9.0

Sami Büyüktopaç: Kültür fizik hareketlerinin en kıvrak 2 isminden biriydi Sami.Mükemmel bir vücut yapısı var.Jimnastikçi gibi adeta.Topla da tekniği iyi. O da takımıza çok katkı sağlayacaktır diye düşünüyorum. Puan 7.0

Serkan Balcı:Çok hırslı gözüktü.Atladı zıpladı.Ama topla yine pek iyi değil.Formayı kapması için çok çalışması lazım.Belki sağbekte düşünülebilir. Puan:6.5

Ferhat Çökmüş: Ferhat da antremanın vasat isimlerinden biriydi.Formayı giymesi çok zor.Ancak her zaman joker olarak kalabilir.Bu arada kendisi Harun abimizin en sevdiği futbolcudur.:DPuan:6.5

Adnan Güngör: Adnan gerçekten çok çalışıyor.O da yedek olarak kadroda düşünülebilir.Topla arası Serkan'dan çok çok iyi bence.Bu arada bir anımı anlatayım Adnan'la ilgili.Özge Yattara'yla resim çekilmek için müthiş bir mücadele veriyordu:DTam da kolundan tuttu fakat yandan çektiler ve Yattara'yı kaçırdı.Tam o sırada oradan Adnan geçiyordu.Ben de biraz yüksek sesle.Bari Adnan'la çekil dedim:DÇocuk duydu.Ama üçümüzde kahkaha atarcasına güldük bu olaya.:)Kendisinden tekrar özür diliyorum.

İsmail Özeren: İsmail de kampın çalışkan isimlerinden.Fizik gücü üst seviyedeydi.İlerde takıma büyük katkı sağlayacaktır diye düşünüyorum.Ersun hoca onu biraz ıorta oynattı gibime geldi: Puan:7.0

Barış Memiş: O kadar mütavazi bir çocuk ki.Kimseyi kıramadı kamp boyunca.Herkesin formasını imzaladı, resim çektirdi.Antremanda yine topla çok oynuyor.Ama çocuğun ayağına da top yakışıyor be kardeşim.Fizik olarak kendini çok geliştirmesi lazım.Takım oyununa da biraz ayak uydurursa bu sezon onun için iyi olacaktır. Puan: 7.5

Hüseyin Çimşir:Kaptan herzamanki gibi.Onu anlatmaya kalksak sayfalar yetmez:)Ama şunu da anlatmak istiyorum.Metin abi anlattı dün.Harun abi Hüseyin'in yanına gitmiş "toplu halde kolkola bir resim çekilelim hep beraber" demiş.Kaptan da siz o kadar yoldan geldiniz biz kolkola değil amuda bile resim çektiriz demiş.Bu sözleriyle puanını yükseltti:D Puan: 7.5

Selçuk İnan: Selçuk pek fazla ön plana çıkmadı.Bu kötü anlamda değil yanlış anlaşılmasın.Yine klasik pas dağıtımını yapıyor.Ama kampta sivrilen isimlerin başında gelmedi izlediğim antremanlarda.Onun sivrilmeye de pek ihtiyacı yok.Hepimiz onu yakından tanıyoruz.Takıma büyük güç katacaktır. Ortadaki pas trafiğinin en önemli 2 isminden biri. Puan: 7.5

İbrahima Yattara:Onu nasıl anlatabiriz ki.O anlatılamayacak bir isim.Onu seyretmek gerekiyor.O da Selçuk gibi pek fazla ön plana çıkmadı ama yine klasik şovlarından bir parça sundu bizlere.Onun da ispatlaması gereken birşey yok.Takımın en büyük hücum silahı. Puan: 7.5

Gustavo Colman: Kampın tartışmasız en iyisiydi.Orta sahada inanılmaz işlere imza attı dün. Uzaktan attığı şutlar ve bunlarda sağladığı isabet mükemeldi bizim için.Defansif olarak da mükemmel alan savunması yaptığını gözlemledim.Çok iyi ince paslar atıyor.Hep zoru denemeye çalışıyor.Eğer bu seyrettiğim gibi oynarsa Szymkowiak'ın S'sini ağzınıza almayacağınızı düşünüyorum. Puan: 9.5****

Umut Bulut: Kampın çalışkan isimlerindendi o da.Her zaman formanın hakkını vermeye çalışıyor. Terinin son damlasına kadar mücadele ediyor.Bir iki tane de klas gol attı.Almanya kampında daha iyi şeyler yapacaktır. Puan:8.0

Gökhan Ünal:Fiziksel olarak hazır değil.Bunu kendisi de söylüyor.Almanya kampı onun için çok iyi olacaktır.Sevindirici yan şu.Toplara vurmaktan hiç çekinmiyor. Klas golünü de unutmamak gerekir. Puan:7.0

Ergin Keleş: O da son Fenerbahçe maçıyla takımda kaldığının farkında.Çok çalışıyor.İstekli gözüktü.Ama formaya ulaşması çok zor.Önünde 2 isim var geçmesi gereken.Bana kalırsa takımda kalmalı.En azından yedek forvetimiz yok. Puan:7.5

Abdülaziz, Fatih Altundağ, Eren ve Buğra hakkında birşey söyleyemeyeceğim çünkü onları dikkatlice izleyemedim.

Son olarak kampın yıldızı Gustavo Colmandı.

