PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Terim Milli Takımı Bırakır Gibi Yaptı...

Sayfa : [1] 2

Rıza ÇOLAK
26.06.2008, 00:01
Atv de Selcuk Manav dedi Fatih Terim Milli takımı bıraktı

Selman
26.06.2008, 00:03
Gözünaydın Türkiye'm.Sırada Marco'yu ve Tümer'i sınır dışı etmek var.

Gökhan Cebecioğlu
Üzüldüm desem yalan olur

Mehmet_Mercanlı
süper bi haber

BEKLIYORDUM

ALLAHA ŞÜKÜR

TolgaTopçu61
26.06.2008, 00:04
hayirli olsun, cok güzel bir haber bu, bakalim kim gelecek milli takimimizin basina

Rıza ÇOLAK
26.06.2008, 00:04
Bu başlığı açmakta bana nasipmiş.Şükürler olsunki gitti. Darısı Tümer denen Asker kaçağı ile Rüştünün başına

Osman Yavuz
26.06.2008, 00:05
Süper gelişme.İnşallah gerçektir.Ama benim tahminim bu Terim kendisine yalvarılsın diye bıraktım demiştir.Daha sonra da geri döner ve "Türk halkını kıramadım" gibi saçma sapan birşey ortaya atarak geri dönüşünü gerçekleştirir.

macka61
çok güzel bir haber 2 yıl zor dayandık bu adama bir daha bu memlekete uğramasın

EmrahYalçınalp
Ne alakası var?

Fatih Terim'in milli takıma yakışmadığını düşünüyorum. Marco'yu da Tümer'den çok severim ama ikisi de bu ülkenin vatandaşı. Canları nasıl isterlerse öyle davranırlar. Terim de öyle. Sap ve saman olayı...

Terim ayrıldıysa mutlu oldum.
-----
-----
Sanırım yanlış anlamışım. Ben ironi var sanmıştım. Gerçi bu daha kötü :)

Onur Civelek61
Ohh bee:D iyi bir haber...

Mustafa K. Demirbaş
26.06.2008, 00:06
hayırlısı olsun

erik
26.06.2008, 00:06
Çok güzel bir haber.Hayırlı olsun.

antagonist
26.06.2008, 00:07
Bir arkadaş Hiddink demiş. Ruslar bu saatten sonra Hiddink'i bırakmazlar. Paraysa para, takımsa takım...

Aklımdan geçen isim Lucescu...

axelman
Sonunda ya
Artık Şenol Güneş geri dönsün.

Gökhan Uzun
tabi ki iyi bir karar fakat t direktör kim olur sizce (ersun yanal???:D)

mustafa denizli gündeme gelir heralde yabancı hocayı pek düşünmezler

yani sorduğum sizin t direktör adaylarınız kimler

MehmetGÜRSOY61
ohhhhh çok şükürr pis bir insan ya adam akıllı oyuncu almıyor oyuna yok oyuncuları kadro dışı bırakıyor ohh süper valla gitti oh

martinpetrov
26.06.2008, 00:08
Marco bu takımı bıraksın elek gibi oluruz elek.Türk milli takımının tartışmasız en iyi ön liberosu.Belkide gelmiş geçmiş.

OYılmaz
26.06.2008, 00:08

Haydi Tümeri sınırdışı ettik vatan haini ilan ettik Marco ne oluyor lütfen bu tür zihniyetleri bırakalım ...

61viya
26.06.2008, 00:09
Günün en güzel haberi bu :) Çok şükür Allahım...Yine bir şekilde Milli takımımızın yanındasın! :)

MehmetGÜRSOY61
26.06.2008, 00:09
BENDE ANLAMADIM MARCODA NE VAR bende anamadım selman ???

Mehmet Fırat
26.06.2008, 00:10
Fatih Terim geldiğinden beri en iyi maçını oynattı, o da şanssızlığına son maçı oldu.

Selman
26.06.2008, 00:11
İroni filan yok Emrah abi.:)

İstiklal Marşı'nı bilmeyen Marco ve asker kaçağı Tümer'i nacizane Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak görmüyorum.

Cem Balcı
Allahım sana şükürler olsun...

martinpetrov
Haydi Tümeri sınırdışı ettik vatan haini ilan ettik Marco ne oluyor lütfen bu tür zihniyetleri bırakalım ...
Faşizmin anavatanı doldurmuş Polonyalıları bi ara Ganalıda vardı sanırsam.Biz burda Marcoyu içimize hala sindiremedik.Adam daha ne yapması gerekiyor anlamıyorum.

Cem Balcı
26.06.2008, 00:12

marco neden?

MehmetGÜRSOY61
26.06.2008, 00:12

İstiklal Marşı'nı bilmeyen Marco ve asker kaçağı Tümer'i nacizane Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak görmüyorum.

hım dogru düşünüyorsun bir nevi yani haklısın bu konuda:alkış:

Özge
26.06.2008, 00:13
Çok güzel bir haber.Sonunda kurtulduk şu Terim'den.

ÖzGür Ayar
26.06.2008, 00:13
Terim bıraktı ama artist doğan kabul etmez terimde yoğun istek üzerine geri döndüm derse şaşırmam. Umarım tamamen terim devri kapanmıştır.

zafer6161
26.06.2008, 00:15
hayırlısı ne ise o olsun,

MehmetGÜRSOY61
cem marcoda istiklal marşını bilmiyormuş ona kızıyor selman ok

OYılmaz

Yorum yapılacak tek kelime bulamıyorum malesef haydi aklıma 1-2 laf geldi yorum yapayım bu ülkeye hizmet etmiş her insan Türk vatandaşıdır .. onun annesi kürt onun babası laz o askerlik yapmamış o istiklal marşı bilmiyor bazı şeyleri aşmamız lazım

TolgaTopçu61
26.06.2008, 00:16
artik yabanci teknik direktör almamiz lazim, yada senol günes dönsün

Mehmet_Mercanlı
HOŞGELDİN

Fatih tekke - Yıldıray baştürk - Halıl altıntop - selcuk inan - Gökhan ünal - ibrahim toraman - Egemen korkmaz - mehmet topuz - mehmet yıldız - serdar kurtuluş - ümit karan - çağdaş atan - nuri şahin -

gibi isimlerden bazıları artık mili takımda oynar

martinpetrov
marco neden?
İstiklal marşı bilmiyormuş.Milli eğitim bakanıda bilmiyor istiklal marşını.İngiltere vatandaşı devlet bakanlarını çok güzel sindiriyoruz içimize millet olarak.Samimi birşekilde canını dişine takan adamlar bize gelmez.

futbalski60
Fatih Hoca oyunu iyi okuyo,rakibi iyi etüt ediyo,taktiğini iyi belirliyo ama ne yazık ki oyuncu seçiminde duygusal davranıyo her şey için Fatih hoca'ya teşekkür ederiz.Yeni Hoca için favorim Lucescu

Can
26.06.2008, 00:17
federasyon başkanına fatih terimi bırakacakmısınız dedi bırakmıcaz dedi yanlışmı anladım ben yoksa

macka61
inşallah bakalım yeni hocamız kim olacak ben lucescu ya da hıddınkı istiyorum türk hocalardan göremiyorum milli takıma hoca olabilecek birisini

zafer6161
Terim'den şok açıklama

25 Haziran 2008 / 23:58
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Almanya maçı sonrasında ayrılık sinyali verdi. İşte Terim'in açıklamaları:
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Almanya maçı sonrasında ayrılık sinyali verdi.

"Tebrik etmesini bilmeliyiz. Bu takımla grur duyuyorum. Bu oyun final olmalıylı. Komik goller yeme hastalığımızı atamıyoruz. Bu ülke halkının, bu Milli Takım ile grur duymalı. Hepsi bir pırlanta, hepsi bir aslan."
Terim'den şok açıklama:
Milli Takım'da devam edip etmeyeceğimi düşünmem lazım. Daha önceki verdiğim kararda ısrar edeceğim. Tabii ki Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı ile görüşmemezlik nezaketsizlik olur ama biz yapacağımızı yaptık."

futbalski60
26.06.2008, 00:19
HOŞGELDİN

Fatih tekke - Yıldıray baştürk - Halıl altıntop - selcuk inan - Gökhan ünal - ibrahim toraman - Egemen korkmaz - mehmet topuz - mehmet yıldız - serdar kurtuluş - ümit karan - çağdaş atan - nuri şahin -

gibi isimlerden bazıları artık mili takımda oynar
En önemli ismi unuttun Giray'ı
Çenesinden sakatlanmasa milli takımda oynayacaktı süper ligde son 2 hafta oynamadı Fatih Hocanın en güvendiği isimlerdendi

Can
"Fatih Terim'i bırakmayacağız"

Futbolculara veda eden Fatih Terim hakkında konuşan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan LİG TV'ye yaptığı açıklamada "Fatih Terim'i bırakmayacağız" dedi.

"Hocamızın ne zorluklarla buraya geldiğini biliyoruz. Rahat çalışma ortamı bulmakta zorluk çekti. O çalışma ortamını hocamıza vermemiz lazım. Terim uluslararası bir değerimiz. Ona moral vermemiz lazım. Onunla konuştuk ama daha da detaylı konuşacağız. Onu sevmesini bilmeyenler öğrensinler. Fatih Terim'i bırakmayacağız" açıklamasını yapan Doğan "Daha yeni başlıyoruz. Çok daha büyük başarılar gelecek. Tarihimizin en önemli maçına çıktık. Almanya'yı sahadan sildik. Futbol ve hakem şansımız yanımızda değildi. Bütün miller bu çocukların alnından öpsün. Bu çocuklar bir kahraman. Gönüllerin şampiyonu olduk. Türm Türkler bir araya geldi bu çocuklar sayesinde" dedi.

"TÜRKİYE İLE GURUR DUYUYORUM"
FIFA Başkanı Sepp Blatter maçtan sonra LİG TV'ye yaptığı açıklamada "Türkiye ile gurur duyuyorum" dedi. "Bu bir futbol. Böyle son dakikada atılan goller her zaman olabilir. Ben maçın uzatmalara kalacağını düşünmüştüm. Fakat şunu söylemek isterim ki Türkiye harika bir takım. Turnuvada muhteşem bir futbol oynadı ve performansıyla herkesi büyüledi. Ben FIFA Başkanı olarak Türkiye ile gurur duyuyorum" dedi.

"TÜRKİYE DAHA FAZLA GOL ATABİLİRDİ"
Alman kaleci Jens Lehmann ise "Türkiye yarı finale kadar hakkıyla geldiğini bugün kanıtladı ve bizi çok zor durumda bıraktı. Biz de ikinci yarıda oynadığımız oyunla galibiyeti hakettik. Türkiye belki daha fazla gol atabilirdi ama Alman milli takımıyla oynarken de iyi defans yapmanın gerektiğini unutmamalısınız" dedi.

Murat'

Selman abi öyle diyorsun ama Marco hiç değilse ağzını falan oynatıyor..Kazım'ın ağzında en ufak bir kıpırdama bile olmuyor milli marş okunurken..

MehmetGÜRSOY61
26.06.2008, 00:20
yaww hasan dogan sen ne yapıyorsun allah aşkına terimin neresini seviyorsun ya adam akıllı oyuncu almaz yaw deli olucam yaaa :(

Kaan
26.06.2008, 00:20
Bugün , Milli Takım ile ilgili tek iyi haber...

