PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tony Sylva

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Ahmet Kuru
23.10.2008, 01:13
Tolga'nında marifetlerini bildiğimiz için Sylva cincon maçında kalede olsada hatalıda gol yese Ersun hocaya pek yükleneceğimizi sanmıyorum...Yani eleştiriler bunun kadar olmazdı diye düşünüyorum...
Şu konuda anlaşmamız gerekiyor aslında,Ersun Hocaya yapılan eleştiriler Tolga'nın oynaması değil,genel olarak Colman ve tayfun dan dolayı ve maça çift forvetle başlamasından sebep eleştiriliyor...
Konumuza gelirsek eğer,Türkiye'de özellikle yerli hocalar arasında daha takımıyla ilk 11 de bir kez bile forma giymemiş(1 hazırlık maçı hariç),özellikle bir kaleciyi böylesine zorlu bir mücadele ilk defa kaleye koyacak kararlılıkda bir hoca görmedim...
Dediğim dedik,en iyisini ben bilirim,ders almam veririm diyen sinyor Terim bile koyamaz...
Umarım kendimi ifade edebilmişimdir...
Saygılar...

KUTADGU
23.10.2008, 11:06
Slvya'nın artık kaleye geçmesini bekliyorum.
En azından kalede şu an için daha güven duyabileceğimiz bir isim var.
Defansın da kaleciye güvenmesi çok önemli zaten.
Ortada bir şans var. Ortada bir gerçeklik var.
"Slyva'nın ne yaparsa yapsın, Tolga'dan daha kötü olamayacağı" gerçekliği.
En azından bu gerçekliğin ömrü biraz daha uzun.

Umarım yanılmayız.
Umarım düşündüğüm gibi olur ve Türkiye'nin en iyi kalelerinden birisi olduğumuz kanıtlarız.

dr.muhsin
23.10.2008, 11:16
Geç artık şu kaleye ne olursun...
İsyan et, giderim de, naz yap, başka kulüplerden isteyen var de yalan uydur ama ne yaparsan yap şu kaleye geç ne olur...
Her kaleye gelen şut, ortada yüreğimiz ağzımıza gelecekse sen geç GEÇ ARTIK

Birtan Karaman
23.10.2008, 15:38
1 numara TonyKalede Yanal, değişime gidiyor...http://www.karadenizgazete.net/images/haber/40867_b.jpg

‘HAZIR OL’ EMRİ
Trabzonspor’da G.Antep maçında ‘1 numara’ için Teknik Patron Ersun Yanal’ın Senegalli kaleci Tony Slyva’yı hazırladığı belirtildi. Yanal’ın tecrübeli kaleci ile görüşerek, “G.Antep maçında seni oynatmayı düşünüyorum. Kendini hazırla” dediği belirtildi. Tony’i de, “Her açıdan kaleye geçmeye hazırım” diye konuştuğu dile getirildi.
HATA OLUR
Kadro tercihleri ve değişiklikler konusunda büyük eleştiri alan Yanal’ın takımın kötü olduğu bir maçta faturayı Tolga’ya kesmesi yanlış olarak yorumlanırken, G.Antep maçında ‘1 numara değişimin’ büyük hata olacağı belirtiliyor. Aksi durumda Tolga’nın kaybedilebileceği de ifade edildi.

freyzbi
23.10.2008, 15:41
tony bence son yıllarda trabzona gelen en iyi kaleci bunu görecekler

ÖmerFarukYılmaz
23.10.2008, 15:59
Ersun hoca artık kaleye geçirecektir Slyvayı..

Kendisinden beklenenin umrunda olup çok iyi maçlar çıkaracağını biliyorum..

Hadi

Tayfun
23.10.2008, 16:02
Tony bu maçta kaleye geçer ve birdaha da zor bırakır o kaleyi...!

Onur Civelek61
23.10.2008, 16:06
Tony bu maçta kaleye geçer ve birdaha da zor bırakır o kaleyi...!

İnşallah öyle olur.Sırf Tony için maçı seyredicem:)

Onur Civelek61
23.10.2008, 16:08
1 numara TonyKalede Yanal, değişime gidiyor...http://www.karadenizgazete.net/images/haber/40867_b.jpg‘HAZIR OL’ EMRİ
Trabzonspor’da G.Antep maçında ‘1 numara’ için Teknik Patron Ersun Yanal’ın Senegalli kaleci Tony Slyva’yı hazırladığı belirtildi. Yanal’ın tecrübeli kaleci ile görüşerek, “G.Antep maçında seni oynatmayı düşünüyorum. Kendini hazırla” dediği belirtildi. Tony’i de, “Her açıdan kaleye geçmeye hazırım” diye konuştuğu dile getirildi.
HATA OLUR
Kadro tercihleri ve değişiklikler konusunda büyük eleştiri alan Yanal’ın takımın kötü olduğu bir maçta faturayı Tolga’ya kesmesi yanlış olarak yorumlanırken, G.Antep maçında ‘1 numara değişimin’ büyük hata olacağı belirtiliyor. Aksi durumda Tolga’nın kaybedilebileceği de ifade edildi.

Hata=Tolga bide 1 numara değişimi hata olurmuş zaten hatalıydı bu güne kadar:D

TSKara61
23.10.2008, 19:39
4 suttan 1 tanesi tutsa 3'unu iceri alsa bile Tolga'dan daha basarili bir performans sergilemis olur. Basarisiz olma ihtimali yok.

Bu arada '1 numara degisimi' olurmu ama kesinlike 10 numara bi degisim olur valla :D

ApoCaN28
23.10.2008, 19:42
Ya Adamın Kariyeri Ve Lille nin bırakmak istememesi bile Tolga için yeterli

Tolga Kendine Güvenmiyorki Biz Tolgaya Güvenelim...

Tony Slyva Kaleci duruşu var bi kere

promise61
23.10.2008, 19:58
Önümüzdeki maç tony kaleye geçerse rahatlarız

TheCrow
23.10.2008, 20:34
O haber hangi siteden ?...Kesin gs maçından sonra da "formsuz Tolga niye kaledeydi,Sylva boşuna mı alındı?" diye haber yapmıştır aynı site.Tolga'yı kaybedebilirmişiz!!!...Yapma yahu?..Tolga'yı kaybetmeyelim derken başka şeyler kaybetmeyelim de...

Remzi
23.10.2008, 20:39
Karadeniz gazetesinin haberi:)

İgzas-61
23.10.2008, 21:23
Sylva kalede olmassa antep maçında sürpriz olur artık kalede tolgayı istemiyoruz

cabri
24.10.2008, 12:17
Gs maçında Slyva kaleye geçmemeli diye zırvalayanlardan biride bendim!!!
Şimdi Slyva neden oynamadı diye sorgulayanlar,o golleri ilk maçında Slyva yemiş olsaydı Ersun Hoca hakkında neler diyeceklerdi merak ediyorum...
Malumunuz üzere çok yanar döner millet olduğumuzu hatırlatma gereği var mı bilmiyorum...

:D sende mi... :D

Sevgili Ahmet olması gereken kalenin Tolga ya verilmesiydi.

Ve bunu söyleyenlerin ne kadar da haklı olduğunu başta Ersun Hoca olmak üzere herkes görmüştür. Açık ve net.

Bir kaleci transfer ediyorsun dünya kupaları oynamış, CL oynamış, milli takımda oynuyor.. Ve bu kaleciyi güvenip kaleye koyamıyacaksın! Bu kadarcık cesaret problemi olan bir hoca nasıl bu ligin sonunu getirir. -eğer öyleyse-

Bu kalecinin lisans problemi olmasa ve ligin ilk maçı derbiye rastlasa dur sen oynama yeni geldin mi diyecektik...

Aylardır takımla antreman yapmıyor mu? Çift kale antremanlara katılmıyor mu? Biz maçlarda görmüyoruz diye futbolcularda mı görmüyor konuşmuyor..

Tolga nın nasıl bir risk olduğunu acı bir şekilde herkes gördü.

Hocalık bunu herkesten önce görmek önlemini almaktır.

cabri
24.10.2008, 12:24
Şu konuda anlaşmamız gerekiyor aslında,Ersun Hocaya yapılan eleştiriler Tolga'nın oynaması değil,genel olarak Colman ve tayfun dan dolayı ve maça çift forvetle başlamasından sebep eleştiriliyor...

Son 6 maçta hep böyle oynadık zaten.. Bu maça kadar eleştirmeyip bu maçta çift forveti eleştiren varsa dikkate almamak lazım.

Konumuza gelirsek eğer,Türkiye'de özellikle yerli hocalar arasında daha takımıyla ilk 11 de bir kez bile forma giymemiş(1 hazırlık maçı hariç),özellikle bir kaleciyi böylesine zorlu bir mücadele ilk defa kaleye koyacak kararlılıkda bir hoca görmedim...
Dediğim dedik,en iyisini ben bilirim,ders almam veririm diyen sinyor Terim bile koyamaz...
Umarım kendimi ifade edebilmişimdir...
Saygılar...

FT 17 yaşındaki Batuhan ı milli maçta ilk 11 e koyuyorsa Toni Silva da kaleye geçerdi.

Ha eleştiri olur muydu, olurdu veya olmazdı eleştirilere bakarak iş yapılmaz.

Ahmet Kuru
24.10.2008, 14:36
Abi,
Eğer ki sen bu kaleciye gs maçında ilk 11 de sahaya süreceksen,adamı 1-2 maç öncesinden takıma sokman gerekiyor,benim anlatmak istediğim bu denli önemli bir maçta aylardan resmi maç oynamayan bir kaleciyi ilk 11 de oynatıp sonuç eğer hüsran olursa bunun hesabını Ersun Hoca nasıl verecek?Ki, bana göre bunu düşünerekten Tony'yi oynatmadı ve doğru olanı yaptı...
Hem Tony'yi hemde Tolga yı kaybetmek işimize gelmeyecektir illaki...Tony eğer bu golleri yemiş olsaydı emin ol ki Ersun Yanal başlığı sezonun en hareketli haftasını geçiriyor olacaktı...