Not: Bu izlenimlerim sadece akşam antremanı içindi.Sonra bizi niye ümitlendirdin demeyin.Ancak hemen hemen herkes yazdıklarım doğrultusunda düşünüyordur.Bu arada Egemen seninle tanıştığıma çok sevindim.İnanılmaz iyi bir çocuksun.Gerçekten çok mutlu oldum tanıştığımıza.Umarım sen de aynı duyguları yaşamışsındır.

Murat TONBUL
14.07.2008, 00:30
yorumlarınız için teşekkürler.

sbay
14.07.2008, 00:31
değerlendirmeler için sağolun arkadaşlar...cale'yi gerçekten merak ettim...transferler içinde en zayıf halka olarak görüyordum...
herkesin ortak görüşü idmanlarda etkileyici bir tekniğe sahip olduğu...
acaba hız olarak nasıl???...sonuçta bir bek oyuncusu ne kadar seri, çabuk olursa o kadar avantajı olur..

arifemre
14.07.2008, 00:38
Kamp Günlüğü:D

Yakup Bugun: Genel olarak vasat bir görüntü verdi.Tony Sylva'nın gelmesiyle pilot takıma gönderilecektir. Puan:6.0

Onur Recep Kıvrak: Yaptığı kurtarışlarla Fenerbahçe maçında kaldığı yerden devam ettiğini gösterdi.Eğer transfer olmazsa kalenin bir numaralı adayı. Puan:8.0

Tolga Zengin:Milli takımdan gelmesi sebebiyle fiziksel olarak yetersiz olduğu için kaleci antrenörü ile ayrı olarak çalıştı

Egemen Korkmaz: Ersun hocanın en güvendiği isimlerin başında geldi.Yapılan 6 maçın 5'inde oynayarak Ersun hoca için ne kadar önemli olduğunu gösterdi.Sola yakın oynadı izlenimlerim kadarıyla.Kaleye bolca şut denedi.Bir tanesinde güzel bir gole imza attı.Çalışkanlığı ve hırsıyla formanın en büyük adaylarından. Puan:8.0

Tayfun Cora:Antremanın başında sakatlandı.Önemli birşeyinin olmadığı açıklandı.Fazla izleme fırsatı bulamadığımız oyunculardan.

Ceyhun Gülselam: Müthiş bir fiziğe sahip.Bunu da iyi kullanmasıyla kampın göze batanlarından.İkili mücadelelerde çok güçlü.Yıkılmıyor.Topla da gayet iyi.Formayı çok zorlayacaktır. Puan:7.5

Giray Kaçar: Mükemmel bir karakteri var.Onu da ilk maç dışında pek göremedim. O da formanın en büyük adaylarından.

Hrvoje Cale: En çok şaşırdığım isimdi.Hepimiz onun sadece defans yapabileceğini düşünüyorduk ama bu antreman maçı bizim ne kadar yanıldığımızı gösterdi.Öncelikle adam geçemiyor diyen Hırvat taraftarlara göndermede bulunurcasına çatır çatır adam geçti.Yanına pas atamaz diyenleri de yanıltacak bir görüntü koydu ortaya.Hızlı, güçlü ve teknikti.Eğer böyle oynarsa lig maçlarında uzun yıllar bu bölgede sıkıntı yaşamayız.Kampın 2 yıldızından biriydi. Puan:9.0

Sami Büyüktopaç: Kültür fizik hareketlerinin en kıvrak 2 isminden biriydi Sami.Mükemmel bir vücut yapısı var.Jimnastikçi gibi adeta.Topla da tekniği iyi. O da takımıza çok katkı sağlayacaktır diye düşünüyorum. Puan 7.0

Serkan Balcı:Çok hırslı gözüktü.Atladı zıpladı.Ama topla yine pek iyi değil.Formayı kapması için çok çalışması lazım.Belki sağbekte düşünülebilir. Puan:6.5

Ferhat Çökmüş: Ferhat da antremanın vasat isimlerinden biriydi.Formayı giymesi çok zor.Ancak her zaman joker olarak kalabilir.Bu arada kendisi Harun abimizin en sevdiği futbolcudur.:DPuan:6.5

Adnan Güngör: Adnan gerçekten çok çalışıyor.O da yedek olarak kadroda düşünülebilir.Topla arası Serkan'dan çok çok iyi bence.Bu arada bir anımı anlatayım Adnan'la ilgili.Özge Yattara'yla resim çekilmek için müthiş bir mücadele veriyordu:DTam da kolundan tuttu fakat yandan çektiler ve Yattara'yı kaçırdı.Tam o sırada oradan Adnan geçiyordu.Ben de biraz yüksek sesle.Bari Adnan'la çekil dedim:DÇocuk duydu.Ama üçümüzde kahkaha atarcasına güldük bu olaya.:)Kendisinden tekrar özür diliyorum.

İsmail Özeren: İsmail de kampın çalışkan isimlerinden.Fizik gücü üst seviyedeydi.İlerde takıma büyük katkı sağlayacaktır diye düşünüyorum.Ersun hoca onu biraz ıorta oynattı gibime geldi: Puan:7.0

Barış Memiş: O kadar mütavazi bir çocuk ki.Kimseyi kıramadı kamp boyunca.Herkesin formasını imzaladı, resim çektirdi.Antremanda yine topla çok oynuyor.Ama çocuğun ayağına da top yakışıyor be kardeşim.Fizik olarak kendini çok geliştirmesi lazım.Takım oyununa da biraz ayak uydurursa bu sezon onun için iyi olacaktır. Puan: 7.5