Cem Akyüz
26.06.2008, 00:21
güle güle terim bir daha görüşmemek dileğiyle...

Selman
26.06.2008, 00:21
Yorum yapılacak tek kelime bulamıyorum malesef haydi aklıma 1-2 laf geldi yorum yapayım bu ülkeye hizmet etmiş her insan Türk vatandaşıdır .. onun annesi kürt onun babası laz o askerlik yapmamış o istiklal marşı bilmiyor bazı şeyleri aşmamız lazım

Yorum yapacak kelime bulamıyorsan yapmazsın güzel kardeşim, kasma kendini;)

Ben kabullenemiyorum bu adamların Milli Takımda oynamasını.Ekol takım olacaz diyen Terim'in elin Brezilyalısına sarılmasını.Milli Takım forması her Türk fubolcunun hayalidir, kaç senedir burda yaşayan tek kelime Türkçe konuşamayan Brezilyalıdan alınmalıdır.

ANIL16
26.06.2008, 00:23
italya'dan teklifler varmış, eee ne yapmasını bekliyordunuz ki. Milli takımla çok bile uğraştı. Şimdi gitme zamanı onun için. Ver elini milano. Allaaaah.

Neyse fatih terim beyefendiye katkılarından ötürü teşekkür eder, çok istediği İtalya Serie A da başarılı (!) olmasını dileriz. Hadi hadi hadiiiiii.

Yeşil
Bu başlığı açmak için pusuda mı bekliyordunuz?

MehmetGÜRSOY61
boşver selman salla gitsin adam değiller yaw

Rıza ÇOLAK
26.06.2008, 00:24
İşte günlerce bende Selman la aynı şeyi söyledim. Araştıran arkadaşlar bilirler hatta buraya yazarlarsa birdaha hatırlarız. Avrupa ülkelerinin milli takımlarında kaç Türk oynuyor? Marco ları Kazım ları araştırcaklarına bize gol attıktan sonra yüzü bir karış olan Hakan'ı Avusturya Milli takımdaki Ümit'i , Hakan ın takım arkadaşları Eren i Gökhan'ı arayıp bulmak, milli takıma bir kerecik olsun çağırmak niye akıllarına gelmiyor? Talip olduğumuz oyuncuların fiyatı artsın diye çağırmasını biliyorlar.

İdris Toksoy
26.06.2008, 00:25
hayırlısı olsun.

Kadir Aydın
26.06.2008, 00:25
Daum gelsin.

Rıza ÇOLAK
26.06.2008, 00:26
Bu başlığı açmak için pusuda mı bekliyordunuz?
Valla Pc kapalıydı. Tv de duyunca bi hışımla açtım Pcyi doğru BMN ye başlık açmaya geldim.Sevmiyorum adamı Zorlamı?

MehmetGÜRSOY61
26.06.2008, 00:26
İşte günlerce bende Selman la aynı şeyi söyledim. Araştıran arkadaşlar bilirler hatta buraya yazarlarsa birdaha hatırlarız. Avrupa ülkelerinin milli takımlarında kaç Türk oynuyor? Marco ları Kazım ları araştırcaklarına bize gol attıktan sonra yüzü bir karış olan Hakan'ı Avusturya Milli takımnadaki Ümit , Hakan ın takım arkadaşları Eren i Gökhan'ı arayıp bulmak niye akıllarına gelmiyor?

apache bizim terim kafasız abii anca agzını gözünü suratını oynatsın iyi laf söyledin sende apache ey gidi terim duy bizide bu mesajlara bak apache ellerine sağlık :alkış:

tisan61
26.06.2008, 00:29
çok iyi olmuş
durması hataydı
tekkesiz yıldıraysız gitti bence takımın önünü kesti
şu mevlüt ne yaptı
ama kesinlıkle türk olmalı

Harun-61
26.06.2008, 00:30

Selman bu konu yeterince tartisildi, yine gündeme getirmek ne kadar dogru ?!

sadece sunu söylüyorum, Marco bugün Dünya yildizi olan Ballack'i resmen sahadan sildi. sahanin en basarili oyuncusu idi belki.

neyse, fatih hoca'ya tesekkürler...
Italya'ya gider herhalde
basarilar.

.

poetricus
26.06.2008, 00:30
Fatih Terim'i sevmem. Sebeplerini herkes az çok tahmin edebilir. Milli takımı bırakacağını söylüyorsa ya bir yerlerden reddemeyeceği bir teklif almıştır ya da kendisine yalvartıp aldığı ücrete zam yaptırarak geri döner.

Marco ve Tümer olayında kantarın topuzu kaçıyor gibi.
Fransa'ya tarihinin en büyük başarılarını getirenlerden kaç tanesi Fransız milli marşını söyleyebiliyor?
Bütün millî ve hamasî duyguları milli takım üzerinden tatmine kalkmak sağlıksız bir yaklaşım tarzıdır.
Marco, Tümer gibi futbolcuların milli takımda yerleri yoksa -ki bence Tümer'in yok- sebebi sportif olmalı.

Harun-61
26.06.2008, 00:31
bu arada sayet istifa edecekse favorim Lucescu.

Ertugrul ismi geciyordu CNN Türk'de, umarim olmaz. Ersun Hoca gibi harcarlar.

.

tisan61
26.06.2008, 00:32
Valla Pc kapalıydı. Tv de duyunca bi hışımla açtım Pcyi doğru BMN ye başlık açmaya geldim.Sevmiyorum adamı Zorlamı?
bu adamı seven varmı
futbolcuların hepsi ondan korkuyor

AYYILDIZ
26.06.2008, 00:33
Marco mükemmel top oynuyor Türkiye de onun yerinde oynatacağımız adam yok o kalitede inşallah td olarak Türk biri gelir tercihim Şenol Güneş veya Ertuğrul Sağlam.

MehmetGÜRSOY61
tisan sevilcek bir yanı yok bu adamın zaten onun sorusu bile sorulmaz beterin önde gideni :D

Şuşoğlu
fenere gıderse sasırmam

martinpetrov
boşver selman salla gitsin adam değiller yaw
Selman gibi düşünmeyenlermi adam değil demek istedin yabancılar konusunda?

TolgaTopçu61
26.06.2008, 00:34
fenere gıderse sasırmam
fener aragones'i aldi:rolleyes:

Cafer Bulur
26.06.2008, 00:35
futbolda belli bir zaman sonra kan degisikligi gerekebilir.
sayet terim bu sampiyonadaki heyecani ile devam edecekse görevinde kalmalidir.
yok ,ben artik kulüp takimi calistirmak istiyorum diyorsa saygi duyulmalidir.
ben terim in devam etmesinden yanayim.

Mehmet SELEN
İstifa etmesi isabet olmuş.Yerine büyük bi ihtimalle Mustafa Denizli gelir.2-3 yılda O çalıştırır ve sonrada Fatih Terim yine gelir.Bizim kaderimiz bu.

ÖmerFarukYılmaz
Fatih Terim'i sevmem. Sebeplerini herkes az çok tahmin edebilir. Milli takımı bırakacağını söylüyorsa ya bir yerlerden reddemeyeceği bir teklif almıştır ya da kendisine yalvartıp aldığı ücrete zam yaptırarak geri döner.

Marco ve Tümer olayında kantarın topuzu kaçıyor gibi.
Fransa'ya tarihinin en büyük başarılarını getirenlerden kaç tanesi Fransız milli marşını söyleyebiliyor?
Bütün millî ve hamasî duyguları milli takım üzerinden tatmine kalkmak sağlıksız bir yaklaşım tarzıdır.
Marco, Tümer gibi futbolcuların milli takımda yerleri yoksa -ki bence Tümer'in yok- sebebi sportif olmalı.

:alkış: :alkış:

Cafer Bulur
aragones ben fener le anlasmadim demis.
ne dedigini mi bilmiyor yoksa?

Mehmet Fırat
26.06.2008, 00:36

Aragones yalanladı! :rolleyes:

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=40428

Erkan
Senol Gunesin geri gelmesini istemem, cok yipratirlar onu yine....:( Ertugrul Saglam gelsin... ama en onemlisi Terimo kaybolsun gitsin...!

Yeşil

Mesele Terim'i sevip sevmeme değil. Bu maçtan sonra sıcağı sıcağına tartışılacak konu Terim'in takımı bırakması olmamalı. Ortada bir başarı var, görevlerini layıkıyla yapan oyuncularımız var.

TolgaTopçu61
26.06.2008, 00:37
aragones ben fener le anlasmadim demis.
ne dedigini mi bilmiyor yoksa?

Aragones yalanladı! :rolleyes:

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=40428
ilk kez duydum bunu, fatih terim fener giderse ozaman hic sasirilmaz

KUTADGU
26.06.2008, 00:38
Mesele Terim'i sevip sevmeme değil. Bu maçtan sonra sıcağı sıcağına tartışılacak konu Terim'in takımı bırakması olmamalı. Ortada bir başarı var, görevlerini layıkıyla yapan oyuncularımız var.

Peki,
O halde bu maçtan sonra sıcağı sıcağına bu açıklamaları yapan Terim'e ne diyeceğiz.
Daha önce de söyledim, Terim yine rol çalma telaşında.

macka61
26.06.2008, 00:38
mehmet auralio çok iyi oynuyor artık böyle şeylere alışalım her takımda var böyle futbolcular

MehmetGÜRSOY61
26.06.2008, 00:39
yaw nereye giderse gittsin de türkiye milli takımından gitsin :D

unique
26.06.2008, 00:39
Terim'in yerine gelebilecek kalitede yerli bir teknik direktör yok. Ersun Yanal ile Şenol Güneş olabilir, ama onlar da zamanında çok yıprandılar. Bakalım kim gelecek, çok merak ediyorum.

Yeşil
26.06.2008, 00:40
Peki,
O halde bu maçtan sonra sıcağı sıcağına bu açıklamaları yapan Terim'e ne diyeceğiz.
Daha önce de söyledim, Terim yine rol çalma telaşında.

Peki o zaman yanlışa yanlış cevap vermeye ne diyeceğiz?

SDanışmaz
26.06.2008, 00:42
Terim bıraktı ama artist doğan kabul etmez terimde yoğun istek üzerine geri döndüm derse şaşırmam. Umarım tamamen terim devri kapanmıştır.

Doğan kesinlikle bırakmayız diye açıklma yaptı..

ÖmerFarukYılmaz
26.06.2008, 00:42
Guss Hiddink süper ötesi olur.....

Mehmet Fırat
26.06.2008, 00:43
İnşallah daha önce teknik direktörümüz olan biri tekrardan gelmez. Ama nedense hep aynı kişiler konuşuluyor.

Yeni bir soluk lazım aslında. Bu yüzden yabancı olmasında herhangi bir sorun görmüyorum.

Favorimse, zor ama, Guus Hiddink.

Rıza ÇOLAK
Cenova ve B.dortmunt Talip olmuş.Bence İtalya ya gider...

KUTADGU
Peki o zaman yanlışa yanlış cevap vermeye ne diyeceğiz?

Ben kendi adıma ortada bir yanlışın olduğunu - Sinyor'un yanlışı- ancak burada açılan başlığın bir yanlışlık taşımadığını düşünüyorum.
Bence ortada yanlışlık var
Ama
Yanlışa karşı geliştirilen bir yanlış tutum göremiyorum.

