PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009-2010 Sezonu Hazırlık Çalışmaları ve Kamplar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13

Kıvanç Çuvalcı
16.07.2009, 23:10
Bazıları trabzonun küçük bir kent olduğu için Ts'ye bu kadar bağlı olduğunu söyler, bazıları ise sosyal aktivitelerin az oluşundan, ekonomik olarak dar kesimin tek eğlence faktörü olarak Trabzonspur'u gösterir ama bu teoriler tamamen uydurmaca Trabzon'da 7den 77 ye herkez Trabzonspor'a bağlıdır çok parası olanlar bile aielesinden çok Trabzona vakit ayırır yada sosyal aktivitesi bol olan kesim bile Trabzonspor maçları olduğu zaman bütün sosyal aktivitelerini bir kenara bırakara maçı izler yani o anlatılan teoriler tamaman dışardan bakanın gözü ile, vede gerçek değil biliyorsun Trabzon insanı vatanını öz benliğini vs.. çok sever konuda Trabzon ve spor faaliyetleri olunca çok önemser artık o mesele onun hayattaki en önemli sorunudur fazla aşırı bağımlılık bazen ters tepkide gösterebiliyor örnek her işe burun sokma gibi eleştirmek gibi ama bunlar kulübe kötülük olsun diye değil tamamen duygusal bütünlüğü ile yapar sen nasıl kız arkadaşın vss.. çok sever isen Trabzon insanının 1 ci kız arkadaşı Trabzonspordur
sagol abicim beni bilgilendirdin bende disardan trabzonu bilmeyen biri olarak sormustum, sen beni ispanya da yasiyoz diye buralarda falan dogduk trabzonu gazete dergilerden biliyoruz sandin galiba.demek bize o anlatilanlar yanlismis,peki sana sunu soyliyim o zaman fazla duygusallik iyi degildir insanin saglikli dusunmesini gercekleri gormesini engeller.

ilhan
16.07.2009, 23:10
dolaştır iyi yapıyorsun bence...

En iyi yaptığım işlerden biridir.:D

Hotaman
16.07.2009, 23:11
Başlığı açarken fotoğraf, maça gidenlerin öykülerini arıyordum.
Şu kendi değerlerimize saldırmadığımız bir zaman olacak mı acaba merak ediyorum.
Daimi fikirlerimiz var ve o daimi fikirler değişmediğinden aynı tiyatroyu yıllardır izliyoruz.
Yazık...

lazfather61
16.07.2009, 23:12
umut semihle zamanında birlikte umit milli takımın forvet ikilisiydi bunuda hatırlatmak isterim.

ilhan
16.07.2009, 23:13
umut semihle zamanında birlikte umit milli takımın forvet ikilisiydi bunuda hatırlatmak isterim.

Acaba o zaman kaç gol kaçırıyordu bir maçta?
:D

Onur Akyüz
16.07.2009, 23:14
bence Onur bugünkü performansıyla 1. kaleciliği haketmiştir.

O olsun.

bocek
16.07.2009, 23:14
En iyi yaptığım işlerden biridir.:D

"pelesenk" ten belli... iyice içine girmişsin bu işin;)

.....
16.07.2009, 23:15
Ula şu Umut u bir rahat bırakın Allah aşkına. Sizin yüzünüzden adam önündeki topu tutamaz hale geldi. Kafası rahat değil ki ...

Lütfen yapmayın , yazıktır günahtır ; Yargısız insaf yapıyorsunuz çok günah!

lazfather61
16.07.2009, 23:16
--- engin--- colman---zafer...

olurmu aslında

yada

---engin---tjik---colman

kısacası orta sahamız iyi gibi bu sene sanki. ceyhun filanda fena topcu degil.

ilhan
16.07.2009, 23:16
"pelesenk" ten belli... iyice içine girmişsin bu işin;)

Eksik olmayın, çıkamayacağız sayenizde. :D

Semih
16.07.2009, 23:17
İlk hazırlık maçıyla birlikte artık klasikleşen "sallamalar" için de hazırlıklar başlamış.

Taraftar sezona iyi hazırlanıyor.

Şimdilik kondisyon yükleme evresindeyiz.

Hele sezon bir başlasın...

lazfather61
Acaba o zaman kaç gol kaçırıyordu bir maçta?

bu sene atar abi... insallah:D

Vural Kuyumcu
bence Onur bugünkü performansıyla 1. kaleciliği haketmiştir.

O olsun.
abi ne performansi maci izledin mi??? gol yemedi diye hemen 1 kaleci mi oluniyor

futbalski60
Şu bir gerçek ki Broos kendi bildiğini okuyan bir Hocadır basının ya da taraftarın ne dediği umrunda değildir eğer bu sistemi oturtursa Fatih Tekke'yi istemez siz maçlarda Fatih diye kendinizi yırtsanız da Broos bu transferi onaylamaz.

hos_cocuk61
16.07.2009, 23:18
sagol abicim beni bilgilendirdin bende disardan trabzonu bilmeyen biri olarak sormustum, sen beni ispanya da yasiyoz diye buralarda falan dogduk trabzonu gazete dergilerden biliyoruz sandin galiba.demek bize o anlatilanlar yanlismis,peki sana sunu soyliyim o zaman fazla duygusallik iyi degildir insanin saglikli dusunmesini gercekleri gormesini engeller

Evet malesef aşırı duygusallık 25 senemizin boşa gitmesine neden oldu hala 96 konuşuluyor ise, yapıcak tek olay geçmişe fazla takılmadan hep ileri önümüze bakmak yoksa bir 25 sene daha bekleriz.

Onur Akyüz
16.07.2009, 23:18
aha lig tv de Umut'un golleri var:)

Onur Akyüz
16.07.2009, 23:19
abi ne performansi maci izledin mi??? gol yemedi diye hemen 1 kaleci mi oluniyor
Bence dedim,içime öyle doğdu,

buradan Slyva'ya oradan da Tolga'ya kusacam Vural:rolleyes:

bocek
16.07.2009, 23:25
Eksik olmayın, çıkamayacağız sayenizde. :D

katkıda bulunduysak ne mutlu bize :rolleyes:
neyse konu sapmasın, bochum maçından sonra lige kadar bi hazırlık maçı daha sıkıştırır mı takım?

ilhan
16.07.2009, 23:26
katkıda bulunduysak ne mutlu bize :rolleyes:
neyse konu sapmasın, bochum maçından sonra lige kadar bi hazırlık maçı daha sıkıştırır mı takım?

Çok makbule geçtin valla :)

Sorun banaysa sıkıştırmaz.

Dip not: Bu takıma iyi bir santrafor şart ve artık çok geç kalıyoruz.

ROCK
16.07.2009, 23:27
Slm arkadaslar, az önce geldim mactaydim ve sizinle biraz gördüklerimi paylasayim dedim. Ilk yari söyle bir onbir ile ciktik:

Onur

Serkan Egemen Giray Cale

Baris Zafer Ceyhun Engin Alanzinho

Eren

Macin ilk dakikalari oldukca sönük gecti. Sonradan takim birbirine iyi alisti ve güzel kombinasyonlar cikti ortaya. Özellikle Engin den bahsetmek istiyorum, adam tek kelimeyle mükemmel oynadi. Bu tabi benim görüsüm. Mactan sonra da görebildigim kadariyla Engin den mutlusu yok. Bence cok isimize yarayacak.
Ben özellikleyeni transferlerle ilgili degerlendirme de bulunacagim. Eren yoklari oynadi´hic begenmedim.

Zafer de iyi oynadi ama daha canli olmasi lazim.

Devami geliyor

fanatikmühendis
16.07.2009, 23:28
Arkadaşlar evet ilk hazırlık maçımızdır doğru.
Ama unutulmaması gereken ve futbol literatüründe geçerli olan çok önemli bir husus var: Umut bey daha amatör takım ve kalecisi karşısında bunları yaparsa fb, gs, bjk maçlarında ne yapar? Amatör takıma karşı kötü oynayan bir futbolcudan hayır gelmeyeceğini Broos S.Liege maçında herkese gösterecektir. Hele de Gökhanın olmadığı bir maçta kaleyi bile tutturamamak ????
Yazık sana Umut Bulut. Kesinlikle acilen çok kaliteli Tekke gibi bir forvet almamız lazım

Remzi
16.07.2009, 23:31
Herkes maçı izlemiş gibi konuşuyor yahu. Medyum mu kesildiniz başımıza. Maçı veren kanal mı vardı da biz göremedik?? hepi topu 2-3 futbolcumuzun adı geçiyor resmi sitede zaten. Nerede diğer oyuncularımız? Ama yok Umut'un adı çıkmış bir kere..

bocek
16.07.2009, 23:32
Çok makbule geçtin valla :)

Sorun banaysa sıkıştırmaz.

Dip not: Bu takıma iyi bir santrafor şart ve artık çok geç kalıyoruz.

saol teşekkürler :)

sorum fikri olana işte... bi türk takımıyla da yapsak o arada iyi olurdu aslında.

dipnotun banaysa evet :) hatta 1 değil 2 :D

danger00
16.07.2009, 23:35

saol teşekkürler :)

sorum fikri olana işte... bi türk takımıyla da yapsak o arada iyi olurdu aslında.

dipnotun banaysa evet :) hatta 1 değil 2 :D

2 ağustos cumartesi günü sezon açılışı olacak muhtemelen

mvv ile bir maç yapmamız gündemde

bordo61
16.07.2009, 23:35
Seyretmediğimiz bir maçla alakalı saatlerce konuşacak kadar seviyoruz futbolu ve Trabzonspor u :)...İyi bir takımımız var. Bana güvenin :)

İki cümle yetiyor bize Erdal abi

Raskolnikof
16.07.2009, 23:36
goller var mi beyler
link mumkunse

bocek
16.07.2009, 23:36

çok teşekkürler bilgi için

bordo61
16.07.2009, 23:37
2 cümleye bu kadar yazı yazdıysak yanlışlıkla video koyarsalar yandık :D

yorumsuz6117
16.07.2009, 23:38
2 agustos sezon açılışı yapılıcaksa kaliteli bi takımla yapalım olimpiyatta olsun yine bu sefer dolduralım olimpiyatı..

tuncay1984
16.07.2009, 23:38
goller var mi beyler
link mumkunse

ne linki foto bile yok teknoloji bir günlügüne bozuldu nedense
bi allahin kulu foto ceker macmi yoktu kandiriolar

Muhammed
16.07.2009, 23:40
Almanya'daki üyelerimiz evlerine bir varsalarda anlatsalar bize maçı.

serturkmen
16.07.2009, 23:43
bu maçta Umut'a yapılan saldırıların tek nedeni santraforlarımızın yetersizliğini ortaya koyup Tekke'yi transfer ettirmektir.Allah'tan bu maçta Gökhan oynamadı da en azından bir sonraki maça kadar şansı var.ama artık bu iş kabak tadı ve aynı zamanda takımımıza zarar vermeye başladı.ne yani bu takım sadece tekke'yle mi var.tekke yoksa koskoca TRABZONSPOR yok mu?ne çabuk unuttunuz Tekke'nin bu takımda yaptıklarını?Tekke değil miydi:"ben Trabzon'da misyonumu tamamladım artık avrupa'ya gitmeliyim.ya satın ya da bedava giderim."mafya çatışmasının içine girip yaptıklarıyla ve kendilerine yapılanlarla ulusal basında Trabzonspor'a zarar vermeye başlayanlardan biri değil miydi?
bizler de sizler gibi görüyoruz santraforlarımız Umut ve Gökhan'ın yetersiz kaldıklarını,bu bölgeye transfer yapılması gerektiğini bizlerde dile getiriyoruz.ama forumdaki bazı kişiler gibi yetenekleri el verdiği ölçüde bu formayı giyip ona hizmet etmeye çalışanlarla alay etmiyoruz.sonuçta bu formayı giyiyorlarsa bizim için mücadele ediyorlar ve bu nedenle saygıyı da hakediyorlar.
96'da şampiyon olan febe takımı başkanı,takımı şampiyon yapan Oğuz'la Aykut'u takımdan gönderdi."neden takımı şampiyon yapanları gönderdiniz?" soranlara ise:"çok büyük futbolcu olsalardı febe 7 yıl şampiyonluk beklemezdi"demişti.
ne yazık ki madem bu noktaya geldik istemeye istemeye ben de size söylemek istiyorum.Madem Tekke o kadar büyük futbolcuydu neden bizi şampiyon yapamadı?"
Lütfen arkadaşlar,farkında değilsiniz ama artık bu isyanımız(tekke alınmalıdır) takımımıza zarar vermeye başladı.onun için bizler TRABZONSPORLU olduğumuzu lütfen hatırlayalım ve yönetime takımın eksik yönleri hakkında uyarıda bulunacaksak bunu yeni sezon öncesi takımdaki futbolcularımızın moralini bozarak yapmayalım...