Hüseyin Çimşir:Kaptan herzamanki gibi.Onu anlatmaya kalksak sayfalar yetmez:)Ama şunu da anlatmak istiyorum.Metin abi anlattı dün.Harun abi Hüseyin'in yanına gitmiş "toplu halde kolkola bir resim çekilelim hep beraber" demiş.Kaptan da siz o kadar yoldan geldiniz biz kolkola değil amuda bile resim çektiriz demiş.Bu sözleriyle puanını yükseltti:D Puan: 7.5

Selçuk İnan: Selçuk pek fazla ön plana çıkmadı.Bu kötü anlamda değil yanlış anlaşılmasın.Yine klasik pas dağıtımını yapıyor.Ama kampta sivrilen isimlerin başında gelmedi izlediğim antremanlarda.Onun sivrilmeye de pek ihtiyacı yok.Hepimiz onu yakından tanıyoruz.Takıma büyük güç katacaktır. Ortadaki pas trafiğinin en önemli 2 isminden biri. Puan: 7.5

İbrahima Yattara:Onu nasıl anlatabiriz ki.O anlatılamayacak bir isim.Onu seyretmek gerekiyor.O da Selçuk gibi pek fazla ön plana çıkmadı ama yine klasik şovlarından bir parça sundu bizlere.Onun da ispatlaması gereken birşey yok.Takımın en büyük hücum silahı. Puan: 7.5

Gustavo Colman: Kampın tartışmasız en iyisiydi.Orta sahada inanılmaz işlere imza attı dün. Uzaktan attığı şutlar ve bunlarda sağladığı isabet mükemeldi bizim için.Defansif olarak da mükemmel alan savunması yaptığını gözlemledim.Çok iyi ince paslar atıyor.Hep zoru denemeye çalışıyor.Eğer bu seyrettiğim gibi oynarsa Szymkowiak'ın S'sini ağzınıza almayacağınızı düşünüyorum. Puan: 9.5****

Umut Bulut: Kampın çalışkan isimlerindendi o da.Her zaman formanın hakkını vermeye çalışıyor. Terinin son damlasına kadar mücadele ediyor.Bir iki tane de klas gol attı.Almanya kampında daha iyi şeyler yapacaktır. Puan:8.0

Gökhan Ünal:Fiziksel olarak hazır değil.Bunu kendisi de söylüyor.Almanya kampı onun için çok iyi olacaktır.Sevindirici yan şu.Toplara vurmaktan hiç çekinmiyor. Klas golünü de unutmamak gerekir. Puan:7.0

Ergin Keleş: O da son Fenerbahçe maçıyla takımda kaldığının farkında.Çok çalışıyor.İstekli gözüktü.Ama formaya ulaşması çok zor.Önünde 2 isim var geçmesi gereken.Bana kalırsa takımda kalmalı.En azından yedek forvetimiz yok. Puan:7.5

Abdülaziz, Fatih Altundağ, Eren ve Buğra hakkında birşey söyleyemeyeceğim çünkü onları dikkatlice izleyemedim.

Son olarak kampın yıldızı Gustavo Colmandı.

Not: Bu izlenimlerim sadece akşam antremanı içindi.Sonra bizi niye ümitlendirdin demeyin.Ancak hemen hemen herkes yazdıklarım doğrultusunda düşünüyordur.Bu arada Egemen seninle tanıştığıma çok sevindim.İnanılmaz iyi bir çocuksun.Gerçekten çok mutlu oldum tanıştığımıza.Umarım sen de aynı duyguları yaşamışsındır.

ben de kamptaydım, çoğunlukla söylenenlere katılıyorum yalnız;
ben bu işin uzmanı değilim, antremandan oyuncu nasıl beğenilir onu da bilmem, ama dikkatimi çeken iki önemli nokta var; birincisi gökhan ünal (sanki) kamptaki en isteksiz isimdi. bunu isteksiz anlamında söylemiyorum ama diğer topçulara kıyasla gökhan beni üzdü.
ikincisi ise bence kampın yıldızı cale. biz onu defans diye aldık sanıyordum ama pası alıralmaz topu sağa sola çekişleri ile o kadar güzel adam eksiltiyor ki bu özelliği defansta kullanmak risktir. (tabi bu antreman ne kadar gerçeği yansıtır bilemem) ama cale defans değil de kanat oynarsa inanın şaşırmayacam. küçük saha maçında yaptıkları beni büyüledi. gördüğüm çalımları (koşarak değil bilekle top çekerek çalımları) ve kısa paslardaki isabetlilik oranı bana şunu dedirtti "bu adamı sahada defansta değil de kanatta görürsen şaşırma". yeni sezonun yıldızı olmaya aday görüyorum cale yi, tabi bikaç saatlik görüntüden çıkarttığım yorum bu.
şut konusunda da en çok şut çekmek isteyen gökhandı ama en sağlam şık şutlar bence umuttan çıktı.
"cale yi izleyin beyler keyif veriyor"