Ayrıca,çift forvet sistemini eleştirenlerden biride benim,geçmişteki yapmış olduğun 6 maçta çift forvetle başlayabilirsin,rakiplerin senin kadar güçlü değil,aralarında sadece bjk vardı oda zaten kendi sahamızdaydı...
Büyük maçlarda,deplasmanda tek forvet ile oynayıp ortasaha'yı kalabalık tutmak artık futbolun kurallarından biri oldu neredeyse...Özellikle gs gibi hücum hattı çok iyi olan bir takıma karşı...

Ayrıca FT konusuna gelince,yukarıda yazdığım yazıda da, 'özellikle bir kaleciyi' diye üstüne basmak istedim,Volkan ile Tolga arasında fizik yapısı hariç herhangi bir fark var mı?Benim anlatmaya çalıştığım nokta burası...

cabri
24.10.2008, 14:48
Valla Ahmetcim ben farklı düşünüyorum.

Tony hata yaparsa bunun sorumlusu kendisidir, zira o kariyere sahip bir kaleciyi neden oynattın diye hocaya kimse hesap soramaz. Normal olan budur.

Ama Tolga nın hesabını veremiyor hoca.. Yönetim biz karışmayız o bilir kimi oynatacağını deyip çıktı işin içinden. Tony oynayıp ta hata yapsaydı kimse hocaya kızmazdı.

Takıma uyum sorunu olduğu düşünülüyor. Yahu :) kaleci bu defansta çift stoperden biri değil ya.. Geçer kaleye oynar. İsterse marstan gelsin. Kaldı ki antremanlara katılıyor bildiğim kadarıyla.

Her neyse olan olmuş.. Artık bu konuyu uzatmanın kimseye yararı yok. En iyisini hoca bilir diyelim önümüze bakalım.

Antep maçında nerelere revizyon var bakalım :)

Ahmet Kuru
24.10.2008, 15:00
Saygı duyuyorum tabikide abi
Herşey daha iyi bir Trabzonspor için diyerek burdayız...:)
Evet bunu uzatmanın hiç bir manası yok hatta o maçı hala genel başlıkta tartışmanın bir manası yokda neyse...

Şahinoğlu
24.10.2008, 15:29
Varlık içinde yokluk yaşıyoruz Tony hatalı gol yesede Tolga'dan iyi bir kalecidir benim gözümde ha çokçok iyi bir kalecimidir onu göreceğiz ama Tolga'dan kötü kimse olamaz şu ligin en kötü kalecisi Tolga 4 top gelir 2 si gol 2 si direk bunu biraz daha geliştirdi ortalarıda yemeye başladı artık, yeter artık Tony'yi izlemek istiyoruz .

Ömer TOPAL
25.10.2008, 12:17
bu adamda ne kariyer ne geçmiş..kaleci tipi var durusu var o yeter..görmek istiyoruz artık onu

ÖmerFarukYılmaz
25.10.2008, 12:25
En azından nerde duracağını,hangi topa çıkacağını biliyor:)

Tayfun
25.10.2008, 12:27
Tolga Antep maçında Tony'i izlesinde milletin ona neden kızdığını anlasın..!

Emirhan Makul
25.10.2008, 12:45
Adam Sempatik Ya

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/10/7_232266_sylva2510_414_232.jpg

Hüseyin İlkin
25.10.2008, 13:05
Ergin :p Resimde en çok tebessüm yaşamamı sağlayan kişi oldu .

Sylva güveniyoruz sana ... Hatalı gol yesende , en azından nerede durman gerektiğini , " kalecilik " kelimesinin ne olduğunu biliyorsun .

Antep maçını inşallah kaleci yönünden rahat bir şekilde izleyeceğiz ...

Samet Yildirim
25.10.2008, 14:41
Adam Sempatik Ya

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/10/7_232266_sylva2510_414_232.jpg

http://www.karadenizgazete.net/images/haber/40957_b.jpg

Bizim kaleciyi eziyorlar:)

KAHKAHA TUFANI
Trabzonsporlu futbolcular, G.Saray hezimetini çoktan unuttukları idmandaki kahkahalar ile gösterdiler. İdmanda birbirlerine takılan ve tezahüratlar yapan futbolcular, böylece G.Antep maçına moralli hazırlanırken, tek hedeflerini galibiyet olarak belirlediler.

Tayfun
25.10.2008, 14:44
http://www.karadenizgazete.net/images/haber/40957_b.jpg

Bizim kaleciyi eziyorlar:)

KAHKAHA TUFANI
Trabzonsporlu futbolcular, G.Saray hezimetini çoktan unuttukları idmandaki kahkahalar ile gösterdiler. İdmanda birbirlerine takılan ve tezahüratlar yapan futbolcular, böylece G.Antep maçına moralli hazırlanırken, tek hedeflerini galibiyet olarak belirlediler.

Ayağa kalkarsa Tony; Üçünü birden ezer :)

Samet Yildirim
25.10.2008, 14:46
Ayağa kalkarsa Tony; Üçünü birden ezer :)

hehe:D:D
hepsini birden depeler valla:)

Gökhan ÖZDEMİR
25.10.2008, 14:53
Tolga bu takımda oynamayı haketmiyor.
Bizim takımımıza fayda getirmez.
Ben,Tolga'yı istemiyorum kalede.

TSKara61
25.10.2008, 17:17
Tolga bu gollerden hangisini cikarmis?

http://www.metacafe.com/watch/1381960//

Dursun Kaplan
25.10.2008, 17:31

Kaleci kelimesinin anlatımını göstermiş resmen.. Tolga'ya izletmek lazım bu görüntüleri..

azdiha6161
25.10.2008, 17:33
tonyALI SLVYA GÖSTER MARİFETİNİ..
Bİ DAHA TOLGAYA GEREK KALMASIN O KALEDE:))

karatasof
25.10.2008, 17:50
Transferi yılan hikayesine dönen Tony'nin takıma katılması ile bu hafta kaleye geçeceği rivayetleri doğru ise ilk onbire alınması arasındaki sürenin uzun olması beni ürkütüyor.Açıkçası oynayacak ise bu haftaki maçta hem o hemde transferini gerçekleştirenler açısından maç çok zor geçecektir.Umarız başarılım olur ve hem milli takımı ile dünya kupası hemde şampiyonlar ligi tecrubesine sahip olan bu kalecinin tecrubelerinden faydalanırız.Ersun Hoca içinde zor bir maç olacak.Sylva iyi maç çıkarır ise Neden bu zamana kadar Tolga'ya müsede ettiği için eleştrilecek iken başarısız olması halinde ise Neden iyi bir kaleci transfer edilemedi diye sorgulanacak.Hadi hayırlısı...

BALKAN 06
25.10.2008, 18:05
Toni:) Antep maçını en çok senin için bekliyorum
çok başarılı olup bize 2 sene en kralından hizmet edip Onur Recebide 10 numara bi kaleci yapıp gideceğini umut ediyorum
inşallah şampiyon kadroda olmuş olursun.

Emirhan Makul
25.10.2008, 18:14
OOOooo iyi iyi Tony takımla arayı ısıtmış fransızca biliyordur songda biliyor onlanda anlaşırlar tamam ya kaleye geçmemesi için hiç bir sebep yok.

Uğurtan
25.10.2008, 18:39
Hatalı gol yese de, hatalı çıkışlar da yapsa.. Kalemizde bir kalecinin olduğunu görmek açısından sevindirici bir gelişme Slyva'nın oynaması.. Zira biz maçlara 10 kişi çıkıyorduk ve kalemizde bir kaleci yoktu..

AKSOY_61
25.10.2008, 18:50
Bundan sonra kale ona emanet inşallah.
ama bir iki maç defansla anlaşmazlık görülebilir.bu gayet doğal
bi kaç hatasını görünce ''lan bu da mı kelek çıktı'' demeyelim

.....
25.10.2008, 19:01

Kaka nın şutunu kesin çıkarır Tolga :D:D

Bunlar bana yakışmıyor biliyorum ama ben Tolga ya sabrettiğim kadar hiç bir şeye sabretmedim.inş. daha iyi olur. Ama bu tecrübeyi klübümüzde kazanmaz....

Emirhan Makul
25.10.2008, 23:31
tiyo var mı ya oynayacak mı ?

.....
25.10.2008, 23:36
tiyo var mı ya oynayacak mı ?

Yani Tolga nın oynama ihtimali de var tabi ama Tolga oynarsa antepliler direk kaleye şut çekeceklerdir ve kaleyi tutanlarda gol olacaktır :)

Ersun hoca bu kadar riske girmez.

Yani inş. girmez...

Cafer Bulur
26.10.2008, 01:06
Umarim kalecilik sansi yaver gider de rahat bir mac cikarir.
Ilk macinda fazla is düsmemesi hem kendisi hem de Trabzonspor icin iyi olacaktir.
Gerci sylva nin kesin olarak oynayacagini bilmiyoruz ama öyle umuyoruz.
Basarilar tony sylva ,umarim kaleci sorunumuzu cözer ve bizi mutlu edersin.

TSKara61
26.10.2008, 03:59
Kaka nın şutunu kesin çıkarır Tolga :D:D

Bunlar bana yakışmıyor biliyorum ama ben Tolga ya sabrettiğim kadar hiç bir şeye sabretmedim.inş. daha iyi olur. Ama bu tecrübeyi klübümüzde kazanmaz....

Olsun nasil olsa Kaka geri pas falan yada orta keserse bi sekilde becerir alir onu iceri Tolgacim :D

promise61
26.10.2008, 16:48
Tony Sılvanın trabzonsporda ilk maçı oluyor

AyKaN
26.10.2008, 18:17
Bu maçtaki 1 puanı Silva'ya yazıyorum. Tolga olsa kesin yenilmiştik.

Emirhan Makul
26.10.2008, 18:35
Kaleciye laf eden çarpılır ses etmeyin kimseyede söylemeyin yeni bir kaleci kazandık kalemizde kaleci var

Topu oyuna sokma
Aut ve degaj
Kalede verdiği güven

Muhteşem kalecimiz var tolgaya ettiğimiztahammülün %2 sini edelim muhteşem bir kalecimiz olur.

Keleşoğlu
26.10.2008, 19:32
Kaleciye laf eden çarpılır ses etmeyin kimseyede söylemeyin yeni bir kaleci kazandık kalemizde kaleci var

Topu oyuna sokma
Aut ve degaj
Kalede verdiği güven

Muhteşem kalecimiz var tolgaya ettiğimiztahammülün %2 sini edelim muhteşem bir kalecimiz olur.