Mehmet Zeki
16.07.2009, 23:44
Almanya'daki üyelerimiz evlerine bir varsalarda anlatsalar bize maçı.

Ben biraz anlatim. Orta sahamiz iyi bence. Bence Ferhat Oztorun Calenin yerine oynayacak, macin adami bence Ferhatti

Reha
16.07.2009, 23:45
Umut un çimi eksik ama kumda iyi gider...

yorumsuz6117
16.07.2009, 23:45
aferin:alkış::alkış::alkış: böyle devam edin.adamda özgüven diye birşey bırakmayın.bravoo
ne yorum yapmamızı bekliyorsun umut iyi futbolcu bugün şanssızdımı diyelim umut bu işte trabzonsporun 11'inde yeri yok..

turkish0061
16.07.2009, 23:48
bu umutan bisey olmaz, bize fatih lazim okadarr

jako13
16.07.2009, 23:49
maçı izleyen varmı? 3-0 yakışmadı 10-0 olmalıydı ))

Emrah Akcagöz
16.07.2009, 23:50
http://www.haber61.net/foto-galeri/iste-trabzonsporun-ilk-sinavi-195.htm (http://forum.bordomavi.net/foto-galeri/iste-trabzonsporun-ilk-sinavi-195-p2.htm)

Burda maç öncesi resimler var..

Reha
16.07.2009, 23:50
.Madem Tekke o kadar büyük futbolcuydu neden bizi şampiyon yapamadı?"
...

O yapamadı UMUT yapar seni şampiyon

Paksoy
16.07.2009, 23:51
gökhan ısınma hareketleri sırasında arka adelesinde çekme olmuş ondan oynayamamış

jako13
16.07.2009, 23:51
Göklere yerlere konmayan Baros 20 gol atmış!!! Büyük yıldız (!) Mehmet Yıldız 14 gol atmış! .....Peki bizim yerden yere vurulan forvet kaç gol atmış? Gökhan 15 gol, Umut 14

Mustafa Calik
16.07.2009, 23:52
http://www.haber61.net/images/gallery/195/1.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/iste-trabzonsporun-ilk-sinavi-195-p2.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/195/3.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/iste-trabzonsporun-ilk-sinavi-195-p4.htm)

Muhammed
16.07.2009, 23:53
Ben biraz anlatim. Orta sahamiz iyi bence. Bence Ferhat Oztorun Calenin yerine oynayacak, macin adami bence Ferhatti

Kardeşim ayrıntılı anlat biraz yahu. Aynı şekilde maçı canlı izleyen diğer kişilerde. Yeni transferler nasıldı? Yattara alanzinho colman nasıldı? Song o kadar şeyden sonra bugün nasıldı?

jako13
16.07.2009, 23:54
Göklere yerlere konmayan Baros 20 gol atmış!!! Büyük yıldız (!) Mehmet Yıldız 14 gol atmış! .....Peki bizim yerden yere vurulan forvet kaç gol atmış? Gökhan 15 gol, Umut 14 gol atmış...! Bu çoçuklar her sene bu kadar gol atıyorlar! En kötü senemizde bile umut 14 gol atttı!!!!!! Lig Tvde biraz önce 2-1 geriden gelip 3-2 kazandığımız Antalya maçı özetlerini izledim! Her iki golcümüzün azmine hayran kaldım...resmen maçı çevirdiler...!! Biraz insaf edelim...!!

hüseyin1975
16.07.2009, 23:54
Maci mümkün olabildigince seyrettim.
Ilk yari orta sahamizda oynayan Zafer-Ceyhun ikilisini ikinci yari oynayan Colman-Selcuk ikilisinden daha cok begendim.
Alan ve Yattara fazla sov yapmakla mesgullar. Ikisi bir arada ASLA oynamamali. Alan Yattaradan cok daha verimli.
Baris calis, calis cok calis demisdik. Bende buna ek olarak diyorumki: KENDINE CEKI DÜZEN VER BE ADAM!
Tjikuzu fizik gücü saglam ve Paslari iyi, fakat biraz agir gibi. Daha cok ileri calismasini bekledim ama o daha cok geride kaldi.
Kalemizde Recepe cok az Top geldi, gelen Toplarda ise cok hatalar yapdi, hic güven vermedi:mad: Türkiyede gercekdende bir Kaleci sorunu var!!!
Ferhat gercekden Caleyi cok zorlayacak gibi duruyor.
Stoperlerimize hic is düsmedi.
Sagbekde ne Serkan nede Tayfun ile bir Sezon olmaz. Sagbek SART! Tayfun Serkandan daha verimliydi.
Golcü olarak ilk yari Eren kendini fazla gösteremedi, bir 100% Pozisyonu kacirdi ama ilk Macin heyecanidir diye umuyorum ve daha iyi olmasini bekliyorum.
Umut ikinci yari cok daha verimliydi ama oda 1-2 100% Pozisyonu harcadi.
Sonuc: Golcü SART!

Ek olarak: Göksu cok gayretliydi, Barisdan cok daha verimli olacagi bence kesin.
Song sonradan oyuna girdi, Rakip cok cilizdi ve Songa fazla is düsmedi. Bugün Stoperleri degerlendirmemiz MÜMKÜN degil.

Muhammed
16.07.2009, 23:57
Peki Yattara art arda hep isabetli ortalar açmadı mı ikinci yarı resmi sitemize göre öyle.

jako13

bu mvv ne oluyor? Herkes anladı, bir ben anlamadım galiba.....

yorumsuz6117
Maci mümkün olabildigince seyrettim.
Ilk yari orta sahamizda oynayan Zafer-Ceyhun ikilisini ikinci yari oynayan Colman-Selcuk ikilisinden daha cok begendim.
Alan ve Yattara fazla sov yapmakla mesgullar. Ikisi bir arada ASLA oynamamali. Alan Yattaradan cok daha verimli.
Baris calis, calis cok calis demisdik. Bende buna ek olarak diyorumki: KENDINE CEKI DÜZEN VER BE ADAM!
Tjikuzu fizik gücü saglam ve Paslari iyi, fakat biraz agir gibi. Daha cok ileri calismasini bekledim ama o daha cok geride kaldi.
Kalemizde Recepe cok az Top geldi, gelen Toplarda ise cok hatalar yapdi, hic güven vermedi:mad: Türkiyede gercekdende bir Kaleci sorunu var!!!
Ferhat gercekden Caleyi cok zorlayacak gibi duruyor.
Stoperlerimize hic is düsmedi.
Sagbekde ne Serkan nede Tayfun ile bir Sezon olmaz. Sagbek SART!
Golcü olarak ilk yari Eren kendini fazla gösteremedi, bir 100% Pozisyonu kacirdi ama ilk Macin heyecanidir diye umuyorum ve daha iyi olmasini bekliyorum.
Umut ikinci yari cok daha verimliydi ama oda 1-2 100% Pozisyonu harcadi.
Sonuc: Golcü SART!

Ek olarak: Göksu cok gayretliydi, Barisdan cok daha verimli olacagi bence kesin.
Song sonradan oyuna girdi, Rakip cok cilizdi ve Songa fazla is düsmedi. Bugün Stoperleri degerlendirmemiz MÜMKÜN degil.

eyw..saolasın..

Ilelioglu
16.07.2009, 23:58
Fatih Tekke'nin Futboluna hic kimsenin lafi yok ama Umut Bulut'un yaptiklarini hice sayamayiz...Bence hirsiyla mücadeleci yapisiyla bu takima cok sey katiyor ama tek eksigi son vuruslar...Daha ilk Hazirlik macindan sonra elestirilmesi beni tedirgin ediyor acikcasi...

Biraz Sabir
.....
Umut Bulut

Cafer Bulur
16.07.2009, 23:59
Peki Yattara art arda hep isabetli ortalar açmadı mı ikinci yarı resmi sitemize göre öyle.
Evet,acti ama umut ve göksu cok müsait pozisyonda golü yapamadilar.

serturkmen
16.07.2009, 23:59
O yapamadı UMUT yapar seni şampiyon
madem alıntı yapacan tamamını yap da senin anlamadığını belki başkaları anlar.
"....bizler de sizler gibi görüyoruz santraforlarımız Umut ve Gökhan'ın yetersiz kaldıklarını,bu bölgeye transfer yapılması gerektiğini bizlerde dile getiriyoruz.ama forumdaki bazı kişiler gibi yetenekleri el verdiği ölçüde bu formayı giyip ona hizmet etmeye çalışanlarla alay etmiyoruz.sonuçta bu formayı giyiyorlarsa bizim için mücadele ediyorlar ve bu nedenle saygıyı da hakediyorlar..."

Anıl Caner
17.07.2009, 00:00
Göklere yerlere konmayan Baros 20 gol atmış!!! Büyük yıldız (!) Mehmet Yıldız 14 gol atmış! .....Peki bizim yerden yere vurulan forvet kaç gol atmış? Gökhan 15 gol, Umut 14

penaltısız attı bizimkiler ayrıca :)

Emrah Akcagöz
17.07.2009, 00:00
Brülsün ve Faty Papynin kiralık oynadığı takım Mvv Maastricht..

hüseyin1975
17.07.2009, 00:01

Abarti, hemde fazlasi ile. Evet topla cok bulusdu ve ortalar kesdi ama bunlarin cogu pekde isabetli degildi. Hemen önümüzde oynadi.

Yattaranin en büyük sorunu artik eskisi gibi kolay Adam eksiltememesi.
Gercekden eski kivrakligindan eser yok, amatör Topculara karsi bile bire birde gecmekde cok zorlandi.
Yattara böyle oynayacaksa LÜTFEN satilsin.

61 Numarali Formayi giyindi, 1-2 macda sov yapar ve yine 1 sezon yatar.

Ya Taraftar?
Yine Yattara Yattara bagirir ve en cok ilgiyi ona gösterir.
Hak etmiyor bence.

hüseyin1975
17.07.2009, 00:02
Bu Takima Umut lazim.
Ama bu Takima yinede son vuruslari üst düzey bir Golcüde lazim.

jako13
17.07.2009, 00:02
Brülsün ve Faty Papynin kiralık oynadığı takım Mvv Maastricht..

Bizim takım desene ))) Anlamamakla ayıp etmişiz.! Dalgınlığıma geldi,düşünsem bulurdum )))) (Yalan)

Cafer Bulur
17.07.2009, 00:03
Takim cok kötü oynadi,ben begenmedim acikcasi.

Hazirlik maclari ölcü degildir ama ben alman 6.ligindeki takima karsi daha etkili bir Trabzonspor beklerdim.

Broosun takima kanatlardan hücum yaptirmak istemesini gözlemledik ama yattara haricinde bunda basarili olmadik.

jako13
17.07.2009, 00:04
penaltısız attı bizimkiler ayrıca :)

Bizimkilerin "net" ağırlığı !!! Onların ki "brüt" !!!........ Birde böyle bakmak lazım...!:alkış:

Emre ÖZTÜRK
17.07.2009, 00:05

papy ve brüls ü kiraladığımız hollanda ikinci liginde oynayan bir takım

hüseyin1975
17.07.2009, 00:05
Ben sahsen bu sezon en büyük sürprizi Zaferden bekliyorum.
Gecen sezon onun icin her ne kadar kötü gecmis olsada, kendisinin alt yapisi cok saglam. Alman disiplini ve taktigi ile yetismis, üzerinede iyi bir Teknik katmis.

Ilk defa oynamasina ragmen gerek Colmandan, gerekse Selcukdan daha verimli idi.

Engin bugün tam bir hayal kirikligi idi.

yorumsuz6117
17.07.2009, 00:06
Ben sahsen bu sezon en büyük sürprizi Zaferden bekliyorum.
Gecen sezon onun icin her ne kadar kötü gecmis olsada, kendisinin alt yapisi cok saglam. Alman disiplini ve taktigi ile yetismis, üzerinede iyi bir Taknik katmis.

Ilk defa oynamasina ragmen gerek Colmandan, gerekse Selcukdan daha verimli idi.