Osman Yavuz
14.07.2008, 00:44
ben de kamptaydım, çoğunlukla söylenenlere katılıyorum yalnız;
ben bu işin uzmanı değilim, antremandan oyuncu nasıl beğenilir onu da bilmem, ama dikkatimi çeken iki önemli nokta var; birincisi gökhan ünal (sanki) kamptaki en isteksiz isimdi. bunu isteksiz anlamında söylemiyorum ama diğer topçulara kıyasla gökhan beni üzdü.
ikincisi ise bence kampın yıldızı cale. biz onu defans diye aldık sanıyordum ama pası alıralmaz topu sağa sola çekişleri ile o kadar güzel adam eksiltiyor ki bu özelliği defansta kullanmak risktir. (tabi bu antreman ne kadar gerçeği yansıtır bilemem) ama cale defans değil de kanat oynarsa inanın şaşırmayacam. küçük saha maçında yaptıkları beni büyüledi. gördüğüm çalımları (koşarak değil bilekle top çekerek çalımları) ve kısa paslardaki isabetlilik oranı bana şunu dedirtti "bu adamı sahada defansta değil de kanatta görürsen şaşırma". yeni sezonun yıldızı olmaya aday görüyorum cale yi, tabi bikaç saatlik görüntüden çıkarttığım yorum bu.
şut konusunda da en çok şut çekmek isteyen gökhandı ama en sağlam şık şutlar bence umuttan çıktı.
"cale yi izleyin beyler keyif veriyor"
Evet abi gerçekten doğru söylüyorsun.Cale mükemmeldi hepimize göre.Zaten böyle oynarsa Ersun hoca onu orta sahanın solunda oynatır.Zaten dikkat ettiysen abi Egemen'i sola doğru oynattı.Belki kafasında böyle bir düşünce vardır.Tabi bunu hazırlık maçlarında çok daha net bir şekilde görürüz.Eğer hazırlık maçlarında da bu görüntüyü görürsek bir sağbek Song Giray ve Egemen dörtlüsünü defansta görebiliriz

arifemre
14.07.2008, 00:49
bu arada bir babayı küçük yaşta (3 belki 4) oğluna "oğlum korkma yattaraydı o" diye teselli verirken gördüm. yazık çocuk sarışın siyahi oyuncuyu görünce korkmuş:)
kampın cale den başka yıldızı da vardı yalnız, kolbastı ile horon ile kampa renk katan taraftarları unutmamak lazım:) "yönetim takımı kurdu taraftar da burada işte, şimdi sıra sizde" dendi bence yeterince

Trabzonberlin
14.07.2008, 00:55
Kamptaki bilgileri bize aktrdiiniz icin cidden sagolun , meragimiizi bir olcude gidermis oluyorsunuz

Bence bu sene kalede Tony oynar alinirsa defans serkan giray son ve cale ortasaha yattara selcuk coolman zafer forwet gokhan ve umut ..

Ben berlinde yasadigimdn doayi zaferti iyi tanirim artvinli olmasina ragmen ts tutar ve super frikikleri var burdan hansa rostocka transfer olmustu ,,ve cidden super futbolcu kesin solda onu oynatir ersun hoca

Trabzonberlin
14.07.2008, 00:58
http://forum.bordomavi.net/C:\Users\Nutzer\Desktop\ts.jpg

Egemen
14.07.2008, 01:01
Osmanım kritik mükemmel olmuş.. ara ara yanınıza gelip kritiklerini gözlemledim.. iyisin bu işte.. :p

ayrıca tanıştığımıza, birşeyler paylaştığımıza ben de çok sevindim.. askere bi git gel daha çok org. yapıcaz ;)

Trabzonberlin
14.07.2008, 01:07
ABdulazizi cok ovenler oldu .. Onu seyredenler yorum yapabilir mi ?

yns_emre61
14.07.2008, 09:18
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Barış'ın kankası Giray!

Barış Memiş'in odası değiştirildi. Antrenmana geç katıldığı için Yattara ile odası ayrılan genç futbolcu artık Giray ile birlikte kalacak. Kampta aynı odayı paylaşmaya başlayan iki genç oyuncu çok iyi anlaştıklarını belirtirken, bir çok ortak yönlerinin olduğuna da dikkat çektiler. Barış "Giray ile iyi bir ikili olduk" diye konuştu. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

ulusoy1961
14.07.2008, 09:25
resimleri gördükçe içim kaynıyor.sezon açılsada şampiyonluk havasına bir girsek.

otto_man61
14.07.2008, 09:53
merhaba arkadaşlar ben geredeye dün gittim(pazar günü) antremanı izleyemedim koşuya gitmişler 1 saate yakın bekledik sonra geldiler direk havuzun olduğu yerden içeri girdiler duş yemek filan derken 1 saat de ole geçti biz futbolcular dısarı çıkar biraz foto. imza muhabbet olur filan die beklerken onlar çıktıkları gibi otobüse koştular taraftarla çoğu ilgilenmedi bile (tabi hüseyin, bariş, yattara ve ersun hoca hariç) izin günleriymiş ankara geziye gidiyorlarmış peki onlar için istanbuldan, bursadan, zonguldaktan, ereğliden, düzceden, daha pek çok yerden tatil günlerinde onları görmeye gelmiş taraftara bi 10 dakkalarını ayırsalar kötü olurmuydu...bizde boynumuz bükük ayrılmazdık:(

Birtan Karaman
14.07.2008, 13:23
BARIŞ’LA SAVAŞ!..