+1..
kesinlikle katılıyorum.. en azından degajlar karşı takıma taç kazandırmıyor artık.

yns_emre61
26.10.2008, 19:34
sol ayagı biraz zayıf.. bunun dısında iyiydi.

İgzas-61
26.10.2008, 19:35
artık kaleye güvenim var ilk kez oynadığı için biraz heyecan vardı oynadıkça daha iyi olacak bravo silva

TS-Tiryaki
26.10.2008, 19:38
Cok sükür kaleci probleminden kurtulduk. Artik geride güvenebilecegimiz bir KALE var.

Sira geldi forvete. Bakalim orayi nasil cözecegiz??

ferdiT
26.10.2008, 19:43
saglam durusu yeter sylva nın insallah dahada iyi olacak bir iki hatası vardı ama normal...:alkış:

macka61
26.10.2008, 20:03
iyi kaleci bir iki maç daha yapsın kaleyi tolgaya devretmez

ApoCaN28
26.10.2008, 20:36
Fena Değildi Genel Anlamda...

Hekimoğlu
26.10.2008, 20:43
Bana güven verdi.İlerleyen haftalarda daha da iyi olacaktır.

Serdær
26.10.2008, 20:48
İlk maçında ilk dakikalarda heycanlıydı.

Oyuna hemen sokuşu,

Çok iyi yer tutuşu,

Güven vermesi yetti bana.

Devam Tony !

Murat'
26.10.2008, 21:13
İlk dakikalarda herhalde heyecanından olsa gerek saçma sapan hatalar yaptı...ama maçın geri kalanında iyiydi...Çok daha iyi olacaktır inşallah...

Kadir
26.10.2008, 21:23
İlk dakikalarda ki gariplikler dışında iyiydi .
Golde yapabileceği birşey var mıydı uzmanlara bırakıyorum :)

_SeRKaN_
26.10.2008, 21:25
Kesinlikle Tony...Tolga'yı izleye izleye Tony'nin ilk başta yapmış olduğu hatayı bile görmezden geldim...:)

Mahmut Baran
26.10.2008, 21:47
tolga ile kıyaslamayalım tolgayı tribünde görmek isterükk

pReN@_61
26.10.2008, 21:47
Daha iyi olacak.

Sefa Murat Dokuz
26.10.2008, 21:56
bikere duruşu çok şağlam 1-2 hata yaptı ama daha ilk maçlar açıkcası kendimi oldukça güvende hissediyorum tony varken

TolgaTopçu61
26.10.2008, 22:06
Tolga'dan sonra ilac gibi geldi,artik kaleci'ye geri pas verirken tedirgin olmuyorum...bir iki hatasi vardi ama daha iyi olacak...

Harun-61
26.10.2008, 22:14

Oyuna hemen sokuşu,

Çok iyi yer tutuşu,

Devam Tony !

özet budur....:alkış:

DeAgLeMaNyAq
26.10.2008, 22:15
Maç bölümünde de belirtmiştim. Tolga'ya oranla topu çabuk oyuna sokması, isabetli kale atışları ve tehlikeyi önceden sezip kaleyi terketmesi göze çarptı. Yaptığı 2 pas hatasından pay çıkarıp bundan sonra daha sağlam oynayacaktır...

AYDIN KANTEKIN
26.10.2008, 22:16
ne oldu simdi Tony oynadi neden berabere kaldik,biz neden gol yedik,bizim forvetler orta saha defans nerde idi.bu macta tony degil tommy bile olsaydi bundan kötü olmazdi.Genc takimiz yeni takimiz alisma süresi hepsi fasa fiso,olmayacak sa olmuyor.

Serhat ŞAHİN
26.10.2008, 22:42

Oyuna hemen sokuşu,

Çok iyi yer tutuşu,

Devam Tony !

ilk maçlarda evet heyecanlıydı da....

defanstakileri sağ ayagıma atın topu die uyardı...
sol ayakla vurdugu 2 top yüreklerimizi hoplattı.

Ama adamın soğukkanlılığı yeter...
top kaleye gidince kaygı taşımadım hiç...

Gökçebey
26.10.2008, 22:49
Ne geri atılan paslara vuruşları ne de degajları bırakın taça çıkmayı kenarlara bile gitmedi. Bana yeterince güven verdi kalede.

murseltaskin
26.10.2008, 22:53
bana hiç güven vermedi.geri paslarda tolgaya kızardık bu ondan beterini yaptı.birde yan topu hiç yok.fuzili transfer bence

Kubilay ŞAHİN
26.10.2008, 22:54
%60 ilk izenim bi kac mac daha oynasın bakalım... ben hemen beğenen biri değilim....

Hüdai Pervaneli
26.10.2008, 23:29
tolgayla tony karisilastirdin mi ayip olur tony e

tony cook guven verdi bugun bana deavam ton y

enmavi61
26.10.2008, 23:36
topu oyuna sokuşu tolgadan kat kat iyi...ilk maçta heyecan olabilir...daha iyi olacaktır..ama yan toplarda nasıl bilemiyoruz...zaten yan toplarda iyi olan kaleci sayıısı bikaçtane...onlarda büyük kuluplerde...kaleci tercihim 1.tony 2.onur 3.mecburiyetten tolga

TS-Tiryaki
26.10.2008, 23:36
Yedigimiz golde yapacagi hicbirsey yoktu. O kadar yakin mesafeden o kadar hizli gelen topu birakin tutmayi, refleks bile verebilen kaleci yoktur.

sifuni
26.10.2008, 23:39
macin basinda yaptigi iki hata haric (ki onu hepimiz heycanligina veriyoruz) güven verdi

ayrica bordo mavi ayyakabilarida gözümden kacmadi devam

insallah onurada hocalik yapar

zafer6161
26.10.2008, 23:45
bana hiç güven vermedi.geri paslarda tolgaya kızardık bu ondan beterini yaptı.birde yan topu hiç yok.fuzili transfer bence

yanlış kaleciyi izledin galiba:)
geri pasında yaptığı hatayla bir kaleciyi kötü diye lanse edemessin,;)

MuratB.
26.10.2008, 23:50
çok iyi kaleci oldugunu tolga gibi kalenin içine çakılı durmamasından anlayabiliriz. adam topa çıkıyo ve alıyo arkadaş ben bunu en son ne zaman gördüm hatırlamıyorum.

Selman
27.10.2008, 00:05
2 top geldi 1 tanesi gol oldu.Yani Tolga'ya göre iyi:)

Şaka bir yana ben beğendim.Daha defansla birbirlerini tanımıyorlar.Maç kurtardığı günleri de göreceğimiz çok yakındır diye düşünüyorum.

seyyah61
27.10.2008, 00:09
Defans ile konusuyor, hata yapani uyariyor, sinirleniyor.
Bunlari Trabzonspor kalesinde görmeyeli uzun zaman olmus, özlemisim.

Serdar A
27.10.2008, 00:11
Aklıma takılan bir kaç soru var ;

Sylva eldivenleri Konya maçında alsaydı , 3 gol yer miydi ?

gs maçında 3 gol ( kaleyi bulan şut sayısı 3 olduğu için daha fazla söyleyemiyorum ) yer miydi ?

Antep maçında 2 puan bırakırmıydık ?

Tolga Zengin'i kaybeder miydik ?

ÖmerFarukYılmaz
27.10.2008, 00:13
Artık kalede omuzları dik,Soğukkanlı, Degaj dikebilen birisi var..

Fatih Ersoy
27.10.2008, 00:20
Artık cesur bir kalecimiz var ve topu oyuna sokabiliyor...

ilhan
27.10.2008, 00:21
Ben kaleci topu ayağından çıkardımı nereye gittiğine bakarım. Bugün neredeyse Slyva'nın Gökhan'a asistini izleyecektik. Yaptığı 2 kritik hatanın nedeni sol ayağını iyi kullanamamasıydı sanırım. Beğendim.

Üstte Ömer'in yazdığı gibi kalemizde kaleci var. Omuzları dik ve kaleci.

Dip not; Golü yediğimizde topa sertçe vurdu. Daha sonra ellerini vurup takımı ateşlemesi benim için güzel bir enstantaneydi.

Cafer KILIÇSOY
27.10.2008, 00:26
Bir kalecinin en önemli görevlerinden biri bana göre topu oyuna sokmasıdır. Sylva bu konuda hoşuma gitti. Bir çok pozisyonda oyunu eliyle kurdu. İnşallah daha iyi olur.

cabri
27.10.2008, 00:34
Beğendim...

Önemli bir açığımızı kapatacak.

Cem Balcı
27.10.2008, 00:37
ilk yarı korkuttun beni...

ama artık kale senindir...

iyisin...

bordoylamavi
27.10.2008, 01:02
ilk dakkalardaki hatalı ayak vuruşlarını pek önemsememek lazım. tekrarlamadığı sürece sorun değil. yediği golde hatası yoktu ama ortaya çıkmayı deneyebilirdi. ikinci yuarı başında sağdan gelen atakta çok hatalı çıktı bence neyseki adam boş kaleye atamadı. yani ilk maçı bişi diyemem ama tolgaya artık şans vermek yerine biraz da sylva yı denemek lazım.

poetricus
27.10.2008, 01:06
Kesinlikle Tony...Tolga'yı izleye izleye Tony'nin ilk başta yapmış olduğu hatayı bile görmezden geldim...:)
İlk dakikadaki hatasından sonra yanımdakilere dönüp; "Hoca Tony'yi oynatacağına Tolga'yı siyaha boyayıp sahaya sürerek bizi mi kandırdı?" diye sormadan edemedim.

Şaka bir tarafa ilk dakikalarda Tony tecrübesine yakışmayacak kadar heyecanlıydı. Belki uzun zamandır forma hasreti çekmesi etkili olmuştur bunda.

Bana ümit verdi. İnşallah daha da iyi olur.

6Şafak Aydın1
27.10.2008, 02:13
he son haftalardaki Tolgaya göre iyi hatta muhtesem :)

6Şafak Aydın1
27.10.2008, 05:06

gs maçında 3 gol ( kaleyi bulan şut sayısı 3 olduğu için daha fazla söyleyemiyorum ) yer miydi ?

böylesi dogru oldu bence. Sylvayi ilk macinda risk etmek istemedi herhalde. Bu antep maci Sylva icin daha dogru tercihdi.