Engin bugün tam bir hayal kirikligi idi.
biri diyo engin çok iyidi biri hayal kırıklığıydı diyo:rolleyes:

hüseyin1975
17.07.2009, 00:09
biri diyo engin çok iyidi biri hayal kırıklığıydı diyo:rolleyes:

Engin ilk 45 Dakika oynadi ve sol kanatda oynadi.
Ben sahsen ne güzel bir dribling, nede iyi bir ortasini gördüm.
Neye göre iyi oynamis pek anlayamadim dogrusu.

Ayrica serbest vuruslari BERBAT kullandik.
Neden Zafere vurdurmadiklarinida anlamadim.

jako13
17.07.2009, 00:10
Trabzon maçını gösterirmi diye Lig Tv haberde ağaç olduk..Şerefsizler F.Bahçe Lunaparkta diye haber yapıyorlar...!!! koca koca adamlar lunaparkta dolanıyor....!!!

hüseyin1975
17.07.2009, 00:12
Onura neredeyse hic Top gelmedi.
2-3 orta yapildi ve bunun ikisini elinden kacirdi.
Hic güven vermedi.
Iyi bir Rakipe karsi oynasaydik büyük ihtimal sayesinde Gol yerdik.

Muhammed
17.07.2009, 00:13
Hüseyin abi sende Ferhat'ı çok beğendin mi?

Emre ÖZTÜRK
17.07.2009, 00:14
Hic güven vermedi.

yapma be abi koca maç boyunca hiç olumlu hareketi yok muydu.Valla onur a çok güveniyoruz umarım oda tolga zengin gibi olmaz

jako13
17.07.2009, 00:15
"Rostcok elması" lakabını zafer hak edecek galiba...!

yorumsuz6117
17.07.2009, 00:15
Hic güven vermedi.
aman liege maçında onur olmasın o zaman tony oynasın..

Kıvanç Çuvalcı
17.07.2009, 00:16
baris icin kendine gel demissin oyle bir ihtimal olacagini sanmiyorum baris dan hic bir beklentim kalmadi,yetenekleri oldugunu biliyoruz ama karakter olarak ve mentalite olarak iyi ornekler vermiyor sanirim.gayret ve hirs zaten hic hak getire yok.

hüseyin1975
17.07.2009, 00:17
Macin en kizdigim Pozisyonlarindan birisi macin sonlarina dogru yasandi.
Defansdan dönen topu Tayfun cok iyi aldi ve iki kisinin arasindan siyrildi.
Ceza sahasinin icinde kaleye yaklasik 10 metre mesafede önü acikken vurmadi ve akil almaz kötü bir sekilde orta yapdi.
Tabi Top auta cikdi:mad:

Acaba atamazsam Taraftar yine bana sövecek diyemi düsündü?
Trabzonsporlu oyuncunun daha cok özgüveni olmali.

futbalski60
Hic güven vermedi.

Sahaya dizilişimiz nasıldı örneğin Hoca Alanzinho'yu nerede oynattı ?

yorumsuz6117
Macin en kizdigim Pozisyonlarindan birisi macin sonlarina dogru yasandi.
Defansdan dönen topu Tayfun cok iyi aldi ve iki kisinin arasindan siyrildi.
Ceza sahasinin icinde kaleye yaklasik 10 metre mesafede önü acikken vurmadi ve akil almaz kötü bir sekilde orta yapdi.
Tabi Top auta cikdi:mad:

Acaba atamazsam Taraftar yine bana sövecek diyemi düsündü?
Trabzonsporlu oyuncunun daha cok özgüveni olmali.

tayfunada yazık taraftardan korkup kaleye şut atamıyo :D:D

hüseyin1975
17.07.2009, 00:21
aman liege maçında onur olmasın o zaman tony oynasın..

Bugün kalecisiz oynasakda en fazla 1 Gol yerdik.
Rakipin hic bir ciddi atagi yokdu.
2-3 defa orta yapdilar ve iki defa elinden kacirdi, ikincisinde neredeyse rakip topa vuracakdi ve ceza sahasinin sinirinda son anda topu alip hatasini düzeltti.

Yinede Liege macinda oynamasini isterim, daha cok Top gelir ve ne oldugunu daha cok belli eder.
Belki bu maca iyi motive olamamisdir ve konsantrasyon sorunu yasamisdir.
Gerci verilen her sansi kullanmasi lazim ama böyle maclar ödül degil aslinda ceza gibi:)

Arkada duran bir kaleci lazim ve buda mümkünse as kaleci olmasin diye düsünpr TD'ler:p ve Genc kaleciyi orada dursun diye koyarlar:p

kalavara
17.07.2009, 00:22
ya varya bu bizim taraftara diyecek şey yok, umut gol kaçırınca f.tekke diye tezahurat yapmışlar, fatih gol kaçırınca ne yapacaz peki...böyle olmaz beyler, çok yanlış yoldayız!!!

.....
17.07.2009, 00:22
Hüseyin abi iyi bir seyler söyle lütfen :)

hüseyin1975
17.07.2009, 00:23
Sahaya dizilişimiz nasıldı örneğin Hoca Alanzinho'yu nerede oynattı ?

Alanin nerede oynadigini pek cözemedim:)
Daha cok serbest Adam olarak oynadi ve Erene daha yakin oynadi.
Yani hem Forvet arkasi, hemde onun ötesinde orta sahada serbest oynadi.

Sade oynadiginda cok verimli ve Yattaradan cok daha fazla gole yakin.
Maalesef arada bir sovu abartiyor ve Takima zarar veriyor.

ROCK
17.07.2009, 00:24
Hüseyin abi ye Zafer konusunda katiliyorum. Kesinlikle Selcuk ve Colman dan iyi görüntü cizdi. Ben Engini begendim, kosu yollari olsun top alisverisi olsun cok seri buldum. Insallah yüzümü kara cikarmaz:) Onur u bende begenmedim, fazla top gelmedi ama gelen toplarda cok güvensiz idi.

Cihad Varlı
17.07.2009, 00:24
Umut hakkında yorum yapmıyorum , susuyorum . Lig ve Avrupa ligi başlayınca susmicağımı biliyorum . O zaman konuşuruz bu konuyu . Gerçi görünen köy klavuz istemez ama neyse ..

hüseyin1975
17.07.2009, 00:25
baris icin kendine gel demissin oyle bir ihtimal olacagini sanmiyorum baris dan hic bir beklentim kalmadi,yetenekleri oldugunu biliyoruz ama karakter olarak ve mentalite olarak iyi ornekler vermiyor sanirim.gayret ve hirs zaten hic hak getire yok.

Göksu örnegin hem bugün hemde Sali günü Havaalaninda cok daha cana yakindi.
Baris daha olmadan "sismis", bir kibir bir kibir:(

Devam et Evlat, yakinda Diyarbakirda top kosturursun:(

ARAF
17.07.2009, 00:28
komple kafayı sıyırdık bence

6.ligde bi takımla maç yaptık sanki real madrid le maç yapmışız ve dağılmışız gibi kırıcı yorumlar yapılıyor

sinirleri bozulan bi kaç gün forumlara bakmasın rahatlasın gelsin

ROCK
17.07.2009, 00:29
Ihsan Alioglu yöneticimiz ile de sohbet etme imkanim oldu. Aramizda taraftar gibi geziyordu :) Fatih Tekke konusunu sormadan edemedim tabi. Ve benim kanimca pek olumlu konusmadi. Ugrasiyoruz dedi neden olmasin falan filan. Yani somut bir gelisme yok herhalde.

hüseyin1975
17.07.2009, 00:29
Hüseyin abi iyi bir seyler söyle lütfen :)

Takimimiz son Haftalarda agir Antremanlar yapdi ve bugün elbette "agir bacaklari" vardi.
Ben bu yüzden cok Gool beklemedim, cok iyi Futbolda beklemedim.
Bu haksizlik olurdu.
Ama bu Rakipe karsi en az 4-5 cok iyi kombinasyon bekledim ama maalesef pek göremedim:(
Daha iyi olacakdir ve olmalidir.
Ama sagbek ve Forvet SART diyorum, Isimler önemli degil.

Kacan her Golden sonra FT bagirilmasi artik cekilecek gibi degil ve sahadaki Futbolculara yapilan bir Haksizlik. Yönetim ya FT yada onun kalitesinde birisini alip bu olaya artik son vermeli.

MetiN08
17.07.2009, 00:30

Devam et Evlat, yakinda Diyarbakirda top kosturursun:(

Abi nerde o günler, eline okadar büyük bir imkan gelmis o ne yapiyor gitsin tabi öyle adam lazim degil bize, gicik kapmaya basladim ona zaten, kolunada yapisdirmis hemen dövmeyi

irfan61

Devam et Evlat, yakinda Diyarbakirda top kosturursun:(Göksu nasıl oynadı hüseyin abi.

abbas
Millet futbola nasıl aç kalmış yaa... 6. lig takımıyla öylesine maç yapıyoruz. Ne Umut kaldı, ne Barış, ne Yattara, ne Onur...

Umut a şimdiden acıyorum ben. Bu sene her gol kaçırışında Fatih Tekke tezahüratları gelecek tribünden... Yazık.

Paksoy
yarın 3.tur uefa kura çekimi varmış . hangi kanal bilen varmı

Cihad Varlı
17.07.2009, 00:34

Bizi ilgilendirmiyor ki . Play-off'dan katılıcaz .

.....
17.07.2009, 00:34
Takimimiz son Haftalarda agir Antremanlar yapdi ve bugün elbette "agir bacaklari" vardi.
Ben bu yüzden cok Gool beklemedim, cok iyi Futbolda beklemedim.
Bu haksizlik olurdu.
Ama bu Rakipe karsi en az 4-5 cok iyi kombinasyon bekledim ama maalesef pek göremedim:(
Daha iyi olacakdir ve olmalidir.
Ama sagbek ve Forvet SART diyorum, Isimler önemli degil.

Kacan her Golden sonra FT bagirilmasi artik cekilecek gibi degil ve sahadaki Futbolculara yapilan bir Haksizlik. Yönetim ya FT yada onun kalitesinde birisini alip bu olaya artik son vermeli.

Hayırlısı olsun inşallah. Takımımız düzelecektir ve en iyi yerlere gelecektir buna eminim...

İbrahim Keleşoğlu
17.07.2009, 00:37

biz 3. turdan mı katılıyoruz

hüseyin1975
17.07.2009, 00:38
Göksu nasıl oynadı hüseyin abi.

Göksu son yarim saat oyuna girdi.
Maalesef sol kanatda oynadi büyük bir bölüm ve kendini haliyle gösteremedi. Sonra Yattara ile kisa süreli kanat degisdirdi ve daha etkili oldu.
Iyi yada kötü diye yorum yapilamaz bu mac icin ama su söylenebilir: Göksu istiyor, Göksu arzuluyor, Göksu calisiyor.
Tek eksigi GÜVEN ve Tecrübe, cocukcagiz Taraftarin arasinda cok "tedirgin", "Mazlum" ve "cekingen" (mac sonrasi kendini diger Futbolcular gibi kacip kurtaramadi:p). Zamanla Insallah cok iyi olacakdir.
1-2 Golde kacirdi ama hic önemi yok.

Ben yinede Göksu konusunda TD cok kizdim. Günlerdir "yok Göksuyu cok begeniyorum, yok Göksunun mücadelesine hayranim" diye yazilar okuduk. Eger gercekden TD bunlari dediyse, neden basdan oynatmadi?
TD korkmasin ve begendikleri Genclere SANS versin yahu, yoksa nasil kazanacagiz bu Cocuklari?

MetiN08
17.07.2009, 00:39

Yok biz play offdan direk gircez, ön eleme filan oynamiyoruz yani bizi ilgilendirmiyor, GS ve FB icin önemli bu

yorumsuz6117
17.07.2009, 00:39
hyr playofftan bizim kuramız 7 agustosta..çekilicek ilk maç 20 ağustos rovanşı 28 agustos..

futbalski60
17.07.2009, 00:40
Maçın sonucunun oynanan futbolun hiçbir önemi yok Hoca sistemi yerleştirmeye çalışıyor asıl sınavımız Standard Liege ile bu takımın savunma hattı fizik gücü yüksek oyunculardan kurulu ve bize göre daha oturmuş bir takım tek forvetli sistemin işleyip işlemediği hakkında bu maçta fikir sahibi olabiliriz.

hüseyin1975
17.07.2009, 00:42
Abi nerde o günler, eline okadar büyük bir imkan gelmis o ne yapiyor gitsin tabi öyle adam lazim degil bize, gicik kapmaya basladim ona zaten, kolunada yapisdirmis hemen dövmeyi

Kendini YIRTMASI lazim ama nerdeeeeee.
Yahu sen zatan ufak tefek birseysin, bari gitde biraz kaslarini calisdir, biraz güclen yahu. Sen böyle ciliz halinle nasil büyük maclari cikaracaksin?
Ha böyle gücsüz kalacagim diyorsan, en azindan deli gibi kosda bari öyle göze bat ama o da yok:(
Alan dahi ikili mücadelelerde daha kuvvetli, en azindan kazanamadigi mücadelelerde Faul kazandiriyor ama Barisda o da yok.