Bir haftadır Gerede'deyiz takımı izliyoruz.
Şimdi merak ediyorsunuz, kim iyi, kim kötü bu takım şampiyon olur mu olmaz mı?
Eksikler var, özellikle orta sahada topu iyi ve yerinde kullanan bir futbolcu ile sol öne bir futbolcu.
Yani buraya gelmeden yaptığımız tespitler gündemini koruyor.
Kamptakilere gelince... Song, Hüseyin, Gökhan Ünal, Umut ağırlıklarını şimdiden koydular.
Colman ‘ben futbolcuyum’ diyor. Cale durgun, Selçuk vasatın üzerinde.
Ergin Keleş, büyük bir değişim içinde, sorumluluk alıyor, mücadele ediyor, koşuyor, pres yapıyor, ‘ben bu takımda oynayacağım’ diye bağırıyor.
Sami diye bir oyucu var ayrıca gözümüze batan, çok hırslı, mücadeleci, kendine güveni var, oynarsa hiç şaşırmayın.
Egemen hırslı, Giray daha dengeli, Tayfun çalışkan, Serkan kayıp...
Ablülaziz, Buğra ve İsmail bu takım için büyük kazanç.
Kaleciler içinde söylenecek tek söz, güven bekliyorlar.
Haaa birilerini unuttuk...
Pardon sevgilinizi unuttuk...
İyi iyi merak etmeyin ama biraz endişeliyim ondan.
Yani Yattara’nızdan, pardon 'mızdan'.
Endişeliyim çünkü oda arkadaşı onu daha da kötü yola itiyor.
Lütfen Yattara'yı o odadan çıkarın.
Ne demek mi istiyorum, yani Yattara'yı Barış'ın yanından alın ve başka bir odaya verin.
Çünkü Barış, Yattara’yı yoldan çıkarıyor etkiliyor ve düzelmesini etkiliyor!
Yani şu 18 yaşındaki 'Ceylan görünümlü Kurt' antrenmanlara geç kalıyor kamta, düşünebiliyormusunuz.
Kamp dönüşü Karadenizspor'a verilecek birinci oyunu Barış olmalıdır diyorum.
Kendi iyiliği için... Yattara için... Trabzonspor için gönderilmelidir.
Düşünün Yattara’yı bile yoldan çıkaracak kadar tehlikeli bir adamın bu takımda yeri yok.
Benim Trabzonlu oyunculara bakışımı bilirsiniz, ama bu başka bir şey. Bu adam vurdum duymaz, Trabzonspor'un durumundan konumundan habersiz.
Üstelik, futbol olarak da yetersiz, zayıf, hırssız.
Ha bir zararı da hocasına! Eylemlerini oda arkadaşıyla birlikte yaptığı için, disiplinli bildiğimiz hocamız Yattara’yı kovamayınca onu da kovamıyor.
Böylece herkesin çok çalıştığı kampta Barış bey disiplinsizliğini hiç bir ceza almadan sürdürüyor.
Kısacası bu zorlu Savaş'ta Barış'a yer yok...
Onu böyle yetiştirenler bakın ve eserinizle gurur duyun...
Taraftarları unutamayız.
Cumartesi geldiler, sahip çıktılar, büyük takım forması giyecek olanlara hatırlattılar formanın ağırlını.
Küçük de bir Şampiyonluk kutlamasının provasını yaptılar ve gönüllerini Gerede'de bırakarak gittiler.
Umutlarınız Umudumuzdur...

İsmail Çavuşoğlu
14.07.2008, 13:49
habu üstteki yazı kime aittir.barışa bu kadar kim düşman olabilir?? merak ediyorum doğrusu

Samet Yildirim
14.07.2008, 13:54
habu üstteki yazı kime aittir.barışa bu kadar kim düşman olabilir?? merak ediyorum doğrusu

Baris Yurdurseven !!!

Dursun Kaplan
14.07.2008, 13:57
Ne demek mi istiyorum, yani Yattara'yı Barış'ın yanından alın ve başka bir odaya verin.
Çünkü Barış, Yattara’yı yoldan çıkarıyor etkiliyor ve düzelmesini etkiliyor!
Yani şu 18 yaşındaki 'Ceylan görünümlü Kurt' antrenmanlara geç kalıyor kamta, düşünebiliyormusunuz.
Kamp dönüşü Karadenizspor'a verilecek birinci oyunu Barış olmalıdır diyorum.
Kendi iyiliği için... Yattara için... Trabzonspor için gönderilmelidir.
Düşünün Yattara’yı bile yoldan çıkaracak kadar tehlikeli bir adamın bu takımda yeri yok.
Benim Trabzonlu oyunculara bakışımı bilirsiniz, ama bu başka bir şey. Bu adam vurdum duymaz, Trabzonspor'un durumundan konumundan habersiz.
Üstelik, futbol olarak da yetersiz, zayıf, hırssız.

Bunu yazan adam !! her kimse önce TRABZONSPORLULUĞU öğrensin...

Sen kim oLuyosan da kendi futboLcumuz hakkında bu şekiLde seviyesizce konuşabiLiyosun.. Önce adam oLunmaLı ki adam gibi yorum yapıLsın...

Not: Bu yazıyı kim yazdıysa sözüm ona... ;)

Emo91
14.07.2008, 14:04
bir keren daha yazmisdim..... baris düsmanliklikdir bu ve cok haksizca buluyorum bu yorumu....

baris yattariyi degil, yattara barisi yoldan cikarir, ki böyle birsey oldugunu hic sanmiyorum..... bu yaziyi kim yazdiysa trabzonsporlu oldugundan süphem var.....

ayrica osman abi degerlendirmen icin cooook cok saol..... insallah ligdede oyuncularimiz bu kadar iyi bir performansla oynarnlar ve gökhan ünalin bu sene gol krali olabilceginden hic süphem yok..... simdi biraz zayif olabilir ama o gercek golcüdür

M.S.SOFU
14.07.2008, 14:30
Bunu yazan adam !! her kimse önce TRABZONSPORLULUĞU öğrensin...

Sen kim oLuyosan da kendi futboLcumuz hakkında bu şekiLde seviyesizce konuşabiLiyosun.. Önce adam oLunmaLı ki adam gibi yorum yapıLsın...