Ayrica biz Tolgayi kaybetmedik Tolga bizi kaybetti.

BALKAN 06
27.10.2008, 07:20
Babaaaa
Büyüksün.
şükür ki kaledesin....

Bayundur Han
27.10.2008, 07:37
Tony, kac zamandir mac oynamiyor. Yavas yavas mac icerisinde oda isindi. Ama bana 'ben bu isi biliyorum, kaleciyim arkadas' sinyalini verdi

Dursun Kaplan
27.10.2008, 08:44
Aylardır burda basbas bağırdığımız kadarı varmış demekki..

Sylva'da Sylva dedik durduk.. Ama boşa dememişiz.. İlk yarıda ki o kritik iki topda diğer arkadaşlarında dediği gibi sol ayağını iyi kullanamamasından kaynaklananan bir hataydı.. Ama maçın genelinde kalede "kaleci" kavramını bizi çok net bir şekilde gösteren bir Sylva vardı..

Tebrikler Sylva.. Artık kale senindir..

Bu arada bir dip not.. :cool:

Sylva ayakkabılarına bittim baba.. :D

Gökçebey
27.10.2008, 08:51
Dünki maçta Tony'de en beğendiğim özelliklerin biri de kesinlikle kale içine gömülmüyor. Top uzaktayken ceza sahası çizgisinde dikkatle oyunu takip ediyor. Oyuncularımız bu maçta çok sık geri pas yaptlar fakat Tony ilk başlardaki heyecandan kaynaklanan hatasını tekrarlamadı. Kale arkasında olmamız dolayısıyla özellikle geri paslara yaptığı vuruşları ve topun gidişini rahatlalıkla görebildik. Top sert ve düz bir şekilde gidiyor. Tolga'nın vuruşları gibi taça çıkmıyor.

2. yarı başlamadan önce Egemen Tony ile konuşurken eliyle "aşırtma" işareti yaptı. Sanırım Tony'nin sürekli önde olmasına dikkatini çekti. Kaç aydır "lig" maçı oynamayıp ayda bir milli maça çıkan bir kaleci için ilk maçı da gayet olumluydu.

Savunma ile sürekli diyalog halindeydi. Hatta eliyle savunmayı bile yönlendirdi. Yani bir kalecinin yapması gereken şeyleri Tolga'nın gözüne sokarcasına yaptı. Zaten bu takıma geliş sebebi de bu değil miydi? Tecrübesini genç kaleci Onur'a aktarsın, Tolga'ya da yanlışlarının doğrularını göstersin :)

Ümit Tekşan
27.10.2008, 10:08
Tony'nin kalede olması bizim açımızdan iyi neden iyi en azından rakip takımın her atağında şimdi kalecimiz hata yaparmı diye düşünüp duruyorduk ve hata yapıyordu da kalecimiz Tolga...

Antep maçında Tony'e fazla iş düşmedi yediği golde hatası yoktu. Ama topu oyuna sokma konusunda hızlı önündeki defans oyuncusuyla konusması bunlar güzel olumlu gözüküyor. Şimdilik problem yok ..

Onur Civelek61
27.10.2008, 10:10
Tony kritik hata yapmış olabilir.Ama en az 20 kere çok riskli geri pas atıldı ve 1,2 hatayla oynadı.İyi kaleci olduğu belli.Golde hatası yoktu.En önemlisi bi pozisyonda kontrpiyede kalmasına karşın koştu topu yakaladı işte ben buna kaleci derim kim ne derse desin...

Misina
27.10.2008, 10:11
Herşey bi yana kalede Kaleci gibi duruyor

Mustafa K. Demirbaş
27.10.2008, 10:16
bence iyi bir maç çıkardı topu oyuna sokmasında ki becerisi süper

Cengiz Çubukcu
27.10.2008, 10:23
İlk maçı olmasına rağmen bize güven verdi...tecrübesi her halinden belli oluyordu...hata da yapsa moralini asla bozmayacağını gösterdi...

Emrah KabuL
27.10.2008, 10:52
Tony Sylva bu maçta gösterdi ki oyunun içinde kalıyor. Savunmadan kopuk bir kaleci değil. Gerek topu eliyle oyuna sokuşu, degajları da çok iyiydi. Ama sormadan edemiyecem Antep maçında nerdeyse kendisine 20-30 tane geri pas atıldı acaba bunu Tolga'mı istedi :)

irfan61
27.10.2008, 11:00
Tony Sylva bu maçta gösterdi ki oyunun içinde kalıyor. Savunmadan kopuk bir kaleci değil. Gerek topu eliyle oyuna sokuşu, degajları da çok iyiydi. Ama sormadan edemiyecem Antep maçında nerdeyse kendisine 20-30 tane geri pas atıldı acaba bunu Tolga'mı istedi :)heheh :D Dün Tony'nin en sevdiğim yanı topu oyuna hızlı bir şekilde sokması.

Mert M.
27.10.2008, 11:05
Tecrübeli,kalede kendini belli ediyor ve en önemlisi kaleci olması.
Tabir-i caizse kova(Tolga) değil.

Süleyman50
27.10.2008, 11:27
ben beğendim açıkcası takıma ve taraftara güven veriyor.......

AYDIN KANTEKIN
27.10.2008, 11:47

Kardes sen nerede yasiyorsun ve hangi spor dali ile ilgileniyorsun ben anlayamadim.Biz Konya dan üc golmü yedik.CimBom un ücüncü gölünü türkiye de hangi kaleci cikarir.Antep e iki puan kaybederken kalede kim vardi ?

Tayfun
27.10.2008, 11:48
Sylva senin heybetin yeter be! :)

Degajlarına hasta oldum ...! :D

İyidir,iyi.....

Birtan Karaman
27.10.2008, 12:14
Tony Sylva Sınıfı Geçemedi
27 Ekim 2008 / 08:36
Tolga´nın yerine ilk kez 11´de olan Sylva, Antep sınavına çok tutuk başladı.

Tolga'nın yerine ilk kez 11'de olan Sylva, Antep sınavına çok tutuk başladı. İlk 10 dakikadaki iki geri pasında ciddi hatalar yapan Senegalli'yi bir anlamda şansı kurtardı.
Heyecanlı olduğu gözlenen deneyimli oyuncunun yediği goldeki payı ise çok büyük değildi. Zaten bu atağın dışında çok fazla da kendisine iş düşmedi. Maçın ardından bu tutukluğunu ilk kez oynamasına bağlayan Sylva, “Birlikte oynama deneyimi kazandıkça puan kayıplarının ortadan kalkacağını düşünüyorum” diye konuştu.

Kaynak: http://www.trabzonunsesi.com/images/news_source/21.jpg

Emirhan Makul
27.10.2008, 12:14
Degajları ve Autları muhteşem golden sonra da takıma moral vermesi toparlaması muhteşem hangi golden sonra tolgayı alkışlarken gördünüz genellikle ağlıyor.

Onur Civelek61
27.10.2008, 12:24
oo zaman hep birilkte Tony Sylva Tony Sylva....Tony Tony...Tony Sylva :)

Birtan Karaman
27.10.2008, 12:27
Tony iyi bir kaleci ama heyecanlı gördüm onu.

UğuR
27.10.2008, 12:27
Maça kötü başlamasına rağmen,sonunu iyi getirdi.Topu oyuna sokuşı iyi.İnşallah daha iyi olacak.

türkiyem61
27.10.2008, 12:38
ilk maciydi tonynin
bir iki mac oynadiktan sonra cok daha iyi olacaktir
acikcasi ben begendim...tek tük pozisyonlara takili kalmayin

sifuni
27.10.2008, 12:40
Degajları ve Autları muhteşem golden sonra da takıma moral vermesi toparlaması muhteşem hangi golden sonra tolgayı alkışlarken gördünüz genellikle ağlıyor.

galatasarayin 3.golünden sonra alkisliyordu arladaslarini:D

İslam Sezer
27.10.2008, 12:55
baştaki heyecanı ve forvet presleri karşısındaki yanlışları dışında kalan 80 dakika güven verdi bana.en azından kim diyebilir ki tolga ondan iyi.tony 1 onur 2.kaleci olsun.tolga da küsmesin çalışmaya devam etsin olmadı devre arası başka takıma gitsin veya takım ruhunu düşürmeden Trabzonsporluya yakışan bir şekilde sabretsin çalışsın.inşallah o da iyi olacaktır...

Onur Civelek61
27.10.2008, 13:00
1 hatası var oda bize çok iyi kaleci ya dedirtmiyor.Bi türlü diyemiyoruz:) kendisine atılan en az 20 top var 1 i hatalı 1 de az hatalı olmak üzere maçta 1.5 hatası var.Kontrpiyede kaldıktan sonra koşup topu yakalaması ve Tolga nın bi türlü yapamadığı belkide hiç yapamayacağı kalesinden çıkıp topu kontrol etme başarısı göz ardı edilemez.Bravo Tony.Gol yedikten sonra takıma moral vermen tecrübeni kanıtlar.Kale senindir:)

karatasof
27.10.2008, 13:05
Maça oldukça heyecanlı başladı ve geri paslardan ilkinde Beto'yu golle tanıştırması içten bile değildi.Demek ki ne kadar tecrubeli olursan ol yeni bir ülkede ilk defa seyircinin önüne çıktığında böyle abukluklar sergileyebiliyor insan.Peşinden Tabata'nın köşeye giden bir şutunu çok güzel kontrolu vardı.Oynadıkça ve arkadaşalrıyla uyum sorununu atlattıkça diğer kaleciden çok daha faydalı olacağı izlenimini verdi.

Süleyman50
27.10.2008, 13:09
artık kaleyi bırakmaz inşallah bence iyi bir kaleci ilk maçı olduğu için biraz heyecanlıydı o kadar...

Hüseyin İlkin
27.10.2008, 13:27
Maçın başında bize gelen kalecilere bir şey oluyor desekte ilerleyen dakikalarda gelecek haftalarda daha iyi olacağını gösterdi .

Kaleyi bırakacağını düşünmüyorum sakatlık , kart sıkıntısı olmazsa .