Kolundaki dövmede herhalde Gökhan abisine özentisindendir, havali havali durma konusundada en az onun gibi basarili:(

Murat TONBUL
17.07.2009, 00:43
tjikuzu nasıldı? hüseyini aratmadı inşallah :)

irfan61
17.07.2009, 00:43
Yok biz play offdan direk gircez, ön eleme filan oynamiyoruz yani bizi ilgilendirmiyor, GS ve FB icin önemli buPlay off'dan katılıyoruz(sadece 1 ön eleme oynayacağız).UEFA Avrupa ligine onun için seri başı takımda değiliz bizi güçlü takımlar bekliyor.

AKSOY_61
17.07.2009, 00:44

ben de merak ettim bunu.

Paksoy
17.07.2009, 00:44
SİVASSPOR'A DEV RAKİPLER!
Tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi'ne katılma şansı yakalayan Sivasspor'un muhtemel rakipleri birbirinden güçlü !.. Yiğidoların muhtemel rakipleri arasındaki en az güçlü takım Belçika temsilcisi Anderlecht. Sivasspor'un diğer muhtemel rakipleri ise geçen sezonun UEFA Kupası şampiyonu Shakhtar Donetsk, Portekiz futbolunun dev ismi Sporting Lisbon, Yunanistan'in en ateşli taraftarlarından birine sahip olan Panathinaikos ve İskoç devi Celtic. Sivasspor Şampiyonlar Ligi 3. Ön Elemesi'nde bu 5 takımdan biriyle eşleşecek

13:30 da ligtv.com.tr den canlı izleyebilirmişiz

irfan61
17.07.2009, 00:46
Tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi'ne katılma şansı yakalayan Sivasspor'un muhtemel rakipleri birbirinden güçlü !.. Yiğidoların muhtemel rakipleri arasındaki en az güçlü takım Belçika temsilcisi Anderlecht. Sivasspor'un diğer muhtemel rakipleri ise geçen sezonun UEFA Kupası şampiyonu Shakhtar Donetsk, Portekiz futbolunun dev ismi Sporting Lisbon, Yunanistan'in en ateşli taraftarlarından birine sahip olan Panathinaikos ve İskoç devi Celtic. Sivasspor Şampiyonlar Ligi 3. Ön Elemesi'nde bu 5 takımdan biriyle eşleşecek

13:30 da ligtv.com.tr den canlı izleyebilirmişizNeyse sivasspor a geçmiş olsun biz kaldığımız yerden devam edelim.

Murat TONBUL
17.07.2009, 00:46

hiçbirini eleyemezler.

yorumsuz6117
17.07.2009, 00:47

sivasın bu turu geçmesi çok çok zor görünüyo hadi geçti diyelim diğer turu geçmesi imkansız..:):alkış:

hüseyin1975
17.07.2009, 00:48

Hüseyini aratmadi.
Bu macda not verilmez ama iyi top kesdi ve olumlu paslar atti.
Hele bir uzun isabetli pasi vardi, hemen "oh be artik uzun pas atan bir ön liberomuz var" dedim:p
Biraz agir bir görüntü verdi ve fazla ileri cikmadi.
Ne olup olmadigi önümüzdeki 2 macda daha net belli olur.
Ben halen Ceyhunun Forma giyinmesini ümit ediyorum.:)

AKSOY_61
17.07.2009, 00:51
tijikuzu manyak mı ya ne yapmış öyle
ts de oynayan libero uzun pas atamaz arkadaş biz böyle alıştık.:D

yorumsuz6117
17.07.2009, 00:51
http://img148.imageshack.us/img148/7295/34367185.jpg (http://img148.imageshack.us/i/34367185.jpg/)
homberg maçından güzel bir resim..

yorumsuz6117
17.07.2009, 00:52
tijikuzu manyak mı ya ne yapmış öyle
ts de oynayan libero uzun pas atamaz arkadaş biz böyle alıştık.:D
ewt satsınlar hemen tjikuzuyu yada sölesinler bizde uzun pas yok diye yasak desinler.:D

Murat TONBUL
17.07.2009, 00:53
http://img148.imageshack.us/img148/7295/34367185.jpg (http://img148.imageshack.us/i/34367185.jpg/)
bu formanın arması nerde kardeşim:p:)

Vural Kuyumcu
17.07.2009, 00:55

iki forma da korsan ürün :)

MetiN08
17.07.2009, 00:56
bu formanın arması nerde kardeşim:p:)

forma cakma :)

hüseyin1975
17.07.2009, 00:59
Neticede 1 Sagbek 1 Forvet transfer edilirse "tamamdir" bu is.
Tek sIkinti fizik gücümüz olabilir.

Engin, Baris, Alan, Yattara cok "ciliz" oyuncular.
Gökhan, Colman ve Selcuk da cok güclü degiller.
Zafer'de fazla kuvvetli degil.

Sahsen orta sahamizda en az 2 kuvvetli oyuncunun oynamasini isterim, fizik Güc en az Teknik kadar, yerine göre Teknikdende daha önemlidir.

Ayrica bircok oyuncumuzun boyu uzun degil.

yorumsuz6117
çakmaolsun nolucak:D:D

servet nuh
resmi sitede rakip için 6 ncı lig takımı diyor....yani 1 değil 2 değil 3 değil 4 değil 5 değil 6 ncı lig !!!!! yani bu takıma sebatın bile 5 atması gerekmezmiydi ???

Serdar A
17.07.2009, 01:00
...

Yattaranin en büyük sorunu artik eskisi gibi kolay Adam eksiltememesi.
Gercekden eski kivrakligindan eser yok, amatör Topculara karsi bile bire birde gecmekde cok zorlandi.
Yattara böyle oynayacaksa LÜTFEN satilsin.

...

Bir kaç mesaj sonra idmanların ağırlığından , dolayısıyla fizik gücü yetersizliğinden bahsettiniz .

Yalnış anlamayın , biraz seçici geçirgenlik var gibi geldi .

Mustafa Calik
17.07.2009, 01:01
resmi sitede rakip için 6 ncı lig takımı diyor....yani 1 değil 2 değil 3 değil 4 değil 5 değil 6 ncı lig !!!!! yani bu takıma sebatın bile 5 atması gerekmezmiydi ???

gs gecen sene bunlara karsi 2:0 yendi sadece.

MetiN08
17.07.2009, 01:01

Arkadaslar sivasi birakinda, bunlari sanki biz elermiydiki, iyiki gitmemisiz SL diye düsünüyorum simdi

Vural Kuyumcu
17.07.2009, 01:02
abi burda 6 lig ne oldunu bilmezden yok sebata atmasi lazimdi vs vs yazmiyalim ltf buranin statüsü degisik burda eyalete dagitilmis hem gecen sene gayse bu takimi 2:0 sifir yendi

Serdar A

Oynadığımız rakibin futbol seviyesi Kazak takımı Tobol'un çok altında olmadığını düşünüyorum .

yorumsuz6117
Arkadaslar sivasi birakinda, bunlari sanki biz elermiydiki, iyiki gitmemisiz SL diye düsünüyorum simdi
elensekte uefaya düşcektik en azından şansımızı denerdik..

ersanozcan61
17.07.2009, 01:03
belki panathinaikosu elerler

jako13
17.07.2009, 01:04
Beter olsun Sivas.....! küçük Fener bunlar....çok çabuk havaya giriyorlar..elensinler yoksa çok kafamız şişirecekler...!!

28TS61
17.07.2009, 01:04
iki forma da korsan ürün :)

stadin disinda stand kurmus biri formalarimizi satiyordu (tabiki korsan) dedim ne kadar 25 € dedi. abi bunlar sahte 5€ ya bile satsan almam deyince adam bunlar türkiyeden geldi orijinal bunlar dedi.
gülüp gectim bende

hüseyin1975
17.07.2009, 01:05
Bir kaç mesaj sonra idmanların ağırlığından , dolayısıyla fizik gücü yetersizliğinden bahsettiniz .

Yalnış anlamayın , biraz seçici geçirgenlik var gibi geldi .

Yattaraya yapdigim elestiri belki biraz agirdi ama ben genel olarak artik adam gecmekde zorlandigini düsünüyorum.
Umarim eski Yattarayi yakinda görürüz ama ben cok ümitli degilim.
Yattarada bir süredir büyük düsüs var.

AKSOY_61
17.07.2009, 01:05
Neticede 1 Sagbek 1 Forvet transfer edilirse "tamamdir" bu is.
Tek sIkinti fizik gücümüz olabilir.

Engin, Baris, Alan, Yattara cok "ciliz" oyuncular.
Gökhan, Colman ve Selcuk da cok güclü degiller.
Zafer'de fazla kuvvetli degil.

Sahsen orta sahamizda en az 2 kuvvetli oyuncunun oynamasini isterim, fizik Güc en az Teknik kadar, yerine göre Teknikdende daha önemlidir.

Ayrica bircok oyuncumuzun boyu uzun degil.

Sanırım Atiba hutchinson cuk oturur.

yorumsuz6117
17.07.2009, 01:06
Yattaraya yapdigim elestiri belki biraz agirdi ama ben genel olarak artik adam gecmekde zorlandigini düsünüyorum.
Umarim eski Yattarayi yakinda görürüz ama ben cok ümitli degilim.
Yattarada bir süredir büyük düsüs var.
bende eskisi gibi çalım atamadığını düşünüyorum..

yorumsuz6117
17.07.2009, 01:06
Sanırım Atiba hutchinson cuk oturur.
atiba çok kuvvetli bi oyuncu fizik kalitesi çok yüksek..

irfan61
17.07.2009, 01:07
Arkadaslar sivasi birakinda, bunlari sanki biz elermiydiki, iyiki gitmemisiz SL diye düsünüyorum simdiİyi de ordan elenen UEFA avrupa liginden devam edecek gitseydik daha iyi olurdu.

yorumsuz6117
17.07.2009, 01:08
İyi de ordan elenen UEFA avrupa liginden devam edecek gitseydik daha iyi olurdu.
şansımızı denerdik en azından..:cool:

worldmaster
17.07.2009, 01:08
Yattara nin artik adam geçmede çok sıkıntı çektiğini zaten gecen sezon bol bol gözlemledik.Anlaşılan bu durum geçici degilmiş...

worldmaster
17.07.2009, 01:10
Bu arada Sivas'a en çok Shaktar'ın çıkmasını isterim.Şöyle güzel bi ders verseler...

Serdar A
17.07.2009, 01:13
Yattara konusunda hakkınız var , sık sakatlanmış bir futbolcu sert futbol oyun anlayışınada etki etmeye başladı .

Yalnız ben ayağında top tutmayan bir Yattara tercih ederim , yıllardan beri çok yüksek top kaybıyla oynuyor . Hocayıda bu konuda destekliyorum .

Mehmet Sarigül
17.07.2009, 01:13
stadin disinda stand kurmus biri formalarimizi satiyordu (tabiki korsan) dedim ne kadar 25 € dedi. abi bunlar sahte 5€ ya bile satsan almam deyince adam bunlar türkiyeden geldi orijinal bunlar dedi.
gülüp gectim bende

Peki, "lisansli" formalarin satildigi bir stand varmiydi?...

28TS61
17.07.2009, 01:17
Peki, "lisansli" formalarin satildigi bir stand varmiydi?...

malesef oda yoktu

Bekir
17.07.2009, 01:19
Yattara nin artik adam geçmede çok sıkıntı çektiğini zaten gecen sezon bol bol gözlemledik.Anlaşılan bu durum geçici degilmiş...
Yattara gecen sezon sakatılıgı devam ettigi için,topla fazla oynamaya korktugunu soylemişti...
Sakat sakat ancak o kadar yapılıyormus demek ki..