Not: Bu yazıyı kim yazdıysa sözüm ona... ;)
gaza gelmeyelim arkadaşlar bence bazıları taraftarı birbirine düşürmeye çalışıyor.bize düşen suskunluğumuzu korumaktır.takımın şu anda desteğe ihtiyaç vardır.lütfen bilinçli taraftar olalım.bazıları biliyorlar ki bizim en hassas yanımız oyuncularımıza zarar verilmesidir.ve bu kişiler ortaya durduk yere bir yazı yazarlar bizi birbirimize düşürmeye çalışır,oyunculara nefret duygusu katarlar.lütfen duyarlı olalım.forum yöneticileride bu tip kişileri aramızda barındırmız ise seviniriz.
sevgilerle.vesselam.

cabri
14.07.2008, 14:32
Bu yazıyı kaleme alan üstüne vazife olmayan.. taraftarı da fazla ilgilendirmeyen... çözüm yerine çözümsüzlüğe sevk edecek.. yapıcılıktan uzak bir yazı yazmış.

Kesinlikle iyi niyetten uzak.. Tartışmaya da lüzum yok. Teknik kadro gerekeni yapar.

M.S.SOFU
14.07.2008, 14:32
ayrıca eğer dikkatinizi çektiyse yazıyı yazan bkaraman isimli şahısın yaşı 15 gözüküyor,15 yaşındaki bir kişi sizce bu kadar edebi bir yazı yazabilir mi?

Trabzonli_61
14.07.2008, 14:47
Osman Yavuz zahmet ettigin icin cok tesekkürler. Tam böyle birsey bekliyordum.

Emo91
14.07.2008, 15:22

aynen.... cok tesekkürler

Atakan
14.07.2008, 15:28
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?c=11&r=1&hid=41189

ya süper bir ortam :D hüseyinde takımı tanıtıyor songa:D

metinulusoy
14.07.2008, 15:29
bugün antreman felan yokmuydu arkadaşlar.neden resmi sitede haber veya foto yok.

İsmail Çavuşoğlu
14.07.2008, 15:58
ayrıca eğer dikkatinizi çektiyse yazıyı yazan bkaraman isimli şahısın yaşı 15 gözüküyor,15 yaşındaki bir kişi sizce bu kadar edebi bir yazı yazabilir mi?
bkaraman sadece haberi kopyalamış (haber sayılmaz gerçi) kendi yazısı değil yani..

Emo91
14.07.2008, 16:38
bugün takim izinli kardes!! yarin basliyor heyecan yine

Ahmet Faruk
14.07.2008, 17:02
bugün takim izinli kardes!! yarin basliyor heyecan yine
Allahın dağında izni ne yapcaklar.....
Çalışsınlar daa

Osman Yavuz
14.07.2008, 22:04

aynen.... cok tesekkürlerBirşey değil arkadaşlar.İzlenimlerimi aktardım sadece.

Ali Yerlikaya
14.07.2008, 22:10
Allahın dağında izni ne yapcaklar.....
Çalışsınlar daa

Benim bildiigm kadariylan Ankara gectiler renktas. Yani senin deyiminle allahin daginda izinlerini gecirmiyorlar:D

erik
14.07.2008, 22:42
Bakan Hüseyin Çelik bu akşam kamppımızı ziyaret etmiş ve başarılar dilemiş.Öğretmen olarak bakanımızdan fazla memnun değilim ama bu ziyareti hoşuma gitti.

magickiss
14.07.2008, 23:09
futbolcuların hemen hemen hepsinin gününde olmaları güzel agzına saglık ARKADSIM

Remzi
14.07.2008, 23:13
Takımımız yeni sezon hazırlıklarını bugün (pazartesi) 19.00'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde Dorukkaya Otel Sahası'nda yapılan antrenmanda takımımız ısınma hareketlerinin ardından koordinasyon ve yarı sahada kanatlardan yapılan ortalara gol vuruşu çalışması yaptı.

Antrenmana sakatlığı bulunan Tayfun katılmazken, idman sonrası taraftarlarımız Kafile Başkanlarımızdan Kenan Sönmez'le birlikte fotoğraf çektirdiler.
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140708idman1.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140708idman2.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140708idman3.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140708idman4.jpg

hüseyin1975
14.07.2008, 23:28
Hata yapan cezasini ceker.
Bu kadar Basit.

garziya
14.07.2008, 23:57
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140708idman3.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140708idman4.jpg

Herkes havalarda :D Kimsenin ayağı yere basmıyor :P

Mustafa K. Demirbaş
14.07.2008, 23:58
TS kampında duygulu anlar
14 Temmuz 2008 / 23:29

http://haber61.net/images/news/8479.jpg

Trabzonspor'un son günlerde Gerede kampı taraftar akınına uğrarken, bu akşam kampa gelen Kuru ailesi, duygulu anların yaşanmasına neden oldu.
Oğlunu Ankara'da ameliyat ettiren Özgür Kuru isimli bordo-mavili taraftar Zonguldak'da bulunan evine gitmeden önce ameliyatlı oğlu Erhan ve eşi ile birlikte Trabzonspor kampını ziyaret etti.
Kalça çıkığı nedeni ile ameliyat olan ve belden aşağısı alçıda olan 2.5 yaşındaki Erhan Kuru, ailesi ile birlikte antrenmanın bitmesini bekledi.
Futbolcularla resim çekilmek için bekleyen aile futbolculara ulaşamayınca Kuru ailesini mutlu etmek yönetim kurulu üyelerine düştü.
Kampta bulunan Mali Sayman Mahmut Aksu, kafile başkanı Kenan Sönmez ve Ali Rıza Egemen, minik Erhan'a forma hediye ederek Kuru ailesinin de gönlünü aldı.