Murat'
Kim ne derse desin Fatih Terim bu turnuvadan çok daha büyüyerek alnının akıyla çıktı...Yolu açık olsun...

TolgaTopçu61
büyük ihtimal dortmund olmaz, cünkü daha yeni teknik direktör aldilar

tisan61
26.06.2008, 00:44
şu terim millitakımı bıraksın 1 gün oruç tutacağım

Tolga_61
26.06.2008, 00:45
Terim bıraktıysa bizim futbolculara milli takım forması gözüktü desenize :)

Harun-61
26.06.2008, 00:46

Dortmund daha 1 ay önce Jürgen Klopp ile anlasti.

Napoli ve Genova'nin istedigi söyleniyor.

.

poetricus
26.06.2008, 00:46
Terim'in yerine gelebilecek kalitede yerli bir teknik direktör yok. Ersun Yanal ile Şenol Güneş olabilir, ama onlar da zamanında çok yıprandılar. Bakalım kim gelecek, çok merak ediyorum.
İster misiniz Ziya Doğan'ı getirsinler?

TolgaTopçu61
26.06.2008, 00:47
Allah korusun

Laz_61
kim ne derse desin terim gayet basarliydi hakkini verelim..hepsine tessekürler bize bu coskuyu heycani yasatiklari icin arda tuncay ve nihat olsaydi biz bunlari darma dagin ederdik..ama saglik olsun hepsine tesekürler.

Rıza ÇOLAK
Tövbe de hoca:eek::eek:

martinpetrov
Aragones denen faşistin Henrye demediği şey kalmadı.işine geldiği için eşşek gibi Sennayı oynatıyor ama.Yılların Almanyası vazgeçmiş tutuculuktan takımın yarısı devşirme.Fransa,Hollanda ezelden beri sömürgelerinden futbolcu oynatır.Brezilyalı Deco Portekizde on numara oynatır,İtalya Arjantinli Camorenesiyi oynatır.Basketbolu takip eden varsa Rusların oyun kurucusu ve coachları ebedi düşmanları Abd li,Almanyanın en iyi oyuncusu polonyalı nowitzki.Ama sıra bize gelince olmaz İstiklal marşını bilmiyor adam.Bu ülkenin yüzde 90 ı milli marşı biliyor ama haaaakatapan milletimin istiklal diye okuyor,yani anlamını bilmeden.

Yeşil
26.06.2008, 00:49
Ben kendi adıma ortada bir yanlışın olduğunu - Sinyor'un yanlışı- ancak burada açılan başlığın bir yanlışlık taşımadığını düşünüyorum.
Bence ortada yanlışlık var
Ama
Yanlışa karşı geliştirilen bir yanlış tutum göremiyorum.

Terim bırakıyorum dedi maçtan sonra ki yanlış zaman.

Yarı finalde elenmiş bir ülkenin forumlarından birinde açılan ilk başlık Terim bıraktı olabilir tabi ki.
Ancak 'Oh be Terim bıraktı' diyerekten bir başlık açmak o sahada terini döken aslanlara yapılan bir haksızlıktır. Yanlış dediğim de budur.

Rıza ÇOLAK
26.06.2008, 00:50
Mesele (en azından benim açımdan) İstiklal Marşını bilip bilmemeleri değil.Aynı kalitede Avrupa Ülkelerinin Milli takımlarında tonla topçumuz varken bunları oynatmayıp adam devşirip Milli Takıma koymayı kabullenemiyorum.

Laz_61
26.06.2008, 00:51
insaf be insaf Marco Pasa sahanin en iysiydi adam ballacka adim atirmadi ya..neyini tartisiyorsunuz...

hasancolak
bırakacagını sanmam sadece kulaktan dolma haber

Rıza ÇOLAK
Terim bırakıyorum dedi maçtan sonra ki yanlış zaman.

Yarı finalde elenmiş bir ülkenin forumlarından birinde açılan ilk başlık Terim bıraktı olabilir tabi ki.
Ancak 'Oh be Terim bıraktı' diyerekten bir başlık açmak o sahada terini döken aslanlara yapılan bir haksızlıktır. Yanlış dediğim de budur.Güzel Kardeşim Ohbe benim yorumum olabilir ama başlığı dikkatlice okumanı tavsiye ederim. Oh be bıraktı diyemi yazıyor orda acaba?

ilhan
26.06.2008, 00:53

Bugün Ligtvde Öztürk Pekin'in programında konuktu Ziya Doğan. Adamın aklı fikri defans. Öztürk Pekin soru soruyor bizimki diyorki şöyle yaparsak, böyle kapanırsak gol yemeyiz. Nasıl atıcaz diyorlar ortasahadaki adam defansın arkasına sarkmalı felan diyordu.

Neyse :)

Milli takımın başına geçecek tek bir kişi var o da bizim başımızda şu an :) Tabii bu benim kendi görüşümdür.

TolgaTopçu61
26.06.2008, 00:55
Terim İtalya'ya mı gidiyor?

Almanya maçından sonra soyunma odasında futbolcularına veda konuşması yapan Fatih Terim'in İtalya'ya gideceği iddia edildi. İtalya'nın önde gelen televizyonlarından RAİ TV ise Fatih Terim'in İtalya'da bir takım çalıştıracağını duyurdu.

RAI TV Napoli'nin Fatih Terim'de ısrarlı olduğunu vurguladı. Öte yandan milli takımımızın Almanya karşısında oynadığı futbol İtalya'da büyük yankı buldu. Maçı canlı yayınlayan İtalyan Rai televizyonu yorumcuları, "Türk Milli takımı gerçekten çok güzel futbol oynadı, Almanya favori gösterilirken sahada Türkler vardı" ifadesi kullanıldı.

Bu arada Corriere dello sport kendi resmi sayfasinda, "İlk finalist Almanya, Türkler son saniyede kaybetti" manşetiyle duyurdu. Maçın sonucunu kendi resmi web sayfasında duyuran yuksek tirajlı Corriere della Sera gazetesi ise "Türkler kalbini koydu ancak Almanya finale çıktı" manşetini kullandı.

Dündar Keşaplı - LİG TV İtalya temsilcisi

AYYILDIZ
26.06.2008, 00:55
Ertuğrul Sağlam genç-hırslı ve geleceği parlak bir td bjk de yönetime rağmen çok başarılı oldu benim tercihim Ertuğrul.

Yeşil
26.06.2008, 00:56
Güzel Kardeşim Ohbe benim yorumum olabilir ama başlığı dikkatlice okumanı tavsiye ederim. Oh be bıraktı diyemi yazıyor orda acaba?

Benim kastettiğim niyetiniz; özellikle bunca başarıyı yaşamış bir takım için konuşulacak onca şey varken.

Ahmet Faruk
26.06.2008, 00:57
Bizim oyuncuları göndermeden takımdan, getirselerdi ziyayı; çok para kazanırdık çoook :D

OYılmaz
26.06.2008, 00:59
http://www.sigloxxi.com/images/noticias/200702161708-1-capello2.jpg

Capello gelebilir ...

H.A.Y
26.06.2008, 00:59
yerinde bir karar...şans her zaman yanımızda olmuyor görüldüğü gibi...

TolgaTopçu61
26.06.2008, 01:01
milli takimin basinda hitzfeld'i görmek isterdim ama maalesef isvicre kapti onu

tisan61
26.06.2008, 01:02
http://www.sigloxxi.com/images/noticias/200702161708-1-capello2.jpg

Capello gelebilir ...
bu adam ingiltereyle anlaşmadımı

Mira_61
26.06.2008, 01:03
Kötü gecedeki aldığımız iyi haber.Abdullah Avcı:ok yada yabancı kariyerli bir Hoca.

Cem Balcı
26.06.2008, 01:08
rıdvan dilmen gelsin önceden biliriz ne olup biteceğini.

otuken55
26.06.2008, 01:16
:):):)canını dişine takıp oynayan evde oturup istiklal marşı çalışan marco ya hayır
istiklal marşını bi kenara bırak türkiyeye adım atmamış yabancı hocalara evet tezatlar sinsilesi
bacağım ağrıyo diip 2 maç oynamayan gökhandansa tekmeye kafasını sokan marco daha türktür...

ihsanbayram
26.06.2008, 01:24
terim gökdenizi illet ettin illet,adam sinirdinden sakal bile birakti

Sönmez Özlü
26.06.2008, 01:57
Geç kaldı. Göreve geldiği gün bırakmalıydı.

Kompleksli, kendini beğenmiş, uyumsuz, egoist bir adamdı. Kompleksleri yüzünden milli takımı da çok kötü idare etti. Alınan başarıda en az pay sahibi olan da odur.

Hayırlısı olsun.

Halit Aydın
26.06.2008, 02:36
Yabancı bir teknik adam isterim ki ayrımcılık yapmadan takıma oyuncu çağırsın!

28TS61
26.06.2008, 02:46
gittigi yerde basarisiz olmasini dilerim

Kazım Uzunboy
26.06.2008, 07:58
Gitsinde nere giderse gitsin..

Büyük ihtimal italyaya gider :D

Dursun Kaplan
26.06.2008, 08:52
MiLLi takımın başına " TÜRK " teknik adam geLmeLidir... ;)

Fatih Terim sanada güLe güLe.. Çok kaLdın zaten.. :)

yaranozlu
26.06.2008, 09:10
anlamak mümkün değil, nasıl Terime laf atılıyor valla şaşırıyorum. Tamam ben de hiç sevmem, ekstradan nefret ederim, kadroyu açıklayınca sövdüm, iddiaya girdim bu gruptan çıkamaz diye ama yuh yani. Bu şampiyonada ilk defa yarı final oynandı, şans vardı ama hepsi şans mıydı. Dün görüldü ki Almanyayı da perişan ettik. Kadro seçimini doğru yapabilseydi şampiyon olurmuşuz gibi bir düşüncem var ama kolay iş değil. Zamanında Güneşe yapılan haksızlık Terime de yapıldı. Herkes teknik direktör bizim ülkemizde, halbuki ekranlardaki konuşanların hemen hemen hepsi futbolla alakası olmayan adamlar. Üründüller, Hıncallar, Demirkollar... pehhhh

Faik Yılmaz
26.06.2008, 09:12
oluşturduğu nefret ortamından sonra gitmesini hiç ama hiç üzülmedim.....

ErayAkyüz
26.06.2008, 09:23
Fatih terimi sevmesemde bırakması cok yanlıs oldu bu takımın basında kalması gerektigini dusunuyorum

Cengiz Çubukcu
26.06.2008, 09:31
Son yıllarda verdiği en doğru karar, iyi ki düştü başımızdan...Üstelik dün gece milli takımın önüne geçmeyi de başardı..

İsmail Çavuşoğlu
26.06.2008, 09:46
Aldığım en güzel haber. Kendisini herşeyden,herkesten üstün gören bir adama daha fazla tahammül edemezdim zaten hiç bir zaman da etmedim.ben inanıyorumki sakat ve cezalı sayısı daha fazla olsa idi toplam 11 oyuncumuz kalsa sahaya 10 kişi çıkacak yine gökdenizi oynatmayacaktı..inşallah takımın başına adalet terazisi elinde olan hakedeni kadroya alan ve formayı veren bir hoca gelirde terim yüzünden soğuduğumuz milli takıma olan sevgimiz tekrar canlanır...