MetiN08
17.07.2009, 01:25
elensekte uefaya düşcektik en azından şansımızı denerdik..

yok öyle birsey, elenseydik gidiyorsun evine, uefaya bu turda degil öteki turda kaliyorsun yenilirsin Sl macini renktas ;)

yorumsuz6117
17.07.2009, 01:28
yok öyle birsey, elenseydik gidiyorsun evine, uefaya bu turda degil öteki turda kaliyorsun yenilirsin Sl macini renktas ;)
yanlış biliyorsun ŞLde 3. ön elemede elenirsen uefaya playofftan katılıyosun 4.ön elemede elenirsen yani son elemede uefada direk gruplara giriyorsun araştırıp öğrenebilirsin..;)

KERİM
17.07.2009, 01:32
eğer ŞL ye kalsaydık daha ilk maçta yenilseydik direk eve gidiyoduk.2.maçta yenilirsek ozaman uefaya

MetiN08
yanlış biliyorsun ŞLde 3. ön elemede elenirsen uefaya playofftan katılıyosun 4.ön elemede elenirsen yani son elemede uefada direk gruplara giriyorsun araştırıp öğrenebilirsin..;)

baktim simdi dogru benim yanlisim var, kusura bakma yani, laf sokmayida iyi beceriyorsun ;) masallah yani

worldmaster
Yattara gecen sezon sakatılıgı devam ettigi için,topla fazla oynamaya korktugunu soylemişti...
umarım dediğin gibidir dostum aksi halde bundan sonra Yattara yarardan çok zarar getirir bize...

yorumsuz6117
17.07.2009, 01:34
baktim simdi dogru benim yanlisim var, kusura bakma yani, laf sokmayida iyi beceriyorsun ;) masallah yani
laf sokmadım sadece yanlış biliyorsun araştırıp öğrenebilirsin dedim ne var bunda:D

NeoTs
17.07.2009, 01:38
Bidaha ki maç kaç gün sonra?

KERİM
17.07.2009, 01:39
kanrdeşim ben bbunu sabahtan beri forumda yazıyorum Sanada söliyim :) Sitede yanlış bilgi verilmiş.Kesşiinlikle 6.Değil 3.lig takımıdır.

Mehmet Sarigül
17.07.2009, 01:39

Onun icin her aldigi topla rakiplerini calimlamaya calisiyor...

Yattara'nin etkili olmasi icin kosmasi gerekiyor,...bos alanlara kosmali...hareketli halde top istemeli...tempolu bir sekilde rakibin üstüne gitmeli...

ama Yattara topu ayagina istiyor,...rakiplerinin üstüne yürüyerek gidiyor...cogu zaman cizgiye inmeden yari sahadan toplari ortaliyor...

sakatlik bahane, Yattara bu...

Yattara'yi göklere cikaran biziz ve tabi ki medya...

yorumsuz6117
17.07.2009, 01:40
Bidaha ki maç kaç gün sonra?
cumartesi 20.00 standart liege..

Samet Yildirim
17.07.2009, 01:41
Resim ve Videolar burda !?!?!?!

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=15829&page=21

NeoTs
17.07.2009, 01:43
cumartesi 20.00 standart liege..

Bu Cumartesi yarın mı yoksa bidaha ki hafta mı?:)

yorumsuz6117
17.07.2009, 01:44
yarın kardeş naptın:Dresmi siteden bakabilirsin burda uğraşıcağına..

KERİM
17.07.2009, 01:45
BU cumartesi(18 Temmuz ) Standart liege DSmart

28TS61
17.07.2009, 01:49
arkadaslar yardima ihtiyacim var.
elimde 22 tane video görüntüsü var pc de aciyorum vlc player ile görüntü var ama ses yok.
bu sefer media playerde aciyorum o zamanda ses var görüntü yok.
neden böyle ? nasil düzeltebilirim bunu

yorumsuz6117
17.07.2009, 02:08
Bize Her Yer Trabzon
17 Temmuz 2009 Cuma
Bize her yer gerçekten TRABZON
Ne güzel bir söz, �Bize her yer Trabzon�
Trabzonspor Isparta Davraz"da iki hafta kamp yaptı ve bu kampı takip edenlerden biriydim.
Bordo mavili taraftarlar Isparta Davraz"da takımlarını yalnız bırakmadılar,
Trabzonspor bu sefer yeni sezon hazırlıklarını Hollanda"da sürdürüyor,bu kampı da takip ediyorum. Bordo mavililer Hollanda da olmasına rağmen gurbetçi taraftarlarımız Almanya"dan ve Belçika"dan gelerek takımlarına sahip çıkıyorlar.
Bordo mavili takımımız bu akşam Almanya ekiplerinden VFB Homergen"e karşı ilk hazırlık maçını oynadı, 2 bin kişinin üzerinde gurbetçi taraftar vardı. Takımlarını bakın nasıl tezahürat yaparak desteklediler
�Bize her yer Trabzon�
Gurbette vatanından uzakta bu sözü duymak ne kadar mutluluk verici.
Trabzonspor her ne kadar Hollanda"da, Almanya"da olmasına rağmen bize her yer Trabzon"daymış gibi Trabzon"u aratmadılar.
Şimdi gelelim bordo mavili takımın ilk hazırlık maçının analizine
Hollanda Mairle"don, Almanya Disburg"a hareket ettik, maçın başlamasına bir buçuk saat kalarak stada vardık. Statta öyle bir atmosfer var ki kendimi bir an Avni Akerdeymişim gibi hissettim, gurbetçi taraftarımızı küçüğünden büyüğüne takımlarını desteklemeye geldiler, tribünlerde çok güzel görüntüler oldu. Maç sonunda ise adete izdiham oldu neden mi, taraftar forma kapmak için sahaya indi ve futbolcularımız zor anlar yaşadı.
Şimdi gelelim takımın durumuna ilk hazırlık maçı olmasına rağmen kim nasıl oynadı.
Bu maçta kaleci Onur"a pek fazla iş düşmedi diyebilirim ama Onur idmanlarda gösterdiği performansla kalede güven veriyor diyebilirim
Serkan Balcı, iyi mücadele etti ve çok koştu, kanatlardan iyi toplar taşıdı.
Giray idmanlarda çok iyi bu maçta da iyi performans ortaya koydu. İdmanlardaki performansını tam olarak bu maçta gösteremedi ama Giray iyi yolda diyebilirim.
Kaptan Egemen her zaman takımın beyni, defansta rakip zayıf olmasın rağmen takımın ataklarını kesmesinin yanında futbolcu arkadaşlarını iyi yönlendirdi.
Cale, özellikle Broos"un idmanlarda kanatlardan oynamasını istiyordu, Cale"de sol kanattan toplar taşımaya çalıştı, Cale"de bu maçta iyi futbol ortaya koydu.
Ceyhun idmanlarda çok çalışıyor, bu maçta da idmanlarda olduğu gibi iyi futbol ortaya koydu.
Zafer Yelen oynadığı futbolla hocanın taktirini kazandığını tahmin ediyorum, takıma hemen uyum sağladı, geçen sezon uzun zaman futbol oynamamasına rağmen bu maçta çok iyiydi.
Engin Baytar, sanki idmanlardaki durgun tembel Engin değildi, bu maçtaki iyi mücadele etti, bir çok kez gol pozisyonuna girdi, çok mücadele etti, maçın yıldızı olabilecek futbolcular arasındaydı.
Barış Memiş sağ kanatta özellikle Serkan Balcı"nın isabetli pasları ile buluştu, barış biraz topla fazla oynamayı seviyor, bu maçta iyi mücadele etti diyebilirim.
Eren Görür Broos genç futbolculara büyük önem veriyor, Eren de bunlardan biri, bu maçta iyi oynadı, ilk yarıda birkaç pozisyondan o da yararlanamadı.
Alanzinho, bu maçta çabukluğu kıvraklığı ile adete topla dans etti. Attığı gol yanında gol de kaçırdı.
Tayfun Serkan"ın yerine ikinci yarıda oyuna girdi, şansını iyi değerlendiren futbolculardan biri oldu.
Mustafa Yumlu, Giray"ın yerine girdi, idmanlarda performası çok iyi olan futbolculardan biriydi bu maçta da iyi oyun ortaya koydu.
Song kaptan Egemen"in yerine girdi, o da güzel işler yaptı, bugün oynadığı futbol ile takımda kaldı diyebilirim, bunun yanında idmanlarda da çok istekli çalışıyor.
Ferhat Cale"nin yerine oyuna girdi, yeni transferlerimizden olan bu futbolcu
Tjikuzu Ceyhun"un yerine oyuna girdi, yeni transferi içinde oyunu ile göze batan futbolcu, bu maçta da iyi futbol sergiledi.
Selçuk Zafer"in yerine oyuna girdi, geçen senenin iskelet kadrosu oyuncularından, oyunun genelinde iyiydi.
Colman ikinci yarının başında Engin Baytar"ın yerine girdi. Bu maçta iyi paslar yaptı, birkaç kez kaleye sert şut çekti ama bir türlü istediği golü bulamadı.
Yatara Barış"ın yerine girdi, özellikle kanatlardan çok iyi toplar taşıdı, tam Hugo Broos"un istediği gibi. Bir sağ kanatta bir sol kanatta yer aldı, bu maçta güzel hareketleri ile tribünleri coşturdu.
Umut Eren"in yerine oyuna girdi, gol pozisyonlarına çok girdi, çok istekli ve arzulu oynadı ama bir türlü istediği golü bulamadı.
Göksü Alanzinho"nun yerine oyuna girdi, idmanlarda çok mücadele eden performansını bu maça yansıtamadı ama çok kötü diyerek bu futbolcumuza haksızlık yapmak istemiyoruz, daha bir şey söylemek için erken.
Trabzonspor özetle zayıf rakibi karşısında zorlanmadı, hazırlık maçıydı, bu maçta futbolcularla ilgili kesin bir şey söylemek çok erken, daha önümüzde 3 hazırlık maçı daha var. O maçları oynamadan bir şey söylemek erken�.
Bu arada Gökhan Ünal neden oynamadı denilebilir, bu futbolcu maçtan önce ısınırken sakatlandığı için bu maçta yer almadı.
Cumartesi günü Belçika"nın güçlü ekiplerinden Standart Lıge ile karşılaşacak. Bu maç futbolcuların şansını kullanması için önemli, bu karşılaşma kendileri için bir ölçü olabilir.
Bu arada Sportif Direktör Ünal karaman bugün bir basın açıklaması yaptı ve açıklamasında net mesajlar verdi ve tartışmalara da bir son verdi.
Trabzonspor'da ast ve üst yoktur, kendisinin Hugo Broos'a güç ve katkıda elinden gelen yardımı yapabileceğini ifade etti ve Broos'a güç vereceğini söyledi.
Bunun yanında Trabzonspor'da futbolculuk döneminde yarım kalan şampiyonluk hasreti vardı, bu hasrete sonlandırmaya geldiğini kaydetti.
Selahattin Aydınlı
haber61

Mehmet Sarigül
17.07.2009, 02:19
kanrdeşim ben bbunu sabahtan beri forumda yazıyorum Sanada söliyim :) Sitede yanlış bilgi verilmiş.Kesşiinlikle 6.Değil 3.lig takımıdır.

Almanya'daki Liglerin siralamasi;

(1) Bundesliga
(2) 2. Bundesliga
(3) 3. Liga
(4) Regionalligen
(5) Oberligen
....(Almanya'da Amateur Ligler Eyaletlere göre farkli olabiliyor!)....
(6) Rheinlandliga (VFB Homberg'in oynadigi Lig, Niederrheinliga)
(7) Bezirksligen
(8) Kreisligen

VfB Homberg Almanya'da 6.Ligde oynuyor,...ama bunu Türkiye ile birebir karsilastiramayiz.

Alika87
17.07.2009, 03:12
Kendini YIRTMASI lazim ama nerdeeeeee.
Yahu sen zatan ufak tefek birseysin, bari gitde biraz kaslarini calisdir, biraz güclen yahu. Sen böyle ciliz halinle nasil büyük maclari cikaracaksin?
Ha böyle gücsüz kalacagim diyorsan, en azindan deli gibi kosda bari öyle göze bat ama o da yok:(
Alan dahi ikili mücadelelerde daha kuvvetli, en azindan kazanamadigi mücadelelerde Faul kazandiriyor ama Barisda o da yok.