UğuR
15.07.2008, 10:23
Ersun Yanal'ın altı bankosu

Trabzonspor, yeni sezon hazırlıklarını Gerede'de sürdürürken, Teknik Direktör Ersun Yanal'ın kafasında da ilk on bir yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Defansı Tayfun, Song, Giray ve Egemen'den oluşturması beklenen genç çalıştırıcının, orta sahada ise Manisaspor'dan transfer edilen Selçuk İnan ve Arjantinli Gustovo Colman'a görev vermesine kesin gözüyle bakılıyor. Yanal, idman maçlarında birlikte oynattığı iki futbolcuyla sık sık görüşmeler yapıp, onlardan neler beklediğini anlatıyor. Ersun Yanal'ın Kaptan Hüseyin'i direkt oynatma konusunda ise kararsız olduğu belirtildi.
Bu arada Colman, Yattara hayranı çıktı. Kendisini gibi Belçika Ligi'nden Trabzonspor'a transfer olan Yattara'yı çok beğendiğini ve ona hayran olduğunu söyleyen Arjantinli yıldız, “Yattara büyük bir futbolcu, ondaki oyun sitili Avrupa'daki hiç kimsede yok” diye konuştu.

15.07.2008

Kaynak : Akşam

Tolpaş61
15.07.2008, 11:06
bu bir kamp sürecidir.herkes kendi kaderini belirler.kurallar ve yapılıp yapılmaması gereken şeyler vardır.barış değil kim olursa olsun şunu bilmeli,sırtındaki forma bu ligin en çok sorumluluk gerektiren forması.taraftarının şampiyonluk için yanıp tutuştuğu bir forma.hata kaldırma oranı en az olan forma.onun için her kim olursa olsun gözünün yaşına bakılmaz.ve bu forma herkese nasip olmaz.kıymeti bilinsin.

Ayhan Çolak
15.07.2008, 11:10
Bakan Hüseyin Çelik bu akşam kamppımızı ziyaret etmiş ve başarılar dilemiş.Öğretmen olarak bakanımızdan fazla memnun değilim ama bu ziyareti hoşuma gitti.
sevgili meslektaşım hüseyin çelik in van lı oldugunu biliyorum. acaba trabzonspor u mu tutuyor ne dersin?

Emirhan Makul
15.07.2008, 12:12
Sabah antrenmanı tamamlandı
Takımımız yeni sezon hazırlıklarını bugün (salı) 07.00'de yaptığı kros çalışmasıyla sürdürdü.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/150708idman.jpgTakımımız Gerede'deki Dorukkaya Otel'in bahçesinde, ağaçlık bölümde yaklaşık 45 dakika süren kros çalışması yaptı. Sakatlığı bulunan Tayfun Cora ise salonda çalıştı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/150708idman1.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/150708idman2.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/150708idman3.jpg

Terzioğlu
15.07.2008, 13:41

Trabzonspor, yeni sezon hazırlıklarını Gerede'de sürdürürken, Teknik Direktör Ersun Yanal'ın kafasında da ilk on bir yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Defansı Tayfun, Song, Giray ve Egemen'den oluşturması beklenen genç çalıştırıcının, orta sahada ise Manisaspor'dan transfer edilen Selçuk İnan ve Arjantinli Gustovo Colman'a görev vermesine kesin gözüyle bakılıyor. Yanal, idman maçlarında birlikte oynattığı iki futbolcuyla sık sık görüşmeler yapıp, onlardan neler beklediğini anlatıyor. Ersun Yanal'ın Kaptan Hüseyin'i direkt oynatma konusunda ise kararsız olduğu belirtildi.
Bu arada Colman, Yattara hayranı çıktı. Kendisini gibi Belçika Ligi'nden Trabzonspor'a transfer olan Yattara'yı çok beğendiğini ve ona hayran olduğunu söyleyen Arjantinli yıldız, “Yattara büyük bir futbolcu, ondaki oyun sitili Avrupa'daki hiç kimsede yok” diye konuştu.

15.07.2008

Samet iyi oku bu haberi :)

Samet Yildirim
15.07.2008, 13:45

15.07.2008

Samet iyi oku bu haberi :)

hehe..Tayfun oynamaz oynayamaz...sen meraklanma;)...zaten haber palavra...tayfun-song-giray-egemen 4 kesici stoperde oynatir mi ersun yanal hahaha...

Tayfun yedek;)

Terzioğlu
15.07.2008, 13:49
hehe..Tayfun oynamaz oynayamaz...sen meraklanma;)...zaten haber palavra...tayfun-song-giray-egemen 4 kesici stoperde oynatir mi ersun yanal hahaha...

Tayfun yedek;)

Oni buni bilmem hangi haberde okuduysam Tayfun'u banko olarak yaziyorlar.

Neyse Trabzonsporuma en faydali kim olacaksa o oynasin.

Samet Yildirim
15.07.2008, 13:49
Oni buni bilmem hangi haberde okuduysam Tayfun'u banko olarak yaziyorlar.

Neyse Trabzonsporuma en faydali kim olacaksa o oynasin.

En faydali dedigine göre Tayfun Cora yedek kalmali:D

cahana
15.07.2008, 13:50
tayfun ilk 18 e girebilirse yatsın kalksın şükretsin :cool:

Erdem Keser
15.07.2008, 13:52
Tayfun,Song,Giray,Egemen :D

Geri dörtlümüz böyle olacakmış.Çok enteresan bir diziliş :)
Tahimimce solda Cale banko,sağda da Serkan yada Buğra'dan birisi oynayacak.