Kadir
26.06.2008, 10:00
Terim bırakmış dediler Hasan Doğan çıkdı bırakmıyacağız diyor ulan ne bırakmıyon bırak işte gitsin italya'ya .

Terim'in yerine yerli hoca olarak Abdullah Avcı , yabancı olarak Hiddink ilk aklıma gelenler. Abdullah Avcı gelirse genç bir milli takım yaratarak başarıya koşarız Nuri'ler Caner'ler milli takıma girer Hiddink gelirse anlatmaya gerek yok zaten mükemmel bir hoca.

Ertuğrul Sağlam falan facia olur .

_SeRKaN_
26.06.2008, 10:35
Bir daha geri dönmemek üzere güle güle...

m@rdi
26.06.2008, 10:47
Terim'in gidişi bizleri mutlu etsede TV kanalları üzülmüştür. Başka nerde bulurlar kameralara (bu kadar güzel ) oynayabilen teknik adamı. :)

Adam şaşı olmuştu bir kameraya bir tribüne bir sahaya bakacam diye.

peker61
26.06.2008, 10:52
Çok isabetli bi karar defolup gitsin nereye gidiyosa ...

Ali Can
26.06.2008, 11:56
terimin yerine kim gelecek acaba..

alper*
26.06.2008, 11:58
Guus Hiddink takımın başına getirilsin.

TSelif
26.06.2008, 12:02
İnşallah doğrudur bu haber ve bir ömür daha o takımın başına geçemezsin . Aziz Yıldırım bile senden daha sempatik :mad:

Misina
26.06.2008, 12:03
Federasyonda büyük bir kadrolaşma var.Fetullahçılar futboluda ele geçirdi.Ertuğrul Sağlam ın isminin geçmesi bu ihtimali güçlendiriyor.Bjk ertuğrulu bırakmazsa Hakan Şükür ü bile hoca olarak takımın başına geitrirlerse şaşamayın.Uzun süredir Federasyonla fatih terim arasında bir soğukluk olduğu ortadaydı.Geçenlerde Fatih Terim bir gün italyaya döneceğim diye bir açıklama yaptı ben o zaman fatih terimin milli takımı kafasında bitirdiğini anlamıştım.

murseltaskin
26.06.2008, 12:10
fatih terimi beğenmeyenler acaba kim gelirlerse sevinirler

İsmail Çavuşoğlu
26.06.2008, 12:13
fatih terimi beğenmeyenler acaba kim gelirlerse sevinirler
Şenol GÜNEŞ gelirse sevinçten taklalar atarım heralde..ama artık gelmez..

Mert67
26.06.2008, 12:15
Çok isabetli bir karar bence.

Akif Gür
26.06.2008, 12:34
bugünlerde duyduğum en güzel haberlerden biride bu

ÜNAL
26.06.2008, 13:04
Hayırlısı olsun,kimseyi zorla tutamayız.

Tolpaş61
26.06.2008, 13:28
inşallah fikrinden vazgeçmez.milli takımımızı yabancı bir teknik ekibin çalıştırmasından yanayım.

_lazkızı_
26.06.2008, 13:36
hayırlı olsunnnnnn

Mayls
26.06.2008, 14:12
Hayirli olsun. Aurelio ve Tümer de giderse Milli Takim izleriz.

TolgaTopçu61
26.06.2008, 14:13
bence aurelio'dan önce maclar'dan önce istiklal marsimizi söyleyemeyen kazim gitmesi lazim

28TS61
26.06.2008, 14:24
bence aurelio'dan önce maclar'dan önce istiklal marsimizi söyleyemeyen kazim gitmesi lazim

aureöioda söylemiyorki sadece dudaklarini oynatiyor

TolgaTopçu61
26.06.2008, 14:26
aureöioda söylemiyorki sadece dudaklarini oynatiyor
o oynatiyor bari kazim gibi bos bos havaya bakmiyor

İsmail Çavuşoğlu
26.06.2008, 14:37
portekiz-almanya maçında portekiz milli marşı okunurken t.d scolari yi gösterdi kameralar.adam portekizlilerden daha içten ve candan söylüyordu...
bizim kazım efendide aval aval sağına soluna bakıyor..

Mayls
26.06.2008, 15:53
Buna hic dikkat etmedim. Söylemiyorsa uyarilmali.

Akif Gür
26.06.2008, 16:32
terim kalıyormuş hasan doğan öyle diyor

Misina
26.06.2008, 16:45

Selim, Tüme neyse de Aurello takımdaki Birçok Türkten daha verimli oldu.İlk başlarda devşirmeye bende karşıydım ama Aurello gibi yürekli olacaksa 11 i de devşirme olsun.

Mayls
26.06.2008, 16:48
Fatih Terim istifa etmiyor mu?
26 Haziran 2008 Perşembe 16:40
Terim futbolculardan helallik aldı. Ancak Hasan Doğan'ın sözleri kafaları karıştırdı. Terim gidiyor mu kalıyor mu? Doğan bakın ne dedi?

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim dün akşam Almanya maçından sonra soyunma odasında futbolculara veda konuşması yapmış, Milli Takım'ı bıraktığını söylemişti. Ancak Federasyon Başkanı Hasan Doğan onu yalanladı. Fatih Terim'in istifasının söz konusu olmadığını Terim'in 2010'da da takımın başında olacağını söyledi.

Ayrıntılar birazdan...

Mayls
26.06.2008, 16:53
Selim, Tüme neyse de Aurello takımdaki Birçok Türkten daha verimli oldu.İlk başlarda devşirmeye bende karşıydım ama Aurello gibi yürekli olacaksa 11 i de devşirme olsun.

Acikcasi benim de hosuma gitmiyor degil, siyahi bir oyuncunun istiklal marsi söylemesi ve rakibe sahayi dar etmesi. Oldukca sempatik duruyor :) Ama yine de samimiyetine inanamiyorum bir türlü. Benim aklimda hala Brezilya Milli Takimi icin yetersiz olan ve bu yüzden Türkiye'yi secen Aurelio var.

ÖzGür Ayar
26.06.2008, 16:59
Allahından bul hasandoğan. 2010da haram oldu bize.

Mayls
26.06.2008, 17:07
Terim'in istifa bilmecesi!
26 Haziran 2008 Perşembe 16:40
Terim futbolculardan helallik aldı. Ancak Hasan Doğan'ın sözleri kafaları karıştırdı. Terim gidiyor mu kalıyor mu? Doğan bakın ne dedi?

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim dün akşam Almanya maçından sonra soyunma odasında futbolculara veda konuşması yapmış, Milli Takım'ı bıraktığını söylemişti. Ancak az önce yurda dönen Federasyon Başkanı Hasan Doğan onu yalanladı. Fatih Terim'in istifasının söz konusu olmadığını Terim'in 2010'da da takımın başında olacağını söyledi.

Fatih Terim dün akşam maçın bitiminin hemen ardından mikrofonlara ''Ben bu kadar yapabildim. Benden sonra gelen İnşallah şampiyon yapar. Türkiye'de takım çalıştırmayacağımı daha önce söylemiştim. Büyük ihtimalle Avrupa'ya döneceğim. Başkanla ve yönetim kuruluyla görüşmeden böyle bir deklarasyon yapmam yanlış olur"demişti...

Anlaşılan o ki Federasyon Başkanı Hasan Doğan'la yaptığı görüşmede kalmaya ikna oldu. Çünkü az önce Milli Takım'la birlikte yurda dönen Başkan Doğan "Fatih Terim'in istifası söz konusu değil. Terim 2010'da da takımın başında olacaktır" dedi...

karatasof
26.06.2008, 17:13
Terim piyasa yoklaması yapıyor!Maçtan sonraki muğlak açıklaması ile istifa ediyor imajı veren Terim şimdi oturup akıllı bir şekilde kendisine gelecek teklifleri değerlendirecektir.Olması gerekende budur aslında.Ne Rıdvan'ın maçtan sonraki ''Terim bu şampiyonanın en iyi hocasıdır ve 2010'a takımı onun hazırlaması gerekir'' gibi duygusallığa gerek var nede Fatih Terim'in kaprislerini çekmeye.Bırakalım gitsin.....

pReN@_61
26.06.2008, 17:43
Allahından bul hasandoğan. 2010da haram oldu bize.Yorumcular Fatih Terim'in sözünden dönmeyeceğini söylüyor.Yakın zamanda bu konu hakkında bir açıklama daha gelir..

Cafer KILIÇSOY
26.06.2008, 19:56
Fatih Terim'i sevmiyorum. Bunu daha önceki yorumlarımda da dile getirdim. Hâlâ daha da aynı düşüncedeyim.

Ama;

Sırf sevmediğimiz için bir insanın başarılarını küçümsemek ne derece doğru. Zamanında Şenol Güneş'e yapılanların aynısını şimdi biz Fatih Terim'e yapıyoruz gibime geliyor.

Fazla uzatmaya niyetim yok. Tunga Abi çok güzel özetlemiş zaten

Şenol Güneş’i çok seven ve yaptıklarını “görebilen” kişilerden biri olan ben, Terim’i eleştirmek için Güneş’e ve başarılarına, Güneş’i eleştirebilmek için Terim’e ve başarılarına destek verenlerden olmayı reddediyorum.

(Yazının tamamı için TIKLAYIN (http://www.bordomavi.net/index.php?page=duyurular&d_id=1111))

pReN@_61
26.06.2008, 22:11
Hasan Doğan, Terim'in kalacağını açıkladı...

DHATürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Hasan Doğan, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in şu an görevinin başında olduğunu söyledi.
Milli takım kafilesiyle birlikte bugün Viyana'dan İstanbul'a gelen TFF Başkanı Hasan Doğan, taraftarların havalimanında düzenlediği karşılamaya şaşırdığını ve mutlu olduğunu belirterek, "Böyle bir karşılaşma beklemiyorduk. Bizim için süpriz oldu. Ama milletimiz kendisine hizmet edenleri her zaman takdir etmiştir ve o ailcenaplığını yine göstermiştir, bizim için büyük mutluluk" dedi.
Almanya maçının ardından görevinden ayrılacağı konuşulan teknik direktör Fatih Terim'in durumuyla ilgili olarak ise Doğan şöyle konuştu:
"Fatih hocayla uçakta görüştük. Fatih Terim şu anda milli takımın başındadır. Ama şunu da ifade etmeleyim ki Türkiye'de futbolcu olmak teknik direktör olmak gerçekten zor. Çünkü başarılı neticeler olduğunda göklere çıkarılıyorsunuz ama tersi olduğunda ailenizle yemeğe bile çıkma mümkün değil. Eleştirilerin boyutları ne yazık ki etik kurallarının çok dışında oluyor. Hem hocamızda hem futbolcularımızda bunun rahatsızlığı var. Ülkemiz herşeyin en iyisine layık. Yurt dışında nasıl bir takım maçını kaybettiğinde taraftarları onu alkışlarla uğurluyorsa, Türkiye'de de bu olabilmeli. Bunu yapabilmeli bunu başarabilmeliyiz. İşte görüyoruz Türkiye her açıdan dünyanın zirvesinde. Hocamızın bu konuda sıkıntıları olduğunu biliyorum. Bunları aşacağız. Ama herkese şunu söylebilirim ki Fatih Terim şu an milli takımlar teknik direktörüdür. Terim inşallah 2010 yılında da takımın başında olacak."