Kolundaki dövmede herhalde Gökhan abisine özentisindendir, havali havali durma konusundada en az onun gibi basarili:(

evet barisda fiziksel hic bir gelisme görmüyorum, benimde kardesim pek boylu degil, 170felan, ama kendisini o kadar gelistirdi, ikili mücadelerde 190lik adamlar bile deviremiyor onu, baris simdi 3yildir profesyonelmis, biraz akli olsaydi bunun farkina varirdi ve biraz kendin gelistirirdi, ama neeerde burun havalarda, kendisini messi saniyormus...

28TS61
17.07.2009, 05:26
homberg macindan cekebildiklerim ancak bu kadar oldu.

Takimimiz Otobüsle Stada gelirken
NwdEnoTO2nY

Takimimiz Otobüsten Stada girerken
iyiSB6T9DQQ

Kaleci Tolga Zengin Taraftarlara Imza dagitirken
FAobMmB-XAg

Takimimiz Sahada Isinirken ve Kaleci Tony Sylvadan Kaleci Onur Kivrak´a 90´a Attigi Muhtesem Gol
iftTronY03g

Takimimiz Sahada Isinirken - Sut Calismasi
YYC1chFfZNc

Takimimiz Sahada Isinirken ve Kondisyonerimiz Güray Genc
ImBNIXFn_f8

Takimimiz Sahada Isinirken Taraftarlarimizi Selamliyor
ZrxvAEsLx7s

Takimimiz Sahada Isindiktan Sonra Soyunma Odasina Giderken
DN_5KSNIGyU

Trabzonspor´umuzun ilk 11´i
bfliYz7PvHs

Iki Takim Sahaya Cikarken
30LmK5wBDwM

Alanzinho´dan Sut
68runUCxNM8

1-0 Alanzinho
jWxlE2e08qk

Yattara´dan calimlar ve orta
aqV5soOif8g

2-0 Yattara´dan orta, Homberg´li Kamil Topu Kendi Kalesine Gönderiyor
yIMSFdoj9LU

Yattara´´dan Orta ve Kacan Gol
E0ACMY_BCp0

Sagdan ve Soldan Atagimiz
F6XrwYaudrw

Yattara´dan Calimlar, Korner Atisi ve Ceza Sahasindan Atilan Sut Kalenin Sagindan Disari Gidiyor
ewmddbIka9s

Sol Taraftan Serbest Atis
Y7bZGpmVVAU

Yattara calimlar ile rakibini gecmeye calisirken
CMrlgaD-w60

Selcuk Ceza Sahasi Yayindan Serbest Atis Kullaniyor. Top Az Farkla Kalenin Üstünden Gidiyor
Yss2cxM9mLE

cengizalioğlu
17.07.2009, 07:41
eline sağlık kardaşım :alkış::alkış::alkış:

Doğan BULAT
17.07.2009, 08:47
arkadaşım emeğine eline koluna sağlık.. sağolasın :alkış: :alkış: :alkış:

kudu_61
17.07.2009, 08:51
ellerin dert görmesin inşallah kardeşim sayende maçı izledim 61 bir futbolcuya ancak bu kadar yakışır ataklarda gene o inanıyorum golcü alınırsa herşey çok güzel olacak sylva nın da tolgaya attığı gol jeneriklik hani bi başlık vardı ya serbest vuruşları kim atmalı diye o aklıma geldi onur uzanmasına rağmen çıkaramadı ne vuruştu be....

ÖmerFarukYılmaz
17.07.2009, 09:04
28ts61

Ellerine sağlık..

magicyattara
17.07.2009, 09:06
İhsan eline koluna sağlık.

Kazım Uzunboy
17.07.2009, 09:15
Ellerine sağlık. Çok sağol. :)

Sümeyye Şahin
17.07.2009, 09:20
Emeğinize sağlık.

Bir tek ben mi izleyemiyorum :confused:

irfan61
17.07.2009, 09:21
Emeğinize sağlık.

Bir tek ben mi izleyemiyorum :confused:Sende youtube açılıyor mu ?

Sümeyye Şahin
17.07.2009, 09:23
Sende youtube açılıyor mu ?
Doğru, bir an evde olmadığımı unutmuşum.

Akşam izleyeceğim artık. Teşekkürler.

Tolunay Abdioğlu
17.07.2009, 09:28
Emeğinize sağlık teşekkürler.

nbay
17.07.2009, 09:42
engin baytar hazırlık maçında idman topçusu olmadığını göstermiş adeta,sevindirici gerçekten.. çok etkiliymiş maçta

KUTADGU
17.07.2009, 09:57
18.07.2009 Tarihinde saat 20.00'da Standart Liege ile hazırlık maçımızı D-Smart Kanalının yayınlayacağı söylenmişti.

D-Smart Spor Kanalı'nın yayın akışı bilgilerine baktığımda aynı gün saat 19.30'da FB'nin de maçı gözüküyor.

Üstelik FB maçının maç saati 19.30 olarak yazılmışken Trabzonspor'un maç saati bilgisi yok.

D- Smart Trabzonspor'un maçını banttan mı yayınlayacak yoksa başka bir kanal da mı yayınlayacak.

Bir gün içinde iki farklı şehirden yayın yapabilecek teknik donanımları var mı?

Bu konu hakkında D-Smart üyesi üyelerimizi bizi bilgilendirebilir mi?

NOT: Tüm hazırlık maçlarımız da durum böyle.

Cengiz Çubukcu
17.07.2009, 09:57
Teşekkürler İhsan....

KUTADGU
17.07.2009, 09:58
Organizasyon Tarih / Saat Skor Karşılaşma Kanal
Hazırlık Maçı 05.07.2009 / 18:00 1 - 0 Galatasaray-Al-Ahly Futbol Smart
Hazırlık Maçı 08.07.2009 / 21:00 1 - 0 Galatasaray-Waydad Futbol Smart
Hazırlık Maçı 11.07.2009 / 21:00 0 - 1 Galatasaray-Leverkusen Futbol Smart
Hazırlık Maçı 18.07.2009 / .......... Trabzonspor-S.Liege Futbol Smart
Hazırlık Maçı 18.07.2009 / 19:30 Fenerbahçe-Fc.Nurnberg Futbol Smart
Hazırlık Maçı 19.07.2009 / 21:00 Beşiktaş-Catania Futbol Smart
Hazırlık Maçı 21.07.2009 / ......... Trabzonspor-Heerenveen Futbol Smart
Hazırlık Maçı 21.07.2009 / 19:00 Fenerbahçe-Hoffenheim Futbol Smart
Hazırlık Maçı 25.07.2009 / 19:00 Trabzonspor-Bochum Futbol Smart
Hazırlık Maçı 25.07.2009 / 21:30 Beşiktaş-O.Lyon Futbol Smart
Hazırlık Maçı 29.07.2009 / 23:30 Beşiktaş-Porto Futbol Smart

http://www.dsmart.com.tr/hazirlik.aspx

Nihal Ayvaz
17.07.2009, 10:03
İhsan videolar için teşekkürler.

Ordaymışız gibi oldu zaten her anı yakalamışsın.:)

Serdar Ersoy
17.07.2009, 10:09
abicim eline sağlık akşam izliyeceğim şimdi youtube açılmıyor evde izlerim ama şimdiden teşekkürler...

yorumsuz6117
17.07.2009, 10:12
18.07.2009 Tarihinde saat 20.00'da Standart Liege ile hazırlık maçımızı D-Smart Kanalının yayınlayacağı söylenmişti.

D-Smart Spor Kanalı'nın yayın akışı bilgilerine baktığımda aynı gün saat 19.30'da FB'nin de maçı gözüküyor.

Üstelik FB maçının maç saati 19.30 olarak yazılmışken Trabzonspor'un maç saati bilgisi yok.

D- Smart Trabzonspor'un maçını banttan mı yayınlayacak yoksa başka bir kanal da mı yayınlayacak.

Bir gün içinde iki farklı şehirden yayın yapabilecek teknik donanımları var mı?

Bu konu hakkında D-Smart üyesi üyelerimizi bizi bilgilendirebilir mi?

NOT: Tüm hazırlık maçlarımız da durum böyle.
başka kanalda yayınlanıcak;)

Mert67
17.07.2009, 11:23
@28TS61
Abi çok sağol videolar için.Ayrıca çok iyi yer tutmuşsun.(Yattara'nın kanatı):)

cınar#7
17.07.2009, 11:45
Slyvanın gölünü gördükten sonra,bu takımda forvet olabilirmiş.. en azından 6.lig,amatör takıma gol kaçırmazdı heralde.

Tangerine Dream
17.07.2009, 11:48
http://img43.imageshack.us/img43/4708/sdc10436q.jpg

Cevat Kol'un tişörtünün renklerine bak, hey maşallah.:D

Mert67
17.07.2009, 11:49
Slyvanın gölünü gördükten sonra,bu takımda forvet olabilirmiş.. en azından 6.lig,amatör takıma gol kaçırmazdı heralde.
O zaman Umut,Eren,Alan,Engin,Colman ... yollamamız lazım çünkü hepsi gol kaçırmış.

My
17.07.2009, 12:09
28TS61 videolar çok teşekkürler. Süperdi :yattara:

Tayfun
17.07.2009, 12:13

Cevat Kol'un tişörtünün renklerine bak, hey maşallah.:D

Sade tişört olsa iyi eşofman da siyah - beyaz :D

Birtan Karaman
17.07.2009, 12:38
Mvv Standart Liege'yi 2-1 Yenmiş . :)

Tayfun
17.07.2009, 12:40
Hugo Broos Basın Toplantısında Konuştu
17 Temmuz 2009 / 11:32
Ünal Karaman Gelince Tedirginlik Yaşadım

Hugo Broos toplantı salonuna girdi Trabzonspor'u takip eden gazeteciler ile tek tek tanıştı isimlerini öğrendi kurumları ile ilgili bilgiler aldı

“Sadece güvenebildiğim soruları yanıtlayacağım” diye espirili bir şekilde basın toplantısına katılan gazetecilere takılan Broos, öncelikle neredeyse bilmediğin ülkeye ve oyuncu grubu ile çalışmanın zor olduğunu belirterek, “Ancak Isparta kampında iki haftalık süre benim işimi çok kolaylaştırdı. Oyuncuların istekleri ve arzuları beni çok mutlu etti” dedi

Broos, “Ispartadaki büyük heves burada da devam ediyor. Özellikle oyuncular müthiş çalışıyor. Tempo yoğun olmaması nedeniyle daha rahatlar. Ayrıca böyle profesyonel yapıda olan bir oyuncu topluluğu ile çalışmaktan dolayı gerçekten memnunum” dedi.

Dün ilk hazırlık maçında yüzde 100 performans beklemediğini belirten Broos, “Bu takımın hocaya ve hocanın takıma uyumu için bir şanstı. Dünkü maçta oyunculardan organizasyon düzeyinin iyi olmasını istedi. Becerebildiğimiz noktalar oldu ama üzerinde çok çok çalışmamız gereken noktalarda var. Ama bu maçlar böyle sorunları görmek için oynuyoruz” dedi.

“Yarınki maçta karşımıda S.Liege gibi çok güçlü bir rakip ile oynayacağız. Yarınki maçtan sonra bile takımı değerlendirmemek gerekir. Çünkü önümüzde uzun bir süre var” diyen Broos, gazetecilerin sorularını yanıtlıyor.

Broos, birlikte çalıştığı oyuncu grubunun kalitesinin yüksek olduğunu ifade ederek, “Sahada ellerinden geleni istediklerim için yapıyorlar. Ancak eksiklerimiz var. Zeki oyuncu grubuna sahibim. Ama takviyeler ile daha iyi duruma geleceğiz”

Broos, “takıma kazandırılacak şurası şüphesiz ki. Ciddi olarak ilgilendiğimiz oyuncular var. Bunlar için çeşitli girişimlerimiz var. Belki şampiyon Beşiktaş’ı kenara tutabilirsiniz ama diğer iki rakibimiz güçlü transferler yapmak zorundaydı. Ancak rakiplerimiz beni ilgilendirmiyor. Biz gerekli takviyeleri yaparsak, iddialı konuma geliriz” dedi.
dedi

http://www.medyatrabzon.com/images/other/3.20090717122953..jpg

ÜNAL KARAMAN GELİNCE TEDİRGİNLİK YAŞADIM

Broos, Ünal Karaman sportif direktör olmasından tedirginlik yaşadığını belirterek, Bir “Futbol kulübünde çalışıyor olsanız, bu konu ile tedirginlik yaşarsınız. Çünkü görev tanımı yapılmıştır, benim de endişelerim vardı. Bura geldiğinde konuştuk. Beklentilerimizi irbirimize anlattık. Kendisiyle Trabzonspor menfaatleri için birlikte çalışacağına en ufak endişem yok. Tabiî ki ikimiz de işin başında tedirgindik. Ama bu görüşmeden sonra her şey ortadan kalktı” dedi.