Samet Yildirim
15.07.2008, 13:53

aynen öyle...stoper song kesin...yaninda ya giray yada egemen ama muhtemelen bence giray olur...

yns_emre61
15.07.2008, 13:53

belki caleyi ofansif olarak düşünüyordur..

ama haber tamamıyla yalan..

Hüseyin Kurt
15.07.2008, 13:57
daha önce gerede kampı fotolarına eklemiştim bu resimleri.ama antreman sayfasına da ekleme gereği duydum.
http://img244.imageshack.us/img244/5700/1000611ac6.jpg

http://img525.imageshack.us/img525/4405/1000605ci9.jpg

Hüseyin Kurt
15.07.2008, 14:05
http://img385.imageshack.us/img385/9991/1000582mt9.jpg

http://img139.imageshack.us/img139/155/1000603fv2.jpg

http://img375.imageshack.us/img375/7241/1000600uu2.jpg

bu resimler benim makinadan çıkma.

UğuR
15.07.2008, 14:09
Takımımız kondisyon çalışması yaptı
Takımımız yeni sezon hazırlıklarını bugün (salı) 11.00'de yaptığı kondisyon çalışmasıyla sürdürdü.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140708ogle.jpgTeknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde Dorukkaya Otel Sahası'nda yapılan antrenmanda takımımız ısınma haraketlerinin ardından sahaya kurulan kondisyon aletleriyle çalıştı.

Taraftarlarımız antrenman öncesi Teknik Direktörümüz Ersun Yanal'a çiçek verip birlikte fotoğraf çektirdiler.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140708ogle1.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140708ogle2.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140708ogle3.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140708ogle4.jpg

15.07.2008 13:51:00

Hüseyin Kurt
15.07.2008, 14:35
http://img135.imageshack.us/img135/5298/1000592pv8.jpg
http://img233.imageshack.us/img233/4112/1000571ks6.jpg

Travelair
15.07.2008, 14:45
http://img233.imageshack.us/img233/4112/1000571ks6.jpg

Güzel fotoğraf

Dursun Kaplan
15.07.2008, 18:07
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140708celik1.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140708celik2.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140708celik4.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140708celik3.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140708celik5.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140708celik6.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140708celik7.jpg

Murat TONBUL
15.07.2008, 23:17
bence geri dörtlü song,egemen,giray,cale olacak

lazzz61
16.07.2008, 11:14
http://img174.imageshack.us/img174/9996/fhqa2.jpg

ilhan
16.07.2008, 13:59
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/160708idman4.jpg

Baya zorluyorlar Umut'u :)

theo
16.07.2008, 14:07
önceki haberlere bakıyorum da acaba foruma üye 3 ezik yandaşı mı var diye şüphelenmiyor değilim!!!nedir bu yaaa?forumu karıştırmaktan başka işe yaramıyorlar!!!18yaşındaki gencecik çocuğun yattarayı yoldan çıkarttığını iddia ediyor...var mı böyle bişey?barış pilota geçti diyelim senin eline geçecek???

Birtan Karaman
16.07.2008, 14:17
Gerede'de Yattara şov!

Yeni sezon hazırlıklarını Bolu Gerede'de sürdüren Trabzonspor'un bu sabah yaptığı antrenmanda Yattara şov vardı. Gineli yıldız topla yaptığı akrobatik hareketlerle takım arkadaşlarının büyük alkışını aldı.
Antrenmana düz koşuyla başlayan bordo mavili futbolcular daha sonra topla birlikte ısınma hareketleri ve ardından yarı sahada eşli olarak top çalışması yaptı. Topu, kafasında ve omzunda sektiren Yattara yaptığı akrobatik hareketlerle takım arkadaşlarından büyük alkış aldı. Isınma hareketlerinin ardından yarı sahada maç yapan bordo mavili futbolcuların sergiledikleri performans, teknik direktör Ersun Yanal'ı memnun etti.

16.07.2008

Kaynak : DHA

Birtan Karaman
16.07.2008, 14:20
Çalışmalar devam ediyor
Takımımız yeni sezon hazırlıklarını bugün (çarşamba) 11.00'de yaptığı antrenmanla sürdürdü.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/160708idman.jpgTeknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde Dorukkaya Otel Sahası'nda yapılan antrenmana sakatlığı bulunan Tayfun ve hafif bir mide rahatsızlığı geçiren Egemen katılmadı.

Takımımız ısınma hareketlerinin ardından yarı sahada taktik çalışması gerçekleştirdi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/160708idman1.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/160708idman2.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/160708idman3.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/160708idman5.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/160708idman6.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/160708idman7.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/160708idman8.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/160708idman9.jpg

Dursun Kaplan
16.07.2008, 14:49
Baba Başkan büyüksün.. :p

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140708baskan2.jpg

Halit Aydın
16.07.2008, 15:39
Mustafa Keçeli'nin yanındaki kim :p

Birtan Karaman
16.07.2008, 15:44
Mustafa Keçeli'nin yanındaki kim :p

hane mustafa bıkere o mustaf a degıl cale. yanındakıkı selcuk ama ınan degıl baska .

Hasan Nasrallah
16.07.2008, 15:50
böyle şaka yapma da durup dururken adama söğdüm bı dunya yazık

Hasan Nasrallah
16.07.2008, 15:54
ibonun formasının koluna bakarmısın [canı sıkkın diyenler ] işi gücü soytarılık yakışıyor arap cocuguna