sümela61
27.06.2008, 01:26
Fatih Terim'e ve emeği geçen herkese bizi Haziran'ın 25'ine kadar orada tuttukları için sonsuz teşekkürler... herkes bavulunu alıp giderken, biz oradaydık... bizi tanımadığını iddia edenler de, sanırım artık tanımıyorum diyemezler...

konuya gelince... Terim bırakırsa bugüne kadar ki emekleri için teşekkürü borç bilirim... bırakmazsa da beni hiç ama hiç bozmaz... bundan sonra başımızda Terim de olsa, başkası da olsa; ben bana düşeni yaparım ancak... o da Milli Takım'ı desteklemektir...

konuyla çok alakası yok ama, çeyrek final maçını izlerken de bir kaç büyüğüm (tanıdığım kişiler değildi, maç esnasında orada bulunan bir kaç Trabzonspor taraftarıydı), "Kazım'a bak, istavroz çıkartıyor..." "Aurelio'ya bak, sırtında haç şeklinde dövme..." şeklinde cümleler sarfettiler... dedim ki onlara: "Milli Takım'da oynayan oyuncunun müslüman olması gibi bir zorunluluk mu var?..." ve ekledim: "bakın Fransa'ya, Hollanda'ya, Almanya'ya (liste uzar gider)... devşirme bir dünya oyuncu var... üstelik biz hiç değilse bu ülkeler gibi başka ülkelere çöreklenip, onları sömürerek devşirmemişiz... bizimkiler kendileri istemiş ve Türk olmuşlar... ille de biri utanacaksa, o ülkeler utanmalı..." aldığım cevaplar her zamanki gibi "ama senin dediğin gibi olmuyor bu işler.." tadında oldu... :)

Misina
27.06.2008, 01:52
Acikcasi benim de hosuma gitmiyor degil, siyahi bir oyuncunun istiklal marsi söylemesi ve rakibe sahayi dar etmesi. Oldukca sempatik duruyor :) Ama yine de samimiyetine inanamiyorum bir türlü. Benim aklimda hala Brezilya Milli Takimi icin yetersiz olan ve bu yüzden Türkiye'yi secen Aurelio var.

Bunu Kazım içn desen haklısın.Kazım gibi çok adam var Oynayabilecek.Ama ben aurello kalitesinde oynayabilecek bir Türk oyuncu göremiyorum

ezgi cubukcu
27.06.2008, 14:58
Kesin italyaya donme planlari vardir :)
yaa biz adami ne kadar anipatik buluyorsak italyanlar da Terim'e okadar hayran, ben Terim'i sevmiyen italyan gormedim ...
Milli takim adina da sevindim diyebilirim :) arrivederci Terim!

MehmetGÜRSOY61
27.06.2008, 15:06
onlar sevsin bizde sevmiyen cok vaar bilhassa ben :D:D

Mayls
27.06.2008, 15:36
Bunu Kazım içn desen haklısın.Kazım gibi çok adam var Oynayabilecek.Ama ben aurello kalitesinde oynayabilecek bir Türk oyuncu göremiyorum
Yazdiklarim asil Kazim icin söylenemez. Ingiltere U21'i red edip Türkiye Ümit Milli Takimini secti kendisi. Ayrica ne kadar Tükce bilmiyor olursa olsun, Kazim Türk'tür.

Dursun Kaplan
27.06.2008, 17:32
HaberLerde 2010'a kadar Fatih Terim diyor... :)

Cem Balcı
27.06.2008, 18:02
adam gitmedi bitürlü ya...

Hasan61
27.06.2008, 18:17
ruslar hiddink'i bırakırsa gelmesini isterim

macka61
27.06.2008, 18:53
bıraktı mı şimdi bu adam Allahım lütfen bıraksın

ÜNAL
27.06.2008, 19:05
Bence naz ediyor,nereye istiyorsa oraya gitsin,zorla tutamazyız.

Trkz61
27.06.2008, 19:08
Gitmiyor işte.Oh be rahatladım.2010 dünya kupasını alırız eğer Fatih Terim kalırsa.

Rıza ÇOLAK
27.06.2008, 22:03
Gitmiyor işte.Oh be rahatladım.2010 dünya kupasını alırız eğer Fatih Terim kalırsa.
Alırız alırız ama .....

Mayls
27.06.2008, 22:09
2010'a kadar parlayacak gurbetcilerin diger ülkeleri sececek olmasi biraz zorlastiriyor bu isi. 2010'da oynayabilecek potansiyeldeki genclerin cogunun bizde olmasi ve dolayisiyla 2010 kadrosuna cagirilmayacak olmasi da biraz zorlastiriyor bu isi. Sabri'nin az sayidaki savunma kabiliyetleri de git gide kayboluyor, Sabri'nin banko oynayacak olmasi da bu isi biraz zorlastiriyor.

Terim kalirsa 2010 Dünya Kupasi katilimi biraz, hatta oldukca zor.

Travelair
28.06.2008, 10:33
Fatih Terim kendisini imparator zannediyor. İşin özeti bu

Oruç
28.06.2008, 16:54
3 gün sonra döner merak etmeyin. Bırakır mı yağlı maaşı ?

Cem Balcı
28.06.2008, 17:46
Fatih Terim kendisini imparator zannediyor. İşin özeti bu

aynen öyle...

zannediyor...:rolleyes:

Dursun Kaplan
28.06.2008, 18:03
Aziz(E) YıLdırım 2..

Oda hep gidiyo ama.....

OnurKul
28.06.2008, 18:13
Terim kalırsa 2010 dünya kupasını alırız... Kim ne derse desin avrupa futbol şampiyonları dünya kupasından daha zordur... Burada bu başarıyı yakalayan takım ve terim'in dünya kupasını almasından daha doğal bişey olamaz...

Terim'i eleştiren arkadaşlar Rıdvan Hocayı dinlesinler ve Milli takımın başarısını anlasınlar ! Terim en iyi savunma hücumdur diyerek şampiyonaya bir hareket getirdi...

Sabri hücum oynayarak podolski'yi durdurdu bunun farkında mısınız? Podolski ilk golde ki asistten başka bir şey yapamadı... Sabrinin savunma yeteneğinin azlığı o gole sebep olmuştıu, sonra podolski sahadan silindi... Bunları göz önüne almadan yorum yazıyorsunuz...

Mayls
28.06.2008, 18:17
Sabri hücum oynayarak podolski'yi durdurdu bunun farkında mısınız? Podolski ilk golde ki asistten başka bir şey yapamadı... Sabrinin savunma yeteneğinin azlığı o gole sebep olmuştıu, sonra podolski sahadan silindi... Bunları göz önüne almadan yorum yazıyorsunuz...

Podolski'yi Münih'te yasayan birisi olarak ister istemez takip ediyorum. Podolski Türkiye macinda bilindik Podolski'ydi. O'nu Sabri falan durdurmadi. Maci iyi izlediysen zaten Podolski'nin sürekli bombos kalip zaten delik desik olmus savunmamizda rahat rahat topla gezdigini görürsün. Podolski'nin bizi gole bogmamasinin tek sebebi kendi beceriksizligidir.

OnurKul
28.06.2008, 18:35
Podolski'yi Münih'te yasayan birisi olarak ister istemez takip ediyorum. Podolski Türkiye macinda bilindik Podolski'ydi. O'nu Sabri falan durdurmadi. Maci iyi izlediysen zaten Podolski'nin sürekli bombos kalip zaten delik desik olmus savunmamizda rahat rahat topla gezdigini görürsün. Podolski'nin bizi gole bogmamasinin tek sebebi kendi beceriksizligidir.

Podolski'nin bildiğim kadarıyla şutları çok iyidir... Şut çekemedi ama neden? çünkü hücumlarımızı durdurmaya çalışmakla meşguldü... Sabri durdurumadı zaten golü yedik... Sabri hücuma çıkınca bu sefer işler tersine döndü... Yani biz Hücum ederk savunma yaptık. Platini bunun için "Türkiye'ye futbolun çok güzel bir oyun olduğunu hatırlattığı için teşekkür ederim" dedi... Yunan takımının yaptığı gibi savunma ağırlıklı takımlar turnuvaya damga vurucak sanılıyordu ama Terim ve milli takım tam tersini yapıp adını tarihe yazdırdı

Mayls
28.06.2008, 18:43
Podolski'nin bildiğim kadarıyla şutları çok iyidir... Şut çekemedi ama neden? çünkü hücumlarımızı durdurmaya çalışmakla meşguldü... Sabri durdurumadı zaten golü yedik... Sabri hücuma çıkınca bu sefer işler tersine döndü... Yani biz Hücum ederk savunma yaptık. Platini bunun için "Türkiye'ye futbolun çok güzel bir oyun olduğunu hatırlattığı için teşekkür ederim" dedi... Yunan takımının yaptığı gibi savunma ağırlıklı takımlar turnuvaya damga vurucak sanılıyordu ama Terim ve milli takım tam tersini yapıp adını tarihe yazdırdı
Almanya karsisinda futbol oynadik, evet ama diger maclarda hücum oynadigimiz, hatta futbol oynadigimiz söylenemez. Sabri konusuna gelince; Podolski bir iki kere topla bulustu golden sonra ve O stoperlere ulasincaya kadar kimse durduramadi. Sabri savunma acisindan Podolski'yi durduramaz zaten, burda hemfikiriz :) Top bizdeyken Podolski zaten tehlikeli olamaz, burda da hemfikiriz :) Ama bunun nedeni karsisindaki (gerci karsisi denemez, arkadasin ne yaptigi yada yapmaya calistigi pek anlasilmiyor) Sabri degil, topun bizde olmasidir.

OnurKul
28.06.2008, 18:47
Almanya karsisinda futbol oynadik, evet ama diger maclarda hücum oynadigimiz, hatta futbol oynadigimiz söylenemez. Sabri konusuna gelince; Podolski bir iki kere topla bulustu golden sonra ve O stoperlere ulasincaya kadar kimse durduramadi. Sabri savunma acisindan Podolski'yi durduramaz zaten, burda hemfikiriz :) Top bizdeyken Podolski zaten tehlikeli olamaz, burda da hemfikiriz :) Ama bunun nedeni karsisindaki (gerci karsisi denemez, arkadasin ne yaptigi yada yapmaya calistigi pek anlasilmiyor) Sabri degil, topun bizde olmasidir.

Podolski oynayamadı , Top bizdeydi ; Sabri evet podolskiyi durdurumadı (savunma yaparak) durduramazda çok zor ; Sabri hücum yapınca top bizim ayağımızda kaldı çünkü hücumda pres yaptık... sağlı sollu (uğur ve , sabri) müthiş oynadılar bu da almanların hücumlarını engelledi

Mayls
28.06.2008, 18:53
Podolski oynayamadı , Top bizdeydi ; Sabri evet podolskiyi durdurumadı (savunma yaparak) durduramazda çok zor ; Sabri hücum yapınca top bizim ayağımızda kaldı çünkü hücumda pres yaptık... sağlı sollu (uğur ve , sabri) müthiş oynadılar bu da almanların hücumlarını engelledi
Sabri'nin müthis oynadigi söylenemez. Lahm'a 2 calim ve Semih'e bir pas atti. Hücumlarimiza baska bir katkisi olmadi pek. Ama hakkini yememek lazim, Hirvatistan macina oranla rakibe daha az top verdi.