ApoCaN28
27.10.2008, 14:00
İlk 10 dk baz almazsak gayet iyiydi...

Samet Yildirim
27.10.2008, 17:41
iyi bi baslangic diyebilirim...

Serhat ŞAHİN
27.10.2008, 18:28
Tony defanstakilere topu sol ayagıma deil, sağ ayağıma atin diye uyardı.

O dediginiz ilk baştaki hatalara bakarsanız hangi ayağı yüzünden oldugunu gorursunuz.

Kaledeki duruşuyla güven veriyor en azından Tolgaya her top geldigindeki gibi içimde gol korkusu olmuyor...

Varlıbaş61
27.10.2008, 18:33
daha iyi olacaksın..
devam devam
tombiş silvam benim:D

Ahmet Kuru
27.10.2008, 18:46
Antep maçında beklediğim bir Tony yoktu kalede...
Ama en çok hoşuma giden topu oyuna sokuşları mükemmel...
Geri paslarındaki hatalarını ilk maçı olmasından dolayı yapmış olduğu heyecana bağlıyorum...
Tolga ile kıyaslarsak eğer tabikide kale onun olması gerekir...
Ama her maç öncesi aklıma Onur gelmiyor desem de yalan olur...

Harun CAN
27.10.2008, 18:47
kalede duruşuyla , oyunu takibiyle , degajlarıyla ve topu oyuna sokuşuyla Trabzonun kalesini koruyabilecek en iyi kaleci Sylva ! ilerleyen haftalarda çok daha iyi olacağını düşünüyorum , ayrıca defans hattında songla birlikte abilik yapabilecek tecrübesi de var .

otuken55
27.10.2008, 19:23
kalede kaleci var yahu:D

İdris Toksoy
27.10.2008, 20:03
oyunun başında çok güldürdü beni:)sevidm tony i:)

Özge
27.10.2008, 20:07
Sylva'nın kaleye geçmesi iyi oldu.İlk maçına rağmen iyiydi.İlerleyen maçlarda daha da iyi olacak.En azından kalemiz eskisinden daha güvende:)

Uğurtan
27.10.2008, 20:11
Kesinlikle tartışılmayacak derecede güven veriyor kalesinde en başta.. Maçın ilk dakikalarındaki hatalarını yapmayan kaleci yok bence.. Her dönem her kalecinin başına gelebilecek şeyler.. Ancak duruş güven ve bu hareketleri yapmış olmanın psikolojisinden çabuk kurtulabilmek önemli bir kaleci için.. Tony ilk maçında geçer not almıştır şimdilik benim için en azından yeterlidir..

İnşallah daha iyi olacaktır.. Malum geçtiğimiz haftaya kadarki kalecimizi ise yedek kulübesi yerine tribünde görmek istiyoruz.. Buda dip not olsun..

azdiha6161
27.10.2008, 20:11
iyi bir kaleci oyun kurucu olarak topu oyuna sokar.bu özellik fenerli volkanda var o yönünü severim volkanın eliyle oyunu kuruyor.kuru degaj kullanmak top kaybıdır.bizim kara boğa slvya onu yapmıyor olumlu kullanıyor hata yapmadı değil hatayı herkes yapar ama önemli olna hatanın tekrarlanmaması.slvya as kaleci onur 2.kaleci tolga başladığı yere doğru 3.kaleci olarak kendini geliştirene kadar ona 11 de yer yok

azdiha6161
27.10.2008, 20:14
TONYalı SLVYA

SENİ TONYALI OLARAK FAHRİ HEMŞEHRİ ÜNVANI İLE TAÇLANDIRIYORUZ..SANA BARABELLİ BİR TABANCA BELİNE, GOL ATANI VURSAN YETER:)
TAKTİĞİ BİLİYOSUN TONYalı SLVYA ADAM GEÇER TOP GEÇMEZ:))

lazooo28
27.10.2008, 21:12
pek birsey anlayamadik bu macta..zaten ilk 15 dakikasini kacirdim

61trabzonomer
28.10.2008, 10:37
gerçekten iyi kaleci yani maçın başlarında bu şekilde bir pozisyonun yaşanmassı ilk maçı olmasıdandır bence kaldıki tolganın ilk maçında yaptıklarından sonra bunca oynadıysa tony hayli hayli oynar ama her zaman gönlümüz tolgadan yanaydı fakat o istemedi şimdi tony zamanı.

tslover
29.10.2008, 10:32
iyi kaleci gerçekten bizi tolgadan kurtardın ya saol kale artık senin inş

Birtan Karaman
29.10.2008, 11:47
http://img296.imageshack.us/img296/998/52236282nb5.th.jpg (http://img296.imageshack.us/my.php?image=52236282nb5.jpg)
http://img296.imageshack.us/img296/3658/76214004sg1.th.jpg (http://img296.imageshack.us/my.php?image=76214004sg1.jpg)

Tayfun
29.10.2008, 12:11
Sylva elbet birgün degajla asist yapacak inanıyorum :)

Dehşet bir şekilde degajları var...!

Atakan
29.10.2008, 12:12
http://img296.imageshack.us/my.php?image=76214004sg1.jpghttp://img296.imageshack.us/img296/3658/76214004sg1.jpg (http://img296.imageshack.us/my.php?image=76214004sg1.jpg)

Kramponlara bakın.:rolleyes:

Hüseyin İlkin
29.10.2008, 12:20
Bizim Antep maçında da bu kramponlar vardı . Statta yanımdakine göstermiştim hatta :D

Tayfun
29.10.2008, 12:22
Bizim Antep maçında da bu kramponlar vardı . Statta yanımdakine göstermiştim hatta :D

Demek doğuştan Ts'li :D

Mustafa K. Demirbaş
29.10.2008, 12:28
idmanlarda da aynı kramponları giyiyor

ilhan
29.10.2008, 12:41
Birtan hayırdır? Sen yine başladın mı abudik gubudik alakasız mesaj ve fotoğrafları eklemeye?

Birtan Karaman
29.10.2008, 15:06
Birtan hayırdır? Sen yine başladın mı abudik gubudik alakasız mesaj ve fotoğrafları eklemeye?
Abidik gubidik değil sadece başlığın sahibi olan oyuncunun resimleri bunlar abi.!

Özge
29.10.2008, 18:59
Mustafa'nın da dediği gibi kaleye geçene bir şey oluyor sanki.Tolga oynamasın dedik Sylva'ya güvendik ama o da bu maç kötüydü.

TUNCAY HİÇYILMAZ
29.10.2008, 19:06
Bence çok kötüydü olumlu bişe göremedim!!

DeAgLeMaNyAq
29.10.2008, 19:08
Çok net bir top kurtardı, birkaç yan topu aldı onun dışında 2.golde kısmen hatası vardı...

Erbay
29.10.2008, 19:10
Açıkçası ben hiç beğenmedim. :(

mechanic
29.10.2008, 19:11
Onur'u mu denesek ne?

Samet Yildirim
29.10.2008, 19:12
ilk golde hatasi yok...2.gol cok tuaf bir yandan song ne yapiyor anlamadim sylvada ortada kaldi oda ne yapigim diye karar veremedi...3.golde hatasi yoktu...

bi yan topda ellindeki topa vurdu adam hakem nasil faul vermedi analamdim...
macin ilk dakikalarinda yanlis bi cikis yapti...

Adil ÖZGÜR
29.10.2008, 19:25
Song'un azizliğine uğramış bir kaleci olarak koruduğu kalede 3 tane gol olmuş,

Song beni hayal kırıklığına uğrattı, o topu kornere atsaydın, topuk pası gibi gol yemezdik.

Tony ne yapsın.

Ahmet Kuru
29.10.2008, 19:31
Tony kalede gördüklerimizin iyisi..
Fazla söze gerek yok...

AKSOY_61
29.10.2008, 19:54
Bi kaç hatası vardı ama bunların bazıları defansın yüzünden oldu.
Bu adam bana yine de güven veriyor tolga da olduğu gibi her şutta ödüm patlamıyor.

TolgaTopçu61
29.10.2008, 20:03
Sylva kötü oynamadi,gollerde de hatasi yokdu bence...Güven veriyor bana

Terzioğlu
29.10.2008, 20:14
3 goldede bariz hatasi var. Bugünün en kötülerindendi. Buda yaramaz. Onur'a güvenilmeli ve önümüzdeki 15 yil kaleyi ona vermeli.

zafer6161
29.10.2008, 20:29
bence hiçbir goldede hatası yoktu,2. gol defansın hatası,

Uzunoğlu
29.10.2008, 20:34
bence hiçbir goldede hatası yoktu,2. gol defansın hatası,

Zafer gözüne gidiyim her yan topta boşa çıktı :)

Son golde direk dibinde futbolcumuz olmasına rağmen sürünüyordu oralarda :)

2. golde çıkıyorsan topu tut tutamıyorsan çıkma da :)

Serhat ŞAHİN
29.10.2008, 20:38
3 goldede bariz hatasi var. Bugünün en kötülerindendi. Buda yaramaz. Onur'a güvenilmeli ve önümüzdeki 15 yil kaleyi ona vermeli.

eminmisin....?????

bence hatası yok hiç bi golde.
2. golde hatası var die gozukuyor ama. 18 in dışındaki yayı boş bırakırsan adamların hücumunu kolaylaştırırsın.
orta saha die bişey yoktu bugun.

bana guven veriyor Tony. kaleye giden şutlardan hiç çekinmiyorum. defansın hatalarından dolayı kalecie yüklenmemek gerek die dusunuyorum...

zafer6161
29.10.2008, 20:38
Zafer gözüne gidiyim her yan topta boşa çıktı :)

Son golde direk dibinde futbolcumuz olmasına rağmen sürünüyordu oralarda :)

2. golde çıkıyorsan topu tut tutamıyorsan çıkma da :)

valla kim nederse desin ben beğeniyorum,tony ts ye gelmeden önce de beğendiğim kaleciydi,refleksleri mükemmel,ben kurtardığı toplara bakarım,bugün kalede dünyanın en iyi kaleciside olsa bugünkü defansla yine 3 gol yerdik:)

Uzunoğlu
29.10.2008, 20:41
Tony bir kaç maç daha oynasın bakalım nedir durum daha iyi anlarız...