Broos, transferde konuşulan isimlere şaşırdığını belirterek, “Bu yazılanlar dışında ciddi çalıştığımız isimler var. Bunları ancak imza için geldiklerinde duyabileceksiniz. Bu kadar konuşmak istiyorum transfer ile ilgili” dedi. Broos, genç oyunculara büyük önem verdiğini tekrarlayarak, “Ancak bu sadece benim istemem ile olmaz. Onlarda eğer kendi yeteneklerini kullanıp, kendilerini gösterirlerse, iyi yerlere gelirler. Kadrodan çıkartmak zorunda kaldığımız oyuncular kalitesiz olduklarından değil, zaman uygun değil ve deneyim kazanmaları gerekiyor. Onlara şunu söyledim özellikle pilot takım Karadenizspor’a veya başka bir takıma gittiklerinde takibimi sürdüreceğim. Bunları o oyunculara söyledim. Üzerinde durduğum en önemli şey bu. Onlarda bu anlattıklarımızı anlamıştır” dedi.

Broos, Ünal Karaman’ın gelişinden neden rahatsızlık duydukları yönündeki soruya ise, “Çok basit bir nedeni vardı. Çünkü birbirimizi hiç görmedik tanışmıyorduk. Acaba futbola dair düşündüklerimiz uyuşacak mı. Eğer iki uç noktadalarsa, sıkıntı yaşanabilirdi. Bu yönde fikir birliğinde buluşup buluşulmadığını yönünde endişelerim vardı. Sonra az önce söylediğim gibi konuştuktan sonra fikir birliği ile yola devam ediyoruz” dedi.

Taraftar hakkında düşüncelerini ise Broos, “Böyle bir taraftar topluluğunu karşılaşmadım. Saatlerce yolu Isparta’da takımı görmek için geliyorlar. Dünkü Homberg maçındaki taraftarların stadı doldurması, benim, ekibimin ve futbolcuların sorumluluklarının ne kadar büyük olduğunu gösteriyor” dedi. Broos, Song konusunda ise, “Ligde ve Avrupa’da zorlu bir yarış var. Bunun için alacağımız kararları sağlıklı düşünmeliyiz. Bu Song veya başka bir oyuncu için olabilir. Ayrılmaya dair durumu yok şuanda. İleride ne olacağını bilinmez ama şunda gideceği yönünde bir şey yok” dedi.

Ofansif bir futbol anlayışını benimseyeceklerini belirten Broos, “Bunu Homberg maçında uygulatmaya başladım. Bu yönde takımın adaptasyonunu sağlamak için oyuncuların kendilerini ortaya koymaları çok önemli. Özellikle ön alanda pres uygulamayı düşünüyoruz” dedi. Belçikalı hoca, Yattara ve Alanzinho’nun çok kaliteli oyuncular olduklarını ifade ederek, “Geçen yıl fazla birlikte oynamamaları, bu sezon oynamayacağını oyuncuların taktiksel uyumu belirleyecek. Eğer ikisi de taktiksel olarak kendilerini sisteme uydurursa, birlikte oynamamaları için neden yok. Aksi durumda bunu düşünmemiz gerekir” dedi.

Broos, ikinci ve üçüncü kaptanlık için geçen yılki gibi Yattara ve Song’un olacağını söyledi.

_SeRKaN_
17.07.2009, 12:45
Bu Cevat Kol'unda.....ocakbaşı yok...Nereye baksak karşımıza çıkıyor...:)

Tayfun
17.07.2009, 12:51
http://www.haber61.net/images/gallery/195/32.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/iste-trabzonsporun-ilk-sinavi-195-p33.htm)

Song sen oralara layık değilsin be koçum ....!

28TS61
17.07.2009, 13:03
arkadaslar tesekküre gerek yokki. hepimiz herseyi ts miz icin yapiyoruz

28TS61
17.07.2009, 13:13

taraftar: cevat abi bizide cek
c.k.: hanginizi cekim? ilk isimi yapim sonra bakariz
t: abi seni her gün izliyoruz
c.k.: her gün izleyemezsin, haftada bir yayin var

o arada bende cevat kol´a: abi sen hergün gazetede palavra atiyorsun birakta o abimizde sana atsin seni her gün izliyoruz diye
c.k.: gülümsedi sadece

Dursun Kaplan
17.07.2009, 13:50
Cevat Kol'u çeken objektife yazık be. :)

28TS61
17.07.2009, 13:52
Cevat Kol'u çeken objektife yazık be. :)

cekmicektim ama o diyalogtam sonra cekim bari dedim.
nede olsa hergün izliyorum yayinini :D

BayzanTs61
17.07.2009, 14:01
az sonra hereenveen trabzonspor maci icin biletimi alacagim

Mehmet_Mercanlı
17.07.2009, 14:07
http://img43.imageshack.us/img43/4497/sdc10455.jpg

yakışmış :)

Birtan Karaman
17.07.2009, 14:42
http://www.haber61.net/images/gallery/195/32.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/iste-trabzonsporun-ilk-sinavi-195-p33.htm)

Song sen oralara layık değilsin be koçum ....!
Tji'nin Bant Elinde , Oyuna Girerken Bileğine Saracak :)

kemaLAZ61
17.07.2009, 14:48
Dayim maca gitmis.

Tjikuzuyu cok begendim diyor. Akilli paslasmalari dikkatini cekmis. Kesinlikle olumlu transfer...

mavikent61
17.07.2009, 15:14
slm beyler maçı dsmart veriyomu veriyosada saat kaçta acaba?

blacksilva
17.07.2009, 16:12
Yattara
http://img31.imageshack.us/img31/4825/pict0014vuw.jpg (http://img31.imageshack.us/i/pict0014vuw.jpg/) http://img31.imageshack.us/img31/pict0014vuw.jpg/1/w1600.png (http://g.imageshack.us/img31/pict0014vuw.jpg/1/)
http://img193.imageshack.us/img193/9520/pict0090xby.jpg (http://img193.imageshack.us/i/pict0090xby.jpg/) http://img193.imageshack.us/img193/pict0090xby.jpg/1/w1600.png (http://g.imageshack.us/img193/pict0090xby.jpg/1/)
http://img11.imageshack.us/img11/3505/pict0098b.jpg (http://img11.imageshack.us/i/pict0098b.jpg/) http://img11.imageshack.us/img11/pict0098b.jpg/1/w1600.png (http://g.imageshack.us/img11/pict0098b.jpg/1/)
Colman
http://img124.imageshack.us/img124/3936/pict0100y.jpg (http://img124.imageshack.us/i/pict0100y.jpg/) http://img124.imageshack.us/img124/pict0100y.jpg/1/w1600.png (http://g.imageshack.us/img124/pict0100y.jpg/1/)
http://img124.imageshack.us/img124/7206/pict0101.jpg (http://img124.imageshack.us/i/pict0101.jpg/) http://img124.imageshack.us/img124/pict0101.jpg/1/w1600.png (http://g.imageshack.us/img124/pict0101.jpg/1/)

headshot61
17.07.2009, 16:22
http://www.youtube.com/watch?v=aqV5soOif8g

Bu nasil bir calim böyle.naptin sen yattara :D

Muhammed
17.07.2009, 16:41
Öyle yada böyle Yattara sadece çekilebilen kısımda bile kaç tane orta açmış.

Muhammet*
17.07.2009, 17:05
Yattara'ya 61 yakışmış...

28TS61
17.07.2009, 17:15
Heerenveen maçının saati değişti

Takımımızın Hollanda kampı sırasında oynayacağı 3. hazırlık maçı olan SC Heerenveen maçının saati değiştirildi. Buna göre daha önce 21 Temmuz’da TSİ 20.00’de oynanması planlanan müsabaka aynı gün TSİ 20.30’a alındı.

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=2180#Icerik

Birtan Karaman
17.07.2009, 18:32
Bende Liege Maç'ı Saati Değişti Sandım . :S

Rasim YILMAZ
17.07.2009, 18:37
Organizasyon Tarih / Saat Skor Karşılaşma Kanal
Hazırlık Maçı 05.07.2009 / 18:00 1 - 0 Galatasaray-Al-Ahly Futbol Smart
Hazırlık Maçı 08.07.2009 / 21:00 1 - 0 Galatasaray-Waydad Futbol Smart
Hazırlık Maçı 11.07.2009 / 21:00 0 - 1 Galatasaray-Leverkusen Futbol Smart
Hazırlık Maçı 18.07.2009 / .......... Trabzonspor-S.Liege Futbol Smart
Hazırlık Maçı 18.07.2009 / 19:30 Fenerbahçe-Fc.Nurnberg Futbol Smart
Hazırlık Maçı 19.07.2009 / 21:00 Beşiktaş-Catania Futbol Smart
Hazırlık Maçı 21.07.2009 / ......... Trabzonspor-Heerenveen Futbol Smart
Hazırlık Maçı 21.07.2009 / 19:00 Fenerbahçe-Hoffenheim Futbol Smart
Hazırlık Maçı 25.07.2009 / 19:00 Trabzonspor-Bochum Futbol Smart
Hazırlık Maçı 25.07.2009 / 21:30 Beşiktaş-O.Lyon Futbol Smart
Hazırlık Maçı 29.07.2009 / 23:30 Beşiktaş-Porto Futbol Smart

http://www.dsmart.com.tr/hazirlik.aspx

Cihan şimdi D-Smart çağrı merkezini aradım. Trabzonsporumuzun S.Liege maçı saat 20:00 da canlı olarak futbol smart kanalından verilecek.

Fenerbahçenin maçı euro futbol kanalından canlı verilecek.

KUTADGU
17.07.2009, 18:49
Cihan şimdi D-Smart çağrı merkezini aradım. Trabzonsporumuzun S.Liege maçı saat 20:00 da canlı olarak futbol smart kanalından verilecek.

Fenerbahçenin maçı euro futbol kanalından canlı verilecek.

İşte bende bundan korkuyordum.

Şimdi git kahvede bir sürü kavga, tantana.

Denizli gibi yerde Fener'in maçı izleneceği için ya maç izleyemeyeceğiz,
ya da kavga edip maç izleyemeceğiz.

Yahu 2 takım var hazırlık maçı olmasına rağmen saatleri üst üste bindiriyorlar.
Ne demek lazım bilemiyorum.

Ne yapacağız şimdi?

Ilelioglu
17.07.2009, 19:05
"28TS61" Videolar gercekten cok iyi...Ellerine saglik...:alkış:

Samet Berber
17.07.2009, 21:04
Colman'a bak yaa :) .

Bu kadar mı karizmatik olur bir insan .

blacksilva
17.07.2009, 21:45
http://www.youtube.com/watch?v=A4OVtf684F0

blacksilva
17.07.2009, 21:46
Gustavo Colman
http://www.youtube.com/watch?v=gHfFwb-x1Mo
http://www.youtube.com/watch?v=wF_3_U2oO4c

Bekir
17.07.2009, 23:59
Yattaranın 61 numara ile ilk çalımı:D

aqV5soOif8g

adama futbolu bıraktırıcak cinsten:D

bu da bonusu

ewmddbIka9s

.....
18.07.2009, 00:15
İşte bende bundan korkuyordum.

Şimdi git kahvede bir sürü kavga, tantana.

Denizli gibi yerde Fener'in maçı izleneceği için ya maç izleyemeyeceğiz,
ya da kavga edip maç izleyemeceğiz.

Yahu 2 takım var hazırlık maçı olmasına rağmen saatleri üst üste bindiriyorlar.
Ne demek lazım bilemiyorum.

Ne yapacağız şimdi?

Al benden de o kadar. Çok saçma olmuş gerçekten.

Ama ben cumartesi Akşamı Sakarya da olacağım için sorun yaşayacağımı zannetmiyorum. EEE ne de olsa minik Trabzon ;) :)

KDRDYN
18.07.2009, 00:45
2. colman videosunda "tjikuzu maymuna benziyor" diyen arkadaşı esefle kınıyorum. ve buradan kocaman bir yuhhh yolluyorum .:mad:

Samet Berber
18.07.2009, 00:46
Yarın Fenerbahçe'nin de maçı varmış sanırım .

Desenize kahvede kavga var :) .