Ayrica 1. ve 3. golde kanadini dogru dürüst savunmayan, hic savunmayan, hatta pozisyon esnasinda mevkisinde bile bulunmayan bir Sabri vardi ki bu Sabri maglubiyetin bas mimarlarindandir bence.

Neyse bugün konulari dagitmak gibi bir huyum var :) Fatih Terim basliginda maci tartisir olduk :)

Umarim Terim kararindan dönmez ve birakir Milli Takimi.

OnurKul
28.06.2008, 18:55
Sabri'nin müthis oynadigi söylenemez. Lahm'a 2 calim ve Semih'e bir pas atti. Hücumlarimiza baska bir katkisi olmadi pek. Ama hakkini yememek lazim, Hirvatistan macina oranla rakibe daha az top verdi.

Ayrica 1. ve 3. golde kanadini dogru dürüst savunmayan, hic savunmayan, hatta pozisyon esnasinda mevkisinde bile bulunmayan bir Sabri vardi ki bu Sabri maglubiyetin bas mimarlarindandir bence.

Neyse bugün konulari dagitmak gibi bir huyum var :) Fatih Terim basliginda maci tartisir olduk :)

Umarim Terim kararindan dönmez ve birakir Milli Takimi.

Görevini yaptı... 3. golde kazım düşmese olmayacaktı. Neyse ben milli takımın destan yazdığını söylüyorum baş mimarıda Terim'dir.
Umarım takımı bırakmaz ve 2010 dünya kupasını alırız

Cem Balcı
30.06.2008, 12:42
ne zaman bırakacak bu adma ya...

Kadir
30.06.2008, 12:50
Görevini yaptı... 3. golde kazım düşmese olmayacaktı. Neyse ben milli takımın destan yazdığını söylüyorum baş mimarıda Terim'dir.
Umarım takımı bırakmaz ve 2010 dünya kupasını alırız

Savunmada oynuyorsa görevi öncelikle savunma yapmakdır. Golleri hep onun tarafından yedik. Lahm'a bir çalım attı diye kahraman oldu kazma Sabri . Gökhan Gönül iyileşirse Sabri forma yüzü göremez milli takımda bizde küfredip günaha girmekden kurtuluruz.

Oruç
30.06.2008, 12:52
Daha önce de söylediğim gibi ayda 110 küsür milyara hayır diyecek kadar babayiğit değildir İmparator (!) Gitsin egosunu başka yerde tatmin etsin Milli takımda değil !

Şu Sabri meselesi ile ilgili görüşlerimi Almanya maçı başlığında dile getirmiştim. Sabri GS'li olduğu için Milli Takımda oynuyor bunun başka bir izahı yok. Onun takımda olması "kazma" olmasını değiştirmedi/değiştirmeyecek.

Mayls
30.06.2008, 12:59
Daha önce de söylediğim gibi ayda 110 küsür milyara hayır diyecek kadar babayiğit değildir İmparator (!) Gitsin egosunu başka yerde tatmin etsin Milli takımda değil !

Şu Sabri meselesi ile ilgili görüşlerimi Almanya maçı başlığında dile getirmiştim. Sabri GS'li olduğu için Milli Takımda oynuyor bunun başka bir izahı yok. Onun takımda olması "kazma" olmasını değiştirmedi/değiştirmeyecek.
Yillik 1,32 milyon YTL yapiyor ki, bu da o kadar büyük bir para degil bence (Yanlis anlasilmasin, bir TD icin yüksek degil, Milli Takimda aslinda karin tokluguna bile razi olmali). Avrupa'ya, hele ki Italya'ya giderse daha fazla kazanabilir. Umarim durmaz...

İskender YILMAZ
30.06.2008, 18:28
terim'in bırakması devam etmesinden daha hayırlı bence ama, devam edersede yapacak birşey yok.. artık terim enteresan işler peşinde koşmayı bırakıp saha içinde ve dışında doğru işlerle ilgilenip doğru işleri yaparsa kalsın.. bunlar çok basit mevzular aslında, artistlik yapmayacaksın o kadar.. gözü gören herkezin bildiği gerçekler var milli takımda.. hamit bu takımda sağ bek oynamaz, mehmet topal bu takımda her türlü oynar, nihat asla tek forvet oynamaz gibi.. sağ dışında da medyayı arkana almayı bileceksin, medya birşeyleri doğru diyor, bunu bildiği halde sırf medya dedi olmasın diye tam tersini yapıyor.. bunlardan vazgeçerse buyursun mr. terim..

Hami KILIÇ
30.06.2008, 20:51
terim hakkında yorum yapmıcam

Kadahor
30.06.2008, 22:14
Turkiyeyi ne zaman terk edip gidecek bu yahu yakamizi birak hey terim bey yakamizi birak:mad:

OYılmaz
01.07.2008, 11:43
http://img.mynet.com/spr2/FatihTerim15.jpg

Terim'e yüzde 100 zam!

Federasyonu'nun görevde kalma teklifini kabul ederse Fatih Terim in yıllık geliri 3.4 milyon YTL ye yükselecek. Bilal Meşe'nin özel haberine göre, Futbol Federasyonu’nun, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim’in maaşına yüzde 100 zam yapmayı planladığı ortaya çıktı.
Federasyonun, ay-yıldızlı ekibin, Avrupa Şampiyonası’nda Almanya ile yaptığı yarı final maçından sonra soyunma odasında futbolcularına, “Hakkınızı helal edin” diyen hemen ardından da, medyaya görevinden ayrılabileceğini açıklayan Terim’in 143 bin YTL olan maaşını iki katına çıkaracağı öğrenildi.
Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, bugün Hasan Doğan başkanlığında yapacağı olağanüstü toplantıda tecrübeli teknik adamın durumunu tüm yönleriyle masaya yatıracak. Toplantıda, yapılması düşünülen yüzde yüzlük zam oranı kabul edilirse, göreve devam etmesi halinde başarılı hocanın yıllık geliri yaklaşık 3.4 milyon YTL’ye ulaşacak.
Tek patron olacak
Federasyonun yapacağı toplantıda 2010 yılına kadar sözleşmesi olan Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim’in yetkilerinin artırılması da masaya yatırılacak. Federasyon bünyesindeki eğitim dairesinin yanı sıra yeni kurulacak futbol akademileri de büyük olasılıkla Terim’e bağlanacak ve tecrübeli hoca futbolun teknik anlamda tek patronu olacak.
Başta Hasan Doğan olmak üzere federasyonun tüm üyeleri tarafından kalması istenen Fatih Terim’in kısa süre içinde kesin kararını vereceği ifade edildi. Kalması için büyük baskı altına alınan Terim’in, federasyonun yeni teklifini kabul ederek görevine devam edebileceği kaydedildi.
Yardımcılar boşta
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim’in vereceği karar, yardımcıları Müfit Erkasap, Oğuz Çetin, Metin Tekin ve Eser Özaltındere’nin de geleceğini belirleyecek. Futbol Federasyonu ile olan sözleşmeleri 27 Haziran tarihinde biten yardımcıların şu an boşta oldukları ve büyük bir merakla Terim’in kararını bekledikleri ifade edildi. Fatih Terim, “devam” kararı verirse Erkasap, Çetin, Tekin ve Özaltındere ile sözleşme yenilenmesine kesin gözüyle bakılıyor.
Löw’ü geçemeyecek
Fatih Terim, yıllık geliri yüzde 100 zamla 3.4 milyon YTL’ye (yaklaşık 1.4 milyon euro) yükselirse, Avrupa’nın en çok kazanan teknik direktörleri listesinde üst sıralara tırmanacak. Almanya’nın teknik patronu Joachim Löw, 2.5 milyon euro ile milli takımlar bazında Avrupa’nın en çok kazanan antrenörü durumunda bulunuyor. Portekiz’le yollarını ayırarak Chelsea’nin başına geçen Luis Felipe Scolari, 3 milyon dolar alıyordu. Rusya’nın hocası Guus Hiddink de yılda 3 milyon dolar kazanıyor. İtalya Milli Takımı’ndan ayrılan Roberto Donadoni 1.4 milyon euroluk sözleşmeye imza atmıştı, Fransa’da topun ağzında olan Raymond Domenech ise yılda sadece 500 bin dolar kazanıyor.

ARTIK BAŞLIĞI DEĞİŞSEK İYİ OLUR SÖZDE SİNYORUN NİYETİ ANLAŞILDI

peker61
01.07.2008, 12:12
Bu adam görevi bırakmadımı allahım deli olucam bir an önce gitsede kurtulsak her gürüşümde baya bi günaha giriyorum ...bu suratsızı

Kadir
01.07.2008, 13:12
Terim'e %100 zam elektriğe %22.9 zam vay yavrum vay .

Bu ara da başlığın sonuna eklensin döndü .

TSelif
01.07.2008, 16:10
Son dakika haberi geçti TRT2 de :mad: Terim 2012 ye kadar takımın başında kalıyor :mad::mad::mad:

Rıza ÇOLAK
01.07.2008, 16:17
Son dakika haberi geçti TRT2 de :mad: Terim 2012 ye kadar takımın başında kalıyor :mad::mad::mad:
Maalesef 2012 yılına kadar sözleşme uzatmışlar:(:(Alacağı maaşı merak etmiyor değilim.Euro 2008 e çağırdığı ve çağırmadığı futbolcularla nasıl bir kişilik olduğunu tüm ülkeye anlattı...
Sanırım başlığın kapanma vakti......

Külünkoğlu
01.07.2008, 16:17
zahiri görünenlerin dışında kimbilir neler koparmıştır.

alper*
01.07.2008, 16:19
hakkım varsa haram olsun.

Külünkoğlu
01.07.2008, 16:20
başlık değiştirilmiştir.

TSelif
01.07.2008, 16:25
Hakkımın olduğunu düşünüyorum ve helal etmiyorum. Hayatımda bu kadar gıcık ve itici bir insan görmedim :mad:

LazAnisT
01.07.2008, 16:30
Terim 2012'ye kadar Milli Takım'da
DHA 1 Temmuz 2008 http://www.hurriyet.com.tr/_np/9933/5909933.jpg Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in 2012 yılına kadar milli takımın başında kalacağını açıkladı.

Türkiye Futbol Federasyonu, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada haberi şöyle duyurdu:

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, bugün Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim (http://www.hurriyet.com.tr/index/fatih_terim/) ile Federasyonun Levent'teki merkez binasında bir görüşme yaptı ve 2012 yılına kadar Terim'in Milli Takımlardaki görevinin devam etmesi kararına varıldı.
Başkan Doğan, daha sonra düzenlediği basın toplantısında Terim'in görev süresinin karşılıklı mutabakat sonrasında 2012'ye kadar uzatıldığını belirtti ve şunları söyledi: "Türk futbolunun sorunları Avrupa Şampiyonası öncesinde nerede bıraktıysak orada duruyor. Şimdi bir taraftan bu sorunları gidermek, diğer yandan da 2010 Dünya Şampiyonası'nın hazırlıklarına başlamak durumundayız. Fatih Terim (http://www.hurriyet.com.tr/index/fatih_terim/) Hocamızla 2010 yılına kadar devam eden bir sözleşmemiz vardı. Bugün yaptığımız görüşmede bu sözleşmenin 2012'ye kadar uzatılmasına karar verdik."