Cafer Bulur
ilk golde hatasi yok...2.gol cok tuaf bir yandan song ne yapiyor anlamadim sylvada ortada kaldi oda ne yapigim diye karar veremedi...3.golde hatasi yoktu...

bi yan topda ellindeki topa vurdu adam hakem nasil faul vermedi analamdim...
macin ilk dakikalarinda yanlis bi cikis yapti...
Sylva beni simdiye kadar yaniltmadi,umarim bundan sonra yaniltir.
Yedigi 2.golde hataliydi.Song rakibini perdelerken cikmamaliydi.O pozisyondan cikmakla tabata nin ekmegine yag sürdü ve golü yedi.
Sylva bekledigim gibi her an hata yapmaya meyilli bir kaleci.Kayserisporlu süleymanou a benzetiyorum onu.

poetricus
ya kaleye geçene bişeyler oluyor ben bu işten bişe anlamıyorum artık.
Kale Tolga tarafından kutsanmıştır. Giren iflah olmaz gayrı.

Terzioğlu
29.10.2008, 20:42
eminmisin....?????

bence hatası yok hiç bi golde.
2. golde hatası var die gozukuyor ama. 18 in dışındaki yayı boş bırakırsan adamların hücumunu kolaylaştırırsın.
orta saha die bişey yoktu bugun.

bana guven veriyor Tony. kaleye giden şutlardan hiç çekinmiyorum. defansın hatalarından dolayı kalecie yüklenmemek gerek die dusunuyorum...
Evet 3 goldede hatasi var.

1.gol'de alakasiz bir yerde duruyor. Kalesinde dursa o topu rahatlikla cikarabilirdi.

2.gol'de hatasi olmadigini iddia edenler cok yaniliyor. Orada oraya cikiyorsan o topu oradan yumruklayacaksin en azindan.

3.gol'de yine 1.gol'de oldugu gibi alakasiz bir yerde durup resmen izliyor pozisyonu. Bunlar bariz hatadir. Iyi bir kaleci bunlari cikarmasi lazim.

Remzi
29.10.2008, 20:42
Gollerde hatası yoktu bence.Belki tabatanın attığı golde olabilir.Kararsız kaldı topa atılıp atılmamakta.

Rahman Gümüş
29.10.2008, 21:06

1.gol'de alakasiz bir yerde duruyor. Kalesinde dursa o topu rahatlikla cikarabilirdi.

2.gol'de hatasi olmadigini iddia edenler cok yaniliyor. Orada oraya cikiyorsan o topu oradan yumruklayacaksin en azindan.

3.gol'de yine 1.gol'de oldugu gibi alakasiz bir yerde durup resmen izliyor pozisyonu. Bunlar bariz hatadir. Iyi bir kaleci bunlari cikarmasi lazim.Farklı maçları izledik herhalde... Bir kere 3. golde adam ilk şutu çıkarmış tam toparlanıyorum derken topu bomboş pozisyonda ki adama attılar.Nerdeydi Defans?Zaten kendiside o pozisyonda kızdı defansa. Diğer gollerde de bariz hata yoktu.Her kalecinin yiyebileceği tarz gollerdi. Yan toplarda biraz zaafı var. Bence kurtardığı pozisyonlardan da bahsetsek adaletli olsak biraz? Mesela Tabatanın o müthiş şutunu çıkarması gibi...

Hüseyin İlkin
29.10.2008, 21:17
Valla bu maçta tehlikeli işler yaptı . Yani hala tam olarak kafamda Tony hakkında bir fikir oluşmadı . Biraz daha zaman geçsin , anlarız iyice Tony ' i . Takım kötüyken hep kaledeydi , takım bir toparlansın o zamanda bakmak lazım .

Yeri gelmişken ikinci golde bariz hatası var . Gerçi orada tek hatalı Tony değil ama yeri gelmişken belirtiyim dedim ..

Sefa Murat Dokuz
29.10.2008, 21:17
Bugun Kaleciyi eleştirenler ya trabzonsporun gerçek taraftarı değil yada bunu kasten karalama için yapıyorlar...
Yahu iyi top oynarsın rakibi bozarsın koşarsın 0-0 dır kalecin hata yapar yersin gol o zaman kız kaleciye bugun Hüseyin'siz defans yol geçen hanıydı Tabata Yozgatlı koridor yaptılar. Sen kalkıp kaleciye kızıyon. Evet 2 kez yan toplarda hata yaptı ama kaleciye kızmak çok haksızlık olur. 2.Golde de erken davranıp topu alabilirdi tipik bir jefferson hatası ile gol yedi ama bir kalecinin farklı 2 defansla çıktığı 2.maçı bu daha bu takımda defansa ilk egemen yazılmalı daha sonra giray mı song mu düşünülmeli...
Sylva çok daha iyi olacak benim güvenim tam. İyi toplarda çıkardı.

Sefa Murat Dokuz
29.10.2008, 21:23

3.gol'de yine 1.gol'de oldugu gibi alakasiz bir yerde durup resmen izliyor pozisyonu. Bunlar bariz hatadir. Iyi bir kaleci bunlari cikarmasi lazim.

bence sen 90 dk maçı değil Sylvayı izlemişsin bu yüzden takımın ne halde olduğunu bilmiyorsun.

1.golde alakasız yerde duruyor diyorsun yahu nasıl alakasız yerde duruyor bu kaleci senin defansın yaptığı %100 lük bir hata kaleciyle ne alakası var 1.golün...
3.golde kurtardı dönen topu takip etmeye çalışıyor ayağa yeni kalkmaya çalışıyor alakasız yerde durmak nerde onu anlamış hiç değilim böyle saçma yorum mu olur..

ApoCaN28
29.10.2008, 21:23
Yorumsuz....

Şu Yorumları okuduktan sonra...

Terzioğlu
29.10.2008, 21:34
Ilk golü tekrar izledim ve aslinda hatasi olmadigini anladim. Siz hakliydiniz. Fakat 2. ve 3. golde hatasi olmadigina beni kimse inandiramaz.

TolgaTopçu61
29.10.2008, 21:43
Ilk golü tekrar izledim ve aslinda hatasi olmadigini anladim. Siz hakliydiniz. Fakat 2. ve 3. golde hatasi olmadigina beni kimse inandiramaz.
bende golleri tekrar izledim ve bence Sylva'nin hic bir golde hatasi yok,tüm gollerde defansin hatasi var...

Hekimoğlu
29.10.2008, 21:49
sylva ikinci goldeki tereddütü haricinde kusursuz bir maç çıkardı bence.

TS-Tiryaki
29.10.2008, 22:00

Bence 3. goldede hatasi yok. Tamam kaleyi terk etti ve top bos aglara gitti ama kaledede olsaydi o topu cikaramazdi. :)

Niyeyse her siradan topcu bize geldimi aslan kesiliyor.:confused::)

.....
29.10.2008, 22:01
Onur'u mu denesek ne?

Bu kadar kolay mı silip atmak????

TUNCAY HİÇYILMAZ
29.10.2008, 22:29
Bence ilk 2 goldede hatası vardı !!!

Dursun Kaplan
29.10.2008, 22:32
Bize ağzıyla top tutan kaleci lazım.. Belki o zaman beğeniriz..

Samet Yildirim
29.10.2008, 23:14
ya ben simdi anlyiorum türkiyede neden kaleci iyi olmadigini daha dogrusu neden iyi kaleciler cikmadigini...bu basligi okumakla yetiyor zaten...

ayrica bugün buffon kalede olsa hatta cechle beraber olsun maci yine alamazdik bu acik ve net...

2.golde bencede hatasi vardi fakat song ne yapti onu anlamadim

digerlerinde sucu yoktu sacmalamayalim

muratd61
29.10.2008, 23:32
sadece 2.golde biraz hatası vardı..çıktı kalesinden ama anlamsız bi şekilde topa müdahele etmedi hatta song da slyva topu alıcak diye müdahele etmeyince gol geldi..2.gol dışında gayet iyiydi bence..tolganın üstüne çok iyi kaleci..özellikle tabatanın iyi bi şutunu çok iyi çıkardı..

MDanışmaz
29.10.2008, 23:33
sylva ikinci goldeki tereddütü haricinde kusursuz bir maç çıkardı bence.

Aynen katılıyorum

efekaptan
29.10.2008, 23:35

tamamen art niyetli olarak yazılmış yorumlar bunlar.2 . golde evet hatalıydı oraya kadar çıkmışken topa uç tokatla bişey yap ama 1. ve 3. golde hata yok

3. golde alaksız yerde duruyor ve resmen işzliyor demişsin.peki sen orda deomi nin şutunu çekip sylvanın kurtardığını görmedinmi.senin dediğin yerde dursaydı peki o şut gol olmayacakmıydı.peki o zamanda sen yine alakasız yerde duruyordu hatalıdır demiyecekmiydin!!!!!

tsukru61
29.10.2008, 23:37
Ooof of...

Hüdai Pervaneli
29.10.2008, 23:42
olabilir oda birsefer hata yapti diye kötü mü oldu ben kac senedir tolgaya katlaniyorum ama kalede tolga olunca kaleye gelen her topda cook korkuyorum

Tony Sylva nin herzaman arkasindayimmac eksikligi vardir düzelecektir

Ali Yerlikaya
29.10.2008, 23:42
Ben maci bakamadim ama LigTV.com.tr den gollere bakdimda 2 goldenm haric gollerde hic bi hatasi yok. 2. goldede cikdikdan sonra yumruklamasi lazimdi. Ama 1. ve 3. golde defans evlere senlikdi.

Terzioğlu
30.10.2008, 00:45
tamamen art niyetli olarak yazılmış yorumlar bunlar.2 . golde evet hatalıydı oraya kadar çıkmışken topa uç tokatla bişey yap ama 1. ve 3. golde hata yok

3. golde alaksız yerde duruyor ve resmen işzliyor demişsin.peki sen orda deomi nin şutunu çekip sylvanın kurtardığını görmedinmi.senin dediğin yerde dursaydı peki o şut gol olmayacakmıydı.peki o zamanda sen yine alakasız yerde duruyordu hatalıdır demiyecekmiydin!!!!!
Güzel abim ne demek art niyetli yazilmis yorumlar. Bunlari yazmakla ne gececek elime? Ben sadece elestiri getiriyorum. Ne icin elestiriyorum? Ileride daha iyi olmasi icin. Bir takim seyleri görmezden gelmememiz lazim.