Mr.No
18.07.2009, 00:58
2. colman videosunda "tjikuzu maymuna benziyor" diyen arkadaşı esefle kınıyorum. ve buradan kocaman bir yuhhh yolluyorum .:mad:

Ben de izledim. Ayip etmis, cahilligine verelim.

.....
18.07.2009, 01:21
Yarın Fenerbahçe'nin de maçı varmış sanırım .

Desenize kahvede kavga var :) .

İki maçı da aynı saate koyarak çok yanlış yapmışlar. Kahveden izleyemeyenler için son çare justin i tavsiye ederim...

Suayb
18.07.2009, 01:25
:) Sonucta hepimizin Allah'in yarattigi bir insaniz... Bir insana böyle laflar yakistirmak..
Yakistirilan insan hakkinda degil, aksine, o yakistirmayi yapan insan hakkinda bize bazi seyler anlatir..

Allah'in yarattigi kulda kusur aranmaz.. Ama Allah'in yarattigi kulda kusur arayandada, bazi seyleri aramamak
lazim..

:) yoksa birinciyi inkar etmis oluruz..

ne yapalim.. Yüzüm gúzel olacagina, kalbim güzel olsunda, Allah c.c. huzurunda yakisikli ol be Tjikuzu.. ki, o yakistirmayi yapan sahsiyette, ici solcan kaplamis bir kalblemi Allah'in huzuruna cikmayi dusunuyor anlamis degilim..

Bu konularda hasasim.. :) Malum, Allah'in yarattigi kulda kusurlar aramamak lazim... Allah'in yüceligine leke sürmeye calismaktir bu..

Ama, benimde artik susmam lazim.. Kusurlari örtmektede gece gibi olmak lazim.. Allah c.c. o kardesimizi af etsin.. Benide af etsin.. Bu konuyu dile getirdigim icin..

Napim.. Allah c.c. aski cercevesinde, Trabzonspor'u, ve futbolcularinida seviyorum ve sahip cikmak istiyorum..

hos_cocuk61
18.07.2009, 03:02
Yarınki maçtan sonra biz taraftarlar olarakta takımın nerelerde eksikleri olduğunu rahat bir şekilde görüceğiz.

must61
18.07.2009, 03:19
Yarınki maçtan sonra biz taraftarlar olarakta takımın nerelerde eksikleri olduğunu rahat bir şekilde görüceğiz.
Özellikle sezon boyunca nasıl bir takım ve futbol oynayacağımızıda göreceğiz Hugo Broos un tercihlerini merakla bekliyorum...

İleli
18.07.2009, 04:02
sira belcikali Trabzonsporlularda yani bizde, bu civarlarda Trabzonlu coktur mca ilgi kesinlikle olacaktir nedeni ise Trabzonsporumuzun belcikada yillar sonra belkide ilk defa mac yapacak olmasi ozellikle..yagmur yagma ihtimali yuksek bende acik yerden aldim bileti oyle boyle gidecez ulan!!

Kazım Uzunboy
18.07.2009, 07:17
İlk ciddi rakip Standard Liege

Trabzonspor, Hollanda´daki ilk ciddi sınavını Belçika şampiyonu Standard Liege´le oynayacak.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/7/18_262742_18FAN4MAC.jpg

Özellikle teknik direktör Hugo Broos’un bu karşılaşmaya ayrı bir önem verdiği ve Homberg maçına göre ideale daha yakın bir kadroyla sahaya çıkacağı ifade edildi. Ayrıca Belçikalı hocanın Liege karşısında fazla oyuncu değişikliğine gitmeyeceği de belirtildi. Öte yandan Başkan Sadri Şener’in saat 20.00’de D-Smart’tan yayınlanacak mücadeleyi tribünden izleyeceği öğrenildi.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Murathan
18.07.2009, 07:21
İlk ciddi rakip Standard Liege

Trabzonspor, Hollanda´daki ilk ciddi sınavını Belçika şampiyonu Standard Liege´le oynayacak.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/7/18_262742_18FAN4MAC.jpg

Özellikle teknik direktör Hugo Broos’un bu karşılaşmaya ayrı bir önem verdiği ve Homberg maçına göre ideale daha yakın bir kadroyla sahaya çıkacağı ifade edildi. Ayrıca Belçikalı hocanın Liege karşısında fazla oyuncu değişikliğine gitmeyeceği de belirtildi. Öte yandan Başkan Sadri Şener’in saat 20.00’de D-Smart’tan yayınlanacak mücadeleyi tribünden izleyeceği öğrenildi.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)
Bu maç önemli :cool:

Kazım Uzunboy
18.07.2009, 07:22
Neyin ne olduğunu bu maçta anlarız.

bordo61
18.07.2009, 10:37
Göreceğiz ne var ne yok dsmart demişlerde hangi kanalda ben gurbetteyim şimdi fenerin maçı varsa kesin onu açarlar

Sümeyye Şahin
18.07.2009, 11:16
Futbol smarttı ve fenerin maçıyla aynı saatteydi yanlış hatırlamıyorsam.

Bekir
18.07.2009, 11:25
yanlış yere yazdım....

tuncay1984
18.07.2009, 11:47
bu maclarii bari sifreli kanala vermeyin herseyyi para yaptiniz
donumuzuda alacaaksiniz sonunda

Erdogan
18.07.2009, 11:50
Arkadaslar bugünki mac belcikada mi hollandada mi, bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. Stadin adi tam olarak e ?

ilhan
18.07.2009, 11:53
Kulübün gelirleri söz konusu. Dsmartla bir anlaşma yapılmış. Tabii ki hepimiz şifresiz kanaldan izlemek isteriz. Ama Trt çıkıp para vermez bize.

AKSOY_61
18.07.2009, 12:26
kazanmak için değil lige her türlü hazırlanmamız için çıkmamız lazım maça.

Tayfun
18.07.2009, 12:30
2 'de 2 yaparız inşallah :)

Murat'
18.07.2009, 12:31
Fener maçı ile aynı saatte demek ki:desenize bu maçı da izleyemeyeceğiz.

DİNÇ
18.07.2009, 12:31
23 Temmuzda MVV Maastricht ile maçımız varmış...

Kaynak: (http://www.mvv.nl/)

yorumsuz6117
18.07.2009, 12:33
Fener maçı ile aynı saatte demek ki:desenize bu maçı da izleyemeyeceğiz.
başka kanalmı yok bizim maç futbol smartta yayınlanacak.fenerin maçı başka kanakdaydı unuttum şimdi ama ahngi kanal olduğunu

Hüdai Pervaneli
18.07.2009, 12:35
Mierlodaki kampin yerini Birileri Yazabilir mi?

Insallah yarin Karlsruheden sabah 9da 6 kisi cikacagiz

Birtan Karaman
18.07.2009, 12:35
Bizim Maç Ve Fb'nin Maçı Kaçta ?

hüseyin1975
18.07.2009, 12:36
Bugünki maca Duisburgdan yada yakin cevresinden giden varmi???

Orhan Aydın
18.07.2009, 12:38
olimpiyatta onbinlerin önünde bir maç güzel olurdu yapılmayacak galiba

bingolts
18.07.2009, 12:46
maçın linki var mı?

Tayfun
18.07.2009, 12:59
olimpiyatta onbinlerin önünde bir maç güzel olurdu yapılmayacak galiba

Bugün fanatik gazetesinde Sampdoria ile açılış maçı ayarlamaya çalışldığını yazmış...

Sümeyye Şahin
18.07.2009, 13:06
Trabzonspor şut çalıştı
18 Temmuz 2009 / 12:30
Bordo mavili takım bu akşamki güçlü rakibi Standart Liege maçı öncesi yan top ve şut çalışması yaptı.

Trabzonspor Hollanda'nın Mierlo kentinde hazırlıklarını sürdürüyor.
Sabah yapılan idmana sakatlığı süren Gökhan Ünal yine katılmadı, kaptan Egemen de idmanın başında yer aldı daha sonra o da salona geçerek orada çalıştı.
Bordo mavili takım bu akşam ikinci hazırlık maçına çıkacak. Belçika saati ile 19.00'da başlayacak olan Standart Liege maçı öncesi bordo mavililer bu maç öncesi yan top ve şut çalışması yaptı.
BAŞKAN İDMANI SEYRETTİ
http://www.haber61.net/images/news/sadri_sener.20090718123614..jpg
Dün kampa gelen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve başkan yardımcısı Necmettin Aytekin ise sabah yapılan idmanı seyrettiler.
TOLGA KALESİNDE DEVLEŞTİ
Şut çalışmasında 9 şuttan 1'ini gol yiyen Tolga Zengin, en az gol yiyen kaleci oldu, En fazla golü ise Tony Sylva 4 gol kalesinde gördü, Onur ise 3 gol yedi.
Zafer Yelen, Yatara, Ceyhun, Colman, Alanzinho ise birbirinden güzel goller attı.
Selahattin Aydınlı / Hollanda Mierlo

Sümeyye Şahin
18.07.2009, 13:06
Bugün fanatik gazetesinde Sampdoria ile açılış maçı ayarlamaya çalışldığını yazmış...
Avni akerde diye yazıyordu.

Samet Yildirim
18.07.2009, 13:41
D-smart bugün iki mac var nasil olacak acaba.

Ümit Küçük
18.07.2009, 14:35
ya ben bu macı nerden izleyebilirim....benim oldugum bu dagda d-smart yok :(

Gökhan KAN
18.07.2009, 14:59
Tolga devleşmiş helal olsun...

Birtan Karaman
18.07.2009, 15:02
Bu Maçta Tolga Geçer Kaleye . Öbür Maçta'da Sylva .
Hoca Bu Sefer Alanzinho - Yattara İle Başlayacak. ;)

28TS61
18.07.2009, 15:23
Arkadaslar bugünki mac belcikada mi hollandada mi, bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. Stadin adi tam olarak e ?

belcikada. stadin adini falan bilmiyorum ama merkezde sordunmu söylerler zaten

Mustafa Calik
18.07.2009, 15:23
Camii de bakacaktim bu maca .. ama kavga edesim yok simdi orda. Internet den bulabilirmiyiz bugün birseyler ?

Alika87
18.07.2009, 15:53

bunu bilseydim bende gelmek isterdim;))

28TS61
18.07.2009, 15:57

Arkweg 3 -17
5731 Mierlo

Berk
18.07.2009, 16:45
Liege ciddi bir ekip.Bu maçta oynayacağımız futbol önemli..

Hasan61
18.07.2009, 16:47
D-smart bugün iki mac var nasil olacak acaba.
birini dspor verir birini futbolsmart
çok sorun olacağını sanmam

28TS61
18.07.2009, 16:50
birini dspor verir birini futbolsmart
çok sorun olacağını sanmam

asil sorun disarda izleyenlerde olacak :(
yok ts macini ac fb yi ac. yol 10 ar dakika yok 5 er dakika

Muhammed
18.07.2009, 17:12
Liege iddiali bir maçta ligimizdeki her takımı 3 ler.

Orhan Aydın
18.07.2009, 17:19

iyi bakalım hayırlısı olsun

yorumsuz6117
18.07.2009, 17:21
ya ben bu macı nerden izleyebilirim....benim oldugum bu dagda d-smart yok :(
netten izlersin maç saati link veririm özelden..

Alihan Ertürk
18.07.2009, 18:46
Birkaç link var bildiğim ama bizim maçı gösterirmi bilmiyorum ..:S

28TS61
18.07.2009, 18:50
uygun: soktayiz. hakem asiri derecede art niyetli. yan hakemler orta hakeme demisler kirmizi kartlar yanlismis. bu yuzden hakem tekrar sahaya cikmam demis :D

NeoTs
18.07.2009, 18:51
Yav bu bülent hiç mi durmaz şimdide hazırlık maçının hakemine embesil diyo...

28TS61
18.07.2009, 18:53
ersen martin: hakeme almanca söyledim iki hafta sonra sampiyonlar ligi eleme macimiz var rapor etme diye ama hakem önceden düsüncektiniz bunu diyor dedi :D

helal olsun hakeme. yazsin raporlari oynatmasin iki kirmizi kart gören futbolculari :D

KERİM
18.07.2009, 19:00
Yav bu bülent hiç mi durmaz şimdide hazırlık maçının hakemine embesil diyo...
onun yerinde biz olsak ne derdik :D doğrusu bende olsam beterini derdim. Hakem gerçekten artniyetli. Yazık bizim büloya :D nereye gidseler bela