Fatih
01.07.2008, 17:26
yani 2012 e kadar yıldırayı takımda göremeyeceğiz

İdris Toksoy
01.07.2008, 17:28
terim paranın gözüne vurdu desene :)

ilhan
01.07.2008, 17:32
Selçuk, Giray, Barış ve diğer gençlerimiz unutsun milli takımı. Fatih Terim'in pİrensleri var.

ApoCaN28
01.07.2008, 17:33
offfffffffff offffffffffffffffffff Gene kaldı başımızda püf

Mira_61
01.07.2008, 18:07
yani 2012 e kadar yıldırayı takımda göremeyeceğiz
Fatih Tekke,Gökdeniz,Trabzonspor ve Anadolu takımlarının kadrosundaki bütün yetenekli oyuncularıda.Sadece 3 ezik büzüklerin Fatih terimle iyi ilişkiler içinde olan oyunularından kurulu bir kadro ile dünya kupasına katılacağız:(.Şimdiden içime kasvet çöktü.
Ama Terim Ona yakışanı yaptı.Tebrikler Sinyor.Ne kadar kişiliksiz olduğunu kanıtladın.Senden nefret ediyorum.:mad:Üzülüyorum gerçekten milli formayı hakettiği halde ulaşamayacak olan gençlere....

Kazım Uzunboy
01.07.2008, 20:18
Biraz önce atv spor haberlerinde izledim..

Fatih Terim 2012 ye kadar milli takımda ve maaşı 280 milyar!!! olacakmış..

Yeminle söylüyorum böyle dediler..

Bir de açılacak olan spor akademileri de Terim'den sorulacakmış..

Kaynak : Atv Spor

ÖzGür Ayar
01.07.2008, 20:20
Bıraktım falan demek hepsi bir oyunmuymuş yani...

28TS61
01.07.2008, 20:26
terimin bulundugu milli takimi asla ve asla desteklemiyorum

Rıza ÇOLAK
01.07.2008, 20:27
Biraz önce atv spor haberlerinde izledim..

Fatih Terim 2012 ye kadar milli takımda ve maaşı 280 milyar!!! olacakmış..

Yeminle söylüyorum böyle dediler..

Bir de açılacak olan spor akademileri de Terim'den sorulacakmış..

Kaynak : Atv Spor
Evet az önce bu haberi bende seyrettim. Futbolumuz demekki FT ve yalakalarından oluşacak. Bu arada Şenol GÜNEŞ için Milli takımın başında para için duruyor diye iftira atanları buradan saygı sevgi ve şefkatle anıyorum

Cafer KILIÇSOY
01.07.2008, 20:28
Gel de şimdi Milli Takımın yarı final oynamasına sevin!!!

Gürkan
01.07.2008, 20:30
demek ki bazılarına 2012 günü doğdu , kesin oynayacaklar. bazılarıda unutsun milli formayı.

Kadir
01.07.2008, 20:42
Bıraktım falan demek hepsi bir oyunmuymuş yani...

Ahmet Çakar'ın dediği gibi Terim şovunu yapdı.

Trkz61
01.07.2008, 20:49
Bırakmamasına çok sevindim.Milli takımın Fatih Terim'e ihtiyacı var.

Mayls
01.07.2008, 21:30
Nuri Sahin ve Baris Memis 2010 ve 2012'yi unutsun artik.

Terim "birakiyorum" dedi ve maasini arttirdi.

Rıza ÇOLAK
01.07.2008, 21:38
Bırakmamasına çok sevindim.Milli takımın Fatih Terim'e ihtiyacı var.
Fatih Terim ve yalakalarınını da paraya...Hele FT nin 280 Bin YTL ye daha çok ihtiyacı var.Kendini bayağı bayağı dev aynasında görmeye başladı.Ayda 280.000 YTL yi hakedecek ne verdi milli takıma Sabri ve Tümerden başka? Kaba bir hesapla onun bir ayda alacağı parayı ben yemeden içmeden tam 150 ay çalışarak ancak kazanabilirim. Haram olsun....ŞİDDETLE BIRAKMASI TARAFTARIYIM

Dursun Kaplan
01.07.2008, 21:46
Bende bırakması taraftarıydım.. Ve sevinmiştim..

Genç oyuncuLarımızın ümidi kırıLdı resmen.. :S

TSelif
01.07.2008, 22:01
ALLAH aşkına kampanyalar yapalım imzalar toplayalım şu adamı istemiyorum ya istemiyorum zorla değil ya :mad:

Fatih
01.07.2008, 22:34
ALLAH aşkına kampanyalar yapalım imzalar toplayalım şu adamı istemiyorum ya istemiyorum zorla değil ya :mad:

sırf adı Fatih diye bu kadar sabrettin dimi elif:D

TSelif
01.07.2008, 22:36
Adını değiştirsin ve mümkünse silinsin bu adam yeryüzünden :D

delidelikupeli
02.07.2008, 01:17
Bu milli takim bundan sonra benim milli takimim degil :mad:

macka61
02.07.2008, 01:45
yakıştı mı acaba kendisine o zaman niye alman maçı sonrası öyle konuştun yazıklar olsun milli takımı kimin ellerine veriyolar bu Türk milletiyle dalga geçmektir federasyona ve buna ses çıkarmayan basına binlerce kez yazıklar olsun

a.fındıkoğlu
02.07.2008, 02:16
Fatih Terim ve yalakalarınını da paraya...Hele FT nin 280 Bin YTL ye daha çok ihtiyacı var.Kendini bayağı bayağı dev aynasında görmeye başladı.Ayda 280.000 YTL yi hakedecek ne verdi milli takıma Sabri ve Tümerden başka? Kaba bir hesapla onun bir ayda alacağı parayı ben yemeden içmeden tam 150 ay çalışarak ancak kazanabilirim. Haram olsun....ŞİDDETLE BIRAKMASI TARAFTARIYIM

euro 2008 de en az para alan teknik direktör fatih terim'dir..Milli takıma sence bişey vermemiş olabilir.yarı finalde oynadık bence büyük başarıdır..aldığı para helal olsun hepsinin..kendisini sevmiyorum ama ondan iyisinide bulamayz

TheRapZoNe
02.07.2008, 09:37
Tahmin etmiştim kendisine gelen teklifleri düşündüğünü. Ya kendisine teklif gelmedi ya da federasyondan başka sağacak takım beğenemedi. Almış olduğu maaşı 2 kat arttırdıktan sonra imzalayan paragöz herif resmen milli takıma sağıyor artık.İşin özeti bu. Yazıklar olsun sana paragöz T€rim..

OYılmaz
02.07.2008, 10:26
imparator terime o kadar para verip takımda kalınması isteniyorsa o paraya biz 50 tane hoca getiririz ne var bu adamda nedir özelliği Trabzonspordan milli takıma oyuncu gidemeyecek açık şekilde belli varsa yoksa emre aşık , sabri gsnin yüzde 60 ı milli takımda yakında nondayı lincolnü türk yapar milli takıma getirir..

Harun-61
02.07.2008, 10:32
vay yüzsüz vay :)

olta'ya düsürdü bizi he :D

Senyor imparator Terim, kurtulamadik senden !!!

.

Cengiz Çubukcu
02.07.2008, 10:46
bu ne yoz bir düzen böyle, yazıklar olsun...bu millet seni istemiyor Terim lütfen bunu anla artık...

Ayşe Aygün
02.07.2008, 12:55
Ülkede kriz varken.Emeklilere üç kuruş zam yapılıken.yılda oynatacağız 2- 3 maç için ayda onca para çok güzel ya.Yazıklar olsun.Benim vergimle ödenen bu para haram olsun.Sponsorlardan aldıkları yetmiyordu galiba terime.Çok güzel blof yaptı federasyon da yedi.Demek ki kesenin azğzını açsınlar diye gidiyorum ayağına yattı.

Murat'
02.07.2008, 13:11
iyi bir zam alıp sözleşmesini uzattı....

İsmail Çavuşoğlu
02.07.2008, 13:22
sen ne biçim adammışsın ya..(o da tartışılırda) ağızdan çıkar laf başka yerden değil parayı görünce ağzından çıkan lafı unuttu hanigidecektin veda etmiştin.yazıklar olsun sanada seni orada tutup bizim paralarımızı sana verenlere.

Bera B.
02.07.2008, 13:24
:alkış::alkış:

Süper gelişme.İnşallah gerçektir.Ama benim tahminim bu Terim kendisine yalvarılsın diye bıraktım demiştir.Daha sonra da geri döner ve "Türk halkını kıramadım" gibi saçma sapan birşey ortaya atarak geri dönüşünü gerçekleştirir.

Fatih Kuloğlu
02.07.2008, 14:15
Ula adam fiyatını artırmak için blöf yapmış iyimi ya maaşını 135 den 280 e çıkardı Allahm sn büyüksün ya soyuyolar milleti

TheDayAfter61
02.07.2008, 15:23
sevinenler kesin vardır.sabri gününü gün ediyordur şimdi....

Tolpaş61
02.07.2008, 15:28
tam bir yunan oyunu yaptı terim.iğrenç bir yol.aklı sıra güven tazeledi.ben o norveçin taaa.

Mira_61
02.07.2008, 15:30
sevinenler kesin vardır.sabri gününü gün ediyordur şimdi....
Ziya Doğan & Ayman,Fatih Terim & Sabri. O sevinmeyecekte kim sevinecek.Yüreği ağzına gelmiştir.Ya babam gerçekten giderse ne yaparım diye:mad:

Egemen Yılmaz
02.07.2008, 15:38
düş yakamızdan artık

Rıza ÇOLAK
02.07.2008, 16:16
Asgari ücretle çalışan bir insanın 50 yıl (YIL) da kazanabileceği parayı bir ayda alacak.İmPARAtor Efendi

Travelair
02.07.2008, 16:27
Sinyor Fatih Terim ne yaptı da fiyatını ikiye katladı anlamıyorum.
Takıma Avrupa kupasında futbol oynatamadı, hatalı kararlarına rağmen futbolcuların azmiyle ve şansla yarı finale çıktık.
Ben neredeyse A Milli Takım kadar kenardan Fatih Terim'in kenardan atlayıp zıplamasını çeşitli hareketlerini seyrettim.
Ona özel kamera tutmuşlar herhalde, maçla dönüşümlü halde yayınlanıyordu. Fatih Terim'in yönetimi altında Milli Takım İsviçre'yi tekme tokat dövdü, kaptanı el kol hareketi yaptı milyonların gözüne baka baka, oralı bile olmadı. Her zaferden sonra kabardı da kabardı. Şenol Güneş ise Dünya üçüncülüğünden sonra Güney Koreli futbolcuları futbolcularımıza aldırttı birlikte seyirciyi selamladılar.. Aradaki fark. Onu da kıskandı Dünya kupası kolay Avrupa kupası zor dedi. Gördük kimlerle oynadığını. Kondüsyoner getirtti dünya kadar sakat verdirtti ama kahraman yine sonunda o oldu.