3.gol'de topu cok iyi cikardi, evet. Ama sonrasinda orda durup pozisyonu izlemenin ne anlami var? Kalesine dönse belki gol yemeyecektik.

Great White
30.10.2008, 01:19
Ara sıra yan toplarda ve yumruklaması gereken pozisyonlarda hatalar yapmasına rağmen vasat bir görüntü çizdi..

Ama ikinci golde birinci derecede hatalıydı..

Song' un presi sebebiyle asla rahat bir vuruş yapamayacak olan Tabata' ya kıyak geçercesine kalesini boşalttı ve boşa çıkarak golü de bir şekilde hazırladı..

Başka çaremiz yok; bekleyeceğiz bakalım..

Terzioğlu
30.10.2008, 04:19
Ne yaptın Sylva!

http://www.fotomac.com.tr/2008/10/30/im/214440CF098DC6449226162Ex.jpg

Bordo-mavili takım, Gaziantepspor karşısında şok bir yenilgi alırken, kaleci Sylva sınıfta kaldı. 90 dakika boyunca güven vermeyen Senegalli file bekçisi, özellikle 2 ve 3. golde hatalarıyla Trabzonspor'un aldığı bu farklı mağlubiyete neden oldu.

DeAgLeMaNyAq
30.10.2008, 05:14
Sylva'nın gollerde öyle ahım şahım hatası yoktu bence. İkinci golü şanssızlığına yedi kurtarabilirdi, ama diğer golleri her kaleci yiyebilir. Bu gazete küpürlerinden yapılan kısa haberler de adamı deli eder. Kaleye şutumuz bile yoktu. Golde Isaac kafayı çok kötü vurdu ama kaleci bir şekilde topu içeri aldı. Ama gazeteye nasıl yansımış bakın bakalım...

Rakibini Türkiye Kupası’nda mükemmel bir oyunla deviren Gaziantepspor’da teknik direktör Nurullah Sağlam, genç kaleci Tolgahan’a ilk kez forma şansı tanıdı. Avni Aker’deki karşılaşmada sakatlanan Murat Şahin’in yerine oynayan genç filebekçisi, başarılı oyunuyla gözdoldurdu.

Uğurtan
30.10.2008, 06:34
Bana göre hatalı değil.. Sadece biraz şansız.. Ama hataları bunlar olsa dahi o kaledeyken 2 maçtır rahatsızlık duymuyorum.. Şut kaleye yönelirken ne olacak diye beklemiyorum.. Uzun lafın kısası kalemizde bir "kaleci" olduğunu biliyorum..

Süleyman50
30.10.2008, 08:31
ikinci golde o topu alacaksın bunun izahı yok..........

Engin Koltuk
30.10.2008, 08:37
İyi kaleci. Şansız goller yedi. Daha iyi olacak inşallah.

ganita ve zinos
30.10.2008, 08:40
2. golde songla beraber ikisde suclu...pozisyonu birbirlerine bırakıyolar...halbu ki silva cıkınca niye duruyosun?o topu alması lazımdı...ancak ben kaleciyi begeniyorum...

Serdar A
30.10.2008, 08:42
Bir golde Tabata 8 trabzonlu futbolcunun arasından bir tek top ile sıyrlıyor , Song zamanlama hatasi yapiyor .

İlk golde gelen yerden ortaya Song ıskalıyor arka direkteki Trabzonlu futbolcuda rakibini 5 metre kaciriyor .

Son golde Song yine pozisyon dışında bizim 6 pasın önünde Trabzonlu futbolcu yok . Bekir vuramasa arkasinda daha müsait pozisyonda yine onun gibi bombos bir antepli daha , o da vuramazsa bir Antepli daha ...

Bizde o bölgeyi süpüren oyuncu Hüseyin olduğu için yaşanan bütün karamboller golle sonuçlandı .

Bu arada Tony'nin kurtardığı Deumi'nin şutu 101km/s , Tabata'nın yakın mesafeden çıkardığı topu 105km/s hızındaydı . Tolga muhtemelen bu şutları izlemek ile yetinirdi .

OLCAY ÇAKIR
30.10.2008, 10:00
Tolga'dan daha canlı ve oyununun içinde olmayı sevdiği belli,ben bu özelliklerini sevdim.

Gollerde hatalar var gibi.Yok gibide.

Ben en çok bir yan topta boşa çıkışına bozuldum.

Oyunun bir parçası olması güzel.
İlk maçları henüz.
Kendini ispat etmek gibi bir stresi yaşamıyor olması gerekiyor.
Adaptasyon ve maç sayısı ile alaklı sorunlar bunlar.

Ayrıca Tolga zamanındada yediğimiz karambol goller birbirinin aynı gibi,banamı öyle geliyor?

Antep maçı rezil futbolumuzun final maçı olsun.!!

mechanic
30.10.2008, 10:12
Tony' çok ümit bağlamıştım ama hayalleri boşa çıkardı gibi geliyor bana. Bill Cosby ailesindeki tombul yanaklı babaya benziyor.Düblörlük yapsın daha iyi.

My
30.10.2008, 11:11
Ola adam dün bir bugün iki. Hemen Onur'a kaleyi vermişsiniz. Bu zihniyetle yarın Onur'dan alıp verecek kaleci kalmayacak. Hele biraz zaman tanıyalım adama :)

Ümit Tekşan
30.10.2008, 11:39
Gelen gideni arattırır diye bir Ata sözümüz vardı :) biz Tolgayı arayacağız heralde. Ama birazdaha zamana ihtiyacı var Slva'nın ışık görünüyor kendisinde iyi olacak inşaallah.

Tayfun
30.10.2008, 12:12
Ben Sylva'ya güveniyorum ama 2.goldeki hatası gözardı edilemez...

azdiha6161
30.10.2008, 12:39
adam tek başına napsın kardeşim adamlar ortasahayı geçiyorlar sağ kanat sol kanat çökmüş 7 metrelik kale ne kadar tutarsa tutsun illaki gol yer.dünyada en iyi dediğiniz kaç tane kaleci var??
kaleciyi kaleci yapan defanstır yediği gollere bakın bireysel hatadan kaç tane gol yemiş slvya

Jackdaniels
30.10.2008, 12:46
Ben kalecide öncelikle topu oyuna sokup sokamadığına bakarım sylvada böyle bi sorun görünmüyo defansla uyum sorununu aşınca dahada iyi olacaktır zaten.

azdiha6161
30.10.2008, 12:58
biz trabzonsporlu taraftarlar aslında haklıyız.çünkü kaleciliği şenol güneş gibi forveti fatih tekke sota gibi bekliyoruz.

Sezgin Öztürk
30.10.2008, 13:51
Dünkü maçta hangi futbolcuyu eleştirseler tamam ama Sylvaya kimsenin laf söylemeye hakkı yoq hiçbir golde hatası yok 2. golde songun hatası var orda topu sylvaya değilde direk uzaklaştırması lazımdı oyuncuların kendini toparlaması lazım 2 top yapamıyoruz...

promise61
30.10.2008, 14:03
Tony trabzonspora gelmiş geçmiş en uzun top diken kalecisi bence

babaschar
30.10.2008, 14:50
bizim için iyi kaleci, top kale çizgisine vardığı anda çizgiye set çeken kalecidir :)

sylva da iyi kaleci değil.

bu arada dünkü antepin yedek kaleci zaafından faydalanmadık sanmayın, ısaacın golüne aldanmayın, gökhanın asistini es geçmeyin.

Samet Yildirim
30.10.2008, 15:12
2 mac kalede cok elestiri ve abartmamak lazim...

adam 2 mac oynamis hemen sallamalar var birakalim bu isleride biraz bekleyleim...

2 mac iyi oynarsa dünya yildizi 2 mac kötü oynarsa elestiri yagmuru yok böyle birsey kardesim...

ayrica dün sylva degil buffon olsa yine yenilirdi bu takim....isterse 3 kaleciyle oynayalim yine yenilirdik;)

seyyah61
30.10.2008, 17:27
Tony'nin bariz hata yaptigini düsünmüyorum.
Ayrica mükemmel kurtarislar da yapti, nicin görmek istemiyorsunuz anlamakta zorluk cekiyorum.
Bu mac kalede Tolga olsaydi en az 5 yemistik.
Onur olsaydi da farkeden bir sey olmazdi.
Tony'nin tek zaafi yan toplari diyebiliriz, ama Onur ve Tolga'dan da kötü degil bu yönü.
Takim defansi toparlanmaya basladikca ve Tony defanstakileri tanimaya basladikca daha da iyi olacaktir.

fatih28
30.10.2008, 18:25
bir cok kisi 2. goldeki hatasini soyluyor. ancak mac icinde 2 kez muthis refleksleriylede 2 top cikardi. ayrica yan toplarda tolgadan cok daha iyi.

ÖmerFarukYılmaz
30.10.2008, 19:00
Kalecilik nankör meslek harbiden

ilhan
30.10.2008, 19:11
Slyva hem Trabzonspor'a hem de arkasında bekleyen kalecilerimize çok şey katacaktır. Ama şunu öğretsin onlara yeter. Kalede rahat olmayı. Gerçi yediği 2. gole ben çok şaşırdım ama neyse yapacak bir şey yok artık.

Memnunum Slyva'dan ama bir gün mutlaka Onur geçecek kaleye. :p

unique
30.10.2008, 20:25
Kalede duruşu, topu oyuna sokuşu, geçen lig maçında sıkıntı yaşamasına rağmen geri pasları uzaklaştırması Tolga'ya göre daha iyi. İkinci golde hata yaptığı doğru, ama ben artık kalemizin güvende olduğunu düşünüyorum.