Almanya üzüntümüzün üstünden 5 dakika geçmişti ki ayrılacağım diye haber saldı Milli Takım yerine şovuna devam etti. İtalya 2. liginden dahi olsa İtalya'da takım çalıştırmak istiyorum dedi Türk Milli Takımı başındayken. Olan futbolcuları küstürdü, yeni yetişen gurbetçi futbolcuları takıma kazandıramadı. Anadolu takımlarındaki futbolculara burun kıvırdı 3 ukalalara transfer olanlara kapılarını açtı vb..
Şimdi de gelmiş 2012'ye kadar 2 katı ücretle takımımın başındayım mı diyor? Ne değişti de %100 zam?
Ama ben Fatih Terim'i tanıyorsam 1 ay sonra kendisine önemli bir teklif geldiğinde çıkar federasyon başkanıyla, başkanım anlayış gösterdi, 1 aylık ücretimi de almıyorum medya da, bazı insanlar da rahat etsin der, çıkar yine işin içinden biz de dediklerimizle kalırız :)

Mira_61
02.07.2008, 16:28
Milletvekillerindenn 550 tane ondan 1 tane var ama alsın o kadar değilmi:rolleyes::mad:

Gökhan ÖZDEMİR
02.07.2008, 17:25
fatih terim kalsın ya.iyi oldu

Trkz61
02.07.2008, 18:47

Sen milli takımı tarihinde ilk kez yarı finale çıkartan Fatih Terim'in parasına laf edeceğine oğluna 3 trilyonluk yat alan başbakanının aldığı paralara bak.

Mayls
02.07.2008, 19:17
Kiyaslamalara gerek yok. Siyasetcilerle kiyaslamalara hic gerek yok.

Fatih Terim Türkiye standartlarina göre asiri fazla maas aliyor.

Murat'
02.07.2008, 19:20
Siyaset yapmaya gerek yok....Eğer yaparsakişin içinden çıkamayız...Başbakanı falan karıştırmayın...

Trkz61
02.07.2008, 19:34
Kiyaslamalara gerek yok. Siyasetcilerle kiyaslamalara hic gerek yok.

Fatih Terim Türkiye standartlarina göre asiri fazla maas aliyor.

70 yaşındaki Aragones dede FB'de yılda garanti 3 milyon EURO alacak.Hangi standartların üstündeymiş.

Mayls
02.07.2008, 19:39
Aragones 3 degil, 4 milyon alacak bildigim kadariyla.

Konumuz Fenerbahce degil, Milli Takim. Milletin takimi yani. Esnafin, memurun, kahvecinin, iscinin, ciftcinin, ögrencinin, herkesin takimi Milli Takim. Ve halkin ekonomik durumu ortadayken halkin takimini calistiran adamin bu kadar para almasi dogru degil bence.

Ama illa Aragones'le kiyaslayacaksan kariyerleri kiyasla önce. Terim'in UEFA Kupasindan baska ne basarisi var?

emrahs61
02.07.2008, 20:01
Keşke gitseydi en azından fatih sultan milli takıma geri çağrılırdı

Trkz61
02.07.2008, 20:23
Aragones 3 degil, 4 milyon alacak bildigim kadariyla.

Konumuz Fenerbahce degil, Milli Takim. Milletin takimi yani. Esnafin, memurun, kahvecinin, iscinin, ciftcinin, ögrencinin, herkesin takimi Milli Takim. Ve halkin ekonomik durumu ortadayken halkin takimini calistiran adamin bu kadar para almasi dogru degil bence.

Ama illa Aragones'le kiyaslayacaksan kariyerleri kiyasla önce. Terim'in UEFA Kupasindan baska ne basarisi var?

Aragones'in çok başarısı var değilmi?:rolleyes:

Fatih
03.07.2008, 00:36
unutmayalım ki fatih terim devlet memuru değil bir teknik direktördür tabiki maaşı da fazla olacak ayda 280 bin ytl yılda 3 milyon 360 bin ytl yapar bu rakam da çok büyütülecek bir rakam değildir yabancı bir hoca da getirsen en az bu kadar para vericeksin ama konuyu maaşa getirirsek bazı şeyleri gözardı etmiş oluruz fatih terim bu takıma hakikaten faydalı oluyo mu bunun cevabını aramalıyız

Kadir
03.07.2008, 00:53
Aragones'in FB'den alacağı maaşla Terim'in TFF'dan alacağı maaşı karşılaştırmak komik.

Birisi Fenerbahçe Spor Kulübü birisi Türkiye Futbol Federasyonu.

Yılda 3-5 maç saha kenarında şov yapmak için çok para 280000 Ytl.

OnurKul
03.07.2008, 01:50

Bu ne demek ya? utanmasanız asacaksınız adamları, bu kadar düşman olmayın insanlara...

Oruç
03.07.2008, 12:17
İmPARAtor yine gösterdi farkını. Takımın oyunu %100 artar (!) da Terimin maaşı %100 artmaz mı ? Yazıklar olsun. Sabri, Emre Belözoğlu, Emre Aşık, Gökhan Zan, Tümer ve adını sayamadığım tüm Gs'lileri 2012'ye kadar izlemeye devam edeceğiz. Çok şanslıyız (!), üstelik kendi takımlarında oynamalarına gerek bile yok !

Oruç
03.07.2008, 15:36
'Terim tam bir megaloman'

Galatasaray'da bir dönem forma giyen De Boer, Fatih Terim'i megalomanlıkla suçladı.

Galatasaray'da bir dönem forma giyen Hollanda futbolunun önemli isimlerinden Frank De Boer, sarı-kırmızılı takımda teknik direktörü olan Fatih Terim'i megalomanlıkla suçladı.

Futbol hayatını Katar'da noktaladıktan sonra Hollanda Ligi ekiplerinden Ajax'ta A1 takımının başına geçen Frank de Boer'un, ülkesinin önemli spor sitelerinden "Voetbol International"a yaptığı açıklamalar, Futbol Ekstra dergisinin temmuz ayı sayısında yer aldı.

Yaptığı açıklamada özellikle, Galatasaray'da oynadığı dönemde teknik direktörü olan Fatih Terim için ilginç ifadeler kullanan Frank De Boer, şunları söyledi:
"2000 yılında kazanılan UEFA Kupası'ndan dolayı bana göre başı hala göklerde, bulutların arasında geziyordu. Ama şunu söyleyebilirim ki, çok mükemmel bir antrenör değildi. Kendisi futboldan çok dış görünüşüyle meşguldü. Benim hiçbir yerde görmediğim bir şeydi. Yarım sezonluk bir dönemde aynı kıyafetle diğer antrenmana çıktığını görmedim. Her seferinde başka kıyafet giyerdi. Bu gerçekten inanılmazdı. Tam anlamıyla gerçek bir megalomandı."

spor3.com

seyyah61
03.07.2008, 15:59
Aragones'in FB'den alacağı maaşla Terim'in TFF'dan alacağı maaşı karşılaştırmak komik.

Birisi Fenerbahçe Spor Kulübü birisi Türkiye Futbol Federasyonu.

Yılda 3-5 maç saha kenarında şov yapmak için çok para 280000 Ytl.
Türkiye Futbol Federasyonu artik özerk bir kurum degil, milletin parasindan da ödemiyorlar Fatih Terim'in maasini. Kendi bütcesi var ve geliri, gideri kendine ait.

Rıza ÇOLAK
03.07.2008, 16:03
'Terim tam bir megaloman'

Galatasaray'da bir dönem forma giyen De Boer, Fatih Terim'i megalomanlıkla suçladı.

Galatasaray'da bir dönem forma giyen Hollanda futbolunun önemli isimlerinden Frank De Boer, sarı-kırmızılı takımda teknik direktörü olan Fatih Terim'i megalomanlıkla suçladı.

Futbol hayatını Katar'da noktaladıktan sonra Hollanda Ligi ekiplerinden Ajax'ta A1 takımının başına geçen Frank de Boer'un, ülkesinin önemli spor sitelerinden "Voetbol International"a yaptığı açıklamalar, Futbol Ekstra dergisinin temmuz ayı sayısında yer aldı.

Yaptığı açıklamada özellikle, Galatasaray'da oynadığı dönemde teknik direktörü olan Fatih Terim için ilginç ifadeler kullanan Frank De Boer, şunları söyledi:
"2000 yılında kazanılan UEFA Kupası'ndan dolayı bana göre başı hala göklerde, bulutların arasında geziyordu. Ama şunu söyleyebilirim ki, çok mükemmel bir antrenör değildi. Kendisi futboldan çok dış görünüşüyle meşguldü. Benim hiçbir yerde görmediğim bir şeydi. Yarım sezonluk bir dönemde aynı kıyafetle diğer antrenmana çıktığını görmedim. Her seferinde başka kıyafet giyerdi. Bu gerçekten inanılmazdı. Tam anlamıyla gerçek bir megalomandı."

spor3.com
Hadi canım Frank De Boer ne anlar hocadan....Zaten 3. golde De Boer in şeyinden oldu...

isaret parmagi
05.07.2008, 01:12
Fatih Terim in eleştirilecek çok yönü var belki de.Ama aldığı para eleştirlecek bir konu değil.Ya da teknik taktik dehası.Tamam bazı maçlarda beyni duruyor.Ama genel olarak düşünüldüğünde başarılarını da gözönüne alırsakTürkiye nin en iyisi.Zaten son turnuvada gösterdi.Kimse tesadüf demesinbu başarıya çünkü ben tesadüflere inanmam.Zaten buna tesadüf derseniz 2002 deki basarının da içine tükürmüş olursunuz.

ugurTS1989
05.07.2008, 10:27
aragonesle terımı8 karıstırmayın bırının parasını klubu verıyo dıgerınınde bızım gıbı askerı ucrete calısan ınsanların cebınden cıkıyo bazıları da hala terımı savunuyo adam 3 kucuklere calısıyo sadece ve bazıları hala onun yanında hanı tekke nerede benım gokdenızım son 5 dk veya son 2 dk oyuna alınacak adam degılllllllllllllll:mad:

Travelair
05.07.2008, 15:06
İtalyan gazetelerinde Fatih Terim'in yeni yaptığı kontratta "90 gün içinde Terim'in onaylayacağı bir teklif gelirse sözleşme iptal olur" diye bir madde varmış. Dediklerim çıkıyor

Trkz61
05.07.2008, 15:50
aragonesle terımı8 karıstırmayın bırının parasını klubu verıyo dıgerınınde bızım gıbı askerı ucrete calısan ınsanların cebınden cıkıyo bazıları da hala terımı savunuyo adam 3 kucuklere calısıyo sadece ve bazıları hala onun yanında hanı tekke nerede benım gokdenızım son 5 dk veya son 2 dk oyuna alınacak adam degılllllllllllllll:mad:

Saçmalama.TFF'nin kendi bütçesi varmış.Yani asgari ücreti(askeri değil) falan karıştırma.

Dursun Kaplan
05.07.2008, 16:28
Bundesliga takımlarından Schalke 04'te oynayan Halil Altıntop, A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim'i eleştirerek, ''Kariyerim ile ilgili karar almasına izin vermeyeceğim'' dedi.

http://www.ntvspor.net/Images/32607.jpg
http://www.ntvspor.net/i/blank.gif

Bild gazetesi, Halil'in, kendisini Avrupa Futbol Şampiyonası'nda kadroya almayan Terim'i sert bir dille eleştirdiğini yazdı.

Gazetenin haberine göre Halil, ''Terim, Schalke'nin hiçbir karşılaşmasında statta değildi. Onunla konuşmam için artık hiçbir neden yok. Türkiye adına gelecekte oynamaya değer mi, onu bile bilmiyorum'' diye konuştu.

ntvspor.net

Trkz61
05.07.2008, 17:28
Türkiye adına oynamaya değmezse yolun açık olsun Halil.Bizde topçu çok.