Mustafa K. Demirbaş
30.10.2008, 20:32
ya kaleye geçene bişeyler oluyor ben bu işten bişe anlamıyorum artık

AYDIN KANTEKIN
30.10.2008, 22:52
Anlasiliyor ki galiba cogunluk Sylva da tereddüte düsmüs durumda nedeni transfer süreci ve beklentilerin yüksek oldugu.Cok iyi üc tane kalecimiz var cizgi üzerinde durduklari sürece ama hava hakimiyeti baska birsey.Herkesin bunca hatali gollerden sonra kalede görmek istedigi Onur bu bölgede bana göre en zayif olani.Sylva bu ürkekligi üzerinden attikca ve arkadaslarina hükmetmeye basladigi gün sorunlarin hallolacagini düsünüyorum

Sefa Murat Dokuz
30.10.2008, 23:20
Tony trabzonspora gelmiş geçmiş en uzun top diken kalecisi bence
ilahi :D:D sende neye dikkat etmişsin

adem73
31.10.2008, 00:19
Gollerde hatası yoktu bence.Belki tabatanın attığı golde olabilir.Kararsız kaldı topa atılıp atılmamakta.
en kötü karar kararsizliktan iyidir:D:D

Samet Yildirim
01.11.2008, 11:36
Bugün cok dikkatli olmalisin TONY...

Dursun Kaplan
01.11.2008, 11:48
Dikkat et Tony, senin hatanı dört gözle bekleyenler var burda..

uftinci
01.11.2008, 11:52
Valla çokda ahım şahım bi adam değil ama tolgaya göre bana daha güven verdi kalede.

Hekimoğlu
01.11.2008, 13:58
yerel gazeteler sylva'nın hata yapması için dua ediyor.tolga bunlara cömert davranıyor anlaşılan !!

hamucera
01.11.2008, 15:53
Süpersin bea. kalede güven veriyor hatta o kadar güven veriyor ki bizim defans yarı sahayı geçiyor. ibrahimin şutunu çok iyi çıkardı ayağıyla. birde güzel atlıyor toplara. bakalım böyle devam edebilecekmi

Dursun Kaplan
01.11.2008, 16:54
Umarım Tolga seni izlemiştir.. Kalecilik nasıl olur görsün. Kalede nasıl durulur görsün..

İzleyemedim seni ama maçı kurtardığın ortada.. Teşekkürler Tony.. :alkış:

Bordo-Mavi ayakkabını seviyim senin.. :p

macka61
01.11.2008, 16:57
inşallah hep böyle olur maçlarda iyi bir kaleci çok önemli

Adil ÖZGÜR
01.11.2008, 17:01
Kaleciye kusur bulanlar, lütfen kalede artık kaleci olduğunu bilerek yorum yapsın.

AYDIN KANTEKIN
01.11.2008, 17:09
Giderek güven vermeye basladi bugünkü galibiyetin saha icerisinde bas aktörü.Bes macin dördünü böyle oynasin Trabzonspor da bu arada daha dengeli oynamaya baslarsa basari muhakkak.Tebrikler Sylva.

unique
01.11.2008, 17:09
Çok iyi oynadı bugün. Hava toplarına çıkışı, yan ortaları güvenle toplayışı, refleksleri, topu oyuna sokuşu hepsi çok iyiydi.

Adem ÖZER
01.11.2008, 17:10
maçı izledim ve diyorum ki;
eğer bugün kalede Tolga olsaydı şuan burada başka şeylerden konuşuyor olurduk.
bravo Tony.hep böyle inşallah

Selçuk Baki
01.11.2008, 17:10
Kalede bir kaleci görmek muhteşem bir şey.. Umarım böyle devam eder... Eline ayağına sağlık Tony...

Great White
01.11.2008, 17:12
Yıllrdır Tolga' dan umutsuzca bekledik durduk "Bir maçı kurtarabilse" diye..

Aha işte.. İkinci kez giydiği forma ile bir maçı adeta tek başına kurtardı ilk yarıda..

Gerçek anlamda ideal kaleci profilim olabilir mi bilemem ama Fransa' da neden bu kadar değer verildiğini şimdi daha net bir şekilde görmüş olduk..

GS maçında sahada olsaydı belki de o kolpa golleri yemeyecek ve bu suni krizin içerisine de hiç girmeyecektik..

Kucak dolusu tebrikler; Sylva :)

Tayfun
01.11.2008, 17:15
Tosunum benim ne maç çıkardı ama helal :)

Fatih Kuloğlu
01.11.2008, 17:19
Çok iyiydi bu maç sanki son antep maçında başkası vardı anlamadım

Can basten
01.11.2008, 17:20
Umarız bugünkü gibi olursun hep. :)

Erkan
01.11.2008, 17:24
Bir maca ancak bukadar etki edebilirdi bir kaleci:) Tesekkurler, mario :D

Fatih Ersoy
01.11.2008, 17:27
Süpersin be adamım..

Uzun süredir topu oyuna hızla sokabilen, kalede bu denli kendine güvenen bir kalecimiz olmamıştı...

Tebrikler

61trabzonomer
01.11.2008, 17:29
Günün yıldızı kesinlikle.süpersin tony devam et böyle.

tslover
01.11.2008, 17:31
tolga'dan bizi kurtardıgın için tşkler ilk defa kalecimize güven duydugumu hissettim maçı seyrederken

ApoCaN28
01.11.2008, 17:33
Süperdin be süper...

Erbay
01.11.2008, 17:51
Çok kritik topları kurtardı, helal:alkış:

h@msi61
01.11.2008, 17:57
Bizim tosun bugun cok iyiydi gercekten, helal olsun, hep boyle...

28TS61
01.11.2008, 17:59
maçı izledim ve diyorum ki;
eğer bugün kalede Tolga olsaydı şuan burada başka şeylerden konuşuyor olurduk.
bravo Tony.hep böyle inşallah

tolga olsaydi ibb 4 atmis olurdu

yns_emre61
01.11.2008, 18:06
İbrahim Akın'ın bir pozisyonu vardı cogu kaleci hemen ters köşeye atlardı (tolga) ama orda kalitesini gösterdi pozisyonlardaki duruşu cok güzel.. ve güven veriyor bugun cok önemli toplar cıkardı

alper*
01.11.2008, 18:07
kalede kalecinin olması çok özel bir hismiş :rolleyes:

TolgaTopçu61
01.11.2008, 18:26
sonunda maclari kazandiran bir kalecimiz oldu,gercekten müthis oynadi bugün....

Murat'
01.11.2008, 18:28
Bugün biraz da kaleci sayesinde kazandık...Çok iyi oynadı...kalede güven veren bir kaleci görmek gerçekten de çok ama çok güzel...Hep böyle devam et...

İsmail Çavuşoğlu
01.11.2008, 18:30
ALLAHIMA şükürler olsun bu günleride gördük bravo tebrikler silva..

seyyah61
01.11.2008, 18:30
Macin yildizi bence Sylva'dir.
Özellikle mac berabere giderken cok kritik gollük pozisyonlari engelledi.

Selami Gürpınar
01.11.2008, 18:31
Bugünkü karşılaşmanın kader isimlerindendi şüphesiz ..

Olağanüstü reflexleri ile gerçekten hepimizi tatmin ettii..

Sonunda artık top kaleye geldğinde yüreğim ağzıma gelmiyor ..

karatasof
01.11.2008, 18:36
Evet...Üçüncü maçı olmasına rağmen kalecimiz takıma ve oyuna uyum sağlamış göründü.Gerçekten maçın başlarında Emrah'ın şutunu güzel çıkardıltan sonra bomboş pozisyonda İbrahim Akın'ın önünü kapatarak topu dışarı atmasına sebep oldu.Aynı İbrahimin birşutunuda ayağı ile çelme başarısı göstererek kötü oynayan arkadaşlarına da moral vermiş oldu.İkinci yarıdada iki topu direk dibinden çıkarması kalitesini gösterdi.Galiba artık öyle ucuz göller yemeyeceğiz.Sanırım ilerleyen maçlarda daha da kendisine güvenecek ve çok daha iyi maçlar çıkaracak.Allaha şükür ki bu maçta kaledeydi,maazallah maç 5- 2 aleyhimizede bitebilirdi.

sifuni
01.11.2008, 18:39
bence maci alan adamdi zaaten sampiyon olacak takimin kalesinde 5-6 maci alacak kaleci olmasi lagzim

Sadullah KAPICIOĞLU
01.11.2008, 18:40
Tony slyva nın en büyük artısı; TOPU OYUNA SOKUŞU. Harika gerçekten bu özelliği. tolga gibi beklemiyor mal mal.

cabri
01.11.2008, 18:50
Bir maçı alan da kalecidir veren de...

Kalenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördük. Hatta en önemli mevkii.... Bu 3 puanı Tony Slyva nın hanesine yazın.

Beğenmeyenler kaleye Onur geçsin diyenler vardı... Şimdi fikirlerini alalım?

Egolarını tatmin için Esun Yanal istifa diyenlerin.. 1 maça bakıp bu takımdan birşey olmaz kararını verenlerin de camianın yakasından düşmesi dileğiyle..

Tebrikler Tony...

Tayfun
01.11.2008, 18:58
Bikaç ezik forumlarını doşatım da adamlar Sylva'ya hasta olmuş :)

TS-Tiryaki
01.11.2008, 19:06
Bugün mükemmel oynadi. Insallah hep böyle oynar.

genç61
01.11.2008, 19:08
iyi bir kaleciye benziyosun insallah hep boyle gidersin

Murat Cömert
01.11.2008, 19:10
Bugun super oynadı..Kalemızde guven veren bırısının olması gercekten guzel bır duyguymus..

Murat'
01.11.2008, 19:10
Bu arada ikinci golde de büyük katkısı var.....Hemen yaptığı güzel degaj sonrası golü attık...

yaranozlu
01.11.2008, 19:11
süperdi, özellikle topu oyuna sokmaları harikaydı. Ben batı tarafındaydım ve ilk yarı sol taraftan ibbnin çektiği şutu harika çıkardı. bizim taraftan süper gözüktü. seviyorum seni...

Hüseyin Hatırlı
01.11.2008, 19:20
Şu bi kesin ki kalede güven bi kaleci olması büyük rahatlık sağlıyor maçı izlerken. Adamın elleri mıknatıs gibi her topu çekiyor, sektirme yok (bi pozisyonda iki hamlede tuttu) oyuna sokus mükemmel daha ne olsun be uşaklar.
MAÇIN ADAMI TONY SYLVA saygılarlaa...

Hüseyin Hatırlı
01.11.2008, 19:30
Günün yıldızının tony olduğunu düşünenler http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Default.aspx?atype=MacinAdami&cmId=369 buradan oylarınızı verebilirsiniz.